Що (стіни) чистячі компоненти продукту безпечні для кішок?

Будь ласка, дайте мені назви інгредієнтів, так що я можу бачити, що купувати.

Я живу у Великобританії, тому мені потрібні інгредієнти, а не просто бренд-ім'я, яке може бути недоступний тут. Спасибі.

+305
Christopher Jurkiewicz 11 квіт. 2015 р., 14:28:51
30 відповідей

Я в прокат з-за урагану Настюша, і буде рухатися серпня. У мене здичавіла мама і 2 кошенят. Я зловила мама, у неї стерилізовані і щеплені, повернув її і відпустили.

Я в пастці кошенят, які були приблизно 10-12 тижнів. У мене теж вони були кастровані/стерилізовані і щеплені, але я тримати їх в спальні. Вони стають більш ручними кожен день. Вони у мене на лист очікування для красивого немає притулку, пальметто Ліги тварина, в Okatie СК. Я пішов, щоб побачити його. У мене вже є housefull собак і кішок.

На моє питання, я повинен взяти мама в моєму будинку, в декількох кварталах і відпустити її? Таким чином, я міг її прогодувати. Це дуже багато для неї? Тут на прокат, вона дзвонить мені два рази в день годувати її. Вона відмінний мисливець. Він буде розбити моє серце, щоб залишити її. Вона ніколи не дозволить мені погладити її. Я впевнений, що вона знає, що у мене її діти. Підписав, просто хочу зробити все правильно!!!!!!!

+981
Obi Elledge 03 февр. '09 в 4:24

У мене є чоловік бета на місяць тепер.він був невеликий бак і був переведений в бак tl2 галон з фільтром і я також додав нагрівача.я знав, що він був нещасливий у холодну брудну цистерну йому було так, коли я отримав новий танк, я поспішив і додав його в новий танк протягом десяти хвилин на його налаштування.я не знаю, що ви wernt припускають, щоб зробити це.я ніколи не володів риби.він був дуже щасливий в перший день, але тепер він не їсть і він буквально лежить на днище танка.його колір також дуже нудно.я боюся, що я повільно вбиває його, тому що додавання його в новий танк так швидко.я не знаю, коли і скільки я повинен змінити це вода, але все, що я знаю, що моя рибка не в порядку.я міг би поставити його на шлях загибелі.?? Будь ласка, допоможіть хто-небудь... дякую

+935
Zad Tman 10 лют. 2019 р., 10:27:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене дитина марокканської і теж полохливий, як тільки я відкриваю бак двері він працює, але я пильно ловити його . Я роблю це кожен день, так як він звикає до мене, зрештою дізнається, що я не збираюся завдавати йому шкоди

+919
user274065 26 жовт. 2019 р., 07:02:49

Адміністрування ліки кішку з роками деякі кішки були особливо важкими. Жахливе на смак ліки, ускладнює або гірше для всіх кішок. З плином часу я знайшов, що працював для мене з усіма котами, а особливо з кішками, які нам додаткові проблеми. Про поганий смак, подрібнені таблетки всередину желатинові капсули вирішена проблема таблетки смак. Таблетки і рідини, представленої нижче. Мій процес працював нормально протягом деякого часу, поки Руді. Він жадає любові від усіх, 2 - і 4-багато, особливо дітей. Він великий, м'язистий, міцний, і спортивна--слон в посудній лавці. Даю йому мед, він йде на повну силу розуму з незвичайною силою. Таблетки несмачні капсули я б вам в рот, пізніше буде виявлено на підлозі. Так цей процес для Руді.

Я буду використовувати "таблетку" рука або взяття долоню, і описати складніше завдання--давати таблетку в негативному кішка.

(1) Намагайтеся уникати додавання очікуванні занепокоєння ... не робити підготовчий процес явний виробництва. Кішки бачать знаки. (2) є невеликий очистили площу без килимового покриття або килими (так кішку не можу зчеплення і рушити, на щастя, в той час як кішка на ліки ви тримайте нігті обрізані), і помістіть мед і шприц або піпетку, наповнену водою, в безпосередній близькості від таблетки сили. (3) одержувати і кішка в положенні ... мета-зберегти контроль і виконати як можна швидше. Встаньте на коліна на підлозі з кішкою, маючи надійного зчеплення на загривок шиї, і позиція кота між ніг. замок і міцно тримати між ніг, і не втратити хватку на шиї (5) тримаючи загривок шиї, нахиляйте голову назад до вас і зробити таблетку (задній нахил потрібен тільки для таблеток.) Рот легко відкрити і дати таблетку сили, щоб швидко розмістити таблетку в задній частині рота. Закрийте і тримайте на мить закрити і витягувати шприц води. Звільнити рот і керувати водою. Що призведе ковтанні. Іноді я змащую капсули харчова добавка в трубку ... вона липка і слизька.

Для поганий смак рідини . . . Я роблю так само, як для таблеток без нахилу голови. Я використовую пластикові піпетки з наконечником, який заокруглений, багато мають різке зниження на відкритті. Врізні піпетку в рот. Я розміщую його в тил, але за межами зубів. Деякі воліють задній частині мови. Мій досвід-це дискомфорт додає складності. Я відразу ж виконайте з допомогою шприца або піпетки води, щоб запити. Потім напустив на частування. Іноді, коли кішки на рідкий мед я буду розбавляти якийсь напряг з м'ясом дитяче харчування і використовувати його замість води, щоб запити мед. Все одно лікує.

Будь ласка, вибачте надмірність у вираженні швидка, тверда, тримає. Цей мед дає використав, щоб бути настільки лякає, це було страшне випробування, гірше знаючи, що якщо потрібні ліки, це важливо. Налаштування, роблячи уявний прогін, контролю над кішкою і не в нерішучості, а потім подумав: "просто зроби це" дуже допомагає.

Я буду дуже радий, якщо щось пройшло тут допомагає комусь і кішка.

Зверніть увагу, порожні капсули гелю продаються в інтернеті і в різних розмірах. Ви можете знайти таблицю розмірів в інтернеті теж. Я намагаюся використовувати найменший розмір, що мед буде відповідати.

+865
kaifus87 13 груд. 2019 р., 07:05:24

Пройшло 2 дні з моменту мого кота ходити в лоток, але ніякого сміття в коробці. Кожен раз, він буде сидіти всередині протягом тривалого часу і діяти, як він испражнялся, мочився, але як я сказав нічого не виробляється. Я не впевнений, якщо він відчуває труднощі пописати або какати. Але я перевірю, що там фекалії і форма і колір нормальний і він випорожнюється два або 3 рази на день як зазвичай. Тому мені цікаво, якщо у нього виникають проблеми з сечовипусканням.

Більше засмучує те, що він раптом пописав, а сидіти в мене на колінах. Це було 2 рази. Цікаво, що станеться з ним, тому що цього ніколи не станеться до того, як він завжди використовувати ящик для сміття.

+760
eggmester 12 серп. 2010 р., 01:58:54

Я впевнений, що мій кіт має пребіотичний ефект-1 Більшість свого життя, кожні кілька місяців він отримує очей і носа комашки. Це, як правило, м'яка і вона зникне. Я вже рекомендував мені давати пробіотики можуть допомогти трохи для розгортання, через підвищення імунної функції і т. д. Хто-небудь досвід роботи з цим або рекомендації?

Рош робить ветеринарних пробіотиків (живі культури) для собак і кішок. Це дорого. Є домашнє засіб версіях пробіотичних культур безпечний давати?

+693
Tommy Martin 16 черв. 2011 р., 12:41:41

Я просто взяв 2-річний американський staffy / боксер мікс 5 дн. назад. Він був абсолютний ангел досі!

Я виходжу з дому в 9 годин в будні дні, так як я повинен працювати. Він плаче протягом 5 хвилин після мого відходу, потім він тихо. Він не завдав ніяких неприємностей. Ми пішки 2 км в 1 год 2 рази на день. Я планую розмістити завтра ноутбук, тому я можу відео чат його в середині дня й перевірити його в міру необхідності.

Коли я вдома, ми будемо гуляти і грати трохи всередину потім, Потім він просто спав.

Він збирається бути в порядку? Я знаю, що він добре себе веде, коли я йду (немає руйнування / лая), що є хорошим знаком. Я просто переживаю, що з часом вона буде негативно впливати на нього, що, незважаючи на гарне поводження, насправді він дуже засмучений, що мене не буде поруч.

+670
Tom Ato 29 груд. 2010 р., 02:39:40

Я був проінформований по екзотичним тваринам ветеринарний лікар в моєму місті, що кроленят повинні, як кошенята і цуценята, бути з матір'ю протягом повних восьми тижнів, незалежно від того, чи є вони їдять дорослий корм для кролика самостійно чи ні. Або ж вони можуть мати додаткові проблеми зі здоров'ям або скорочення тривалості життя пізніше. Подальшого читання і досліджень привели мене до такого ж висновку. Це те, що я рекомендував би також.

+661
Spiro Michaylov 19 квіт. 2011 р., 18:45:44

Мені так шкода втратив свого маленького друга. Я знаю, як погано це може пошкодити. Відкритий кішок (і тварин) часто живуть дуже жорсткою і короткого життя.

Існує цілий ряд захворювань, таких як ФІП, які можуть вплинути на кота нервову систему, викликаючи параліч, спазми і судоми. Вони можуть зловити цих хвороб з іншими кішками, іншими тваринами або просто зовнішнього середовища.

Деякі з них можуть впливати на кота, як мало, як один день.

Якщо ваша кішка заразилася одна з цих хвороб вони часто перестають приймати їжу, яка може призвести до анемії. Ці захворювання можуть бути смертельними. Кішки також не терпимі до голодування взагалі. Вони можуть стрімко швидко розвивається хвороба і ниркову недостатність через кілька днів не їли.

Ви можете прийняти розраду в тому, що ви допомогли цій дитині вижити, і не відчувати кожен день біль від голоду.

+656
Codebeginner 18 трав. 2017 р., 09:29:06

За кілька місяців ми бездомну кішку регулярно відвідуючи наш будинок. Вона була вагітна, і народила 4 чарівних кошенят на нашій даху.

Коли вона була вагітна, ми заборонили їй увійти в будинок:

 1. взявши в руки і поклав її межами (в основному мною)
 2. налякати її, коли вона підійшла до дверей (в основному батьки)
 3. закрий двері, коли ми бачимо її підійти до дверей

Ми годували її кожні кілька днів, але зараз ми не. Однак, рідко ми як і раніше дають залишки (м'ясо або кістки) на зовнішній терасі. Ми годували її на тому ж місці

Однак, після її пологів, ми дозволили їй бродити по будинку в надії, що вона буде рухатися кошенят в нашому будинку (не на даху). У поєднанні з відсутністю годування, цей результат на її обнюхувати кухню і красти курячого м'яса з нашої кухні.

Як вирішити цю проблему? Як ми можемо довести, що ми не будемо годувати її межами звичайного місця, і ми будемо це робити (може бути) два рази в тиждень?

+655
Harsha Vardhan 3 трав. 2011 р., 14:00:32

За даними Вікіпедії колесо, помилки можуть бути надмірно чутливі до пестицидів

Колеса Жуков високо цінуються органічних садівників, тому що вони знищують різних комах і їх наявність свідчить про здорове, пестицидів на екосистеми.

Як зазначено в питанні годування леопарда гекона харчування ззовні? ризик шкоди для вашого вихованця(и) від диких ловлять комах у житлових приміщеннях, є значним. Купівля ферми комах або починаючи з них фарм свій власний може бути, в кінцевому рахунку, більш економічно ефективним і безпечним для ваших вихованців.

Крім фруктових мух, попелиць може послужити основою здорового стада, щоб нагодувати своїх багів з колесами.

+643
MD Sagor 8 квіт. 2018 р., 00:08:51

Це трохи думаю, але я думаю, що ваш мопс не любить шлею і одяг, - як ти кажеш, вона ще й гарчить при отриманні шлею або одяг для померанського шпіца немає.
Вона не хоче й не сміє йти проти її господарів, тому вона відіграється на Померанський замість.
Оскільки вона робить це, коли одягнений і коли роздягнений, це, здається, той випадок, одягнені/роздягнені, що вона не любить.

+612
Lawrence Herbito 9 бер. 2013 р., 12:50:25

Якби я був тобою я буду грати з речами, кішки знають спочатку, так що інстинкт допоможе з прийняттям так як кішки втратили більше братів і сестер в дикій природі, ніж у одомашнення спробувати викликати її інстинкти, щоб спілкуватися з іншими кішками, полювати чи просто з комфортом і іноді лікувати, чистити або що там вона любить поводитися з нею як з власною дитиною і знати, що дитина буде йти до кінця.

+570
Rodrigues R 23 лист. 2015 р., 12:10:33

Зокрема, Лабрадор-тип собака. Моя дружина і я хотів би завести собаку для нашої родини, але ми не хочемо, щоб залишити його межах протягом тривалих періодів. Це не так погано, як ми обидва пішли 8-5 кожен день, але бувають випадки, коли потрібно кілька годин.

Собаки, звичайно, оснащений вбудованим шуби. Цікаво, якщо я побудував дуже гарний будинок, собака, сухому, затемненому, захищеному від вітру і стихією (майже всі, крім підігріву) і було багато прісної води, якщо вона буде комфортно в широкому діапазоні температур.

Будь ласка, приведіть посилання, реальних прикладів з реального життя і досвіду, або порівняння з аналогічними собак, які живуть в дикій природі (а не говорячи: "я думаю, що х градусів це занадто холодно"). Спасибі.

+564
Arth Gupta 13 бер. 2012 р., 03:46:32

Кішки-сутінкові, що означає, що вони вважають за краще спати на світанку і в сутінках. Як такі вони еволюціонували, воліють не повну темряву або яскраве світло.

Що сказав, людський погляд теж повинен бути кращим на світанку й заході, а також. Однак, коти пропорційно більше стрижнів, ніж колбочки в очах, ніж у нас. (Стрижні, що дають нам можливість бачити в умовах дуже низької освітленості і їх розміщення в наших очах, чому ми краще бачимо з нашого периферійного зору в умовах дуже низької освітленості.) Таким чином кішки, швидше за все, віддаєте перевагу більш низьких рівнях освітленості, ніж ми, і здатні краще бачити в темний час доби.

+525
Dr Black 20 лип. 2012 р., 20:15:01

Я знайшов порожній, зжував пляшку Galliprant (20 мг, можливе 20 таблеток залишилося), коли я повернувся додому. Я повинен зробити що-небудь або турбуватися про передозуванні?

Мої собаки, здається, зовсім нормально (після 12 годин). Одна-вести (16 фунтів), а інший-дворняга (29 фунтів), і вони обидва 14 років. Дворняга, швидше за все, рання стадія хвороби нирок, пухлини на печінці, для яких він бере Denamarin, "гній" у своєму жовчному міхурі, для яких він бере Ursodiol, і назад скутість/біль, за яку він приймає габапентин, і Galliprant.

+506
Mariaisms19 20 квіт. 2011 р., 12:46:01

Я думаю, що собака може є шнури, тому що це ріжуться зубки? Спробуйте змусити собаку щось жувати, як nylabones, сиром'ятної шкіри, і т. д., і подивитися, якщо це допомагає будь. Ви насправді не знав її справжній вік, але по 3, я думаю, це все ще стоїть постріл.

+497
Aman Sharma 21 січ. 2011 р., 15:12:48

Ви можете попросити вашого ветеринара, якщо вітамін В12 ін'єкції варто спробувати. Якщо він працює, то, можливо, потрібно буде повторювати кожні два тижні.

Я сьогодні була у ветеринара, і ми розговорилися про B12. Вона зазначила, що це може творити дива для кішок з синдромом роздратованого кишечника. Вона також сказала, що у неї одна хвора кішка, вона звертається з В12, і якщо кішка просто день або два пізно для ін'єкцій, кривавий повертає діарея. Вона сказала, що це може також допомогти собакам.

+464
Aswin Murugesh 22 січ. 2010 р., 22:27:41

Є відповідь на повідку, як навчити кролика? що адреси введення проводів, тому я не буду вдаватися в це тут.

Як для проведення вашого кролика; тримає кролика проблематично з двох основних причин.

 1. Вони побудовані легким і швидким, а падіння або стрибок з висоти грудей (4 фути) ви можете і зовсім стати причиною серйозної травми або смерті для кроликів.

 2. Кролики видобуток тварин, тримають викликає у них занепокоєння, вони думають, що я був спійманий і я про те, щоб бути з'їденим!

Тепер з іншого боку, з обробкою більшість (але не всі) кролики можуть бути навчені, щоб прийняти звернення і збирання як добре що. Деякі кролики мають дуже високу енергію і в той час як ви могли б працювати через нього, це, ймовірно, набагато більше роботи, ніж ви хочете, щоб інвестувати. Скажімо, 90% кроликів можна привчити до проводиться.

Крихку рівновагу, якщо ви тримаєте кролика занадто туго куля 2 "Страх" в кайф і вони намагаються втекти. Якщо ви не тримаєте їх добре, вони можуть раптово вискочити з своєї зброї і нашкодити собі, як в пункті 1. Як тільки ви почнете тренування залишаються низькими, не вище, ніж на коліна, і сидячи на підлозі краще.

З дуже провести наполеглива зайчик, як ти описуєш я б для початку лежачи на спині на підлозі, отримати здорове задоволення, як "Витакрафт відкушування кілець" можна розбити на шматки і використовувати їх в якості навчання нагороди. Два або три кільця на кожен день буде про Макса ви хочете годувати. Ваш кролик піднятися на грудях її власний вибір і поки вона їсть ласощі її звикла, що на неї руки.

Наступного разу отримати її звикла, що її ноги відірвалися від землі, ви можете рухати свою руку під її живіт і підніміть її, як і зачерпнувши рушник, в твоїх руках не просто підніматися. Йти повільно, щоб почати, і якщо вона починає штовхати її приспати. Я чув історії про кроликів гнуть спину, копаючи ногами, коли ступні не були підтримані.

Коли все перелічене йде добре, ви можете практикувати тримав її, поки ви сидите або на ваших колінах. Просто кілька перших секунд, чому ви можете розтягнути його на пару хвилин, це нормально, щоб годувати ласощами на цей раз. До цього моменту ви, напевно, її сходження на колінах і грудей, щоб отримати задоволення в будь-якому випадку, так що це досить легко.

Ви повинні також працюють над отриманням її в джгут, перш ніж забирати її, стоячи біля її в джгут. тримайте повідець так, якщо вона стрибати вона не впала на підлогу. Якщо в будь-який час ваш кролик починає боротися низький вам швидко, вони швидкі і сильні, якщо ви спробуєте тримати її міцніше, вона буде просто боротьба більше, спускайтеся вниз і покладіть її вниз, вона на повідку, тому не турбуйтеся, навіть якщо ви знаходитесь за межами.

+414
Vlaadj 28 груд. 2014 р., 19:33:27

Будинок, в якому я виріс, був на окремій системи HVAC, ніж інша частина будинку. Одного разу ми поїхали у відпустку на тиждень і закрив додаток off (вимкнено клімат тощо). У нашій родині собаки були вільні бігти в будинок, поки нас не було, але не додаток.

Після тижня без доступу до продовольства, блохи в доповнення були ненажерливі. Я пам'ятаю, як ми йшли в доповнення в білих шкарпетках і ноги миттєво було кілька десятків чорних крапок на них.

Якщо немає домашніх тварин у вашому будинку, я підозрюю, ні бліх, які присутні найближчим часом почне перекушувати на людину (так що якщо у вас є блошині укуси, у вас є блохи).

Це не сказати вам, якщо у вас є яйця (або зимуючих лялечок). Ви можете закликати дорослих бліх, що з'явилися за рахунок збільшення температури і вологості в приміщенні.

+405
Chermen 1 лют. 2014 р., 00:52:32

У мене семи місячне кошеня близько місяця зараз. Два дні тому я отримав нові вікна і поставити екран на внутрішній стороні вікна.

Мій кіт тепер лізе через закриті жалюзі, щоб отримати за них і лізуть на екран. Це було б добре, якщо б він не був і рве екран.

Я не знаю, як навчити його не лізти у вікно екрана. Я пробував плескати в долоні, коли він робить це, щоб створити гучний шум, але він не піклується. Я витягав його і виключимо його з кімнати ненадовго, але незабаром після того, як я впустила його знову він повернувся.

Який найкращий спосіб отримати його, щоб зупинити це поведінка без його ненавидиш?

Спасибі!

+378
kcmartz 13 трав. 2013 р., 13:17:09

Перевірте температуру. Півники, як 78 до 80 градусів температури Ф. холодніше зробити їх менш активними. Удачі!

+359
Hein Smit 13 січ. 2012 р., 05:25:17

Мій хлопчик схожий, коли ми граємо з ним. У нього є схильність до укусу і те, як він грає. Хоча він не повністю зупинився, вона зменшується в значній мірі. Всякий раз, коли він почне кусатися, ми випустили невеликий дзявкає. Також ми буде ігнорувати його протягом декількох хвилин. Моя дружина теж буде лаяти його іноді. Тепер він, здається, визнає нашу інтонацію голосу й міміку, що відбувається, коли він кусається і я думаю, він розуміє, що це боляче. Він досі кусається, але більш грайливий і зараз частіше, ніж не, він просто схопить, а потім відпустить, через кілька секунд.

Будь ласка, дотримуйтесь порад в одному з відповідей тут арретирования вашої кішки. Це змушує їх відчувати себе небезпечно і страшно. І так, вона виявиться ще лютішим.

+358
Mark Henry 31 січ. 2012 р., 09:58:38

Ми недавно купили кішку для нашого кота. Жінка зайняло 3 дні, щоб зупинити шипіння, коли вона бачить кота. Кіт намагався підійти до неї з першого дня, але сьогодні він отримав шанс, приятель. Я не бачив його, але мені повідомили, що після в'язки він намагається знову і знову підходити до жінки для в'язки. Він вже зробив це кілька разів. Це мої перші домашні тварини, тому я не знаю про таку поведінку. У чому причина? Це нормально? Це його перший помічник.

+296
megies 10 січ. 2016 р., 11:39:14

Є багато речей, які ви можете зробити, щоб змусити кішку проявляти трохи більше, ніж зазвичай! Ось деякі пропозиції!

 1. Котяча м'ята або жимолость іграшки: кішка може зробити гіпер від них і буде грати з ними більше, ніж звичайні іграшки. Переконайтеся, що ви контролювати та не залишати іграшки, поки тебе немає. Переконайтеся, що ви часто мінятися іграшками.
 2. Широкий вибір іграшок: не кожна кішка любить всі іграшки. Я знаю, що мій кіт іноді буде давати мені "Ти жартуєш, вірно?" дивіться, якщо я даю їй іграшку, яку вона ненавидить.
 3. Грати з нею можна прив'язати мотузку до дверної ручки і вона буде насолоджуватися їм у протягом декількох хвилин, або ви можете сховатися за стіною, ворушив рядок за горами, і вона буде розважали протягом століть.
 4. Широкий набір типів іграшок: вона не як рядки? Може, їй сподобається лазерні указки! Не любить ганятися за мишами, коли ви кидаєте їх? Може, вона як мишей, коли вони вітер!
 5. Використовуйте її любить свою користь: Мій кіт-діабетик і любитель смачної їжі. Вона трохи на жирній стороні, так що я отримав задоволення головоломки для неї і покласти трохи. Вона буде ганятися за нею по кімнаті протягом століть, поки все не лікує. Ми також отримали її в живильник, який має невелику палицю, як предмети, що знаходяться в ній, тому вона повинна з'ясувати, як перемістити ласощі або шматочок їжі на край годівниці, щоб насправді отримати його. (попередження: вона може розчаруватися в перші кілька разів вона намагається його. Дафна зачинила її обличчя в палички кілька разів, перш ніж ми повинні були показати її. Вона любить його зараз).
 6. Женіть її!: Наш кіт, трохи лінивий, і тому ми підемо за нею по кутах, і дозволити їй переслідувати нас.

Деякі поради щодо хоча б такий:

 1. Переконайтеся, що ви поважати кордони вашої кішки. Якщо вона втомлюється, не змусив її продовжувати грати. Вона просто засмучені, розчаровані й збентежені.
 2. Переконайтеся, що ви залишатися в гармонії з любить вашого кота. Вона дійсно може отримати задоволення від сходження, так що отримати її на дерево. Якщо вона любить ганятися за речами, зробити речі для неї, щоб переслідувати. Якщо вона любить стрибати, кидати іграшки в повітрі над нею і її стрибок для них.
 3. Пам'ятайте, що вам потрібно для роботи з нею і дати їй багато тварин і масаж, коли вона робить вправи.
 4. Постарайтеся обмежити кількість ласощі ви даєте їй, коли вона робить те, що вам подобається. Є багато речей, які кішок люблять за позитивне підкріплення, таких як домашні тварини, масаж, "який гарний котик", замість того, утримує її, і т. д.

Удачі!

+280
Vincent Lous 19 бер. 2018 р., 20:26:11

Я новий власник риби з 4 тетр & 1 pleco. Мій бак 10 галонів з Aqueon QuietFlow Сід 20 Pro фільтр живлення акваріума

Танк працює вже 3 місяці і він отримує 40% води (приблизно) кожні три тижні з дистильованою водою.

Компанія Tetra EasyStrips 6-в-1 Акваріум тест смужки для прісної/солоній воді дають такі значення:

 • РН: 6.2
 • Загальна лужність: 40
 • Хлор: 0.4
 • Твердість: 80
 • Нітрит: 0.80 проміле
 • Нітрат: 30ppm

Як я можу вивести цей танк у баланс?

+268
lugaaju charles 6 трав. 2016 р., 01:49:53

У мене 2 самця водних червоними вухами черепахи повзунка, і вони жили разом у 50 літровий акваріум протягом 6 місяців. Одна з черепах трохи інший і пошкодив собі передню ногу (є рана на нозі зараз).

Як я можу допомогти, окрім як йти до ветеринара?

+196
user69180 8 серп. 2015 р., 04:04:02

Спробуйте мити миску для їжі і миска для води. Я почав робити це за останні пару місяців та повністю ліквідували погані проблеми дихання.

У мене 3 собаки і я знайшов десь в інтернеті в якийсь момент, статті, які рекомендується мити їх миски для води і миску для їжі кожні пару днів

Картина, як гидко було б, якщо ви завжди харчувалися однієї миски і пили воду з однієї чаші, не (Або, може бути, один раз на Блакитний Місяця) мити її перед використанням.

Я б спробував спочатку цей підхід, як здається, щоб бути найменш дорогим і більш природне рішення для поганий собаче дихання.

Останнє, але не менш, переконайтеся, що ваша собака не потрапить в сміттєву корзину або що-небудь подібне, тому що це дуже часта причина неприємного запаху від собаки.

+175
Yogender Pathak 7 бер. 2010 р., 20:12:55

Ви, напевно, не потрібна чистіше всіх і щотижневий пилосос дуже часто, якщо ви працюєте над ємністю бака. Золоті рибки витривалі і фільтрів зазвичай буває достатньо, за умови, що це рейтинг за рівний або більш галонів.

Враховуючи, що це був 1 годину старого танка, ви хочете, щоб зробити водопровідну воду кондиціонер для видалення хлору.

Якщо це нове хобі для вас, тест акваріумний комплект рекомендується так що ви можете залишитися на вершині зміни стану води.

Дивна поведінка у Риб зазвичай свідчить про стрес якийсь. В даному випадку я хочу сказати, що це із-за неадекватного стану води. Протягом декількох тижнів танк повинен бути достатньо розвинені і їх поведінка нормалізується.

+71
user2441357 25 жовт. 2019 р., 19:28:23

Найбільша небезпека я в курсі (крім можливого жуючи якийсь шматок більше, ніж вони можуть жувати і давиться), що сиром'ятної шкіри можуть розширюватися, коли він намокне. Тому коли собака ковтає сиром'ятної шкіри, вона розширюється в шлунку, або кишківнику, блокуючи їх нормальну життєдіяльність організму і завдаючи їм шкоди.

Інше питання виробництво. Сиром'ятної шкіри складається з окремих шкур тварин, процес, який зазвичай здійснюється з допомогою хімічних речовин, які можуть бути шкідливі для собак. Як довго, як ви переконаєтеся, що купувати перевірених брендів, вам не доведеться переживати про це.

+56
Ceilingfish 28 серп. 2014 р., 03:38:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil