Навчіть собаку залишатися на одному місці під час дефекації

Передісторія: У мене є 6-місячний австралійський лабрадудель, що вже housetrained, коли ми привезли її додому в 8 тижнів. Вона дуже навчалася.

Питання, яке ми переживаємо, полягає в тому, що вона обертається/рухається навколо, як вона справляє нужду, так вона іноді кроки в її власних випорожненнях. Використовуючи такі команди, як зупинитися/зупинятися тільки здається, плутаєте її в цих ситуаціях.

Я хотів би знайти спосіб, щоб змусити її зупинитися в одному місці, щоб запобігти потенційну випадково наступивши в її ж какашки. Які-небудь пропозиції?

+574
Mal Curtis 24 черв. 2017 р., 10:45:22
26 відповідей

Так, у кішок є "молочні зуби".

Згідно цієї ветеринарних сайті, прорізування відбувається між 3-7-місячного віку.

Це не рідкість для кішки, щоб спорт два набори верхні ікла ("ікла") на деякий час. За умови, що це не викликає болю (вони будуть обережні в їжі, ясна будуть червоні/опухлі, та/або якщо ви доторкаєтеся до зубів, вони сильно реагують), це досить мило.

+985
Chris Forsythe 03 февр. '09 в 4:24

"Це гортанний або гортанний мяу і звучить трохи тривожно" це звук кішки в спеку! Я-ОП, і хоча я не впізнав його в той час, тому що я не знала, що кішка в період тічки схоже, зараз я впізнаю його. Оскільки цей пост я прийняла іншу кішку від SPCA. Нову кішку не стерилізували і вона робить ці звуки, коли вона знаходиться в теплі.

Ось кілька прикладів з YouTube, що кішка в теплі звучить.

https://www.youtube.com/watch?v=JovrM71dLA4

https://www.youtube.com/watch?v=tb24B2Y-51M

Хоча реальний відповідь, не може бути, що він був у спеку, тому що він каструвати кота і було багато років, перш ніж я переїхав. Так що, я думаю, кращий спосіб інтерпретувати це, щоб припустити, що він був соціально засмучений (можливо?). Я впевнений, що це якось пов'язано з великою порожній підвал, що він не звик.

+943
Francisco ZF 26 серп. 2012 р., 14:56:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Наші 3 міс. цуценя такси став дуже добре в ящику близько години на півтори години протягом дня. У нас ніколи не було неприємностей у нічний час. Він буде спати 8+ годин і не нити вранці, він просто чекає, поки ми його випустимо. Протягом дня я записав його багато разів під час їзди, щоб побачити, як він отримує. Він іноді буду скиглити/гавкати протягом перших 5-10 хвилин мені покласти його в розпліднику і йду, але потім заспокоюється, принаймні годину. Потім він почне скиглити і гавкати, і буде продовжуватися, поки не випустили(поки 40 хвилин гавкати на основі моїх записів). Я знаю, що я випадково нагородив його раніше, думаючи, що було тихо, коли я прийшов додому, а потім зрозумівши, слухаючи запис, що він був лай/скиглення, поки він не почув. Це неприємно, тому що він так добре на годину-півтора. Я підозрюю, що він спить, що перший годину-півтора, а потім починає гавкати й скавчати, коли він прокинеться. Що я повинен робити? Якщо я можу тихо підійти і почути його гавкіт я повинен чекати його, навіть якщо він триває протягом принаймні годину? Я поки не знаю як довго, перш ніж він знову зупиняється, або якщо він навіть буде.

Спасибі, Райан

+901
xhedgepigx 10 січ. 2011 р., 00:54:42

Одного разу Я розмовляла з ветеринаром з цього приводу і вона сказала, що це може бути так, що собака, яка копрофаг або ролли смердючий матеріал може зробити це через бажання придбати запах на нього. В очі вашої собаки запах іншої собаки його бояться, оскільки собаки схильні виражати повагу(в першу чергу) на основі аналізу ароматом.

Інші тварини в дикій природі, зокрема джунглі, покривають себе в фекалії, щоб відлякувати комарів та інших паразитів. Так що ваша собака може бути дуже тривожним про дармоїдів навколо нього.

Думав з мого досвіду з моєю собакою, він звик робити це, коли він молодий(<= 4-х років) і після цього він повністю припинив. Це може бути так, що в один момент пес буде щасливий і гордий своїм запахом зіпсувати його.

Крім того, якщо ваша собака робить це надмірно, це може будьте мудрі, щоб прочитати трохи про собачих обсесивно-компульсивний розлад.

+890
gerval 17 квіт. 2013 р., 14:19:21

Ви повинні отримати слово (реклама або еквівалент, як у попередній відповіді).

Я хотів підкреслити переваги прийняття та недоліки покупки (частково розглянуто в попередньому пості)

принимающ переваги:

 • дає бездомним тваринам будинок
 • сприяє здоровій генетикою виду в питання (бо місця продаж часто використовують заводчики, які мають схильність до інбридинг на норм виглядає)
 • ймовірно, більш дружнім і більш жив тварин для власника (інбредні або частково інбредних тварин у заводчиків, напевно, менш доброзичливі і здоровий, ніж звичайний генетичної суміші внаслідок генетичних дефектів)
 • зменшує популяцію безпритульних тварин
 • більш гуманний (заводчики не завжди приємно своїх тварин)
 • зберігає новий власник грошей (прийняття витрат менше)
+869
Elena Leontieva 13 вер. 2019 р., 00:42:41

На мій погляд кращий спосіб-це або знести їх 'Король Лев' стилі на короткі відстані, або акуратно схопити їх за ноги, а приклавши руки, щоб прилягти на одну з ваших рук, поки ви безпечно/погладити їх з іншими.

Мої кішки зазвичай користуються Король Лев ліфт і пропонують мало, щоб ніякого опору, що означає, що їм це подобається.

Інший шлях-це добре, але вони іноді чинять опір. Ймовірно, з-за перегріву.

Ви також можете спробувати носити їх як немовлят. Вони також хотіли, щоб.

Це "не", що набагато важливіше, ніж "робити"и.

Ви не повинні піднімати кішку по голові, по зрозумілих причин.

Ви не повинні підняти їх на животик, так як вони схильні до переїдання. Вам подобається хтось, щоб підштовхнути вас на животі після візиту до бабусі?

За хвіст, так як це дуже чутлива частина, пов'язані з хребтом.

Руки навколо своєї шиї, так як ви дивно їх.

Їх ноги, оскільки вони відчувають себе безсилими і до того ж це боляче, іноді, для них.

Якщо ви уникаєте "не"з тобою все буде добре.

+821
Angel Lagimoniere 6 трав. 2012 р., 23:36:23

Ні, ви не повинні. Кішка буквально зійшла з розуму або в глибоку депресію. Двадцять років тому я пішов до друга, якого я не бачив вже кілька років. Я пішов в пральню, щоб дістатися до гостьової кімнати і був там кіт. Їй було близько року. Її волосся було повністю злиплі, її нігті були занадто довгими, вона була худа, мав інфекції очей в обидва ока, весь у бліх і буквально бігають, сходять з розуму. Я запитав у одного про кота і вона сказала, що купила її, але вона вередує і так тримає її в пральню. Я запитав, Якщо я міг би взяти кішку і мій друг сказав, що немає і отримала по-справжньому захищатися.

Тому я чекав до середини ночі, я спати, запаковані мої сумки, схопив кота і взяв її з собою. Я взяв її до ветеринара і їм довелося поголити її до н. е. Її волосся були настільки сплутані, у неї буквального личинки виходить з неї бомжа від іншої інфекції вона і її очі текли з котом. Він був сенсорний і йти з нею на тривалий час, але я витратив стільки часу на вет з нею, як було дозволено, у неї кішка ліжко і поклав її в що і спали поруч з нею, коли ветеринар дозволить мені. Коли я привіз її додому, вона була так налякана, її трясло. Я знаю, що це зазвичай рекомендується тримати кішку в кімнату і повільно додати більше номерів, але я не міг зробити це після того, через що вона пройшла. У мене була відкрита кухня, їдальня і вітальня, тому я тримав її і спав з нею вночі. Знадобилося багато часу, щоб завоювати її довіру, але як тільки вона зробила вона була такою милою і люблячою, і хотів обійняти і поцілувати і хочете бути проведений як дитина. Вона була зі мною протягом п'ятнадцяти років фантастичне і, коли вона померла, він був у моїх руках.

Отже, ще раз, ви не можете тримати кішку в кімнаті. Крім того, що я вже згадував вище, вони також користуються соціалізації зі своїми людьми. Якщо ви збираєтеся тримати кота в одній кімнаті, зроби ласку і знайти новий будинок для кішки. Не взяти його в притулок, вони, ймовірно, поклав кішку на список вбивств. У вас це, схоже, не знають або не хочуть піклуватися про нього належним чином, так, принаймні, знайти коту новий будинок. Це ваш обов'язок, щоб зробити це і зробити це швидко, тому що я впевнений, що кішка страждає.

+785
25dollarsupport 8 серп. 2012 р., 21:19:49

Основною причиною алергії є білків в слині. Коли кішки самі наречені ці осідають на шерсті, коли шерсть і лупа літають навколо вас занадто схильні ці білки. Деякі кішки мають мутацію, де білки, що люди мають алергію на не в їхній слині... ці результати в кішку, яка не викликає алергії. Короткі волосся кішок як Девон-Рекс, Сфінкс... буде менша площа поверхні (менше вовни, і менше чистка хутра) і, отже, не може спровокувати таку ж інтенсивність алергічної реакції.

Іншим варіантом є, щоб зробити знімки. Ображаючи білки вводяться в кров людини при алергії. Як правило, імунна система вчиться, це не проблема, і алергія йде. З астмою, враховуючи, що він може бути серйозним, я хотів обговорити це з вашим лікарем в першу чергу.

+735
Yuri Schimke 14 жовт. 2016 р., 21:17:49

Як вже згадувалося, ви просто не. В залежності від виду у вашому акваріумі, ви можете навіть не потрібно ніякого додаткового повітряного насоса.

Є спеціальні дифузори для акваріума насоси і чиста вода повертається в бак допоможе збільшити поверхню води (що все повітря насос).

Існують різні варіації, деякі випускають воду насипте в ємність, щоб брати повітря з його (голосніше) або деякі роботи більше схожі на фарбувальний пістолет (дуже тихий, може працювати зануреною в тому числі).

+702
Tamaki 9 січ. 2019 р., 19:45:30

Мій Лабрадор ретривер любив обніматися, як цуценя, і досі продовжує любити його як 14-річна дитина. Це повністю залежить від особистості вашої собаки. Те, що унікально і мило про нашу собаці, що вона починає обіймати себе, приходячи до тебе з головою вниз і притискає задню частину шиї і верхньої частини спини в грудях, поки ви сидите на підлозі. Вона буквально хоче, щоб близькість і обійми навколо її тіла і залишайтеся в цьому положенні на 10-15 секунд.

Після цього вона продовжує рух і робить сальто вперед на колінах, а потім це "час грати".

Я б сказав, що є суттєва різниця між "обіймати" собака і "заборонний/утримання їх. Останній є одним, що більше собак не знайшли б, щоб бути зручним.

+642
Tumi Pare 20 черв. 2018 р., 08:47:08

Коли ви носите кішка лікувати, і нехай він відчувати запах його за руку. Не дозволяй їй побачити його. Коли кішка орієнтується на запах їжі поставивши кішку на поверхню відмінний від того, який був на (тяне, що ви берете її десь, не повертаючи кішку на тому ж місці було), навіть якщо це всього лише півметра від нього. Потім розкрийте долоню і дайте ласощі. Кішка повинна зв'язати носити з чимось хорошим. І це має зробити її переносять обробку людини і визнати, що перевозить через руки людини не дуже погано. Потім ви можете зробити те ж саме з ласки або гри. Візьміть її трохи на відстані, навіть якщо це крихітне відстань, потім погладити,пограти або дати ласощі. Не граю, хоча з її рукою, тому що це, ймовірно, змусить її зв'язати вам носити її з зусиллям, так як він підкреслює будь-яка істота, якщо хтось продовжував тримати, натискати, не відпустити або навіть переслідувати його чи її.

+615
Gilberto Pedro Silva Junior 11 вер. 2015 р., 22:40:43

Мені дуже шкода, що ви зіткнулися з цією проблемою. Як порада на майбутнє, коли ви взяти тварину, вибрати той, який є дружнім по відношенню до вас, і це нормально, коли їх гладять по вам. Не вибрати тварину, грунтуючись на його зовнішній вигляд або порода. Попросіть персонал про особистості тварини, і скажіть їм, що ви хочете в ПЕТ.

Хорошим укриттям буде переконатися, що кожна тварина социализировано, перш ніж зробити її доступною для прийняття. Якщо у тварини є конкретні питання (наприклад, нервує навколо шумлять діти), вони будуть переконатися, що тварина йде направо типу будинку та того, що потенційний власник знає про проблему. Так що якщо ви вирішили взяти цю кішку назад і прийняти інше замість неї, не відчуваю себе погано про ваше рішення.

Я думаю, що причина ця кішка почуває себе більш комфортно у вашій мамі і вашої подруги полягає в тому, що вони більш досвідчені з мови котячого тіла, як краще погладити кота, і найголовніше, коли слід припинити ласки. Може бути, ви і ваша подруга не так вже багато досвіду з напів-диких кішок. Чи може тобі нагадати коту, що хтось був недобір до неї.

Це має бути можливим, щоб включити цю кішку в більш доброзичливий, любить тварин, але для цього доведеться попрацювати. У цьому відео ви гладите свою кішку, все неправильно! від Джексона Галактиці повинно бути дуже корисно. Якщо ти терплячий і наполегливий з цими пропозиціями, я думаю, ви зможете зробити великі зміни у вашої кішки.

Я також радимо дивитися серіал "Моя кішка з пекла" з Джексоном Гелаксі, особливо перший сезон. Деякі серії є на YouTube, але це буде варто покупки на DVD. Ви навчитеся дивитися на речі з точки зору кішки, який допоможе вам вирішити проблеми ви відчуваєте.

Ось посилання на відмінну коротку серію відео про соціалізувати диких кішок. Не те, що ваша кішка дикими, насправді, я думаю, ви побачите, що ви досягли більшого прогресу, ніж ви думаєте.

https://www.youtube.com/watch?v=vpEcxIgMhyQ

Суть її полягає у використанні їжі і спокусливі принади, щоб отримати кішок, щоб поїсти в присутності людей, які знаходяться далеко; потім вимагаючи від них, щоб поїсти на колінах людини. Вам потрібно рухатися вперед в дуже невеликих етапів. Удачі вам!

+577
gwaigh 31 бер. 2019 р., 10:31:24

Ми прийняли разом дві кішки, брат і сестра, приблизно півтора року тому рятувальної організації. Вони обидва стерилізовані, приблизно в 1 рік 8 місяців. Сестра ~ 2 кг легше, ніж її брат

Близько шести місяців тому ми помітили, що, коли вони будуть грати в кішки почнеться шипіння, виття, і беручи пійло на нього. Іноді це відбувається тому, що кіт до неї чіплявся - гнати її, кусаючи за нею по п'ятах, коли вона втече, поки ми не відокремлюємо їх. Але буває і так, коли вона підмовляє і здається, що вони нормально грають.

Немає ніякого 'розбухати' або зупинці, але вона явно засмучена і кігті на нього, щоб змусити його відступити.

Нещодавно ми прийшли додому приблизно через чотири дні (у нас був кіт доглядальниці щодня відвідують кілька годин, але вони, очевидно, не отримували стільки уваги, як коли ми весь час вдома) і виявили, що кіт мав невелику подряпину на вухо, так, схоже, загострилася.

Хто-небудь знає, чому вона так засмутилася? Шипить нормальної під час гри?

Крім того, наша зупинка кіт від переслідував його сестра мимоволі заохочуючи його продовжувати робити це, оскільки він привертає увагу до неї? Якщо так, то як ми можемо переконатися, що вона відчуває себе в безпеці, не приділяють йому увагу?

+539
toppatopvt 19 черв. 2019 р., 04:05:00

багато людей проти цього, але спробуй пошукати в інтернеті, деякі люди виставляють оголошення по ДТП приплодів або тваринами, вони не піклуються більше, так це перевірити.. теж спробувати піти до вашого місцевого ветеринара, іноді вони знають про прийомних собак, які потребують житло

+490
Krishna Shinde 21 квіт. 2014 р., 06:55:40

Ви можете купити вологі серветки для собак (і кішок).

Dog Deodorizer (Джерело)

З цими ви могли б почистити вашу собаку, а не віддавати йому всю ванну.

Я не думаю, що він повинен мати такі ж проблеми як шампунь, де вона висихає на шкірі, тому що ти в основному за допомогою паперового рушника, з водою та дезінфікуючим засобом, але я лише зрідка використовував їх. Так що вам доведеться тримати очей на ньому, якщо ви використовуєте його в тому ж місці день за днем.

Вони також роблять спеціальні серветки, які спеціально для чищення навколо очей та вуха, так що якщо ваша проблема з прибиранням навколо особи я б запропонував ті.

Але чесно кажучи, рішення я хотів би піти з простою мочалкою з мильною водою. Використовуйте будь-собаки, затверджених мило/шампунь, яким ви зазвичай використовуєте, і скільки ви думаєте, ви повинні зробити свою шкірку. Це повинно бути настільки ж ефективним, як і будь-який з серветок, а головне дешевше. Ви можете легко захопити один, як тільки ви повернетеся, або маленьке відро і мочалка готова до дверей, коли ви повернетеся.

+459
Meliorate 14 груд. 2015 р., 04:29:13

У мій теперішній будинок, є активне співтовариство диких тварин у дворі, в тому числі різні птахи, бурундуки, білки, зайці, бабак, і метеликів вдень і світлячків вночі.

Мій маленький 2У черепаха дівчинка ДШ має дві вежі біля вікна, і дві скляні розсувні двері, щоб виглянути та помітити це співтовариство йде про свого бізнесу в будь-яку погоду, в будь-який час року і в будь-який час дня.

Очевидні переваги такої розваги, Що подивитися і чим зайнятися, що не лежить на підлозі нудьги. Є також вправа, елемент, як вона біжить від однієї точки до наступної, щоб слідувати за кроликом через весь двір, наприклад.

Але потенційний недолік-розчарування суцільною скляною перегородкою. Я бачив її чітко, намагаючись потрапити в птицю або бурундук новинок по краях, намагаючись забратися на межу вікна, і тому подібне. Її мисливський інстинкт подіяв, але зриваються.

Так в балансі, це добре чи погано для загального психічного кішки та емоційного благополуччя? Іншими словами, чи переважують переваги ризики?

В якості подальших заходів, якщо висновок негативний, що я можу вдіяти? Зверніть увагу, що закриття штор є не життєздатним, так як це в першу чергу погано позначається на моєму емоційному самопочутті (що робить мій будинок відчуваю в темне підземелля), але крім того, кішка може просто посуньте за завісою. Ця кішка дійсно є жменька іграшки, і грати з ними як самостійно, так і в інтерактивному режимі зі мною.

+413
user70900 20 січ. 2010 р., 00:27:23

Чесно кажучи, я стурбований тим, як ви опишете його кусати ви як раз нічого.

і він кусає severily, коли мене іноді тягне його за комір

Це абсолютно не повинно статися.

Але давайте сконцентруємося на питанні під рукою.

Обприскування вуха
Ви, мабуть, налякав його, і він відчував, загрожує балончик.

 • Для того, щоб розпорошити ваші вуха собаки, ви повинні тримати можете або за вухами. Це вразливе місце, де ваша собака не може їх бачити.

 • Чонсервные банкы брызга зробити шиплячий звук

 • Вони "плюють" на нього (він раптом мокрі, коли він не чекав цього)

Щоб уникнути агресивної реакції, ви могли б знищити його, замість того щоб розпорошувати. Змочіть ватяний кулька у водопровідній воді і вичавити з. Потім додати бризки летять на ватяну кульку. Витираючи ваші собаки вуха він буде відчувати себе з ним, як інший собака вилизуючи його.

Звертаючись до своїх агресії
Одна річ, яка працювала з нашою собакою був запропонувати йому ящик, як його "спокійне місце". Він повинен був спати в кліть і, як правило, приймають це як щось позитивне.

Якщо він гарчить або кусає вас, посадіть його в ящик, закрити двері і ігнорувати його протягом 10 - 30 хвилин.

Потенційно небезпечних ситуацій
Поїзд вашу собаку носити намордник. Є кілька інструкцій, як це зробити, як це відео. Важливо, щоб дозволити йому надіти намордник не тільки в негативних ситуаціях.

Коли ваша собака звикне морди, змусити його носити його, коли ви відвідаєте ветеринара, коли ви берете його до овець або коли у вас є відвідувачі.

+409
dasrecht 5 трав. 2015 р., 08:15:05

Я бачив кілька пропозицій у відповідях на інші запитання про нього. Але коли я дивлюся я не можу знайти його.

Якщо у мене кілька кішок в моєму домі, скільки урн стоїть у мене?

+372
jeniferana 4 серп. 2011 р., 05:55:01

Мальтезе або англійського бульдога

З двох порід ви згадали, Мальтезе краще вписався б. 4 молодих братів і сестер було занадто багато для англійського бульдога. З-за їх генетичної схильності вони будуть мати важкий час в ногу, а також їх складності навчання буде ще складніше з 4 маленькими братами і сестрами.

Які можуть бути інші варіанти?

Лабрадор ретрівер і золотистий ретривер завжди буде топ список кращих сімейних собак, вони енергійні, легко піддається дресируванню і може терпіти поразки (як у грубу гру з дітьми).

Ці собаки також дуже задоволені ранкових і вечірніх прогулянок, вони не вимагають напруженої роботи-аути, як бордер-коллі або вівчарська собака будуть.

Є багато способів, щоб тримати собаку щасливою, коли у вас немає задній двір:

 • Найняти собака ходок
 • Собачий Дитячий Сад
 • Собачого Спорту - Флайбол, Собачі Диск, Док-Дайвінг
 • Собака Головоломки Іграшки

З 4 дітьми, без сумніву, собака буде улюблена і грав з великим.

+359
mkarev 7 серп. 2019 р., 21:41:26

Після першого місяця, він оселився і більше гіпер, і тепер, коли ми підемо і ніхто не буде в будинку (крім нього і кішки) він випорожнюється всередині.

Ми візьмемо його, перш ніж ми підемо, але ми завжди повертаємося до бардаку в будинку. Чому він це робить?

+305
TwentyOnePilots 29 жовт. 2019 р., 18:51:36

В принципі, я подумую купити собі маленького вихованця, щоб покласти в моїй кімнаті. Проблема в тому, що у мене дуже маленька кімната, і єдине місце, де я можу покласти це в кутку поруч з моїм шафою і стіною, що щілина близько 60 см або 23 дюйма (так менше, ніж для переміщення клітини.)

Я вирішив купити карликовий хом'ячок, так як є маленькі і повинні вписуватися в цей простір. Проблеми є нічний і я боюся, що вони будуть тримати мене в ночі (хоча я можу бути дуже міцно.)

Які інші маленькі домашні тварини будуть добре для такого простору? Рептилії в основному з питань, що так як я не хочу, цвіркуни та інші комахи в моїй кімнаті, і Риби здаються занадто нудними для мене.

+270
Justin Hamilton 6 лип. 2016 р., 23:56:47

Є кілька речей, щоб спробувати, що, як правило, допомагають, проте деякі кішки ніколи не прийде. Бути спокійною і давати їй весь простір їй потрібно, нехай вона прийде до вас і не піти до неї. Це займає час, і вона завжди може бути страшно.

1) дифузор Feliway - це виділяє феромони, щоб допомогти зменшити занепокоєння, ми використовуємо це велике і спеціальності кішка клініках і скрізь. (http://www.feliway.com/)

2) Роял Канін спокійна дієта Ця дієта також може допомогти з тривогою, ні ліки/медикаменти додані всі натуральні продукти, щоб тримати кошенят в спокої. (https://www.royalcanin.com/products/vet/calming-support)

Є заспокійливі медикаменти можна використовувати, але ви б у кінцевому підсумку підкреслюючи її більше, пілінг нею весь час.

+250
user54348 18 черв. 2012 р., 22:47:11

Жувальна теми, як правило, відносяться до запобігання домашня тварина жувати щось, але також може включати тільки акт і пояснення .

+233
doepat 4 черв. 2018 р., 12:12:25

Ви повинні бути терплячими. Вони провели багато часу в притулку, все нове для них у вашому домі: запахи, їжу, звуки, ви. У притулку вони зазвичай не люблять, тому що є дуже багато тварин. Купуйте їм іграшки, розмовляє з ними (я серйозно), чіпати їх, показати їм свою любов, вони повинні бути впевнені, що вони тепер у безпеці. Іноді це допомагає, щоб годувати їх з руки. Або ви можете попросити ветеринара дати валер'янки, щоб заспокоїти їх.

Рік тому у мене була кішка, яку я взяла з вулиці. Він провів 2 тижні під мою ванну. Він з'їв вночі, не хотів грати і втік від мене, коли побачив мене. Я використав, щоб забрати його, зачіпали, говорили. Йому сподобалося, почав мугикати, але потім знову втекла і на наступний день ми почали все більш вузькі. Я витратив місяць, щоб запевнити його, що я не завдам йому шкоди. Одного разу вночі він прийшов до мене і спав всю ніч на моїй подушці :) було несподівано, але так приємно!

Тепер він живе в новій сім'ї. По-перше, він вів себе точно так само, але тепер він найкращий і улюблений кіт :)

+202
rdxsurgepill 6 трав. 2014 р., 04:44:55

Коли я граю на гітарі (акустична та електрична), мій кіт стає дійсно страшно. І це не просто гітара, він злякається, коли я граю дуже скрипці, мандоліні та інших інструментах.

Він як би стискається і дметься як він боїться шуму, але я не впевнений, що відбувається. Проте він не злякався, коли я граю свою клавіатуру або, коли у мене є електрична гітара підключена.

Зазвичай він дуже товариський і веселий і щасливий. Моя інша кішка не заперечував проти нього взагалі.

У кого-небудь є поради?

+119
rhansen 1 лип. 2017 р., 11:24:44

Я знайшов відео на YouTube тварини збилися і намагається спати (посмикуванням голови і т. д. як це роблять люди). Чому вони роблять це замість того, щоб просто дозволити собі заснути?

+32
user3663959 17 лип. 2019 р., 03:55:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil