Як тримати кішок від знищення офісних крісел?

У мене є пара офісних стільців у моєму домашньому офісі, і одна з моїх котів було зроблено дуже небагато ушкоджень як їх в свої кігті. У нього розпатлане багато обтягнуті тканиною стілець і шкіряне крісло має багато відмітини на нижній частині сидіння, звідки він розім'яв свої кігті.

Я хочу замінити або заново оббити ці стільці з матеріалом, який буде зручним і привабливим, але і високою стійкістю до кішці кігті.

У вас є які-небудь пропозиції інших, ніж видалення кігтів у кота або покласти його вниз, ні про яке я навіть розглядати?

+422
villybyun 14 лист. 2015 р., 00:17:47
36 відповідей

ми живемо в Ганновері па і ми орендували. Вони дали нам повідомлення щоб рухатися. Вони продають. Ми рухаємося в два тижні. Я годувала три дикі кішки протягом чотирьох років. Я попросив усіх, кого я знаю, щоб взяти їх. Ніхто не може. Я боюся, що вони помруть зараз, що вони залежать від нас. Я купив їх маленькі будиночки і я Поставити намет всю зиму. Мені шкода, що я коли-небудь почав. Мені так сумно СОД, якщо хто може допомогти мені, будь ласка, направ мене до того, хто допоможе.

Спасибі.

+944
Sam Thompson 03 февр. '09 в 4:24

У мене самка хвилястого папужки дзьоб якої нещодавно змінив колір - її вістря виявилося коричнево-чорний. Немає потовщень на дзьобі, у неї є які-небудь інші симптоми. Я раніше був хвилястий папужка, чия поведінка різко змінилося, як він був в шоці після візиту до ветеринара, так що я трохи боюся приймати цей один в будь-якому місці.

Що це може викликати знебарвлення дзьобом в мій хвилястий папужка? Що я можу зробити, щоб допомогти їй, в стороні від прийняття її до ветеринара?

Редагувати: вона становить від 1 до 2 років. Я даю їй комерційні суміші пташиного корму, що складаються в основному з проса (78%) та інших видів насіння. Я також дати їй комерційним суміш папугу мінералів.

Пігментація дзьоба виглядає так:

enter image description here

+913
wodan 24 квіт. 2019 р., 21:36:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

@Іветт повністю прибив його, але я підкреслю ще одне міркування:

Можливо, деякі люди можуть зблизитися з і любити будь-яку тварину, яке з'являється на їх порозі, але я не можу, і я думаю, що це занадто багато, щоб запитати кого-небудь.

Ні дружини, ні домашні тварини повинні бути обрані наосліп третьою стороною, багато в чому з тих же причин.

Якщо ви збираєтеся жити і доглядати за твариною протягом всього свого життя, ви повинні мати хімію чи це буде каторга, а не радість. І ймовірність гарної хімії в випадкове з'єднання є дуже низьким; два з них, повинно бути, зустрілися і вибрали один одного.

Навіть той, хто хоче домашню тварину і готовий і здатний піклуватися про нього, заслуговує того, щоб вибрати конкретне тварина, що їм доведеться бути в парі с. І вихованець заслуговує кого-то, хто хоче їх, зокрема.

+899
graphs infographics 15 груд. 2017 р., 21:08:54

Потрібно позбавити її. В основному, коли ви тренуєтеся, ви починаєте з широкими розмашистими жестами, щоб зробити це дуже ясно для вашої собаки, що ви хочете. Коли вони пропонують щось близьке до поведінки, заохочувати їх. В кінці кінців, ви просите краще і краще, поки вона не підкручує і ви можете добитися комплексного дії з невеликим Кий.

Це сталося спонтанно з вашої собакою. Це відбувається з більшістю людей з собаками. Вони тренують те, що вони свідомо не спробувати. Узявши до рук повідець може викликати подібну реакцію на той, який ви описали. Повідець-це просто шматок мотузки з крапля металу на кінці. Тим не менш, вони прийшли, щоб зв'язати з виходом. Так що ваша собака, чия порода схильна в будь-якому випадку високих енергій, хвилюється, коли що-то як свою кавомолку, віддає велике хвилювання енергії. Кавомолка гомонить, вібрує і випускає їдкий запах від того, що мелеться. Природно, що це дуже цікаво, і просто як навчальний приклад для поведінки, вона приїхала, щоб визнати, що просто зворушливо кавомолка призведе до хвилювання.

Так що ви повинні працювати на навчання навпаки. Найпростіше зробити це, щоб зламати звичку. Як ви тільки взяти в руки повідець, коли ви збираєтеся взяти її, ви тільки доторкнутися до м'ясорубці, коли ви збираєтеся молоти. Спробуйте приймати його, встановлюючи його на прилавку, робити щось інше, човгаючи його навколо, а потім покласти його геть. Скажи їй спокійно, коли вона гавкає. Ви вчите її, що він не збирається бути захоплюючим кожен раз, коли ви витягнете його. Ви також можете лікувати її бути тихше. Якщо вона, здається, впоратися з цим, ви можете підключити його і пульс його пару раз і піти. Не дати їй час, щоб побудувати її хвилювання.

У вас є кілька способів, щоб йти від тут. Ви можете винагороджувати спокій, покарати гавкіт, відправивши її з кімнати, або комбінацію з двох, які я хотів зробити. Якщо вона буде мовчати, поки я біг, то за 10 секунд, я б і лікувати її. Я б повторити. Якщо вона починала вити, я б попросив її помовчати. Якщо б вона не була я б послав її з кімнати. Відстань від об'єкта збудження часто різко знижує збудження. Ви також можете спробувати даючи їй відволіктися. Я відчуваю, що воно має менше шансів на успіх, тому що кавомолка-це, напевно, більш захоплююче, що сказати, Конг арахісового масла, але це залежить від собаки. Дати ці речі спробувати, і, якщо вони не працюють, відповідь на цьому сайті, повідомте нам, що ви пробували і ми можемо йти звідти. Удачі.

+892
user548971 23 груд. 2012 р., 16:10:24

Як зазначили інші дихання 120 в хвилину, вимагає негайного візиту до ветеринара. Нормальна частота дихання для кроликів становить 30 - 60 вдихів в хвилину.

Посилання

Спостереження я сиджу в моєму домашньому офісі з мій кролик і мій ноутбук на колінах. Температура в кімнаті складає 77, мої ноги на столі і я намагаюся піднятися над кроликом в тип. Я подивився вниз і побачив, що вона дихає більш ніж у два рази в секунду (тобто 120+ в хвилину). Я взяв її назад в кімнату, де прохолодніше. Через кілька хвилин вона відпочиває на підлозі та має нормальну частоту дихання. Здавалося б, як і багато інші хутрові звірі кролі дихання швидше, коли вони теплі. Якщо ваш кролик може бути занадто теплою поглянути на те, як я можу тримати кролика круто?

+842
lisa mitchell 12 лют. 2016 р., 09:29:36

Всякий раз, коли я беру свою собаку в парк, відбувається наступне:

 1. Коли собака на нього гавкає, навіть якщо це маленький чихуахуа, він відразу ж лякається і стрибає назад.
 2. В іншому випадку, він просто грає нормально: бігає з іншими собаками, витяг м'яч і т. д.
 3. Проте, кожного разу, коли є боязка собака, як правило, якщо це 5-8 місячного щеняти, який робить багато плаче звуки, моя собака одразу підбігає і грубої будинків, засобів пересування і т. д. Сьогодні все трохи вийшло з-під контролю і він трохи інший собаки(8-місячний хаскі) буцатися. Це дуже важко, щоб витягнути його. На щастя, нічого не сталося з іншою собакою і він був у порядку. Може бути, що спровокувало його? Це інша собака постійно випускаючи плач звуки.

Мені сказали, що собаки не раптом зробити щось на зразок покусування. Зазвичай це більше модель поведінки. Я не хочу, щоб він вести себе агресивно по відношенню до соромливою собаки і тому я хотів би знати, кращий спосіб навчити його на це.

Він ніколи не гавкає будинку. Я чув, як він гавкає тільки один раз в парку, коли ми повинні були виїхати, і він не хотів йти. В іншому випадку, він ніколи не гавкає, я абсолютно ніколи не чув його гарчання або накинутися на будь-якої людини. Він не лизнути небудь. І я беру його в парк майже кожен день, і він ніколи не вкусив іншу собаку. Так що для мене це дійсно був перший. Будь-які поради будуть дуже люб'язні.

Його поточне навчання: він справді хороший з сидячою/перебування/приходять. Я звичайно можу відразу перенаправити його увагу, і він приходить, коли його кличуть. Крім того, він ніколи не тягне на повідку. Хоча "переорієнтації" не занадто добре працює, коли він кусав на іншу собаку.

Йому 70 кілограмовий американець Staffy. За їх оцінками, йому близько 3,5 років. І він кастрированную.

+833
vegas 2 груд. 2018 р., 21:55:26

для моєї собаки ми використовуємо зволожуючий анти-статичний спрей для сухих зимових місяців. Він дуже добре працював. Ось приклад продукту, який рекомендується для собак і кішок. http://www.amazon.com/Coat-Handler-Anti-Static-Detangler-Spray/dp/B002PNITHQ. Я не використовував, але я впевнений, що будь-яка тварина комірником зможе допомогти вам.

+830
SomeNorwegianGuy 24 квіт. 2014 р., 23:43:42

Не заохотити його поведінку. Коли вони занадто грубі в Яви ти кидаєш їх у ліжко, або вразити їх струменем з пульверизатора, або шиплять на них, або твердо і голосно сказати "ні!", або деяка комбінація їх. Кішки цілком здатні до навчання, яке поведінка вам їх прихильне увагу і які давати відповіді їм не подобаються.

Крім того, буйною поведінкою не йдуть, як вони вік будуть кошенята. Так це в підсумку клапани сама. Мої дві в основному просто притиснутися проти мене, якщо я сплю, хоча іноді і хоче, щоб я зняла ковдру, так що вона може заповзти під нього, і обидва хочуть коліном мій живіт протягом декількох хвилин, перш ніж ми всі підемо спати. (Не завжди дозволено.)

+767
Clifford 17 черв. 2011 р., 18:47:13

Лістинг конкретних продуктів для вас не будуть корисні. Як і більшість хижих тварин, що я можу запропонувати вважати, що інгредієнти їжі, насправді, дійсно, важливо. Собаки не повинні харчуватися кукурудзи чи пшениці, але багато корму для собак містять певний обсяг даних в якості наповнювача і в якості засобу для скорочення витрат.

Що ви хочете подивитися на сухі або вологі вибір продуктів, переважно м'яса (білків) і жирів тваринного походження. Це допоможе вашій собаці бути здоровою і щасливою, але ці варіанти також є більш дорогими. Зазвичай потрібно йти в спеціальний магазин для тварин, ніж продуктовий магазин, щоб купити їх.

+720
Thomas Braunberger 8 груд. 2013 р., 03:44:53

Чому моя собака завжди сидить позаду мене? Його ліжко близько 3 метрів по діагоналі від мого крісла ковзають, але він сяде за мій дельтаплан завжди. Якщо я виходжу з кімнати він буде сидіти в своєму ліжку або просто стежити за мною і завжди за мене. ???

+714
Nightmareflower 26 жовт. 2016 р., 04:17:57

Короткий відповідь

Ви не можете сказати, але ветеринар або притулку може (зразок). Якщо кролик має мікрочіп, телефонний дзвінок, ймовірно, визначити підлогу, і історії з кролика. Без мікрочіпа, якщо ви не можете знайти яєчка припустити, що це молодий кролик (будь-якої статі) або незмінному дорослої жінки.

Довгий Відповідь

Кролики дуже схожі на кішок, коли намагаються сказати їхню стать. Як ви відзначаєте це питання Як визначити стать кролика? не багато допомогти.

Якщо кролик зрілої незмінному чоловік він повинен мати яєчка сильно, як кішка. Ви повинні бути в змозі відчувати або бачити їх досить легко. Іноді одне або обидва яєчка не опускаються, але це досить рідко в моєму досвіді, тому я буду ігнорувати цю можливість для решти цього відповіді.

Якщо ви не бачите/відчуваєте яєчка кролика може бути:

 1. Молодий чоловік без змін
 2. Кастрований кіт (5-6 місяців до 10 років)
 3. Молодий незмінному жінка
 4. Стерилізувати жінок
 5. Дорослий незмінному жінка

Молоді кролики набагато важче вказати стать, ніж дорослі. Свої геніталії недостатньо розвиненими, тому досвідчена людина може визначити, що вони молоді і незмінним, але не впевнені в їх секс. Навіть якщо досвідчений людина дає підлогу, 50% шанс, що вони не праві. Майже всі кроленята, які приходять в наш місцевий рятує від братів і сестер, що "обидва були однієї статі", коли молодий.

Тому можна дуже добре сказати, якщо кролик знаходиться в групі 1 або 3, але остаточної відповіді буде консультативна; поки вони розвиваються яєчка, народжувати чи стерилізувати.

Дорослий чоловік, який був кастрована, як правило, можуть бути визначені. Але в наш місцевий притулок, якщо є якісь сумніви, вони припускають, що це незмінений жінка. Це не є незвичайним для дорослого кролика ввести операцію, щоб бути стерилізовані, і як тільки операція почалася, вони виявили, що це насправді кастрований. Крім медичних записів може надійно сказати незмінному жінка з стерилізованих жінок на візуальну іспит.

Так що для груп 2, 4 & 5 іноді можна достовірно визначити кастрований, але є деякі місця для помилок, так що все, як передбачається, будуть інтактних самок.

Тільки тоді можна достовірно сказати, що кролик-це каструвати самця або стерилізувати самку, якщо вони були microchiped і ви отримаєте свої медичні записи. Всі притулки і рятує в моєму районі, мікрочіп і змінювати кроликів, перш ніж вони покинуть, в деяких випадках кроленята занадто молоді, щоб яєчники і може піти тільки з мікрочіпом, а видаляють яєчники/середнього роду транслюється, людина приносить тварину назад і міняти без додаткових витрат (насправді вони отримують повернення).

Якщо кролик не має мікрочіп, він, ймовірно, прийшов від заводчика, і навряд чи були стерилізовані. Якщо у нього є мікрочіп, ви повинні бути в змозі призначити стать і статус яєчники/середнього роду з телефонного дзвінка. Єдиний надійний остаточного доведення самозародження (робити дітей) та хірургії.

+636
Belili 31 груд. 2017 р., 15:26:53

Якщо кішка не їсть, це завжди час для ветеринара!

Як Тронд вказує, переконайтеся, що він п'є воду. І поки ви не можете звернутися до ветеринара тримати кішку правильно теплий (не гарячий, але переконайтеся, що він не холодний).

Це може бути хвороба, яку він підхопив від іншого кота, або це може бути важкий випадок горя, але коли кішка не їсть ветеринарного втручання потрібна терміново!

Редагувати: оскільки ветеринар (сподіваюся) виключити захворювання, це час, щоб перейти в режим вихователь.

Я б спробував наступне, Приблизно в тому ж порядку, поки кішка знову їсть:

 • Вологий корм, спочатку в мисці, потім намагається змусити його облизати палець, обов'язково спробуйте як шматки в підливі, і пастоподібних матеріалів.

 • Лікує, або з рук годували, або змішані у вологому або сухий корм.

 • Спробуйте теплий вологий їжі в мікрохвильовій печі, щоб зробити його більш смердючим. Годували в миску, або вручну.

 • Курка (обережні, щоб не включати кістки), або вареної риби.

 • Тунець, але переконайтеся, що він високої якості, і не більше, ніж трохи. Пахне дуже добре до кішок, і я ніколи не зустрічала кота, який відмовиться від цього. Але вона містить сліди ртуті, які будуть накопичуватися в організмі і може викликати проблеми у великих кількостях.

Якщо нічого з перерахованого вище не працює, це може бути час, щоб заглянути в примусовому годуванні, я б повернутися в контакт з ветеринаром, щоб отримати інструкції про те, як зробити це, і з чим.

Це також важливо в цьому, щоб дати вашій кішці додаткову увагу, багато обнімашек, може, візьмеш його в своє коло на теплу ковдру, коли ваші коліна не доступно. І намагається повернутися до нормального життя, граючи з ним.

+590
aluncob 24 серп. 2019 р., 05:48:30

Відмова від відповідальності: я не знаю, що ця відповідь правильна. Я пов'язував джерела інформації, де я знайшов їх. Цей відповідь заснований на моєму досвіді і дослідженнях, але і бурякова гичка і жом, а не джерело їжі у мене є досвід.

Найбільш поширені nitrogens в крові (особливо аміаку) мають лужну реакцію. Насправді вони зазвичай мають рН в межах 10-11, яка є досить простий і може реагувати з багатьма тканинами під способи, які викликають пошкодження. Велику частину часу тіло виконує це шляхом фільтрації аміаку в нирках. Але якщо нирки опиняються під загрозою(проблеми з нирками) вони не можуть відфільтрувати ці речовини так само швидко, як вони створюються. Так що намір полягає в тому, щоб протиставити їм речовини, які звичайно реагують нейтралізувати реактивність.

Я знайшов це виключенням з книги, які я читав в основному говорять, що буряковий жом реагує з аміаком для нейтралізації наслідків. У цьому випадку ми не намагаємося звести нанівець всі благотворний вплив, як було зазначено у статті, але для нейтралізації аміаку у потік крові, так що це не завдає шкоди.

Я завжди використовував петрушку, щоб допомогти з функцією нирок, і бачив це рекомендується в інших місцях. Це допомагає кроликам нирки очистити і функціонувати належним чином. У сезоні немає нічого, що мої кролики більше подобається, що кульбабки. Вони нібито мають наступні переваги:

Кульбаба – очищення крові, хвороби органів дихання, протизапальну, інфекції сечового міхура, пронос, потік молока з медсестер, добре лікувати для робить після того, як сміття. Кролик, дихальні проблеми, такі як пастерельоз, в кінцевому підсумку може призвести до серйозних проблем, в тому числі нахил голови, втрата рівноваги і смерть. Там були випробування на кроликах що лікували, показуючи кульбаби, що він ефективний проти пневмонії, бронхіту та інфекцій верхніх дихальних шляхів. Використовувати свіжі листя, квіти і викопати корінь, корінь можна сушити, щоб зробити слабкий чай додати для кроликів водою. Добре відомий своїми лікувальними повноваження. Гіркий молочний сік стимулює роботу всіх залоз, у тому числі і в молочних залозах лактуючих робить. Рослина має як проносним і в'язким властивостями і регулює запори і пронос.

Ви також можете хотіти розглянути лаванди. Я використовую його досить часто з моїм майбутнім матерям і заявлений заспокійливий ефект я вірю в:

Лаванда – проблеми з кровообігом, нервові стреси, втома, індукує праці. Принести на працю або виключити плацентарний матеріал і т. д. в проблему розпалювання це. Використовувати з обережністю. економно. у крайніх випадках тільки. В квіти насправді є м'яким транквілізатором, діє на серце ослаблення кров'яного тиску, а не діяти на мозок як анти-стимулятор. Відмінно підходить для стрес кроликів.

Інша річ, яку я знайшов розторопші. У мене немає досвіду з цим, але схоже, що це звичайне добавки в магазинах здорової їжі. Я не знаю, як це працює, але поки мій досвід роботи з цієї лікарські трави сайт був повністю позитивним.

Розторопша – допомагає вивести аміак з крові і захищає печінки і нирок, збільшує приплив молока у годуючої чи

+589
asielen 30 серп. 2011 р., 03:59:37

Ці терміни все потрапляють під різні години сну, що тварини можуть послідувати. Сон для майже всіх видів контролюються світло від сонця. Якщо ви коли-небудь прокинувся на початку зими і помітив, що ви втомитеся набагато раніше, ніж ви робите, коли прокидається той же час влітку, ви відчули вплив сонця на повсякденне життя. Оскільки люди , як правило, добові, сонце наше тіло годинник. Коли світить сонце, ми відчуваємо себе менш неміцний тоді ми будемо робити, коли вона йде вниз.

Звичайно, всі ці умови є загальними і багатьох тварин важко класифікувати. Різні тварини ілюструють кілька поведінку і є численні конфлікти, мають деякі тварини або х або у. Люди, наприклад, не завжди добові. Поведінкові адаптації дозволяють нам змінити наші годинники тіла, коли це необхідно. Здоров'ю шкоди змінити ваші природні годинник, хоча, напевно, не так добре.

На тварин і домашні тварини. Як у відповіді ви посилаєтеся у питанні, наведеному нижче зображенні задає загальне керівництво різні спить годинами, де по осі х-час, що визначається світла в середовищі. Розташування слів визначається в який час дня, що тварина є найбільш активним.

Various types of animal sleep patterns

 • Види найбільш активними під час світанку є ранкові. Не багато тварин спеціально стежити за цим годинником. Насправді, в основному комах і рослин спостерігаються і слідувати цьому шаблону
 • Більшість видів активні у сутінках є Вечірня. Як і в ранкові видів, в основному комах і рослин слідувати цим зразком.
 • Види найбільш активними під час світанку і заходу (або сутінки), є сутінкові. Ви могли б назвати сутінковий вигляд як ранкова та вечірня. Деякі приклади сутінкові тварини скунси, світлячки, і оленів. Домашні тварини, як правило, вважається сутінкові собаки, кішки, кролики і хом'ячки. Як @Зубастики зазначає у коментарях, іноді хом'ячки вважаються нічними. Я ще раз підкреслити труднощі в класифікації деяких тварин, таких як сутінкові проти нічних тварин в кілька очок. См. У Вікіпедії сторінку додаткові приклади.
 • Більшість видів активні в денний час є добовими. Люди, наприклад, ведуть денний спосіб життя. Існує багато суперечок з приводу того будинку кішки/собаки денні або сутінкові, а деякі найбільш активні весь день, а деякі тільки сутінки.
 • Види найбільш активні в нічний час доби є нічні.
 • Правда, не в схемі, видів діяльності яких є рівномірне протягом дня кілька cathemeral.

Як правило, ці патерни сну визначаються для кожної конкретної тварини у ранньому віці. Це пояснює, чому здичавілі собаки можуть мати важкий час регулювання сну, такі як сутінкові і денні, а не собака природних візерунком, який веде нічний спосіб життя. Проте всі тварини можуть скорегувати через адаптації. Це просто важливо розуміти, який тип циклу сну вашої собаки, природно, і забезпечити вашого вихованця достатньою кількістю сну. Люди мають різні стилі життя, і як такий, деякі нічні собаки, в деяких є денні собак, і деякі сутінкові пси. Це також варто відзначити, що "нічні пси" не відрізняються від денних собак" у будь-якій формі, крім свого сну (тобто одна порода не є більш нічний, ніж інший).

З точки зору поведінки тварин, ці цикли сну впливає на кожного тварини, як ви очікували б. Тварини, як собаки і кішки, є більш пристосованими, ніж інші, але, швидше за все, ще потрібна така ж кількість сну, як і інші собаки і кішки не в той же цикл, як у них. На даний момент варто відзначити різницю в біхевіоризмі та етології. Етології є поведінка тварини в реальній обстановці, де біхевіоризм змінюється. Тому (і я не на 100% я правильно вживаю ці терміни), собаки ethologically нічні, але вони коригуються, як правило, сутінкові і денні тварини. У природі більшість тварин налаштовуватися на те, що їм підходить краще всього (тобто, є еволюційна причина сови і вовки ведуть нічний спосіб життя проти вонючек, які сутінкові. Воно в основному пов'язано з дієтою, хижаки, видобуток, і т. д...)

+562
iiiidk 10 лип. 2010 р., 22:49:47

Так, ви можете зробити зовнішній ремонт. Читайте нижче, і дивіться на проміжок часу. Якщо ви не можете злити ваш акваріум, щоб відремонтувати витік зсередини, і ви повинні працювати зовні, то треба бити гідравлічного тиску. Як ви можете це робити, це латання знизу (де витік) у верхній частині. 0) перш ніж почати, процідити як можна більше. 1) використовувати 2" стрічка (скотч / малярна / трубопроводу / будь-який інший). 2) Патч цю стрічку з пальто або 2 поліетиленового пакета. 3) покласти смужку з силікону (будь - із зовнішньої). Тепер ваша "перша допомога" готова. 4) поставити цей патч на витоку таким чином, що капає-це прискорити. Не можна повністю загерметизувати, оскільки гідравлічний тиск сильніше, ніж силікон. Але силікон досить сильні, щоб підштовхнути потоку води, 1"-2" вгору. Просто переконайтеся, що ви женіться за витоку вгору - не вниз, а не бічні сторони. 5) кожні 20 хвилин або близько того, ви можете скористатися патчем (пластиковий мішок допомагає тут), і поставив новий патч, 2" вище (повторюємо кроки 1-4) з невеликим перекриттям між попередньою і новою силікону, так що ви продовжуєте гнати вгору. Якщо ви пропустите (витік йде в іншому напрямку, повторюватися на цей розділ, поки ви отримаєте його). 6) Як ви йдете вгору, в якийсь момент гідравлічного тиску буде досить низькою, що ваш витік повністю припиняється. навіть якщо вам не пощастило, як тільки ви досягаєте верхнього рівня води, напір води 0, і ваша витік буде закінчена.

+514
Akshay Desai 9 лют. 2015 р., 17:46:11

Я з Великобританії, і мені було цікаво, якщо я можу зробити водяні черепахи. я подивився на всіх сайтах, близьких по зоомагазинах і ніхто з них не знає, де, щоб отримати їх від.

+499
Nikhil Nawkhare 24 серп. 2017 р., 12:16:58

Абсолютно!

Алергію викликають генералізована себорея, яка врешті-решт робить перевиробництво залоз їх секреції.

Будь собаки може розвинутися алергія на їжу, яку вони вже на протязі багатьох років, на даний момент це гарна ідея, щоб спробувати інший джерело білка.

Нормального випорожнення кишечника також важлива для анальних мішечків, щоб спорожнити, якщо ваша собака має пронос буде важко видавити анальні соки з своїх мішечків. Маючи більше клітковини в раціоні може полегшити вираз.


Від Мерк Керівництво:

Анальний СЗК може стати вплив, інфікованих, гнійних, чи пухлинні. Провал СЗК висловити під час дефекації, слабкий м'язовий тонус у огрядних собак, і генералізована себорея (яка виробляє гіперсекреції залоз) призводить до затримки вмісту мішка. Такі утримання можуть привертати до розвитку надлишкового росту бактерій, інфекції і запалення.

З Науки Пряме + Маленьке Тварина Дерматології (Четверте Видання):

Анальний хвороба Сач-це патологічний процес, що призводить до анального здавлення мішечка, яка може супроводжуватися вторинною інфекцією (sacculitis) і абсцедирування. Рецидивуючі анальні захворювання Сак часто асоціюється з базових харчової гіперчутливості або алергії. Це у собак, найвищий рівень відзначається в дрібних-порода собак. Це рідко у кішок.

+435
makepkgnotwar 21 груд. 2019 р., 04:28:24

У мене дитинча близько місяця тому, він узяв її хорошим 5-7 днів, щоб звикнути до нової обстановки і отримати досить зручний, щоб почати їсти. Я отримую дуже хвилювався, а потім вона з'їла один маленький борошняного хрущака...на наступний день вона перекушує шпилькову голівку цвіркунів і будете їсти кожен день без проблем зараз. Гарне правило не годувати щось більше, ніж простір між очима вашого гекона...швидше за все ці черв'яки занадто великий, і вона буде мати з ними клопоту. Я годую в основному цвіркунами, так як вони більш поживні для неї (якщо ти годуєш якістю крикет харчовими продуктами, ака "gutloading" їх), але вона живиться дрібними борошняними хробаками, коли я їду з міста. Ці черв'яки добре для "екстрених" або резервного копіювання, але не повинно бути її основним продуктом харчування.

До вашого відома, якщо ви хочете цвіркунів, в PetSmart "маленький" розмір здається маленьким, і ви можете отримати їх "свіжими", а не розфасованих. Я волію це, як я знаю, якщо я плачу за 50 цвіркунів, я залишаю 50 живих цвіркунів, а не деякі вже мертвий у полі (і як давно вони потрапили в поле?) Сподіваюся, що це допомагає!

+433
Sahil 13 жовт. 2015 р., 16:36:16

У TurtleForum вони відбуваються, щоб задати те ж питання, як ви робили в одному зі своїх потоків(пошук внизу):

Так, черепахи softshelled, як правило, вкрай агресивні, дуже довгі шиї, і наносити болючі рани. Не черепаха в світі отруйна (тобто вони не мають отруйні залози та апарат для впорскують отруйна речовина, як кобра). Є декілька видів з черепах, які, як відомо, їдять вкрай отруйних трав, грибів, і т. д. без шкоди для себе, але може зберігати ці токсини у своїх м'яса/жиру. Якщо черепаха убитий і з'їдений можливо хижака (людини) бути отруєним. Є кілька рідкісних прикладів смерті людей від обставин природи. В неочищеної рани будь-який вид має потенціал перерости в бактеріальну інфекцію, може бути надзвичайно небезпечно, якщо не лікувати.

Так що ти оп. Просто очистити твою рану в разі, якщо черепаха відбувається, щоб вкусити вас.

+392
JakuToEmiri 19 січ. 2019 р., 21:49:10

Великі борошняні черв'яки занадто великий для дитинчати. Спробуйте використовувати більш дрібні або dubia плотва німфи. Хоча не waxworms, тому що їх занадто високим вмістом жиру, хоча зміст.

+380
bhagyashree 2 лют. 2019 р., 22:29:55

Я стримав своє Бетта вже 5 років. Проте одна річ, яку я помітив, полягає в тому, що вони не повинні зберігатися в будь-якій тарі не більше 5 літрів.

Багато магазини використовують виправдання, що півники живуть у калюжах та інші відмазки на кшталт того, щоб спробувати продати товар. Проте з досвіду знаю, що півники можуть жити в чому-небудь менш ніж 5 галонів правильно. Вони не мають достатньо місця, щоб плавати, так що вони можуть почати, які страждають від жиру печінки. Якість води дуже швидко стає погано і починає спалювати свої зябра.

Крім того, такі невеликі установки вимагає 100% міняти воду, принаймні щотижня, і це великий стрес для Риб. Тому, будь ласка, неважливо, що ви робите, переконайтеся, що ваш Бетта не менше 5 літрів і він буде Вам вдячний. Ви помітите, що вони дуже розумні і кожен з них має унікальну особистість. Деякі Півники буде мати занадто багато місця занепокоєння, тому я б запропонував розмір від 5 до 10 літрів. Моя довга вітальня Бетта в даний час живе в 15 галонів акваріума. Сподіваюся, що це допомогло.

Редагувати: зустрічаючи суперника насправді добре для півників і не буде підкреслювати їх(поки вони ровесники). Сприймайте це як вправа, яке їм потрібно. Я знайшов свою Півники жити довше і бути набагато більш інтерактивними, коли вони були маленькі рибки (як неонові тетр), що вони могли б переслідувати. Так що якщо у кого-то вони можуть спалахнути зябра все краще. Так я і кажу, Так, безумовно, піти на це. Ваші Риби будуть вдячні Вам за це. Просто переконаєтеся, що розмір акваріума добре і що ви йти в ногу зі змінами води. Єдина проблема буде, якщо різниця у віці велика. Якщо Півники того ж віку, то вони будуть відблиски і намагаються погрожувати один одному. Але я помітила, що коли я поклав мій 3-річний з малоліткою то малолітка насправді сховався в кутку резервуара і був стрес. Однак якщо ви покладіть ваші півники з великої золотої риби.

+306
Bif Pib 3 вер. 2011 р., 20:25:01

Це відмінний питання, і площа деяких спорів прямо зараз. Я буду дотримуватися основних спірних моментів тут, і особистого досвіду. Я не буду намагатися залагодити розбіжності, але сподіваюся, що ці думки будуть корисні для допомагати вам, використовуючи ваші кращі рішення.

(1) ніколи не купуйте дитині папугу, що не відучила, якщо ви не знаєте, що ви робите, коли ручне вигодовування пташенят. (Сили-годування створює ризик аспірації, в якому їжа може потрапити в трахею дитини і втопити його.) Навіть тоді, почекайте, поки дитина досить пір'я, щоб бути в змозі регулювати власну температуру тіла. Це не тільки для того, щоб дитину можуть бути оброблені безпечно, але і дозволяє батькам достатньо часу, щоб годувати дитину, так що вони можуть передати антитіла до нього і підвищити свою імунну систему.

(2) бути в курсі державних і місцевих правил. У Каліфорнії, наприклад, забороняється купувати або продавати і unweaned папуга.

(3) отримана мудрість, що доросла птиця не Бонда, а також його людини, а дитина потрапила під критику останнім часом. Я взяв кілька дорослих птахів від якихось нещасних випадках (один у мене на плечі прямо зараз), і придбати кілька дорослих птахів (один з яких любить спати притулився до моєї щоки). Я виявив, що з терпінням і любов'ю, вони всі стали любити домашні тварини, які пов'язані зі мною.

Коли я піднімаю птахів, я починаю допомагати рукою годувати їх, коли їх pinfeathers добре вийшли, і я поділяю відповідальність з подачі батьків. (Цей метод, званий загальної соціалізації, вимагає певного довіри між заводчиком і батьків, звичайно.) Мої птахи всі пішли на зв'язок з новими людьми (птахів я міг би змусити себе відмовитися, тобто).

Папуги дуже розумні, і їх стосунки з батьками може бути більш важливим, ніж ми зараз розуміємо. З грудей птиці будуть радісно зв'язок зі своїми людьми, то може бути доцільно залишити дітей з їх батьками протягом тривалого, а не короткого часу і дозволити їм розвинути деяку впевненість у своїх батьків. Більш доросла дитина також буде мати більш розвинені особистості, і це буде легше сказати, якщо особина є хороший матч для фігуранта. (Як? Птах скаже вам по його реакції на людей.)

+295
Soggiorno 1 черв. 2018 р., 22:54:41

Агресії з боку чоловіків щодо потенційних партнерів вважається нормальним серед рептилій. Проблема в тому, що в неволі, самка не бажає злучатися можна нескінченно знущаються і практично нікуди йти, крім як в баку. Тому я вважаю, твоя жінка дійсно не хочеться матом, але ваш чоловік був досить стійким, щоб вкусити її за ногу. Вам дійсно потрібно, щоб тримати черепах, розділені на даний момент, і вам потрібно запланувати візит до ветеринара.

Між тим, ви повинні переконатися, що немає кровотечі. Ваша черепаха може бути надто в шоці. Щоб уповільнити кровотеча, прохолодний черепаха вниз. Якщо ви не можете відвідати ветеринара, зараз ця черепаха на холодному сухому рушник протягом перших 24-48 годин. Вам потрібно очистити рану після того, як черепаха заспокоїться і кровотеча припиняється. Промити рану Бетадин і чистої води. З тих пір ви можете розмістити черепаху в чистій мілкій воді і дайте йому можливість погрітися. Чи можна сухий док черепаха, але будьте впевнені, щоб помістити черепаху в воду на деякий час і запропонувати їжу щодня. Черепаха може відмовитися їсти і це нормально, просто продовжуйте пробувати, поки вона їсть. Якщо є інфекції, мокнуть, чи кіт, звертатися до ветеринара. Якщо цього не зробити, сепсис, або зараження крові. Якщо не лікувати швидко, це може вбити черепаху. Агресивна антибіотикотерапія необхідна, щоб вилікувати сепсис, і тільки ваш ветеринар може запропонувати це.

Зберігайте чистячі часто рану і залишивши черепашку у свій стан, поки ви будете впевнені, що рана зарубцювалася. Це шлях кращий для відвідування ветеринара, але якщо ви абсолютно не в змозі зробити так, то ці процедури можуть допомогти вам зберегти ваші черепахи. Я рекомендую, щоб чоловік наодинці, і якщо вам дійсно потрібно, щоб покласти їх разом, забезпечують схованку чоловік не може відкрити, і стежити дуже уважно. Якщо ви знову помітите безперервної агресії, то ви повинні розділити їх на хороші. Рекомендоване співвідношення чоловіків і жінок складає не менше 1:3. Чим більше самок на самців, тим краще. Якщо обидві самки не хочуть злучатися з ваш чоловік, він буде вдаватися до болючим агресії, тим більше самок буде гарантувати, що ваш чоловік не вичерпати чи інша жінка, і їй боляче, як він зробив зараз.

Сподіваюся, що ваша черепаха зцілює, будь ласка, скажіть мені, як це буде продовжуватися в майбутньому.

+283
DaulPavid 6 черв. 2014 р., 12:37:55

(Відмова від відповідальності. Наступна інформація призначена для загального ознайомлення, на свої обов'язки по відношенню до тварин і не є юридичною консультацією. Місцеві закони можуть розрізнятися.)

Візьміть собаку до ветеринара. Якщо ви не можете дозволити собі вет, ви не повинні мати собаку. Ви говорите про свого молодшого брата, так що, можливо, ти ще неповнолітній самостійно, дохід трохи більше, ніж нуль співчуття. Є причиною того, що ви не можете собі дозволити ветеринара, тому що ви намагаєтеся приховати це від своїх батьків? Або власник собаки не в змозі дозволити собі вет? У будь-якому випадку, зараз ваша першорядне завдання має полягати у забезпеченні, що ваша собака отримує негайної і адекватної медичної допомоги. Невиконання цієї вимоги буде розглядатися нехтування в деяких країнах (відповідні законодавство Великобританії):

(1) особа вчиняє злочин, якщо він не зробить такі кроки, які розумно в усіх обставин, щоб забезпечити потреби тварину, за яке він відповідає виконані в обсязі, передбаченому хорошою практикою.

(2) для цілей цього Закону, потреб тварини повинен бути доставлений в включають—

(а) його потреба у відповідній середовищі,

(б) його потрібно для будь-якої дієти,

(с) його потрібно вміти демонструвати нормальна поведінка,

(д) будь-якої необхідності він повинен бути розміщений, або окремо від інших тварин, і

(е) його необхідно захистити від болю, страждань, травм і хвороб.

Пам'ятайте, що те, що ви зробили може представляти собою жорстоке поводження з тваринами, кримінальний злочин у більшості країн. Гарною новиною для вас є те, що ветеринари зазвичай (хоча не скрізь) мають зобов'язання дотримуватися конфіденційності по відношенню до клієнта, але це може бути порушена, якщо ветеринар підозрює досить серйозні або постійні зловживання. Не запитавши відповідного догляду швидко вплине на ветеринара рішення, слід повідомити про це в подальшому. Якщо ви турбуєтеся про потрапити в біду, ви, менш імовірно, щоб зіткнутися з позовами, якщо ви будете діяти швидко, тепер, щоб отримати тварину належного догляду. Якщо ви повинні прийняти вашу собаку до ветеринара як аварійний прийом пізніше, то ймовірність їх доповідь буде значно збільшити.

(1) особа вчиняє злочин, якщо— .

(а) акта його, або нездатність його до дії, примушує тварину страждати,

(б) він знав чи повинен розумно знати, що закон, або відмова діяти, що б ефект або може зробити так,

(с) тварина є охоронюваним тваринам, і

(д) страждання не є необхідним.

У цьому випадку собака буде вважатися "захистом тварин", як це визначено в законодавстві. Існують дуже схожі закони в інших країнах, так що не просто відмахуватися від цього, якщо ви не живете в Великобританії. Розумію, що те, що ви зробили дуже серйозний і ніколи не повториться.

Зрештою, зараз ваш перший пріоритет має бути, що ваша собака, якою клявся в любові, отримує найкращий можливий відхід. ІДІТЬ ДО ВЕТЕРИНАРА.

+263
camara90100 1 вер. 2018 р., 20:58:24

Ні, кішка не знає, що добре для нього. Я б порекомендував просто використовувати не молоко, це швидше погано для нього, так як це погано для більшості кішок. Я просто не ризикувати. Плюс, у кота пронос? Противно. Оптом. Далеко. Якщо ви дійсно хочете дати це молоко може бути дуже невелика кількість у невеликій мисці, щоб перевірити його і подивитися результати, але, знову ж таки, кішка не знає, що добре для нього.

+245
Hisham Afzal Ahamed 28 груд. 2018 р., 22:39:57

Є кілька можливих причин цього:

 1. Хвороби. Ваш кіт досить старий, тому він може мати деякі проблеми зі здоров'ям, страждати від болю. На жаль, тварини не можуть сказати, що їх турбує. Так вони спілкуються з нами, своїми діями і змінами в їх поведінці. Деякі тварини починають мочитися скрізь, деякі не хочуть їсти їжу, яку вони зазвичай їдять, деякі з них стають агресивними. Ви повинні прийняти вашу кішку до ветеринара.

 2. Знову ж таки, причин, що пов'язано з вашої кішки вік - зміни в його свідомості. Аменція я б сказав або недоумства. Тільки після відвідування ветеринара ви знайдете його.

 3. Новими членами вашої родини. Може бути, хлопця/дівчину/дитини і т. д. Деякі старі не можу почати почуття самотності чи вони відчувають, як ваше ставлення до них змінилося. Або це може бути уривок або стрес.

У будь-якому випадку, я бажаю вашої кішки в порядку.

+241
Lloyd Leung 22 січ. 2016 р., 15:51:02

Багато дрібних частинок, які потрібно видалити буде плавати в солоній воді, при правильному потік піде в перелив. Крім того, система буде мати прибиральників (краби, боби, глисти) є частинки, які не роблять його на поверхню. Ось для чого вони призначені. Якщо система містить кораловий, слід також мати важкі, випадковий потік. Це буде сприяти призупинення частинок, щоб дістатися до переповнення, де вони можуть бути відфільтровані. Переповнення також допомагати додавання кисню в товщі води сам по собі потік.

Ви не згадали, що ця система має підкладку. Що може вплинути, де ви черпати воду. Особливо у залежності від розміру частинок субстрату.

Якщо вам є, що черпати воду з дна, тільки товщі води, на поверхні води не миється. Також, я думаю, там має бути якийсь фільтр перед впускним щоб запобігти риби і що не йде нанівець, що б створити щось ще для підтримки.

Багато танків, побудованих для морської шар у передній частині переливний додаткові повітрозабірники в нижній частині, щоб допомогти витягти з усієї водної товщі.

Детокс вода може бути зроблено багатьма способами. Вологе/сухе, піддон зі скімерів і механічні фільтри, біо-кульки, живі камені, сайт gfo, вуглецю та ін Все залежить від того, що в баку. Якщо танк має СПС, важливо ПО4 тримається на більш низькому рівні, ніж те, що було б тільки з рибою. Якщо танк має багато великих риб, таких як хірурги, винос найбільш важливо, оскільки вони, по суті, нітрат заводи (якщо ви не любите водорості).

У даній статті розглядаються поверхневих шарів і агітації, а чому він покращує здоров'я вашого акваріума: http://www.advancedaquarist.com/2009/6/beginner

+239
JenMorrison 21 трав. 2018 р., 17:48:37

Мені шкода, що ви втратили свій нечисто.

Він все ще з вами у ваших спогадах про нього... ви не повинні тримати його тіло.

Однак, ви питали про гігієнічних варіанти ви могли б його кремувати і тримати його прах. Інший варіант (який є досить неприємною для мене принаймні) буде запечатати його в банку з формальдегідом.

Я б радила все-таки було б краще для тебе, його і всіх, щоб повернути його на землю або воду як-то так його смерть може увічнити життя.

+226
Mark10btc 7 бер. 2016 р., 11:04:09

Мій кіт старший кіт, і втратив більшу частину своїх зубів. Він дійсно хоче їсти, але їжа просто вивалюється, потім він розчаровується, що він просто перестає намагатися. Мені доводиться готувати цю кішку і давати вітамінні добавки все своє життя; він отримує варену курку з креветок, змішаних в один раз в той час. У нього ніколи не було проблем з їжею до останнього моляра, він був заражений. Після 3 днів антибіотиків зуб випав сам по собі, і тепер мій кіт не може тримати їжу в роті!

У кого-небудь є ідеї, як я можу йому допомогти?

+197
Akr3 23 серп. 2011 р., 09:58:32

На це питання різні, то один запостив, тому що це зальотні не прийде в дім, не буде він взагалі йде всередину укриття кішка, яку я збудував для нього.

Я доглядала за межами кішці близько року. Знадобилося кілька місяців для нього, щоб довіряти мені, що він ще не повністю довіряю своєму хлопцеві.

Він приходить, коли я телефоную або зовні чекає мене щоранку. Він любить собак, але у мене чотири кішки всередині, і він також не має жодного інтересу в найближчі всередину.

Я намагався витягнути його на задньому дворі дощ і він не прийде. Я їду з держави, і я не хочу залишати його. Він став залежати від мене. Що я можу зробити? Він може бути благополучно знову зі мною? Я його люблю так сильно.

+119
CorpusCallosum 8 лют. 2010 р., 10:27:07

У мене є 10 літровий акваріум з самцем Бетта, три кору сом (я не пам'ятаю точно, які), п'ять чорних khuili Гольцов, а зараз дві самки гуппі і один самець (не спеціально вони були на інший танк, який тепер не придатною для них).

Бетта ховався раніше гуппі були насправді в баку. Дама в зоомагазині сказали, що це буде добре і що він може допомогти. Він робить так добре з його друзями рибою; він був навіть гонки з ними. Я тільки було кілька разів, де він насправді боляче когось іншого.

Я поставив нові рослини в акваріум, і він переїхав укриття. Він перестав їсти теж. І, перш ніж хто-небудь запитає, у мене є вода перевіряється два рази і вона сказала, що це було чудово

+101
Sean Louis 4 лист. 2018 р., 11:30:06

Це досить поширена проблема.

Я хотів зробити гру з вибірки м'яч. Ви в основному хочете, щоб собака, щоб бути в приводі, її принести, відібрати м'яч і зробити її ще раз знайти.

Ви можете зробити це:

 1. Побудувати їзди, отримуючи її схвилювало м'яч. Я думаю, що це не повинно бути складно, так як вона любить м'яч. Важливо, що вона знаходиться в диск, чим більше, тим краще. Якщо вам потрібно побудувати їзди, ви можете показати їй м'яч, захопитися метання м'яча, фейк кидати м'яч...
 2. Після того, як вона вибирає, отримати м'яч назад від неї
 3. Але як тільки ви це зробите, створити диск знову і знову її принести.

Повторіть ці 3 кроки, поки вона не розуміє, що, віддавши м'яч, вона отримає його знову і знову.

Коли ви готові припинити гру, йти вперед і дати їй м'яч на деякий час. Зрештою вона дізнається, що ця гра більше задоволення, ніж просто тримати м'яч.

Сподіваюся, що це допомагає.

+100
Daljit Sinz 21 жовт. 2018 р., 22:58:05

У мене досить агресивний Бетта, з тих пір як я зробив повну зміну води, тому що він був дуже брудний. Він отримав більш агресивний, ніж раніше, він спалахує, коли він бачить мене, я давно хотів вам, може бути, деяких нижніх фідерів, чи це добре? Я не впевнений, чи справді він убив би їх.

+86
lyinglilac 30 лип. 2015 р., 21:35:33

Тварини вмирають від хвороб і травм, а також просто "зношуються". Наприклад, гіперфункції щитовидної залози та нирок є дуже поширеними захворюваннями у літніх кішок. У той час як ми могли б спробувати розвести цих хвороб, veterniary школах вивчати їх, щоб визначити, чому наші домашні тварини отримують ці хвороби і як вони можуть бути оброблені, щоб продовжити життя (зручно).

Це дослідження доповнює наукові дослідження на подібні людські хвороби, як препарати, розроблені для людини захворювань часто використовуються для наших товаришів, і моделі захворювань, розроблені домашніх тварин часто використовуються в якості відправної точки для людських моделей. Племінні тварини спеціально для того, щоб жити довше, не допоможе нам дізнатися ці речі з дослідження.

Крім того, розведення набір довгоіснуючих тварин-компаньйонів, потрібно розвести всіх можливих тварин (і їх потомство) протягом 10-20 років до знаючи, якої лінії варто залишити. Це багато додаткових тварин для переповнених домашніх тварин/притулок/рятувальна система для поглинання, враховуючи, що кожен щеня/кошеня вам місце в будинку-це один менше, що це перенесення з притулку або порятунку.

Втратити вихованця-це жахливе відчуття, і я шкодую про вашу втрату. Я втратив 3 моїх кішки. (Те, що ми врятували 17 років) помер від старості, а два інших дивних екзотичних хвороб, яка поставила в безвихідь навіть фахівця, ветеринари. Для того, щоб продовжити життя наших вихованців, ми повинні перемогти хвороби й травми. Це не тільки питання розмноження "довше живе" тварини.

+36
vidriduch 23 жовт. 2011 р., 09:57:04

Це моє розуміння того, що конуси приходять в стандартних розмірах, і я не вірю, що вони урізані, тому що ви можете випадково створити гострі краї, які собака може поранитися (або її мову) с. Болі собака буде тільки бути в змозі отримати у вухо з-за спини, так, конус повинен залишатися ефективним, якщо не поправили значно.

Конус на голову собаці боляче, щоб захистити її від втручання вашої другої собаки (читай: лизати рану). Це, як кажуть, якщо у вас є другий конус, щоб замінити його у випадку, якщо ви облажаетесь, я не бачу нічого поганого у обрізки вниз від стандартного розміру, поки він не виставить вухо на дегустацію-напад. Я не ветлікар, але це те, що я хотів би спробувати на основі раціоналізації сценарій, що ти пояснив.

Тепер, як ви сміливо обрізати, щоб не залишити краю? Конуса пластика, тому вам потрібні хороші ножиці, щоб вирізати. Я б впав на 0,5-1 дюйм по всьому краю, і повторити його на вашому собаці кожен раз, бачачи, якщо вона може отримати її лікує і досі не можуть чіпати себе з її передньої або задньої лапи. Ви повинні мати деякі тонкі сорти наждачним папером, щоб притупити краю, які ви скопіювали і видалити будь сметливости, які можуть подряпати вашу собаку. Переконайтеся, що ви тупа краю вашого кінцевого продукту, і намагайтеся тримати рівний край. Намагайтеся не обрізати ремінь, який тримає занадто багато конуса разом, або він може вже не втримати.

Тільки робити це, якщо у вас є запасні конуса в крила, щоб одягти у разі, якщо ви заходите надто далеко. Ви завжди можете звернутися до вашого ветеринара за радою по цьому так само, як це повинно бути частиною послуги, яку ти заплатив їх.

+34
guari 23 січ. 2016 р., 18:53:30

Я годую свою 3 "немовлят" чистий баланс корм для собак. Це недорого (принаймні куркою і коричневим рисом формула). Він не містить пшениці, кукурудзи або сої. Ні одна з моїх собак ніяких алергічних реакцій на цей корм. Ми проходимо 4 30 фунтів. мішки в місяць обходиться приблизно 125 $/місяць. Я безумовно рекомендую це для більш дешевого корму для собак.

+14
nija123098 21 лип. 2014 р., 19:42:20

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil