Це неправильно, щоб дозволити вашій кішці дають укуси любові?

Коли мені нудно, я починаю грати з моїм котом. І, напевно, це її улюблене проведення часу-теж.

Я лоскотати мій кіт, кусає мене ніжно, а потім починає лизати мене.

Я приношу повільно моя рука від різних ангелів, щоб скоріше доторкнутися до неї. Моє завдання-не дозволити їй вкусити і її робота-все одно кусають.

Іноді, коли я сиджу і вона шаловлива режимі вона раптом підбігає і починає гризти мій палець.

Іноді, коли я йду, вона також рухається разом зі мною, весь час стрибає і кусає мої пальці.

Я думаю, що вона отримує величезне задоволення в мене кусає.

Я вже щеплені мій кіт з усіма видами вакцин.

Тепер негативна частина деколи дуже боляче кусатися і є поріз на шкірі, хоча я не заперечував проти нього взагалі.

Тепер моє питання полягає в тому, що це нормально, щоб моя кішка зробити це або я повинен перестати грати з нею.

Також це поведінка нормально для неї?

+374
recmach 21 лют. 2016 р., 01:49:09
35 відповідей

Як правило, не дають ваші об'єкти вихованця, щоб грати с, які можуть бути шкідливі для них це хороша практика. Так що "виправити", щоб очистити всі беруші, що є в будинку, і перестати приносити більше. Викинути їх на роботу сайту, або залишити їх в свій автомобіль в майбутньому.

Враховуючи поточні умови, виконавши очищення, в п'ятницю увечері буде краще, це дозволить вам вихідних адресу (або перенаправляти) будь-яка поведінка, яка розвивається. Нова безпечна іграшка, повинні бути заздалегідь куплені. М'який м'яч або іграшка миша з котячою м'ятою, можливо, в ньому може зробити хорошу заміну. Ви можете купити кілька можлива заміна іграшок, перш ніж прибирати.

Я припускаю, що здебільшого вона стає беруші після того, як ви носити їх. Там може бути якась зв'язок на свій нюх і 'іграшка'. Якщо вже ви багато хочете взяти один із заміна іграшки на роботу, з вами і тримайте його ближче до тіла, так що він буде виставлений на свій нюх.

+964
zairiren 03 февр. '09 в 4:24

Я завжди знала, що їх бути агресивні по природі, але правда в тому, що вони часто демонструють агресивну поведінку, коли вони відчувають підкреслив.

У їх природному середовищі, барбуси тигрові зграйна риба і воліє жити у великих групах, так що ви на правильному шляху з 4 разом. Ваша школа може бути просто не досить великий.

Я читав, що в школу в 6 і більше те, що вони воліють, але пам'ятайте, що вони, ймовірно, як і раніше відображатися деякі слабкі замикання поведінки між собою. Перевірте Вікіпедію сайті: http://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_barb
Прочитайте розділ "в акваріумі". Вона дійсно дає хороший, короткий, огляд їх поведінки.

Я особисто вважаю, що ви перебуваєте на правильному шляху, відповідні зубці. Рози барбусов набагато більш спокійними, але навіть вони, при стресі, стане агресивною. Я б спробував, якщо ваш розмір бака дозволяє спробуйте додати ще кілька барбусов Тигра. (Або замінивши Розі барбусов з нижніх фідерів.)

Ах, так - барбуси люблять тяпнуть на довгі плавці легкої струмує. Уникнути цього.

Сподіваюся, що це допомагає!

+951
Patterson 3 бер. 2018 р., 18:15:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я другої необхідності для поїздки до ветеринара.

Кішки може сказати: "Ей, ви знаєте, я не відчуваю себе дуже добре і, можливо, це ....."

Ми повинні бути уважними і виявляти зміни у поведінці.

Будь-яка зміна в поведінці може бути викликана хворобою або травмою.

Час для поїздки до ветеринара.

Дуже важливо, що кішки їдять - якщо вони не роблять так дуже довго, вони можуть почати виникли проблеми з печінкою.

Так, поїздка до ветеринара для.

+906
Stipko 22 бер. 2013 р., 05:10:02

Моя кішка зазвичай спить один в іншій кімнаті, коли я звичайно спати в моїй спальні. Вона ніколи не хотів спати з ким-небудь у родині,насправді, вона, здається, дратуватися і покинути місце, якщо особа (намагається спати з нею) чіпає її багато. Вона як і раніше красиво і приймає членів сім'ї, щоб турбувати її трохи. І в залежності від людини вона або відповідає, або йде, коли вона годувала його або її, і от коли людина перебільшувати з даючи їй занадто багато любові (якої я не бачу, як занадто багато любові для кішки). Але вчора я отримав напад кашлю (через астми, яка викликана не її, це викликано тим, що у мене кіт жив з нами і у мене алергія на чоловіків). Вона грає в той час, даючи мені керівник групи любить і я його викидаю. Я кинув керівник групи, вона побігла, я почав кашляти багато і моя груди закрита, я думаю, я зітхнув занадто. Потім вона втратила інтерес до гри і стрибнула на ліжко, де я намагався трохи відпочити і де вона не бовтається) і як вона помічає щось відбувається, але вона не може говорити, дивлячись то на мене знову, потім подалі і т. д..а якщо людина думає і шукає відповідь. Вона зовсім втратила інтерес до гри. Тоді вона вирішила залишитися на моєму ліжку і спав. Шокуючим було те, що багато моїх члени сім'ї прийшли до неї, погладив її, дав їй любов (яку вона не дуже любить,вона, як правило, може приймати його протягом деякого часу, але потім їй це набридає вона), і вона встала, бажаючи піти, але вирішив залишитися. Після того, як моя сім'я вийшла з моєї кімнати (що мене і моїх сестер частки і кішка знає, хто може раптово увійти і турбувати її, роблячи це причина, чому вона ніколи не спить в моїй спальні) вона залишилася на тому ж місці, зробила себе комфортно і намагався заснути (звичайно якщо їй доведеться залишитися у спальні вона стрибала з верхньої droor мій гардероб, щоб мати можливість відпочити)

Я раз в деякий час сісти і почати кашляти знову, і вона дивиться на мене погляд, говорить: "Я знаю, що ти хворий і мені це не подобається" (я не впевнений що правда), але потім закриває очі і намагається заснути знову, з моїм дуже тривожні звуки. І коли я прокинувся багато годин потому, вона була все ще там! Це дуже здивувало мене, що вона насправді залишилася.

Вона використовується для сну на боці іноді тільки, коли вона була кошеням, і, коли ми прокидаємося, ми знаємо, що це неможливо для нас, щоб побачити її, де вона була, перш ніж ми закрили очі. Тому що вона просто не любить спати з нами багато, вона може бути лагідною і спати з нами іноді, але це 95% шанс, що вона йде, поки ми спимо,або якщо вона потрапила в наш номер, вона чекала за дверима.

Тому моє питання чому мій кіт жертва свого часу спить в незвичайним місці і зупинився прямо біля моїх ніг без руху?

(Для отримання додаткової інформації я іноді розтягувати і ногами розсовує її трохи, і ще мій кіт не хвилювало, вона залишалася на місці. Я іноді дратувати і дражнити її від моєї любові до неї, і вона, як правило, піти або вкусити в явний дискомфорт. Їй не боляче, вона кусає призначені, щоб попередити мене, вона показує, щоб бути нападом, а насправді вона просто кладе зуби на мене. І так, вона може заподіяти мені біль, якщо вона сподобалася, як я побачив її погану сторону іноді. Вона просто не робити мені річ,або залишити мою сторону, хоча зазвичай вона робить очевидним, якщо їй не подобається, що я роблю з нею)

+891
Train Heartnet 6 груд. 2011 р., 21:47:37

Світанок Мильниця

Використовуйте не-ультра синій світанок.

Я використовую світанку регулярно для моїх собак і кішок, проте я ніколи не використовував його для тхорів, так що я повинен був зробити деякі дослідження з цього питання і з'ясували, що він також використовується і безпечним для тхорів. Це, здається, бути безпечним для тварин, враховуючи, що він використовується для очищення від тварин в тому, що розлив нафти.

Однак будьте дуже обережні при митті навколо очей. Якщо контакт з очима відбувається, змийте прохолодною водою і висушіть рушником.

Оскільки це згадується як "домашнє засіб", мені треба трохи пояснити, чому це працює. Ось посилання на доглянутість території, тому я вважаю цілком достовірними. Те, що він говорить, звучить так: "блохи це здатність до виживання під водою. Мені сказали, що вони випромінюють жирний бар'єр навколо їхніх тіл, утворюючи міхур, щоб захистити їх від води і кисню. При розчиненні мастила міхура вам дасть воді потрапити на блошиний і вони тонуть... у них є екзоскелет, який дає їм захист, але мила розчинити, а потім вони не може дихати". вони пізніше викладу, як користуватися милом, правильно і ефективно.

Як я вже сказав, Особисто я використовую його з обох кішки собаки, хоча і не з тхорів, але він все одно повинен працювати, якщо ви будете слідувати правильні кроки. Я чув, що якщо занадто часто, це може позбавити собак ефірних масел на своїх шкурах. Якщо ви розбавляти його, як стаття розповість вам, і використовувати в помірних кількостях ви не зіткнетеся з цією проблемою, але якщо ви вважаєте це проблемою, ви можете також застосувати масло, щоб уникнути його від висихання(я чув, що оливкова олія працює).

Ось кілька кроків для миття собак та кішок з ним

+856
Geecee 15 трав. 2017 р., 18:13:15

Особистий досвід тут:

Моя літня кішка муркоче близько 95% часу, навіть коли він спить. Він має деякі контрольованих медичних питань, але мій ветеринар помітив мурчания і ніколи не думав, що це було проблемою. Сьогодні мій вет сказав, що хотів би поставити відео моя мурчала кішка на YouTube. На даний момент, я не сказав, що постійне муркотання-це погано (за винятком, коли ви намагаєтеся спати або прослуховувати серці кішки!).

+784
andre130 27 лип. 2016 р., 10:46:39

Я володів і виховали кішки (все, від чистокровних персів і гімалайців вітчизняним 'домашні кішки' на дикі/бродячі кішки) близько 60 років. Тому що мій великий досвід з кішками, я відчуваю себе більш ніж впевненим в тому, обрізаючи кігті кішок, зовсім не заважає з їх здатністю підніматися, почесатися про себе, використовувати когтеточку/килимок, щоб видалити омертвілий зовнішній шар пазурів, щоб позначити свою територію, залишаючи як візуальний знак і ароматом (вони мають запах залоз на лапах), і, щоб розтягнути їх тіла і згинають ноги і кігті, ловити здобич та захищатися; не змінює свою поведінку в будь-якому випадку.

Критий кішки не носять свої кігті вниз як ефективно з кількох причин: вони не ходять по пересіченій місцевості; вони не дуже далеко; вони ведуть більш сидячий спосіб життя, тому що вони не повинні полювати для видобутку їжі. Тому їх кігті схильні рости довше, ніж вуличний кіт, і іноді це може призвести до кіготь зростає в подушку лапи, заподіюючи біль і потенційної інфекції.

Обрізаючи кігті кішок буде дозволити вам зблизитися з вашою кішкою. Це також дозволить вам, щоб вивчити і дотримуватися подушечки лап для сухості, тріщин, патологічні нарости (наприклад, мозолях і пухлинах); реєстрація для кутикули інфекцій і пошкоджень; і спостерігати за придбані бруд і болячки між пальцями.

Коли ви обрізати кігті кішок, ви не видаляєте весь кіготь, ні навіть гарне кількість. Ви просто витягати кінчики - приблизно 1/8 дюйма. Там все-таки більшістю голосів присутніх на кіготь і цього більш ніж достатньо для кішки, щоб функціонувати природно, як зазначено вище.

В даний час у мене два кастрованих котів, які строго в приміщенні, і вони отримують свої кігті підстрижені двічі в тиждень або по мірі необхідності (коли вони линяють, кіготь, оболонка, новий кіготь дуже гострим), щоб запобігти їх від пошкодження меблі і себе, так як я трохи старше тепер і моя шкіра стає більш крихкою; не кажучи вже про у мене захворювання, яке вимагає від мене, щоб взяти кров-антикоагулянти.

Якщо ви все ще не впевнені, не соромтеся обрізати кігті кішок і спостерігати за змінами у тому, що він може або не може робити, то кігті будуть рости і шуби будуть лити протягом двох тижнів або менше, і повернутися до природного, гострі кігті, як і раніше.

+772
Priyank Desai 19 лист. 2010 р., 02:50:22
Питання про прибирання вашого вихованця і навколишнього середовища він/вона живе. Використовуйте цей тег, якщо ваше питання стосується методів очищення, вимоги та інші аспекти, які стосуються збереження чистої атмосфери для вашого вихованця.
+743
Kabasha 11 серп. 2013 р., 12:39:09

Я просто пішла в зоомагазин і є повітряний насос і повітряний камінь і встановили їх у мій акваріум. Я зауважив, що це питання вирішується 3 речі :-

 • Бульбашки повітря пастку деякі з розчинених домішок і виходу їх на поверхню.

 • Поповнюючи рівень кисню у воді за рахунок збільшення площі поверхні дотику води з повітрям.

 • Генеруючі обурення на поверхні води, створюючи маленькі хвилі, що постійно рухається всередині води, які більшість риб люблять.

Я також помітив, що мій риб не намагається дихати. :Д

+728
vikrant singh 15 квіт. 2012 р., 03:25:43

Я думаю, що ви недокармливаете свого кота небагато, який є, чому він голодний. Просто грубі ідея на 10 кг кота я б припустив, що три з цих маленьких 2.8 унцій банок, ймовірно, не достатньо. Не знаючи точного продукту (смаку) неможливо сказати, але зазвичай я думаю, що близько 4 банок у день ця дієта підходить для 10 кг кота.

Ця вражаюча втрата ваги-це не нормально (якщо ви були націлені на втрату ваги), і гарантує, ветеринарно-санітарної експертизи та випробування, щоб переконатися, що це не медична причина для втрати ваги. З іншого боку, це може бути просто, що ваша кішка просто потребує більше калорій, ніж він отримує.

+638
velvetxcat 19 жовт. 2014 р., 07:17:39

Я хотів би закликати вас бути терплячим з нею. Але і оцінювати сходів і приземлення з її точки зору. Чи Можете ви надати нам більш детальну інформацію?

Сходи і лендінгем оффера "стійке положення"? Є багато сходів чи кілька? Сходи круті? Є скляна двері на сходовому майданчику? Всі ці речі могли б потенційно 'психувати' ваша собака.

+569
Ramaraj Karuppusamy 12 жовт. 2015 р., 11:33:37

Я б прокоментував, але у мене немає привілеїв. @Jestep правильно, магазин повинен був вам про велоспорт танка, перш ніж продати вам рибу. Я РЕН мій танк на місяць, перш ніж я поклав рибу в нього.

+561
Styg 25 груд. 2012 р., 03:27:33

Ваше запитання у коментарях, так як

Шукаю породу собак, яка буде ходити сам парк і киньте його фекалії під кущами.

А відповідь...

Враховуючи достатню свободу і розгулятися, практично будь-якої породи собака буде робити свої справи з виду, і де ні він, ні ви, ймовірно, наступити на нього.

Я звик жити в країні, на кілька акрів, оточене лісом. У мене була собака більшу частину цього часу. За роки у мене ніколи не було, щоб зачерпнути покакає, поки пес був обмежений невеликим районом протягом тривалого часу. Насправді після того, як я кілька соток обгороджений. Я навіть ніколи не бачила собачих какашок, вони вийшли в ліс, щоб зайнятися своїми справами (сходити покакати).

Вашої проблеми є законним. Термін "права повідець" застосовується тут, він застосовується в основному для собак, є кілька постів в інтернеті про нього, але коротше.

 • Якщо є закон, ви повинні тримати вашу собаку на повідку, обгороджений або під безпосереднім контролем у всі часи
 • Якщо немає закону, і район розвивається ваша собака за умови конфісковано (вилучені у собачому притулку), якщо він не перебуває під прямим контролем.
 • У відсутності законів або ризики підтоплення, ви несете відповідальність за будь-які збитки, заподіяний людям або майну, ваша собака робить.

Теоретично цей закон відноситься до кішок, на практиці кішки менш схильні до ризику того, що ці закони застосовані.

+542
Markus Schuhmacher 9 жовт. 2014 р., 07:38:10

Розчавивши капсулу в рот не шкідливі для кішок. Але це значно знижує користь медицини.

Капсули Azodyl зберігаються в холодильнику, щоб зберегти вологу в цілості й запобігання нагріву. В іншому випадку бактерії загинуть. І капсула призначена, щоб тримати разом бактерії до кишечника, де, нарешті, випустила капсула розчиняється і бактерії. Якщо брати в роздрібненому вигляді, найбільш бактерії не доходять до кишечника.

Якщо ви хочете, щоб ваша кішка була здорова і ваша кішка не купувати таблетки в кишені немає іншої альтернативи, крім як силою годувати.

В залежності від того, чи буде ваша кішка любить рибу або курку необхідно готувати рибний або курячий суп. Ви повинні тримати шприц напоготові. Потім ви повинні тримати вашу кішку так, що його окуляри ніс в стелю. Якщо ваш кіт не слухняний достатньо, ви повинні прийняти допомога іншої людини.

Потім відкрийте рот кішки і швидко ППУ капсулу в рот і проштовхнути його в рот, як це можливо. Потім закрийте рот і потримайте його так, щоб кішка не змогла відкрити рот. Рік кота по горлу, щоб спонукати його проковтнути капсулу. Є зазор між передніми зубами, а задні зуби кішки. Використовуйте його, щоб вставити в шприц і продавити в курячий або рибний суп. Це до того, що капсула не застрягти в стравохід і досягає шлунка.

Сподіваюся, що це допомагає.

+538
Busindre 8 трав. 2016 р., 11:16:33

Це дозволить не зробити старше кошеняті ніякої шкоди, але він не буде допомагати матері, щоб забезпечити молоко для підростаючого кошеня і справді буде, швидше за все, у підростаючого кошеня шкоди, так як там явно проблеми зі здоров'ям, щоб мати так багато кошенят вмирає.

Ви повинні бути стурбовані з кошенятами, хворими і вмираючими, і здоров'я матері. Візьміть маленьку, бореться кошеня і мати до ветеринара як можна швидше.

Старші кошеня від матері, їй потрібна вся її сила для хворих менше кошеня. Це молоко спеціально призначені для задоволення потреб підростаючого кошеня і не для п'ятимісячного кошеня.

Також, отримати всі ваші кішки стерилізовані.

+529
csg 12 трав. 2015 р., 21:46:31

Я вже далеко в процесі виготовлення власними піску і гравію від Землі зі свого городу або поблизу (наприклад, для того, щоб уникнути купівля та транспортування матеріалів протягом багатьох кілометрів, які я можу зробити сам або з естетичних причин) (середній пісок, крупний пісок і дрібний гравій (= 0,2 до 6,3 мм) згідно ІСО 14688-1:2002) і вже

 • переконався, що я не порушуючи ні екологію, ні закони для отримання землі
 • просівали землю з двома ситами визначення мінімального і максимального розміру зерен[1]
 • промити гравій кілька разів (як я роблю для магазину гравій)
 • дезінфікувати гравій з киплячою водою і paracite дезінфекції (для живою їжею)

Я припускаю, що невелика кількість, що залишилася біологічних часток будуть знищені за допомогою фільтрації і компостування під час прогріву акваріума.

Єдина проблема, яку я маю для видалення вуглецю/частки торфу з отриманого щебеню. Частинки негарно і може викликати рН були нестабільними протягом тривалого часу. Я вважав, що частинки можуть бути видалені

 • акваріум пилосос (з відра), але вони багаторазово перекрити трубу, тому що торф-це набагато легше, ніж на землі (але не плавати). Метод дає дуже гарне поділ майже без втрат подрібненого матеріалу і засмоктує воду, але це дратує.
 • шляхом подрібнення в ступці або міксері (мабуть про яких ти не надто хвилює, і яку можна легко очистити). Прогрес розбивши торфу в розчин inacceptably повільному і середньому змішувача без заточені Ротор вже руйнує до половини просіяної Землі занадто багато втрат.
 • спалювання органічного матеріалу на керамічну сітку зі штатива з пальником Бунзена. Я не пробував це. У мене з'являється енергія марнотратно і дорого купити.
 • шляхом видалення вуглецю (біо)хімічної реакції(з). Це може зайняти тривалий час (з торфом вже досить знижена до вуглецю) або отруювати землю, тому вони повинні бути ретельно підібрані. Я нічого не розумію.

Я шукаю рішення, яке є стійким в плані споживання ресурсів і не забирає багато часу. Я не плануємо виробляти більше 10 кг гравію.


[1] не визначаючи мінімальний розмір змушує нескінченно дрібнозернистою пилу блоку фільтра або залишаються в акваріумі коли-небудь, що викликає розмиття при кожному русі риби або руку.

+512
Alexandre Augusto Pertile 28 квіт. 2010 р., 03:45:13

Коли мій чоловік і я розмовляємо, наша кішка Клео часто приєднується до нас. Вона перевертається на спину, і тримає її лапами поруч з підборіддям, і дає нам (як ми називаємо) блінкі очі. Це так зворушливо, ми просто повинні помітити її. Кілька разів ми навмисно намагалися не помічати цього супер дотепність, коли ми зробимо це, вона буде злегка постукайте щиколотках з її лапами, або встати і рухатися ближче до нас.

Так це поведінка називається шукає уваги? Або вона, по-своєму, приєднатися до нашої розмови?

Ми також помітили, що, якщо я перебуваю в одному місці, наприклад, на кухні, а він у вітальні, вона відображає її живіт поруч з ним. Вона зізнається чоловікові в якості верхньої кота домашнього господарства?

+507
Ryan Gonzalez 15 лист. 2014 р., 03:03:28

У мене є 10 тижневий щеня, але оскільки вона надто молода, вона не має всіх її пострілів я повинен чекати, поки у неї 16 тижнів, щоб познайомити з новими цуценятами або я повинен просто представити її для дорослих собак з усіх усі постріли??

+490
Hillaire 26 лют. 2013 р., 12:20:26

Якщо ваша кішка продовжує переслідувати своїх кішок-дражнилка час від часу без їжі нагороду, ви повинні припустити, що він стає чимось іншим, ніж їжа з переслідувати його; або здійснення на практиці на полюванні, або просто спалюючи енергію. Кішки вчаться, і якщо їжа була його єдиною мотивацією він, ймовірно, не переслідувати його після першої пару раз.

Наскільки корисним вашої кішки з їжею під час або після гри, я роблю це з моїм котом весь час. Їжа є прекрасним мотиватором для навчання котів (Якщо ваша кішка їжу ґрунті), і я б винагородити ефектні стрибки або ловить мій кіт робить. Одного разу вона ловить іграшку, вона часто не хоче випустити її, і вона (з деякими іграшками) спробую розжувати її знищення видобуток'. Намагаюся витягнути спійману іграшку подалі від неї просто змушує її утримувати іграшку жорстка, тому для запобігання руйнування іграшку я кинути Кітті дробити по коридору, який змушує її негайно звільнити іграшку, і в гонитві за жратвой. Я даю їй вибір жувальної іграшкою або добування їжі, і вона завжди вибирає їжу. Додавати їжу в якості нагороди для відтворення збільшує бажання моєї кішки, щоб грати.

Я згоден з keshlam, що ви повинні дивитися вашу кішку за перенапруги. Зупинити зараз і потім і визначити, наскільки важко він дихає, щоб уникнути перенапруження вашої кішки. Кішки не бігунам на довгі дистанції, вони спринтери, вони призначені для коротких інтенсивних активності в проміжках довгих періодів низької активності або відпочинку.

+486
K L P Howe 14 бер. 2014 р., 10:09:27

Тиждень це не так багато часу, щоб акліматизуватися. Ми взяли дві сестри, які, відвідуючи своїх прийомних батьків, не показують своє обличчя до нас. На всіх. Прийомна мама сказала, що вони прийдуть за їжею, але вони будуть чекати його, якщо сторонні присутні. Ми все одно прийняв їх, тому що наш розум вже був складений.

Ми тримали їх в одній кімнаті два тижні, прибувають щодня. Ми навіть отримали, щоб дати їм лікує після першого тижня, але кожен раз, коли хто-небудь з нас переїхали (навіть поворушив ногою) вони б відступити. Єдине рух, щоб не злякати їх, грав з іграшками або давати ласощі.
Після двох тижнів ми відкрили сходах до них. Їм знадобилося більше доби, щоб навіть хочуть , щоб дослідити цю кімнату. Коли ми врешті-решт відкрив весь будинок, вони не були особливо зацікавлені в збирається внизу. Їм би тільки йти поруч, коли ми були там, але вони не йдуть разом з нами.

Все, це в них пішло два місяці, хоче ходити в дім, і, можливо, ще шість тижнів, перш ніж вони насправді використовують внизу, як житлове приміщення, а не рідко відвідувані "за межами області.

Звичайно, ваша кішка може бути набагато швидше. Наша досі ухиляються від відвідувачів (або машини наближається до дороги) і ось після двох років, так що я в курсі, що наші кішки є більш сором'язливі, ніж середньостатистична кішка.


Оскільки ви не укласти її в номер, що ти дав їй достатньо місця, щоб не мати справу з вами, якщо вона не хоче. Це нормально, але це означає, це може зайняти трохи більше часу, перш ніж вона має достатньо досвіду у спілкуванні з вами, що вона починає довіряти вам більше.

Вона використовує ящик для сміття, вона їсть, вона досліджує, коли без нагляду. У вас здоровий, функціональний кішка. Просто дати їй час (а може виманити її з частуваннями), тому вона може з'ясувати, що ви не конкурент, а друг. Намагайтеся уникати підбурювання взаємодій, як це може змусити їх відступити і довіряти вам менше. Не стільки тому, що ви постійно ризикуєте зламати що-то (ви не, якщо ви берете його в крайності, або ти патологічно боялася кота), а тому, що регресія означає це займе більше часу, загалом для неї, щоб звикнути до вас.

На основі вже засунув тему з нею на тиждень, вона там, я думаю, що ви або бути нетерплячим або недооцінив період він приймає для них, щоб пристосуватися. Я б дав їй місяць, до трьох якщо у вас щодо сором'язливий/стурбований кіт, перш ніж я б турбувався про них, не відкриваючи.


Минув лише тиждень, але вона дорога і мені не терпиться приголубити її. Є все, що я можу зробити, щоб зробити її більш зручною, ні чого я не повинна робити?

Кращий спосіб безпечного підходу кішка в цій ситуації, щоб дозволити їм зробити перший крок. Це означає, що ви забезпечити їх згоду на взаємодію і таким чином не звинувачую вас у наближенні до них.

Найпростіший спосіб-запропонувати частування. Це дає кішці можливість вибору:

 • Залишатися в своїй зоні комфорту і не лікує.
 • Підхід людини і отримати частування.

Навіть якщо вона не піде на це спочатку ви створюєте раппорт. Кіт спостерігав за тобою і помітив, що ти не небезпечний або дуже значний для неї. Чим довше це триває, тим більше що кіт буде підсвідомо забути , чому вона вирішила не наближатися для лікування.
По суті, вони в кінцевому підсумку думаю, що "вони не шкодили мені в будь-який момент. Могли б також піти і отримати задоволення".

Коли вона робить, тримати цей графік. Ви ще там не були. Ви зламали перший шар льоду. Тепер все, що вам зробити, це повторити ритуал, щоб зміцнити "Марі = дарує приємні речі" за звичкою.

Зрештою, ви можете почати використовувати лікує, щоб змусити їх робити те, що ви хочете. Наприклад, я дав їм половину їх лікування (3 шматочка ковбаски). Інші три частини, вони отримали тільки після того, як ласки їх.
Це повторюється одна і та ж картина: вони спочатку не бажає, але зрештою зрозумів, що "отримання вихованця не так вже й погано і Гей, ми вам частування!". Вони взяли це досить далеко, щоб прийти до мене, щоб запропонувати домашні тварини (штовхає себе у мене), тому що вони припускали, що також дасть їм частування. І якийсь час, я зробив (тому що я хотів посилити його).

Як тільки ви відчуваєте, як ви досить зміцнили поведінки, що їм потрібно вчитися, ви можете переходити до наступного кроку, наприклад, поставивши частування на колінах, так що вони підійдуть ближче. Але всякий раз, коли вони бентежаться, переконайтеся, що контракт залишається в силі, так що вони не відчувають, що вони втратили попередньої угоди.

+455
EmandM 25 лют. 2019 р., 11:31:57

Як правило, це фарбування. Ви можете запобігти фарбування за допомогою лікування волосся з силиконами.

Як тільки там ви можете спробувати відбілюючі шампуні або додавши кілька крапель пральня синьку у воду після полоскання. Примітка: Якщо ви додали надто багато, так, ви перетворите вашу коня синій. http://mrsstewart.com/wp/wp-content/uploads/2013/02/All-About-Bluing.pdf

Я використовував Бон Ами (не замінювати іншої марки, це не дратує), щоб отримати трави і плями гною з білі панчохи з хорошими результатами і він повинен працювати також на хвості волосся.

+447
fryBender 6 серп. 2018 р., 02:44:53

Мій ветеринар порадив необхідності зробили рентген лапи мого кота після того, як вона протопала на мій відчайдушний сусід, я не скажу більше. Вона завжди приходить пити каву і приймати їжу, але навіть не дивитися на мій дорогий кошеня, коли ходить.

У будь-якому випадку, після розмови з моїм ветеринаром ми прийшли до висновку, що моїй кішці потрібно зробити рентген її лапою. Спочатку, я погодилася і записалася на прийом, щоб зробити це, але пізніше я почав думати про це, і тепер я боюся, якщо X-Ray є безпечним для кішок.

Я знаю, що рентгенівські промені додатково протягом року і що вони безпечні для людей, але як щодо кішок? Я прочитав на різних місцях, як тут X Рей для кішок , що це, як правило, вважаються безпечними і, що набагато переважують плюси мінуси.

Сенс який? Це безпечно, але є шанси, що це може пошкодити мою кішку?

Якщо є шанси, як би не мала я прагне зробити це, тому що кішка ходить без проблем.

Тим не менш, хотілося б почути інші думки, перш ніж просити мій ветеринар про це, як я боюся, що я просто занадто переймаюсь з цим і що робить його гірше, ніж це... дякую всім наперед за ваші відповіді!

+445
qasimcool 25 груд. 2016 р., 01:13:46

Власники лабрадорів, ймовірно, знайомі з їх собаки стрибають на все, що містить хоча б незначна кількість води, каламутні ставки, каламутні калюжі і т. д.

Відповідь на питання про яку-небудь амеби виховані думкою, що він повинен бути безпечним для собаки, щоб тільки плавати в хлорованої воді. Відповідь був відредагований, але я все ще вважаю питання цікавим.
Плавання в хлорованій воді безпечний для людини, поки ви не занадто багато ковтати. Я припускаю, що це також стосується собак, але важко сказати, собаку не ковтати воду. Це безпечно, щоб дозволити собаці плавати в хлорированном басейні?

+422
Clay Coleman 26 жовт. 2017 р., 15:52:54

Що стосується загального життєвого циклу Гекко виходить, це досить просто. Гекона, вылупившись з яйця вилуплюється молодий Гекко, стає дорослим, і робить більше яєць.

Gecko Lifecycle (Джерело)


Леопардові гекони всі породи протягом січня-вересня, і навіть може зберігати сперму для подальшого, поки вони не відчувають, що вони в сприятливих умовах відкладають яйця. Як і більшість рептилій, вони воліють душно (теплою і вологою) грунту відкладають яйця.

Кладка яєць зазвичай складається з двох яєць, але одній кладці яєць не нечуване, і вони зазвичай відкладають до 5 кладок в кожен сезон-це займе близько 2 місяців для яйця для інкубації.

Також як і більшість рептилій, як Гекко секс вирішив. Якщо яйця інкубують близько 80 градусів за Фаренгейтом, пташенята будуть більш схильні жінки. Якщо яйця інкубують в 90 градусів за Фаренгейтом, дитинчата будуть більш імовірно, щоб бути чоловіками. Інкубації яєць при температурі між додадуть суміші обох статей.


Як тільки пташенята гекони, вони виживають з яєчним жовтком протягом перших декількох днів. До першого сараю, після чого вони виживуть після їди їх пролити шкіри.

На даний момент, гекони готові почати полювання на комах. Їх єдина реальна мета для 15-20 місяців, поки їх дорослі, щоб рости в розмірах. Вони близько 3-4 дюймів, коли вони вилуплюються, і сягають 8-10 см при вирощуванні.


Після того, як вони подорослішали, геконів леопарда стрибати прямо на сцені спарювання. Самці починають спокушати жінок, облизуючи і покусуючи їх. Якщо жінка любить вона, вона відповість, піднявши їй хвіст.

Це, звичайно, повертає нас до початку кола.


Тривалість життя диких геконів леопарда не дуже добре документовані. Їх тривалість життя вважається близько 20 років, схожий на її тривалість життя в неволі, хоча їх безліч зовнішніх чинників, які можуть вступити в силу.

З-за цього, малоймовірно, що жінка геконів леопарда в дикій природі досягає стадії менопаузи. Вони не тільки швидше за все, щоб бути з'їденим хижаком, а не помирає від старості, але акт закладки яйця дуже втомлює саме по собі. Це займає багато енергії від гекона, а він проходить так багато поживних речовин в яйці(и).


Документально підтверджено селекціонерами леопарда гекона, що скорочує відкладання яєць самка леопарда гекона життя (те ж саме справедливо і з багатьох видів рептилій).

З-за цього багато заводчики леопардовий гекон (разом з заводчиками інших порід) тільки розводити їх самки злегка. Їх тільки закласти одну або дві кладки в рік, і на пенсію їх з розведення поворот набагато раніше, ніж ви, ймовірно, знайти в дикій природі.

З-за цього лікування, важко сказати, якщо навіть у неволі геконів леопарда досягти стадії в їх житті, порівнянний з менопаузою. Я не хочу сказати, що вони цього не роблять, тому що поки вони можуть відкладати яйця до тих пір, поки вони вмирають, якщо вони в цій ситуації цілком ймовірно, що вони померли раніше, ніж те, що можна вважати нормальною тривалістю життя.

З іншого боку, я не хочу сказати, що робити, тому що немає нічого, що показує, що вони роблять. Деякі люди кажуть, що вони йдуть в менопаузу після 5-6 сезону яйцекладки, але я бачив, як вони розводять на довше, так що я списую це на overbreeding та/або розмноження поза їх сезону.


Джерела для отримання додаткової інформації:

http://www.rosamondgiffordzoo.org/assets/uploads/animals/pdf/LeopardGecko.pdf

http://nationalzoo.si.edu/Animals/ReptilesAmphibians/Facts/FactSheets/Leopardgecko.cfm?pagewanted=all

http://animaldiversity.ummz.umich.edu/accounts/Eublepharis_macularius/

+394
Luxing 4 лют. 2019 р., 07:12:07

Молоді черепахи, як правило, мають більш м'які снаряди, і це може зайняти роки для черепахи, щоб повністю розвинути потужну оболонку. Ця мобільність показує, що оболонка м'яка, але м'якість у молодому віці-це нормально. Однак, черепаха оболонка може стати занадто м'якими; це відбувається, коли черепаха метаболічні захворювання кісток.

Для того, щоб уникнути метаболічних захворювань кісток, черепашка повинна зробити сонце і потрібно годувати хорошим джерелом білка, з співвідношення кальцію і фосфору більше, ніж 1.3. Добавки кальцію-це варіант; просто майте на увазі, занадто багато про що це погано. Якщо черепаха не купаються, поповнити свій страви з вітаміном D. Це повинно бути зроблено тільки, коли ви повністю впевнені, що черепаха не купаються, а доповнює гігантська черепаха може бути згубним. Ознаки метаболічних захворювань кісток включають в себе надзвичайно м'яка оболонка, і втрата ваги.

Якщо черепаха має відповідне поєднання достатньої кількості кальцію і вітаміну D в свій раціон, то навіть при м'якої оболонки черепахи повинен бути здоровим. Якщо маса черепаха впала і оболонка стала м'якше, то заходи повинні бути прийняті для зміцнення оболонки, через раціоні, а якщо можливо допомогою розміщення черепаха протягом 10-30 хвилин на сонці щодня. Однак, якщо температура дуже висока, то черепаха повинна бути розміщена протягом всього декількох хвилин. Інші проблеми в черепах снарядів включає в себе оболонку гнити і багато інших, ви можете побачити це за наступним посиланням: http://www.austinsturtlepage.com/Care/medshell.htm

+292
Alex Townsend 11 бер. 2014 р., 06:25:07

Я знаю, що шиншили не дозволяється вступати в контакт з великою кількістю води, так як я купаю їх в пил?

+278
falstaff 31 жовт. 2014 р., 22:27:58

Я думаю, ваша кішка більш чутлива на ласки. Моя кішка тільки терпить подряпин. Будь-які ласки будуть викликати її перевернутися і показати мені її животик, і якщо я чіпав її там покусав.

Може бути, замість того, щоб говорити з нею, завжди підійти до неї спокійно і нехай її запах свої сили в першу чергу. І нехай вона покаже вам, де вона хоче, щоб її погладити(зазвичай близько її голови)? Я думаю, що для кота гладив їх тіла не надто багато для них, або вони не знають, як користуватися цими.

+219
DonHolgo 29 бер. 2011 р., 12:45:41

Коли я йду в відпустку я залишаю мій 1-річний кіт з моїм другом, у якого теж є кіт. Мій кіт і його кіт ненавидять один одного, і мені було цікаво, якщо я можу залишити свого кота одного будинку. Я планую зникнути на кілька тижнів.

Він досить старий, щоб залишитися вдома на самоті?

Як довго він може залишитися один?

Скільки їжі мені знадобиться піти з ним?

Я повинен попросити сусіда/одного, щоб прийти, щоб перевірити його, і якщо так, то як часто?

+218
mary wanjiku 20 квіт. 2013 р., 12:35:15

Я б поїхала на тиждень раніше. Їду в нове місце є травмуючим для більшості кішок, їм потрібен час, щоб пристосуватися і запах Марка. Як ви сказали, на борт нову квартиру буде подвійно.

Якщо немає достатньо часу, щоб звикнути до неї, звикнути до квартира, чому це було б краще в інтернаті? У ситуації, інтернатів, будуть всякі інші кішки і подразники, щоб підкреслити її. У свій новий будинок, вона може відчувати себе у відносній безпеці ховається під її ліжком :)

Навіть якщо вона була сіли там раніше, малоймовірно, що вона буде займати таке ж місце проживання з її власним ароматом.

+215
flaviotsf 18 лист. 2019 р., 08:38:00

2 дні тому у мене дуже маленький кошеня(1,5 міс.). З тих пір я постійно намагаються поліпшити його манери, і я повинен сказати, що у мене все відмінно досі.

Ще, я чула багато друзів і знайомих кажу, скільки проблем у них з їх кішками. Вони кажуть: "у мене теж не було проблем, коли вона була маленькою, але ви побачите, коли він виросте, ха-ха" і дають подальші рекомендації, але переконайтеся, що ви вчите його, поки ще не пізно". Я знайшов останню цілком розумно і ось чому я прийшов сюди, щоб запитати.

Я хотів би поставити вам деякі основи мені потрібно навчити свого кошеня, для того щоб уникнути найпоширеніших проблем з кішками.

Що я повинна навчити свого кошеня і саме головне як?

+212
Shivam 5 лип. 2011 р., 23:29:59

Рух води набагато ефективніше, ніж заводи для збагачення води киснем. Ваші живі носії будуть за заповнення невеликий ставок менше ніж за сезон. Рух води може подолати негативний вплив органічного розкладу . Я тільки що очистила свій невеликий ставок ( 10' х 5' х 3 глибоко) , після декількох років вона майже на фут хвої, листя, шишок , гілок. і т. д. Рибки почували себе добре в цьому бардаку ( близько 100 гігантських danios і 2 великих коі ) з-за руху води. Тому я думаю, що ваша риба скінчився кисень через скупченість і розкладання рослинного матеріалу. Потрібен повітряний насос і/або фільтр насоса.

+177
Eleph Webb 24 січ. 2017 р., 22:13:37

Я знаю, це звучить божевільно, але блискучий розчинник для сечі ... сечі.

Серйозно!

Наступного разу вона потрапляє в аварію, ви там, тягніть на свої гумові рукавички і використовуйте тонкий абсорбент губка тканину, щоб витерти всю свіжу сечу. Потім використовуйте губку, ганчірку для re-вологий історичному пофарбовані області.

Спочатку, просто робота на території розміром з губку тканини - це вам покажу, техніка успіху, а також забезпечать ваш "чистяча рідина" зосереджена.

Помістіть кухонне рушник поверх цьому районі ви просто змоченою, помістіть губку над кухонним рушником, і поставити інший кухонний рушник на губки. Покинути цей мокрий бутерброд губка на місці принаймні годину, з перевернутим відром, зверху, щоб тримати запахи і ноги.

Після того, як він був дуже добре вбирають, не гумові рукавички знову, та використовувати весь "бутерброд" як чистячої тканиною - ви, сподіваюся, побачити дно кухонне рушник є набагато більш темний колір, ніж верхня - це чудова суміш розчиненого старої сечі і наслідки від щоденного руху по листам.

Розпоряджатися кухонні рушники, промийте губкою або тканиною і використовувати її з миючим засобом (наприклад, для миття посуду) та воду, щоб очистити сечу-обробленої площі. Посипати випічки соди над верхньою частиною, щоб поглинути будь-які мляві запахи (і відбити всяке – кхм – подальшого лікування :)

До речі, цей прийом також фантастичний для отримання вкладів птицю з авто не пошкодив лакофарбове покриття.

П. С. Ось у Великобританії губчасті продаються під брендом Spontex і подивитися, як це.

+110
NKULULEKO NKOSI 9 лют. 2012 р., 06:10:00

Мій бородатий дракон-це близько 8 місяців і вона виглядає дуже здоровою. Я пішов в зоомагазин, щоб отримати її деякі речі, і власник магазину сказав мені, щоб купити Repti кори для мого бородатого дракона. (Я нуб) тому я купила Repti кори і поклала його половина мого бородатого тераріум драконів. Через кілька днів я годувала її овочами і вона випадково з'їв кору. Я пішов онлайн, щоб перевірити, якщо мій бородатий дракон потрібно йти до ветеринара або нічого, але там не пощастило. (Ветеринар дуже далеко, так що я піти для особливих випадків, наприклад, якщо йому потрібна допомога) я не впевнений, що кора навіть для бородатих драконів... до речі, мій бородатий дракон по кличці Арахіс (хоча Арахіс-це дівчина... я думала, що вона хлопчик. Це занадто пізно, щоб змінити зараз її ім'я). У будь-якому випадку я просто хочу знати, якщо кора не збирається вбивати арахіс, і якщо арахіс повинен бути перевірений або що-небудь.

+82
sumio 9 бер. 2013 р., 09:13:51

До вашого відома: наш вет допомагав нам з сирими продуктами для наших собак протягом багатьох років. У нас є кілька собак в родині, починаючи від 15 паундів в 70фунт. В цілому ви маєте право суміші, 1/3 овочів, 1/3 вуглеводів, 1/3 білків. Я б двічі перевірити суму. Я хотів би звернутися або відомих заводчиків або Мальтійська суспільство порятунку, ви будете вражені, наскільки багато інформації вони готові надати. Удачі!

+61
Russell Rush 28 вер. 2012 р., 04:03:39

У мене цуценя - Преса Канаріо 3,5 місяці жінки. Вона ходить кожні 3,5 години. Спить в клітині протягом ночі.

Вона не розуміє, що вона не повинна пописати всередині - я беру її на вулиці, вона заходить всередину, через півгодини вона і пісяє і какає. Не схоже, що вона не повинна робити це всередині.

Вона сканується в кліть, але я можу тільки кліть її так довго.

Якісь поради?

+15
Manuel M 24 лист. 2014 р., 17:47:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil