Додавання неонові тетр до існуючої школі - які проблеми?

У мене три неонові тетр і я хотів би додати ще кілька. Я читаю на цю тему дає мені різні поради про те, що може статися.

Одним з результатів є два комплекти неонів не будуть разом в школу, інший результат що вони будуть разом в школу, але різною мірою.

Є які-небудь проблеми з додаванням нових неонових тетр в акваріумі з існуючої школи?

Редагувати: див. Мою відповідь нижче для того, що сталося, коли я додав нові неонові тетр. См. Також це питання: як довго я повинен чекати-після переїзду-акваріум-перш ніж додавати нову рибу?

+266
Nick Ribal 27 квіт. 2012 р., 14:50:17
39 відповідей

Початкова сором'язливість-це нормально.

Кішки часто покладаються на знання їх середовища. Залучення їх до нового середовища буде мати їх по краю, поки не знайдуть їх підшипники.

Але що ще більш важливо, кішки територіальні тварини. Ваш новий кіт буде напевно запах твого першого кота. Додам, що це чоловік (вони можуть відчути різницю), і це сильно стимулює нового кота не хочу вторгатися на територію іншої кота.

Забезпечити безпечний простір.

Це надто пізно для цього зараз, але ти повинен був підготувати номер до її приходу, і встановити тільки її номера.

Після прибуття, ви повинні помістити нову кішку в окремій кімнаті, всі самі по собі. Ви можете регулярно відвідувати її, щоб вона звикне до вас, але якщо вона не відповідає тобі, не надто втручатися в її простір. Просто бути там, щоб дати їжу, тому вони знають, що ви маєте на увазі (так як ви даєте їм те, що їм потрібно). Не змушуйте їх спілкуватися з вами, просто у них переносять свої (далекі) присутність, як вони їдять. Ви можете спробувати, щоб змусити їх є ближче до вас день від дня, якщо вони ще willling, щоб.

Зверніть увагу, що цей номер повинен бути потаємні місця, але спробувати уникнути будь-яких потайні місця, які ви не можете досягти, коли вам потрібно дістатися до кота. Я використовую картонні коробки для цього.

В ідеалі, надання послуг (лоток, миска для води, ковдри, іграшки, потайні місця, такі як картонні коробки, ...), які ще не використовувались на попередній кішки. Ідея в тому, щоб видалити запах іншої кішки як можна краще. Ви не можете заперечувати це, але ви повинні спробувати, принаймні, звести його до мінімуму.

Залежно від кішки, це може зайняти кілька днів або тижнів. Якщо вона отримує її підшипники, ви можете більш часто відвідати, побачити, якщо вона зацікавлена в спілкуванні з вами.

З плином часу, ви можете почати вивантаження ковдри/іграшки між кішками. Це знайомить їх з запахом один одного, без необхідності мати справу з іншою кішкою безпосередньо.

Коли всі ці коробки галочкою, ви можете дозволити нову кішку, якщо вона вибирає. Як Ви це підхід сильно залежить від того, як ваші кішки ведуть себе:

 • Якщо він зацікавлений і надходить в безпечне місце, і вона не в нього, то вам потрібно, щоб зупинити це відбувається.
 • Якщо він потрапляє в безпечне місце і вона не метушитися, не потрібно.
 • Якщо вони обидва бояться переступити поріг і взаємодії, можна просто залишити двері відкритими, щоб вони знайомляться, бачачи один одного на відстані.
 • Якщо вона хоче побачити світ за межами безпечного простору, і він менше, ніж вітаючи її, ви тимчасово видалити його з рівняння (поставити його в кімнаті власної). Це має подвійну перевагу: вона буде досліджувати будинок без перешкод, і його карають за те, що недружній до новачка.
 • Якщо хто-небудь з них показують неодноразові агресії, це означає, що вони мають потребу в навчанні. Це ціла нова глава, що я не збираюся йти в тут. Це зажадає зміни їх поведінки, яке не легка річ, щоб досягнути з кішками (порівняно з собаками).
 • Однак, не плутайте одного агресивного відповіді (який може бути викликаний почуттям необхідності захистити себе) з постійною практикою агресія. Це тільки стає проблемою, якщо одна із сторін відмовляється відпустити агресії в довгостроковій перспективі.

Не (спочатку) не їсть/п'є.

Дуже можливо, що вона свідомо вирішили не морочитися з напоями/їжею, тому що вона, а не бігати в інший кіт.

Більш часто, ніж ні, ви можете почекати. Зрештою, вони будуть досить голодні, щоб змінити своє початкове рішення (так як дитина не є овочі, але голодна людина з задоволенням з'їсть все, що віддалено схоже на їжу).

Якщо це стає медичною проблемою (недоїдання), вам потрібно вирішити цю проблему. Безпечне простір повинно виключати її причини, щоб не хотіти їсти/пити; вона повинна з'ясувати, відносно швидко, що вона може спокійно пройти в безпечне місце.

Якщо вона досі відмовляється їсти/пити в безпечне місце, то це час, щоб взяти її до ветеринара. Це може бути ознакою медичної проблеми, а може вона в шоці від того, щоб жити в новій і незнайомій обстановці. Не думаю, ветеринара дати їй перевірку. За абсолютного мінімуму, ветеринар може забезпечити необхідне зволоження/поживних речовин, щоб дати кішці більше часу, щоб знайти її підшипники у вашому домі.

Крім того, якщо вона не любить ходити до ветеринара, вона може зрозуміти, що вона любить свій будинок більше, ніж вона спочатку думала - просто заслуга, це не так погано, як у ветеринара.

+998
chunzhou 03 февр. '09 в 4:24

Кращий спосіб, щоб заохочувати своїх птахів, щоб розслабитися навколо вас, щоб змінити ситуацію в те, як підійти до нього. Змінивши мову вашого тіла, роблячи м'яке кудкудакання звуки і наближається повільно.

Тримайте всі ваші рухи повільно і передбачувано. Якщо ви можете підтримувати передбачуваність навколо птахи, це допоможе полегшити занепокоєння птах досвідом, коли він підійшов до людини.

Коли худоба обробляються люди, вони можуть стати нервовим і дратівливим навколо обробники, не знаючи, коли вони можуть бути захоплені. Якщо можна не спробувати вхопити курку, візьміть йому їжу і посипати йому тихо на землю між вами. З часом птах буде навчитися розслаблятися.

Якщо птах, здається, очевидно злякавшись знаряддя, такі як ніж, то не беріть такі речі з вами, коли ви навколо вашої птиці.

Наступна цитата є тривалим, але дуже чітко в страху птиці.

Страх у птиці

Домашні птахи піддаються впливу людини на щоденній основі протягом рутинну озяйственная, але часто показують страшні поведінки, коли в близькість до людей. Первісний страх відчувають ці птахи можуть із-за недостатнього знайомства з людьми, але це може перерости в певний страх у людей з плином часу при впливі на них непередбачувані, різких або неприємних контактів з людьми. Страх ця відповідь є потужним емоційний стан, що може впливати на добробут і продуктивність птахи.

Зменшення страху

Люди, які звертаються акції повинні бути вчив, щоб впоратися з ними, не викликаючи джерело страху: австралійська яєчна корпорація суспільства

Кілька методів для зменшення страху у птиці були запропоновані такі як збагачувати птахів навколишнього середовища, дозволивши їм звикнути люди і генетичний відбір у бік менш страшні штами птахів. Теоретично, збагачення навколишнього середовища вводить тварин в новинку і дозволяє їм дізнатися, що новизна-це не шкідливо. Коли ці тварини пізніше представили потенційно лякаючі подразники, вони здатні адаптуватися краще, ніж тварини менш збагаченої середовища.

Часті контакти з людьми, які не аверсивная в природі також допомогти зменшити страх людей стикаються птиці. Це контакт не повинен бути фізичною; візуальний контакт повільно і передбачуваний характер був знайдений, щоб бути ефективним, і може бути здійснюватися працівниками ферми без яких-небудь витрат. Проте, обмеження що наше розуміння людської поведінки, які впливають на птахів страх відповіді бідний.

Цікаво, що при вивченні практики забій людини в Австралії, велика частина напруженості створюється з обробки тварин, а не безпосередньо до процесу забою. Надмірно підкреслив тварини викид хімічних речовин, який впливає на якість м'яса.


Посилання:

Худоба на забій установах - КСИРО видання у форматі PDF

Наслідки стресу і травми на м'ясо і якість продукції
Продовольча і сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй

+970
Sagar Chand 31 лип. 2011 р., 16:37:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не думаю, що ви збираєтеся отримати "так, якщо ви зробите X, то Y буде" своєрідна відповідь на це питання. Реальний відповідь на це, ну, може і так, я дам тобі мій анекдотичний досвід, маючи на увазі, що ваш пробіг може змінюватись.

Я живу в будинку, в країні, так що трохи інша ситуація, але тим не менш у мене є кішка, яка любить виходити на вулицю з нами, або він так часто вказує. Іноді, коли ми приносимо йому, - він одразу побіг назад у будинок. Інші часи, він буде триматися за зовсім трохи і їдять траву і комах. У будь-якому випадку, ми його підчепив упряж і 30 футів в світ поводок для собак у першу чергу, щоб уникнути ризику, що він на сусідній вулиці (там було дуже багато тварин, убитих на дорозі для мого комфорту).

Якщо у вас є балкон, у вас є кілька варіантів, можна експериментувати в залежності від того, що тобі дозволено робити. В деяких місцях, ви можете ефективно паркану з скринінг та сонця, що дозволить вам випустити її на балкон без ризику її зліт і будучи не в змозі повернутися. Якщо ви не можете зробити цього, тоді ви можете приміряти шлею і свинець, а потім по-справжньому важливим є те, що вона повинна бути короткою настільки, що вона не може піти за найближчий поручень і забилася (проблема менш актуальна, якщо ви з нею). Що, ймовірно, не дати їй багато роумінгу, але може бути досить для неї, щоб насолоджуватися цим дивним "номер", що вона ніколи не дозволяла для. :)

Зрештою, тільки так вона буде знати, якщо вона любить це робити.

+966
Michael Sacket 25 лист. 2012 р., 11:05:12

Шерсть мого перського кошеня, на його хвіст не був повністю неуважний. Та частина, яка не має вовни є лупа, як і він чухає його. Немає хутро зростаючий по цій частині. Він ні кліщів, ні бліх на бачив.

Він знаходиться всього в 2 місяці. Коли я отримав його, його хвіст вже подобається. Він дуже активний і грайливий, і він какає кожен день. Він має вітаміни і вже робили.

Тому мені цікаво, що таке лупа і як її видалити, щоб відростити шерсть..

[![без шерсті][1]][1]

here whole tail

dandruff like

+948
user87882 3 бер. 2015 р., 21:46:09

Це може бути через ящик для сміття, місцезнаходження або із-за зміни марки є те, що дратувало її. Тримати 1 свого роду бренд, і вона повинна звикнути до нього. Всякий раз, коли вона використовує лоток похваліть його і дайте йому ласощі. Те, що я використовував, щоб зробити з моєю кішкою, коли вона збиралася використовувати інше місце для туалету, я обережно поклала її в неї, і вона намагається піти, я поклала її назад у нього, я продовжую робити це, поки вона отримує ідея, і нарешті його використовує. Я також використав, щоб повернути її в ящик для сміття, щоб прикрити свої випорожнення, коли вона залишає її (коли вона була кошеням) і дозволити їй накрити його, тримаючи її за руку і роблячи їй прикрити його, або я його сам, використовуючи ложку, і після того, як вона отримує вона отримує ласощі або тунець вкусити або що-небудь, що вона любить. Тепер у неї все добре і ніколи не використовує в іншому місці. Але не роби це для неї великим стресом, як він отримує свого роду стрес для кішки, щоб бути примушений робити те, бути дуже ніжним. Також майте на увазі, що якщо ви не очистите плями, вона використовується, щоб зробити її бізнес насправді хороший, що може спонукати її піти там у сто разів більше.

Так що для початку (якщо можете) змінити розташування лоток і залишити її там, де ви поклали його, якщо це відкрита літрова коробка не штовхати його на всьому шляху до стіни, що зробить його більш важким для неї, щоб використовувати, зберегти її у недоторканому простір у вашому будинку. Очистити плями на вашій кухні дуже добре, можливо з допомогою видалення запаху сечі. І, нарешті, не дозволяють її використовувати плями знову, коли ви бачите її, коли вона намагалася копати чи показувати "іди на горщик" позицію, нести її і покласти її в лоток, і якщо вона вийде покласти її назад(втім, не блокувати її вихід, почекати, поки вона вийде, а потім покласти назад. Якщо перекрити їй вихід він може тільки отримати її підкреслити і не знаю, що робити) якщо вона не взяли, копати підстилку з ложечки або якщо він був новий і чистий, зробити його пальцем, що не тільки дає їй ідею, але і запускає її інстинкт, щоб використовувати місце, espicialy, коли вона повинна піти так погано. Після цього дозвольте їй знайти вихід і, коли вона приходить, дайте ласощі або смачного шматочка їжі вона любить. Не робіть це їжа, хоча, просто достатньо, щоб зробити її більше в наступний раз. Звичайно, якщо вона не привчена до ЩО-НЕБУДЬ ЩЕ (Як і більшість домашніх кішок), їй знадобиться час, щоб з'ясувати, що вона отримує тільки смачна річ після того, як вона використовує ящик для сміття. Звичайно ж, балують її, коли вона використовує ящик для сміття без вашої допомоги.

Сказавши Все, що простіше зазначити, що в основному те, що ви робите, щоб перевчити її ходити на горщик.

Звичайно, всі ці conciderations повинні бути прийняті після того, як кішка перевірена ветеринаром, щоб переконатися, що це не медична проблема, яка викликає все це.

Сподіваюся, ви всі найкращі.

+935
Rameez Ahmed Sayad 8 січ. 2011 р., 19:44:03

Деякі ознаки хорошої якості води :

 • Нормальний рівень рН 6,5-7,5,

 • Нормальна температура близько 25 градусів за Цельсієм,

 • немає аміаку, нітритів, нітратів або подарунок

 • водоростей, присутні в невеликих, перевірено кількостях

+895
cesards 20 черв. 2012 р., 21:55:34

Іноді собаку може знудити від поїдання трави. Вони їдять траву, як вони відчувають, що вони повинні кинути щось або тому, що вони не отримують достатньо поживних речовин в їх раціоні. Я записую це, щоб побачити, наскільки регулярний це, і те, що передує йому (якщо собака їсть занадто швидко, це може призвести до їх підкидають).

Якщо це тому, що вона їсть занадто швидко, купуйте її повільно поїдаючи миску https://www.google.com.au/search?q=slow+eating+dog+bowl&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=-jKTVtXkDcnl0gSQ6YSIAg

Творить чудеса для мене більш схвильований, Лабрадор, хто звик вдихати її їжу. Крім того, скаттер годування може допомогти уповільнити харчування. Ви берете кількість сухого корму і кинути його навколо заднього двору. Не тільки це відмінний спосіб, щоб сповільнити, як швидко вона їсть, це також відмінний збагачення, оскільки воно дозволяє їй продемонструвати її природні сміттяр поведінки.

Сподіваюся, це допоможе і ваш маленький хутряний дитина почуває себе краще.

+832
Jue Jue 1 січ. 2010 р., 01:18:30

Негативне підкріплення це трохи спірне питання. Ключова проблема з ним, це не завжди можна сказати, що собака буде асоціювати з негативного підкріплення. Наприклад, якщо ви караєте собаку за гавкіт, ти переконуєш його, щоб зупинити гавкіт, або ти переконуєш, що це гавкає насправді була загроза весь час. Чи може ви переконати собаку, що ти загроза в даному конкретному контексті.

У вас є дуже мало контролю, і тому його досить складно. Позитивне підкріплення набагато менше проблем, тому що ви не отримуєте такого ж роду 'спіраль'.

Саме тому деякі тренери приймають не менш замість зміцнення сценарієм. В ЛРС-це пасивне визнання того, що ви бачили, що вони роблять, без схвалення. Морський світ обговорює робиш це тут: http://seaworld.org/animal-info/animal-infobooks/animal-training/animal-training-philosophy/

Так от, це про косаток, але аналогічні принципи застосовні до будь навчання тварини.

ЛРС складається з двох частин. Перша частина є наслідком неправильної поведінки. Це відбувається, коли тренер не посилюють тварину за неправильну поведінку. Друга частина являє собою стимул, надаючи можливість для винагороди - протягом двох-трьох секунд тренер розслабився і спроб ніяких змін у навколишньому середовищі. (Зміни в навколишньому середовищі можуть випадково підкріпити поведінку.) Цей короткий період часу-це стимул до тварині залишатися спокійним і уважним. Цей стимул дає нову можливість для винагороди. Після ЛРС тварина посилений для спокійного, уважного поведінки. Тварина може також отримають можливість виконати ще одне поведінку, яка приведе в підкріплення.

Це звучить як це може бути, що мова йде.

Або трохи більш захоплююче: http://www.newsweek.com/how-train-husband-93617

+822
Zachary Stephens 15 січ. 2017 р., 21:04:17

Ні, не кажу, що насправді в її свідомості, але у мене є дві думки для вас. Одним з них є запах. Ви повинні використовувати спеціальний очищувач, щоб отримати всі пописати запаху. Якщо ні, тоді її природний інстинкт, щоб піти в те ж місце, запах зникає до "зауваження" її території.

Інша теорія полягає в тому, що вона пов'язує, що типу ліжко з місця, щоб піти в ванну. Я б спробувати видалити ці стилі спальних місць і купити ту, що по-іншому і подивитися, що відбувається. Вона може просто зв'язати штучної вовни подушки з сечовипусканням. Я хотів би спробувати тканина з боків. Ви отримуєте ідею. Змінити розташування ліжка стиль ліжка і зробити домашнє тварина сеча чистіше нещасних випадків.

Одного разу вона розуміє, що їй не варто пісяє на постільну білизну, ви можете, ймовірно, використовувати його знову.

+812
user93512 16 бер. 2015 р., 17:00:05

Це пов'язано з безпекою. Коробка має 4 сторони, так що вони почувають себе безпечно і захищено, так як вони закриті. Це також дає їм елемент несподіванки, і якщо щось трапиться, вони можуть легко втекти/атакувати і т. д. (ДКЗ)

 • Вони люблять безпеку замкнутому просторі. Коробка нагадує печеру і може зробити ваш кіт відчувати себе в безпеці, знаючи, що вони захищені і, теоретично, не може бути атакований ззаду.

 • Коробки-це весело! Багато котів виглядають особливо грайливо і навколо коробки. Стрибки кішки В і з коробки, причепилися, сталкінг і підійматися на коробки. Кішки-це маленькі хижаки, і коробку-це відмінне місце, щоб накинутися на свою жертву, навіть якщо жертва просто котяча м'ята миша іграшка.

 • Коробки затишно. Спробуйте покласти м'яку ковдру в нижній частині улюблені вікна вашої кішки. Сторони допомогти зберегти кішці тепло тіла зробити зручні гнізда. (ДКЗ)

+801
wf34 29 черв. 2018 р., 17:14:01

Деякі кішки не люблять, коли їх підібрав і не дозволить йому коли-небудь. Цілком може бути, що у них був невдалий досвід у самому початку їх життя (хтось забрав їх і не підтримувати їх або зробив щось погане для них), або це може бути, що вони просто незручні, не маючи твердого грунту під лапами. Отже, по-перше, визнати, що ви ніколи не зможете забрати вашу кішку на волю.

Крім того, майте на увазі, що якщо ви тільки недавно прийняли її, вона не може знати тебе досить добре, щоб довіряти вам, і вона, звичайно, може призвести це коли вона довіряє тобі більше. З мого досвіду, це зазвичай займає 6-18 місяців для дорослої кішки в новий будинок.

Тим не менш, іноді ви можете полегшити в нього.

По-перше, знайти якусь гідну нагороду, що ваша кішка любить. Для деяких кішок це специфічне ласощі, для інших ласки кішок і прихильність буде працювати. Іноді, є сенс встановити клікер програма навчання.

Після того як ви встановили гарну систему винагороди, тоді просто візьміть його повільно, крок за кроком, і винагородити вашу кішку на кожному кроці.

Якщо покласти руки в позиції, щоб забрати її її налякати, спробуйте покласти одну руку в позиції. Якщо вона дозволяє, то дати їй нагороду. Перемикач руках, поки їй добре з будь-якою рукою, а потім спробувати обидві руки (знову ж таки, винагороджуючи її кожен раз). Раз їй добре з обох рук, не піднімайте її, просто підніміть невелику кількість ваги від неї лапами і винагородити її за це. Мета полягає в тому, щоб взяти крихітний, поступових кроків, які для неї і дати їй багато похвал і нагород.

Кожне тренування повинна бути короткою (10-15 хвилин). Це марафон, а не спринт.

Коли ви зможете її забрати, тримати ваші руки м'якими і не стримувати її. Якщо вона хоче піти, відпустити її. Ви не хочете боротися з кішкою, щоб її утримати, ти хочеш, щоб довіряти вам достатньо, щоб хотіти бовтатися з вами. Якщо вона знає, що може піти у будь-який момент, вона поступово навчиться довіряти вам більше не хочу негайно піти.

+788
hadoop 5 лист. 2016 р., 14:09:22
Звуки тварин робить: лай, нявкання чи інакше, і як керувати або інтерпретувати їх.
+769
user272819 28 жовт. 2016 р., 16:52:04

Мені було цікаво, що мінімальний простір для утримання коня. Я як кінь, але не мають багато місця, так що я був Цікаво, що мінімальний простір для утримання коня?

+761
Sagar Sharma 21 лют. 2013 р., 00:10:24

Ми нещодавно взяли кішку (Передісторія тут: я можу здогадатися по інформації, запитаної ПЕТ форми страхування?). Він боровся з іншими Томс в районі; іноді в обороні, хоча і в якості агресора. Він залишається на ніч, але перезбуджується, якщо триматися протягом усього дня, навіть коли стимулювали, витративши на це максимум 30 хвилин, перш ніж він хоче туди.

З людьми він поводився ідеально, потоваришувавши більшість сусідів і відвідувачів, і навіть дозволили нам поставити його на носій без особливої боротьби і не дряпатися, незважаючи на неприязнь його так само, як і будь-яка інша кішка.

Я бачила багато порад про отримання двох кішок жити разом як сусіди, але не можу знайти на сусідніх кішок, що належать різним власникам. Чи є способи зменшити свою агресію залишати його всередині або переїзду?

+758
stmoloud 26 груд. 2015 р., 02:28:19

Я не використовую пульверизатор у підготовці наших вихованців. Я використовував його в 80-х, коли у мене був 2-ї кат, але це не спрацювало так добре. З першої кішкою я не знаю про спрей, який використовується для цього пляшки, і пізніше я не бачив необхідності використовувати один.

Тепер я чую, як пляшка брызга є корисним всякий раз, коли мої собаки або кішки (у нас обидва ведуть себе погано, і наприклад, щоб навчити їх, щоб не потрапити на дивани і крісла. Ну, наші собаки не йти на дивани і крісла. Я чув, що собака/кішка не повинна бачити мене спрей, але я повинен зробити це потай з-за рогу або щось. Чому?

Це спрей пляшки корисні при навчанні? Що таке правильний спосіб, щоб використовувати його в якості навчального посібника?

+720
KDev 15 груд. 2014 р., 11:14:34

Отже, шість днів-це дійсно мить ока для кішки, щоб влаштуватися на новій території. Деяких рятує оцінками, це може зайняти до шести місяців для кішки, щоб відчувати себе комфортно в новому середовищі. Така поведінка не здається ненормальним для мене.

Я б порекомендував відвідати ветеринара, щоб просто перевірити здоров'я вашої кішки. Тривога на новій території може бути збільшена втрата зору, слуху або проявом слабоумства. Крім того, ветеринар може оцінити вашу кішку, щоб побачити, якщо його занепокоєння може вказувати на необхідність лікування.

Це більш довгострокових рішень, і вам треба поспати зараз (переїзд-це втомлює!).

Я б порекомендував ігрової сесії перед сном з паличкою іграшка (як та птиця). Якщо ви граєте з ним (зробити його до трусів, якщо ви можете), потім годую його, він повинен заспокоїтися, щоб спати на деякий час (і, сподіваюся, спати). Сподіваюся, активність буде спалювати деякі його страхи.

Якщо він досі будить вас в 3 години ночі, я хотів би спробувати інший грати годувати сесії, щоб спробувати умовити його дозволити вам повернутися в сон. Встаючи на 15 хвилин і потім спить до ранку краще, ніж він заважає вам спати протягом декількох годин!

Нарешті, це звучить, як ви зазвичай спите з зачиненими дверима (розумні, з дитиною в домі!). Ви можете спробувати спати з відкритими дверима, так що ваша кішка може бути впевнена, що ти ще тут і добре, а потім повернемося у вітальню (де він більш зручний). Одного разу він влаштовується в іншу, ви повинні бути в змозі повернутися, щоб тримати двері закритими. Якщо ви володієте нове місце, ви могли б також розглянути можливість встановлення котячу двері в двері спальні.

+709
Fahim Parkar 10 бер. 2016 р., 04:18:16

Я думаю, що вони занадто молоді. Якщо ви повинні залишити їх, хтось прийти і перевірити на них - переконайтеся, що у них є їжа і вода, чистий ящик для сміття і провести з ними час.

Літні кішки, як правило, буде робити тільки штрафом, як довго, як ви поклали досить їжі і води, щоб бути абсолютно впевнені, що вони не закінчаться. Ми залишили кішок протягом двох днів і ночей без проблем. Враховуючи кількість кішок у нас є, я завжди буду ставити принаймні одну додаткову коробку, щоб тримати їх від того, щоб мати справу з брудною ящик для сміття.

Хоча у нас залишилося на своїх котів з кінця п'ятниці до кінця неділі, то краще попросіть кого-небудь перевірити на них ми часто робимо.

+670
Pascal Peregrina 7 черв. 2015 р., 05:18:29

Я не впевнений щодо фільтрованої води, а мінералки і її похідних повинна бути прекрасною альтернативою. Електроліти у ньому, допоможе гідрату вашого вихованця.

Перевірити http://www.petmd.com/blogs/fullyvetted/2009/july/magic-waters-why-i-love-smart%C2%9D-water-therapy-pets-6860 на деякі дивовижні поради.

+668
NotoriousWebmaster 15 серп. 2011 р., 08:59:59

Я просто переїхав з моїм сусідом, який жив зі своєю собакою. Я дуже доброзичливий собака і жити з різними собаками, і раніше, але це перший раз, коли собака боїться мене. Це відбувається тільки тоді, коли ми наодинці, мій сусід приїжджає вона дружить і грає зі мною. Це відбувається не тільки зі мною, але і з іншими людьми.

Чому це могло статися? Як я зможу примусити її довіряти мені?

+658
Gottlasz 31 жовт. 2015 р., 22:01:23

Як багато людей з алергією скажу вам - вони можуть зробити гірше, якщо ви постійно в контакті з тригерами. Крім того, алергія або непереносимість може розвиватися пізніше в житті і не обов'язково бути від народження до смерті. Деякі кішки можуть проявляти нетерпимість або алергія, коли справа доходить до зерна, картоплі, деяких видів білок або конкретний загусник, який використовується для деяких вологих харчових продуктів. Так що Так, алергія може бути варіант.

Коли у кішки болячки або сама подряпин, як правило, ці загальні причини: - Паразити (вам доводиться за це) - Чаги - я припускаю, що ветеринар взяв зразок з рани, щоб перевірити, чи що? Якщо ні, то у нього не так звичайно. - Харчова алергія. Я думаю, що це може бути, швидше за все, прямо зараз.

Є тести на алергію на кішок, але вони, як правило, ненадійні в кращому випадку, так зазвичай рекомендується, щоб тест дає чистого сирого м'яса для кота на час - бажано білок, він не їв раніше, наприклад, коня або цапа. Це робиться протягом 4 тижнів, принаймні, для того, щоб переконатися, що імунна система кішки було час, щоб заспокоїтися, так сказати. (Бажано, м'ясо повинні подаватися з дрібкою солі, трохи крові і дрібку подрібненої яєчної шкаралупи (кальцій), щоб їсти хоч -якийсь добавок)

Якщо сире м'ясо не варіант для вас, єдино можливий спосіб зробити це-годувати моно-протеїн вологого корму без будь-яких злаків. Так, наприклад, вологий корм тільки з коня інгредієнтів і ~4% від моркву/гарбуз повинна бути тонкою. Ні зерна, ні картоплі! Список інгредієнтів повинен прочитати Ф. е. , 5% Моркву 95% Кінь (50% Конини, 20% Horseliver, 20% Horseheart, 5% Horsekidneys, 5% Horsestomachs). (і, звичайно, кальцій, фосфат, таурин і т. д.) Сенс абсолютно ніяких невідомих інгредієнтів.

Як ви починаєте дієту, ви можете попросити вашого ветеринара, щоб допомогти тимчасово полегшити симптоми кішок (тільки якщо вони дійсно погано, як не він дасть їй sugarpills і все таке) при призначенні кортизону. Кортизон є імунний supressant (серед іншого) і, отже, буде пригнічувати реакцію організму кішки. Хоча його важкий препарат не слід (або зупинено) злегка.

Якщо дієта доводить, що ваша кішка дійсно є харчова алергія, ви можете не поспішаючи (в - 1 раз в місяць) вводити 1 новий інгредієнт/білка за раз. Це допоможе вам з'ясувати, на що саме вона реагує (там може бути кілька речей) і відповідно коректувати свою дієту.

Сухий корм, до речі, найчастіше не для алергією/непереносимістю кішок - зернові славляться, що і сухий корм просто фактично в основному зроблені з цього. (і тому більше підходить для курей, ніж хижаки в будь-якому випадку)

+618
Grigor Nazaryan 5 вер. 2018 р., 23:26:16

Велике питання. Я б хотів заявити, що теорія панування було викликано Девід меч, який навчався в полон вовками. Він як і багато інші тренери, які спочатку вірять в цю теорію, тепер заявив, що ця теорія невірна і не відображає реальної житті структуру вовчої зграї. Вони ведуть себе як сімейна одиниця і не має Альфа-або покірні вовки у зграї. Це мама, тато і кілька дітей і підлітків, мама і тато вчать молодших, Як ми вчимо наших дітей.

Я знаю, що у вас був тренер в минулому, а також ветеринара, який сказав, що там було засилля питання, але це не теперішнього (за останні двадцять років поведінку тварин) інформації і простий покладає провину на собаку, дає нам нормально використовувати покарання і дозволяє нам думати, що собаки замишляють проти нас. Я знаю тільки, що моя собака думає про вночі, вранці животик і смачний сніданок вона буде отримувати, не де копати чергову яму у дворі (вона не копати, просто використовуючи трохи гумору, щоб отримати точку в поперечнику).

Це здорово, що ваші дівчатка добре ладнали. Ти не сказав, Якщо чоловік стерилізовані чи ні. Не стерилізовані самці будуть мітити свою terriorty (або те, що вони вважають їх terrioroty) набагато більше, ніж стерилізовані самці. Я б настійно рекомендуємо, що якщо ваш син збирається розводити від нього, щоб desex ним, якщо вони не б вже не він.

Як зазначено вище, самці і самки мочаться на місцях, щоб відправляти повідомлення іншим собакам. Думаю їх писати листівку, хтось виставив на дошці оголошень. Пописати говорить інших собак різного роду інформації. Чоловік мочиться на ліжку дівчини, як він може відчувати запах його останнє послання" і хоче зберегти це повідомлення свіже. Поки ліжко пахне його сечею, він буде продовжувати писати там. Я б запропонував промивання всіх своїх постелях і тільки дозволяючи жінок в областях, де ви не хочете, щоб чоловік йти. Якщо собака знаходить поверхню зручні, вони будуть лежати на або в ньому, незалежно від того, якщо є ліжко. Я б віддав всі три собаки смакота жувати, такі як іграшка Гонконг, наповнений сирним кремом на місцях ви хочете їх скласти. Він повинен тримати їх зайнятими на деякий час.

З приводу крадіжки їжі, це досить легко мати справу. Годувати всі три собаки окремо, а коли одна собака відходить від миски, навіть якщо є їжа в ньому, візьміть миску подалі. Можливо, вам доведеться годувати чоловік зовні в той час як самки живляться всередині. Краще відокремити всі три в різних кімнатах/місцях, так що у них є тільки їх миски, щоб дістатися до.

Покарання (чи бити, кричати на собаку або обприскування водою) доведено не працювати, а тільки викличе у собаки, яка одержує його недолюблювати людини, ображати його і привести до інших, набагато більш серйозних проблем, як собака, огризаючись, ричачи або навіть кусати людини "виправлення".

Сподіваюся, що це допомогло і з нетерпінням чекаємо, як ви йдете.

+603
Gabe Harris 13 лют. 2012 р., 01:09:37

Це звучить, як він намагається спілкуватися з вами і хоче, щоб ти дещо перевірити.
Там може бути інший кіт застряг там, або кошенят. Я б побачити, якщо ви можете змусити когось розслідувати.
Як тварини не можуть говорити з нами з роботи, вони повинні використовувати свої звуки і дії, як він.
Було б цікаво подивитися, що там.


+575
iwanttochangemyname 1 бер. 2012 р., 14:02:40

У мене є слайдер червоний вуха, що становить менше одного року. Після останньої чистки бака він менш активний і залишатися в кутах носа танка в першу чергу. Він не їсть багато і не так активно. Я використовував відбілювач, як завжди з правильним кількістю води. Мене турбує, що може щось не так з водою або я щось пропустив. Не знаєте що робити?

+520
Topological Sort 2 бер. 2017 р., 03:51:35

На жаль, їжа продається в більшості клінік (Хіллс) - це не найкраще для вашого вихованця. Ветеринарний харчування є найбільш видом курсової роботи в ПМО. Школа. Пагорби робить гарну роботу, переконуючи студентів вет, що їх їжа є "кращим". Вони також забезпечують таким чином кращу маржу спонукало ветеринари для просування своєї продукції. Подивіться на етикетку ingrediant і розуміти, що інгредієнти в порядку, перший з яких більшу частину продовольства і скорочення в порядку. Якщо кукурудза або інші зернові культури у перші три інгредієнти, що відчуваємо індикатор корм більш низької якості. ( Ви коли-небудь бачили кішку чи собаку на кукурудзяному полі ковтали?) На жаль економіка диски багато вирішення в "сучасному" ветеринарний госпіталь, але це не так.

+496
Weihong 11 жовт. 2010 р., 17:28:59

В 5 галонів відро і на батарейках розпилювач зазвичай хороший спосіб пересування. Найбільше занепокоєння риб закінчується кисень в закритому контейнері і чим більше риба, тим швидше він буде споживати кисню у воді. На батарейках повітряний насос буде тримати воду киснем. Поки температура не сильно, цей метод зазвичай легко добре для 6-годинної поїздки. Далеких поїздок потрібно буде турбуватися про аміак накопичується в контейнер, але всього за 6 годин, там зазвичай не велика проблема з аміаком.

+464
beniroquai 23 лист. 2013 р., 23:12:22

Якщо ви в змозі зв'язатися з попереднім власником, вони, ймовірно, буде кращим людиною, щоб сказати вам, коли і якщо вони потребують видалені.

Є шви, які розчиняються з плином часу, тому вони не повинні вийти, і ось чому попередній власник забув про це згадати. Але, я не знаю жодного способу, щоб сказати, є чи не вони такі, що розчиняється.

Якщо у вас є ветеринара, що сказати, коли вона була стерилізована, шви повинні бути вивезені через тиждень після цієї дати. Якщо вони залишилися в занадто довго, ви могли б почати, щоб побачити тіло реагують негативно, так як рана зажила і тепер там чужорідне речовина в шкіру.

Я особисто хотів відвезти її до ветеринара, щоб їх зняла шви, просто тому що я не впевнена, що можу прийняти їх, таким чином, що не буде боляче. Я теж ніколи не платив вет мене за шви. Особливо якщо ви не можете бути впевнені, що час, що були накладені шви, я б хвилювалася про прийняття шви занадто рано.

+430
JavaProcessingOctopus 28 січ. 2019 р., 06:49:51

Я планую взяти дорослу собаку, яка вже приручений. Все, що я читав про привчання до клітки каже, що це дуже корисно для тренування вдома цуценята, але я не можу знайти нічого про дорослих собак, які вже пройшли цю точку.

Це добре, щоб не мати скриньку для дорослого, привчена до туалету собак? Я читав про те, як собаки мають інстинкт, щоб створити "барліг" і, що кліть може задовольнити, тому що якщо я поклав їх залягання у відокремленому місці для вирішення цього, чи потрібно морочитися з витрат і клопоту ящик?

+378
marshalluous 30 лип. 2013 р., 04:30:04

Я не знаю, якщо там дійсно хороший спосіб, щоб зупинити його повністю, особливо якщо ваша кішка дійсно любить поштовхати сміття навколо, як мій кіт. Але я знайшов кілька способів, щоб звести його до мінімуму, так що це не проблема для мене.

У мене є система впорядкованості кішки вітерець, який був величезний крок вперед в порівнянні з традиційними урни.

Tidy Cats Breeze

Найбільше поліпшення я думаю, походить від застосування гранул замість порошкоподібної глини традиційних дробинок. У той час як все ще схильні виганяють, це було менше, ніж глини для сміття, бо немає пилу отримувати люлей в повітря, його легше чистити, тільки з мітлою, і не прилипає до їх вовни і простежити далі, ніж ящик для сміття. В якості додаткового бонусу, це також не пахне наповнювач для котячого туалету як глина робить, і так як він не має пилу, що б потрапити в мій котячий волосся, він також не пахне, як сміття.

Я уявляю, що то ж саме відноситься, якщо ви просто використовували гранули в нормальну коробку. Я бачив, коржі посліду у видах, як "вчорашня новина", яку стиснули газету, і деякі види пресованої деревини/шкаралупи горіха.


В минулому, при використанні глини посліду, у мене був ящик для сміття, які були свого роду "кришка", що додає зігнув губи в каструлю.

Litter box

Він ніколи не повністю вирішена проблема для мене, моя одна кішка все-таки вдалося вигнати сміття. Але це були значні суми менше, ніж було раніше. Губи зловили сміття, що він попихали, і все інше було так мало, що він залишився тільки ящик для сміття, не відстежується за межами кімнати.

+370
Cyberson 9 вер. 2010 р., 05:06:02

Є багато факторів, які кішок оцінити при виборі місця гніздування: приховування, рівень шуму, близькість до хижаки / конкурентів, температури і т. д. Неможливо сказати, які з них є більш імпорту для конкретної кішки.

Я іноді бачу Квінс (мама кішки) приймати невірні рішення, коли справа доходить до вибору гнізда. Очевидно, що вони не мають вдосконалений методичний алгоритм вибору гнізді, і це суб'єктивно більше / інтуїтивно зрозуміле рішення. Квінс також покине гніздо, якщо вона стає надмірно забруднені або заражені паразитами. Це може бути фактором у її виборі холодних гніздо.

Інша справа, що домашні кішки від дуже спекотної погоди. Вони не обов'язково краще підходять тваринам для холодної погоди. Це може негативно позначитися на їх здатності вибирати хороші гнізда в холодному кліматі.

Ціни на кішок, кошенят смертність також дуже висока в зовнішній кішки, частково через проблеми знайти хорошу гнізда, а частково-за хвороб та інших чинників, таких як хижаки.

Так що відповідаючи на ваше запитання, Королева зробила її краще, але вона не змогла захистити ніжні вуха малюка, ймовірно, з-за просто невезіння.

Схоже, вона зберігала її кошенята живі, хоча так вона була в кінцевому рахунку успішна в кінці кінців.

+326
jiowick 8 лист. 2010 р., 07:19:57

Мідь-це просто щеня, і цікаво, що природно. І пощастило-старий пес та мають фіксований характер і розташування; він також боїться втратити свій стан у вашому розумі. Ці інстинкти в залежності від віку. І заважає рости largen розрив міді і пощастило. Єдине, що ви можете зробити, це скоротити розрив між ними і знизити пильність змійовик в голові щасливчика. Нехай залишаються одні, без іржавих і грати в деякі ігри з ними достатньо. Не упередженість кого-небудь. Якщо мідь надто неслухняний Clam вниз. Спробуйте замкнути їх у клітини окремо. Якщо це можливо, ви можете відправити мідь в навчальний клас цуценя.

+307
Greg Malcolm 15 лют. 2012 р., 21:43:01

Після переїзду будинок 8 тижнів тому в. е успадковується ставок для розведення риби, що містить близько 20 риб, 270 см в довжину, 130 см в ширину і 35см в середині. Він використовує Hozelock Cyprio Экоэнергетической фільтр плюс 5000 з максимальною витратою ЛПХ 2250.

enter image description here

Я ніколи не володів до риби, тому читання інструкції на задній частині корм для Риб попередні господарі залишили після він сказав годувати 3 рази в день, стільки, скільки вони можуть з'їсти протягом декількох хвилин. Я відчував, що це було багато, тому що вони керують лише одну чашку протягом декількох хвилин і говорити з іншими, здавалося б. Тому я годувала їх раз на день, зазвичай близько 6 вечора. У них одна чаша, наповнена цієї(чашка на картинці)...

enter image description here

Сьогодні вранці 5 Риби мертві і я стурбований тим, що щось неправильно з водойми, ставка або системи живлення.

Принаймні, одна з риб у цій картині виглядає опухлим, чи це нормально?

enter image description here

Я подивився на фільтр і можна побачити багато комах, які виглядають як чорні личинки всередині рухаються навколо (ті чорні речі на піну)....

enter image description here

Може бути проблема з фільтром? чи повинні бути комахи/життя всередині?

Рибу живою не представляється зацікавлений в їжі сьогодні (ви можете бачити її плаває на поверхні води в першій картині).

Також є ставок занадто зайнятий? є досить велика Ліллі колодки, і рослина на нижньому торці праворуч останнім часом значно зріс. Чи може риба бути затиснутий або застряг в зоні ставка?

Поведінка мудрим, вони, здається, збираються біля входу води, ковтаючи її. І часто виходять на поверхню і просто залпом, ігноруючи їжу. Один з них постійно плаває на боці в неглибокому просторі, що є незвичайним.

Будь-які поради з вдячністю, як я стурбований тим, що більш помре, якщо є проблеми з навколишнім середовищем вони живуть.

Узагальнити основні проблеми...

Виконайте одну або кілька з мертвої риби виглядають опухлими? Які у вас рибки? Якщо фільтр має життя/комахи в ній? і це брудне? Це ставок затоварені? Їх слід сьорбати на поверхні? Картина годування ОК?

+282
agent0074 2 січ. 2012 р., 02:00:50

На спинці від попередньої відповіді, я згоден, спробуйте іншої більш високої якості сіно, ймовірно, зробити трюк. Травна система кролика призначений для дієти з високим вмістом клітковини-не один високим вмістом жиру, білка або цукру. Я рекомендую ферми свіжі Тімоті сіно (для кроликів і дрібних домашніх тварин) і ось чому.

Короткий історія: знаючи, що кролики потрібні високоякісні сіно, я став продаватися на Тімоті сіно, коли мама була морська свинка на ім'я Ліззі, що б не з'їсти її Тімоті сіно з магазинів. Я був трохи засмучений на мою маму, коли я дізнався про це, тому що нам довелося жити в місті Элленсберг, Вашингтон, який буквально Тімоті сіно столиця світу! Я знав, що я міг зробити Ліззі краще сіно, ніж те, що вона отримувала від магазинів. І звичайно, коли я зробив, вона жадібно відкусила шматок і попросив ще.

Тімоті сіно в магазинах зазвичай не менше 1 року, і часто саме 2 років або більше! Це тому, що сіно має пройти набагато довше ланцюжка поставок. Не кажучи вже про втрату вологи з пластикової упаковки. З-за його свіжість і природну солодкість (що є привабливим для кроликів), намагаючись ферми свіжого сіна може працювати для вашого кролика, як це робили наші свинки.

Нарешті, крім поліпшення травлення, інша причина кролики повинні їсти сіно для здоров'я зубів. Їсть сіно Снідом в процес природного поновлення кролячі зуби.

Є так багато факторів, щоб розглянути при розгляді харчових продуктів і харчування вашого кролика, але сіно лежить в основі, якщо їх дієти. Ось корисний кролик живлення, керівництво.

+213
DragonFist616 15 лист. 2018 р., 03:22:00

Думки людей з цього, ймовірно, сильно розрізняються. Особисто я за підстава, що дозволяє досить пасовищ для коней пастися без добавок в гарну погоду. Я теж відчуваю, що краще для коня, якщо вони можуть бути поза як можна більше. Я знаю, що багато коней проводять велику частину свого життя в стайнях, але я бачив багато негативних наслідків від такого підходу (як фізичного, так і психологічного) і воліють бронювати стайня для суворих погодних або інших виняткових обставин.

Це, як кажуть, я б сказав, Чим більше простору ви можете надати, тим краще. (Це добре, щоб бути в змозі мати два або кілька загонів доступні, так що ви можете повернути навесні, коли тільки починає рости трава, і т. д.) Але я б дав ~1 акр за кінь як нижня межа тяжко. Якщо ви плануєте на збереженні мініатюрних коней або, можливо, маленьких поні або схожі. У цьому випадку ви можете бути в змозі піти з половини АКРА за коня, але я не дуже комфортно себе почуваю обліку будь-якого типу коней за менше Землі, ніж.

+147
Scooter02 25 бер. 2019 р., 08:58:55

Зв'яжіться з вашим місцевим тварина або кішка рятує. Вони можуть допомогти вам знайти житло для вашої кішки. Деяких рятує поїде, так що навіть якщо у вас немає ніяких, що дуже близько до вас, зверніться в залежності від того, що ближче. Якщо вони не можуть допомогти, вони можуть знати іншого порятунку, хто може. Якщо перше порятунок Ви зв'язатися не можу допомогти вам, спробуйте інший.

Крім того, тримати їх. Чотири кішки-це багато, але терпимо, хоча ветеринар рахунку може бути важко керувати, коли ви повинні отримати їх все виправили.

Незважаючи ні на що, переконайтеся, що ви забрати маму до ветеринара і зробити її стерилізувати, так що не буде більше кошенят в хороші руки.

+142
Harshvardhan Raju 29 вер. 2015 р., 01:12:22

Отже, по-перше spL144s не найпростіший з анциструс розводити, але ви не хочете додавати будь-яких інших видів в суміші, щоб забезпечити правильне розведення. Сподіваюся, що обидва ваших чоловіки і жінки всі вийшли з одного місця, щоб забезпечити це.

Щоб відповісти на ваше запитання, ви можете розводити їх без пробок. Але потрібно будувати "печери", як вони розмножуються тільки в печерах. Це генетично закладено в їхній інстинкт, щоб захистити себе, свої яйця, і їх ікру, шляхом селекції в печерах. Я піду через короткий список речей, які ви хочете використовувати в якості печери, замість потворного розведення труб, які ви хочете мати поєднання. Друга частина моєї відповіді, уточнюю на кращих умовах ви можете спробувати зробити це можливо в вашому акваріумі, щоб збільшити свої шанси на розмноження.

Для печер, ви хочете, шифер або великі плоскі камені, щоб побудувати свою власну печеру. Складати їх, і спертися їх один проти одного таким чином, що дозволяє отвори для них, щоб отримати в і поза і всередині повинна бути затягнута настільки, що мало світла досягає всередині. Фото внизу, темно-синій-іш сірий шифер, шматки разом і склеїв акваріум клей (поширений продукт рибні магазини, які продають продукти цистерни риф). Прагнути до майже повній темряві. Використовуючи акваріума клей (водонепроникний риби і безпечний) може допомогти створити що темрява - див. фото. Ви можете зробити отвір на дні печери і невеликий отвір у верхній частині (хоча ця опція дозволить більше світла, залежно від вашої породи або шифер це може бути самий простий, хоча і менш популярний). Якщо ви вибрати "двері" або відкриття на стороні, переконайтеся, що у вас є дві печери, як ця, одна з видом на задню частину бака, а друга-вперед, так що вони мають більше можливостей. Вони можуть відчувати себе безпечніше йти до задньої двері, ніж спереду, де найбільше відбувається ака більше загроз. Рис теракотові горщики з передньої і задньої відкриття. Покласти корчі у вашому акваріумі. Теж схиляюся шматки один проти одного таким чином, що створює темний простір за ним. Нормальний у декор полиці, Якщо ви можете знайти теракотова печера в зоомагазині ці хороші варіанти теж. Деякі прикраси навіть пофарбовані в чорний колір всередині, який допоможе зберегти світ, а також. Побудований фото нижче кілька варіантів декоративної печерою заздалегідь.

Загальні рекомендації стан: "танки заводчик" ака довгим танки є кращими для виробництва молодих. 10gallons складно, найпростіший 20 або 30 танків галон. Ви можете зробити більше, але ви хочете багато взаємодії між самцями і самками, так що чим більше бак, тим більше з них ви хотіли б у свої - краще дотримуватися 20-30 Галс, але більше не виходить. 10 галонів-це просто важче запропонувати кілька печер. Ці риби мають дуже високу ознаки захисту при розведенні, що також означає, що ви отримаєте найкращі результати, якщо ви розводити в окремому акваріумі, ніж з іншими рибами. Ви хочете, принаймні, два або три самки на одного самця. Ідеальна ситуація розведення будуть два самця на п'ять самок. Ви хочете Спонг фільтр чи необхідно обернути сіткою навколо всмоктуючого фільтра, щоб зберегти ікру і молодь від потрапляння вгору (я розводжу рибу і використовувати чистий варіант, тому що це дешевше, ніж покупка додаткового фільтра), але якщо вам потрібно зробити новий фільтр для установки в будь-якому випадку, спробувати губку фільтра! Ваш танк має високий світло (тільки вдень) і утеплювачем на всі часи, продовжував між 77-80°F. використовуйте невелику або ніяке субстрату на дні. Я віддаю перевагу тонким шаром субстрату або піску або дрібних гравій до н. е. відбиття світла відскакують від дна скло може злякати рибу і тому що це чистіше і красивіше. Але якщо ви виберете не гравій (немовлята і яйця не заблукати або подрібнюють в субстрат) покласти чорний або натуральний кольорового паперу, картону або акваріум підкладку під танк. Корми високої якості диски водорості; шукати той, який включає в себе спіруліна, і навіть краще, якщо він також говорить, що овочі в ньому. Добавки з реальними овочі; промити, нарізати 1/2"-1" розміру шматочків, і Бланш кабачки і огірки. Збліднення їх утримує їх від плаваючою. Перевіряти і стежити за якістю бака. Вони можуть процвітати і добре розмножуються в жорсткою чи м'якою води, і досить широкий рН (6.4-7.8), але ви хочете, щоб ваш ПЕ-аш і твердість, щоб залишатися послідовним, щоб зменшити стрес і зміни. Зберегти воду чистою, 10-20% підміни води 1-2 рази в тиждень, поки яйця не закладені, не рухаючись печери. Якщо робити 20-25% води, 1/тиждень, ви будете менш імовірно, щоб порушити їх розпорядок дня, але тримати бак досить чистий. Ви, ймовірно, не виробляють яйця і ікру, якщо ваш аміаку шипи, і просто нездорові в будь-якому випадку погоду в розведення чи ні. Завжди вимикають світло на ніч, і спробувати теж штатні розписи годування. Коли ви починаєте годування овочі (особливо важливо після яєць) видалити після 8ish годин. Люди говорять 4, але не всі риби були виявлені овочі вчасно, щоб отримати багато перекусів з них. Я висаджу овочі, перш ніж лягати спати, і приймати їх вранці, що може працювати для вас теж!

can be purchased this way or achieved similar with slate and aquarium glue

Terracotta cave, double door

Do it Yourself caves built

decorative caves/rocks

decorative and terracotta cave available in most stores

Decorative cave

+132
rahul rao 11 жовт. 2014 р., 02:31:53

У нас зараз 2 кішки, 1 чоловік та 1 жінка 8 місяців. Обидва є братами та сестрами і вони були дуже прив'язані один до одного, як ми відокремили їх від мами, коли вони були тільки 2 місяці. Я нещодавно каструвала свою кішку близько 15 днів тому. В цілому процес стерилізації ми зберегли і кішок в окремих кімнатах. Тепер мій кіт нападає на кішку. Яка б причина? ми Р-раніше використовують ліки на кішок стібків, хіба що запах є причиною для нападу кота? Будь ласка, дайте мені знати, як вирішити цю проблему.

+80
Lech Rzedzicki 9 серп. 2010 р., 01:09:29

В якості додаткової інформації до іншим відповіді, ветеринар зможе дати вам консультацію спеціально для ваших кішок потреб, будь то потреби у фізичній активності, здорового харчування, або інший час годування, схожі на мій відповідь скільки мені годувати мого цуценя?

Ветеринар також використовувати вага діаграма для визначення стану вашої кішки, як показано нижче, які можуть допомогти знайти курс дій, специфічних для вашої тварини.

enter image description here

Більш детальну інформацію можна знайти на PetObesityPrevention.org

+46
McDJ 19 груд. 2014 р., 06:21:19

У мене Мейн-кун, який був порятунком. Вона була дикою протягом п'яти місяців перед укриттям взяв її на руки. Я отримав її близько 5 1/2 місяців, трохи більше 3 років тому. Я думав, вона залишиться поблизу-здичавілі, але вона стала дуже ласкава, особливо за останній рік. Вона зустрічає мене біля дверей, застрибує мені на коліна, облизує моє обличчя, ніколи не хоче бути в іншій кімнаті, ніж я, і взагалі мила.

Єдине, що вона раптом перейде в режим атаки.

Тепер, я не роблю нічого, щоб спровокувати це. Вона буде підстрибувати у мене на колінах, або на грудях, коли я лежу на підлозі, нявкати на мене, і вимагати, щоб її гладили.

Потім, в середині, коли їх гладять, вона буде нападати на мою руку, руку варварськи. Тепер, я знаю, що в цьому немає злого умислу з її боку, тому що якщо я поклав моє обличчя поруч з нею, вона повертається в обійми режимі.

Проблема є, вона велика кішечка і насправді можуть пошкодити шкіру зубами, і я впевнена, що її кігті могли різати стали, якщо ми дозволимо їм це зробити досить гострим. (у нас вет обрізати їх).

Хто-небудь знає, чому вона робить це? Я можу що-небудь зробити, щоб не заохочувати таку поведінку?

+41
Alia17 12 лип. 2012 р., 05:00:21

Як я бачив в моїх дослідженнях, здається, що багато це якщо ви хочете годувати бородатого дракона Брюссель, ви могли б зробити це рідко. На додаток до годування бородатий дракон Брюсселі рідко, ось список того, на що ви рідко годують бородатого дракона.

Рідко Брокколі, брюссельська капуста, морква, цвітна капуста, зелений горошок сирої, бруква сира, помідори, зерна граната, карамболи, банани, коричневий рис довгозерний, соя

http://www.lovebeardies.com/information/bearded_dragon_food_and_nutrition.html

Для отримання більш докладної інформації, натисніть на посилання вище для отримання додаткової їжі.

На додаткові дослідження, як зазначено вище Брюсселі мають високу кількість goitrogen.

Може бородаті дракони їдять брюссельську капусту? Так, рідко, з високим вмістом вітамінів а також має goitrogen

Goitrogens – гальмує споживання йоду, що потім викликає проблеми з щитовидною залозою, такі як набряк.

https://www.beardeddragon.org/forums/viewtopic.php?f=18&t=200150

+34
user343808 21 трав. 2012 р., 07:20:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil