Кішка з шрамом від невідомого джерела

Наша кішка має шрам від невідомого джерела. Ми не думаємо, що вона була в якійсь боротьби або нещасного випадку (вона завжди в квартирі і має вихід на балкон). Ми також думаємо, що він стає гірше, він був там близько тижня. Раніше не було червоне пляма, тільки жмут волосся відсутнє. Вона, здається, не бути болю.

Ми з нашим ветеринаром як можна швидше, червоний патч насторожував. Але хто-небудь знає, що це таке, якщо це не від бійки з іншим котом?

Оновлення: ми відвезли її до ветеринара і виявилося, що у неї є алергія і начесала собі. Вони дали нам свого роду трико, що тепер вона повинна носити протягом 10 днів, щоб дозволити йому зцілити. Плюс укол, щоб зупинити свербіж.

Cat scar

+879
Christopher King 8 січ. 2020 р., 07:13:12
28 відповідей

Оскільки ризики і підводні камені з дроту підлогу в чому згадали, я згадаю плюси...

Якщо ви не садівник, відходи кролика може бути кращим добривом ви коли-небудь використовували. Мій овочі сходити з розуму на ПНО кролика.

Провід також дозволяє не Хатч області залишаються чистіше. Є чудове місце, де провід квадратів досить малі, щоб бути зручними для ноги, але досить великий для кролика какашки. Також, якщо у кролика є проблеми з травленням, ви помітите, що каша не падає і вміти регулювати питання харчування. Харчовими ПУ кролика ще може бути жував в клітку.

Провід міцний. Я виявив, що пластик може бути подряпаний (так складніше чистити, через деякий час), і я уявляю, як собака, потрапляючи у ваш двір буде більш небезпечно, якщо у вас пластикові, а не металеві дроти. (Звичайно, тримати собак подалі будь-ціною в будь-якому випадку.)

Дріт є одним з найпростіших матеріалів для роботи з якщо у вас є трохи пиломатеріалу навколо. Мені подобається проект Дім моєї кролів затишний замок. Вони не завжди роблять те, що я думаю, що вони (наприклад, два Кролики будуть жити в одній клітці замість власного номеру), але будинок, побудований будинок змушує мене посміхатися.

+971
Massya 03 февр. '09 в 4:24

Це старе питання, але людина повинна розуміти, як це робиться правильно.

Вам потрібно тримати відкритим, вільна від льоду площа в своєму ставку, але для цього не потрібно бути великий,один із способів зробити це-використовувати акваріумний нагрівач і лист пінопласту,ви просто зробити невеликий отвір в стаканчику і поставити обігрівач (пінополістиролу тримати обігрівач плаваючих на поверхні водойми).

Якщо ви хочете тримати насос і фільтр бігу взимку необхідно перемістити насос від найглибшій частині ставу,це щоб вода на дні ставка спокійно (це, щоб уникнути ваших риб того, щоб плавати і використовувати енергію постійно протягом зими, а вони не їдять в цей час року).

деякі відомості: http://www.plantsgalore.com/ponds/fish/02_overwintering.htm

До початку зими вам знадобиться для очищення вашого ставка і фільтра,це для видалення рослинних речовин і відходів у вашому ставку (коли відходи розкладаються він виробляє токсичні гази).

Температура води повинна бути вище 2С для ваших риб, щоб вижити,але це звичайно не проблема, якщо ставок глибше, ніж на 1-2 метри (якщо ви живете в районі, де дуже холодно ставок повинен бути глибше).

І останнє,вміст кисню в холодній воді вище, ніж у воді температура + 20С,тому взимку єдина турбота-позбутися від СО2 (ось чому ви повинні тримати лід вільної площі ставка),https://www.fondriest.com/environmental-measurements/parameters/water-quality/dissolved-oxygen/ це концентрації CO2, яка є небезпечною для Риб,якщо концентрація СО2 низька риба вимагає менше кисню (якщо СО2 занадто висока, він буде блокувати риб oxgen поглинання прив'язки до червоний bloodcells).

+943
Sarthak Rastogi 24 бер. 2015 р., 09:21:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я чув, що хтось стверджують, що CAPS кіготь (як Softpaws) можуть викликати інфекції, але я використовував їх протягом декількох років без будь-яких проблем.

Який ризик зараження? Чи є способи усунути/знизити ризик?

+886
R E Brinson 17 черв. 2012 р., 01:18:46

Зробити на недавні події мого батька життя змінює масово. У моїх батьків 4 кішки. Мій тато вирішив переїхати до Флориди (старий будинок для багатьох спогади про його матері), і він не хоче прийняти понад 4 кішки з ним. Моя сестра буде тримати один з котів. Мій батько запропонував мені вибрати одного з 3 кішок. Мої питання

1) Як це відіб'ється на інших кішок, він втратив один з його власник (моя мама), і (якщо я візьму його) збитки, які у нього інший власник і 3 його/її друзів, що вона знає протягом тривалого часу. Чи це може бути погано для кота

2) у мене вже є кішка (Шило) як би сам вийти на нову кішку, за останні 3 місяці (отримав його тільки в березні) він був царем квартири. Будуть запроваджувати нову кішку, так що незабаром після того, йому буде добре? Я не можу просто взяти один з них для задоволення інших, як я в Балтіморі і мій батько в даний момент знаходиться в Піттсбурзі, і я не думаю, що шило б в 5 годинах їзди (навіщо він ненавидить 10 хвилинах їзди, він плаче весь час, коли я беру його, щоб бути доглянутою)

3) я знаю, що моя квартира є достатньо великим для 1 кішки на 850 кв. футів. Б його вмістити 2 кішки.

4) як це сильно відрізняється, щоб тримати 2 кішки і 1 кіт.

+859
Cam Nguyen 15 жовт. 2012 р., 06:07:03

У мене є альбінос, я думаю, що це звичайно так дощовий, але тут, називаючи це дощова вода вона така маленька, як може бути, я просто привіз її додому 8 днів тому . Вона не їла нічого взагалі, поки що 3 дні тому . Альбіноси є типовими мають колір взагалі, що означає все біле .хуртовини колір, поки є старі і перетворити всі білі, коли ви думаєте, альбінос ти думаєш, що бліда з червоними очима . На мій погляд, і як говориться я б на місці близзард як типу альбінос деякі інші гекони, як близзард Діабло не істинний альбінос, тому що вони будуть мати рожевий або жовтий на них на мій погляд не вірно альбінос, але я знаю 3 альбіноса положенні . І я знаю точно хуртовин типу . І трьох альбіносів дуже здорово, тому що у них є тільки певні особливості, які роблять їх типу вони є, і я думаю, що це круто, але коли я думаю, я думаю, альбінос білий з червоними очима, але не всі альбіноси мають червоні очі . Раніше у мене були змії у мене був альбінос, весь білий і спеціального альбінос називається сніг-альбінос, який був повністю білий з малюнком білого, тому я undertstans існують різні типи альбінос, я просто хотів сказати свою точку туди, де не всі альбіноси все ж, як я сказав, Деякі люди кажуть, пургу не альбінос зовсім patternless але як я вже сказав, Коли ви думаєте про Альбіні ви думаєте, що все біле, немов хуртовина .

+795
svetlana2497 11 черв. 2017 р., 15:02:45

Один з моїх собак має гірше, ніж мої інші. Він мене ненавидить чистити зуби. Я буду продовжувати робити це в будь-якому випадку, але що ще ви пробували, що допомогло зберегти зуби вашої собаки в чистоті?

+792
infrared 28 серп. 2017 р., 17:21:06

Мені дуже цікаво, як працює клікер підготовки. Я, в основному, піклуються і попросити для кішок, але я також, як правило, цікаві для собак.

Так, я подивився на нього, як для кішок і собак і загальними для обох, що ви в основному говорите їм, що якщо вони роблять те, що поведінка ви хочете, вони отримують задоволення! Ура! давайте зробимо її більше і отримаєте людини, щоб дати більше задоволень! (і клікер-це просто, щоб допомогти в спілкуванні і виявлення точної поведінка).

Отже, простіше кажучи:

Ваша кішка швидко дізнається, що він може вам дати йому ласощі , виконавши певну поведінку.

- Кішка Клікер Підготовки

Ну, я бачив кішок і собак наступних питаючи їх власника (або "команди"), навіть коли вони знають, що господар явно не має ніякого лікування. Так чому ж вони це роблять? вони просто роблять це, тому що тепер вони знають, що їх людського хоче їх? якщо так як вийшло, просто ласки і ніжності не настільки ж ефективним, як лікує, або навіть більше за те, що більш прямі? і якщо це так, чи означає це, що в якийсь момент Ви можете клікер поїзд без всяких ласощів, просто клікер?

+725
bp78 7 трав. 2018 р., 20:03:30

Я часто бачу людей, выгуливающих собак, щоб отримати їх фізичні вправи і свіже повітря. Проте, я ніколи не помітив, хтось взявши свою кішку на прогулянку, хоча я бачив кішку, шлейки і повідки для активного відпочинку з котячими.

Чому це рідше для кішок повинні бути прийняті на прогулянки? Вони не потрібні фізичні вправи і свіже повітря теж (особливо коли вони молоді і гіпер активний) або ж вони отримують достатньо ігрового часу?

+702
user5852781 27 лют. 2018 р., 16:44:42

Я прийняв минулого тижня собака, і вона дуже нервувала, коли вона приїхала додому, але сьогодні я був здивований, тому що вона хотіла грати зі мною, стрибати, бігати, але і закусили (багато).

Вона хотіла вкусити мене, і кілька речей, які знаходиться поруч з нею. Я хочу знати, якщо це нормально для собаки, і якщо я повинен дозволити їй грати зі мною, чи це викличе проблеми, коли вона доросла з більшою силою, або якщо це нормальна поведінка, пов'язане з її віковими і коли вона виросте, вона перестане це робити.

ЗИ: я не проти такого роду ігор, я не постраждав (поки що)

+656
Ajaru 10 лют. 2013 р., 08:58:21

Ви не бачите людей, що йдуть кішок, тому що собаки тікають...

Обидві кішки і собаки повинні виходити на вулицю. Кішок можна просто випустити; вони повертаються до себе. Вони дуже рідко викликають які-небудь неприємності. Собак потрібно вигулювати, щоб переконатися, що вони повернуться і не потрапити в неприємності під час.

+645
NewGuyOnTheBlock 11 лют. 2019 р., 01:49:02

Шукайте заводчиків, що брати участь у конкурсах. Ви завжди можете купити птиця, яка не на належному рівні конкуренції, але в іншому випадку зробити хорошу домашню тварину. Вони будуть раді продавати таких птахів, знаючи, що вони підуть на гарні будинки. Ми зробили це для наших собак, і ми не були розчаровані. Тим не менш, ми повинні погодитися дві стерилізовані собаки, так що ми не могли використовувати їх для цілей селекції (їх батько був чемпіоном). Я не впевнений, якщо це можливо для птиці.

+606
Farhad Moghimi 10 жовт. 2012 р., 23:04:17

Ви вказуєте в коментарях, що ваш хом'як не має ні сіно, але у нього є абсолютно масивна система rotastak'.

Хом'ячки дуже схожі на кроликів в тому, що їхні зуби постійно зростають.
На відміну від кроликів є не багато якісних посилань, доступних в інтернеті. Це кращий довідник, я знайшов. Давайте просто скажемо, що хом'ячків потрібно сіно з тієї причини, що додавання сіно для кролика дієта-це важлива.

Дорослий зубів може бути болючим і навіть смертельними наслідками, і з якоїсь причини ваш хом'як вибрав прути клітки, щоб носити її зуби. Якщо жувати палички не заповнювати, тоді при додаванні Хей-це найкраще, що ви можете зробити. Сіно саме по собі не може повністю зупинити бар жувальні, але він повинен створити нові напрямки, які будуть носити зуби і поліпшити дієту. Додаткові речі, щоб жувати і допоможе. Для кроликів ми часто дарують туалетний папір і трубки паперові рушники. Будь-який тип чистого картону, не багато глянцева або кольоровий друк також роблять великі іграшки для жування, як це добре, якщо вони їдять їх.

Ваш хом'як має звичку жувати на ґрати, і, як і будь-який інший звичкою, це буде важко зламати. Якщо вони гризти ґрати після того, як вони сіно і багато інших іграшок, ви повинні м'яко перенаправити їх кращий вибір.

+599
orcio6 22 лют. 2018 р., 07:09:57

У мене є 20 галонів бак віварій, який не наповнений водою і лише 1/5, наповнених субстратом, скелі і т. д. Я тримаю мій танк на моїй книжковій полиці поруч з моїм вікном, а іноді і перемістити його на мій стіл, де зовнішнє повітря може надходити в бак.

Нещодавно я помітила, що лінії формуються в середині бака кожух (чорна частина бака знаходиться на верхній і нижній частині бака). Я вважаю, що ця лінія утворюється з-за мого переїзду в танк навколо і так тиск, коли я перемістити танк накопичується в середній частині бака.

Мій танк тріснути і вибухнути, якщо я продовжую робити це? Я дивився декілька відео в інтернеті і читав деякі інші посади, заявивши, що силікон може ослабнути, якщо ви перемістіть ваш танк навколо занадто багато. Це правда?

+599
user2762825 22 квіт. 2018 р., 16:33:44

Діарея може бути симптомом алергії.

Щоб визначити, якщо алергія вам потрібно почати виключати потенційні алергени. Спробуйте обмежити її вплив чужорідного матеріалу шляхом зміни речі, такі як:

 • Тип миючих розчинів, використовуваних в їх клітці / зона.
 • Тип матеріалу постільної білизни.
 • Якщо матеріал постільна білизна відмиваються змінити пральний порошок
  щось гіпоалергенний і без запаху. Не використовувати пом'якшувачі для тканин.
 • Видалити іграшки для кішок, котячу м'яту та ін.
 • Спробуйте вносити істотні зміни в раціон кішки.

Я рекомендую почати з домашнього корм для кішок: Посилання.

Замість того, алергія у кота може бути непереносимість певних продуктів харчування або добавок.Спробуйте бутильовану воду, а не водопровідну або колодязну воду.

+590
shayne marie flores 15 серп. 2013 р., 09:20:55

Отже, по-перше, дякую Вам за те, що робиш дуже добру справу! Так багато людей думають, що вони можуть випустити кроликів в дикій природі і ці кролики не мають природного захисту, тому це смертний вирок. Дякуємо за допомогу!

У будь-якому випадку, ви робите майже все правильно. В умовах негайної харчування/догляд:

 • Тімоті сіно (в будь-якому зоомагазині)
 • Свіжі овочі, такі як бадилля моркви, кульбаба і салат ромен. Ви можете отримати гранули, але я взагалі тримав сума цих низьких на користь овочів, тому що вони повніють.
 • Прісної води

Кролики послід навчалася. Якщо у вас є бажання, підняти низьку коробку перекинув сміття і лінія його з чимось на зразок догляду свіжої (уникайте соснової або кедрової стружкою) і покласти сіно в один кінець. Це буде стимулювати кролика використовувати ящик, а не стать.

Як @IHeartBunnies зазначив, перемістити свої таблетки або вони будуть вам розжував. Електричні викликає особливу тривогу в цьому відношенні.

Нарешті, блошиний/ТВК видав повинні здійснюватися в консультації з ветеринаром. За лічильник засоби правового захисту можуть бути дуже небезпечні, тому що вони, як правило, призначені для кішок і собак і дозування не підходять для кроликів. Як ви хочете впоратися з цим, я думаю, буде залежати від того, чи ви вирішили зберегти його. Не дивуйтеся, якщо ви вирішите зробити це, кролики великі тварини, і легко доглядати, якщо ви платите розумну увагу, і це вже звучить, як ви, можливо, почали розуміти один одного.

+577
Haroon khan 1 бер. 2016 р., 18:50:24

Чому моя собака скиглити, поки ми гуляємо? Ми гуляємо майже кожен день. Як тільки ми отримаємо повідець, вона починає нити і ниє майже весь пішки. Вона буде ходити на моїй стороні і це, як вона дивиться на мене і ниє, як вона хоче щось від мене. Він здається дуже стривоженим. Вона є свого роду боягузливим котом собака. Вона любить прогулянки і не ниють, як це в будь який інший час. Ми гуляємо близько чотирьох миль на день.

+556
Linux Lover 5 серп. 2013 р., 14:27:18

За даними 15 продукти, щоб уникнути, воно свідчить, що молочні продукти не слід вирішити для кішок і собак. Проте є виключення для йогурту і сиру.

enter image description here

Я давала своєму коту залишки йогурту на поверхні чашки (не простий, наприклад. Алое віра йогурт), і їй це подобалося. Це повинно дати їй пробіотик для травлення, як вона старіє. Іноді вона отримає м'який стілець на наступний день, але не рве. Я думав, що це буде добре, так як вона, як правило, мають дуже жорсткий табурет. Чи означає це, що вона безпечна для кішки, щоб переварити кількість minimial такий йогурт? Це шкідливо для них у будь-якому випадку??

+555
Swashata Ghosh 1 бер. 2012 р., 00:41:24

Відповідь Sulfureous дуже схожий на те, як я вчив кішок, щоб використовувати двері кішка.

В якійсь мірі це залежить від кішки: які кішки я жив з'ясувати, з трохи більше, ніж мене штовхає заслінку, що вони зможуть пройти через це; інші потребують стадії заслінки проклеєні (або видалений) в першу чергу.

Як тільки закрилки вниз, я поклав що їм дуже подобається і запах на моїй стороні дверей, а кіт з іншого боку, тоді телефонуйте кота через. Деякі кішки потребують додаткової підказки тут і може знадобитися додаткове армування мене штовхає стулку, щоб показати їм, що він може рухатися.

Якщо я намагаюся перенести свої підстилки на іншу сторону дверей, я тобі теж переїхати туди свою їжу, бажано в такому місці, де вони повинні пройти коробку, щоб дістатися до їжі.

Найбільша проблема у мене була досі дуже полохлива кішка, яка боїться підвалу. Ніхто досі не вирішені, оскільки ми зберігаємо в лоток нагорі, на 18+ річна кішка, чиє артриту робить її хочуть використовувати сходи на всіх (ми теж годуємо нагорі із-за цього). Коли вона проходить, ми будемо потребувати, щоб отримати боягуз комфортним в підвалі, щоб ми могли рухатися все котячий наповнювач і їжу вниз.

+518
Ernest Taormina 3 квіт. 2012 р., 06:16:51

Я дивлюся телевізор і газета оголошень для АСКОЕ і гуманне суспільство Сполучених Штатів, якщо я жертвую гроші на будь-який з цих, який відсоток йде на моєму місцевому притулку?

+452
gWaldo 21 січ. 2012 р., 22:09:11

Що я повинен годувати бродячу собаку? В даний час він харчується молоком двічі на день.

Цього достатньо, для нього і чи потрібна йому яких-небудь інших поживних речовин?

+432
pierrevens dessaline 29 лип. 2013 р., 14:31:41

Є й інші способи боротьби з какашками, ніж привчання до горщика.

Як сказав Джон, привчання до горщика-це не без ризику.

Що нам робити замість цього:

 • Покласти папір під улюблені місця птахів (в клітці, в декількох місцях в кімнаті).

 • Є сорочка або коротка накидка, спеціально для цієї мети, так що птах може залишитися на одному плечі або коліні без бруднити гарний одяг.

 • Через деякий час ви дізнаєтеся, як сказати, коли птах збирається покакати і ви можете зловити його, сподіваюся з шматком серветки ... у мене непогано виходить з плином часу.

 • Консистенція (очищення) з какашок залежить від того, що птах з'їла і особливо про те, скільки він випив. Пити теплу воду (або багато пити під час лазні) неминуче призводить до бардаку. Ви можете бути готові, або просто покладіть його в клітку на деякий час після того, як багато пити.

Що сказав, птахи можуть бути досить брудно і катастроф трапиться багато разів.

Що стосується інтервалів, для кореллі це близько 10-20 хвилин, як ви сказали. Я вважаю, що для великих птахів більше.

+345
AHMET ZIYA YAVUZ 18 січ. 2010 р., 04:48:27

Коротка відповідь; використання відбілювача для боротьби з бліх зараження не вартий ваших зусиль, особливо коли це стосується кішок. Ви повинні зробити кожну поверхню, закуток, що неможливо в традиційній сім'ї.

Довга версія: Самий господарський дворик або інсектициди є дуже токсичними для кішок, вони часто містять варіації піретроїди під багатьма заплутаними торговими назвами. Вони будуть знищувати кішок печінки, період.

При роботі з активним зараженням, необхідно використовувати комбінований препарат близько шести місяців, такі як Фронтлайн плюс (фіпроніл+s-Метопрен) або nitenpyram (capstar) і S-Метопрен (Харц ultragard).

З цієї причини ви повинні використовувати ліки 6 місяців безперервно, тому що блохи можуть утворювати кокон, в кульку пилу або пуху і впадають у сплячку до 6 місяців, вбудовані у килим або під подушками сидіння. Вакуум все, що ви хочете, ви не можете їх всіх засмокче. Однак часто пилососити допомагає.

Не плутайте бліх кокон з блошиних яєць або личинок. Коли умови праві, блохи вистрибують зі свого кокона і відновити свою діяльність і цикл починається знову. Ось чому ви повинні використовувати поєднання продукту з гормоном дезінтегратори, такі як S-Метопрен. Він діє як протизаплідні таблетки від бліх.

У 2 nitenpyram хімічних речовин і S-Метопрен були у використанні протягом тривалого часу з хорошою безпекою та ефективністю там вони є одним з найбезпечніших комбінацій обох тварин і людини. Майте на увазі, навіть кухонна сіль може бути смертельним.

Зменшити вплив на бліх шляхом тримати кішок в приміщенні. Часто вакуум. Застосувати s-Метопрен у теплу пору року та при наявності активного зараження добавка з nitenpyram на тиждень або дві.

+325
Bremsstrahlung 17 лют. 2012 р., 20:42:45

Може бути, Nerf зброю і пляшки з водою, як у мій коментар, не буде добре прийнятий, але є багато інших хороших варіантів:

Ssscat або триматися подалі. Без запаху і "безпечний". Відео його в дії. #2 Залишитися осторонь і звукової складової, яку деякі вважають настільки ж ефективні, як системи (а деякі стверджують, був відсторонений від #1 Ssscat, щоб продати більше каністра для заправки).

Залишитися з матовою або диван котися ще два добре, а добре розглянув варіанти. Не розпорошувати, багаторазові в інших областях для інших тварин.

Звуковий стримуючі безшумної для людини, виявлення руху. Може бути, важче для установки на робочий стіл, але не повинно бути неможливим. Це один, здається, погані відгуки, а інші існують, що краще отримав.

Особисто я віддаю перевагу те, що автоматична, багаторазова, працює, коли я не був і, очевидно, не небезпечного або шкідливого. ця стаття ЩЕ БІЛЬШЕ ідей з підготовки та репелентів для різних ситуацій.

+152
William Sheard 4 квіт. 2010 р., 19:49:05

У мене семи місячний havenese хлопчик і трьох-місячний havenese дівчина, яку ми нещодавно взяли цуценя дівчинку і мого хлопчика, він постійно намагається нагнути її я боюся, що він зможе проникнути в неї і заподіяти їй біль так що я можу зробити, в мене є футболка з ним прямо зараз, тому я не можу взагалі нічого робити, але він все одно намагається.

+145
Henry Ozsoy 27 серп. 2011 р., 11:41:26

Живе в підвалі, я отримую помилки; як правило, мурахи, іноді дивний павук або сороконіжка та ін. Я тримаю свій будинок в чистоті, як я можу, і виставили пастки для мурашок де мій кіт не може дістатися до них, щоб контролювати населення, але помилки трапляються в будь-якому випадку.

Мій кіт знаходить помилки неймовірно захоплююче, особливо, якщо будь-який з них літають. Він повторює помилки навколо, полює за ними, і зазвичай їсть їх.

Я припускаю, що кішки їдять комах в дикій природі, так що я не дуже стурбований, але хтось мені сказав, деякі мурахи можуть бути отруйними, так що я тепер хвилююся.

Хіба це нормально, що моя кішка їсть без розбору помилок?

+100
Rave Zyrus 15 січ. 2012 р., 00:24:32

Концепція полягає в тому, що загрозливі пози дуже відрізняється від прямої атаки.

Собака, яка гавкає-це попередження вам, але готовий відступити без бою, якщо він не загострився, а може, в залежності від собаки, відступить навіть у тому випадку.

По-справжньому злять або загрожує собака може напасти без гавкоту, так що якщо він біжить на вас мовчки, то це може бути набагато небезпечніше, ніж той, хто гавкає грізно.

+96
Sparda272 16 лют. 2012 р., 06:30:22

Як мені зупинити мій кіт не агресивний по відношенню до мене і іншим? Я тільки що купив мій кіт три дні тому і не було ніяких проблем, але сьогодні вранці я прокинулася щоб перевірити на мого кота, але коли я спробував доторкнутися до неї, вона була дуже агресивною. Вона намагається вкусити агресивно мою руку і тепер я не можу навіть доторкнутися до моєї кішці.

Я отримав її від overstock.com бо я бачив, що вони тепер продавали тварин Онлайн. Я збираюся відвезти її до ветеринара завтра подивимося, що ветеринар скаже. Я також помітив, що вона не їла її їжу і не пив її води. Вона також, здається, не використовувати ванній кімнаті, так що я намагався подивитися навколо і побачити, що вона потрапила і до цих пір не було нічого, що вона вляпалася. Чи є спосіб я можу перевірити, щоб побачити, якщо вона добре без неї намагаєшся заподіяти мені біль?

+78
Jojo Jojo 14 бер. 2018 р., 21:14:32

Моя кішка Енні, втупившись у стіну повз її миски, так що я постійно змінювати їй воду щогодини. Вона не виходить на кухню. Енні і я дуже близькі. Я завжди говорила їй, щоб показати матусі, якщо щось не так і вона робить, але це ставить мене в глухий кут. Я зловив її у ванній кімнаті приблизно в три або чотири рази останнім часом п'є з унітазу. Я була в жаху, так що тепер я завжди тримаю закритою кришкою. Вона сиділа там близько тижня, зараз вона сидить на кухні. У неї є коханий стілець, вона нічого не хоче робити. Що відбувається?

+65
PFontes 9 черв. 2013 р., 07:31:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil