Мої потреби леопардовий гекон допомогти линяти, але не дозволь мені розібратися з нею

Я вже цей леопард гекон близько двох місяців, і вона була доставлена до мене від друга, який нехтував їй. Її віварій не дозволяють їй пролити належним чином і відсутні деякі пальці. Вона просто sheded вперше зі мною. Минуло близько трьох днів і ще деякі патчі навколо очей і різні місця на тілі, а тому, що вона була знехтувати, вона не дозволить нам обробляти її, зніми її, і т. д. Я не дуже впевнений, що робити, так як вона дуже боязка і практично дикі.

+74
seiichiro 22 лют. 2018 р., 16:20:10
32 відповідей

Я використовував чисті, без печатки картон для моєї дуже здоровою 5-річної minilop струми протягом 3 років. Це, здається, бути гарною заміною для грубих кормів сіна. Його послід нормальний і він виробляє багато cecotropes. Він дуже щасливий зайчик! Будьте впевнені, картон чистий, без хімічних запахів і ніякої печатки і клей присутній. Паперовий рушник трубки найкращі іграшки, так як струми любить грати з ними. З ботулізмом в проблеми сіно я страшенно боялася втратити струми для Він-мій єдиний дитина! Картон-легко доступна, дешева, якщо не безкоштовно, і набагато менш брудний, ніж сіно і солому. І це працює як грубий замінник у всьому! Його зуби ніколи не заростають, вони прямі, здорові й білі. Струми не з цією заміною!

+990
Evangeline Elixis 03 февр. '09 в 4:24

А до кота у мене були схожі проблеми з обжерливості відразу після поповнення, в результаті чого ледь перевареної їжі, прикрашають мій килим. Два найбільш ефективних виправлень, я знайшов (і в поєднанні):

  • Страви, які уповільнюють їжі. Це можуть бути головоломки/інтерактивні годівниці (наприклад, харчовими продуктами лабіринт), або щось зовсім просте, як широке і неглибоке блюдо (замість глибоку миску) - я навіть мав успіх з порожньою детектор IceCube лоток.
  • Годування кішки менше їжі частіше. Якщо ваша заправка збуджує в нестямі, тому що це так рідко, можливо, роблячи це частіше буде їх заспокоїти. Крім того, ви можете виявити, що менша кількість їжі провокують менше засмучує. Я знайшов 2 рази в день, щоб бути ідеальною для мене.
+959
user131529 7 лип. 2013 р., 12:39:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

коли риба піднімається до поверхні води, там якісь неправильні речі, як недолік кисню чи отруйних речовин у воді.

тест води, яку ви використовуєте не надійний і його не виміряти аміак, тому краще використовувати рідини типу тест.

в API швидкий старт являє собою суміш бактерій і використовується, коли одна циклів танка трохи про це тут https://www.fishlore.com/NitrogenCycle.htm

в API швидкий старт не видаляє хлор з води, так що ви повинні отримати інший засіб для цього.

причин для риби, що йде на поверхні води.

нет1.аміак і нітрит у воді.

по2.недолік кисню чи надлишок со,СО2 у воді.

по3.хлор у воді, інші види хімічних речовин, присутніх в воді, такі як важкі метали або якщо ви використовує освіжувачі повітря в кімнаті(дуже токсичний для риб і waterliving організмів).

№ 4 Дмитрів.токсини з пластмаси, використовувані в баку або обладнання, які використовуються при змінює воду(гаряча вода робить пластикові випустити більшу кількість токсинів), тому використовуйте тільки обладнання з пластику дозволені для вживання в їжу.

трохи про clorine якщо він присутній у воді, яка використовується у вашому акваріумі,хлор вбиває бактерії, так що ви могли б у кінцевому підсумку з новим синдромом танк і є аміак і нітрит Спайк у воді.

ваше питання не легко відповісти, але моя теорія-це Спайк аміак сталося у вашому акваріумі,ви побачите сплеск нітритів у вашому акваріумі через пару днів якщо я прав.

+913
ChenthilVel 3 серп. 2014 р., 00:41:34

У моєї матері є собака, Англійський спрингер-спанієль Роббі, 6 років. Він має звичку жування і ковтання шматочків дерева в лісі, коли ми беремо наші прогулянки.

Жувальна дерев'яними палицями-це нормально для собак, але насправді є шматочки дерева, щось ще.

Чому така поведінка відбувається і як я можу навчити його не їдять дерево?

Іноді це стає справді болючим для собаки, коли він знімає сам, він дуже голосно кричить. І я знаю, що він не може зробити з'єднання є дерево, в результаті біль при вбиральні. Я знаю, що є ризик собаці шкодити собі, якщо він продовжує є дерево, я хочу якомога швидше змінити цю поведінку.

Єдиний спосіб, який працює зараз, просто тримати очі на нього 100% часу при ходьбі. І коли він починає знову їдять дерево, я кричу і біжу на нього...

Редагувати: собака має звичку жувати його задні лапи. Він поранив одного з них до крові. Не впевнений, якщо це пов'язано з дровами є або немає.

+911
L Jens 14 лист. 2017 р., 11:28:42

Це настільки добрий і гуманний, що ви доглядаєте за цей сирота заєць, який не мав матері, щоб захистити його, годувати і навчати його шляхів диких. Він, безсумнівно, став би яструб або койота приманку протягом декількох годин без вашого втручання. При цьому особливі обставини, в яких заєць був зовсім один, ти врятував його! Браво!

Пройшло кілька років з тих пір, як ти задав питання, тому я сподіваюся, що заєць раніше з вами і безкоштовно запустити вашого будинку. Вони такі ніжні духи. У мене була схожа ситуація і у котика ділити свій будинок.

Він приходив і відходив, коли йому заманеться через двері кролика, але більшу частину часу він волів залишитися всередині. Таке частування!

Американські кролики, природно, досить боязка, але дали повну свободу відступати до одного з його улюблених затишних місць, коли він відчув необхідність, він щасливо співіснували з мене і мій домашній кролик.

Він був солодкий, ніжний, і цікаво спостерігати. Він не їв майже так само, як одомашненого кролика-він був таким маленьким. І він дійсно навчився використовувати ящик для сміття-він не був ідеальним, але був дуже хорошим тільки про сечовипусканні в його вікно і на один рушник, який я створив для цієї мети.

Оскільки ви, напевно, годували вашого котика з допомогою шприца він може вже звикли, що ти його тримав і балував його, як він дозрів. Якщо він цього не зробив, це цілком природно, враховуючи його підвищений інстинкт польоту. Він ще може з'їсти маленькими шматочками банан з руки, досліджувати якщо ви тихо сидіти поруч з ним, і відчувати себе досить комфортно з вами, що він є у вашій присутності доглядає за собою, і навіть спати.

Кроликів в мій будинок був досить полохливий, тому буде працювати в підпіллі, якщо я зроблю різкий рух або сіпнувся. І зазвичай він пробрався у підпіллі після короткого періоду соціалізації. Здавалося, він любив тільки поспілкуватися на короткий час, то треба відступити і відкласти.

Він привів себе дуже добре-він завжди був дуже чистим.

Американські Кролики можуть налагодити відносини з одомашнених кроликів, дотик носами в якості привітання, інші в їх близькість, грати і переслідувати їх, пестить і бути доглянутою, і дізнатися домашній кролик поведінки. Не всі будуть робити всі ці речі, але вони можуть спілкуватися, і довіряти одомашнених кроликів.

Кроликів, які оселилися в моєму будинку, їв ту ж їжу, як домашній кролик: капуста, зелені листя салату рукола, живі паростки пшениці (нарізки леза від рослинництва), Ромен, шпинат, морквяна бадилля, солодкий болгарський перець соломкою (без насіння), помідори черрі (розрізати на шість частин), листя кульбаби і квіти, моркву соломкою, дитячі бок чой, свіжі довгі леза добре костриця, Тимофіївка трава кролик гранули/пелети, наприклад Kaytee кунжуту способи, сушена папайя біт, свіжі банан, груша (без зерен), чорниці розрізати на чверті, вирізати в шосте вишні (без кісточок), сливи. Його не турбувало, кінзою, петрушкою, малиною або яблуками. Він пив воду з невеликою керамічній мисці.

Він використовував ящик для сміття, що довелося миску сухого корму і кілька наприклад-навколо або папайя шматочки в якості частування, щоб спонукати його відвідати полі. Він також використовував рушник, яке було в миску з водою, і тарілку сухого корму, щоб він міг їсти і ходити одночасно.

На відкритому повітрі, він був більш нервовим і, через кілька хвилин, зазвичай болт в приміщенні для безпеки.

Схожі на домашній кролик, він чхнув і був більш активний на світанку і в сутінках.

Я сподіваюся, що це допомагає трохи, і я сподіваюся, що ваш кролик щасливий і здоровий!

С. С. Як з Східна cottontail вище Сэйбер, наш заєць дуже любив дрімати під нашими ліжками. У нього були плями під три з них, кожен на різний час дня/ночі.

+863
Karitate 2 лист. 2014 р., 21:43:07

Нещодавно я отримав лазерну указку, щоб грати з моїми двома кішками (мама і син). Син має надмірну вагу і я думала, що лазерна указка допоможе давати йому трохи більше вправ, щоб допомогти звільнити його. Я помітив, однак, що іноді при відтворенні він зупиниться тоді шипіти або гарчати на лазерній точки, сидячи/лежачи ще протягом декількох секунд. Хто-небудь може пояснити це для мене, будь ласка? Я б не хотів думати, що це його спосіб сказати мені, що з нього досить, і я пропускаю його.

+844
Angela Toups 2 січ. 2015 р., 16:25:59

Фон

У мене 2 самки гуппі в ~60 л акваріумі, температура ~25 градусів, внутрішній фільтр, порівняно жорсткою (але не дуже сильно) водою. Вони були на дієті стандартних пластівців. Зміни близько 1/3 води кожні 1-2 тижні. До недавнього часу вони розділили акваріум з чоловіком, всі дорослі. Там були ще 3 жінки та ще один чоловік до цього. Самки були поміщені в акваріум близько 2 місяців тому, самці, може бути, місяць після цього. За однією риби вмирали. Першим помре жінка, яка, здавалося, маленька біла пляма, щось я не помітив в магазині. Ще дві жінки і один з чоловіків помер незабаром після того, як після втрати ваги, не завжди показуючи явні ознаки хвороби винуватця ( я виходжу з умови, вода і їжа були в порядку). Я не знаю вік риби, але були вагітні самки при покупці.

Питання

Незважаючи на свій маленький розмір, вижив чоловік був домагається самки, слідом за ними і кусати їх при кожному зручному випадку. Після останньою жертвою невідомого походження, я прийшов до висновку, що стрес женеться може бути фактором, що сприяє погіршенню здоров'я інших риб, тому я вирішив видалити і самця в інший контейнер. Тому що деякі з риб явно страждав якоюсь хворобою, я, ймовірно, не винен самець. Крім того, я помітив, що мальки народилися, і побажав, щоб звести до мінімуму ймовірність канібалізму.

Що мене трохи спантеличило, що тепер жінки не займаються поведінкою польоту, так як вони не женуться, вони, здається, більше корму, і я боюся, що вони могли зараз з'їсти мальків. Це залишило мене, яка задається питанням, Яку стратегію самець проводить в гонитві за жінками? Може харрасмент насправді служать для захисту мальків? Я сумніваюся, що це самці потомства, а самки вже були вагітною, тому я припускаю, що чоловік просто намагається знищити разом вагітні самки з яйцями або смажити, але я не зовсім впевнений.

+809
Chris Kcas 16 вер. 2010 р., 13:47:39

Клювання може бути результатом надмірної стимуляції. Спробуйте пограти з вашою кішкою 10-15 хвилин перед сном. Грати перш ніж його заспокоїть трохи. Це призведе до набагато більш щасливим і розслабленим котом, який буде менш імовірно, щоб вкусити. Оскільки при петінгу, повний котячого тіла, вони можуть отримати збуджений, що може спричинити за собою "любовний укус". Для запобігання цього я ношу мій кіт трохи і переконатися, що вона отримала її енергію, перш ніж нічний час лащиться. Сподіваюся, що це прояснює мій перший відповідь трохи. Удачи з вашою кішкою!

+735
Ioudas 13 вер. 2014 р., 04:19:30

У мене є друг, з собакою такий. Мій пес теж став нервовий, як він у віці. Ви можете спробувати отримати собака сорочки грім, аби допомогти йому відчувати, як він проходить. Однак, так як він пописав, поки що твоя дівчина тримала його, я не знаю, що це буде працювати. Ще одна хороша річ, щоб спробувати заспокоює, лікує. Вони можуть бути куплені в PetSmart і це повинно заспокоїти собаку вниз протягом 30 хвилин до години. Спробуйте згадати і подивитися, якщо є якісь запахи на вас, коли ви приходите через, які могли б потривожити собаку. Наприклад, можливо, що запах інших собак лякає цуценя. Можливо також, що собака боїться чоловіків з-за попереднього досвіду.

+699
solbon 16 груд. 2017 р., 23:11:22

Я відчув це раніше близько 3 років тому, у мене є 20-галон акваріумі на моєму столі біля вікна і не зазнавали прямого впливу сонячних променів. Проходили дні, вона виробляє водоростей, але колір зелений, а не коричневий, але я знаю, що це водорості, тому що рослини, які я додав в мій бак Ява папороті, анубиасы і я забув інші імена рослини.

Існує безліч видів водоростей. Також є кілька організмів, які схожі на водорості, але не водорості зовсім. В здоровому акваріумі, водорості будуть зеленими, а якщо залишити в спокої, будуть рости волосся-як за зовнішнім виглядом. Водорості, червоний або коричневий колір може свідчити про проблеми якості води, такі як висока розчиненого нітрату або рівня фосфатів у воді. Червоні та бурі водорості поширені також в нові танки, коли акваріум ще не екологічно збалансованим.

Іноді, це виглядає дійсно добре для водоростей, але іноді це не тому, що він росте і поширюється дуже швидко. Так що я вирішив його прибрати і перенести в інше місце, яке не піддається ні світло, що виходить від сонця. Я просто використовував 40watts світло для мого танка. Намагався спостерігати за нею протягом дня, або 2 і тиждень після, я не бачив ніяких водоростей в моєму акваріумі.

Це картина, перш ніж я очистити мій танк, але я думаю, що я видалив мій аватор після того, як я очистити мій танк.

enter image description here

+677
Chaoswrd 16 бер. 2011 р., 09:41:13

Кішка власника протягом багатьох десятиліть і, знаючи багато чого про цих загадкових істот, моє нове порятунок кошеня (близько року), має дивну поведінку: після їжі, він дряпає підлогу, кілька разів, з різних напрямків; в точності як він покриває відходи у ящик для сміття. Будь-які ідеї, чому?

+654
koenlek 16 черв. 2014 р., 09:31:46

Питання, позначені обговорити медичного персоналу (лікарів, медсестер, хірургів, техніків, спеціалістів), які працюють з тваринами, в основному за станом здоров'я. Також можете звернутися в установу або ветеринарний лікар / хірургія.

Приклади питань може включати в себе як правильно говорити чи правильно взаємодіяти з ветеринаром, як оцінити кваліфікацію, або навіть як знайти ветеринара.

+641
Marshal Hansda 4 черв. 2011 р., 16:53:07

Мій чотирьох річний жовтий пузатий слайдер має деякі дивні лінії на його пластрон. Я не міг сказати, як довго ті були, думаю, надовго, може бути, навіть років, але це те, що починає турбувати мене трохи.

Сам пластрон на дотик жорсткі і тверді, ретельно притискаючи її не дає взагалі, навіть при помірному тиску.

Крім цього він виглядає (і веде себе) здорово.

Lines in turtle plastron

Можна побачити прямі лінії, які перетинають нижню жучок з боку в бік. Вони більш жовті, ніж інші пластрон, з рожевим ореолом навколо них.

color corrected version

Я підкреслив колір в цій картині, щоб зробити лінії більш очевидним.

+627
Ela 7 січ. 2014 р., 00:38:47

Мій 20 літровий акваріум 6 місяців . У мене не було надто багато проблем з ним, просто трохи діатомових водоростей 2 місяці в велоспорт він. Я додав 4 серповидні тетри , Золотий водорослеед,2 креветки і Ассасин равлик протягом 5 місяців (ассасин для контролю невеликих слимаків).

Я поступово додаються різні рослини, але у них є все, але протягом кількох ,повільно вмирали ,стаючи коричневим, потім чорним. На стан рослини ростуть і коріння, але вони виглядають слабкими і неслухняне волосся.У мене Анубіс, який висить на і яванський мох(який приніс равликів,завдяки магазину).У мене була японська Лілія, яку я знайшов красивими, коли він був здоровий, але довелося видалити його, так як він розроблений кволого зростання і багато води, коріння, незважаючи на те, що він був посаджений у субстрат.

Риби відчувають себе добре, але рослини завжди виглядають пожовтіння,прозорий і дивне почуття хрусткі до них. У мене нормально,природним субстратом гравію 2 сантиметри і додати рідкої рослинної їжі два рази на місяць. Я роблю регулярні підміни води та врівноваження зростання ,видаляючи мертві листи. Маленькі білі слимаки не їдять рослини, а водорості. Я давав мій танк 10-12 годинний світловий день, але її скоротили до 8-10 годин, враховуючи, що у мене почалися тонкого волосся-як зростання водоростей на рослинах, з'являючись, щоб задушити їх.

Я мав мої параметри регулярно тестуються в рибний магазин і все в нормі. Вода має рН 7,5. Я спочатку був bogwood в ньому, щоб знизити рН, але він перетворив воду в темно-коричневий, незважаючи на регулярно міняти вугільний фільтр,так що я видалив дрова.З тих пір я додав 2 клоун loaches контролювати равликів, але моє найбільше занепокоєння-це рослини!Будь-які ідеї будуть дуже раді, як таємницю:-

Що може бути не так з моїми рослинами? Всі вони, як правило, виглядають муміфікованими і кволий.

+555
Tim Shawhan 5 жовт. 2019 р., 06:50:34

Ми були в дуже хороший вет. Симптоми всім відомі, але ми просто не можу зрозуміти, що може бути відбувається, або причиною. Ветеринар каже, що його серйозні і, можливо, загрозливим життя, але він здивований, що ще це може бути так само. Я буду писати те, що ми знаємо - які ідеї, висновки, пропозиції по незвичайним причин, дивним або надзвичайних токсинів, ідеї, викликані інформацією, або що-небудь ще, було б корисно, щоб не допустити повторення.

Коту близько 10 років, стерилізована жінка врятувати, прожив з нами 5 років, 5 кг, грубо міцного здоров'я поряд з рідкими нападами стресу цистит (сечовий стрес дієта + додатковий суп/вода + cistaid дано протистояти цьому). Також патологічно людиноненависницькі - її загальний вид на людях, що крім відкриття дверей і надаючи їм їжу, вони всі повинні піти. Але ми все одно люблю її :)

Перший епізод і відвідування ветеринара

Близько 2 місяців тому (25 квітня 2018 року) у неї був гострий напад якоїсь отрути. Її вирвало багато, але в іншому виглядала нормально весь день. На наступний ранок, протягом 12 годин вона пішла з "її їжа" вранці, в значній мірі закладені і байдужий до всього і чекають, щоб померти на день, на точці навіть не шипіння, уникаючи або дерлися на людину пальцями біля її обличчя. Серйозні речі для неї.

Ми звернулися в лікарню швидкої допомоги ветеринара, який дав нам кілька порад, і зробив деякі дослідження в інтерактивному режимі, і спостерігав за нею довгий час. У неї не було плутанини, коли зіштовхнув з ліжка, вона не в координації, розширені зіниці, мову був дуже блідим, хоча.

Ми взяли її до ветеринара (добре відомі нам, і компетентні). Вони виявили значні шуми в серці (звичайний котячий міопатія) мимохідь, зробили УЗД і аналізи, які підтвердили відсутність пухлини печінки або маси, ніяких ознак внутрішньої кровотечі, але загальні ознаки груба образа/пошкодження печінки, деякі анемії (25 незалежно від його масштабів використовується у Великобританії) і зашкалює за АЛТ (аланінамінотрансфераза-фермент печінки, пов'язані з некроз клітин/токсичність: рівень був 6000+ за даними незалежної лабораторії вони попросили провести повторний аналіз. Я збираю зазвичай < 100 іш?). Вона була так пішла, що ветеринар може взяти зразок крові з шиї без протесту або седації (коли вона прийшла на наступному тижні, то ж веть навіть не міг битися живіт без ризику травми!). На закінчення була токсичність печінки, і дійсно, наступного дня вона помітно відновила свій апетит, і раптом почав відновлюватися, і епізод закінчився. Вона ставиться на бета-адреноблокатори і антикоагулянти (Атенолол + Плавикс) для хворе серце, і мирився з ними, і все було добре. Повторний тест через тиждень показав рівень АЛТ знизився до ~ 600 і анемія була вирішена".

Сьогоднішній епізод і відвідування ветеринара

Сьогодні вранці (2 червня 2018 року) вона була з її їжі. Не було блювоти, але вона залишалася без їжі протягом всього дня і 4 вечора, було ще раз показує ті ж ознаки, як і раніше - ліг, млявим, і так далі. Ми вирішили, що ризик був занадто великий, щоб залишити на ніч, і взяв її до ветеринара.

Ми приїхали в 7 вечора, і він сказав відразу, що це серйозно і ймовірно, небезпечним для життя. Він висловив побоювання, що це може бути внутрішня кровотеча або пропущений пухлини, і переробила УЗД, але ніяких ознак витоку або масу рідини або інших проблемах, пов'язаних внутрішньо, і ніяких утворень в печінці або в іншому місці він перевірив. Ще раз рівня АЛТ захмарні - його машина їде до 2000 і АЛТ зашкалює (він сказав зробленого лабораторією він легко може бути 6000 чи скільки там), і анемія нижче, ніж в минулий раз, всього 18 зараз, і мова дуже блідо. Більшість інших рівнях нормально-іш, я вважаю. Він не хотів використовувати крапельницю для усунення артеріального тиску, що може загострити проблеми анемії, і сказала перестати давати препаратів, що розріджують кров, поки ми не дізнаємося більше, а також. Ми нарешті виїхали близько 9 вечора. В цілому, він бачив її майже 2 години, проти звичайних 10-15 хвилинну консультацію.

Ми перебрали купу можливостей, але він сказав, що проблема виглядає найбільш, як отруєння парацетамолом - але він не підходить що небудь. Це може бути інфекція, хіба немає іншого доказу і навіщо вона тоді повернеться? Схоже, швидше за все вона з'їла щось- навіть просто вдихаючи пил з планшета буде недостатньо, їй потрібно з'їсти досить багато для досягнення цього ефекту, і немає ніяких таблеток, і у 5 років ми ніколи не бачили її прочісувати поверх за що-небудь. Вона в квартирі (квартирі), тому вона ізольована від інших кішок і, напевно, все/більшість збудників вони могли винести. Вона має вихід на терасу з деякими рослинами, але це не схоже ні на отруєння заводу він міг припустити. Побутових виробів, що використовуються, зазвичай, не розлився, і ті, які ми використовуємо, - сказав він викличе роздратування, diahrrea, або блювання, які ми не бачили в цей раз.

І.....

Ми в подиві, як і вет. Я залишаюся всю ніч дивитися, як вона дихає, у разі її погіршується і вона раптом потрібно піти в лікарню швидкої допомоги. Я приблизно 60/40, що вона буде в порядку, але насправді це сталося двічі, і ми не можемо думати, що, навіть прийнявши всі заходи, ми не можемо придумати проти дивної випадковості, це справді турбуватися.

Як я вже сказав на початку - якісь думки, висновки, пропозиції або речі пропустив, що ця розповідь іскри, або що може бути варто перевірити і задуматися, було б дуже здорово.

Оновлену інформацію

Нижче представлені лабораторію/результати тестів, може вони допоможуть запропонувати ідеї. Я виділив всі помічені як за "нормальні" діапазони. Всі метричні одиниці (ми в Англії).

  • Перший візит (25 квітня, вага 5 кг): серце 190, загальний білок 58, 26 Альб, Глоб 32, а:0.8 м, на 144, до 4.2, на:До 34, сечовина висока 16.4, д 146, АЛТ високі 6462, АЛК пуз 21, загальна bilirub 9, Б висока 7.2; еритроцити низькі 4.2, НВ низькі 6.3, Hcrit мінімум 22%, в MVC 52.3, МЧ 15, МСНС низьким 28.6, Retic'cytes 55, тромбоцити низькі 17, лейкоцити 8.3, нейтрофіли 4.1, lymphoc 3, моноцити високий 1.2, eosinoph 0, basoph 0.
    Нормальна сеча: лей+ніт+Кет+бив+р (кров?)+Глю (глюкози?) все негативне, УБГ/ОРО нормальний, Pro(Тейн?) +, рН 7,5, 1.005 СГ, рефрактометр Ц. р. 1.040, ДГ.
    Лабораторії додаткові зауваження: інколи реактивні лімфоцити, нейтрофіли іноді мають невеликі dohle органів, помірний анізоцитоз, іноді/помірно polychromasia, м'який echinocytosis, іноді Хайнц, рідко metarubicytes, іноді macroplatelets, мінімальна вручну оцінками, кількість тромбоцитів 30, якість хороша ЕДТА, РБК аглютинації РТ млості @ 1.5 розрідження, відсутність азотемії, у сольової аглютинації в комплекті. Можливі варіанти включають (по Alt): хвороби печінки/травми/неоплазії, (по анемії) можливі хронічні хвороби? Загальний аналіз крові: тромбоцитопенія, анемія - слабка регенерація.

  • Відповідь на перший візит (1 травня, седації): серцеві: ГКМП діагноз. 3/6 галопом, потовщення/розширення, якщо немає тромбу. Сканування печінки: немає маси або кістозні утворення, heterogynous ехогенності, зернистий вигляд. Варіанти: дифузна запальна реакція? токсикозу? інфекції? АЛТ до 600-х, анемії вирішене. Варіанти: швидше за все, токсичність? Серце ліки почалося: Атенолол 6 мг, Плавикс 19mg, як у вигляді 1/4 таблетки один раз на день

  • Другий візит (12 червня, роздруківка важко читати деякі букви, перепрошую за можливі помилки): АЛБ 31, 13 лужна фосфатаза, АЛТ високий [зашкалювати] >2000, Емі 365, TBIL 5, булочка високого 11.2, Каліфорнія 2.1, пуз низько 0.82, КРР високий 192, б висока 12.1, на низьких 137, до 5, ТП мінімум 52, Глоб 22, КК (якість?) ОК, низ 0, губ 0, ІКТ, 0, Hcrit мінімум 18.5%, ГТК мінімум 5.6, МСНС кордон низького 30.3, лейкоцити 14.2, ?Гранстар 11.7, %Гранстар 82%, Л/М 2,5, %л/М 18%, тромбоцити "вкрай низький" 15, retics 2.7%. в блідо-мм, серце 200, дуже (ВВ) слабкий пульс, відсутність дихальної недостатності, добре зволожена, немає вільної рідини в черевній порожнині/грудної клітини, печінки темніше, ніж зазвичай/зернистим візерунком, ознаки регене(ня?) з ретикулоцитів, немає реакції на яремної крові, відповідні знову пригнічений вигляд. Плавикс з причини анемії.

+531
zenlot 15 груд. 2017 р., 11:04:12

Ви пробували брати його на вулицю, щоб вести свій бізнес? Чи є у вас команда?

Якщо у тебе немає команди, він буде вчитися швидко - просто дайте йому команду перед тим, як він іде, кожен раз, коли він йде, коли ти з ним. Вночі, перш ніж піти, візьміть його на своє звичайне місце (якщо він один; якщо ні, відведіть його на те ж місце кожен раз, так що він знову захоче покрити запах) і дати йому команду. Помістивши його в ящик на ніч, буду відмовляти його від сечовипускання в його простір - він буде тримати його до ранку. Коли він був безаварійний протягом декількох тижнів, ви можете дозволити йому знову в ніч.

+491
ismatim 20 бер. 2014 р., 06:28:20

Я мав великого успіху з Thundershirts заспокоїти мої домашні тварини, як кішки і собаки.

Якщо це не спрацює, дати собаці безпечне місце, щоб піти, як їх кліть, можуть забезпечити деяке полегшення. Поставивши ящик в місці, далеко від зовнішніх стін може допомогти також.

+461
Jax16 12 вер. 2012 р., 19:29:23

Я просто взяв жіночий помаранчевий смугастий і я знав, що йду до прийняття, що вони дуже рідкісні. Чому це так спеціально для кішок, щоб бути оранжевого кольору Таббі?

+457
user1778770 27 трав. 2012 р., 05:14:33

В даний час у мене 3 неонові тетр і від того, що я читав, цього не достатньо. Я бачив деякі голови діамант неонові тетр і я думав про отримання їх, але вони трохи менше, ніж мій існуючий тетр, буде проблеми, отримуючи їх разом в танк? і вони Шов разом?

+410
dalonlobo 3 лист. 2015 р., 15:33:22

Будь-який спосіб запобігти що?

Із курс вона намагається взяти конус, вона не має поняття, чому ви її носите це дратує, і вона, звичайно, не хочуть цього робити. Ви б теж заперечую, якщо хтось поклав на тебе без пояснень можна зрозуміти.

Але це краще для неї, щоб бути засмученим і трохи незручно на деякий час, ніж ризикувати її втручання в процес лікування.

Ви можете спробувати, щоб відвернути її від думок про конус, але реально відповідь така, що вона буде тільки носити його протягом короткого часу, не варто намагатися занадто міцно. Дати їй додаткову обіймів і/або лікує, якщо хочеш, але їй доведеться миритися з конусом поки лікар сказав, що вона має.

+355
user2943160 18 черв. 2016 р., 18:40:59

Не знаєте, якщо ваш в змозі зробити NexGard, де ви живете.

"Afoxolaner потрапляє в кров і не проникає у сусідні тканини, так що бліх і кліщів треба вкусити вашого вихованця, щоб бути порушені ліки. Блохи, як правило, гинуть протягом кількох годин, у той час як кліщі гинуть протягом 1-2 днів. Важливо відзначити, що Nexgard не відштовхує кліщів".

Коли мій ветеринар рекомендував це для моєї собаки. Я була в захваті. В основному, коли кліщ починає "смоктати кров", вони починають гинути. Коли ви перевіряєте вашу собаку на наявність кліщів, ви знайдете висохли кліщів. Що або відвалиться, коли ви даєте вашій собаці добре почистили, або кришитися, коли ви витягнете його.

Я був трохи стурбований побічні ефекти... Блювота, сухої шкіри, пронос. Хоча, якщо ви зробити деякі дослідження на продукт. Ви побачите, що це лише один відсоток від усіх собак, які були перевірені.

Моя собака була після використання цього жодних проблем зі здоров'ям. Я дійсно рекомендую його. :)

+338
Mashal 25 груд. 2018 р., 08:43:07

У нас є щеня, який становить 3 місяці (Ньюфаундленд/бернський зенненхунд). Він дуже розумний і він слухає добре, але тільки коли ми в бік будинку. Коли ми на вулиці він стає домінуючою і не хоче ходити і слухати.

Я знаю, що я не можу очікувати, що цуценя слухати негайно. Але коли у нього вистачає (що в більшості випадків після 5 хвилин) він сидить в траві і ти не можеш змусити прийти, тільки якщо ти повернешся додому. Останнім часом він почав гарчати на мене.

Я ніколи не мав цю проблему раніше, що я можу зробити?

+329
Grant Brandon 9 січ. 2010 р., 07:55:32

У нас чорний лабрадор, коли йому було п'ять років, і він був дійсно чудова собака в ці роки він був у нас. Зазвичай він гавкає, дайте нам знати, коли люди приїхали в нашу вхідні двері, але швидко заспокоюється, коли ми впускаємо їх і є дуже зручним для наших гостей.

Тиждень тому, мій Азіатський друг, якого моя собака ніколи не зустрічав, зайшов дещо забрати. Як тільки моя собака бачила його у вікні, він пішов абсолютно балістичних таким чином, що я ніколи раніше не бачив. Він не буде зупинити гавкіт у мого друга, коли він увійшов, але, на щастя, він не намагався вкусити. Моя подруга не думаю, що він і спробував погладити його (моя собака намагалася цього уникнути), але я був абсолютно пригнічений, що він веде себе так злобно по відношенню до моєї подруги. Це був короткий візит і моя собака була на межі якийсь час після.

Я б забула інцидент, поки я вигулював собаку і ми пройшли азіатські людина, я не знаю. Моя собака теж з розуму сходили над ним, і мені довелося тягнути його геть. Моя зона має дуже мало азіатів, що живуть у ньому, так це рідкість. Я подумав, якщо моя собака реагує на їх появу, особливо враховуючи, що в обох випадках дуже малоймовірно, що він щось почув.

Оскільки я нічого не знаю про мою собаці на початку життя, я дам йому презумпцію невинності і припустити, що він не "расист", а мають цілком зрозумілі причини для такої реакції, такі як дуже негативний досвід з кимось, хто знаходиться в Азії. Насправді він не піддавався з тих пір, як живе зі мною, тому не було ніяких шансів акліматизуватися.

Що я можу зробити, щоб допомогти моїй собаці подолати цю сильну реакцію на азіатських чоловіків? Б у моєї подруги проводять час з ним (або просто бути присутніми в моєму домі частіше) буде достатньо?

+299
user74266 2 трав. 2012 р., 01:27:12

Мій червоний повзунок раковина вуха лущиться як очистити лущиться. Що відбувається, що мені потрібно робити? Я використовую каракатиці кістки і активізували свою ніжиться.

+278
GMan80013 11 лют. 2017 р., 13:35:01

Хто-небудь знає, як змусити кішку спати? Я повинен взяти її на довго їхати і я хочу, щоб вона спала, щоб вона не надто напружена. Я намагався використовувати заспокійливий спрей, але він не працює на ній.

У кого-небудь є рада?

+265
sheri 12 черв. 2014 р., 09:14:35

Напевно є вет подивися на це.

Змії зазвичай не чхають, так що червоний прапор номер один. Що поряд з рота, не закриваються належним чином, дуже схожий на змію, можливо, проблеми з дихальними шляхами. Ви могли б порівняти це з холоду в людях, але змії холоднокровність, це більш серйозно. Можливих причин може бути те, що змію тримали занадто холодно або з неправильною вологість його попередній зберігач.

Це не пройде саме по собі (принаймні, не так, як ви хочете), так що йдіть до ветеринара.

+262
fahiz mohammed 21 лип. 2015 р., 17:11:23

Ключовий момент: це залежить від собаки, щоб вирішити, якщо що-то є фактичне винагороду чи ні.

Тому ви повинні знати вашу собаку і подивитися, якщо він працює "захоплено" чи ні. Якщо він відволікся, разнюхивать, приймаючи частування, не звертаючи уваги на вас і повертається до своїх бізнес-це означає, що вартість лікування недостатньо висока.

Зробити це варто і працюєте для вас.

Мені легше працювати з домашнім собачі ласощі: шматочки курки або іншого виду м'яса, шматки хот-доги і т. д. Навіть якщо собаки не обов'язково хижаки, білки-це завжди хороший вибір, курка не мати занадто багато жиру, і Ви маєте повний контроль над якістю. Потім можна зменшити обсяг сухий/мокрий корм, ви годуєте його.

Щоб бути більш конкретним щодо вашого питання: це дуже легко, щоб мати деяку різноманітність, і, з особистого досвіду, я думаю, що це завжди допомагає, тому що він отримує додаткову мотивацію виявивши, що сьогодні нового. Ви

Я купую різні види комерційної лікує просто для власної зручності: не треба нічого готувати, я купую тільки сухі ласощі, які легко носити з собою в кишенях і т. д. Дивлячись на інгредієнти, входячи у підготовці цих ласощів я ніколи не був в змозі зробити висновок, що деякі з них дійсно здоровіше, ніж інші, так що я просто купую навмання, подивитися, якщо йому це подобається і в будь-якому випадку я дійсно обмежити використання цих ласощів: немає сенсу годувати його відмінна якість їжі, а потім дати йому занадто багато комерційних ласощів "випадковий" склад.

Примітки щодо інших видів винагород: так, хвалити і іграшки хороші нагороди, але я використовую це тільки для неофіційних тренувань (коли я часто не звертається зі мною) або нагородити великого ланцюга поведінкою (наприклад: якщо ваша собака кренить правильно, ви можете виконати якусь складну домашнє завдання, і нагорода його з іграшкою на кінці). Але лікує дійсно нагорода, тому що це зручно, він не надто відволікати собаку, і т. д.

Додати цитату Карен в цілому за Керівництво по клінічній поведінкової медицини для собак і кішок:

Продукти з високим вмістом білка може допомогти викликати зміни в хімії мозку, що допомогти собаці розслабитися, так що вибрати протеїн лікування протягом вуглеводного.

+200
mezzomondo 4 трав. 2016 р., 07:03:49

ОК. У вас є собака, яка не миттєвий любить кожна собака, собака. Трапляється. Я один з тих, теж.

Будь ласка, не змушуйте собаку ходити в місця для вигулу собак, а потім рвонути на його привести, якщо він гарчить. Будь ласка.

Ви вчите вашу собаку, що ви не будете його захищати. Ви вчите його, що він не може довірити тобі свої інтереси. Ви вчите його, що ви будете карати його, якщо він дозволить іншій собаці знати, що він не щасливий чи комфортно.

Це дуже небезпечно. Це може в кінцевому підсумку з вашої собакою кусатися несподівано інша собака, тому що ви забрали усі свої альтернативи і залишив його почуття підкреслив і небезпечно, при відсутності інших способів зробити страшно йти. Або він може вкусити вас, тому що його світ більше не є безпечним місцем.

Соціалізації важливі, але соціалізація-це не означає йти в парк для собак, де собаки можуть підійти до вашої собаці близько offlead. Це може означати, проходячи повз інших собак на відстані на повідку, це може означати, що стоїть в 300 метрах від собаки показують, куди собака свій не відчуваю, що він буде бути кинувся, це може означати навчання на іншому кінці поля, а хтось працює зі своїми собаками в полі зору.

Деякі собаки є еквівалентом людського інтроверти. Вони знаходять в компанії чужих собак, стресових і носити, і вони можуть тільки прийняти так багато на день.

Ніколи не догану вашу собаку за гарчання. Якщо ваша собака гарчить, він говорить вам, що він незручний. Прийняти те, що він говорить тобі і підстройте все так, він відчуває себе щасливішими. Часто це означатиме всього в декількох кроках. Це нормально.

Мої облікові дані для цього рада: я беру участь у врятувати собаку з 2005 року, у мене виховав багато собак-рятувальників, один з моїх нинішніх собак нервова собака, яка поводиться так само, як цей, я проконсультувався з кваліфікованим використовуються, щоб допомогти з цим та з попередніми прийомними собаками, з хорошими результатами.

Будь ласка, коли справа доходить до прийняття Радою собаку, будьте обережні, задаючи питання в інтернеті, які можуть відповісти люди, які приймають ради від дивитися передачу про собак по ТБ з людьми без поведінкових кваліфікації.

Ось стаття відомого фахівця поведінці, які можуть допомогти пояснити, як ваша собака відчуває себе : http://suzanneclothier.com/the-articles/he-just-wants-say-hi

Ось стаття пояснює 'подивися' навчання, яке може допомогти вам :

https://clickerleash.wordpress.com/2009/08/23/look-at-that-a-counterintuitive-approach-to-dealing-with-reactive-dogs/

Ось офіційний будинок поведінкові коригування терапії система для боротьби зі страхом і агресією у тварин, від Гриші Стюарт : http://empoweredanimals.com/

Ось стаття про собака парк етикету в індустрії-визнаним експертом : http://drsophiayin.com/blog/entry/dog-park-etiquette-rules

+153
Omnipresence 7 лют. 2015 р., 00:20:24

Якщо вважати, що ти її не її нормально лікувати (схоже, це не так, як твій батько дає домашні частування), це може бути, що у неї алергія на що-то в ньому. Той факт, що вона пішла і їли траву рвати мені підказує, що це було те, що вона з'їла, що її дратували шлунок. Деяким собакам шлунки просто більш чутливі до такого роду речі (є у них діабет або немає). (Мої шовковисті є одним з них, і це сталося з ним.) Зазвичай, я пропоную, щоб собака швидко після того, як її рвало, тому що це допомагає його шлунок, але я не знаю, як мудрим, що б для діабетика собаки. Я б не просто виключити з частування, бо здається ймовірним винуватцем.

+100
MrE 30 квіт. 2017 р., 01:04:55

Я використовував рідкісні печінка яловича з великим успіхом раніше. Просто кинути його на сковороду за пару хвилин до коричневої. Без солі, без масла, просто тушкованим м'ясом. Вони це люблять. Печінка, як правило, досить недорогий, і ви можете зберігати його в холодильнику протягом тижня після того, як він приготований.

Я впевнений, що він буде сходити з розуму по ньому. Удачі!

+48
ouflak 18 серп. 2016 р., 10:08:30

Я думав про отримання кролик і під час мого дослідження я дізнався про зайчика расстойки, ящики для сміття, і чули про клітки для кроликів і що вони потребують в кімнату, щоб працювати. Там, здається, конфлікт між маючи клітці і маючи місця для вправ. Я зробив пошук для Кролика Кондо і виявлено безліч різних образів.

Якщо я зайчик доказ весь будинок я можу тільки кролики мають вільний доступ до увесь будинок весь час?

+43
RunningK 23 жовт. 2018 р., 06:03:33

Час є ключовим фактором насправді, якщо б вона прожила досить довго на вулицях борються за їжу, що її вага знизилася істотно нижче "нормальної" для неї тоді це займе якийсь час для неї, щоб заспокоїтися і вірити, що їжа насправді йде на регулярній основі, а не "йде" знову і вона не має якої-небудь конкуренції за нього.

Звучить, як ви робите правильні речі, подаючи їй в черговий раз допоможе, і як ви говорите не давати милостиню. Дотримуйтеся його і з плином часу (можливо, кілька тижнів-місяців) вона, ймовірно, почати, щоб трохи розслабитися.

+13
Murali Thangavel 1 квіт. 2013 р., 20:37:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil