Я повинен дати мої вітаміни з тваринами або інші добавки?

Я хочу, щоб мої кішки жили довго, і я думав про даючи їй людини вітаміни і добавки. На жаль, всі кішки такі продукти, як Мяу Мікс і казкове свято не додані вітаміни, а враховуючи, що в природі оброблених харчових продуктів не існує, і тварини отримують багато сонячного світла, я думаю, що більшість людей-тварини позбавлені вітаміну незнання до їх власникові, навіть якщо вони здаються здоровими.

Я думаю, що я хотів би дати мої вихованці риб'ячий жир (як омега-6 кислот, що жир) і вітаміни, щоб допомогти їм прожити довге і здорове життя.

Я хочу знати, якщо це безпечно, щоб дати ці вітаміни:

 • Вітамін D і ось чому: вгадати, де вітамін D зустрічається в природі? У м'ясо? Неа... насправді він зустрічається у риб, а також (ви можете погуглити, якщо не вірите), сонячного світла. Людей, що знаходяться в приміщенні, як правило, позбавлені вітаміну D. А що кішки їдять в природі: вітамінів і сонячного світла... вони і не сидіти в приміщенні весь день їсть вітаміни позбавлені м'ясних

 • Риб'ячий жир, і за даними Google, він називається "Омега-6 жирних кислот", а в дикій природі кішки отримують багато риб'ячого жиру, так як дикі кішки харчуються рибою і це їх улюблена їжа.

 • Вітамін В6, мій кіт був розумний, але я вважаю, що давати їй вітамінів, ноотропних дуже добре для неї і зробити її ще розумнішими.

 • 5-гідроксітріптофан мій кіт не агресивний, але просто так вона була менш підкреслив...

Мій кіт був завжди здоровим, але я вважаю, що якщо я даю вітаміни і риб'ячий жир, препарати, як 5-HTP, він буде жити, щоб бути близько 40 років... тому що якщо дитина тільки вижив на оброблене м'ясо все своє життя, починаючи з дитинства... думаєш вони дерев'яний помирає в 8 років чи в 80 років? я думаю, що у віці 8 років. і не кажучи вже про те, що оброблений корм є, ймовірно, набагато гірше, ніж Чікен Макнаггетс, оскільки я думаю, що вони інвестуватимуть менше у безпеці тварини після цього безпеки людини.

На жаль, вони не продають вітаміни і добавки для тварин, так що я подумую про те, щоб продукти, що продаються для людей.

Тл;ІН: я хочу знати, якщо це безпечно, щоб дати 5-гідроксітріптофан, риб'ячого жиру, вітаміну В6, і вітаміну D.

+687
squeegee 10 лист. 2015 р., 23:28:36
35 відповідей

Я хочу знати, якщо це небезпечно для кошенят, щоб грати на столах, які висоті талії, або на чиєсь плече або голову?

+990
nkms 03 февр. '09 в 4:24

Це залежить від виду. Я знаю, що для деяких Вам пропонується на дотик з народження, деякі ви повинні залишити його на кілька днів, наприклад птахів. З мого досвіду, якщо ваш вихованець відчуває себе в безпеці, то ви можете чіпати дітей. Як правило, ви повинні слідувати ваш вихованець веде - посиланню.

Я залишила дітей у мого кота 3 днів до правильної обробки, тому що вона нервувала, хоча я швидко доторкнутися до дітей, як вони народжувалися, тримаючи їх поруч з нею і т. д. Для довідки, цей кіт був напів-дикий і не жив з нами дуже довго, і вона була в порядку. З моєї пацюком, діти народилися в 9 ранку, і я повів їх на 10, як тільки я був впевнений, що вона була закінчена - це було чудово, тому що моя щур 100% довіряла мені, а з щурами потрібно звертатися як можна швидше, щоб гарантувати, що вони використовуються для людей і як дружні, як це можливо.

Важливо, щоб хоча б доторкнутися до новонародженим дітям, щоб перевірити їх на наявність вроджених дефектів.

Коли дикі тварини відмовляються від дітей, це зазвичай означає, що гніздо було порушено, не тільки тому що дитина був зворушений. Правило про дотику не застосовується, якщо ваш вихованець довіряє вам, тому що ваш запах не загрожує, хоча він абсолютно залежить від конкретної тварини.

+982
user98937 7 лют. 2014 р., 02:20:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

З питань, пов'язаних із Подорож з домашніми тваринами, або як гарантувати, що вони дбають, поки ви знаходитесь далеко.
+971
jerk 9 квіт. 2014 р., 23:22:01

Близько року тому мій тодішній знову прийнятих дорослий кіт був невеликого зросту під його мовою, який мій ветеринар видалили і біопсію. Це була доброякісна фіброзний поліп, який я розумію, це іноді трапляється.

Тепер, майже рік потому, у нього є ще один (набагато менший досі) в тому ж місці. Мій ветеринар був здивований, вона сказала, що вони зазвичай не повертаються, як це. Хірург, який видалив це сталося в перший раз, щоб бути там, щоб ми проконсультували її теж, і вона сказала, що ніколи такого не бачив і вона повірила, що вона залишила досить великий "буферної зони" на видалення перший, але вона залишить більше одного разу.

Мій ветеринар рекомендує витягувати і biopsying цей один, і я буду слідувати цій рекомендації. Моє питання: що може бути причиною цього? Я повинен чекати, що це станеться в майбутньому? Є все, що я повинен робити, щоб знизити ймовірність рецидиву?

Кішка оцінюється приблизно в 5 років, в приміщенні-тільки й живиться стандартно сухий і консерви з випадковим задоволенням. Він відсутній кілька зубів (різців); ми не знаємо, чому він прийшов саме так). Я розумію, що іноді поліпи утворюються навколо сторонніх тіл; це був не той випадок в перший раз. Мені не відомі якісь травми рот, і він не був у будь-які бої з участю кусатися.

+922
Karan Dua 3 квіт. 2010 р., 03:34:45

У мене є друг, який хотів би, щоб їх собаки бродять великий, розгороджена, двір протягом дня, але "невидимий" електричний паркан буде занадто висока для місцевості.

Чи існують які-небудь альтернативи, як GPS-трекери для собак, які мають "електричний паркан" особливість, яка буде навчати собаку, щоб не відхилятися від визначеній зоні? І наскільки безпечно вони будуть?

+869
Clayton LeNear 14 вер. 2017 р., 14:08:53

Ви кажете, що ваша собака б'ється з іншими собаками, і ще ви кажете, що вона не показує агресивної поведінки, як показує зуби чи задубіли. Мені здається, це не може бути агресивна поведінка, тим більше, що вона не показує цей тип поведінки просто будь-собаки, але маленькі собаки. Який у неї хвіст, вона виляє, або вниз між її ніг? Вона бурчить? Вона може хотіти грати з іншими собаками і може бути надто прямолінійним про це, оскільки ви вважаєте, що вона грайлива собака. Прохання представити більш детальну інформацію.

+855
Luis Blue 13 серп. 2019 р., 03:15:10

Ще одна проблема з використанням консервованого тунця, так як основна частина раціону на відміну від тунця корм для кішок є те, що тунець не мають присадки, які додаються в особливості для кішок. Корм додано таурин, відсутність якого може призвести до сліпоти.

Це не було б проблемою за допомогою тунця як лікувати.

+768
Michael Spurlock 20 вер. 2010 р., 07:45:00

На 16-18-річної кішки. У мене були кішки все життя , вони є улюбленцями сім'ї. У нас ніколи не було кішки доживають до 20 років. Хоча це напевно не рідкість. Нещодавно я отримав Єгипетська Мау чистокровним. Мені сказали, що його тривалість життя була 20 плюс. Просто трохи більше інформації на можливу різницю в змішаних або повнокровними. В основному жили всередині. Удачі

+752
Enervest Solar 12 вер. 2014 р., 02:18:22
 • Ви завжди можете закрити двері в кімнату, де знаходиться голова.
 • Твердий/м'який (наскільки це можливо) докір, якщо кішка спробує подряпати стілець.
 • Ви сказали нуля пости є скрізь в будинку. Але я думаю, що ваша кішка потребує мотивації, щоб потертися про них. Використовувати ті ж старі стратегії корисно зробити його використовувати подряпин пости.
 • Ви також можете обрізати нігті вашої кішки (якщо це дійсно необхідно).
 • Нехай ваша кішка провести час на свіжому повітрі, наприклад в саду.

Я не можу думати більше трюк. Вони дуже поширені.

+707
merv 1 лют. 2014 р., 18:20:45

У мене 2-місячне цуценя німецької вівчарки, який мав рани на голові і опаришами всередині неї рана. Я консультувалася з ветеринаром, і вони ставилися до неї з ін'єкцією і спреєм.

Вона тепер добре і живі комахи мертві всередині рани. Вони чорні тепер в кольорі і собака грати і добре годувати.

Ті мертві комахи всередині рани небезпечні собаки чи ні?

+704
cphlewis 26 жовт. 2014 р., 09:19:28

Моя собака з'їла годину назад і зараз сидів переді мною, благаючи. Я випустив його надвір, і він відразу ж пішов у туалет, але коли він прийшов назад він знову почав благати. Що він може випрошувати?

Деякі загальні причини:

 • їжа
 • увагу
 • для використання у ванній кімнаті

Що ще він міг просити і можна диференціювати побирається для кожної з цих потреб?

+697
Luis Enrique Gastelum 10 черв. 2011 р., 17:56:11
Акваріуми, які є прісноводні основі, із зазначенням інший стиль обслуговування від інших видів води.
+638
kube 22 жовт. 2010 р., 13:43:37

Цвіркунів потрібно тепла більше, ніж світла. Я б спробувати, щоб отримати один з тих дешевих термо-наклейки. Намагайтеся тримати його близько 90 градусів. (Фаренгейта) верещать-це 1-ша річ, я намагався йти. Також замість того, щоб витрачати багато грошей на цвіркуна їжі. Спробуйте з високим вмістом білка сухий корм. Покласти його в zip-lock і розкачати його, поки він майже порошок. Скільки цвіркунів в коробці? Ви можете розміщувати фотографії установки?

+632
cristianof 5 квіт. 2016 р., 20:45:27

Я часто подорожую для роботи. Якщо ви пішли в протягом 3 днів (можливо 4) ваша кішка(и) буде добре, якщо ви залишите достатнє харчування і воду і купити коробку рознесло сміття і совок це, перш ніж виїхати. За 1-2 тижні тривалих поїздок в мене є родичі або мій S. O. реєстрації на кішок кожні кілька днів, совка для сміття, поповнення запасів води/їжі, годувати ласощами, погладити їх і пограти з ними небагато. Це не дуже велика робота, і кішки, здається, справляємося. Мені здається, що якщо у вас немає місцевого родича або друга, що відповідає підліток або сусід могли б працювати на цей борг за невелику рахунок.

Великий ящик для сміття

+617
Ammar Omar 21 лист. 2010 р., 05:44:10

I want this fish tank

Одна шкалою від 1 до 10 (10 є метафізично неможливо) який рівень зусиль, щоб почати і підтримувати сольовий бак для води з коралами та рибами (як на картинці) за арматура?

В даний час у мене є 10gal резервуар для води з тетр.

Вторинний питання: чи Може прісної води версія буде створена?

+617
Vero Sandu 26 серп. 2015 р., 08:31:29

Як очманілий, ти просто не знаєш історії.

Я цілодобово і у мене була дівчина, з понеділка по п'ятницю, що не прогрівся до мене.

У клініці, коли я її забрав вона була в порядку. І вона була в порядку, на прогулянках.

У будинку вона не підходь до мене навіть після 4-х тижнів. Я сильно підозрюю, що там був чоловік, який знущався над нею, коли інша сторона залишила будинок. Спочатку ваш син не був основним учасником. Коли ваш син був ідентифікований як основний учасник, то ви стали злим людиною. Просто на це потрібен час. Нічого не загрожує.

+613
Michael Diana 18 черв. 2015 р., 09:56:29

У мене кіт живе в моєму дворі, в моєму задньому дворі в корпусі, призначеному для кішок. Я чищу її лоток два рази в день-вранці і ввечері. Вона зазвичай дуже любить, але вона шипить і подряпин мене, коли я чищу її лоток. Що це означає?

+599
Gina C 28 серп. 2015 р., 17:05:14

У людини, мати, як правило, не починають бути родючим, поки тіла співвідношення жирової повертає в регіон, де новий плід може бути забезпечена для зростання. Годування груддю, як правило, буде залишатися значно нижче цього порога, тому існує загальний заборона нового дитини до років і про.

Як ссавці, матері-кішки, напевно, є такий механізм, щоб уникнути дублювання приплодів.

+597
ToeBee 10 жовт. 2018 р., 12:50:37

Яка буде середня вартість харчування (в місяць) за те, що собака проти кішки? Скільки буде коштувати вет (середня) (в рік) для собаки проти кішок?

+566
user267394 17 лип. 2012 р., 09:02:21

Черепашок оболонки

Від Мадер гад хірургії та медицини

У черепах панцир покритий поверхневим шаром кератину щити званий жучок. Обидва Жучок і основної кістки здатні до регенерації. Черепахи виробляють нові жучок з кожної основної період зростання і зберегти або пролити жучок з передував періоду зростання.

Якщо ваші Панцир черепахи виглядає здоровим, крім лущиться, швидше за все, ваша черепаха втратить свій жучок. Дбайливо вам не потрібно нічого робити, жучок вийде самостійно.

+560
amitch 8 бер. 2017 р., 21:35:37

Це не чіткий малюнок, але ви можете побачити її на правій стороні картини, ми купили її 3-4 дні тому і я помітив, що вона була трохи товщі, ніж інші жінки-Риби.

Моя гуппі вагітна?

Мені потрібно, щоб тримати її окремо від інших риб?

Що я повинен робити?

enter image description here

+546
user35268 6 груд. 2017 р., 03:33:23

Ні, ящики не потрібні. У мене було 4 різних собаки, в той час як ростуть в домі моїх батьків, і ми ніколи не володів один ящик.

Моя особиста собака, яка у мене тепер є свій ящик, і я люблю його за спокій, що він не зможе коли-небудь потрапити в сміття або що-небудь, поки мене немає або поки я сплю. Але таке рідко траплялося з моїми собаками в дитинстві, так що напевно це не потрібно.

Чи буде Собака віддасть перевагу мати один? Хто знає. Я знаю, що моя собака любить свою кліть, і часто проводить час там, навіть якщо двері відчинені. Це корисний інструмент, але не вимога будь-якими способами.

+528
Santiago86 2 квіт. 2012 р., 23:42:49

По-перше, запитайте себе, чому ви хочете, щоб зупинити вашу собаку від смороду. Обнюхуючи це-те, що дійсно важливо для собак. З практичної точки зору, шморгав носом стомлює собаку, тому, коли ви повернетеся додому, ваша собака, менш ймовірно, є й інші питання підготовки. Чи це дійсно коштувати стільки, щоб дозволити ваша собака "живуть мало"?

Якщо так, то є нагороди у вас є, що ви вже знаєте, дуже важливо, щоб ваша собака: можливість обнюхати. Це дивовижний подарунок! Ви можете дресирувати свою собаку з допомогою позитивного підкріплення, коли у вас немає частування на вас, адже тут майже завжди щось поблизу, що ваша собака хоче обнюхати.

Вам просто потрібно зробити дозволяючи вашому собаці обнюхати контингент на те, що ви хочете в першу чергу. Для початку, відрегулюйте нашийник вашої собаки, так що він знаходиться прямо за вухами, і дати йому достатньо лише щоб було зручно стоячи або сидячи, але він не може дістати носом до землі. Зачекайте. Ваша собака буде намагатися винюхувати, потім дивляться на тебе як "так"? Якщо у вас вже є маркер (клікер, "так", і т. д.), використовуйте це, потім скажуть "гаразд, іди нюхай". Якщо немає, це може бути хорошим способом для початку.

Дайте йому понюхати трохи, потім увіткнути лікують прямо в його обличчя й голову підняти, так що ви можете перезавантажити комп'ютер, поправляючи комір.

Переконайтеся в тому, щоб зберегти те, що ви просите дуже коротко на самому початку. Причина це працює, тому що це не буде коштувати багато для вашої собаки, щоб робити те, що ви хочете, і це не кінець, що він хоче робити-це спосіб для нього, щоб бути в змозі зробити ви, щоб дати йому те, чого він хоче.

Моя собака любить нюхати, і коли я гуляю з ним я зупинюся на тих місцях, які він вказав найбільш привабливі нюхати і просити його попрацювати-як правило, в декількох кроках зцілення з сидячою або чергу кидається в ... і кожен, перш ніж він зможе обнюхати. Це здорово, тому що те, що почалося як розвага-ось що зараз мотивує його до роботи.

+516
Marcelo Ribeiro 24 трав. 2017 р., 01:34:57

У мене 4 кішки: 2 персів і 2 ляльки. Вірите чи ні, перських кішок пропонує кішок колеса навіть більше, ніж мої ляльки. Всі вони використовують його і насолоджуватися ним, але перси просто королева та король кермом! :-)

+487
Stefan Pociask 10 вер. 2018 р., 04:21:50

Моя кішка живе з моїми батьками - у перший раз він залишився з ними в їх новий (5 років) будинку. Він вирішив спати поряд з книжковими полицями, що він народився на 14.5 років тому в їх старий будинок. Він пам'ятав про полку, чи, можливо, запах навчання моєї мами в новому будинку такий же, як і старий будинок? Що, я вважаю, це дивно!

+442
Al Petrella 21 груд. 2012 р., 04:28:09

Я б сказав, змішайте рідина з деяким м'яку їжу - або, якщо потрібно, змішати його у воді. Ви також можете спробувати викладання на свій палець, щоб побачити, якщо він буде лизати його, це початок.

Я б не змусити його, але це тільки мені. Інші можуть сказати, що це все про особистих переваг. Удачі!

+422
Ecommerce Consultant 12 лист. 2015 р., 14:13:50

Врятували дворнягу часто виявляють занепокоєння харчовими продуктами в тій чи іншій формі.

1) перестати годувати вранці, оскільки він не думає, що наяву ви отримаєте його їжу раніше.

2) забрати миску, щоб наповнити її. Проблема вирішена.

3) що рішення навряд чи буде працювати. Заповнюючи лоток глибше, так що він може більш ефективно ховати, отримуючи абсорбент/комкующихся наповнювачів для котячого туалету і прибирання його на щоденній основі, використовуючи вкриті котячого туалету, Якщо ваш кіт прийме його (більшість), всі допомагають. Іноді те, що ви годуєте кішку теж має значення, і здоров'я кішки може; ви можете попросити вашого ветеринара.

4) загальна поведінка, особливо для екс-здичавілі. З часом ви дізнаєтеся сигнали, які він отримує за збудженням і повинно бути дозволено спокою; з часом він може навчитися довіряти вам більше, і всидіти на місці більше ласки сесій. Або він не може; я знав кота, який ніколи повністю не довіряла людям.

Нагадування: перевертатися, щоб оголити живіт "я довіряю тобі не нападати на мене", і якщо кіт дійсно тобі довіряє, що йдуть в потерти живіт може спровокувати "Ей, ні, не хамити!" реакція. Тримайте руки в місцях, де кішка говорить вам прийнятні, принаймні зараз, якщо у вас немає особливої необхідності, як підстригання кігтів.

+385
Aman Meena 26 вер. 2018 р., 09:46:44

Гучні звуки, безсумнівно, може пошкодити котячий слух, але якщо кішка лежить, нявкає на вас, а не котиться в дальньому кінці будинку, яка, ймовірно, не те, що він намагається сказати вам. Може, він просто думає, що коли ви голосно він повинен бути дуже гучним. Може, це просто "не грати, грати зі мною!" Може, він думає, що цей шум означає, що ви нещасні, і він турбується про тебе.

Якщо ви турбуєтеся про нього, може ви практикуєте з німим, чи робить це занадто сильно змінить реакцію трубу?

+346
L Co 22 лип. 2017 р., 18:29:08

Не ігноруйте той факт, що ви просто переїхали і тепер у нього є величезний двір, щоб захистити. Дайте йому трохи часу, щоб досліджувати. І пам'ятайте, тільки тому, що ви думаєте, він йде нон-стоп, не означає, що він. Він може дуже добре знайшли улюблене місце на землі, де він лежить на сонечку і подрімати до повернення додому.

С. С. Ви можете розглянути можливість отримання Хіме "ведмежий дзвіночок", так що він може уникнути (менше) сприятливими для тварин.

+336
angelinakopteva 7 бер. 2010 р., 21:28:06

У мене 3 самки мишей, одна з них-моя, а вона вагітна і збирається народити в будь-який день. Інші дві миші мої друзі, вона їде на місяць і я дивлюсь за ними. Вони прекрасно ладнають з моєї жіночої миші.

Дві миші мої подруги були зі мною протягом двох тижнів, зараз вони трохи боязка, але буде їсти з моїх рук. Сьогодні я пішов, щоб перевірити на мою вагітну мишу, як я роблю кожен день, і коли я поклав мою руку в клітку один з моїх друзів мишей почав кусати мою руку. Як він напав на мене і це не зупинить. Я не впевнений, чому він це робить, може тому що дітей найближчим часом і він це відчуває. Я не впевнений

+322
Ragnar 23 бер. 2013 р., 21:45:17

Він бачив, як ветеринар ? Чому він взяв ІІ ? У нього є деякі Долорс ?

Схоже, він дуже підкреслює вашу дружину (це може бути пояснено поганий зв'язку або/та деякі Долорс) і захист ресурсів. Він не повинен бути убитий за його зусилля.

Найкраще, що ви можете зробити, це працювати з Pro на позитивне підкріплення на його ресурс захист і зменшити стрес. Всі його поведінку можна пояснити.

+294
user2653663 26 квіт. 2012 р., 17:45:04

Перевірити з вашим ветеринаром про те, наскільки важливо, щоб підтримувати спеціалізовані дієтичні вони зараз, або, навпаки, як нерозумно було б, щоб прогодувати їх усіх старших дієті. Це, звичайно, було б простіше, якби ви не повинні робити диференційованого годування... а хіба є щось особливе, що ви намагаєтеся лікувати, я скептично ставлюся просто як сильно старший дієта робить. Мій попередній кіт дожив до 19 років їдять стандартний корм, і що, нарешті, взяв її було дуже мало спільного з дієтою.

Або дайте літніх кішок ласощі, які виступають в якості добавки. Один з моїх отримує трохи додаткового глюкозаміну, а також порошок посипають консерви. Інший отримує рівну частку вологий корм для "справедливості", але не потребує доповнення. На щастя, ці діти, схоже, не переїдати погано, якщо надано безкоштовний доступ також до сухого корму, вони кожен фунт або так важче, ніж ветеринар волів би, але вони були стабільно в цій вазі.

+288
Varsha Vartika 15 лип. 2017 р., 10:44:58

Я часто бачу рекламу на Facebook і Craigslist для змішаного цуценята породи в діапазоні 50-100 $але, схоже, рятує збори, які 200+. Я думаю, що рятувальне організації хотіли б врятувати більше тварин, але коли вони беруть більше, хіба що перемогти себе?

Так чому вони беруть так багато?

+266
user4226 25 груд. 2016 р., 06:10:44

Кішки, подібно собакам, в тому, що їм потрібно багато вправ. Що ще більш важливо, вони також поділяють той же інстинкт вбивати, тільки в набагато більшому ступені.

Я б сказав, що ваша кішка потребує одна або обидві ці речі:

 1. Більше вправ (купити інтерактивні іграшки)
 2. Що-то "вбити" після тренування (та ні, не купуйте мишей тільки так він може їх вбити)

Що я маю на увазі щось убити-це іграшка або що-то для того, щоб пожувати після деяких лазерних карбування або щось. Якщо кішка женеться за чимось, але не можете нічого зробити з ним, він може створити розчарування і агресію.

+120
Princess Sora Murasakino 10 квіт. 2012 р., 04:37:30

Я думаю, ця тема варіюється від людини до людини, але ось що я зробив з моїм щеням, коли вона у мене близько 7 місяців тому.

Якщо вона починає робити щось на підлозі, підібрати цуценя. (И)він буде негайно зупинити. Нести цуценя на вулицю, якщо потрібно, але з 10 місяців може бути достатньо, щоб нести цуценя до дверей і взяти на поводок і вийти на вулицю.

Покарання за відвідування туалету всередині може працювати, але це критичний зупинці цуценя кожен раз, коли щеня починає робити щось на підлозі. Забрати цуценя, тому що вони нічого робити не будуть, поки її тримали(не впевнений, якщо це відноситься до псів, які почали писати стоячи). Прогулянка цуценя на вулицю, якщо потрібно перевезти цуценя де щеня може ходити в туалет.

Роблю це кожен раз, і я маю на увазі абсолютно кожен раз, коли щеня буде в кінцевому підсумку зрозумієте, що це те, що вони повинні робити зовні.

А для більш старших цуценят(або uncarriable ті) переконайтеся, що вони стоять і отримати їх, щоб зупинити. Як їх зупинити. Переконайтеся, що ви отримаєте цуценя на вулицю як можна швидше після їх зупинки. Після того, як щеня перестає робити те, що цуценя робить, отримати цуценя як можна швидше. Потім очистити підлогу.

Для кращого результату, щеня повинен бути зупинений в будь-який час і виводили миттєво кожен раз.

+61
Jaydev 17 лист. 2017 р., 18:32:20

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil