Як поводок дресирувати тхора?

У мене троє хорей. Я купив невеликий джгут з Петко, схожими на цей

enter image description here

Але мені не пощастило потрапити на них.

Я спробував змістити його, поки вони зайняті (щось жує або лиже Ferretone). Але як тільки вони помічають, вони відразу психують і почати боротьбу, щоб отримати його. Вони завжди зуміють видавити.

+254
metdos 29 трав. 2016 р., 17:58:19
30 відповідей

Загальний відповідь

Як ви сказали, що мета полягає в тому, щоб зафіксувати поведінку в собачу нервову систему. Методи у використанні є поєднанням класичної кондиціонування і оперантного кондиціонування.

Класичне обумовлення-це про вроджену реакції на стимули. Це "примітивний" відповідь і обходить будь-які міркування, що це собака. Коли ви берете її миску з їжею, він просто зголоднів, ніякого міркування.

Це навпроти оперантного кондиціювання, де ви робите собаку думати, наприклад. на всі основні сигнали (сидіти, лежати, тощо). З оперантной обумовленості, ви підготуєте собаку, а собака думає, що його спосіб отримати нагороду. Згодом він "зрозуміє", які дії є "хорошими".

Класичне обумовлення

Спочатку ви хочете, щоб стан вашої собаки, що приходить до вас-це найбільша річ у житті. Це повинно бути класичне обумовлення: собака може відволікатися на щось інше, але коли ви телефонуєте йому, що починається ланцюгова реакція в його мозку і він повертається і приходять. Ваша "команда" (або натяк на позитивне підкріплення жаргон) повинна початися ті ж процеси, як білка, проходячи повз, але собака біжить до вас, звичайно.

Існує нескінченна кількість установок на поїзд це з вашої собакою, але ключові моменти

 • зателефонувати йому, зателефонувати йому і покликати його: ви ніколи не практикують досить. Спочатку вам не потрібно використовувати які-небудь певний ключ (вербальних або візуальних). Просто він прийшов до вас, привернути його увагу.
 • завжди винагороду собаку, коли він приходить: це може бути їжа, гра, соціальну взаємодію і т. д.
 • практика в різних умовах і ситуаціях, де ваша собака може домогтися успіху, так що ви можете винагородити його
 • час годування-це чудова можливість для практики. Попросіть кого-небудь відвернути собаку в іншу кімнату, зателефонувати йому і дає йому його миску з їжею

Слідство друге: ви коли-небудь гнівайтесь, коли він повернеться (наприклад. якщо він загинув в кібуці і у вас важлива зустріч на наступний день). Бути приємно собаці. Ви можете зруйнувати ваші тренування більш швидко, ніж ви можете зміцнити його. Деякі йдуть на повідку. Не називайте собаку тільки тоді, коли його час, щоб покласти його на повідку.

Це фундамент, на якому ви будуєте хороше згадати.

Оперантного кондиціонування

Потім йде друга частина, оперантного кондиціонування.

Це полягає в навчанні собаки подробиці "гри". Коли він повернувся, щоб бігти до тебе, у тебе є його "мозок", і ви можете навчити його робити конкретні поведінки: бігти так швидко, як він може, зупиниться перед вами і сидіти, і т. д.

Для цього ви хочете тренуватися на спеціальних тренуваннях, спочатку з низьким рівнем відволікання, потім все більше і більше.

Насамперед потрібно навчити словесної команді. Коли собака вже йде до вас (класичне обумовлення), це час, щоб почати додавати словесні репліки. Дайте вашій команді, привернути його увагу, як тільки ви маєте його, натисніть і лікувати. Поступово ви натисніть і лікувати тільки тоді, коли він прийде до вас, то вам на допомогу і т. д.

Мета цієї частини-навчити собаку, що поведінка чекати, коли його мозок пожежі "прийшли" сигнал. Собака дізнається, що він може виступати на тебе, щоб отримати нагороду ще більше. Якщо він швидко бігає, нагорода збільшується (частоти, як ви скоро перестануть нагороджувати повільне повернення). Продовжуючи аналогію харчування: ви берете миску, класичне обумовлення собаку пускати слину. Але тоді він знає (оперантного кондиціонування), що гавкіт буде збільшувати кількість їжі, так він буде гавкати все голосніше і голосніше (це дурний приклад, але чому б і ні ?).

"Виберіть пункт" повинен розвивається маленькими кроками, спочатку натиснути кнопку, коли собака повертає голову до вас, то поступово, коли він приходить до вас. Наприклад, щоб зміцнити поведінка "як можна швидко бігати" ви можете натиснути, коли собака знаходиться на своїй максимальній швидкості, біжу до тебе.

Ось клікер-це дуже корисно, як ви можете відокремити винагороджені поведінки (при натисканні) з винагородою час (коли ви даєте ласощі або Гра), яке може бути тільки тоді, коли собака повернулася до вас (ви могли собі уявити, щоб викинути іграшку, але потім воно зупинило б поведінку (повернуся до тебе), поки кнопку не буде.

Дивіться відео нижче для отримання додаткової інформації.

Чи Реально очікувати салюк бігає за кроликом, щоб кинути полювання і коли я дзвоню?

Тут ми дійсно повинні покладатися на першій частині тренування: немає мозку, що беруть участь.

Є дві речі, які змагаються: інстинкт (біг за зайцем") і те, що було класично кондиціонером (повернуся до тебе).

Чим більше ви зуміли стану вашої собаки, тим краще.

Я не знаю точних обмежень, так як у мене немає досвіду, але ось що я буду робити.

Як завжди: якщо ви хочете придушити поведінку, не починайте навчання, коли це станеться. Якщо ви хочете, щоб собака не бігати за кроликом, якщо ви просто ходити з ним і чекати, поки кролик прийде, буде вже занадто пізно.

Ви повинні допомогти собаці узагальнити.

Так, навчати його.

Може бути, ви можете дозволити йому побачити кролика і відразу ж годувати його (на повідку, наприклад, або кролика в клітці). Або ви могли практикувати де це безпечно для собаки, щоб бігати за кролика (якщо це молода собака і якщо ви не хочете, щоб його на полювання, шансів спіймати кролика досить низькі).

Кролик явно відволікало, але як завжди з відволіканням, зробити їх своїм союзником: якщо собака біжить за кроликом, ви називаєте його, він повернеться, може бути, ви можете винагородити його, дозволяючи йому бігати за кроликом пізніше, коли ви переходили дорогу (знову ж таки, це приклад). Або ви навіть можете перетворити кролика в Кий сенс "повернутися".

Salukis running after a rabbit


Посилання:

Ось деякі посилання на відео, що демонструє ці принципи.

Kikopup канал на YouTube (використовує позитивне підкріплення і клікер)

Навчання позитивний канал на YouTube (використовує позитивне підкріплення і клікер)

+967
RuslanDoctor 03 февр. '09 в 4:24

Канонічний спосіб запобігти відновлення-це електронний нашийник (вони існують для гризунів), що дозволить запобігти його від вилизування. Ви також могли використовувати пов'язки, але щури гидливо чистим, і він може спробувати видалити його.

+961
Bathini Pranay kumar 11 черв. 2017 р., 06:39:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Навіщо ти руку годує її в першу чергу?

Собаку в правильне стан здоров'я не померти з голоду, якщо є їжа навколо. Перше, що потрібно зробити, це перевірити з вашим ветеринаром.

Потім ви можете спробувати, щоб мотивувати її, наприклад, якщо ви даєте сухий корм, додати деякі реальні курка або вологий корм, щоб дати більше запаху і смаку.

+947
Bentleythecomputernerd 29 трав. 2019 р., 06:28:44

У нас є молодший солодкий кіт (зараз 5!) для компанії для нашого старшого кота (майже 12!) тому що старша кішка дуже мила, любляча і любить інших котячих компанії. Молодша кішка була кращим компаньйоном для літніх кішок. Вони були разом майже 4 роки. Вони завжди грали в 'грубої', а коли старший кіт був молодший, він займався грубу гру з іншими сусідами.

Однак, останнім часом, я помічаю, що наша старша кішка стає все більш і більш чутливі до грубої гри з молодшим котом. Коли молодший кіт женеться за ним і сідлає його і кусає його за шию, наша старша кішка починала волати набагато голосніше, ніж раніше. Це також узгоджується з тим, що він голосніше в цілому під час годування; він використав, щоб бути дуже тихо.

Моє питання: чи Повинен я стримувати молодого кота від цієї грубої гри, коли я поруч? Я знаю, що літні кішки стають більш чутливими в суглобах і т. д., але я завжди думав, що тренування і гра буде доброю для нього, тим не менш. Я не хочу бути, хоча про це нерозумно і тримати молодого кота є свій шлях, незважаючи на почуття старшої кішки.

Які думки?

+865
Onihime 30 вер. 2014 р., 02:51:00

Це може означати будь-яку кількість речей, коли мій новий кошеня дивиться на мене і нявкає кілька разів, або є щось особливе?

Мені просто цікаво знати, що він хоче.

Він отримував їжу і воду та іграшки.

Це означає, що йому нудно?

+820
user179675 8 лист. 2017 р., 02:06:30

У мене старий кіт (16+ років), який з'ясував, як кришка багажника собак Собака-двері (двері самоконтрящаяся двері для собаки можна відкрити за допомогою ключа на комір). Це не турбувало нас занадто багато, так як наш задній двір обгороджений і він не скаче він. Проте, він дістав у звичку мочитися на кришку барбекю на нашій палубі-тільки зовні кухонних дверей.

Колода плитка палуби підлоги з пластмасовим дренажем, тому сеча капає з кришки і може вбиратися в плитку або він просто провалюється і сідає в пластикову ємність-смердить на балконі, на кухні і з допомогою барбекю (або просто сидіти на палубі) особливо приємним.

Ми використовували кілька чистячі засоби вихованця, щоб усунути запахи, але не знайшов той, який відмовляє його від повернення. Ми хотіли зупинити його, що це можливо, але не розібралася як це зробити без утруднюючи можливість собаки використовувати свої двері.

У кого-небудь є пропозиції про те, як ми могли б краще відвадити кішку від сечовипускання на барбекю кришкою, коли він утік на вулицю?

+750
tomdxw 30 лип. 2011 р., 17:40:35

Ви говорите атаку, але це дійсно не звучить як агресію до мене. Як правило, агресія прийде з попередженням першому. З бородатими драконами, які будуть їх надуваючи шию, показуючи, що виглядає як луската борода (звідки їхня назва), які зазвичай також стає чорним. Так що, якщо щось відбувається, я б сказав, що він просто занадто схвильований, що прийшов час годування.

Бородаті дракони мають досить поганий зір, тому вони люблять, щоб досліджувати шляхом дегустації речі (тому пісок і інші підкладки частинок є погано для них). Крім того, можливо, що він пахне мило на ваших руках і не впевнений, що з цим робити, так це він перевіряє, щоб побачити, що це таке.

Моя пропозиція полягає в тому, щоб переконатися, що ви регулярно взаємодіють і ручки вашого бородатого дракона в неробочий час годування, щоб допомогти йому відрізнити свою руку від їжі. Таким чином, навіть якщо він до цих пір асоціюється з їжею, яку я не сумніваюся, він буде краще отримувати їжу з руки.

 • Це може допомогти годувати її в окремій ємності, таким чином, ваша рука транспортер для їжі, а не в контейнер для їжі. Які не мають незаконного збуджені соски.
 • Якщо ви годуєте його в окремий контейнер, ви, можливо, захочете спробувати класти їжу на першій, потім переходити до додавання їжі надалі.

  Крім того, якщо ви хочете годувати його в тераріум, ви могли б підібрати його однією рукою, поклав його їжу, а потім покласти його назад в його їжу.

 • Принаймні, варто спробувати класти їжу на протилежній стороні контейнера ваш бородатий дракон знаходиться. Я зазвичай кладу навпаки ніжачись лампа, в будь-якому випадку, таким чином, зелень не висохне занадто швидко.

Пам'ятайте, що кінцева мета-зробити так, щоб він не наїзд зв'язати свої сили з виготовлення їжі з'являються, а те, що він почне робити, коли він голодний.

Навіть якщо ви думаєте, що це більше агресії, ніж хвилювання, я думаю, найкраще, що збираюся виправити це просто звернення.


Я припускаю, що ви мали його протягом досить довгого часу, але для людей з новими драконами, керованість стає легше, якщо вони вперше використані, щоб твій запах. Розміщення носили футболки у верхній частині бака на ніч або дві-це простий спосіб зробити це.


Взяти його на руки і просто потусуватися з ним на пару хвилин кожен день, якщо це можливо. Гарний час, щоб робити це перед годуванням, таким чином, він пов'язує свої сили з заїдуть, і коли він поклав, що їжа з'являється.

Бородаті дракони, як переміщення кольорів, тому вони роблять досить хороші компаньйони, коли ви на вашому комп'ютері або дивіться фільм, а вони будуть сидіти і дивитися кольору по більшій частині. Шахта буде працювати і спробувати зловити що-небудь, що робить різкий рух на екрані мого комп'ютера кожен так часто, так що будьте готові, що можливо.

Це не повинно зайняти надто довго з частою обробки, де він повинен почати визнавати, що ваша рука не їжа та/або не хочуть їй нашкодити.

+677
James Bentley 12 лют. 2010 р., 01:33:00

Насправді, вони не вчать собаку, щоб перетнути, коли рух змінюється, вони привчають собаку до зупинки на розі, коли вона знаходиться на носіння проводів (без урахування світлофорів, знаків і дорожньої), вони вчать людину, щоб перетнути, коли звуки, що вказують на рух веслами. Коли собака на повідку, це "не працює" і не зупиняється.

Собака-поводир, який "працює" (в упряжі) багато по-різному веде себе тоді, коли "не працює". Собака-поводир з проводів і на повідку веде себе як будь-яка інша собака.

Ви можете навчити вашу собаку, щоб зупинити, коли щось відбувається (тобто носіння проводів, і в кутку), але вони йдуть тільки тоді, коли дано сигнал до лиця.

У мене є певний реальний досвід життя з собаками-поводирями, вони розумні і вони проходять навчання, а рівень знань, ваші дослідження показують, буде в кращому випадку і рідко. Бувають випадки, що собака-поводир дозволить зробити вибір і ігнорувати сліпих напрямку людей і зробити щось надзвичайне, але є просто так багато, коли собака зробить щось неналежне. Собака-поводир-це живий інструмент, як тростину або GPS. Ніхто не непогрішні, вони дають можливість зрозуміти людину, яка потім приймає рішення.

+565
Angel Echavarria 17 лип. 2014 р., 10:30:32

Це залежить від загального клімату і стану ґрунту.

Причому тут какашки? Він повинен бути розчинений водою і поглинається землею.

 • При мінусовій температурі, замерзає какашки так само (зразок abvious) і не ламаються взагалі.
 • В жарку, суху погоду, какашки Дріс з. Це менш небезпечно, щоб ступити на неї, але вона нікуди не дінеться.
 • Там повинно бути достатньо дощу, щоб розчинити какашки з плином часу. В залежності від того, скільки дощу ви зазвичай зробити, це займає 1 - 3 дні дощів, щоб повністю розчинити какашка.
 • Якщо грунт дуже компактний, каламутною або суглинні, він не може поглинати розчинені какашки. Ви можете не побачити жодних какашок валяється, але запах і бактерії, як і раніше, немає.

З мого досвіду, собаки люблять призначити певні області як їх туалет, який має світлу рослинність. Але вони уникають запаху власних екскрементів, що призводить до какашок поширюючись в туалет, якщо ти не совок це чи не розчиняються досить швидко.

+500
RJ Breech 11 вер. 2018 р., 11:08:39

Цей стан називається вивихнути ногу:

Вивихнути ногу, опорно-рухового апарату, умова розвитку, може розглядатися в молоді кролики у віці від декількох днів до декількох місяців або сидячий старший кроликів. Умова може бути пов'язано з житлом гладенькі, слизькі підлоги, що призводить до неможливості тягнути ноги під тілом і подальшою неможливістю ходити ефективно. З часом суглобові зміни конформації і ноги стирчать з тіла, стан, відоме як вивихнути ногу.

Ваш кролик може мати менше вправ(з-за його ваги), а останнім часом і що, можливо, це викликало стан або він може бути поміщений в область, яка має гладку поверхню. Вивихнути ногу теж бачив переважно в передніх лапах у кроликів і може бути викликана ослабленням м'язів, тому що щось генетичне чи інакше.

Задні кінцівки Анатомія більш часто уражаються у кроликів у відношенні неповнолітніх, і передні кінцівки частіше у наших старших кроликів.

У статті йдеться, що проблема може виникнути через гіподинамії і атрофії м'язів. Запобігання або зупинка прогресування, в основному, намагаються збільшити вправи і вийняти кролика з гладкою середовища.


Інші речі, що згодні з моїм Інфо

bio.miami.edu

veterinarypartner.com- це пояснює, як існують інші більш малоймовірно захворювань, які можуть бути причиною проблеми.

+439
dominik 22 бер. 2017 р., 09:42:00

Ох...бажаю вам найкращих. Я б рекомендував рентген, якщо проблема не тільки поліпшити. Мій 2-річний котик міг би з'їсти будь-якої пластикової обгортки або аркушів, вона могла б знайти. Один закінчив застрягти в тонкому кишечнику і їй потрібна була операція, щоб видалити його. Все пройшло нормально і вона повністю повернулася в норму, але нам довелося коригувати, зберігаючи весь пластик від неї.

Сподіваюся, що це не насторожило вас! Я бажаю, щоб вони ігнорували її раніше, як В. процедури вони були дорогими і не виправили проблему.

+407
scx 6 черв. 2018 р., 15:44:20

Я новачок в акваріумних риб. Може хто допоможе мені визначити їх вигляд? Я знайшов його в місцевому магазині акваріума в Ченду, Китай, де я перебуваю.

Це близько 6 дюймів в довжину, має чорний корпус з двома білими смужками на хвості. Вона має дуже довгі хвилясті ребра на дні і може легко обертатися у воді, а також плавати вгору ногами.

Заздалегідь спасибі за поради або ресурсів для використання при знаходженні невідомих видів риб.

Black long fish that can swim upside down

+372
suleyman 8 вер. 2018 р., 18:04:53

Ми просто купили 5 місячного щеняти, пройшов тиждень і я думаю, що можливо, я поспішив нашийник і повідець навчання як щеня не може ходити з нашийником і часто трясе головою і чухає за комір. Це дуже м'який комір з тегом світле ім'я. Скільки часу зазвичай брати цуценя приймати нашийник? Прив'язі?

Як тільки поводок, вона відмовляється йти куди завгодно і кладе на перерви. Я дозволив їй носити і тягнути повідець навколо трохи в приміщенні, щоб вона звикла до неї, але як тільки я підберу інший кінець, вона відмовляється виконувати. Без коміра на неї frolicks і грає і хоче потрапити у всякі капості, як їдять камені і кусючі у філіях. Маючи це на увазі, я б вважав за краще, щоб вона була на повідку.

Я повинен спробувати знайти більш тонкий комір і почати з самого верху? Спасибі!

+361
SnakeNZ 24 січ. 2013 р., 22:38:19

Поради Вуха

Коли стерилізовані кішки в рамках "зловити і відпустити" програму (для управління фералс), медичний персонал , як правило, обрізають кінчик одного вуха (використовувати цю практику варіюється в залежності від постачальників). Так, якщо кішка відсутня кінчик вуха, вона швидше за все стерилізована.

Спай Шрами

Ви також можете подивитися на шрам від стерилізації. Якщо є шрам, то це добра ознака того, що вона була стерилізована. Це не 100% показник (можливо, у неї були операції на черевній порожнині і не стерилізована), але це дуже ймовірно.

За даними Лонг-Біч, клініка для тварин, на лінії стерилізації (поширений у США) розріз зазвичай робиться у кішки пупок і розташований на "Лінеа Альба, і області, де м'язи живота відповідають". Є (графіки) ціни на операцію по посиланню.

В деяких країнах (таких як Великобританія) фланг спайс частіше, ніж по середній лінії (живіт) стерилізація. Якщо ви знаходитесь в одному з цих місць, ви повинні перевірити її фланг замість неї живота для шрамів. Найчастіше на фланзі спай шрам, здається, де нога зустрічає живота, але я рекомендую в пошук картинок Google для "флангових спай" , щоб отримати уявлення про те, наскільки широко установки може змінюватись.

Під час операції ветеринар буде намагатися мінімізувати довжину розрізу, так що зцілення не так складно. Результат (в зцілення кота) є те, що шрам буде маленький і може бути важко знайти. Щоб побачити шкіру вам може знадобитися, щоб поголити її (який може бути важким для безпритульних, який ви намагаєтеся побудувати довірчі відносини з!).

Тічка

Якщо вона йде в тепло (тобто тічка), вона не була стерилізована. СВУ лікарні дає наступну інформацію про симптоми кішки тічка:

Це не часто можна спостерігати вагінальне кровотеча у кішки під час тічки. Найбільш помітні ознаки тічки у кішки поведінкові. У більшості випадків кішки стають дуже ласкавими, навіть вимагав, вони постійно труться люди або об'єкти, такі як меблі, тертися про своїх господарів і постійно потребують уваги. Вони котяться по підлозі. Коли гладять по спині або попереку, вони піднімають задню частину в повітря і протектора з задньої ноги. Вони теж стали дуже голосно. Ці зміни поведінки часто стають дратує власників, а іноді власники думають, що їх кішка має якусь незвичайну хворобу.

Деякі кішки будуть мочитися частіше, або може навіть обляпати сечею на вертикальні об'єкти ("маркування"), коли вони знаходяться в теплі. Сеча містить феромони і гормони, які діють як сигнали від її репродуктивного статусу з іншими кішками. Це є причиною того, що Квінс у спеку залучити некастрований самець кішки. В деяких випадках, це може бути першою ознакою того, що молодий кіт досяг статевої зрілості.

Коти, які ніколи не бачили раніше у дворі або мікрорайоні з'явиться і може увійти в будинок, щоб злучитися з самкою, або може обляпати вашого будинку з сечу, щоб позначити свою територію'.

Якщо ви сумніваєтеся, запитайте вашого ветеринара

Ваш ветеринар є кращим джерелом інформації про стан здоров'я вашого вихованця, і ви повинні завжди приймати нового члена сім'ї до ветеринара протягом перших 2-3 тижнів володіння для первісної оцінки. Що дозволяє ветеринара, щоб побачити вашого вихованця в нормальне, здорове стан, так що якщо ви повинні принести її в хвороби через ветеринар був зразок для порівняння. Первинний візит-це також хороший час, щоб перевірити бездомну кішку від таких хвороб, як Вік або ВЛК, і отримати вік/області відповідні щеплення.

Крім того, при розгляді питання про прийняття бездомну кішку, це хороша практика, щоб мати кішку перевіряються на мікрочіп. Деякі бази даних мікрочіпа відстежувати статус яєчники/середнього роду, і власники кішок, можливо, шукає її. Більшість офісів веть є сканер і можуть виконати цю перевірку для вас.

+347
shannon 26 квіт. 2015 р., 14:16:42

Я не випробував це сам, але я нещодавно прочитала "я буду вдома найближчим часом! Як запобігти і лікувати розлуки" на Patricial Б. Макконнелл і в ній автор розповідає про такого роду речі. В принципі, будь-яка річ може викликати вашу собаку, щоб стати підкреслив і страшно, коли вона не була раніше. Може, хтось або іншу собаку в розпліднику налякав її під час вашої відпустки :(. Шлях до одужання може зайняти трохи зусиль: вам потрібно лічильника стан собаки, щоб допомогти їй знову відчути себе в безпеці, коли ви залишаєте. Я безумовно не рекомендую просто дозволяючи їй працювати самостійно, тому що ви можете прийти додому, щоб знайти ваш будинок розгромили! Я б рекомендував цю книгу-це швидко читаю ... і дасть вам деякі ідеї і комфорт у вашій роботі ремонт. Удачі!

+319
user1289402 14 трав. 2012 р., 02:55:51

Я дивився якийсь документальний фільм і ці собаки звичайно супер вражає.

Так ці собаки, очевидно, повинен мати хороші фізичні здібності і дуже добре підготовленими, протягом багатьох років.

В той же час здається, що рятувальні собаки часто вибирають, навчають і команди реагування на надзвичайні ситуації.

За яким принципом їх обирають? Якими суттєвими властивостями вони повинні володіти?

+311
Darth Wedgius 6 жовт. 2014 р., 22:57:22

В залежності від того, де ви робите видовищ (гарба, 4-г, ЛАЗ і т. д.) будуть якісь довідки про те, що тестується. Ви хочете знайти посилання і бути готовим робити те, що просять. Це означає, що обидва ви знаєте, як їх робити і ваш кролик буде співпрацювати. Це вимагає практики. Наприклад, простий запит, коли я був у 4-х артистизм був продемонструвати, як секс кролика і виявити статеві органи. Це включає в себе знаючи, як перетворити ваш кролик і вискочити геніталії, будучи в змозі визначити частини геніталій, будучи в стані зробити це без видимого збентеження, сміючись і червоніючи, і ваш кролик співпрацює з процедурою. Ви також повинні навчити вашого кролика, щоб спокійно сидіти на столі, навіть з інших кроликів неподалік. Інші завдання, я пригадую, що взяв багато тренувань з моїм кроликом роздивлялися нігті і вуха і показуючи татуювання вуха.

Інша річ, щоб пам'ятати, артистизм полягає в тому, що ви і ваш кролик повинен бути чистим і акуратним. Ви повинні одягатися, як красиво і в кольорах, які доповнюють ваш кролик. Ви хочете, щоб переконатися, що ваші волосся не падають в обличчя і на вашого кролика, так як це може відволікати суддів, якщо не до вас.

Ви можете багато чого дізнатися про товар особою від інших людей, що роблять видовищ навіть (а може особливо якщо вони не роблять кролика видовищ. Якщо ви знаходитесь в США, ваша служба розширення графства, ймовірно, має деякі безкоштовні або недорогі ресурси на видовищність, хоча вони не можуть бути для кроликів, їх все одно буде корисно.

+294
andrea stoianova 11 жовт. 2013 р., 21:32:39

Наскільки я розумію, що в акваріумі, КН (карбонатна жорсткість) підвищує рН незначно, але, перш за все, виступає в якості "буфера", запобігаючи значні коливання РН. Для креветок Neocaridina (я тримаю червоної вишні, але я думаю, для будь-якого ОСБ) я бачив, що рекомендований рівень Х від 0 до 3. Хоча, найбільш поширеною є, напевно, 1-2. Однак, я читав, що кілька дуже успішних заводчиків креветок не поповнюють свої води Ro з будь-яких х, використовуючи тільки GH+ remineralizers.

Які плюси і мінуси відмови від додавання х до Neocaridina танки? Воно дає вам можливість додати х чутливих видів, таких як тигри або бджоли (креветки виду не кішки або комах), але є інші переваги? Чи є мінуси крім того, маючи менш стабільний рН? Чому, маючи менш стабільний рН не є проблемою для цих заводчиків?

+292
CharlesBouwer 7 лип. 2010 р., 03:38:55

Собаки як істоти звички і, як правило, нюх-вмотивованим. Схоже, відбулися зміни в середовищі вашої собаки протягом останніх кількох років, і це може призвести до собаки, щоб спробувати знайти стабільність, де вона може. Ваш інстинкт є, мабуть, правильно, ваша собака, швидше за все, знаходять розраду в твій запах. Якщо ви зняли взуття з рівняння, вони б, напевно, спробувати знайти щось ще, що мало свій запах на ньому. Насправді ваша собака також використовується, щоб жувати можна припустити, що вони знаходяться в те, що я називаю "я не хочу це розжовувати, я просто хочу мати це" менталітет. Поки вони не знищують речі, залишивши його в спокої, ймовірно, краще.

+247
Kasturi 9 лип. 2011 р., 14:09:45

У якомусь сенсі, так, комерційних кормах може викликати звикання, оскільки смачна їжа викликає звикання. Це не означає, що немає нічого поганого в харчовій промисловості (наприклад, нікотин в тютюні).

Вам не потрібно доповнювати раціон вашої кішки з свіжого вареного м'яса.

+228
Parvez Kazi 14 вер. 2012 р., 20:06:16

У мене є три кішки, які, як правило, роблять свій бізнес на регулярній критий ящик для сміття, а також зовні всюди в саду. Вони часто проводять ніч на вулиці, або навіть кілька днів, якщо я подорожую.

Чи є спосіб, щоб змусити їх ПНО в області певні двору/саду? Я хотів би встановити площу і не прибирати його взагалі. Я не знаю, якщо це можливо на землі. Може бути, з якоюсь пісок, сіно, гранули або інші матеріали, які сприяють деградації і може додаватися регулярно.

Вони відчувають потяг до цього король "лоток"? Це було б, звичайно, досить чистий для їх смаку?

+199
user3549648 4 бер. 2017 р., 14:02:40

Джеймс дав вам добру пораду по техніці, так що я збираюся зосередитися на психології, психології, більше, ніж Норберт.

По-перше, я хочу, щоб ви зрозуміли, що це буде набагато менш важливо для Norbert, ніж ви. Я не медсестра або ветеринар або нічого, але в ході мого життя я дав уколи для людей, котів, собак і навіть альпаки. Тварини здаються досить байдужими пострілами. Хоча вони іноді заперечити проти того, що "зловили", у мене ніколи не було тваринного реагувати на сам удар. Я думаю, що тварини знаходять пострілів набагато менш напружений, ніж таблетки. Так що постарайтеся не відчувати себе винуватою і боялася, що ви викликати біль Норберт; це дуже малоймовірно.

Норберт візьмемо приклад з вас. Якщо ви спокійні, він буде більш розслабленим. Тримайте ваше дихання рівне і розслаблений. Я вважаю, що найпростіший спосіб зробити це-поговорити з твариною, поки ви даєте уприскування.

Мені подобається робити ритуал весь процес, так що тварина знає, що його чекає. Це може здатися нелогічним, але невідомість страшніше відомого. Норберт буде більш розслабленим, знаючи, що удар йде, ніж якщо він не розуміє, що сталося. Так я і кажу "час пострілу", нехай він побачить пляшку, і т. д. Дати багато любові під час процесу, і Норберт можуть навіть не помітити постріл!

Одна порада техніка: Норберт спробуйте тримати під рукою, використовуючи свій лікоть, щоб підштовхнути його задні кінцівки проти твоїй стороні. Це допоможе тримати його, поки ви візьміть лижі і зробити укол.

+199
user61971 9 трав. 2012 р., 07:32:06

Ну, ти так не говорив, але я припускаю, що у вас є термометр всередині бака, ні? Або виміряти температуру, використовуючи переносний, тимчасовий? Оскільки ваш танк знаходиться всередині вашого будинку, його не прямо на сонце, можливо, деякі Бриз був на ньому, і т. д...

Для рішень, оскільки це відбувається лише кілька разів на рік, я б кубики льоду з попередньо очищеної води. або як @Барна запропонував, вода, яку ви взяли з свого акваріума (хоча це може зробити.. смердючі... коли ви заморозити і розморозити, так як ви будете вбивати деякі бактерії) . Оскільки вони не мають хімічних речовин, які шкідливі для Риб, його можна використовувати без проблем.

Оскільки його необхідно деяку кількість енергії , щоб перетворити лід у воду, лід буде "вкрасти" цю енергію з води, охолоджуючи весь танк. І з-за конвекції, холодна вода навколо кубика льоду піде на дно бака, а більш тепла вода буде йти до вершини, перебуваючи в контакті з кубика льоду, і робити цикл.

Вам просто потрібно зробити речі повільно (щоб вам не змінювати температуру води дуже швидко, в результаті чого деякі холодового шоку на рибу). Термометр буде вашим другом тут...

+191
Deputy Cartman 5 трав. 2015 р., 03:13:39

Існує кілька можливих причин того, що ваш кіт міг би показувати таку поведінку. Що вам робити залежить від того, чому він це робить.

Ваша вода свіжа і чиста. Можливо, його вода старий або його миска брудна. Можна спробувати почистити його миску, освіжаючи його поливати частіше, або встановити фонтан, щоб зберегти його свіжим.

Ваша вода у вас (там, де він хоче бути), а його води далеко. Ви можете спробувати, щоб він у воду біля кожного місця ви тусуетесь (у вітальні, коли ви дивитеся телевізор, в офісі, коли ви знаходитесь на комп'ютері, в спальні, коли ви спите і т. д.).

Йому нудно. Ви кажете, що він отримує багато уваги, але ласки і кохання не те ж саме, що полювання з інтерактивною іграшкою. Ви повинні переконатися, що він отримує безліч стимулюючи грати в іграшку з пір'їнкою або паличкою рибальські приманки тип іграшки кожен день. Наприкінці сесії, нагодувати його обідом або невелике частування, щоб стимулювати природну полювання-жерти-наречений-цикл сну.

Нарешті, іноді кішки просто робити речі з причин, які ми, люди, не можу зрозуміти. Часто я видалити елемент, який запускає поведінку протягом декількох місяців (так залишати без нагляду чашки) і коли мені почати розслаблятися і дозволяти цим пунктом, щоб залишатися в своєму середовищі, вони забули про те, що некоректну поведінку.

+176
DJJ113 11 груд. 2010 р., 22:16:42

У мене є модель скелета кішки поруч (і зараз дуже роздратовані кішок).

Великогомілкової/малогомілкової кістки кота (ще один пік, пункти 13 і 16) відділення, сильно схожі на людей. Різниця полягає в розподілі м'язів. Ось пік (і ще один), що показують кролик/курка-м'язова форма задньою ногою.

Задня нога кішки важко описати, оскільки суглоби відключені на один (вони ходять навшпиньки, не підбори). Але як тільки ви знайти 'Хок', ваш кіт повинен бути більш м'язистим вище. Ось де знаходиться БТІ/прибріхувати будуть. Вони мають достатню поділ, що ви можете бути в змозі відчувати його біля скакального суглоба.

Якщо ви відчуваєте себе нижче скакального суглоба, майте на увазі, ви відчуваєте себе окремі кістки (передплесно), просто як долоня людини і ноги є. Ви можете побачити, що ця кішка скелет схема.

+149
Behdean 29 січ. 2011 р., 15:15:03

У мене черепаха протягом дуже довгого часу тепер і думав, що це був самець весь час. Мені сказав ветеринар, що це був чоловік. Загалом близько місяця тому вона відклала яйця зовні, поки я чистив її в бак. Так як часто це відбувається з нею? Я хотів би бути добре поінформованими, щоб допомогти їй. Будь ласка, допоможіть. Я намагався дослідити це, але без твердої відповіді поки немає. Спасибі.

+144
Jesse Hopkins 10 квіт. 2019 р., 08:49:47

Він має всі класичні системи, було великим пронос вже 8 днів, була в ветклініки на IV протягом тих 5 днів.

Тепер надмірна спрага, часте сечовипускання, звий ходьба, слабкі задні ноги, їсть багато білка ....не будемо чіпати корм для собак або крохмалю. Волосся випадає з ефектом Струпа, розглядаються деякі ліки для цього і поліпшити...

Немає уті, не Кушинга...крові знаходиться в нормальному діапазоні, я так засмучений.

+89
Nick Wages 26 трав. 2014 р., 14:50:22

По-перше, я піду на мій старий приспів "послідовність ключ". Краще мати стабільні параметри води, ніж постійно міняти їх, щоб 'переслідувати ідеальні умови'.

По-перше, ваш нітрит повинен бути 0, якщо ваш танк правильно циклічно. По-друге, у тебе немає значення для аміаку є (який є одним із проблеми з тест-смужками). Аміак, як я впевнений, що ви знаєте, є смертельним для риб навіть в невеликих кількостях. Перевірте аміак читання і переконайтеся, що він також дорівнює 0, що повинно дозволити вам побачити, якщо ваш танк циклічно. Поклавши руку на серце, після 3 місяців він повинен бути циклічним, але ви можете викликати міні-циклів, якщо ви зміните всі ваші фільтруючого матеріалу або промийте його в проточній воді і т. д.

Нітрат не погано і ви можете зменшити цю цифру з більш регулярна підміна води. Існує багато дискусій на ідеальне кількість води змінюється. Особисто я роблю 25% щотижня (щотижня всупереч усьому) а так скільки людей, стільки й різних думок, я залишу вас, щоб прочитати всі з них.

Якщо ви міняєте свій водопровід з чистою дистильованою водою, ви будете хотіти бути обережними. Дистильована вода не має корисних копалин в ньому (наприклад, зворотного осмосу (Ro) або рв/ді). Вам потрібно повторно додавати мінерали до нього або рН може завалитися. Якщо немає буфера у воді, рівень pH може бити і вбивати рибу. Пам'ятайте, що РН-це логарифмічна шкала, так що навіть найменші зміни можуть мати великий вплив. Ось це відмінний відповідь про РО і дистильованої води.

Резюме

 • Послідовність допоможе ваша риба пристосуватися до вашої воді.
 • Перевірте аміак читання
 • Переконайтеся, що ви remineralised ваш дистильованої води
 • Підтримувати постійної температуру.
 • Тримайте регулярне технічне обслуговування
+87
Vania Shows 12 лип. 2010 р., 03:12:25

Теоретично так

Чому теоретично? Ну, тому що він спирається на ряд інших факторів теж. Наприклад, ви повинні переконатися, що там немає хлору або хлораміну у воді, тому що це вб'є корисні бактерії, які живуть в субстраті (пісок / гравій) і фільтр. (Це може бути ймовірність того, що свердловини є хлор, але варто все одно перевірити).

Ви хочете, щоб переконатися, що вода не мають високі рівні нітратів або слідових кількостей аміаку.

Коротше, більше до якості води, ніж ТДС, але це хороший показник. Я використовував воду в Танки, яка має ТДС 180 і я використовував воду з ТДС 7 років. А строката шкурка передбачає, купувати тест та тест води, яку ви маєте намір помістити у перш ніж додати його в бак.

+48
Anderson Pioner 2 жовт. 2010 р., 11:42:22

Якщо ви не хочете, щоб вона лежала видалити шпаківня, на 30 днів ви повинні видалити їх. Вона займає близько 18-23 днів для яйця, щоб люк, як правило, курка буде знати, коли прийшов час, щоб позбутися від них.

Зазвичай, якщо ви заберете свої яйця теж незабаром вони будуть лежати більше, однак видалення дуплянку (і все інше, що нагадує чи може бути використаний як гніздо) і скоротити світловий день зменшиться необхідність для них, щоб відкласти яйця.

Інший варіант полягає в купівлі підроблені яйця, щоб замінити реальні, так що якщо вона хоче сидіти на них довше, вам не доведеться турбуватися про них гниє.

+35
Caolan 1 лип. 2013 р., 00:52:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil