Чому мій кіт шипить і гарчить на сестру після всього 30 хвилин розлуки

Я взяв свою кішку до ветеринара протягом 30 хвилин. Коли я повернув її додому, її брат почав шипіти на неї і він виглядає агресивно. вона намагалася торкнутися носа, але він все одно не подобається.

 • Я повинен залишити їх у спокої? Вони можуть вирішити проблему?
 • Що є причиною цієї проблеми? у вас є ідея? Це може бути парфуми від вет? або він не дізнається цей запах?
+877
Alvin Jin 6 лют. 2014 р., 09:21:02
37 відповідей

Багато людей вважають, шок коміри, щоб бути жорстоким. У мене кілька собак, і використав тільки один в одну обставину для однієї собаки, і вона працювала так добре, я тільки використав його кілька разів. Мені не подобається ідея, але я не думаю, що це негуманно.

У мене немає сумнівів в тому, що старі собаки можуть навчитися новим трюкам. Одна з моїх собак складає 9 років, і вчиться новому Фокусу в кілька спроб, кілька днів, залежно від складності. Тому я б сказав, що вік не обов'язково повинні бути розгляд.

Ударна комір я мав налаштування на ньому (наприклад, 1-10), і я завжди використовував налаштування на себе спочатку подивитися, як незручно було. Низьких настройках не були болючими, але більш дивно (низькою) і поколювання м'яко кажучи, незручно. Чим вище параметри боляче, і не були використані.

У вас є команда без ниття? Якщо ні, я б не використовувати нашийник. Вони повинні розуміти, що вони роблять неправильно, навіть з ударною комір, команда повинна бути не послухалися до електричного розряду. (Я не звертаюся до шок/ситуації кора).

Ви говорите, що бризки ноги. Чому ноги? Чому не особа? Якщо ви використовуєте негативні наслідки для ниття, вони повинні бути досить негативними, щоб насправді змусити його зупинитися на секунду. Якщо пляшка промитий і чисте, і вода щодня поповнювалися, це, звичайно, не завадить йому отримати туману на обличчі.

+915
pacoseventeen 03 февр. '09 в 4:24

Моя собака тільки почала пити його сечу коли він виходить на вулицю в траву, а потім він почав базікати його зуби, як ви робите, коли ваш морозно, але жарко зовні

+854
orxan 11 груд. 2010 р., 10:45:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Їде автомобіль може бути страшно для собак, тому що всі "випадкові" поштовхи, повороти можуть зробити їх дуже відчуваю з-під контролю. Як він в кліть зовні автомобіля? Я б почав роботу по створенню цінують і люблять за те, що стійкий ящик. Пам'ятайте, на вартість перекладу ви повинні дати нагороду, коли він робить хорошу поведінку. Кидати ласощі в ящику буде отримати його, щоб піти, але це не йде в спочатку цікавою, як кидати ласощі в скриньку після того, як він іде по своїй волі.

Як тільки він схвильований ящик, ви можете спробувати зробити обрешітку трохи рухатися. Нахиліть його вгору і вниз або вліво і вправо, поки він в ньому, або покласти в скриньку на кілька подушок або інший нерівній поверхні і віддасть йому за те, що в ящику. Це допоможе йому звикнути до решетування, не завжди нерухомо.

Ще одна кумедна гра, яка зосереджується на тому, щоб його використовувати для випадкового руху вчить його вам в тачку, а потім штовхає його. Нагорода за спокійне поводження з частуваннями, обсмикуючи, або даючи йому стрибати і бігати. Почніть повільно, просто корисним стає, і поступово нарощувати "прокотить" тривалість.

Ви також можете працювати на вартість будівництва в ящик в машині без руху автомобіля. Як тільки ви починаєте водіння, це допомагає мати когось ще в автомобілі, щоб винагородити будь спокійна поведінка. Не бійтеся занадто винагородити ваші інші собаки! Якщо мопс бачить, що інша собака отримує ласощі для заспокоєння, він може спробувати зробити те ж саме.

Щоб допомогти йому отримати за страху самотності, ви можете спробувати приймати багато дуже коротких поїздок навколо блоку, або просто покласти його в машину, сів там на якусь мить, а потім повертаюся в будинок.

+839
user49562 11 груд. 2015 р., 13:30:00

У мене був тигровий хвіст огірком непогано в моєму акваріумі близько шести місяців. Одну нещасну ніч, моя дружина вирішила [досить дилетантськи] переставити бак і різко підскочила параметрів. Якщо це не було досить погано, він підкреслив огірок і він випустив токсин вони славляться і вбивав все.

Тепер я хотів би зняти цей ризик, але я боюся підкреслюючи його в процес. Я хотів би зберегти його живим (так що я можу його перепродати), але вони ведуть нічний спосіб життя. Я можу зловити його досить легко на ніч, але мені потрібно десь поставити його. Я припускаю, що я відкритий для створення карантинному акваріумі, щоб бути безпечним, але я б вважав за краще кинути його в відстійник до ранку. У будь-якому випадку, я не хочу, щоб вона сходила з розуму по дорозі. Найкраще, що я можу зрозуміти це, щоб виманити його з чашкою та не піддавайте його впливу повітря в дорозі. Що я можу зробити, щоб ця штука не раз протухлу воду у видаленні його?

+771
Danilo Hernandez 19 груд. 2014 р., 19:37:32

Так, якщо припустити, що новий джерело не є підставою (наприклад, сторонній предмет), і це повторення поліп в тому ж місці, то основною причиною повернення є те, що там були ще пухлинні клітини за межами хірургічного поля (її "буферної зони") і/або висічення не включати пародонтальних структур (це з Блэкуэлла проконсультуватися, собак і кішок, 5-е видання).

Ви також можете знайти деякі подальшого читання (набагато старше навчання) на котячий оральний неоплазія, повторення рідко з людьми, але буває, що і кішок, лікування буде однаковим.

Крім того, цей одонтогенних пухлин статті від вет стоматологічні фахівець розповідає про можливі частота рецидивів при хірургічному поля недостатнім, а також.

+748
Tolstenko 25 лист. 2010 р., 19:42:50

Миші, як відомо, здатні проникати через 1/4-дюймовий широкий прогалин. Вам доведеться змінити вашу клітину на щось більш втечі. Не знаючи, що ваша клітина виглядає, я повинен припустити, що ваша клітина має тільки вертикальні смуги. У вас є 2 варіанти:

 1. Тримайте мишу в клітці з вертикальними і горизонтальні бруси (ригелі). Проблема тут полягає в тому, що миша все ще може уникнути, якщо утворилися зазори не досить малий, і вам буде потрібно купувати нову клітку; модернізації існуючих клітина буде занадто багато зусиль, і мишей чудово обходиться ремонт.
 2. Робити те, що я робив, коли у мене були миші: я тримав їх у скляні стінки акваріума. Це працює для зоомагазинів, і він повинен працювати нормально для вас.
+745
diehardvn1 28 лист. 2014 р., 00:46:02

Півники взагалі люблю равликів, вони будуть терпляче чекати равлика, щоб вийти зі своєї шкаралупи , потім -обід. У США найпоширенішими є Ramshorns ( темно-коричневий і червоний) та ставок ( чорний). Відео підшипника ( в'єтнамців ?) стають загальними , рибу не можу здатися, щоб з'їсти їх, і снаряди дуже важко придушити. Я знищив ставок і живуть підшипник для риби, щоб поїсти. Я не знайшов жодного з цих равликів проблемою для рослин і вони самі прибирати сміття.

+733
bystrik 16 жовт. 2016 р., 03:08:09

Це не точно такій же ситуації, але можуть бути застосовні. Ми взяли суміш пітбуля з вулиці, який не міг бути більш дружелюбним до людей (особливо дітям). Я намагалася познайомити її з моєю собакою в будинку, і вона впоралася так само добре, як ваша собака.

У нас будинок розділений навпіл з дитячим ворота для мого сина, але він працював відмінно для цієї ситуації.

 • Це дозволило понюхати собакам/перевірити один одного, а не дозволяючи іншим вторгатися в особистий простір; з додатковою перевагою, запобігаючи бійку.
 • У кожного було достатньо місця, щоб видалити себе з ситуації, а не бути змушені бути навколо інших. (На них я дійсно означати тільки нова собака)

За кілька днів вони дивилися один на одного і не ладнали. У той же час, я

 • Негайно переривається ознаки агресії.
 • Постійно хвалять/винагородив їх обох, коли вони примиряться один з одним.
 • Б перемикач якого боку барикад вони були кожен сам по. Так що ні в "території" або заздрили, що інша сторона краще.
 • Годували їх з абсолютно окремої миски в різних кімнатах (і продовжували навіть після того, як вони неминуче стали кращими друзями).

Зрештою, ми повинні дати їм більше і більше взаємодії один з одним, але весь час ставився до них однаково, щоб не плекати жодних ревнощів.

+684
Plumdiggy 4 лип. 2010 р., 02:35:22

Так! Там було кілька досліджень, між собак і людей за заразна позіхання. Позіхання-це також спосіб для собаки, щоб показати стресу.

Позіхання заразне також спостерігалося у деяких видів мавп (я.е бонобо, шимпанзе).

З гаплоидных:

Перше дослідження, що позіхання заразне у собак показали, що більша частина респондентів (72%) позіхнув після спостереження людини експериментатор веде себе позіхнув [22]. Автори стверджували, що оскільки собаки надзвичайно вправний у читанні людських соціальних і комунікативних сигналів [27] є ймовірність, що собаки можуть також мати розвинені здібності до емпатії по відношенню до людини, і таким чином бути в змозі зловити людини позіхає.

З біології букв:

Позіхаючи стан викликало позіхає по 21 з 29 собак (один приклад показаний на рис. 1), і ніяких собак позіхнув в змозі контролю (P<.001, Мак тест; Мак 1947). Не позіхає спостерігалися протягом інтервалу між умовами небудь. У середньому, собаки позіхнув в 1,9 рази в зяючої умова (діапазон 0-5; див. електронний додатковий матеріал, таблиці). В середньому, це зайняло 1 хв 39 s для собак до позіхання (С. д., 1 хв 28 сек; діапазон З 5 до 4 хв 47 сек), після того, як експериментатор представив 4.5 позіхає (С. д., 4.4; 1-17 діапазону).

Резюме дослідження можна знайти на animalcogniton.org.

+677
Vercy 10 жовт. 2015 р., 11:19:31

Нещодавно у мене є собака і вона любить грати з іграшками. Я знаю, що собаки не розрізняють кольори, але не так, як вони бачать чорне і біле, просто менше квітів, ніж люди бачать. Я впевнений, що будь-який колір іграшки буде працювати, але який кращий колір іграшки, щоб отримати мою собаку? Мені потрібний колір, що собака може легко відрізнити від кольору навколо нього, особливо зелені (через трави).

+603
Romateka96 14 квіт. 2018 р., 11:21:25

Спочатку кролика буде подряпати вас, коли ви помістіть їх в клітку. Хитрість полягає в тому, щоб перемістити їх навколо багато, коли ви забрати їх, і зробити це швидко. Я нижче мого зайчика і дозволить їй зіскочити з руки, коли вона знаходиться недалеко від Землі (1 фут або 30 см), щоб забезпечити безпеку нас обох.

+597
AlwaysLearningNewStuff 17 бер. 2014 р., 08:52:42

Я на велосипеді в 20г танк і у мене в даний час 3 моллінезіі. Як танк зробити на велосипеді, я хочу додати ще моллінезіі і glofish! Скільки з кожного ви рекомендуєте?

+545
Shara Shara 2 лип. 2017 р., 16:00:21

Розділіть їх негайно! Якщо риба втрачає пігмент, то він стає жахливо пошкоджений. мої бабуся і дідусь велика риба люди, вони також сказали, що це погано. Риба може вимагати більше їжі, тому перший крок до КТБ інший танк, але годувати його більше в якості останнього засобу.

+544
9RcnJXfZQTScGvUf 6 квіт. 2013 р., 19:57:36

Покарання, як правило, неефективні, але, що вдвічі з кішками. В кращому разі, він нічого не буде робити, але і ви, і кішка убогі на короткий час, а в гіршому це зруйнує довіру кішки до вас. Навіть те, що здається відносно нешкідливою, як водяний пістолет може пошкодити довіру кішки, і вона варіюється від кішки до кішці, як довго це візьме, щоб відновити (якщо взагалі). Ніколи не обмежуйте кішку в невеликій області, якщо це для блага кішки, такі як носій для безпеки подорожей або обмеження її роумінгу з-за травми або медичної ситуації.

Якщо вам потрібна негативна мотивація для тренування, він повинен здавалося, що це не приходить від вас. Як з мого власного досвіду та експертних висновків, у той час як водяний пістолет може бути безпосереднім чинником стримування, вона просто навчити кішку не робити що-то , поки ви дивитеся. З іншого боку, автоматизована стримування як PetSafe SSSCAT системи (http://smile.amazon.com/PetSafe-PDT00-13914-SSSCAT-Spray-Deterrent/dp/B000RIA95G) насправді їх тренує, що територія закрита.

Для більшості тренінг, позитивне підкріплення працює краще. Перенаправлення небажаного поведінки і винагороджувати бажану поведінку. Лікує гарну винагороду, але ніжні ласки і підвищення тону вашого голосу похвали, як правило, достатньо для кішок. Ви також можете зробити клікер підготовки, але це перебір для більшості людей. Використовуючи тільки позитивне підкріплення, я навчав групу з 5 кішок, щоб сидіти, перш ніж вони були запрошені на обід. Вони всі були дуже різні темпераменти, і деякі були складніше, але навіть того, що було багато нервової енергії досить швидко навчився. У 3, що досі навколо цієї групи, як і раніше буде сидіти і терпляче чекати, якщо ми приносимо частування.

У багатьох випадках, однак, особливо лоток питань використання, найпростіше рішення-визначення проблеми і її вирішити, або хоча б прибрати подразник. Найбільш часті причини виходу за межі коробки проблем зі здоров'ям, ящик для сміття в чистоті або питання, місця, території/я-у-бос спорів, і відповідної поведінки. Я не згоден з багатьма з "правила великого пальця", тому що всі кішки різні. Деякі кішки потребують великої кількості урни по всьому будинку, поки я бачила 3 котів поділитися 1 великий лоток (як довго, як він був очищений часто, бажано автоматично).

У вашому конкретному випадку, ви, здається, звернулися зі здоров'ям, і він, здається, не реагувати на те, що ти робиш. Ви кажете, що він регулярно використовує поле, і якщо він випорожнюється виключно там, напевно, не проблема зі своєю коробкою. Це означає, що це або територіальні/маркування або питання розташування або просто невстановленому поведінкові проблеми. Спробуйте покласти ще одну коробку в свою кімнату, але не занадто близько до ліжка, наприклад, на стіні або у кут. Якщо ви не готові зробити це, або це не вирішить проблему, ви просто повинні тримати його подалі від вашої кімнаті. Після деякого часу, принаймні пару місяців, щоб почати з ... ви можете дати йому ще один шанс, особливо якщо в кімнаті зміни та/або ви переконаєтеся, що немає ніяких шансів на що залишився запах. Як тільки він трохи старший і ви його каструвати, що теж може закінчитися поведінки. Є деякі кішки, які буде проблематично з коробку використовувати протягом усього їхнього життя (у мене зараз), але це на щастя рідко, якщо у них є інші проблеми, такі як проблеми зі здоров'ям або особливо злопам'ятний.

Примітка сторони, перекису або "кисневий відбілювач" (наприклад, OxiClean) може допомогти вам повністю видалити запахи домашніх тварин. Я знайшов його в цілому більш ефективним, ніж ферментні очисники, легше знайти, і набагато дешевше. Це також безпечним для використання на більшості тканин. Вимийте постільна білизна з scoopful з OxiClean. Спрей плями на матраці або подушках, де він помочився, потім промокніть їх насухо білим рушником і дайте повністю висохнути на повітрі.

+544
Arnav Kavadia 21 бер. 2017 р., 19:08:51

У мене є 7-річний Йорки, хто "охороняє" (за відсутністю кращого слова) свою їжу або просто хоче, щоб ви дивитися, як він їсть. Вам не потрібно бути поруч з їжею, він буде шукати тебе, і починають гавкати на тебе. Якщо ви починаєте ходити, він буде кусати за ноги. В основному, він намагається змусити вас прийти до нього блюдо, так що ви можете дивитися, як він їсть. Після того, як ви його блюдо, ви можете доторкнутися до нього або його їжу... він більше не турбує. Якщо ви спробуєте піти, він гавкає і кусається на вас, щоб повернутися.

+524
Steven Hogan 28 лист. 2012 р., 04:54:13

У мене 2 Англійський мастиф в 11 місяців і я годую їх синій буйвол великий цуценя породи, і вони дуже величезні, мій щомісячний рахунок з блакитний Буффало лікує і високим вмістом білка великих порід корм становить близько $325.00. Серце захисту черв'як-це додаткові $100.00 в місяць.

+504
stanedav 7 квіт. 2015 р., 09:39:04

Ви, ймовірно, в стані алкогольного сп'яніння рибу з залишками відбілювача. Контейнери зазвичай мають попередження про те, що воно токсичний для водних організмів. Там ви йдете.

enter image description here

Киплячи прикраси, якщо вони підтримують це хороша ідея. Краще покласти їх у насиченому розчиненні солі (покласти кухонну сіль в киплячій воді, поки ви не побачите деякі з них падають на землю і дайте йому охолонути). Це вб'є яйця paracites, який переживе кипіння.

Прибирання порожній акваріум з теплою водою-це нормально.

+499
Ajay K Shah 13 квіт. 2017 р., 19:08:09

Я думаю, що це вірно, тільки якщо миска з водою знаходиться одразу біля миски як деякі миски, які мають воду і миски прив'язані один до одного. Але якщо миска з водою хоча б 10 см від годівниці, там не повинно бути проблемою. Мій кіт завжди п'є воду відразу після її сухий корм і у неї немає проблем з цим. Чаші близько 10 см один від одного.

+496
Jimson Kannanthara James 16 бер. 2018 р., 08:42:28

Які породи домашніх кішок розводять в першу чергу для їх розвідки? Якщо так, то якої породи(с)?

За "інтелект", я маю на увазі здатність до вирішення завдань. Це буде включати такі речі, як кішка намагається відкрити двері за допомогою ручки, де інші кішки б просто "мяу", щоб пропустити через себе, або включення світла вкл/викл, або навчання, наприклад, спостерігаючи за інший кішки або людини виконати завдання.

"В першу чергу", я маю на увазі, що після розгляду здоров'я кошенят, батьки не обрані за їх розум і їх поява є лише після цього, якщо це питання здоров'я породи.

Я знаю, що порід, як абиссины, бенгалы і сіамські кішки відомі своїм інтелектом, але інтелект будь-якого з цих або інших, за загальним думку розумних порід випадкове, вторинною по відношенню до зовнішності, і в першу чергу вибраний для?

+494
user119030 16 серп. 2014 р., 21:31:44

Мої пропозиції:

 • Продовжувати звертати увагу на мову тіла, як ви вже робите. Адже у тебе тільки кішка кілька місяців, так що ви, ймовірно, зробити краще розуміти сигнали цього конкретного кота, і зможете зупинити ласки, перш ніж це відбудеться.
 • Зробити заняття петтінгом трохи коротше; залишити кота, бажаючи більше.
 • Коли це станеться, сказати щось на кшталт "ніжний, м'який, дуже тихоі рухатися повільно, щоб звільнити руку. Я мав гарний успіх з цим, але це не відбудеться відразу.
 • Тримайте підстрижені пазурі. Вам потрібно всього лише зняти самі кінчики цих маленьких "Кинджал любові".

Я думаю, що це суто рефлекторне дію, а не кішка намагається "відправити повідомлення". Це відбувається миттєво, і кішки зазвичай дивує (і трохи страшно), коли це станеться. Тому я намагаюся спочатку заспокоїти кішку, а потім прибрати руку.

+471
mado saif 1 лют. 2012 р., 10:55:16

Використовуйте руки теплою водою рушник і трохи часу. Немає мила або інших інгредієнтів, необхідних.

Промокніть частина серветкою в руці теплою водою і застосувати його до загартованої комашки. Хитрість полягає в тому, щоб тримати його вологим. Робіть це кожні кілька хвилин, і ви знайдете всю грязь розм'якне, і ви зможете отримати його втратити.

Вазелін може працювати, але я хотів би спробувати його з рук спочатку теплою водою.

+451
Oscar Nevarez 20 лип. 2017 р., 13:10:51

Я збираюся зробити стандартного розміру кролика. Це буде у вправі ручка більшу частину часу; скільки людей повинно бути перо?

+426
IngridSkard 29 вер. 2010 р., 13:55:50

Домашніх кроликів часто називають будинком кроликів. Вони із загального домашнього кролика акцій , які простежують їх походження до кролик, або Європейський кролик (викопують cuniculus) родом Південно-Західної Європи (Іспанія та Португалія) і Північно-Західній Африці (Марокко та Алжир). У дикій природі ці кролики живуть у підземних мурашниках, в малих групах. Територіальності і агресії в значній мірі сприяє кроликів дозрівання процес і забезпечити виживання населення. Диких кроликів використовувати послід (часто називають таблетки) для позначення території групи Уоррена. Ця природна звичка є частиною того, що призводить до легкості ящик для сміття підготовку, але й приводить до необхідності більш ніж один ящик для сміття , коли кролик має велику площу, як всі, або частину будинку (зайчик докази напрями тільки будь ласка).

Агресія у кроликів зустрічається в двох основних формах. Одне поведінка з людьми; інший є взаємодія домінування з іншими зайчиками. Він може бути фізично ініційований зуби або нігті, звукове попередження у вигляді бухають або гарчить , також можливо. Взаємодія з іншими кроликами підпадає під загальне поняття "склеювання", і повинні бути розглянуті в іншому питання/відповідь. Введення декількох кроликів для тривалого співіснування не варто ставитися легковажно.

Агресивну поведінку зайчика по відношенню до інших людей може мати безліч джерел, все є поведінкові й можуть бути зміненіформи, як правило, приймалися щипати, рвалася & гарчати. З гарчанням будучи помірно рідко. Кожен кролик-це особливий випадок, є багато інтернет-ресурсів (тобто Будинок Кролик суспільство) і є багато місцевих організацій (тобто Кролик сперечальників , які можуть надати допомогу у виявленні причин та корекції поведінки.

Кішки і кролики , Хоча вони можуть не робити добре в природі, дуже добре в будинку. Досвід групи волонтерів, з якими я працюю, виходить на єдину кота і один кролик, будучи, можливо, одним з найбільш простих дружніх відносин зробити (одного або різних видів).

Собаки і кролики знову вдома відрізняється від дикого. Ця взаємодія дуже залежить від особистості двох тварин, і узагальнення неможливо. З-за можливої різниці в розмірах, взаємодії більшою мірою залежить від собаки.

Загалом будинку кроликів часто домінують істота в кілька видів побутових. Зрештою кролики дуже вимогливі уваги і будь-яка тварина, чи людину, яка буде забезпечувати догляд за вимогу , не потрібно турбуватися про Банні агресії.

+415
Mikpol 23 лип. 2018 р., 23:59:22

Я в 8 тижнів німецька вівчарка. Ми його майже 2 тижні.

Ми годуємо його сумішшю з сирого м'яса/органів і сушені великих порід щеня корм.

Він дуже доброзичливий і ввічливий, і набирає розмір/вага приблизно 1 кг/тиждень.

Питання в тому, що з дієтою він не дуже лікує. Я пробувала кілька різних видів, але він або не голодний, або вони недостатньо смачні для нього захопитися. Він навіть не їсть їх.

Всякий раз, коли я беру його в сад, він звик ходити в одне місце і робить свою справу, я тоді кричати його і сильно хвалити його. Це отримує його порушували, але я його не лікує, щоб зміцнити це.

Я відчуваю, що це частково із-за цього, що він все ще пісяє в приміщенні і немає ніякого попередження, що він збирається зробити це.

Будь-які поради, як це мій перший щеня з повноліття.

Спасибі.

+355
sincorchetes 19 жовт. 2012 р., 07:48:21

Я все ще відчуваю себе погано про це, але давайте почнемо з швидкого аварійного події.

Я граю в хокей (поле) і практикувався трохи в моєму дворі. Мій кіт зазвичай йде зсередини, коли я роблю це, але на цей раз вона, мабуть, не. Я вдарив по м'ячу, не дуже сильно, але це ж їхати зі швидкістю, яка зробила б мене піти оуч, якщо він вдарив мене, і він проїхав повз моєю метою в кущі, де, мабуть, мій кіт ховався.

Як тільки я вдарив її, вона кинулася геть, я ніколи не бачив її так швидко літати, і сховав під сходами в підвалі і не хочете, щоб вийти або пестило досить довгий час. Тепер, коли вона пішла, вона не хоче їсти, навіть не її цукерок, який дивує і турбує мене, так як вона має досить великий апетит або вам уваги і досить легко налякати.

Коли вона, нарешті, дозвольте нам торкнутися її, вона тримала свою лапу на тому ж місці на животі і не хотів чіпати її там. Це змушує мене думати, що я вдарив її там, і я не знав, що робити тепер.

У людини удар в живіт може дати серйозні ускладнення і навіть якщо б мені було добре. якщо м'яч потрапив мені в живіт, вона набагато менше і старше, кіт.

Мій найважливіший питання-я повинен відвезти її до ветеринара. Я не хочу створювати непотрібний стрес або що-небудь, але я боюся, що вона може мати і більш серйозні травми, ніж вона показує. Я головним чином з-за того, що вона нічого не їла з тих пір, як це сталося, що закінчився 2 години тому, і це зовсім трохи повз її звичайного 'час обіду'.

Я сподіваюся, що ви, хлопці, можете допомогти мені з цим, тому що я дійсно не знаю, що робити.

--Редагування--: говорив з ветеринаром і він не бачив причини, щоб негайно бігти.

+347
Ohad Rubin 14 лист. 2012 р., 16:15:17

Ви відповіли на своє питання, Ти не можеш собі дозволити багато, у мене 5 собак різних порід мій великий хлопчик 47кг, хрест риджбек ротвейлер жере багато, у мене bullmastador цуценя у неї 15 тижнів, вона багато їсть, вона важить 20кг вже ветеринар здогадки вона буде більш 50 кг, коли дорослі, вони їдять багато, ветеринари законопроекти коштують дорого, так що я б гарненько подумати про це, перш ніж приймати один гігантський породи собак на

+341
chartractegg 14 січ. 2020 р., 21:54:50

Конкретних потреб наших старших товаришів і шляхи поліпшення їх добробуту в цілому і здоров'я.

Для молодого улюбленця встановити, спробувати .

+293
Tekkie 13 груд. 2014 р., 13:20:11

Найважливішим буде зберегти свої корисні бактерії, тому вам не доведеться цикл ваш танк знову.

Заповніть ваш тимчасовий резервуар з водою з основного бака і якщо можливо старий фільтр, так що риба буде як і раніше відчувати себе як вдома. Дати їм деякі рослини або прикраси, тому що вони ще можуть приховувати. "Тимчасовий" танк повинен бути так само комфортно, як справжній. Вони знадобляться фільтр, нагрівач, як в звичайний бак. Він повинен навіть мати певний субстрат, але світло не є обов'язковою тут. Менше світла буде означати менше стресу для Риб. Будьте обережні і швидкі для плетіння з ваших риб в сіточку, це може бути дуже небезпечно. Не годуйте риб у тимчасовій ємності, якщо вони не є протягом 2 тижнів або більше.

Щоб зберегти воду живою і циклічно, потрібно принести старий бактерій в новому середовищі проживання. Бактерії присутні на рибах і у воді в невеликих кількостях, але саме головне вони живуть у субстраті, рослини і фільтрів, які ви всі збираєтеся замінити. Потрібно мати якомога більше, хоч щось.

Ось декілька варіантів, щоб зробити цей перехід плавним і дозволяють хороші бактерії, щоб заселити екосистеми:

 • (не менш корисні, краще, ніж нічого) тримати води від попередньої установки, і поклав його назад в бак після зміни. Це може бути вода з тимчасового резервуара.

 • (найкорисніше, це коли більшість бактерій живуть) повторно використовувати патрони зі старого фільтру в новий фільтр, або, принаймні деякі з них. Не очищайте їх.

 • Повторне використання губки від впускний фільтр. Не чистити його.

 • Зберегти деякі з гравію. Не чистити його.

 • Зберегти деякі рослини. Не очищайте їх.

 • Замініть гравій (найскладніші) і рослини, але продовжувати з вашої старий фільтр, так що бактерії будуть збережені та повернені в субстрат. Через тиждень або три, замінити фільтр на новий. Бактерії, що мають колонізували Новий субстрат, рослини і воду, тепер будемо заселяти новий фільтр.

+277
user82846 20 черв. 2013 р., 15:31:47

Моїй 7 місяців золотистий ретривер гібрид продовжує свербіти. Я вже застосував бліх і кліщів матеріал, і вона напевно не має ні.

Будь-які ідеї?

+251
Pinkeye 17 жовт. 2015 р., 08:43:23

enter image description hereМи купили в липні дві плати жінок. Крім того, ми думаємо, що один повинен бути чоловік, як він має точно такі ж плавці наш світліше риба, яка завагітніла. Вона народила в деякі одну ніч, але темна пляма і площа шлунку все одно залишається. Це на 2 тижні пізніше і до цих пір ніяких змін. Це моя перша рибка і я заплутався і не можу знайти відповіді ніде, що з нею відбувається. Ми повинні купити ще жінка, так що інші риби залишать її у спокої на деякий час?

+246
xuanguang 17 лип. 2014 р., 10:23:07

Моя найкраща подруга 14 років і їй незатишно і плаче і весь час дзявкає practly. Я взяв її в кількох місцях і всі вони хочуть зробити, це дати їй знеболювальне, я так розгублений себе на її страждання. Я хочу так багато, щоб зупинити її біль і страждання. Вона моя поїздка або померти кращий друг, ми пройшли через багато разом. Все, що я хочу зробити, це дати їй те, чого вона заслуговує. Щоб перестати страждати, як я можу зробити це сам. Будь ласка, допоможіть мені закінчити її страждання і біль. Та я знаю, що це збирається бути важко для мене, але його важче для мене зараз спостерігаючи і слухаючи біль і тепер страждає.

+229
programadorloco 19 бер. 2011 р., 19:02:41

Я живу в квартирі і коли я у від'їзді або зайнята роботою в іншій кімнаті, я відчуваю себе погано для собаки, тому що немає нічого для нього зробити. У нього немає особливого інтересу до своєї іграшці (я повинен знайти деякі нові) і у нього немає я знаю, це була помилка, щоб я був замкнений всередині протягом більшої частини дня у тихій кімнаті, але я також знаю, що собаки-не люди. Чи повинен я залишити телевізор для нього або покласти якісь сторонні шуми на колонки? Якщо так, то які шуми навколишнього повітря хороші? Пропозиції?

+190
James Keenan 17 лют. 2013 р., 04:20:05

По-перше: до вашої собаці "сидіти", поки у вашому будинку дуже відрізняється від "сидіти", а зовні. Так, його не опрацьовує можливість стежити за одні і ті ж команди в різних місцях, це дратує, але абсолютно нормально.
Ключ буде тренувати ту ж команду, так як якщо ви робите це в перший раз, і ваша собака не розуміє, що "сидіти" навіть означає.

Перший буде: без повідка поза часом. Ви можете взяти дуже довгий поводок для Поза грою, але без повідка вийшла, поки він не підпорядковується.
Другий: знайти те, що він буде звертати увагу на. Приголомшливе ласощі, спеціальні іграшки, ігри, які йому дуже подобається.
Потім, як я вже сказав, почати навчання за межами, як якщо б він нічого не знав. Найголовніше-це спосіб привернути його увагу. Коли ви можете зробити це, нагорода абсолютно будь-яку поведінку ви хочете собаку для шоу.

Одна річ, щоб мати на увазі випадок, якщо все інше зазнає невдачі: ваша собака не голодуватиме він не отримує їжі протягом дня. Ви можете хотіти перевірити з вашим ветеринаром, але якщо ви можете підійти до цього тільки годувати собаку, коли він приходить, коли ви телефонуєте. Ви задалися їжу, дзвоню йому, а він не прийде? Добре, їжа йде.
Майте на увазі, що це буде тільки працювати, якщо собака не буде вдаватися до huntign мишей або щось подібне, і переконайтеся, що він не по-справжньому голодувати.

Удачі!

+151
user2716766 9 лип. 2010 р., 08:40:06

Ми живемо в будинку з трьома іншими собаками. У нас є хороший задній двір і двері для собаки, і всі тварини вміють ним користуватися, але з якоїсь причини ми не можемо отримати два з них, щоб зупинити мочитися в будинку. Ніхто не збирається маразматик, а інший-хлопчика ми думаємо, що конкурують з нашим новітнім доповненням, 4-річний pomchi. Ну, моя проблема полягає в тому, що чомусь мій 4-річний продовжує пити старечого дівчина собак пописати. Я бачив його як злизувати після того, як вона попісяла в будинку, а також прямо під її ногою, як він буквально виходив. Це сама дивна річ... я не думаю, що він це робить з іншими собаками-ці двоє завжди грають разом, і ви знаєте, робити брудну, якщо вони можуть піти з ним. Це як ознака кохання? Або що тут відбувається? Особисто моя собака дуже добре видресирувати і у нас ніколи не було проблемою зайти в наш номер, тільки тоді, коли він вперше приїхав він дуже Марк меблі, але врешті-решт він зупинився. Я ніколи не бачив його пити свою сечу, тільки її... ми просто взяли його близько року-півтора назад і я знаю, що він був забутий у своєму попередньому будинку. Не впевнений, якщо неправильне виховання має з нею нічого спільного. Будь уявлення про те, чому він це робить і пропозиції про те, як ми можемо змусити його перестати з вдячністю.

+120
Giovanni C 15 квіт. 2010 р., 03:37:20

У мене кішок+ Кішки, і для нас він дійсно не сильно відрізняється, ніж раніше він був заражений хіба ми не можемо дати йому стільки, і ми уважніше до його поведінки, щоб ми могли отримати ранній показників, якщо він починає хворіти. У нас також є номери Фів+ кішка, яку ми випустили на вимогу, і це не було проблемою.

+79
dpluy 13 трав. 2010 р., 12:33:26
Теми з участю як тварини спілкуються, з акцентом на вербалізації. Муркотання, гарчання, гавкіт, на відміну від універсального *поведінка* тег.
+68
user58229 2 черв. 2017 р., 19:56:41

Моя собака отримала свій мікрочіп в Кореї.

Коли ми переїхали назад в США, мені сказав ветеринар, що я повинен зробити реєструючий собі онлайн. Я так і зробив. Я petlink.net, але здається, що вони вимагають оплати, щоб завершити його. Отже, перше питання: мені потрібно зробити платіж, щоб завершити його?

Я також знайшов інший безкоштовний сайт реєстру: https://www.freepetchipregistry.com/

В якості імені служби припускає, я зареєстрував безкоштовно, однак, оскільки я використовую безкоштовний сервіс, я боюся, що це може якось не вистачає в тій чи іншій мірі у порівнянні з платними послугами. Чи буде ця справа?

Мені потрібно зареєструвати чіп у декілька служб, щоб підвищити свій шанс знайти її, коли втратив? Що процес подобається?

Загалом, моє питання обертається навколо того, що процес подобається, коли мої собаки знайшли, і що я можу зробити для поліпшення моїх шансів повернути її.

Величезне спасибі всім вам, чудові душі за відповіді на мої запитання!

+34
tonylo 20 черв. 2018 р., 18:25:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil