Пропозиції щодо прискорення до 7 тижнів внутрішній кошеня допуск людей

Я допомагаю в приватному кішка/кошеня порятунку (прибирання сміття подаючи підноси і т. д.) У нас був сиротою посліді 5 п'ять тиждень діти приходять через 3-ї партії.

День 0 або 1 всі вони довіряють нам (власник і 2 помічників) можливо з-за попередніх контактів з людьми. Вони були блохи лікування і затесалися і покласти в 3м довжиною 1,5 м глибиною і метрові клітини в лаунжі з ліжка їжа і лотки. Перебуваючи у вітальні-це політика щодо сиріт. Якщо вони молоді, вони вимагають пляшечка для годування господар бере їх в її спальню вночі.

Перенесемося в день 3; 3/5 радістю взяв погладив і т. д. і 4-й не любить бути підібраний (шипить), але як тільки ви це зробите він починає муркотіти, і показує ознаки насолоджуючись увагою. Ми додали деякі іграшки. 5-й шипить і гарчить. Через два тижні він вже не гарчить, коли ви отримуєте поруч з кліткою, але все ще спостерігається реакція страху. Я годувала його на колінах протягом останніх 3 днів, при цьому повільно погладжуючи його в спробі в класичній кондиціонування для прямого зв'язку зі мною.

Всі кошенята оброблені від усіх нас через день, очевидно, 3, Хто просив, щоб підібрали вам більше взаємодії, але я намагаюся регулювати інші 2 хоч раз, поки я там на 1-2 години. Я не можу взяти його до себе додому і вкладати більше часу/зусиль

Я маю у власності 3 кішки (спиною до спини), а мама & я використав, щоб допомогти моїй місцевої (то) ТССН брати кошенят додому на вихідні стільки, скільки необхідно, щоб спілкуватися з ними ("мама, він мене любить, це муркотання") я знаю, що деякі кішки просто з-exisit з людьми, але я хочу збільшити його adoptibility. Я в місті і вона має низький грати диск, щоб програма кішки не є життєздатним рішенням

+583
NHB 20 лип. 2014 р., 23:48:29
40 відповідей

Та Кролики можуть хропіти.

У 7 екзотичних ветеринарів я бачив в "ангел Меморіал" і 2 в моєму місцевому кролик рятувальна група "Солодкий Бінкс" опишіть, як зазвичай.

Вони часто далі узагальнювати, що кролики з лестите особи, як ЛОП вухатий і деякі Левова голова хліб є генетичний дефект (який є, чому їх сторона плоска), що робить їх менш розвинених пазухах яких вони схильні до безлічі проблем з диханням, які включають хропіння.

+957
Christian Nitsche 03 февр. '09 в 4:24

Я дивлюся на прилади отслежывателя для мого кота. Те, що я можу надягти на нього комір, щоб допомогти вистежити його, якщо він загубиться.

Моя кішка важить близько 5 кг Трекер важить близько 10г. Це занадто важко для кішки на шиї або це буде нормально?

Кішка, здається, не виявляє будь-якого дискомфорту носити його, але я хочу бути впевнений

+946
LJane 29 лип. 2012 р., 12:45:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Отже, я був на facebook і побачила цю картинку і подумав, що якщо його реально чи ні.(Google translate):

Нашийник з дзвоником? Краще не використовувати!

Ваш кошеня брязкальце на повідку? З-за чутливого слуху, це може бути стрес із-за постійного шуму. Ми допоможемо вам жити комфортно і безпечно? Позбутися Белл!

Якщо ви не знаєте, що таке "дзвін" пошук в Google слово "guizo".

І у мене питання, чи правда він шкодить кішкам, використовуючи цей вид товару? У мене на моїх кішок, так що я можу знаючи, де вони знаходяться.

enter image description here

+942
Fahad jibran 21 січ. 2020 р., 01:25:11

Нещодавно, 2 дні тому моя кішка захворіла і перестала їсти. Він тільки п'є воду. Тому сьогодні я відвезла його до ветеринара, і вони дали якісь уколи, а також написав полівітаміни імені Верол як за рецептом.

А моя кішка не намагається з'їсти, як я можу змусити його з'їсти страви з Верол крапель.

Зазвичай ми готуємо курку з сіллю і водою кожен день, і рибу раз в місяць. Варена курка/риба змішується з рисом і давали кішкам.

Але він навіть не їж. Ми навіть дали йому тільки варену курку в спокої і поки він не з'їсть. Що я можу зробити так, що він може отримати ці полівітаміни і отримати здорову.

+919
deerave 12 січ. 2010 р., 18:15:09

У мене дві собаки, і ні одна з них облизує один одного, якщо вони не миються, але вони люблять лизати особа, яка отримує поруч з ними, де і коли можливо. Чому вони не вилизують один одного?

Редагувати:
Дізнавшись про те, що тільки собаки лижуть одне одного, щоб створити керівництво, я тепер зовсім заплуталася з однією з моїх собак (чорний лабрадор-пітбуль мікс) хулігани навколо моєї іншою собакою (Чорно-рот Сигг), але не лизати чорний рот Карр.

+902
Mike Andreev 14 січ. 2020 р., 08:57:37

У мене 5-річну пітбуль, що я врятував від ланцюга у дворі покинутого будинку. Я мав його протягом майже року тепер і він став величезною частиною нашої сім'ї і повністю забрав мою 11-річна дочка і мене, як його. Він дуже ласкавий з нами обома.

На моє запитання, хоча він зовсім не любить свою дочку, він, здається, будьте дуже обережні з його симпатіями і антипатіями інших дітей. Я хочу знати, якщо є особливі причини, чому він так розбірливі з тим, що дитину він любить і не любить. Вони певні риси в дитинстві я міг шукати, коли він знайомитися з новими дітьми?

+875
Tron1978 24 січ. 2014 р., 09:47:03

Моя кішка (Жінка) нас залишилося 4 дні тому і не прийшов до сьогоднішнього дня. Коли вона повернулася, вона була брудна, не хотів чіпати, не хотів, щоб поїсти або випити, хоча на вулиці було тепло. Після того, як 2 хвилини з нами, вона почала постійно нявкати і дає нам знаки, вона хоче повернутися назовні.

Це нормально? Щось не так з нею?

+854
rokimoki 22 січ. 2012 р., 20:48:01

Хабарництво (в міру) - це завжди хороший мотиватор. Сидіти на підлозі або дивані, де є багато вільного місця, і запропонувати свої котячі ласощі (в міру). Заохочуючи її на колінах з частуваннями, і заохочуючи її, щоб залишитися з домашнім тваринам, ви повинні бути в змозі подолати свої проблеми і стати зручними в колінах.

+850
FLighter 6 квіт. 2019 р., 05:51:48

Я знаходжу це захоплююче, що в інших країнах це незаконно, щоб взяти кролика з диких (не повністю виховані в цьому, так що вибачте мене, якщо я помиляюся). У Новій Зеландії якщо взяти дике тварина, яка є шкідником з дикої природи ви не дозволили повернути його в дику природу.

У всякому разі, у мене є молодий дикий кролик, ось НЗ. Кішок привезли його додому і він втік. Коли я отримав його він тільки що покинув гніздо. Він був крихітним, може бути, 3 або 4 тижні. У будь-якому випадку він у мене зараз на 3 тижні. Ніколи не годувати його молоком, як він був щасливий з травою. І він просто неймовірно нудно. Він вільно коливається всередині будинку, і є велика клітка зовні. Він навчений туалет, не те, що я доклав багато зусиль, щоб навчити його. Він їсть все, ручної кролик, любить обнімашки. Єдине, що я хотів сказати, що різні про нього він може отримати руйнівним, коли він хоче уваги. На сьогоднішній день він самий милий кролик, якого я коли-небудь мав, і у мене було кілька.

+846
Brian McFarland 31 груд. 2018 р., 19:39:30

Я читав книгу, всередині собаки, Олександри Горовіц, який забезпечує унікальний insignt в ці істоти, які люблять так багато. На стор 94 (див. нижче цитату), вона відноситься інформація про собак гормонів і підвищений інтерес до іншої собаки сечі.

...звичайного спостерігача від DoS-атак буде помітити, часто дуже інтенсивний інтерес у сечі і інші собаки---іноді інтерес з приманками їх право . . . вгору . . . в . . . почекайте, оптом!

Це, здається, підтверджує вашу теорію pheremone. Підвищений інтерес може бути ознакою того, що ваш маламут може бути шукаю собі другу половинку.

+812
Gabor Szarnyas 30 лип. 2016 р., 15:29:29

Ну, по-перше, кішка не відштовхнула тебе, коли він закриває очі. Зазвичай це знак, вони вільно чи добре, що ти є. Оскільки це все-таки кошеня, а не його мати, він буде naturallt чіплятися за старі кішки, як батьківська фігура. Завжди нехай котик прийде до вас і коли кошеня спить/ відпочиває поруч з вами, переконайтеся, що ви дуже розслабленим і спокійним. Не робіть різких рухів, коли ви маєте можливість погладити кішечку. Рухайтеся повільно і, може бути, почухати за вухами, щоб просто полегшити його трохи, зробіть це кілька разів і після того, як він росте трохи більше, це буде в кінцевому підсумку повинні стати добре з вами, оскільки ви постійно живете разом.

+759
AmirS 27 серп. 2018 р., 23:53:25

У мене маленька до 8 LBS кішка кого, в день, я годую третину склянки сухого харчування і простий живити вологим кормом. Я розділив її на ранкову і вечірню їжу, але кішка нявкає без угаву за її ранкову трапезу в 5:40 ранку, незважаючи на спроби ігнорувати її. Я не хотів би служити їй більше їжі або відпустити її годувати, так як ця сума була тримати її вага стабільний і я не хотів би її переїдати і товстіти. Якими є деякі речі, які я міг би спробувати? Поки все, що я намагався служити їй вечерю пізно вночі, але це не було достатньо...

+731
KarenTMatos 14 черв. 2013 р., 13:30:09
Відноситься до реверберирующего звуку (взагалі) кішки.
+729
rmce 13 трав. 2017 р., 03:34:36

Своєрідною "профілактики, а не лікування" - є якісь благодійні організації, які працюють, щоб виховати людей, постачання ресурсами, чи що там ще може бути необхідно, щоб зупинити тварин від необхідності бути перепризначено?

Якщо так, то як вони йдуть про це?

(Я знаю, що якщо ви взяли тварину з притулку, в першу чергу, вони будуть навчати вас і підтримувати вас, так що вам не потрібно повернути його, щоб бути змінені знову, але я думав більше загального улюбленця-володіння державною, а не те, що невелика частина його.)

+712
baskaranv Velayutham 4 груд. 2013 р., 21:10:14

Мій кіт Джек просто такий (і у мене є шрами, щоб показати для нього), і ми навіть найняли behavioralist, щоб допомогти. Що він сказав Джек, напевно, як і ваша кішка. Ваша кішка має більш активні мисливські інстинкти, і ви повинні його вимотати. Лазери не працюють, оскільки він має задовольнити його укус інстинкти. Є дуже хороша іграшка, щоб вимотати його, схожими на цей.

Близько 20-30 хвилин в день грати повинен зробити це. Обов'язково сховайте іграшку, коли він не використовується і при відтворенні фільм Кінець подалі від нього, щоб зробити його дійсно шукає його. Ви хочете зробити мисливський інстинкт задоволений, і ваша кішка виснажена.

+653
user58101 14 бер. 2019 р., 03:49:29

Його іграшка Гусу так тримати. Він буде грати з ним, якщо він хоче. Може бути, ви можете грати з іграшкою і спробувати повернути його в гру. Його природним для собак, щоб вам нудно зі своїми іграшками, як дитина. Просто переконайтеся, що ви їх все мити так часто, так що він може зробити свіжі запахи на ній. Сподіваюся, що це допомагає...

+636
Sam Wang 23 лист. 2018 р., 01:25:24

У мене є 2-річний кіт, який любить грати в кішки-мишки зі мною і моєю подругою. Якщо я йду із моєї спальні в моїй вітальні, він стає грайливим і він женеться за мною і намагається схопити мене за ногу з м'яким прикусом, і після цього він тікає і звільняє мене, щоб запустити його.

Коли граєш з моєю дівчиною, іноді він голосно нявкає на неї. Схоже, що він сердиться, тому що вона не піймає його, але після того, як вона зупиняється, він повернеться і спровокувати її, щоб почати іншу жартівливу боротьбу.

Зараз ми не розуміємо, якщо він розсердиться під час гри або якщо він нявкає, тому що він схвильований, щоб грати. В іншій ситуації, він не дуже балакучий кіт.

Що ви думаєте про це ?

+616
Giorgi Muradashvili 23 жовт. 2013 р., 23:49:47

Кролики дуже охайні і легко навчаємо для підстилки використовувати лоток. У природі кролики проводять багато часу в клітини і нори, щоб навчитися використовувати кутовий, а не де б вони не знаходилися продовжує свою житлову площу в чистоті. Це означає, що ваша робота як власник кролика набагато простіше, так як еволюція зробила велику частину важкої роботи. Більшість...

Знайти своє "місце"

Коли перший будинок навчання вашого кролика, то тримайте їх у невеликої частини будинку, бажано той, який легко чистити, такі як площа номера-абсорбенту підлогових покриттів, як плитка або лінолеум - як і всі тварини, кролі можуть робити помилки в першу чергу. У цьому обмеженому просторі, в кутах ви хочете грати кілька невеликих лотки над газетою, щоб зловити будь-які розливи. Як вважають, якщо можна, те місце, що було загиджено в підноси, щоб посилити запах - будьте обережні, однак, з якого дерева ви використовуєте, чому обговорюється нижче у розділі, присвяченому посліду.

З часом ви помітите, що ваш кролик буде віддавати перевагу одне місце іншому. Як вони починають цю перевагу, повільно зняти інші лотки по одному за раз. Якщо у них є нещасні випадки в інших місцях, повернути підноси і почати все заново. Але дуже ймовірно, що ваш кролик буде забрати на події.

Як тільки вони обрали місце, ви можете отримати більший (більш elborate) лоток, і в підсумку вони будуть накладати відбиток і на наповнювачі, а не на зоні. Це дозволяє переміщати послід лоток у більш зручне місце, або якщо вам потрібно залишити ваш кролик з ким-то в кюветі можете піти, щоб зменшити безлад.

Вибір правильного посліду

Кролики не кішки й деякі поноси призначений для кішок не підходять для кроликів. Насамперед, хвойних підстилки, таких як сосна або кедр слід уникати!. Правильний вибір складається з паперу чи деревини. Потрібен час, щоб знайти потрібну кількість посліду для вашого кролика, так як вони всі мають різні уподобання.

Справа з безлад

Номер один: пухка підстилка

Кролики більше і сильніше ноги, ніж кішка, і сильніше бажання покопатися. Це означає, що смітити, спеціально використовується наповнювач, можна літати. Краща річ, щоб мінімізувати безлад, щоб отримати більш велике, більш глибокому кюветі. Кролики часто буде намагатися позиціонувати себе в кут, коли позбавивши себе, таким чином, позиціонування відкриття в бік від обраної куті вікна допоможе зменшити витік. На малюнку нижче показано, ідеальний кролик лотка:

Rabbit litter tray

Не укладайте кювети на відміну від природи, ваші зайчики лотка не пористий глиняний корпус з рослинами, які з ентузіазмом поглинати азот. Це непористий лоток, який потрібно часто спорожняти, а якщо ліворуч укладено дозволить азоту для нарощування. Кролик сеча запах, тому частіше очищати, або більш наповнювач-це відповідь. Уклавши трыа буде просто підкласти запах, і ваші кролики ніс набагато більш чутливий, ніж ваш, якщо запах накопичується занадто багато, вони просто не ходіть туди, і буде вибрати інше місце, щоб піти - як ваше ліжко.

Номер два: "щасливої дороги"

Кролики іноді страждають від порушення наводиться нетримання калу, або мило, відоме як "щасливої дороги". При порушенні під час позитивний досвід таких ти повернешся додому, під час годування, або нові хоч, або негативний досвід, такий, як для кроликів, обрізки нігтів, ваш зайчик може звільнити впасти коржі. Це за межами їх контролю, і вони зазвичай дуже жорсткий і сухий, і легкий для того щоб очистити вгору. Це одна з радощів володіння кролика.

Пустощі вашого кролика

Кролики більш комфортно в районі, коли вони можуть з'їсти. Так що додайте сіно на підстилку. Це також допомагає пасивно положення кролика в кут, як кролики досить охайні та не знімають себе на їх їжу. Тому при позиціонуванні сіно в один кут коробки, ви заохочуєте кролика, щоб піти в протилежну.

Відходи не хочуть не

І останнє (трохи не в тему) зверніть увагу, як уже згадувалося кролик відходами від добре годували зайчик дуже високим вмістом азоту. Якщо ви використовуєте перероблених паперового сміття основі, використовується послід є відмінним добривом і може бути використаний в саду, наприклад, щоб виростити хороший листові зелені овочі, щоб нагодувати свого кролика... таким чином, завершуючи життєве коло.

+614
0711master 29 трав. 2019 р., 05:01:36

Мій батько був чистокровний скакун тренер він завжди вчив мене, що дозволив своєму коню бути природним, без ковдри, тому що вони повинні звикнути до холоду і ковдру буде викликати у коней шерсть не росте належним чином ...але він дозволить ковдри, якщо він був нижче нуля лише під час самої холодної частини дня ...чи ночі ...тому ми завжди дотримувалися його наказам і моя кінь зараз 30 років її зимове пальто дуууже товста вона виглядає як волохатий мамонт хаха лол його збирається зайняти багато розчісування каррі, щоб допомогти їй позбутися пальто навесні.

У нас є коня як сараю в нічний час і вигул з outbarn протягом дня, тому вони мають захист від вітру і погоди у всі часи, але якщо йде сніг, що стара кобила хоче бути в снігу вона любить сніг, вона фактично вирішує піти в снігу замість захисту покрівлі та стін, а їй 30 років....

+555
PEN 12 черв. 2017 р., 10:47:35

Більше цікавить полювання, напевно. "Ей, я взагалі-то зловили одного" це було весело, давайте спробуємо це знову."

Інші зміни в поведінці, швидше за все, не виникне. Навіщо вони? Інші собаки не кролики, і знаю, як сигнал "вистачить, я награлася."

+516
Herb Mann 14 жовт. 2016 р., 08:38:58

Є ймовірність, що це болить плюсни (латинський термін для цього є рот), який являє собою рану, яка не є рідкістю для кроликів, порушених у дротяних клітинах або на тверду підлогу або килимове покриття. На жаль, це трохи важко сказати, з фото (попереджаю, деякі з нас і серйозних фотографів, ми можемо виховувати треба їсти :D).

Так, деякі речі, щоб допомогти:

 1. Відвести її до ветеринара заглянути. Це завжди мудра ідея, коли є рани, які не можна відразу пояснити.

 2. Переконайтеся, що її постільна білизна чиста, воно м'яке, і вона суха.

 3. Переконайтеся, що вона має багато свіжої зелені в їжу (наприклад, морквяну бадилля, листя кульбаби, тощо). щоб зберегти правильно її їжі, яка допоможе процесу загоєння.

 4. Уважно стежити за раною.

 5. Відвезти її до ветеринара. Так, я знаю, я говорив це, але це мудрий вчинок. Якщо вона повинна бути забинтована, можливість, то, напевно, краще нехай професіонал зробить. Також, якщо у неї болю, лікар може зробити деякі ліки.

Точка 2-це дійсно дуже важлива річ. Чисті, сухі, постільна білизна запобігає інфекції і перешкоджає подальшому рани так, незважаючи ні на що, це необхідно. Взагалі не застосовувати препарати, топічні чи інакше, без керівництва ветеринара.

+507
Hankster 28 січ. 2019 р., 07:10:05

Мій мопс, один старий і в минулому році він був сверблять вуха кожен раз в деякий час року. Коли я дивлюся на його вуха, вони червоні і іноді болить від расчесов, що він робить. Це нормально? Що я можу зробити, щоб позбутися від цього і запобігти його від повернення?

+486
justadeveloper 30 квіт. 2014 р., 22:39:35

Часто два або навіть всі три мої кішки хочуть грати у той же час, але вони, як правило, приходять до мене для веселощів та ігор. Я намагаюся, щоб почати їх отримувати вони раді, але в кінцевому підсумку все зводиться тільки до одного ніколи не отримують тієї уваги, у той час, поки інші спостерігають і я отримую всі вправи, бігають, отримуючи іграшки тощо (як і раніше весело і я все ще планую це зробити, але..)

Я знаю, що вони люблять грати разом і, хоча це, як правило, тільки один на один (я ніколи не бачив всі три карбування/боротьба відразу) і їм весело і вам хороша вправа, працює все.

Я спостерігав інтерактивна динамічна:

 • кішка 1 буде грати з кішкою 3 і буде грати з Кіт 2 Кіт 2 майже ніколи не відтворює (закінчується погано)
 • кішці 2 будемо грати з кішкою 3, але не кішка 1
 • кішка 3 буде грати з Кот 1 і кіт 2

кішка 1 і 3 самця, 2 самки.

Зараз з собакою, заохочуючи грати сміховинно простий у більшості випадків. З кішками, я в подиві про те, як підштовхнути їх до бажання бігати і випустити пар від.

Чи є якісь методи для збільшення входжень кішка на кота склеювання/грати?

+460
Clark 4 січ. 2013 р., 03:09:55

У мене південноамериканська черепаха (а Редфут), які мешкають на сфагнових постільні приналежності мох. Мені дали деякі думки для перемикання її верхній шар грунту на основі субстрату, але я стурбований тим, що така база буде містити занадто багато вологи.

Там гад-безпечні рослини, які можна додати в грунт для підтримки потрібного рівня вологи як не виростити цвіль? Крім того, є інші підкладки матеріалів, які могли б зробити більше сенсу в цьому середовищі? Мені подобається, що сфагнум висихає досить ефективно, але було б приємніше, якби грунт може утримувати вологу і не кришиться на шматочки з плином часу.

+444
Cleggy 22 серп. 2016 р., 08:43:01

Моя старша собака надмірно толерантні чистопородний Ньюфаундленд(правда). Вона і моя молодша собака жили разом в одному будинку, оскільки ми прийняли молодший на 5 місяців. У ньюфа-це сім років, і стає зовсім набридло приставати до мене на допомогу суміші. Моє порятунок мікс(Luna) - це три, і вона все ще намагається отримати мого ньюфа дівчаток, щоб грати. Коли правда відмовляється грати з Місяцем, Місяць намагається вивести її. Щоправда просто сидить там. Це засмучує Місяць, тому вона намагається використати справжнє хутро шиї, щоб витягнути її з положення сидячи. Зрештою, правда втомлюється від цього, і м'яко, але чітко проявляє домінування. Місяць відступає, але тільки протягом 5-25 хвилин, після чого вона знову починається. Правда була на ночівлю протягом тижня для того, щоб зробити перерву в Місяць. Вона, здається, бути нудно тільки з Моллі(резидент собаки), щоб грати с, Тому ми знаємо, що вона готова грати по чуть-чуть. Але тільки на її умовах. Порада?

+351
NEpogodA 31 бер. 2013 р., 14:18:48

Якщо подушечки лап вашої собаки в хорошому стані, вони допоможуть запобігти вашу собаку від ковзання, як і ноги.

 • Якщо колодки вашої собаки складно, нанесіть трохи воску килимок (це називається віск, але це більше схоже на зволожуючий крем для відновлення гуми-як якість колодок).
 • Переконайтеся, що волосся між подушечками ваша собака підстрижена, щоб собака не ходить на волосся.
 • Тримайте нігті вашої собаки підстрижені так це ходити по його прокладки, а не її нігті.

Повільно ходити з вашої собакою на ламінат, поки ваша собака знаходить упевненість в тому, що він може ходити на ламінат без прослизання. Як лижники, ваша собака, можливо, доведеться, допомогою, зміцнити м'язи, які утримують його від вивиху ноги на слизькій поверхні.

+346
Sveinn Fannar 15 січ. 2014 р., 21:56:48

Наша кішка близько 12 років і вона нещодавно почала какати поруч з моєю подушкою. Завжди в одному і тому ж місці-не поруч з подушкою мого партнера (і на тому спасибі, Кітті). Вона як і раніше використовує ящик для сміття (який ми прибираємо щодня); немає значних змін в наш дім.

Ми тримаємо двері в спальню закрита вночі, поки ми спимо, так що, можливо, їй не подобається бути відкинутим? Але в цьому немає нічого нового.

Ми живемо на третьому поверсі, так що навряд чи є будь кішки поза її турбувати. Ми обидва вийшли з будинку, за хороший шматок дня, так що вона залишилася одна, теж нічого нового). Ми пробували купувати їй іграшки і речі, щоб розважити її, але вона рідко проявляє ніякого інтересу в них.

Вона має чистої законопроект здоров'я від ветеринара.

+306
user270318 9 квіт. 2017 р., 12:13:09

Немає загальне правило і залежить від риби, яку ви плануєте тримати. Деякі Риби можуть жити в невеликому об'ємі води, в той час як деякі вимагають великих площ роумінг. Наприклад: Оскар/Flowerhorns вимагають не менш 40 літрів на дорослого/напів-дорослих риб африканські цихліди рекомендується зберігати в щільній упаковці, щоб зменшити їхню агресію.

Як для тропічних риб (гуппі, тетри і т. д.), Ви повинні бути націлені на літр води на сантиметр риби.

+305
Chege Kariuki 21 черв. 2017 р., 12:45:33

Існують буквально тисячі ресурсів про клікер тренінг і принципи позаду нього, тому я просто розглянемо деякі основи, які ви повинні вивчити.

По-перше, клікер тренінг був спочатку призначений для використання з свистелками при навчанні дельфінів і китів трюки. Метод не йде далі, а ви будете перебігати собаки Павлова. Насправді ми вчили його в школі, перш ніж я дізналася про клікер підготовки. Я думаю, що це була Карен Прайор, які почали пристосовуватися до дельфінів і китам.

Він заснований на феномені знаю, як оперантного кондиціонування. В основному, це означає, що ви навчаєте тварина (і на людей він діє так само), що звук, дія, позицію, і т. д.... одно щось інше. З Павловим, він дзвонив в дзвоник, і пси будуть слюні пускати, тому що він завжди годував їх після того, як дзвін дзвонив. Так що без їжі на сайті, їх розум справив з'єднання. Якщо ви хочете реальний приклад з життя, думаю про те, як кіт буде бігти сюди, якщо вони почують що-небудь, як мокрий відкриття їжі. Це може навіть не бути їжею. Це може бути щось неїстівне, що просто звучить як їжа може відкрити. Інший приклад-мої собаки стає гіпер порушену в будь-який час я поклав мою багажника на моїй машині, тому що 90% часу я завантажую їх і взяти їх до річки. Люди роблять це також. Ви коли-небудь комусь подзвонити і ви не хочете на нього відповісти, тому що ви знаєте, вони зазвичай телефонують, щоб попросити тебе про послугу? Ви дійсно не знаєте, але ваш кондиціонер є те, що вони, ймовірно, хочете зробити щось для них.

Так ось що ти робиш з клікер підготовки. Ви спілкуєтеся з нагородою. Натисніть кнопку, яка також може бути свисток або просто твій голос, знаки поведінки і, отже, називається "маркер". Він відомий як "міст", що означає, що у тварин розум, його мости і з'єднує звук клікер з нагородою, а також дію, яка викликала клік.

Ви можете запитати, чому ви не можете просто сказати "хороший хлопчик". В реальності ви можете. Благо клікер полягає в тому, що він постійно залишається один і той же звук, довжина і тривалість. Це також короткі і гострі. Це дозволяє вашого вихованця, щоб знати точно, що він робив, коли він був обраний і винагороджений. У традиційне навчання, ви отримаєте поведінку, сказати "хороший хлопчик", і ходити і лікувати їх. Навіть в той час це бере, щоб сказати "хороший хлопчик" ваша собака могла б зробити безліч поводжень. Можливо, ви намагаєтеся буду сидіти з кликером, ви відзначите миттєвий його дупа стосується підлоги, і він швидко зв'язати прикладом торкаючись підлоги одно натиснути одно лікувати. Однак, при традиційному методі, він міг би доторкнутися до себе п'ятою в підлогу, почав сидіти, подивився наліво, відкрив рот від збудження, і т. д... Так що це займає набагато більше часу, таким чином, хоча ви, ймовірно, зможете досягти таких же результатів. Вниз бортове пристрій не завжди на ви, хоча я вважаю це мінімальний побічний ефект, як тренування, як правило, планується.

Як ви підібрали, деякі люди не завжди лікує. Це з цілого ряду причин. Деякі собаки віддають перевагу ласку та іграшки для ласощів і ви побачите багато schuntzhound (напевно понівечили це слово) і собак охорони, які більш мотивовані на іграшки, чим лікує. Більшість хоч раз, напевно, тому, що вони почали їх припинення. Ви не завжди потрібно лікує клікер. Вони для встановлення поведінки. Як тільки вона вкоренилася, ви можете почати задавати для декількох повторень або прикутий поведінки, перш ніж натиснути. Це, як ви робите складні трюки. Ви ж маленькі поведінки і зв'язати їх в одне велике поведінку.

З плином часу, ви зможете поетапно лікує майже повністю, і ви зможете поступово відмовитися від клікер набагато раніше. Вам необхідно періодично звертатися з ними. Зрештою вони прийшли, щоб побачити, що їх зусилля не варто відсутність винагороди, якщо ви не тримаєте їх, сподіваючись, що повернемося коли-небудь. Він з часом стає вкоренилася як вчинити. Це привчання до горщика дитини. Батьки повинні сказати їм знову і знову, що вони повинні спробувати використовувати великий хлопчик горщик. Вони не розуміють слів, але в підсумку зробити намір і я думаю, що ніхто не читав цього досі думає, що це гарна ідея, щоб сходити в свої штани. Але агов, я можу помилятися. :Д

Так ось суть її. Я піду на кілька порад зараз. По-перше, заняття повинні бути короткими. Ваша тварина не має майже ніякої уваги. Він буде рости після тривалої підготовки, але якщо ви йдете занадто довго, по-перше, вони розчарувалися і закрили. Кілька 5хв тренувань протягом дня легше і собаці, ніж 1 годину сесії. Крім того, не намагайтеся занадто багато відразу. Якщо ви отримуєте деякі хороші результати, зовсім немає. Якщо вони плутаються, назад на щось легке, достатньо протягом дня, і подумайте, як ви можете допомогти їм зробити це. Прогресу 1% в день-це 100% поліпшення у 100 днів.

Способи поведінки, які ви повинні дивитися на заманюють, формуючи, і випадковий захоплення. Випадковий захоплення-це інколи єдиний спосіб отримати те, що ви хочете. Крім того, ланцюжки поведінки є важливим для просунутих трюк.

Нарешті, ти говориш про виховання кота. Хоча це, напевно, можливо, підготувати, щоб бути розчаровані. Собака хоче сподобатися вам, кішці плювати. Це суворо нагорода за дію. Ніби люди не будуть працювати, якщо вони не сплачені. Так що тримайте сесій короткий, і не хвилюйтеся, якщо вони просто зовсім або ходьби, вони отримають їх в кінці кінців. Найпростіший спосіб почати з кішки-це пластикова ложка, приклеєний до стрижня. Мені подобається стрижні телескопічна для зберігання. Помістити краплю вологого корму на ложку і кішка природно обнюхати його. Коли вони доторкнутися до неї носом, натисніть і лікувати. Коли вони розуміють мосту, спробувати змусити їх доторкнутися до неї без їжі, натисніть кнопку, а потім лікувати. Це важливо, щоб отримати поведінка, відповідне перед додаванням словесні репліки, і ви не повинні використовувати словесні репліки більш ніж один раз. Якщо ви маєте, то поведінка не достатньо хороший для словесні репліки. Поведінка я описую вам тренувати кішку з основою команди в "Контакті" і в остаточному підсумку вирішити всілякі варіанти поведінки типу: 'Іди, сідай, принеси і т. д...

Я сподіваюся, що ця інформація допоможе вам. Удачі.

+263
Ruben Rubovski 29 груд. 2013 р., 16:49:08

Я маю на увазі робити кішка теорій, переконань, бажань і намірів власників людини, як ми маємо про інших людей?

+212
user50018 21 черв. 2011 р., 04:24:24

Наука горах зараз робити сухі і вологі корми дієтичні, що є йод-безкоштовно, це називається р/добу.

Мій старий кіт 17 років, і вона мала проблеми з щитовидною залозою протягом майже двох років. Скільки років вашій кішці? Зовсім недавно, порадив ветеринар, що моя кішка буде переведений з vidalta таблетки по науці Хіллс дієта, але після деяких досліджень я вирішив, що я б краще дотримуватися того, що я знаю й те, що він знає. Він нещодавно втратив багато ваги. Він їсть багато курки і риби, яка, мабуть, завантажуються з йодом (особливо риба). Якщо ви намагаєтеся лікувати його, просто йодом-дієта, ви повинні бути дуже обережні (рада від мого ветеринара).

Чи розглядали ви щодня таблетки? У мене є рецепт від ветеринара і купити їх дешевше онлайн. Сподіваємося, що ви знайдете те, що тільки підходить вашій кішці.

+201
r11 2 лют. 2016 р., 15:36:53
Середнього розміру гризун з Анд.
+175
Ian Turner 25 бер. 2018 р., 11:26:50

Це звучить як одна кішка любить смітити робот. Можливо, вам доведеться визнати, що ви не зможете використовувати його. У кішок є переваги просто як люди. Ви не змусити людину використовувати річ, яку вони ненавидять, і так теж, якщо кішка ненавидить його так сильно, ви повинні бути непохитними. З позитивного боку, за всіма рахунками я чув, самоочищення коробки, не всі вони до тріщини бути. Звичайно, ви не повинні совку, але механізми вам огидно, а це складно і клопітно onorous, щоб спробувати очистити ці.

Інший варіант-використовувати обидва, але тримати роботів далеко не одна кішка потребує доступі к. Таким чином, ви могли бути врятовані деякі роботи, але одна кішка все ще в вікно, що він хоче. Інша кішка буде, ймовірно, використовувати послід робот, коли інша коробка не є чистим, тому що більшість кішок віддають перевагу чисті коробки.

+173
natted 28 січ. 2018 р., 20:53:47

А я не можу знайти будь-який поважаючий себе ветеринарний джерела, що держави або пояснює це, я можу сказати вам, що фермери використовують карбонат кальцію (гашене вапно) для лікування кислий грунт. Ідея полягає в тому, що кальцій замінює кислотний, у разі вашого кролика, азот, і азот реагує з карбонатом, щоб створити вуглекислий газ і воду. У цьому випадку грунт повинна бути більш лужною

Цей принцип докладно виклав тут: Виправлення кислотності грунту

Що стосується боротьби з Високий пучок:

Хоча я не ветеринар, але я б запропонував вам оцінити, що ви годуєте вашого кролика.

Будь-яка їжа з високим вмістом білка, такі як сіно люцерни, призведе до його плюшка зросте, тому що Колобок-це побічний продукт організму розщеплювати і з допомогою білків.

Кролики не дуже добре обробляти молочні продукти. Було б краще, щоб уникнути шлунково-прикро, якщо є ниркові проблеми.

Довге стебло волокна допоможуть зберегти кишечнику кролика від переходу в стазис (не рухається).

В цілому, кращий спосіб боротьби з нирковими проблемами або невдача при використанні в харчуванні. Якщо бадилля буряка і кульбаби зелений виявиться неефективним, ви можете попросити вашого ветеринара про азоту обов'язкові ліки, як він може бути доступний для кроликів.

+160
Lhuii 4 груд. 2014 р., 03:36:09

Хвіст дійсно виляє просто каже "Я схвильований". Собаки можуть навіть гавкати і намагатися загнати кого-то далеко, поки ще виляє. Це лише одна з ознак, який може показати вам собака тебе не боїться або відчуває себе пригнічено в будь-якому випадку (що б бути причина, щоб підштовхнути вниз хвіст між ногами).

Враховуючи, собаки можуть бути набагато більш агресивні і небезпечні порівняно з кішками (особливо бездомними/роумінгу), я б не став довіряти на будь-яку просту позицію або поведінку. Також собаки можуть інтерпретувати сигнали по-різному в залежності від того, як вони засвоїли (якщо взагалі!).

Але в цілому, що я знаю:

 • Не дивіться на собаку. Схожі на кішок, вони можуть грати в "мерехтіння, і ви втратите гри.
 • Собаки будуть намагатися читати ваші загальні пози і поведінку, наприклад, при ходьбі спокійно і повільно.
 • Вони також буду слухати твій голос і спільна мелодія. Ти звучання агресивних чи ні? Так що насправді говорить "Привіт" вища, щасливим голосом, може зробити більше, ніж будь-яка інша річ, ви можете думати.
 • Багато собаки показують іншим, що вони зовсім не небезпечні і хочуть зустрітися з ними, лежав і чекав. Це, швидше за все, мова не йде, тому просто стояв на місці, вигин і/або навпочіпки може бути достатньо. Майте на увазі, що більш агресивні собаки може порахувати це знак покірності.
+145
Mohith Kalyan 5 квіт. 2017 р., 16:50:51

Ваша кішка нудно, а так це з'ясувати, веселі ігри, щоб грати. Якщо вам не подобається, робити те, що вона робить не так весело, і придумаємо що-небудь веселе заняття для того, щоб зробити замість цього. Я пропоную прибирати стільки елементів, як ви можете з таблиці і лічильники, тому вона має мінімальний скостити. Для більш відповідних заходів, спробуйте пограти з вашою кішкою, або надаючи йому нові іграшки. Експеримент і з'ясувати, що приваблює його. Якщо нічого, спробуй це кішка дерево і помістити його в область, де кішка, забравшись на лічильники, і іграшки, і такі на ньому, що це дозволяло шабашити.

+108
tjlevine 30 квіт. 2010 р., 09:34:18

Я хочу віддати деякі з моїх кішок, але вони вже оселилися в нашому домі. Як слід вчинити з цим?

+77
Sankalp 6 лип. 2018 р., 01:19:22

Як ви вже зазначили: ця ситуація небезпечна. Необхідно захистити балкон шляхом встановлення чистої що позбавить вашу кішку від падіння або стрибки з балкону (чисте підходить для кішок, отвори не надто великі і краще б провід підтримувані мережі, які не покусали одне від одного).

+48
dimm0k 22 груд. 2011 р., 01:19:50

Де я живу аналіз крові не робили перед операцією, якщо немає медичних умова, що має бути підтверджено або виключено, що може вплинути на результат операції.

Посилання: http://www.pethealthnetwork.com/dog-health/dog-checkups-preventive-care/why-does-my-dog-need-blood-work-anesthesia

Аналіз крові не покаже низький вміст кисню і якщо він робить це просто картинка насичення кисню в точний момент часу, коли був узятий зразок.

Коли операція робиться ветеринар буде використовувати Clip-на електронній кисню метр для того щоб контролювати тварина,це той же тип обладнання, яке використовується на людей в лікарнях, і це показує киснем-сатурації і частоти серцевих скорочень.

Кисню метр використовується, так що ветеринар може контролювати ваші домашні тварини постійно vitalsigns під час операції і невиконання цієї вимоги є основною причиною смерті при анестезії.

Посилання: https://todaysveterinarypractice.com/anesthetic-monitoring-your-questions-answered/

Аналіз крові може показати, якщо у вашого вихованця є алергія на які-небудь ліки, які використовуються під час операції,але аналіз крові повинно бути зроблено задовго до того, як операція буде проведена, так що лікар може отримати результати з лабораторії.

+48
Mark Orlassino 1 лют. 2015 р., 22:05:44

Птахів розмір клітини може залежати від самої птиці: клітина знаходиться на маленькій стороні, але якщо ваша птах багато часу проводить поза клітини і використовує тільки клітка, щоб спати, то може вистачити.

Однак, якщо ваша птах проводить більшу частину часу в клітці, потрібно щось більше. Цей сайт містить зручний довідник для мінімальний розмір клітини для даного виду:

Видів | Хв. Розмір Клітини | Прозорами

Зябликів | 18"Х18"х30" | 1/4 до 1/2"

Канарки | 18"Х18"х24" | 1/4 до 1/2"

Хвилястих папужок | 18"Х18"х24" | 1/2"

Кореллі | 20"х20"х24" | 1/2" до 5/8"

Нерозлучники/Parrotlets | 24"х24"х24 | 1/2"

Ringneck папуги 24"х24"х36" 1/2" до 5/8"

Папуги/Poicephalus | 24"х24"х24" | 5/8" до 3/4"

Човни/Pionus/Гонконг | 24"х24"х36" | 5/8" до 3/4"

Амазонки/міні-Ара/труну Какаду/африканські сірі | 34"24"х36" | 3/4" до 1"

Великі Какаду | 36"х48"х48" | 1" до 1,5"

Великі Ара | 36"х48"Х60" | 1" до 1,5"

+31
RavalNiraj 26 вер. 2017 р., 03:21:09

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil