Як навчити свою собаку не боятися повітряний насос

Моя собака боїться ручної повітряний насос який я використовую для накачування шин мого велосипеда (коли я носити його, але особливо коли я його експлуатувати). Як я можу навчити його, що нема чого боятися ? Я бачив відео, як собаки, які люблять повітряні насоси, що дме в їх обличчях.

+605
TravG 9 лип. 2019 р., 09:37:44
28 відповідей

Кошенята у притулку

В АСКОЕ держав

Кішки входячи в притулки, прийняв приблизно 37 відсотків, 41% присипляють, і менше 5% кішок, які прийшли, як збивається повертаються їх власникам.

Однак, я не зміг знайти статистики про долю кошенят (і дорослих кішок). Як правило, котенята вважаються більш прийнятними. Для дорослих кішок, які перебувають у притулках іноді мають проблеми з поведінкою чи здоров'ям, що робить їх більш важко прийняти.

Я очікую, що кошенята будуть приспані, по більш низькій ставці, ніж у загальній популяції кішок.

Здичавілі Кошенята

Для кошенят, які були вигодувані здичавілими матері, дослідження існуючих на інноваційної архітектурі сайт повідомляє:

Дані виживаності були доступні по 169 кошенят. В цілому, 127 169 (75%) котенята померли (п = 87) або пропав (40) до 6 місяців вік. ...Вісімдесят-один із 169 (48%) котенята померли або зникли раніше вони були 100 днів.

Причини смерті були встановлені по 41 з 87 (47%) кошенят помер. Тридцять сім із 41 (90%) помер у результаті травми, з нападу бродячих і власником собак (п = 18) і ДТП (10) є найбільш поширеними типами травма. Інша травма, яка призвела до > 1 смерть включеними падає з сеновалы (п = 2), що наступив на коней або людей (3), і підозрював епізод дітовбивства (3).

Причина смерті не була визначено 46 87 (53%) повідомили, котенята померли, але багато хто, за повідомленнями, мали ознаки захворювання, у тому числі верхніх дихальних шляхів хвороби кишкового тракту і пронос, до смерті.

Кошенята, які зникли б перейшов на іншій території, але також імовірно, що вони були з'їдені хижими тваринами (тому їх тіла не могли бути відновлені) і/або вони були хворі і знайшли тихе місце, щоб приховати в той час як вони померли (їх трупів важко знайти).

Приручити Кошенят Випустили

Я не зміг знайти які-небудь відомості про долю приручити кошенят, які випущені (часто званий "демпінг"). Ці кошенята можуть бути краще, ніж здичавілі кошенята (тому що вони вже кілька тижнів гарного харчування/догляду до того, щоб добувати собі), але може також брак важливих навичок (наприклад, де шукати їжу і як полювати).

Вони, ймовірно, підкоряються тим же джерел травма як здичавілі кошенята в дослідженні, але можуть мати різні показники хвороби.

Резюме

Ми знаємо, що кошенят в притулок. буде захищений від інших тварин і від автомобіля вражає. Ми знаємо, що кошенята, хворі в притулку буде переданий ветеринарної лікування. Ми знаємо, що кошенята, які перебувають у притулку будуть давати достатньо їжі. Ми не знаємо, які з цих речей про кошенят, які випускаються, і є хороші підстави вважати, що багато з цих речей все-таки випустили кошенят.

Важко робити висновки про якій ситуації є більш смертоносним, але ясно, що ситуація більш гуманно. Навіть коли кішка притулок присипляти, це робиться без болю та страждань.

+983
kevlarjacket 03 февр. '09 в 4:24

Як довго у вас кішка вініл? врятованих кішок (особливо виручали дорослих кішок) може бути сором'язливим і повільно довіряючи своїх нових людини (з-за минулих травм).

Так що краща стратегія-просто не поспішати і бути терплячим. З плином часу, ви повинні повернути його довіру. Повільно і невеликими кроками. Наприклад, сидіти у нього сьогодні 5 футів, завтра 4,5 фути, 4 футів на день, і тільки ближче, якщо він не буде відходити. Також намагайтеся проводити з ним більше часу, якщо це можливо. Навіть якщо просто сидів за столом, працюючи на ноутбуці. Бути в його присутності спокійно (без різких рухів), він дізнається, що ви маєте на увазі ніякої шкоди і що він може довіряти вам.

Хоча майте на увазі, що, оскільки кішки мають відмінну довготривалу пам'ять (але поганий короткочасної пам'яті), вони, ймовірно, не забувати минуле травм вони зазнали (ЕСП. з порятунку кішок ви не знаєте свою історію), так що, ймовірно, вони завжди будуть трохи обережний, трохи сором'язлива, трохи боязка. З плином часу і терпіння, ваші відносини з вінілу може поліпшити, але просто не очікувала, що він перетвориться на товариський кіт. Кішки, зрештою, є своя індивідуальність. Удачі!

+944
tognyx 20 бер. 2018 р., 17:15:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Чесно кажучи, ваш кращий вибір-це або дика флора та фауна вет або порятунку, які будуть або очистити його або приспати.

Крім того, що в попередній відповіді, крутиться по колу, як це зазвичай поганий симптом інфекції вуха або пухлина гіпофіза, який дрібні гризуни дуже сприйнятливі к. У першому випадку антибіотики будуть очистити його, хоча і з диким миша, яка не є легким завданням. Для останнього, боюся, ви нічого не можете зробити, щоб допомогти.

Якщо є дика природа/загальні порятунок гризунів у вашому районі, я настійно рекомендую брати його до них. У той же час, годувати її насінням, горіхами і локально-знайшли фрукти. Тримати його теплим і дати йому, де сховатися у темряві.

+944
Karlen Kishmiryan 8 жовт. 2014 р., 00:08:13

Ні, риба повинна бути в 3 галонів акваріум. Будь ласка, у будь-яку ціну, взагалі не ставити Бетта там. Неони, гуппі та інших риб, які були (на диво), запропоновані в інші відповіді не можуть жити в 3 галонів або. Навіть 5 літрів занадто малий для Риб, 10 літрів буде мінімум для Бетта на гідний рівень життя. Якщо ви поставите в цій риби вони будуть сумним, млявим і вразливим до стресу (відчуваю небезпеку) або захворювання, і якість води буде важко підтримувати.

Неонові тетр , наприклад, повинен бути як мінімум 6, щоб бути щасливими, оскільки вони є соціальними і потрібно освіта, щоб відчувати себе в безпеці. Вони не будуть в школі, якщо вони 2 або 3. Півники не створені, щоб жити в маленькому склянці, незважаючи на те, що Говорить. Я раніше теж африканські карликові жаби до і вони не повинні бути в такій маленькій мисці, якщо ви хочете, щоб вони жили довго і щасливо.

Пояснення: риби та жаби повинні плавати, вони повинні розширити свої ноги (для жаби), щоб використовувати всю свою потужність, плавання та насправді використовувати свої м'язи, досягаючи значної швидкості, інакше вони стають слабкими і хворими. Ж, як і косатки, які знаходяться в полоні і терпіти деградацію м'язів та легень, оскільки вони не можуть плавати так, як вони повинні. І я навіть не говорити про те, як нудно було б в такому маленькому місці. Вони цікаві і зацікавлені, вони не прикраси.

Що можна покласти: равликів або креветок б з задоволенням там з великий пучок яванського моху або чогось. Він як і раніше повинен бути забезпечений фільтром, або воду треба часто міняти, якщо без.

Ви також можете розглянути інші використовує: заповнити його з брудом для цвітіння будинку-рослини. (водне рослина теж може працювати). У мене немає досвіду з комахами, але може бути, ви могли б зробити класний установки для мурашок (потрібна кришка) або наземних равликів. Ви могли б тримати п'явки або черв'яки якісь теж.

Равлики, як котушка або МТС, як креветки neocaridina, дощові черв'яки і т. д. Все це може зробити стійкі відтворюють колонії, яка може бути дуже цікавий проект. Такі маленькі істоти, краще всього підходить для невеликій мисці.

Вважаю, що невеликий акваріум вимагає більшого догляду і уваги, щоб підтримувати якість води.

+939
Karyn Nowak 22 лют. 2014 р., 10:43:56

Одна з моїх кішок любить бути щіткою з аналогічною пензлем. Взимку (коли вона отримує від лупи) я звичайно буду чистити її кожен вечір по 30 хвилин за раз. Навіть з цим кількістю розчісує хутро ніколи не здавалося, що "тонкий".

Інші типи кистей (як популярні Фурминатор) насправді різати хутро і ви можете випадково кисть всі ваші кішки від. Цей тип кисті краще для суспільства до линьки, або кілька разів на місяць.

+909
monark 16 квіт. 2018 р., 08:22:21

Більшість кішок знайти цитрусові масла наступ. Протріть зовнішню частину шкірки цитрусових проти проводів. Або якщо ви хочете більше, ви можете отримати суть (масло цедри) гіркого апельсина і поставив на неї. Що повинно підопічного кота.

+839
user10176 21 квіт. 2015 р., 13:46:15

У недавньому пості сказав:

Невеликі папуги какають набагато частіше, ніж великі папуги.

Це насправді так? Якщо це так, чому?

+833
user40081 9 лип. 2012 р., 02:18:48

Turtles cracked chest

Ми взяли черепашку з його бака на секунду. і він побіг з лави так швидко, що ми не могли піймати його падіння. Впав на підлогу, його розкриваємо. Я намагаюся взяти його до ветеринара, але вони ще не відкриті. Я поклав його назад в свій танк, я не дуже впевнений, що робити для нього, поки ми не можемо потрапити до ветеринара.

+780
user3795940 13 лист. 2019 р., 06:56:55

Він, напевно, просто хочете грати і залучає свої сили, спробувати дряпаючи землю, і він, ймовірно, зробити те ж саме

+762
Slavpr 2 вер. 2013 р., 08:43:08

Я думаю, що це звичка/рутина

З нашої нової собакою вона помочився на кухні одну ніч. Зараз вона здана в саду кожен напередодні перед тим як йти спати і не пускали в будинок, поки вона, принаймні, помочився. Вона отримала ідеї досить швидко, і тепер це просто 5 хв бігу/пописати перед сном. Вона не зіпсується в ніч.

Весь інший час він буде як ПНО/пописати і якщо він робить, він отримує не метушитися вранці

Розповідаючи свою собаку (або утримання, як ви робите) після того, не дуже продуктивно. Собаки не думають як люди. Вони ніяк не відносяться до податкового дійсності. Наскільки вони стурбовані тим, сталося давним-давно, і вони не розуміють, чому ви робите, що ви робите. Якщо це станеться, перед вами і ви отримаєте можливість догани собака відразу ж ви втрачаєте час.

+739
Andrea Cooper 25 черв. 2012 р., 11:32:19

Ви повинні мати місцеве управління тваринам, щоб забрати собаку. Плюс, звіт про розкопки в поліцію. Ви повинні бути в змозі подати в суд і стягнути витрати веть від травми від вашого сусіда.

+701
Martijn00 13 лип. 2010 р., 09:52:12

Я вже робив пост про поведінку змінити Еліота, пов'язані з нашим новим babycat тут.

Наші 5 років котяра Елліот залякує інших кішок на вулиці. Він є відносно великий загальний домашній близько 6,5 кг (не жиру).
Наскільки я знаю, там немає інших кішок в околицях, які могли б яму себе проти нього.

По відношенню до людини, Еліот дуже доброзичливий. Він не боїться чужих, любить отримувати stroken ким-небудь, а також не має жодних проблем, якщо маленькі діти носити його. Майже кожен дружній контакт з людьми, зробити його муркотіння.

Він був домінуючим котом, так як він був досить великий, щоб мав справу з дорослими кішками, приблизно у віці 10-12 місяців (він у кастрованих у віці 6 або 7 місяців).
Перший рік після її народження, я жила в домі моїх батьків тоді, він живе з 3 іншими кішками у великому будинку з великим садом. Там було багато місця для них, щоб уникнути один одного, якщо вони не в настрої для інших кішок, але більшу частину часу вони проводили багато часу разом (всі 3 коти, не жіночий).

Елліот міг би возитися з ними у відносно молодому віці, але він не знущався над ними. Вони багато грали, як коти роблять, вони іноді розгромили один одного, але в цілому, вони були мирними. Я з'їхав від батьків і Елліот не переїхали зі мною. Через приблизно півтора року (1,5 років на даний момент) Елліот почав атакувати старий кіт(14 років, стає слабким від віку) кілька разів в день. Це не гра тоді, вони де місця, щоб убити.

Одного разу, правда, Елліот ледь не убив найстаріших і моя мама запитала, Якщо я хотів взяти його, з-за дідусь занадто старий, щоб адаптуватися в новому середовищі.

На наступний день, Елліот підійшов до мене. Він adaptet швидко, дідусь одужав, все було добре. Ми отримали другий котяра півроку пізніше, вони були друзями на деякий час. Через 2 роки, молодший котяра розбили автомобіль і Еліот був по-своєму.

У цей момент історія з пов'язаного пост на початку починається. Короткий розповідь: У нас babycat (жінки), результат: він більше не прийшов додому. Ми дали, що babycat для надійного іншої людини, Елліот повернувся додому.

Тепер він знову на своєму, Елліот почав Bullie іншими кішками. Наскільки я бачив таке або чув від сусідів, він не намагається вбити, але гнобити їх. Якщо вони тікають, він йде за ними деякий час, поки він не втрачає інтерес. Є один кіт, який кіт, як добре, що він не bullie. Ця кішка близько 2/3 його маси і домінуючого характеру, а також. Я ніколи не бачив, як вони б'ються, але коли я бачу їх разом, вони не виглядають як друзі.

Що я можу зробити, щоб припинити ці знущання?

Редагувати:
Просто в цьому випадку приймає роль у його територіального поведінки.

Елліот є дуже активним мисливцем. В деякі дні я бачив його 2-3 рази зі свіжим зловив мишу, яку він завжди їсть сам безпосередньо.
Там акромя близько 300 метрів від нашого будинку, де я бачив його на полювання. Одним з третирує кота є улюблене місце на прямий шлях до цього Акко. Ця кішка була на цьому місці, перш ніж ми переїхали в село.
Він також ловить і їсть голубів, якщо вони недбайливі.
Сусід сказав мені, що він знайшов мертву куницю на його газон, який був убитий іншим тваринам (укуси, розміром з кішку, у нього throad) . Не знаю, якщо це був Елліот. Мартенс не просто вороги для кішок. Наскільки я знаю, куниці мають значно вище шансів виграти бій, ніж у кішок.


+644
Sami Korhonen 12 січ. 2019 р., 13:59:54

Я консультувалася з ветеринаром вони сказали, що це був результат важкого холоду в цій області.

+619
Ayashi15 27 груд. 2014 р., 04:55:24

Я мав мій вихованець shingleback вже кілька років, зберігається всередині корпусу. Я купив варана заводчик, який неодноразово звертався з ящіркою і це добре приручаються. За перші 12 місяців, що у мене була ящірка, я б звичайно вийміть його з корпусу і утримуйте його, або нехай це прогулянка навколо будинку під час перегляду телевізора в дощові дні або зовні на сонці в сонячні дні. Повільно ящірка була оброблена рідше, і тільки людське спілкування було б зробити, коли я годував його, тепер, майже через 2 роки, моя ящірка дуже панічно, коли я поклав мою руку в своєму загоні, навіть коли я просто місце її миску з їжею прямо, і він не дасть мені його забрати, завжди шкварчить, намагається вкусити або втекти (або у спробі вкусити).Як зазначено вище, ящірка вже приборкав, коли я купив його, так що у мене немає досвіду в дресурі рептилій, так що як би я йти про те, щоб моя ящірка більш комфортно серед людей і дозволити людям вихованця і забрати його? Будь-яка допомога або пропозиції будуть з вдячністю!

+610
Canashiro Yoshitoni 24 серп. 2017 р., 22:28:38

Наскільки великий ваш танк і як його встановлення?

Бети рідко агресивними з будь-якою іншою рибою, крім бети. Як правило, самок можна тримати разом, але самці повинні утримуватися окремо. Особисто у мене ніколи не було проблем із збереженням одного самця і одну або декілька самок в одному акваріумі, але я чув, це не працює для деяких, так що це має бути зроблено з обережністю.

Найбільша проблема з бетами люди часто тримають їх у невеликі контейнери або нефільтроване миски і баки. Не вдаючись у дискусію про те, чи є це гуманним довгостроковій перспективі, але і більшість інших риб не може витримати такий довгий термін. Бета-версії є різні дихальні системи, ніж звичайні риби, це називається лабіринтового органу, і це дозволяє їм безпосередньо ковток повітря. Вони також здатні впоратися з перепадами температури набагато краще, ніж більшість інших тропічних риб.

У будь-якому разі, якщо ви можете оновити і опишіть, як ваш бак установки, ми можемо більш адекватно відповісти на питання з конкретикою.

+604
Roman M 31 трав. 2013 р., 04:03:52

Коротше кажучи, ви, ймовірно, не потрібно турбуватися про це. Але пояснити, чому: ми використовуємо абревіатуру під назвою DASH для навчання, що означає прагнення точність швидкості проживання. Спочатку ви будуєте бажання робити роботу. Як тільки у вас є сильне бажання почати будувати точності. Коли у вас є близько 80% точності, тільки тоді ви турбуватися про швидкості. Останній, середовище проживання, означає, що коли ви отримаєте бажання, швидкість і точність ви хочете, то ви хочете почати перевірки його в інших системах так, що вона стає другою натурою незалежно від того, що відбувається.

Коли ви починаєте працювати на швидкості ви втратите деякі точності. Це добре і нормально. Ви повинні розуміти, що на такій швидкості стає одним з додаткових критеріїв, які повинні бути винагороджені просто люблю точність.

Наприклад, коли ви працюєте на вашому плете, якщо ваша собака намагається переживає швидше, ніж зазвичай, але, тому що вони йдуть швидко, там рейки різні, і вони пропустили поляка ви все одно повинні нагороджувати, що великий. Якщо ви не ви говорите своїй собаці, що важливо лише для вас, що вони вам це підходить і ви не хвилює, що вони намагаються бути швидким.

Одна з поширених помилок полягає в тому, що люди думають, що все повинно бути швидким з самого початку. Коли ви зробите це, ви пропустите підготовки доброго фундаменту. Коли ви дивитеся на бум людина думає, що "йти по ній". Собака повинна думати, "завантажити ребром, баланс ваги, щоб зупинитися на тому, що тонка дошка, підбіг рампи, зупинитися збалансований перехід до плоскої верхній поверхні, боротися з перешкодою звиватися піді мною, перехід на гальмування, вихід прямо на дні. І це навіть не брати до уваги такі обставини, як спілкуватися з вами задній перетину або попереду або позаду собаки. Так що ви можете бачити, що є багато того, що ми називаємо основою роботи Робота у перш ніж додати... ну і бігти так швидко, як ви можете через це.

Іншою поширеною помилкою є тільки корисним досконалості. Ви повинні винагородити вашу собаку за спроби інколи навіть якщо це не зовсім ідеально. Якщо ви не ви будете створювати абсолютно низької продуктивності.

+585
MDJCM 20 січ. 2014 р., 03:21:09

У той час як кішки зазвичай люблять гризуни, моє розуміння полягає в тому, що кішки не особливо люблять їх поїдати. Більшість кішок вважали за краще грати з ними, ніж з'їсти їх, і я не думаю, що є якийсь практичний спосіб для вас, щоб навчити їх вбивати. І не те, що ти запропонував це, але було б жорстоко позбавити її їжі, щоб спробувати повернути її, щоб убити їх. Я думаю, що б примушувати кого-то, щоб вижити на квасолю або брюссельську капусту. ;^)

Якщо вона коли-небудь убити гризуна, ви можете дати їй багато похвали, і, можливо, вона буде мотивований, щоб продовжувати робити це. Але тоді ви, ймовірно, буде представлений з гризунами трупи, коли ти найменше цього очікуєш... люблю, коли ти спиш. Будьте обережні, що ви хочете.

+583
Marsh Fang 14 серп. 2011 р., 15:03:27

При поверненні з парку собаки, мій щеня (6 місяців) постійно "йде на удар" і залишається в нижньому положенні на землі. Він не реагує на ласощі, палички або потягнути за ремінець Які-небудь пропозиції?

+448
Leon Visperas 1 лист. 2010 р., 03:21:15

Мій кролик тепер є помилки, такі як цвіркуни і ті речі. Вона не виявила жодних ознак проблем зі здоров'ям, в той час як вона їх з'їла, але я не впевнений, якщо вони здорові на все заради неї. Цвіркуни лише в нашому звичайному дворі, і кожен раз, коли вона проходить по двору, вона їсть комах, особливо коників. Вона, мабуть, хоче з'їсти з нею нормальні годування. Вони живуть в моєму дворі і вона з'їла деякі з них всередині своїй норі, щоб "захистити" її норі. Б помилки нашкодить їй?

+380
anomepani 23 лип. 2017 р., 06:36:17

Якщо чоловік робить це, то він може розповідати їй, що він-бос. Поклав чоловік в кімнаті з їжею, водою, іграшки для кішок, когтеточка і місце для сну. Якщо ви хочете, щоб чоловік, поклав жінка в кімнаті і нехай чоловік. Намагаюся не давати їм вступати в контакт один з одним. Я сподіваюся, що це працює для вас!

+236
Mondymoney 13 черв. 2017 р., 00:45:10

На відміну від собак, кішок потрібно м'ясо, щоб вижити і не люблять падло (мертвих м'ясо/тушки). Напевно, тому йому не подобається приготовлена риба і не чіпати його, якщо він старше, ніж в день.

Їх дикі предки і полюють на дрібних птахів і пташенят, мишей, щурів, хом'яків та інших дрібних ссавців, і тільки іноді рибу. Якщо ви хочете запропонувати свій кіт найприродніший можливі дієти, ви повинні годувати свіжої цільної курчат або щурів.

В якості альтернативи можна годувати сирим курячим м'ясом, включаючи нутрощі, кістки, шкіри (з пір'ям, якщо є ще якісь) і ноги. Ви не зможете дати вашої кішці всі необхідні поживні речовини йому потрібні, але ви можете піти з менш консервів. Якщо у вас є різник, який фактично знищує тварин, ви можете попросити дешеві деталі, які не можуть бути продані інакше. Крім того, деякі магазини продають курячі крила (без соусу!), серця або шлунки дешевих і магазини Азії фактично продати заморожені курячі ноги.

Щоб зберегти м'ясо свіжим, можна заморозити добової порції.

Ніколи не годуйте варені кістки! Як тільки це приготовано, кістка стає крихкою і може розбитися на гострі осколки, які можуть поранити вашу кішку. Сирі кістки не тріснуть, як це.

Слова для приправи:
Тільки зелені коти їдять, природно, трави. Помідори нестиглі, як і багатьох інших звичних інгредієнтів їжі для людини, насправді отруйний для кішок, як Кей писав у своїй відповіді. Сіль-це дуже шкідливо для кішки, оскільки він зневоднює і вони зазвичай п'ю дуже мало і часто страждають від хвороб сечостатевих. Найкраща приправа для кішки без приправ взагалі.

+207
Zeontes 8 серп. 2015 р., 15:11:02

Як вже згадувалося тут, Нова Гвінея свиня впливає на мою кролячу поведінки.

Однак, поки що кілька днів тому, всі зміни в поведінці були традиційні територіальні сигнали.

Два дні тому моя кролиця (який, здається, пов'язані зі мною трохи більше, ніж її приятель зв'язок), почав діяти дуже дивний. А не висить і стежить за мною, вона, здавалося, активно намагаються уникнути мене в бік від декількох хвилин в день. В один момент я зайшов в кімнату вона була, сів і сказав, що її ім'я, який викликав її, щоб отримати від неї гепнули позицію і перенести в кімнату на протилежній стороні будинку! ... Я просто подумав, що вона відчувала себе погано.

Однак, коли він погнався за нею Бонд друже, я вирішила потримати її трохи відволікти її, і вона відразу почала муркотіти (не виключено, але зазвичай я її в руки не менше 20 секунд). Вона в даний час линьки, тому я почав зривати її. Приблизно через 5 хвилин я наступив на мозоль і вона почала боротьбу, як вона хотіла б бути покласти назад. Однак, як тільки я отримав краще зчеплення на ній, вона продовжувала муркотіти, навіть коли я зібрала тільки замість ласки.

Вона також, здавалося, активно шукаю капості: жувати все, що вона зазвичай не має жодного інтересу в; приймаючи великі шматки фарби з полиці книгу і намагаючись їх з'їсти; їдять смужки з боків на мої черевики; і т. д. Я дав їй Тимофій куб і деструктивна поведінка припинилося. Однак поки я це пишу, вона намагається вилізти з кондо в коморі поруч з ним, і це нагадує мені, що її сходження на меблі весь день (чекає мене на підлокітник дивана, ближче до дверей, поки мене не було).

Приблизно тиждень тому вона стає все більш агресивним щодо внесення його в правій мисці спочатку (ми маємо 3 розкидані по всьому будинку, щоб тримати їх вгадати), і як змогли дістатися до вершини 4 поверсі вілли яку я збудував для них швидше, ніж я можу обійтися без них (що робить його дуже важко розмістити корм в миску). Однак, станом на 32 години тому, як кролики були вкрай зосереджені гранули, і жінка стоять на вершині харчової миску і прерії вистежуючи поверх Кондо. Навіть незнайомець, і що надихнуло мене на посаду, що 10 хвилин тому вона намагалася перестрибнути через бар'єр на верхньому поверсі в маленькій чашці сухий корм у мене в руках. На щастя, вона повернула її ноги зачепилися в бар'єр і впала назад на верхній поверх.

Може наступні насправді бути просто дружби?

  • Безрозсудне сходження і жебракувати?
  • Турбує моя присутність?
  • Дуже зраділа, коли підібрала?
  • Жуючи на незвичайні речі?

Мій кролик страждає від пошкодження мозку? (у неї було отруєння свинцем 2 роки тому)

+198
PaulaMenezes 16 бер. 2016 р., 03:18:48

Я 73-річна жінка з обмеженими можливостями. Мій син думав, що це буде хороша ідея для мене, щоб завести кошеня. Він купив хрест Мейн-Кун, 10 тижнів, зараз майже 16 тижнів.

Він дуже красивий кошеня, коли спить на моїй руці. Але він не дозволить мені взяти його на руки, звивається, щоб отримати вниз. Потім він нападає на мене. Мої ноги подряпані, разом з моїми руками.

Коли він добрий до мене, я гладжу його й сказати йому, який хороший хлопчик.

Я кажу "Ні" дуже твердо, коли він подряпин і т. д. Я розпорошується в носі. Я купила йому багато іграшок, дряпаючи полюс, який він не використовує. Я купила заспокійливу підключити.

Я в кінці мого троса. Так засмутилася. Я відчуваю провал. Мені потрібна допомога.

+161
lopinkoon 6 груд. 2016 р., 22:37:39

Я хотів би взяти цуценя в наступному році або близько того, і я почав робити невелике дослідження. Я маю намір повною мірою використовувати ресурси, наявні в мої спільноти, щоб забезпечити мій новий друг має право почати, навчання, соціалізації і так далі.

Вниз по дорозі, я хотів би скористатися своєю новою подругою на пригоди, і це буде включати намет у декілька віддалених місцях. У мене є це бачення в моїй голові міцно спала в моїй сумці, коли деякі невинні дикий звір блукає. Раптом собака пішла поруч з собою, розірвав тканину намету з кігтями, тільки щоб згодом бути подряпаним, покусаним, розпорошується, invenomated, або інакше зіпсував тварюка, хто тільки робить свої раунди.

Який досвід і навчання, я повинен виставити цуценя на ранній стадії, з тим щоб акліматизуватися його в таких ситуаціях і забезпечити в більшості кора попередження, що лежить за межами полотна?

+160
Uyen Nguyen 8 черв. 2016 р., 10:17:42

У країні, де я живу, спостерігається слабка спалах сказу, яка, в свою чергу, спонукало влади ввести обов'язкову вакцинацію всіх кішок і собак, навіть ті, які не виходять. Це питання, яке (за словами мого ветеринара) може поставити життя кішки в небезпеці, оскільки плями від сказу вакцина має більш високу ймовірність розвитку пухлини в майбутньому.

Звичайно, кішка може (навіть граючись) вкусити або подряпати, але чи є реальна небезпека від цього? І як кішка тримається всередині сказу? Можливо сказ, щоб зв'язатися з кішкою, навіть не будучи укушений або подряпаний іншим хворим тваринам наприклад, звернувшись у кажана кал?

+156
Filip Stefanov 30 вер. 2018 р., 09:10:13

Купувати цвіркунів кожні кілька днів, щоб нагодувати мій бородатий дракон стає дорогим, і я ненавиджу ходити в магазин. Це можливо для мене, щоб розводити цвіркунів?

+133
SlavicViking 10 трав. 2019 р., 10:06:30

Мій кіт неприємностей вночі вона не лягати легко, іноді я несу її до ліжка і вона намагається бігти, я потім забрати її знову, і повернути її, в цей момент, коли вона спробує втекти ще раз, я хапаю її за середину тіла і повернути її назад вона просто зупиняється і дивиться на мене дуже засмучує. Потім вона починає дряпати її ліжку, перш ніж лежачи

Я себе дуже погано почуваю, тягне спину, сподіваюся, я не завдаю їй біль, мені сумно, коли вона припиняє спроби втекти і просто дивиться на мене чи дивиться вниз.

Будь ласка, мені поради на кращий спосіб, щоб отримати її в ліжко, не змушуючи її (вона спить в закритій кімнаті зі мною)

+130
user14127 7 черв. 2013 р., 15:35:48

Це дійсно залежить від того, що ваша собака любить - просто як з людьми, собаки можуть бути розбірливі, і деякі продукти засмутить їх шлунка, тому найчастіше методом проб і помилок знайти хорошу нагорода ' їжа.

Я виявив, що більшість моїх прийомних собак, як м'ясо і сир, і шматки хот-доги або невеликими кубиками сир легко купити, носити і роздавати. Більшість собак буде працювати для особливих ставимося до їжі, ніж на шматочки дробити, хоча бувають і винятки!

Деякі люблять моркву і яблука. Деякі будуть працювати на шматочки їх звичайний корм, інші їдять сухий корм, тільки якщо він добре змішується з іншими харчовими продуктами і безумовно не як лікувати! У мене є одна собака, яка не їсть ні сухий корм, чомусь всі сухий бісквіт-формат харчовими продуктами, розлад шлунка. Це незвично.

Якщо ви дійсно хочете, щоб ваша собака думаю, що ти крутий, ти можеш спекти йому печінку, тунець або сардина торт - ці інгредієнти володіють сильним запахом, і більшість собак знайти їх чарівними, навіть у дуже маленькі шматочки.

Ось кілька рецептів:

(ви можете зробити менших кількостях, я знаю, що печінка рецепт торт виглядає трохи складною! Якщо ваша собака стає балакучою, коли він пшеничного борошна, як багато хто роблять, ви можете зробити все це замість того, щоб просто каша вівсяно - додати трохи більше води, так ви не засоряете свій блендер. Або картопля.)

Майте на увазі, що коли ви вперше принесете собаку додому, все, ймовірно, бути трохи переважною. Він може бути страшно, або дуже схвильована, і він не може бути зацікавлений в їжі відразу. Якщо це станеться, не роблять велику справу з нього - дати йому кілька спокійних днів відстоятися і знову спробувати. Ви можете залишити печінковий торт в холодильнику на кілька днів, або заморозити його.

+36
Michael Boelen 8 трав. 2013 р., 05:56:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil