Рідкий циферблат мильниця для бліх-мило(шампунь) використання

Шукаю відповіді, що є науковий характер, а не просто думка.

При використанні набору (на мого кота) він допоможе вбити бліх, іноді краще, ніж навіть дешеві бліх-шампуні робити. Але як ці дешеві шампуні, не робить або робить це не вбити всіх 4 етапів у житті блоха циклу (вих. деякі шампуні не вбивають яйця)??

Питання 2 за допомогою віддаленого доступу, перш ніж куплений в магазині, бліх-шампуні не поширюється, яйця шаром, що шило на мило-шампунь не проникають, щоб убити яйця??

+810
Rockpath 23 серп. 2017 р., 17:10:31
35 відповідей

Ах, так, "З'їж зараз і заощадити на потім" техніку. :)

Я намагався глибше миски, але було дві кішки, які буквально їжу з миски, кинь його на підлогу, а потім з'їсти його. Я, нарешті, дав в реальності, поклади килимок, поставити ще одну уздовж стіни, як фартух, і назвав його хорошим.

+985
vkostochka 03 февр. '09 в 4:24

8 з 9 котів у мене було спочатку хотів використовувати ящик для сміття. (9-й кіт не робив цього, але у неї було багато, багато питань, в тому числі епілепсії і те, що в основному зводиться до розумової неповноцінності.)

Кішки інстинктивно хочеться заховати свої екскременти (щоб сховатися), і взагалі зробити це в найкращому місці, яке доступне для них.

Всякий раз, коли одна з цих кішок не використовувати ящик для сміття, там зазвичай хороший привід для цього:

 • Я забув, щоб очистити ящик для сміття і він дійсно потребував прибирання.
 • Кіт не зміг зробити це в коробку на час.
 • Кішка не як підстилки ми використовували (деревні гранули та підстав крейда, мабуть, були не прийнятні для відповідного кішки ми використовували його).

Майже завжди, коти не мочаться де завгодно, коли вони не використовують ящик для сміття. Вони все одно обрали конкретні місця, наприклад, килими, квіткові горщики і т. д.

Той факт, що ваша кішка використовує ковдрою, але не тюфяк говорить про те, що це все-таки вибираючи найкраще місце. Ковдра є, швидше за все, більше абсорбенту, ніж матрац, або його несе сильний запах (який приховує їх запах), обидва гарні причин, чому кішка може подумати, що це гарне місце, щоб помочитися.

Якщо це все-таки вибираючи найкраще місце, що означає, що він активно думає, що ваш ящик для сміття не найкраще місце; або, що він ніколи не розглядав її лоток у якості життєздатного місці (це може статися, якщо, наприклад, інший кіт вже через це).

Також я намагався дисципліна це поведінка, тримати мої очі за ним навпочіпки і рухається йому на litterbox - який, здається, не буде працювати і я не можу зловити його, коли я сплю чи ні.

Це хороший підхід, але ваша кішка не може навчитися швидко (і може занадто пізно відреагувати для того, щоб зареєструватися, що урина добре вбирається у посліді).

Ви також можете спробувати навпаки: налийте котячих туалетів над місцем, де вони мочилися. Ідея та ж: ви показуєте кішці, що відбувається, коли ви поєднуєте сечі і калу. Вони зроблять зв'язок між двома в кінці кінців.
Це більш незручно для вашого випадку, тому що кішка використовує свій ковдру, але я припускаю, що ви не хочете використовувати ковдру посипають свіжої котячої сечі в будь-якому випадку.

Зверніть увагу, що якщо ваша кішка повільно вчуся (як мій 9-й кіт), ви повинні робити це повільно. Просування по кар'єрних сходах так швидко/повільно, як кішка здатна підтримувати:

 • Превентивно залити сміття на їх улюбленому місці сечовипускання. Побачити, якщо вони як і раніше використовувати його.
 • Якщо вони це зроблять, покласти підстилку в коробці, і поставив коробку на місце. Побачити, якщо вони як і раніше використовувати його.
 • Поступово переміщати лоток і ковдри подалі один від одного, але тримати їх у полі зору. Зробити кішку вибрати між ковдру і простирадло.
 • Якщо кішка вибирає коробку, здорово!
 • Якщо кішка не вибирає коробку, зніміть ковдру і подивитися, якщо він за замовчуванням в коробку.
 • Якщо це все-таки не розумію, продовжувати використовувати ковдру в якості підстилки килимок і купити собі нову ковдру.
 • Поступово пересувати лоток туди, де ви хочете проживати.

Зверніть увагу, що жоден із кроків тягне за собою покарання кота. Він взагалі не працює, напевно не так легко, як для собак.
Замість того, що ви повинні зробити, це досліджувати. Спробуємо з'ясувати, як кішка вирішує, де до сечовипускання (що вибрати між ковдрою і підстилкою швидко розкриває міркування кота). Найкращий спосіб змінити котяче поведінку, щоб вивчити, зрозуміти і застосувати свої міркування, так що ви можете створити намічене місце (лоток), щоб бути кращим варіантом в котячий погляд.

Як-то нерозумно (але влучно) наприклад, якщо ваша кішка постійно мочиться на зелених килимах, а не на червоних доріжках, і у вас є червоний ящик для сміття; ви будете краще купувати зелений ящик для сміття замість того, щоб змусити кота змінити свої колірні переваги.

Мій партнер має пульверизатор, який він використовує, і він поливає його, коли він намагається сісти на ліжку - це теж, здається, не мають ніякого ефекту.

Це тому, що вона вчить його неправильний урок.

Якщо ви використовуєте каральні заходи як обприскування, ви повинні використовувати їх відразу після певного проступок ви хочете їх виправити. Ідея проста: коли покарання здається неминучим наслідком неправильної поведінки, і кішка не хоче покарання, що створює стимул для того, щоб не займатися негідну поведінку.

Але тригер буде покараний, потрапляючи на ліжко, незалежно від того, чи має він намір мочитися чи ні. Урок ти вчиш його, що він не може бути на ліжку.

Навіть якщо цей урок палицями, потім просто піду в інше місце робити свої справи. Намагаюся навчити вашу кішку всі місця, які він не допускається до сечовипускання-це сізіфова праця. Ти краще намагатися навчати там, де вона повинна спорожнити сечовий міхур.

Навіть якщо обидва методу еквівалентні, запитайте себе, чи Є це дійсно життя, яку ви уявляєте собі вашого кота. Розглянемо збирається в школу, і ви отримуєте можливість вибрати в школі:

 • У школі, де неправильні відповіді карають, і правильні відповіді винагородить вас нічого (крім відсутності покарання).
 • Школа, де неправильні відповіді не карають, але правильні відповіді будуть винагороджені.

Незалежно від того, якою є більш ефективним методом навчання, не ведуть спільного щасливого життя у другій школі?

Мій партнер хоче використовувати маленьку клітку, щоб покарати його, як ми робили, коли ми були тхори, але я не впевнений, що це допоможе на всіх.

Це не дуже хороша ідея. Кішки не реагують на намір викладання, як собаки.

Якщо собака робить щось, і ти засмучуєшся, він інстинктивно пов'язує ці дві події. Він знає, що взаємодія людини часто пов'язані з тим, що собака просто так; і тому собака знає, послухати відгуки і дізнатися від нього. Собаки дивляться на передбачуваного спілкування.
Навіть коли вони не мають поняття про що ти говориш, вони як і раніше припускаємо, що це пов'язано з їх діями. Тому що їх розум працює. Вони є соціальними тваринами, і тому мають досвід роботи з поняттям зворотного зв'язку.

Простий приклад, коли ви виявите після того , що ваша собака зруйнувала щось. Якщо ви засмучені (годин після того, як він фактично знищив об'єкт), собака все одно зрозуміє, що ваш відгук відноситься до своїх дій, тому що собака розуміє, що ви тільки виявили докази його загибелі, і ви чітко вказуючи на нього.

Якщо кішка робить щось, і ти засмучуєшся, вона реєструє, що як два окремих події. Він не враховує той факт, що ваші взаємодії пов'язаний з тим, що він тільки що зробив. Кішки не соціальні тварини, у них немає досвіду з прослуховуванням зворотного зв'язку.
Кішки не вийде. Кішки дивляться на причину і наслідок. Засмучуєшся через кота нічого не робить, а кішка навіть не цікавитеся, що ви намагаєтеся спілкуватися.

Порівняно наприклад з собакою, не можна карати кішку після того. Ви повинні зробити це негайно, тому, що кішка врешті-решт розуміє, що її пряму дію, що відбувалося безпосередньо перед його (їх поведінку). Якщо ви занадто повільно, він не збирається розуміти, що і ваш (недоброго) зворотний зв'язок буде тільки відображати, на думку кота ви без фактичного навчання це щось про негідну поведінку.

Резюме

 • Кішки роблять те, що вони хочуть зробити. Вони роблять свої власні рішення, і будемо продовжувати це робити.
 • Кішки не слухайте, що вам говорять. Вони роблять те, що вони вважають правильним.
 • Для того, щоб отримати кішку, щоб не зробити щось, запропонувати альтернативу, що кішка думає, що краще. Ваша кішка в даний час розглядає підодіяльник кращого місця, ніж ящик для сміття, так що вам потрібно міняти підстилку (наприклад, використання різних посліду), щоб зробити його більш бажаним місцем.
 • Кішки не реагують на покарання точно так само, як собаки роблять. Якщо ви використовуєте каральні заходи, переконайтеся в тому, щоб приймати їх в якості негайної реакції на проступок. Не треба їх карати постфактум, тому що вони не розуміють причину покарання, і він буде думати, що ти був жорстокий без всякої видимої причини.
 • Не карайте кішку за те, що може призвести до якої-небудь проступок (наприклад, стрибки на ліжку). Тільки покарати їх за реальний проступок (мочиться на ліжко). Якщо ви не зловити його в часі, ти більше нічого не можеш значить, ти упустив свій шанс. Приймаючи його на кішка тільки збирається зменшувати думку кота про тебе.
+971
Peter Hayman 4 трав. 2019 р., 06:19:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це залежить від виду папугу ви плануєте купити. Е. Р. Африканський сірий папуга-найрозумніші і швидкі учні. Вони мають найбільш ясний голос. Аналогічно, Ара, Олександрійський можете також імітувати людські голоси добре. Індійський ringnecks, папужок і т. д. не буде імітувати людські голоси, але може тільки зробити різні види свистків.

Було б краще, щоб купити папугу, коли його ще на годує руку, він буде краще вчитися і може зробити краще, додані вами. Але, не купуйте занадто молодих, не менше 40 днів, так як це важче годувати молодше цього.

Далі ви можете використовувати магнітофони, щоб грати постійно невеликих фраз і слів. Тримати їх на звичайне місце у вашому будинку, такі як вітальня, місце в клітці, принаймні, на висоті більше 3-4 футів. Папуги вільна взаємодії при низьких висотах.

Це дійсно не дуже важко підняти і навчити папуг, він повинен майже такої ж самовіддачі, що будь-яке домашнє тварина вимагає. Удачі.

+968
Dotaman 2 січ. 2010 р., 11:41:56

Деякі Один будь ласка, допоможіть мені і моїй подрузі не можу зрозуміти, чи це хлопчик чи дівчинкаenter image description hereenter image description here

+920
jerry1991 9 квіт. 2012 р., 22:27:40

У мене новий врятувати кота, який повільно осідаючи в - вона дуже боязка, але стає сміливіше з кожним днем. Це питання про її очі.

Коли вона засинає, вже спить і її очі полуприкрыты, зіниці роду відкат в голову. Я знаю це тому, що третє повіку у кішок, але я бачу, що це може бути ознакою серйозного захворювання. Я бачив тільки, коли вона засинає, і коли вона глибоко спить, її очі закриті і я нічого не бачу. Я ніколи не бачив це сталося, коли вона не спить.

Я в основному турбуюся, тому що я побачив, що це може бути симптомом зневоднення, і я відразу ж почав задаватися питанням, якщо вона отримує достатньо води. Я ніколи не бачила її пити, і я не був моніторинг рівня води в її миску досить тісно, я думаю. Вона з'їдає маленьку баночку вологого корму на додаток до сухий корм щодня, і є сечі в її ящик для сміття щодня. Я не можу дійсно говорити з млявістю чи ні, тому що вона в основному витрачає свій час ховається або спить.

Я б взяв її до ветеринара, але так як вона була тут менше тижня, я не можу до неї підібратися, так що спроба зловити її і покласти її в перевізник буде досить сумне. Я, ймовірно, викликаю ветеринара вранці, незалежно від того, щоб бути на безпечній стороні.

Хто-небудь бачив це раніше? У мене просто є кішка з дивною звички сну, або що ще гірше?

+902
erozs laureano 26 вер. 2019 р., 22:36:28

так що я буду отримувати два нових самцях кролів (від молодих віків) і було цікаво, якщо це краще для кастратів? Я не хочу, щоб вони билися, а потім розділити їх... хоча у тебе були чоловіки uneutered і він ніколи не був агресивним, щоб мене або кого-небудь, проте не жили поодинці. Не дуже хочу двох жінок, тому що вони сильніше утопії середнього роду, і якщо ви не вони вам фантомна вагітність і піометра, теж ніколи не було жінки, а також часто менш чутливою, ніж чоловік. Дуже хотілося б, щоб каструвати їх, щоб уникнути вам проблеми, це просто не мені, хто буде платити за це, мій батько, так що він повинен зрозуміти, чому це важливо... будь особистий досвід і поради?

+848
Yuriy Zhulayenko 14 вер. 2015 р., 11:00:28

Здається сексуальної агресії до мене. Завдяки кастрації ви не тільки зменшення чоловіча поведінка самця. Він не зникає. Також різних чоловіків різні. Деякі супер самці зберігають ще більше мужності після кастрації.

І є деякі покірних самок. Вони часто більш легко примусу.

Одне просте рішення. Купити чоловічий феромон від ринку і часто втираєш в сідницю кішки. Чоловік буде Вам супер заплутався.

+754
PhytonNet 23 бер. 2014 р., 21:20:03

Наша самка папуги померла сьогодні. У них 2 дітей, які близько тижня. Буде чоловік годувати і піклуватися про немовлят сама по собі? Що ми повинні робити?

+729
sally123 20 лют. 2011 р., 22:33:20

Я homecook (і їжа ДКП) для моєї собаки, який, здається, дуже подобається асортимент. Я даю їй VetIQ собак мультивітамін (клуб Сема) , щоб переконатися, що я не міс давши їй щось життєво поживно.

Одна з основних турбот про домашні продукти, забезпечує достатню кількість кальцію. Ви можете вирішити це за допомогою полівітамінів, або шляхом дроблення висушених яєчних скорлупок (в чистій сухій кавомолці), або забезпечити "таблетку" антацидні таблетки. І сир завжди бажаним ласощами.

Найбільша проблема у мене це дає достатньо (але не надто багато) калорій протягом дня. Занадто багато задоволень означало збільшення 1.5 фунта - так що тепер ми на дієті. Розпустилися, як не дивно для мене гірше, чим для неї.

+723
Blue Steel 17 бер. 2012 р., 09:22:02

Люди у мене є нано установки бак 6 галонів, в якому я отримав

 • Висока Трава (Eleocharis Vivipara)
 • Ludwigia Міні
 • Карлик Волосся Трави (Eleocharis Acicularis)

Протягом перших 3 тижнів, я не представив якого-небудь джерела СО2. Вони були зеленими і повільно росте. Але коли я почав заливати процвітати Excel, після 2 тижнів я помітив, що деякі загниваючі листя і стебла. І dhg отримав коричневий колір, тільки кілька волосків були зеленими. Viviparas отримав переплуталися з-за вмираючої струни. Я використовую, щоб налити 2,5 мл кожен день вранці. Мій субстрат протиріччя грунт без добавок, як кореневої вкладки.

Будь ласка, хто-небудь запропонувати мені якийсь варіант для відновлення зберегти поточні налаштування або будь-ласка, запропонуйте мені рослини для цієї установки. Я середній LED тепле світло з Червоний, синій та холодний білий. Це досить яскравим, щоб торкнутися нижнього шару резервуара.

Для низькотехнологічних галузей танк я знайшов деякі рослини

 1. Повзучий Staurogyne
 2. Карликовий Стрілолист
 3. Різдвяний Мох
 4. Яванський Мох
 5. Glosso

Якщо у вас є яка-небудь думка про вище, будь ласка, просвітіть мене, а також надати свої пропозиції.

Ваша допомога буде оцінена. Спасибі.

+686
Normangorman 19 жовт. 2018 р., 20:23:57

В залежності від вашої встановлення акваріума, тобто розташування в відносної висоти і (за)перетікають з одного в інший це може бути цікаво розглянути крапельний фільтр.

Зверніть увагу, що у них є своя оборотна сторона, як трохи збільшився випуск No3 в порівнянні з іншими системами фільтрації, які можуть привести до значних витрат для заміни води або більш просунутих форм денітрифікації, але це вже інша розмова.

Нижче наводиться струмочок фільтр для прісноводних акваріумів. Вони є або були (спори) популярні для морських акваріумів, для яких існують більш дрібні і більш багатофункціональних систем, у тому числі протеїнові скімери, які не потрібні для прісної води.

Система дуже гучна і повинен бути зроблений з думкою в спальні. Є сенс нехай філодендронз кореня ростуть всередині фільтра і створити відмінну денітрифікації/запліднення симбіоз1.

Палата є ПВХ бруд водопровід з контейнером ЗМІ у вигляді напіввідкритих циліндрів з отворами в дні і сепаратори. Вибрав розмір контейнера і довжина сепаратора, як ви хочете або dependening на самий простий спосіб поповнити запаси на місці. Я вибрав 15 см для діаметра камери і 10см х 5см на 4 медіа-контейнерів (3 на малюнку) з 5 см відстань між камерами і 10 см в нижній частині, щоб збільшити осадження частинок. Контейнер ЗМІ прибл. 200 1,5 мм отвори в них і потрібно стільки, скільки ви можете просвердлити для того, щоб збільшити контакт з повітрям. Вертикальний свердлильний верстат вельми корисна.

Медіа-контейнери розетки, роздільники 3мм акрилове скло, вирізати з таблицею побачила (якщо у вас немає і не можу знайти нікого, хто, тобі доведеться знайти інший роздільник, який дозволяє залишати капає вода, наскільки це можливо і утримувати контейнери в положення, щоб вода з вищевказаного контейнера стікає в наступну).

enter image description here

Просвердлите отвори в каналізаційній трубі для з'єднання труби від насоса і двох евакуацій (для безпеки в разі, якщо основний заблокований для того, щоб уникнути виходу води з фільтра і попадання в кімнату). Не місце отвори занадто низько для того, щоб уникнути буріння в гніздо роз'єм, що робить кріплення трубки роз'єми дуже складно і не розмістити її вище, ніж потрібно, тому що вода буде текти тільки, якщо він стоїть кілька см вище отвори і нижній контейнер не повинен бути під водою (зверніть увагу на додаткову евакуацію вище основний):

enter image description here

Топ повинен бути відкритим для того, щоб підвищити рівень кисню всередину труби та з'єднувачі труб повинні пов'язаних з суглобами. Чим вище місце в нижній частині фільтра над акваріумом швидкий потік води, але менший тиск буде на вхідної води зверху.

Варіант модернізації: вікна. Це корисно, щоб перевірити, чи є вода струменить, як очікувалося на всіх рівнях і, крім того, можливо, приємно спостерігати працює фільтр. Тому зробіть кілька отворів, щоб мати можливість перевірити сочиться між контейнерами і простір внизу, якщо ви хочете (25мм хв. для того, щоб бути в змозі що-небудь побачити) і клей акриловий голос зсередини з кремнієм, який був у формі, щоб відповідати формі труби. Акрилові скла можуть бути сформовані за допомогою гарячого повітря (феном не вистачить) або в духовці. Я збираюся закінчити цю функцію в найближчі тижні.

Ви можете скоротити сепаратори навпіл і покласти більше, ніж один один на одного для того, щоб варіювати крапельний відстань.


1 вони досить популярні і ви напевно знаєте когось, як може дати вам шматок свого заводу.

+673
Asha Bhardwaj 1 жовт. 2015 р., 02:10:47

Собаки не мають поняття "помста". Їх психічні процеси крутяться в основному навколо "пакет" особистість: один з членів зграї-це альфа, і всі вони мають свої місця в ієрархії. (Для власників, які не враховуючи цю психологію, собака, як правило, вважає себе альфа.)

Якщо ваша собака повністю привчена до туалету, він, ймовірно, провів свій сечовий міхур, поки він може стояти (і, імовірно, відчув зриву, коли він не міг стриматися).

Якщо навчання собаки вдома не завершено, то він повинен прийти, як не дивно, що він не міг йти весь день.

+631
Manos Semertzides 7 груд. 2012 р., 23:58:43

Просто додати, ймовірна причина, чому ваш кіт не заперечував, свою сестру зворушливо кошеня так скоро після пологів був високий рівень окситоцину в її крові.

Окситоцин-це гормон, який діє як нейромедіатор. Він відіграє важливу роль у різних формах поведінки, таких як мати потомство, бондінг, нехай вниз рефлекс, а також щедрість і співчуття. Коли ми обійняти або поцілувати кохану людину, рівень окситоцину підвищується; отже, окситоцин часто називають "гормоном любові". Для ссавців (не знаю про інших тварин) сексу, народження і грудного вигодовування є стимулом для великих кількостях, обніматися і цілуватися, будуть викликати окситоцин, щоб бути звільнений. Окситоцин-це гормон, який лежить в основі довіри. Він також вважається протиотрутою від депресії.

Коротше кажучи, вона була занадто "високий на любові до догляду.

+615
Shashank Srivastava 24 вер. 2010 р., 22:19:49

Після прочитання на харчування кішки і перемикання мої кішки на сире м'ясо плюс додатковий порошок, мені було цікаво, якщо це було б корисніше годувати їх мишами, що я розводжу будинку. Я не впевнений, якщо вони хотіли б, так що перш ніж йти в зоомагазин, щоб купити мишей, я вирішив попросити поради тут.

Хто-небудь годував мишами для того, щоб їх (критий) кішок, і наскільки успішним був ваш досвід?

Редагувати

Я знайшов годування живих мишей зареєстровані в книзі про харчування кішки. Я б хотів розмістити посилання на уривок в якості відповіді. (але в мене не вистачає репутації, щоб проголосувати за повторне відкриття)

+609
AlekcJag 14 квіт. 2015 р., 13:08:29

Немає спеціальної назви, просто як його хутро забарвлене і як він росте.

Гей, кішка виглядає, як кішка виглядає. У нас були кішки з відмітками, що зроблено, то виглядають майже як ніби вони були в окулярах.

Атрибути іменування завжди здавалося трохи дивним для мене, але це я.

+485
want2code 10 жовт. 2015 р., 12:12:12

Тому я думаю, що ми, нарешті, знайшли те, що підходить під симптоми. На жаль, це погано розуміють стан, зване котячої гіперестезії. Початок цього відео досить показово, що наша кішка робить.

Ми взяли її під конус (який обмежує, скільки шкоди вона може зробити) але міняти раціон не перестали стукати або спроби членоушкодження. Все-таки добре знати, що це, в деякому роді. Дякую за всі коментарі.

+482
frayedends 24 груд. 2015 р., 07:51:53

Мій бордер-коллі цуценя (3 місяці) любить ганяти моїх кішок.

Я думаю, що кішки знають це грати. Я бачив тільки один раз щеня свербить, і я не бачу кігті, поки цуценя ганяється за кішками. З іншого боку, я не впевнений, що кішкам дуже подобається женеться. Вони скаржаться кожен раз в той час якщо щеня занадто грубі.

Які обмеження, якщо такі є, я повинен поставити на свою гру?

+476
gmanjon 1 груд. 2013 р., 01:24:03

Ніщо не може зрівнятися із сонячним світлом.

Я нещодавно переїхав мій риб від штучного освітлення на мій балкон - відкриті для повітря, сонячного світла і без кришки.

Різниця була очевидною протягом двох тижнів. По-перше, моя рибка боялися відкрити. Тепер, їх кольору значно більш насиченим. Рибу також стали неймовірно активною (а значить, голодний). Вони також знають, коли потрібно пірнати у воду, коли ворон прилетить.

Мій нічний акваріум равликів, здається, занадто щасливий.

+459
Reginald Nicolas 1 лют. 2018 р., 22:46:40

Це відповідь на питання "як я можу навчити собаку"

Ви не можете.

Ви і собаку не мати відношення, які будуть підтримувати навчання. Першим кроком має бути взаємна довіра і повага, у вас немає.

Собак навчають бути дозволено на ліжку чи ні. У цьому випадку з'являється ваша подруга і все готово навчені собаки до вас на ліжко, перш ніж зустрів її. Змінюється, що навчання може бути зроблено, але важко відучитися усталеного поведінки.

Найпростіше рішення цієї проблеми-навчити вас не боятися собаки. Я пропоную говорити своїй дівчині про це і працюють над вирішенням разом. Вона може показати вам, як взаємодіяти з собакою. Як тільки ви і собака-друзі, ви не бійтеся.

Є купа суміжних темах про знайомства, хтось з домашнім тваринам, з якими вам не комфортно. Людина в сценарії людини є за межами області, але ми можемо допомогти з будь-яким обличчям до проблем тварин.

Ви можете також прочитати як емоційний зв'язок з твариною порівнювати емоційний зв'язок з дитиною?

+443
user3776241 30 січ. 2019 р., 23:34:29

Це безумовно не гіла монстр, як ви можете бачити приклад нижче.

Gila Monster (Джерело)

Це, безсумнівно, допоможе мені бути впевненим, який тип монітора це, якщо ви надали більше інформації. Який розмір монітора прямо зараз, де ви її отримали, більше фотографій. Що-небудь ще буде корисно.

Від того, що я можу сказати, мені здається, у вас є шнурок монітора. Вони, як правило, вузькі голови, порівняно з іншими ящірок такого розміру. А також ті відмінні смуги. Інші монітори, як правило, бути в цяточку.

Ось фотографія молодого мережива монітора для довідки:

Young Lace Monitor (Джерело)

+411
youknownothingjonsnow 11 черв. 2016 р., 18:47:35

Ми дійсно хочемо зробити тропічних рибок, але є проблема. У державі ми живемо, він може отримати як мінімум 40*С влітку і гірше, ми не встановили ізоляції в нашому домі.

Це занадто жарко для риби навіть без обігрівача? Коли стає дуже жарко, я можу навіть зробити охолоджувач бак для нього? Риби танк охолоджувачі регульованої температури?
Це було б можливо без смаження риби?

+386
Kishore Mandyam 20 трав. 2019 р., 17:55:44

Як вказав у питанні , що температурні діапазони підходять для домашнього кролика? температурі вище 85Ф (29С) небезпечні для кроликів. Як я можу допомогти моєму зайчику залишатися прохолодним в теплі температури?

+368
magazan4400 20 квіт. 2017 р., 05:15:46

Мій кролик видає писк звук, коли вона спить.

Це нормально?

Може хропіти кроликів?

+355
Lawrence Lee 23 лист. 2015 р., 08:55:51

Більшість магазині купив корм для собак, сумки є керівництво по годівлі, розподіл добової кількості їжі. Дане керівництво засноване на вагу собаки, але рекомендована кількість залежить від насиченості їжі. Фактичний обсяг спожитої безпосередньо пов'язане із ставленням собаки, і їх активність та показники метаболізму, їх стать і вік.

Для моїх собак, вони потрапляють в діапазон 15-25 фунтів (на 13-річного-це 15 кг, то 5-річна дитина 23 кг) та їх окремих харчових продуктів, як рекомендують 1 чашку сухого корму в день. Я ділю його на дві 1/2 склянки їжі (вранці і ввечері). Ветеринар заявив, обидві собаки на правильний вагу для їх індивідуальними розмірами; вони не страждають надмірною вагою.

На 23 собака фунт іноді не їсть її їду вранці, до якого я додати інші 1/2 склянки ввечері. Вона іноді не їсть все це. Вона не надмірна вага, а вона не їсть інші речі. Вона є більш активною з двох собак. У 15 фунт собака вибирає тільки вранці і споживає все вночі, у тому числі деякі великі собаки корм. Він трохи активний, але я вірю, що він має високий метаболізм.

+308
Rodrigo Gontijo 5 лист. 2017 р., 12:15:32

У вас є кішка, яка, здається, хоче перетягнути його "вбиває" або "кошенята" в своє лігво для безпеки. Досить природно. Тому здається, що вікно миску їжі і сміття-головні визначні пам'ятки кіт відчуває себе досить безпечно, щоб принести його речі.

Не величезна проблема сама по собі. Найпростіший спосіб знизити цільові показники дотягли до лотка може бути спробувати зробити нове "лігво" у інших країнах, і заохочувати це, щоб бути основним безпечне місце, так що вона буде тягнути речі звідти, а не з коробки.

+280
Juan C 8 лют. 2017 р., 13:06:45

У мене є один кіт, який міг би використовувати трохи більше кардіо, але не обов'язково бігати. Що ще я можу зробити?

+277
Reilstein 15 трав. 2019 р., 14:54:57

У нас було відключення електроенергії на 2 дні від шторму, і з тих пір мої два акваріума нагрівачі не працюють( я знаю, що це займе кілька годин, щоб зігрітися і світло тільки включається і вимикається, коли тепло потрапляє в точку...) Але це було тиждень і я не бачив світ прийшов в один з двох моїх танків, і у мене немає термометра, щоб перевірити тепло.. і моїх равликів так повільно і майже вийшли зі своєї мушлі.. і у мене 2 вагітні гуппі готова народити, але я не думаю, що вони будуть в цьому pipnt, тому що це занадто холодно? Такі обігрівачі мертвий? Як це могло статися? ПС. Я знаю, що потрібно зробити термометрів.. Плз допоможіть!

+238
LeeGuest 7 лист. 2010 р., 02:04:14

Найпростіший спосіб, щоб перенаправити поведінку. Чому ви коту забратися штори на відміну від інших стін? Якщо до вас у вікно теж підвіконня зовні, або переслідувати комах приваблює світло ви могли б поставити котяче дерево в районі, щоб забезпечити більш прийнятний спосіб отримати високо.

Якщо збиток беруться грати з іншими кішками, як місце засідки, а потім, використовуючи ящики або інші місця, щоб зробити те ж саме. Якщо вони використовуються як когтеточку, краще один неподалік.

Кішки, як правило, причини того, що вони роблять це не "просто, щоб дратувати їх власника". Знайти і дати їм кращий спосіб робити те, що їм потрібно часто працює.

Коли я був у квартирі років тому в мене був кіт, який любив пройти повз металевих жалюзі, щоб сидіти на підвіконні. Вона гризла краю, поки у неї є кішка розміром горлечка й ніколи не доторкався до них.

+188
mohit6up 10 жовт. 2016 р., 20:48:18

Відмова від домашнього вихованця є незаконним у багатьох юрисдикціях, і це зрада довіри ваш вихованець перебуває у вас. Мабуть, ви зробили це вже двічі. Домашні тварини, як правило, не мають навичок, необхідних, щоб вижити, і вони, ймовірно, страждають від голоду або спраги, можна потрапити під машину, померти в бою, коли він збивається на територію іншої кота, або терпіти деякі інші трагедії. Якщо вашій кішці пощастило, можливо, хтось усиновив його.

Я не знаю, якщо ваша кішка зможе знайти дорогу додому. У мене немає хороших пропозицій про те, як його знайти, за винятком того, що я колись читав, що домашні тварини, як правило, блукає по висхідній спіралі, як вони виглядають будинку. Я бажаю Вам удачі.

Якщо ваш вихованець має проблеми в поведінці; ці зазвичай можуть бути відсортовані. Поговоріть з вашим ветеринаром, і звернутися за допомогою на сайти, подібні до цього. Домашня тварина-це відповідальність.

Якщо в майбутньому ви опинитеся з домашнім тваринам, ви не можете тримати, то АСКОЕ має деякі поради про те, як впоратися з ситуацією по-людськи. Зокрема, ви повинні зробити все можливе, щоб знайти новий будинок для вашого вихованця (зверніться до ветеринара, собака Уокер, ПЕТ сіттера, друзів, родичів, колег тощо). Якщо все інше зазнає невдачі ви повинні помістити вашого вихованця притулку. Ні за яких обставин не відмовиться від свого вихованця.

+149
alfrwill 31 груд. 2017 р., 14:23:59

Я тільки що купив двох молодих несучок, щоб додати до моєї вільної зграї діапазону 5. На жаль, вони були debeaked. Як мені скасувати це? Обробка Нижнього дзьоба, поки вона не коротше, ніж у верхній? Кращий спосіб зробити це??

+139
Annapoornima Koppad 29 черв. 2019 р., 08:36:38

У мене змішані харчові дріжджі або пивні дріжджі, з сухими у мого кота їжа на 3 роки і він майже завжди повністю вільні від бліх і т. д.

Коли тварина сидить собака моїх друзів, вона тікає і я запропонував їм це. У дослідженні це тепер я бачу різницю між пивні і харчові дріжджі, здається хрому, який одному сайті згадує, що добре для шкіри. Ще вказані деякі отруєння хромом.

Чи є у кого достовірні дані. на цьому?

Можливо, я несвідомо перейшов між обома протягом багатьох років, але наслідки були ще добре на мою кішку.

+95
Morten Normann Almeland 8 бер. 2011 р., 19:50:39

Анти-статичного брызга улюбленця, і ви можете повісити вологі ганчірки на або поблизу нагрівальних приладів, які будуть зволожувати повітря. Або зволожувати повітря іншими способами, наприклад, з комерційними зволожувачі повітря, або ви можете поставити каструлю з водою до кипіння і дати покипіти деякий час.

+89
fryster 6 вер. 2018 р., 19:23:25

Ви повинні бути в змозі використати будь акваріум повітряний насос, але швидше за все ви хочете, дуже маленьке. Є ряд інтернет-зоомагазинах або вашої локальної велика коробка або невеликі місцеві рибні магазини будуть нести їх. Шепіт марки насосів пристойні і коштують близько $5 або $6 для моделі 10, яка я думаю, буде багато. Azoo, aqueon, і деякі інші виробники також роблять невеликі дешеві насоси. Можливо, ви захочете зробити невеликий вбудований клапан в той же час у випадку, коли насос видає занадто багато повітря для того, що вам потрібно.

+61
Hunter Ellis 13 вер. 2014 р., 16:59:37

У мене є близько 2 гектарів лісу у великих (15 соток) дерев'яний. Я регулярно мою собаку зі мною, коли я відвідую ліс. Вона має 4-річний выжла / Staffie хрест прибл. 19 кг.

Ліси являють собою суміш добре рознесені посадили дерева і більш scrubbier дерев, таких як глоду і терну.

Вона любить бігати по лісі, ганятися за білками і т. д. (без успіху) однак, коли я перевірити її будинку, вона іноді має подряпини на її мордочку або глибокі порізи на її груди чи ноги. Я лікувати глибокі порізи з дуже розведеної TCP і суміш води і вони добре заживе з часом.

У підсумку моя собака, як уникнути заростями гострих дерев, так що вона піднімає меншою кількістю подряпин і порізів ?

+51
NoName13 22 бер. 2019 р., 02:15:41

Моя кішка вередлива. Він був тільки середнього класу віддає перевагу вологий корм: вуса, яким пахне гидко мені і не здається дуже здоровим.

Він не їсть консерви сардина, але любить риби тунця.

Тому, щоб дати йому найкращу їжу якості за меншу ціну, я часто піч заморожені минтай і потім розбити його на шматки виделкою, щоб зробити корм для кішок. Але кіт майже не їсть, що, мовляв, здорове харчування після першого дня або два приготування.

Іноді я додаю томатної пасти або сушеного базиліка або трохи солі, сподіваючись зробити рибу більш привабливою. Але вони, здається, не сильно допоможе.

Варто відзначити, що кішка має захворювання верхніх дихальних шляхів і частих темних виділень з носа. Так що, можливо, його нюх не великий.

Тим не менш, мені цікаво, якщо вони якісь інгредієнти, які особливо люблять кішки, щоб додати до його кормом для Риб?

+49
Lugerr 4 лют. 2017 р., 18:52:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil