Хто-небудь знає, якої марки собака іграшка жовтий, мініатюрна, плюшева іграшка качка?

Мій щеня використовує цю качку як іграшка. Я пробував зворотний пошук зображень для цієї іграшки не пощастило. Я не можу згадати, де я купив його, і я вже відрізала бирки. Я шукаю це точно іграшка. Хто-небудь бачив цю іграшку і знає, де я можу купити його? Спасибі!

enter image description here

+637
steven smith 21 трав. 2010 р., 10:05:45
36 відповідей

Подумайте, як інші будуть реагувати. Ви знаєте, собака просто хапають, ніжно, але якщо вона робить це для когось іншого, вони можуть впадати в паніку.

Якщо у вас дозвіл на це, ви повинні чітко навчити її розрізняти, коли і де це доречно. Це займе більше зусиль, ніж просто навчання не для цього людям.

+990
Vanco 03 февр. '09 в 4:24

Я також знайшов це відео на YouTube , показуючи методика навчання "досить сидіти" використовуючи клікер, позитивне підкріплення. Це, здається, стане гарним доповненням до іншої відповідь.

З опису відео:

Сидіти трюк 'досить' є одним з моїх улюблених вправ для навчання собак. Це не тільки чарівні трюк, але він має багато переваг, які роблять його обов'язковим для навчання. Вчу сидіти досить збільшує баланс і усвідомлення свого тіла собаки. Він також будує свої собаки основних м'язів, які захищають хребет від травм під час собачого спорту або грає. 'Сидіти досить' - Це пастка для здорових собак. Якщо ваша собака має вже існуючі пошкодження, проконсультуйтеся з фізіотерапевтом, щоб дізнатися, якщо цей трюк безпечний для вашої конкретної собаки.

+943
Bhushan R Timla 22 лип. 2018 р., 06:44:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В першу чергу, потреби в харчуванні вашої собаки буде щодо їх способу життя (режим тренування), розмір, порода, вік і якщо жінка, чи дійсно вони вагітні/матерів. Коментар Це путівник по необхідним харчуванням для собак від людей на Уолшем основні відомості про живильної основи. Зверніть увагу, що в керівництві (індекс на фото нижче) перераховані поживні речовини (включаючи вітаміни і мінерали) необхідні.

enter image description here


Як я можу гарантувати, що домашня їжа собака здорова для моєї собаки?

Як вам змінити дієту вашої собаки, тримайте очей на вагу вашого собаки - вона не повинна коливатися. Загалом ви хочете, щоб їх ребра помітні, але не виступають. Порода і шерсть у них, звичайно, буде фактором тут. У мене є старі, подагричні штатив, тому я намагаюся тримати її трохи "недовага" - але ваша собака має свої вагові коефіцієнти.

Також зверніть увагу на їх випорожнення при проносі, запорі, слизу або крові. Контролювати свої сечовипускання на колір і запах. Це завжди темно-жовтий і їдкий? Якщо це так, то дієта може бути дуже багатим. Вони млявим або активним і уважним, як ніколи? Якщо вони знаходяться в летаргічному сні вони можуть отримувати недостатнє харчування, або, може бути, вам просто отруюючи їх. Вони изрыгнуть нову дієту або відмовитися від неї? Їх вдихати запах краще або гірше? Неприємний запах з рота може вказувати на проблеми зі здоров'ям. Сухі луски формування на їх ніс? Ці ваги можуть вказувати на проблеми зі здоров'ям. Вони показувати дивна поведінка? Раптові зміни в поведінці і темпераменту може вказувати на проблеми зі здоров'ям. Трохи газу можна очікувати з великою дієтичних змін, але продовжив метеоризм і здуття живота, особливо ознаки того, що ваша собака не робить на нову дієту.

Це повинно піти, не кажучи, що приготування їжі для вашої собаки-це не те ж саме, як приготування їжі для себе і всією вашою родиною. Уникнути всіх добавок, як цукор, сіль, приправи і т. д. в їжу вашої собаки. Свіжі інгредієнти кращого звичайно, але якщо консерви, переконайтеся, що є без додавання солі і консервантів.

Якщо ви вирішили приготувати для вашого вихованця, проконсультуйтеся з ветеринаром і/або ветеринар дієтолог Про дієти підходять для вашої собаки породи, віку, розміру та рівня активності. Тоді ваш ветеринар регулярно стежити за здоров'ям собаки. Проконсультуватися з ними про те, як контролювати вашу собаку в період між регулярними оглядами.


Я зацікавлений в тому, щоб мої собаки на натуральному харчуванні.

Повністю залежить від того, що ви розумієте під "природним". Щоб скласти дієту грунтуючись на тому, що тварини їли до приручення бідних міркування, як ікла мають фізіологічно змінено з моменту одомашнення. Крім того, більшість одомашнених собак не виживе чи просто вижити з тріском, якщо б вони були "в дикому вигляді", і пішов в сміття і полювати, але я припускаю, що це не ваша мета.

Якщо під "природним" ти маєш на увазі без штучних добавок і консервантів (наприклад, ВНА, ВНТ, і TBHQ), потім дотримуватися свіжих і органічних інгредієнтів. Також, ви можете подивитися на наявних у продажу тварин джерел їжі, які оснащені процесів годівлі і гарантований аналіз у маркуванні продукту, а також реклама "без штучних консервантів". В цій статті, "синій буйвол, Орієнтації, природа, різноманітність, Ево, Інноваційної, Каліфорнія природного і доктора Тіма виробництво корм для собак з використанням натуральних консервантів." См. також моя відповідь на питання:"Що я повинен шукати в поживний корм?"


Мені от цікаво, чи буде домашня їжа собака є безпечним і здоровим для моєї собаки.

Це може бути.

Якщо ви годуєте вашу собаку сирих продуктів , хоча, бути відрізнятися обережні з препаратами, щоб не поширювати такі речі, як сальмонела або кишкова паличка в решті частини вашого будинку. Як сальмонела і кишкова паличка є зоонозними - тобто хвороб, які можуть передаватися від тварин до людини. Це може відбутися від чого-то ж просто, як годувати свою собаку чимось сирим і тоді ваша собака лиже вам. Слід також відзначити, що незважаючи на ФАД популярність "сироїдіння" собаки схильні сальмонельоз від сирих яєць і сирого м'яса (птиці, яловичини, свинини і т. д. а також немиті фрукти та овочі):

Сальмонельоз-інфекція зустрічається у собак, викликаних бактерії сальмонели. Це часто призводить до розладів, включаючи гастроентерит, спонтанних абортів, а також септицемії. Ця бактеріальна хвороба також зоонозні, означає, що він може передаватися людині.

Тяжкість захворювання часто визначити ознаки і симптоми, які явно присутні у Собаки. Симптомами, які зазвичай спостерігаються у собак з сальмонельозу включають: гарячка, шок, млявість, діарея, блювання, анорексія, втрата ваги, зневоднення, шкірні захворювання, слизу в калі, ненормально швидкого серцевого ритму, збільшення лімфатичних вузлів, патологічні виділення з піхви, мимовільний викидень або аборт.

Хронічних форм сальмонельозу можуть виявлятися деякі з цих же симптоми, однак вони будуть більш важкими. Ці симптоми включають: лихоманка, втрата ваги, втрата крові, не-кишкових інфекцій, діареї, яка приходить і йде без логічного пояснення, яке може тривати до трьох чи чотирьох тижнів, або довше

Собаки також схильні до зараження кишковою паличкою від годування вашого собаки сире м'ясо, немиті овочі і такі:

Е. coli - інфекція часто зустрічається у новонароджених цуценят в перші тижні життя, проте, він може бути знайдений у собак будь-якого віку. Початок дуже несподіване, і може призвести до серйозних ускладнень, тому її потрібно негайно лікувати. Інфекції E. coli може призвести до зараження крові, чи сепсис, і було виявлено, що з'єднання з парвовірус у собак і цуценят, що призводить до збільшення ризику смерті на парвовірус.

Симптоми інфекції E. coli у Собаки: блювання, відсутність апетиту, зневоднення, прискорене серцебиття, депресія, млявість, нездужання/слабкість, діарея, зниження температури тіла, і синюваті десни, ніздрі, вуха, губи або анальний отвір

Тому, я б настійно рекомендуємо проти сироїдіння. Неважливо, наскільки більш "природним" може здатися, це небезпечно сентиментальної помилкою.


Побачити цю відповідь для прикладу рецепт якій автор стверджує, затверджено їх ветеринара для своєї собаки - не обов'язково схвалені для ваших хоча. Якщо ви вирішите піти цим шляхом, проконсультуйтеся з вашим ветеринаром, щоб вони могли оцінити ваші дієтичні плани і рецепт(и) в контексті вашої конкретної собаки оздоровчого профілю, історія і особливості їх способу життя (наприклад, скільки вправ вони отримують). Багато чого з того, що робить дієти в залежності від того, скільки вправ ваша собака отримує. 80% м'ясного білка може бути добре для робочих собак, але це може бути смертельна раціон для літніх в будинку-собака. В мінімальному розмірі 18% м'ясного білка рекомендується для підтримки дорослого собаки. Цуценята, вагітні собаки і робочі собаки вимагають більше. Також враховувати вміст жирів у раціоні. Підтримка доросла собака вимагає мінімум лише 5,5% жирів не більше 15%. Занадто багато жиру може викликати проблеми.

На додаток до пісного м'яса, розглянути види овочів, які, як відомо, корисні для собак в розумних кількостях:

 • Моркву. Приготовлені, не сирі. Сира морква-це добре в малих дозах, але занадто багато може розірвати нутрощі вашої собаки, якщо вони не жували досить добре.
 • Солодкий Картопля. Тільки варену і без шкірки.
 • Зелена Квасоля
 • Горох
 • Кукурудза
 • Соєві Боби
 • Огірки. Облізла.

...краще тільки в невеликих кількостях:

 • Спаржа.
 • Білий картопля - відварну картоплю-це добре, але не пагони, стебла або зелені частини. Немає сирого картоплі, без шкури.
 • Брокколі.

...а також зерна , як

 • Рис
 • Вівсянка
 • Ячмінь

Ці зерна або гарбузове пюре допомагає тримати вашу собаку регулярно, якщо в них понос.

...крім того, занадто багато цитрусових-це не дуже хороша ідея, але деякі фрукти добре в невеликих кількостях:

 • Яблука.
 • Кавун (без насіння і шкірки) та інші дині.

Також розглянемо 1 чайна ложка яблучного оцту розвести з 1ст ромашкового чаю і 1/4 склянки рубаною петрушки, молодий пирій пагони або паростки.

Ваш ветеринар буде в змозі допомогти вам адаптувати ваш рецепт(и) на етапі вашої собаки, а також у життя. Якщо вони не можуть, вони повинні бути в змозі рекомендувати ветеринар дієтолог. Якщо вони не можуть знайти кращого ветеринара.


Які конкретно вітаміни і мінерали повинні переконатися, включений бути здоровою і збалансованою, як це можливо?

З "що "збалансованої" їжі собаки?"

Собаки і кішки також потребують більш ніж 50 ключових поживних речовин, найбільш важливими з яких є вітамін С і мінерали: кальцій, магній і фосфор. Баланс цих поживних речовин дуже важливо, занадто. "Тіло являє собою дуже складне органічне місце, де біохімічних реакцій відбувається", - пояснює Керрі Маршалл, ДВМ, ліцензований ветеринар і головний ветеринарний інспектор з Trupanion.

Далі від Європейського Пет харчової промисловості Федерації:

 • Собакам потрібен ретельний баланс кальцію/фосфору і достатня вітамін D для міцних кісток і здорових зубів.
 • Жири та олії є джерелом енергії, що важливо для активних і великих собак.
 • Білок необхідний для підтримки м'язів тіла.

Огляд вітамінів і мінералів, необхідних, дивись Національного дослідницького ради "поживних потреб собак і кішок."

Основний список вітамінів і мінералів див. В цій статті за AAFCO. Необхідні мінерали входять: кальцій, фосфор, калій, натрій, хлорид, магній, залізо, мідь, марганець, цинк, йод, селен, і так далі. Необхідні вітаміни включають в себе: вітамін А, вітамін D, Вітамін Е, тіамін, рибофлавін, пантотенова кислота, ніацин, піридоксин, фолієва кислота, вітамін В12, холін, і так далі.

Крім переліку необхідних білків, жирів, вітамінів і мінералів, ви також повинні розглянути їх взаємодія в контексті вашої собаки, рівня активності, породи і такі відомості, як ваш ветеринар буде знайома з того, щоб з'ясувати загальну дієтичний профіль. Занадто багато або занадто мало може бути погано, і наслідки не очевидні. В додаток до огляду інформацію в мою відповідь, ви повинні проконсультуватися з ветеринаром або їх порекомендував ветеринар дієтолог. В іншому випадку просто дотримуватися сільського господарства США, Управління з санітарного нагляду, і AAFCO затверджено корму для собак.

enter image description here

+881
watwood 12 лист. 2013 р., 04:03:45

Я тільки що отримав зелений щоці згодні мені сказали, що він вже майже 5 років сили приборкувати і говорить, але він не я отримав його на мій палець в клітину за допомогою ласощів, щоб отримати його, але це він, здається, щасливий, що він муркоче, коли він якось. У мене теж є рок-pebbler і кільце шиї вони дівчинки, як мені змусити його летіти до мене з клітки

+871
FGRibreau 26 вер. 2014 р., 18:13:18

У нас є 7 місячний Хаскі. Цим ранком, вона спіймала кролика на задньому дворі. Вона йде в туалет і я отримував їжу і воду, коли почула крики з двору. Я схопив ліхтарик і виявив, що у неї був кролик. Вона не хотіла випустити його, так що я погнався за нею по двору, поки вона не кинув її, і я міг отримати від неї. Вона була дуже агресивною і загарчав на мене, що я думаю, це нормально.

Моє питання, Є чи не це може зробити її більш агресивною по відношенню до нас, чи до іншої маленької собаки в нашому домі. Ви завжди почуєте розповіді про собака смак крові, що у них більше смаку, але я не знаю, якщо ці старі казки дружин або якщо є якась достовірність в них.

+869
Jimmy Osborne 31 бер. 2017 р., 17:40:01

Я недавно (три місяці тому) прийняв кішку з притулку. Він становить близько 1 або 2 років, і, напевно, Мейн-Кун суміш. Половину часу він милий, ласкавий комашці, а іншу половину часу він гіпер терору. Він буде нападати і кусати (жорсткий!) мої ноги, коли я гуляю, і іноді робити "Хеллоуїн кішка" поза з його зігнувши спину і хвіст зникнути.

Як я можу отримати його, щоб направити свою грайливість на свої іграшки (яких у нього багато), а не ноги? Що це найкращий спосіб реагувати, коли він кусається, щоб зупинити його від цього? Б інший кіт, так він приятеля допомогти?

+802
chaoskcw 12 квіт. 2017 р., 06:08:32

Моя кішка має більш активний, опухлі щитовидної залози, змушуючи його постійно бути голодним, і частою блювотою. Так, з чотирьох варіантів - променева терапія, операція, щоденні таблетки, чи змінився раціон харчування - ми вирішили дати йому змінити дієту, без йоду, щитовидна залоза повинна функціонувати мабуть. Тим не менш, партія не йод продукти, як правило, не з'їла наша кішка, а член сім'ї вирішив дати йому 100% натуральний (в упаковці) харчування замість м'яса (які очікувано були зустрінуті з розумінням від нашої кішки).

Проте Я переконаний, прочитавши, що м'ясо може містити йод (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7216884, http://www.healthboards.com/boards/thyroid-disorders/423636-iodine-meats.html), що це не підходяща заміна, а насправді може сприяти функціонування щитовидної залози.

Тому, я можу сміливо використовуючи натуральну м'ясну їжу замість прописаних не йоду їжу?

+776
sgnfis 8 серп. 2014 р., 06:32:31

Нюх ігор

Найкраще підходить для: фізично менш активних собак, відстеження породи собак

Часу вимоги: 3 - 5 repititions, 5 хвилин

Є різні варіації цієї гри, але для всіх треба лікувати з сильна, смачний запах.

Оболонка ігри / капелюх

Нехай ваша собака сидіти і чекати. Місце 3 склянках або креманках догори ногами на місцях, де ваша собака зможе їх побачити. Покласти одне лікуємо в одну миску, але прикидатися, що покласти під кожну тарілку. Зателефонуйте вашої собаки, дайте йому понюхати на чашки і підняти його, якщо він затримується на один (навіть якщо воно неправильне) поки не знайшов лікування. Переміщення миски між кожному випадку допомагає розсіювати затяжний запахи.

Кекс лотереї олова

Взяти формочки для кексів або аналогічний об'єкт з декількома поглибленнями. Місце звертається в деякі з виїмки, потім покрити кожен з них з тенісний м'яч, маленький плюшевий або схожі. Собака, щоб винюхувати, де лікує приховані і як їх отримати.

(Ідея йде з широко відкритими домашніх тварин)

Відстежувати лікувати

Нехай ваша собака сидіти і чекати. Тісно рухатися по землі, де ваша собака не може бачити його, а потім сховайте його (або просто впустити його). Покличте свою собаку і нехай знайде ласощі по сліду, який ви створили. Вибрати нове місце для кожного поганий, тому що кожна наступна стежка робить це важче, щоб знайти новий. Приховуючи лікувати вище рівня землі також робить це важче, щоб знайти.

+772
Adnane Rifai 23 серп. 2012 р., 04:06:47

Початкові дослідження вказують на те, що немає ніякої кореляції між володінням кішок і договірних toxomoplasmosis.

Захворюваність на рак мозку мабуть, зросте, коли люди піддаються впливу токсоплазм (більш ранні дослідження пов'язали зростання антитіл в популяції на більш високі рівні раку мозку), тому дослідження проводилося у Великобританії , щоб побачити, якщо кішку господарі мали більш високий рівень раку мозку, ніж власники кішок.

У загальній складності 626 454 жінок у віці 64 років в середньому на початку дослідження були включені у аналізи, серед яких, 114 614 (18%) належить принаймні однієї кішки.

Захворюваність на рак мозку не збільшений у жінок, що живуть з кішкою (ОР = 0.88, 95% Ді = 0.62–1.24), коли в порівнянні з жінками, що живуть без тварин. Аналогічно, ніяка асоціація не спостерігалася для всіх пухлин ЦНС, або на вказаний гліома або менінгіома (табл. 1). На закінчення, власники кішок в когорті жінок середнього віку у Великобританії не мають підвищений ризик розвитку раку мозку, коли порівняно з non-власники кішок. Це, однак, не виключає можливості того, що Т. гондий інфекції з іншого джерела, може бути пов'язано із захворюваністю на рак мозку.

Він припустив, що значним джерелом т. gondii інфекції можуть бути з іншого джерела, ніж кішки самі. Неправильно приготоване м'ясо, немиті овочі та фрукти, а обробку забрудненого грунту (в саду) всі відомі фактори ризику, які можуть відігравати велику роль у передачі т. gondii для людини.

+766
Dellirium 22 січ. 2010 р., 17:01:23

Напевно, не стільки турботи в Індії, але ви, безумовно, не повинні годувати м'ясо корови до корови.

+742
user23501 26 черв. 2015 р., 17:35:10

Як скептик і хто-то, що ніколи не було вихованця, все, що я бачу в домашні тварини-це істоти, які дуже потребують, і ви повинні доглядати, піклуватися, коли хворію, іноді з допомогою дорогих процедур, і в тягар, якщо ти повинен триматися за будь-який час більше, ніж кілька годин.

Що сказав, далі до висновку, я потягнувся за відповідь на питання "чому у людей є домашні тварини?" полягає в тому, що домашні тварини, в основному собаки, чимось нагадують реакцію, що люди, які люблять і піклуються про вас з вами, хоча це, можливо, інстинктивний. Наприклад: собака виглядає щасливою, коли він побачив господаря, просто як подруга або член родини. І це, як правило, приймаються людьми як привід прив'язаний. Інші, більш просте пояснення полягає в тому, що домашні тварини дуже милі і нам подобається мати їх навколо.

Так чи є наукове пояснення, чому люди заводять домашніх тварин?

+731
Weedkun 28 жовт. 2012 р., 15:49:18
Помісних тварин є результатом схрещування двох різних порід (такса, хаскі) одного і того ж виду (собаки). Синоніми включають в себе "мікс", "полукровка", "помісь", "гібрид" і "конструктор улюбленця".
+716
Aarju Ansari 15 груд. 2017 р., 16:41:43

Причина залежить від решти мови тіла.

Якщо вуха вниз і хвостом догори, потім, дивлячись в очі-це виклик своїм домінуючим становищем. Велику частину часу, якщо ви бачите це і говорите з собакою, щоб збити його (або якийсь свій метод) собака вниз і це кінець. Така поведінка може бути небезпечно, якщо собака проявляє по відношенню до дітей. Важливо якщо ви бачите, що ви правильно чи ви ризикуєте ваша собака діє агресивно по відношенню до дитини.

Мопси мають поведінкою, де у них буде сумне обличчя, смикати їх вуха, поклав їх хвіст униз, демонструючи покірність і подивися на мене, намагається привернути увагу. Хтось з жорсткими відділу хребта, ніж я б не потурати такої поведінки, так як тільки ви нагороджуєте його, ви виявите, що собака буде використовувати його частіше. Повір мені... хоча я повинен визнати, це чертовски мило і дійсно, хто зможе встояти перед Моська виглядають жалісно.

Інші часті поведінку я спостерігав, - це вуха і хвіст, тому що вони хочуть грати. Багато разів мої собаки будуть демонструвати таку поведінку, приніс мені іграшку, яку вони хочуть грати, або коли я в неуважності грав одній зі своїх іграшок. Це просто спосіб дати їм знати, що вони хочуть пограти з вами.

+676
mringel 18 черв. 2016 р., 13:04:41

Я переїхав з квартири мій 2-річний кіт. І через 3 дні він отримав на відкритому повітрі і пішов погуляти. І раптом зникли. Я шукав і кликав вгору і вниз по вулицях, покласти листівки, зв'язався з місцевими ветеринарами і всіма сусідами. Я шукав багато з їхніх будинків, як я міг. Я заглянув у будь затишний куточок або щілину, що я можу уявити, як кішка ховається.

Зараз його вже 3 дні без сліду.

Я читав, що кішки, які зміщуються зазвичай ховаються і не відповідають на дзвінки або виходити.

Питання

Він прийде, коли він голодний / досить розпачливим? Його інстинкт виживання і сила його? Я буду продовжувати пошук протягом тижня, Якщо у мене є надія, щоб знайти його.

Що ще я можу спробувати його знайти?

Дякую

+668
Ketan Patkar 3 жовт. 2010 р., 06:11:05

Не маючи додаткової інформації, моя вам порада, якщо безпека є вашою головною турботою (що має принести тварину до фахівця з догляду за тваринами тренер.

Деякі тренери можуть впізнати укорінені поведінкові проблеми і можливі причини. Пам'ятайте: тварини теж можуть відчувати психічне захворювання, яке може призвести до непередбачуваного поведінки.

Ваша собака може із зором/проблеми зі слухом/нюхової, які заважають ідентифікації вас, що фахівець з догляду за тваринами можуть також бути в змозі ідентифікувати.

Мама привезла собаку з дуже дивною поведінкою довіреної експерта по догляду за тваринами, який називав її (собаку) до ветеринара для правильного діагнозу епілепсії, яке виявилося собака. В інших випадках вас можуть чекати різні неврологічні захворювання, деякі з яких можуть призвести до небезпечної поведінки.

Але це все домисли. Ваша собака може бути в порядку і це може просто бути особлива поведінка. Вам собака подивилася на.

+655
Martin Jordan 27 груд. 2015 р., 12:26:35

Це ідеальне місце, щоб зробити фекальних парити і мазати, щоб шукати будь-які яйця або найпростіших, до лікування. Якщо ви віддаєте перевагу просто емпірично проглистогонить потім є багато безпечних позабіржовому продуктів, але є також багато небезпечних позабіржовому продуктів.

Для емпіричного дегельмінтизації у дорослу собаку я б рекомендував фенбендазола продукту (наприклад, Панакур) або Пірантел продукту (наприклад, Nemex).

Фенбендазола для покриття найбільш поширені внутрішні паразити, але не глисти, а не для heartworms. Пірантел отримаєте круглих черв'яків і нематод, але не більше того.

Немає жодного продукту, який буде отримувати всі черв'яки. Деякі актуальні ліки, такі як перевага мульти гарні для бліх, круглих черв'яків, а також деякі види глистів.

Будь-який продукт ви використовуєте, переконайтеся, що доза його відповідним чином.

Я рекомендую вам попросити вашого ветеринара про товар Ви вирішите використовувати, перш ніж дати його собаці. Є багато продуктів там, і з деякими більш-позабіржовому продукти побічних реакцій, здається, відбуваються з лякаючою частотою.

+634
jcatanza 29 лип. 2014 р., 23:28:34

Цей тег слід використовувати для питань про процесі спарювання двох домашніх тварин протилежної статі для розмноження. Цей тег також може бути використаний на питання про те, як запобігти парування тварин разом з тегу. Для кращої відповіді, використовуйте улюбленця тегів.р , і т. д. і включати вік, породу тварин.

+613
Bart Marien 31 січ. 2011 р., 22:55:12

У собак є інстинктивна реакція, щоб попередити зграю, коли вони знають іншої собаки або тварини в безпосередній близькості, що незнайомий з ними. Вони можуть бути насторожив запах, погляд або звук.

А розум собаки, як правило, підключені до запахів. Навіть маленька собака може мати більш ніж в 20 разів більше нюхових рецепторів, як людська істота, і їх нервові шляхи тісно пов'язане з цієї дивовижної здатності. Джерело

Мопси трохи унікальної породи в тому, що їх ніс набагато коротше, що робить їх нюх набагато гірше, ніж у інших порід собак, тому вони іноді можуть навчитися покладатися на свої почуття більше, ніж їх запах. Це можливо, що робить їх болісно для тварин, які вони бачать по телевізору, де бассета не може бути стурбована всім, так як вони довіряють своєму носі більше.

Найгірше, що ви можете зробити, це спробувати утримувати їх, або дати їм увагу, коли вони виявляють небажану поведінку. Це буде армування, що вони мають право бути на сторожі і попередив про тварин по телевізору. Ви робите правильно, виправляючи їх з гавкотом, але обов'язково не пізніше терпіти гарчання. Це означає, що вони все одно повністю не видається вам, коли ви нехай це слайд, ви змусить їх піддати сумніву ваші здібності як лідера зграї. Не відступить, поки вони повністю представлені або спокійно у вашій присутності, зберігати спокій напористий керівництва весь час. Якщо ви надмірно емоційні або гнівайтесь, то ви будете здаватися нестійким і, ймовірно, зробити їх більш трепетно.

Урок повинен бути, що вони повинні вчитися, щоб не бути настільки пильними очима, з носом, як собака, природно, буде. Коли вони були повністю розслаблені після корекції ви можете винагородити їх задоволення, але переконайтеся, що вони візуально не зациклені на майбутньому лікування. Спробувати і навчати їх, щоб подивитися на вас, а не лікувати. Нехай запах лікування, перш ніж дати їм це.

Ще один спосіб зміцнити важливість нюху для вашої собаки, щоб гарантувати, що вони не вітаються з іншими собаками чи людей з зорової фіксації. Переконатися, що вони спокійно й покірні спиною відвернувся від наближається відвідувача. Коли собака або людина пахне відстань, тоді нехай ваша собака вітатися і визначити за відвідувачем з допомогою нюху, а не зору.

Вищевказані вправи допоможуть вашу собаку рухатися від зорових фіксацій і зосередитися на використанні свої первісні почуття.

+593
CDClarke 5 лют. 2014 р., 11:15:02

Повітряна куля матеріал не засвоюється кішками. Він може бути в змозі пройти через її травну систему, але це також може стати причиною засмічення. Засмічення-це дуже серйозна проблема, яка вимагає негайного уваги ветеринара.

Симптоми тромбозу можуть включати:

 • Блювота
 • Анорексія (не їсть)
 • Слабкість/млявість
 • Пронос
 • Втрата ваги

Якщо ваша кішка виявляє будь-який з цих симптомів, ви повинні негайно відвезти її до ветеринара.

В майбутньому, не дозволить вашій кішці грати з повітряними кулями (або якщо ви робите, підстригти кігті заздалегідь і уважно стежте за нею, поки вона має доступ до кулі).

+583
Help11355 4 серп. 2014 р., 22:25:50

Більшість вихованця місць інтернаті не володіють достатнім досвідом, щоб дошка кроликів. Багато хто не приймають їх, і деякі, які не знають, як доглядати за ними.

Ви праві в тому, що стрес є потенційно смертельними див. відповідний питання чи Може кролик бути наляканий до смерті?

В моєму районі є місцевий кролик порятунку (http://www.rabbitwranglers.org/), що також забезпечує посадку послуг. У випадку цієї організації, немає жодного об'єкту, everybunny в чиємусь домі. Ви берете кролика, який взяли на абордаж в будинок одного з волонтерів, вони піклуються про них, поки ви не пішли, спостерігаючи за зміни дієти, яка є однією з головних проблем , з якою часто нехтують початківці. Загалом забезпечити безпечну домашню обстановку для вашого зайчика. Ви можете бути в змозі знайти подібні сервіси у вашому регіоні.

Інші два варіанти я б розглядав:

 1. Сусід прийшов у твій дім щодня, щоб перевірити корм, воду, сіно і винести сміття.

 2. Взяти вашого кролика, щоб друг або член родини. Прохолодному місці в гаражі або підвалі з щоденний догляд стане набагато менш напруженим і пансіонат з ротації персоналу.

Нарешті, беремо тебе зайка з вами. Ми беремо наші кролики кемпінг на короткі та далекі поїздки, у мене є коротка відповідь на так з кроликами тут

+514
Erika H 28 бер. 2010 р., 02:35:24

Наш 5-місячне кошеня ще іноді кусається , я знаю, що їхні зуби ростуть, тому вони зазвичай кусаються, але як довго ріст зубів це займе ? Це поведінка нормальним ? По-друге, кошеняті вже 3 місяці, але кошеня раніше не дружить і тікає(іноді страшно).

+506
Milan Jirsa 5 лют. 2014 р., 18:50:10

Я пропоную вам обом бачу ваших відповідних медичних фахівців - вулиці кошенят не може мати необхідні щеплення і завжди є ризик зараження для обох. Той факт, що вона хвора-це гарна причина, ви повинні вжити заходів обережності заради вас обох.

Не припускаючи, що найстрашніше, кажуть, сказ, є непоганий шанс інфекції - лихоманка котячих подряпин прийшло в голову, але, мабуть, те, що називається занадто pasturella досить часто. Зоонозні хвороби-це річ.

Так, отримаєте і ви, і ваш новий маленький друг перевірив.

+492
scott perrie 9 лист. 2017 р., 15:05:58

Вирішити її. Вона все ще думає, що ви тепер її мама.

Загалом, ви не зовсім чужий для неї, вона просто не має інстинктивної ідеї, що ви. Але ви, здається, вести себе як її мама, і тепер вона думає, що ти її мама.

Якщо це не свинство, дозволити їй грати з вами.

Це дуже важливий період для неї, негативний досвід, що вона збирає зараз від вас, вона може відштовхнути від вас на все життя. Що зараз вона дізнається, буде в ній за все її життя. Пізніше вона буде розумово нездатні вивчити такі речі, як і люди не погані, або що ви любите її.

Час, поки кішки здатні розуміти причинно-наслідковий зв'язок, становить 5 секунд. (Ось чому нерозумну карати кішку за що-небудь після більш ніж 5 секунд - вона не розуміє, чому вона його отримала. Вона буде думати, що ви напали на неї без причини.)

З цієї причини, я б запропонував: дозволити їй лизати вас протягом 5 секунд. Після цього, взяти її і покласти в інше місце вам - все одно на вас, але не більше в стані, де вона ще може лизнути вас. Мислення кішки дуже розташування-орієнтоване, - якщо ви перемістіть її в інше місце, вона дуже добре розуміє: "моя мама хоче, щоб я був тут".

Іноді близько півроку (останній, як вона почне тепло), вона забуде свого кошеня поведінки, включаючи лизати, але вона все одно буде любити тебе. Тому краще лікуватися у неї, як кошеня, так краще буде вона тебе любити, і ця любов буде вічною.

+482
Marcus Vinicius Oliveira Silva 16 серп. 2019 р., 04:19:45

У мене 7 місячний щеня. Він мастиф Хреста і його вага близько 27кг.

Я взяв його, коли йому було 1,5 місяці. Потім я навчив його писати на деякі газети, я нехай лежить на підлозі у квартирі, де ми жили. Він навчився цьому досить швидко і тримається виключення там, поки він не міг вийти на вулицю через відсутність вакцинації.

Як тільки він почав виходити на вулицю, він навчився усувати зовні, і він робить це кожен раз, коли ми виходимо в наш час. Я усунув газети з дому, і, через деякий час після того, аби собака тримала близько 9 годин поки я був на роботі.

Однак, як місяць тому він почав прокидатися вночі і пісяє на підлогу.

Крім того, я переїхав в інше місто на цьому тижні. Він помочився на підлогу першого ночі він витратив на нову квартиру. Ще один день, ми пішли гуляти, він пописав на вулиці і потім ми прийшли додому. Я вийшов з дому близько години і коли я повернулася, він пописав.

Він також іноді пісяє вранці, коли я йду на роботу і мій сусід закривається в своїй кімнаті.

Вчора ми вийшли на прогулянку близько 7 вечора, потім, близько 10 вечора, він помочився на підлогу прямо навпроти мій сусід і мене.

Це дивно, тому що протягом деякого часу він взагалі усунути тільки зовні, але потім повертаються до шкідливих звичок і почали робити це вдома.

Що я можу зробити для нього, щоб повернути виключення тільки зовні?

+391
KatsuoRyuu 14 груд. 2011 р., 06:12:06

Проблеми, пов'язані з процесом репродуктивного циклу та спарювання та розмноження домашніх тварин, у тому числі вагітності, пологів, годування і відняття від грудей. Для будь-якого виду тварин, які містяться переважно в якості домашньої тварини. Не для питань про тварин.

+359
ricardo varrie 16 бер. 2016 р., 19:33:28

Я помітив, що більшість наших кішок і ресторани намагаються потрапити в продукти. Особливо хліб і дуже цікаво про інших продуктах, які не є частиною їх природного раціону харчування. Я намагаюся тримати мої кішки на дієті, що є природним для них, щоб поїсти (в основному тільки сухий і вологий корм). Я повинен дати їм скуштувати будь-яку людську їжу?

Інші продукти, які вони будуть нюхати і кусати потім грати, і в основному я кажу на хліб, що залишилося на прилавках. М'ясо, риба і курка сидить на прилавок зрозуміло, чому вони намагаються йти слідом за нею. Моя кішка, зокрема, йде схиблені на курку.

Чому кішки намагайтеся їсти їжу, вони не повинні подобається чи є? Це значить їм не вистачає чогось із свого раціону або кішки просто люблять поїсти що-небудь, що виглядає як їжа?

+326
Rahul Sainani 15 серп. 2018 р., 06:09:04

Потрібно відокремити, не всі чоловіки/жінки від одного виду порозуміється. Ви не можете навчити їх хотіти бути разом. Якщо вони постійно воюють вони не скріплені пари. Представляємо одну пташку на іншу потрібно час і додаткову клітку на руках.

При придбанні нової птиці:

1) в ідеалі повинно бути 3-6 місяць карантину для запобігання поширенню інфекційних захворювань, якщо вони є, протягом цього часу ви побачите, якщо ваш новий птах розвиває будь-яку хворобу.

2) після карантину робиться птахами місце #2 в одній кімнаті (але не в одній клітці), як ваш оригінальний.

3) через тиждень ви можете розмістити птах #2 клітини поруч, щоб птахи #1 для них, щоб краще роздивитися один одного і познайомитися ближче.

4) ще через тиждень можна спробувати познайомити їх один з одним і поза далеко від їх клітини. (Деякі птахи можуть бути агресивними клітка/присвійні).

5) після декількох ігрових сесій за межами їх клітин йде добре, і ви впевнені, що вони ладнають ви можете розмістити їх на одній і тій же клітині. Спостерігати за їхньою реакцією/мова тіла якщо ви відчуваєте, що вони люблять один одного, вам буде добре.

+305
user175727 26 січ. 2016 р., 06:01:02

Ідеальний догляд за яким домашнім тваринам потрібно робити щодня, але в житті всяке буває і речі не завжди йдуть як заплановано. У нас було кілька довгошерстих кроликів в нашому домі, і вони потребують трохи більше уваги, ніж короткі волосся кроликів. Догляд істотно не відрізняється, і наш найважчий випадок-це коротке волосся (голландські) , хто відчуває труднощі, зберігаючи себе чистими.

 • Перший крок-це профілактика
 • Коли ви повинні очистити, не нашкодь
  • Кролики, як правило, самоочищаються, як кішка, але аген волосся не натуральні і закритий корпус додає інші складності
  • Є відео в інтернеті від кроликів отримують повну ванну, але це може бути фатальним
  • Якщо вам потрібно фізично мити кролика, використовуйте вологу тканину миття, щоб визначити чистий район
  • Коли прання тканини недостатньо, використовуйте теплу воду на маленькій площі. Мило взагалі не потрібно.
  • Якщо ви отримаєте ваш кролик вологий, переконайтеся, що ви висушіть їх (якщо ви повинні використовувати фен, використовуйте низькотемпературний і обережно).
 • Якщо у вас є, щоб видалити хутро/волосся
  • У кроликів дуже тонка, легко наноситься шкоди шкірі. Використовуйте крайню обережність при стрижці хутра
  • Якщо є килимки з хутра не тягне на хутро для обробки, шкіра буде підвищувати також і ви, швидше за все, їх травми
  • Килимки часто може бути розбита на них пальцями
  • Якщо вам потрібно використовувати ножиці на килимок, використовуючи частий гребінь, щоб ковзати під килимком і захищають шкіру дивіться зображення на відповідь
  • Килимки і електричні тримери не дуже добре разом
  • Як тільки область чистою і вільною від ковтунів, якщо там збирається бути проблемою, ви можете тримати хутром з електричними ножицями.
  • Якщо ви збираєтеся різати свій Ангорський кролик, і тримати його коротке волосся, серйозно розглянути можливість вперше зробити професійний грумер. Тримати його коротким набагато легше, ніж скоротити її в перший раз.
+305
Anthony Crawley 23 лист. 2019 р., 05:08:49

Моя мама навчила мою собаку жебракувати і тепер я не можу отримати його, щоб зупинити. Він просить за все, що ми їмо і він отримує так дратує.

+259
acidburn0zzz 17 лист. 2013 р., 18:53:12

Я випадково купила трохи їжі, яка була призначена для "менш активним або надмірною вагою" собак і змішав його з рівною кількістю звичайної їжі. Менш активним, одна сказала 75% RDI на спину, і з того що я зрозумів це тільки звичайним, але відшліфованої з клітковиною, щоб кожен служити менше калорій в цілому. Я можу помилятися, хоча.

Мій пес дуже худий і дуже активний тер'єр. Вона любить бігати з місця на місце. Чи можна годувати її їжею протягом тривалого часу?

+220
Jan Polak 7 лип. 2011 р., 11:43:30

Собака мого друга, щоб мати критичну операцію, і ветеринар не бачив цю проблему раніше. Я сподіваюся, один з вас може запропонувати додаткову інформацію.

Статистика... Породи Бордер-Коллі Вік: 7 Секс/статус кастратів: Nuetered Порода: Чисто Вага: 50 фунтів Історія: рок-тверді. Жодних проблем зі здоров'ям.

Симптоми:

 1. Не їжте багато на всіх на тиждень.
 2. УЗД показало чужорідний предмет у кишечнику
 3. Хірургії № 1 виявлено та вилучено іграшка-пищалка, яка зрушила з місця і завдали їм достатній шкоди, щоб ділянка кишечника, що близько 1 фут кишечника довелося видалити.
 4. Подальше скупчення рідини показано.
 5. Хірургії № 2 показав, що тіло відреагувало на перші шви. Застосовується інший тип (більше) шви заново патч кишечника.
 6. Через 2 дні, рідина накопичуватися зросла від 50 мл до 100 мл (Я думаю, що це точна цифра...я впевнений, що він повинен був спуститися на підлогу і замість того, щоб удвічі). Температура вгору.
 7. Рішення пункт: Новий скупчення рідини може бути просто інфекція, або це може бути залишився/нова витік в кишечнику. Можу зробити барію, щоб дізнатися, але якщо це витоку, то буде барію в кишечнику. Можете почекати його, щоб "вилікувати', але це також може зробити гірше. Ми вирішили зробити 3-ту операцію, щоб шукати витік, і намагатися виправити його, якщо знайшли.
 8. Дилема: ветеринар каже, що він бачив лише один випадок, коли в Красноярському результаті в кишечнику, що ще підтікає після 2-х операцій. У цьому випадку, він зробив ще один патч, але собака померла.

Моє питання: схоже, ми зіткнулися з межею досвід цього конкретного ветеринара. Він мав справу тільки з одним інша справа, як це, і ніколи не дізнатися, що пішло не так (і що можна було зробити) у своєму останньому випадку. Він визнає, що він в збиток для пояснення ситуації, що склалася. Я сподіваюся, що один з вас вже бачили це раніше, і може запропонувати деяке уявлення.

Будь-які ідеї, що може бути відбувається, і як це лікувати? Ви бачили що-небудь подібне раніше?

Примітка сторони: ви, напевно, чули про це багато, але ця собака дуже багато значить для його власника, який збирається одружуватися на цьому тижні. Наш вет з ідей, але якщо у вас є будь-яке розуміння, ми будемо глибоко вдячні.

+219
Roope 8 лип. 2019 р., 11:30:56

Під час мого останнього візиту, я приніс це зі своїм ветеринаром. Він сказав, що у собак є природний "блювотний рефлекс", так що, коли їх шлунки занадто повний, вони можуть кляп назад.

Він сказав, що найкращий спосіб боротьби з цією "проблемою", щоб контролювати кількість води собака отримує в один час.

+161
Johannes Charra 20 серп. 2012 р., 17:57:08

Нещодавно я взяв кошеня, який криве. Вона, здається, щоб компенсувати його досить добре, як вона вміє стрибати на речі без проблем більшу частину часу, і я думаю, що вона стане ще краще з часом.

Але мені було цікаво вчора, як це може вплинути на її нічне бачення.

Я тримати урни в підвалі, тому що це плитка і легше прибирати послід, який буде штовхати з коробки, в той час як кішки копають. Це не було проблемою для моїх двох інших кішок, у мене є нічні лампи підключений до розетки, працює від сходів до урни, так що завжди є світло в дорозі.

Прямо зараз я тільки що залишив внизу світло, тому що я не хочу, щоб вона спотикалася і падала вниз по сходах, намагаючись зробити його в середині ночі. Але це не зовсім те, що я можу робити все час, тому що у мене є шиншила, на якій буде турбувати занадто багато світла вночі (вони нічні).

Мені було цікаво, якщо там було щось, щоб показати, що кішки з хрестом-очі бачать по-різному в темряві, у випадку мені потрібно, щоб створити кращий шлях для неї.

+100
Elly Steinmetz Lewis 15 вер. 2019 р., 17:24:17

Це не треба - кішки більш ніж здатний подбати про своїх пазурах самостійно - по суті, це те, що подряпина пости і т. д. використовуються для. Підстригання кігтів-це суто для зручності людини, щоб уникнути їх занадто багато шкоди нам або меблі.

Для більш широкого питання про небезпеку для кішки, очевидно, я не знаю ваших особистих обставин не буде більш розумно зберегти її як критий кішки?

+44
Jmo 29 січ. 2014 р., 11:12:18

Інтер-агресія собаки відбувається значно частіше в не-кастрованих псів. Зазвичай ознаки починають з'являтися, коли собака досягає статевої зрілості (від шести до дев'яти місяців) або стає соціально зрілою в 18 до 36 місяців в залежності від того, як швидко ваша собака дорослішає. З мого досвіду, маючи одну собаку кастрированную і всього іншого як того ж статі також збільшує собаку на агресію собаки, якщо вони і дорослі, особливо якщо люди спробувати і тримати кастрированную собаку в більш високий ранг. Як ваш виховують їх разом, вони не стають агресивними один з одним.

Я не чув про собак, які прекрасно, коли люди навколо і агресивні один до одного, коли поодинці. Чув іграшок, які борються за свої людські та прекрасні спокій. Так що ви повинні побачити їх бої, якщо є проблеми.

Я знаю, що деякі власники воліють чекати, поки їх чоловік ЖКБ є 2У перш ніж стерилізація, щоб переконатися, що вони виглядають як чоловічі, як це можливо. Агресивні самки можуть стати ще агресивніше, коли стерилізували, так що це хороший привід, щоб зробити ваш Преса Канаріо стерилізувати швидше рано, ніж пізно, щоб завадити їй стати агресивными.

+38
QuakeCore 13 лип. 2014 р., 21:48:12

Тому що вони навчали своїх собак набагато більше, ніж середній власник собаки.

Звичайний власник собаки:

 • Поїзди основний copmmands (сидіти / ні / сюди) в спокійній обстановці, не відволікаючись
 • Зупиняється більшість або всі тренування після того як собака є малолітній або дорослий
 • Практично не має ніякого контролю над собакою, коли він відволікся або занадто далеко

Професійний власник собаки (у тому числі пастухи, поліцейські, єгеря і мисливці):

 • Навчання основним командам і такі речі, як "перебування", "отримати" або аналогічні команди, які контролюють собаку від подальших відстань
 • Не припиняв тренувань. Коли-небудь. Собаки розгортаються на певних роботах, повинні бути навчені кожен день.
 • Використовує позитивне підкріплення, а не покарання. Таким чином, собака відчуває себе щасливим під час тренування і реальний сервіс.

До речі, те ж може бути застосована на інші тварини, ніж собаки. Коні кінної міліції повинні бути навчені не панікувати у безладних ситуаціях, циркові тварини повинні бути навчав їх хитрощі, я навіть бачив у "Руйнівників міфів" поїзд золота рибка плавати через лабіринт... все зроблено за постійної поганий і позитивне підкріплення.

+37
Hermetically Sealed Halibut 7 бер. 2018 р., 04:35:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil