У котячих сліду включають слід п'ятого пальця?

Кішки мають по п'ять пальців на передніх лапах, але якщо я пошук в інтернеті за допомогою "котячі лапки" візерунок, результати завжди приносять лапи з чотирма пальцями.

Це тому, що п'ятий палець не щільно притискається до землі, щоб не залишити доказів свого існування, чи існування п'ятого пальця просто помилка?

+720
Amar Kalyane 4 лют. 2017 р., 05:51:31
29 відповідей

Здається, що батько голуби млявим, тому що будуючи свої гнізда в нашій домашній галереї, вони не належним чином піклуватися. Вони просто зробили коло в гнізді. Їх немає ліжка для немовлят. Я повинен покласти бавовна в якості ліжка для немовлят? Будь-ідеї будуть оцінені, щоб піклуватися про немовлят.

Зелене речовина називається брезент (надміцна водонепроникна тканина, спочатку з просмоленого полотна). Я поклав це в нижній частині гнізда, коли діти були в яйцях.

Я живу в Індії. Нинішній клімат початком зимового сезону. Це від 24 до 30 градусів за Цельсієм.

birds

+988
Baobaoire 03 февр. '09 в 4:24

Я бачив кілька собак, які рухаються під час дефекації, але ніколи не той, який виходить у вузьких колах. Це, мабуть, якесь природне поведінка, тому замість того, щоб навчити її стояти в одному місці, навчити її рухатися вперед, а потім колами.

Тримати її на повідку, зупинитися перед нею без провисання повідка, не тягне, але просто вперед єдиний вибір. Хвалити її залишатися на місці, а також для просування вперед. Я б не став використовувати негативні команди для повороту, як ви вказуєте, що тільки заплутує її.

Слід зазначити, нарікання обожнювання в ваш вихованець вимагає вищого привіту норії зусиль з вашого боку. Вона, швидше за все, кроком у попередній купи, якщо ділянка не був очищений протягом пару днів.

+950
Moe Chong 11 лист. 2014 р., 19:29:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

що гриби не є природною їжею для Германа черепахи

Наскільки мені відомо, вони не - їх раціон складається, природно, в зелений-зелень (салат, конюшина тощо) та деякі овочі (капуста, броколі, морква і т. д.) І невелику кількість фруктів (яблука, полуниця і т. д.). Будь-яка дієта в полоні я очікую, щоб відповідати їх "природного" дієті по більшій частині.

Гриби, природно, зростають в Європейському лісі

Делікти Герман не природно лісові черепахи точно так само, як, наприклад, Redfoots (хто буде радісно жувати гриби до речі!) так що поки більшість їстівних грибів, ймовірно, не зашкодить , а Германа вони швидше за все навіть не реально вважають їх їжею. Їх "мисливських" місцях, як правило, лугів.

і так черепахи був, мабуть, навчилися користуватися ними.

Це не просто на всіх. Я уявляю їх проживання включає в себе дуже багато речей, які вони б не насолоджуватися їжею.

+940
emkaka 18 лют. 2012 р., 15:08:21

Наш кошеня був успішно привчений до горщика за тиждень 8. Зараз йому 5 місяців і у нас завжди є 2 урни для нього, я змінюю їх обох, повністю, щодня.

Я помітив приблизно місяць тому, він би вам дуже метушливий про використання лотка, який він відчував, був повний, але, схоже, не повний для мене. Це станеться приблизно 4 години, перш ніж він повинен був змінити. За цей час мені доведеться суворо наглядати за ним, тому що він буде намагатися йти в кутах, а іноді супер непарних місцях, як на моїй сумці для ноутбука.

Приблизно 1,5 тижні тому він був з diarrea і ось коли вона потрапила в вентилятор, буквально. Це станеться так несподівано і вибуховий, він буде мати мало часу, щоб знайти де-небудь підходящий, щоб піти. Ветеринар дав нам антибіотики і нам треба було 2 дні, щоб зрозуміти, що вони не працювали, тому що проблема була в глистах. 4 години після таблетки черв'як і він був завзяті світлі і щасливі... 24 години, і його корму стала більш здоровий колір, але все одно м'який. Через три дні його пронос був, як і раніше висить навколо, хоча і не вибуховою, якщо він одного разу пішов у лотка, він не хотів би використовувати його знову, що означає, якщо у нього був свій шлях, я б міняти його 5 разів на день. Я взяв його з антибіотиками повністю 2 дні тому, а його какашками почав зміцнення, але далеко не міцною і здоровою.

Близько 3 днів тому ми почали дозволяти йому вільно бродити по саду, коли він хотів,(після кількох тижнів стежити за ним, в ньому) в прагненні до нього, щоб мати можливість використовувати його в якості свого туалету. Я ніколи не бачив його зробити це. У той же час, наші сусіди (ми в багатоквартирному будинку з двором), хто володіє його мати, дала йому візит зовсім небагато, відразу на повний день, коли я був на роботі, і вона не раз він намагався сходити в туалет в будинку.

Він досі какає і пісяє за межами лотка, в нашому будинку навіть з його положенням табурета не настільки претензійний! Це дійсно дратує і викликає напруження у сім'ї. Я не тільки змінюється 2 урни іноді два рази в день (це було 3 коробки, коли він був хворий), але я не можу розслабитися, коли він в будинку, тому що я намагаюся зупинити його, перш ніж він може піти на що завгодно. Він не туалет в нашому будинку сусіди, але в його власному будинку, тому що його будинок пахне туалетом, коли він був хворий, і скрізь рвуться?

Наш будинок сусідів я помітив, immacculate, а у нас завжди на брудній стороні, так як ми працюємо повний робочий день. Наш сусід весь день вдома.

Інша справа, що я помітив, що це не парадоксально, полягає у тому, що якщо я можу сказати, що він повинен йти в туалет, я йому місце на лотка і він відчуває, що вона занадто повна і мені доведеться його знайти свіже рішення, але в той же час, якщо я порожній, що лотка і він знаходить мішок для сміття з забруднених піском - він буде відразу йти в туалет на пісок або на верхній частині мішка.

+912
Need 82 24 січ. 2013 р., 01:34:01

Моя старша кішка (на рік старше вашої) була інфекція не так давно, і мій ветеринар запропонував прищепити розбавляють ін'єкційними антибіотиками (Лінкоміцин в нашому випадку, але це індивідуально) в ніс. Я майже впевнений, що він не може бути використаний довгостроковий, але все повинно бути в порядку, якщо він використовується в курсах. Спробувати поговорити з вашим ветеринаром про нього? Це не може бути просто механічне блокування, що інакше не повинно бути яких-небудь гній (що робить зелена слиз).

+905
user3575739 27 трав. 2010 р., 16:44:42

Є багато причин, чому папуга буде зривати перше, що потрібно зробити-це мати фізичний іспит проводиться пташиним ветеринаром. Коли птах ощипанная так довго фолікул буде пошкоджений, пір'я може не повернутися.

Деякі речі, щоб розглянути будинку.

Дієта

Птах потребує збалансованому харчуванні, наповнений дражоване раціон свіжі фрукти, овочі, бобові, пророщені зерна.

Не так давно вважалося, що папуг потрібно годувати винятково насіння, це припущення ґрунтується на тому, що курей їдять. Все насіння дієти, як ми тепер знаємо, причина багатьох захворювань, в наші папуги.

Такі як:

Збагачення

Папуги дуже розумні, тому залишаючись всередині клітини з нічого не змусить їх зійти з розуму. Птахи, яких не вистачає збагачення буде мати перо деструктивного поведінки, вони покрасуватися, нахабніють і можуть навіть дістатися до точки членоушкодження.

Є 5 видів збагачення:

1. Тактильно

Це може бути досягнуто при наявності іграшок вашого папуги може зруйнувати.

2. Візуальний

Тримаючи телевізор для вашої птиці, щоб подивитися може бути чудовим для них, деякі птахи люблять дивитися у вікно, як добре.

3. Слуховий

Якщо у вас немає телевізора, щоб грати весь день, Ви можете просто включити радіо.

4. Соціальні

Це просто можливість провести час з вами, або інша птиця (по суті те, що вони вважають частиною зграї). Багато часу поза клітини ідеально підходить, маючи тренажерний зал джунглі грати або стояти в іншій частині будинку, де сім'я проводить багато часу, це теж вигідно (якщо у вас є птиця, яка починає сильно турбуватися з великим обсягом трафіку).

5. Дієтичне

Птахів не можна годувати прямо з миски, вони повинні були здобувати всі їх їжі. Якщо ваша птах не вміє корми вам доведеться навчити їх почати легко, як тільки освоїли, ви можете зробити це трохи складніше. Обов'язково контролюйте свою вагу птахів протягом цього часу, щоб переконатися, що він знаходить свою їжу.

Хороший стартовий годування варіантом є використання нержавіючої сталі годування відро, переконайтеся, що птах бачити вас покласти частування у відро і заповнити його з різних шматків паперу, картону, дерев'яні блоки, акрилові іграшки і т. д.

Для свіжих продуктів використовувати стіл куля, лінія з листом капусти або китайська капуста (для того щоб запобігти їжу від випадіння) і вставте ЧОП.

+864
nhkhanh 31 бер. 2013 р., 15:46:29

Я збираюся зробити новий щенок Йорки від заводчика. В даний час вона годує своїх собак блакитний діамант корм для собак. Від того, що я читав в інтернеті, розповідали заводчики і зоомагазини, що не запропонував їжі. Це не дуже добре.

Більшість собак у мене були сибірські лайки і я завжди давав їм "смак дикої природи". Є кілька видів кормів для собак, які рекламуються, як зроблену спеціально для йорків.

Було б краще, якщо б я годував моїх Йорків корм для собак, який був зроблений спеціально для йорків? Чи було б добре, якщо б я годувала її такою ж їжею, як у мене лайки?

+844
OMiD 17 січ. 2016 р., 08:32:14

Я хотів переконатися, що я зрозумів, що найкращий спосіб для транспортування риби (наприклад, сома, гуппі, яка менше 5 см довжина тіла) менше ніж за 1 годину.

Я вважаю, що немає необхідності забезпечувати додатковий кисень, як вважають в як перевозити риб на великі відстані?, тому єдиний (наслідок) питання ІМО, буде краще використовувати статичну ємність (наприклад, відро) або пластик/інші герметичний мішок. Статичний контейнер викликає більше руху води (поверхня), в той час як сумка має той недолік, що для зміни глибини води різко, якщо він падає на бік. Обох це стрес.

Магазини, як правило, використовують поліетиленові пакети, але це може бути тому, що вони не повинні бути повернені і це не обов'язково означає, що це кращий варіант.

Я припускаю, що це краще, що темно всередині контейнера, тому що вона заспокоює рибу вниз. Це може бути погано, хоча, тому що зміни між вимиканням циркуляції в темряві і розбудила його, якщо контейнер рухається може бути більш напружений, ніж тримати карась не дрімав/постійно підкреслював.

+841
ambocraft02 15 вер. 2019 р., 23:39:06

У нас був кролик кролика, який звив гніздо біля нашого саду. У неї був послід малюків близько 2 тижнів тому, але днями вона потрапила під машину. Я перевірив сьогодні вранці на її дітей, і тільки один все ще живий. Ми збираємося спробувати підняти його і думав про те, що робить його вихованець.

Можуть дикі кролики підняли, як дитину будуть хороші домашні тварини?

У нас є інші кролі дикі кролики уявити будь-яких ризиків для них?

Чи потрібно годувати диких кроликів по-іншому, ніж домашній кролик?

+781
Bill Miller 19 черв. 2015 р., 14:30:18

У мене є питання. У мене щур тер'єр / англійська бик / невідомі (лол) собака-дворняга. Ми отримали трохи додаткового холодну зиму тут на північно-східному узбережжі в цьому році. Я купив для нього 3 шуби з Амазонки, але жоден з них не підходить йому! У нього дійсно великі груди, широке горлишко, але довго вчитися нижньої частини тіла, і короткі ноги...

Просто цікаво, для тих, хто шавка, яка унікальну форму тіла, ви знайдете кошик для білизни або яких-небудь зимове спорядження неприємно?

Заздалегідь спасибі за ваші відгуки та рекомендації!

+726
Alcides Viamontes E 10 жовт. 2014 р., 22:55:31

Чи є у кого досвід, що дає Фосфоэтаноламином для собак? Феррейра Пов Аллі відзначити концентрацією 35 і 70 мг/кг в свої дослідження.

Це означатиме 2 капсули для собаки вагою 20 кг Знає хто-небудь з потенційних побічних ефектів або протипоказань для псових?

+698
moussa dahmane 31 лип. 2017 р., 15:06:19

Невелика кровотеча під час пологів-це абсолютно нормально, так що не хвилюйтеся і це теж буде змішується з навколоплідними водами від кошенят, так що вона може виглядати більше крові, ніж є насправді. Коли моя кішка народила кошенят, вона буде кровить трохи після/між кожною з них. просто поки яскраво-червоного кольору, а не темного або коричневого кольору, то вона чудово.

+473
nmd 27 лют. 2018 р., 01:56:11

По-перше, оскільки я не знаю, як вона виглядає зараз проти, це до вас, щоб вирішити, якщо втрата ваги є досить серйозним, щоб відвезти її до ветеринара. Він також не боляче, щоб переконатися, що нічого не відбувається.

Є дві причини інші, ніж brumation , що я можу думати, що могло б пояснити, чому вона не відчуваєте, як їдять.

  1. Терміни смішні і вона буде швидко линяти. Практично кожен гад буде жерти значно менше, якщо не перестати їсти взагалі, під час линьки. У дикій природі це було б дуже енергозатратне для полювання і проливають в той же час. Також незручно, оскільки він забирає у камуфляж небагато.
  2. Вона вирішила швидко через сезон розмноження. Сезон розмноження змії, як правило, приходить після brumation. Ось чому ви почуєте змія заводчики налаштуванні змії в сплячці. Що на стороні записки, якщо ви не розведенням змій, не намагайтеся сну них це невиправданий ризик.

Тепер, на шляху ви можете стимулювати ваш змія, щоб з'їсти:

  • Ви вже робите цю частину, так добре для вас, але доводячи температуру миша нормальна температура тіла є хорошим способом, щоб спонукати змію, щоб з'їсти. Це більш важливо, гадюк і пітонів, як їх тепло ямах буде сенс, якщо миша занадто холодно, щоб бути цікаво, але більше не допомагає його запах сильніше.Змії також схильні відпустити гризунів, які мерзли, коли вони кусають їх.

  • Ще один спосіб зробити мишкою запах сильніше або більш спокусливим, щоб відрізати трохи живіт, щоб оголити нутрощі, або його череп, щоб оголити мозок. Це не для когось зі слабким шлунком, але встромивши зубочистку і трохи мозкової речовини на мишу особа/ніс є дуже ефективним (іменовані ламати голову миші). Я думаю, що ви можете отримати деякі аромати, які повинні бути та ж ідея, але я не можу сказати, що вони так ефективні.

  • Можливо, ви захочете спробувати годувати її чимось іншим, щоб побачити, якщо вона чіпляється за якихось причин. Я не знаю розмір вашої змії прямо зараз, але подача її в бункер миша б дати їй деякі живильні речовини, хоча вони довго не протягнуть з великою змією. Піщанки теж щось спробувати, або якщо ви можете знайти деякі, щурята.

  • Якщо ви виявите, що вона подобається запах інший вид гризунів, але ви хочете годувати її мишами досі. Як, якщо вона любить тушканчиків, але вони досить малі, що вам доведеться годувати її занадто часто, щоб зробити їх можливим джерелом їжі. Можна тримати домашніх тварин піщанки, а потім запустити ваш фідер мишей через клітку, щоб зробити їх запах як піщанки.

  • Я перераховую це в минулому, тому що мені особисто не подобається. Але занурювати миша в банку курячого супу і пропонує її зі зміями-це ще один досить ефективний метод отримання змій жерти. Чому я не люблю саме тому, що суп має так багато добавок і консервантів, що важко сказати, наскільки він хороший для здоров'я змії. Я не думаю, що це завадило б зробити це один раз в екстреній ситуації, але я б не покладатися на нього як варіант сам.

Ще одна річ, я хочу відзначити, що перемикання джерел для фідерів насправді може зробити різницю. Як миші від різних виробників будуть мати різні запахи. Це може бути як просто, як знайти кого-небудь купити, або може бути, людина ви купуєте імпульсний джерела і ви не знали про це.

І, нарешті, одна остання річ, щоб розглянути, є збереження діаграми росту. Шляхом зважування кожні кілька тижнів, ви можете відслідковувати, які втрати ваги-це нормально, коли вона перестає є (хоча вона линяє/brumates). Ви можете додати, як довго це бере, щоб вона теж сарай/brumate. Просто як додатковий спосіб оцінки того, що є нормальним для неї.

+467
Joel Rein 15 лют. 2012 р., 03:29:49

Перша допомога є початковим звернення в разі ДТП. Цей тег буде використовуватись для ситуацій, що стосуються застосування першої допомоги, такі як зупинити сильну кровотечу. Цей тег не в реальному часі питання, що вимагають відповіді в режимі реального часу. Не чекайте негайних відповідей.

+383
Tom Hunter 31 жовт. 2011 р., 03:03:33

Я твердо вірю, зі свого досвіду, що "нервові тики і примхливим поведінкою", після блоха лікування вашого кота/кішки-це просто реакція на бліх бігають по всьому тілу, щоб позбутися від отрути. Я бачив, що мої 4 кішки роблять те ж саме і я, нарешті, довідався, що це був натяк на те, щоб захопити гребінцем і вологим паперовим рушником, щоб захопити бісики перш ніж вони можуть палити. Чесно кажучи, я б теж стрибати і звиватися в такій же ситуації.

+357
cspinetta 8 лист. 2012 р., 14:17:30

enter image description here

насоса повинні бути повністю занурені не тільки для охолодження, а для змащення підшипників в насос.

так що якщо насос шумно вам потрібно зменшити або додати більше води у вашому акваріумі,ще дещо що бактерії в фільтрі залежить від постійного потоку води, щоб залишитися в живих.

завжди використовуйте силікон акваріумний для підводного використання у вашому акваріумі.

я додав зображення Ротора/робоче колесо і вісь це частини, які повинні бути під водою.

+337
Ank Kumar 16 лип. 2010 р., 00:17:58

Мій кролик помер два дні тому. Він був не менш 10 років. Він відправився разом з нами в приміщенні до н. е. У нас немає саду для нього, щоб грати на вулиці. Але ми переїхали в будинок з навісом, і саме там ми поставили його клітку і маленький паркан, щоб він мав великий простір, щоб бігати. Є також стельовий вентилятор. Тим не менш, коли було дуже жарко або холодно, ми привезли його всередину. Менше року тому ми переїхали в будинок без ганку, а от коли проблеми зі здоров'ям почалися. Його Хатч був на терасі в тіні, а він все ще було багато місця і я все-таки привів його під час похмурої погоди, але проблема була, нещодавно, мух. Без скринінг-в середу, це важко, щоб тримати їх подалі. Я був зовсім убитий горем і кошмари провини, тому що я думаю, що він помер літати удару. Я не бачив ніяких доказів (опариш) це коли я знайшов його мертвим але я не можу думати, чому він помре, і його за був брудний, коли я його знайшов. Мій чоловік не згоден. Він вважає, що наш кролик просто помер від старості, тому що ми не знаємо, скільки йому було, коли ми врятували його. Я скажу так, він дуже любив засинати на сонці і пахне вітерець. Однак, тримаючи кролика з дверей вимагає набагато більших зусиль у плані підтримання їх чистоту навколишнього середовища. Переживши за останні 48 годин у докори сумління і сльози, я не рекомендував би його. --Джозі

+324
nyxgeek 2 трав. 2015 р., 21:28:10

Ви могли б поговорити з ветеринаром про ліки тривоги.

Ви могли б пояснити проблему свого сусіда, і попросити їх, щоб використовувати двері на іншу сторону будинку.

Ви могли б тримати жалюзі вниз на цій стороні будинку.

+240
user3001657 8 січ. 2010 р., 18:44:41

Я принесла сюди те, що я недавно загубив собаку на вісімнадцять Уілер перед моїм будинком. У неї був англійський золотистий ретривер цуценята, по імені Еллі, чемпіоном родоводу, йдучи на рік. Вона була дуже добре підготовлені-знали всі основні команди, дуже добре, знав багато трюків, дуже хороше ставлення, і в основному в ідеальному випадку. Вона знала, що не піти на дорогу (це було їй тільки, коли я в неї на повідку). Я давав їй принаймні 2 години інтенсивних тренувань кожен день, навіть на відпочинку, так як вона була вісім тижнів. Вона стоїть (по грошах) близько 15 000 доларів. Для мене вона була безцінна.

Це сталося, коли вона робила підрахунок вправи в передній галявині. Я їй приношу тенісні м'ячі назад в порядку, я запитав (як "3, 1, 5, 4, 2".). Вона глянула вгору, побачила вантажівку, що їде по дорозі, і трохи божевільний. Вона побігла прямо в його бік.

Вона завжди боялася великих вантажівок, і я вчив її тримати нерухомо, але вона ніколи навіть не наблизився до рухається у напрямку на ціль. Хто-небудь знає, що хід її думок тут роблю, і як я можу зробити абсолютно впевнені, що це ніколи не повториться?

+234
Cristiano Leoni 26 лют. 2011 р., 15:15:19

Загасити деякі Daminix і сподіваємося, що кролик якщо знаходить і використовує його в якості розкрою матеріалу?

Дикі тварини паразити. Така природа природа....

+223
priyanka mohan 27 вер. 2010 р., 01:55:28

Мій чоловік і я "прийняв" бак 55 галонів, які прийшли з риби, в тому числі 2 скалярії і 7 чорна спідниця тетр. На жаль у нас були проблеми з обох видів: Ангели або боротися, як божевільний (liplocking, прищіпка і т. д.; жінка була інфекція очей, коли ми взяли її і тепер сліпі завдяки йому), знемагала всі в танку, або відкладають безліч яєць (вони, як правило, їдять їх всі, так що принаймні у нас немає купи дітей, але вони дуже територіальні разом з іншими, коли це відбувається) і чорні спідниці почали агресивно бореться (вони зазвичай грали разом, був дуже схожий на тег, але тепер вони насправді заподіяння шкоди один одному). Ми були серйозно розглядає пошук господарів для них і отримання нових риб, але ми не були впевнені, що будуть сумісні в наш танк?

Іншої риби у нас є: 4 неонових тетр, 4 кору сом, і 1 pleco.

Ангели-єдині, вибираючи на кого-небудь за межами їхнього власного виду, насправді все ладнає дуже добре! Якщо ми змінимо ангели і БСТ, є якісь більш барвисті і мирні варіанти ми можемо розглянути? Ми вже плануємо отримувати більше неонів зі шкільних настільки малий в цей час, але зараз вони-єдине колірне пляма в море срібний і чорний. Заздалегідь дякую за будь-які поради ви можете мати для нас! :)

+220
Tirus Mwangi 14 серп. 2017 р., 07:17:01

Моя подруга і у мене є 1-Річний (або трохи молодші) помаранчевий Таббі, що ми взяли трохи більше місяця тому. Він хороший, спокійний кіт, але він іноді кусає моя дівчина, або на руки або обличчя, здавалося б, нічого не роблячи. Вона буде пестити його, і він хоче вкусити її за руку. Або він залюбки прийшов до неї в той час як ми лежимо в ліжку, обніматися, любити, а потім кусає її обличчя важко. Він ніколи не робить це зі мною.

Я повинен відзначити, що я працюю вдома, тому я часто проводив з ним час. Я годую його, прибираю його засирать, я граю з ним. Вона буде інколи грати з ним і пестити його, коли вона приходить додому.

Я думав, може бути, це причина, чому він кусає тільки її. Нещодавно вона почала годувати його і давати йому ласощі, коли вона вдома, але, поки він досі кусає. Майже кожен день. Я сподіваюся, що вона просто повинна продовжувати годувати його і грати з ним за свою поведінку змінити (ми тільки почали, врешті-решт), але я переживаю, що це може бути щось ще? У кого-небудь є ідеї чи пропозиції?

+220
josephting 11 вер. 2012 р., 16:41:19

Я почав копатися в цьому, тому що ви вловили мою цікавість свербить питання... з урахуванням корисності собак у нашому повсякденному житті, особливо щодо вартості їх нюх, недивно, що деякі дослідження було зроблено на ніс собаки.

Так... в 2008 році дослідження в Університеті штату Пенсільванія розглядається гідродинаміка собаки ніс і приходить до того висновку , що вологий ніс дозволяє їм для попереднього сортування різних запахів, щоб кожен запах можна відрізнити від іншої. В основному, волога діє як форма фільтра, що дозволяє для різних ароматів, щоб дістатися до різних точок в носові проходи, тим самим дозволяючи допрацьовувалися оцінки інформації.

Інші теорії, трохи менш драматично і включати:

  • Чистка їх цікавих селфы
  • Охолодження (майте на увазі, що собаки не потіють, як ми робимо)

Я взагалі схиляюся до більш наукової теорії, але я думаю, що є елемент з усіх трьох.

+204
Kimberly Williams 8 груд. 2010 р., 12:00:26

Деякі речі, що сталося колись-то був наш маленький золота рибка стрибає у фільтр і застрягла >_<'

На щастя, ми відсікаємо насос і взяв його з собою в сіточку

+145
Harry Hartmann 19 лют. 2013 р., 13:23:09

Моя собака тільки що напали два пітбуля, і він сильно постраждав, як можна здогадатися з такої атаки, але є одна рана, зокрема, що я не знаю, як впоратися.

У верхній частині голови, біля шиї, там кістка-глибока рана 2 см в довжину і 1/2 дюйма в ширину (я впевнений, що я бачу кістки явно через рану ... після консультації з ветеринаром, я виявив, що насправді це не кісточка, а тонкі тканини /мембрани, яка покриває його. -- ). Це таке широке відкритим, я не впевнений, як до нього ставитися.

Я лікував травму з ветеринаром поставляється спрей для ран, але немає поліклініку, десь поруч, так що мені доведеться почекати до 8 ранку, щоб вивести собаку зашивали.

Вона нещасна, але їсть і п'є, а вона поруч з обігрівачем, з їжею і поблизу води.

Є все, що я повинен зробити для цієї важкої рани, що я ще не зробили?

+99
StanTsiYa 3 черв. 2017 р., 17:58:00

маючи великі проблеми з нервовою 3-річну дівчинку врятувати Кет, я впевнений, що плагін Feliway пристрою помітно допоміг своїй ситуації.Він як і раніше насторожено і ми дозволимо йому підійти до нас, і не робити різких рухів, якщо це можливо, але ми здогадуємося, що йому було дуже боляче (емоційно??) в минулому, і ми повинні завоювати його абсолютна довіра. Це поліпшення в будинку і в саду, і я не вірила, що коли всі говорять 'Дай йому час-але тепер я згоден, удачі!

+57
HolterL 31 бер. 2011 р., 11:02:58

Якщо змія шкіри не зійде в один шматок, він, ймовірно, має проблеми пролити це шкіри і поїздка до ветеринара. Звичайно, там можуть бути й інші причини. Там теж щось вдіяти, але не справляюся.

"Піклуватися про свого вихованця змія. Як тільки ви визнали линяти знаки, це час, щоб подивитися на догляд за своїм вихованцем. Через змія бути більш оборонний, це може бути мудрим, щоб уникнути його обробки до линяти процес буде завершений. Щоб прискорити процес разом, забезпечуючи змія з грубими поверхнями може допомогти, таких як камені і корчі які, звичайно, повинні бути очищені. Ваші змії теж знадобиться вологість тому переконайтеся, що змія має дрібне блюдо води в щоб просочити себе і шкіру, дозволяючи їй відірватися легко." Від: http://www.wikihow.com/Care-for-a-Shedding-Snake

Линяючи проблеми: якщо ваш змія не повністю скинув свою шкіру (неповний сарай, званий також dysecdysis ), це може сигналізувати про проблеми зі здоров'ям у галузі рослинництва (наприклад, вологість). Зберіг шапки очей (де шапки очей не проливали разом з шкірою) можуть статися при неповному сарай, але також може виникнути, навіть якщо інша частина шкіри була пролита недоторканими. Для допомоги з будь-якої з цих проблем зверніться до наступних посилань: Линяючи проблеми у рептилій: http://exoticpets.about.com/od/reptilehealth/qt/sheddingproblem.htm

Зберіг очі кепки у Змій: http://exoticpets.about.com/od/snakes/qt/snakessheyecaps.htm

+51
ambocraft02 5 лист. 2019 р., 14:00:34

У мене був чоловічий Бетта риби протягом тривалого часу, і люди в зоомагазині, що я міг би поставити в pleco риби (ака в водорослеед), тому що він буде триматися у дна. Так, він стверджував, Бетта буде витрачати весь свій час поруч з вершиною, Бетта не зауважу pleco і вони б чудово ладнали.

Це працювало на деякий час, але одного разу я прийшла додому і вони нападали один на одного і обидва померли. Це залишає мені цікаво - це дійсно добре, щоб поставити pleco там? Я повинен був залишити Бетта сам? Був кращий тип риби, щоб додати в бак?

+29
petrus bitbyter 9 бер. 2018 р., 16:34:23

Членом сім'ї Агама; бородаті дракони ящірки родом з Австралії.

Будь-які питання, що стосуються бородаті Дракони повинні використовувати цей тег.

+28
nrz53378 27 січ. 2011 р., 23:46:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil