Як я можу знайти собаку, яка схожа на вовка?

Я шукаю нову собаку, але я хочу, що схожа на вовка, тобто візерунок хутра, розмір. Не обов'язково половину вовк, і інші варіанти, ніж сибірський хаскі і аляскінський маламут

+61
Xdg 11 лют. 2015 р., 00:18:41
36 відповідей

Собака моєї сусідки нещодавно зламав палець на нозі. Веть закріплювався на ноги бинтами, щоб утримувати шину на місці. Собака повинна бути шинируются в загальній складності 6 тижнів. Ветеринар представила конус для собаки, щоб носити.

Оскільки його лапи/ноги обтічної форми, собаку вдалося витягнути шину. На наступний день мій сусід по кімнаті пішов, щоб отримати його заново забинтована до ліктя. Пес витягнув його знову. Наступний пов'язки йшли до самого ліктя, і далі бандаж після який піднявся навколо його грудях, як джгут, щоб провести його. (Це було дорого.)

Коли ми повернулися додому сьогодні, собака, досі ношу конус, якимось чином примудрився сповзти ногу повністю з перев'язки, який був ще цілим і болтающимся на грудях упаковку.

Що можна зробити короткий заспокійливий його, щоб він не рвав на собі шину?

+952
Carmen Fittro 03 февр. '09 в 4:24

Найпростіший відповідь полягає в тому, що ваша собака нудно.

Якщо ви не ходите її достатньо, і вона всередині будинку весь день, вона могла просто скористатися можливістю, щоб повеселитися і хвилювання, коли вона просто повинна робити свою справу.

Вона не повернеться, коли називали, хоча вона знає команду прийшов. Ми повинні бігти за нею і повернути її. Іноді навіть далі, коли ми наблизимося.

Це досить ясно, що вона не зацікавлена в повертається і навіть бігти, щоб залишатися зовні довше.

Пам'ятайте, однак, що вона ще може втекти, навіть якщо ти ходиш її весь день і приладдям її. Вона дізналася, що вона може залишити у дворі та це не може бути безграмотним.

+919
Tevatronantiproton 28 лист. 2011 р., 03:07:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я просто виявив, що мій кошеня ВЛК. Тому що це вже не смертний вирок для неї, я вирішила зберегти її. Вона являє собою критий кішки без зовнішніх котячих контакт, і вона в іншому здорова і щаслива. Але ухил на ВЛК, щоб приспати тут. Це змусило мене замислитися, чи є місця, як у старих санаторіях для лікування туберкульозу, споживання і т. д. або навіть лепрозорію, але для хворих, але щасливі кішки або інші домашні тварини? Де вони можуть жити своїм життям, не будучи небезпечна зараза, і з потрібен додатковий догляд? Ніде в світі, я питаю з чистого інтересу...

+776
bladgd 7 лют. 2012 р., 16:26:20

В даний час у мене є акваріум, який має галькове дно. Гладкі і круглі камінчики великі і маленькі. Я грав з ідеєю введення живих рослин в моєму акваріумі. Я хотів би уникнути ґрунтового субстрату. Можна буде вирощувати живі рослини, використовуючи тільки камінці?

Одна з причин для розгляду, щоб мати живі рослини через риби какашки, що потрапляє в гальці. Я сподіваюся, що ці залишилися какашок після викачування стане добривом для рослин?

+744
aristretto 19 лют. 2010 р., 04:00:11

Гравій Вакуум!

Ви будете хотіти використовувати гравій вакуум, але переконайтеся, що та частина, яка покриває труби досить добре, щоб не дозволити сферах грунт.

Як і при будь очищення щебеню, у вас дійсно є достатньо довго, щоб зупинити потік і нехай субстрат впасти назад на землю. На мій меншу ємність з креветками, я регулярно підбираю підкладки у вакуум гравій, а потім дозволити йому знову повертатися вниз.

Так як грунт руйнується і стає менше, як маленькі сфери, ви можете виявити, що ви почнете втрачати більше грунту, тому що шматки менше і вони будуть спіймані більше в потоці. До цих пір, в 6 місяців, у мене не було їх зламати досить, щоб мати можливість отримати через ґрати на вакуум.


Я насправді знайти такий підкладки набагато легше чистити, ніж піску, який ви завжди втрачаєте під час вакуумування.

+738
ciganskovic 29 січ. 2011 р., 21:01:36

Насамперед, я думаю, що отримання вихованця прямо перед коледжем-це погана ідея. З мого досвіду, квартир коледжі, як правило, несхвально ставляться до домашніх тварин, за винятком тварин, які не шумлять і обмежені в танк або тераріум (наприклад, риб або дрібних рептилій.) Гуртожитки, як правило, мають аналогічні обмеження, і, як правило, дуже маленький, з додатковою проблемою, не маючи ніяких абсолютно особистий простір. Деякі коледжі вимагають, щоб ви жили в гуртожитку перший рік, як це зробив мій. Так що не вам і будь-яке домашнє тварина, поки ви не впевнені, ви можете отримати житло, яке буде приймати один.

Крім того, наскільки мені відомо, самих різних видів, які ви перерахували не виконують свої заявлені вимоги жирна крапка.

 1. Щурів. Щури мають більш длиннюю тривалість життя в неволі, ніж в дикій природі, але досі вони тільки живуть максимум три роки, але це більше схоже на звичайне менше 2 років. https://www.google.com/amp/www.ratcentral.com/whats-the-lifespan-of-rats/amp/ щури дуже часто хворіють на рак через поганий селекційної практики, які дозволять скоротити цей і без того коротку тривалість життя коротше.

 2. За всіма ознаками я чув, цукрові поссуми не роблять хороші домашні тварини. Вони не одомашнені, вимагають багато спеціального догляду, і вони, як правило, досить крихкі, і не дуже добре без цукру глайдер. Вони також не housebreakable, і власники визнають, що вони часто мочиться. https://sites.google.com/site/slavetomygliders/cons-to-sugar-glider-ownership

 3. Мадагаскарський шиплячий таргани-комахи. Комахи просто не Соціальних убік інших тварин, і, отже, не буде дійсно зв'язок з вами, як собака або кішка, і, наскільки я знаю, вони не відіграють, хоча за рахунками вони не проти бути оброблені. Вони також живуть максимум п'ять років, так що є пристойний шанс, що вона не досягла мінімального рівня за п'ять років вимога. Вони також можуть вважатися екзотичним тваринам, в деяких місцях з обмеженнями на праві власності. https://www.thespruce.com/madagascar-hissing-cockroach-1236891

 4. Тхори. Наскільки моє знання йде, тхори не відповідати вашим вимогам, але рахунки у них інша тварина, яке страждає від раку через поганий практики розведення, які можуть істотно скоротити термін їх служби. Тхори також мають виразний запах може виявитися неприємним із-за їх тісному зв'язку з скунсами. http://animals.mom.me/ferrets-stink-1649.html. Я думаю, що запах має особливе значення, коли ви намагаєтеся будинку тварину в квартирі, де ваш господар може помітити і спробувати вас виселити.

+732
pat3d3r 31 груд. 2011 р., 21:40:56

Пропоную нагинати-це компенсація, а не полова. Також гавкіт і не розслаблено тільки з тобою поруч схоже на суміш між розлуки і наболіло енергії, яка може потім призвести до поштовхи, щоб компенсувати це. Це не малоймовірно, враховуючи, що це і межі суміш коллі-молодший, собаки обох порід, як правило, мають високі рівні енергії. Може бути, з огляду на ці питання допоможуть вам знайти рішення:

 • Ви думаєте, що Собака поважає вас як лідера? Не схоже, що читаючи ваше запитання. Можливо, ви захочете попрацювати над цим. Напевно, краще працювати з вашим партнером про це. Попроси його показати тобі, як він отримує собаку слухати команди і спостерігати за ним. Що він робить для вас? Ви можете працювати на себе з собакою, відпрацьовуючи ці команди?
 • Собака отримує достатньої фізичної та психічної тренування? Спробуйте продовжити прогулянки (особливо перед вашим партнером листя) і подивитися, якщо це допомагає на всіх. Може бути, ви повинні прийняти велику участь у прогулянки з собакою, як це допоможе вам зв'язок. Спробуйте подумки стимулювати вашу собаку. Ви можете наприклад грати в наперстки (я представив це, використовуючи тільки один стакан, маючи свою собаку укладати свою лапу на її, виявити лікувати, якщо це працює 99.9% спробувати 2 склянки, потім переведіть їх,...), нюхають гри завжди цікаво (сховайте іграшку і нехай ваша собака пошук по команді), є також логічні ігри, які можна купити. Робити все, що ви думаєте, ваша собака буде подобається. Я вважаю, що ігри, де вона повинна взаємодіяти з вами повинні внести великий внесок у ваші стосунки.
 • В якому психічному стані знаходиться ваша собака, коли ваш партнер йде? Завжди намагаюся залишати собаку, коли вона буде в спокійному і розслабленому стані, наприклад, лежачи в ліжку, спокійно спостерігаючи і т. д. Це повинно допомогти вашій собаці зберігати спокій, навіть якщо ваш партнер пішов. (Взявши собаку на прогулянку перед від'їздом, повинні сприяти цьому.)

Без судження досвідченого тренера собаки/біхевіористи багато проб і помилок. І я, очевидно, теж. Я хотів дати ідею тренування шанс, особливо і подивитися, якщо це допомагає (ви не можете дійсно зробити нічого поганого, можна). Я рекомендую проконсультуватися з тренером, якщо немає поліпшення. Це не та ситуація, хто повинен жити з тренером, який бачить собаку у дії можна придумати абсолютно інше пояснення, ніж мені.

+704
Brent Evans 29 черв. 2019 р., 14:59:10

Оскільки ви не надали достатньо інформації про вашому акваріумі і ситуації, я можу тільки думати про можливі причини:-

 • Риба не може отримувати досить розчиненого кисню.

 • Риба може бути стрес із-за скупченості.

+703
akar28 18 квіт. 2016 р., 01:18:24

Так, є ризик захворювання від кліті; ні, це не означає, що ви не можете використовувати його.

409 не досить, щоб убити парвовірус. Єдиним загальним очищувач, який надійно вбиває малому це відбілювач, тому ви повинні ретельно очистити ящик з розчином відбілювача, перш ніж використовувати його з цуценям. Але відбілювач є досить ефективним проти цього вірусу, і якщо ви отримаєте його добрий і чистий, це так само безпечно, як новий (можливо навіть безпечніше, немає ніякої гарантії, що новий ящик не вдалося отримати право в ньому як-то!)

Ви повинні також розглянути ризики, що ваш щеня вже не підлягає. Право є дуже поширеним явищем у середовищі, тому що дикі тварини можуть переносити парвовірус собак і залишити його там, де вони йдуть. Якщо ваш щеня регулярно ходить на вулицю, це, напевно, вже не підлягає. Саме тому багато заводчики з обережністю, дозволяє потенційним усиновлювачам, щоб зустріти цуценят - людей може легко привести парвовирусного з ними, навіть якщо вони не завели собаку.

Серії вакцинації цуценя часто називають "бустер" кадри, термін, який не зовсім доречно в даному випадку тому, що кожна вакцина або працює, або не працює. Немає ніякого магічного числа вакцин, що щеня повинен одержувати в цілях досягнення імунітет, а вакцини не спиралися один на одного. Всі вони в принципі однакові вакцини, і причину дали кілька пострілів, тому що це важко, щоб знати, що вакцинація є одним, що збирається "взяти".

Цуценята отримують антитіла з молоком матері, і присутність цих антитіл буде захищати цуценя, але і буде блокувати вакцина від вступу в силу. Як цуценя відучити, ця захист зникає. Важливо дати вакцину після того, як материнські антитіла вже зачистив, але до того, як щеня має шанс заразитися. Щеня знаходиться в групі ризику за цей проміжок часу, тому що термін він може заразитися так само, як період, коли вакцина може працювати.

Саме тому ветеринари іноді радять тримати цуценя в ізоляції від світу перш, ніж щеплення були завершені. На жаль, це також критичний період соціального і психічного розвитку цуценят та ізоляції може призвести до їх стає полохливим чи інакше погано відрегульований. Ваш найкращий вибір повинен працювати з вашим ветеринаром, щоб знайти місця, де ваш щеня може піти, будучи в безпеці від інфекції, як це можливо. Проведення вашого цуценя допоможе зберегти її у безпеці. Щеня дитячому саду є гарною ідеєю також.

Підводячи підсумок, вимий свій ящик з хлоркою, і йти вперед і використовувати його. Після того як ви ретельно очистити його, мабуть, безпечніше, ніж брати собаку на прогулянку.

(велика частина цієї інформації приходить з цієї книги - я не ветеринар. Хоча книга породи-специфічні, розділи, що стосуються здоров'я і харчування, як правило, застосовуються).

+652
Brian Darkgenesis Cameron 13 черв. 2015 р., 04:49:38

Замість того, щоб змушувати худий кіт з'їсти "в'язниці", як перевізника або закритому приміщенні, ви могли б скористатися тим, що товстий кіт, тільки що; товстий. Він може стрибати так високо, як худий? Він може пролізти через отвори настільки малі, що худий кіт так вміє ворушити шляхом?

Знайти таке місце у вашому будинку, що тільки пісне кішка може застрибнути, і поставили миску для їжі там. Покажіть місце, на худий кіт, так він буде знати, де шукати їжу. Товстий кіт не може потрапити туди, і проблема вирішена.

Приклад здатності кішки стрибають і лазять:
enter image description here
(Цей анімований GIF зустрічається в декілька сторінок в Інтернеті, я не знаю кого за це.)

Зараз у мене така ситуація з нашими кішками. У нас п'ять кішок, молодшому з яких є надмірна вага. Я годувати чотирьох кішок на кухонному столі. Це одна кішка не бажає стрибати навіть такий, відносно низький (85 см/34 дюйма) висота для кішки, але просто чекає, поки я дам йому недоїдки після інших кішок вже всіх з'їли.

+594
Bradley Reneer 20 черв. 2017 р., 08:30:44

Я живу з моїм 3-е суміш лабрадора і Голден у великому місті і почали бігати разом. Зараз ми запускаємо в 5 або максимум 10 км трас близько двох разів на тиждень. Якщо це має значення температура тепер в моєму місті буде близько 0 С (32 F)

Я хотів би знати, які найкращі стратегії для годування та напування собаки?

1) кількість корму дається на пакет для активних собак достатньо?

2) Скільки годин до або після такого бігу собака повинна отримати свою їжу? (Зараз вона їсть два рази на день 7.м і 7 стор. м) я намагаюся дати йому як мінімум 2 години після годування перед бігом, а якщо годування після як мінімум 40 хвилин після запуску.

3) щодо поливу під час роботи? Я повинен взяти трохи води за 10км бігати, щоб надати її на півдорозі?

+593
Analiza Endriga Oliver 2 вер. 2017 р., 21:14:08

Час від часу я повинен поставити мій дуже енергійна кішка в мою кімнату на годинку, поки я убираюсь або працюю над чимось, що я не можу бути з нею зв'язався. Вечорами, якщо світло вимкнене, це дуже темно в спальні. Як ви думаєте, мій кіт піклується світло включений або вимкнений?

+583
Magambo micheal 28 жовт. 2019 р., 15:42:34

Вокалізації, як нявчання на свій, в основному на благо людей. Я дивився документальний фільм кішки про це і він показав, що кішки не багато кричали один на одного. Вони використовують більше мови тіла, за винятком шиплячих під час боїв. Вони просто не витрачають весь день нявкати про мишку спіймали.

Кажуть, що кішки навчилися нявкати, щоб отримати речі від людей. Якщо кішка нявкає голосно, і люди поспішають щось зробити, щоб змусити його замовкнути, він нявкає все голосніше і голосніше, щоб отримати кращі результати. З іншого боку, ваша кішка кшталт моєї, коли кричала голосно, вони сказали йому, щоб він заткнувся, але коли він діяв кволе і жалібно нявкнув, вони сказали, що бідна дитина і дав йому частування і увагу. З-за цього він майже не вимовляє. Він зробить саме те, що ти сказав і зробив ледь чутний писк, а іноді і просто відкрити рот.

Це просто про те, як вони думають, що навчання ви. Намагаюся не реагувати, поки він не нявкає голосніше, потім робити те, що він хоче. Б'юся об заклад, ви буде ставати голосніше і голосніше. Так само тихо, як і моя пищить, він цілком міг виття, коли він хоче пограти в 3 години ночі і все цураються його.

+576
Shweta Jaiswal 14 лист. 2010 р., 02:29:51

У мене інша думка, ніж інші відповіді. Собаки можуть бути домашні тварини, але вони хочуть мати можливість бути поза. Найкраще було залишити його зовні, але і провести час з ним кожен день. Я відчуваю себе добре, що моя собака в саду можу бігати і писати там, де він хоче. Я теж можу зрозуміти, йому треба бути зі своєю зграєю (в даному випадку). Проводите з ним багато часу, грати з ним і брати його для звичайної прогулянки, і він буде в порядку. Також, коли погода дозволяє, візьміть свій ноутбук або книгу і піти посидіти з ним. Він буде відчувати себе чудово!

+572
mohit bhagwani 25 січ. 2010 р., 14:50:26

Робот-пилосос може бути дуже небезпечно. У мене був кіт, що сподобалося, що вакуум бігати за його хутра. Підбираючи волосся, перш ніж вони падають! Але кіт повинен насолоджуватися цим, і ви повинні використовувати мінімальне значення і бути дуже обережні, щоб не тягнути шкіру, яка дуже вільно, в машину. Я бачу ваші кішки захоплюється в машину, робота, і вони могли б легко перевернути його і поранити або вдарити струмом себе. Або так, або вони поїдуть додому.

+560
john msimi 30 черв. 2015 р., 15:14:10

Я відвідую родини на свята. Один з родичів привіз собаку, яка лежить на дивані і гавкає всякий раз, коли я прийшов протягом, скажімо, 10 метрів. (Наприклад, припустимо, я шукаю пульт дистанційного управління або просто хочете посидіти на дивані.) Собака веде себе агресивно і голосно гавкає, як ніби він захищав свої території (дивані).

На моє запитання, як я повинен вести себе по відношенню до цієї собаці? Зокрема, я повинен зробити зоровий контакт або уникнути його? Я повинен дозволяти собаці мати своє місце і триматися подалі? Чи повинен я відступити, коли собака гавкає на мене або стояти на своєму?

+529
MrHajong 26 жовт. 2014 р., 04:34:00

Перше, що вам потрібно зробити, це прийняти вашу кішку до ветеринара.

Якщо кішка несподівано поведінку або перестати їсти, ви повинні прийняти його до ветеринара, як тільки ви можете.

Якщо ваша кішка перестає їсти і пити більше, ніж один день, вам потрібно отримати його до ветеринара як можна швидше,кішка не їсть ризику ушкодження печінки(жирова дистрофія печінки захворювання)прогноз для кота хороша, якщо вона вам лікувати вчасно.

https://pets.webmd.com/cats/guide/my-cat-wont-eat#1

+515
Wallie 20 серп. 2018 р., 06:24:15

У нас є 8-річний кіт, який останнім часом почав мочитися в одному місці в коридорі. У літні місяці вона проводить більшу частину свого часу зовні, але під час холодної зими вона залишається всередині, в основному, це може бути причиною її тривоги?

+506
Specialk731 6 квіт. 2018 р., 22:00:51

Там немає пульт дистанційного керування до нашийника?

Як ви правильно здогадалися, комір спрацьовує дуже часто і карає собаку за дії, він не повинен бути покараний за те як раділа, коли приходять гості і грати з іншими собаками.

Опис комір говорить щось про вимірювання вібрації в горлі собаки і активації, коли ці вібрації занадто сильні. Але гавкіт, тявканье, гарчання, скиглення і всі багато звуки собака робить, коли гра все викликають вібрації. Собака не може зрозуміти, що він покараний за звуки, він думає, що його карають за те, що задоволення або для своєї звичайної вокалізації. Я чесно думаю, що це небезпечно і може призвести до депресії. Тому:

Будь ласка, не використовуйте ваше поточне комір більше. Він або не виявляють "справжні гавкіт" дуже добре або просто не відповідає особистості вашої собаки. Може бути, уважно прочитайте інструкцію, щоб побачити, якщо ви можете налаштувати поріг спрацьовування шок.

Якщо ви використовуєте пристрій, яке карає собаку за щось, ви повинні мати більше контролю про неї. Я бачив такий же нашийники оснащені пультом дистанційного. Коміри або покарати із-за вібрацій або електромагнітних ударів, обидва регульовані по інтенсивності і включається натисненням на кнопку пульта.

Посилити ефект від покарання, блокуючи його від плями гавкіт (якщо у нього є таке місце і ви можете отримати доступ до нього без проблем):

 • Собака біжить до паркану і гавкає
 • Поки він ще працює, ви голосно називаєте попередженням слово, як "не смій"
 • Якщо він не зупиниться, ви активуєте комір
 • У той же час, ви йти швидко, але не бігти, до паркану і стояти в місці, де ваша собака хоче стояти і гавкати
 • Подивися на нього і скажи йому "ні", відправити його назад до дому
 • Якщо він спробує встати на його місце гавкіт, відштовхнути його ногою (будь ласка, не штовхай його, штовхаючи достатньо).
 • Не є бігти або гнати навколо беруть участь. Залишайтеся спокійними, сильні і вперті. Якщо ваша собака бігає навколо, зупинитися в самому напруженому місці, не рухаючись.

Таким чином, ви претендувати на місце гавкоту для себе і в переносному сенсі право гавкати. Ви скажіть йому: "це більше не твоє місце і гавкіт-це більше не твоя робота".

Може бути, вам не потрібен комір на всіх після останнього "шокуючі" дні для вашої собаки?

+488
Inj Rifki Amalun 1 трав. 2014 р., 18:47:28

власник,

Вітаю з новим цуценя, перш за все! Удачі з чоловічою лабораторій, помоему це жуйна тварина, але я люблю його більше за все на світі. У будь-якому випадку....

 1. На мій погляд, я хотів би отримати його до ветеринара як можна швидше і отримати їхню думку. Я думаю, що це насправді, це вирок, наскільки, хто твій друг, тому що там дійсно немає фізичних записів. Я маю на увазі, якщо він виглядає, як хлопець, що б дешево і не отримуєте вакцин для всіх щенят, розумієте, до чого я хилю?
 2. Ми перейшли ветеринари для мого хлопця після першого раунду пострілів і у них була проблема, що підтверджують зі старим веть саме те, що він. Вони в значній мірі сказав нам, що все, що не небезпечно подвійну йому дадуть. Ми були просто обережні за те, що вони не могли зробити йому щось про воду-бактерії, так що не стою в калюжах, тримати миску з водою чистою, і т. д.
 3. І мені дуже шкода, але не спати. Мій щеня (Оскар) ненавиділа ці речі, напаскудив, а потім його розпатлане майданчик. Я закінчив тим, що назвали пі-пі патч, який міцніше і можна прати, щоб він не жував його і кожен раз, коли він почав в аварію мій партнер або я швидко відтягнув його до неї і нагородив його для перебування на ній. (Так, пописати є скрізь), але він повністю зараз навчається після переходу форму прокладки назовні, коли він почав мочитися на них.

Редагувати просто побачив фотку Лео на Imgur і gahhhhh так мило! І сподіваюся, що я міг допомогти!

+480
Amit Rastogi 2 черв. 2010 р., 21:19:06

Я чула, що кішки можуть пити морську воду і пийте багато рідини (менше пити). Я також чув, що люди можуть померти від пиття морської води.

Кішки можуть пити морську воду і робити добре?

+465
Sundar Shyam 18 квіт. 2018 р., 21:07:34

Це залежить від породи, індивідуальних темперамент, виховання і навколишнє середовище. Кокер-спанієлі будуть жерти, поки вони не вибухають (породи). Собаки, які нудьгують з'їсть щось робити, просто як люди. Собак, які змушені конкурувати за їжу будуть жерти при будь-якій можливості (навколишнє середовище).

У мене була німецька вівчарка, хто влився в нашу сім'ю з конкурувати до вживання звички (виховання), які дізналися дуже швидко від інших наших собак, що їжа буде щодня і на вимогу, і вона втратила страх перед голодом і перестав заковтувати їжу на увазі.

Собака моєї сестри, м'язистими дебіл влучно назвали Геркулесом, який ніколи не хотів ні за що за все своє життя, хотів вичистити всі чотири миски протягом десяти хвилин після його прибуття (темперамент).

+464
user33625 1 лист. 2016 р., 06:50:08

У мене троє бродячих кішок тому намагається захопити територію біля мого будинку (всередині і зовні). У мене 2 кастрованих бірманські жінки трохи нервував в їх присутності.

Як я можу залучити їх чи хоча б одного з них в пастку. Вони, здається, щоб бути дуже обережними в цьому.

+461
joy lee 10 квіт. 2012 р., 17:41:42

Гаразд, де я живу, водопровідна вода непридатна для риби, зберігаючи почасти через хлору( в моїй нам дуже складно) я пропоную вам отримати води тестування комплект 2) вона займає 24 години для хлору відхідних газів з води. Це посилання на доморощений SE має кілька методів для видалення хлору з води https://homebrew.stackexchange.com/questions/3447/ 3)правильний спосіб введення риб в нову воду додати 1 склянку нової води в мішок, почекати годину, другу додати чашку резервуар для води на мішок. Чекати ще з годину, потім помістити рибу в бак. Це не рекомендується додати магазин води в баку за потенційних патогенів присутній. Повільне зміна води, щоб запобігти ваша риба впадає в шок.

У мене є заморозити ставок без рибок вмирати, я не думаю, що температура була проблема. Я думаю, що це була твоя вода і як швидко ви їх помістили.

Я наголошую, що ви не згадали, поставивши кондиціонер для води або стрес дзиме або велоспорт води перед додаванням риби. Я знаю рекомендаціями, як додавання до води щонайменше за 3 дні до риби, щоб дозволити йому цикл. Дає хороші бактерії, щоб створити і тиждень бути краще. Це повинно бути зроблено для екології новий танк.

У той час як золоті рибки витривалі ви все одно повинні забезпечити відповідну середу з гарною якістю води, при належній підготовці, десь сховатися або під рослини або пластикові конструкції. Відповідний розмір резервуара або водойми. У разі бака, він повинен повернутися це для психологічного здоров'я ваших риб

+397
TAG 6 груд. 2019 р., 00:34:55

Моя подруга і у мене є дві трирічні кішки: Наполеон (чоловік) і Жозефіна (жіноче). Вони брати з одного посліду. Я вчуся за кордоном, за останні 9 місяців, тому в даний момент моя дівчина дбаю про них.

Дві кішки прекрасно ладнають для переважної більшості дня. Вони їдять разом, Жінки часто купається чоловік (хоч і лазень, як правило, стають невеликий бій з якоїсь причини, і вона дуже не любить, коли він намагається купати її), а моя подруга посилає мені фотки (і відео) кішки сплять притиснувшись один до одного в самих чудових способів як мінімум раз в тиждень.

Однак, коли двоє грають разом, Наполеон, здається, мають важкий час розуміння меж допустимого поведінки і приймає речі трохи занадто далеко.

Це не допоможе, що Наполеон значно більше (1 кг = 2 фунта важче, хоча вони одного віку), ніж Жозефіна, і що іноді вона, чесно кажучи, здається, просити за нього.

Як репрезентативного прикладу, будь ласка, подивіться цей 45-секундний відеоролик. Жозефіна чекає засідка Наполеон, як він покидає ванну (де ми зберігаємо свою пісочницю) і дає йому легкий удар по голові (я розцінюю це як гру-засідка). Він отримує начебто стрепенулися і тоді ситуація миттєво загострюється (але не сильно), потім Жозефіна стає злегка покірне (скорчившись) і випустивши довгі, тремтячі нявкає як, здавалося б, борються за можливість для удару. Наполеон тоді випускає кілька нявкає свого і Жозефіна стає дуже покірною, лежачи.

Відео закінчується, і моя подруга каже, що коли вона перервала бій, звернувши їх увагу. У подібних ситуаціях, коли вона не зупинило їх (зазвичай вона дозволяє їм вирішити все для себе), Наполеон піде за укус або щось таке, Жозефіна буде битою від нього втекти, після чого Наполеон іноді кидаються в погоню. Якщо він це зробить, бій триває з більш джебами і деякі кусючі. Нігті завжди залишаються в чохлах і укуси, здається, не хотів травмувати (ніхто ще не вийшов кровотечі, скажімо).

Іноді ми просто бачимо погоні і не бачу підбурювання інциденту (або була), але Жозефіна, здавалося б, звичайний початковий призвідник. В інших випадках кішки грати в "п'ятнашки", біг навколо будинку не питання.

Після того, як бої закінчилися, кішок, здається, не уникати один одного або що-небудь, що вказує тривалу ворожнечу. Це, як кажуть, один раз (і тільки один раз, що ми в курсі) Наполеон зробив в кінцевому підсумку з чубком Жозефіна волосся в рот.

Оскільки ні кішки, здається, дуже постраждали від боїв, моя дівчина зазвичай не переривати їх. Це, як кажуть, нам краще припинити цю поведінку або, принаймні, краще зрозуміти його.

Це насправді просто нормальна гра-бої (і час Наполеон отримав потім повний рот волосся був всього один нещасний випадок/ескалація) повинна бути відмахнулися? Це наша інтерпретація некоректну поведінку Жозефіна, і вона не гра-бої на всіх? Або, якщо ми праві в нашому діагнозі, що Наполеон просто не знає як грати-боротися, чи Є якийсь спосіб навчити його, щоб перетворити його вниз мітка?

Для деяких додаткових умовах на наших кішок новітньої історії і як їх поведінка змінюється (і досить значно) після того, як я поїхав вчитися, будь ласка, див. Це питання, я запитала 7 місяців тому. Це типу бойові дії почали тільки після того, як я залишив, так що контекст може бути актуальним. (Також зверніть увагу, що питання, порушене в тому, що питання пройшов)

+369
ctogden 4 квіт. 2010 р., 12:40:18

Моя кішка відмовилася жувати дроти, як тільки він почав ходити на вулицю і мав доступ до трави. Коли йому доводилося залишатися в приміщенні протягом декількох місяців, як дорослий, він знову взявся жувати кабелі, тому у нас виросла якась котяча трава в невеликий горщик.

Я також загорнутий кабелі в поліетилен спіральний кабель обруча. Це не обов'язково зупинити дорослу кішку, але вона уповільнює їх і дає вам шанс на порятунок, що макбук харчування, перш ніж це занадто пізно.

+343
Samuel Bierwagen 24 квіт. 2010 р., 15:12:36

Тому багато сімейні собаки відмовилися, коли їхні попередні власники втомилися від догляду за твариною.

Так багато боїв / гонок / розведенні собак заплановані на евтаназію, коли їх власники вважають їх непотрібними.

Будь ласка, розглянути питання про прийняття собаку з притулку або організації, виділеного для розміщення екс селекції / гонки / бійки собак в хороших будинках з люблячими сім'ями. Так багато красивих собак чекає додому з таким характером.

Якщо ви подивитеся в інтернеті, хтось більше, ви повинні знайти, в залежності від вашого місця розташування, організацій, подивіться для захисту всіх видів собак і розміщувати їх з будь-новим власникам.

+298
Codeape 18 бер. 2019 р., 19:03:43

Я зазвичай даю солодощі для моєї собаки. Кажуть, Mysoore Пак, молоко педа, payasam і т. д. у великій кількості. Це буде сильно впливати на нього?

+262
Tuty 24 лип. 2010 р., 22:58:44

Оскільки він вже в бак, я міг би просто покласти трохи Melafix і дайте йому відпочити там трохи довше, перш ніж передати його назад у свій основний будинок.

Це дійсно ваш дзвінок.

Я б порекомендував дозу стресу пальто, так як він був противний місці.

+180
jade washburn 2 лют. 2012 р., 22:25:47

Вони навряд чи скоро повернутися в будь-який час, якщо є щось про вашому будинку, що робить вас особливо привабливою мішенню. Є багато будинків без ускладнень собаки

+169
Consumer Tester 1 лип. 2016 р., 07:43:35

На додаток до відмінної інформації Скіппі, одна річ, я помітив, що є набагато більш висока ймовірність гормональних проблем з Пізніше-стерилізовані тварини. Якщо кішка або собака є зрілим, коли операція відбувається, гормональний баланс, як правило, "заморозити" в тому місці, де вони були стерилізовані або кастровані.

Я бачив, що це призведе до компульсивного переїдання, постійна "тічка" поведінки, і інші подібні питання.

Кішок я жила з цим були виправлені до настання строку погашення (зазвичай до 4 місяців - ветеринарів я пішов би стерилізація кішок від 12 тижнів, і середнього роду "як тільки яєчка достатньо, щоб їх побачити" (це був мій швагро, який є в даний час ветеринаром у Брісбені, Австралія площа)) ніколи не виникало таких питань.

Крім того, кішки у мене жили, ким були закріплені молоді, як правило, більш лагідний і грайливий як кошеня на протязі всього свого життя, де ці фіксовані старше, як правило, менш схильні сильну зв'язок з людьми.

+138
codeinaire 30 лист. 2012 р., 22:02:44

На додаток до пропозицій у відповідь mhwombat, це звучить як додаткову ласку і втіха з вас може допомогти.

Будучи територіально, ваші кішки можуть показувати страху/невпевненості, які виграють від вашої гарантії їх безпеки. Введення нове, цікаве окунь монтується на стіну, пішов би далеко, щоб віддати їх в "безпечне місце", щоб відчувати себе більш захищеними і, сподіваюся, полегшити проблеми з гноєм. cat perch

+132
user296541 10 груд. 2012 р., 08:23:52

Щеня (8 місяців, Лайка/вівчарка суміш) стає досить добре на повідку, що я можу взяти його для доброго пробігу. Я живу біля парку з 5K-луп-роуд, який я використовував, щоб регулярно виконувати.

Коли я вперше почав приймати його по об'їзній дорозі, він стрибнув на мене і вкусити і спробувати, щоб змусити мене зробити прямо зараз, або, принаймні, на досить довільні інтервали. Я отримала хороший урок домінуючою гуляти, і краще ринговку, що насправді відпускає знову після того, як я тягну його, тому я можу тримати його високо на шиї, дати йому швидкий ривок і переорієнтувати його на мене і ми можемо йти далі. Що зробило величезний вплив ... він, до речі, більш керованим. Мій темп повільний, він, здається, впоратися з цим дуже комфортно, і ми зупинимося на воді.

Але так як урок прогулянки я помітив, що приблизно від 2/3 до 3/4 шляху через, він все одно стає дійсно некерованим. Він намагається стрибнути на мене і вкусити граючись, але він забуває про своїх укус інгібування повністю. На інший день він зробив це дійсно маніакально копатися в протягом декількох хвилин. Просто зішкріб на ґрунті з брудом летить, хитаючи головою і стрибаючи навколо. Загалом, здається, що він просто маніяк і псих, стрибає навколо і гавкає на мене.

Це сталося зі мною (це може бути очевидним для всіх інших?) що 5К може бути занадто довго для нього, щоб втекти. Мені потрібно знайти більш короткий шлях, або щось ще відбувається?

+132
LeonK 22 жовт. 2013 р., 13:31:37

Давайте почнемо з подання західників про захист тварин від хвороб. Це означає, що вакцинації в першу чергу. І не тільки від сказу. І дегельмінтизація & лікування анти-воші другий. І, нарешті, кастрація / обприскування якщо ви не хочете породу вашого кошеняти. Серйозно, кастрація / обприскування важливо! Але слід враховувати, що вам доведеться використовувати свій власний екскурс про те, що витратив гроші на.

Цей вет.Корнелл (університет) виглядає, щоб мати хороший огляд на вакцини. З цього списку, я думаю, що мої кішки мають принаймні ці 3:

 • Котячий герпесвірус і Калицивирус кішок
 • Сказ
 • Вірусна Лейкемія Кішок

Сказ

По-перше, перейти на сторінку Вікіпедії по сказу. Це скаже вам багато про цієї хвороби. У кого є PDF на сказ. Я не міг (легко) знайти для лікування тварин на сказ. Було згадано профілактики. Так що тепер, якщо ваша кішка вже є , це мертво. Отже, давайте щеплення.

Але ви опинитеся в Пакистані. Гарний: у вас є вихованець клініки. Погана: Ви, здається, не довіряє їм.

Кращий спосіб обійти це, щоб запитати навколо, що досвід інших людей? Люди біжать у місцевий улюбленець клініка заслуговує довіри? Ви, ймовірно, отримав кошеня від заводчика, він / вона буде знати хорошого ветеринара. І ветеринар буде знати необхідну дозування. Використовуйте Google, але ми попереджаємо, що відгуки можуть бути підробленими.

Нарешті, ви могли б імпортувати вакцини необхідно. Але я не міг знайти джерело, на який в короткі терміни. Amazon не носити їх. І Вашу довіру проблема залишається.

+107
Guduche 29 черв. 2018 р., 10:14:43

Цуценята схожі на дітей людини, коли вони знаходяться в стадії росту зубів. Дитина людини може прагне до тенденції кусатися, але ми даємо їм трохи стані іграшки. Ж потрібно робити з собаками. Вони також зобов'язані жувати, коли в них ростуть зуби , їх різні продукти, доступні на ринку для цієї мети. Молоко/кісток кальцію найбільше страждають ті. Пам'ятайте, що чим раніше, тим краще, так що не оцінити їх кусатися в ранній стадії, це не значить, щоб вразити їх, але неуважність-це найкращий варіант.

+104
luyee 17 жовт. 2016 р., 19:18:58

Нещодавно я дізнався, що ветеринар у Німеччині немає "Зайців" у своїх регулярних дослідженнях. (Якщо це не правильно, будь Ласка, дайте мені знати!)

Отже, моє питання: Як я можу перевірити, якщо новий веть я хочу взяти мої кролики-це "кролик досвідчених", якщо у мене немає чуток розраховувати?

(Я уявляю собі такі речі, як сертифікати, записи, дослідження, підвищення кваліфікації)

(Як доповнення було б цікаво дізнатися про інших країнах дослідження бази і можливостей для просування)

+17
Luntegg 16 груд. 2011 р., 09:17:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil