Кішка сходить з розуму під час грумінгу

Іноді, в середині пестити, моя кішка сходить з розуму і починає кусати його задні ноги, щиколотки, а також стусанів під підборіддя з ноги, без видимих на те причин. І він настільки хаотично, що він майже перекидається мій монітор, якщо я не втручаюся.

Це відбувається тільки тоді, коли вона знаходиться на відстані витягнутої руки і я дивлюся на нього. Я ніколи не бачив він це робить, коли його відхід від мене.

Він проявляє таку дивну поведінку останнім часом набагато частіше.

Крім того, він є м'яким і мудрим 5 років імбир Таббі Європейська кішка. Я усиновила його у віці 2,5 з притулку і мені нічого не відомо про його ранньої життя.

Мені цікаво, що може бути причиною такої поведінки і як з цим боротися?

+441
cunay 11 лист. 2015 р., 03:59:34
35 відповідей

У мене є 3-річна самка, яка у мене була ложка годування вологий корм, так як ми отримали її, як кошеня. Тоді це був єдиний спосіб, яким вона буде їсти, так це увійшло в звичку. Останнім часом вона займає кілька укусів потім втік, як я образив її. Вона навіть дає мені цей погляд. Що мені робити?

+979
Michael Greenberg 03 февр. '09 в 4:24

Мене не було вдома, так що мій двоюрідний брат прислав мені кілька фотографій. Коли я побачив фотографії, я був вражений і схвильований одночасно. Моя кішка( Жінка) було в'язки з іншим котом ( звичайно, чоловік).Є одна-два тижні, так що.Я думаю, що очі мого кота поміняти, коли вона голодна. Від точки, воно йде як гостра лінія.І я думаю, що вона їсть трохи більше. Але вона не товстіє або що-небудь.

+948
atiretoo 4 лип. 2015 р., 20:24:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Перший-піску, ящик для піску????

Використання піску для ящик для сміття був викинутий кілька десятиліть тому. Силіконові наповнювачі для туалету найкращий вид підстилки.

Ви дійсно використовувати пісок? Перейти на силіконові наповнювачі для туалету, і ви не повірите різниця скорочення запах, і легкість очищення ящик для сміття.

Як в поїздку будь-якої довжини. Ви повинні побачити, якщо ви можете зробити кішці звикнути до машини. Ви можете зробити це, взявши кішку на сортування, часті приводи довшим відстань і спостерігати за тим, як кішка реагує.

Як в готелях чи мотелях, все більше і більше мати ніяких проблем, беручи в котячих або собачих гостей. Просто переконайтеся, що ви є відповідальним оцінки і переконатися, що кішка має правильний ящик для сміття, який залишається чистим і, що ні їжі або розливів води. Якщо кішка кидає вгору - що просто щось всі кішки, іноді - забралися. Не бійтеся попросити їх про допомогу або чистячі засоби.

Ви дійсно використовуєте пісок??

+939
ELD 7 лип. 2014 р., 03:44:19

Деякі люди шукають екологічно чисті кролика рішень посліду. Одним з рішень є невсмоктуючих сміття в злив-через коробку. Самий розумний кіт вікно привернуло мою увагу при дослідженні; він наповнений весь сафлорова. Задоволення вимог заводу-виробника і припускаючи, що система добре працює, які переваги і недоліки слід враховувати при використанні ящик для сміття сафлорова з домашнього кролика?

Моєю головною турботою є те, що насіння сафлору є продуктом корми для кроликів. За даними feedipedia, обробленого насіння були використані з хорошими результатами у виробництві кролика годує. За даними Вікіпедії, в цілому зерно-це гарна птиця насіння, тому що білочки не подобається. Вся сім'я інгредієнта принаймні одна домашня тварина, корм для кроликів, але це не інгредієнт (оброблені або цілком) у кожному з двох моїх улюблених якість, кролик для 1 2.

Таким чином, можна уявити Мусорка сповнена вся насіння сафлору, бути б представляючи ванну повну зацукровані пластівці з вашою дитиною, або вони можуть повністю ігнорувати її, або я повинен чекати на щось середнє?

Зокрема, я шукаю відповіді з досвіду на кролика споживання всього сафлорова (тип, використовуваний лоток), та/або досліджень на тривалий термін (8 - 12 років) перетравлювання великої кількості всього сафлорова кролики (або демонструючи, що кролик не може переварити весь насіннєвий матеріал).

+917
Steveke 12 лист. 2010 р., 02:33:30

Я б не турбуватися занадто багато, якщо він був з 2 поверху, не тому що це не високо, але тому, що це досить високо для кішки, щоб підготуватися до посадки завдяки їх виправляти рефлекс, цей рефлекс це те, що дозволяє кішці знаю, який шлях вгору і вниз, дозволяючи йому приземлитися на ноги. Вони розвивають цей рефлекс у дуже юному віці(якщо ви тримаєте кошеня животом вгору ви помітите, як він "крутить", тому що він намагається пристосувати себе для правильної посадки).

Кішки здатні на це завдяки своїй гнучкості хребта, на малюнку нижче показано, як кішка переміщує своє тіло, щоб досягти правильного положення посадки.

enter image description here

Крім того, завдяки своїм розмірам і вазі, що вони можуть зробити це, будучи так малий, дозволяє їм мати набагато повільніше граничної швидкості(максимальна швидкість під час вільного падіння).

Хоча, якщо ви дійсно стурбовані, ви завжди можете взяти кота до ветеринара, там нічого поганого бути дуже обережним.(Травми можуть бути отримані, але це дійсно залежить від росту і здатності кішки, щоб успішно позиціонувати себе)

Від цієї ссылке

+862
Sundance 17 черв. 2014 р., 13:06:21

Я не знаю, як їдять випадкових помилок буде впливати на кішок зокрема, але, як правило, отруйні жуки на смак дуже брудно-як-то весь сенс буття отруйним є підготовка хижаки не їдять представників свого виду. Ваша кішка, напевно, вже навчилася не є який-небудь з тих, кого ви могли мати в своєму будинку.

Мурахи зокрема, як правило, не отруйні (тобто містять речовину, яка небезпечно споживати), але багато з них отруйні (тобто здатний надати небезпечну речовину через укуси або укусу). Багато отрути не дуже небезпечно споживати-вони перетравлюються до потрапляння в кров. Є багато мурах, що захищатися з допомогою мурашиної кислоти, наприклад, який є болючим, щоб бути обприскують і, напевно, на смак жахлива, але досить поширений консервант харчових продуктів.

Основна проблема з мурахами-це фактично отрута люди використовують, щоб контролювати їх. Отрути мураха повинні бути повільно чинним для того, щоб встигнути впливати на все населення. (Робочі мурахи, як правило, добувати їжу, і коли дві сестри мурах задоволення їх поділитися вмістом свого шлунка, тому їжа поступово "усереднюється" по всій колонії.) Так що якщо мурахи з однієї колонії приймають отруйні приманки і ваша кішка їсть мурах, може бути занадто накопичуючи цю отруту. Щоб бути ясним, це те, що я можу собі уявити, що відбувається, але я не знаю, наскільки це ризиковано насправді.

+803
mark stewart 24 квіт. 2011 р., 22:13:14

Ви повинні мати нагороди, які з важить він отримує від обнюхуючи землю. Ви не перестати дивитися улюблені ТВ-шоу або грати у відео ігри, якщо хтось вам сказав, що якщо ти можеш прийти драїти ванну з ними. Це має бути варто.

Як для зупинки під час ходьби, я пропоную додаткову зачіпку, яка набагато тонше. З'їздив у магазин і отримати деякі дешеві паракорда. Зробіть петлю на одному кінці і годувати тіло мотузку через око, щоб зробити петлю. Вдягни це на шию і біля вух. Коли він зупиняється, він просто продовжує рухатися і підняти його з ведучим. Можливо, вам доведеться тягти небагато, але це буде чинити більший тиск на меншу площу і більш незручно, чим ширше комір, що далі вниз по шиї. Це повинно допомогти полегшити цю проблему.

Те, що ви повинні розглянути, - це працювати з тим, що собака, природно, подобається. Якщо він дійсно великий використовуючи свій ніс, я не заперечую, але це канал. Початок роботи з запахами. Він буде займатися своїм розумом, нехай робить те, що йому подобається робити, але це також дати йому набір правил і керівних принципів. Я думаю, що, ймовірно, буде краще для нього.

+798
user1940215 22 серп. 2015 р., 20:17:38

Я б хотів придбати риби, які були належним чином оброблені, перш ніж продати.

Перше, що кидається в очі мені, що, очевидно, більше бак, тим краще. Один інтернет-ресурс я знайшов по суті рекомендований мінімум на 10 галонів для будь-якої риби. Зоомагазин явно не слідують цьому правилу.

В цілому, це виглядає як важка битва, так як я живу в Нью-Йорку, де простір будь-якого роду з такою націнкою, що важко уявити собі більший простір, ніж фізично необхідно вкладаються у продажу риби.

Я не думаю, що переповнені рибою на продаж добре говорить для свого здоров'я або фон чи піклування або будь-якого занепокоєння заводчика або корпорації або ферми сталося з їх виробництва.

Як я можу сказати, якщо конкретний продавець ставиться до своїх Рибам?

+778
Puspharaj Selvaraj 18 вер. 2013 р., 21:59:37

Я шукав відповіді на деякі питання, але не знайшли саме те, що я шукаю (або це була не зовсім та сама ситуація).

Наш 7-місячний пес, який досить регулярно протягом майже всіх горщик перерви, нещодавно почав мочитися в будинку. Близько 5 місяців він, здавалося, незначне справу, без аварій на місяць. Зараз ми вже 3 за останні 3 тижні (1 раз у тиждень). Останній раз був на нашій ліжка (спасибі дворняжка).

Ось найцікавіше, всі 3 рази він був останнім часом на вулиці. Я кажу в межах 0,5-3 години до, він вже пішов у ванну. Він є золотий каракулі, близько 50 фунтів.

Тепер у нас є 4 річний золотий каракулі, хто ніколи не мав цю проблему. Ж типу привчання до горщика, ніяких проблем. Я в моєму кінці дотепності про те, що це може бути. Моя дружина говорить мені, що ми не можемо його лаяти або що змусить його думати, писати, загалом, погана. Отже, що ж нам робити?

Редагувати: він був просто фіксується рівно тиждень тому, і досі шви і т. д. І ми в процесі переїзду, ми збирали все за останні 3 тижні, і переїхати на нове місце в наступну суботу.

+759
Fereshteh Noroozi 7 лист. 2012 р., 22:07:13

У мене є чорно-біла кішка, яка любить іноді приходити і сидіти в мене на колінах. На жаль, коли вона стає дуже зручною вона згинає свої кігтики та (розминання), що не зовсім комфортно для мене.

З іншими кішками (включаючи інших людей), коли вони роблять це, я просто поклав мені на коліна, поки не розберуться. Проблема тут полягає в тому, що хоча ці інші кішки дійсно хотів бути проведено Моллі буде просто піти і зробити що-небудь ще і не намагатися повернутися. Таким чином, цикл з'ясувати тригер, який її видалив не присутній.

Коротка стрижка їй кігті (які я б не хотіла) є інший спосіб, що я можу навчати її, щоб тримати її кігтями до себе?

+735
Doug Owings 10 черв. 2019 р., 07:33:47

Кілька років тому про це турбуватися. Моє рішення: використовувати палички або тупого кінця дерев'яною шпажкою і запустити його через субстрат кожні два дні. Я ніколи не була проблема з накопичення токсичних газів. До речі, маленькі бульбашки не викликає занепокоєння; воно повинно бути міхур розміром з апельсин, що і ви б теж його відчуваю.

+650
unclerojelio 5 січ. 2014 р., 15:57:04

Чесно кажучи, ви можете тренувати кішок в будь-який час ви хочете, поки ви будете послідовні про це.

Мій чоловік легкого спального місця, ніж я, і більш легко дратують кішки. Вони часто його розбудити в 6 ранку. Коли його немає вдома вони не починають мене діставати як мінімум до 9 ранку, тому що коли я сплю, я мертвий для світу, і вони знають, що я заважаю їм нічого не дасть.

+598
Kent Fredric 11 черв. 2016 р., 01:11:41

У мене золота рибка в акваріумі. Я додав цихлид 3 тижні після. Вони загинули за вихідні. Я не знаю, якщо це був обігрівач у мене там або я міг би перегодували. Моє питання що мені робити наступного разу тримати мої цихліди живі в наступний раз і я повинен зробити що-то в бак, перш ніж я поставити нові? До речі золоті рибки досі живуть.

+556
mty1111 10 вер. 2018 р., 16:46:29

Кіт мій хлопець мав цю проблему протягом року, і ветеринар не може зрозуміти. (Сотні доларів даремно)

Він не зупиниться, пестити, поки він обливається кров'ю, вириваючи шерсть і свербить все навколо. Найгірше позаду. Тобто він практично рвав його кігтями, як хапалася за них зубами і смикаючи. Він тут же його подушечки лап.

Ми змінили все, їжу, підстилки, їжа, ніщо не схоже на роботу Я перевірив один з Кігтя снарядів він вирвав і є деякі товсті чорні грудки всередині. (може бути засохла кров, хоча)

Він повністю закритий!

Редагувати: ми змінили своє харчування, щоб чутливий шлунок і потім спробував чутливої шкіри, коли він почав кидати його вгору до другої мішок (як із затверджених ПТО сайти) Уколи стероїдних роботи на тиждень у і півріччі тоді ми спробували ці таблетки стероїду (менш ефективним) Змінив посліду в органічні Пластиковий посуд для металевих

Це не здається, щоб почати справу, поки він отримав свій перший випадок тікає (вони давно вже немає)

+490
colbaska 12 лист. 2019 р., 10:53:50

Не забувайте, що це собака, яка вирішує, що нагорода, а що ні, або що таке покарання. Так що у вашому випадку він вирішив, що найкраща нагорода-це ловити фрісбі.

Не турбуйся про це і використовувати його, щоб навчити новим трюкам: сидіти і залишитися, поки я не випущу вас, і ви йдете ловити фрісбі, каблук, або будь-який інший трюк.

+475
Greg Bulla 22 черв. 2011 р., 03:55:22

Ми взяли 2-х місячного жіночого лабораторії змішайте 1 рік тому. вона завжди була дуже привітною до всіх собакам вона зустріла. У нас є собака парк у нашому житловому комплексі, де вона любила грати з іншими собаками. 2 місяці тому ми взяли 2-х місячного вівчарки. Обидві собаки розпорошується. Сієнна якому зараз 1 рік і 4 місяці з нового цуценя, ніколи не буває занадто грубим або агресивним; однак в останні 3 тижні Сієнна стала дуже агресивною по відношенню до собак у парку, яке вона використовувала, щоб грати. Вона почалася 3 бою тепер з різними собаками. Досі я просто не візьму її більше в собачий парк. Будь-які ідеї або пропозиції про те, що я можу зробити, щоб зупинити це поведінка?

+467
user68972 30 трав. 2012 р., 23:23:58

Як рятувальник Великої Піренеях з поведінковими проблемами, які без сумніву випливають із його йорж минуле, я можу сказати зі справжньою щирістю я відчуваю твій біль.

Мій фон

Моя дружина і я рятую собак, тому нам довелося реабілітувати собак з різних держав і рішення проблем, що більшість власників просто б відмовився від своїх собак. З цієї причини, ми спробували практично будь-тренування або метод управління можна представити тому, будь ласка, розібратися в цьому при читанні решті частини цього - я не хочу, щоб люди подумали, що це гарна ідея, щоб використовувати передові форми управління поведінкою, такі як дистанційне навчання нашийники як "спробувати в першу чергу". Було кілька разів, що я був в змозі ефективно використовувати дистанційне навчання комір, але це пристрій, що я вважаю, я використовую тільки на короткий час під час обробки певної поведінки, то це прибрав. Щоб дати якусь деталь, я хотів сказати, що я використовував наш, може, пару раз в 5 років, ми володіли нею.

Підхід до навчання в цілому

Коли ви говорите підготовки деяких людей, вони думають про те, щоб ваш собак робити трюки, до інших людей, вони вважають, що ти маєш на увазі тренування вдома... насправді, собака це, по суті, немає різниці між двома. Щоб бути успішним у навчанні, особливо в складних випадках, вам доведеться вивчити собаку і звернути пильну увагу намагаючись з'ясувати , чому така поведінка відбувається. Як люди ми, як на проект Наші почуття по відношенню до собак, тому, коли ми бачимо їх шукати "винних" ми думаємо, що вони відчували себе робити щось погане, наприклад провини. Реальність така, що часто собака насправді просто не знають, що ви будете засмучені, і тому вони ведуть себе "винним". Просто знаючи, що ви будете засмучуватися не означає, що собака не розуміє, чому ви засмучені, і це дуже важливо, що ти майже розумієш, кожен раз, коли яка тренування зводиться до собаці, не розуміючи, або за медичними показаннями не може виконувати. Якщо підходити до навчання як вирішити проблему, він стає набагато менш особисті і більш продуктивним. Це завжди краще, щоб почати з простих перевірених методів, а потім працювати наш шлях до більш просунутих методів, коли основи не працюють. Ми не хочемо, щоб піти направо до "сильним" методика навчання, але іноді найсильніша техніка-це те, що потрібно і краще для собаки. Ми повинні переконатися, що, коли ми туди доберемося, ми робимо це для собаки і у нас є дуже специфічна причина, щоб спробувати цю техніку і не "експромтом".

Зробити дистанційне навчання нашийники роботи на багато Піренеї?

З мого досвіду, відповідь гучне немає. Я кажу це не тому що я проти використання дистанційного навчання нашийники, правильному використанні вони можуть бути дуже ефективним інструментом. Я кажу це тому, що я використовував дистанційного навчання нашийники на різних собак, і одного, що було б ефективним, з нашої Піренеї.

Чому?

Великий Піренеях -зокрема - впертий. Вони були виведені спеціально для того, щоб бути незалежним характером і сильною волею, і той, хто один може свідчити про те, що. Це абсолютно нормально для Великої Піренеях, важко згадати і навчання комір пропонує ефективний засіб проти їх упертості. Ось деякі причини, чому я дійсно вважаю, ви не повинні використовувати тренувальний нашийник на багато Піренеї

 1. У них довге волосся, так що якщо ви використовуєте "ударного" типу, навіть з довгими зондами дуже ймовірно, щоб не звертатися взагалі
 2. З мого досвіду, використовуючи негативні правоохоронних викликає великі Піренеї зокрема, щоб закрити і перестати слухати вас, тому не дивуйтесь, якщо питання не відповідаючи на пам'ятаю набагато гірше.
 3. Великий Піренеях є дивовижна стійкість і терпимість для будь-якого типу болю - негативний органів не є хорошим мотиватором для цієї породи

Тоді як?

Кожен випадок індивідуальний, але це, як ми зуміли подолати. Спочатку навчіться тренувати свій пыр загалом, потрібно дізнатися, що їм рухає - те, що приносить йому радість. В нашому випадку, він любить бути з іншими собаками і любить прямі 1 на 1 Увага. Він не дуже їжа мотивованим, і він дійсно не іграшка/грати мотивованими, що робить його справжнім викликом. Ми також знаємо, що він любить ходити на вулицю, і не подобається, що всередині, коли дзвонив. Озброївшись цими знаннями, саме цей метод ми використовували

 1. Поставити іншого собаки, тому тренування вільними від відволікаючих чинників
 2. Взяти собаку за досить короткий час, що він буде найбільш стійкий до Хочу приїхати у, в цьому випадку близько 3-4 хвилин. Раніше він не отримав достатньо займаються, що приходять було простіше. Після цього він може вже "наситився" і буде готовий повернутися.
 3. Подзвони йому, якщо він йде хвала heck з нього і дати йому прямою 1 на 1 ласки і уваги - поверх, ви хочете почувати себе ніяково, якщо ви дізнаєтеся, хто спостерігає (може бути, і дати йому ласощі - в моєму випадку він часто не з'їсти ласощі).
 4. Якщо він не повернеться, коли він, що називається, телефонуй йому, поки він прийде до вас, а потім обережно вести його за комір в зону ізоляції (в моєму випадку, ми використовували цей ящик, але ви можете використовувати спальню або що-небудь). У випадку з моєю собакою, це тому, що він отримує своє щастя з іншим і те, просто щоб дати йому щось протиставити йому винагороду за це право. Важливо розуміти, що ми не використовуючи ящик в якості покарання - ви не повинні зв'язати ящик з покаранням. Я б залишити його там протягом приблизно двох хвилин, а потім продовжити. Майте на увазі, що якщо у вас є проблеми з ним діяти, перебуваючи в ізоляції, що проблема повинна бути оброблена до початку тренінгу можуть працювати - ви не хочете вивести його з ізоляції, поки він веде себе так, як він буде реалізовувати поведінку і зробити його гірше
 5. Нехай продовжує грати за інший часовий інтервал і повторити процес, поки він не успішно 3 рази поспіль, або він більше не зацікавлений в грі. Якщо він досягне успіху 3 рази поспіль, дати йому "лотерея" винагороду, яка, як цілу купу смакоти і 3X похвалу і нагороду, як і раніше. Якщо він перестане бути цікаво, то це нормально, просто спробуйте знову в інший раз, але немає лотереї нагороду, якщо він робить це правильно 3 рази поспіль.

Чи готовий він?

Якщо ваша собака не реагує на будь-який тип навчання, він може не бути готовий до цього. Так було у випадку з нашої великої Піренеях перші 6 місяців після того, як ми врятували його. Як і у випадку з багатьма рятує, його минуле зовсім невідома - він був знайдений кинутим за його початковим власникам. Він також торгуються в руки кілька разів, перш ніж ми зловили його, коли він вперше приїхав в наш будинок, він був не самим приємним собака, щоб мати навколо. Нам потрібно якийсь час, щоб довідатися про його потреби, і для нього дізнатися, що він може довіряти нам. Поки цей процес відбувається, було дуже мало, якщо будь-продуктивного навчання відбувається. Якщо це ваша ситуація, єдиний спосіб, щоб пройти через це, щоб забезпечити масу позитивних підтримки і довіри та уникнути негативні контакти - навіть просто твердо сказати "ні" було досить, щоб зробити наше Піренеї повністю закрили в цей час. Треба було просто хвалити його, коли ми зловили його робити правильні речі, і робити все можливе, щоб ігнорувати його повернення. Тепер, коли позаду, ми можемо звертатися з ним як з будь-якою іншою собакою, і сказати "ні" не робить його закрили, але він все так же впертий, як він коли-небудь був!

Вибачте за такий довгий відповідь. Я впевнений, що ви бачите, вам вдалося поставити той самий питання, який вирівнює з тим, що величезний бар'єр довелося подолати. Сподіваюся, що я дізнався з мого досвіду зможе допомогти вам і вашим Піренеї занадто!

+466
JPerk 12 вер. 2010 р., 08:55:02

Недавній відповідь включеними годівлі молочних продуктів собаці, у відповідь був сир, але його не виховувати і весь питання, якщо молочні продукти будуть доречні для собак.

Я особисто 'непереносимість лактози і я знаю, що не всі дорослі ссавці здатні приймати молочні продукти як регулярна частина їх раціону.

Чи можна годувати собак молочні продукти?

+433
itts liryc 8 трав. 2012 р., 18:05:31

Я згоден з Tijesunimi... ваша кішка -насправді проникся духом полювання.

Справжній гроул завжди агресивна. У цьому випадку ваша кішка каже "Це моє, все відвали від нього!" Це не обов'язково означає, що кішка насправді думає, що ви або хтось / щось ще намагається його забрати (він може, але це не обов'язково). В даному випадку я думаю, що кішка превентивно розповідати що-небудь в межах чутності, що тільки він має право на іграшку, і ніхто не повинен втручатися. При цьому нікому і нічому, намагаючись відібрати іграшку слід очікувати, що вони були попереджені і бійка може трапитися.

Мій grrrls майже ніколи не ричі на мене. Коли накинутися де Леон був молодий, вона іноді виникає кинув алюмінієву фольгу (що моя дружина рибу загортали її поставити в духовку) і буде гарчати з мене, коли я хотів взяти його в неї риби не є добре для кота, для початку, не кажучи вже про поїданні фольгу з запеченою рибою залишку).

+422
Kevin Parker 23 січ. 2010 р., 17:11:20

Проблема в тому, ви повинні розрізняти між людьми, що володіють знаннями і людей, які дійсно фахівці. Співробітники зоомагазину мають різні ступені знання, як це роблять заводчики, але я б не повірив, що вони є експертами в області харчування собак. Я б довіряти кваліфікованим ветеринаром, або справжня собака дієтолог (з наукового стажування) за поради знаючих людей. Простіше кажучи, це питання не відповідати без наукових досліджень і емпіричних даних.

Коли справа доходить до їжі на ринку для певних порід або віку, знову я прийняти цю інформацію з недовірою. Я вірю, що є деякі зерна істини в маркетингу. Приймати їжу, призначені для цуценят. Вони часто рекламують в ньому більше вітамінів, необхідних для розвитку цуценя. У мене немає причин сумніватися в тому, що більше ці вітаміни присутні, однак я сумніваюся, чи буде підвищення насправді має кількісні ефект. Пам'ятаєте, є багато цуценят, які не їдять щеня сформулював їжі і просто чудово.

Те ж саме стосується і продукти на ринку для різних порід собак.

Ще раз хочу сказати, є деякі істини за маркетинг. В той час як йорки, швидше за все, буде добре їдять корм для дога, розмір їжа орієнтована більше собак і менше, собака може вдавитися.

Зрештою, єдина людина, яка може направити вас в правильному напрямку-це ваш ветеринар.

+421
nakisha fotd 29 лют. 2012 р., 18:11:34

Це звучить як міоклонус ці посмикування, як правило, зумовлене раптове скорочення м'язів або від короткі провали скорочення.

Вони не вважаються проблематичним, якщо це призводить до неможливості заснути. Або, якщо вони не є симптомом захворювання. Здебільшого, це всього лише здригнувся, коли один засинає, ви, напевно, мали їх самі.

Це не зазвичай проблематично у кішок, але якщо у вас є питання, слід звернутися до ветеринара.

+350
Losbaltica 30 квіт. 2017 р., 20:17:27

Вона заспокоюється тільки після того, як хтось з нас приходить до неї і її домашні тварини.

Якщо ви відповісте на її нявчання, даючи їй уваги, то ви вчите її нявкати за увагу. Це негативна петля зворотного зв'язку ваше власне творіння. Ти нагороджуєш її, коли вона нявкає за увагу, поки ви сподіваєтеся, що вона врешті-решт перестає нявкати за увагу.

Без чіткого стимулу перестати робити так, кішка ніколи не навчиться не няв.

Як простий приклад, у нас була кішка, яка б мяу розсувних дверей. Кажу кіт не спрацював і ми пробували це протягом місяців. Тому я розробила урок, що кішка могла дізнатися. Я б струмінь води в його бік, коли він нявкнув, але я б зробив так, сидячи на дивані, де в мене не було прямої видимості кіт (спинку дивана блокувати моє бачення).
Єдиний спосіб, який я знав би, куди цілитися (це була широка розсувні двері), якщо б кіт показав свою позицію нявкання. Без будь-яких нявкання, я б не посмів стріляти в нього.

Перші кілька днів, він зробив це сидить на новому місці і намагається нявкати, але він швидко дізнався, що я можу на свою позицію його нявкає, а як тільки він зрозумів, що він перестав нявкати.


Ви повинні зробити те ж саме для вашої кішки. Створити ситуацію, в якій нявкання-це або брак, або даремна праця. У вашому випадку, схоже, краще піти на останнє, і просто ігнорувати кішку.

Якщо ви турбуєтеся, що щось може насправді потребують вашої уваги, коли він спочатку нявкає з нізвідки, не соромтеся піти і подивитися, але не взаємодіють з ним. Не вітати його, не кажи йому нічого. Коли ви бачите, що немає нічого поганого, піти й не повернутися.

У кращому разі можна назвати кішку від того, де ви знаходитесь, щоб змусити її прийти до вас. Вона буде в кінцевому підсумку дізнатися, що немає необхідності спочатку мяу, якщо вона може просто так підійти до вас.

Її улюблене спальне місце, ховаючи глибоко усередині коліна моєї матері. Якщо моя мама ні, вона спить або на руках, або руки моєї матері.

Кішки люблять теплі місця, що добре відомо. Складки тіла (пахви, лікті, стегна, коліна) знаходяться в буквальному точок на вашому тілі.

Крім того, кішки можуть мати улюбленців. Всі наші кішки мають явний фаворит між мною і моєю подругою - і це не завжди те ж обличчя. Наприклад, як я схильний дивитися телевізор (без руху) більше, ніж моя подруга, котів користь лежачи зі мною протягом всього дня (навіть коли моя дівчина сидить поруч зі мною). Правда, вночі я маю звичку ворочатися в той час як моя дівчина не хоче, і таким чином, котів користь спав на її стороні ліжка.
Це не абсолютне твердження, але ми можемо ясно бачити загальну тенденцію, щоб бути поруч зі мною на дивані і навколо моєї подругою в ліжку.

Я не бачу нічого дивного в поведінці вашої кішки. Вона шукає теплих місць, любить ласку, і впорядкований список привілейованих спальних місць.

+332
Emmad Pashteen 22 груд. 2018 р., 06:17:38

Є причина, по якій власники кішок настійно рекомендується зберігати їх у приміщенні домашніх тварин або в безпечну, відібраних в районі. Чоловік і в мене чотири кішки і міцним навісом, що кішки мають доступ до а також людей. Ми ніколи не залишимо наших вихованців на вулицю.

Власники розплідника поставили кота топи докази на свої паркани, щоб їх кішки бродять зовні, але не втекти з обгородженій території.

Ви могли б почати з тримати вашу собаку в приміщенні і супроводжуючи його на прогулянках, так що він може "робити свої справи". Це буде негайно розрядити ситуацію, поки ви знайдете найкраще рішення. Є щось у вашому дворі, що кота хоче? Ти поставив воду для собаки або корм? Ви переїхали недавно? Можливо, попередні господарі годували кота і тепер він повертається у свій старий будинок? Нефіксовані здичавілих котів може бути вельми територіальних.

Кращі ставки? Зателефонувати і домовитися на ветеринара, що буде виправити і прищеплювати цю кішку, часто ASPCA або гуманне суспільство можуть безкоштовно стерилізувати. Взяти пастку від вашого місцевого гуманного суспільства і приманки з тунцем. Зловити кота і віддати його в ремонт. Випустити кішку біля свого будинку. Це може бути все, що потрібно. Якщо кішка повертає ваші єдині варіанти-кішка доказ вашого двору, тримати вашу собаку в приміщенні, або нехай ваша собака виходить тільки під наглядом. Я б запропонував перегляд відео на YouTube, щоб подивитися, як інші кішки прид свої двори. Це не може бути так безпечно і просто стримуючий фактор, як залізними тканини, прикріплений до верхньої частини паркану.

+327
Kennrth Riffe 28 трав. 2013 р., 10:00:31

Як ви вже зазначили, копрофагов (технічний термін для кал-ел) може, як грязі, їжі, бути відповідь на харчову потреба (часто речі, як відсутні ферменти і як в їх раціоні). Якщо собака їсть сухий корм тільки дієтичні, вони будуть відсутні деякі речі, які можуть зробити їх більш схильні до пошуку корму, як спосіб заповнення, що необхідно для травних ферментів.

Це також може бути реакція на стрес - собаки, які тривогу або стрес, мають тенденцію є какашки частіше, як це роблять собаки, які були надмірно покарані за заворушення в будинку, наприклад.

Шукає уваги також можуть вплинути на неї, а також - негативне увагу, як і раніше увага в кінці кінців! Я теж можу просто бути оральна фіксація, яка, як правило, може бути вирішена з собакою щось краще жувати, ніж какашки.

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зупинити поведінку. Якщо ви знаєте, собака їсть свої власні какашки, є продукти, які ви можете додати в свою їжу, щоб зробити какашки на смак небажано. Ви також можете працювати з вашою собакою, щоб навчити його "покинути команду", але якщо собака на вулиці без вас уявити, це буде менш ефективним, оскільки тоді ви не будете навколо, щоб зупинити собаку від поїдання його. Є також речі (такі як гірке яблуко і гіркий апельсин спрей), які ви можете одягти на себе какашки, щоб зробити його менш цікавим для собаки.

Загалом, найкращі пропозиції будуть тримати у дворі какашки-безкоштовно, або дресирувати свою собаку, щоб залишити всі як по команді.

+296
Pelita Minyak Gah 7 квіт. 2014 р., 09:26:57

Мій Померанський шпіц bitcha і чоловік пін мав сьогодні секс протягом 1 хвилини або близько того, і його пеніс не застрягти в ній. Чи означає це, що вона не зробила родючим? enter image description here

+278
JI Entertainmant 31 груд. 2010 р., 01:52:35

Дуже турбується, не допоможе вашій собаці впоратися з ситуацією. Вам потрібно, щоб ваша собака звик бути в присутності інших собак. Вони повинні відчувати, що їм не загрожує і що успіхи, досягнуті іншими собаками не несе агресії, а з цікавості, мають інше лаятись один йшов поруч.

Коли собаки приходять свій шлях, спостерігати, як ваша собака реагує. Якщо ваша собака виявить інтерес до спілкування, не боротися з ним. Але будьте обережні, що ви відчуваєте правильні сигнали від вашої собаки.

В якості компаньйона людини, ви не повинні показувати іншим собакам, що ви боїтеся, що вони зашкодять вашій собаки. Ви повинні показати, що ви перебуваєте в контролі, так і в командному ситуації.

+275
hyounis 17 лип. 2018 р., 01:31:28

Моя собака була вводять прокаїн (Новокаїн називають у нас в Україні) через іонофорез як частина терапії для захворювання міжхребцевого диска, але у мене є серйозні сумніви з приводу цього методу.

Він широко використовувався в радянських поліклініках для людей, і досі, як багато хто з цих поліклінік не дуже змінилися, але, наскільки мені відомо, вона ще нікому не допомогла. Це, здається, марно радянська спадщина альтернативної медицини призначають в основному недовірливі бабусі, як плацебо.

Чи я помиляюся? Чи є докази його ефективності?

Це дійсно здатні змусити молекули наркотику йти глибше порівняно з простим нанесенням препарату на шкіру без електрики? Це дійсно вміти тримати тканини просочені новокаїном'? Учені насправді виміряти, наскільки насиченим він отримує? Будь ласка, допоможіть мені знайти результати.

З іншого боку, я не хочу сперечатися з ветеринаром, тому що він є хірургом з хорошою репутацією. Швидше за все це буде він, хто буде робити операцію, якщо він буде потрібен. Я зовсім заплутався.

Я після кінця його інструкції: давати таблетки (coxibs). Але це іонофорез річ дійсно дивно для мене. Ветеринар сказав приходити в клініку кожен день робити таку процедуру, яка коштує грошей, а таксі коштує грошей. І це займе багато часу кожен день, в той час як ефективність методу дуже сумнівна. Я не хочу просити інших місцевих ветеринарів, бо українці звикли іонофорез з дитинства і, ймовірно, ніколи не питання з цього приводу.

Я б дуже хотів мати більше ясності в цю дурну ситуацію. Навіть якщо ви просто знаєте краще місце в інтернеті, щоб поставити це питання, я був би радий отримати від тебе коментар.

+258
MJH 3 черв. 2016 р., 02:44:39

У мене акваріум на даний момент:

 • Тигр Тетр;
 • Неонові Тетр;
 • 2 сома (не пам'ятаю точних видів).

Яка рослина ви б запропонували?

+192
iBaff 15 груд. 2014 р., 04:00:12

Якщо ви йдете безпосередньо на сайті компанії, у них є розділ FAQ з першої теми, з проханням, якщо їх їжа повинна бути в холодильнику.

Так. Будь невикористану частину слід зберігати в холодильнику в закритому посуді. Ми рекомендуємо використовувати корм протягом чотирьох днів з моменту відкриття. Можливо, ви захочете вирішити їжі, щоб сидіти при кімнатній температурі протягом близько тридцяти хвилин або в мікрохвильовій печі їжу протягом декількох секунд (в мікрохвильовці в посуді - не можу!) перед годуванням, так як деякі кішки пофіг для холодної їжі.

+125
Rambalac 9 черв. 2012 р., 21:27:08

Якщо вона не радіє життю, і не вилікувати, відпустити її-це найкраще, що ви можете зробити для неї.

Запитайте у ветеринарів, яке рішення вони зроблять для своїх вихованців і чому.

+94
user48520 14 квіт. 2011 р., 14:11:35

Тут у вас є три окремих питання:

1) Ваша кішка не хоче грати з іграшками, які у вас є.

2) ваші кішки не люблять, щоб їх підібрали.

3) Ваша кішка нявкати на вас, і ви не знаєте, що це означає.

Для #1 знаю, що деякі кішки менш ігровий, ніж інші. Також у кожної кішки є свої улюблені іграшки. Спробуйте переключити види іграшок. Якщо ваші кішки не грають з лазерною указкою, рядок або перо на вудку тип іграшки я думаю, вони не такі грайливі.

2: Більшість котів не люблять, коли їх підібрали без будь-якого кондиціонування. Це пов'язано з їх загальної неприязні бути стриманим або в пастці. Ви можете навчати (стані) їм подобається, коли їх підібрали, підбираючи їх коротко і тримає їх, а потім винагороджуючи їх похвалою і лікувати кішку. Просто забрати їх протягом декількох секунд, потім повільно протягом довгого часу тримати їх довше і довше, так як вони починають терпіти це більше. Весь цей процес може зайняти місяць або більше. Також переконайтеся, що ви тримаєте їх комфортно. Ви можете зробити пошук в інтернеті на тему "як тримати кішку". Якщо ви тримаєте їх неправильно, вони не люблять його і будуть боротися і впали.

3: кішки зазвичай нявкають на Свої люди тільки кілька причин. Якщо вони не голодні або хочете вийти на вулицю, то напевно вони хочуть якоїсь уваги. Увага, як правило, означає, вони хочуть бути тваринного або голови свербить. Іноді вони приведуть вас в місце, де вони хочуть, щоб погладити їх. Спробуйте слідом за ними і коли вони зупиняться, дати їм гарну 30 секунд ніжної ласки. Якщо це не працює або у вас виникли труднощі з 1 або 2 нехай нового, і ми можемо спробувати щось інше.

+62
Scriptbaby 21 бер. 2013 р., 04:13:11

У мене є черепаха, який корм використовувати як ласощі для неї. Я тільки дав йому один раз, і це навіть не їж від нього тоді. Ну я і залишив його.

Через деякий час я помітив якісь білі черв'яки всередині, хоча я покрила його.

Я знаю, що вони опариші, я просто пішла цікаво, якщо я можу годувати мою черепаху ці черв'яки, як я знаю, що черепахи люблять черв'яки. Я знаю, що черепаха їх є, я тільки що прочитав в Інтернеті суперечливі заяви, як деякі люди годують їх, а комусь ні. Будь-яка ідея, якщо вони здорові для моєї черепахи є?

+61
liams1 30 трав. 2018 р., 11:26:35

Термін "инбредная депресія", що означає зниження пристосованості популяції в цілому за інбридингу. Дія відбувається, природно, від того, як генетика працює, і так майже кожен вид можуть бути порушені нею, якщо з якихось причин був невеликий ізольованої популяції і, отже, невелика кількість генетичного різноманіття. В такому випадку, якщо людина має небажаний ген, цей ген має набагато більше шансів стати широко поширені в популяції, як генофонд дуже мало.

Відомий приклад цього ефекту з одомашнених тварин. Коли люди вибірково розводити тварин для специфічних рис, шлях для цього вибрати кілька людей з цими якостями, для племінного розведення, але тоді це просто не вистачає генетичного різноманіття та инбредная депресія. Ось чому породи собак часто піддаються різним проблемам, як далматинці дуже схильні до глухоти, або багатьох великих порід схильних до дисплазії тазостегнових суглобів. Одомашнені пацюки теж постраждали від цього, з набагато більш високі показники раку, ніж у диких популяцій.

Як ви сказали, цей ефект також відноситься і до людини. Відомий історичний приклад-членів європейських королівських родин, схильних до кровоточивості за їх схильності, щоб тільки одружитися на інших королівських осіб, що є дуже маленьким населенням.

Однак, у той час як инбредная депресія-це можливий ризик для будь-якого виду, це не враховуючи, що інбридинг буде загибель виду. Є відомі приклади видів, що збереглися незважаючи на низьку генетична різноманітність, або виду навіть маючи репродуктивні стратегії, які, як правило, в результаті близькоспорідненого схрещування, незважаючи на ці проблеми. Одним з прикладів є гепард, який має дуже низька генетична різноманітність на протязі всього виду, і він припустив, якась катастрофічна подія відбулася в минулому, що скоротили видів лише кілька людей. Гепардів вдалося не вимерти, в той час, але результат був населення з дуже малим генетичною різноманітністю. Інший приклад-голий землекоп, один з небагатьох видів ссавців, які живуть в колоніях багато, як мурахи чи бджоли. Ці колонії не змішуються, і тому вони стають, а инцухт.

Як це все впливає на Львів, зараз реальність така, що Леви зовсім зникають, з їх населення досить неоднорідне, є насправді проблеми з левами і инбредная депресія. http://lionalert.org/page/inbreeding-depression-in-lions

Але, в більш природному середовищі, не впливає на людей, як інбридинг, як правило, заважають полягає в тому, що чоловіки-Леви зазвичай не затримуються з гордістю досить довго для того, щоб це сталося. Інші самці постійно змагаються за своє місце в прайді, і тому обертання відбувається швидше, ніж новачки можуть дозріти. Молоді самці ще не здатні боротися за домінуюче становище чоловіка, і тому вам прогнав домінантним самцем, коли вони отримують достатньо старий, щоб почати пошуки, як конкуренція.

Як для чоловіка-леви вбивають левенят, це добре відомий і досить поширений феномен, але це також не реально поширене захід, як ви могли подумати, враховуючи, скільки це обговорювали. Це також не допустити інбридингу, як лев-самець має більше шансів вбити ведмежат, які не відносяться до нього, як зазвичай трапляється, коли новий лев перший бере гордість. Існує думка, що це пов'язано з його не на користь чоловічого левова ресурси на дитинчат, які не його, особливо якщо врахувати його з гордістю буде тільки через кілька років в кращому випадку.

+50
NortherWar 8 черв. 2013 р., 15:20:16

Ці ягоди отруйні для кішки? (ні, він не їв, але якби вони були б для нього небезпечні, я б видалити цей кущ, просто щоб переконатися...)

bush

+36
Gabriel Trejo 12 лист. 2018 р., 03:03:09

Це дійсно мишеня (можливо, лісової миші/миші олень), якщо ви не хочете, щоб принести його в центр реабілітації диких тварин ви можете спробувати, щоб піклуватися про нього самі. Компанії має відмінне керівництво для годування та догляд. Ця миша виглядає в 1,5 тижні.

Деякі важливі моменти:

Мишей віком 0-1 тиждень потрібна годувань 6-8 разів у день; мишей 1-2 тижнів необхідно годувань 5-6 разів у день; мишей 2-3 тижні потрібно годувань 4 рази на день; і мишей 4 тижні потрібно тільки для годувань 3 рази в день.[9] простір кожного годування пару годин. Ви також будете мати, щоб нагодувати мишей протягом ночі.

Кошеня замінником молока або Esbilac, які можуть бути використані, щоб нагодувати мишенят. Людські формули Enfamil (вид без праски) і Soyalac також може бути використаний. Загалом сире козяче молоко буде харчувати дітей, а також.

Використовувати невеликий шприц, пляшечка годування, або абсорбент рядок для годування.

Стимулювати дітей після годування, тому вони використовують у ванній кімнаті. Використовуйте ватяний тампон або палець і акуратно проведіть пензлем по їх власній території.

Тримати клітку від 75°F (від 24°C) і температурі 90°F (32°С).

Він має особливості щодо неповнолітніх для миші, такі як витончені тонкі кінцівки, тонкий хвіст і маленькі вуха притиснуті до голови.

+32
trithuc910 14 вер. 2013 р., 22:06:20

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil