Зелене дерево Python відмовляється від їжі

У мене був зелений пітон дерева вже близько року. Вона їла дуже добре без хвороб інших, ніж запор, коли я вперше отримав її. Однак за останні кілька місяців вона була заземлення часто сама (2-3 дні на тиждень) і відмовляється їсти будь-яку мишей. Це мене насторожує, тому що нічого в ній обстановка змінилася і вона стає худий. Я пробувала насильно годувати її голову миші стусани, але вона просто виплюнув він. Я б міг засунути руку їй в рот, без неї клювання на руку або пальці. Немає ніяких фізичних ознак будь-яких захворювань. Ніяких почервонінь, гною, ні дивно, у формі зубців або інших очевидних вад.

Що я можу зробити як до годівлі, так вона перестає втрачати вагу? Чому вона не їсть за ці кілька місяців?

Вона становить 4,5 футів в довжину. Температура в середньому становить близько 86 градусів за Фаренгейтом, використовуючи УФ-панелі. У мене є дядько, який розпилює клітини 30 секунд через кожні 2 години. Вологість ~60% на всі часи. Годують дорослих мишей. Клітини 3×3×3 фути користувальницькі клітка з великою кількістю різної окунів.

+952
Tuan Nhu dinh 17 груд. 2014 р., 02:14:17
40 відповідей

Він може бути уражений хворобою або помирають від старості. Будучи млявим і занурюється виразно симптомів, що щось не так, так що ви праві в пошуках порад щодо цього. Риба, яка з'їла занадто багато їжі може вести себе як ваша. Він може бути також запори. Може, вода занадто холодна або занадто гаряча, і т. д.

Що ви можете зробити в першу чергу для риби, яка не відчуває себе так добре, щоб переконатися, щоб тримати його в чистій воді і годувати його строгого мінімуму. Бетта риби, як можна повернутися на кілька днів без їжі. Вода може підніматися на кілька градусів без перебільшуєте. Також маленьку ложку акваріумної солі (не кухонної солі) може допомогти, він буде діяти як антисептик. Не додавайте в акваріум солі кожен день, вона не випаровується, він залишається там, поки ви робите підміни води. Перевірте інгредієнти в корм для риб і переглянувши в інтернеті, якщо це добре чи ні.

Один галон може бути хорошим танк, щоб спробувати медсестра рибу назад на здоров'я в контрольованій воді, але жити своїм життям, це далеко надто малі, а шкода, але це може бути неможливо створити здорові умови або хороша вода хімія довгостроковий риби в такому маленькому просторі. Першим кроком буде перенесення його куди-то підходить, як в 10 літрів з субстратом і фільтр, і циклічно води (можна додати і фільтрують воду з свого 1gal, щоб допомогти почати популяції бактерій). Мала чаша може бути причиною млявості риб на мій погляд. Також у формі кулі, деякі Півники мають труднощі, щоб досягти поверхні, потрібно ставити багато.

+998
pabloli 03 февр. '09 в 4:24

Двом головним міркуванням тут є безпека собак і легкість (або бюджет) поліпшення.

Є кілька варіантів, але самий надійний і безпечний-це фізичні обмеження або паркан або надземний кабель запустити. Паркани коштують дорожче, вимагають більше часу і енергії для створення. Паркани також не є ефективним припинення неконтрольованої собаки. Собаку залишили в обгородженій дворі буде підкоп, або прогризти паркан через деякий час.

Собак недолюблюю накладних кабелю буде значно менше, ніж собак недолюблюю, щоб потрапити під машину, якщо він втече. Є проблеми безпеки з кабелів, які повинні бути розглянуті.

Є якісь рішення, коли пост заглиблених у землю, і ланцюг дозволяється коло навколо нього. Гвинт в землю типу продаються в більшості зоомагазинів не підходять для великих собак, оскільки вони можуть тягнути їх, а також не відповідають на тривалий термін без нагляду залишається, як вони можуть заплутатися.

Для самостійної поза проживання протягом години або близько того, паркан забезпечить прийнятну безпеку. За умови, що вона регулярно перевіряється. Для безконтрольного перебування більше однієї години в кабель може бути самим безпечним місцем.

Для спостереженням за відвідування посаду і топталися ланцюга можуть бути використані. У моєму дитинстві ми ходили в магазин купив гвинт в пості на велику собаку (з перемінним успіхом). Пізніше ми використовували модифіковану версію, задня вісь (внутрішня частина тверда задня частина) був вбитий у землю близько 2 метрів. Кріпилася ланцюг, так що він буде обертатися навколо осі.

Також існує тимчасове рішення важких доступний в магазинах корму. 16 метровий паркан панелі, які є 4 футів у висоту. Вони мають невеликі отвори на дні і більше на самому верху. У різних магазинах є різні варіанти, але ось приклад посилання я начебто з 2-дюймовий отвір у нижній частині, і 6 дюймів у верхній частині. Використовують їх для всього, від собаки, для свині, кози та корови. Якір їм металевих стовпів, або прив'язати їх до дерев і один одному. Дуже портативний і довгий час жив.

+950
Kris Lawton 28 черв. 2011 р., 20:48:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для чого це коштує, мій друг зламав свою кішку від цієї звички мене виховувати його протягом декількох тижнів. Між його не знаючи, що я дозволю йому піти і моє бажання повністю ігнорувати його вимоги, він перестав намагатися і не відновиться, коли він повернувся додому.

Я не міг зробити це тепер, коли я знову моїх власних котів.

+938
ajlavoie 13 груд. 2014 р., 23:51:14

Я б порекомендував не має підкладку частинок, поки він дитина. Більш дорослі мають менше проблем з проходженням сторонні предмети, але завжди є ймовірність, що він не буде пройдений, і ви могли б у кінцевому підсумку з вдавленням.

Якщо ви вирішили дати йому місце, щоб копати, коли він стане старше, розглянемо поєднання органічного субстрату з піском, я вже звик, що з Uromastyx без проблем, але знову ж таки є ризик при будь-якому субстраті частинок. Не використовувати кальцію піску і шкаралупи горіха.

Джерела:

http://www.beardeddragonlady.com/impaction--constipation.html http://www.moonvalleyreptiles.com/enclosures/top-5-worst-reptile-substrates http://www.herpcenter.com/reptile-articles/calcium-sand-dangers/

+933
Ben Fellows 8 вер. 2014 р., 13:14:10

Спробуйте використовувати "чирик і лікувати" техніку.

В принципі, коли ви вийшли на прогулянку і він добре себе веде, зробити короткий, різкий писк звук (або використовувати клікер), щоб захопити її увагу і відразу ж їх винагороди з невеликим лікування. Повторіть це з інтервалами (але не занадто часто) так, що він учиться асоціювати цвірінькання з нагородою.

Взявши маленьку іграшку з собою на прогулянки теж добре відволікає і може бути використано, щоб знову повернутися до вас.

З плином часу, просто верещать буде відволікати його від відволікань і покладіть його назад увагу на себе.

При наближенні інших собак, це може допомогти, щоб помістити себе, між інших собак і цуценя і тримати його назад з вашими колінами. Відходили на повідку, коли собака знаходиться перед вами незмінно не більше, ніж зміцнити потягнути тенденція.

+884
Anton Samsonov 8 груд. 2010 р., 13:15:07

Я прочитав це питання, і цей один, про золоту рибку/ставок життя раптово помирає. Ці ситуації схожі, але не ідентичні моїм, і тому я не впевнений, що це питання є дублікатом.

Ми повернулися з тижневої відпустки вчора, і заглянув в наш ставок. Ми були раді бачити, що наші дві дорослі золоті рибки, і чотирьох дітей було добре. Ми витягли досить багато ставку траву, і поповнювати ставок водою зі шланга. Ми також розпорошується деякі з навколишніх рослин зі шлангом, і частина води, можливо, втік у ставок.

Сьогодні вранці ми прокинулися, щоб знайти всю рибу мертвих, ніч. Там були кілька крихітних риб, які ми не помітили (вони виглядають як недавно вилупилися яйця), які також померлих - близько 7 всього.

Що може бути причиною цього? Читання навколо, ніби ми, можливо, були проблеми з киснем у воді - моя інтуїція підказує мені, що топпінг в ставок і витягав (правда багато) ставок бур'янів не повинно бути причиною проблеми, але хіба це правильно?

Це виглядає майже як якби вся риба підсмажилася, але наш ставок також міститься досить багато водяних равликів, і у них все добре. У нас в минулому було кілька жаб, які проживають у ставку, і немає ніяких ознак їх (або живий чи мертвий).

У ставку також є Лілі в ньому, квіти, які були пішла під воду на заповнення ставка минулої ночі. Ставок приблизно 1 на 2 метри.

У нас також є дві кішки (очевидно, що кішки не робив цього, виходячи з того, що всі маленькі рибки теж мертва, і більше риби не виглядають фізично пошкодженими зовні), і поки я не думаю, що вони п'ють із ставка, я хотів би підтвердити, що ми не повинні панікувати і осушити ставок або що-небудь прямо зараз?

+882
Veaceslav Doina 3 лип. 2018 р., 11:17:28

Червоний прапор для мене був "кондиціонер". У мене була риба за 70 років і ніколи не були потрібні, або використовувати кондиціонер. Я бачив, що риби швидко вмирають на аукціоні, коли кондиціонер був доданий. Галон-це добре для Бетта; в 60-х роках я підняв їх і тримав самців в одну кварту контейнерів. Тримати їх в теплі, від 70 до 90 Ф, не годувати. Просто дайте водопровідній воді сидіти кілька днів , може бути, з крихітним посипати їжі, щоб бактерії почали. Потім покласти рибу. Це повинно працювати , припускаючи, що ваша водопровідна вода є безпечною для пиття. Я забув перше правило : ніякого мила або відбілювача поруч з акваріумом, або.

+873
BillyJeans 4 лип. 2017 р., 07:44:27

Зазвичай я поповнюю її мисці всю дорогу, і це буде тривати її 3-4 дні. Коли він починає виглядати порожньою, вона прийде мене знайти і я знову заповнити його. Навряд чи коли-небудь повністю порожній, коли я знову наповнити його, так що вона не голодує, але вона здається стурбованим і нужденним, коли він повинен бути поповнений.

Зазвичай протягом кількох годин її їжею, яку заправляти, вона буде блювати на підлогу. Потім вона знову не вирвало, поки я знову наповнити її миску. Вона в іншому здорова. Ідеальний вагу, блискучі волосся, щаслива, енергійна. Їй вже близько 5 років.Я пробувала корм, який призначений для чутливих шлунків і вона досі блює.

Чому це відбувається і що я можу вдіяти?

+828
Oleg55 9 лют. 2019 р., 20:00:40

У мене було кілька тварин прийшли в лікарню з іноземними чіпами (хоча і не з Угорщини) і процес йде як це.

 • Чіп не перемикається з - я.е якщо ваш чіп був зареєстрований з 24petwatch він залишиться з ними назавжди.
 • Кожна база даних чіп має певний код/кількість на початку, так що при скануванні чіпа кожній компанії може сказати вам, що бази потрібно звертатися, щоб отримати свою інформацію.

Це може працювати по-різному на твоїй стороні світу, як і багато країн, проте, близько один до одного кожен уламок бази даних повинні бути в змозі знайти, де чіп виникла.

+782
Thomas Houllier 9 квіт. 2011 р., 06:53:04

Як коментатор заявив, що профілактика є кращим способом для захисту вашої поточної худоби. Є деякі хвороби, які легко лікуються, такі як ич а деякі, що можете стерти з особи землі цілий танк. Я буду використовувати ич як приклад, тому що це найпоширеніша хвороба прісноводних акваріумів доведеться зіткнутися.

Найкращий захист-використання циклічно карантинний акваріум з усіма новоприбулих і не вводити їх в бак, поки вони були на карантині не менше місяця, в ідеалі 6 тижнів. Цей термін важливо, тому що риба може нести певні патогени, такі як ich, але не показують будь-яких симптомів протягом декількох днів до тижня. Якщо вони потребують в лікуванні хвороби, місяця до 6 тижня час застосовується з моменту, коли період лікування закінчується. Якщо у вас немає попередньо циклічно фільтра або бака, потім карантин, як правило, не варіант, як ви будете в кінцевому підсумку велоспорт бак з рибою в ньому, і аміак і нітрит, створені протягом циклу буде шкоди або вбити більшість тропічних риб.

Якщо попередньо карантин-не варіант, завжди переконайтесь, щоб купити найкращі акції можливо. Переконайтеся, що немає риби в акваріумі має видимих ознак хвороби. Якщо в магазині є всі танки простягнувшись разом, це буде технічно оснащені всі танки, використовуючи ту ж воду. Намагайтеся не купувати рибу близько, коли магазин отримує поставки як рибний магазин буде діло з такою ж можливістю хвора риба без симптомів. Стрес доставка збільшує шанси на опортуністичні інфекції, а також. Очевидно, що це ще не повний доказ і досі більш або менш рухомого кістки.

Якщо у вас є хвора риба в акваріумі це стає більш складним, особливо якщо у вас немає циклічне танк, що може бути використано для лікування хворих риб. Перший крок-це спробувати і визначити хвороба. Для багатьох захворювань, можна припустити, що якщо 1 риба, інші були схильні. Хоча визначення дуже важливо, так як лікування часто дуже різних і дробовик ліками зазвичай малоефективно і часто може зробити більше шкоди ніж добре для худоби.

Якщо ви маєте справу з іч або іншого патогена, який збирається заразити все в бак, ви хочете почати лікування весь танк. Лікування залежить від того, що зараження танк і може бути що завгодно, від просто підвищуючи температуру, або додати антибіотики, мідь, або іншої агресивної хімії.

Якщо у вас є інший циклічно бака, і хвороба не те, що вплине на весь танк, таких як грибок або бактеріальна інфекція, або ви поняття не маєте, що це таке, то краще, щоб видалити рибу і спостерігати і лікувати окремо. Якщо він закінчує тим, що те, що вплине на весь дисплей бака, повернути рибу і лікувати весь бак. Наскільки це буде підкреслювати їх рухатися, це точно, але багатьох хвороб у нього шансів вижити без лікування нуль, так що їм треба рухатися.

Якщо у вас немає циклічне танк для використання в якості лікарні можливості обмежені. Ви можете обробити весь танк, якщо знаєш, що риба є і лікування не завдасть шкоди іншої риби. Якщо невідоме, то можна прийняти деякі основні кроки, щоб допомогти Риби одужують. Додати кошерної або інших нейодованої солі з розрахунку 1 ст. ложка на 5 літрів, або 1 ст. ложка на 10 літрів, якщо є живі рослини в акваріумі. Якщо це схоже на внутрішні інфекції використовувати звичайну сіль Епсома з тією ж швидкістю замість звичайної солі (не використовуйте обидва). Підвищення температури в середині 80-х за умови, що всі риби є тропічні (не для рибок) і додати додаткової аерації, якщо Риби починають задихатися на поверхні. Корми хорошої якості страви, заморожені, як правило, краще, з додаванням часнику. Крім цього, не знаючи точно, що лікувати, це чекати і сподіватися.

+775
boatking lll 15 лип. 2012 р., 13:16:51

Я знаю, це було деякий час, так як це питання було розміщено, але і для інших, які шукають подібні відповіді, я б зробити рентген грудної клітини для кролика. У мене було два кролика з тимомой, який ветеринари часто говорять дуже рідко, але це вже не настільки рідкісна. Ветеринари просто думав, що мій кролик був респіраторні проблеми, поки я не просила рентген і виявили пухлину в грудях. Вирячені очі-це один із симптомів, утруднене дихання і хропіння звучить зовсім інше.

Надмірна вага також може викликати хропіння, і сіно, як вже згадувалося, також може бути фактором. Сад трава або овес сіно є, як правило, менше всього шансів бути курній або спровокувати алергію (у людей і кролів).

Якщо кролик на підлозі і килимове покриття підлоги, часто пилососити може допомогти, оскільки пил і пилових кліщів, що поруч з кроликом ніс може легко створити кілька утруднене дихання.

+746
Farbod Ghaemmagham Farahani 20 груд. 2019 р., 07:57:36

Мій зайчик був какає пов'язано паскудить (див. малюнок). Я іноді бачу пару таких для очищення ящик для сміття. Щось не так? У чому причина цього?

enter image description here

+744
hlward 6 лют. 2011 р., 18:36:05

Мій батько лікувати наші номери-поголів'я курей з людини наркотики шляхом дозування їх водопостачання. Ми лікували, використовуючи капсули ампіцилін, вітамін C, а іноді і полівітаміни. Кури ніколи не негативно поставилася до ліків.

За даними можна використовувати людські ліки собакам?, деякі людські ліки є отруйним для собак.

Тут же занепокоєння поширюється на курей? Ми ставящем під загрозу їх?

+736
rockzone 11 квіт. 2011 р., 13:04:13

Головне, що вам потрібно виконати-це обумовлена емоційна реакція (КВЖД). Коротше кажучи, ви хочете, щоб ваш зовнішній вигляд зробить собака твоєї сусідки дуже задоволені.

Найпростіший спосіб зробити це-тримати Кишеню, повний собаки сухий корм, змішаний з декількома лікує. Всякий раз, коли ви входите в кімнату, кинути жменю корми/ласощів за собакою. Це робить кілька речей. Перше, що він отримує далі собака від вас. Багато собаки кидаються до речей, вони бояться, лякаючи себе далі. Це скасовує, що в позитивну сторону. Наступна річ, яку вона робить, це робить собака, обнюхати, щоб знайти всі продукти харчування, що, природно, знімає страх і агресію. Я роблю щось подібне, коли я годую своїх кіз, тому що моя собака починає сильно турбуватися, коли я йду в паркані без нього.

У тому ж ключі, ви можете дати собаці їжі іграшки в іншій частині кімнати. Це підсилювачі на пошук поведінки, так що це дійсно ефективно.

Ще одна річ ви можете зробити, це навчити несумісного поведінки, позитивно. Це має приємний побічний ефект, який пізніше можна використовувати будь-яку поведінку, яке ви тренувалися. Одним з прикладів є навчання собаки, щоб спокійно лежати на килимку. Мені подобається лікувати і тренуватися для цього, тому що я може бути роблю щось не пов'язані (наприклад, перевозив ящики) і моя собака стає навчання. Він поставляється з DVD, який має багато хорошої інформації на дресирування в цілому.

Карати собаку за агресію буде працювати проти будь-якої роботи ви робите для створення ССВ, тому що це створює негативну емоцію, яка пов'язана з об'єктом агресії (ви), так що якщо ви можете зробити ваш сусід не робити, це буде корисно.

Удачі!

+724
Geezle 16 лип. 2011 р., 14:08:31

У нас Джек Рассел собака з притулку пару місяців тому. Вона становить 5 років. Одним з дратівливих поведінки, вона стала агресивною раптом і навіть іноді кусаються.

Часто це відбувається в невимушеній сценарії, де вона відпочиває/спить поруч з нами на дивані і пестять дуже ніжно. Через кілька хвилин вона могла тільки починають показувати зуби і кусатися навіть без особливої причини.

Вона робить це ще з моєю подругою і вона вкусила тільки її досі. Вона робить шум, коли це станеться зі мною.

Я не можу зрозуміти, що з нею відбувається, ні як це зупинити.

П. С. Вона любить тягнути на мотузках і рушники і прийде просити нас, щоб тягнути її, і вона, здається, любить його, але ми уникали його, тому що вона стає більш агресивним. Але вона не кусається взагалі, коли вона так робить. Зрозуміло, що це гра для неї.

+676
Patel Sunil 2 січ. 2010 р., 01:40:36

У мене була пара, і вони вилупилися 4 пташеня перший клатч

Що мені потрібно знати про догляд за телиці?

+661
Yolanda Hernandez 4 жовт. 2016 р., 05:05:53

Ми знаємо, що кролики легко ящик для сміття поїзд. У зоомагазині є кілька виводків в районі КПП, і є різні поноси у кролика (звірок) області. Можна використовувати наповнювач для котячого туалету? Якщо не те, що я повинен враховувати при виборі кролика послід?

+654
user36857 24 жовт. 2012 р., 14:49:52

Бак здоров'я

Отримувати pH і тест на аміак, принаймні, так що ви можете контролювати здоров'я вашого танка. Не забудьте зробити вашої щотижневої підміни води. Коли ви вперше почати танк здається дуже важко, але з часом ви звикнете до нього і навчитеся справлятися з ситуаціями.

Риба дюймів

Загальне правило-1 дюйм риби на галон води. Якщо у вас є 8 білих хмар, ось 12" риби (вони 1,5" довгий) - ви сказали, що у вас є 4 інших риб, так що за умови, що вони також мало риби, ви повинні бути дуже добре.

Відсутній біла хмара

Звучить так, ніби ти вже подивився трохи; там немає необхідності, щоб розірвати бак шукаю рибу, яка, ймовірно, мертвий. Дивитися зона навколо бака за те, що пахне (можливо, риба вистрибнула і померла). Але швидше за все справа в тому, що він помер, і його труп знаходиться десь в танку. Воно, врешті-решт, він, мабуть, заблукав в рослині або в прикрасах. Зачекайте, поки вона не з'явиться, а поки дивись уважно свій рН, вміст аміаку (гниючий труп зашкодить якість води); робити додаткові підміни води, щоб зберегти рівень аміаку низька, якщо вам потрібно.

Завод

У мене було багато неприємностей, навіть при самих витривалих живих рослин, і прийшли до висновку, що вирощувати їх, ви дійсно повинні розуміти танк циклу, заводи працюють, і бути в гармонії з різними хімічними речовинами та добавками, рослини повинні зростати (можливо, навіть іншого типу lightblub). Там також може бути проблеми з водою ви користуєтеся, теж. Кращий рада, яку я можу дати, щоб зробити багато читання і дослідження з засаджені рослинами акваріуми, купити додаткові хімічні аналізи вам потрібно, і планувати, що ваш танк має для рослин, щоб процвітати.

+607
nataliaaleksandrovna 27 лип. 2017 р., 14:38:34
Прикраси предмети, розташовані всередині корпусу (зазвичай акваріумів та/або тераріуми), не включаючи субстрат. Прикраси зазвичай використовуються для естетичної цінності, хоча вони можуть також служити мети. Як дати тварині місце, щоб сховатися, або як складова частина відтворення природного ареалу.
+589
Betsy Delos Angeles 10 бер. 2011 р., 22:32:45

Трохи інша ситуація, але коли я зустріла свого (можливого) дружина, вона прийшла з Моською. Як я виріс в будинку з великими собаками, я не звикла до маленьких собака стає під ногами. Я не можу сказати вам кількість разів, що я випадково штовхнув, ступив далі, і натрапив на собаку, поки він був у мене під ногами.

 • Він дзявкає, коли це станеться? Абсолютно.
 • Він "піклуватися"? Не те, що я можу сказати.

Звичайно, я зазвичай реагую як будь-яка людина, з симпатією, але не зупинятися на ній, і він "забуває" швидко. Незабаром він знову намагається сісти на коліна і шукає уваги. Як інші запропонували, не тримайте подобострастная собака. Хоча це суперечить людській природі, просто йди як ніби нічого не сталося, і собака відповість взаємністю.

+545
stack intheflow 30 лип. 2014 р., 12:04:38

Робити як мама кішка буде робити: шльопати його недопалок або вкусити його назад, так що він розуміє "стоп!" немає ніякого зла в навчанні ваших дітей, як поводитися.

+545
Kamran Tasdighi 10 вер. 2014 р., 11:00:10

Коли я ляжу в ліжко, мій кіт буде робити все, що вона може спати зі мною. Я маю на увазі не лише в ліжку, я маю на увазі на грудях, спині, плечах мої ніжки, мою сторону, або мені на руки. Кілька разів вона навіть заснула з нею лоб притискається шахті з її лапами лежала на моєму обличчі. Я не заперечував занадто багато, за винятком, коли вона лягає на моє обличчя і мені важко дихати, але я починаю дивуватися, якщо є причина для цього, що я повинен бути дивлячись на.

Я граю з нею зовсім трохи, і вона найбільше зацікавлена в бігу і іграх, ніж я коли-небудь бачив кішку її віку (6 років). Вона, здається, трохи розлуки, коли я йду на роботу кожен день.

Чому вона так ласкавий зі мною вночі?

+528
Ginleagh 9 квіт. 2014 р., 21:05:53

Кішкам потрібно одягати одяг, коли холодна погода?

Якщо так , що таке температура, що кішки починає одягатися одяг?

+494
SolarBear 17 трав. 2011 р., 09:49:48

Цей відповідь занадто пізно для вас, але, можливо, це допоможе комусь ще.

Я б порекомендував абсолютно різні стратегії.

1. На початку не дозволяйте дітям намагатися погладити собаку

Кожна собака відрізняється. І не кожна собака хоче бути обнятым або стільки пестив. Діти часто голосно, швидко і хаотично, і в основному немає розуміння особистого простору. Вони хочуть сказати собаці, що вони люблять його і не розуміють, що, можливо, собаці не подобається така любов. Тому головне-це навчити дітей поважати особистий простір собаки. Може бути, ви можете торкнутися і погладити вашу собаку, тому що собака тобі довіряє. Якщо він боїться дітей, кожен фізичний контакт буде незручно для собаки. Він ніколи не подобається, поки він не довіряє дітям. Тому, перш ніж дітям дозволили погладити собаку, собака повинна навчитися розслаблятися в присутності дітей.

2. Не дозволяйте дітям торкатися до собак

або чогось там. Собака боїться дітей. І нині він приходить в його особистий куточок, місце, де він зазвичай відчуває себе дуже безпечним, і він може відчути, що там були діти. Собака думає, що діти хочуть взяти його особистий куточок для своїх власних цілей. Вони не поважають його. Він набагато більше боявся, ніж раніше.

3. Показати собаці, що діти дають йому простір, він повинен

Ви повинні показати собаці, що діти поважають вас і його. Нехай він побачить, що нема потреби боятися. Це означає, що, якщо діти приходять у ваш дім, вони можуть говорити з собакою, але вони не підпускали його. Вони не чіпали його. Це добре, коли собака знаходиться в одній кімнаті, тому він міг спостерігати за вами і дітьми. Створити зону, де він є "безпечним" і не діти підуть в цю область, але де він може бачити вас. Замовити собаку лягти, а потім ігнорувати собаку і жити своїм життям з дітьми. Грати і розмовляти з ними.

4. Покажіть йому, що гуляти з дітьми нормально

Через деякий час (це може зайняти декілька хвилин, але іноді це займає кілька днів) ви можете побачити, що собака може розслабитися, навіть якщо діти знаходяться в одній кімнаті. Тепер ви можете спробувати взяти дітей з собою, коли ви йдете на прогулянку з вашої собакою. На початку він все одно буде боятися і не розслаблявся, тому що вони рухаються і можуть бути ближче до нього. Скажіть дітям, щоб ігнорувати собаку і бути відносно спокійним або, якщо вони хочуть бігати і грати, не лізти до собаки. Якщо у вас є, щоб піти на прогулянку і вам доведеться взяти дітей з собою, навіть коли він не розслабляються, але, скажіть дітям, щоб не піти ближче до собаці, ніж 1 метр. А потім, через півгодини чи годину, коли ви відчуваєте, що він повинен мочитися, але не може, сказати їм, аби зробити перегони пішки 50 метрів. Вони повинні розпочати 3 метри перед вами і собакою, треба тікати від вас і собака та, коли вони закінчили, вони повинні чекати, поки ви і собака. Не дозволяйте їм бігти назад, собака буде боятися. Але я впевнена, що собака буде використовувати час гонки і відсутність дітей, щоб помочитися.

5. Показати собаці, що наявність дітей означає їжа і задоволення Якщо собака може бути спокійною на прогулянці і помочитися, навіть якщо вони знаходяться поруч з ним, настав час навчити його, що діти є позитивними. Діти тепер можуть спробувати зв'язатися з собакою (можливо, собака вже намагалися зв'язатися з ними. Чудово. Сподіваюся, вони не злякалися і були раді, що знову його налякати - але відреагував спокійно і начебто нічого особливого не сталося). Дайте дітям якесь частування, і вони повинні кинути його на землю поруч з собакою. Чому, якщо собака не бере його, давайте його, де він знаходиться і що взагалі-то ще з дітьми. Ігнорувати собаку. Він прийде через деякий час і приймати частування, але зазвичай в момент, коли ніхто не дивитися на нього. Якщо ви бачите, що, не реагують на нього (не возбуждайтесь або хвалити собаку), але тепер ви можете зробити ще одну спробу. Нехай діти кидають яке-небудь частування. Якщо він візьме його негайно, вони можуть кинути на відстань ближче, так як собака повинна рухатися. Якщо ні, ігнорувати... так само як і раніше. Якщо він стоїть прямо перед дітьми, вони можуть поставити частування на руках. І вони можуть чекати, що він їсть частування прямо з рук. Якщо він робить це, не дозволяйте їм приголубила. Він як і раніше не подобається.

6. Навчити собаку, що діти можуть погладити

Перш за все, собака повинна бути собакою, які не люблять, коли діти обійняти його дуже сильно і пестити його весь час. Ви і діти повинні поважати це. Але, може бути, ви можете навчити собаку, щоб прийняти трохи ласки і, можливо, він зможе дізнатися, що він відчуває себе добре, якщо вони лоскотали його трохи. Діти повинні бути дуже спокійними. Вони можуть тримати ласощі в руці, але рука стиснулася так, що собака не може дістатися до нього. Може бути, він буде сопіти і намагатися зробити це. Діти тепер можуть спробувати його погладити з іншого боку дуже тихо і спокійно. Якщо він боїться і тікає або перебуває в шоці, скажіть дітям, щоб перестати доторкатися до нього, поки він так само невимушено, як раніше. В іншому випадку діти можуть відкрити руку з ласощами і дайте його собаці.

Кілька останніх слів для роботи з дуже активними дітьми і боюся собак:

Більшість дітей розуміють ваші замовлення, щоб триматися подалі від собаки, якщо ви їм поясніть це. Скажи їм, що собака дуже боїться і що він не може зрозуміти, любовні листи, обійми і ласки. Поясніть, що вони будуть боятися, якщо якісь дивні люди, які набагато більше, ніж вони, і хто голосно й дико, намагаюся обійняти їх. Вони зрозуміють, і більшість дітей будуть поважати. Але діти часто нетерплячі. Якщо ви визнаєте, що намагаюся показати їм, наскільки краще він тепер в порівнянні з першого разу.

Але їй не брешу. Якщо ви бачите, що собаці не подобаються ласки, обійми і швидко рухомих дітей і що він ледве може розслабитися, якщо вони знаходяться в одній кімнаті, навіть після тижня, скажи їм. Скажи їм, що він не лялька або плюшевий ведмедик, і що вони ніколи не зможуть зробити це. Поясніть їм, що це не їх вина, що вони чудові і улюблені діти, але що ця собака дуже налякана. Вони можуть бути сумними, але це краще, ніж постійно в жаху собака, яка може вкусити один день, якщо він не може впоратися ласки.

+482
Nate Scarlet 15 груд. 2016 р., 14:30:42

Ми взяли 3 собаки-рятувальники за останні п'ять років; ми навчили кожного з них свої нові імена в короткий проміжок часу, зв'язавши їх нове ім'я з гарної речі.

Згідно цієї статті, собак не вам особисто, додані до імен, як це роблять люди, це те, що назва пов'язана з, Тому фахівці рекомендують не використовувати ім'я собаки, якщо їх покартають.

Мій джерело продовжує пояснювати, що ми ще не знаємо на 100% впевнений, що відбувається всередині голови собаки, але ми можемо зробити висновок, що собака, ймовірно, навчиться асоціювати звук їх імені так само, як вони пов'язують речей, як їх іграшки, повідець, або, схопивши ключі від машини з хорошими або поганими почуттями.

+457
NodoLabs 11 лист. 2015 р., 09:35:51

Цілком послідовно, коли ми приходимо додому від своєї річної техогляд, дівчинка моя,-кіт Хейзел дає її брат Гаррі ретельного лаючись на кота, - плюючись, ричачи, кілька "відійди від мене" накидається і пійло. Це, здається, зайняти день чи два для неї, щоб забути, що вона сердиться на нього. Частування не вистачить; поки це не вивітриться вона дуже ображається, коли говорять про її миску, коли зазвичай вони просто перевіряють, щоб переконатися, що я розділила справедливо і прибирати один за одним без аргументів.

Я припускаю, що це тому, що вона не хоче злитися на мене, і бідний Гаррі стає мішенню для її розчарування. ("Це все твоя вина!") Але це також може бути, що Гаррі все ще несе запахи від ветеринара або щось в цьому роді.

Гаррі здається, як збентежений, як і я.

Якщо хтось знає, що відбувається у цей пухнастий маленький мозок, або поради про те, як я міг би залагодити набагато швидше...?

+430
10i10 26 лип. 2013 р., 19:57:27

Я взяв два чудових норвезьких лісових кішок від заводчика два дні тому. Два тижні тому вони були хворі з лямбліями інфекцією, підтверджену лабораторними перевірками заводчика ветеринара.

Останні симптоми були помічені майже 2 тижні тому, в минулий вівторок (5 днів тому) був останньої дози ліків. Вони не показали жодних ознак хвороби, травлення-це чисті і тверді, вони грають як дикі і щасливі й активні. Немає жодних ознак хвороби.

Я вам ще раз їх перевірили, але заради короткострокових душевний спокій я хотів би запитати: наскільки це безпечно припустити, що паразити підуть назавжди? Я боявся, що вони будуть здійснюватися, так що я не використав заводчик ковдру і кішка посуду, незважаючи на її рекомендації. Тому єдиний спосіб дармоїдів міг зайти зовні через хутра, в основному. Вони не миють або миють не на мене, ні селекціонером. (Цікаво, якщо це треба було зробити).

Будь вхідний цінується. Велике спасибі

+403
Dr Confuse 29 лип. 2018 р., 06:17:27

Я знаю, що для ангорського кролика ви повинні йти в ногу з їх пестити, і одна з речей, які ви можете зробити, це тримати їх хутро коротке. Моя сестра намагалася обрізати її двох кроликів, але вважає, що вона не може робити це дуже акуратно. Є вірний і спосіб їх обробки хутра, що робить її легше?

+377
Hamid Z 9 бер. 2010 р., 15:04:21
 • Буде вода в басейні дасть нашої кішки проблеми зі здоров'ям?

  Швидше за все немає. Якщо вода чиста і ви не використовуєте надмірна кількість хімічних речовин (наприклад, хлору), не повинно бути ніяких проблем. Якщо ви сумніваєтеся, ви можете підтвердити з вашим ветеринаром і, можливо, навіть приносити воду зонд, але я думаю, що це буде перебільшуєте все це справа. Як довго, як ваша кішка веде себе нормально, не надто турбуватися про це. Поплескав вода очищається також і не дуже чистий (останнє навіть більш вірно для дощової води). Ще ми зазвичай робимо його "улюбленцем" для мешканців акваріума (тільки хто жити там, не просто пити його).

 • Якщо Розі падає, чи Зможе вона вибратися?

  Це те, що ми не можемо сказати, не знаючи вашого басейну зокрема. Ви повинні переконатися, що є якийсь спосіб для вашої кішки, щоб вибратися (а вона то знає що). Пам'ятайте, що кішка не зможе стрибати з води, не торкаючись землі.

 • Якщо вона впаде, вона може пошкодити наш лайнер басейн?

  Схожий на інше питання, це сильно залежить від того, як побудований ваш басейн. (Але я дійсно сподіваюся, що це найменша з ваших турбот. :)) Зазвичай використовувані матеріали досить міцні, але якщо кіт в паніці і щось м'яке, щоб бути пошкодженим, я уявляю, що кішка потенційно небезпечними, що випадково, намагаючись вибратися з води.

+372
wenyu jiang 3 січ. 2019 р., 20:20:18

У 2013 році хлопчик трагічно загинув від содоку, що позов держави був укладений договір від щурики йому дали 2 тижні до. Щури були куплені в зоомагазині, в цьому випадку Петко. Згідно із статтею, "позов стверджує, що Петко не вдалося переконатися, що він продавав здорових щурів або не змогли запобігти їх від зараження".

Як ми можемо переконатися, що домашня щур ми покупки з зоомагазину здоровий і не передасть такої страшної хвороби?

+371
LambDB 13 трав. 2017 р., 16:25:42

На жаль, єдиний спосіб запобігти його від боротьби з іншими кішками зовні, щоб тримати його всередині. Хоча це може здатися жорстоким, щоб позбавити вашу кішку на свіжому повітрі, ваша кішка буде безпечнішим і здоровішим, якщо зберігається всередині. Зрештою, це особисте рішення.

+361
manju 10 січ. 2016 р., 00:03:00

Мій син любить кішка в нашому домі. Кішка катається на спині і тягнеться, і мій син гладить його хутро. Але потім він намагається тримаючи кота обома руками, іноді навколо талії (кіт виходить), а іноді і головою кішки. Він стає більш сміливим, чим довше вони грають, а я зазвичай нервую і втрутитися, поки кішка ще, здається, щасливий.

Як я можу визначити, якщо мій син робить щось, що буде боляче кішці він боїться, або зробити його вкусити/подряпати його?

+342
KikaWizavil 5 січ. 2013 р., 03:51:55

Є кілька варіантів. Вона може бути вікно лизати спеціальні. Її батьки могли б бути брати й сестри.

Може, їй просто подобається менше відчуття на її лапи, здається, чому деякі кішки користуються певним ковдру або предмет меблів.

+242
Eliyas Antony 22 квіт. 2010 р., 10:18:14

Не Комарі Нападають На Тварин?

Абсолютно!

Мій Вихованець В Небезпеці?

Та й немає - звичайна і не так часто (залежить від місця розташування) захворювання, яке передається на кішок і собак є серцевого хробака хвороби. По суті, коли комарі брати їжу крові, вони передають інвазійних стадії личинок в кров ваших вихованців, після ~6 місяців вони повністю вирощених дорослих круглих черв'яків. Ці черви можуть викликати пошкодження серця і легенів, якщо вбив занадто швидко, вони можуть засмітити артерії, що спричинило смерть для вашого вихованця.

Хробака хвороби частіше зустрічається у собак, ніж кішок, хоча вважається, що ветеринари по-діагностувати кішок, тому що методи випробувань не є адекватними.

Як Я Можу Захистити Свого Вихованця?

Щомісячні heartworm профілактики протягом сезону хробака (знову ж таки, залежить від місця розташування) - це ваш кращий ставку разом з тестуванням вашого вихованця щороку кожен другий рік хвороби. Обговоріть з вашим ветеринаром для ідеального продукту та тривалість для захисту вашого вихованця. Деякі загальні ветеринарні дозволених продуктів є:

 • Перевага Мульти
 • Heartgard
 • Перехоплювач
 • Революції

Тримайте в приміщенні домашніх тварин під час піку москітна рази (вранці і ввечері) і мають москітні сітки, екрани на вікна, щоб запобігти їх від приходу в закритому приміщенні.

enter image description here

+222
Dipesh patel 24 трав. 2010 р., 13:36:36

Моє розуміння полягає в тому, що це міф якийсь правди: риба в низькорослих танки, швидше за все, необхідно підкреслити, через відсутність плавального простору (якщо вид-активний плавець), переповненість і погана якість води, яка веде до здоров'я і проблем з подачею. Тому зростання може бути чахлий, але це не те, що ви дійсно можете розглядати як здоровий підхід до житла них.

Одну посилання я знайшов, щоб підтримати це вплив розмір бака на споживання їжі і зростання в індивідуальному провів мальків райдужної форелі Oncorhynchus mykiss (Walbaum), Томі Ранта & Юхані Pirhonen в аквакультурних досліджень. Вони відзначають дивовижне відсутність досліджень у цій області.

+201
mlowry 14 черв. 2010 р., 01:25:41

Це насправді не рідкість для Риб, зникають, здавалося б, без сліду. Це трапилося зі мною кілька разів. Іноді ви в кінцевому підсумку з'ясувати, що трапилося, іноді ні. Є кілька речей, які могли статися з ним. Кожна з цих речей сталося з моєю рибою в якийсь момент у минулому.

 1. Він може переховуватися. Деякі риби дійсно хороший в цьому. У нас був kuhli Лоуч, який дуже добре приховував в гравій. Один раз ми не бачили його протягом тижня, і ми думали, що він пропав, а потім в один прекрасний день він знову був плавання навколо танка.

 2. Він міг би вистрибнув. Навіть якщо у вас є кришка, якщо є невеликий зазор навколо фільтра або шнура обігрівача, риба може стрибати через нього. Ми випили по келиху bloodfin Tetra-це те, що зникло, і врешті-решт ми знайшли його на підлогу під книжковою полицею поруч з баком.

 3. Коли риба вмирає, часто інші риби з'їдять його дуже швидко. Це може статися швидко (за кілька годин). Це не означає, що у вас є агресивні риби, це просто означає, що як тільки ваша риба помре, інші бачать його в якості їжі. Вони є Риби, це те, що вони роблять. Це, напевно, найбільш вірогідний сценарій у вашій ситуації.

 4. З іншого боку, риба може стати жертвою агресивних риб. Це завжди можливо, навіть якщо риба повинна бути мирною, і є не велика невідповідність розмірів. У нас була Моллі, що з якоїсь причини, завжди атакували будь-яке інше Моллі в той же танк.

+82
DEEJAYBEE 1 вер. 2012 р., 21:09:19

Це сталося з 3-4 кішок я прийшла до себе в останні роки.

Вони самі труться об мої ноги, і якщо я босоніж/носити в'єтнамки, вони починають облизувати мої пальці.

Чому вони це роблять?

+82
Zhelana 27 лют. 2015 р., 07:25:12

У моєї собаки висип на його боці, і він плаче від болю, він дозволив мені доторкнутися до його вологою тканиною (здається, щоб полегшити біль).

Я не можу потрапити до ветеринара, як я можу йому допомогти?

enter image description here

+75
Bombo Mustapha Papa 7 груд. 2018 р., 03:22:31

Я виріс, не маючи собаки в якості домашніх тварин, і годувати їх завжди здавалося б досить проста: покласти їжу в миску, а коли він зник, покладіть їжу в миску. Це, як правило, ліквідується приблизно кожен день, хоча і не завжди. Пам'ять у мене в дитинстві було досить багато це: просто переконайтеся, що у них завжди є їжа в мисці і вони будуть в порядку. Я пам'ятаю, що мої собаки завжди здавалася худий і здоровим і енергійним.

Редагувати: для контексту, це було 100+ акрів фермі, де і я, і собаки проводили багато часу грати на вулиці і прогулянок і біганини. Моє дитинство собаки провели дуже мало часу в їх ручки.

Тепер, як дорослий, я намагаюся переконатися, що я роблю правильно для собаки, і я цікаво, якщо це правильний підхід.

Собака, як правило, їдять потрібну кількість самостійно, або мені доведеться регулювати кількість їжі більш ретельно, ніж, що, щоб переконатися, що вона не об'їлися?

+55
Suchon Poomcharoen 14 січ. 2013 р., 08:06:43

У мене є 20 галонів довгий бак з кришкою, щоб тримати мої африканські карликові жаби. Я хотів би, щоб з часом перенести їх у великий бак без кришки.

Враховуючи максимальну висоту води для жаби близько 12 дюймів, і я б 2-3 сантиметри субстрат для рослин, які зажадають мінімум 15 сантиметрів висоти, плюс як би високо вони можуть стрибати, плюс кілька сантиметрів для рівного рахунку. Проблема в тому, я не зміг знайти жодних даних про те, як високо вони можуть стрибати з води.

+17
Macist 21 черв. 2018 р., 16:23:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil