Я тільки що повернувся від PetSmart з 3 GloFish

1 з них залишається на вершині, іноді 2. Друга сидить біля стіни. Сказала ветеринара, що мій хлору, нітратів і нітритів були в порядку. Я біг мій танк до попадання риби на тиждень. У мене немає водоростей в акваріумі, і все у мене на TopFin. Я повинен додати більше води? У мене є 10 літровий акваріум. Мій фільтр працює нормально (я думаю, індикатор синій, а не червоний), а у мене обігрівач працює на 78 градусів за Фаренгейтом. Мене не годували їх, як їх годували в магазині. Я боюся, як інший рахунок сказав, що всі 7 його GloFish помер. Що мені робити? Я повинен замінити воду?

Редагувати: вони померли. );

+699
David Krisch 17 серп. 2019 р., 09:36:32
34 відповідей

Якщо у вас є достатньо грошей, щоб витрачати, спробуйте доглядати за ним і отримати якісь ліки, але будьте обережні. Запитати поради у інших власників птахів або ветеринари і подивитися, якщо вони можуть допомогти або щось прописати. Спробувати свої Донг да, вони повинні бути краще. Переконайтеся, що птах-це безпечний, теплий і зручний є їжа і вода. Єдине, що зараз, щоб побачити, що сталося з ним. Взяти його в притулок, може бути.

+951
Craig McKenzie 03 февр. '09 в 4:24

У той час багато речей може накопичуватися на панцирі черепахи. Це може бути що завгодно з навколишнього середовища, в тому числі піску, сміття, частинок пилу і так далі. Деякі можуть навіть гавань небажаних організмів, таких як грибки. Інша проблема полягає в тому, що ці зменшують вплив УФ-променів від сонця, і тим рідше прибирання, тим важче буде чистити.

Ви не повинні робити все чищення вручну, в дикій природі черепахи шкребти свої снаряди на деяких впала гілку або камінь. Ви можете мати це для вашого черепаха в корпус і якщо він відчуває потребу, то він буде використовувати їх, щоб пошкрябати. На іншій ноті, що заповнює мікроскопічні пори в шкаралупі свого черепаха насправді закортіло черепаху, так як кішки і собаки, вони люблять бути "пестив". Це те, що ваша черепаха може як ти, так як і раніше, я пропоную вам часто чистити раковини, просто будьте впевнені, щоб використовувати щось м'яке, як зубна щітка і не натискайте на жорсткий, під час чищення навколо.

+929
ogmios 19 жовт. 2012 р., 07:38:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене 55 галонів, що в даний час і працює, і, нарешті, заспокоїтися після якихось диких стрибків у циклі відходів (випадкового скидання їжі в танк, який не був очищений, поки я була у від'їзді).

Я розглядаю покласти в невеликій колонії Thorichthys meeki (ціхлазоми Меека), і мій досвід з цихлид мені підказує, що вони, швидше за все, порода в якийсь момент.

Якщо я, маючи намір після повернення цих риб і комерційного циклу (тобто місцевий магазин, який закуповує мальків для перепродажу), я повинен турбуватися про те, що риба з різних джерел? Я тільки боюся, що якщо я отримую їх з одного джерела в той же час, у мене більше шансів їх з однієї партії мальків, і підвищує потенціал інбридингу.

+919
Hider 11 квіт. 2012 р., 21:18:56

У нас є дві дитини, черепаха (близнюки - з однієї яйцеклітини).

Нещодавно ми їздили у відпустку на Різдво і залишив обидві Елмо і Леон в інтернаті улюбленець (у якого були хороші відгуки). Коли ми вчора повернулися Елмо виглядав дуже слабким і пухким, він не відкрив очі на все. Віварії, в яких вони зберігалися, був мокрий.

З учорашнього дня Елмо ледве рухалися, він відмовляється від їжі, він не сильно реагує, коли ви торкаєтеся до нього, і його очі закриті. Ми дали йому 2 гідромасажні ванни вчора і один сьогодні вранці, але не дуже реакція.

У нас екстрена ситуація призначення вет пізніше сьогодні, але, на жаль, ми не змогли отримати рептилій призначення ветеринара.

Якщо будь-хто з вас був у подібному випадку, або знати, як ми можемо допомогти нашій крихітній Елмо, це буде високо цінується.

Я додав фотографії, перш ніж (очі відкрилися-менш товсті) і після (очі закриті).

Elmo Healthy Elmo all puffy

+914
thomas roberts 17 квіт. 2014 р., 10:52:21

Я поняття не маю про ящірок, але я думаю, вони в кінцевому підсумку, як будь-яка інша тварина або людини в цьому відношенні.

Ви б чужа людина, щоб захопити вас і поставити вас на свою лабораторію або віднести тебе куди-небудь? Ні? То що з дитиною, що навіть просить, щоб нести їх батьки? Це інша справа.

З ким-то Ви довіряєте, проходить або ПЕТ або обіймалися-це хороша річ. Це не тільки тому, що ви знаєте, вони не заподіють тобі шкоди, але й тому, що ви знаєте, що вони знають і визнають свої кордони. Що означає, якщо ви хочете їх зупинити, вони припиняться.

Для ящірок це означає, що вам доведеться заслужити їх довіру. З кроликами можна годувати їх з своїх рук, сидіти в кімнаті, поки вони бігають і нехай самі нюхають і виявите, що ви їх темпі. Я впевнений, що є деякі схожі варіанти ящірок. Просто постарайтеся бути поруч, але не нав'язливо. Тоді ви можете спробувати погладити їх, якщо ви думаєте, що вони будуть комфортно з ним. Як тільки вони виглядають якось незатишно, стоп!

По крихтах, як ви дізнаєтеся один одного, заробляйте один одному довіряти і навчитися читати знаки, які дає один одного. Ви будете знати, що ви не будете покусаними (якщо ви не читати знаки і перейдіть після ваш вихованець незручно) і ваш вихованець буде знати, немає ніяких причин, щоб втекти або вкусити (якщо ви ведете себе дивним чином і нести цю коробку з ветеринаром запах на ньому).

+893
SaschaZorn 16 лип. 2019 р., 14:50:09

Це нудно і шукає стимуляції від вас. Мої коти роблять це весь час.

Якщо це не їжа, що б бути ймовірною причиною.

Якщо в ньому є іграшки, але іграшки більше задоволення, коли ви залучені, що є ймовірною причиною.

Якщо жоден з цих, тоді, можливо, він хоче бути карбування, грати в хованки, є їжа викидається, і т. д. - що особистість ваша кішка воліє.

+891
Aditya Sinha 14 вер. 2015 р., 02:43:25

Dasuquin з ЧСЧ стверджує, містять наступні активні інгредієнти:

 • Глюкозаміну Гідрохлорид
 • Сульфат Натрію Хондроїтину
 • Авокадо/неомыляемые речовини сої (АСУ) порошок
 • Methylsulfonylemthane (ЧСЧ)

Немає ніяких наукових доказів, що будь-який з цих інгредієнтів забезпечують значні поліпшення в болю при артриті (у вигляді людей чи собак).

Вони, як правило, визнані безпечними, тому ветеринари часто рекомендують їх, так що люди можуть відчувати, що вони щось роблять. Якщо ви не можете собі це дозволити, там швидше за все невелика різниця в не подаючи ці добавки.

Якщо біль вашого вихованця є серйозним, ви можете попросити вашого ветеринара про надання йому НПЗЗ. У цій статті, розглядаючи собак артрит лікування, автори заявляють:

Там був високий рівень комфорту (докази) для ефективності з carprofen, firocoxib і мелоксикам

Огляд рекомендацій для лікування артриту у людей

Краще дослідження на артрит лікування на людей. В КСК був проведений огляд наявної літератури і наступні рекомендації.

Кожна рекомендація супроводжується сила рекомендації (Птт) рейтингу, в якому ціни, як переконливі докази для цього лікування. Сильний Сорь означає, що рекомендації (використовувати або не використовувати) добре підтриманий науково-дослідний (достатній розмір вибірки, подвійне сліпе, рандомізоване і т. д.) І подальші дослідження швидше за все не змінюють рекомендації.

Наприклад, глюкозамін застосування має сильний сміття і класифікується як "не рекомендується". Це означає, що тема має кілька добре розроблених досліджень, які, як правило, угоди, і що ці дослідження показали, що глюкозамін не в результаті клінічних (тобто помітних) поліпшень за досліджуваний період.

Консервативні Методи Лікування Рекомендується:

 • Збільшення вправи (сила рекомендації: сильна)
 • Втрата ваги у пацієнтів з надмірною вагою (сила рекомендації: помірний)
 • НПЗП та Трамадол ліки (Сорь: сильний)

Консервативні Методи Лікування Не Рекомендується:

 • Голковколювання (Сорь: Сильний)
 • Глюкозамін і хондроїтин (Сорь: сильний)

Консервативне Лікування Не Може Рекомендувати За Чи Проти

 • Фізичні агенти, такі як умови electrotheraputic (Сорь: безрезультатно)
 • Масаж (Сорь: Безрезультатно)
 • Скріпа, яка розвантажує чинності з ураженого суглоба (Сорь: безрезультатно)
 • Парацетамол, опіоїди, або біль патчі (Сорь: безрезультатно)
+880
Yehoshua 3 лип. 2013 р., 19:45:19

Багато речей може викликати сутички в соціальній ієрархії групи домашніх кішок і призведе до появи нових або загостренням бойових дій. Деякі приклади, зміну в стані здоров'я одного з котів, переїзд в новий будинок (або навіть нові/переставити меблі), зміна умов життя (наприклад, кількість або тип урни, люди все більше тому увага є більш дефіцитним ресурсом), або стрес. Можливо, навіть рутинну будинку змінилася ваша поїздка може спровокувати кішки, щоб спробувати переглянути умови їх спільного проживання. Безкоштовний роумінг, бродячих або здичавілих кішок, які рухаються в також можуть викликати порушення, якщо ваші кішки можуть бачити його через вікно або скляні двері.

Гризня може заспокоїтися самостійно протягом декількох днів, або може стати новою нормою для вашої кішки.

Головне, щоб підтримувати мир між кішками-це у всіх кішок фіксованого (де-течу), і для зменшення конкуренції за ресурси як можна більше, маючи багато води, миски, іграшки, когтеточки, підстилки, коробки, максимум відпочинку, сонячних місцях відпочинку і т. д. Якщо у вас на першому рівні блоку і зовнішньої кішки поблизу, використовуючи стримуючі фактори, щоб тримати їх подалі від вікон може допомогти зменшити стрес для вашого будинку кішок.

3 кішки в 800 кв. футів буде залишатися непростим, оскільки є тільки так багато місця, щоб покласти кішку передач, але переконавшись, що жінка завжди може знайти важливі ресурси (лоток, вода, дряпаючи поверхню), не будучи загнаним у кут допоможе принаймні полегшити симптоми проблеми.

Якщо бойові дії будуть продовжуватися, ви можете також спробувати отримати кішки перевірені вашим ветеринаром, щоб виключити медичні проблеми (я б принаймні жінки, оскільки виключення місце відпочинку-це дійсно не нормально і може бути ознакою хвороби) і додавання додаткових полиць, щоб забезпечити її вільніше наземного руху і шляхи відходу.

Також переконайтеся, що всі кішки отримують досить активні, інтерактивні час відтворення. Втомилася кішка-щаслива кішка.

+825
Ellie Cronk 20 лип. 2016 р., 20:19:58

У мене є породиста, Френк, хто часто шкутильгає. Він має повторюваний абсцесу в один з його передніх копит.

Ветеринар і Коновал мають як розкрити нарив в різний час і я ввести йому антибіотики, коли ветеринар призначає їх.

У кого-небудь є деякі хороші поради про те, як допомогти запобігти абсцес повторювані?

+768
firsttimeinbelgium 27 квіт. 2014 р., 11:42:03

Я раптово зіткнувся з діловою поїздкою до Канади і в мене є 2 кішки. Поїздка не буде протягом декількох тижнів, і це повинно бути відразу, але я дуже не люблю бути змушені подорожувати, без урахування того, що у мене є домашні тварини. У мене немає друзів і мені довелося залишити мою сім'ю: я не хочу когось я не знаю насправді є ключі від моєї квартири. Хлоп! Я думаю, багато людей так мало в наш час, вони не заперечують. Це не для мене. Я не можу поставити мої кішки в чужій турботою, адже, якщо щось трапилося з ними, очевидно, мої стосунки з людиною, прийшов би до негайного припинення.

Єдине, що я можу зробити, це те, що я вже давно налаштування і ось, що у мене скрізь камери. Я не навмисне вибігти купити купу камер. Я закінчив з ними, тому що нові виявилися краще, ніж деякі старі і, потім, вони вийшли з камерами улюбленця, грати і обійтися без частування. Ті, що обходяться без частування не для справжнього страви. Просто лікує. Отже, я буду залишивши достатньо їжі для 2-х денний похід - мокрий, сухий, вода і замерзлі мокрі відлиги. Але, я зможу перевірити на них, поки технік не дозвольте мені вниз, як це часто має. Важливо відзначити, що, якщо ви отримаєте ці ПЕТ камер, однак, що якщо ваш вихованець перебуває в тяжкому стані, все, що ви можете зробити, це дивитися здалеку. Ти не можеш допомогти. Тим не менш, вони можуть бути краще, ніж нічого в світі, де ви знаходитеся іноді вихоплювали з тих, кого ти любиш проводити час з тими, кого ви не.

+753
lucodealethea 8 вер. 2012 р., 05:22:39

Або ситуація буде викликати стрес у кішки. Більш важливе питання має бути: що краще для кішки?

Відповідь залежить від особистості кішки.

 • Якщо він використовується, щоб бродити по фермі кожен день і йде в божевільний будинок, якщо приурочені до фермі протягом дня, ви повинні залишити його на фермі.

 • Якщо кішка притискається з бабусею або спить всередині будинку весь день і не занадто сильно хвилює виходячи на вулицю, перемістити його з бабусею.

 • Якщо кішка бродить по фермі і дуже ніжна, ви повинні запитати себе: чи Є нова квартира досить велика? Він знайде достатньо розваг, щоб бути щасливим? Найбільш проблемної поведінки домашніх тварин, викликаних нудьгою. Якщо ваша бабуся не може більше грати з кішкою із-за фізичних обмежень, вона може стати перевантажені, якщо він розвивається проблемної поведінки. Найбезпечнішим буде залишити кота на фермі.

+747
Uttakarsh Tikku 23 лют. 2017 р., 09:39:41

Причина птиці, або будь-яка тварина не може з'їсти або випити, якщо ви отримали травму, це в разі, якщо вони потребують хірургії, які можуть вимагати загальної анестезії або седації, щоб заспокоїти птицю, щоб робити процедури.

Загальний наркоз і багато транквілізатори можуть викликати нудоту або навіть блювоту, навіть у несвідомому тварин. Вони також розслаблюють м'язи навколо глотки, де птах управляє повітря проходить вниз по трахеї або їжу і рідину в стравохід. Оскільки тварина знаходиться в несвідомому стані, він не має ніякого контролю над процесом ковтання. Це підвищує ризик будь-якої їжі або рідини в шлунок птахів від стравоходу і аспирирования, або вдихається в легені; це потенційно загрозливе життя стан, або принаймні небажане ускладнення аспіраційної пневмонії.

Рідини так само небезпечний, як їжа. У деяких випадках рідина має великий ризик назад тече в нездоровому пташине стравоходу з ризиком бути вдиханні.

Обструкція верхніх дихальних шляхів є поширеним явищем під час анестезії і сну. Непрохідність викликається втратою м'язового тонусу присутні у свідомості держави. У velopharynx, особливо вузький сегмент, особливо схильність до непрохідності в обох державах. Пацієнтам з тенденцією до обструкції верхніх дихальних шляхів під час сну є вразливими під час анестезія та седація. (1)


 • Верхніх дихальних шляхів під час анестезії
  Хіллман, Платт, Іствуд як doi: 10.1093/бья/aeg126 (1)

 • Пташиного травлення форматі PDF

 • Фізіологія птахів Sturkie за П. Д. Sturkie, р. Козі Whittow номер ISBN: 978-0-12-747605-6

+722
Robert Norden 20 жовт. 2011 р., 20:37:32

Ви дійсно не потрібно це ворушити, все, що вам потрібно, це сифон верхньої частини субстрату на більшість. Подумайте про всіх цих акваріумів надає повний килим на передньому плані рослини, вони не можуть навіть сифон правильно. У той час як його більмо на оці, але в підсумку сміття буде ламатися і подбали системою фільтрації і живими рослинами.

+649
Alexandra Carey 11 груд. 2019 р., 15:43:38

Ми бездітна пара, є домашні тварини, як і з багатьма улюблена батьками, з домашніми тваринами, головна мета нашого життя. Коли хвороба або смерть вражає це може бути емоційно руйнівним.

Емоції є чимось суб'єктивним, і зв'язків між життями будь-яких тварин (включаючи людину) дуже по всьому спектру. Це питання спеціально шукав опублікованих, рецензованих, науки; порівнювати емоційний зв'язок улюбленця батьків (без дітей) на облігації у людини походження.

+542
user85749 17 січ. 2010 р., 17:00:24

Я годую свою кішку поєднання сухий та консервований корм для кішок. Марка консерви я використовую поставляється в декількох сортів, включаючи "закритий" формула, яка повинна містити більше клітковини і менше жиру, ніж звичайний. Я використовую це як вибір за замовчуванням, перемежовуються з іншими смаками. Однак, мій кіт нещодавно почав відмовляється є критий різноманітність, хоча вона все ще їсть інші.

Чому ці зміни відбулися? Чи є спосіб я можу переконати її прийняти знову критому різноманітність?

Примітка: Я помітив, що вона кинула якось вранці кілька тижнів тому. Може бути, вона асоціює цей негативний досвід з певним смаком котячого корму?

+461
JS Lane 10 жовт. 2010 р., 21:37:06

Ваш щеня може просто ще не бути впевненим, що з цим робити. Він ухилявся від нього?

Обгавкуючи це може бути просто спосіб вашого цуценя познайомитися з незнайомою річчю. Форми (великі внизу - може бути, більше, ніж щеня?) у вертикальному віник може походити з хвостом, що стирчить вгору.

Ви пробували просто дати собаці ознайомитися з мітлою?

Може бути, ви могли б спробувати класти його вниз. Поки ви залишаєтеся вільним (тобто ігнорувати мітлу і щеня) дивіться, якщо гавкіт вщухне цікавості - понюхавши віник, перебирала віник - коли віник лежить на підлозі.

Ваш щеня також може бути збирання сигнали від вас про те, як розцінювати цю дивну річ. Робить ваша поведінка змінюється, коли настав час вимести? Чим менше ти журишся допоможе зорієнтувати вашого цуценя в тому, що мітла не є небезпечним, ні іграшки.

Ви також можете допомогти цуценяті щодо віник в якості "друга". Якщо тримати віник в неугрожающей чином і представити його вашому цуценяті обнюхати. Просто, що ви знаходитесь у контролі чужорідний предмет може допомогти підстерегти тривожності вашого цуценя або дифузне нахилу цуценя, щоб покликати або домінувати над мітлою.

+423
Lizzy Hembrow 3 лют. 2011 р., 16:41:37

Ви повинні запитати вашого ветеринара про лікування цього. Більшість з нас тут це звичайне власників домашніх тварин, так що все, що я можу зробити, це дати вам деякі поради.

Антибіотики-це тільки варіант, якщо ваша кішка має бактеріальна інфекція. І наскільки я бачу, це не може бути справа у вашій кішці.

Ветеринари часто дають стероїди для лікування панкреатиту у кішок. Попросіть вашого ветеринара про це, щоб знайти лікування, яке може допомогти вашій кішці.

Отримайте вашу кішку лікувати від паразитів це просто і легко зробити.

Покладіть вашу кішку на вологий тільки харчовий раціон, щоб бути впевненим, що вона отримує все, що вона потреб панкреатит робить ваша кішка втрачає воду і вона може отримати зневоднення.

Поговоріть з вашим ветеринаром про те, які варіанти лікування існують для вашої кішки.

+402
ParkingAvenue 10 груд. 2013 р., 19:31:32

Індія розвиток шлюз має графік вакцинації для молочної худоби на їх сайті, хоча я не можу особисто перевірити їх точність. Це гарна ідея, щоб запитати місцевого худоби/великої тварини ветеринаром з цього приводу, як вони, ймовірно, знають про хвороби і умови, характерні для вашої місцевості.

+356
Natasha Zaksik 13 лип. 2012 р., 05:45:49

Загальне правило: незалежно від породи, бажано не купати собаку частіше, ніж раз в місяць якщо інше не зазначено ветеринара, використовуючи правильний шампунь і мило.

Якщо ви занадто часто купати собаку, її шерсть втрачає блиск, собака може стати свербіж. Крім того, собака має природну систему захисту пальто, які можуть зробити шкоду від надмірного купання. Так, раз на місяць бажано.

Тим не менш, ми купаємося в нашій німецької вівчарки двічі в місяць і я не відчував нічого проблематичного про це.

Наскільки запах йде, це дуже природно для собаки, щоб мати якийсь запах. Це не повинно вас турбувати.

+324
JSomers 5 груд. 2014 р., 11:48:49

При пошуку ГІПОАЛЕРГЕННИЙ вологий корм для кішок їжа часто я бачу один білкові продукти, що з'являються в результатах, які не мають термін "ГІПОАЛЕРГЕННИЙ". Цікаво, якщо це конструктивний недолік при такому використанні сайти "синонім" пошукових термінів (групування що-небудь спеціальну дієту разом), або якщо умови дійсно синоніми.

+255
HanaKaze 19 жовт. 2019 р., 16:45:14

Я працюю в притулку кіт і деякі кішки взагалі воліють підхопив за комір, ніж зазвичай. Надається зазвичай з кошенят або невеликих кішок, але його менший вік і більше про розмір/вага кота. Якщо ти не можеш легко підняти кішку за шкірку однією рукою, ви не повинні їх забрати, але його добре, щоб тримати їх таким чином, якщо вони не зовсім відірвалися від Землі. Я теж чула, що він вивільняє ендорфіни і розслабляє кішку. Я впевнений, що якщо зробити це неправильно, це може зашкодити кішці, але в цілому, як довго, як ви робите це правильно це ефективний спосіб, щоб тримати кішку, поки лікуємося або відпочити схвильований кіт.

+253
jslopez 20 квіт. 2013 р., 13:13:11

Я додав 10 кардиналів у справах неповнолітніх (як правило, вважається більш надійною, ніж неонові тетр, і більш барвистим, сповненим райдужних блакитна лінія і червоний). Існуючі чотири дорослих кардиналів, здавалося, щоб прийняти їх без коливань або паузи (це було після періоду акліматизації-з них я дізнався, що додавання невеликої кількості існуючих акваріумної води одночасно до акліматизувалися нову школу, перш ніж відпустити їх, забезпечує більш високу ступінь прийняття (нітратів, рівень pH)). Проблематичний етап почався після цього, з чотирьох дорослих кардинали один за іншим вмирають, і це протягом двох днів. Запевнив покоління? Проходження полум'я? Це не призначається, щоб бути гумористичним, але я не можу знайти іншого пояснення.

+230
betelgeuse 4 лип. 2011 р., 13:21:56

Це звучить дещо схоже на шлюбне поведінку, вона була бесполой "пізно"? Іноді кішки, які були виправлені після вже досягнувши статевої зрілості, може виступати на поведінку, хоча нічого не може реально вийде так що це може бути таке.

+229
M Mohan 10 жовт. 2011 р., 18:37:52

Я рекомендую спробувати додати столову ложку поверх сухий або змішати з 1/4 вологого з сухим 3/4. Вологий корм буде коштувати вам набагато більше, ніж сухі, так що якщо вона може насолоджуватися суміші, це буде краще на ваш гаманець.

При додаванні вологого переконатися, що вона споживає його протягом години, після чого його викинути або загорнути і помістити його в холодильник - він, як правило, швидко псуються.

Ви пробували інші сухі брендів? Може їй просто не подобається бренд або м'ясний білок - деякі собаки не божевільний для деяких м'ясних страв.

+224
Kero 11 бер. 2011 р., 15:36:59

Ця ситуація складніше, ніж ви могли б зрозуміти, звідси і відповідь більш неясне, ніж мені б хотілося. Але давайте проаналізуємо це питання на руку:

Поведінка

Об'єктивно кажучи ваша собака активно намагається зірвати будь, приділяючи увагу і фізичний контакт з вами. Ви розцінили це як її ревнощів, але це також може бути:

 • що вона є власницею вас і намагається захистити її володіння проти інших осіб або
 • що вона невпевнено або неспокійно (ви описали її як нервову) і ваші обнімашки хто викликає занепокоєння у її з якоїсь причини. Вона намагається зірвати свої обійми, щоб повернути ситуацію в нормальне русло.
 • Або якоїсь зовсім іншої причини, що я прогледів.

Ви бачите, це важко діагностувати такого роду проблеми, не бачачи собаку і відчувати деякі тригери.

Дозвольте мені застерегти вас від олюднення її. Заздрість-це нормальна людська емоція (і так, собаки можуть бути ревнивим), але собака мозок працює інакше, а вона відчувала щось зовсім інше, ніж те, що ви інтерпретуєте. Очікуючи, що вона веде себе як результати людської в закритому мислення, яке може не дозволити вам усвідомити свою дійсну розумовий процес.

Що Може Трапитися

Якщо ви нічого не зробите проти її поведінки, але вимкнути любовного контакту з-за неї гавкати, ви підкріплюється її поведінку. Вона хоче, щоб ви перестали обніматися. Якщо ти перестанеш обіймати (навіть якщо ви її лаяти) вона отримала, що хотіла.

Якщо вона нервує / тривожний тип, найгірше, що може статися, що ваш обіймати когось посилює її занепокоєння. Якщо вона лаялася кожен раз, коли ви обійняти, вона дізнається, що обіймає слід наганяй, тому вона нервує і яппі, коли вона бачить тебе обіймати, який запропонує вам її лаяти...

У будь-якому випадку це порочне коло арматури.

Що Має Статися

Я згоден, що ви повинні навчати такої поведінки від неї, але так як я не можу діагностувати реальну проблему, я не можу дати вам поради про те, як це зробити. Є ризик, що можна збільшити проблеми, якщо ви не зрозуміли причину.

Тому я рекомендую вам звернутися в місцеву тренер собака (не щеня типу школи, але хто-то, хто аналізує поведінку і поїздів проблемних собак). Вони повинні прийти до вас додому і побачити її у дії Першої сили, то пояснити причини її поведінки до вам і раджу тренінги, щоб відбити у неї гавкати.

В той же час я думаю, що це буде вигідно для неї, щоб випробувати розтягнути задоволення. Це означає, що ви навчите її сидіти і залишитися на команду, навіть на відстані. Тоді ви представити короткий (не більше 2 секунд на початку) терміни очікування у вашу гру: кидають м'яч і змусити її почекати 2 секунди, перш ніж вона може працювати і вирвати його. Або покладіть ласощі перед нею, але змусити її почекати, перш ніж вона зможе з'їсти. Після тренування протягом деякого часу (кількох тижнів, принаймні) ви можете збільшити час їй доведеться почекати.

Це не просто спритний трюк, щоб показати себе, він її вчить контролювати свої імпульси і що вона не повинні отримати всі прямо зараз, Зараз, зараз!, але що вона може бути трохи спокійніше, і все ще весело. Для неї, щоб дізнатися, ви завжди повинні нагородити її терпіння (ніколи не дозволяйте їй чекати тільки для лікування тягли).

+202
Doug Smith 29 груд. 2015 р., 01:46:11

Інші відповіді гарні, але я мав успіх з більш прямий підхід: outstubborn кота.

Замість того, щоб звести до мінімуму звук/незручності падаючого світильника, спробуйте збільшити його. Будьте креативні, наприклад, поставити миску з скляні кульки на лампи (я використовував це + металевої пластини, щоб створити дуже голосно і вражаючі шуму). Все, що виробляє шум буде робити.

Ідея-навчити кота, який перекинув лампу не приємно. Як ви сказали, там не стільки брак до кота, коли він отримує перекинув зараз, так що зробити повідомлення зрозумілішим, зробивши ще менш приємно.

Мій кіт зробив це двічі після того, як я почав використовувати кульки, і ніколи більше. Однак, ви, звичайно, не подобаються гучні звуки, тому вона вимагає деякого зусиль з вашого боку.

+181
burtsevyg 16 квіт. 2011 р., 08:37:46

У мене майже 2-річного червоного носа пітбуль змішаний з боксером і лабораторії (можливо?) хто самий милий, самий грайливий, що ви коли-небудь зустрічав. Моя дружина і я по черзі грали з нею два рази на день, один раз вранці і один раз ввечері після роботи. Ми повинні грати з нею, тому що вона має надзвичайно високий рівень енергії.

Загалом, вчора ввечері я робила ввечері грати в рутину, як зазвичай. Її грати рутина складається з мене штовхати зжував Сумо м'яч навколо навколо. Я штовхаю її, і вона бере її і приносить його назад до мене кожен раз. Ми робимо це зазвичай, поки вона не починає гальмувати, тому що вона, залишилося її власне рішення, не перестануть грати, тому що любить цю гру так багато. Однак, вчора я прикидаю після того, як вона пригальмувала, тому що я міг сказати, що вона ще хотіла грати. Я зробив це, поки вона не проходила після балу. Я приніс її всередину, дав їй води, дайте їй охолонути, перш ніж годувати її. Я можу сказати, що вона була більш втомленою, ніж зазвичай, і вона не з'їсть багато їжі, але в іншому вона виглядала нормально.

Сьогодні перед роботою я пішов туди, щоб грати з нею. Вона була збуджена, як завжди, але на цей раз, коли я пішов, щоб штовхнути м'яч, вона просто стояла. Я пішов, щоб забрати м'яч собі, і вона пішла за мною і я знову штовхнув його. На цей раз вона підібгавши хвіст між ніг і пішли й заховали в кутку двору тремтить. Вона не буде підходити до мене і вів себе, як вона боялася мене. Потім вона побігла до дверей і хотів всередині. Я впустила її, і вона виглядала нормально. В приміщенні, вона прийде до мене, як нормальної, так що я можу погладити її і ліг поруч зі мною і т. д.

Тому сьогодні я спробував знову грати з нею. Вона вчинила так само, як цим ранком, але не так погано. Моя дружина пішла туди з нею, і вона повністю відтворювалися нормально. Я одного разу спробувала штовхнути м'яч у середині своєї гри, і вона виглядала так, ніби хоче бігти, але вона не. Так що моя дружина в кінцевому підсумку грає з нею ввечері.

Мені, напевно, слід відзначити, що ми живемо в Техасі, і це було трохи тепло вчора перед усіма, що дощ йшов у ніч і все зіпсувати. Для тих, хто з розуміння цього або пережив щось подібне, я вітаю ваші відгуки і коментарі.

+168
pedrito 23 серп. 2016 р., 04:55:59

Я не впевнений щодо фізичної напруги, він кладе на тигра (здоровий глузд підказує мені, що тигри спина віддалено не призначені для цього, що навіть ченці, здається, розумію: просто подивимося, як далеко він сидить!), але основним питанням буде: тигр не є одомашнених видів і хижак. Незалежно від того, як добре себе вели, добре навчені і звикли до людей, він все одно може впасти назад на "вбити цю тварюку", коли відчуває себе загнаним у кут.

Крім власне питання: ви маєте на увазі "прийняти" в сенсі "тримати один у вашому домі"? Ви знаєте, що тигри занесені до Червоної книги, охороняються на міжнародному рівні, і вам треба виконати багато умов, щоб тримати їх щасливими.

+129
PoliceDonutDogYTRainbow 21 вер. 2017 р., 03:39:16

Дуже маленькі ємності з морською водою досить важко підтримувати. Правильно ненавидіти/охолоджуючи бак, що маленькі-це завжди виклик-більшість обігрівачів не достатньо, щоб підтримувати стабільну температуру в такому маленькому резервуарі, і ви, можливо, буде потрібно, щоб закінчити інвестування в охолоджувач, а також. Всі танки справу з випаровуванням, а в танку, що мало вам потрібно контролювати, щоб щодня або раптове збільшення солоності може вбити все, що у вас там. Як і у прісноводних акваріумах, вам не доведеться турбуватися про аміаку і нітратів, і дуже легко розпродажі в невеликих акваріумах. Трьох літрів-це більше танк, ніж Піко, нано, і з Picos і нанос там практично немає місця для помилок.

Наскільки варіанти панчоху йдуть, це залежить від риби, яку ви збираєтесь тримати. Я не дуже добре розбираюся в пику танки, але наскільки я можу судити, Ви досить обмежені бички-їм не потрібно багато місця для плавання, більшість з них залишаються досить маленькими, вони не мають величезного bioload, і вони дуже щасливі, коли тримали поодинці. Якщо ви тримаєте корали ви збираєтеся хочете, щоб переконатися, що ви обираєте підвид це безпечний риф, хоча.

Якщо ви ніколи не тримали в солоній воді, я б не радив вступати в форум спеціально для морських акваріумів, озираючись на місцевому рибному магазині, який спеціалізується на морських риб, і, можливо, починаючи набагато більший бак, поки ви не отримаєте почуття для цього.

+120
Michael Reece 10 січ. 2017 р., 15:17:23

Деякі кішки мають сильну ховають інстинкт, ніж інші, і почухається, щоб поховати на поверхні, які абсолютно непридатні для поховання, іноді навіть, щоб покрити тільки запах, так як немає фізичного об'єкта, щоб поховати.

Мій кіт, наприклад, це захоплене ховати-Ер, що подряпини на його підстилці, з боків вікна, за межами коробки, і всі довколишні об'єкти будуть в кінцевому підсумку в полі. Він буде робити це інколи навіть якщо він не просто використовував коробку, а тому він так гидливий про поховання. Я також бачив, що він намагається поховати поруч його вікно, в порожнечу. Мабуть, ізгой, запах досить, щоб змусити його хочуть поховати.

Тому у мене склалося враження, що ваш кіт досі відчуває запах їжі після того, як він з'їв його, і намагається прикрити запах закопавши.

+117
erik the red 20 черв. 2014 р., 10:22:52

Багато приймальні агентств дозволять вам дозволяють взяти собаку на понеділок - п'ятницю і тоді вирішимо. Вони хочуть, щоб місце собаки в хорошій формі.

У породі особистостей відрізняються. Я б ґрунтуватися більше на собаку.

+88
Sukkoth Peace 28 жовт. 2012 р., 03:04:44

Я нахапався морський салат прикріплюються до каменів від місцевого пляжу, недалеко від місця, де прісної води було увійти в море, і змили солону воду, і поклав його в мою цистерну прісної води. Листя з'являються перлів, тому я думаю, вони могли б вижити.

Золоті рибки їдять його так само, як свідчить зелений кал з'являється.

Але може ця дієта зашкодить золота рибка?

enter link description here

+86
EO2 12 бер. 2014 р., 03:17:02

Нещодавно я усиновила двох кошенят (обидва є братами і сестрами) і з ними я помітив, що вони дуже нервують і бояться. Вони виходять тільки коли нікого немає вдома, і я намагаюся привчити їх до мене.

Я встановив їх в одній кімнаті з ліжка кота (його в капюшоні, один за яке-небудь укриття) сміття коробка підноса і води.

Я намагалася годувати їх два рази в день, і коли я роблю, я намагаюся зробити дуже низько до землі (іноді я просто лягла на нього) і мають різні миски по кімнаті, щоб вони могли досліджувати кімнату зі мною. Або, я їду в своє ліжко і просто лежав подалі від них.

Один з кошенят, з'їсть зі мною в кімнаті. Він буде вилазити з ліжка кота, і він навіть подорожувати через всю кімнату, щоб використовувати ящик для сміття або нюхати речі, коли я поруч. Однак інші Кітті не сдвинешь з ліжка кота. Я намагався помістити миски як можна ближче до ліжка, і вона досі не сунути голову достатньо, щоб поїсти.

В цей момент я дуже хвилююся і хочу, щоб вона що-небудь з'їсти. Але я не знаючи, як змусити її поїсти. Я повинен був захопити їх, як тільки з свого ліжка і я знаю його дуже погано, щоб продовжувати робити те, що і так я намагаюся уникнути будь-якою ціною. Але, якщо я просто кладу більше миски біля ліжка, зрештою, сміливіше Кітті замість того, щоб з'їсти їжу. Якщо у когось є якісь пропозиції, я буду радий почути це.

+46
Enthurzan 14 лют. 2010 р., 14:21:16

Я думаю, що ви можете. Це не важливо. Ви перевірили упаковку? Риба може залишатися без їжі протягом 2 або 3 днів. Напевно, тому фідер поставляється протягом 7 днів і має лінії розриву. 1 день на тиждень 1 тиждень в рік без їжі рекомендується, бо це природно для риби, щоб не знайти кожен день їжу і мотивує їх, щоб поїсти водоростей в акваріумі. Вони, ймовірно, є відчуття голоду, але вони не голодували і відрегулювати їх розмір тіла після тривалого періоду відсутності їжі.

+19
Ataias Reis 10 вер. 2014 р., 02:56:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil