Як ми можемо перешкоджати територіальне поведінку у собаки на робочому місці?

Я працюю в невеликому офісі з восьми чоловік, один з яких купив кокапу щеня рік тому. Здебільшого це була позитивна добавка в офіс (за Twiglet і для нас-ми любимо гуляти і грати з ним), але останнім часом у нас були проблеми, які ми знаходимо важко вирішити, поглиблюються деякі люди в офісі не 'собачники'.

ПРОБЛЕМА

Нещодавно Twiglet стає дуже територіальні. Я думаю, що це правильне слово. Він нестримно гавкає на все, що він бачить, що рухаються з вікна (вікна на першому поверсі офісу зійдіть на поверх/собака-рівні) і люди підходили до дверей внизу (скляна двері).

Це стає чимось на зразок проблеми: нам потрібен професійний атмосфері і на даний момент всі наші відвідувачі походять гавкаючий грудку шерсті, коли вони дзвонять у двері!

Як ми можемо виправити таку поведінку?

+32
Theo Bald 19 лип. 2012 р., 09:49:09
39 відповідей

Я не знаю, в останній раз ви спілкувалися з котячих туалетів та урн, але відбулися деякі значні успіхи як. Злипання посліду і Кристал засмічує всі, але повністю усунути запах. І не витрачаючи велику, ви могли б отримати один з цих прокатки ящики для сміття, що означає, що ви навіть не потрібно совок. (Нюанс: я не використовував один з них, але я знаю людей, які їх люблять.) Тим не менш, є ймовірність, що ви отримаєте вибаглива кішка, яка не любить певні види сміття. Так що поки я не можу гарантувати, що ви не будете мати проблем, я практично впевнений, що з трохи експериментальним шляхом можна знайти рішення, що і ви, і кішка задоволені.

Я твердо вірю тримати кішок в приміщенні, вони більш безпечні і живуть набагато довше, ніж їх підлогові колеги. Тим не менше, якщо ви хочете взяти кішку з притулку, ви будете давати його більше життя, навіть якщо ви нехай це на вулиці, ніж у притулку для решти його життя. Так що якщо вибір стоїть між не маючи кота і усиновити кота, що ви дозволяєте на відкритому повітрі, піти на другий варіант.

Крім того, більшість укриттів дадуть вам пробний період, протягом якого ви можете повернути тварину, якщо воно не спрацює. Якщо ви не знаєте, наскільки добре ви можете впоратися з запахом, можна використовувати пробний період, щоб з'ясувати. Або ви можете виховати кішку на обмежений період часу. Таким чином, навіть якщо ви знайшли небажаний запах, ви знаєте, що це тільки на короткий час.

Нарешті, не варто недооцінювати силу любові. Коли ви відчуваєте, що безумовної любові від тварин, прибирання після це не здається такою вже клопітно. Я живий доказ. Чесно кажучи, я не акуратний людина, і мій дім завжди бардак. Я ненавиджу прибирання. Але як це ні парадоксально, урни черпається та регулярно чистити, і я не заперечую послід борг.

enter image description here

+962
dariush624 03 февр. '09 в 4:24

Вона буде пестити його, і він хоче вкусити її за руку. Або він залюбки прийшов до неї в той час як ми лежимо в ліжку, обніматися, любити, а потім кусає її обличчя важко.

Парадоксально, це може означати, що він любить свого партнера більше, ніж він любить тебе.

Одна з наших кішок показує любов, кусатися. Всякий раз, коли ми погладити її, і вона дійсно щаслива, вона буде вдаватися до відкушування кінцівок (пальці ніг, рук, носа, зап'ястя, руки, ноги ...). Судячи з її поведінки, ви можете ясно бачити, що вона має намір це як акт любові. Вона робить те ж саме з її сестрою, коли вони згорнулися калачиком.

Вона, як правило, не пошкодити шкіру, так що я дозволив їй м'яко вкусити. Я ціную ваше любляче намір більше, ніж кусає мене запарило. Якщо вона коли-небудь укусить занадто сильно, я відступити, сказати "ай" і перестати пестити її. Що, здається, дуже швидко навчить її, де я малюю лінію.

Не виключено, що закликаю вашу кішку вкусив виходить від такого наміру взаємну любов, але він просто не звертаючи уваги, наскільки сильний він кусатися.

Якщо ви хочете, щоб виправити це, перше питання, яке необхідно відповісти, де ви малюєте лінію. Ви збираєтеся заборонити будь-які (любить) кусатися; або є просто певний поріг болю, що він повинен залишитися нижче?

Принцип той же: веди себе, як тобі боляче і не хочу більше спілкуватися. Кіт буде (через декілька разів), дізнавшись, що він зробив щось, щоб псувати час обніматися, і, таким чином, перестане кусатися.
В залежності від того, де ви малюєте лінію, ви повинні діяти більш/менш образив. Якщо ви хочете інститут нетерпимості, діяти більш ображатися і immeditaly кінці обнімашки (змусити їх залишати на ліжка/дивані). Якщо ти в порядку з м'якими укусами, бути менше ображатися: відступити, сказати їм пару ласкавих, виконувати короткий перерву (від 5 до 20 секунд), а потім відновити обнімашки.

+915
tmash 24 бер. 2016 р., 14:06:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Слухати собаківники говорять про собак, я іноді чую їх сказати, що порода має "шерсть" або "шуба".

Які відмінності між двома типами вовни? Вони мають різні купання чи грумінгу? Як я можу сказати, якщо моя собака має шерсть або хутро?

+886
nung1009 13 лист. 2010 р., 21:17:22

Собаки можуть отримати діабет. І в той час як люди в Індії, як правило, годують своїх собак молочні продукти (наприклад старі рису і кефіру/айрану), багато собаки схильні бути непереносимість лактози. У той час як шахта має крайню слабкість до такого роду солодкі, на рідкісних випадків, він отримує його, він працює.

Традиційні індійські молочні ласощі досить багато, подвійну порцію жиру (і ваша собака надмірна вага може викликати проблеми зі здоров'ям) і обробленого цукру. І я бачила довгий термін наслідки годування вашого собаки ці речі. В сутінках моєї тітки собака за життя у нього було нетримання (приблизно за недіагностованого діабету), дуже слабких зубів, захворювання ясен, і вага, пов'язані артриту і суглобових проблеми.

Я розумію його, ймовірно, буде болісним процесом зміни, але поступово відучуючи собаку з такими цукерками-хороша ідея. Ви можете контролювати свій раціон, а ваша собака зазвичай не може, особливо якщо він харчової мотивації. Його гарна ідея, щоб дотримуватися речі, призначені для собак.

+842
Cher DeWitt 2 квіт. 2015 р., 15:14:42

Вона є і це не міф. Деякі породи собаки линяють менше. Деякі менше пуху по своїй суті.

Проблема, ви не знаєте, що викличе алергію. Навряд чи це буде так просто, як конкретна порода "ОК".

Мою пропозицію було піти на порятунок. Познайомитися з деякими собаками і перевіряти всіх, хто може "реагувати". Таким чином, ви отримаєте собаку, які ви знаєте, буде добре. І за бонусні очки, ви будете знати щось про його особистості і те, що вони ладнають.

Працював для нас - ми обидва страждали від алергії в минулому, тому у нас було багато аналогічних питань.

Якщо це правда - ти свиня? Ми дійсно серйозно подивимося, з тієї простої причини, що свині є гіпоалергенними. І насправді дуже розумні, і можуть бути выдрессирован. Є правда декілька мінусів - вони, як правило, розраховувати як худобу, а не тварини, тому застосовуються різні закони.

+828
Arnon Lauden 9 квіт. 2013 р., 19:14:04

Те, що ми зробили був просто теплий носок, наповнений рисом і поклав її на, що і вона в кінці кінців пожвавішав і почав їсти вона була дуже роздутою і холодно, так що ми зробили, і це сталося вчора

+810
langkel 26 жовт. 2016 р., 06:56:12

Факти Про Бетта

Щасливий Факти Бетта

 1. Активні(зателефонуйте туди вони повинні відповісти до вас)
 2. Блискучими крилами і здоровими очима не більше зривати ласти там..
 3. Із задоволенням їдять
 4. Дивиться на тебе якій частині кімнати ви будете...:)
 5. Любить спати в кутку або біля обігрівача і чагарникових рослин
 6. Зробити бульбашки іноді...не багато...

  Сумні Факти Бетта

 7. Менше руху ніякого відгуку в оточуючих

 8. Не їжте, коли годувати
 9. Тупі крила і попухла шлунка

Рутини я іду,,,

 1. Щотижнева зміна води
 2. Годувати тільки у вечірній розмір є тільки очі..
 3. Tempr від 75 до 78 Ф
 4. Поставка Підігрівача
 5. Водопровідну воду кондиціонер і бактерії фільтрації, щоб відрізати токсичний ефект і обмежити ріст бактерій
 6. Акваріум сіль використовується невелика кількість
 7. Бетта не люблю компанії, але я дав їй танк приятелів, плати & тетр добре компанія якщо ваш Бетта не більш проблемними....якщо продовжувати тримати їх у спокої.
 8. Нарешті, завжди спілкуватися з ними, так як вони дуже живі і розумні Домашні тварини...:)) але також може бути дуже примхливими,вони можуть легко впадав у депресію...:(

сподіваюся, що інформація буде корисною...:))

+790
pvdjay 22 вер. 2019 р., 21:45:12

Я бачив обидва цих поводжень в дві кішки (одна з яких пізніше я володів).

Меггі стався нервовий шлунок, який був легко роздратований її їдять занадто швидко.

Sputnick любив смак виплюнув корм ("теплий і prechewed!") до такого ступеня, що він буде намагатися зіштовхнути її з дороги, коли вона блює на речі.

Рішення було нагодувати Меггі повільніше (коли я був їй, що вона не рве так часто, тому що я б її годувати в менших кількостях (хоча частіше), так що її шлунок не буде дратуватися).

Їх власник у свій час сподобалося те, що Sputnick зробив, тому що він прибирати блювотини краще, ніж будь-яка людина. Він помер молодим, і пізніше їх первісний власник переїжджає в іншу країну, тому я взяв у Меггі.

+746
gmichos 10 лип. 2013 р., 15:33:16

Цілком очевидно, що ваша кішка подружилася з тобою більше, ніж з інших домочадців. Наш кіт такий же, він концентрується 95% своєї уваги до мене і 5% з дружиною і дітьми.

Кішки-це дивовижні тварини, вони відчувають, коли ви відчуваєте себе синій, злий або будь спектр емоцій.

Наша кішка реагує трохи по-іншому. Коли є аргумент в будинок, який не приваблював мене, він просто озноб. Коли він почув, як я піднімаю свій голос, він буде намагатися піднятися на мої плечі і лизнути мене або навіть мяу не раз в обличчя я підняв свій голос до голосу.

Ваша кішка просто хоче привернути вашу увагу і змушує вас перестати кричати. Кішки, як і більшість тварин, вчитися, пробувати. Вона бачила, що нюхати або кусати ви перестанете кричати і вона робить саме це. Клювання в цьому контексті це означає кіт, спосіб привернути вашу увагу і показати якусь розраду.

Переконайтеся, що ваші брати і сестри ставитися до неї добре. Спробуйте змусити їх дізнатися, що кішка-це не іграшка.

+741
budeivica 6 бер. 2014 р., 11:24:41

Якщо зуби вашої собаки "потворою", то цілком ймовірно, є накопичення зубного нальоту і, можливо, зубного болю.

Я б порадив брати її до ветеринара і отримувати зуби подивилися і вам кілька загальних порад в тому, що догляд за зубами ви можете надати її.

+701
avitase 10 груд. 2014 р., 02:24:46

Плавати захворювання сечового міхура, і розладу, не обов'язково якусь одну річ, це в основному результат низки інших умов негативно позначається на swimbladder риби. У swimbladder-це внутрішній орган риб, який використовується, щоб збільшити або зменшити плавучість риби, що дозволяє йому підтримувати себе у глибині у воді без особливих зусиль. Відмова може призвести рибу в основному пузом до верху на поверхні води.

Загальні причини включають в себе:

 1. Паразити - кишкові паразити в рибі зараження сечового міхура. Це може бути потенційно заразним в тому сенсі, що одна риба заражена паразитами, швидше за все, не унікальна у води умовах. Однак, це не риба для Риб заразна.

 2. Запор, який викликає деякі коптять, що чинить тиск на сечовий міхур, що робить їх не в змозі контролювати його. Закрепів ні, звичайно, заразне, але причина для запору повинні бути визначені, щоб не викликати його в інших. Ймовірно, означає зменшення кількості їжі.

Я б ризикнув припустити, що #2-це найбільш імовірною причиною. Я не здивуюся, що перегодовування буде проблемою для більшості, це відносно легко зробити помилку.

+700
Pedro Henrique Carvalho 8 січ. 2014 р., 02:08:45

З мого досвіду користі від жувальної сирі або копчені кістки набагато переважують недоліки. Вони працюють дуже добре тримати собаку зуби чистити... набагато краще, ніж чистити я не знайшов. Вони дійсно допомогти дати цуценят і молодих собак чого-небудь пожувати, щоб задовольнити цю потребу. Я чув, що він також служить гарним джерелом кальцію, але я не знаю є наукові факти.

Більш великі кістки, здається, щоб бути кращим, тому що вони пробою повільно, так що я можу кинути їх після використання багато, але перш ніж вони досить малі, щоб бути задуха небезпеки. Деякі кістки з м'ясної лавки приходять з великою кількістю жиру/м'яса на них, так що я заморозити кістки, перш ніж давати їх собакам і залишити тільки їх протягом 20 до 30 хвилин спочатку, щоб допомогти уникнути розладу шлунків від жиру. Через пару днів тільки 30 хвилинних занять, то вони можуть бути опущені, не турбуючись про це.

Я вважаю, що сиром'ятної шкіри не допомагають чистити зуби, і вони не тривають довго. Мої собаки важко чеверса і вони їдять з сиром'ятної шкіри так швидко, що у мене було це викликати розлад шлунку. Вони також душив трохи намагається ковтати її так швидко. Пресовані з сиром'ятної шкіри набагато краще, адже вона ламає більш як реальна кістку, так це забезпечує жування час і він робить кращу роботу по прибиранню, що регулярні сиром'ятної шкіри. Але мої собаки не люблять його так само, як справжні кістки, так що я не заморочуюсь з цим багато.

Як зазначено у вашому питанні, не використовуйте варені або варені кістки, так як вони можуть тріскатися.

У мене 4 собаки з цілому 34 роки між ними і дав їм сирі і копчені кістки все своє життя. У мене була тільки одна з моїх собак є сколений зуб. Я не можу дійсно сказати, якщо це була кістка, що викликало його, але їй було 9, коли це сталося і навіть якщо це було через Кісток, я все-таки думаю, що кістки зробили багато доброго для її здоров'я зубів, ніж погано.

+699
Simonmdr 11 черв. 2015 р., 11:24:22

Використовуючи простий дедуктивної логіки: якщо кішка 12 років, то така поведінка, швидше за все, не один, що негативно впливає на здоров'я тварини (або він не прожив би так довго).

+669
Crypto Lady 10 трав. 2013 р., 03:40:22
Питання про те, як правильно поводитися з твариною. З обробкою, як правило, посилаючись на акт, підбираючи їх, або тримати їх.
+653
Danial Rajabi 14 жовт. 2013 р., 16:11:17

У мене сіни на мій танк, тому що я люблю тримати кішку і рибу. Але, мабуть, мої західні blacknose Єлець користується головні болі. Він постійно стрибає і стукается головою навіс. Кілька разів я бачив Єлець і мій центральний stoneroller минноу з отшелушившейся шкіри на верхній частині голови. У spotfin чистильників, здається, трохи розумніші. Нижче мої стрибуни.

Тим не менш, навіс не впливає на аерацію вашого акваріума, Якщо ви закрили його міцно. Краще мати навіс, щоб зберегти стрибуни у баку.enter image description here

+610
flowww 10 лист. 2012 р., 03:10:57

Попереджаю, я абсолютно новим для власникам кроликів! У морських свинок/хом'ячків в минулому, але не кролики.

Я зацікавлений в покупці двох міні ЛОП кроликів і мати великий сад, але невеликий бюджет. Що б бути кращим розміром клітку для них це не дуже дорого? Це було б ОК, щоб просто запустити з трохи прихистив біт для них? Також є дві собаки, так що живуть в приміщенні теж не варіант, є ідеї?

Також

Якщо взяти двох кроликів, які вже пов'язані, я.е з однієї сім'ї, мені потрібно, щоб отримати їх стерилізувати/каструвати або вони не воюють, як вони стають старше? Якщо вони стерилізовані/кастровані, як би я доглядати за ними, коли вони повернулися додому (наприклад. я б розділив їх на кілька днів?)

Також

Які медичні потреби у них є? знайшли обривки їх потреб в інтернеті, але нічого особливо мені зрозуміло.

Велике спасибі,

Анон.

+606
user844731 19 серп. 2015 р., 18:31:34

Досить часто кішки намагаються лизати на такі речі, як шампунь тощо. Здається, що це через запаху, але це здебільшого загадкою, чому ці речі мають такий спокусливий запах для деяких кішок, але у нас є деякі припущення.

Перший момент полягає в тому, що кішки дуже нюх тяглові тварини. Вони не тільки мають дуже гарний нюх, вони (разом з багатьма іншими видами ссавців) мають додатковий орган, відомий як орган Якобсона, нюхати більш важкі молекули, такі як певні феромони. Це, звичайно, вигідно для них, щоб бути сильно приваблюють певні запахи, зокрема, ті феромони, які вказують жінка знаходиться в теплі.

Як в ті специфічні запахи, є деякі можливі пояснення. З м'ятою, це може бути тому, що кішки часто привертає котяча м'ята, якою у сім'ї м'яти. Камфора також є похідним від рослини, у вигляді ефірної олії. Так що, можливо, ваша кішка просто привертають plantish пахне.

Що стосується загальної гігієни, часто буває так, що вони містять які-то духи. Духи часто є похідними від хімічних речовин, які становлять тварини запахи, які можуть бути дуже привабливі для кішок. Наприклад, одержимість парфуми Кельвін Кляйн, як відомо, іноді притягують великих кішок, швидше за все, пов'язано з його містить civetone, хімічна речовина, що зустрічається в аромат сивет. https://blogs.scientificamerican.com/running-ponies/big-cats-and-cologne-e2809cthey-roll-and-cheek-rub-and-just-look-to-be-in-heavene2809d/

+599
Ann P 8 лип. 2014 р., 20:00:17

Критий Кішки

Більшість людей стрижуть кішкам нігті для запобігання пошкодження меблів, дітьми або іншими домашніми вихованцями.

Молоді кішки будуть підтримувати свої нігті самі по собі через подряпин і не вимагає обрізки, Якщо з причин, вказаних вище.

Винятком може бути несправний кігті або "рукавички"

enter image description here

У кішок набагато важче підтримувати ці нігті, як іноді вони виходять деформовані або подклинивает занадто тісно між пальців. Їх необхідно регулярно перевіряти, оскільки вони можуть вростати в подушечки лап, це боляче і при відсутності лікування закінчується з інфекцією.

Старші кішки повинні регулярно перевіряти, як з артрит розвивається у суглобах, вони не можуть тримати ці нігті красиво і акуратно. Ми бачимо цих типів нігтів часто в наших старших кішок (на фото нижче), так як більшість людей не знають.

enter image description here

Як ви можете бачити це дуже боляче і викличе проблеми з ходьбою. Ви можете перевірити цей відповідь на допомогу старших кішок управляти артриту. Компанії є дуже хороша стаття на обрізання нігтів.

Відкритий Кішки

Відкритий кішки потребують нігті для оборони, тому я не рекомендую обрізки, якщо вона проходить на відкритому повітрі. За винятком проблемних нігтів.

Вибір правильного когтеточке

Когтеточка повинна бути вище, ніж повністю розтягується кішка для оптимального використання, має бути більше, ніж один, і кожен з різними текстурами.

Обприскування або дощування валер'янка на посади або картону захопить вашу кішку, щоб використовувати їх замість вашої меблів.

enter image description here

+592
Grietje Kalsek 8 черв. 2015 р., 10:06:34

Посадили птаха у клітку ззовні, як можна ближче до дерева, де птах, і покласти трохи їжі і води в ньому, бажано вид їжі, що птах любить найбільше. Залиште дверцята клітки відкритою, і чекати. Птах, ймовірно, бути голодним через якийсь час на вулиці, особливо якщо він не знає, як корм для себе, і він також може бути страшно від того з свого звичайного середовища, і бачу клітку, як безпека.

Називаючи ім'я птиці може також працювати, але це звучить як ваш сусід вже робить це.

+561
Yorhen Nollingten 26 квіт. 2016 р., 08:45:41

Для того, щоб привести кота в університет в якості емоційної підтримки тварин, школа вимагає від мене, щоб тримати кота в клітці, поки мене немає в кімнаті. Я не думаю, що це справедливо для кота, але так як у мене немає вибору, мені цікаво:

Як це кращий спосіб, щоб зробити великі кішки в клітці, що я можу розібрати і покласти назад разом, якщо треба буде? Має сенс зробити пару клітин для кішок (читайте: чорний металевий дріт) і поставити їх разом з клейкою стрічкою?

+549
Donna Worton 22 січ. 2011 р., 18:03:56

Дитячі мізинець мишей на жирну їжу і для бородатих драконів. Хоча вони повинні бути живі, коли споювали для бородатих драконів, тому деякі люди відмовляються використовувати їх. Ви також можете відгодувати цвіркунів, тарганів і т. д. що ви годуєте його. Ви хочете віддати тварин (як у Їжа для бородатого дракона) свіжі фрукти, щоб відгодувати. Я б уникнути за допомогою борошняні черв'яки, тому що бородаті дракони часто стають залежними від них і відмовляються їсти що-небудь ще.

+547
Ramyad 20 січ. 2020 р., 00:53:41

Вони роблять продукти, які захистять вас від подряпин. Або ви можете просто використовувати власник горщик, щоб захистити себе, я виявив, що вони діють як "Кітті криптоніт" і він прагне підпорядкувати їх собі.

Однак, якщо ви хочете, щоб вони залишаються активними, спробуйте щось на зразок любові рукавичку. Це добре для пестити їх, поки ви граєте.

Однак, я повинен вам сказати, що абсолютно не котячий експерт, я знаю, скажуть вам, щоб грати з вашої кішки своїми руками. Ви завжди повинні використовувати палички або рукавички з іграшками висить від нього або щось, що уникає контакту з вашою шкірою. Кішки можуть зробити неймовірне кількість пошкоджень в результаті аварії, і вони носять крихітні шматочки все, що в їх лотка поруч з ними, що може призвести до інфекції, якщо вони потрапляють у вашу кров.

+432
Belinda Roderick 10 жовт. 2013 р., 05:04:13

Мені шкода чути про вашу змії.

 1. Цілком можливо, що вічнозелені гілки все ще становить загрозу. Я працюю як гад сторож в зоопарку, і ми, як правило, не буде використовувати будь-які вічнозелені незалежно від його віку. Крім того, можливо, що гілка була забруднена хімічними речовинами, особливо якщо він прибув з ферми області.

 2. Інші можливості: відсутність належного температурного градієнта (бал пітони можуть бути дуже чутливими в моєму досвіді), вклинення від прийому підкладки, труднощі линьки, харчового отруєння або хвороби.

 3. Як я впевнений, що вам відомі, також можливо, що ваш Python просто мали генетичний дефект, який ви не могли знати про це. Це, на жаль, досить поширеним у масовій розводять змій.

Якщо ви здатні, кращим варіантом є, щоб задати ветеринара, щоб провести розтин за невелику плату. Ви не гарантовані відповіді, але ви зможете повністю виключити ряд можливостей.

+429
user3630 21 квіт. 2015 р., 08:04:35

Як Іван сказав у своєму коментарі, є певна ймовірність, що тунгове масло токсично для кроликів.

Коли ми побудували 3-поверховий Кондо нижче (грудень 2009), ми зробили багато досліджень. Латекс був добре в теорії, але є деякі запитання про це.

У підсумку ми зустрілися з соєвим фарби цієї марки нам вибрати було DuraSoy цього наноситься на фанеру. Пройшло 4 роки і тримається добре. Це було досить дорого, наскільки я пам'ятаю, він добре зарекомендував себе і я б купити його знову. Кроликів не показали будь-якої суттєвої бажання пожувати.

У цьому Кондо, ми також використовуємо водонепроникних покриттів. Ми купили якісь білі пластикові панелі, а потім вирізати їх розмір. Ми покриваємо їх з випадку з подушки (річ), з важкої бавовняної тканини. Це забезпечує ходової, водонепроникний і легко мити.

На другому поверсі, ви можете побачити, є миска з водою, на темно-синє покривало. Адже пофарбована поверхня досить слизька (у важких умовах) ми теж ставили без промаху на сходами (сходи вздовж задньої стінки з'єднувального кожному поверсі.

Голе дерево, ви бачите абсолютно необроблений. Гострі краї біля проводу завжди отримувати пожував, тому залишаючи їх голими, здається, хороша ідея.

Cond

+400
Benjamin Dobson 18 трав. 2014 р., 21:26:05

Я купив чотирьох канальний сом в місцевому зоомагазині для пробного запуску панчоху мої 500 галонів (1900 л) аквапоніка танк. Я хочу переконатися, що те, що я в кінцевому підсумку був істинним канальний сом.

У магазині було як зубатка каналу і "Балу Амур" змішалися в той же танк, однак я не можу здатися, щоб знайти ніякої реальної інформації про Бала сом, як ніби це прізвисько на щось інше. Коли працівник був плетіння з бака він не був на 100% упевнений, які з них якісь. Риба тільки 4-5 дюймів у довжину в цей момент і тому деякі відмітні особливості кожного швидше за все не видно або не достатньо вираженим.

На жаль, риба дуже полохлива, і враховуючи, що зараз у них 500 галонів додому, щоб сховатися, який не має чітких стін, це важко для мене, щоб зробити фото Для порівняння.

Які характеристики я б шукати, щоб знати, яких видів я в кінцевому підсумку?

+369
Vartika Manasvi 29 груд. 2017 р., 17:46:40

Я даю їжу для бездомних кішок навколо мого будинку، щоб запобігти їх голодом Один з них був؛ кошеня, я була його єдиним джерелом їжі، Він/вона старша, але в спілкуванні з іншими кішками، добре! Я думаю, що він/вона несумісна з іншими кішками، запеклі зіткнення відбулися між ними،! Я думаю, що він є несумісним кішка.

Психологія кота, який був вихований людьми, природно?

+283
user181281 9 лист. 2018 р., 03:37:11

Я нічого не знаю чи знайшли доводить на папугу не навчитися говорити в більш пізньому віці. Він дійсно може бути задоволений тим, що він знає, і особливо ваші реакції на те, що він знає, але він все одно може дізнатися.
Якщо ви дійсно хочете йому говорити слова, ви не думали про клікер-тренінгу? Для папуги, я б порекомендував клікер, що ви готові слухати цілий день, хоча. Він може просто вирішили використовувати кнопку-звук вимагати їжі!
У будь-якому випадку, після того, як ви навчили його клікер/винагорода-посилання, ви можете почати насправді вчить його слів. Почати, винагороджуючи його за звертаючи уваги на слова, потім намагається копіювати, і в остаточному підсумку для того, щоб говорити слово.
Будьте терплячі, завжди закінчувати сесію на високій ноті для вашої птиці. І, насамперед, отримуйте задоволення!


+279
Pattiebakescake 24 жовт. 2013 р., 14:35:09

Я подивився трохи в інтернеті і більшість відповідей я знайшов "це залежить". Мені цікаво, скільки це взагалі рекомендується годувати кішку. будь у відсотках від ваги або обсягу (ака % або чашки) або щось ще. Я досить новими для турботи про кішок і я прийшов від змія, фон в яких годувати легко і добре документовані. Моя кішка зазвичай поводиться, ніби він помирає від голоду, коли він вперше приступає до їжі, але іноді буде залишити кілька укусів їжі в його миску. Я взагалі годувати сухим чаша (1/4 склянки) йду на роботу і вологий шар (1/4 склянки) повертався додому з роботи. Я знаю, що сухий корм взагалі не рекомендується, але я transitioning від всіх суха дієта Ікар (що його перша сім'я) і сухий корм я годую його вже 4 птах птиці (курка розбирання, обвалювання індички і деяких інших птахів пов'язані речі речі, які я забув) в якості основних інгредієнтів.

Так що є певний масштаб, щоб використовувати чи це насправді просто викидають?

+208
TexasDex 4 груд. 2019 р., 06:35:24

Двічі перевірте, що декор все гладко. Деякі, що також схоже на фін кусатися.

Зцілення повинно бути легко, просто стежити за гниллю (почорніння навколо країв рани). Протягом тижня новий зростання повинен починатися з чіткого ребра починають знову. Він повинен рдеть, як нормальні з часом.

Все, що вам потрібно зробити, це зберегти воду максимально чистою, може бути, зробити ще кілька змін води, ніж зазвичай, поки він зцілює. Я чув Бетта-Fix-це добре для допомагаючи тримати рани в чистоті (не використовуйте звичайний крейди-Фікс, Півники чутливі до повної дозування).

+197
Eric Schanet 21 груд. 2012 р., 00:24:28

Це пес, 1.5 років. Його поведінка зводить мене з розуму. Все почалося з дозріванням його звичках сечовипускання - це було в 5-10 разів за вихід у перший раз. І тепер, я не впевнений, коли він ~30 разів, чи є це все, або є ще якісь залишилися сечі (насправді, я на 99% впевнений, що є).

Більше того, коли я виходжу з ним, він не робить це у всіх на деякий час (5 хвилин або близько того). Мені іноді доводиться ходити в менш поширених шляхів, так що він може бути мотивований, щоб помочитися. Він розташований приблизно в 3 рази в день, не менше.

Так що, ви можете собі уявити проблеми - холодно і вітряно вечорами, брак часу вранці... є щось, що могло бути зроблено? Спасибі заздалегідь.

+182
Aswin Krishna 28 серп. 2019 р., 18:51:43

Можливо, це стан називається плавниковая гниль. Якщо ласти де точки починають дивитися, як вони розпадаються це дійсно плавниковая гниль. Це поширений гриб в Бетта і заразний. Кращий спосіб лікування це ізолювати рибу в голому дні бака (без гравію або прикраси) і половину проаналізувати зміни води додають чайну ложку кухонної солі, води та заправка бака в день. І для тих, хто говорить 2 літрів занадто малий для Бетта це мінімальна сума, але все-таки мій.

+168
Anthony Few 23 лют. 2012 р., 22:33:53

Зазвичай я бачу мій 6 полум'я тетр під замком у нижніх кутах мого танка. Температура води ідеально підходить, і я наполегливо працюю, щоб отримати ідеальний рівень pH, але коли я дивлюся на своїх риб, вони завжди або низькі і близько до стін, чи нижче, та на 2 задніх кутах! Вони ОК?? Вони іноді плавають у відкриту, але за короткий проміжок часу. Будь ласка, допоможіть! Я люблю свою рибку!! (https://i.stack.imgur.com/lLScx.jpgу мене 29 галонів, з 6 полум'я тетр, 2 невеликих таємниця равликів, і 2 інших падальщики. (Коричневий плямистий з спинний шип і головний фін шипи) мій нітратів/ нітритів-обидва 0 (безпечний за тест-смужці) у мене жорсткість води досить складно, так як у мене кринична вода, Мій рівень лужної 300(безпечний за тест-смужці) мій рН 8.4(небезпеки), тому я використовую простий баланс плюс, раз в тиждень, щоб допомогти зберегти мої рибки в безпеці! Очевидно, у мене є обігрівач, термометр і фільтр. Мій фільтр називається Aqueon, і це тільки для 10 галонів танків. У мене є бак сенсі 29 березня. Я очистити мою бак раз у тиждень, що включає у свою чергу гравію. Але раз в місяць я буду глибокого очищення, який включає застосування в декорі, і насправді мити все дрянь. (Завжди сунуться гравій)

+167
sarbbottam 12 квіт. 2019 р., 19:03:53

Це залежить від собаки. Є собаки, які люблять обійми та інші, які не. Ти можеш знати тільки якщо ви розумієте мову тіла вашого цуценя. Це хорошу поведінку? Це залежить від того!

Цуценята повинні бути в формі

Собаки розуміють нас дуже добре, так що якщо, коли вони цуценята, то обіймає їх, кажучи, що з голосом вони пов'язують з цим ласкавим жестом (і, звичайно, є).

Іноді це спонтанний обійняти нашого цуценя! Ви можете зробити це, коли ви хочете, але не робіть це занадто багато, тому що вони повинні навчитися бути самостійними.

У протилежному візьміть їх на прогулянку на руках можуть порушити їх зростання. Коли ви тримаєте цуценя на руках, а наприклад інші собаки гавкають на нього, або поки вони намагаються обнюхати його, не допомогти йому, тому що собака почуває себе надто опікувався. Щеня ніколи не інтегруються в зграї і ніколи не зрозуміти, що таке правильна поведінка дорослої собаки, і це може зайняти, щоб він став антисоціальним.

Просто пам'ятайте, кожен раз, коли ви дивитеся в очі свого кращого друга: це собака, а не дитина.

dog-hug

+165
VasoGene 8 січ. 2014 р., 06:59:36

Наші 1год старий ши-тцу почали надмірне слиновиділення / слину тиждень тому, і це відбувалося майже щодня протягом 3 днів, або близько того. тому ми відвезли її до ветеринара. Веть здавалося, щоб виключити інші причини, такі як харчове отруєння і т. д., Тому вона обмежена наша собака за 3 дні дві ночі для спостережень.

Вона побачила одну серію, і, здавалося, були переконані, що наші собаки були судоми.. дуже м'який вид, оскільки собаки не проявляють жодних інших симптомів.

Їй призначають Фенітоїн (Дилантин) лікування на тиждень і стежити за епізоди, зазначаючи це в календарі.

Сьогодні я задумався про те, щоб почати лікування, тому що я не зовсім переконані, що надмірна слинотеча актуальні судоми, тому що поведінка нашої собаки не змінився 1 біт, навіть і в "слюні" сесій. Апетит був хороший, і вона зосередилася, і т. д.. вона була абсолютно нормальним за винятком рясне слинотеча частина..

Хоча ветеринар сказав, що симптоми можуть бути "тільки що", просто в слину, я не можу здатися, щоб знайти будь-яку інформацію в інтернеті, щоб співвідносити те, що. Більшість постів я читав держав-супутні симптоми, а не просто рясне слиновиділення частина.

Наш вибір гідним довіри ветеринари обмежені, звідки я родом так я хотів запитати по онлайн про це.

Я стримував Дилантин тому що я не хочу, щоб почати лікування, боячись насправді викликав у мене приступи по застосуванню препарату якщо наша собака не припадки в першу чергу (це можливо?)

Сподівався на деякі поради.

+150
Will Hay 5 трав. 2019 р., 17:17:49

Турбота про конях може бути самовпевненим і є багато різних ідей про те, що є безпечним для коней в якості частування і кількості.

Отже, питання:

Які ласощі безпечні для коня і в яких розмірах? Є якісь міркування, які ми повинні знати при годівлі коней лікує?

+128
Cameron Hurd 2 квіт. 2019 р., 06:39:28

Моя собака на її першої тічки циклу і вчора у неї почалася кровотеча. У нас є сад, так що вона може вийти на вулицю, але вранці вона зазвичай приходить і залишається з нами.

Щоб уникнути миє підлогу кожен зараз і потім, ми купили їй деякі специфічні нижню білизну, яке деякі рекомендують. Однак, коли ми його одягла, вона перестає що-небудь робити: вона буде просто сидіти і дивитися навколо, і навіть якщо ми ставимо ласощі перед нею, вона не могла піти і з'їсти його, але вона замість того, щоб слюні не рухаючись.

Я знаю, що собаки не повинні носити нижню білизну, але це перший раз, коли я бачив цю ситуацію. Що ми можемо зробити, щоб допомогти їй бути більш комфортно з цим?

+90
TechnicalTophat 3 лип. 2013 р., 04:02:58

Я не впевнений, що оптимальний вік... але я знаю, що навіть в 8 років, собаки все ще можуть показати зміну поведінки.

Просто щоб додати до ваших думок, моєї 9 місяців, пройшов 1 місяць після операції і він змінив все, що люди ведуть нас очікувати.

Він був дуже деспотичний, і якщо ми відмовилися від нього-то він би дав знати (ми, в основному, пропонується, щоб це сталося, в першу чергу, так як ми не знаємо, як піклуватися про собаку). Зараз він як і раніше захищає будинок, але дуже ніжний з нами.

Деякі кажуть, що чим молодше, тим краще, і що 5-6 місяць, але ми хотіли чекати, коли він "людина" спочатку трохи... не знаю, якщо це щось змінить.

Інше питання, щоб запитати себе, це робоча собака? Я сумніваюся, що ти desex собаки, наприклад.

+59
Jake Lodge 31 жовт. 2013 р., 23:32:54

Сьогодні я зустріла в моєму домі, що я вважаю дитини Токай. За розмірами він невеликий спільний дім гекона, але чорний з ледь вловимими білими крапками і менше соромляться.

В даний час під моїм диваном.

Це щось потрібно? Я повинен дати чашу води? Ковбасить? Куряче яйце? У мене немає ніяких черв'яків, цвіркунів, мух тощо. (Є, ймовірно, кілька мурашок під диван.) Я повинен краще женіть його на вулицю (я в Таїланді, так там тепло), або залишити його там?

Я не планую тримати її як домашня тварина, але я не проти залишитись зі мною на кілька днів.

+48
Mindy White 26 черв. 2015 р., 11:13:39

У мене фараонового собака. Я її вже близько року. Навесні цього року(я думаю, що це було в травні або, можливо, на початку червня) вона була виголена. Мого батька поголили її таким чином, щоб це виглядало як кубізм(яка є стилем мистецтва, яке все про квадрати і Куби).

Спочатку вона росла нормально назад. Але в якийсь момент деякі з волосся на спині різко сповільнилося зростання. Щоб компенсувати це відбулося різке збільшення кількості волосся на спині, ногах.

Чому б волосся нормально ростуть, а потім раптом ненормально? У неї є рак в ній волосяних фолікулів на ногах і ранній фазі телогену на частині її спину або що-то?

+31
Sebastian Good 25 груд. 2012 р., 03:16:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil