Джерело RHD2 знайшли в окрузі Медіна, Огайо?

Мої місцеві спільноти кролик будинку стурбовані недавньої спалахом RHD2. Цей вірус має летальність 90%. У США всі домашні кролики, в інших частинах світу, домашнього кролика дикого зайця одного виду, і це може бути руйнівним. У цих країнах існує вакцина, вакцина не доступна в США.

На Вересень. 19, кролика геморагічної хвороби вірус 2 (RHD2) був виявлений біля домашнього кролика в окрузі Медіна.

Кролики в цьому місці були розміщені в стійлах коня і побіг безкоштовно в цих наметах. Вони були на сайті протягом декількох років і не спостерігається ніякого руху кроликів або поза приміщень останнім часом. Департамент сільського господарства штату Огайо (ОПР) буде працювати з державними та федеральними партнерами, щоб вести спостереження за дикими кроликами поруч з місцем. Джерело

Вона дуже заразна, вона може передаватися між кроликом колонії, годувати, постільних речей, одягу або людини.

Кролик геморагічна хвороба (ПРК), також відомий як кролик хвороби калицивирус (УЗО) або вірусна геморагічна хвороба (VHD-файл), це дуже інфекційне і часто смертельне захворювання, яке вражає диких і домашніх кроликів породи викопують cuniculus. Інфекційний агент, відповідальний за хвороба кролів вірусна геморагічна хвороба (RHDV), або кролик калицивирус (ресивер), рід Lagovirus родини Caliciviridae. Вірус вражає тільки кроликів, і вже використовується в деяких країнах для боротьби з кролика населенню. джерело

Я подивився всю доступну інформацію і не може знайти маршрут заразити цих кроликів.

Ми були б дуже зацікавлені в пошуку джерела цієї інфекції, тому його можна уникнути.

Що є джерелом RHD2 знайшли в окрузі Медіна, Огайо?

Редагування 18 Лютого 2019, Грудня 7, 2018 була спалах в Кловер-Тауншип, Пенсільванія типу 1 (інший штам, ніж Тип 2 випадки в Огайо і Канади раніше 2018 року). Кращий єдиний джерело опорного даний час доступна на https://rabbit.org/vhd/ США 2018 спалахів ніяких джерел не були ідентифіковані.

+54
hc2h3o2k 30 жовт. 2013 р., 20:32:10
34 відповідей

Я зробив деякі читання і клей ПВА рекомендується як безпечний і нетоксичний клей для дітей, щоб використовувати. Ця сторінка каже, що це має мало парів, а цей каже, що він не виділяє ніяких шкідливих випарів.

Кілька сторінок кажуть, що це тільки токсичними при попаданні в організм. Так що я буду обережний, щоб не дозволити будь-яких розливів потрапити на будь-яку з інших сховатися в разі гекона вдається знайти лущиться небагато.

Я хотів би знайти те, що конкретно говорить, що це безпечно для рептилій, але я бачив кілька посилань на людей, що використовують його в якості ущільнювача на дерев'яних акватераріум (для герметизації дерев'яного якщо ви не купили попередньо запечатані шматки - не для закладення швів, які б зробили акваріумний герметик) і ця гілка форуму , де хтось каже, що вони знали кого-то, хто б робив це за пару років без шкідливих впливів.

Нарешті він робить повернутися в рідині при зануренні у воду, але я думаю, що має бути все в порядку між двома шарами кришки, хоча це і до вологого не сухий.

Будь ласка, опублікуйте свій відповідь, якщо ви більше знаєте.

+997
Yahel 03 февр. '09 в 4:24

Я можу тільки дати вам відповідь, виходячи з особистого досвіду. Я усиновила двох кошенят з притулку для тварин, коли я жила в трьохповерховому особняку, що було три поверхи: на першому поверсі, на другому поверсі, підвал. Я підняв їх, щоб бути повністю критий кішки. Коли їм було 13, ми переїхали в невелике холостяцької квартири. Вони, здавалося, добре там, незважаючи на значно менше місця, щоб бродити навколо. Але вони ніколи не скористалися простору в будинку в будь-якому випадку, вони в основному крутилися навколо мене. І спав багато, а кішки завжди роблять. У них не було бажання виходити на вулицю і навіть не витрачати багато часу в Windows, за винятком, можливо, щоб погрітися на сонячний деньок в будинку або квартирі.

--

Що стосується питання про Одна кішка або дві, я свідомо вибрала у двох кошенят по тим же причинам інші дали: так що вони будуть мати компанії свого виду, навіть у тих випадках, коли мене не було вдома. Озираючись назад, я не впевнений, що це була відмінна ідея. Вони були первісно пов'язані незнайомих людей і мій кіт вирішив, що він хотів бути босом; жінка не ігнорувати його так, як постаратися зробити її власну річ. Він став досить агресивним з нею до точки, де вони билися досить багато часу, і він зробив її дуже нещасною з його домінування гри. Після декількох місяців, вона вирішила дати своєю волею і з цього моменту вони ладнали досить добре. Вони лежали разом, кожен день, принаймні поки і нареченого один одному. (Він також намагатиметься злучитися з нею, з її явної згоди, хоча нічого не могло статися, бо обидва були виправлені.) Незважаючи на поліпшення відносин, я підозрюю, що в цей момент, що вона насправді мали більш щасливе життя, якщо вона могла б бути єдиною кішкою в будинку. Я думаю, вона завжди хотіла бути ласкавою домашньої кицьки, але вона тільки нарешті наважилася зробити це після того, як чоловік помер, а до цього вона, здавалося, не було "дозволу". Спати було так само; вона завжди покладається на нього і дозволити йому спати на моїх грудях; вона була ефективно обмежена спати не ближче, ніж мої коліна. Після того, як він помер, вона переїхала ближче. На жаль, вона померла через кілька місяців після того, як він зробив, так що я дійсно не отримав багато часу на колінах з нею (і він ніколи не намагався сісти мені на коліна.)

Я бачу подібних проблем в моїй нинішній середовищі. Я в одному будинку з моїм братом і у нього є дві кішки, теж нерідного самця і самки. Вони були трохи старші, коли він отримав їх: чоловіків було близько 18 місяців, і самка була лише близько 9 місяців від народження, коли він отримав її через кілька місяців. Вона набагато агресивніше, ніж він є, і він, здається, ходять навшпиньки, коли вона поруч. Він ніколи не намагався лізти в мої коліна, але я думаю, що це тому, що вона вирішила, що моє коло-це тільки для неї. Дві кішки було кілька досить жорстоких сутичках, коли вона вперше приєдналася до сім'ї - до точки, де вона була його, що минає кров'ю, - але врешті-решт вони все залагодили після того, як він, мабуть, вирішив представити її. Відверто кажучи, я думаю, вони обидва були б щасливішими, якби вони були єдиним котом в будинку.

Різниця у віці, ймовірно, основним фактором, маючи двох кішок або кошенят. Один з моїх друзів була 9 річна жінка, тобто кішечка. Чим старше кіт зневажав кошеня з першого дня і ніколи не переставав ненавидіти її до тих пір, поки старший помер 9 років тому. Старша навіть не пускав молодшого на ліжко моєї подруги: вона була вигнана, щоб спати під ліжком. Озираючись назад, я думаю, що мій друг пошкодував, що ті дві кішки в той же час; вона любила їх обох, але бачив, що вони були не дуже щасливі мати іншу кішку в будинку. Коли другий помер, вона отримала новий кошеня і в цей раз зробив точку маючи тільки одну. Останній раз я бачив її, це було дійсно добре працює.

Звичайно, маючи двох кошенят або кішок з одного посліду дещо інша. Я відчув, що занадто і здавалося, що все йде трохи краще, хоча навіть вони іноді билися. (І незважаючи на обидва самці, домінуючі брат намагався злучатися з покірним братом з нагоди.)

Просто мої п'ять копійок....

+973
Cvjnhey 22 серп. 2017 р., 03:28:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я поставив кілька місяців тому питання з приводу поведінки мого кота у мене є 9-місячний хлопчик персидська кішка і я хотів би знати, що я можу зробити, запобігти бродячих кішок, увійшовши в мій будинок приміщень і залякувати мого вихованця. Він справді не зробити багато, але легко засмучується і біжить з дому при першій же нагоді він отримує. Як я можу зупинити бродячих кішок, входячи в приміщення. Я його кастрували за порадою свого ветеринара, keshlam,Джеймс Дженкінс♦ однак це не зупинило їх відвідування та залякувати мого кота. Будь ласка, допоможіть, як мені зупинити це перш, ніж мій кіт втече і не повернеться

+954
dana Maxwell 9 жовт. 2013 р., 16:02:33

Більшість зоомагазинах продають білих мишей для домашніх тварин і рептилій цілей фідер. Вибрати один для використання в ПЕТ, як фідер мишей призначені для харчування і потенційно генетично неповноцінними, можливо, з-за інбридингу.

При цьому, використовуючи виручив фідер миші з потенційно короткий термін служби може бути хорошим інструментом навчання для ознайомлення з мишу догляду. На жаль, для фідера миша, я підозрюю, що різниця грошових вкладень між живильником-призначений і призначений мишей незначна; тому тобі краще вибрати домашня тварина-миша, призначена.

+889
Abhinav Ravi 8 груд. 2014 р., 17:59:51

Покладіть ласощі на кожній сходинці і на перше місце

+885
Krishan Bhalla 13 січ. 2010 р., 20:02:32

Мій 2 або 3 річної кішки було 2 посліду і піднявши третю. Її другого посліду було 5 кошенят, один чорний, два сірих тэбби, і двома помаранчевими смугами. Один помаранчевий смугастий був світло-оранжевий. Мати принесла їм на 12 серпня 2016 року. Вони вже відкрили очі після, через пару днів світло-оранжевий Таббі ми назвали Сенді не було. Я шукав її, але не пощастило після 6 місяців, мама-кішка її третій послід.

Через майже 2 місяці після третього посліду народився світло-помаранчевий кіт прийшов вважається батьком всіх трьох приплодів. Я намагаюся з'ясувати, це секс, але він завжди тікає. Я думаю, що це жінка, бо батька не нападати на неї.

Вони також відвідайте кішка-мати і кошенята теж є. Світло-оранжевий Таббі почав відвідувати матір кішка частіше. Чи може це бути втратили кошеня? І якщо так було збігати і когось усиновили або вижити везуть тварина.

Кожен раз, коли ми залишили маму одну кішку на вулиці, коли ми перевіряємо на світло, рудий, смугастий, зазвичай приходить. Це тільки сьогодні почалося. Він завжди тікає від нас. Як мені зробити це знаю, що я не збираюся завдавати їм болю?

+760
henryferchambi4 26 трав. 2018 р., 12:08:10

Я накидав наступні моменти з найчастішою причиною кошеня запор від Хаффінгтон Пост.

Запор є частою проблемою у кішок.

Ознаки запору -

 1. Кішка повинна какати кожен день.
 2. Його Штоль повинні бути коричневими, сформовані (не вільний), і м'якою вологою настільки, що послід прилипає до них.

Причини запорів -

 1. Зневоднення.
 2. Проблеми GI мобільності.
 3. Хворобливі defacation через перелом тазу і задніх кінцівок, артрит або вплив анальних залоз.
 4. Ортопедичні або неврологічні проблеми.
 5. Непрохідність товстої кишки, спричинена чужорідним тілом, пухлиною або грижею.
 6. Мегаколон.

Лікування

 1. Намагайтеся уникати сухий корм. Додайте рідину з банки з тунцем або інший корм у воді кишечника. Деякі воліють воду від фонтану води, ніж вода.
 2. Постарайтеся переконатися, що ваша кішка отримує регулярні вправи.
 3. Ви можете додати подорожник або кокосового волокна в їжу.
 4. Якщо волосся кульки тому ви можете додати кокосове масло в їжу, щоб полегшити рух волосся через шлунково-кишкового тракту.
 5. Смое природні проносні засоби, такі як сік алое можна додавати в їжу.

Якщо проблема зберігається, ви повинні відвідати вашого ветеринара.

+757
GulyaKey 24 лют. 2019 р., 18:54:33

Ви ніколи не отримаєте ідеальний старого кота назад. Це був один з свого роду. Але це не означає, наступного кішкою буде не так добре або навіть краще, ніж попередня кішка.

І немає жодних підстав для вас, щоб отримати тільки кошеня. Можна зробити дорослу кішку з притулку, і це часто легше побачити особистість у дорослу кішку.

Ваш страх кішка вмирає-це природно, проте це набагато простіше для ветеринара, щоб він оглянув дорослу кішку, щоб прислухатися до проблем із серцем.

Прийняти ваш час на пошук потрібного кішка для вас. І кішки можуть мати абсолютно різні особистості, навіть якщо вони приходять з того ж посліду. Ви знайдете правильний кіт, але не поспішати.

+756
Sayariss 20 серп. 2014 р., 02:56:20

Молодий кролик не збирається добре вписуються в сім'ї, які ви описали. Кішок і кроликів робимо разом, подивитися огляди , що ми повинні шукати в Кітті компаньйоном для нашого кролика? Але молодий зайчик і агресивна кішка не буде хороший матч.

Оптимально ваш кролик повинен мати доступ до так багато вдома, як кішки. Подивимося, може кролики мають вільний доступ до увесь будинок весь час? хоча деякі люди обмежують зайчики тільки один номер для будь-якого числа причин.

Вам знадобиться правильний кролик, щоб вписатися в існуючу сім'ю кішок, які ви описали. Я б порадив дорослого кролика від 2 років і, ймовірно, від середнього до великого кролика як англійською місці. Кролики мають різні особистості, і ви хочете один, що не з боязких. В залежності від того, де ви живете місцевого притулку, можливо, Кролик галасливих ігор або щось двійники , які дозволять вам оцінити особистість кролика, перш ніж прийняти. Кролики з притулку, як правило, бути старше, ящик для сміття підготовку і стерилізувати або каструвати в рамках процесу усиновлення.

У нас є кілька постів про кроликів і кішок , який допоможе вам багато, як ви робите ваші рішення.

Важливо: завжди є місце, що кішка може втекти від кролика. Це не можливо, щоб мати куточок, де кішка не може дістатися до кролика. По більшій частині це не проблема. Ви спостерігали за ходом введення і сформували відносини, перш ніж залишити їх наодинці. Кролики, як правило, більш територіальної і вимагають уваги кішки.

Це призводить до ситуації, коли кішка не надає увагу, що кролик думає, що він має право, кролик може проявляти агресію до кота, кіт не хоче, щоб місце, де він може побути наодинці, поки він не буде готовий ще раз з кроликом. Кролики, як правило, не піднятися вище, то диван або ліжко, і стрибає на території або більше, то лічильник незвичайні. Там повинна бути висока полиця, кіт дерево, або ще куди-небудь для кішки, щоб мати можливість бути в безпеці від кролика.

+723
Frank Ruszczynski 26 січ. 2017 р., 20:51:01

Я намагаюся зменшити водорості у мене є мої 60 галон акваріумі, яка була спекти до листя мого посадили повзучий staurogyne. Я зменшив освітлення, тільки для 9hrs в день і я щодня дозування з розмахом ХL. У мене 4 сіамський пожирач водоростей, 2 ВІД кішок, 10 таємниця/nerite равликів. Однак, водорості безперервного розширення на листках рослин у мене хоча більшість акваріума покрита рослинами. У мене є фотографії з водоростей, якщо це допоможе визначити проблему. Виявляється, може бути дуже темно-зелений (але виглядає майже чорним на рослинах), але не зовсім відповідає Чорна Борода, зелені плями, ціанобактерії, або що-небудь ще я можу знайти інформацію.

enter image description here enter image description here enter image description here

+718
Martin Sheen 5 бер. 2011 р., 13:22:35

Можна або потрібно додати приманка для сухий або вологий корм для кішок, щоб отримати вашу кішку, щоб з'їсти його? Ви повинні намагатися зробити це? Якщо немає ніяких замін, що ви можете порекомендувати? Не всі кішки люблять котячу м'яту, але більшість з них.

+664
Pete Campbell 9 груд. 2019 р., 05:43:19

Якщо ви вважаєте, що вона знаходиться зовні, покласти її кліть зовні. Якщо вона прийшла з рушником нічого в ящику, це занадто. Залишити також їжі і води. Якщо Вам пощастить, ви знайдете кошеня, згорнувшись калачиком в ящику з ранку.

+659
Zineb Qannousse 25 бер. 2013 р., 09:17:18

Крім того, оскільки ви не збираєтеся бути на кухні весь час, ви могли б розглянути отримання одного руху-активоване шипіння балончика (на жаль, я не вдома і не можу подивитися інформацію про бренд). Таким чином, ви можете уникнути кішки, думаючи, що це єдиний раз, коли він потребує, щоб уникнути лічильників, коли ви там.

Контейнери розміром з содовою, з датчиком руху, який спрацьовує і розпорошує струмінь повітря, що робить шиплячий звук, коли він виявляє, що завгодно (це працює. Лякає чорт з вас, якщо ви встановите його випадково).

Один нюанс - намагайтеся не сміятися над котом, коли він отримує вражений шипіння може. Вони не люблять цього.

+637
thumphrey05 22 лип. 2013 р., 21:55:34

У мене є дві абсолютно чарівні кішки, які люблять грати один з одним і мене. У нас є кілька різних ігор, але мені цікаво, якщо вони знають, що "п'ятнашки" - це гра.

Іноді, коли вони в дуже грайливому настрої або "божевільний режим кота" він побачить мене, потім утік, коли я крок в їх бік. Я буду переслідувати їх небагато і бац ним по голові і втекти. Іноді вони переслідують мене або подивитися на мене в повному замішанні.

Я не думаю, що вони бояться, тому що якщо я переслідувати їх на всьому шляху до кушетці вони будуть просто зупинитися і не ховатися під ними (коли вони лякаються вони йдуть під диваном іноді).

У моєї кішки знають цю гру і отримуйте задоволення, або я їх лякаю?

+629
matthieus 11 квіт. 2010 р., 06:25:03

Це може бути, що у вас алергія, але не довга. Це означає, що ваш організм здатний боротися з швидким алергії або що алергії у вас не серйозно. Це пояснює, чому ви отримуєте свербіж шкіри в області навколо кота чіпати, але якщо справа доходить до більш глибокого сенсу (скретч) це або ваш організм справляється з ним швидко і він reconizes, що це не привід для занепокоєння і так нічого не робить для алергетиків реакція. Я такий же, а іноді алергія з'являється, іноді ні. У моєму випадку це може бути, що мій організм звик до мого кота, у вашому випадку це трохи інше, але краще.

Тепер, щоб допомогти моя відповідь, мені потрібно задати пару речей... 1 - Ти кажеш, що немає в історії з алергією, так що у вас є кішки? 2-немає алергічної реакції? Ви впевнені? Робить область навколо рани (після подряпини) розбухають і стають свербіж або червоний? Тому що ці шви дуже може бути алергія, так що допоможи мені.

+605
Stepin Solutions 21 вер. 2019 р., 02:15:26

Ви не повинні отримати бонобо в якості домашнього вихованця, вони агресивні і небезпечні, і як з будь-яким розумним тваринам, буде використовувати маніпуляції в стилі малюка, щоб отримати те, що вони хочуть. Але я розумію, куди ви їдете, і таким чином рекомендують безпечне розміщення домашніх тварин, які, сподіваюся, задовольнити ваші бажання. Якщо ви хочете щось кривлятися, як дивитися не далі, ніж (переконайтеся, що це законно у вашому штаті і країні) американський опосум, летяги, Мавпа, єнот, або Kinkaju. Якщо ви хотіли б щось розумне, то дивіться не далі, ніж восьминіг, єнот, щур, свиня, багато спеціальних папуг і тхора. І якщо стояти на мавпу, натисніть на цю посилання, щоб перейти до Поджі тварин вдома, щоб отримати Мавпа

http://m.poggisanimalhouse.com/?url=http%3A%2F%2Fwww.poggisanimalhouse.com%2F&dm_redirected=true#2717

+603
user2862171 30 лист. 2017 р., 21:55:45

Мої друзі і я знайшли новонароджене цуценя і тимчасово влаштували укриття для нього в парку. Це стара раковина покрита азбестових листів. До часу нам вдалося знайти будинок для нього, які попередні кроки?

Вік: ми не знаємо її вік, але я можу дати вам деяку інформацію, яка допоможе вам вивести це вік...

-Очі в нього відкриті.

-Він п'є тільки молоко. Відмовляється їсти печиво або хліб.

-Досить світло для мене, щоб підняти з одного боку. (Мені чотирнадцять)

-Це близько 10 дюймів у довжину.

Я також помітив, що вона покрита багато дрібних багів і приваблює багато мух... все, що може бути зроблено про це?

ЗИ: єдина причина, він уже не живе зі мною, тому що моя мама не дозволить...

+588
Gids 4 лют. 2013 р., 19:51:05

У нас вже є сім-місячне кошеня, і ми думаємо про прийняття нового кошеня приблизно того ж віку.

Я розумію, що для деяких дорослих кішок, навіть якщо прийняти всі потрібні заходи щодо впровадження їх, вони ніколи не ладнали, і в остаточному підсумку стають менш щасливими в їх житті, ніж якщо б вони жили одні.

Я хотів би знати, якщо це реальна проблема для кошенят цього віку, або якщо вони завжди схильні приймати один одного. Якщо є великий шанс, що вони не ладнають, ми можемо просто забути про це.

Кошеня у нас дуже енергійний і грайливий. Він кастровано.

Я бачу, що є ще одне питання на схожу тему, але там не зовсім відповідь на моє запитання.

Яка ймовірність двох кошенят вводиться і розміщується разом без поліпшення їх життя?

Я маю на увазі, що в цілому, з точки зору кішки' щастя, їм буде краще порізно. Тобто, стрес ділити будинок з іншого кішкою переважує будь-якої компанії. Я думаю, що обніматися і грати-це хороший показник, тому що якщо вони не друзі, я бачу тільки мінус для них. Недоліком може варіюватися від певного низького рівня напруги (остерігаючись один одного) на щось більш екстремальних (бойових дій).

Я не хочу взяти кошеня, що в кінцевому підсумку знижує якість життя для одного з них або обох.

+534
Hal Kenny 16 лют. 2019 р., 04:44:37

В даний час, я посадив 30gal танк з чоловічою Бетта і кілька креветок/равликів. Я дуже прив'язаний до моєї рибою, і насолоджуйтесь можливістю дати йому танк набагато більше, ніж звичайне домашнє тварина-магазині Бетта риби.

На жаль, я зараз стоять ряд істотних рухів в найближчі кілька місяців/років, у тому числі кілька тижнів слабо структурованих автомобільні подорожі. Ці кроки будуть пов'язані провівши кілька днів під час подорожі (в основному на автомобілі), з тривалими періодичними зупинками. У той час як я можу встановити до повного бака кожен раз, коли я зупиняюся протягом декількох тижнів, мій 30gal займає купу місця в моїй машині, і це майже неможливо транспортувати без зливу. Існує також питання про отримання налаштування на кожному новому місці і забезпечення водою продовжує цикл правильно.

Коротше, я думаю, що моє життя буде дуже напряжно для моєї риби.

Як мені впоратися з цим?

У минулому я їздив з ним у велику ступку. Хоча я не можу дійсно тепло або фільтрувати воду, це як мінімум дає йому безпечне місце для подорожі, коли ми у машині.

Хто-небудь мав успіх у створенні свого роду "подорож танка"? Те, що ви можете легко переходити з будинку в будинок без введення сильного стресу?

+507
Jin C 6 січ. 2011 р., 15:42:54

У мене є 11-місячний соломкою/змішати животиком (хам Соло). Він важить близько 21 кілограми, і це, напевно, доросла. Він добре ладнає з моїм 4-річний бігль/суміш бульдога (Генерал Грівус - бачиш візерунок?) але я годувати їх окремо. Свиня прийшла видресирувати, але ми не могли примусити його ходити на горщик, так що ми навчили його, щоб попісяти. Він не має жодних проблем виходячи на вулицю через двері улюбленця, і, як правило, слідує за собакою. У нас є зовсім небагато газону, і він добре какає і пісяє на газоні так само, як собака. Але він узяв звичку какати в одному кутку, де сторона будинку зустрічає біля воріт. Він досі ссе і сре на газоні, якщо я знести його і встановити його. Що я можу зробити, щоб зламати свою звичку какати на бетон?

+485
Rogelio Trencio 16 вер. 2018 р., 19:02:09

У мене два з червоними вухами черепахи (я помилявся на мій колишній питання про їх "червоновуха черепаха scripta": вони червоновуха scripta Елеганс; не знаю, чи він робить істотну різницю в питання у мене зараз, але просто щоб прояснити читачам), в моєму акваріумі (50x30x6cm вода, каміння і сухі речі, і тепліше). Я очистити мою акваріум раз в тиждень, заміна води, і кожен день я додаю дві краплі метиленової сині в акваріум (а також годувати їх раз на день).

Грілка зламалася (не знаю чому, ні як - я тільки що бачив черепах були менш активні, і перше, що я перевірив, був тепліше води і температури: чим тепліше було, як дряпається в навколишньому скло). Я не знаю, коли він зламався, але був вчора вночі (напевно, до 10 вечора, або сьогодні після 00hs) і сьогодні вранці (до 8:30 ранку). Я відключив його, коли я побачив його почухав. О 13:00hs тут, я планую купити нову. Поточна температура навколишнього середовища (11:30 рр зараз) становить 21°С.

Це небезпечно для черепах в нинішній ситуації? Я повинен прийняти додаткові* піклується/чеки на черепах?

(* крім цього працює так само швидко, як я можу купити і встановити новий тепліше)

+463
semonje 15 бер. 2010 р., 17:14:17

У мого хлопця є 3 кішки, це точно, як вони живуть. Вони не в будь-якій програмі і не працює кішки, вони просто є. 1 прийшли на 1 день народилися кошенята, і всі вони залишилися на вулиці в їхньому дворі. Дуже багато чого, що ви сказали, це дійсно все, що їм потрібно. Є притулки на спині, вони отримують миску з прісною водою і ситі. Може отримати деякі додаткові речі, щоб гризти тут і там, якщо їм доведеться побачити кішок і щось на руках. Він зловив їх і взяти їх до ветеринара, якщо це необхідно. Він також отримав їх spayde. Тому я думаю, що їжа дах і допомога ветеринара при необхідності. Кішки ходить в туалет скрізь, де в кущах, тому вам навіть не доведеться турбуватися про це. Вони, ймовірно, не збирається використовувати будь-який наповнювач лотка ви даєте їм, як вони на волі вони зроблять все. Зловити, що вони відчувають себе як в дикій природі.

Також, так як вони знають вас, вони будуть дуже ймовірно, нехай ви гладите або доторкнутися до них, але вони не мають вкладень або багато емоцій по відношенню до вас. Вони не зовсім дикі, я кажу, що вони знаходяться десь між дикою кішкою і домашнім котом. Якщо результат їх 0 є диким, а 100-повній вдома кішка, вони близько 60-70. Так що так, у нього були мати вже 14 років і вона все ще здоровий і міцний, як молодий кіт.

+416
ELDIEGO2000 14 трав. 2012 р., 16:14:01

ж сталося з моєю 4 місяці кошеня. Зараз сеча йде вниз на пружинний блок. Їм замкнути його в спальні, так що котячий туалет-це буквально єдине місце, куди він іде. Кілька можливих причин від мого улюбленця: 1.він все ще можете відчувати запах його на вашому ліжку. ви спробуйте видалити запах повністю з fizzion або щось подібне? інколи навіть якщо ви більше не можете відчувати запах його, він буде нюхати і розглядати його як підстилку 2. спробуйте приймати його до ветеринара, щоб перевірити на інфекції сечовивідних шляхів. Різка зміна харчування, зміна харчових рН, стрес, і багато інших причин, призведе до кішки мочитися поза ящик для сміття, тому що він знаходиться в болю і приєднується біль з підстилкою. особливо якщо він пісяє перед вами (поки ви дивитеся телевізор, він може спробувати сказати вам, що він не відчуває себе добре) 3.він занадто молодий, щоб керувати ним, і ви просто повинні його більше тренуватися. я навіть помітив, що деякі нетримання від мого кота і вет хотіли, щоб я чекати, поки він підросте. спробувати заблокувати його із спальні, доки він знає, що лоток-це єдине місце, щоб піти.

+393
Allen Watson 30 трав. 2010 р., 23:18:54

Після розгляду протягом декількох днів, я висунув мою кандидатуру, хоча я радий бачити, що є кілька інших, можливо, більш кваліфіковані кандидати.

Я ветеринар, і я думаю, що це може бути дуже корисно мати ветеринара по команді модератора. Я не претендую, щоб бути в змозі відповісти на будь-медичний питання, яке піднімалося на цьому сайті, але я дійсно відчуваю себе в унікальному становищі, щоб допомогти прийняти рішення про те, що запитання, відповіді, і вправа хороше для сайту в майбутньому. Зокрема, це може бути легше для мене, ніж більшість, щоб визначити погані лікаря, який шкідливий для тварини, і може вимагати більш нагальні модерації.

Я також належить два геріатричних кішок, які тримають мене на моєму місці.

За останні пару років я був модератором на іншому бета-версії сайту, так що я знаю ази модерування. Я теж в курсі боротьби, щоб поліпшити нашу статистику (в першу чергу на наші запитання у день) без шкоди для якості. Але якість запитань і відповідей на цьому сайті, відрізняє нас від інших форумів вихованця, і підтримка цього буде пріоритетом будь-якого модерування рішення, які я можу зробити.

+377
Snugug 6 лют. 2016 р., 13:35:08

Як я вже згадував у двох питаннях (як зняти кліща на собаці? і які наслідки кліщів на собаках?), моя собака останнім часом з'явилося кілька тактів, і я вирішив діяти.

Собака була актуальною комбіноване лікування (Оплот: від круглих черв'яків, кліщів, бліх та корости) за останні місяці.

Крім того, ми купили анти-кліщовий нашийник. Загальне питання: що є його правильне використання? (Може собака носити чергове комір? Якщо комір носити весь час?). Потім, якщо використовується належним чином, що є його ефективність: наскільки швидко він вбиває або від'єднання кліщів і є побічні ефекти?

+375
user1111929 21 лист. 2018 р., 20:42:38

По-перше, я хотів би пояснити, що ваша собака добре...собака. Вони можуть відчувати багато запахів. Ваша собака слід за вами всередині, тому що вона не відволікається на незнайомі подразники, але це зовсім інша історія. Ви не можете очікувати, що вона не проти все,що її оточує, це просто як собаки. Як власник собаки ви повинні знати, що.

Ви можете спробувати навчити її приходити, коли ви дзвоните їй. Почала ходити на повідку і вчити її слідувати за вами, коли ви називаєте її. Кажуть щось на кшталт "ім'я, давай!"(або іншої маленької собаки ключовими словами) або свисток певним чином і просто дерні її дуже акуратно. Ось як я вчила мою собаку слідувати за мною. Майте на увазі, що спілкування-це важливо.

Нарешті, як Цезар (сподіваюся, ви знаєте, хлопець з ТВ-шоу про собак, якщо не подивіться його, ви можете взнати корисну інформацію) завжди говорить, що ви повинні бути хорошим лідером. Ваша собака повинна бачити вас як людини, вони хочуть наслідувати. Ваша собака повинна довіряти вам, поважати вас і піклуватися про вас. Ви не можете досягти цього, не надто піклуючись про неї. Так дозвольте їй робити свою собаку речі трохи, чекати її і звати її тільки якщо ти думаєш, що вона залишиться тут надовго. Якщо ви не любите робити, і якщо ви дійсно любите обліку в "хорошому темпі" не прийняти вашу собаку з вами і насолоджуватися у самоті красива прогулянка.

+349
user1928376 18 квіт. 2010 р., 19:16:38

У мене є кіт, 3 роки, самка, стерилізована, шавка, тільки в приміщенні, інакше здоровий і активний, хто вже слюні надмірно (невеликий кулька на кожному куті рота в будь-який момент часу, маленькі калюжі під час сну) протягом 2-3 днів без інших змін (поведінка, апетит, дихання, ящик для сміття, без змін). У неї немає історії хвороби, і тільки її дивну поведінку протягом усього життя-це дивна любов грати і питній воді (коли їй було 2 тижні від роду, так що обмеження споживання води не змінювати її) .

Зазвичай я б взяв її до ветеринара для стоматологічного огляду в якості першого кроку.

Однак, на даний момент, я вкрай не вистачає коштів, і не хотів би здійснити подорож до ветеринара, якщо я нічого не можу зробити.

Отже, моє запитання: за умови, що це не загрозливе життя стан (це принаймні не представляється актуальною), що прості речі я можу перевірити, бо на мої будинки, які також мають рішення, які можна спробувати на собі, перш ніж приймати її до ветеринара?

+316
Augie Allen 9 груд. 2018 р., 13:07:23

Якщо ти зв'язався з агресивною собакою,

 1. присідати низько.
 2. якщо вона не намагається кусати ви поклали руку повільно.
 3. якщо це близьке і calmish спробуйте приголубити його.
 4. якщо вона спробує стрибнути на вас покласти коліно.

Це для навчання нових тварин. Просто переконайтеся, що ви відчувати себе в безпеці людина, я сподіваюся, що це працює. Він зробив для моєї собаки.

+129
user3343073 6 серп. 2017 р., 08:58:03

використовуйте вологу тканину, щоб зволожити висушені фекалії в хутра. Ніжно гребінь або ваші пальці, та в рукавичках обрізати ножицями тільки при необхідності.

+126
eliboy 5 груд. 2011 р., 04:27:26

У мене була Бетта з nerite равликів успішно, але як сказав Брюс, всі "рекомендації" і кожен Бетта-іншому. Моя Бетта був досить холодно і не турбувало равликів.

Продовжуйте спостерігати за поведінкою Еммі і якщо він дійсно не залишаючи у спокої равлики, навіть якщо він не вб'є равлика начисто, він може бути підкреслюючи її туди, де вона не може бути краще для його перебування в резервуарі з ним.

+117
hjie 31 жовт. 2014 р., 00:48:25

enter image description here Помітив ці шишки на мою собаку. Не знаю, як довго вони були там...

+112
Skoltz 28 вер. 2019 р., 17:12:44

У мене немає домашній кіт, але у мого друга є, і мені було цікаво, якщо він повинен блошиний процедури. Він не дає йому ніякої, і начебто нічого страшного, але даючи йому бліх(и) бути хорошою для нього, і якщо так, то як часто?

+104
Nicole Brandl 19 лип. 2015 р., 12:08:20

Мій собака Рекс-собака-рятувальник, і агресивний. Він був відомий у його колишньому притулку для виходу зі своєї клітки і боях з іншими тваринами. Він побачить іншу собаку в 500 футів. звідси і починаються "танці" взад і вперед, тявкая і стрибаючи на двох ногах, бажаючи обов'язки і оснастки.

Але це не завжди так. У той час як він був все ще в притулку і я був волонтером там, я успішно—з допомогою іншого укриття співробітників—"запаковані його вгору" з трьома собаками: інший пітбуль, який був 100+ кг, а також агресивні; молодий гончака цуценя, який був менше, ніж 1 рік. старі; і пітбуль суміш близько 3-х років. Остання була єдина собака Рекс буде насправді грати з: вони вискочать і "обійми" (як боксери грати), і бігати навколо притулку дворі разом. На жаль, вони потрапили в дуже поганій бій перед тим, як я прийняв мій щеня, інакше я б узяв їх обох!

Навіть з тих пір як я прийняв його, я взяв Рекса на ранок "зграя гуляє" з іншими собаками, і всі вони добре пристосовані і, як правило, без повідка. Два тренера ведуть ці прогулянки, і моя собака, хоча він був зобов'язаний носити намордник та повідець—в результаті прогрівся до інших "звичайних" собак, гуляти з ними дуже добре. Він навіть починає грайливо зарядка одна з собак на тренера. Ми відтоді припинилися ці походи, бо Рекс черв'яка і не можуть бути дуже активними.

Тепер причина, по якій я хотів поспілкуватися Рекс, тому що я живу в районі, де багато собак. Також багато ідіоти тут живуть, гуляють там собаки без повідка, навіть на тротуари наших вулиць! Примітка: Я знаю, що це незаконно, але все-таки дещо мені доводиться мати справу. Але навіть якщо ігнорувати цих ідіотів, майже всі в моїй родині є собака!

ОК, нарешті на питання:

Що є кращим способом, щоб представити свою собаку-Рекса агресивні до інших собакам?

Я пробував кілька способів, з різною біти успіху: вигул собаки далеко один від одного, і поступово їх все ближче і ближче; ходьба Рекс з мордою, поки він не "заспокоюється"; навіть не давши Рексу схопитися і кинутися на кінці повідця, поки він не зрозумів, що не зможе зробити інша собака. Знову ж таки, все працювало більше або менше, але це як і раніше вірно, що:

 • Рекс сильно травмувався, його єдиний "друг", коли інша собака накинулася на Рекс;
 • Він ніколи не ходив на ранкові зграя гуляє без намордника, так що це не ясно, якщо б він все ще був агресивним;
 • Жоден з цих зменшили агресії Рекса в бік "нових" собак.

Я шукаю спосіб, щоб краще вчити Рекс "терпіти" інших собак. Я читав кілька статей і блогів про введення двох собак, але вони ніколи не стосуються випадку собака так агресивна, як Рекс. Дозвольте мені підкреслити, що це не моє бажання, щоб змусити Рекс у потенційно стресових ситуаціях. Це просто факт життя, що він і я зустрічаю багато собак кожен раз, коли ми йдемо на прогулянку. Чорт візьми, він любить бігати у величезному дворі моєї сестри, але навіть у неї є дві маленькі собаки, які повинні бути замкненою в будинку, коли Рекс по.

Історія собаки (від коментарів по ОП) :

@psubsee2003: він належить сім'ї, яка швидше за все знущалися над ним (він дивні шрами на його тілі, і його зламаний хвіст). Він був знайшли в підвалі будинку цієї сім'ї: вони з'їхали і залишив його прив'язали до стовпа. Він був прийнятий досить швидко після того врятували, добре-сенс сім'ї, який зробив фатальну помилку (1) використовуючи електричний нашийник для навчання це вже страшна собака, та (2) застосування ударної комір для все (я кажу гавкає, пісяє в будинку тощо). Врешті-решт він трохи всіх в родині і була повернувся.

+102
eitan27 27 лист. 2016 р., 14:37:38

Ваш кіт і кролик не повинні залишатися без нагляду, поки вони не навчилися поводитися один з одним. Кішки і кролики можуть робити дуже добре разом, але спостереження вимагається при введенні будь-яких нових членів сім'ї.

См що треба шукати в Кітті компаньйоном для нашого кролика?

+99
Shannon Wright 23 черв. 2010 р., 06:27:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil