Мій вихованець має поверхневу рану на нозі. Він кульгає. Як я можу полегшити його біль і покрити рану від інфекції?

Я взяв мій вейнмарских мисливських, Каїн і Авель за пізню нічну прогулянку минулої ночі. Не знаєте, як Авель розбив. У нього рана на його передньої лівої ноги і накульгуючи. Не хочу, щоб обернути його з чим-небудь, як я знаю, він відірвав її від другої я залишив його самому собі.

Що я можу зробити, щоб допомогти йому:

 1. Не заразити рану, він абсолютно точно буде ходити

 2. Накрийте його так, що він не відчуває ніякого болю, і рана не не потрапити бруд і бактерії на ньому?

Спасибі!

+890
Jim McD 7 жовт. 2013 р., 17:35:24
31 відповідей

Під час навчання, про те, як багато інструментів, які використовуються під час догляду за копитами і просто як широкі обрізки і взувати, я хотів би знати, як абразивної основі досягнутого. За даними цього джерела, до них належать гума, пластик, магній, титан, мідь або копита. Крім того, я буду цікавитися абразивної основі і буде це вигідно для коней способу життя або подій.

Заздалегідь дякуємо Вас за вчив мене ще ковалі' рутинної роботи.

+946
glorks 03 февр. '09 в 4:24

enter image description here Він/вона нещодавно з'явилася в кущ підлозі-сільської місцевості в Іспанії. Минуло 15 днів з моменту моєї першої зустрічі. Він/вона був дуже яскравий і не бігти від людей. 10 днів тому, я виявив, що були деякі пустули на століттях і вухах. Банні, здавалося, страждання. (Можливо, це також пов'язано з теплою погодою). Я намагався зловити його/її, але це було дуже складно.

enter image description here ТІК-безкоштовно 5 днів... не впевнений, якщо хтось допоможе чи це просто природа.

Оскільки ситуація постійно змінюється, я оновив моє запитання і ось це: Враховуючи, що місцеві рятувальні організації не досить чуйний і Банні, здається, насолоджуючись дикою природою, я не знаю, якщо я повинен просто тримати очі на нього/її чи існує якийсь більш активний метод. (наприклад, може є якийсь antiparasite/дезінфекція ліки, яке можна змішати з кормом. Рекомендації, будь ласка. Що я роблю прямо зараз, тримаючи спрей для дезінфекції і ганятися за зайчиком...)

+919
Alexander Chebykin 24 черв. 2017 р., 12:04:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Один з моїх кошенят — нано, ~5-6 місяців, у нього на 12 тижні — продовжує кусати мої пальці, коли їх гладять. Він завжди починається з муркотіння; нано буде шукати мене в 5 ранку, стрибає в ліжко і починає муркотіти, як божевільний, я прокидаюся з-за раптового додаткову вагу на моє плече/груди, а я гладила його, щоб сказати Доброго ранку. Він також може бути протягом дня, де він буде стрибати на моєму столі, поки я працюю, я зупиняюсь, щоб погладити його, і він почне муркотіти.

Тоді він буде колискою голову в мою руку, тертися головою проти неї, і через кілька секунд починає жувати. Якщо я приберу руку, він стежить і повторює. Я ховаю руки під ковдру, і він підходить до моєї подруги і робить те ж саме.

Я впевнений, що він робить це тому, що він задоволений, але це починає дратувати, і в міру дорослішання він кусає сильніше. Що я можу зробити, щоб зупинити його, не перешкоджаючи йому, що приходять до мене на петтінг?

Редагувати: він не просто покусує мою шкіру, він схопив мій палець (ЕСП. мій великий палець) з його лапи і кладе її в рот.

+891
Yuvaraj Selvaraj 23 лип. 2016 р., 00:15:12
"Акт" годівлі тварин, в тому числі методів годівлі і ситуацій.
+875
Matheus Ferreira machado 26 квіт. 2018 р., 03:38:10

Ми думали взяти мопса, але хочу знати, якщо ця порода собак ладно б залишили в спокої протягом дня. Собака може бути тільки до 11 годин, але зазвичай більше 9 годин.

+857
carlosmaster10 19 вер. 2012 р., 19:42:47

Я просто взяв деякі Джейд креветки (дуже круто, розводять, щоб бути зеленим, а не фарбовані) та співробітник (з яким я ознайомився з) кинув вагітну одну! Ура, вірно?

У будь-якому випадку, питання в тому, що вона є розкрій і, дивлячись лопне...після того як вона відкладає яйця, вони повинні бути осеменены або вони вже і вона просто піклується про них, поки не вилупляться?

Немає рибка в акваріумі, тільки креветки і равлики, тому він повинен бути маленький урожай.

Спасибі!

+849
nadya1995 16 січ. 2018 р., 06:41:08

Зазвичай відноситься до настановної або видалення тварину за хвіст. Це передбачає ампутацію хвоста на різних суглобів, і, як правило, проводяться з косметичних причин. Це є незаконним у багатьох місцях.

Купірування хвоста може призводити до нетримання сечі, так як якщо хвіст купейний близько до тіла, деякі м'язи сфінктера використовується для дефекації також можуть бути розірвані.

Купірування хвоста може призвести до проблем у спілкуванні тварини з мовою тіла, як хвіст, як і в інших частинах тіла дуже важливі в вираженні агресії, підпорядкування, страху і задоволення.

Використовується в поєднанні з іншими тегами ставлення до питання е. р

+838
user814760 30 серп. 2014 р., 12:38:37

Ми взяли стару кішку на початку цього місяця. Вона була досить сором'язлива, щоб почати с і поступово почав приходити до нас, щоб його погладили і т. д. Ми почали переміщення її миски з кімнати ми встановлюємо для неї, як ми сподіваємося, вона буде почати ходити на вулицю в туалет і вона була в порядку з цим. У нас є ще одна кішка і їх взаємодій не були особливо дружні досі, але ніяких грандіозних битвах.

Пару тижнів тому я ніс її вниз, і вона виглядала нормально, трохи цікава - вона не була на її власний, але ми показали їй внизу, коли ми вперше отримали її.інший наш кіт прийшов з вулиці і новий кіт пішов нагору - вона підійшла, не бігти. З цього моменту вона була дуже полохливою. Не приходьте до нас, щоб його погладили, а якщо ми сядемо на неї, вона дивиться на втечу майже. Вона прийде на нашу ліжко вночі, але інші, ніж, що не хоче бути навколо нас. Вона їсть добре і з допомогою лотка нормально, хоча іноді йде через край. Вона шолудивий трохи навколо неї підборіддя/щоки, які ми не знаємо, звідки воно, але це, здається, не турбує її - немає подряпин/додаткової прибирання.

Хто-небудь відчував нічого подібного? Ми хвилюємося, вона підкреслила, що живуть з нами і хотів би, щоб знову зробити її більш зручною.

Спасибі за будь-які поради

+783
user2026225 22 лист. 2015 р., 06:49:10

Це виглядає як класичний випадок обсесивно-компульсивний поведінка (ДКР).

В майже всіх випадках, це викликано нудьгою. Собака шукає будь-якого роду задоволення, стимулюючи активність і випадково фокусується на випадковому об'єкті, у вашому випадку насос. Це, напевно, вишиванку з нею поводиться дивно навколо насоса і реагують на дивну поведінку. Може бути, ви запитали її, що трапилося чи ти грав з нею або її сприймають свою поведінку як гру. Що б не сталося, він дав їй стимуляцію вона шукала і посилений її фіксації на насос. З плином часу вона не потрібна ваша реакція, щоб зміцнити її поведінки, перебуваючи поруч з насосом стало винагороду по собі, а її поведінка continnues, щоб відновити себе.

Єдиний спосіб я знаю, щоб розірвати цей цикл, щоб вкладати більше часу у вашої собаки.

 • Ви повинні займатися фізичною активністю з її спалювати накопиченої енергії. Її нав'язливість викликає стресову реакцію в організмі, вивільняючи багато енергії. Горить ця енергія може заспокоїти її.
 • Вступати з нею в думках напишіть види діяльності, як навчання послуху або інші ігри. Нижче список заходів, щоб спробувати.
 • Поїзд альтернативного поведінки. Хороший і простий в освоєнні метод "цільової точкою" навчання. Ти ж її чіпати в певному місці по команді (люблю чіпати свою руку з її носа) та нагородити її кожен раз. Коли вона знову почне чинити насос, ви даєте "мета візиту" команду та нагородити її. Що порушує її фіксація розуму на об'єкті і звільняє її розум на інші думки, ніж навіювання.

Список ігор і заходів для собак, погляньте на цей пост.

+756
ekeyser 12 черв. 2011 р., 12:35:55

Відповідь досить проста: вимкніть фільтри/води, що протікає протягом короткого періоду часу.

+670
Kalle Pokki 6 жовт. 2011 р., 12:39:04

У нас є "принцеса" Ши-тцу (малий тип, але не тип чашка, в якій найменші), і вона близько 4+ місяців зараз.

Щоб вирізати коротше кажучи, ми думаємо, що захворів поради про те, як годувати нашого цуценя і ми думаємо, що ми їй даємо дуже мало їжі, так як ми отримали її. (Щось подібне до 2 ложки гранул за один прийом їжі 2 х дні)

Ми даємо їй мультивітаміни 2 рази в день, і кожен лікує зараз і потім.

Тільки на цьому тижні (в 4 місяці) ми почали збільшувати його про невеликий чашки /їжа Х2 день, так як вона, здається, зараз більше (думаючи, що чим більше вона тим більше їжі вона знадобиться).

Ми отримуємо зворотний зв'язок від друзів, що наш щеня, здається, вузькі (під пухнасті волосся її), і вони могли відчувати її ребра.

Я досліджував на Google, і я з жахом прочитала, що зростаючі цуценята потребують багато їжі, щоб "правильно розвиватися", приблизно до 4 місяців, і навіть деякі статті кажуть нехай цуценя їсть, поки вона не повна!! (спостерігаючи за тим, перегодовування звичайно.)

Так що це мене турбує.

Я повинен хвилюватися? Вона виглядає здоровою і щасливою і грайливою і має сильний апетит.

Так що тепер я подумую про збільшення її їжу трохи більше, ніж потрібно, щоб зробити це.

Зараз вона близько 5 кг.

Треба годувати її більше? Є інші речі, які ми повинні робити?

+661
user170798 3 лип. 2017 р., 14:47:35

Так ловчими птахами може представляти небезпеку для дрібних домашніх тварин (і дітей!).

Коли у нас кроликів у дворі ми завжди перебуваємо з ними. Як це відео показує навіть тер'єра на повідку в оточенні людей-це певний ризик.

Інші зображення собаки та коти нападають на хижих птахів можна знайти в інтернеті. Від цих зображень, здається, що тварини в 7 фунтів (3 кг) діапазон ризику від хижих птахів. Наскільки великий домашнім тваринам потрібно бути, щоб бути відносно безпечним від нападу хижих птахів?

Такі зображення можуть бути тривожним для деяких, курсор буде відображати їх.

Small dog being attacked by hawk Owl attacks cat

Розмір домашня тварина, яка може спокійно залишити без нагляду поза залежності від розміру хижаків у вашому районі, а також обсяг захисту, який у вас є, щоб тримати хижаків поза зоною домашніх тварин.

Якщо ви залишите вашого маленького вихованця на вулицю без нагляду, ви, ймовірно, є паркан, щоб тримати фера/сусідських собак, а також свій. Ви повинні бути в курсі всіх хижаків у вашому районі, деякі люблять єноти можуть забиратися паркани, а іноді і нападу кішок і навіть собак (рідко).

Деякі хижі птахи літають, як орли можуть потягти тварин до половини своєї ваги. Деякі джерела рекомендують домашні тварини вагою до 15 фунтів (7кг) ніколи не залишати без нагляду. Я не знайшов хороших посилань для хижих птахів їдять собак, я знайшов достовірних посилань на них ловити і їдять лис, це не важко уявити, що собаки можуть опинитися під загрозою.

Деякі орли, як відомо, взяти здобич до 4 разів більше своєї ваги. Поки вони не можуть вилетіти з видобуванням такого розміру, то будуть вбивати та поїдати його.

ІМХО домашніми тваринами вагою до 15 фунтів (7кг) ніколи не повинні бути залишені в поодинці.

Посилання

+538
eidsonator 22 бер. 2015 р., 10:58:02

Ви, можливо, буде потрібно, щоб вимити всі підлоги, килими і всі місця, де ти собака мочилася з якогось ферменту мило, щоб видалити якомога більше слідів запаху як можна.

Те, що ви робите добре і якщо ви не зробите це вже, ви можете додати в цю якийсь позитивний настрій, коли він виходить на вулицю, щоб пописати або попросять за двері.

І собаки, як і люди на деякі моменти... у них теж є свої уподобання, навіть для такого роду речі. Можливо, ваша собака не любить балкона з деяких причин.

Ваш останній варіант можна використовувати Пі-колодки, але вони можуть все ще бути використана, щоб навчати собаку поступово, щоб вийти на вулицю; ви можете почати використовувати їх усередині біля дверей, і як тільки собака з'явилася звичка завжди використовуючи його, можна спробувати повністю видалити його і подивитися, якщо собака чекає біля дверей на килимок. На даний момент, Ви можете дозволити собаці вийти на вулицю, переконайтеся, що ви винагородити його і сподіваюся, що він буде продовжувати таку поведінку хороший. Якщо собака пісяє в різних місцях, а потім використовувати безліч колодки і повільно зменшують число прокладок, коли ви бачите, що ваша собака завжди через одне з них. Якщо собака не зацікавлена в колодки, вам може знадобитися, щоб витерти частина сечі з майданчика, щоб дати вашій собаці деякі "зачіпки" з цього приводу! Собаки дуже чисті, природно, і підуть, куди вони пішли, перш ніж робити свої справи.

+498
Pratyush Goyal 20 лист. 2013 р., 07:33:44

Наскільки велика ваша собака?

Макдональдс гамбургер не найкраще, що годувати собаку - навіть як лікувати. Це не вб'є її, але в залежності від її розміру, сіль, булочка, кетчуп, гірчиця й цибуля особливо її засмутить травлення, викликаючи дискомфорт газоутворення і пронос. Я рекомендую, що ви тільки годувати її м'ясом пиріжок, якщо на всіх. Ймовірно, він був приготовлений з сіллю або сіль перемелюється у фарш, тому переконайтеся, що вона п'є багато води після. Якщо вона знаходиться під 40lbs, я б і зовсім уникнути його.

Пам'ятаю, з частуванням для вашого вихованця важливо не те, скільки ви їм даєте, але те, що ви даєте їм лікувати. Посмішка, як ви поговоріть з нею, дайте їй взаємністю, ніжно масажувати їй ноги і м'язи - працюйте з нею, вона буде в захваті :)

В якості альтернативного пропозиції для День народження вашої собаки, можливо, зробите подорож в парк для собак або собака дружній прогулянці або на пляжі? Любов собаки істоти соціальні, з людьми, іншими тваринами або інші собаки - так вона може наздогнати на останні новини та плітки. Може, просто весело гуляти по околицях? Вона не знає, що це її день народження. Вона просто любить робити речі з вами!

Нарешті, я також рекомендував би проти годувати її сирим гамбургером. Сирої гамбургер може містити сальмонели або кишкової палички, які можуть викликати захворювання у вашої собаки і ваша собака може передати вам. Замість того, щоб поговорити з нею, як ви готуєте її простого і пісного яловичого фаршу котлети для гамбургера (без солі і приправ). Дайте їй понюхати на об'єкти, які ви готуєте з - таким чином, вона відчує себе частиною процесу. Коли ви закінчите приготування їжі каструлі охолоне можна протирати сковороду, щоб видалити надлишок жиру, і дайте їй облизати каструлю - але не перетворюй це в звичку, особливо якщо це маленька собака.

Я сподіваюся, що ви і ваша собака має багато спеціальних заходів протягом тривалого часу в майбутньому!

+471
HedgePig 19 серп. 2019 р., 11:35:20

Ось деякі не надприродні пояснення:

 1. Кролик може чули Робін навіть якщо ви не могли. Кролики мають кращим слухом, ніж люди.

 2. Кролик може бути неспокійним для деяких незв'язаних причин. Просто тому що відбулося дві події приблизно в той же час не означає, що одне викликало інше.

Друге пояснення більш імовірно на мій погляд.

+452
Igor Nikiforov 2 жовт. 2017 р., 03:09:55

У мене приблизно 3-місячне кошеня. Після ПОО це, як правило, покласти руки на стілець і руки брудняться.

Це дійсно дратує, тому що потім він бродить навколо і запах скрізь, це з-за розміру лоток? Це потрібно більше простору? Котячий туалет-це свого роду ванна, кругла і потрійна довжина кошеня.

Іноді я просто взяти його, як він зробив з Пу І мене, що пісок поклав за Пу. Потребують керівництва. Це мій перший вихованець.

+401
Hello World 6 черв. 2010 р., 04:59:26

Завдяки цьому мета-питання, мені стало цікаво... один спосіб придавити походження питання є поглянути на генетичну структуру одомашнених кроликів порівняно з диких кроликів. Із зв'язаного дослідження є деякі цікаві ласі шматочки інформації:

 • Є два підвиди викопують cuniculus: algirus і причому краніологічні ознаки ока заліс.
 • О. С. algirus є рідною для південної частини Піренейського півострова
 • О. С. причому краніологічні ознаки ока заліс є рідною для Північної Піренейського півострова і Франції

Є два джерела з повагою до історії одомашнення кролика.

 • З природної історії одомашнених ссавців (clutton-Брок, 1999) є свідчення Римського одомашнення на Піренейському півострові з метою виробництва м'яса. Однак, не було ніякої селекції, тому не вірно вважати прирученням. Є також ще одне дослідження, на кролика популяцій, присутніх в середземноморських островів , які створює резервні копії Римського позову.
 • Існує доказ того, що істинний доместикації почалися у французьких монастирях Ad 600 після того, як папа Григорій оголосив, що новонароджені кролики не були м'ясо і так можна було вживати в їжу під час посту (кілька джерел з пов'язаного статті).

У будь-якому випадку, дослідження приступив до вивчення генетичної інформації серед широкого поширення кролик популяції і прийшли до висновку:

Наші результати свідчать про те, що підвид О. В. причому краніологічні ознаки ока заліс мабуть, тільки прямим джерелом всіх (виділено мною) домашні кролики (тобто немає доказів того, що домашні кролики були виведені безпосередньо з Оса).

Так от, цікаво те, що римляни, ймовірно, були першими domesticators кролика в тому сенсі, що вони ефективно оброблюваних ним протягом деякого періоду. Тим не менш, сучасні вітчизняні кролик мабуть, спеціально принесених зусиль ініційована французькими ченцями як прикидатися, м'ясо не м'ясо, щоб обійти обмеження Великого посту.

+382
Stacey Cherny 21 лист. 2011 р., 06:18:13

Моя собака в процесі лікують пухлини головного або спинного мозку, інфекції, як енцефаліт. Вона точно так само іноді з набряк головного мозку в лобовій частці... це також викликає її зір, геть, очі на помилку і її з рівноваги. Краще навіть якщо ви знаєте свою собаку, щоб діяти з обережністю, тому що боялася, хвора собака буде захищатися. ЕР буде намагатися її укласти. Я вирішив піти з неврологом, який робить комп'ютерну томографію і пункцію... удачі вам. Треба терміново допомогти вам прямо зараз. Інфекції мозку можна вилікувати, якщо лікується досить швидко.

+380
Derick Bailey 25 лист. 2013 р., 00:15:41

Собаки не потрібна решетування, але це нормально, щоб мати, якщо ви хочете. Зазвичай є дві причини, щоб мати скриньку для вашої собаки.

Один, щоб допомогти вам контролювати вашу собаку, коли ви не навколо протягом більш тривалого періоду часу (тобто на роботі). Не в якості заміни для навчання ваша собака вела себе в будинку, коли без нагляду, а скоріше для ситуацій, у яких може статися непередбачені речі (грози, феєрверків та інших заходів, які можуть налякати/викликати вашу собаку, поки ви не навколо). Або, якщо ви багато подорожуєте, то вам потрібен пес, який звик до перебування в клітці, коли вдома.

Інша причина-це коли у вас є страх або невпевненість собаки, ви можете використовувати ящик в якості барлоги, де він може відступити і відчувати себе в безпеці. Це може бути один інструмент, щоб допомогти вам впоратися з такою невпевненою собаки, але це не є обов'язковим.

В обох випадках це повністю до вас, щоб вирішити, якщо ви хочете ящик, щоб допомогти вам у вашому повсякденному житті.

+378
Kunal Sonone 19 квіт. 2015 р., 18:04:41

Я хочу потрапити в птаха. Я люблю корелл. Я хочу отримати дитини для навчання. Який вік, що дитина має бути?

+345
Hemachandar 6 серп. 2013 р., 12:47:32

Я бачив це питання що кішки не можуть вижити на одних тільки вегетаріанської дієти, але що робити, якщо дієти входять прості комахи? Таких як цвіркуни, трави личинок та мух?

Чому я питаю це в зв'язку з Zootopia, який пояснить хижак дієт засновані на комах 'котлети'. актуальне питання тут. Таких як я було цікаво, якщо це є обґрунтованим рішенням в котячих хижаків.

+291
Charlie Bansil 4 груд. 2014 р., 01:35:10

Коли я жив у штаті Вашингтон, у мене була невелика ферма. Я привезла додому близько 7 або 8 цесарки. Вони були додані до ферми з-за їх звички в їжі комаха, для боротьби з шкідниками органічні. Ймовірно, це було 20 років тому, вже стерлися спогади трохи.

У мене качки та роумінг курка Московії безкоштовні, всі пішли його на ручки на ніч, якщо вони прийшли, коли я служив ввечері зерно. В іншому випадку вони провели ніч в деревах, і на вершині курника.

Цесарки були вельми проблематично. Перший раз я випустив їх, 2 або 3 полетів відразу, залишивши мене з 5. Ці 5 сиділа добре, і зробили добре приходити, коли звуть годувати. Наскільки я пам'ятаю, вони не розмножуються, відкладаючи яйця без особливого інтересу в них. Я б на місці деяких яйця під курку банти для самобичування. Наскільки я пам'ятаю, я ніколи не отримав більше, ніж 5 на час. Вони ніколи по-справжньому не добре, у мене завжди був хороший запас курей (кілька видів), качок, індиків (не безкоштовний роумінг) і кози.

Коли вони прийшли на аукціон худоби за розумну ціну я б парочку і привезти додому, щоб додати до своєї пастви. Всі вони зробили добре, але вони ніколи не є "це моє місце" ставлення. Ніколи не дійсно отримав надійну при вступі на корм небудь. Мені вони не здавалися такими одомашненими, як інші види домашньої птиці.

Зрештою, я не думаю, що там дійсно нічого ви можете зробити з цесаркой, щоб створити такий самий залишитися вдома звички, які ви очікуєте від курки або качки.

+268
Haxvik 23 вер. 2015 р., 03:15:16

(Я не знайомий з терміном "повторного самонаведення центр", але в моєму районі у нас рятує і центри усиновлення, які, ймовірно, еквівалент)

Коти, які були в групі вдома часто заражені котячим герпесвирусом. В АСКОЕ списки симптоми котячої герпетичної інфекції , як

 • Чхання "атак"
 • Виділення з носа та очей
 • Кон'юнктивіт або рожевий очей (запалення повік)
 • Ураження очей та
 • Гнійники очей
 • Закладеність
 • Лихоманка
 • Депресія
 • Втрата апетиту
 • Слюні
 • Мружачись
 • Млявість

Немає причин хвилюватися, однак. По-перше, люди не можуть зловити котячий герпес (це інший вірус людського герпесу). По-друге, більшість кішок оговтатися від симптомів герпесу.

Котячий герпес-це посилює стрес, так що якщо ваш новий знайомий вже до повторного самонаведення центр, стрес від перебування у центрі, ймовірно, викликало розпалюватися. Якщо ваша кішка заразилася, коли в центрі, це може зайняти кілька тижнів для її імунної системи, щоб контролювати його.

Однак деякі кішки не в змозі повністю позбутися від симптомів котячого герпесу. Один з моїх чотирьох щоденних чхання і носові виділення з нього. Інакше у нього все добре і живе звичайним життям, ми просто іноді витирати ніс (і наші стіни).

Якщо ваша кішка не може поставити вірус у стан ремісії, потім ви будете хотіти бачити його очі за погіршення симптомів (іноді проблеми з очима у кішок герпес може перерости у виразки око). Корнельський університет дає симптоми виразкової хвороби очей:

Клінічні ознаки рогівкових виразок включають запалення тканини навколо рогівки; просочування виділень з очей; помутніння рогівки; і удавана підвищена чутливість до яскравого світла. Інфікований кіт може жмуритися, терти очі, і вести себе так, як ніби це проблеми із зором.

Якщо ви помітили ці ознаки в майбутньому, ви повинні взяти кішку до ветеринара, щоб бути оцінені для виразки. У той час як більшість виразок загоюються самостійно, вони можуть викликати сильне нездужання і в рідкісних випадках може постійно впливати на зір кішки.

Я також перевірити з моїм ветеринаром регулярно (раз на рік), щоб побачити, якщо є які-небудь нові процедури для котячого герпесу, так що це ще одна річ ви можете зробити.

Гарна новина полягає в тому, що ви вже взяли свою кішку до ветеринара і підтвердив, що вона не має виразку очей. Ви можете очистити розвантаження, якщо це, здається, турбує її допомогою вологої, теплої мочалкою), або просто залишити його.

Хоч я і не ветеринар, котячого герпесу надзвичайно поширений в врятованих кішок, так це обґрунтовані підозри. Ваш ветеринар, ймовірно, бачить цю проблему щодня і не взяв час, щоб пояснити це. У мене не дуже хороше передчуття щодо ветеринара, що не розуміє, як це для них це нове для вас.

+258
9y7h0n 13 жовт. 2013 р., 21:32:05

Я намагаюся більше часу проводити зовні, коли ви спочатку отримати його з своєї скриньки. Деякі собаки привчаються робити свої справи як можна швидше, так що вони поспішають всередину і зробити забавні речі, і в результаті вони не можуть повністю "порожній" самі.

Цей же час він почав вчитися брати на себе, коли він відчуває позиви. Якщо вам трапиться побачити його в дії, перервати його, прийняти його на вулицю, а потім дати йому час, щоб закінчити свої справи і нагородити його, коли він робить. Це повинно допомогти йому зрозуміти, що ви за це набагато крутіше, ніж туалетом всередині.

+210
gunner bierwerth 8 жовт. 2011 р., 08:35:40

Я купив деякі полум'я Мосс онлайн вперше і він прибув гумкою в сітку. Я просто кинути його в такий танк, або мені доведеться зняти гумки?

+166
Samantha smith 10 лист. 2016 р., 18:31:07

Весь овес може бути єдиною причиною я можу думати в цей момент.

У разі дефіциту мінеральних я завжди розглянути питання про зміну сіно, якщо ви годуєте одного. Якщо ви можете, аналізувати і порівнювати її з іншими Хейс. Може бути, що ви можете покрити дефіцит мінералу з іншого сіно, так як якість сильно відрізняється.

Може бути, ви також можете змінити бур'янів і гра-комбінація на лузі. Я не знаю, що краще для магнію, як я ніколи не відчував дефіцит магнію у коней сам. Впевнений, що є таблиці в книгах та інтернеті, які можуть бути використані, щоб з'ясувати, які бур'яни найкраще шити.

Ти годуєш міді, щоб запобігти цинку, пов'язаних з міді-дефіцит?

Наскільки я дізнався, дефіцит не завжди має означати, що кінь не їсть достатньо, що не вистачає. Можливо, ще одним фактором є пригнічення всмоктування деяких мінералів, як цинк робить.

Вибачте за мій англійська, я можу багато пояснювати краще на моїй рідній мові.

+163
Raysto 25 жовт. 2011 р., 04:36:44

Йде велика дискусія про те, коли кошенята повинні покинути матір, і взагалі я вірю, що це працює на кішки Кішка підставі. Раніше я працював у рятувальній притулок, і поки кошенята нормально в туалет самі по собі, і повністю відучилися на тверду їжу, то ми часто почали б розлучати їх з мамою за двотижневий період відлучення у віці шести тижнів.

Поки кошенята покласти на адекватний вага і робиш вищезазначеного туалету і їжі активність здорово, тоді не буде ніяких реальний збиток здоров'ю. Переїзд в новий будинок на шість-вісім тижнів віку може мати дуже позитивний ефект на кошенят соціального розвитку. В цей період свого життя вони дуже переживають і приймати нові речі, як норми, так що новий будинок буде більш легко прийняті 8 тиждень старий кошеня, ніж один перенесення на 12, як це можливо, вже пройшли через багато що, його соціального розвитку і знаходять все нові відчуття величезним, і досить важко впоратися.

Від звуків його, ваші кошенята будуть в порядку. Стане вирішальним фактором, який ми використовували, є чи не кошенята були щеплені, як правило, перша доза повинна вводитися не раніше, ніж через сім тижнів, так що в будь-який час після цього, якщо кошеня здоровий, має бути нормально.

+146
jhonperker 9 черв. 2015 р., 16:54:44

Так, нещодавно ми взяли в старому улюбленець сім'ї, він не міг жити з батьками довше, так на 5 Spartapuss прийшов жити зі мною і моїм нареченим у нашій квартирі. Він був по суті мій кіт вже 3 роки і коли я переїхала ми вирішили, щоб не порушити баланс, він з іншими нашими сімейства котячих, тому залишив його. Він переїхав у суботу, і він, здається, добре досі регулювання.

Єдина проблема полягає в тому, що у нас є два 1yo кішки, хлопчик і дівчинка Дрого Кхалісі. Обидва зовнішньої кішки і ми обтягнули котячу тому вони приходять і йдуть, як їм заманеться.

Не спрацювався з Spartapuss вторгаючись на їх територію, зрозумілим, тому ми створили безпечну зону для них у вільну кімнату, де вони проводять більшу частину свого часу і Spartapuss має свій куточок в нашій спальні поки. Ми дозволили їм зробити невеликі проблиски один одного (не тільки Дрого і перша зустріч Spartapuss, за яким відбулося несподівано, багато нюхають і цікавість перед захисними механізмами ногами). Ми відкриваємо і закриваємо безпечних місць, щоб дати час для кожної бродити по квартирі і звикати до регулярно запах іншим. Повертаючи кожні кілька годин кошенята не на вулиці.

Дрого не має жодної реальної проблеми з Spartapuss, вони можуть перебувати в одній кімнаті і бар з деяких невеликих конфронтації, вони, як правило, залишають у спокої один одного або просто уникати один одного. Проте наші дівчата Кхалісі, кожен раз Spartapuss побачити її, він спрямовується до неї і вона побіжить. Це незвичайна поведінка від нього, особливо враховуючи те, як він пасивно до Дрого і поживши в декількох домашню кішку раніше.

Ми хочемо, щоб дати йому розгулятися, як він вуличний кіт, але ми в жаху він розполохає Кхалісі так, що вона не повернеться або іншим способом заподіяти їй біль. є тільки одна двері (наш власний фронт двері, яка веде безпосередньо на вулицю), щоб вони гарантовано зустріне і ми переживаємо, що якщо він лякає її подалі від входу в будинок вона не хотіла повертатися.

Будь-які поради будуть вітатися.

+76
Rohan Prasad 5 лют. 2016 р., 23:50:45

І так, і ні. Кішка буде вести себе так само, як собака, як кішка, вихований людьми веде себе по-людськи.

Він буде навчитися читати собача мова тіла і звуки, і з'ясувати, як почати і зупинити гру, і всім іншим необхідним для життя з собаками. Це, ймовірно, думаєте, що собак такий великий заплуталася кішок, так як він буде думати, що люди в сім'ї, як великий, бентежить кішок. (Собаки думають, що вони неповноцінні люди; кішки думають, що ми гірше кішок.)

Тому кішка може прийняти деякі звички та хитрощі, щоб ладити з собаками краще. Це, звичайно, розгляне собаки гарні теплі речі для сну і на. Але вона залишиться essentally кішка; велике основне поведінка будується на. (Багато у нас теж, але ми поєднуємо навчання Ape в інструкції і придумувати виправдання поведінки мавпи робить по-своєму.)

Моя подруга була собака, яка була кішкою. Це було очевидно, відносини; кіт провів більше часу з собакою, ніж з людиною, і собака носить кішку навколо, як якщо б це був щеня або іграшка. Але поза цією дружби, і завжди пахнути як собака слину проводиться і прала весь день, кіт був котом.

+60
iltempo 28 лип. 2013 р., 19:04:36

Все моє життя у мене було одне улюблене тварина: анаконда. Я читала досить багато інформації про них, але час минав, я забув більшість його і не знайшли час, щоб читати знову про них.

Однак, це завжди було мрією для мене Анаконда в якості домашнього вихованця, однак через його розміру, я припускаю, що існує чимало труднощів, щоб один не беруть участь зі зміями постійно.

Так що моє питання зводиться до: Як варіант(не впевнений, що я використовую правильне слово тут - якщо такі є - було б найменш клопітно транспорт і будинок в Європі (я додаю "в Європі", тому що я не знаю, якщо є який-небудь анаконди розводять за межами Південної Америки)

Спасибі заздалегідь

ЗИ: бонусні очки того, хто скаже мені деякі менш відомі факти про анаконд ;)

Редагувати: я живу в Бельгії, Брюгге, щоб бути точним.

+56
user27291 9 груд. 2016 р., 11:12:27

З вашого опису це звучить як якщо проблема ізольовані на це копито, і я припускаю, що це не загальна проблема з франками копит.

Може бути, було б розумно зробити рентген робиться на проблемні копита, щоб дізнатися, чи немає певний сміття (можливо навіть металевий) або щось викликає нарив, щоб повернутися на одне копито. Довгий час (і неодноразове застосування антибіотиків несе ризик бактеріальної резистентності, і як тільки ви там все стає набагато складніше лікувати.

Деякі ветеринари мобільний рентген, так що вся процедура не дуже складна або напружена і доступним.

+52
Rob Collie 17 лист. 2011 р., 03:05:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil