УФ плівку на акваріум

Я переїхав в нову квартиру. Єдине місце на 40 Гал. танк стоїть через кімнату від вікна (виходять на північ, сонця немає).

Я зараз виникли проблеми з водоростями, які не були раніше. Вогні на таймер і режим годування такий же, як на старому місці.

Я припускаю, що проблема з бака близько до вікна, хто-небудь використовував УФ плівка з боків акваріума?

+202
Mychele 25 жовт. 2018 р., 20:12:53
29 відповідей

Я планую зробити подібну клітку в якийсь момент і я подумаю над цим. Що я зробити, це спуск, дивлячись зовнішній матеріал, як ніби ти дерево, а потім покласти оргскло, акрил, або скло зсередини. Ви можете зробити невеликі аркуші і всі ріжучі інструменти у вашому місцевому великому полі, за розумною ціною. Робимо каркас з чого хочеш, те й лінія всередині, принаймні, в районах, які можуть бути розжовано, зі склом. Ви можете приклеїти її в кутах і по краях з нетоксическим акваріум силікону, також знайшли у магазині сказав.

Одним з переваг такого способу є те, що ви можете зробити його декоративним різьбленням або розписом дерева за склом, зробити перегородки, де вони можуть бачити один одного, і т. д... Є багато можливостей. Я в даний час заблокований Ютуб на роботі, але є відео, ви повинні легко знайти, де дівчині зробили ігровий майданчик для її хом'ячки з пофарбованими в білий колір фанери на дні і трьох сторін. Вона пішла на фронт тільки акрил.

Єдине, що я хотів мати на увазі, що ви повинні вибрати, який матеріал ви використовуєте з очікуваним зносом на увазі. Скло легко розбивається і може поранити тебе, якщо ти впадеш у неї (я не думаю, що маленьке тварина може зламати його, навіть кролик). З іншого боку, акрил більш гнучкий, але легко дряпається і може знадобитися заміна. Це може бути трохи дорожче, але думаю, що час і вартість розбирати всю клітку, щоб замінити прожувати зіпсовану дошку.

Нарешті, тримайте в голові. Ви не хочете, щоб ваша клітина буде душно і незатишно. Він також може бути нездоровим, якщо диму, як аміак з сечі, повісити біля Землі. Якщо я хвилювався з приводу вентиляції, я міг би спорудити на місці з дротяною решіткою як звичайна клітина і є вентилятор ПК додані в іншу сторону, вступив на періодично і циркуляцію повітря. Удачі з ним.

+960
Joel Davies 03 февр. '09 в 4:24

Який тип кішки швидко вчаться? Перська або будь-якої іншої?

Будь ласка, запропонуйте мені будь один, так що я можу купити?

+959
user137491 12 січ. 2019 р., 11:00:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене була така ж проблема з моєю ногою, ми з'ясували, що моя кішка любить, хоча, який змінив все, що іграшка мишами і котячої м'яти.

Спробувати і купити деякі забавні іграшки і грати з нею, але це краще, щоб з'ясувати, як вона спочатку з котячою м'ятою, тому що вона може мати різні види впливу. Наприклад, мій кіт любить м'яту, так що, коли ми даємо їй іграшку з котячою м'ятою, вона йде абсолютно божевільною і її очі розширюються догори!

Я б сказав купити одну іграшку, що ваша кішка може/буде любити, як ваша кішка стає старше, її укуси і подряпини не виглядають як милі. Ви думаєте, як вона стає старше, тим більше вони будуть вболівати, тому краще переключити свої сили на іграшку.

+955
kotleta2007 29 квіт. 2010 р., 20:20:46

Я намагаюся з'ясувати, чому людина повинна вибрати одну з порід вище над іншими. Будь-яким шляхом я дивлюся на нього ротвейлера виглядає кращим варіантом для будь-якої задачі про що я можу думати - розумнішими і енергійніше, ніж інші породи, але такий же великий і захисний, як будь-який з них.

І все-таки люди вибирають інші породи, іноді вони дуже далекі від вимирання.

Я щось упускаю? Які переваги інших порід?

+932
Virginia Ramunda Marty 6 лист. 2015 р., 05:52:52

Спасибі Вам за турботу про цих кошенят! Часто мати рухається кошенят, коли вона думає, що вони знаходяться в небезпеці або коли її "кошеня гніздо" був виявлений. Ви не говорите, якщо кошеня ще відучили. Якщо немає, будь ласка, постарайтеся тримати кошеня з матір'ю, поки вона складає не менше восьми тижнів, мінімальний-3 місяці-це навіть краще.

Кошеня втратив від своїх братів і сестер і матір, в той же час, є багато, щоб процес в тому, що маленький кошеня головного мозку. Все нове для кошеняти. Ви робите правильно, замкнути її в невеликому просторі. Таким чином вона може мати безпечне місце і не бути перевантажені.

Спробуйте наступне: взяти пару банок курчати Гербер дитяче харчування. Важливо: прочитайте інгредієнти. Дитяче харчування має бути тільки курка, вода і кукурудзяний крохмаль в якості інгредієнтів. Ось саме. Це не повинно бути цибулю або часник. Ці обидва токсичні для кішок. Покладіть трохи дитячого харчування на блюдце, а мама сидіти в туалеті, досить далеко від блюдечка, що кошеня відчуває себе комфортно, приходячи до нього. Її маленький ніс буде нюхати його швидко. Одного разу вона з'ясує, що це найкраще, що взагалі коли-небудь, ваша мама покласти трохи на кінці палець, витягнути руку, і подивитися, якщо кошеня прийде до неї. Не пестьте кошеня. Просто давайте їй злизувати дитяче харчування з пальця. Ваша мама може знадобитися, щоб отримати трохи ближче до блюдця, щоб зробити це. Зробити це вранці. Якщо це не спрацює, спробуй ще раз на ніч. Коли даю їй дитяче харчування в блюдце, тільки дати їй невелику суму, щоб вона більше тяга. Якщо не вийде в один день, спробуйте знову на наступний день. Зрештою, і в короткий проміжок часу, ваша мама буде вам кошеня прийде до неї. Як тільки кошеня регулярно приходити до неї, мама рухатися повільно і погладити кошеня в бік, а не над головою кошеня. Якщо вона втече, її знову продовжити її палець з дитячим харчуванням. Коли вона приходить в цей час, не намагайтеся її погладити. Це ітеративний процес.

Ще одна річ, переконайтеся, що кошеня має приємний м'який зручний, кругла ліжко кота. Поставити невеликий опудала тварин в її ліжку. Це імітує (найкраще, що ми можемо) брата вона може згорнутися калачиком і спати.

Найкращі побажання Вам, Вашій мамі, і кошеня!

+926
10robinho 19 вер. 2014 р., 05:19:55

Отже, нормальні? Ні, я не думаю, що це. Що схоже на це, можливо, собачий обсесивно-компульсивний розлад. Ви врахуйте, що його врятували від вулиці і цілком можливо, що протягом його часу він відреагував або переміщені в такому положенні під час дефекації в результаті відбувається на вулицях, а він застряг, він, можливо, навіть не раз бувало.

У будь-якому випадку, є багато ознак обсесивно-компульсивний розлад у собак, і одна з них-ритуальна поведінка (керівництво по клінічній поведінкової медицини для кішок і собак, доктор Карен л. В цілому, стор 938), який це, здається, впаде. Є поведінкові і лікарський лікування ОКР, якщо це те, що у нього є, але вам потрібно отримати формальний діагноз і слід заважати його повсякденному житті. Сказавши, що поведінка здається дивним, але в цілому нешкідливий, як ти описав, а так я не знаю, що я б турбувався, якщо вона не заважає йому робити свій бізнес правильно.

Тепер майте на увазі, я не вет і не один я граю на ТБ. Така поведінка здавалося трохи відповідає тому, що я читала на собачому ДКР, але це не діагноз (вибачте, але я відчуваю, що я повинен зробити, що зрозуміло).

+918
False Identity 13 жовт. 2010 р., 18:52:49

Блохи мають швидкість відтворення 30 днів. Якщо ви викорените 1 покоління на яйця можуть ще вижити. Для того, щоб запобігти це, ви повинні повторити процес позбавлення від них принаймні один раз після 30 днів...

+906
Piepnow 10 квіт. 2017 р., 05:51:50

Мій місцевий рибний магазин надає їх кожен місяць продажу в розмірі $1 за галон, незалежно від форми, і я розглядаю підібравши 40 галонів заводчик бак для того, щоб створити голландський стиль акваріума, який є стиль, який я завжди хотів спробувати. (Примітка: жодних зв'язків з посиланням, просто пристойну статтю про стилі.)

Я буду або отримати бак 20л також і побудувати фільтр струмочок в ньому, або використовувати один з іншого ОРС, яка продає старе морське обладнання бака.

З цим стилем акваріума, СО2 ін'єкцій є майже обов'язковим, але те, що я хотів би знати, якщо СО2 ін'єкція повинна бути в бак, чи можна це зробити в сампа? Я б припустив, що це може бути де завгодно, але я не знаю точно. Я б волів мати кілька трубок нарватися на реальний танк, як це можливо.

+905
Sakkeer Hussain 14 серп. 2010 р., 20:07:26

У мене 2 мопса. Коли вони бачать тварин по телевізору, вони насторожі і гавкає як божевільний. Якщо я скажу їм, щоб зупинити, вони перестануть голосно гавкати, але продовжувати гарчати. Якщо тварина залишається на екрані на кілька секунд, вони знову почнуть гавкати.

Здавалося б, гірше з кіньми або іншими гавкіт / галасливі собаки. Якщо вони помічають інших собак по телевізору, вони теж схвильовані.

Як я можу змінити цю поведінку?

+880
Vishal13230 31 груд. 2011 р., 08:48:22

Я живу недалеко від Балтійського моря, яке є частиною Атлантичного океану. Я планую створити морський акваріум, але виявив, що його costyбыл, зовсім близько до моря і збору всіх необхідних жителів прямо з моря буде знижувати ціни?

+752
Kevin Chung Lin 27 квіт. 2017 р., 02:12:43

Коли її ім'я і її хвіст ворушиться, перш ніж вона встає, мимоволі. Вона розривається між лінуватися і Павловські бажання побачити те, що я отримав.

Я з пам'яті тут, так що не приймайте це як абсолютна істина. У Catwatching Десмонда Морріса, він пояснює, що кішки не хлещите хвостами, коли їх поженуть з такою ж кришкою, як вони хотіли б. На хвіст-кріплення є ознакою конфліктна кішка, в даному випадку, конфлікт між прагненням підібратися ближче на мету і своє бажання атакувати, щоб скоротити час їх можна побачити.

Книга дешева, і зовсім фантастичні читати, якщо ви зацікавлені в кішок. –straightdope.com

+715
David Stapleton 23 лип. 2014 р., 23:49:31

1) Більшість кішок припиніть мити себе в розумні терміни. В паніку кішки може overgroom до точки оголюючи свої волосся і шкодить шкірі. Літній кіт, можливо, не зможе достатньо очистити себе з-за проблем з гнучкістю.

2) дорослі часто краще, миючими засобами, ніж кошенята, але я не думаю, що вам потрібно турбуватися про порушуючи процес переривають себе або що-небудь тривіальне зразок цього.

3) я ніколи не думала, що кішка бачить ласки, як прибирання, але іншого роду близькість кішка дозволяє - потираючи іншу кішку, тощо. ПЕТ все, що вам подобається або кішка дозволить вам, це не боляче пестити.

4) це може бути незручно, але це єдина проблема. Грумінг інший кіт-це просто спосіб показати близькість і любов, він не їсть себе пестити часу. Насолоджуватися нею. Якщо вам не подобається, перемістіть руку, або погладити її.

5) Кішки знають, що вони роблять, вона знає, що вона лиже вас, а не себе.

+679
jjones95 4 лют. 2017 р., 15:57:46

У мене є чотирнадцятирічний веймаранер. Він подумки робить дуже добре і як і раніше любить грати. Він останнім часом перестав користуватися однієї ноги. Він був злегка накульгуючи на ньому на деякий час, але одного разу він перестав використовувати все це разом.

З-за його похилого віку, хірургія-не варіант для нас. Він проводить більшу частину свого дня лежу зараз, і я можу сказати, що це боляче, коли він ходить.

Ми не на 100% впевнений, що це список ACL сльозу, але наші ветеринари найкраще припущення (інші, ніж щось невиліковне, як рак кісток).

Хто-небудь мав досвід здачі фіксатори на собаках по ACL сльози?

+620
laskasas 4 трав. 2015 р., 14:27:35

Мені і моїй родині є кішка, тобто 4 років.У нас є 6 місячний кіт у квітні і новий кіт тримав корпус старий кіт у мою кімнату. 4-х річний кіт злякався, вийшовши з кімнати і щоразу, коли ми приймаємо її, вона ховається та/або тікає назад в кімнату. Молода кішка не піклується про літніх кішок більше і не переслідувати її і зараз, 5 місяців вона все ще боялася її без причини. Ми пробували спідометр feilaway і яєчники і він не працював взагалі.обидві кішки були виправлені.

+618
Gog Pachino 29 бер. 2011 р., 01:55:09

Я йду мою собаку тричі на день. Під час нічної прогулянки я розв'язати її і дати їй пограти на галявині з іншими собаками (ми живемо в кібуці, і розв'язавши собаку пізно ввечері, цілком прийнятно). Вона дуже щаслива, коли я випущу її, і я хочу продовжувати робити це.

Проблема в тому, що іноді - зазвичай в ніч перед важливою презентації на роботі - вона грає в хованки зі мною, і це може зайняти до години, щоб знайти її.

Який найкращий спосіб щоб знайти собаку?

+585
Debela Tezera 2 січ. 2018 р., 02:24:44

Це не відповідальний вибір з ПЕТ-власник або екологічної точки зору.

Чи які-небудь особливості кішки виживають дичавіє, і як довго, це лотерея. Ви б, звичайно, кинути їх у життя, хвороби, голоду, конкуренції з іншими кішками і травм в результаті хижацтва койотів і яструбів, і такі, і зловживання з боку людей, які не відчуваю ніякої симпатії до диких котів. Тривалість життя далека від цієї тварини. Це життя, але не дуже хороша. Це не поліпшення житла.

Екологічно: здичавілі кішки вже серйозна загроза для деяких місцевих видів. В даний час додаються зусилля для гуманного скорочення їх чисельності у багатьох районах; ти ще не звалюючи свої обов'язки на когось іншого. Якщо ви наполягаєте на цьому, принаймні, середній рід тварини, так що ви не скидання кількох поколінь на вулицю і активно збільшував проблему.

Так, притулки для тварин перевантажуються і недофінансована. Але якщо ви готові зробити пожертвування, щоб підтримати їх, вони могли б зробити місце для ваших дітей. І, чесно кажучи, я не впевнений, що навіть в притулок, яке ніяк приспати-це страшніше, ніж відмова від них; притулки взагалі ставитися до тварин добре, і якщо вони повинні бути приспані це зробити безболісно.

Тому відповідь на питання: "може бути, кішка виживе, а, якщо трапляється пережити перехідний період і продовжує бути щасливим. Це все ще значно гірше, ніж в притулок, ніколи не знайти їм справжній будинок. Це погана річ, щоб зробити, щоб тварина ти дбаєш о. Там є кращі альтернативи.

+529
Chao Liao 21 квіт. 2012 р., 07:12:59

Це Гімалайська рожева сіль добре використовувати в акваріумах? Я читав, що акваріум сіль хороша для водопідготовки, але мені було цікаво, якщо рожева сіль буде робити трюк, а?

+516
user2126456 20 груд. 2018 р., 07:46:17

Моя собака 4 він вийшов з фунта після того, як він був знайдений в будинку і його власник помер, він був там протягом 4 днів. Коли я виходжу, і він залишається один, як правило, не більше години він пісяє в будинку. Що я можу зробити, щоб допомогти зупинити це поведінка?

+491
KiRKMAN97 8 лют. 2019 р., 01:51:24

Пребіотичний ефект є досить розповсюдженим і, як правило, м'яка і не особливо небезпечно для кішки. Вірус-це вірус, і доксициклін не лікувати. Доксициклін може запобігти вторинні інфекції, якщо є серйозні ураження / виразки (відкриті виразки).

Якщо ви просто бачити виділення з одного чи обох очей чи носа, утворюючи чорний твердий матеріал, ви можете акуратно протріть Цей це за допомогою тканини, злегка змоченою водою. У мене був ветеринар, який використовується кінчик пальця, щоб ретельно підібрати його. Ви просто повинні бути обережні, щоб не зачепити або подряпати котяче око.

Якщо чорний матеріал накопичується, це може стати живильним середовищем для бактерій, які можуть нашкодити вашої кішки, так що просто тримати його в чистоті. Мийте руки до і після чищення навколо очей вашої кішки. Вірус не заразний для собак або людей.

+432
a8ksh4 23 лип. 2011 р., 11:56:23

Деякі загальні показники, що кішка щаслива та відпочинку включає:

  • Вітаю вас інших людей, інших кішок, і т. д.) з прямостоячими, вертикально хвіст (часто з родзинкою вгорі).
  • Повністю дрімає його ніг під нею (особливо у відкритій, незахищеною місцевості)
  • Повернувши свій погляд з блимати
  • Хутро заклав квартиру/послуг до шкіри (а не у вертикальному положенні, особливо на спині Рідж)
  • Вуса послуги (виривається вперед і показує інтерес може статися, коли кішка щаслива, але відсторонився є інстинкт захисту і вказує на страх/дискомфорт)
  • Вуха у вертикальному положенні, у розслабленому стані (поворотний прислухатися до звуків показує інтерес, заклав квартиру-це страх/гнів/тривога).

Якщо ви добре знаєте вашу кішку, ви можете отримати уявлення про показники, які "залежать". Наприклад, мисливець (наші тільки не сіамських) нявкає тільки в біді, а трьома іншими кішками розмовляти весь час про все (моя миска порожня моя чаша повна моя миска внизу, а я нагорі, Гей я можу мяу!). Муркотання дистрес має інший звук, ніж задоволене муркотіння (це тонкі, але звернути пильну увагу наступного разу, коли ви берете свою кішку до ветеринара і ви зможете почути).

Крім того, якщо ваша кішка нявкає, але ви не знаєте, що це значить, ви можете шукати інші підказки, щоб допомогти вам в цьому розібратися. Якщо ваша кішка нявкає, а поруч стоїть миска і ви не годували їх протягом декількох годин, це, напевно, дистрес (допоможіть я збираюся голодувати!). Якщо ваша кішка муркоче, а обійматися з вами на дивані (вовна/вуса/хвіст розслаблений), то ваш кіт, мабуть, щасливий.

+382
shrikant gadewar 26 жовт. 2016 р., 12:47:15

Я не можу сказати, що я експерт з цього питання, але я зробив власний бородатий дракон вже кілька років. Він теж буде іноді поглядати і дивитися на моє обличчя. Цілком можливо, що ваша ящірка розпізнає ваше обличчя, як є деякі докази, щоб припустити, що рептилії можуть визнати і форма облігацій за їх власниками. https://vetmed.tamu.edu/news/pet-talk/reptile-emotions

Однак, це настільки ж імовірно, що ваша ящірка просто дивиться на найвищу точку. Або якщо вона примхлива, вона може спостерігати за вами, наче вона могла дивитися хижак і намагається стежити за вашими рухами. Як я вже сказав, Я не експерт з цього питання, так що ви можете взяти те, що я сказав з недовірою.

+378
Teacher of Things 19 вер. 2013 р., 01:01:51

Грибкова інфекція на моїх сестер вест хайленд уайт заразно для моєї собаки, який знаходиться в Лхасі 13 років, але дуже здорова Моя собака-це чоловік

+323
Hassan 16 бер. 2014 р., 12:46:57

6 місяців тому мій чоловік і в мене було 2 кішки, яких ми врятували від місцевого гуманного суспільства. Одна була більше іншого і любив спати з нами. Якщо менше, Кіт скочив на ліжко і бачив, як велика кішка, там вона буде розгортатися і стрибати вниз. Вони добре ладнають, грають один з одним і чистити/пестять один одного. 6 місяців тому більше двох померла від раку. Мала зараз спить з нами і, схоже, дійсно виходить зі своєї шкаралупи і стає все більш і більш лагідною. Моя дилема полягає в тому, що мене попросили взяти 6-річний, кастровано і доброзичливий, від того, що я сказав, адже власник, який має проблеми зі здоров'ям і не хоче, щоб його кішка, щоб перейти на ГВ, якщо щось трапиться з ним. Моя невпевненість полягає в тому, що наша кішка нарешті всі впевнені, і я боюся, що якщо я принесу в великий кіт у нашому будинку вона повернеться на своє попереднє поведінка. Вона не погана кішка, але я насолоджувався її тональність і я не хочу, щоб це змінити. І, так як я працюю довгі дні я не хочу прийти додому і виявити, що вони воювали або нова кішка буде розірваний будинку. Порада?

+316
Martin Swart 10 січ. 2014 р., 07:20:41

Мій кіт, (іриски) тримає підірвавши його обличчя. Я не зовсім впевнений, як він робить це, тому що я перевірити скрізь, і немає нічого, що могло різати йому обличчя! Я взяв його до ветеринара, і ветеринар сказав, що це не проблема і що він просто порізався. Після того, як він зробив це ще кілька разів, ми взяли його назад. Ще, ветеринар сказав, що нічого не було. Я можу що-небудь зробити, щоб 1. Зцілити поріз і 2. Зупинити його від того, що відбувається!!!

Мені здається, я знайшов винуватця. Дізналася, що мій кіт міг стрибати на моїй двері душа. Є раковини на шафу, щоб дістати туди. Можливо, це буде його подряпати? Він пролив зовсім небагато, але я не бачу крові на раковину.

+301
Svetlana mir 11 квіт. 2019 р., 00:19:22

Собаки-хижаки. Їм потрібно м'ясо, щоб бути здоровим.

Собаки-хижаки, а не всеїдні. Собаки дуже адаптується, але тільки тому, що вони можуть вижити на всеїдних дієти не означає, що найкраща дієта для них. Припущення, що собаки природні всеїдні ще не було доведено, тоді правду про собак, натуральні хижаки дуже добре підтверджуються доказами доступні для нас.

Що вони можуть з'їсти людину залишилося за кадром-це артефакт приручення в тому, що це була риса, що б допомогти тваринам вижити, якщо він може з'їсти залишив за залишки їжі стало більш цінним. Коли собаки були вперше одомашнені (доісторичних часів) вони були в основному тримали навколо, щоб піклуватися щурів та інших гризунів-шкідників.(джерело) зі столу недоїдки часто залучають ці гризуни собака, яка буде прибирати недоїдки будуть більш вигідні для людини. Крім того, це додаткове харчування би допомогти собаці вижити у важкі часи.

Як не годує їх м'ясом вплинути на їхнє здоров'я?

Собаки [не] є види корисних бактерій, які розщеплюють целюлоза і крохмаль для них. В результаті велика частина поживних речовин містяться в рослині речовини—навіть оброблені рослинні речовини—це недоступним для собаки. Ось чому собаки виробники продуктів харчування додати така велика кількість синтетичних вітамінів і мінералів (той факт, що теплова обробка руйнує всі вітаміни і мінерали, і таким чином створює необхідність в допаивании в сторону, щоб собака харчовими продуктами. Якщо собака може тільки дайджест 40-60% свого зерна на основі продуктів харчування, то він буде тільки отримувати 40-60% (в ідеалі!) вітамінів і мінералів він потребує. Для компенсації для цього виробник повинен додати високу концентрацію вітамінів і мінералів, ніж собака насправді потребує. (джерело)

+291
pochinha 1 груд. 2014 р., 01:58:39

Здичавілі кішки може бути жорстким, я вітаю вас у вашому домі. Я сам мав кілька дослідів з одним і це може бути проблемою. Однак я думаю, що у вас є правильний підхід. На мій погляд найбільш важливий ключ тут-це терпіння. Дозволити їй задавати темп буде йти довгий шлях у її довіряти вам. Це, як кажуть, є кілька речей, які ви можете зробити.

По-перше, з'ясувати, що ними рухає, можу допомогти зовсім небагато з якоїсь професійної підготовки або реабілітації. Їжа мотивовані кішки завжди простіше, багато в чому тому, що так простіше забезпечити негайне винагороду. Якщо вона харчова мотивація, даючи їй один лікувати одночасно, щоб зміцнити позитивну поведінку (вибір сидіти поруч з вами, а чим далі, будь-який позитивний фізичний контакт і т. д.) можуть сприяти відкриттю для неї в цій області.

Ми схильні забувати, що тварини дуже нюх на основі створення, як у нас поки немає, як сильне нюх (себе зокрема). Одним із шляхів кішок облігацій шляхом обміну нюх. Вони часто роблять це шляхом маркування речі з боку голови (де куприкової залози), але даючи доступ кота до ваших ароматів сприяє склеюванню. Ви можете зробити деякі з ваших одяг в місця чи ліжка сплять. Якщо ви відчуваєте себе комфортно з ним, дати їм доступ до вашої спальні, а також. Це самий важкий запах кімнати в будинку і взагалі кішок, які хочуть, щоб скріпити до неї тягнуться.

Гри може бути великий шлях, щоб виграти кота, а також. Спробуйте паличка іграшка, або той, який має ручку з іграшкою, прикріпленою до нитки. Перетягніть іграшку по землі взад і вперед навколо кота. Якщо ви можете змусити їх грати, то ви можете витрачати багато нервової енергії і він дійсно може допомогти встановити довірчі відносини. Вони можуть навіть шукати вас на переміну.

Це здорово, що вони годують з руки, але це може бути час, щоб погладити їх. Деякі здичавілі може бути оборонною під час годування (я знаю, я просто сказав, щоб зміцнити з їжею, але ведмідь зі мною). Намагаюся доторкнутися до них, поки вони їдять може призвести до їх оборону, щоб йти вгору. На мій погляд (і це думка) найкращий час, щоб погладити їх, коли вони задоволені. Тобто, незабаром після того, як вони повністю наїлися їжею або 10 хвилин або близько того після важких ігор (занадто мало часу після гри, і вони можуть бачити ваші руки як смачний мармелад).

Почніть з малого, нехай обнюхає вашу руку, перш ніж торкатися до неї, тримати контактний коротких сесій. Деякі кішки можуть отримати збуджений і вкусити, якщо вони не звикли до тварин (це відбувається з мого дикого). Якщо ви в змозі зробити це в невеликих кількостях (і зміцнити з частуваннями) я думаю, ви побачите їх шукати розради і ласки через деякий час. Вони можуть ніколи не бути воістину грайлива кішка, але я думаю, що більшість фералс (особливо молоді) і прийшов досить далеко, щоб хочу людського спілкування і любові, якщо вони його отримують в правильних обставин.

+288
user57404 14 вер. 2012 р., 06:47:17

Ваш Бетта міг вижити, не їм за 2-3 дні, так як зазвичай їх годують щодня в зоомагазинах. Блоки живлення є більшими, якщо у вас є купа риб в акваріумі і жахливо, якщо ти не. Вони створюють цей нечіткий знак на дні, де ваші гравію, що це біль, щоб очистити і після їжі, нічого, що залишки можуть викликати рівень аміаку підніметься.

+229
Maneesh 20 вер. 2018 р., 02:19:56

Наш тайський і не сидіти на наших колінах, вона просто залишиться там, може бути раз в місяць, якщо ми знімемо її там. Однак це зовсім не означає, що вона не любить нас, це просто, що її породи (і Сиамс, і, напевно, інші) не такий гострий, як інші. Так що якщо інших натяків дано вам тут не працювати, не хвилюйтеся - можливо, вона просто жінка, яка воліє сидіти поруч з вами, але не на колінах.

+149
stevendesu 22 жовт. 2014 р., 18:15:23

Майже всі mamals є соски так само, як це в жіночому людини/чоловіки.

Кількість mamarian соски у кішок, як правило, від 6 до 8, але це може варіюватися від 4 до 10 і цифри не завжди навіть.

Детальніше про це тут:https://kittyclysm.com/cat-nipples/ якщо погуглити кішки соски ви знайдете багато інформації про це.

Тому відповідь на ваше питання-це не пов'язано з блохами, це просто mamarian соски і обидві жінки і коти у них.

(mamarian соски такі ж як і соски)

+74
Santhosh 17 лют. 2016 р., 00:43:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil