Кращі методи, щоб допомогти вашій собаці, якщо він боїться дітей?

У нас є 5-річний Бассет-хаунд з люблячим і спокійний темперамент, однак він не мав впливу на дітей у його житті, і коли підійшли молоді дітей, він лякається і тікає, це звичайно набагато краще, ніж він сказився!

Ми збираємося стати батьками в трохи більше 3 тижнів, і страх, що він може не сподобатися або злякається нового приїзду. Буде дитина в будинку поліпшити ставлення собак до дітей, якщо він кожен день експозиції? і чи є які-небудь кроки ми можемо зробити, щоб звести до мінімуму стрес собаки з новим членом зграї прибувають?

Будь рада вітається!

+29
Alan Saldanha 22 жовт. 2018 р., 11:16:22
27 відповідей

Спасибі за вашу турботу про маленький бездомний кошеня. Хоча дуже ймовірно, що у кішки бліх і кишкових паразитів, доброю новиною є те котячі блохи не харчуються людьми. Я використав, щоб врятувати брудні, сумні, кинуті кішки і жодного разу не вкусила блоха або будь-який інший шкірний паразит.

Лікування бліх найкраще виконувати з допомогою медицини, які застосовуються на задній частині шиї, на мій погляд. Перевага II є прикладом цього. Вони можуть бути дорогуваті близько 40 $або 50$. Блошиний нашийники дешевше, але ми попереджаємо вас кішка буде носити потужна отрута навколо його шиї. Це не добре для кішки або люди, які собак або дітей в будинку. Якщо ви йдете на блошиний маршрут комір просто тримати кота подалі від дитини і мийте руки після звернення з кішкою. Природно не чіпайте комір.

Блохи не добре для кота, але навряд чи вони будуть причиною вашого кота ніякої серйозної шкоди, якщо вам доведеться почекати якийсь час, перш ніж обробляти від бліх.

Якщо ви просто хочете почистити кішці краще ветеринара немає-промийте чистою безводній шампунь кішки-близько 5 $на Amazon і просте у використанні, і залучати не травматичною (як власник і кішка) ванни в раковину.

Альтернатива видалення кігтів у вручну пазурів вашої кішки нігті. Це вимагає деякою хитрості, техніки і отримати вашу кішку, що використовуються для цього процесу, але це не так вже складно. Є також клей-одна кішка нігтів кришки (думаю, що накладні нігті для кішок), але вони є дорогим рішенням.

Наскільки очі кішки ходять, що ви описуєте схоже на запалення очей. Вони дуже поширені в бездомних і здичавілих кішок. Ви можете спробувати обережно промокаючи очі змоченим ватним тампоном для видалення рідин або засохлих ексудату. Якщо рідина жовтуватого або зеленуватого коричневого, це може бути бактеріальна інфекція. Це може пройти саме по собі або можуть знадобитися мазі з антибіотиками.

Хороший ветеринар допоможе вам широкий спектр мазь без необхідності робити більш дорогі відвідування офісу. Також деякі магазини будуть продавати антибіотики для тварин по лічильнику. Тераміцин-хороший. Не використовуйте антибіотики продаються для людини на кота.

Одна річ, котор потрібно тримати в розумі поки ви не можете бути в змозі чудово доглядати за котом, і ваша дитина може бути трохи грубо коту, коту буде набагато краще, просто живуть у вашому домі, під вашою опікою і захистом, отримують регулярне харчування.

Середня тривалість життя дикої кішки становить близько 4 років. Під вашою опікою вона може жити в 4 або 5 разів цей або більше.

+991
Devin Steffan 03 февр. '09 в 4:24

Ну, швидше за все, що приходить на розум, це можливість використання підстилки атрактанти у вашій власності. В основному, вони призначені для залучення кішок використовувати урни, а не небажаних місцях, але можна подивитися на це як на можливість для заохочення кішки на свою власність.

Тепер, ці речі спеціально не призначені для використання на відкритому повітрі, тому дощ та інші погодні ймовірно, означає більш частого застосування, але якщо ви знаєте, що ви перебуваєте в для сухої заклинання, то це може бути варто постріл.

Крім того, можна покласти в коробку прихистили смітити і використовувати атрактанти в ньому. Хоча це все одно означає, що-то прибирати, принаймні, це буде в контрольованому місці і менше шансів бути виявлений через більш неприємні кошти...

+907
mg mg 22 черв. 2013 р., 13:49:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мого кота була проблема, де вона явно схвильований і схоже, що вона намагається втекти від свого власного хутра. Вона почнеться з з'являтися дуже схвильований, нявкання, і засмикалася її хвіст і спину прямо перед нею хвіст. Вона почне бігати, як вона гарячково намагається піти від цього. У неї немає бліх або будь-яких інших актуальних подразник, який ми можемо визначити, та інші кішки в будинку не має подібних проблем.

Це сухо в хаті взимку в північному кліматі, і ми думали, що це може бути статичний питання. Ми пробували змочування її хутро, який дратує її в короткостроковій перспективі, але в кінцевому рахунку, здається, щоб заспокоїти її. У нас є зволожувачі, які працюють в будинку, тому ми не впевнені в чому може бути проблема. Ми не вважаємо, що це котячої гіперестезії, так як вона не себе спотворювати, але вона явно чимось незадоволений.

+898
VictorHMartin 21 трав. 2018 р., 19:37:35

Я помітив, що мій Азула кіт сичить на сестру Дивина набагато більше, ніж зазвичай останнім часом. Звичайно, кішки грають один з одним і іноді шиплять, але вони сестри-близнюки, вони ніколи не були відокремлені один від одного в 4 роки вони були живі, вони ніколи не мали проблем.

Я отримав їх від жінки на Facebook в Калі близько 9 місяців тому. Леді, що я отримав мої кішки відразу сказав, що вона дає їм, тому що вона завжди подорожує протягом кількох місяців, так вона хотіла подарувати їх комусь, що може дати їм більше часу і ласки. Я взяв їх і відійшов від Калі в Вашингтон близько 2 місяців після цієї подорожі був ідеальний.

Останні 6-7 місяців у них було все в порядку, грають один з одним просто кішечки. Я б сказала, що я ближче з Азула, вона завжди лежить на мені або моїй спині, спить під моєю ковдрою, дивлячись на мене нявкати і я мяу спину, як це розмова, який продовжується ще якийсь час. Дивина теж дуже словесної кішка, любить посперечатися вихованця і нявкнув, але не у всьому мені подобається Азула (люблю спати під моєю ковдрою.)

З нізвідки, Азула почала грубити сестрі і сичачи кожен раз, коли вона близька до неї. Я зазвичай вдома, але я пішов з друзями і повернувся додому вночі. Я залишуся у свого хлопця місце на тиждень іноді, зазвичай всього 4 дні, кожні 2 до 3 тижнів, але я не думаю, що це неправильно, тому що коли я піду, що ніколи не було більше, ніж тиждень або близько того, моїх друзів і сім'ю провідати їх у своїй кімнаті, щоб їх годувати і грати з ними багато.

Коли Азула шипить тепер на Дивина я сказати їй суворим голосом "Ні, не ображай її." не кричали, але це змушує мене турбуватися, тому що я не хочу, щоб Азула ранить її. Після того, як Азула грубіянить Дивина даю Азула її простір і комфорт Дивина тому що я відчуваю, вона відчуває, що їй стає нехтують її сестра.

Чи Можете ви допомогти мені з'ясувати, що відбувається між моїми котами?

+874
arsenicCatnip 15 трав. 2013 р., 08:04:28

Даніо це зграєва риба, то вони повинні бути в групі з 4-6 або більше. Рекомендований мінімальний розмір акваріума змінюється в залежності від джерела, але це передбачається деякі, де між 10г і 20г. Ваш акваріум занадто малий для ваших риб і їх дуже мало з них. Оптимальним буде оновити до більш великого бака.

Даніо-це швидкі рибки, вони плавають так швидко, що їм потрібно відкритий простір, щоб зробити деякі швидкі швидкий запуск. У мене 4 даніо Зебра в моїй 15г і коли я їх бачу у деяких швидкість бігу мені цікаво, якщо мій танк не замалий для них. Тут я розповідаю про танку 5х разів більше, ніж ваш.

Тому, щоб відповісти на питання, твоя риба-це напевно з-за стресу, тому що є дуже небагато з них занадто маленький бак.

+852
Vinicius Spader 30 серп. 2015 р., 11:15:13

Ви можете прикріпити ультразвукові датчики на робочу станцію і встановити сигналізацію, якщо ваша кішка наближається в цій області. Це допоможе вам тримати очі на кота, навіть якщо вас там не буде. Крім того, це дуже легко тренувати свій автомобіль у відповідності з звуковий сигнал .

+849
Dinar 28 бер. 2017 р., 02:07:45

Ви відкриті для навчання кліть? Іноді спить як собаки вік вони просто хочуть своє спальне місце. Надання обрешітку для сну дає вашому собаці місця спальне місце. Є багато інших переваг тренування кліті, а також такі, як безпека для молодих собак (особливо у будинку), у собак, як правило, мають більш спокійних снів (вони прокидаються менше), і ви будете краще спати. Це також корисно, якщо ви собака повинна коли-небудь залишатися десь ще, їх решетування дає їм знайоме місце бути.

+841
Maria Rosalinda 13 вер. 2011 р., 15:09:36

Наші жорсткошерстні цуценя коллі повинні прибути протягом кількох тижнів! Ми тільки що відвідали/грав з п'яти тижневих щенят, так як заводчики активно визначення "лідерів" для виставок і аджиліті.

Я шукав в інтернеті і знайшов досить специфічну інформацію (використовувати поєднання "граблі" і "пін-кисть"), але хотів перехресне посилання, що з тим багажем знань тут.

Мій план робити 10-15 хвилин підправити брашінгі протягом тижня (ах, спокійний час для мами), з набагато більш тривалий і серйозний чистити у вихідні.

Мій заводчик каже, що вони тільки роблять у вихідні дні важких стрижка навіть їх найкраще шоу/аджиліті, і що правильна шерсть коллі-це насправді легко доглядати. Ця собака не тільки виглядає (і є) але це прабатько нашого цуценя!

Однак, я читав пропозицію онлайн, що у нас може бути менш прості у догляді, тому що ми збираємося видаляють яєчники/середнього роду, як ми "вихованець" будинку.

+840
Elisha Renee 21 груд. 2019 р., 11:24:55

Якщо ваше занепокоєння з приводу ІЖ і викликає біль, собаки, хтось застряг з IV можуть бути викликані болю. Крапельниці широко застосовуються в багатьох процедур (не обов'язково евтаназії і не тільки для собак) і вони можуть зробити кому незручно. Собаки будуть лизати через незнання, так що, можливо, були стурбовані IV, але якщо собака при сильних болях (наприклад, лапою наступив на), він буде, швидше за все, брешут голосно і чкурнути подалі. Судячи з вашого опису, я можу тільки припустити, що там був тільки очікуваний дискомфорт, що надається типовий ІЖ вставки.

Це моє розуміння того, що деякі ветеринари роблять домашні тварини несвідомого через газ, таблетки, або слабким ін'єкції до ін'єкції, яка виконується після того, як тварина знаходиться в несвідомому стані. Якщо вас це турбує, попросіть вашого ветеринара, які ваші варіанти, перш ніж продовжити, Ви завжди можете зателефонувати за телефоном альтернативний ветеринарів запитати їх, що їхні можливості, як добре.

+838
JStorage 13 вер. 2018 р., 12:16:48

Я переглядав пробіотик рішень для коней. Мені було цікаво, якщо це безпечно для коня, щоб поїсти йогурт з живими культурами

По темі: Може собаки їдять йогурт?

+836
JoshDell 9 лют. 2010 р., 22:25:31

Ви дійсно не можете. Холод-це суб'єктивне. Я працюю на вулиці зі своїми кіньми багато, і після багатьох років, щоб піти і зробити їх в холодній і просто проштовхування, я виявив, що я можу ігнорувати холод. Я буду на вулиці працювати, і я відчуваю холод, але я налаштувати його, як ви робите шум. З іншого боку, я працюю з людьми, у яких зуби в буквальному сенсі балачки на 68 градусів.

Він буде схожий зі своєю собакою. Це буде залежати від того, наскільки він вийшов в холодну і дуже звик до нього або ж він йде зсередини теплому будинку. Це залежить від його особистості і що він в порядку. Порода відіграє свою роль. Я знаю хлопця з жовтим лабораторії і його шерсть не особливо довго, але він буде пірнати в річці в розпал зими. Лабораторії мають хороший біт маси і масла в їх пальто, щоб тримати їх в теплі. Наш кеесхонд має кілька шарів пальто, щоб тримати її в теплі. Мій Джек Рассел, ну, давайте просто скажемо, що ви можете бачити її ластовиння, коли вона мокра, і у неї не великої маси тіла. Вона підробок багато холоду. Я не знаю, як вона навчилася робити це, але ви можете пік виходять крізь скляні двері на неї і вона буде лежати там, дивлячись навколо, але якщо вона тебе побачить, раптом у неї тряслися. Вона зупиняється, коли вона думає, що ти пішов.

Я б особисто використовувати суміш здорового глузду та будь-яких ознак ви спостерігаєте. Якщо у вас є невелика собака, не багато волосся або інші засоби захисту, і ви відчуваєте себе холодно, швидше за все, вони будуть почувати себе досить холодно. Майте на увазі, що стрибали на вулиці в холодну і назад-це не те ж саме, що стійкого похолодання. Ви можете вистрибнути з гарячий душ і не відчуваю, що це багато, якщо ви виходите, щоб провернути свій автомобіль в 8deg погода, але якщо ви знаходитеся за межами всю ніч, а це 60 град, ви отримаєте досить холодно.

Подивіться, якщо ваша собака показує ознаки застуди, у тому числі тремтячи, намагаючись згорнутися в ковдру або ще куди-небудь тепле, або що-небудь ще ви вважаєте вашу собаку, показуючи знак, що холодно.

Що стосується речових доказів, як і з великою кількістю тварин, у собак великих-завеликі вуха. Це тонкі і дрібних кровоносних судин, що проходять через них. Якщо ти руками температурі навколишнього середовища і вуха ви відчуваєте себе холодно, є шанс, що вона холодна. Вони будуть мерзнути, перш ніж тіло, з-за того, далі від ядра і менше кровотоку.

Іноді я кладу куртку на мого молодшого, і вона буде погойдуватися і ввів її, коли вона нагріється. Так що ви просто повинні використовувати здоровий глузд і спостереження, щоб визначити, коли ваша собака може бути холодно. Удачі.

+813
duckus 5 черв. 2015 р., 14:26:55

У нас була схожа проблема з нашими кішками знищивши досить дорого дивані. Проконсультувавшись з ветеринаром, він порадив обприскувати будь подряпини на дивані з Feliway, який є синтетичним розмноження котячих феромонів кішок використовувати для маркування території і т. д.

Ми об'єднали обприскування дивані щодня з Feliway з розпиленням скребок з кошачей м'ятою.Він працював великий! Кішки більше не дряпати кушетку, і вони радісно використовують скребок.

+795
Bao Thai 4 груд. 2018 р., 22:02:58

Звучить як типова "щеня хоче грати", плюс собака, намагаючись побачити, як далеко йому дозволено зайти (знову ж характерно для цього віку). Може бути, утомливо собака трохи більше, може бути достатньо для тепер.

Використовуючи деякі іграшки тягне чудово і не призведе до будь-якої агресії. Це найпоширеніший спосіб, щоб грати серед собак. Отримаєте спеціальний трос для буксирування в потрібний розмір. Це може бути одним з найшвидших способів отримати собака втомлюється на роботі. Просто переконайтеся, що собака розуміє різницю між іграшкою і одягом.

+749
mthomas 3 серп. 2010 р., 17:34:38

По-перше, ви робите правильні речі, розділивши їх. Якщо вони становлять небезпеку один до одного, коли вони знаходяться в одній кімнаті, то зобов'язаний розділяти їх, поки вони не можуть навчитися бути знову разом.

По-друге, ти не кажеш, що сталося в той час, коли вони почали битися. Найпоширеніша причина, що дві кішки, які раніше ладнали один з одним почнуть воювати невизнання агресії. Це часто буває після повернення кота з вет.

Іншою поширеною проблемою є перенаправлення/агресія. Цей тип агресії буде, коли кішка бачить щось загрожує через вікно або ще куди-небудь, що кішка не може реагувати. Кіт накинувся на найближчого родича (кота в даному випадку) і забуває поштовхом, просто згадуючи порушити на члена сім'ї. Цей тип агресії важче визначити, тому що якщо ви не бачили початковий тригер, схоже, що агресія з'явилася з нізвідки.

Для обох цих видів агресії, рішенням є тримати їх роздільно протягом 2-3 тижнів (так, що вони забувають, що причина агресії була), потім поступово вводити їх, як ніби вони ніколи раніше не зустрічалися.

Перш ніж дозволити їм бачити один одного, почати нюх заміни. Взяти кішка ліжко або ковдру, що кожна кішка лежала на і покласти його в кімнаті кішки на день. Замок ката в окрему кімнату і нехай CatB дослідити кімнату, що Ката вже давно живе в (і навпаки). Нехай спілкуються під зачиненими дверима (вони чують і чують один одного).

Нарешті, ще через 1-2 тижні запах змінюючи, почати годувати їх в межах видимості один одного. По-перше, вони повинні бути досить далеко один від одного, поки ще могли бачити один одного. Поступово (протягом декількох тижнів) переміщення миски ближче один до одного, тому вони приходять, щоб зв'язати іншого кота з їжею (хороша штука!).

Це може зайняти кілька місяців, щоб отримати дві кішки знову були друзями, але якщо вони раніше терпіли один одного, ви повинні бути в змозі отримати їх знову в цей стан. Не поспішати і мати терпіння.

+748
Rick W 21 січ. 2015 р., 19:42:54

Я б обережно, не використовуйте чистячі розчинники з туалетом він користується, але крім цього це цілком невинні. Один з наших собак, наприклад, віддає перевагу пити з річки, в саду, і багато птахів мити себе там... я думаю, що, тому що кішка-і мисливець вбиває птахів, а також те приходить багато в контакті з птахом/миша, брись та інше, так що чистий людський туалет-це не проблема.

+592
SuperBOB 14 січ. 2013 р., 11:11:27

Я дійсно хочу дати йому ім'я, але я не знаю, якщо це дівчинка чи хлопчик.

+539
tektiv 10 бер. 2013 р., 00:48:23

Як вже згадувалося в інших відповідей, є розмір та відмінностей у тривалості життя ви, можливо, захочете, щоб розглянути, як добре. Очевидно, велику змію потрібно більше простору.

Наскільки різниця виходить, це все залежить від змія, що й попередній власник. Деякі змії можуть просто бути категорично проти звернення, і немає нічого, що власник може з цим вдіяти. Як правило, ви знайдете змії з тих особистостей, для тих видів, які є новими для індустрії улюбленця, тому Король Змій і деякі удави повинні бути, як правило, прості в обігу. Просто знаю, що їх завжди є винятки.

Коли ви отримуєте дитини змія, це все залежить від вас регулярно обробляти його. Регулярні обробки в той час як змія молодим, як змія взаємодія людини і надаючи йому доброзичливим характером. Змія, яка рідко обробляються з більшою ймовірністю уникнути взаємодії людини, і навіть вдарити по руках, які входять в його клітку, тому що він все ще відчуває, що люди небезпечні.

Тому, коли ви отримуєте доросла змія, ви можете отримати перевагу змію, яка вже регулярно обробляються. Даю вам фору (ви тільки повинні зробити це раніше, як ти пахнеш), а більш соковитий змія. Але, ви повинні бути обережні з людьми, продаж змій, вони були в якості домашніх тварин, тому що вони продають їх через. Може, тому, що вони виявили, що догляд за змія занадто дорого, або змію, як домашня тварина, не те, що вони спочатку думали, що це буде подобається, чи важливо для вас, у них не було часу для Змії.

Я б сказав, що усиновлення дорослого змія від когось більш рятувальної операції, і якщо ви берете на себе відповідальність, ви повинні бути готові до змію, яка може знадобитися додаткове увагу. Стає він оселився в новий будинок, і, можливо, деякі типи ре-Приборкання.

+509
Shishir Admane 16 трав. 2016 р., 09:45:46

ТЛ;ІН

[S]він наполягає на тому, щоб їх зачинили в її гаражі пізно, тому що кошенята "раптом став диким", якщо це дозволено зовні.

Ваш сусід є технічно неправильним, але, можливо, робити правильні речі з неправильним причин. Однак без правильної соціалізації посліду вона, швидше за все, в кінцевому підсумку з колонії здичавілих кішок, що живуть в своєму гаражі.

Соціалізації людини як ключовий диференціатор

За словами ASCPA, а дика кішка - це:

[А] кішка народилася і виросла в дикій природі, або в кого кинули або втратили, і перетворилися в дикі способи для того, щоб вижити, є вільному вигулі або дика кішка. Хоча деякі здичавілі кішки терпіти трохи людського спілкування, більшість з них дуже страшний і дикий, щоб бути оброблені.

Слово здичавілі також означає "дикі."

На практиці, ключовим фактором кішка буде диких або одомашнених на відповідну суму соціалізації людини на правильний життєвий етап. Доступ до свіжому повітрі не властиво робити кішка здичавіла, не тримати їх замкнутими в будинку (або гаражі) спочатку приручати їх. Тим не менш, будь-яке скорочення в соціалізації, викликаних вільними-роумінг від контакту з людьми, швидше за все, буде оптимальним для процесу приручення.

+446
Sean Cain 19 квіт. 2019 р., 16:59:17

В залежності від того, яка ветеринарна дієта вона була раніше, то може бути варто повторити елімінаційна дієта, спробуйте інший роман білка/вуглеводу або гідролізат дієти. Це звучить, як ви намагалися багато джерел білка, так що це може бути проблемою, щоб знайти те, що вона не була схильна раніше. Це може бути просто, що там був інгредієнт, використовуваний в останні дієтичне судового розгляду, до якого вона була нетерпимою. У елімінаційна дієта суд дійсно єдиний спосіб, щоб визначити, якщо у неї алергія на щось (що ще цілком імовірно, враховуючи її вік, і неадекватність, і відсутність інших ознак). Як вам відомо, дуже важливо під час дієти пробну версію, щоб мати доступ до інших корми, ласощі, ліки і т. д. протягом пробного періоду, і це може зайняти 6-8 тижнів, перш ніж ви побачите помітне поліпшення.

Замочувати сухий корм у воді іноді може уповільнити швидкість їжі, хоча це не звучить, як це особливо є проблемою в разі вашої кішки, якщо вона є блювання через кілька годин після їжі.

Я припускаю, що ви вже обговорили і виключили це питання з вашим ветеринаром, але вважати емпірично дегельмінтизації її, та/або робити аналіз калу. Паразити можуть бути причиною хронічної блювання, у молодих кішок, і оскільки у неї закритий/відкритий кішка це особливо важливо регулярно проглистогонить і від бліх і кліщів профілактики.

Діагностично, є ще варіанти ви могли б переслідувати, що може бути варто виховувати на свій вет, починаючи з неінвазивних (УЗД черевної порожнини) в дуже інвазивних (хірургічних біопсій шлунково-кишкового тракту). Я звичайно не кажу, що останній є виправданим у разі вашої кішки. Вони можуть виявитися за межами можливостей вашого терапевта і може вимагати звернення до фахівця. Розчаровує те, про хронічну блювоту у кішок полягає в тому, що є непоганий шанс, що ви робите кожен тест під сонцем і досі не придумали відповідь – в такому разі, ти повернешся на: це скоріше всього харчова алергія.

+431
Tim Langeman 17 трав. 2013 р., 19:18:59

Якщо з'явилися рани по всьому тілу, Це було, ймовірно, не (тільки) вушних кліщів, але кліщів на шкіру. Вони настільки малі, ви не можете побачити їх неозброєним оком. Вони кусають крихітні рани в шкіру, щоб жити всередині, яка свербить і призводить до втрати волосся через подряпин.

Вам доведеться лікувати вашу кішку для них, напевно, мити його спеціальним шампунем або усні ліки або обох. Якщо у вас кілька вихованців, які живуть з вами, потрібно розглядати їх усі одночасно або кліщів, які залишають свою кішку заразити наступного господаря, вони знаходять. Так як кішки не вистачає деяких необхідних ферментів для розщеплення певних органічних сполук, вони можуть бути отруєні речі, які нешкідливі для людини, як і більшість ефірних масел. Ви повинні тільки лікувати його за допомогою ліків, схвалених для кішок або рекомендований вашим ветеринаром і не спробувати якісь засоби правового захисту вдома, не будучи абсолютно впевнений, що це безпечно для вашої кішки.

Ви також повинні бути дуже охайні на деякий час. Вакуум часто, щоб видалити кліщів, які залишають своє тіло з-за ліків і мити подушку і ковдру, він був у Контакті. Якщо вам не сподобався товар, помістити його у великий поліетиленовий пакет і кинути його в морозилку на 2 тижні щоб убити кліщів.

А що стосується хвоста, він може виглядати гірше, ніж є насправді, але ветеринара обов'язково потрібно лікувати. Від картини я не можу сказати, якщо білясті речі садно або рана.

У цілому прогноз для вашої кішки це дуже добре. Кліщі є набридливим шкідником, але поки він не ослаблений вторинної інфекції, ваша кішка зможе повністю відновитися і волосся його повинні відновити протягом місяця або двох.

+426
Jay Bailey 8 груд. 2014 р., 07:27:00

Я нещодавно варили цей грунт, як того вимагає бруд для акваріума (не знаю як сказати на вашій мові, що не має змішувати з певним видом забруднень, але головне, що корінь рослини жити в рамках). Ось деякі знімки: The Substrate Brand and packaging

The Substrate Usage Details

Other Details

Продавець сказав, що це добре для рослини , і воно містить гидоту(або еквівалент), і допомогти моїм рослинам. У мене є танк 90WX30dX40h, який наповнений підлозі маленькі і великі піщини, з висоти приблизно 2 або 3 сантиметри. невеликий фільтр всередині бака, яке містить нічого особливого, скоро додамо висить на невеликий фільтр, який може заповнити якусь частину його з бактеріальною речі(я зараз не про), і видалити один лист з активної котушки з-за цього.

Гаразд, повернемося до акваріумний грунт... Перший... цього достатньо тільки для акваріума? я не знайшов яких-небудь підручник, або той, який я знайти і безладно він був також в клієнт StackExchange, він використав занадто багато спеціальних слів, які невідомо для мене, зробив це дуже важко, по-друге, у мене дуже низький бюджет і акваріум-речі дуже дорогі по відношенню до мого заробітку. Отже, питання: 1. Він каже, що для типових 60см бака (57L) рекомендується використання 8~11, так що мій танк рекомендація повинна бути близько 15~20, але на упаковці написано, що це один літр (спочатку я заповнив більшу частину танка з піщинкою і у мене низький бюджет), чи означає це достатньо для не надто багато рослин (я маю на увазі купуйте, забезпечують вимога, а не корінь рослини)? 2.чи можна заповнити покрити підлогу(90X30) скільки ще мені потрібно зробити, щоб досягти потрібно(з-за низького бюджету), а не рекомендації? 3.чи потрібно використовувати яку-небудь річ поруч з ним (сподіваюся повністю не дороге)? 4.боляче для риби або равлика? 5.де він повинен бути? знизу або зверху піску? 6.він каже, що допомоги бактерій, але робить це надати місце для них, щоб жити або я як і раніше потрібні інші речі для цього(і знову знизу чи зверху?) 7.у мене є дві великі і дуже малі повітряні камінь, який я поклав їх на самому дні, і я б приховати їх, робить їм боляче ці грунти? пакет, здається, мокрі всередині і пара на ній.

Ось деякі фото з мого акваріума, щоб визначити грит я використовував, або фільтр, або охолодження, ...:

the grit i used My whole aquarium The filter i talked about, previously used with very smaller tank

+392
Bhaven Shah 23 лют. 2015 р., 16:21:46

Так у мене було щось подібне сталося з каліфорнійська королівська змія. Ми, нарешті, знайшли його за стіни у нашій ванній, коли ми почали переробляти. Він став зовсім дикими й полювали багато гризунів і, можливо, інші змії або ящірки в стіні - значить ремонт. Ваш змія може труїли якусь нечисть, що був хворий, або заражений бактеріальної або грибкової питання так тошно змію. Це не можливо, але слід враховувати.

Весь цикл заходів був дуже напруженим на нього, я впевнений, і повернути його назад в локалізації після 10 тижнів свободи є частиною цього. Це нормально для змій не їдять, коли в нової або зміненої середовищі або з будь-якого типу стресора. Намагаюся не розмовляти з ним, якщо взагалі до їжі буде знову регулювати.

Якщо ви годували замороженими раніше, знаю, що, швидше за все, він промишляв і зараз має смак для теплокровних харчування і його дуже сильний інстинкт подіяв, заморожених, можливо, ніколи більше не працювати. Спробувати жити, а також спробувати один розмір менше, ніж зазвичай рекомендується прийом їжі для свого розміру. Невеликої кількості їжі має менше шансів бути виплюнув, коли він їсть.

Удачі! І постарайтеся не хвилюватися занадто багато в полон змії можуть йти 2-3 місяці без їжі, і дорослі змії травлення повільніше, ніж у молодих зросли до 22 місяців в дикій природі, хоча я не рекомендую ніяких цілеспрямованих продувки. Продовжуйте пробувати!

+374
mhilden 19 черв. 2011 р., 02:36:25

Я б припустив, що це якесь поєднання буття з високим вмістом білка з високим вмістом жирів (кішки налаштований домагатися високих енергій-джерело їжі, як і ми, але він стверджував, що вони багато чого не помічають цукру), що мають цікаву фактуру (вважають картопляні чіпси як еквівалент), що має запах, то вони можуть дізнаватися і передбачити з більшої відстані... мого попереднього кота улюбленим ласощами була сушена анчоуси, які били б кілька з цих пунктів.

+358
Einstein Faraday 7 бер. 2018 р., 16:16:42

Сире м'ясо небезпечне для людей, кішок і собак, щоб поїсти навіть в самих технологічно просунутих країн.

Кішки дуже добре на дієті тільки з високоякісного котячого корму.

Якщо ви дійсно хочете зробити свій власний корм цей сайт може допомогти: http://www.catinfo.org/?link=makingcatfood#The_Ingredients

+254
mikalai 10 лют. 2010 р., 00:20:38

Її реакція не може бути від страху. Швидше, це може бути нетримання сечі.

Від https://www.humanesociety.org/resources/dog-submissive-urination-solutions:

У зграї собак є багато способів, щоб показати лідеру, що вони приймають їхня роль в якості верхньої собаки і таким чином уникнути конфронтації. Одним із способів є крен на спині і мочитися на себе.

Нетримання сечі є поширеним і нормальним у цуценят, які зазвичай переростають поведінки. Але деякі цуценята залишаються боязкі в зрілому віці, і покірне сечовипускання може стати проблемою в будинку.

+76
Quillmondo 28 лют. 2012 р., 15:14:18

Іноді, моя собака їсть власні екскременти. Як мені зупинити це? Нещодавно Я помітила це. Я не впевнений, що він завів цю звичку, коли він був цуценям.

+12
LinusR 28 лист. 2019 р., 00:27:19

Лікує предметів або дій, бажаних і дали на домашніх тварин, щоб винагородити їх з позитивним досвідом.

Лікує, коли використовується для позитивного навчання підкріплення, зазвичай невеликі їстівні предмети, такі як Пет-конкретні закуски, невелику кількість їжі, або навіть людське м'ясо; щось тварина бажала, понад їх звичайної їжі.

Менш поширеними визначеннями лікування включають надання іграшку або надмірне витратних матеріалів (а "заряджений" кістки або пакетик котячої м'яти), бажаного вихованця, або просто уваги у вигляді ласки або активних ігор.

+12
Tapir 11 бер. 2012 р., 16:21:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil