Що ці плями всередині рота мого кота?

Babu’s mouth

Мій 1-річний хлопчик канадський сфінкс кішка, що схожий симетричний сірий виразок на його нижній десні, трохи позаду, де його верхні ікла вирівняти з його нижньої щелепи. Його ортодонтії пошкоджувати тканини ясен? Він їсть нормально і п'є і начебто в цілому щасливий і здоровий.

Ми також володіємо своєї молодшої сестри (ті ж батьки, різне сміття), який становить ~4 місяці. Вона має аналогічні виступи в її нижній ясен, які більш світлий колір, який робить мені також цікаво, якщо це нормальне підщелепних залоз в породі канадський сфінкс, що, природно, темніють з часом.

+904
colton7909 31 серп. 2014 р., 21:59:41
38 відповідей

Це нормально для guppys,самці ганяють самок,єдиний спосіб зупинити це, щоб видалити і самці гуппі або переконайтеся, що ви хоча б 3-4 самки кожен чоловік гуппі в акваріумі.

Щоб бути впевненим, що потомство вижити, вам потрібно зробити плаваючий інкубатор, де можна поставити жінок перед тим, як вона буде народжувати своїх дітей.

будь ласка, подивіться тут https://www.wikihow.com/Breed-Guppies ця посилання у Контана багато хорошої інформації.

+951
GVCOJims 03 февр. '09 в 4:24

Якщо дикий кролик заєць і домашній кролик намагатися робити дітей, чи буде у них комплекти? Я знаю, що коні і осли роблять мулів, що внутрішні і кролик кролики роблять?

+935
Marco Antonio Uscanga Olea 20 жовт. 2011 р., 18:34:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій кіт дикий про "котячі ласощі", як спокуси.

Що в цій речі, що робить його таким привабливим?

+827
john Woodsmall 26 серп. 2018 р., 00:35:09

Молоді кішки більш повний енергії і готовий грати з чим завгодно, в тому числі лазера у них немає способу лову.

У мене був старий кіт, який зупинився дуже сильно грає, але я виявив, що я міг змусити її ганятися за лазерним шляхом підкидання їжі, поки вона не дивилася, а потім працює лазер для лікування і кружляти її. Коли вона дізналася, що є нагорода для неї в гонитві за лазером, робити це знову і знову виступав в якості позитивного підкріплення для неї ганятися за лазером.

Я не думаю, що ганятися за лазером вони не можуть спіймати шкідливий для кішок, але деякі кішки, можливо, буде потрібно якийсь стимул для цього.

+821
mini developer 26 січ. 2011 р., 18:23:56

У мене є проблема, де сусідський кіт, здається, подобається використовувати мене в дворі (особливо в районах рожевий кущ) в якості свого особистого лотка. Це не було б величезною проблемою, за винятком того, що кішка, здається, для відстеження блох, яких тоді ще на мою дружину і маленьку дитину. І це величезна біль, щоб позбутися від повторюваних бліх з будинку, коли майже все, що ви використовуєте буде приповзли, хоча (і скоріше йшов) на дитину, яка ставить буквально все в рот.

Таким чином, це піднімає питання: що можна зробити, щоб утримати кішку і запобігти бліх від попадання в мій двір? Я поклав деякі з цих пряний запах речей, які перець та інші речі, які роблять кішки (і мене) чхати небагато. Це, мабуть, щоб утримати його, поки дощі трохи, потім какати починає з'являтися. Я думаю поставити в будь-якому разі забір для двору, так от питання: які види огорож або топпери буде відповідати всім наступним критеріям:

 • Відлякати кішку від бажаючих відвідати двір стільки (не повинні бути на 100% кішка-докази, як у в'язниці, просто достатньо, щоб зробити його краще піти в інше місце)
 • Нормально для дитини, щоб зіткнутися і потенційно сенсорний
 • Виглядати дивним у приміській місцевості (наприклад, речі, які могли б працювати з парканчиком не вище рівня грудей, так як це передній двір це питання)

В даний час такі ідеї, я маю на увазі такі речі, як паркан з деяких звивистих або м'яко вибір плющ (наприклад, котячі лапи ловити на нього або неприємні на дотик, але не те що б шкоду або кішка або дитина), паркан або стіну з обертовою верхньою частиною (наприклад, те, що б крутити в бік і зіпсувати баланс, якщо стрибнув на), або навіть просто звичайний старий паркан з паркану, який є досить тонким, щоб бути важко впоратися з приземленням на якщо кіт намагався застрибнути, а потім за це (можливо, з деякими цитрусовими або інші смердючі речі, щоб зробити його особливо негативних). Напевно схиляюся до вініловий паркан, який буде важче забратися, ніж дерево, також. Не рахуючи ланки ланцюга, тому що він прагне виглядати жахливо, але повністю відкритий для пропозицій з сітки. Фотографії прикладів високо ласкаво просимо на це питання.

+699
kapsania 19 вер. 2010 р., 03:05:00

спробував уточнити мій старий відповідь, але це не дає мені

У нього був ще один напад діареї на 8 липня, і знову на цьому тижні, 22 липня. Два тижні до дня. Терміни і раніше здається дивною, але за порадою нашого ветеринара ми взяли свою їжу на ніч і дав йому тільки рис, а потім почав додавати трохи курки і чайну ложку гарбуза.

Яка заспокоїла його шлунок.

Наш вет каже, що причин для занепокоєння буде млявість або неможливості утримувати їжу, або відчутну перешкоду, і він не має жодної з цих.

Вона також сказала, що страх і тривога можуть давати напади собаки пронос, то на довгий термін, працювати над вирішенням своєю тривогою-Це важливо. Але в короткостроковій перспективі, даючи йому ріденький рис з куркою і гарбузом протягом декількох днів, допоможе йому впоратися з розладом шлунка.

+688
In the Booley House 2 жовт. 2010 р., 08:03:48

Кожен зараз і потім, я бачу в інтернеті про те, як дитина тварина сірих і більше немає матері, щоб дати дитині молока, тільки для іншої тварини з різних видів дозволяють цим тваринам зайняти своє молоко.

Наприклад, у мене дитина, кішка п'є молоко у собаки, і дитина кролик п'є молоко від кішки.

Питання, так як вони приходять з різних видів, не вміст поживних речовин від однієї тварини може бути недостатньо для іншої тварини. Здоровий він, загалом, для однієї тварини, щоб пити молоко іншої тварини?

+681
Alex DG 22 лип. 2017 р., 23:43:43

Ви можете використовувати це , щоб обчислити, чи є ваш танк затоварений зараз чи ні. Як грубий гід, це 60см в квадраті площа поверхні води на сантиметр тіла риби. Що передбачає адекватну фільтрацію.

Рекомендації для великих ємностей з кілька золотих рибок потрібні, тому що вони живуть дуже довго і вони щиро отримують великі. Ви не купуйте собаку без урахування їх дорослий розмір, так що ви не повинні придбати риба, не враховуючи, наскільки великий вони, кінець кінцем, знаходиться. На щастя, у вас може бути кілька років і, ймовірно (на жаль), кілька природних жертв до цього. Не всі риби живуть до повноліття і золотих рибок, особливо схильні до вроджених каліцтв.

Якщо ваш танк затоварений, ви будете мати проблеми з високим нітратів і аміаку, можливо, шипи (які ви будете працювати, намагаючись зменшити) і стійкий потік непояснених смертей - риба просто раптом стає "старим", коли вони насправді не такий вже старий. Якщо у вас є правильний рівень панчіх, тримаючи рибу набагато легше. Я сподіваюся, що ви можете якось знизити рівень панчіх, як вони ростуть (більше танка або частина обміну, деякі рибні магазини обмін частини великих риб, які мають переросли їх танк).

Що стосується чорного біти, може бути неповнолітнім. Немовлята часто мають великі мітки, які з віком зникають. А деякі рибки (мій власний включені) спати на гравій. Вони в буквальному сенсі просто спати і піти в анабіоз. Перевірте Фін та положення для плавання, коли він прокинувся. Здорова риба буде мати свої ласти і і з гордістю. Нездорові Риби будуть затискати свої плавці. Деякі з них просто не травматичний перехід від заводчика магазин будинку.

+644
Doug Lerner 4 лист. 2018 р., 04:13:12

Я не люблю відповідати на моє питання, а тому, що я натрапив на цю статтю, і це трохи відрізняється від наведених вище відповідей, я думав, що я відправлю його в якості альтернативного відповіді. Я теж поважаю "не давати кішкам добавки" або "крапельку риб'ячого жиру" відповіді теж. Я не вважаю, що це правильно, але це варіант, щоб розглянути.

Статті.

Він посилається на дослідження, яке показало, що кішки, на відміну від людей, не отримують вітамін D від сонячного світла, навіть коли голився.

Кішки отримують вітамін D зі свого раціону.

Харчові джерела вітаміну D включають жирну рибу, таку як лосось, яйце жовтки, сир і інші молочні продукти, збагачені вітаміном D.

На мій погляд, це краще, щоб дати вашій кішці порцію лосося або омлет або молочний (мої кішки люблять сир), ніж додаток. Я не ставлю це питання, щоб дати моїй кішці вітамін D в якості добавки, я запитав, бо коли мій кіт бачить у мені приймати вітамін Д вона просить і я подумав, що, може бути, вона знає те, чого я не зробив, але я також не довіряю кішка, яка їсть кролів, щоб знати, що добре для неї.

Крім того, можливо, що кішки, які люблять м'ясо і курячий корм, може тільки трохи не вистачає вітаміну D, якщо тільки ці банки укріплені. Моя кішка їсть трохи тунця корм для кішок, так що вона може бути штраф на корм для кішок в спокої.

Я спитав ветеринар "вона їсть всяку погань" і ветеринара, відповідь була "може бути, у неї авітаміноз" - я не впевнений, я вірю ветеринару, так як це тільки одна відповідь, і природний інстинкт, щоб жувати на речі, це ще й вет прозвучало так, ніби вона була передбачаючи можливу відповідь, ніж констатую факт, але цілком можливо.

Також зі статті:

В США продуктів харчування і ліками тварин та ветеринарних Кафедра рекомендує рівень вітаміну D в продуктах харчування, які залежать від вік розвитку кішки. Якщо ваш пухнастий друг-кошеня чи вагітна жінка, вона повинна отримати 750.0 міжнародних одиниць на кілограм, або МО/кг Для дорослих ця цифра падає до 500.0 ОД/кг

і на токсичність

Обидва рівня віку максимальна добова розмірі 10 000.0 МО/кг

Я доповнити свою дієту з 2000 МО на день (по рекомендації лікаря дозування) і моя кішечка від 4 до 5 кг, так що дивно, що 1 таблетки буде про мою Кітті щоденні рекомендації, але це не передбачає, що вона вже отримує в свою дієту.

Щоб бути безпечним, я можу дати мій кошеня 1/2 таблетки, яка, враховуючи, що він заповнений маслом, буде набагато менше, ніж 1000 МО з розсипом і подивитися, якщо вона любить його, не кожен день, тільки коли вона просить. Я думаю, що, напевно, в безпечній зоні. Я досі поняття не маю, якщо мій кошеня має дефіцит вітаміну D (люди ходять роками при нестачі вітаміну D, і вони навіть не знають - значить, не все так погано). Але я думаю, що половина таблетки (1000 МО), кожен раз в той час, має бути абсолютно безпечним і тарілка з сьомгою або трохи молочних і там і там. Молочні продукти-один з тих "я повинен/не повинен я" речі теж, тому що деякі кішки мають проблеми з переварюванням його, - але я впевнений, що інші питання.

На скільки в котячий корм

В цій статті говориться, що хороший якісний корм для кішок містить достатньо.

Якісних кормах вже містять велику кількість вітаміну D

Крім того, багато з найулюбленіших продуктів наших кішок, такі як жирна риба, яйця і сир, вже з високим вмістом вітаміну Д. давати добавки просто не треба — і це небезпечно давати занадто багато гарної речі.

Ваша кішка навряд чи їсте достатньо їжі, щоб стати отруєний Вітамін D. дійсно, найбільш частими причинами токсикозу передозування добавки або їжу гризунів, отруєння вітаміном D багатим прибалти.

У статті також зазначається, що більш високі рівні вітаміну D може допомогти хворим кішок лікувати, але чи означає це, коти повинні їсти більше вітаміну D, ніж вони отримують зазвичай невідомо. Необхідні додаткові дослідження.

У травні 2015 року, школи Університету Единбурга вет оголосив результати дослідження, що показують, що хворі кішки з високим рівнем Вітамін D в їх крові були більш правоподобны для того щоб бути живим 1 місяць чому кішки з низьким рівнем вітаміну D.

і він продовжує говорити:

Це легко до ривка до висновку, що якщо вітамін D бере участь в відновлення, потім дати вашої кішці добавки з вітаміном D можуть поліпшити стан його здоров'я. Однак, це небезпечно, щоб зробити таке припущення, тому що Вітамін D є токсичним у високих дозах.

У цей час, у (в)знамениті слова колишнього американського держсекретаря Оборони Дональд Рамсфелд, "є більше невідомих, ніж знання."

Як і чому вітамін D приносить користь хворих кішок не відомо, що тільки з однієї причини експерти не радять давати своїй кішці додаток.

і просто за задоволення і далі читати, ще одна стаття , яка обговорює невизначеності, або, як вони висловилися "полеміка".

Я хочу зазначити, що перша стаття посилається на дослідження, що кішки не дають вітамін D від сонця та 2-ї і 3-ї статті говориться, що вони роблять - так що, кому вірити? Особисто я вважаю, що дослідження, не аргумент, тому що люди приймають вітамін D в сонячному світлі, кішки, але вона як і раніше дає мені паузу, коли джерела роблять протилежні заяви.


Мій висновок - вітамін D доповнення, ймовірно, не гарна ідея без ветеринара рекомендації та аналіз крові, тому що поки не досить відомий. Корм для кішок містить вітамін D і добавки з вітаміном D багаті такі продукти, як лосось або інша риба або молочні продукти або навіть краплі риб'ячого жиру достатньо. Немає ніяких причин, щоб коли-небудь давав кішці фактичний додаток, якщо кішка не любить рибу, eggyoke або молочних продуктів, тому раціон може бути трохи низький, і то, тільки з ветеринарами рекомендації, Аналіз крові і Кітті порціями.

Знову ж таки, я ніколи не вважав, доповнюючи свої кішки у вітамінах. Це було не питання. Я тільки запитав, тому що вона хоче, от я і хотів дізнатися, якщо я дам їй один (або половину), як випадкове задоволення, хотів її ображати. На основі читання, половину таблетки (істотно менше 1000 АС з розсипом) і не дуже часто звучить у межах меж безпеки. Я збираюся дати моя маленька божевільна половину таблетки, наступного разу вона попросить викликати достатньо невеликої дози звуки в межах зони безпеки.

Але вау, вітамін D і кішок. Цитата Дональда Трампа. "Хто знав, що це може бути так складно".

+630
Arash Yahel 17 жовт. 2017 р., 04:45:00

Використання чистої води в пляшці з розпилювачем і бризкати, коли ви ловите цуценя на гарячому.

+618
user25028 23 вер. 2019 р., 06:36:40

Довжина ребра показує, що це чоловік . Хоча не так довго, як звичайною промисловою рибою. Молоді повинні бути розділені в ранньому віці, близько одного дюйма довжини, як вони починають битися і щипати плавці. Цей чоловік не був відділений досить скоро , може бути, це був 1 і 1/4 дюйма і втратили якусь фін. Самки не роблять міхур гнізда. Я підняв їх і це є проблемою для любителя, щоб зберегти кілька десятків індивідуальних контейнерів для чоловіка. Я продав інші "самки" в зоомагазинах , ймовірно, з 10 до 20 % чоловіків.

+606
Aurasphere 23 квіт. 2015 р., 21:10:40

Відмінність між собака і корм для кішок

Основна відмінність між собаками і кішками, що з собаками видобутку хижаків (вони роблять найкраще, коли їдять тварин, але може переварити рослинний матеріал) і кішки-облігатні хижаки (вони можуть тільки перетравлювати тварини). Кішки можуть їсти рослини, але не вистачає травних ферментів, щоб зламати поживних речовин в зручній формі. З-за цієї різниці, корм для кішок має більш supplimentation (або supplimentation іншій формі), щоб переконатися, що кішки отримують достатньо поживних речовин, які їм потрібні. Наприклад:

 • Таурин. Таурин-важливе поживна речовина для кішок "корми для собак не вистачить містити таурин для задоволення звичайних вимог для кішки." (Шеріл Yuill, ДВМ, МСЦ, ХВГ, СВУ лікарні)
 • Вітамін А. "У собак є здатність перетворити бета-kerotene у вітамін А. кішки, з іншого боку, потрібно попередньо сформованого вітаміну А в їх раціоні, який може бути знайдений тільки в тваринних тканинах. "(Джозеф Хан, коледж ветеринарної медицини, Університет штату Іллінойс). Бета-kerotene легко/дешево знайдений у моркви та інших овочів, тому цілком ймовірно, що це як собачий корм сформульовано для того щоб включити вітамін А. Так як кішки не можуть використовувати бета-kerotene, вони стануть дефіцитом.
 • "Арахідонової кислоти, необхідної жирної кислоти, можуть бути синтезовані собаку з допомогою лінолевої кислоти. Кішка не може цього зробити і повинен ковтати арахідонової кислоти в їх раціоні. Це теж може бути знайдений тільки в тваринних тканинах." (Джозеф Хан, коледж ветеринарної медицини, Університет штату Іллінойс).
 • Більш високий вміст білка. Кішкам потрібно більше білка, ніж собак. В той час як менше білка не викличе яких-небудь захворювань, це може зробити їх млявими і втратити м'язову масу.

Ваша кішка їсть достатньо їжі, собака повинна бути проблема?

Одна з рекомендацій полягає в тому, що ласощі не повинні перевищувати 10% від калорійності раціону вихованця (вихованців.корпорації WebMD). Ви можете подивитися розрахунок калорій у вашій їжі, то з'ясувати, скільки їжі собаки (та інші частування ви можете бути годування) становить 10% від вашої кішки корм для кішок споживання, щоб визначити, якщо це просто шкідлива звичка або те, що ви повинні бути серйозно стурбовані.

Якщо вам потрібно, щоб зупинити надходження собаки кішки корм, я б порекомендував перемикання обох тварин, щоб подавати їжу.

Чому кішка їсть собачий корм

Я можу тільки здогадуватися, але, чесно кажучи, тільки кішка дійсно знає.

Моя гіпотеза полягає в тому, що якщо ви годуєте сухим кормом, корм виробника пальто з твариною перетравлювати , щоб зробити його запах більш прийнятним, і я підозрюю, що корм для собак виробники роблять те ж саме. Тварина дайджест чарівною, як відкрита пачка чіпсів на людину, так як він пахне як їжа, він з'їсть її.

+593
user111870 15 січ. 2011 р., 21:04:52

Я заздалегідь вибачаюся, якщо я вам нічого поганого, тому що у мене є досвід з ниркою кішка, не собака, але я постараюся дотримуватися речей, які повинні бути універсальними.

По-перше, про ваше останнє питання. Довгострокові ефекти будь-якого лікування буде залежати від того, що вашій собаці був поставлений діагноз. Підвищений рівень креатиніну не діагноз, це лише симптом. Питання: симптомом чого? Проконсультуйтеся з вашим ветеринаром про це. Найпоширеніші речі, з верхньої частини моєї голови було б:

 • Занадто багато білка в раціоні вашої собаки

Це досить простий. Просте відновлення балансу дієта буде робити трюк.

 • Занадто швидкий ріст м'язів і/або занадто багато вправ і/або останні м'язові пошкодження

Пояснень, я думаю.

 • Гостра ниркова інфекція
 • Хронічні інфекції нирок
 • Гостра ниркова недостатність
 • Хронічна ниркова недостатність

Але може бути багато інших речей, насправді. Поговоріть з вашим ветеринаром.

Якщо це щось гостре, рівень креатиніну вашої собаки буде поступово падати самі по собі, коли ви маєте справу з причиною проблеми. Якщо це хронічна проблема... вам доведеться працювати в тісному контакті з вашим ветеринаром протягом тривалого часу. Вам все одно доведеться боротися з причиною (наскільки-залежить від того, що це), і ви будете мати справу з токсичними відходами в тіло собаки, які створюються, коли певні продукти обробляються і не змивати належним чином (це те, що хронічно високий Креа рівні, хоча він сам не є токсичним). Ваш ветеринар-ваш провідник, але ви можете розглянути деякі пробіотики, які продукти допомагають виводити відходи через кишечник, пребіотики годувати пробіотиками, і деякі усні адсорбентів, які пов'язують з токсинами і промийте разом з ними.

+591
Wiki Viswam 14 лист. 2019 р., 05:41:45

Якщо ваша кішка виглядає так це нормально,це trine їй 13 років і важить 4,5 кіло.enter image description here

Ви можете ознайомитися з пухкої частини шкіри перед нею задню ногу,я знаю, що вона виглядає трохи громіздким на цій картинці, але це в результаті холодний весняний день, і холодний вітер, робить її пухнастою(біле-це сніг,ЛОЛ)

Ви кажете, що ваша кішка ще не були у ветеринара протягом деякого часу,моя порада відвідати ветеринара, принаймні, кожні два роки, коли кішка молода і кожен рік для літніх кішок,і бути впевненим в vaccsines в актуальному стані.

Воно було корисно, якби ви виклали фото вашої кішки, це легше побачити кішку, чим це пояснити, як це виглядає.

Ось посилання на як сказати, якщо ваша кішка є "нормальним" https://www.cathealth.com/cat-care/weight-management/1255-cat-check-weight

Коли ви дивитеся на кішку зверху і побачиш талії вашої кішки ваша кішка в нормальну вагу,і якщо ви можете відчувати хребет і ребра вашої кішки не страждають ожирінням.

Тонус м'язів і тіла будуть змінюватися з плином часу у кішок точно так само, як це робить для людей(гравітація-це не наш друг).

+582
Jose Carlos 5 черв. 2019 р., 19:01:15

Це, напевно, дуже погана ідея, щоб дати солодощі для собак! це може призвести животик розлади, ожиріння і цілий ряд питань, ось велика стаття https://www.petmd.com/dog/slideshows/6-reasons-why-your-dog-shouldnt-have-sugar

Залежно від породи, стадії життя вашої собаки ви повинні розрахувати правильне кількість їжі, щоб нагодувати. У цій статті http://shihtzuexpert.com/best-dog-food-for-shih-tzu/#DogFoodBuyersGuide представляє науковий спосіб з'ясувати, скільки годувати.

+550
Ahmad Sharif 9 серп. 2010 р., 16:21:00

Моєї собаки були такі плями на шкірі на деякий час. Я в тому числі фотографії пошкоджень. Вони дуже сверблять, вона постійно чухає. Вони також запах.

Що це може бути і які ліки я можу купити? Я віддаю перевагу препарат, який можна приймати перорально, тому що це дуже важко для моїх батьків, щоб покласти мазей, кремів і т. д. На ній.

Я купаю її раз у два тижні з шампунем вівсяний для собак.

Ми живемо в дуже спекотною середовищі, де температура була за 90 Ф останні кілька тижнів. Вона спить більшу частину дня.

Я не вірю, що їй боляче, вона виляє хвостом, їсть добре, бігає і ходить нормально і т. д.

Будь-яка допомога вітається. enter image description here

enter image description here

enter image description here

enter image description here

+521
Sabowtage13 12 бер. 2012 р., 23:05:27

У мене є акваріум і зберегти мирні риби разом :

 • Ангел
 • Гуппі
 • Шарк
 • Saugmaulwels

Це мої фото риб в акваріумі :

enter image description here enter image description here

Мої рибки живуть разом мирно, але я маю намір купити типу креветок і зберегти її у моїх рибок в один танк. Типу креветок, які привернули мою увагу і я люблю проводити його з моїми рибами :

enter image description here

Моє питання : чи Можна у лобстера з моїми рибками? (це мирним з моїми гуппі?). Будь ласка, допоможіть мені, як я можу це зробити??? Можна тримати їх в одному танку разом? Я люблю цей тип Омарів...

Я думаю, що вони небезпечні для моїх рибок....

+471
Leon1506 30 груд. 2017 р., 11:13:36

Ви можете попросити притулок, але відповідь може бути "ні". Вони можуть вимагати свідоцтво про вакцинацію, щоб не наражати інших тварин хвороби.

Однак, надійних укриттів дозволить вам повернути улюбленця, якщо щось не спрацювало. І там часто період адаптації, тому просто так два тварини не ладнають, що ж, коли вперше не означає, що вони не хороші друзі в тиждень. Притулок проконсультують Вас про кращий спосіб впоратися з введення.

+461
m04merlin 8 квіт. 2017 р., 20:19:32

Так, це, ймовірно, рости, щоб бути середнього руда кішка, не потрібен ветеринар, щоб знати, що.

+430
Roger Dahl 26 лют. 2019 р., 16:48:51

Мій кіт, Морріс, хотів провести час зі мною в моїй кімнаті.

Я взяв у 5 кішок з його сім'ї, включаючи його в будинок. Вони були здичавілі кішки інакше.

Тільки 2 з них люблять проводити час наодинці зі мною в моїй кімнаті, як ми будемо обійматися на ліжку.

Ця людина проводить більше часу зі мною. Кілька разів ми просто поспати разом або спати разом. Але на цей раз він зробив щось інше. Морріс розпочав те, що здавалося укладав мене спати. Тільки на цей раз я не був покритий. Я носила тільки одяг, ні ковдри.

Я хотів би знати, що це означає, коли вони роблять це. Коли я не була покрита, він почав копати на постільні приналежності. Так що все це значить?

+407
user216085 18 бер. 2019 р., 23:00:53

Я ніколи не мав жодних проблем з моєї кішки іноді лікують вареної риби.

Є ризики, які потрібно розглянути:

 • Океанічної риби, особливо тунця, можна концентрат ртуті, тому велика кількість тунця може викликати отруєння ртуттю (через приклади).
 • Сиру рибу у великих кількостях може викликати проблеми, тому що сира риба містять речовину, яка пригнічує всмоктування поживних речовин (знову ж таки, поруч).
 • Кістки приготовлена риба може бути шкідлива, так що ви, ймовірно, хочете приймати такі ж заходи обережності ви приймаєте, коли ви їсте рибу самостійно.

Що сказав, Немає нічого поганого в тому числі гарячі страви, Філе риби в рамках дієти вашої кішки або випадкової лікувати (і якщо ваша кішка любить варену тріску стільки, скільки ми робимо, удачі, не включаючи його як ласощі!)

+295
SakuraGothic 9 жовт. 2016 р., 05:57:08

Мій кіт йде на операцію завтра, що сьогодні, можливо, її остання ніч на землі. Я хочу дати їй що-небудь особливе на вечерю. Вона любить куряче м'ясо і птиці в цілому, а також сир. Я подумувала віддати її будь-дрібно нарізана курка, і деякі маленькі сирні шматочки - але є інші рекомендації чогось особливого, що я міг дати їй?

+294
user53697 28 серп. 2016 р., 21:47:12

У мене є чоловік Бетта, що у мене в 6м у справах неповнолітніх. Він завжди був у 5 Гал циліндричний резервуар з фільтром. Годують гранули щодня і приблизно раз в тиждень, зміна для/змішування черв'як лускатий. Завжди добре їла, але завжди була проблема з потоком. Близько 2 місяців тому, через unforescene обставин вони були залишені в спокої протягом 4 днів в будинку без їжі. Коли я повернувся додому, мої Півники були на дні своїх танків. Я був в змозі прогодувати їх, і вони повернулися до нормальної протягом тижня або двох. Він все ще боролися з плином, і я помітив, що він починає вклинитися в шовкові рослини, так що я купив ще 5 літровий акваріум з меншим потоком. Perams все нормально, є щільний утеплювач, який утримує воду між 76-78. У мене є 3 маленьких неон tertas, і я помістив Бетта в акваріумі. спочатку він буде стежити за моїм пальцем трохи чисто, а на його стороні, все одно не їдять. тоді я буду бачити його кожні пару годин він буде в іншому місці на дні резервуару, але не реагує на мій палець і не їсть, ще дихає. Сьогодні він навіть не Флік його фін. якщо я буду з мій палець і доторкнутися до нього, він буде пурхати близько дюйма або 2, а потім осяде назад на дно.

Я бачу це задають багато, але я не бачив ні відповідей, ні причин. Просто речі, щоб спробувати. Я сподіваюся на деяку допомогу

+288
Annasan 2 бер. 2014 р., 13:04:27

Моя кішка жахлива проблема з какашками попастися в її хутро. Я намагався допомогти їй очистити його, але вона подряпала мені руки страшно. У мене є ще персидський кіт, який ніколи не мав цю проблему. Як я можу тримати його від того, що відбувається?

+271
spacefrogg 3 лип. 2016 р., 12:35:44

У мене є кілька кішок, які не виходять назовні. Єдиний раз, коли я їх на вулицю для відвідування ветеринара.

Це необхідно для бліх і кліщів лікування?

+239
Big Pimp 9 вер. 2014 р., 10:16:15

У нас щодо літній Цвергшнауцер (11 років).

Коли вона була молодшою, вона використовується в значній мірі ігнорують інших собак, коли на і без повідка. Вона не любить спілкування, вона б краще зробити свою власну річ, і це було завжди.

Поступово за останні кілька років, вона вже тявкала на інших собак на повідку. Він почав з того, спрямованих на дрібних собак (Джек Рассел тощо), Але тепер вона гавкає на всі чотири ноги, і на будь-який шум, що доноситься від пішохідної доріжки, позаду нашого двору.

Вона здорова для свого віку, але ветеринар сказав, що вона може бути ранні ознаки біль у суглобах, хоча вона ходить/працює просто відмінно і без всяких перешкод).

Ми могли б спробувати відволікає і лікує, але вона часто бачить/чує інших собак перед нами, таким чином пропонуючи ласощі, а вона гавкати може підсилювати небажану поведінку.

+238
Google User 11 квіт. 2014 р., 01:58:59

Ситуацію ви описуєте, це часто описується як "хоспіс", ви забезпечуєте комфорт для хворого істоти. Якість життя є більш важливим, ніж кількість житті, комфорт, живуть довше.

Якщо він відчуває себе добре, і додає комфорту це добре.

Це звучить, як ви робите важливі кроки у здійсненні контролю за застосуванням тепла для безпеки. Темп не дуже високий, завжди під наглядом, якщо вони не здатні відійти від спеки, моніторингу, електричні шнури не пожував.

Крім того, в моєму районі є ветеринари, які спеціалізуються в хоспісної допомоги , якщо ви досить щасливі, щоб мати один у вашому районі, зв'яжіться з ними. Наша виклики додому, і комфорт, який вони дають до тварин, а сім'я може бути значним.

Прямо кажучи, щоб використовувати тепло для лікування болю, нинішня практика включення тепла, як частина рішення.

Немедикаментозні методи усунення болю включає методи шкірної стимуляції (тепла і гарячого застосування) голковколювання, психосоціальні методи лікування, комплексне управління та опікування. джерело

+218
hlzma 14 лют. 2019 р., 15:55:18

Вчора я був піклуватися про сміття. Я взяла звичайний чорний сміттєвий мішок і відкрив його через балувався (я сподіваюся, ви розумієте, що я маю на увазі). Я був на кухні, яка знаходиться прямо поруч зі сходами.

Коли я почав 'навідліг' мішок для сміття, один з моїх котів почав бігти вниз по сходах, немов за нею гналася собака. Коротше кажучи, вона побігла вниз по сходах так швидко, а потім вона кинулася прямо під сміттєвий мішок і побіг у вітальню.

В моєму розумінні, вона повинна була на сходах, тому що я очікував її бігти якомога далі від звуку сумку (вона повинна була побіг нагору в даному випадку), поки вона спускалася по сходах.

Тепер ось дилема. Близько 5 хвилин після того як моя кішка кинувся до вітальні, я піднявся наверх і виявив щось темне на підлозі прямо на вершині сходів. Номер не був освітлений, так що я торкнувся його, щоб переконатися, що це. Це було покакати, і можна сміливо сказати, що це було нещодавно. Це перший раз, коли це сталося. Я маю на увазі, мої кішки вже чули сумка і так вже знаю, що вони бояться її звук. У них ніколи не було нещасного випадку з виділенням фекалій або мочитися в будь-якому місці інші, ніж у коробку.

Що я плутати про те, що сумка дійсно налякав її. Я маю на увазі, какашки є, і це явна ознака того, що все це відбулося одночасно, але мій кіт був у верхній частині досить довгою драбиною. Він настільки довгий, що я сумніваюся, що вона б побігла вниз по всій сходах, і якщо вона побігла в кімнату нагорі.

Що ви думаєте? Це певно, що вона вийде з калом через лякаються?


Відхилено правка Примітка: запропонував змінити змінив слово "фекалій" на "кал" тільки в назві, в той час як зміни повинні були також здійснює написання слова в тексті питання. Кал і фекалії-один і той же. Я використовую фекаліями через місце, де я живу. Фекалії використовується в Північній Америці за даними цього сайту, проте обидві версії є технічно правильними.

+216
Randoms 2 вер. 2010 р., 19:10:19

У мене 7 фунтів Йорки з тонною енергії. Наш будинок має жорсткі дерев'яні підлоги і ліжко досить високо, так що у нас є Pet сходів і дивана.

Ймовірно, приблизно 3 з 4 разу він просто стрибає прямо над ними. Я навіть спробував пересунути виходить трохи далі, але він просто стрибає далі.

Насправді він зробив плакати/хникати звук при ударі об землю кілька разів і я знаю, що у цієї породи часто проблеми з тазостегновим суглобом. Він ще молодий, але я хочу зберегти його стегна здорові і я не знаю, як його використовувати кроки. Він їх не боїться або нічого, він просто не думає.

У кого-небудь є пропозиції про те, як я можу отримати його, щоб використовувати кроки, коли він повинен встати з ліжка/дивана?

Дякую

+210
Peter Kazazes 16 черв. 2010 р., 01:43:25

Ваше питання, "можливо" - це 100% так. Майже нічого неможливо.

Наскільки ймовірно (ще краще, скільки знадобиться), буде залежати від дуже багатьох змінних, що можуть бути перераховані тут.

Тепер, виходячи з того, що ви мали її протягом 3 років, тобто глибоко вкорінене поведінку. В моєму розумінні є два типи загальної поведінки у собак. Короткочасне поведінка (поведінка, вони лише недавно дізналися, і можете забути досить швидко), вкорінене поведінка (поведінка, яке вони навчилися давним-давно, і це глибоко вкоренилася в їхній психіці в цей момент).

Її поведінка була б в'їлася. Значить, це не неможливо, але це буде дуже, дуже важко зробити так. Стара прислів'я "ви не можете навчити стару собаку новим трюкам" було доведено неправильним в тисячу разів. Однак, через 3 роки ви б трохи попрацювати. Я б почав виправляти поведінку відразу, а потихеньку почати працювати з нею, щоб отримати її в "обмін" настрій. У мене склалася думка, що ви розділяєте" іграшки самі з нею, грати з нею і так далі..тому я вважаю, що це гарний початок і відштовхуйся від цього. Я рекомендую робити свій нормальний сесій грати з нею, але повільно включати інші собаки в ігрових сесіях. Протягом декількох місяців, він повинен стати легким для вас, щоб почати навчання її на "Поділитися" безпосередньо тільки з іншою собакою, і якщо вона любить грати разом з вами, є шанс, що вона буде просто приймати таку поведінку автоматично, без необхідності для реального "навчання".

Удачі!

+194
arkadash 30 черв. 2010 р., 22:05:23

цікава цитата від Люфтганзи:

"Якщо ви забронювали рейси до/з США, є також можливість транспортування Ісан собака (емоційної підтримки тварин) у літаку салоні безкоштовно. Вам потрібно підтвердження від вашого лікаря що вам потрібна допомога собаці. Зверніть увагу, що собаки придатність для перевезення в салоні літака може бути перевірено".

http://www.lufthansa.com/de/en/Travel-preparations-for-passengers-with-special-needs#ancAbT6

Ісан визначення: http://en.wikipedia.org/wiki/Emotional_support_animal Я боюся Ісан як законодавчо визначені функції тільки в США.

+171
Kristoffer Sahlin 3 черв. 2015 р., 19:29:16

Тл;ін - Так, це звучить як можна 1080 лисиця приманки отруєння. Не можу бути впевнений, хоча.


Традиційний песець принада називається 1080. Що отруйні приманки досі використовується в деяких країнах, щоб убити лисиць, кроликів, опосумів і інших ссавців шкідників. Токсин у 1080 є фторацетат натрію. Вікіпедія - це трохи розпливчасто на симптоми у тварин, але для людини вони кажуть:

В організмі людини, симптоми отруєння з'являються зазвичай між 30 хвилин і через три години після опромінення. Початкові симптоми зазвичай включають нудоту, блювання і болі в животі; пітливість, сплутаність свідомості та порушення слідувати. Значною отруєння, порушення серцевої діяльності, у тому числі тахікардія або брадикардія, гіпотонія і зміни на ЕКГ розвиваються. Неврологічні ефекти включають м'язові посмикування і судоми...

Можна сміливо припустити, що собака, особливо маленький Уиппет, показав би симптоми отруєння швидше, ніж 30 хвилин зазначено для людини. Перераховані симптоми (людини) виглядають добре підходять до того, що ваші сусіди повідомили про свого пса.

Стрихнін - це ще один часто використовуваний отрута проти шкідників ссавців. Він впливає на м'язи тварини, так що за контрактом м'язи більше не можуть розслабитися. Це означає, що м'язи, відповідальні дихання перестають діяти і тварина задихається до смерті менш ніж за дві години. Це звучить як малоймовірно, що з вашої собакою.

Одна з можливих ненавмисних вихованця отруєння равликів/слимаків приманки. Ці приманки призначені для управління населенням равлики і слимаки в саду. Тому гранульована принада дуже схожий на сухий корм для собак зробив це легко одна з найпоширеніших причин ненавмисного отруєння собак. Токсин у таких приманок є Метальдегид і собака може померти протягом чотирьох годин ковтання цих приманок, якої, схоже, занадто повільно, щоб пояснити, що трапилося з вашою собакою, навіть якщо симптоми цього токсину чимось схожі на ваш випадок.

Знову ж таки, зловмисне використання отрут проти собак сусідству можуть бути дуже різні. Насправді вони не закінчуються тільки пестициди, але й інші шкідливі речовини, як ліки, зроблені для людей і навіть лезо застрягло усередині котлети, але вони були знайдені в принади. Абсолютно неможливо сказати, що могло стати причиною загибелі вашого собаки, принаймні без розтину і токсикологічних тестів. У 1080-це лише одне з можливих пояснень.

Краще завжди використовувати поводок для вигулу собак у населених пунктах і тільки звільнити собак (якщо дозволено місцевим законодавством) у безлюдних парках та лісах і подібних місцях.

+148
davterra 5 лип. 2017 р., 17:51:37

Я не знаю нічого конкретного про кота з хворим серцем, що ускладнить їх приспати.

Зазвичай, коли використовують два методу ін'єкція, перша ін'єкція повинна бути седації. Якщо тварина не приспали, другої ін'єкції не повинен використовуватися до глибокої седації відбувається (зазвичай вони постараються дати більше ліки седативного ефекту, або якщо тварина не страждає, вони будуть чекати більш тривалий період).

Крім того, оскільки перші 4 ін'єкції проводили в крапельницю, я підозрюю, що щось трапилося з IV, але правильна відповідь-це не укол в нирку! День надає заяву від гуманне суспільство Сполучених Штатів (Аого) з наступними керівними принципами:

Наступні евтаназії маршрути ін'єкції не допускаються: підшкірно (під шкіру, внутрішньом'язово (в м'яз), внутрилегочного (в легенях), внутрипочечная (у нирках), intrasplenic (у селезінці), интратекальное введення (в межах мембрани спинного мозку), грудний (в грудну порожнину), і будь - інші бессосудистого маршрути ін'єкції.

Багато седативні препарати може бути дано внутрішньом'язово (в м'яз), і що повинні були маршрут ветеринара пробували внутрипочечная (у нирках).

Мій досвід

У мене була кішка з рестриктивна кардіоміопатія (серце його було не досить розслабляється, тому що стіни стверділа). Ми були попереджені про можливість аорти, тромбоемболії, тому, коли він раптом опинився в нестерпного болю, ми кинулися його до ветеринара і приспали його. Він не зробив ніяких зайвих ліків, але він був зупинений двічі дихання до евтаназії, так він був у досить поганій формі.

+104
BlueC 29 черв. 2014 р., 06:28:28

Я завжди чув, що сухий корм краще для моєї собаки і кішка, тому що це допомагає тримати їх зуби чистими, я навіть пам'ятаю телевізійні ролики про сухий частування, які будуть чистити зуби собаки.

У питанні є що-то за переваги, які диктує сухий корм повинен бути вологий вниз? коментарі припускають, що сухий корм не дуже корисний. Весь сухий корм = краще зубів міф чи що?

+97
JANICE SANCHEZ 14 квіт. 2015 р., 04:51:54

Я досліджував утоплення бліх. Є багато хороших даних, може мильниця дійсно використовуватися, щоб убити кліщів і бліх? в резюме є припускає, якщо ви миєте бліх у дворі, ваш вихованець добре повернути їх завтра. Але якщо ви миєте їх у каналізацію, вони пішли назавжди.

Існує кілька онлайн-звіти "утопленні бліх" і вбивати їх з мильною водою. Придивившись до науки не є великою підтримкою для цих смертельних претензій. Мало хто сумнівається, що дає вашому вихованцеві мильної ванни ванна допоможе зняти блохи, вони можуть навіть здаватися мертвим. Але по всій ймовірності ці блохи тільки й чекають, щоб висохнути і бути відроджений, сподіваюся, в міській каналізації. Якщо ви ванни вашого вихованця у дворі, і не дозволити знову сухий вихованця у дворі на наступний день чисте тварина і чисте відроджений блохи швидше возз'єднатися. Мильна вода-це швидше для полегшення видалення коматозному бліх у вихованця і носити його в каналізацію. Так що розумно мати помітне зменшення Флі населення після ванни. Але надмірне купання має свої ризики і з урахуванням життєвого циклу блохи мильної ванни поодинці навряд чи стануть остаточним рішенням.

Я вважаю, що деякі комахи, такі як павуки, якщо почервоніли або змиваються в каналізацію часто буде піднятися назад у будинок.

Робить те ж справедливо і для бліх? Не злита = "Gone" або "на коротку поїздку, повернуся"?

+60
Aayush Verma 4 квіт. 2011 р., 00:32:52

Я недавно купив неповнолітній чоловік завуальованій хамелеон. Він має невеликі здуття на задніх лапах, яка я боюся, може бути симптомом метаболічних захворювань кісток.

Source

Будь-допомогти? Я бачив багато хамелеонів, які виглядають просто як це, але виставляти інакше нуль симптомів ММД. Також, якщо це МБД, якщо почати лікувати його зараз, чи є ймовірність, що він може "перерости" симптомів, коли він стає старше, або я повинен взяти його назад туди, де я його купив?Sourceenter image description hereenter image description here

+43
nelly24 28 трав. 2016 р., 00:55:27

Я тільки нещодавно з'ясували, що мій Морський акваріум циркулює через аміак, нітрити і нітрати ~10-20 проміле. У мене були, і я як і раніше привид подаючи бак, так як я купив сухий скелі, так як я не хочу ніяких непотрібних затримок туристи познайомилися з моїм танком з місця в кар'єр. Я розмовляв з ОРС експертів і вони хотіли б мене, щоб отримати мій екіпаж очищення, але, на жаль, там, здається, не бути ніяких видимих доказів нічого прибирати! Я вилікував рок і задіяна ємності з мізер чи ні світла. Танк був на велосипеді у вікно-менше підвальне приміщення, тому немає абсолютно ні краплі природного світла небудь.

Як очистити благо моя команда на даний момент, крім додавання більшої аміаку, ніж моє годування духа?

Я маю на увазі, я розумію, що в кінцевому підсумку мені потрібно, щоб додати крабів і равликів, але я думаю, що я повинен зробити, що після риби у мене там і насправді почнете бачити деякі водорості прибирати правильно?

+42
swe 3 лют. 2011 р., 04:50:01

Так що, не всі, але деякі соми вважаються підлозі-агресивні, як яструб/Веселка акули. Якщо, коли ви говорите, sailfin сома ви посилаєтеся на plecostamus, то вони є таким же чином. Вони можуть стати хуліганами, особливо в невеликих ареалах. Ваш 4gallon не проштовхнутися, і, хоча ви сказали, що ви мали це перемішати до, що не означає, що ви можете передбачити підлозі-агресивної поведінки риби. В майбутньому на мікро-акваріуми, спробуйте corydora сома або пігмей corydora сома.

Також, Півники, як відомо, змішати з спільноти риб, але це, як правило, рекомендується тримати їх у великий акваріум, де вони можуть претендувати на власну територію, і тримати довго ребристою або незвичайні хвостаті риби окремо, бо якщо їх не вбити, вони будуть фін НІП. Я шкодую про вашу втрату, схоже, він був досить прохолодно Бетта.

+13
Web Crawler 1 квіт. 2011 р., 08:01:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil