Моя собака, здається, бути в біль

У мене золотистий ретривер, жовтий лабораторії, що складає близько 11-12 років. Вона, здається, відчував біль і дискомфорт протягом декількох днів. Ми відвезли її до ветеринара і їй був поставлений діагноз коліт, тому що вона намагається какати, але не вдалося. Це було серед інших симптомів, які я не можу згадати зараз.

Вона має історію низькі тромбоцити і пройшло вже близько року, так як ми поставили її на стероїди. Ми намагалися відучити її від великої дози, але ми зупинилися на 15 мг/добу преднізолону. Вона також приймає глюкозамін кожен день теж, тому що її стегна здаються вже слабшає. Я просто виміряв її серце битися, і начебто в нормальній Зоні (близько 80 ударів/хв.)

В даний час вона знаходиться на попурі з ліків для неї коліт (болі і т. д.) Вона, здавалося, була кращою, але вона як і раніше дуже мало енергії, іноді рухається, звідки вона, і начебто б боляче. Ми повинні взяти її знову до ветеринара, а у кого-небудь є ідеї, що це могло бути?

+104
Stafox 11 квіт. 2017 р., 02:09:17
28 відповідей

тривога і неспокій часто зустрічаються у собак після стресових подій, таких як переїзд. Подумайте про це, це повинно бути страшно переїхати в нове місце з нульовим пояснення!

Найкраще, що ви можете зробити, щоб допомогти їй реалізувати її, багато. Втомленою собаці, не є енергія, щоб бути в стресі. Взяти її на прогулянку/запустити, перш ніж піти на роботу, і знову, коли ви повернетеся додому. Якщо ваша сім'я перебуває вдома протягом дня, нехай вони теж її.

До того часу, коли ви підете, переконайтеся, що вона має безпечне місце, щоб піти. Відкриті вольєри працювати відмінно підходить для цього, особливо якщо ви покладете одну з ваших брудних футболки в ньому. Ваш запах буде дуже приємно їй.

Інша річ, щоб спробувати, щоб залишити телевізор або музику, в той час як ви пішли. Це звучить дивно, але якщо вам завжди є якесь відтворення шуму поки ви вдома, ваша собака буде пов'язувати це з тобою. Маючи цей шум грати (тихо) може заспокоїти її, поки тебе немає. Це працює для моєї собаки, так чи інакше.

+932
dotz 03 февр. '09 в 4:24

При вирішенні проблем лотка:

 1. Переконайтеся, що це не медична проблема, взявши кішку до ветеринара. У даному конкретному випадку, так як там був дійсно явні зміни, це швидше за все не проблема, але це не боляче, щоб переконатися.
 2. Переконайтеся, що там не те, що кішці не подобається лотка, або якщо є щось, що підкреслює кішку.

У загальному випадку, зазвичай це допомагає, якщо ви можете думати про деякі зміни, які можуть викликати кішку, щоб припинити використання коробки. Як змінити в полі або в приміщенні, де знаходиться ящик, або зміна в режимі кішки, і так далі. У вашому конкретному випадку, звичайно, зміни в наявності, що ви тільки що переїхали, і вся навколишнє середовище кішки була порушена. Але ж кішки ніколи не використовувала коробку перш, він також може бути так, що там щось про вікно, яке він вважає менш привабливим, і ви просто не знаєте переваг це. Кілька різних речей, щоб розглянути:

 1. Розташування коробки. Це може бути в місці, яке занадто зайнятий для кішки, або в кімнаті він зазвичай уникає.
 2. Тип коробки. Простий піддон тип в коробку з низькими бортами, як правило, найбільш привабливий тип для кішки. Якщо коробка має кришку, або високими бортами, або верхній вхід, і так далі, все це робить його набагато менш доступною. Чищення власної особистості також можуть відлякати кішок.
 3. Тип підстилки. Текстура є головною проблемою. У деяких видах може бути неприємно ходити, а іншим може здатися більш очевидним, як риття матеріал до кота. Деякі типи можуть допомогти зменшити запах, що може допомогти, так як кішки не смердючі коробки небудь.
 4. Розмір коробки. Чим більше, тим краще. Якщо коробка занадто явно замалий для кота, він не може використовувати його.
 5. Глибина підстилки. Ні занадто дрібним, ні занадто глибоким. Близько трьох дюймів є оптимальним.
 6. Чистота. Коробки повинні бути очищені принаймні один раз в день.
 7. Запах. Переконайтеся, що використовуєте домашня тварина запах видалення чистячі засоби навколо будь-якого місця кіт звик, що він не має. Є також Кішка атрактанти спреї, які можуть допомогти привернути вашу кішку в коробку.
 8. Не вистачає коробки. Якщо ваш будинок дуже великий, має сенс мати кілька, так що кішка не повинна заходити надто далеко.

Проблеми лотка також може виникати після переїзду, як кішка не може звикнути до нової території. Так що це взагалі гарна ідея, коли ви рухаєтеся, щоб ввести свого кота в новий будинок, одна кімната за один раз, тому ви можете бути абсолютно впевнені, що кішка знає, де її коробки і речі.

Тому, я думаю, цілком імовірно, вам доведеться перевчити вашого кота шляхом відновлення його в свій новий будинок. Почніть із тримати вашу кішку в дуже маленькій кімнаті, ванна. В кімнаті повинна, звичайно, мати все, що кіт повинен, але і бути досить малий, що він не має багато варіантів, ніж використовувати коробку. Кішки не люблять, щоб усунути в місцях, які вони використовують інші речі, як прийом їжі або пиття, тому невелике приміщення допоможе заохочувати правильні звички. Переконайтеся, що при цьому процесі, щоб провести час з вашою кішкою в свою кімнату, так що це не занадто нудно і самотньо.

Після того, як кішки були винятки в полі на деякий час, близько тижня, потім ви можете повторно ввести ваш кіт дуже повільно для іншої частини будинку. Дати йому додаткові можливості для вивчення, але тільки нехай це поки під наглядом. Якщо вам трапиться побачити його ліквідації, відвернути кішку, ляскаючи руками за ним, кидати іграшки і т. д., а потім прийняти його назад в коробку. Поклав його назад в його кімнату, коли ви не можете контролювати його. Як тільки ви задовольняєтесь з однієї додаткової кімнати, дати йому ще одну, і так далі.

Продовжуйте цей процес, і з плином часу, як ви відчувати себе більш впевнено, ви можете контролювати все менше і менше.

Як тільки ви задоволені кішка зараз навчається, ви можете робити речі, як спроба, дуже поступово, рухатися в своїй коробці на нове місце проживання, або нехай він зовні, і так далі.

+878
medica 18 вер. 2018 р., 00:15:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ваші побоювання підставу на час і простір,що ви повинні побачити "один або два?" питання в цьому аспекті:

Простір:

Якщо ви хочете віддати кроликів простору для реального кролика життя, ви можете собі уявити 6 квадратний метр (прибл. 7 квадратних метрів) для одного або двох кроликів (тут немає відмінностей, тому що двох кроликів може бути дуже добре соціалізувати, і життя "близькі" один до одного).

В приміщенні це означає маленьку кімнату або частину маленькій кімнаті. (Якщо зараз ви запитаєте "там такі милі маленькі клітини, чому 6!! квадратних метрів?" Я хочу представити вам одне: Кролики можуть розвивати швидкість до 60 км/год (прибл. 37.3 миль в годину) і люблю його запустити. Думаю про кроликів більше подобається кішки, ніж миші.)

Додаткова їм потрібен щоденний доступ для мінімум 8 годин, щоб великий і цікавий район, як і всю вашу квартиру, або на сад (для зовнішнього кроликів дивіться на це питання: Як я можу забезпечити безпеку і здоров'я мій відкритий кролик?).

Для дозволити собі зробити це зберегти для кроликів, це не важливо, якщо у вас є один або два.

(І якщо ви виберете "хороший купуються клітини", бо ви не дитина (і батьки на це гроші і влада), або це дійсно не можливо іншим способом (як у притулку при порівняно невеликій площі), то ви повинні купити цей один на двох кролики мають місце в ньому, тому що чим менше "для одного кролика" є малим в будь-якому випадку...)

Час:

(Я припускаю, що ви думаєте про щоденного/щотижневого потреби ваших кроликів, тому що вони впливає на всі-день-життя, як щомісячні/щорічні заходи, як візит до ветеринара)

Якщо у вас є кролів необхідно час для годування та прибирання. Цей раз не змінюються від одного або двох кроликів.

Час, що б це змінити: якщо у вас є один кролик, ти повинен бути "офіційним партнером це одне. Ви повинні стежити за ним, взаємодіяти з ним і розважати його цілий день і ніч: кролики активні вдень і вночі, вони відпочивають не більше 2 годин за один раз).

Якщо у вас є два кролика, вони доглядають, розважають і "розмовляти" між собою. Ви можете "відвідати" їх, коли у вас є час, вони будуть щасливі ні про яку взаємодію. Але ви знаєте, що ваші зайчики пощастило, якщо ви знаходитесь на роботі, або іноді у свята (з кроликом няня).

Ви можете робити все те, що ви хочете зробити з кроликами у вільний час, але у вас немає скорботи про здоров'я вашого вихованця, якщо вам доведеться "скасувати одну зустріч кролика".

Якщо у вас є час для одного кролика, у вас є час для двох. І ваш кролик буде вибрати другий кролик, якщо ви запитаєте його.

Отже, висновок:

Місця собі не відрізняються від одного або двох кроликів.

Час дозволяти буде вище за одного кролика, ніж дві.

Якщо ви хочете мінімізувати час і простір собі, ви повинні вибрати двох кроликів, ніж один.

+862
schmoden shmoo 25 вер. 2013 р., 11:40:43

В Австралії та інших держав Співдружності, білих тер'єрів, де описаний як синій. Це було до 1970-х років. Це звідки він взявся. Тому коли людина називає свого собаку-синього кольору, вона зазвичай була біла собака. Собака Дон Черрі був весь білий і блакитний. Подивися на це так...білий колір, блакитні в ньому. У старі дні більшість людей просто сприйняв це як розуміти. Ми додаємо синьку для білизни або волосся, щоб зробити його більш білий..,да?.

+828
user80906 31 серп. 2018 р., 18:38:28

Риби, які стрибають - буде. Хижаки з землі, у воді або в повітрі, які полюють на рибу - буде. Єдиний спосіб гарантувати, що риби в цьому районі, призначеному для них (ставок або резервуар), щоб покласти кришку на ньому, будь то кришка, сітка, екран.

Ви хочете, щоб залишити достатньо відстані між твердої обкладинки і верхньої частини води, щоб дозволити для кисню (та інших газів обмін). Це, як правило, близько дюйма (2,5 см).

Також важливо, що кришка не блокувати світло, так що рослини можуть рости і риба ще є денний/нічний цикл.

Трохи не по темі, але важливо відзначити, є ставок з рибками, який знаходиться не над землею, дуже важливо, щоб переконатися, що існує бар'єр або шлях найменшого опору для стоку води, щоб не потрапляти в ставок. Найбільше занепокоєння пестицидів та інших токсичних (для риби) речовини, потрапляючи у водойму. (вказати в коментарі @JohnCavan). Ви також можете відлякати рибу стрибає (з-за їх налякав) шляхом надання покриття, такі як плаваючі рослини (зазначити в коментарях @Матц.) або підводні скелі/плато, але ви хочете також забезпечити бар'єр, так що птахи й інші хижаки, менш імовірно, щоб здивувати рибу зверху.

+772
boolean 12 лип. 2016 р., 09:21:28

Я тільки вчора отримав свою рибу, і він не рухався значно пізніше того вечора він сидів на дні бака, і я думав, що він спить на наступний день він був ще в нижній частині бака, що мені робити? Він занадто холодно? Він помер чи помирає? Він хворий? Будь ласка, допоможіть!

+676
stephendl 26 квіт. 2011 р., 20:23:05

Мій кіт був мають занадто багато hairfall. Мій ветеринар дав мені мульти-вітаміни. Але кожен раз, коли я даю їй, що вона сходить з розуму протягом 24 годин. Вона починає постійно кричати у верхній частині її голос, тримає тертися проти меблями і мочиться тут і там.

Мій вет не може дати задовільного пояснення. Він каже, що ліки є повністю безпечним для кішок.

Чому це відбувається?

Кожен мл угорсько вінки опуститься має живильної цінності: Треонін - 1,95 мг; Валін 2,35 мг; метіонін 0.70 мг; ізолейцин 2.22 мг; лейцин 3.85 мг, Phenylalinine - 2.45 мг; триптофану - 0,84 мг; лізин 3.05 мг; аргінін - 3.56 мг; таурин 3.00 мг; DL метіонін 0,40 мг; кислота докозагексаєнова (ДГК) 00.11 мг; eicosapenyaenoic кислоти (EPA) 00.17 мг Вітамін А -700IU, вітамін D3 400 МО Вітамін Е - 5 мг; Вітамін С-40 мг; Вітамін В1-0,40 мг; Вітамін В2 - 1,0 мг; Вітамін В6 3.50 мг, нікотинамід -; D-пантенол 3.00 мг 10мг.

+673
whtwrf 4 лют. 2012 р., 02:30:35

Раптово = іди його перевірений вет

Я бачу тільки дві причини ваша собака раптом відмовляється підніматися по сходах: він отримав травму , і це болісно для нього, щоб йти вгору по сходах або у нього був негативний досвід і навчилися боятися зі сходів (або комбінація обох: він отримав травму на сходах, це негативний досвід і тепер це боляче так добре).

У будь-якому випадку варто перевірити з вашим ветеринаром.

Тягти його з прив'язі = жорстоке поводження з тваринами

Навіщо ти це зробив?

Якщо він боїться, що ти просто посилювати цей страх, і ви робите сходів і ваша присутність негативного досвіду.

Якщо у нього є фізичні проблеми (може бути тимчасового, болі в м'язах, наприклад) ти, напевно, йому боляче навіть більше, ви створюєте дуже негативний досвід, а це значить, що навіть якщо його фізичні проблеми є тимчасовим, він навчиться уникати сходинок, навіть коли він видужає.

Звичайно, я можу зрозуміти, що в якийсь момент вам може знадобитися, щоб взяти його наверх. Чому б тобі не нести його вгору по сходах на руках? Це напевно можна зробити з німецьким покажчиком Shortair (за даними Вікіпедії вага самця становить близько 25 кг). Якщо він не дозволить вам це зробити, навчить його, як це.

Подалі від сходів, підніміть його і дайте йому ласощі, поступово збільшувати тривалість та лікувати.

Як за навчання є ключем

Тепер, коли ви його перевірили вашим ветеринаром і що ви перестали робити речі гірше, ви можете почати допомагати йому буде зручно з сходах знову.

Цей спосіб навчання називається лічильник, кондиціонер.

Ідея проста, але вона вимагає багато терпіння. Ви просто нагородити кожного (крихітний) кроків, зроблених в правильному напрямку. Якщо ви отримуєте вашу собаку зацікавлені в якихось ласощів, привернути його увагу і наблизитися до сходів, віддасть йому, що стежила за вами і підходячи до сходів. Коли він не підійде ближче, кинь лікувати подалі від сходів, і віддасть йому за те, що повернувся, зробити цю гру на деякий час, а потім нагороду тільки тоді, коли він приймає ще один крок. Ви отримуєте ідею.

Ви також можете зробити ту ж гру в інших місцях, він погодиться, щоб піднятися по сходах. Таким чином, ви зміцните свої зусилля і встановити його на успіх.

В той же час я б запропонував посилити його за те, що нагорі. Зробити нагорі бути його улюблене місце для відпочинку.

Ви також можете зміцнити його, коли ви берете його вгору по сходах.

З терпінням і комбінації цих вправ ви почнете бачити поліпшення.

+650
Frek 19 вер. 2014 р., 08:03:13

Короткий відповідь, так. Іноді не так уже й погано, але, схоже, це звичайна справа. Якщо це так, ви тренуєте вашу кішку, що ваші частини тіла іграшки. Напевно, це не ваша мета. Я б настійно рекомендуємо перенаправлення на реальну іграшку (на мотузочці миші, наприклад), що це відповідний вихід для зловити-вбити-з'їсти свій котячий інстинкт. Це нормальна поведінка в тому сенсі, що ваша кішка реагує як нормальний кіт буде полювати. Я просто сумніваюся, що ви дійсно хочете, щоб ваша кішка вигляд ваших ніг, як здобич. Як Примітка сторони, вакцинація вашої кішки не буде, щоб захистити тебе. Рот вашої кішки наповнений тонн бактерій; якщо шкіра пошкоджена від укусу або подряпини, ви можете в кінцевому підсумку з поганою інфекції.

+636
salman shaikh 18 груд. 2019 р., 21:21:16

Я отримав мою собаку в молодому віці. Я не виню її проблеми на цьому, але я рекомендував би, щоб хтось цуценя слід лише зробити його/її від заводчика, який лише дозволяє їм йти в їх новий будинок на вісім тижнів, і напевно не раніше, ніж через 6. Шторм наполовину бордер коллі, половина співробітників спанієль/і вона приголомшлива, але якщо б я не інвестував час, ближче до початку вона б кошмар. Вона дуже розумна і я вчив її незліченні хитрощі, вона відмінно в класі послуху і дуже добре розвивається спритність.

Однак вона має деякі проблеми, які я був би надзвичайно вдячний за будь-які поради. Є коллі в аджиліті, хто її краща подруга, вони катаються разом, покусуючи один одного і будучи дуже "агресивний", але в ігровій формі, моя собака тільки 10 місяців і він тільки наближається, так і як вони знали один одного з дитинства, вони завжди так грати. Є пара інших коллі, яких я зустрічав, що не схожі, тому я не впевнений, якщо це порода. Проблема в тому, коли вона пробує все, що на інших собак, особливо маленьких. Вона насправді дуже добре пам'ятаю, коли грали на пляжі з іншими собаками, який є благословенням, і вона любить ганяти собак і женеться, однак деякі власники розглядають це як агресію і більше нічого мене питає корені таку поведінку.

Тепер питання, який я розмістив вище. Буря-дуже впевнений у собі пес, який нічого не боїться, я знаю, що вона кусала не на основі страху, більш "злізьте з мене і дай мені зробити те, що я хочу", вона не псується, я завжди був впевнений, що вона отримує рівну підпорядкування і ласку, але іноді не завжди, коли я беру її за нашийник і ведуть її кудись з ним вона б'є її голові і пристане на мою руку. Вона робить це з іншими людьми теж, і це дійсно починає турбувати мене. Я не боюся її і я не відпущу, якщо вона мене кусає, я пробував нагороджувати її на мить вона зупинилася, але вона не працює. У мене палять в надії, що їй краще відповісти на це, але немає. Вона ж не на повідку і вона тільки робить це, коли я витягаю її від чого-то вона воліла б займатися (наприклад, граючи з іншою собакою, а не практикуючих координаторів). Як я можу навчити її не кусати, коли я тримаю її за нашийник/шлейку?

Також я подумав, якщо хто-небудь стикався з цим - коли вона була маленькою у неї був прекрасний відпочинок, і я міг ходити за півкілометра і вона буде сидіти поруч, але і в часі вона потрапила у 6 місяців вона відмовилася зробити це. Вона просто встає і чудеса навколо і просто не буду зупинятися, не стояти, сидіти або вниз. Це стає проблемою аджиліті, і я подумав, які-небудь поради з навчання собаки, яка дізналася, але не більше цього робити. Будь-які поради будуть високо цінується, дякую, вибачте за довгий запитання!

+587
Steve Sboj 17 жовт. 2019 р., 19:40:36

Я нещодавно повернувся з поїздки і я виявив, що іноді моя кішка йде до головної двері будинку і починає нявкати. Кішка не використовувати для цього перед моєю поїздкою. Під час цієї поїздки я залишив у спокої будинку і мій друг кіт приходив кожен день, щоб погодувати кота, пограти з ним, ...

Чому він це робить? Це нормально? Чи є спосіб, щоб зупинити його від цього так наполегливо?

+573
Terrell Jones 7 квіт. 2018 р., 23:26:16

https://en.wikipedia.org/wiki/Brachycephalic_syndrome пояснює анатомічних причин, чому брахицефалия (ака "розірваним особою) у собаки утруднене дихання, ніж собаки з типовим череп структуру:

Є чотири різних анатомічних аномалій, які сприяють хвороби, які виникають частіше у брахицефальных порід: подовжене м'яке небо, стенотичних ніздрі, а гіпоплазія трахеї, і вивернуті гортанних мішечків (стан, що виникає в другу чергу з іншими аномаліями). Тому що всі ці компоненти роблять його більш важко дихати, в ситуаціях, фізичних вправ, стресу або спеки, тварина з цими порушеннями можуть бути нездатні взяти досить глибокий і швидкий вдих, щоб випустити вуглекислий газ. Це призводить до біди і ще більше збільшує частоту дихання і серцевого ритму, створюючи порочне коло, який може швидко призвести до небезпечної для життя ситуації.

Собак переживає кризову ситуацію з-за брахицефальный синдром як правило, користі від кисню, низькими температурами, седативних засобів, і в деяких випадках більш просунуті медичне втручання, включаючи інтубацію.

А в цій статті описані екстремальні задачі, які можуть виникнути, ваша собака може мати м'яку форму деякі аномалії, які викликають сопіння. Ви просто повинні усвідомлювати, що речі можуть перерости, і врахували це, коли собака виявляє або дуже жарку погоду, і т. д.

+541
NARASIMHULU 1 лист. 2011 р., 03:58:54

Замість того, щоб сказати йому "ні", спробуйте зробити що-боляче-то звук (більш пронизливий вереск, супроводжуваний кілька секунд wimpering шуми, утримуючи його грайливо-мало).

Як наша собака, він може краще реагувати на занепокоєння, що він образив тебе ніж, що потім

+507
TomNash 21 жовт. 2018 р., 13:17:41

З якоїсь причини, ваша кішечка була обумовлена думаю, що чхання-це погано. Ваш кіт думає, що буде з ним, коли він чує чих щось погане. В його минулому, рух або звук, схожий на чих, міг би змусила його таким чином.

Вам потрібно відновлені ним. Для цього вам потрібно буде тримати його улюблених ласощів по всьому будинку. Коли ви відчуваєте, як ви збираєтеся чхнути, біжать до одного з лікувати мішки/контейнери і відкрити його. Тримайте сумку перед собою, щоб кішка чує і бачить перший лікує. Коли він спокійно реагує, дайте йому трохи ласки. Очевидно, що ремонт для вашого конкретного питання займе деякий час, якщо ви чхаєте кожен день. (Якщо у вас є алергія і досить часто чхати, будьте обережні, щоб не над-харчування на частування. Вони можуть викликати у кішки набирати нездоровий вагу.)

Після того, як ваша кішка спокійно підходить, послідовно, протягом певного періоду часу, давати ласощі кожен раз, коли ви чхаєте...потім, кожен третій раз, коли ви чхаєте. Скоро у вас буде спокійний і щасливий кіт і більше не потрібно давати ласощі. Дотримуватися і бути послідовною. Я бажаю вам всього найкращого!

+430
Jonatas Rodrigues 10 жовт. 2015 р., 05:07:55

Ви не можете повністю поїзд, який з них. Якщо у собаки є бажання і прагнення йти після автомобілів на дорозі, є шанс, що вони дадуть в цей порив, якщо вони є можливість.

Один варіант, що може допомогти,-це невидимий паркан. Ми використовуємо Пет-безпроводовий паркан для собак. У нас є бордер-коллі, який любить бігати і йти за швидко рухомих машин (не тільки з якихось причин). Він хороший хлопчик і добре навчений, але він любить, щоб переслідувати автомобілі. Це лякає мене, але у нас є бездротовий паркан налаштований так, що якщо він переходить в дорогу на всі комір активує, так що він тримається подалі від дороги. Слід зазначити, що він пройшов підготовку і не будуть ганяти машину, якщо я з ним. Він буде сидіти поруч, і дивитися, і іноді дають низький рик, але він навчений, щоб не бігати за мною без команди. Він також знає, що якщо м'яч іде на дорогу він не допускав, щоб переслідувати після нього. Але якщо мене немає поруч (так далеко, як він може сказати) він знає, що він може піти не слідувати правилам.

З іншого боку, у нас є більш дрібні собаки, які далеко не такі розумні, як наш бордер-коллі. Вона буде імітувати бордер-коллі і зрідка продовжую бігти, незважаючи на попередження від нашийника. Я, чесно кажучи, турбуватися, тому що вона буде отримувати виправлення та ІП, але продовжувати погоню на кілька секунд і потім приймає досить коригувальні нагадування від нашийника. Я ділюся тільки це, щоб показати, що нічого ідеального або 100%. На щастя для мене, вона воліє грати назад більше, ніж спереду, а зазвичай всередину, якщо ми не будемо з ними тримати вухо гостро. Ми теж живемо в сільській місцевості, так що можливості бувають рідко.

+428
lilliejuriya 2 черв. 2018 р., 01:13:49

Кілька годин нюхати-це більше, ніж просто час кіт повинен проаналізувати запах нової меблів. Але цілком можливо, що кішка реагує на запах. У всіх кішок пахне їм дуже подобається і вони ненавидять. І це може варіюватися від кішки до кішці. Деяким кішкам дуже подобається запах розчинників або клею (а деякі ненавидять). Тому цілком можливо, що ваша кішка любить запах нової меблів.

+414
Mauri Kaipainen 28 вер. 2019 р., 16:17:18

Мені цікаво, якщо хто має досвід роботи з GPS-трекери для домашніх тварин (кішка в моєму випадку) історії. Ми зацікавлені у знаючи, де вона любить бродити, але не в пошуку її віддалено в реальному часі.

Які функції корисні, а які особливості добре звучать на папері, але в кінцевому підсумку не працювати або бути корисним?

+345
neo moremi 8 лип. 2013 р., 12:31:59

Я використовую водопровідну воду в моєму акваріумі розводять дискусії. 250 літровий акваріум, який був моїм узголів'ям має крапельниці і над подачею. 24 галонів в день необроблена водопровідна вода капала через вугільний фільтр близько 45-50°. Мій РН 7.2 і годувати 2 рази в день вранці і ввечері. Мій Риб дуже здорових дорослих і неповнолітніх. Акваріум 5 років і ніколи не втрачав рибу або хворої риби(дискуси). Я додати кухонної солі, приблизно раз на місяць і лікувати загальне API ліки і ЕР ethro кожні 6 до 8 місяців, щоб бути безпечним. Не те, що нікого в цій темі не так, але напевно за борт. Mybfish хлопець каже дискусії люди абсолютно ненормальні 90% часу і зробити хобі здаються неможливими. Хоча багато що сказав, Тримай успіх дії з акваріумом розводять дискусії не якийсь подвиг, що може насолоджуватися тільки плюси. Стабільність води є більш важливим, ніж всі перераховані вище. Щасливого обговорення

+327
user282658 4 серп. 2016 р., 03:41:49

Я згоден з коментарем Тронд: нехай собака сама вибере.

Майже всі її поведінку під час вагітності буде заснований інстинкт. Якщо є речі, які вона не повинна робити, вона тебе знає". Якщо там щось болить або незручно, вона, швидше за все, уникнути його або, принаймні, показують явні ознаки дискомфорту.

Це не означає, що ви не можете допомогти собаці зробити речі більш зручними, але в цілому я впевнений, що вона впорається просто відмінно. Просто переконайтеся, що вона знайде собі спокійний куточок для себе і цуценят пізніше, що насправді щеня в безпеці.

+316
Alif Ash 4 серп. 2017 р., 09:45:19

Я отримав мій кіт, як 2 роки тому, врятували від Пета еквівалент (курорт у Франції). Він був близько 3 у той час, в залежності від його довжини зубів.

Він швидко освоївся в квартирі і на litterbox. Він був дуже чистим з самого початку, і дуже мила з усіма, не соромся, він здається дуже щасливим.

Після 1 тижня відпочинку, ми залишили його будинку з catsitter годувати його і спорожняти ящик для сміття щодня.

Повернувся з відпустки, він почав какати раз в той час, 50см від ящик для сміття. Він завжди пісяє всередині коробки.

Ми намагалися негайно очистити його, додав другий, через кілька тижнів/місяців він зупинився. Все було добре протягом року або близько того.

Кілька тижнів тому він знову почав. Я не впевнений, якщо це пов'язане зі святами. Я навіть не впевнений, що це дійсно пов'язано з святами в перший раз.

Він кастрований, здоровий, не товстий або чого. Він дуже щасливий, обіймає нас, слід за нами, де ми знаходимося, муркоче на наші ноги, коли ми повернемося додому.

У нас народилася дочка початку квітня. Може, в цьому причина.

У ці вихідні я чув, як він дряпає кришка лотка (зсередини), так що я знав, що у нього якісь справи. Я продивився його на відстані (5-10 метрів). Коли я чув, як він дряпає землю я знав, що він просто млів зовні. Так що я закрив двері, схопили його, тримали його під час здачі какашок всередині лотка, погладити і покласти його всередині лотка пояснивши, що там він повинен зробити це.

Але на наступний день він накакав знову на вулицю.

Тепер я дійсно не розумію, що сталося. Ми очищаємо поле кожні 10 днів, або близько того, викидаючи сміття (зооник наповнювач) та чистка коробки з відбілювачем. Ми прибираємо какашки кожен день, так що поле містить тільки сміття (і сечі).

Що ми можемо зробити, щоб його какашки всередині?

2015/09/10: оновлення

Отже, коли ми вчора прибрали litterboxes ми обертали їх і міняв їх місцями. Ось про більшість ми можемо зробити зараз (ми переїдемо у великий будинок на рік або близько того).
Сьогодні вранці все було всередині! Ми можемо тільки сподіватися на краще зараз.
Спасибі всім за Ваш внесок.

Ось пік його погляд на те, що він зробив. До речі, його ім'я, якщо Fripouille, які могли б бути переведені на англійську мову як шахрай, або замірок. :)

looking at what he's done

2015/09/11: оновлення

Добре. Ще раз зовні. На litterbox був порожній (тільки чиста підстилка) і досить чисто (номер прибирали 2 дні тому). Я чув, як він дряпає підлогу в 4 ранку, намагаючись поховати какашки під паркет...

2015/09/13: оновлення

Після прийому всередину (13-ю), опинившись на вулиці (12-й). Не можу сказати, чому він це зробив небудь. Не міг визначити тригер.

2015/09/17: оновлення

Завжди всередині після останнього оновлення. Я вирівняв послід поверхні після видалення какашок, може бути, йому це подобається. Або так, або перерва в його рутині.

2016/12/28: оновлення

Ми переїхали в будинок з садом і відкритим вулиці (без пробок). Кішка вільно виходить на вулицю, іноді витрачає цілий день чи ніч (або 48 годин) на свою вулицю. Повертається на наступний день. Все ідеально, не міняти коробку на 6 місяців!

+306
William Joseph 6 січ. 2016 р., 08:13:04

Вона, ймовірно, втече або проблемна шкіра турбує її, я б 100% повернути її до ветеринара і перевірити

+215
Vonryanyx11 26 вер. 2018 р., 12:28:42
Посилається на акт здачі домашнього вихованця "спати" (до смерті), ймовірно, із-за старості і нездатність нормально функціонувати.
+196
Ahmad Alabiati 29 жовт. 2019 р., 00:02:14

Повне розкриття: у мене немає абсолютно ніякого досвіду з обліку і підготовки птиці.

Але те, що ми зазвичай називаємо "тренінг" - це науково описати як "оперантного кондиціонування". Бажане поведінка заохочується і стає більш частим, небажане поведінка карається і стає менш частою або уникнути. Якщо ви хочете, щоб ваш папуга avoinds гадящие на вас, ви повинні покарати його гадящие на вас.

Яке покарання найкраще підходить? В операнд-зонний розрізняють 2 основні покарання:

 • (Позитивний) покарання: термін збиває з пантелику, але це те, що більшість людей розуміють як покарання: поведінка тягне за собою негативних стимулів, як словесний наганяй або біль.
 • Негативне покарання: поведінка супроводжується зняттям корисний стимул, як відбирання їжі або іграшку.

Наскільки я знаю, птахи дуже болісно реагують на фізичне покарання, так що ви, можливо, захочете використовувати інший стимул, як раптом опускаєш плече (кидаючи його з рівноваги), акуратно, але швидко проводячи його з вашого плеча або гучний шум.

Найважливішим фактором у тренінгу-це завжди час. Ваша птах не розуміє вашої мови, тому єдиний спосіб ув'язки покарання на його какає з тимчасової близькості. Кращі результати навчання можуть бути досягнуті, якщо покарання слідує за дією не пізніше, ніж за 1 секунду, як показано в цьому дослідженні дресирування собак. Якщо ви помітили, що какашки на плечі занадто пізно, ви ніколи не зможете приручити папугу.

+182
kevdliu 3 серп. 2014 р., 19:09:28

Ок, я перевірив мій найкращий джерело для дрібних тварин тримати (німецький сайт: помирає мозок)
Що вони радять це:

 • Сіно
 • Соломи
 • Туалетний папір
 • (Розпатлане) папери (переконайтеся, що він має на це ніяких хімічних речовин, чим більше натурального, тим краще)
 • Висушені листя
 • пеньки

Бавовна явно не рекомендується! Нічого, що хом'ячок може заплутатися в їх слід уникати.
Але в якості туалетного паперу потрапив у цей список, є дешеві альтернативи :).

+131
rael 12 серп. 2010 р., 19:59:20

Для собак продуктивності ми любимо чекати до 18 місяців в середньому. Справа в тому, щоб чекати їх, щоб дійсно бути зроблено зростає. Видалення гормони до цього моменту може призвести до кістки і м'язи ростуть по-різному, ніж вони б в іншому випадку. Виправлена собак рано, як правило, вище і менш заповнені, ніж вони були б інакше. Однак якщо це не робоча собака, ніж різниця, швидше за все, не так важливо. І для чоловіка, якщо ви бачите небажану поведінку, ви повинні зважити ваші варіанти. Якщо ви бачите агресію, нав'язливі маркування, або блукає і ви не відчуваєте, що ви можете подолати ці поводження з навчанням, то ви можете виправити вашу собаку раніше, ніж 18 місяців. Також, якщо у вас є як нефіксовані чоловік і жінка і ви не збираєтеся розводити, то зробіть собі послугу і виправити хоча б одну з них... це може бути неймовірно важко тримати їх роздільно в часи жінки сезон для запобігання випадкового розведення.

Якщо це велика порода або породи, схильної до дисплазії кульшового суглоба я хотів би чекати 18 місяців як мінімум, навіть якщо собака не була у спорті. Я тренувався і брав участь в собачих видах спорту, на 10 років, і я думаю, що це насправді досить дивно, що тільки від того, як виглядає собака, ви часто можете здогадатися, якщо вони були зафіксовані на початку, але це просто спостереження за реальними даними...

Це хороша папір , що сайтів кілька досліджень знайшли, що почастішали інциденти з CCL грижа, дисплазія кульшового суглоба і вивих колінної чашечки у собак, які були зафіксовані на початку. Ці рани, здається, корелюють з результатами більше гомілкової, променевої та ліктьової кісток, які, ймовірно, викликано затримкою закриття пластин зростання. Недолік гормонів уповільнює закриття і дозволяє кістки рости довше, ніж вони б в іншому випадку. Це призводить до собак, які вище і не так глибоко в порожнині грудної клітки, так як вони б інакше.

Схоже, кістки можуть бути менш щільною, ніж вони б в іншому випадку, а також, але я ще не знайшов наукового дослідження, щоб підтримати це.

Я думаю, що це дуже підбадьорює, що ми зараз бачимо альтернативи для повного стерилізують або кастрируйте деяких або всіх гормонів без ризику випадкового розведення. Деякі з альтернатив яєчників або матки шкодуючи спайс і для хлопчиків є тепер продукт під назвою Zeuterin. Якщо ці зловити на цілком можливо, що ми побачимо курс цих травм значно знижується.

+111
ELT Music 3 вер. 2015 р., 09:04:52

У нас були кролик всього за тиждень, він складає 15 тижнів.

Звернення з ним йде добре, за винятком, коли я поклав його назад в клітку. Він боїться і кайфує, що я навчився ручку, міцно тримаючи його, поки він не заспокоїться. Однак, остаточний перехід до його клітці, як правило, отримує мене деякі подряпини на моїх грудях.

Я повернувся в зоомагазин за порадою і мила жінка показала мені, як помістити кролика вниз, тому з задніми ногами. Це було здорово і я навіть отримав на практиці з кроликом магазин. Однак, повертаючись додому, я зрозумів, що принципова різниця - в магазині я був розміщення кролик на талії-висота платформи, в той час як вдома його клітина має тільки два входи, обидва з яких я вважаю складним.

picture of rabbit cage

Право, перш ніж покласти його вниз, я тримаю його в моїх грудях. Моя права рука підтримує його зад, поки моя ліва рука закриває йому череп пальцем між вухами. (Це магазин навчив мене). Я намагаюся виконати завершальний рух, зрушуючи свою ліву руку під його передніми ногами і, використовуючи праву руку, поповнити свій зад в клітці. З-за необхідності, щоб покласти його вниз і в сусідній клітці, він панікує і кайфує.

Явно мене не заповнюючи його з упевненістю. У кого-небудь є пропозиції про те, як поводитися з ним, так він відчуває себе в безпеці під час остаточного розміщення в клітці?

+101
Syed Riaz 15 груд. 2011 р., 11:32:19

Як говориться в коментарі, 6 тижнів-це трохи занадто молодий, щоб відокремитися від своєї матері. Забираючи цуценя від матері після 8 тижні буде більш кращим. Але тепер це сталося, і тому він буде трохи важче для вас, щоб навчити її залишили у спокої, тому що вона скучає по своїй сім'ї.

Бути разом з нею якомога більше. Не залишай її одну, якщо вона справді не потрібна. Грати з нею, навчати її (так, це можливо, щоб розпочати навчання в такому юному віці, але, будьте терплячі з нею, і не вимагають занадто багато), так що вона дуже втомилася, коли потрібно залишити її в спокої на короткий час. На Huggle часто разом. Але майте на увазі, що молоді собаки дуже скоро набридло, так що дайте їй час відпочити.

Дати їй деякі опудала тварин, які переважно більше або такого ж розміру, як цуценя. Вона буде відчувати себе менш самотнім.

Даю їй пляшку з гарячою водою була хороша ідея. Продовжуйте з ним, але нагадати, що вона не повинна бути занадто гарячою. Він не повинен заподіювати їй біль.

У поїзді, що вона може бути залишена у ящику, грати з нею, щоб зробити її втомився. Ніж помістити її в це, чекати півхвилини, а взяти її , перш ніж вона починає плакати. Погладити її ненадовго і чим знову покласти її в ньому. Дотримуватися її. Вона хоче спати? Дуже добре. Дай їй поспати. Якщо ви бачите, що вона прокинеться, вивезти її з загороди перш, ніж вона дійсно прокинулася і починає плакати. Намагайтеся не залишати місця для першого тренування. Спробуйте продовжити час залишаючи її в поле.

Потім спробуйте залишити в кімнаті, поки вона знаходиться в ящику. Навіть якщо вона приймає перебуваючи в шухляді, поки ви знаходитеся в одній кімнаті довше ніж на 10 хвилин без сліз, це не означає, що ви можете вийти з кімнати на 10 хвилин. Так що почніть з півхвилини перший. Продовжити час вашої відсутності.

Це може бути гарною ідеєю, щоб тримати її в одній кімнаті на ніч протягом наступних кількох тижнів. Можна змінити пізніше. Але майте на увазі, що вона дуже молода і відчуває себе самотньою. І ви не повинні залишити її в спокої на весь день. Вона виразно занадто молодий для цього.

+93
user3142255 28 вер. 2018 р., 00:15:59

У мене є деякі селенові дріжджі на корм своїм свиням і допомогти вирішити недоліки. Але він не приходить з інструкціями про те, як багато я повинен дати їм. Як я можу сказати правильну дозування для свиней і як мені керувати їм?

+80
Facebook user 26 лип. 2017 р., 08:36:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil