Що робить лілії отруйні для кішок?

Я шукав навколо і я не бачив, чому лілії є токсичними для кішок. Я знаю, що все рослина є токсичним, але чому? Просто цікаво.

+570
Akagrud 21 серп. 2014 р., 01:56:28
26 відповідей

Я б в першу чергу виключити медичний аспект цього насамперед як коментарі рекомендуємо.

В іншому випадку, я можу припустити, що подруга робила, коли її собака починаючи пісяє безладно в будинку. Вона спробувала кілька речей, але ми вирішили залишити телевізор у вітальні, де собаки пройшло вже багато часу, залишив радіо, на якому собака спала і залишив її в сорочку собачої ліжка.

Собака перестала мочитися на наступний день.

Уявіть собі, вона навіть залишила свій ноутбук на журнальний столик і спілкується з собакою будинку, щоб подивитися, що він робить, але це не спрацювало (і в результаті в слині-покритий екран/клавіатура) - може бути варто спробувати для вас.

Я не можу уявити її електрика хоч і є телевізор і радіо працювати 9-10 годин в день.

Удачі!

+996
Ambrogio Lorenzetti 03 февр. '09 в 4:24

Знайшли його (вибачте за не розміщення його раніше). Черепахи були просто бояться присутності людини. Коли немає людини там, черепахи навіть поділився суху поверхню на іграшковий міст.

+958
skorbot 6 бер. 2010 р., 16:19:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є молодий Bristlenose сома, але я знаходжу це дуже важко сказати, якої статі це. В магазині мені сказали, що важко секс дуже молодих Bristlenose сом і це, звичайно, дуже маленький.

Чи є спосіб, що я можу легко розповісти підлог молодих Bristlenose сома?

Young Bristlenose Catfish

+953
Xiangrui Li 17 лип. 2016 р., 08:55:41

Ключка моя риба двох років. Вчора під час чищення зі своєї миски, він вистрибнув і приземлився в раковину і впав у яму з свіжоскошеної картопляні шкурки. Мені вдалося витягти його протягом 40 секунд і отримав його в бак. Я не хочу, щоб підкреслити його далі, так що я залишив його там на ніч.

Він має деякі пошкодження ребра і невелику подряпину на його тілі, яке дуже дрібне. Він був плавання, так і в цей ранок він поїв.

Чи повинен я залишити його в спокої і перевести його назад у звичайну миску? Чи повинен я бути активними і лікувати його плавниковая гниль, у разі трапляється, тому що його ребра, пошкоджені?

+888
Mudbeard 29 серп. 2012 р., 10:47:20

Ні, вона не буде приймати повну дозу, що, до речі, як вона могла трохи лизнути.

Що я зробив з моїм цуценятам було примусити їх відкрити свої роти, і швидко влити ліки з ложки. Ви могли б обдурити її, щоб відкрити їй рот, показуючи їй, яке її улюблене блюдо, або відкрити його самостійно, використовуючи лише деякі швидкі сили ваших рук.

+860
user2976690 2 лют. 2018 р., 19:21:56

У мене було багато досвіду з собаками, але з кішками. Але якщо кішка хоче бути з тобою, я хотів би запропонувати вам нехай і ретельно обрізати її кігтями. Якщо вона дозволяє робити це без шинкування ви, то у вас є довіра встановлено. Для собак, що є ключовим. Напевно ж з кішками, але у кожної тварини різна.

У мене було дві собаки, і знайшли бездомну або втік-геть, дуже молодий щеня в моєму лісі, на моїй фермі. Щеня був бардак - але вона була дуже розумні і здорові. Вона потрібно кілька відвідувань ветеринара для дегельмінтизації таблетки і уколи від сказу. Ви повинні зробити щеплення від сказу для кішки, Якщо ви дозволили їй це, якщо ви перебуваєте в Північній Америці, як сказ є скрізь.

Наш щеня мав кліщів і глистів. У дегельмінтизації таблетки вбивають глистів, і ви можете зробити помилку-вбити коміри, що знищить кліщів. Ви повинні розчісувати її хутро, щоб видалити будь-які інші речі (задирки рослин, бруду, старих ранах і т. д.). Я не лікар, але думаю, що вплив на тварин і природні, відкритий факторів навколишнього середовища - навіть якщо вони викликають питання - може бути дуже корисним у запобіганні хвороби. Є дослідження, які підтримують це твердження.

Кішка становить небезпеку для дитини, але вона також може надати переваги, які можуть переважити ризики. Наш "Буш-цуценя" приніс велику користь усім нам. Вона веде себе як "собака мама", щоб тримати двох псів від бойових дій, і являє собою копітку сторож і компаньйон. Ваша кішка-подруга зробила усвідомлений вибір, і ви можете виявити, що вона приносить користь сім'ї, яка цілком може переважити витрати.

Телефон навколо і отримати кілька цитат з ветеринарів, і знайти той, який є економічно ефективним. Ми використовуємо ветеринар, що пов'язано з місцевим колаж вет. У них студентів-ветеринарів, які хороші, і їхні гонорари низькі (так вони завжди зайняті). Ви повинні переконатися, що кішка отримує базові постріли і хтось з навичками, у разі травми, буває або щось складне не виходить. Якщо ви дозволите їй в першу чергу, показати їй, де туалет-бокс, і якщо вона пісяє або випорожнюється-то вона не повинна, візьми її на руки і поклав її в коробку. Вона швидко вираховую, що це місце, де у неї є какашки.

Ви, ймовірно, потрібно зробити її фіксованого також. Ми намагалися не фіксував наш маленький щеня, але після кількох "запливів" це був не варіант. Знову ж таки, телефон для цитати. Для стерилізації собак, вартість за всі місця - від $1000 у великій пошані дрібних тварин ветеринара, до $85 на спеціальному ТССН клініку в іншому місті, приблизно в годині їзди. Я зупинила свій вибір на клініці, де вони будуть робити багато собак в один день. Я підозрюю, що ви можете знайти один і той же механізм для кішки - коти в спеку буде малювати Томс з усіх навколо - до того ж, вона вийде жахливий шум, як дитина голосно плаче.

Але ви не повинні приймати високі ціни ветеринарів - зателефонуйте в місцевий притулок для тварин, і з'ясувати, хто вони використовують. Вони могли б навіть бути в змозі поставити вас в клініці, де вартість набагато нижча.

Маючи кішку (як з будь-яким домашнім тваринам), не буде нульовою вартістю. Але ви, ймовірно, виявите, що переваг набагато більше. Як я друкую це, моя старша собака (невеликий Джек Рассел) спить у мене на колінах. Він був дорогим другом, і корисним супутником. Ваша кішка буде, ймовірно, таким же, особливо, як це звучить, як вона вже зробила вибір.

+848
user1011278 12 черв. 2013 р., 04:58:34

Наші Чау-Чау 'Бо' тільки що виповнилося 10 місяців, грумера ми привезли його у ванну і наречена порідшали його волосся і головною. Це мій третій Чау так я знаю, що ви ніколи не вирізати Чоу пальто. Мої питання-це буде його основним і шерсть відросте до нормальної.

+805
qZTXsxpHWy7eghT8 27 серп. 2010 р., 18:08:17

Схоже, це більше звичка, ніж насправді медсестра в цей момент, бачачи, як він смокче на свого брата. Смоктати на речі насправді досить поширена звичка у кішок, схожі на звичка замішувати, хоча і не так часто, як розминання.

Якщо ви помітили підсосі викликає проблеми, або якщо ви просто хочете, щоб запобігти поведінку, можна прикрити соски інших ваших кішок. Простий спосіб зробити це з допомогою великої носок з кінця відрізати, якщо ваші кішки досить малі. Або ж знайти якийсь спосіб, щоб обернути живіт кішки.

+729
anastas21 13 квіт. 2013 р., 17:59:28
Відносяться до будь-якого типу борсукова гонча / "Вінер собака" / такса будь-якої довжини волосся і розмірів тіла.
+708
user3510620 26 бер. 2011 р., 17:07:37

Варені кістки можуть бути небезпечні для собаки або кішки. Приготування підсушує їх і робить їх більш імовірно, осколком.

Мені радили ветеринари дають собакам і кішкам сирі кістки, ніколи не готувала. Розмір собаки буде мати значення, надто великого пса, набагато більш імовірно, щоб проковтнути курячу кістку ціла і він застрягне де-небудь, то він не має, де маленька собачка не буде такого питання.

+669
Alluring Topaz 6 січ. 2019 р., 03:59:56

Нещодавно я зіткнулася з Великою Морський акваріум з системою освітлення, яка включає в себе імітації грози. У довільні моменти часу, система освітлення буде імітувати грозу, використовуючи стробоскопи (включаючи ніч).

 • Оскільки він не імітувати інші екологічні зміни від грому/грози, це було дійсно необхідно?
 • Має така система вигідна для морської танк?
 • Це якось зберегти рибу здоровою?
+668
Antsamotady 12 лип. 2019 р., 17:17:59

У мене є кіт, собака, і птах.

Мені потрібно піти на ніч.

Що я можу зробити, щоб мої кішка, собака, і птах має достатньої кількості прісної води і їжі, щоб вижити ніч?

+658
Dmitriy Drachev 25 квіт. 2010 р., 17:31:42

На початку жовтня ми отримали нову 12-тижневих бігль, мідь. Ми привезли його додому до наших ще дві собачки, Рудий (1,5 однорічному блутик) і Lucky (14-річний бігль). Спочатку все чудово, але в один прекрасний день, коли всі вони були поза міді намагався грати з Lucky. Пощастило, що не хочу грати і розлютилася з міддю і почав гарчати і клацати. Потім рости почав боротися з пощастило, тому що він хотів захистити мідь. Це було приблизно через тиждень або два після того, як ми отримали міді. Тепер, ми не можемо дозволити всі три собаки будуть один з одним, тому що пощастило, не любить мідь. Якщо мідь не намагався грати з Лаки все буде добре, але все мідні хоче грати з усіма. Міді зараз становить близько 6,5 місяців і пощастило, досі його не любить.

Як я можу навчити мідь перестати намагатися грати з Lucky, або поїзд, щоб не злитися на мідь, і поїзд іржавий не воювати з Лаки, коли Лаки злиться?

Крім того, пощастило, ніколи не було соціалізовані, як цуценя, так він не ладнає з дуже багато собак.

+601
isslam akkilah 3 квіт. 2014 р., 08:10:47

Моя 12-річна австралійська вівчарка/Грейхаунд суміш була серйозних недугою вже майже рік, трохи схожими на цей пост:

 • червона висипка на різних частинах тіла (в різний час, його подбрюшьем, спині, морді, вухах і під його передніми ногами)
 • жовтими лусочками, іноді в місцях з висипом, іноді в іншому місці
 • випадання волосся, де пластівці гіршому
 • великий свербіж

Проблеми почалися приблизно у вересні минулого року, через два чи три тижні після того, як я взяв мою собаку зі мною в гості до моїх батьків. Протягом приблизно місяця, мама помітила, що одна з її собак були точно такі ж симптоми. (Інші її собака померла незабаром після неспоріднених причини, але ніколи не були ті ж самі проблеми шкіри.)

З тих пір, обидві собаки були в кілька разів вет. Вони дали стероїди і антибіотики, які працюють тільки для зменшення симптомів протягом декількох тижнів за один раз. Як мій вет і вет, моя мама сказати, що це, ймовірно, викликана алергією, але я налаштований скептично. Терміни занадто підозріло.

Більш детально:

 • Ні одна собака не мав у минулому проблем алергії (одна собака 12, інший 16)
 • Обидві собаки були на тій же дієті (Beneful) до квітня минулого року. Зараз вони знаходяться на абсолютно різних дієт. Моя собака їсть Роял Канін сечовивідних так для іншої частини його життя для запобігання рецидиву каменів сечового міхура
 • Вони живуть 150 миль і тільки один раз кожні кілька місяців
 • Обидві собаки були взяті зіскрібки шкіри і не були знайдені кліщі
 • Ні собаки блохи
 • Мої батьки отримали більш молоду собаку в листопаді, але цей пес не проявив ні проблем з шкірою, навіть після восьми місяців перебування навколо літніх собак

Це явно не заразне, але у мене також є важкий час, вважаючи, що двох собак не було алергії, які живуть за сотні миль один від одного і їмо різну їжу, раптом почати з алергією протягом місяця один від одного.

Що ще може викликати цю ж алергію?

+503
Mark Quinn 27 черв. 2018 р., 12:15:13

Дуже простий спосіб, ви могли б зупинити вашу кішку від цього, втирання невеликої кількості соку лимона навколо нижньої частини скла. Коти не люблять цитрусовий запах, і не сунуть ніс проти неї. Якщо це тільки вода ваша кішка в цей час, переконайтеся, що не перестаратися з лимонним соком, і тільки поклав його біля дна, інакше ваша кішка може не пити воду.

+495
Milos John 11 квіт. 2012 р., 12:42:22

Я подзвонила в екстрену ветеринарну лікарню і запитав, що слід робити. Вони сказали, щоб покласти пляшку з гарячою водою загорнути в рушник поруч з їжаком, який я вже зробив. Приблизно через дві години їжачок виявився в порядку, і я зміг зв'язатися з власником, і взяв його до них. Наступного дня господар повідомив, що це "нормально". Оскільки я читав на сайті, що їжаки впадають у сплячку і введіть заціпеніння, я не так хвилювався, як я був, коли я виявив його в моїй машині ООН-з підігрівом. Звичайно, я сумніваюся, що було б добре, щоб дозволити цьому статися часто, але ніхто не постраждав в цей раз. І я хотів би подякувати Джеймса Дженкінса для витягування з голови моєї ти-знаєш-що. Виклик ветеринара має бути перше, що хтось робить, якщо вони думають, що у них надзвичайна ситуація! hedgehogstreet.org/about-hedgehogs/hibernation

+494
user183150 14 серп. 2018 р., 01:03:24

Мій кіт, який в даний час чотири-річний чоловік отримав дерматити на шиї. Ми відвезли його до ветеринара, і ми отримали за нього ліки. Я не впевнений, якщо це дерматит, або медицина, але він наполіг на подряпини на зараженої зони з задніх, до такої міри, що він став рану. Для того, щоб перешкодити йому, ми пішли знову до ветеринара і помістити пов'язку навколо області медицини втирати на ньому.

Моя проблема полягає в тому, що з тих пір, як я почав застосовувати ліки, мій кіт, який зазвичай приймає його ліки без праці(за нормальних обставин він розуміє, що я намагаюся йому допомогти) почали ухиляються від медицини і він почав нервувати навколо мене. Він став значно гірше після перев'язки і тепер він майже не нявкає, просто сидить з похмурим виглядом на його обличчі. Я думаю, що він думає, що я караю його, і я хочу переконати його, що це для його ж блага, а не спосіб покарання. Як я можу це зробити?

+353
ghost in a jar 4 черв. 2012 р., 18:43:13

Для очищення використовується акваріум, ви повинні зробити деякі кухонні губки схожі на ті, що тут https://www.amazon.com/Sponges-Kitchen-Cleaning-Tools/s?ie=UTF8&page=1&rh=n%3A15754811%2Cp_n_location_browse-bin%3A3530187011

Переконайтеся, що вони не містять мила та миючих засобів,слід використовувати тільки чисту воду для чищення усередині бака.

Ви повинні спустошити бак всього обладнання і гравій, перш ніж почати його очищення,зволоження водорості і бруд легше відбудешся.

Насос і фільтр теж повинен бути очищений,потрібно поставити її у відро з водою, щоб змочити бруд і не забудьте очистити його як готель, так і зовні,використовуйте Q поради для важко дістатися до місця.

Якщо фільтр губки знаходиться в хорошій формі необхідно очистити їх шляхом промивання їх та squezing з бруду,Якщо ви сумніваєтеся, чи просто замінити їх.

Скляний обігрівач повинен бути очищений занадто,використовувати губку для миття посуду для цього будьте обережні, вона зроблена зі скла.

Для очищення гравію/піску використовувати ситечко і наповнити її наполовину гравієм і промийте його в чистій воді,це займе деякий час, але це повинно бути зроблено,навіть якщо гравій-це абсолютно нові потрібно промити, щоб видалити пил.

Коли все хороше і чисте місце танка, де ви хочете його і встановити кожну річ,заливаємо водою і додати declorinator запустити насос/фільтр, нагрівач.

Настав час цикл ваш танк подивитися тут: https://www.fishlore.com/NitrogenCycle.htm дуже важливо зробити це, перш ніж додати будь-яку рибу,рослини можуть бути додані, як тільки вода нагрівається до температура ви хочете, щоб у вашому акваріумі.

+333
nethope 2 квіт. 2010 р., 21:45:01

У мого кота були схожі симптоми і вона 18 - у неї є захворювання нирок і проблеми з щитовидною залозою. Це контролюється за допомогою ліків, біт немає ніякого лікування для хвороби нирок. Моя порада, в Кот вік, це потрібно буде відвідати ветеринара - будьте готові аналізи крові і ймовірністю захворювання. Я не можу не підкреслити важливість отримання вашого кота до ветеринара - не може означати непоправної шкоди здоров'ю вашого вихованця, і з повагою, абсолютно безвідповідально, як власник вихованця!

+304
NICK WEBLEY 18 лип. 2017 р., 22:17:37

Я збираюся припустити, що ви маєте підкреслив кіт. Поведінка ви описуєте (дивлячись на вас, перш ніж писати) це з мого досвіду, типовий кіт, який відчуває себе невпевнено і хоче гарантій.

Кішки не люблять змін, і ти в тому числі і звички вашої родини. Якщо ви і ваша сім'я скоро переїжджає, це означає, що моделі поведінки вашої кішки вважали нормальним змінилися, і вона не в захваті від цього.

Ваш найкращий вибір є багато втіхи і ласки. Спробуйте не злитися на кішку, коли вона дозволяє літати, і там, де це можливо, закрийте двері і тримати інших ймовірних противників від неї. Це важко вивести запах котячої сечі з речей, яка означає, що ви завжди краще запобігти, ніж виправляти згодом.

Коли ви ловите її на ліжко вступом на посаду, візьми її на руки і тримати її, приймаючи її за один з її улюблених місць. Поговори з нею м'яко і погладити її, поки вона є, і залишатися на вулиці з нею деякий час.

Я використовував версію цього, щоб зупинити небажане сечовипускання в кілька кішок зараз, і при достатньому терпінні він працює. Кішка отримує ідея про те, що ти не кинула її і отримує увагу, якого вона хоче, і, в кінцевому рахунку, ви добираєтеся, щоб уникнути того, щоб очистити цілу купу котячої сечі з речей.

Для лотка - перше, що ви повинні думати тут, знову ж таки, виходячи з мого досвіду, схожі на наповнювач для котячого туалету є її улюблених місць на вулиці. Вона скоріше всього використовувати коробку з підстилкою, що є схожі текстури і аромату в місцях, які вона використовує на вулиці. Якщо це означає, що змішування грунту з одного з її улюблених місць з підстилкою, так що є хтось знайомий запах, зробити це, поки вона не звикла до нього.

Я б чесно навіть не намагаються зробити її з допомогою лотка, поки ви не виправили проблему з сечовипусканням. В іншому випадку ви просто додавши плутанини і стресу до вже незахищеною кішка.

Після цього стабільний (принаймні пару тижнів без неправильного сечовипускання), ви можете змінити чи скоригувати сміття, і почати приймати її в коробку, коли вона показує ознаки бажання піти. Завжди ласкаво поговорити і погладити її багато, особливо поки вона в коробці, тому вона пов'язує його з хороших речей. Це може зайняти деякий час, але вона повинна врешті-решт зрозуміти, що на litterbox теж місце, щоб зробити свій бізнес.

+240
ylonex 11 серп. 2010 р., 06:04:34

У мене недавно прийнятий кішка (самка, стерилізована, 1.5 року) в безпечне місце.

У мене живе кішка (самка, стерилізована, 3 роки) в іншій частині будинку.

Я ще не в тій точці, де новий кіт готовий бродять по будинку або де кішки готові до зустрічі.

Як я повинен розділити мій час? Я працюю з дому, тому може бути де завгодно протягом дня, і обидві кімнати мають ліжка, так що я можу спати де завгодно вночі.

Мій живе кішка дуже прив'язана до мене і стає помітно ревнувати (зазвичай виражається як засланий агресії, коли я поруч або вийшов з безпечної кімнати) / депресія, коли я не навколо, вона також має ряд серйозних занепокоєння проблем, хоча я далеко просунулися в цьому напрямку в минулому році. Я хочу як зв'язок з нову кішку, але не кота обурюватися новим, перш ніж вони навіть зустрітися, і ще я хочу, щоб переконатися, що нова кішка встигає розслабитися в безпечній кімнаті без мене.

+219
medksen 16 лип. 2010 р., 22:04:08

Так, золоті рибки клейкий рибу і виробляють багато відходів. Як вище зауваження свідчать про те, Ваш розмір занадто маленький акваріум. Це поширена помилка, що золоті рибки можуть жити щасливим та здоровим життям невеликої стримування, як миску або маленький танк. Вони можуть жити в невеликих ємностях, але не щасливий і здоровий спосіб життя - на жаль, поп-культури, як телебачення, кіно, карнавали і, на жаль, навіть у деяких зоомагазинах, показують, Рибки у вазах і це тільки те, їх тіла можуть тимчасово впоратися. Відходи, які вони виробляють, викликає важке накопичення аміаку, нітратів і нітритів, які роблять невеликі стримування основному токсична середовище для них, що може зробити їх кульгавий або депресії в особистості і в кінцевому рахунку хворий, і без належного догляду призведе до їх смерті.

Одна гарна річ, що робить речі трохи легше, що золоті рибки можуть витримати більш низькі зимові температури, ніж тропічні риби, що означає нагрівач не має сенсу, але адже від того, наскільки брудний вони їм необхідні фільтрація і щотижнева часткова підміна води.

Загальне правило-один галон на один сантиметр росту риби - тому 1,5-дюймовий золота рибка, яка отримує 8 дюймів повинен не менше 8 літрів води і 2 з них означає 16 літрів води, і так далі. Якщо фінанси є проблемою, спробуйте знайти використаний танк на дворі продажу або онлайн, ретельно очистіть її, і почати з нуля, додаючи свої існуючі води, заповнюючи решту лікували свіжі і додавання біологічну фільтрацію добавка як цикл ЕКЗ в пляшці або Stresszyme і дотримуйтесь інструкцій, іноді день або тиждень, і, як правило, щотижня від їх вперед на місяць, поки ваш танк пройшов цикл азоту. Додавання живих рослин і фільтра допоможе зберегти ваші вода прозора, і залишиться набагато чистіше і здоровіше, ніж без фільтра. Я радий, що у вас є гравій, і як частина вашої фільтрації після того, як ви більше налаштовані. Вам будуть потрібні додаткові гравій, приблизно 1-1.5 фунтів за галон танк, і якщо ваша риба все ще діє кульгавий ви, можливо, буде потрібно використовувати цей сайт, щоб краще діагностувати хворобу, яка може знадобитися додаткове лікування.

Крім того, після фільтрації в місця, вкладати кошти в дешевій контейнер з прісноводного акваріума солі і дотримуйтесь інструкцій на задній основі вашого розміру бака. Це допоможе запобігти деякі майбутні масштаби і фін проблем, додавання електролітів до води, та в подальшому можуть бути використані у великих дозах, як ліки від хвороби.

Удачі.

PS - Якщо ви робили підміну води і він, здається, трохи здоровіше і більш активні, це просто тимчасове рішення проблеми, і дав йому деяке полегшення від споруди до аміаку.

Крім того, світ, який вдень і вночі допоможе імітувати природний сонячний цикл, а також більш здоровою для Риб.

+202
Moin Shirazi 25 жовт. 2010 р., 16:09:42

Я думаю, що це можливо , що є алергія в грі тут, але я б шукала більш ймовірна причина перша. Кіт був перевірений/обробляли від бліх? Блохи, кліщі або кліщі можуть передавати від кішок і хом'ячків, що, безумовно, призведе до розчісування поведінку ви бачите.

+169
saidi koci 23 серп. 2016 р., 06:29:31

Моя бабуся переїжджає в будинок престарілих. В даний час вона живе на 10 акрів фермі з її зовнішньої кішки, яка близько 9 років. Член сім'ї збирається відправитися в фермерський будинок. Моя бабуся любить кішок дуже багато, але може піти в будь-яку сторону з точки зору врахування його або залишити його на фермі.

У мене питання, яке може викликати у кішки більше стресу, втративши у його власника чи переїзді з ферми на невеликих міських житловий комплекс?

+167
user3182202 29 лист. 2018 р., 10:16:31

Собака? Схоже, вона дуже щаслива знову бачити вас, а може лає тебе за те, що так довго. Звучить так само, як болонка, яку я носив.

Якщо ви не хочете, щоб заохочувати його, відвернутися від неї. Не говори з нею, поки вона заспокоїться. Не нагородить її, вітаючи її на своєму власному плані, як тільки вона приносить її вниз до рівня, можна мати справу.

Вона не дозволить мені забрати її

Так що не треба. Більшість маленьких собак не люблю, коли мене підняв з землі, навіть якщо багато хто з них будуть це терпіти. Я завжди кажу мій, що буде, "я йду, щоб забрати тебе." Таким чином, це не було повною несподіванкою. Тепер він звичайно буде лізти в мої руки на його власні, коли я нахиляюся і кажу.

+107
Daniel Moraes 30 серп. 2010 р., 05:03:21

Я тримав хвилястих папужок протягом року. Папужки часто б'ються. Одна дитина папужка був важко поранений ще один дорослий папужка. Його дзьоб був важко поранений і повністю розірваний з одного боку. Я взяв його до ветеринара і отримав рану почистили. Моє питання, чи Є дзьоб виростуть знову через деякий час? Ветеринар сказав мені, що не доведено науково.

+24
inadau 19 груд. 2011 р., 13:03:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil