Кішка не їсть, рідина накопичується в черевної порожнини, ультразвукове дослідження виявляє маси в тонкому кишечнику

У мене є внутрішні довге волосся, які приблизно 11 років і майже 24lbs.

Близько 6-7 місяців тому, він перестав їсти і втрачати вагу (близько 12 фунтів). Спочатку, коли я кладу їжу, він лиже її трохи, але не їсть/жує. Схоже, він хоче їсти але не може. Поступово, він перестав їсти.

Я думав, що це може бути проблеми з зубами і взяв його до стоматолога. Стоматолог знайшов резорбції зуба і видалив його (не потрібно робити кореневого каналу). Через пару днів після операції, він ще не їв і втрачав вагу. У цей момент, я теж помітила скупчення рідини в черевній порожнині.

Перший ветеринар взяв його, щоб зробили УЗД, дали йому антибіотики, і сказала, що УЗД показало якесь запалення в кишечнику.

Другий вет теж зробили УЗД і виявили пухлину в тонкому кишечнику. Вони вилучили деякі з маси за допомогою голки для аналізу. Вони сказали мені, що аналіз покаже, якщо у нього була лімфома чи ні. На жаль, вчора прийшли результати аналізів як "діагностичний" (я думаю, це означає, що тест не був підтверджений). Вони також додали трубку для годування.

Обидва ветеринари зробили великий аналіз крові, нічого не знайшли, крім низького рівня альбуміну.

Вчора він став таким слабким і схвильованим, я відвіз його в лікарню. Лікар там сказав, що виходячи з попередньої історії, що 2 інших ветеринарів факсом, є 95% шанс, що він Рак і що він має spreadout протягом кишечника.

Вони сказали, що знають його spreadout, тому що вони можуть сказати з рідини, а тому що інші кишки не поглинати вітаміни/харчування правильно.

Вони говорили, що з УЗД в 2 інших ветеринари зробили, вони бачать, що "маса" охопила всі навколо тонкої кишки.

Вони призначили його на операцію сьогодні, де вони будуть піти і видалити масу з тонкої кишки і будуть робити діагностичну операцію. Тоді вони будуть робити аналіз на щоглу, щоб побачити, який вигляд це раку.

Вони сказали, що навіть з хірургією, він не буде їсти і буде чахнути.

Є шанс, що це може бути доброякісна пухлина....або навіть просто чужий блокування об'єкта?

Як вони можуть бути впевнені, що він поширився по всьому кишечнику?

Від мого дослідження, схоже, що кішки можуть мати скупчення рідини, якщо вони не їдять. Я сказала про це ветеринара, але вони сказали, що в даному конкретному випадку, це пов'язано з раком.

Який вірогідний прогноз?

+627
chichi 28 лист. 2012 р., 07:25:11
26 відповідей

Я хочу знати, чому кішка у цьому відео: https://youtu.be/WdbB_6mlCPw?t=521 робить цей звук. Особливу Мяу з тієї породи або...?

+956
Valashtar 03 февр. '09 в 4:24

Я б сказав, що це не проблема взагалі. Просто хороший фільтр і oxygenrock ст.

Тетр є shoalfish так що ставте як мінімум 10 з них.

+923
Debdut Mukherjee 21 лют. 2015 р., 07:41:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Схоже, вона не впевнена - вона не підведіть курсор до мисці, щоб поїсти, але приймає його у більш безпечне місце, щоб закінчити кожен укус. Або вона знаходить собі чашу, щоб бути перешкодою до їжі, як вона любить.

Є дві речі, щоб спробувати - можна годувати її в неглибоку миску або тарілку і подивитися, якщо вона вважає, що більш комфортно.

Ви також можете зробити килимок або брухту килим, щоб покласти кішку страв, так що за будь їжа йде на щось легше міняти і прибирати.

Одна з моїх котів дає трохи трясти головою, коли їдять, що розкидає речі далі теж.

+899
JvdBerg 5 бер. 2016 р., 23:07:10

Блювота жовтою піною whiteish на ранок не обов'язково погано. Причиною може бути якийсь кислотний рефлюкс: природний спосіб для собаки, щоб впоратися з вірусом, блювання надлишок кислоти.

Різна їжа буде займати різний час, щоб переварити, так що я припускаю, що шлунок вашої собаки недостатньо зайнятий протягом ночі/ранку.

Коли ви годуєте вашу собаку ввечері і це останній раз, коли він отримує щось?

Що ви могли б спробувати просто даючи собаці ласощі прямо перед сном. Це може бути все, що завгодно, як деякі сушене м'ясо (наприклад, курку).


Крім того, навіть якщо ви думаєте, що загальна вартість харчування не ідеальний, я намагаюся все перемішати, так що тут не "м'ясо" і "вегетаріанський день". Зробити кожен день. Є також деякі живильні речовини, що собака повинна зробити в той же час (наприклад, кальцію і фосфору) вміти правильно поводитися з ними. Тільки маючи правильне співвідношення розтягується за тиждень не повинен працювати (або бути здоровим).


Якщо ви годуєте вашу собаку (хоч трохи) пізно ввечері або навіть вночі, і блювання не припиняється, то слід звернутися до ветеринара, так як там можуть бути деякі інші причини також.

+886
user809695 14 лют. 2016 р., 19:12:35

так що моя леді-кішка у кошенят і вони 6 місяців. ми переселили всіх, крім трьох, і всі три раніше престарілих, навіть якщо вони їдять тверду їжу, вони ловлять мишей, кротів, кроликів і з'їсти що-то. мені хтось вийти і подивитися на мого кота, і він сказав мені, що кошенята роблять всі свої поживні речовини і в кінцевому підсумку вбиває її, якщо я нічого не зроблю найближчим часом. я не хочу, щоб мій кіт померти і я зроблю все, що зможу, щоб зупинити їх від годування одну її, але я просто не знаю, що робити. здається, що все, що я роблю не допомогти зупинити їх. я пробував відокремлювати їх, караючи їх з пляшкою води, я змусити їх зупинитися, коли я можу , я намагався знову додому, але ніхто не хоче їх зараз, у нас немає притулку для тварин, де я перебуваю і я відмовляюся називати тварин, тому що вони просто покласти їх вниз, так що мені робити? вони дуже активні кошенята їдять багато і я потримати і погладити їх і сплять вони на мене весь час, так що їм не зрозуміти, чому вони все ще годують груддю.

+868
Maxithi 1 трав. 2017 р., 09:23:31

Я біхевіористи кішок і були протягом більше 25 років. Я вражений, побачивши міфи досі циркулює в інтернеті про використання оцту і перекису водню для очищення сечі. Ці дві речовини, поряд з аміаком, є хімічними речовинами, ви ніколи не повинні використовувати. Чому? Неповна очищення може спонукати котів, щоб повернутися в зону і ре-Марк! Аміак може перерости в те, що пахне сечовиною. Оцет і перекис водню лише частково чисті, тому що не можете видалити сечової кислоти. Ви не могли б бути в змозі відчувати запах його, але ми говоримо про котячий нюх, не тільки твої.

Будь ласка, дотримуйтеся фермент очищувач, спеціально розроблена для котячої сечі.

Ось стаття, пояснюючи благо ферментативні очищувачі і проблеми з спільне господарство не біотичні миючі засоби, такі як оцет і перекис водню. http://catcentric.org/care-and-health/removing-cat-urine/ Зверніть увагу, що дана стаття також значною мірою підкреслює важкий витримує з чистого, а не просто бризки.

+866
coderjoe 5 черв. 2017 р., 21:02:01

Жіночий черепахи можуть відкладати яйця без видимих черепаха-самець коли-небудь (але без черепашку в ньому). Якщо у них є яйця і не можете їх укласти, вони хворіють і можуть померти (див. "eggbound" для більш детальної інформації).

Так що ви повинні бути щасливі, ваші черепахи відкладають яйця, навіть якщо вона мала місце.

Може бути, у них не було відповідного місця для нього у їх старому будинку теж, і навчилися це сумно, що так...

Як слід підходяще місце для відкладання яєць бути?

Вона повинна бути заповнена грунтом, може бути, з домішкою піску або кокосового волокна. Ви можете перевірити правильне поєднання, якщо копнути ложкою і стіни є стабільними і не грунт ковзає в отвір.

Воно повинно бути теплим. Наприклад, ви можете використовувати світильник як для сонця місце. (В більшості випадків, кожної черепашці потрібна своя місце Сонця, так що ви в будь-якому випадку потрібен другий.) Додатково можна накопати килимок тепла в грунт в один кінець, так що черепаха може вибрати відстань (а значить і температурі). (Важливо вибрати матрац, який підходить вимогам черепаха.)

Він повинен мати достатньо місця для черепах, щоб комфортно розвернутися. (На червоні вухаті повзунки це може бути, наприклад, 50 х 50 см / 19,5 х 19,5 дюйм.)

Деякі черепахи дуже розумні: вони хочуть відкладання яєць місця, який знаходиться вище рівня води, тому їх яйця не залило.

1.Скільки яєць вона лежала?

Цей черепах буде лежати між 6 і 17 яєць.

2.Скільки часу знадобиться їй, щоб закласти їх?

Цей момент я не знаю. У природі черепаха вразлива, коли вона відкладає яйця, так вона хоче зробити це так швидко, як вона може.

3.Як можна або потрібно перенаправити її класти у воду для укладання в грунт?

Дивіться, якщо ви можете оптимізувати "відкладають яйця" місце. Ви не можете змусити її відкласти яйця в землю.

4.Як я можу сказати, коли вона збирається покласти ще одне яйце?

При нормальних обставинах один це бачу, якщо черепаха перезбуджується і бродить багато разів на місце яйце. Вона буде перевіряти, щоб вирити грунт і може намочити її, так їй йде більше, зір гарне місце.

Крім того, ви можете обережно доторкнутися до її шкірі і відчути яйця всередині її живота. Ви повинні бути дуже обережні, тому що "у виробництві" яйця мають дуже м'яку оболонку і могла бути пошкоджена людей. Правильні місця, щоб вивчити, ви можете побачити на цій картинці (зелена стрілка показує правильне місце, на червоні стрілки ти відчуваєш кістки)

Але ви повинні знати: доторкнутися до вашої черепахи і пошук яйця це стрес для неї. Тому ви повинні робити це не часто.

Додаткову інформацію можна подивитися на ці питання:

Як довго він буде приймати червоний Вухатий повзунок, щоб відкласти яйця після того, як вона вагітної?

Може мій Рес обов'язковість яйце?

+815
Honolulu1001 14 груд. 2011 р., 16:59:22

Я завжди давав мій риб дистильованої води, але останнім часом я отримав великий бак. Це було б небезпечно давати їм воду з крана з водою, кондиціонер в ньому, якщо я давав їм дистильовану воду?

+753
MRkuper 22 січ. 2013 р., 09:49:32

Вони просять, щоб бути чепурилися.

Міссі (на фото зліва) ніколи не отримує повідомлення, тому принц (праворуч) клює Міссі через кілька секунд, тому що він хоче уваги. Я також бачив це в моїй іншої пари папугу і двох папуг. Навіть один з моїх parrotlets схиляє голову до запиту чистили від папуги.

cockatiel bowing

+728
andywhitt 11 черв. 2014 р., 20:03:09

Після кількох місяців роботи з моєю собакою мені вдалося більш або менш отримати мій 8-річний бігль досить вести себе, щоб жити в приміщенні з практично повний доступ до всієї території будинку. Це те, що, здається, робить його дуже щасливим, так як у нас ні двору, а він звик бути на невеликий балкон.

Він навіть краще себе веде на прогулянках зараз. Я до сих пір не вдалося зламати його одержимість фігня, однак. Моє розуміння методів навчання вкрай обмежений, оскільки я тільки вивчала питання про власність ПЕТ і навчання ставши його співвласником менше, ніж рік тому. Я намагаюся з усіх сил на застосування принципів позитивного підкріплення, який є, як я отримав його добре поводитися у певних ситуаціях, але мені дуже дуже знайомі з тваринами в цілому, а ще й мають дуже мало поняття, які стимули запропонувати - або, точніше, я не знаю як підключити утримуватися від поганого поводження з допомогою нагороди.

Поки я експериментував з "НІ", яке тільки тимчасово працює. Я пробувала легенько бити його, коли він пхає свою голову в смітник будинку, тоді коли це не спрацювало я намагався гнати його на балкон і дати йому 30 хвилин часу очікування. Я змусив його вести себе, коли він знає, що я спостерігаю. Але коли я відвернувся, він іноді потрапляючи в сміття або коробки з пластівцями або щось інше.

Я проводив тренінги, представлені в "це твій вибір" відео, і це спрацювало чудово, коли я спостерігаю за ним. Коли я поза полем зору, тренування, здається, зламати. Це не відбувається кожен раз, коли я не дивився на нього, але досить часто, щоб бути трохи головного болю.

Я повинен просто чекати, поки він звикне жити в приміщенні? Я роблю все, що посилюючи мана сміття? Чи є кращий спосіб для мене, щоб змусити його поводитися, коли я дивлюся не так багато, як коли я дивлюся?

+688
Jogan 5 черв. 2015 р., 23:20:25

Я вважаю, що мій кіт зійшов з простудою. У мене був легкий нежить протягом минулого тижня або так, та, на жаль, думаю, я передав його на неї, як вона почала регулярно чхати кілька днів тому.

Що я повинен зробити, щоб піклуватися про неї? Я повинен зробити їй якісь ліки від застуди кішок, або просто дозволити їй їхати холодно, природно?

+643
Gagar 13 черв. 2019 р., 22:52:59

Я хотів би додати різноманітність до того, що вона їсть комах, це буде схиляти її до вживання. Деякі хороші варіанти:

 • Невеликий Hornworms
 • Waxworms (з високим вмістом жиру)
 • Butterworms
 • Шовкопряд

Всі ці м'які черв'яки, які дуже поживні і, безумовно, зацікавить вашого гекона.

Контролювати її вагу для того щоб перевірити для втрати ваги, рептилії засвоювати їх продукти/поживні речовини набагато інакше, ніж ми, так що, якщо вона втрачає вагу мене не турбує, що вона не хоче їсти. Як і дорослі, вони також, як правило, не їдять так багато, як колись вони були немовлятами, так як вони більше не ростуть.

Гекони відкладають яйця безплідні, їм не потрібна приятель. Якщо у них є яйця, в цьому також може вплинути на стілець і апетит.

Леопарда геконів по своїй природі ведуть нічний спосіб життя , тому вона може ховатися більшу частину дня в її будинку. Спробуйте змінити режим годування, щоб вмістити її внутрішні годинники, вона повинна бути найбільш активні вночі, коли ви спите.

Налаштування Звуки належної, якщо вона втрачає вагу після виконання описаних вище, я б шукати друга думка або заново подати фекальний зразок, який повинен бути відправлений у лабораторію. Рептилії паразити відрізняються від наших кішок і собак, тому якщо персонал лікарні не знайомі з їх шукати дуже ймовірно, що він був упущений.

+526
WMK83 18 черв. 2018 р., 01:43:30

Відведіть його до ветеринара. Симптоми, ховається в темні місця, втративши інтерес до їжі, грати і любити ... дуже характерні для хворих кішок.

+497
Chad Ferguson 10 квіт. 2019 р., 01:43:53

Краще рішення це обнести весь балкон у ПЕТ безпечний провід, щоб кішка не зможе випасти. Це catio може бути приємним місцем для всіх, а не причиною чвар.

Є багато веб-сайтів з ідеями, як зробити один.

+481
dimaca 7 вер. 2015 р., 18:02:10

Мета послід тримати вашого вихованця в чистоті і зменшити запах.

Коли кролик Здоровий, їх послід рідко мають багато запаху. З іншого боку, кролик пісяє на може бути досить тошнотворна, особливо коли бактерії розбити його і почати виробляти парами аміаку. Щоб мінімізувати цю проблему, вам потрібна підстилка з високою всмоктуючою здатністю

Кращою підстилкою для вас може трохи відрізнятися в залежності від вашого бюджету.

Особисто я завжди вибираю жорсткий деревних гранул.


Ось порівняння:

Дерев'яний (тирса) пелети

 • Один з кращих рідких абсорбентів
 • Повністю їстівні
 • Здається, майже усунути запах
 • Лапи білі кролики здаються чистими

Хвойних порід (тирса) пелети

 • Високим вмістом терпенів може дратувати дихальні шляхи
 • Сумнівної їстівності (терпила)
 • Один з кращих рідких абсорбентів
 • Здається, майже усунути запах
 • Лапи білі кролики здаються чистими

Високою всмоктуючою папери постільних речей (догляд нові)

 • Палички для майже кожен тип хутра кролика = дуже неакуратно
 • Один з кращих рідких абсорбентів
 • Повністю їстівні
 • Здається, майже усунути запах
 • Лапи білі кролики здаються чистими

Глини посліду:

 • Надто пильно для кроликів
 • Часто за ароматом, і буде стримувати кролика використовуйте форму
 • Деякі бренди не абсорбент, а одно свіжий або тирсу або тирсу окатишів
 • Не дуже їстівне для кроликів

Побачив Пил:

 • Один з кращих рідких абсорбентів
 • Повністю їстівні
 • Схильний дотримуватися хутра кролика = лажа

Новини Паперу:

 • Не вбирає, а також догляду за свіжої або тирсу або тирсу окатишів
 • печатки можуть забруднити хутро кроликів
 • вологість не розподіляти; ви отримуєте осередкове горщики.

Сіно

 • Не вбирає, а також догляду за свіжої або тирсу або тирсу окатишів
 • Посилює проблеми запаху
 • Вологість не розподіляти; ви отримуєте осередкове горщики.

Кукурудзяні Коржі Удару

 • Найкраще вбирає, але не так добре, як одно свіжий або тирсу або тирсу окатишів
 • Дорогі
 • Схильний дотримуватися хутро більше гладкошерстих кроликів

Пелети З Соломи

 • Найкраще вбирає, але не так добре, як одно свіжий або тирсу або тирсу окатишів
 • Дорогі

Газета Окатишів

 • Найкраще вбирає, але не так добре, як одно свіжий або тирсу або тирсу окатишів
 • Деякі марки мають високий вміст чорнила, які запачкают кролик ноги
 • Не схоже, щоб впоратися з запахом, а також інші підстилки коржі.

Pro-рада: Хоча насправді не схвалений для використання вихованця (він може містити пластмас та інших забруднень, я майже завжди купую мій дерев'яний пелет форма мого місцевого домашнього центру як це зазвичай менше, ніж 1/4 від вартості, як було б в зоомагазині.

+419
Gregor Brandt 12 квіт. 2014 р., 23:56:37

Прочитавши багато форумів про те, як кішки потребують вологий корм я намагалася годувати кота вологий корм приблизно з листопада до недавнього часу (лютий). Я не кожен день, більше як кожен раз в той час, коли я йду в магазин, пробую різні марки і навіть спробував одну або дві Амазонки. Я пробувала лише невеликий ложкою в звичайну їжу, Ive намагався просто вологий корм без його їжа, і я спробував суміш рівномірно і нічого не виходило. Він не торкнувся будь-який час, що Ive намагався це вологий корм. Коли я змішую він залишить все це, коли я поклав сушені їжі він з'їсть його і навколо вологий корм, але не торкнутися вологого корму взагалі.

Я повинен згадати, у мене призначено час годування і кількість, і я тільки спробував вечірній час для їжі. Я тримаю його на м'яса птиці по більшій частині, але на вологих кормів Ive намагався навіть розгалуження на лосося в якості 4-й інгредієнт. Його сухий корм з куркою і Туреччину і він їсть нормально.

Він випиває пристойну кількість води, коли я вдома, іноді погано чую, що він п'є випадковим чином ввечері і вранці після душу він стрибає в право після того, як я вийти і лиже підлогу небагато. Я могла прийняти душ відразу після того, як він п'є зі своєї миски, і це все одно станеться, так як він помирає від зневоднення (наскільки я можу судити). Його пальто-це дуже приємно, і я беру його тільки на техогляд.

Я цікаво, якщо це проблема? Чи повинен я тримати пробувати різні вологі продукти або я повинен відмовитися? Є певний процес переходу? Є певний темп або спосіб, щоб служити їжею, що робить різницю?

+383
vrotos 14 лист. 2017 р., 10:28:39

Це "більш природним" (або поведінково переважно) для двох домашніх кішок, щоб поїсти разом... або годувати їх окремо?

У мене дві кішки, і одна з них-це те, що я називаю... агресивного людожера. Він завжди був таким. Я взяв його в якості молодого бродячих народжений від здичавілих батьків, але я зумів приручити його, щоб бути одним із самих солодких кішок ви ніколи не дізнається.

Але раз годування приносить його позерство, і живлення споживається з постійною ричачи собі під ніс і охороною погляди на його щастя годування супутником, як хтось збирається відібрати у нього останній прийом їжі на деякий час. Звичайно, що ніколи не буває; є багато для всіх.

Моє мислення було те, що викладання їх є разом буде корисною частиною його соціального приручення... але через рік без успіху, мені цікаво, якщо потенційний відчуття благополуччя варто підкреслити, що він може ніколи не подолати. Він ніколи не переросли у щось фізичне, — інший кіт його ігнорує — і вони ладити у всіх інших відносинах.

Чи є кращий спосіб, щоб допомогти запевнити його, що позерство це абсолютно не потрібно? Це навіть вважається "краще пристосовані", якщо вони можуть поїсти разом? Або я йти проти основного інстинкту, де вони будуть краще подавати окремо?

+339
nightrobin 17 черв. 2016 р., 14:19:21

Як я виріс, мене вчили, що золота рибка буде рости тільки до певного моменту залежить від розміру контейнера і скільки риб у контейнері; всі риби в одному контейнері будуть обмежені цим правилом.

Це правда, що зростання риби обмежений за розміром контейнер?

+244
DormoTheNord 21 лют. 2014 р., 06:59:35

Ок, я залишу фільтр - і простору-питання до інших (я не дуже гарний у тих випадках, коли справа доходить до черепашок), але покажчики про світлі і сидять на квітках:

Про світло: у черепашок абсолютно вимагає УФ-світло для свого організму, щоб працювати належним чином. Це означає, що сонячне світло, або гігантської лампи. Більше вихованців-магазин повинен мати їх. Переконайтеся, що ви повісити його на відповідну висоту, так що він не дуже теплий.

Про черепах сидять на квітках і фільтра: черепах потрібно іноді відпочивати. В пустелі, вони будуть на гілки, каміння і подібні, які піднімаються з води. Ви повинні надати ці притулки для них. Черепахи (принаймні ті, що ви можете тримати в акваріумі) не є постійними плавців!

Ось загальні поради для всіх акваріум-розміром з черепах я знаю принаймні. Для визначення видів у вас, будь ласка, прийняти деякі фотографії форму вище, збоку, і перед вашими черепаха :).

+241
artella 27 груд. 2016 р., 12:16:57

Ваш кошеня просто хоче грати. Він не зрозумів, що груба гра Після рівень не повинен бути зроблено. Це, як правило, навчила мою маму і братів і сестер. Можливо, вона була відокремлена від них занадто рано.

Для запобігання такої грубої гри я можу придумати наступні моменти:

 • Кішки-хижаки природи і вони реагують про рух. Не забирай ніс, руки, ноги і т. д. швидко. Рух буде заохочувати кішку, щоб грати ще грубіше. Просто заморозити і спробувати рухатися повільно.
 • Не змушуйте кота подалі. Він схожий на послід приятель давши стусана, щоб змусити її брата геть. Кішка буде подобається і знову прийшли ВИ складніше.
 • Коли кішка грає грубо зупинити гру і змусити її зрозуміти, що веселощі закінчилося. Але якщо вона відмовляється грати без шорсткості частини, знову почати грати і не забудьте дати їй ласощі.
 • Ніколи не кричіть на кішку. Вона не зрозуміє причину покарання і заплутається. Поступово вона навчиться боятися тебе.
 • Коли кішка відкушує і ви відчуваєте біль, даючи неприємний звук, намагаються звучати як кішка від болю. Це смітити товаришів висловити біль і просить брата, щоб зупинити грубу гру.
 • Купити кішку в достатку іграшок, так що вона може розважити себе, коли ви не там, щоб грати з нею.

Також зверніть увагу, що це грайливе схильність у кішок є видатним тільки тоді, коли вони кошеня. Він відвикає геть, як вона досягне повноліття.

+169
Miguel Martinez 23 бер. 2018 р., 23:45:07

Те, що працює для мене в подібних ситуація, по-перше, питання корекції. Я використовую оснащення мої пальці для цього. Це звук, який я тільки моїм собакам, коли вони роблять щось неблаговидное. Вона може бути гострою словесної звук, "ні!", або "ПШ!", чи собачий свисток. Знайти те, що працює для вас.

Потім я вліз між моєю собакою і об'єкт інтересу, і видати команду "Сидіти". Коли він сидить, заспокоюється і концентрується на мені, а не об'єкт, то в нагороду за це я з задоволенням, або кнопки Clicker підготовки. Нагорода.

Правильно, переорієнтувати, нагорода. Це працює для мене :)

+154
ist177946 20 січ. 2014 р., 06:54:21

Мої нинішні кішки, як зачарований шнурки. (Я ніколи не мав цю проблему раніше.) Для взуття не носили, якщо не сховати їх за зачиненими дверима кішок битою шнурків ... і туфлі ... навколо. Це даремний в 3 години ночі. Для взуття носили, вони іноді пірнають після того, як шнурки.

У мене є рядок іграшки, які ми регулярно грати. Тепер я цікаво, якщо це проблема: чи можуть мої кішки розуміють різниці між іграшкою і взуття? Я повинен більше використовувати іграшки (намагатися направити їх до того, що вони повинні використовувати), або я повинен використовувати його в надії, що кішки забудуть про рядок?

Обидві кішки кастровані дорослих чоловіків, один десь між 3 і 6, а інший знаходиться десь між 5 і 7 (всі приблизно).

+151
Eric Anholt 28 лист. 2019 р., 04:37:36

Коли моя собака приходить додому після зняття себе зовні, вона часто прямує прямо до її мисці з водою, щоб пити як швець. Це мені здається логічним, якщо вона це робить в спекотний день, або якщо вона була зовні. Це не обмежується тими випадками, - неначе вона думає, що я порожній, необхідно як можна швидше поповнити!'

Що відбувається в її маленькій божевільній голові?

+146
Timothy wang 20 лют. 2014 р., 14:50:40

Собак ховають своїх продуктів на декілька різних причин. Особистість в бік, природна поведінка для них, щоб поховати їх їжу і з'їсти її в більш зручний час. Ваша собака може бути не комфортно, вживаючи в новому місці (стрес або іншими собаками маркування цієї області може привести до цього) і хоче влаштуватися зручніше перед їжею його їжу, щоб він міг поховати його до кращих часів. Якщо тварина не хоче, щоб їжа, яку вони повністю ігнорують його.

+127
Barry Davis 18 бер. 2015 р., 17:57:20

Так, більшість собак вважають за краще вийти на вулицю, подалі від їх будинку. Собаки не люблять горщик, де вони є/спати/грати/проводити більшу частину свого часу.

Собак, що горщик всередині були навчені/кондиціонером, щоб зробити так, або не дають можливості зробити це зовні з якихось причин (старість, проблеми зі здоров'ям, їх власник не прийняв їх у часі).

+55
Le Dude 10 січ. 2018 р., 15:23:10

Коли я просто нехай моя собака в туалет, вона завжди буде йти нормально, без проблем.

Проблема мене турбує відбувається, коли ми переходимо на більш тривалі піші прогулянки близько 2 Мі. (3.2 км). Вона перестане постійно намагатися покакати. Перші два-три рази все нормально і в мене щось в сумку... але вона продовжує намагатися йти ще багато разів після неї нічого не залишилося в її організмі. Це, як правило, викликає слиз, як речовина для того щоб виділяти і виглядає дуже хворою. На вершині моїх проблем зі здоров'ям, вона також може бути незручно для мене, щоб мої собаки робити рухи йти #2, а потім я піду і нічого не підбираючи - як вона насправді не піти. Моя собака зробила це на прогулянках за 7-8 років я мав її.

Як тільки система моя собака порожня, я повинен поспішати її з собою на прогулянку або дозволити їй спробувати кілька разів, щоб піти..., коли вона не може?

+46
Alexander Fradiani 1 вер. 2010 р., 06:21:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil