Як ми можемо захистити наші жінки-кішки, який отримує мотають весь час, принаймні, 6 коти в нашому садку?

Наша кішка ще не стерилізована, вона буде завтра. У неї теж дві кішки, кошенята, вони з нею весь час (вони будуть стерилізовані, як тільки вони досягнуть мінімальний вагу для процедури). Мати спить і захищає себе і кошенят в невеликій печері, як простір в нашому великому саду (це загальний простір для декількох резиденцій).

Останнім часом я спостерігав, принаймні, 6 різних березневі коти чекають, просто у неї під носом у під'їзді її маленькій печері. Вона і її кошенята, природно, надзвичайно стурбовані, вони не можуть навіть вийти з печери, поки я поруч.

Я збираюся взяти їх до ветеринара завтра для стерилізації (матері) і спільні перевірки. Але після того, як мати одужає, я не знаю, як я можу покласти їх назад в сад. Я вже давав кілька оголошень, щоб знайти додому(и) до неї. Там, на жаль, не повернути, і я повинна переїхати в іншу країну через два місяці.

У вас є які-небудь пропозиції для нас?

+645
Gogo Tanaka 7 трав. 2010 р., 06:19:07
32 відповідей

У деяких кішок (Сіамська в їх числі), косоокість може бути насправді як кішка компенсації неврологічних аномалій, в якій зорових нервів розділені таким чином, частиною Бачення кожного ока досягає обох півкуль головного мозку, а не одному. Деякі кішки з цим умовою можуть, або замість, безперервно переміщати свій погляд назад і вперед трохи (інтегрування по часу?) Це генетичні/вроджені, і в основному нешкідливі у домашніх кішок, чиє виживання не вимагає піку здоров'я.

(Моя половина-сіамські мав рухається-погляд симптом, іноді. "Кіт, ти знову woggling...")

Цитата: https://en.wikipedia.org/wiki/Optic_chiasm#Optic_chiasm_in_cats

Я також зверніть увагу, що в гіршому випадку вимагають спеціального догляду, за умови, що це не показник поточна травма або погане здоров'я-буде те саме, що потрібно для кішка, чиє зір з інших причин. Намагайтеся уникати переміщення меблів/лотка/миски без потреби, намагаюся тримати "посадочної поверхні" ясно, об'єктів кішки може впасти або перекинути (А взагалі гарна ідея), тощо. Але ви швидко дізнаєтесь, скільки кішка може або не може бачити і скільки допомоги він потребує.

+928
Tolea Bleandur 03 февр. '09 в 4:24

Ви можете спробувати перенаправити поведінка розминання. Всякий раз, коли він починається заміс (у будь-який час доби), поставити його на конкретну ковдра/сорочки, які ви для цієї мети (ми помітили, що наші кішки люблять пухнасті/м'які ковдри, тому я пропоную почати з чимось подібним). Якщо він знову почне заміс, дайте йому ласощі (або шматочок сухого корму).

Переконайтеся, що коли ви лягаєте спати, що призначений ковдру розминання поруч. Якщо ваша кішка любить висоту, поклав його на башті/дерево, а не на підлозі (це буде ігноруватися на підлозі). Коли він починає замішувати в ніч, перемістити його в ковдру.

Зрештою, він буде зв'язати ковдру як місце розминати. Поки він поруч вночі, він повинен йти до неї, не ваше ліжко.

Перенаправлення на таку поведінку краще, ніж покарання. Вражаючі або дисциплінувати вашу кішку за природним поведінкою може зашкодити довіру, яку ви створили.

+905
Oussama Abd AlDjallil 24 лип. 2013 р., 09:20:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Елліот, ймовірно, прийти додому, якщо ви можете переконати його в тому, що в приміщеннях частині він знову території, а не були передані купола інтерлопер. Він може мати деякі переконання, включаючи надання інших котячий запах міток часу зникають, дозволяючи йому оглянути весь будинок, щоб бачити, що вона дійсно не ховатися де завгодно, і, можливо, замкнути його в приміщенні на деякий час, як якщо б він був бездомний, ти намагаєшся перетворити домашній статус.

Кішки можуть переносити образу на час, але вони також можуть забути/пробачити.

+864
olegator777 23 черв. 2015 р., 15:20:09

Немає закону, що забороняє вам залишати вашу собаку в будь-який час, як довго, як ви піклуватися про нього і забезпечити їжею та водою.

Є деякі загальні правила, коли власникам собак у Німеччині:

  • В деяких місцях у Німеччині собаки мають бути на повідку в громадських місцях. Будь ласка, досліджувати місцеві правила (http://www.stadtwiki-stuttgart.de/wiki/Hundehalter якщо ви розумієте німецька)

  • Люди, які вигулюють собак мають чудовий шанс познайомитися з іншими людьми. Це більш характерно для незнайомих людей, щоб почати світську бесіду, коли є собака або діти.

  • Ви повинні взяти крихітний мішки для сміття з вами, коли ви гуляєте зі своєю собакою, щоб позбутися від вашої собаки, що какашок. В деяких місцях є громадські диспенсери какашка мішок, але ті, які найчастіше використовуються. Залишивши своїх собак какашки валяються може викликати гнівну реакцію. Ви можете купити сумки какашка в продуктових магазинах або аптеках.

  • Надмірний гавкіт може бути причиною, щоб розірвати договір оренди. Але для цього гавкіт повинно бути надмірним. Більш детальна інформація на https://www.stuttgart.de/item/show/52190 (знову на німецькому)

+827
Kaikoes 26 лист. 2014 р., 01:53:34

Припускаючи, що (літні) кішка перебуває у відносно доброму здоров'ї, ви могли б розглянути обслуговує корм трохи вище кімнатної температури.

Я не зовсім впевнений, якщо у кішки нюх з віком зменшується, але я виявив, що віддаючи частину (вологий) корм для кішок 2-3 секунд в мікрохвильовій печі Перед подачею на стіл (щоб "стимулювати аромат'), зроблений моєї літньої кішки більше зацікавлений в їжі.

+803
Guido Preite 17 черв. 2017 р., 22:12:11

Наскільки мені відомо, немає ніяких особливих правил кішки. Немає еволюційної мети з використанням певного критерію.

Однак, є вигода, щоб дотримуватися звичайного порядку, і це простий метод запам'ятовування. Це не властиво для кішок.

Якщо б я попросив вас перерахувати 26 букв алфавіту, ви інстинктивно перерахувати їх в алфавітному порядку, який порядок ви найбільш знайомі.
Якщо я тебе попросив конкретно перерахувати їх у випадковому порядку, це було б неймовірно важко для вас, щоб (а) не потрапляють в шаблон і (B) переконайтеся, що ви не забули лист.

З тієї ж причини, має сенс для кішка-мати хоче забезпечити (б), що їй не забути жодного з її кошенят. Так що має сенс для неї, щоб використовувати внутрішній контрольний список. Оскільки вона не може рухатися всю її потомства, у той же час, це логічно означає, що вона повинна зробити це по одному, таким чином виконують якусь послідовність.

Так що швидше за все відповідь полягає в тому, що ми не можемо знати, чому матері контрольний список впорядковано так воно і є, але ми можемо припустити, що це робиться для цілей , не забуваючи когось.

+801
AlphaDelta 16 квіт. 2018 р., 11:30:15

Набравши на комп'ютері, тільки зараз (пізно ввечері), я чхнула кілька разів. Мій кіт прибіг з іншої кімнати і кусає мене за руку. Я кричав на нього, досить голосно, щоб розбудити сусідів зверху, які все-таки вище мене.

Чому він напав на мене, коли я чхаю? Чи є спосіб, щоб навчити його зупинити?

+774
bottleboot 29 бер. 2014 р., 06:47:25

Ще один "червоний прапор" полягає в тому, що цуценята досі їх кігті. Чистокровні цуценята, як правило, мають свої маленькі кігті видалені (в США) і (якщо порода підходяща) їх купірують хвости. Якщо заводчик не робить ці речі, є хороший шанс, що щенята не пройшли атестацію. Запитайте будь кабінет ветлікаря вони використовували і наступні. Вона повинна бути розумною, щоб дізнатися, якщо ветеринар зауважив все, що ви повинні знати про посліді (тому що ви купуєте одну). Якщо Вет хороводи навколо питання, є хороший шанс, що вони ніколи не бачили сміття.

+770
grafx7 16 вер. 2015 р., 18:44:51

Ви можете договір туляремії від вашого вихованця кролика. Тим не менш, є чи не ваш кролик контрактів багато в чому залежить від того, де ви живете і який ваш кролик піддається. Туляремії, як правило, поширюють комахи (наприклад, мухи) і павукоподібних (наприклад, кліщів) або шкірного контакту з інфікованими тваринами. (Хоча вода також може бути вектором.)

Якщо ви знаходитесь в особливу зону ризику, ви можете бути в змозі отримати вакцину для вас або вашого кролика. Існують також антибіотики для лікування туляремії, якщо інфекція підтверджена.

Якщо туляремії поширені у вашому районі, намагайтеся уникати укусів комах і стежити за кліщів. Якщо ви підозрюєте, що ваш вихованець може бути заражений, отримати їх до ветеринара як можна швидше і сказати, що ви підозрюєте, туляремії, коли ви телефонуєте. Уникати контакту з шкірою і, якщо необхідно впоратися з ними, надягайте рукавички.

+767
AaduThoma 7 трав. 2012 р., 02:53:01

Я хочу купити сибірського хаскі, і я зацікавлений у знаючи, якщо всі вони мають блакитні очі або якщо у них різні кольори очей.

+713
Jerri J Wilson 24 січ. 2015 р., 05:22:57

Якщо лоша сумує за молозиво матері, вони можуть втратити імунітет від матері. У цьому випадку лоша не отримав молозиво і її ИГГ аналізи були поганими. У неї було дві плазми інфузії, щоб допомогти її імунну систему. Веть хотіла, щоб у неї щеплення раніше.

Що найбезпечніше більш ранньому віці лоша можуть бути щеплені проти правця і душить?

Можна більш безпечно раніше, ніж інші?

примітка: Я піду з вказівками ветеринара, я вважаю, це цікаве питання, щоб зрозуміти, чому

+683
Matia 31 жовт. 2012 р., 22:26:16

Бездомна кішка прийняла нас кілька місяців тому. Спочатку ми думали, що це хлопчик, але потім виявив, що це дівчина і чекає кошенят.

У мене ніколи не було кішки і я вчуся на ходу і про них, але вона, здається, бути голодним цілодобово. Я даю їй що-небудь поїсти і, буквально, через півгодини вона прийде знову просити про їжу.

Я дуже хвилююся. Будь ласка, допоможіть мені, що робити? Що я повинен її годувати, скільки і як часто?

Я ще не почав думати, що відбувається, коли кошенята приходять!

+679
Uttam Sinha 20 квіт. 2015 р., 09:07:36

Згідно хроніці Сан-Франциско, хтось залишаючи отруєні фрикадельки в околицях Сан-Франциско, мабуть, у спробі отруїти тварин або інших тварин.

Фрикадельки були поміщені в гаражах, за сходових клітках, вздовж бордюрів і живоплотів і чагарників - місць, вони більш правоподобны для того щоб бути унюхали собаки, ніж помічено людиною. Це були неймовірно добре приховані. Фрикадельки були передані Департаменту поліції Сан-Франциско, яка аналізує їх, щоб визначити, якщо вони є отруйними.

"Існує висока ймовірність", - повідомив Департамент поліції. "Вони дуже схожі на ті, що знайшли в минулому році".

У липні минулого року, а 7-річна такса померла, а інша собака була серйозно каламутить після їжі фрикадельки в поліції вважають, були наповнені стрихнін. Поліція не перебуває особа, відповідальна за смертельні котлети.

Я намагаюся бути уважним, коли я вигулював собак з повідців (вони рідко йшли поза їх повідці; тільки раз в той час, коли буду вдома сусіда 3 двері вниз; вони тримаються прямо на моїй стороні). На жаль, іноді вони підберуть щось прихований в траві і з'їсти його, перш ніж я можу сказати, що це було.

Як жителі Сан-Франциско відчувати себе в безпеці, гуляючи своїх вихованців, коли хто-то, мабуть, щоб отруїти їх?

+638
emuradov 6 вер. 2010 р., 22:33:52

Тому я просто спустився вниз, щоб знайти свою чорну кішку, яка відпочиває на столі з рудим котом в кімнаті, без будь-яких проблем. Кота звуть Петро і належить комусь, хто живе неподалік. Це не перший раз, коли я знайшов Пітера в мій будинок, він брехав і раніше на дивані, як їжа з страви у моєму будинку, коли він робив, що кричав "Кыш, Пітер, Кыш! Біжи, поки можеш!" і він вистрілив прямо.

Я трохи заплутався, чому Пітер приходить в мій дім і мій кіт не проявляє ворожість до них. Тепер я переконаний, що вони глибоко люблять один одного. На щастя, мій кіт кастровано. Може бути, мій кіт запрошує Пітера пограти або поснідати з нею, я поняття не маю, і я сподіваюся, що я можу з'ясувати, якщо вона запрошує Пітера до нас в будинок.

Справді, останнім часом Пітер став приходити щодня.

Я не дуже люб'язно з Пітером, бо я не знаю, якщо він прийде без дозволу мого кота або з дозволу мого кота. Мене не хвилює, якщо він в моєму будинку, я сумніваюся, що він зробить багато шкоди, але я просто хочу знати... чому.... є безліч інших людей, які живуть поруч зі мною, у кого є кішки, які він може відвідати.

  • Мої друзі кішки з Пітером?

  • Чому Пітер відвідувати мене?

Я вважаю, що моя кішка йде з Пітером. Я не зовсім впевнений, але я просто припускаю, що це...

+605
Torus Infotech 26 лист. 2016 р., 03:29:24

У багатьох будинках є кімната з великою білої миски, яка регулярно поповнюється свіжою водою. Двері відчинені, якщо кімната зайнята. Чаша вміщує набагато більше води, ніж будь-яке блюдо води. На відміну від води блюдо, чаша поповнюється кілька разів в день прохолодною водою. Якщо ви великий собаки або гнучкою кішкою, що не подобається цей химерний фарфор чаша?

З точки зору вихованця, унітаз має багато, щоб запропонувати для питної води. Враховуючи місця їх мови йдуть і те, що вони їдять, в туалет не таке брудне місце, як людина може собі уявити.

Якщо припустити, що туалет і води, що надходить з прісною водою (без добавок) і миску регулярно чистити, наскільки це безпечно для вихованця, щоб пити з унітазу? Чи існують якісь дослідження, що зв'язують питної води з унітазу проблем зі здоров'ям у домашніх тварин?

+558
Oliver Rivli 19 трав. 2010 р., 06:33:18

У мене є кіт, принаймні 16 років, хто не зацікавлений в їжі. У неділю, коли я побачив її, вона була трохи їжі вранці і ніхто за весь день. Вранці її вирвало все і намагався сходити в туалет в невідповідних місцях. Вона також була надзвичайно бліда, багато спить. У неї теж були виділення з обох очей.

Я взяв її до ветеринара в понеділок і так як вона нічого не їла все, що я попросив їх зробити аналіз крові.

Ветеринар подивився її і аналіз крові в нормі.

Коли я взяв її додому вона була злегка жваві і з'їв. У вівторок вона почала жваві і з'їла трохи, але потім відмовився від їжі пізніше.

Сьогодні вона практично нічого не їсть.

Ветеринар запропонував, Може бути СРК (але це не пояснює нерозторопність...) і рекомендував рентген. Я не хочу, щоб вона проходила через випробування, які здаються безглуздими (якщо це має сенс, звичайно). Вона, здається, мене нудить. У понеділок він перевірив її температуру, але я думаю, нічого не знайдено. Один час я обійняв її і її вуха, здавалося, тепло (дивно зазвичай вони здаються холодними). Також вона, здається, дуже хочеться тепла набагато більше, ніж зазвичай (ще одна ознака чуми).

У неї був гіпертиреоз і була проведена променева терапія. Вона стала все більше цікавитися їжею, але раптова зміна останнім часом-це різкий зсув.

Будь-які ідеї?

Я дзвоню іншого ветеринара в офісі.

+533
user154332 8 груд. 2011 р., 16:48:45

Ваш місцевий притулок для тварин, ймовірно, може надати вам відповідну пастку і проконсультують Вас про те, де розмістити його, як приманку, і як використовувати його безпечно. Вони швидше за все будуть раді допомогти вам, оскільки ви допомагаєте з населенням дика кішка.

Я не хочу придбати автоматичну клітина, яка закривається, коли вони заходять в клітку.

Якщо вас турбує вартість клітини, займаючи одну з притулку повинні бути вільні. Якщо ваша проблема полягає в тому, що кішка може отримати травму, конструкція цих клітин є дуже безпечним. Дотримуючись порад притулку, ви повинні бути добре. І якщо ваша проблема полягає в тому, що кішка може тримати образу на вас, що малоймовірно. Кішка буде побоюватися клітці, але немає ніяких підстав, щоб зв'язати з вами досвідом.

+513
svg venkatesh 14 лют. 2018 р., 03:19:05

Коли я зробив це, пробіотика рекламувався як несмачно. Я просто відкрив капсулу і посипати вміст мокрий котячий корм (який вона вважає ласощами, так як вона в основному їсть сухий корм). Вона не показала жодних ознак не помітив.

(Вона також отримує glycosigen доповнення, подаються таким же чином, але, що компанія фактично включали курячий ароматизатор.)

+507
Shashank Srivastava 17 жовт. 2013 р., 05:28:47

Деякі кішки люблять ходити в перевізники, а деякі ні. Це нормально і немає нічого поганого з вашим котом.

Щоб його спробувати кидаючи свою улюблену іграшку всередину і подивитися, якщо він піде.

+499
ajit sahu 16 вер. 2016 р., 21:35:51

я живу в Норвегії, ми можемо купити minkie китове м'ясо в кілька магазинів,мій кіт любить м'ясо кита і годую я її по 50 грам раз в тиждень.скільки грамів безпечно годувати в тиждень.я запитав про це у п'яти ветеринарів і вони не мають ні найменшого поняття про відповіді на це питання.це питання про сире м'ясо кита,будь ласка, покласти ваші почуття з приводу китової полювання в сторону і дати мені реальний відповідь .

+482
user59780 30 вер. 2015 р., 17:28:36

В основному це дійсно терпіння гра.
Але як часто ви міняєте воду і скільки? Оскільки ви робите безрибними циклу (це дійсно рекомендую спосіб зробити це), ви насправді не потрібно робити підміни води.
Якщо ви заміните всю воду, це дійсно можливо, що ваш велосипед вже починати все заново кожен раз.
Просто дайте йому відпочити протягом 3-4 тижнів, а потім перевірте рівень нітритів. До того часу вони вже повинні почати зниження/бути нуль.

Ви також можете знайти більше інформації в цій відповіді: як ефективно "цикл" акваріум?

+377
jhyoramona 11 груд. 2010 р., 22:38:19

Велику роботу по допомагаючи вашій кішці скинути кілька зайвих кілограмів! Б'юся об заклад, вона відчуває себе набагато краще.

На жаль, шкіра вашої кішки навряд чи будуть затягнути навколо її нового тіла.

Людина: для людей, це може зайняти кілька років, перш ніж шкіра "підходить" відразу після втрати ваги...і це тільки якщо ви молоді і не втратити занадто багато ваги. Люди не в цю категорію часто вибирають операцію, щоб підтягти шкіру.

Кішки: вона схожа на кішок. Еластичність кішки шкіра стає менше з віком. Це починається, зазвичай, з середини вік кішки (тобто кошеня). Якщо кішка втрачає вагу занадто швидко, це може також викликати великі обсяги шкіри. В цьому разі еластичність шкіри просто не можу тримати вгору з втратою ваги.

Води: одна річ, яка, ймовірно, допоможе підвищити пружність шкіри вашої кішки це великою кількістю води. Всередині кішки схильні бути зневоднений. Значить, потрібно змусити їх пити більше. Якщо ви в змозі, зробити кішку фонтаном. Мої кішки люблять нас і пити більше води, ніж без нього. Якщо ти не можеш зробити фонтан, залишити кран капає в раковину або ванну.

У мене була схожа ситуація з моєї літньої кішкою кілька років тому. Він був лише злегка надмірна вага. Коли він втратив пару фунтів, у нього був товстий живіт, що майже торкнулися землі, і він не втратив його. Однак, він був щасливим котом. Поки він не турбує свою кішечку, вона має бути в порядку. Попросіть вашого ветеринара наступний раз ви там, щоб побачити, якщо є які-небудь інші рекомендації.

+336
hesam 12 лип. 2010 р., 07:37:11

Це стара казка дружин, але є зерно правди в ньому. Кішки не знайти пестити розслаблення і зняття напруги, як ви можете побачити, коли кішка робить велику помилку в стрибку або в падінні і миттєво починає лизати лапу...швидко, потім повільніше, поки вони заспокояться.

Але я не знаю, що це краще, ніж просто покласти кішок у кімнаті в задній частині будинку, далеко від шуму рухомих і залишити їх до тих пір, поки метушня вляглася. Ось що я завжди робив.

+289
the creeper destroyer dacbyntM 20 вер. 2013 р., 09:06:38

Нещодавно я придбала грибок в одному з моїх танків (з того, що я можу сказати я бачу 3 риба з ознаками і того, хто має це гірше). Я взяв три і покласти їх в лікарню бак, щоб спробувати стримати поширення, але ставлюся як. Найгірша з трьох має кільце навколо гриба його правою кишку, де більшість жінок мають вагітний місці. Він як і раніше є й винятки, але замість того, щоб його ПНО могти тягати за нього і впасти він застряг у гриба і обернувши навколо його тіла, як він росте. Мене цікавить, як це відбувається, він втрачає здатність до виведення, і перестати їсти і померти від неї (у разі, якщо грибкова інфекція не вбиває його). Я бачив, як люди підхоплюють велику рибу з номера латексні рукавички, для догляду за раною і використання в селекції, але я намагаюся з усіх сил, щоб покласти мої руки в танки як можна менше, і ніколи більше не чіпай мої риби. Мені цікаво, якщо я можу використовувати мої руки, щоб частину нечіткої рублів?

Я лікував хворі риби для людей протягом багатьох років, чи це мій власний, у зоомагазині, або друзями і не відчували в цьому конкретному питанні. Я знаю, це звучить як дивний або дурне запитання для більшості людей, але я хочу його зцілення, щоб бути як можна більш гладким і збільшити його шанси на виживання. Минуло всього 24 години після того, як я почав лікування, і сподівався побачити досить поліпшення, що він може мочитися як нормальний риб. Я додав іншу текстуру заводу в лікарню бака, щоб заохотити його, тертися і кухонної солі, загального, Джилл і здоров'я, фін. Якщо я не можу протерти, чи існують додаткові рекомендації?

+280
Daniel Rigg 18 квіт. 2014 р., 08:52:05

Я думаю, що psycoatde проробили гарну роботу, відповідаючи, але я хотів би додати кілька речей. Одна полягає в тому, що якщо рослини дійсно отруйні для кішок, не приводь його в будинок. Невелика кількість повітрообмін, що завод дасть вам нічого не коштуватиме завдати шкоди вашій кішки, просто купити очищувач повітря.

По-друге, ви повинні зробити деякі дослідження і з'ясувати, які рослини насправді є отруйними, а які ні. Наприклад, я чув, що ви не повинні мати пуансеттія в будинку, якщо у вас є домашні тварини, тому що, якщо вони їдять їх, вони помруть. Нещодавно, вони сказали, що вони тільки дратують вихованця, викликає блювання або пронос у гіршому випадку, і у них є багато, щоб мати, що сталося. Ось посилання на статтю про нього: Пет отрута телефон довіри. Так Ви рослини не можуть бути такими ж токсичними, як ви думаєте.

Psycoatde був правий у тому, що ваші кішки просто порада. Тварини потребують стимулу, людина включена. У вас є телевізор, комп'ютер, телефон, книги і т. д... Ви виходите, ви бачите людей, ви їсти в різних ресторанах, і т. д... ваші домашні тварини не зрозумій що. Люди часто не замислюються про це або взяти його досить серйозно, тому що у них була купа стимулів через день на роботі або в школі. Вони готові заспокоїтися і зменшили стимул. Однак, ваш вихованець був вдома, де він так довго був, що він знає кожен закуток, щілина, і тісно запаху. Ти йдеш додому або пошту людини, що йде до дверей невеликої кількості стимулів нудний день. Я нічого не кажу про вас конкретно, але я думаю, що люди в цілому будуть мати краще уявлення про те, що їх вихованець проходить на повсякденній основі, якщо вони провели один день у своїй спальні без стимулу. Немає телевізора, телефону, книги, що завгодно. Залишатися там протягом 24 годин. Тільки приходять, щоб їсти, пити, або використовувати у ванній кімнаті в два рази. Ви повинні тримати його в штанях інакше. Дивіться, якщо здається, як незручно взяти свого улюбленця або зробити що-то.

Це не гучні слова в ваш або кого-небудь, що його просто щось я не думаю, що люди вважають достатньою. Так що в принципі, ваші кішки потребують більше стимулів. Якщо вони як пензлика на мітлі, зробити їх пензликом іграшка кішка. Якщо він хоче пожувати рослини, дайте йому трохи котячої м'яти або навіть кішка, трава. Ще непогано б створити кішку ручку зовні.

enter image description here

Або покласти їх на повідку і гуляти з ними.

enter image description here

Це все дозвольте вашої кішки, щоб отримати, що додатковий стимул їм потрібен. Ви також можете грати з ними, з іграшками ви робите бігати і стрибати, поки вони не зношені.

Нарешті, я читав, що на відміну від собак, кішки не асоціюють корекції з законом, а з людиною. Це означає, що коли вони жують щось і лаяти їх, вони не розуміють наганяй жують рослини. Вони просто знають, що ти зійшов з розуму. У таких випадках найкращий спосіб я бачив в боротьбі з них-це щось на зразок цього: повітряний бластер. Це рух активоване повітря. Тому, коли кішка отримує десь-то він не повинен, він натиснув на датчик руху, і це робить йому дмухнуло. Потім площа буде анафема йому і він це робить ви зловити його на гарячому чи ні.

+242
Dinari 2 жовт. 2013 р., 23:39:56

enter image description here Привіт, у мене була одна золота рибка вже більше року з Карневале ми, нарешті, отримав його друг. Ну я приходжу додому Н білий лежить на дні бака. Так я їх годую. Вони обидва їдять білий не пішов би в верхній частині бака. На знімку новий зловило білий один проти танка. Я впевнений, що помаранчевий-це жінка Н білий чоловік, тому що у нього були помаранчеві плями, але вони пішли, коли його друг помер. Чоловік сам повинен мати гарні кольори

+237
Patricia Shanahan 10 трав. 2019 р., 21:04:22

Мені потрібно склеїти дві кішки і... жартую.

У мене є купа старих картонних коробок, які я думав, нарізки і роблячи кота скребків з. Мені потрібно склеїти картон разом. Він буде використовувати значну кількість клею. Що є нетоксичним, тваринами клей? Білий клей Елмера є харчовим і безпечним для дітей людських; що це мій перший вибір, але я не впевнений, якщо він безпечний для домашніх тварин (або, принаймні кішки).

+161
user2448753 22 вер. 2015 р., 10:50:05

Кішки може зробити сечу з питомою вагою 1.050, або вище. 1.050 становить близько 7% хлориду натрію (більшість твердих тіл в сечі розчин NaCl).

http://www.petmd.com/blogs/thedailyvet/lhuston/2013/sept/reasons-why-you-need-to-test-your-cats-urine-30858

http://www.brinemaker.com/TechnicalDocument/Sodium-Chloride-Table.pdf

Інші відповіді тут представлені шуму; родовий "Мерк ветеринарної керівництво говорить занадто багато солі в раціоні-це погано". Це не відповідь на питання.

+114
HairyFotr 29 трав. 2015 р., 03:46:07

За словами elmy не, а самоїд-це мисливська порода. Собаки люблять ганятися за речами, загалом, і мисливської породи, як самоїд, безумовно, піти за живе, щоб убити їх. Агресивних порід такої необхідності широкої підготовки для поведінкового контролю.

Ви пробували його лаяти, але він зберігає своє спокій на деякий час. Він повернеться до своєї звичайної черговий раз після деякого періоду. Я пропоную професійне навчання для вашої собаки, де він може мати відмінний кондиціонер за свою поведінку.

Собака потребує середовищі, де він відчуває себе менш напруженим і можете займатися іншими справами. Продовжувати годувати вашу собаку, щоб переконатися, що він не голодний. Голод може викликати деякі несподіване поведінку.

І є багато інших речей, щоб спробувати. Але вони не може працювати відмінно або результат може бути не так ефективним, так як ми не фахівці в цій справі. Те, що я вважав за краще стає моя собака навчання від професіоналів, як табір Гав-гав Middlesex (де я послав свою собаку на навчання), тому що вони знають, що вони роблять і моя собака буде так, як я хочу, щоб він після їх підготовки.

+85
fer sa 31 січ. 2014 р., 08:55:23

Я прибираю з численних котячих туалетів або кожен день або через день. Я зроблю все, що зможу, щоб уникнути вдихання пилу від сміття, з допомогою дешевих/надумані маски, прикривають рот і ніздрі з мішком тканини, та/або затримувати дихання, але, схоже, легких проблеми (наприклад, затори, кашель, хрипи), як представляється, збільшується в прямій пропорції до кількості часу, я провів розбирала ці ящики для сміття.

Є хороші, недорогі способи, щоб зменшити кількість сміття я розповім про себе (наприклад, деякі види масок, приплодів ви порадити/рекомендувати продукти, які можна розпорошити на підстилки, щоб зменшити кількість залишкової пилу, ...)?

+62
OCram85 30 трав. 2016 р., 11:00:20

Моя собака досить слухняна, хоча вона тільки що увійшла в впертого підліткового віку (6 місяців).

Я проводив навчання в домі моїх батьків з моєю собакою і двома іншими собаками. Моєю метою було на практиці, посилаючись на мою собаку і робити деякі інші базові трюки (сидіти, стрибати, говорити), а вона, захлинаючись грати з іншими собаками. І незважаючи на хаос трьох середнього до великого розміру собаки, всі хочуть моєї уваги, в той же час, я відчував, що це було досить добре. Потім я помітив, що моя собака ображає інших собак.

Як я тренувався, я відчував себе зобов'язаним ще дати смакоту двох інших собак, які, де слухняно сидить і стрибає, як я віддавав команди своїй собаці. Ну моя собака вже більше, ніж дві інші собаки і використовував її розмір, щоб підштовхнути інших собак, коли я давав їм лікує.

Мені не подобається така поведінка. Я в порядку з їх власними розбірками ієрархії, коли грають разом, але коли я (чи будь-який інший) грає з/тренування собак я хочу, щоб мої собаки вели себе "ввічливо". Іншими словами, якщо я даю ласощі іншій собаці я хочу, щоб моя собака, щоб сидіти і дивитись гарно, а не перевіряти тіла іншої собаки кусають інших собак, щоб відштовхнути її.

дві інші собаки 3+ років і не показують це поведінка.

+49
as 9 січ. 2012 р., 04:49:58

Я виявив, що моя кішка була вагітна лише тиждень, перш ніж вона народить кошенят.

Яка поведінка або ознаки могли б показати мені рано, що вона була вагітна?

+12
nfarrar 20 квіт. 2012 р., 01:59:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil