Звідки я можу купити ПЕТ Біла миша?

Де найкраще місце, щоб отримати білий онлайн миша?

+674
Daniel Feldman 3 трав. 2016 р., 21:14:39
40 відповідей

У мене є послід сибірських кошенят, і я подумую взяти їх на котячої виставці в пару місяців, але вони будуть в той вік, коли вони повинні отримати щеплення в свій час. Полівалентна вакцина повинна бути в порядку, якщо я робити щеплення у 9 тижнів і повторну вакцинацію через 3 тижні, у них буде рівно 3 тижні до шоу. Але тут ще й вакцину від сказу. Всі види я можу знайти локально держава, що воно повинно бути введено як мінімум 3 місяці котенята. Якщо я прищеплюю їм 3 тижні до шоу, вони будуть 12 тижнів, що становить близько 10 днів віком до 3 місяців. Ті 10 днів, що важливо? Що буде, якщо я прищеплюю кошенят перш, ніж вони готові? І чи є спосіб визначити, якщо вони готові бути щеплені інші, ніж їх вік?

+958
Com 03 февр. '09 в 4:24
 • Дати ваш хом'як кілька днів, щоб обжитися. Хом'ячки можуть поводитися дивно на їх перші кілька днів на новому місці, це новий і страшно за них.

 • Переконайтеся, що клітина є достатньо великим для вашого хом'ячка. Вони просто не щасливі в маленьких клітках. Вона повинна бути не менше 360 кв. дюймів, але більше, якщо це можливо. В маленькій клітці, вони будуть витрачати багато часу, просто намагаючись втекти і стимуляції їх клітці у відчай. Також переконайтеся, що він має досить великі колеса, щоб бігти, тому що вони мають багато енергії

Звучить в основному як типова поведінка хом'яка. Це, ймовірно, досліджуючи клітини і дізнатися, як все працює як обійти в трубах

+957
Siva T 15 серп. 2019 р., 17:00:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кожен раз, коли я приходжу за місце мого хлопця і мій хлопець і я тусуюсь собака раптом стає надмірно збудженим. Він не здається агресивним по відношенню до мене, тому що ми порозуміємося зазвичай. Але коли, наприклад, мій друг і я сідаю і дивлюся фільм на дивані, він стає сміливим і схвильований. Коли я даю йому увага, який він отримує занадто грубо і коли я не заперечую йому, він гавкає і кидається на мене. Мені здається, що він просто хоче пограти зі мною, але він стає занадто жорстким (він важкий і він грати укусів), і це починає лякати мене трохи, так як він є велика собака (американський буллі). Я намагаюся встановити межі, але це не схоже на роботу. Мій хлопець спостерігав таку поведінку тільки коли я поруч. Як мені вирішити цю проблему?

+928
Harry Potter 14 жовт. 2011 р., 01:02:43

Тому я купила клітку на Амазоні за 70 $, і ви можете дивитися в зображенні характеристикиBought hamster cage

так чи інакше, це було досить дорого, і якщо його занадто маленький, я не думаю, що я хочу від нього відмовлятися. Якщо ви вважаєте, що її дуже мало, було б добре прикріпити ОГРН клітина або що-то, через трубки?

+918
Student0208 6 серп. 2013 р., 09:47:01

Мати-вест хайленд уайт тер'єр. Батько-малий-Ши (Мальтійська болонка/ши-тцу безпородна), кольори білий, коричневий і сірий.

Наш щеня народився чисто білий. Може вона змінити її колір, як вона дорослішає?

+894
carpii 22 лист. 2013 р., 14:50:20

Я планую купити цуценя для моєї сім'ї, і я сподівався, що цуценя породисте; зараз в районі, де я живу, заснований на хорошій мережі ол хлопчик і я знаю, що деякі з них просто, щоб зробити швидкий долар. Людину, що продає цуценя, здається, дуже хороший і дуже інформативний, тримає мене в курсі, але якщо я правильно пам'ятаю, він сказав, що не мають документів, які не є великою проблемою. Однак, оскільки я плачу $400 я хотів би отримати другу думку про те, може чи цуценя виглядає породисто. Нижче представлені лише фотографії у мене цуценят і шахта одна його рука знаходиться під.

enter image description here enter image description here enter image description here

Мені сказали, що вони сім тижнів. Я так розумію, що вуха можуть встати пізніше, по мірі того як щеня зростає, але я просто трохи хвилювався, тому що я витрачаю $400.

+875
Dempulys 3 квіт. 2013 р., 15:39:37

У мене було дві собаки, мій колишній вкрав їх, тепер я розглядаю свої правові можливості, а також дивіться на купівлю двох нових собак, якщо справи підуть не мій шлях.

У мене є кошеня, я примусив її скласти мені компанію, поки я не отримаю мої собаки (і після :) ). Я теж на хаскі щенята в якості одного з двох собак.

Це може працювати? Я можу навчити хаскі, щоб залишити кошеня в спокої? Моя терпимість до випадковим кішки частини тіла у вітальні досить низька.

+840
clifgray 1 січ. 2014 р., 02:23:05

Отже, я б хотів відповісти на ваше питання як Найкращий, що я можу але я не може мати відповіді на всі питання... більше схоже на поняття, які повинні бути розглянуті. Коли я з Вілмінгтон, Північна Кароліна, США, у нас є гремучники, в тому числі гремучники, копперхедов і водяні щитомордники.

Я був ветеринаром протягом багатьох років і люди будуть привести своїх вихованців у весь час з укусів гадюк.

Два варіанти, про що я думав, коли я читав ваше запитання: Є така річ, як сухий кусається. Укуси, коли змія не впорскує отрута. Я припускаю, що кішки, як правило, менше, ніж собаки, і більш daintier на ногах, ніж собак, сухий укус може бути приведений до попередження, тому що вони менше загрози змія.

Інший варіант-у нас була собака прийшла в, що був укушений гримучою змією вдруге. Він мав практично ніякої реакції, і прийшли до висновку, що антитіла від початкової стадії лікування, протиотрута ще активний в своє тіло (його колоті рани сочилася і було досить глибоко, ми знали, що це не сухий укус). Цей досвід ми були в моїй клініці, це змушує мене задатися питанням, якщо тварини, які живуть через укус, тобто достатню кількість антитіл в організмі, щоб захистити їх від майбутніх укусів.

Вибач, якщо це не відповідь на ваше запитання, я на нього відповів Більше, як якщо б ти питав "чому моя кішка реагує на Європейській гадюки кусаються", а не як узагальнений на всіх кішок.

Протокол, де ви знаходитесь може бути й іншим у тому, як реагувати на тварин і різних видів.

Я сподіваюся, ви знайдете правильну відповідь на це. Мені було б цікаво подивитися, якщо хтось придумує якийсь інформації за це. Кішки і собаки мають в основному ті ж серцево-судинну і нервову системи, в якій отрута передається і вражає, тому я не розумію, як це було б два різних реакцій, з медичної точки зору.

+807
John Clark 11 лип. 2016 р., 03:30:03

Не знаючи, який тип у вас є корали (м'які і жорсткі) ось що я придумав:
Якщо у вас є гібридна пристосування (галогеніди металів/Т5 комбіноване пристосування тіла) вам потрібно буде їх близько 6-7 дюймів від нижньої частини цибулини до поверхні води (більшість з них, які приходять з ногами на 4-6", і це добре, але не оптимально). Якщо це дві різні пристосування (кращий результат для свого рифу) МГН слід 9-10" від низу лампи до поверхні, так як у вас 250С. У t5s система 4-6" (теоретично можна зробити 3" але все це було дуже жарко, навіть з вентилятором), а також ви хочете зберегти сіль бризок до мінімуму, щоб продовжити термін служби ламп (зазвичай триває близько року, гарні налаштування).

Я не бачу нічого з вашим графіком світла 2,4,2 особливо якщо ви занепокоєння вогні, потім зберегти його таким чином...це як раз частіше можна побачити 4,4 години interals - в основному для зручності

+756
hlongmore 26 жовт. 2018 р., 19:34:13

Моєму місцевому зоомагазині нещодавно привезли дорослого Скорпіона яванських джунглях. Це дуже красиво і я планую купити його. Будь ласка, мені поради про те, як створити відповідну обстановку і належним чином піклуватися про моє скорпе?

+745
Aaggold Agold Ashitakahero 24 січ. 2013 р., 16:08:06

Якщо хто-то сказав мені, що вони тренували свої кішки не бродять, коли на вулиці нестримно, я б одна річ, щоб сказати їм: "я повірю в це, коли побачу". Це дуже навряд чи видресирувати кішку не бродити, полювати і ховатися.

Це може бути можливо, з кішкою дуже специфічний темперамент. Такий темперамент, що робить його хочу, щоб саме Сонце на теплих патіо протягом кількох годин замість того, щоб дослідити, чи такий темперамент, що робить його полохливий і боїться метеликів і тихі шерехи.

Іншими словами: ви можете тренувати кішку не бродити на вулицю... якщо кішка вже не хоче бродити зовні.

Якщо у вас є кішка, яка не хотіла, щоб дослідити, я дуже сумніваюся, що ти міг заборонити їй робити це через навчання. Кішки дуже сильний, вольовий і незалежний, і вони дійсно не потребують нашому схвалення чи хвилює, що ми думаємо, на відміну від більшості собак. Кішки завжди будуть вибирати те, що здається їм більш вигідну угоду. Якщо інтернет-це "бути під замком, і нудно всередині" і "піти, досліджуючи в той час як людський кличе мене повернутися", авантюрний кіт вибере друге. Лінивий кіт вибере перше просто тому, що не відчуваєте, як вивчення, не тому що він хоче слідувати інструкціям.

Якщо ви дійсно хочете, щоб взяти ваших кішок на вулиці, але ви боїтеся (або знаєш, що вони захочуть побродити, ваш кращий вибір-це повідець. Багато кішки ненавидять їх, але до них звикаєш з часом. Це єдиний спосіб уберегти вашу кішку, де ви хочете його в дворі - навіть паркан не зупинить багатьох кішок.

+734
Ricardo Aranha 28 черв. 2018 р., 08:35:50

LFlare прав. У вас є вагітна самка гуппі є. Це нечітке фото, але, схоже, у неї якийсь час, перш ніж вона вискочить. Що потрібно дивитися зараз жити пологові палати, щоб утримати її від поїдання немовлят і вирішити, чи будете ви пустити їх в основний акваріум, щоб прийняти їх шанси, або помістити їх в окремий бак дитини протягом декількох місяців. Я зробив обидва. У вас більше контролю і менш пухкі з окремим резервуаром, але ви можете в кінцевому підсумку з сильною рибою в іншу сторону. Гуппі будуть пожирати немовлят.

enter image description here Інкубаторій

+719
Sait 13 лип. 2019 р., 13:13:20

Один з моїх питань, щоб перемістити руки мого кота і моєї клавіатури. Він просто любить спати на справах моїх ? Мені навіть довелося знімати "скріншоти" ключ (тому що це викликало так багато небажаних incindents. Уявіть, щоб закрити 42 вікна!) От і мені цікаво частоти та інтенсивності кішки бажання лежати на клавішних, і будь-яке можливе ліки від цього?

+713
Archish 6 вер. 2014 р., 01:42:08

Нещодавно у мене були мої кішки оновлено щеплення від сказу, і один з них почало нудити вранці після. Я зрозумів, що це відбувається після того, як я його годую, так що це майже як якби щеплення давала йому розлад шлунка.

Так як пройшло 4 дні після щеплення, моя дружина зателефонувала ветеринара, щоб запитати про це, і вони дали універсальний відповідь, щоб привести його у випадку, якщо це продовжує траплятися.

Я звикла, що лікарі говорять, що побічні реакції на щеплення не буде, перш ніж проводити щеплення (або, принаймні, віддаючи їх). Зараз я розумію, що ветеринар нічого не говорив про яких-небудь побічних реакцій на вакцину від сказу, так як вона дала своїм кішкам. Так що я думаю, я чекав тільки, що район, де вакцину вводять, будуть хворіти на наступний день після, так як це зазвичай єдиний побічний ефект, я попереджав про від щеплення.

Які побічні ефекти вакцини проти сказу може мати, і скільки вони взагалі повинні в останній раз?

+706
MrSaimon 11 серп. 2017 р., 18:05:12

Я думаю, що одна з ключових речей, які ви зачепили, даючи ласощі після клацання, який означає, що немає паузи навіть якщо це всього лише 500 мс (вперед-зонний). Хоча я не можу бути впевнений, цілком можливо, автор спеціально згадав цей крок, тому що він може бути пропустив багато тренерів, які можуть бути уговорены для того щоб натиснути і лікувати одночасно, щоб забезпечити собака отримує нагороду (одночасне кондиціонер). Хоча це не погана річ, і буде працювати, це не так ефективні, на те, щоб зробити зв'язок між кликером і ласощами.

Вікі-стаття містить деякі додаткові відомості про класичної кондиціонування і, зокрема, зазначається відмінностей, коли винагорода передається по відношенню до стимулу (у вашому випадку клікер).

+646
user108384 14 трав. 2014 р., 07:27:51

Кішки пушок свої хвости двома різними способами.

Класичний "йоржик" або "знак оклику" хвіст, розпушивши від кінчика всередину, це ознака боротьби або польоту реакції страху і/або агресії.

Однак, коли розпушивши від основи хвоста назовні, це те, що я знаю як "гра хвіст". Ви побачите це, коли кішки псевдо-боротьбою один з одним, або з перевіреними людьми.

+644
Laykker 23 лист. 2011 р., 13:03:41

Ніхто не згадав шкірки цитрусових фруктів. Я лимон у воду людину, тому я беру половину шкірки, помістити в заварний крем блюдо і розмістити його там, де я не хочу кішку, щоб піти. Виглядає трохи дивно, і ви повинні пояснити іншим, чому у тебе кулі зі шкірки лимона навколо. Але це працює. Може бути, суть лимона натирають на блюдо, буде працювати?

+583
Charles Moonen 10 квіт. 2013 р., 06:03:29

Ваша кішка бачить кота вашого друга як чужинця на своїй території. Це природно для нього, щоб спробувати вивести порушника із.

Я пропоную стандартний спосіб: закрийте кота вашого друга в кімнаті з все, що він повинен відвідати протягом дня. Краще, якщо в кімнаті одна ваша кішка не витрачає багато часу, але не обов'язково.

Як правило, через кілька днів ваша кішка буде мати досить розслабленим, щоб прийняти відвідувача, а якщо ні, то кішка ваш друг все ще має безпечне місце і стає їжа, вода і увагу, поки ваш друг повернеться.

Ви також можете подивитися на деякі відповіді на це питання: Як вам кішки співіснувати в світі?

+536
VIPADA SANGKAEW 19 лют. 2014 р., 18:25:17

Цілком можливо, що інші яйця безплідні (особливо якщо це їх перша кладка). Нормальної інкубації для хвилястих папуг зазвичай 18 днів. Оскільки немає ніякого способу, щоб знати, що яйце було покладено на день (якщо ви зазначили), не знімайте їх, поки принаймні 20 днів після останнього яйця були закладені. Коли ви видалите їх, тримати їх поруч з яскравим світлом (це називається 'просвічуванні'), так що ви можете побачити, якщо є ембріон всередині. Якщо є, це може бути просто повільно розвивається.

Якщо це молода пара і це їх перша кладка, ви, ймовірно, виявите, що рівень народжуваності суттєво зросте при повторних кладок.

Удачі і насолоджуйтеся малюками!

+527
Neegan 27 лип. 2010 р., 13:37:53

Ви можете купити розчинений метр кисню, але вони, як правило, починаються в США 200 доларів США діапазоні 400$, і будь-один я вважаю, підбігає ближче до$500-600. Точно не повсякденною частиною обладнання для вимірювання ви збираєтеся взяти один раз. Є й дешевше набори, призначені для інших застосувань, але ті будуть тільки вам в наближеному Болл-парк, так що я б сказав, що не буде багато користі в цьому додатку.

Самий типовий спосіб дізнатися, якщо ваші Риби отримують достатньо кисню, щоб спостерігати, якщо ваша риба постійно ковтаючи на поверхні води. Насичення киснем відбувається в будь-який час кисень-бідна вода вступає в контакт з повітрям на поверхні. Але немає магії в повітря камінь, який збирається "кисневі" у вашому акваріумі. Аератори і таких просто ще один спосіб для забезпечення циркуляції води та для створення поверхневого хвилювання. Будь-яка система фільтрації (або навіть простий циркуляційний насос), який приймає у воді знизу і випускає його до поверхні повинно забезпечувати достатню агітацію в свій танк, щоб задовольнити потреби в кисні риб... якщо тільки ви не перевантажуючи його.

Чесно кажучи, якщо ви перевантажили танки достатньо, щоб турбуватися про оксигенацію, я думаю, ви зіткнетеся з безліччю інших проблем, в першу чергу. Зазвичай кількість/розмір риб акваріум може підтримати визначається азотного циклу (можливість позбутися відходів), не поглинання кисню. Але якщо ваша риба ковтаючи на поверхню за киснем, ви повинні або збільшити циркуляцію води, або зменшити кількість або розмір риби. Але купувати дороге обладнання, щоб знати точне мг/л насичення киснем не типовий діагностичний для домашнього акваріуміста.

+513
Karen Dugan Willman 11 лист. 2014 р., 17:47:21

Якщо ви хочете, щоб очистити його, вони продають очисники призначені, щоб позбавити помочився на місці всіх запахів, Щоб не викликати інше явище через інстинкт. Ви, напевно, можете знайти їх в більшості зоомагазинах і деяких супермаркетах.

Я б не став заморочуватися. Я не думаю, що він може відчувати запах плями від тротуару. Я думаю, що це поведінка, і він думає, що його про час, щоб помітити. Рішення досить просте, з моєї точки зору. Собака повинна бути на повідку, поки він не прийде, коли викликається кожного разу.

Я впевнений, що ви відчуваєте, що ваша собака добре навчені і що це може бути лише винятком, але правда в тому, що якщо він не прийде кожен раз, коли ви називаєте його, він не навчений досить добре, щоб бути без повідка.

Це не те, що я просто викидаю там. У мене Джек Рассел і знадобилося майже два роки, перш ніж я міг повністю довіряти їй без повідка. Навіть коли вона слухала мене, вона як і раніше могла зосередитися на білку, кролика, і т. д... і я просто не думаю, що вона могла почути мене в зосереджене стан розуму. Це зайняло багато часу. Мені довелося її кілька разів. Я, нарешті, отримав її, де б я довіряти їй згадати практично в будь-якій ситуації, але я все одно ставлю на повідку, якщо я відчуваю, що це доречно, наприклад, коли я йду до ветеринара.

Так що просто повідець вашої собаки, дати йому можливість бешкетувати і виправити її, коли це станеться. У той же час, почати працювати на його пам'ять і дати йому привід повернутися. У багатьох людей є надзвичайною згадати, де собаки отримує чудове ласощі, як хот-доги. Я бачила людину один раз, хто мав команду заморозити, що я хочу, щоб моя собака знала. Я був у ситуації, перед якою дорога була між мною і собакою. Машина їде і більшість народів страхувальний канат є можливість виклику собаку до них. Однак, цим би витягнув її на небезпеку. Якщо б я сказав їй, щоб "заморозити" вона була б набагато безпечніше.

+513
Refu1 21 черв. 2013 р., 01:06:40

Собаки, як графіки, так готує розклад є, напевно, найважливішим етапом підготовки ви можете зробити. Якщо у вас є обгороджений двір, я настійно рекомендую встановити двері собаки, так що ваша собака може дозволити собі і для ванної кімнати. Якщо ви прийняли щеня, вам доведеться навчати такої поведінки, але старше, дрібний підготовку собаки зазвичай ловлять на льоту. Якщо ви не маєте відгороджений дворик, або не хочете встановлювати двері для собаки, ви будете мати, щоб з'ясувати розклад горщик. Частота буде залежати від собаки і його вік, як правило, близько 4-5 разів на день.

Ви також будете мати, щоб з'ясувати, час, щоб взяти його на прогулянку. Навіть маленьких собак потрібно багато вправ. Втомлені собаки добре выдрессированная собака, яка допоможе ваша нова собака мирно оселитися в своєму новому будинку.

Ви також хочете, щоб з'ясувати графік годування-два-три рази в день працює для більшості власників. Як з горщиком перерв і прогулянок, намагайтеся тримати його регулярним. З'ясувати, спальний механізм для вашої собаки. Я рекомендую решетування навчання вашої собаки. Він тримає нові собаки, що містяться в нічний час ви не можете тримати закрити очі на них. Я зробив це з моїм, коли вони були молоді, і тепер вони знають, щоб залишитися в ліжку вночі, хоча ми поступово відмовитися від ящиків на користь подушки собака.

І, нарешті, з'ясувати ветеринара, щоб взяти вашу собаку. У притулку ви прийняти вашу собаку від дасть вам знати, якщо він потребує більше ніяких пострілів або будуть кастровані/стерилізовані. Перевірте онлайн відгуки і знайти ветеринара поблизу, що ви можете взяти його.

Отже, ось основний список того, що вам потрібно, щоб піклуватися про вашому собачка:

 • їжа і вода страви
 • корм для собак
 • Лікує (зробити маленькі-вони краще для навчання)
 • Іграшки
 • Обрешітка (додаткова)
 • Ліжко
 • Повідець і нашийник (якщо ви отримуєте потворно собаки, ви можете вибрати для упряжі)
 • Собака теги (ви можете отримати їх гравіруванням і більшість зоомагазинів)

Більше речей, які ви можете чекати трохи часу, але в кінцевому підсумку потрібно:

 • Шампунь для собак
 • Кусачки для нігтів собака
 • Кисть (якщо ви отримуєте довге волосся собаки, в цьому випадку вам знадобиться відразу)
+505
qubitnerd 20 вер. 2016 р., 16:37:00

У мене є 1,5 однорічний пес, який стає неспокійним, коли ми на роботі, яка веде до деяких руйнівного жування. Вона отримує через головоломки собаки і замороженими Конга протягом півгодини після її Уокер залишає їх. Будь думки про те, щоб кинути виклик і займати її, коли нас немає?

Спасибі, Енн

+483
mskx4 17 січ. 2010 р., 14:52:58

Крім того, соціальний аспект і риби нападають/з'їдені іншими рибами, слід також враховувати, що для здоров'я середовище проживання для різних видів риб у вас є або ви хочете.

Для Бетта вода повинна бути ідеально, принаймні, 25°С, для Danios, що насправді вже занадто багато. Так що це не дуже хороший матч.
І блакитний Неон дуже активну рибу і люблю зависати в групах. Так що для танка такого розміру я б не рекомендував їх. Їм потрібно більше місця для плавання, і їх поведінка буде виглядати краще, якщо у вас велика група (не менше 6-8, бажано більше).

В принципі, я б тільки запропонувати Бетта для таких маленьких акваріумах.

+482
Ksery 22 квіт. 2015 р., 09:30:36

Як і більшість живих істот, будучи послідовним є ключем до встановлення довірчих відносин, що дозволить забезпечити краще життя для цього молодого кота. Я думаю, що всі наведені вище рекомендації є добрими шляхами; вибрати те, що ви можете зробити послідовно і кішка звикли очікувати і довіряти тобі, дозволивши тобі потрібно. Будьте терплячі-довіра вимагає часу. І спасибі за турботу!

+473
muthu muthu 20 лип. 2013 р., 21:11:05

Це не означає, що ти шукаєш кота, або навіть нагороджуючи його з їжею. Його господарі нехай за межами, і, ймовірно, знаєте, він живе краща кішка життя в світі. Було б інакше, якби ви купили йому нашийник, нехай у ваш дім, і відмовився дозволити йому повернутися до своєї первісної батьківщини.

Немає великої біди в тому, погладжуючи кошеня, коли він прийде у ваш двір, якщо господарі явно задати не можна. Якщо вони вдома не часто і це їх єдина домашня тварина, цілком імовірно, що йому трохи самотньо і ви заповнюєте цю порожнечу в його життя кішки.

+453
user105393 23 вер. 2018 р., 00:02:24

У мене є доросла самка леопарда гекон (рік) і молодого самця леопарда гекона (1 місяць). Старший боровся з посттравматичним стресовим обробляється, але як і раніше дозволяє мені погладити її і іноді навіть сідає на мою руку, коли моя рука плоский вниз у її клітку. Молодший чоловік має неврологічне захворювання (хитається або падає, коли нервую), але він робить добре з Приборкання.

Нещодавно я пішов, щоб спробувати різні методики, підбираючи їх, оскільки я думав, що вони будуть готові до цього, але замість цього я їх втомив і тепер доведеться починати з нуля. Я зробив багато досліджень про те, як обробляти/збирати їх, але це, здається, не працює, так як вони обидва дуже нервовий, як тільки я підніму їх з моїх рук, але вони ведуть себе досить спокійно з чим-небудь ще.

Є, можливо, якісь поради, які могли б вирішити це питання?

+419
Conal Moloney 19 груд. 2018 р., 18:34:48

Я повинен зробити невелику зміну води в кінці велоспорт моєї сухий камінь в мій Морський акваріум?

Рівні аміак 0, нітрати, або дуже близько до 0. Але нітрати були сильними за останні кілька днів. Немає нічого в бак, мою суху рок, що я привид годування і посіву близько 3 1/2 тижнів, і мій живий пісок.

Я бачив Спайк аміаку, потім спускайтеся вниз, нітрити Спайк потім вниз. І тепер я просто боюся, що ці високі нітрати може почати цвітіння водоростей або щось. Немає світла на танку, за винятком рідкісних включив і вимикати, коли хтось втручається в підвал, де бак розташований (немає природного світла взагалі).

Я в безпеці, щоб зробити невелику зміну води, я подумав, що 10 - 15 %, щоб знизити нітрати, то я збираюся почати мій скіммер. Я досить новими для хобі, так як це мій другий і набагато більш пророблений спроба після 8-річної перерви.

Додатковий бак інформація:

Розмір 75г

Рок-75lbs сушені pukani від оптових поставок риф

Пісок 40lbs живий пісок

Темп 80F град

Солоність 1.026 сек.р., 35 ППТ

В даний час скіммер не працює під час їзди на велосипеді

В даний час освітлення вимикається так само

За допомогою системи Ro/di з води значення 0 ТДС (змішують і нагрівають у контейнері для зберігання всі мої зміни води)

+377
spsp 2 вер. 2011 р., 23:30:37

Нагородіть його, коли він отримує це право, незалежно від того, скільки разів він приймає. В іншому випадку, він не буде знати, що ви хочете його зробити.

Напевно, він хоче, щоб гавкати на вас, що цілком зрозуміло. Продовжуйте задавати йому говорити. Якщо він це без ентузіазму і зовсім невеликий звук, назвіть його ("це шепіт," ви можете сказати, потім скажіть голосно і з exagerrated хвилювання, "говорять!" Якщо він робить 40% кори, ім'я його теж. Кажуть, Немає, це (що завгодно). (Потім, з exagerrated хвилювання) говорити! Коли він робить, кажуть, Хороший хлопчик! і відразу ж віддасть йому. Повторіть кілька разів на цей новий рівень, нагороджуючи його кожен раз, коли він це робить, виправляючи його кожен раз, коли він не. В кінці кінців, ви не повинні використовувати перебільшені команди.

Я завжди використовую ручної сигнал з моєї команди. Змінюючи кількість, що я відкриваю мої руки по команді гавкати, я можу зробити мої собаки майже пошепки, голосно гавкати, або що-небудь між ними.

+364
toskv 4 лип. 2017 р., 07:13:45

На людях двох surguries використовуватися називають вазектомію для чоловіків і перев'язку маткових труб для жінок. Ці операції може і були проведені на собаках, вони явно ефективні в запобіганні вагітності, хоча є деякий ризик (людей чи собак) для підключення трубки.

У перев'язці маткових труб у жінки маткових труб хірургічно змінений таким чином, що яйцеклітина не може досягти матки. У вазектомії чоловіки Васа deferentia хірургічно змінені, щоб запобігти сперму від її викиду. В обох випадках продукти розмноження (яйця і сперматозоїди) продовжують вироблятися, але не дозволили завершити репродуктивного тракту, тому вони адсорбуються в організмі.

Ці операції, як правило, трохи дорожче, і не у всіх областях. Деякі області , в яких юридичні вимоги до стерилізації (стерилізація/кастрація) не визнають хірургічне переривання методів. Але ці операції будуть тільки перешкоджати зачаттю, а не на 100% ефективні в цьому.

Як зазначив у коментарях, це і будь-яка операція, яка залишає пеніс і/або піхви цілі не завадить "шлюбного поведінки" виникають там, де є два тварин. Фізичний поділ без можливості взаємодії-єдино можливий спосіб зупинити всі "шлюбного поведінки". Є кілька проблем справді робити цю роботу, як реалістичні, так і психологічні.

+352
Luk3 21 лип. 2019 р., 15:38:23

Просто хотів дізнатися, що ви думаєте про мій Сибірський хаскі.
Він становить 3 місяці: вага 15кг
Це нормально?
Frost


Frost and Rusty

+346
David Montijo 2 лип. 2015 р., 06:14:30

тигр Барб віддадуть перевагу акваріумі, що б наслідувати їх вихідної середовищі.

Тетр, загалом, також, як деякі рослини, щоб приховати їх від світла.

Оскільки існує так багато рослин, з такою кількістю форм, розмірів, щільності... я думаю, що кращий спосіб виміряти, скільки рослин ви могли б враховувати всі ці характеристики.

Що я б порекомендував б бути високою, плаваючі рослини, покриваючи 30% поверхні акваріума. І висаджують рослини , щоб покрити близько 20% до 30% від площі передньої частини акваріума.

+265
Ryker9161 5 черв. 2015 р., 00:11:42

Я читав кілька питань з приводу і , а також систем АСКОЕ та інших. Я виявив, що більшість згодні з тим, що кіт, який робить помилки в цій області повинні мати поле чистити, як часто і ретельно, як це можливо, щоб кішка думає: "Я не хочу, щоб покакати або попісяти там, що смердить!" Але є дещо, особливо коли це стосується маленьких кошенят, які ще навчаються, хто припускають, що це може допомогти, щоб залишити невелику суму за, так як припускають, "Хм. Є деякі покакати і пописати тут. Це має бути те, що ця коробка".

Перш ніж позначити це питання як "запрошення думки і дискусії" будь ласка, зрозумійте, що я сподіваюся отримати Бона ФІДЕ-експерт відповіді, або хоча б від когось, хто може вказати мені на жорстких наукових доказів на підтримку будь-якої точки зору. Типові запити в інтернеті, як правило, приводять мене тільки до журнальної статті без посилань.

[ Хоча це і не потрібно, щоб відповісти на це питання, мій особистий контекст-це 3-місячне кошеня, всього через тиждень додому з притулку, який до цих пір знаходиться в основному поруч з коробки, а не всередині його. Я з допомогою пропозицій, які я прочитав, і я думаю, що все поступово поліпшується. Я завжди швидко прибирають-все, що я знайду, і зроблю все можливе, оскароносний виступів діяти огидно в жахливий безлад нестандартно, і шампанське з радістю на приємні подарунки всередині коробки, завжди направляючи діючи в матерії, не кошеня. ]

+264
Marcus burgess 3 квіт. 2014 р., 13:03:44
На питання про захворюваннях гепатобіліарної системи у домашніх тварин
+246
user3621090 3 черв. 2015 р., 01:12:59

Це була доброта, щоб спробувати захопити Пітер і возз'єднати його зі своєю подругою?

Коротка Відповідь: Ні


Довгий складний відповідь:

Кролик приклеювання є кілька міркувань, у нас є кілька постів тут. Короткий варіанта полягає в тому, що відокремлювати кролика може призвести до їх помирати від самотності найбільшим ризиком в перші кілька днів. Ваше запитання вказує на те, що минуло вже кілька місяців. У той час як вони можуть бачити один одного, вони не вміють взаємодіяти, я вірю, що ви пройшли цей бар'єр. Не помре від самотності без іншого.

Ви не сказали, якщо б ваша жінка Кролик стерилізувати, я думаю, що вона не. Найголовніше в нас, дикі зайці і домашні кролики можуть не мати дітей. Але гормони вони можуть впливати один на одного. Якщо у вас є кролиці, які не каструвати, гормони, напевно, що є причиною чоловічого дикий кролик для відвідування. Отримання самок стерилізувати слід різко скоротити його візити, він може тривати до місяця, перш ніж існуючі гормони пішли.

Арретирование кролик, на тривалий термін , напевно, не доброта Кролики живуть від 8 до 12 років і потрібно багато місця, особисто я думаю, по крайней мере спальня площа. Кролики прості в туалет потяга , так що привозите її у вашій спальні може бути кращим вибором.

Відкритий кроликів, особливо тих, хто взаємодіє з або в тому ж районі, як дикі кролики, можуть зробити хвороби і паразити ви, ймовірно, хочете зв'язатися з вашим ветеринаром про варіанти лікування. Будьте обережні у виборі лікування, так як деякі можуть бути смертельними для кроликів.

Нарешті, є ряд проблем з дикого кролика в домашнього улюбленця. Вони звернулися до я можу зробити дитину дикий кролик домашня тварина?

ТЛ:ІН добрейшее істота, б отримати ваш жіночий кролик стерилізувати, перевести її в вашу спальню, і залиште Пітер зовні.

+230
Alconja 7 лют. 2011 р., 01:51:32

Моя собака-це порятунок. Вона має дуже примхлива, покірна особистість-вона лякається на речі досить легко, але зазвичай я можу хоча б з'ясувати чому. Але останнім часом вона уникала приходити у вітальню до зовнішньої стіни (я в маленькій над землею, квартири). Я пішов весь день на роботі, і якщо б мені довелося гадати, чому вона раптом злякалася, що буде так як птиця влетіла у вікно, або обслуговування може було робити деякі роботи на даху до стіни. Неясно точно, що вона боїться, але вона соромиться, коли приходить в кімнату, дивиться в бік вікна/стіни (не завжди в одному і тому ж місці), а потім вирішує розвернутися і втекти назад в спальню.

Що є кращим способом, щоб отримати її назад, щоб не мати страху в стіну?

+199
Luis Glez 6 лист. 2014 р., 00:39:56

Я тут недавно дізнався, що я, швидше за все, буде рухатися протягом 4 тижнів у новий будинок в тому ж районі (8 кварталів від мого нинішнього будинку), завдяки постійно зростаючій орендної плати в Нью-Йорку.

Я б хотів зробити як можна безболісно для мого 1-річного кеесхонд. На щастя, ми будемо в тому ж районі, так що ми ще поїдемо в ті ж парки, і ми будемо досить близько, щоб ходити навколо однієї і тієї ж місцевості (тобто він не буде абсолютно нове, що вона ніколи там не була). У бік я не очікую нічого іншого змінюється (так само вигулювати собаку, так само ветеринара, той же графік тощо).

Моє питання, чи Є я повинен рухатися швидко чи повільно - у мене є можливість переїхати на початку на новому місці і перекриття 2 тижні, так що я зможу перенести всі свої речі повільно і привезти собаку на нове місце, щоб бовтатися і, сподіваюся, звикну. Я читав, що я повинен просто відправити собаку в садок, все перевезти на нове місце за один день і потім ніколи не повернути собаку назад в стару квартиру по суті, "чистий" прорив.

Якщо є "правильний" варіант між двома, що це? Є інші речі, які я повинен робити, щоб підготувати собаку для переїзду?

Не схоже, це питання було поставлене раніше, але я знайшов 2 питання про те, що робити після того, як ви переїхали з собакою (тут і тут), що не можете відповісти на моє запитання.

+54
Indolering 6 лют. 2012 р., 20:21:34

Уявіть собі незнайомець ішов за межами вашого будинку. Ви були б підозріло, і запитати: "Що ти робиш?" Ось що собаки роблять.

Якщо це просто знайомство, ви можете поговорити з вашим сусідом про внесення вас і вашої родини(включаючи собаку) на своїх собак. Часто, як тільки вони знають, хто ти є, і побачиш, що ти дружить зі своїми людьми(з), вони будуть менш суворими, їх території по відношенню до вас та вашої сім'ї. Даючи їм лікує(під наглядом своїх людей) - це хороший спосіб заискиваете перед ними. Однак зробити це тільки з дозволу та після введення! Зустрічі між вашою собакою і їхні теж хороша ідея, не тільки для шуму, але і для психічного, емоційного і фізичного здоров'я всіх собак, які беруть участь. Мої собаки(всі 5, які я провів за ці роки) звикли гавкати на сусідів і їх собак, але після правильного введення, вони стали найкращими друзями! Ну, за винятком мого нового хлопчика. Вона зганяє мікс, який ми досі навчання.

Якщо вони гавкають, тому що їх люди навчені або заохочувати їх, щоб захистити свою територію і зграю, то, швидше за все тільки частина вартості життя в країні, бачити, як корови чи вівці може бути. Якщо ваші сусіди мають овець, коней, великої рогатої худоби і т. д. які повинні бути зігнані і захищені, собаки часто є частиною цього, і просять, щоб їх собаки, щоб припинити робити свою роботу як би запитуючи фермер перейти від трактора та іншої сучасної техніки робити це вручну просто тому, що вам не подобається, як звучить.

Вибачте, якщо я не допоміг, але я сподіваюся, що це було корисним для вас. Незалежно від вашого рішення, обов'язково поговоріть з собак люди про це - вони, швидше за все, співпрацювати! Удачі!

+54
Harshith M 10 груд. 2018 р., 00:49:13

Найкращий відповідь залежить від кота і чому, скільки вони хочуть. Для деяких кішок прокрастися повз людини-це гра, для інших-це серйозний бізнес патрулювання і захист своєї території.

Це легше, якщо ви почнете встановлювати правила, коли вони молоді, тому вони думають, що їх територія-це просто будинок. Як тільки це буде встановлено, то вони будуть зацікавлені в тому, що відбувається зовні, але часто не особливо зацікавлені в просуванні цієї межі. У подруги кішки насправді буде чинити опір, якщо вона намагається нести їх з будинку, крім їх носіїв ... очевидно, дуже зручно на неї знаю, що їм можна довіряти не довіряти відчинені двері.

Одного разу кіт вирішив, що за межами по суті не страшно, хоча, ти в "Я-альфа і я так сказала, Ось чому". Як і навчання їм триматися подалі від грубки, а не жувати електричні шнури, ви просто повинні бути напоготові, передбачати їх дії. і скажи їм твердо немає, коли вони взагалі-то небажано ... і постійно про правило. Врешті-решт вони зрозуміють, що ти намагаєшся їм сказати, а так як ти начебто своїх прийомних батьків вони будуть в основному вести себе.

Мій компроміс з моїми дітьми, що їм дозволено на заскленому ґанку, коли я так кажу, і вони можуть спробувати проникнути на це як гру, але потім (а) повинен повернутися, якщо я кажу "во!," і (Б) ризикуєте бути заблоковані на ґанку протягом декількох годин і хапає все, що лащиться і лікує їх брат може бути дано. Досі це працювало для нас; вони явно зацікавлені в тому, що за сусідніми дверима, але визнати, що вони не можуть піти туди. Я намагаюся не відчувати, що дуже часто, хоча.

+21
WALE 7 лист. 2016 р., 02:16:00

Мій кіт побачив собаку сусіда через вікно і почала кричати, дуже нервує і боїться. Вже трапилося в інший раз, і я закриваю затвор перериваючи зорового контакту.

Але сьогодні раптом вона починаючи кричати дуже голосно, і коли я пішов, щоб закрити жалюзі, як вона почала нападати на мене, пирхаючи і повискуючи, дуже злий. Тихо, і малюнок, який вона переслідувала мене, щоб тримати нападників, я домігся замкнути її у ванній, але вона була дряпати двері не слабшає і досі верещать, наче вона страждала від болю. Після того, як був тихий трохи, і я пішов шукати, але коли вона мене побачила почала кричати знову, і я зрозуміла, що вона випускає сечу, я думаю, із-за страху.

Вона ніколи не діяв таким чином, це вісім років стерилізували жінок, і жодного разу в житті не був агресивний і кричав.

Який найкращий варіант впоратися з цим?

+15
PFS32 18 бер. 2017 р., 14:21:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil