Що це за дивний прищ на шкірі мого кота?

У мене 2 питання запитати

 1. Я шукаю бліх і знайшов це. Як це називається? Це пов'язано з блохами? enter image description here
  1. Умови, що у кота гарна шерсть на нижній / живіт / серце і погана сторона шерсть на верхній частині спини, пов'язаної з блохами? як може кішка бідна пальто на одній стороні і краще і довге пальто на іншій стороні?
+862
Janet Alexander 4 лист. 2019 р., 23:29:31
30 відповідей

Схоже, що одна з моїх коней душить. Я не шукаю заміну для ветеринарної допомоги, я хочу знати про будь-яких домашніх засобів для полегшення симптомів і допомогти їй впоратися з хворобою.

+983
Shaker 03 февр. '09 в 4:24

У маленькій квартирі, вертикальне простір-це ключ! Двох 11-річної кішечки просто не вистачає місця в вашій квартирі. Спробуйте створити стільки вертикального простору, як ви можете.

Ви можете зробити це шляхом додавання високих котячих дерев, принаймні, від 6 до 7 футів у висоту, з кількох різних рівнях. Ваші кішки будуть створювати природне домінування на цих рівнях. Додати кілька окунів вікно, де кішки можуть дивитися у вікно і спати в сонячних променях. Будьте впевнені, щоб помістити їх на кілька різних вікон, так як кішки можуть використовувати їх одночасно. Ви можете знайти вікна жердочки в будь-якому зоомагазині.

Я також запропонував би вішав полиці покриті матеріалом, що вони можуть отримати свої кігтики. Зробити полки як щаблі, починаючи з середини шляху на стіні і, підійшовши близько до стелі. Це просто ще один спосіб вони можуть отримати більше вертикального простору в маленькій квартирі. Ви можете одягатися полиць, навішування картин вище або нижче полиці - просто не на полицях.

Ідея в тому, щоб зробити ваш будинок цікавим для них. Ви повинні думати, як кішка, навіть якщо це означає зміну вашій квартирі небагато. В кінці кінців, ви будете мати щасливі кішки. Щасливі кішки, Щасливий дім.

+949
Atul Balaji 17 квіт. 2017 р., 17:29:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я був в моєму місцевому зоомагазині, а сторона з менше цвіркунів рідко, здається, щебечуть. Я пропоную отримати невеликі цвіркуни.

+860
RustamAmal 27 черв. 2017 р., 13:43:06

У разі аварії, ми використовували:

 • Оцет
 • Пара
 • Біологічний пральний порошок (розвести, 1:4)
 • Плямовивідник Vanish.

Зокрема, що вам потрібно займатися - крім приховує запах від свого носа, ховає запах від собачого носа. Деякі миючі засоби зреагувати, і буде приховувати це від вас, але собака все одно знаємо, що воно є, і може знову використовувати це місце.

Пара вбити бактерії, але не обов'язково ліфт пахне. Оцет добре працює в якості "швидкого" ремонту, щоб розбавити його до миття.

Але ферментів в біологічних порошку досить гарний у руйнуванні сечі.

https://www.dogstrust.ie/az/h/housetraining/accidentshappen.aspx#.VNp48easVX8

+819
akazah 3 лист. 2015 р., 13:03:23

Я десенсибілізації ввести 9 місяць моєї 5-річною.

Кішки покладаються на свій нюх і так це відбувається у вигляді поступового введення через сайт "заміна", дозволяючи їм обом звикнути до запаху один одного, не даючи їм безпосередньо взаємодіяти. Після того, як новий кіт звик бути в кімнаті поменше, я б відкривати і закривати різні частини житла, щоб новий кіт, щоб дослідити і літніх кішок запах нового кота.

Друга рекомендація полягає в тому, щоб годувати їх на протилежних сторонах дверей, так що вони отримують позитивне підкріплення. Ви хочете, щоб поступово перемістити пластини ближче один до одного з плином часу, вони можуть чути і відчувати запах один одного, щоб вони знали, інші-ні. Ще один ключ, щоб переконатися, що всі тварини привертають увагу і грають. Грати, важливо отримати будь-яку агресію.

На наступному етапі необхідно було поставити в двері, так що вони могли бачити і нюхають один одного, але не б'ються. Потім вони були введені без дверей для прогресивно більш тривалих періодів часу.

Це не завжди гладкий процес і кількість часу для кожного етапу залежить від віку і статі кішки. Загальна рекомендація-йти близько тижня крізь міцну двері, заміна тиждень сайт, через тиждень з екраном. Це залежить від того, які ви помітите у вашій конкретній кішки. Якщо речі починають нагріватися, зробити крок назад і почати знову (наприклад, я спочатку пропустив у двері, але мені довелося повернутися і встановити його, і це зробило світ відмінності).

+741
Tomohiko 26 жовт. 2018 р., 08:05:52

Якщо ви вирішили, що годування сиром'ятної шкіри, щоб ваша собака підходить, я не розумію, чому їх заморожування буде ніяких причин для занепокоєння. Багато собаки люблять морозиво.

Існує кілька ліній думки, якщо сиром'ятної шкіри слід годувати собаку взагалі, ці адресовані в наш існуючий питання є сиром'ятної шкіри кістки або натуральних кісток потенційно небезпечно для собаки?

Я подивився навколо Для довідки: за чи проти, пропонують заморожені сиром'ятної шкіри ласощі для собак. Я не знайшов нічого іншого, то пропонуючи їм розморожені. Заморожені приховати/шкіра не стає крихким.

+739
Oguohia Chichibaby 19 бер. 2015 р., 03:11:40

У мене є кілька іграшкових ведмедиків, які переплітаються з котячою м'ятою, так що кішки насправді жувати їх. Іграшки просочені їх слини.

Як я повинен мити іграшки, коли вони зроблені? Я розумію, що пральна це, безумовно, знизить ефективність валеріана, але я не дуже стурбований цим.

Проте мене турбує, що за допомогою миючих засобів або мила може залишити шкідливі хімічні речовини. Крім того, мило може залишити запахи, які кішки не люблять і що робить іграшку абсолютно неефективними незалежно від котячої м'яти.

Які види мила я можу/повинен використовувати? Які хімічні речовини в милі, що я повинен безумовно уникати? Можна використовувати харчову соду, оскільки це без запаху?

+690
user2978473 4 трав. 2015 р., 16:18:17

Але мого кота в його перевізник 'зворотному'. Процедури я використовую наступні:

0> знизити до мінімуму місця, він може сховатися в 1> закрити всі тікає 2> залучити перевізника 3> принести кота в закритій кімнаті 4> обережно потягніть кота в кар'єрі тримаючи голову в руці.

+674
Mohd Tasleem Khan 27 лист. 2010 р., 07:54:09

Риба, як правило, мають хороші можливості regeneartion, але успіх регенерація для гуппі важко передбачити, оскільки вони залежать від виду (піранья може регенерувати дрібні деталі їх ласти дуже швидко[1]). Якщо він не страждає, я б тримати свій план. Ви могли б дати йому живою їжею, як Дафнія, який може підтримувати процес загоєння через його харчової цінності.

Ви можете залишити дафній в акваріумі, тому що найгірше, що може статися, що вони почнуть заповнювати, але це навряд чи, тому що вони дуже смачні і цікаві, щоб зловити (не ставте занадто багато всередині, тому що є небезпека переїдання). Якщо у вас є ще один танк ви можете вирощувати їх самостійно, є багато інформації про це в інтернеті.


[1] про це згадується в німецькій Вікіпедії стаття на піраній, але не англійська - я додам, що як тільки редагування Вікіпедії функція стає корисною, тобто, як тільки у них meriocratic ройового інтелекту, як ЮВ.

+590
Victor Rothberg Gimael 21 бер. 2018 р., 14:22:45

Оновлення

Семмі отримувати ліки, а за останні кілька годин його життя, поки він не взяв поворот до гіршого. Під час руху його до ветеринара, він пішов і пішов по дорозі додому. Для тих, хто читає це, я змушений повідомити тобі цю сумну новину.


Наш старший відмінне додаток (11 років), Семмі, раптом величезний набряк між очей і чола. Це почалося два дні тому, коли нижня частина його праве око почав пухнути. В той час ми думали, що нічого більше про нього, як він полює на дрібних комах, як бджоли навколо, що б вжалити його, але тепер, озираючись назад, я не так впевнений. Я думаю назвати її поганий спостережень або поганий власник, але зазвичай, якщо "бджоли" хотіли вжалити його прямо під бджола завжди ділянки опухають. Я ніколи не корелювали, що це відбувається частіше був знак попередження. Після перевірки зони для укусів або рядок місцях я не міг нічого знайти. Цей набряк також, здавалося, вплинути на його гавкіт і звички в їжі. До набухання почав, він завжди буде гавкати на кожну дрібницю. ПОВІРТЕ МЕНІ, КОЛИ Я КАЖУ КОЖНА МАЛЕНЬКА РІЧ. Тепер, коли він гавкає, це звучить, як він працював і боляче йому зробити це! Він також заподіяв йому взагалі перестати їсти і гавкіт, що приводить мене думати, що б це не було, також болить щелепа.

Попередження: наступна фотографія моєї собаки і може містити неприйнятні матеріали для певної аудиторії. Розсуд глядача радиться. Будь ласка, наведіть курсор миші на жовтий блок, щоб побачити.

Моя сім'я і я планую брати його до ветеринара відразу ж насамперед з ранку. Будь-яка допомога, перш ніж руки, що це може бути або викликана була б колосальною! Якщо виникають якісь запитання, я буду невпинно перевіряти цей пост, тому, будь ласка, коментар і я буду оновлювати цей питання.

Оновлення

За допомогою його вниз по сходах на вулицю, щоб піти в туалет, він, здається, дуже дезорієнтований і перетягуючи його лівої передньої ноги. Він оступається і часто падає. Він теж виходить на вбиральні.

+559
Brett Warren 16 вер. 2017 р., 18:06:28

Це називається "муркотіння", я думаю. Не лише домашні кішки, але і багато інших породи кішок робити.

Це найчастіше робиться, коли кішка почуває себе особливим, ви, як ви даєте її виходу, як дитина, кіт дуже щасливий з тобою в даний момент, і вона виражає те, що вона дуже щаслива з тобою "муркотіння".

Не все коту робити це, деякі менше, деякі більше. Вона також відрізняється від одного кота породи в іншу.

Нижче-відмінний відеоролик на YouTube про "муркотіння":

https://www.youtube.com/watch?v=7_zKkBKu1fs

Також Вчені стверджують, що кішка "мурлика" - це відмінний антидепресант і ліки для загального психічного здоров'я.

https://medium.com/the-establishment/cats-are-the-unsung-heroes-of-mental-health-2a78398f9f3

+527
DIEDZz 26 жовт. 2018 р., 19:44:01

Нещодавно у мене з'явилася нова кішечка і мій дорослий кіт нарешті комфортно з нею і годувала її і тримає поруч з нею.

Проте нещодавно мій кошеня вибрався з дому і був доставлений в сусіди протягом приблизно 10 хвилин. З тих пір, як мій кошеня був удома, і був наш запах потертої на ній моя доросла кішка гарчить на неї й напав на неї.Нещодавно він уже схопив її за шию і тягне її в бік передпокою до вхідних дверей, я і мій чоловік ніколи не дозволить йому затягнути її занадто далеко, тому ми не впевнені на 100% де він намагається взяти її.

Будь ласка, допоможіть мені, як я не впевнений у тому, Мій кошеня безпечна залишитися самотнім з дорослим котом.

+452
pogonotrophist 14 січ. 2014 р., 21:05:23

Отримав новий 30 літровий акваріум ~1 місяць тому. Продавець сказав мені, щоб використовувати водопровідну воду (не conditiner), запустіть насос протягом тижня (щоб позбавитися від хлору), а потім принести зразок для випробування.

Зробив, що не використовуйте мило/миючих засобів для прибирання. Всі скелі/рослини з тієї ж ОРС.

Через тиждень привезли проби води Для тіста, вони сказали, що "досконалий" (1), дали мені 6 тетра pristellas. Манекен мені, прийшов додому, вивалив все в акваріумі.

Через тиждень, 4 з 6 ще живий, ще один зразок води, ще один "досконалий" (2) від ОРС, нова група риб (моллінезіі, гуппі, 1 гурамі, 2 plecos - 9 всього). Знову кинув їх всіх (дуже нерозумно). Моллінезіі спочатку були дуже задоволені, одна з них навіть народила.

Ще через тиждень, 9 риба мертва, найближчі сумно ОРС, з іншого зразок води, ще один "досконалий" (3). На цей раз вони продали мені ще 5 тетр (інші тетра '- це дуже сумно, давайте додамо компай'), а також 3 otocinclus, щоб тримати маячня водоростей в контролі. На цей раз я переконався, що температура мішок такий же, як в акваріум, робив часткові зміни води в мішок, доливання його з акваріумною водою. Про ~45 хвилин, перш ніж відпустити їх.

Ще через тиждень, 4 тетра і 1 ВІД мертвий. Прийшли до того ж ОФС, вода "досконалий" (4) знову, вони навіть випробовували на П, ПБ і міді. Нічого. Показання були як попередні: Нітрати < 5, нітрит = 0, загальна жорсткість - жорсткий, загальний вміст хлору - 0, х - 40, рН ~7.4.

Крім цього, у мене є рідкого тіста в домашніх умовах, рН завжди ~ 7.4, аміак/нітрати/нітрити - низької вартості на графіках.

Так, тепер у мене 2 тетри і 2 КОЖНИМ, ще живий, але не дуже щасливий. Насос розрахований на 50 літрів, завжди працює. Температура вимірюється 2 різних термометрів - 79, підтримується 2 обігрівачами, розрахованого на 25 літрів.

Вибачте за довгу преамбулу, але що робити зараз? Я, нарешті, з кондиціонером, повний акваріум (використовуючи те, що продається ОРС), подумую фільтр роди - може бути, вода з-під крана щось не показує на тестах? Платити $250 за повний тест води буде трохи дорожче.

П. С. риба була завжди годують раз на день, але усі вони перестали їсти після дня або два.

+423
Joe Wija 14 лист. 2010 р., 14:54:42

У мене є підлозі бездомну кішку. ми його годуємо кожен день, і він нестиковок у нашому дворі більшу частину дня. Однак, схоже, він дуже активний в даний час доби і забирає боротися з іншими кішками в шлюбний період.

Одна випадкова подряпина-це добре, але минулого тижня його побили досить погано і не вистачає 2 кв. см ділянку шкіри на передній правий лікоть і внутрішню плоть. Він виглядає досить погано. я подивився на наступні питання.

Як я можу принести мимовільним кішку до ветеринара?

Як отримати мою стерилізувала 4-річний кіт тому, щоб зупинити бойові дії в районі

Заспокоєння здичавілого забрати кота до ветеринара?

Тепер проблема полягає, що він побоюється моїх спроб зловити його і тікає. і я не маю доступ до пасток. Макс він дозволяє мені робити це обдати районі з розчином йоду.

Впевнений, що якщо це не лікувати він це не зробить. Що можна зробити зараз? заспокойте його спочатку якісь ліки або використовувати пероральні антибіотики? це допоможе саме по собі?

розташування: Індія

+410
Kevin Rave 6 трав. 2017 р., 00:03:58
На питання про домашніх тварин з проблемами зору, такими як сліпота. Не для людей з проблемами зору.
+407
higuys 26 січ. 2016 р., 04:11:32

Я планую летіти з США в Гонконг і хотів узяти мій маленький китайський хом'ячок зі мною. Моє розуміння полягає в тому, що хом'як, ймовірно, доведеться їздити у вантажному відсіку з іншими тваринами (собаками і т. д.).

Але я сказав своєму другові, що дуже маленькі тварини, такі як китайські або Roborovski хом'яки не можете впоратися з тиск у кабіні (або відсутність) в літаках. Якийсь друг сказав мені, що зробив його схожим, як якщо б хом'ячок може вибухнути.

Це звучить як міф для мене, але чи правильно це? Безпечно брати хом'яків на літаку, або краще замість цього я намагаюсь знайти кого-то, щоб піклуватися про нього тут, в той час як я за кордоном?

+357
user281802 2 квіт. 2012 р., 14:34:11

Я мав цю проблему, і як мій hammie в моїй кімнаті це стрес на ніч, але я виявив, що якщо ви просто зібрати бачок роли і т. д., і дати йому їх, він може зупинити, але якщо він не пішов би в магазин, як тварини будинку і попросити у них просте і швидке рішення сподіваюся, що я міг допомогти

+326
sevenOfNine 22 трав. 2016 р., 00:46:06

У мене був сусід з Ставок із золотими рибками, і великий (8 дюймів, 20 см) або більше золотих рибок (які?). Ставок знаходився всього в фут глибиною і часто замерзають і/або вимерзати. Наскільки я пам'ятаю риба, здавалося пережити за роки цей процес заморозити і розморозити.

Що відбувається, коли Золота рибка ставок замерзає?

+316
Sara ahmed 12 вер. 2019 р., 03:58:59

Це спірне питання, як мені сказали, що коні призначені для терморегулят в дикій природі (яка має сенс).

Однак моя кінь стає старою (20) дрож і вона важко тримати вагу, і я боюся, що вона потребує килимку.

Це фото з її інтересів.

enter image description here

+252
dstreif79 25 вер. 2016 р., 22:48:42

Тут є два варіанти: ваша кішка має поганий зуб і інфекція (і біль) робить їжу проблематично.

Або ваш кіт отримав подряпину, яка стала зараженої давати біль кота, коли він намагається з'їсти. Сама інфекція може зробити ваша кішка хвора, так що він втрачає апетит.

Схоже, ваша кішка отримала абсцесу. Це дуже поширене у кішок і ваш ветеринар буде потрібно відкрити його і промийте його чистою солоною водою. Якщо це з нуля, ваша кішка, ймовірно, не потрібні антибіотики.

Якщо це хворий зуб ваш ветеринар буде видаляти зуб і дати вашої кішці антибіотики і болезаспокійливе.

Будь ласка, не турбуйтеся, це легко виправити, щоб для вашого вет. Я впевнений, що це менш серйозно, ніж ви думаєте.

+245
phdscm 15 серп. 2018 р., 17:57:22

Я використав це на плотву з успіхом - Борна кислота харчування. Це слабка кислота, і був використаний у промивання очей я вважаю.

Від Е-Як посилання

Хімія

Борна кислота-це біле, кристалічна речовина хімічною формулою H?БО?, що іноді пишуть Б(О)?. Це тільки важкорозчинних

в воді. Він плавиться при 170 градусах Цельсія, у якої температура розкладається на воду і метаборної кислоти (ГБО?).

Виробництво

Борна кислота виготовляється шляхом комбінації бури (натрій тетраборат декагидрат, на?Б?Про??10ч?O) з соляною кислотою

(соляна кислота, Нсl).

Додатка

Борна кислота зазвичай зустрічається інсектицидів. Він нібито працює завдяки незвичайному способу дії, проникаючи екзоскелет і

вбиваючи комах дегідратацією, хоча точний механізм не добре розумів.

Токсичність

Як повідомляється, гостра токсичність борної кислоти-це приблизно те ж, що натрію хлориду (солі). У великих дозах, однак, це

як відомо, викликають безпліддя у самців піддослідних тварин.

Цікавий Факт

У 1943 році, спочатку пластилін був синтезований із борної кислоти і силіконового масла.
+245
Jaslynn Skinner 20 лип. 2012 р., 12:01:13

Я взяв її до ветеринара. Скінчилося тим, що СЗЖ; хвороба порівнянна з МС в людях. Вона невиліковна, і її довелося приспати :(.

Вибачте, якщо це стосується когось ще.

+243
Tom2355524 26 січ. 2010 р., 15:28:02

Ви повинні дати їй вагому причину, щоб не стрибати по сходинках. Вона не буде так цікаво слухати вас скажіть їй, щоб сповільнити, як вона буде виходити у двір і запах речей. Ви повинні бути великим стимулом.

Так що я отримати високий величина лікувати і ставити її на повідку. Я б змусила її останні пару кроків і зупинити її. Змусити її подивитися на тебе і дати їй ласощі. Ви можете повторювати це на зворотному шляху вгору по сходах, а також зупиняючись на нижній два.

Роблячи це, ви створюєте дуже гарні асоціації з уповільнення або зупинки на дно пару кроків. Потім, коли вона впаде ними на власний розсуд, думка ставитися до того, що збирається на цей крок пов'язує в своїй свідомості, може призвести до її досить повільно, не поспішати. Можливо, знадобиться кілька повторень.

Вона також може допомогти, щоб трохи пограти, перш ніж вийти на вулицю, щоб постукати, що від її енергії. Удачі.

+229
NIkita144114 5 лип. 2014 р., 00:20:03

Ваша ідея класти мотузку, внизу отвір для кішки, щоб піднятися вгору-це гарний початок. Це може або не може працювати. Якщо це так, будь ласка, дати відповідь на те, що ви зробили, щоб змусити його працювати, щоб інші могли вчитися на вашому досвіді.

Отвір, як ви описуєте, схоже, що це може бути дощова система зливу води, тому дуже ймовірно, що кіт може просто слідувати підземні тунелі і знайти свій власний шлях.

Найбезпечніший інтерактивний спосіб для всіх, щоб використовувати живі пастки, і опустити його вниз для кішки, щоб увійти і бути піднятий. Це передбачає, що отвір є достатньо великим для вас, щоб знизити встановити пастку на свою мотузку. Якщо ви не можете спокійно відкрити кришку на отвір, якщо отвір дуже вузьке, якщо пастка не залишиться, а опускають це рішення не буде працювати для вас.

Жива пастка, спеціально призначених для відлову тварин без шкоди для них, щоб вони могли бути безпечно в полон, обробляються і транспортуються. Іноді ці роботи в перший раз, і іноді ви використовувати різні продукти харчування в якості приманки або інші зміни. Зауважте, на картинці вони поклали картон вниз, щоб накрити дріт знизу і зробити його більш дружнім.

Перш ніж опустити пряму пастку, ви хочете, щоб експериментувати з ним. Важливо, щоб ви звела курок так, щоб не піти випадково при одночасному зниженні його і що він ще досить вільно для кішки, щоб встановити його.

Cat walking into live trap with food

Відео пастка в дії https://www.youtube.com/watch?v=EJ3MjbJYQpU

+229
user289882 13 груд. 2019 р., 10:05:54

Чесно кажучи, це звучить так, як ніби тобі не коштувало кішку прямо зараз. Там ніколи не будь-який привід, щоб марно не образити тварину і, у той час як ваші критичні записи до вашого власного поведінки-це старт, це, звичайно, не допомогти тварині, якого ображали. З випадків, які ви описали, кіт міг отримати серйозні травми і повинен бути обстежений ветеринаром негайно , особливо, як вона молода.

Що мене найбільше турбує, що після цього прозріння щодо вашої поведінки, ви потім продовжив лаяти тварина, коли воно не те, чого ви хотіли. Я не можу допомогти вам із зміною своєї власної поведінки.

В той час як ви можете змінити почуття кота до тебе, це звучить так, як ніби ваша власна поведінка буде обмежуючим фактором. Навчання і передачі знань будь-якої тварини є складною, повторюваною і часто розчаровують зусилля. Якщо ви не можете покластися на себе, щоб забезпечити такий рівень турботи і доброти, найкраща річ, щоб зробити, це віддати кішку в рятувальний центр , де він буде отримувати лікування його вимагає.

Просто для контексту – я не знаю, де ви знаходитесь – якщо ви зловили робити це з кішкою у Великобританії, ви, ймовірно, буде порушено кримінальну справу за жорстоке поводження з тваринами.

+192
J78 27 вер. 2013 р., 12:52:01

Минуло вже кілька місяців з тих пір, я помітив таку поведінку і запостив питання. Нижче наведені мої зауваження та припущення, засновані на цих спостереженнях.

5 або 10 хвилин до будильника поведінка тривало досить надійно, поки не відбулася зміна людей, що живуть по сусідству, була раніше стояк є, який зараз пішов. Я вважаю, що мій кролик (Рубін) набирає звукові сигнали від сусідів. Обидва будинки для однієї сім'ї 1950-х років, окремо стояча з зовнішніми цегляними, розділених 15+ футів (так у цьому випадку Кролики можуть дуже добре чую).

Минуло кілька місяців з попередньої стояк переїхав з сусіднього під'їзду. Рубі раніше, як правило, встає вранці і на ліжка, перш ніж тривога йде, але я помітив, що вона завжди їсть сіно, перш ніж прийти до неї горнеться, я так підозрюю, що без позачергово, це голод, який будить її вранці. Час може змінюватись в широких межах.

Це у вівторок вранці, вона приходила до неї, треться близько 1 хвилини, перш ніж спрацювала сигналізація, вона, здавалося, була дуже засмучена цим. На наступний ранок вона була на ліжку цілу годину раніше. У більшості днів вона встає на ліжко близько 10 - 20 хвилин до будильника. Іноді я прокидаюся, а вона досі їсть її вранці сіно, коли вона була її заповнити, вона приходить на ліжко.

В резюме, точний час з підтримання миру, ймовірно, пов'язано з зовнішніх звуків або події, що знаходяться поза нашої здатності сприймати. Приблизний час тримати у кроликів дуже схожий на наш, через регулярні проміжки часу від голоду, ванна кімната дзвінків, і проспавши х кількість годин.

+158
Gin99 29 квіт. 2014 р., 05:24:32

Форма акваріума може впливати на те, як ви можете прикрасити його. Наприклад, круглий акваріум, ймовірно, не так добре з прямими краями скель. Що стосується різної висоти, танк може бути занадто високою, щоб впоратися з комфортом. З іншого боку, між двома танками з тієї ж площі поверхні, але глибше, можливо, ви захочете вибрати більш глибоким, так як він допомагає розріджувати відходи у воді, за умови, риб або інших мешканців може обробляти більш глибокі води.

Як правило, висота-це не самий важливий аспект, оскільки це досить те, що дійсно має значення-це площа. Риба, ймовірно, не проти бути круглої або шестигранної танк поки достатньо місця і він налаштований відповідним чином. Що потрібно враховувати, перш ніж купувати танк, як ви збираєтеся розмістити прикраси, фільтри, нагрівачі і так далі.

+134
FilmFilm 11 лист. 2010 р., 21:18:13

Як вже було сказано, це дійсно залежить від породи кішки або собаки. Різні породи мають різні характеристики (наприклад, довге волосся або подвійний шар), що може змусити їх пролити суми відрізняються:

Деякі собаки не линяють набагато більше, ніж інші, особливо ті, які мають подвійну шерсть. Уявіть собі, носити два зимових пальто влітку! Ваша собака не може просто зняти своє пальто(и), як ми можемо, так це проливає їх. Собаки втрачають свої пальто у великих кількостях і частіше, потім плащ (підшерстя).

Там теж велика стаття про науки, чому кішки, собаки і кролики линяють. У ній обговорюються шкіри складу , в тому числі шарів (Епідерміс, кераміди, дерми, базальної клітини, підшкірна клітковина) і функції; волосся собі , включаючи склад, структуру, шари, шаблон фолікул, і зростання волосся різних фаз і типів волосся (в тому числі остьовий волос, під волоссям і дотикові волоски).

Пальто видах для собак, кішок і кроликів також обговорили:

Залежно від довжини волосся, породи собак можна розділити на три групи: гладкошерстих, короткошерстих і довгошерстих порід. Коротка шерсть домінує на довге волосся. Довжина волосся-це змінна протягом окремих осіб і всієї породи.

Залежно від довжини волосся, породи кішок можна розділити на три групи: гладкошерстих, короткошерстих і довгошерстих. Просто як у собак, довжина волосся у кішок управляється гена FGF5. Зміна текстури вовни часто визначається колір окремих кішка.

Нарешті, у доповіді розглядаються фактори, що впливають на линьку, яка включає в себе:

 • Температури (працює сезонно)
 • Спосіб життя (критий і відкритий тварин)
 • Харчування (випадання волосся з-за поганого харчування)
 • Порода
 • Підлогу (стерилізованих/кастрованих собак можуть мати більш виражений підшерсток, так що линяти можуть бути більш помітні)
 • Вік
 • Гормональний статус (визначення фази росту волосся)
 • Поведінка
 • Здоров'я
 • Власник

Тема 21 собаки, які проливають самий: Акіта, аляскінський маламут, американська ескімоської, бельгійська вівчарка, бельгійський Тервюрен, бернський зенненхунд, Бостон тер'єр, Чау-Чау, фінська Лаппхунд, Goldador, Піренейська гірська собака, кеесхонд, Лейкленд тер'єр, Леонбергер, Мальтійська болонка ши-тцу, Ньюфаундленд, пекінес, Шпіц, самоїд, шелті, і Суссекс-спанієль.

enter image description here

Топ 12 кішок, які проливають самий хутро: Американський бобтейл, Американський керл, Шартре, Кимрик, Мейн-Кун, Нібелунгів, Норвезький ліс, Рагамаффин, Хлопець, російська блакитна, Селкірк Рекс, Сибірський.

+122
Lawakush Kurmi 19 груд. 2013 р., 00:41:53

У нас бордер коллі ще в серпні 2016 року, а в листопаді вона почала полювати тіні.

Потім приблизно в грудні, вона почала зосередивши увагу на світильники (для прикладу в даху), але це тривало не довго. Вона все ще полює за тінями.

Потім, коли сонце піднялося над горизонтом у січні (ми живемо в тій частині Норвегії, де сонце не піднімається вище горизонту протягом декількох місяців навколо зима), це не займе багато часу (приблизно в кінці січня), щоб вона почала витріщатися на і намагається запустити у бік Сонця.

Ми спробували відвернути її від дивився, але це дуже складно, як потім вона помічає тінь. І будь-яка дрібниця змушує її дивитися вгору, вона дивиться на сонце.

Навіть коли ми знаходимося поза тренування або прогулянки, вона дивиться на сонце. Відпустити її втратити що-то ми не можемо цього зробити, тому що вона так зосереджена на сонці вона не слухає нас.

Ось днями вона була так зосереджена на сонці, вона врізалася в припаркований автомобіль. А вчора стіну. Вона втупилася на сонці під час прогулянки вперед, в тінь, але продовжував дивитися у тому ж напрямку. Вона тоді ще не чекаємо, який викликав її, щоб врізатися в ці об'єкти.

Будь-які ідеї, як я можу змусити її перестати ганятися і дивитися на сонце?

Редагувати 16.05.17:

Проблема все ще зберігається, і під час тренування або прогулянки вона дивиться і втрачає фокус на все, що робиться. Ми намагалися її вчити, щоб змусити її перестати дивитися на сонце, але спостерігається незначний прогрес.

+91
0xefe 15 груд. 2013 р., 11:14:20

Мій пом, не росли волосся після гоління на операцію. Зараз пройшов рік після операції, і він отримав лише 30% від його волосся, і нерівномірно.

Тепер я знаю, що англійці не слід голитися, як це. Але я можу що-небудь зробити, щоб викликати відростання волосся?

+82
DESIN RILEY 28 бер. 2011 р., 01:38:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil