Як довго я повинен тримати добре налагоджений кішку?

Я росла в сім'ї кішки родом з сім'ї любителів кішок, так що були навколо кішки протягом тривалого часу. Однак, нещодавно моя бабуся померла і я запропонувала удочерити її 10-річний котяра, Нед.

Мій двоюрідний брат також запропонував прийняти кішку, і прийняття його вимагає, щоб я запитав дозволу в господині і, можливо, доплачувати оренди, я дозволив їй взяти його. Однак через тиждень, вона запитує, Якщо я міг би замість нього, вона виявила, що була моторошна алергія. Я сказав Так, після отримання дозволу від нашої господарки.

Я знаю, що ти повинен тримати кішок протягом двох тижнів, але я не можу перебільшити, наскільки добре він пристосувався до життя з нами в такий короткий проміжок часу. Від першого кілька годин з нами в неділю ввечері, він з цікавістю вивчає навколишній будинок, стає його живіт терся, освоїтися. Ми прокинулися, щоб виявити, що він використовував лотка без проблем і здорове харчування. Він спав на нашій ліжка з нами і сидить на колінах кожен вечір, в той час як ми дивимося телевізор. Він вередливий, ласкавий стару річ, і він часто слідує за вами навколо будинку, поки ви займаєтеся домашніми справами.

Під час свого короткого перебування у будинку сестри, вона сказала, що він "ховаючись" від її 6-річний син дуже багато, і схоже, він був набагато більш боязкі є, чим він є тут, і це хороший знак для нас, я вважаю.

Як і більшість кішок, він любить дивитися у вікно, і іноді він плаче, щоб вийти з дому через задні двері, але всякий раз, коли ми вислизнути з задньої двері, щоб вийти назовні, йому не прорватися. Він явно хоче вивчити наш невеликий, досить закритий сад, але не схоже, що він хоче втекти!

Який простір там з цим 2 тижні дата інкубації? У кого-небудь є історії здача кішка Раніше - випадково чи ні - і є все, що я повинен знати, якщо я вирішу його випустити раніше? Або незважаючи на всі сприятливі знаки це просто погана ідея?

+523
Mylyanyk Marko 14 жовт. 2014 р., 00:42:06
29 відповідей

Я годую двох своїх кроликів у відповідності з дієтою, модель "libidum оголошення". Для мене це звичайна, але я припускаю, що для деяких людей це ново. Я сподіваюся зібрати під цей питання:

Що означає "пекло либитум" і які інтерпретації?

За те, що тварини "досхочу" нагодувати доречний?

(Ви можете додати теги на це питання теж)

+981
Vidya Bhushan 03 февр. '09 в 4:24

Це ж золото рам, або якийсь гібрид з електричним синій оперативної пам'яті, але освітлення робить його трохи важко визначити. Але, в принципі точно такий же догляд, як німецький синій РАМС, але колір відрізняється. Обидва типи мають дуже короткий термін служби і вимагають дуже високої якості води, схожі на дискус.

+974
Renee Blake 17 черв. 2012 р., 02:53:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я люблю членистоногих багато і добре тримається на них, але більшість, здається, бути байдужим до людей і ненавиджу їх, тому чи є якісь видів членистоногих тварин, що подобається спілкуватися з людьми і зв'язок з людьми?

+924
gidzior 27 лист. 2017 р., 08:13:28

Я згоден з Роджером. Анімовані GIF (і в меншій мірі текст) рекомендувати кішка хоче бути друзями, але теж дуже нервує.

Жести тіла являють собою суміш "погладь мене" "я боюся" і "не нападай на мене".

Раптове пронизливе нявчання є, швидше за все, вона хвилювалася.

Якщо ви тільки що переїхали - зверніть увагу, що це дуже важко для кішки. Вони можуть знати, що вони можуть одержувати їжу від людини, але вони вважають, що їх територія, звідки береться їжа. Переїзд-як ви втратити свою роботу і отримувати нову, де ти не уявляєш, яка зарплата. Час йде, кішка звикне до нової території.

+848
wdc92 7 черв. 2019 р., 08:29:16

Так у мене бак близько 15 літрів і у мене були Даніо і гуппі на рік. Рівень нітратів у воді низька і немає ніякого аміаку, а також рН води в нормі. Мого брата годували даніо,золота рибка гранули і вона як-то вона перетравлюється. Вона виглядає жахливо, і з одного боку схоже, що її шлунок ось-ось вибухне, і якщо ви бачите, є якась коричнева штука всередині нього. enter image description here

+820
santhosh gupta 21 лист. 2012 р., 02:01:50

Деякі з позитивних ефектів водоспадом.

Приходить більша кількість води в контакті з повітрям,цього робити краще насичувати киснем воду.

Водоспад допоможе тримати на поверхні води, вільної від білкової плівки і пилу,і це приємно дивитися.

Деякі негативні ефекти.

Водоспад зробить це важче, щоб тримати температуру стабільною в свій танк за рахунок більшої поверхні вода буде,як правило, температура в будинку нижче, ніж те, що ви хочете, щоб у вашому танку так буде остигати вода.

Водоспад дозволить збільшити випаровування з вашого танка, і якщо вологість повітря у ваш будинок низький, ви можете втратити воду з бака досить швидко.(це позитивно для повітря у вашому домі, але випаровування буде охолоджувати ваш танк).

Водоспад змусить СО2 з води, і це зробить ваші рослини подохнуть від одного з основних поживних речовин(СО2), так що рослини будуть рости набагато повільніше, і вони отримують менше нітратів з води.

Бетта риби не потрібен додатковий кисень, що надаються з водоспаду,і поки поверхня води знаходиться в русі вода буде насичена киснем і СО2 видаляються з води.

Вода не стане чистішим від водоспаду, чим він буде трохи нижче від поверхні на виході з фільтру,це бактерії у вашому акваріумі і фільтрі, що робити prossesing відходів і не хлюпотіла вода.

+809
kessy kessy 3 груд. 2010 р., 01:00:04

Є багато елементів, які могли б впливати на інтерес:

  1. Полювання / цікавий аспект, як @irrationalJohn згадав. Рухомі листи виглядають і звучать подібно до природної котячої здобиччю.

  2. Кішки в цілому цікаво / страшно у будь-які зміни в їх середовищі.

  3. Ліжко є дуже важливим місцем у світі кішки. Це, як правило, Безпечний будинок, який вони бігти. Він пахне, як більшість його людей, коли вони там. Це часто є основним місцем сну. Проблемна кішка часто використовує ліжко для подачі сигналу лиха до господарів.

Так, зміна в ліжку може мати навіть велику символічну впливає на кота, і там може бути більше, потрібно звільнити це простір, будучи частиною цього процесу. Це схоже на кішок, які риються в лотка відразу ж після того, як він був очищений.

+771
Tom Zinger 25 лют. 2018 р., 00:42:09

Мій пом це занадто. Він використовується, щоб турбувати мене, поки я не зрозумів, це був його спосіб сказати "Привіт. Погладь мене!" Одного разу він заводить дружбу з незнайомцем, він ніколи не гавкає на них, він просто підбігає до них, щоб вам її погладили. Ми тільки що переїхали в новий житловий комплекс, повна нових людей, і це дійсно видно останнім часом. На щастя, він освоює і подружитися з нашими новими сусідами. Тепер, якщо я міг би змусити його перестати бути агресивні до інших собакам (йому 5 фунтів і менше фути заввишки, але думає, що він 10 футів у висоту і куленепробивні)

+767
nonkosi 15 трав. 2017 р., 02:22:16

У нас є Гонконг класичний для нашої 1-річної собаки. Вона любить Гонконг і проводить багато часу з ним, але завжди закінчує тим, що близько половини дюйма, що арахісове масло прилипне в самому низу інтер'єру.

Чи означає це, що Гонконг є занадто маленьким для її мовою? Вона повинна бути в змозі очистити повністю відповідного розміру Гонконгу, дали достатньо часу?

+727
Xanderale 27 лип. 2015 р., 14:47:04

Думаю про те, зробити його новим другом, він самотній будучи на самоті. У той час як ні один з вас, можливо, захочете придбати цуценя, є багато зрілих собак в місцевих притулків, які потребують будинку.

Наш місцевий притулок дозволить вам (насправді вони наполягають), що нинішні собаки, так і потенційних нових собак зустрічаються в притулок, щоб побачити, якщо він буде працювати.

Ви також можете хотіти розглянути інший тип тварин, як кішки і Кролики будуть з задоволенням проводити час з вашої собакою і як використовувати урни, які можуть або не можуть бути корисними для вас.

+673
Gary Brainarduser16842 22 бер. 2014 р., 00:40:42

Моя кінь отримала серйозну травму 3 місяці тому. Її ліва нога була з шипами в кістка довжиною 30 см прорубание м'язи і весь стегні degloved. Її шкіра висіла навколо її коліна.

Вона пройшла довгий шлях. Рана гоїться і набагато менше. Вона, однак, тягнув її копита і трохи кульгає. Вона має регулярний догляд ветеринара.

Ветеринар припустив, що вона може знадобитися протизапальну і вимикається протягом життя, щоб зменшити набряк і полегшити біль.

Я цікаво, якщо є натуральна альтернатива фенілбутазон , що я міг би використовувати, що може бути не так різкий на животі, а також дешевше.

Ця кінь вже голодували, і я стурбований її розвитку виразки. Я не хочу, щоб вона страждала. Я хочу, щоб її життя було максимально комфортним і годую я її багато добавки, щоб оптимізувати своє здоров'я.

enter image description here

enter image description here

+633
ejmin 8 лют. 2012 р., 13:16:56

Я не впевнений щодо beardie, але для змій, коли вони налякані руках, ви повинні працювати з ними, поки вони не звикли. Багато часу це тварини особистості, але якщо вас турбує заводчика, вам слід запитати у тур-їх послуг. Ви можете подивитися на інших тварин і подивитися, якщо є ознаки жорстокого поводження і авторитетних заводчиків дозволить вам зробити більшу частину часу.

Жорстокого взяти вас через типовий процес роботи, щоб приручити змію вниз.

Корпус: перше, що ви повинні зробити, це перемістити корпус у менш людному місці, якщо він знаходиться в високою прохідністю, наприклад у вітальні. Якщо це неможливо, то можна поставити кілька шкур (бородатих коллі потрібно багато місця, так що це не повинно бути великою проблемою) або поставити фонове зображення на 2 або 3 корпусі (якщо 4-х сторін і зверху прозора.

Процес: після того, як клітина створена, щоб бути більш приватним, ви можете почати працювати з ними. Погано зараз сказати, що для Змії це може зайняти тижня до декількох місяців залежно від того, тому, якщо ви дійсно хочете, щоб вам було комфортно з людиною, ви повинні бути готові покласти в масу зусиль. Ви повинні бути чуйними до його страх, як тільки ви наближаєтеся до корпусу. Я не впевнений, який тип почуттів бородаті, але змії можуть запах (смак) досить пристойно. Перше, що вам потрібно зробити, це зробити це раніше твій запах. Ви можете зробити це, сидячи поруч з кліткою за кілька хвилин до відкриття або взаємодіючих з ними. Також обов'язково дезінфікувати руки після взаємодії з іншими домашніми тваринами, тому що запах цих тварин може занадто налякати beardie. Після цього ви повинні прагнути, щоб забрати тварину протягом короткого проміжку часу. Я зазвичай починаю з 5-10 хвилинних занять у день, поки вони не здаються досить комфортно з ними. Для вас це може виглядати як дракон, не стрибає, не розпушити, шипіння, або стрижуть свої голови. Як тільки це буде досягнуто, ви в значній мірі є те, що ви хочете, щоб навчити їх і можете збільшити час утримання і продовження. При збільшенні часу ви можете просто повторіть описані вище. Просто продовжуйте працювати з ними, поки вони здаються дуже комфортно з вами руках.

Я повинен згадати, що іноді рептилії ніколи не виросте з своїх звичок, і якщо це так, може бути, розглянути можливість врахування в якості перспективних тварин або перемістіть його в якості такого?

Примітки: вище-це базовий процес, але є й інші речі, які ви можете тримати в розумі. Перший-це при першому запуску тримав його, переконайтеся, що ви робите це на ліжку або дивані. Це дозволить зробити падінь або стрибків набагато менше шкодить йому, якщо вони відбуваються, тому що невеликий розмір тіла може змусити людей падає катастрофічними. Ви також можете встати на коліна або сісти і обробити його нижче до Землі. Іншим важливим моментом є навчання гад реагувати на певні тригери. для Змії це годування підготовка відповіді (якщо змія думає ваша рука харчових продуктів і укусів, ви повинні навчати їх, щоб не кусати руку). Це робиться з допомогою змій, кидаючи маленький шматочок підкладки на них, коли вони годують, так що вони знають, що це фактичний час годування. Те ж саме можна застосувати до занадто бородаті. Якщо ви тренуєтеся, щоб зв'язати трохи субстрату з заїдуть це може бути не так страшно, тому що він знає, на що йде. Інша річ, щоб пам'ятати, повільних рухів і намагайтеся не приходять безпосередньо від вище. хижаки в дикій природі прийшов зверху, так що багато рептилії чутливі до цього типу руху.

Сподіваюся, що це допомагає!

+618
Ian 26 січ. 2014 р., 22:28:27

Не використовуйте щось на новонароджених кошенят і їх мати, поки кошенята живляться від неї!!

Кішки в приміщенні? тоді у вас може виникнути проблема з блохами..

Вони зовні? Зачекайте, поки вони відповідного віку і використовувати анти-блошиний лікування, яке ви отримали від фармацевта.

+508
Cicy Joseph 31 бер. 2017 р., 20:15:42

Тому у мене дуже нахабний кошеня будинку. Shes збирається бути 6 в червні(2019). Я теж володарка пустельників. Вона ніколи не турбували їх раніше. Але останнім часом намагається проникнути в клітку, коли я не навколо. У мене є пін-код, який замикає кришку на клітці, і вона recentlu провалився під кришкою, яка складається з екрану. Після фіксації його, ми повинні зберегти щось, що приховує екран, або ж вона намагається знову наверх клітку. Люди сказали обприскувати її водою, але я хочу знати, якщо є більш простий спосіб, щоб навчити її не порушувати.

+453
goldenbutter 31 бер. 2014 р., 14:48:13

У мене дві кішки; Рози (самка, 7 років) і Пепе (чоловік, 3 роки). Проблема в тому, що вони їдять їжу один одного, і це робить його важко відслідковувати, хто тільки що поїв, тим більше, що Розі любить наїстися сама, поки вона блює.

Більш конкретно, застосовується наступне:

  • Наша сім'я веган, тому ми годуємо наших домашніх тварин вегетаріанською їжею. Пепе-це виняток, втім, як і коти потребують у визначеній формі м'ясо в свій раціон (інакше вони кристали ризику в їх сечовому міхурі).
  • Рози і Пепе приблизно одного розміру (Пепе трохи більше).
  • У нас також є собака, Брут (чоловік, 4 роки). Обидві кішки їдять часто свою їжу.
  • Іноді один з наших вихованців будуть вирішувати вони повні, перш ніж їх чаша порожня. Або вони можуть повернутися до нього іноді і пасуться (як я роблю з печивом).
  • Близькість не має значення; в обох моїх кішок миски в різних кімнатах, але досі вони пасуть один від одного вільно чаші.
  • Обидві кішки мають здоровий вагу.

Як я можу гарантувати, що мої кішки їдять тільки ту їжу, яку я виділив для кожного з них?

+436
Viswanath Lekshmanan 5 вер. 2017 р., 10:03:08

Я знаю кілька фермерів, вони історично годували свининою для своїх свиней. Це не просто свині, які будуть виходити на ринок, але деякі, щоб показати свиней, а також. В якості конкретних дієтичних поліпшень, які можуть володіти порівняно з іншими дієтами для свиней, я не можу підтвердити.

На особистій ноті, я вважаю, що годування свинина свиня це кращий спосіб, щоб зробити самий "свинячий наповнив смак кожного шматочка свинини". Це тільки здається, що ви отримуєте більше свинини для вашого долара.

+426
Dimidroll 2077 5 черв. 2017 р., 14:27:07

Ви повинні бути терплячі з кішками і нехай вони самі вирішують, коли і як вони хочуть спілкуватися. Не намагайтеся форсувати події, і переконайтеся, що ваша кішка завжди має десь сховатися, коли відвідувачі телефонують.

Кішки не люблять відчувати себе в пастці. Якщо ви вибираєте вашу кішку, щоб показати гостям, це може бути основною проблемою. Адже він не знає, що ваші наміри, або якщо чужі йому буде боляче. Просто дозвольте вашій кішці робити те, що він хоче робити, коли відвідувачі телефонують.

Я б не став брати корм для вашої кішки. Він зважився вийти зі свого укриття ... є, коли відчуває голод. Якщо ви відчуваєте, що це реальна проблема, поставив укриття біля станції годування. Товста картонна коробка з вирізаним в ній отвором буде робити.

Мій власний кіт, який був шалений, дуже нервова, чужих, і, як правило, йде з дому, коли хтось стукає в двері. Хоча ми мали протягом чотирьох років, він починає звикати до постійних відвідувачів.

Якщо ваша кішка просто не любить бути оброблені на всіх, спробуйте тримати її дуже вільно, так що вона може легко стрибати, якщо вона хоче. Якщо вона може легко відскочити, вона не буде атакувати вас. Ніколи не хапатися ваш кіт.

Мій власний кіт не подобається на першій, але я акліматизувався, йому вирішується з допомогою цієї техніки. Я до сих пір, хоча зараз він із задоволенням пройде.

+398
Sironsse 27 квіт. 2014 р., 02:09:32

Це відбувається з моєю мамою та її кішок, тому що вона їх годує вологим кормом вранці. Я трохи почитав і з'ясував, що годує їх вранці вони захочуть тебе розбудити на їжу вранці. Коли у мене кошенята, я зробив це в точку, щоб тільки прогодувати їх вологий корм, коли я прийшов з роботи додому, а не вранці. Я виявив, що це працює дуже добре, як вони дозволили мені спати (ну начебто...), не розбудивши мене хотіти жерти. Вони знають, якщо вони голодні, їсти сухий корм і годувати себе. Мої кішки досі Розбуди мене через ніч, але це в основному із-за того, що вони хочуть грати в 3 години ночі, або вони були на полюванні і шуміти. Граючи в м'ячик, я маю на увазі буквально грає. Моя жінка, як правило, падіння її улюбленою іграшкою на мені або поруч зі мною і лиже мою руку, поки я беру її іграшку і викинути за двері в спальню, яку вона піде і отримати і повторити цей процес повинен я засну, перш ніж вона повернулася :). Так що єдине, що у мене є для вас, щоб спробувати буде змінюється, коли вони отримують вологий корм, але якщо ігнорувати їх не вийде, це може бути занадто пізно, щоб спробувати змінити час їх годування.

Я теж вже 10+ годин в день, так що я розумію ваші труднощі, не вміючи грати з ними. Зазвичай, коли я повертаюся додому, я проведу найближчі 3 години грати з моїми котами, кілька разів за власним вибором, інші часи, це тому, що вони кричать на мене.

+360
1nstinct 12 черв. 2013 р., 06:25:09

Я використовую води Ro для мого нещодавно почав 100л акваріум і його результати до рН 6-6.2, який є занадто низьким, враховуючи, що Х дорівнює 0.

В даному випадку, мені потрібно щось підняти РН (а Х в кінцевому підсумку). Кандидатами на даний момент є:

Прийом NaHCO3 (харчова сода): піднімає KH і РН, але додає Na(натрію) у воді, яка не дуже корисна.

KHCO3 (бікарбонат калію): піднімає KH і трохи РН, але повинен використовуватися з обережністю, оскільки додає до(калію) у воді, що дуже корисно в потрібних кількостях, але надмірне вживання може бути шкідливим для риб і рослин.

У вас є якісь інші методи/формули/combounds, щоб підняти pH у води Ro контрольованим способом без додавання будь-яких невідомих елементів в моєму акваріумі?

Дякую

+317
user10646 25 квіт. 2014 р., 14:35:12

Вам потрібно відновлювати як собака думає про вас і вашому будинку.

Перший раз, коли собака залишалася над нею, швидше за все, були в чужорідному середовищі з великою кількістю різних ароматів і був дуже нервовий і тривожний. Це почуття буде тільки повторили чим більше ви дивіться за ним, оскільки він пов'язує ваш будинок з цими почуттями зараз. Чим більше ви доглянути за собакою, поки його почуття, тим більше вона підсилює ті почуття і поведінку для вас і вашого будинку.

По-перше, представити себе собакою в її власному середовищі, тобто власники будинку, багато, так як собака стає більш спокійною. Дати йому багато суєти, грати і це буде зробити собака відчувати себе збудженими. Продовжуйте робити це, щоб собака знала, кожен раз, коли він бачить вас, він отримує ті ж порушені почуття, ту ж, що він отримує, коли власник собаки піднімає їх призвести до прикладу.

По-друге, я б зробила це, а потім подивися, взявши собаку на прогулянку, з господарем і врешті-решт без. Це будувати собак довіру до вас.

Тоді в кінцевому підсумку звести до прийняття його до вашого (з господарем в першу чергу) будинок і робите те ж саме, що і в будинку власників. Даючи йому метушитися зробить він схвильований, сподіваюся, сподіваюся, ви будете з собакою, а також хвилювання зробить собаку більш зосереджені на вас і менше на занепокоєння.

У той час як піклуватися про неї, мати свої іграшки, кістки, ліжка, ящики і їжі, все, що його в програму або грати у вже знайомі пахощі, щоб зробити його відчувати себе більш спокійно.

Це за умови, що ви не робили цього раніше ніж погодитися доглядати за собаками. Деякі можуть просто зайняти більше часу, ніж іншим.

+255
Badashi 28 січ. 2015 р., 03:38:01

Це інстинктивна звичка? Якщо так, це буде безпечно і не слідувати йому? Я не хочу, щоб отримати його інстинкти переплуталися або нічого.

+249
Nick Arrow 23 бер. 2015 р., 02:36:40

Я сподіваюся, що питання дійсний для цієї групи. На жаль, я не носій мови.

Якщо хтось ставиться до "тетра" який вигляд вони мають на увазі?

Зображення пошук по Google видає багато різних результатів, а також список на "тетра" стаття з Вікіпедії.

Я питаю, тому що це питання він не сказав (але і видову назву-це не головне в питанні)

+217
abhikaro 5 січ. 2012 р., 00:03:45

У мене було 3-4 критий кішки. Два з них у мене було близько 14 років. Один з них, це була втеча з в'язниці художника, який зумів покинути будинок на її власні пригоди, як правило, тривалістю 6-12 годин.

У мене ніколи не було бліх проблеми. Єдиний раз, коли я використовував бліх / паразитів був коли ми взяли другого кота (який ми буквально знайшли на вулиці).

Я чув у приміщенні тільки кішки, які ніколи не вийдуть стає блохи (точний механізм невідомий, можливо блохи пройти через деякі отвори в стіні, можливо, білок, єнотів, мишей, що б вивести бліх).

Але я б не стала лікувати від бліх якщо у вас є блохи.

+144
Brigitte Lechner 22 черв. 2012 р., 20:39:57

У мене є невеликий садовий ставок (1х1 м і глибиною в фут), який оточений рослинами, які несуть червоні/помаранчеві квіти/фрукти. Коли Chili завод став зрілим, перці просто впав у ставок, де вони почали гнити.

Існує 3 види водних рослин у водоймі, які забезпечують киснем. Він завжди йде дощ тут, тому немає необхідності мати прямий джерело прісної води. У мене гуппі, мечоносці і моллінезіі, які були там вже два роки. Дуже небажаних равликів і жаб. Не було ні мертвих риб до тих пір, поки перець чилі почалося загнивання в ставку. Зробив Чилі вбивати мій ставок риб?

+126
Alfred Samanga 17 лют. 2011 р., 13:06:54
  1. Це непопулярну думку, але це не робить її менш вірно: тобі не коштувало кішку, якщо ви не можете забезпечити відповідну житлову площу.

Тому що у вас є кішка, і як довге життя власника кота собі, я розумію, що ви не хочете її віддати, доведеться задовольнятися тим, що є.

Кішок взагалі не люблю, коли ходив, і кішка явно не подобається. Змушувати кота ходити тільки в результаті кішка не довіряти або любити тебе, як ви вже бачите. У кішок дуже хороша пам'ять, коли справа доходить до згадуючи тих, хто їх образив, і коли-то зламаний, відносини з кішкою-це майже неможливо виправити.

Якщо ви не можете перейти на більш відповідну територію, вам доведеться розважати вашу кішку в приміщенні. Завести кота, ялинку, зробити деякі іграшки (м'ячі, підроблені миші на рядок і т. д.) і активно грати з кішкою в приміщенні. Таким чином, вона отримує її тренування, і вона почне асоціювати вас з задоволення разів, а не з тих жахливих прогулянок. Таким чином, фізичні вправи можуть реально поліпшити ваші відносини з вашою кішкою, а не зіпсувати його.

+89
meeeeeeeeeeeeeeee 8 лист. 2017 р., 19:39:18

Я бачив відео вертикальної собака ремінь безпеки, який вів через zugo серйозні споживає мережеві вихованця https://zugopet.com/ ці речі, безсумнівно, допомогло б в аварію і міг зупинити собака стрибає навколо, але вони можуть інакше шкодять собакам?

This link is not playable follow the url to zugopet

Попередження: кнопку нічого не робить, це скріншот з сайту, щоб допомогти з метою роз'яснення. :-)

+83
AexChecker 15 вер. 2017 р., 22:27:20

Немає. Ніколи не використовуйте людські ліки без рекомендації ветеринара.

Причина лікування для кішок може бути важко, тому що у кішок є так мало варіантів. Кішки ласі на всілякі отрути, які абсолютно безпечні для людини і це виключає багато варіантів з людських медичних наук.

Є дуже багато історій жахів кішок отруїли їх благонамірених власників. Навіть шампуні можуть бути смертельними для кішок за рахунок рослинних екстрактів, які вони містять.

+65
slice 16 лип. 2019 р., 05:47:08

Вам пароочисник, такий, що бризки з брудної води і всмоктує його назад. А Бисселл або який-небудь інший бренд працює добре. Переконайтеся, що він має шланг. Вони також продають зменшені версії цього що тільки шланг і нічого більше. Вона буде мати два відділення, одне для брудної води, для чистою. Якщо у вас є це (позичити або купити-коштує грошей, хоча.. серйозно) відкрийте вікна в кімнаті, що ви збиралися почистити матрац. Якщо це тепло зовні вона буде сухою швидше. Тепер поставте матрац на боці, у вертикальному положенні. Це дозволить зупинити воду від йти занадто далеко в матрац і допомогти йому висохнути. Заповнити чистою водою бак з розчином з 1/4 чашки відбілювача і 2 столові ложки рідкого засобу для прання. Чим гаряче вода, тим краще. Зараз тут йде частина, яка збирається зайняти деякий час, але в кінці кінців ви будете дуже задоволені. Початок в одному верхньому кутку, майже квадратні латки ноги, розпилюючи матрац з розчином і дайте йому сидіти в хвилину. Потім всмоктують його назад, повторюючи по мірі необхідності, поки вода не стане прозорою. Робота ваш шлях до кінця і переконайтеся, що ви не поспішайте, щоб висмоктати якомога більше води, скільки можливо. Ви будете здивовані тим, що виходить з матраца. Пилові кліщі, бруд шкіри і.. пописати. Відбілювач вб'є мікроби і допоможе їй повернутися до свого нового кольору і поєднання двох (пральний порошок і відбілювач) будуть руйнуватися бруду, бюст сеча і дозволяють висмоктали, вбиває будь-який запах, як вона йде. У мене були кішки все життя і бачив цю роботу раніше, а також якщо є хто-то в будинку з алергією, вона повинна допомогти їм. Просто продовжуйте наповнення бака і злив старої води (дивитися цей колір навіть від, здавалося б, чистого місця, щоб бути ефективно брудними) і дайте йому висохнути на повітрі. Вентилятор допомагає, Але відкриті вікна і сонячне світло повинні робити трюк перед сном, якщо ви почнете досить рано вранці. Плануєте використовувати між 7 і 9 танків з води і витратити близько 3 годин. Але я обіцяю, що це працює і буде зберігати ваш матрац. НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО З ОРТОПЕДИЧНИМ МАТРАЦОМ. Він не буде сухий. Стандартна, нормальні, звичайні матраци тільки.

+31
user2301881 10 трав. 2010 р., 15:38:51

Чи є спосіб зробити це, він буде служити ніякої мети.

Секс для кішок-це 100% про розмноження, не більше того. Диск для сполучення інстинктивно, вона не має нічого спільного з задоволенням. Кастрований кіт не пропустіть секс або прагнуть до нього. Після видалення яєчка, різко зменшується кількість тестостерону в їх систему, вони втрачають будь-яку тенденцію діяти як ООН-кастрований чоловік.

Чи знаєте ви, що для жінки-кішки, статевий акт є досить болючою? Кота чоловічого пеніса радикально відрізняється від людського чоловіки і він має зворотну вказуючи Шипи на ньому, що заподіяти біль для жінки, коли він піде.

Досить широко визнано, що біль-це те, що викликає овуляцію у самки - кішки не овуляція, а потім чекати, щоб завагітніти. Жінка-кішка буде овуляція тільки після спарювання.

Просто до відома, кішки не мають менструальні цикли, як людину жіночої статі. Я вважаю, що людські самки-єдиний вид, який має такі цикли,

Не хвилюйтеся, що ваш кастрований кіт не вистачає на щось особливе - ні.

Редагувати - я б додав, що чекає жінка буде півтора року-це надто довго, перш ніж стерилізувати її. Хоча можливо занадто рано каструвати самця, це насправді досить важко спай жінка на початку, але це може бути зроблено. Розмір органів не мають відношення до хірургії хіба що трохи менше яєчники і матка, невеликий розріз повинні видалити їх.

Півтора року, набагато довше, ніж ви повинні чекати. Зателефонуйте в офіс ветеринара і попросити їх віці вони рекомендують. Це не повинно коштувати нічого, щоб отримати таку відповідь.

Якщо ви хочете побачити, що операція припускає, що на відео https://www.youtube.com/watch?v=7YKC7fQT1zE це не криваві вони або такі, і це досить цікаво дивитися тільки те, що робиться.

+19
Thaufeki 9 вер. 2017 р., 14:12:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil