Профілактика курей від поїдання рослин

Курей у сусіда завжди клювання нашого квітучих рослин і трав. Ми пробували фехтування і все ж вони ще якось вдається дістатися до рослин. Чи є спосіб, щоб запобігти їх від поїдання рослин? Репелент або щось, що буде працювати?

+228
Rosemarie Fernandez Manalo 13 січ. 2014 р., 07:44:34
36 відповідей

Я думаю, що багато це пов'язано з індивідуальними біології та хімії у роті. Деякі собаки (і кішок, і людей) мають природно більш кислого середовища в ротовій порожнині, ніж інші. Таким чином, ті ж самі продукти і залишків на зуби може бути більш проблематичним в цих людях, ніж вони були б у інших.

Крім того, якщо ваша собака має будь-які інші усні проблеми (викривлені або відсутні зуби або тощо), це може створити можливість для більш дошки, щоб побудувати. Або просто якщо собака іншої породи; деякі форми рота може сприяти накопичення зубного нальоту більше, ніж інші.

Звички в їжі також може потенційно зіграти свою роль. Не тільки те, що собака їсть, але як він їв, коли і скільки води потрапляє в організм, коли і як кістки перемывал, і т. д. Я б сказав, що рот pH та стоматологічні макет форми/рот набагато частіше тут грають роль, ніж звички в їжі, але він все ще може бути можливість.

Наскільки поліпшується ситуація виходить... він може просто прийти до більш інтенсивного догляду за порожниною для цієї конкретної собаки. Я бачив кілька повідомлень, що дуже великі гранули можуть мати благотворний вплив на наліт, але у мене немає прямого досвіду з цим. Ви можете спробувати дати йому додаткові кістки або стоматологічних жує, але ви також можете просто потрібно чистити зуби частіше, ніж інших собак.

+948
user1074891 03 февр. '09 в 4:24

Ми хочемо купити бородатий коллі {40-60 фунтів (18-27 кг)} і хочуть мати місця для собак туалет в саду. Якого розміру має бути, якщо ми плануємо круглий какати раз в тиждень?

Все інше, що ми повинні розглянути для комфорту собаки і зменшити запах?

+928
Zelador 18 груд. 2015 р., 06:13:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій леопардовий гекон, Марлі вже більше року, і ми були з ним, так як він був дитиною. З того дня, як ми привезли його додому, він їв би кожен раз, коли ми годували його і був дуже здоровий. Ми недавно переїхали, 5 днів тому. Він був у 40 літровий акваріум (так, дуже розпещений) і коли ми переїхали, ми змінили його на 20 корпусі галон з практичних міркувань. Він з'їв ту ніч, коли ми переїхали. На наступний день у нього був рідкий послід і через день після цього, сухі білі какашки, які не виглядають нормально. Вчора, зазвичай він накакав, який зробив мене щасливою, але він досі не поїла. Його хвіст виглядає так само, густими і здоровими і він рухається щодо його корпусу. Так що його поведінка нормально, але не їсть взагалі. Я пробував все, я думаю. Я не знаю, що робити. Я говорив з рептилією магазину по телефону, і вона сказала не хвилюватися, але я нічого не міг вдіяти. З деяких ракурсів його хвіст виглядає трохи попелясті, який змушує мене повірити, що він може пролити, але не найближчим часом. Я прошу кого-небудь поради, я відчайдушно, щоб зберегти цей маленький хлопець здоровий, але я не хочу поспішати до ветеринара далеко, якщо є інформація, хто може допомогти мені онлайн. Спасибі.

+907
Sharada Poudel 9 лист. 2015 р., 04:57:12

Равликів, як правило, набагато більш стійкі до води змін, ніж риби (і напевно креветок).

Так що я б не заморочувалися, щоб акліматизуватися їх, або точно не на той самий строк, з рибою або креветками. Е. Р. 15 хвилин або так, просто щоб бути безпечним.

Я купила кілька з них деякий час назад і просто кинув їх у мій танк. Я також перевів їх з 1 танка на інший без будь-яких проблем або смерті.

+906
Ipc Oye 7 січ. 2012 р., 00:59:41

Дві прогулянки занадто мало і залишивши його на 9 годин-це занадто довго. Можна половину тривалих прогулянок, а потім доповнити їх двома короткими, 10 хвилин, прогулянок, протягом дня. Хотіли б ви бути задоволені з допомогою всього двох візитів в туалет в день?

Не залишайте собаку в спокої для більш thn по 4-5 годин часу. Вам потрібно знайти когось, хто відвідує собаку в середині дня на півгодини або близько того.

+891
Micah Perez II 30 лист. 2015 р., 17:43:45

У нас є ставок у моєму дворі, де ми близько до 50-60 середніх розмірів рибку. Золота рибка виросли зовсім небагато, так як вони були в ставку, наймолодшому близько 3 дюймів, найстаріший 4 дюймів. Так як черепаха не зможе відповідати золоту рибку в рот, моя золота рибка від черепахи, якщо я помістив його в нашому ставку?

+848
Smith44 25 лют. 2011 р., 06:53:19

Щоб зробити кошеня з укриття спробуйте змусити її грати. Вудка, іграшка є кращим, тому що ви можете мати деяку відстань до кота, щоб він не злякався.

Коли ви починаєте грати з нею намагаюся робити це поки ви сидите і розслаблені. Грати це хороший спосіб, щоб змусити її забути, як вона боїться.

Той факт, що у вас є доросла кішка у вашому будинку буде кошеня наляканий, тому він може зайняти деякий час, перш ніж вона вийде з укриття. Поки вона їсть і п'є і використовує ящик для сміття, вона буде добре.

Кошеня кличе маму і відчуває себе самотнім прямо зараз, так що ви повинні відповісти, щоб заспокоїти її і допомогти їй адаптуватися до нового життя з вами.

Ви повинні бути заміною матері для неї зараз. І це час кошеня потребує вас самої, щоб відчувати себе в безпеці в новій обстановці.

Miaoing назад у кошеняти, ймовірно, не річ, щоб зробити, але ви можете відповісти на кошеня і показати їй, що ви там для неї.

Це час кошеня навчається знаю, ви і ви пізнаєте її, так що це час, коли облігації побудувати між вами і кішкою.

+838
Mariusz Zakrzewski 29 жовт. 2015 р., 01:42:59

У мене ши-тцу, яка складає близько 7 років. Він продовжує отримувати ці дивні маленькі напливів білі речі в його шерсті, що злипаються і прилипають до його шкірі. Він зовсім припече на них, і якщо вони залишилися там я помітив його шкури, зовсім небагато червоного на місці.

Зазвичай, коли він виходить на вулицю, він залишається в тіні і лише близько 5-10 хвилин, тому я впевнений, що у нього немає гарячих точок. Те, що він отримує, це трохи дивно, це не короста, це майже як білий липкий порошок.

У нього були часті грибкові інфекції вуха раніше, але плями не чорні, де проблема відбувається. Я купила протигрибковий шампунь, думаючи, що це допоможе йому, я не використовував його ще.

Я просто намагаюся з'ясувати, що це можливо, перш ніж я взяти його до ветеринара. Найближчий вет, що ми не завжди чесні зі мною, тому я зазвичай беру його близько 45 хвилин їзди. Так що я просто намагаюся отримати деяку інформацію, я подивився його в інтернеті і я не зміг нічого знайти.

+835
Leoben 2 лип. 2016 р., 20:30:08

Я є активним користувачем сайту майже три роки (я думаю, це був мій перший SE аккаунт!) І я хотів би дати назад в громади - і я думаю, що я можу зробити як модератор.

Я власник тварини сам (2 кішки) і я дбаю про тварин обговорюємо тут і користувачі, які приходять, щоб запитати і відповісти на сайті.

Домашні тварини не найактивнішим чином, ЮВ, я думаю, це багато в чому є відображенням відносного руху різних сайтах і активізує моя присутність тут в разі обрання. Я теж думаю, що мій великий досвід ДП (я активний учасник на декількох сайтах) плюс тут, я знаю досконально, як це було! І хоча це може здатися нескромним я думаю, що "зробити" що СЕ намагається зробити - допомогти як тим, у кого є питання, ті, хто може знайти попередні питання в майбутньому і забезпечити як можна більший досвід більш приємним для всіх, хто відвідує і перекладачі, і ті, хто щедро жертвують своїм часом, щоб відповісти.

Я не був модератором на сайті SE перед - але я вже модерирую в іншому місці і взяти "легкий, але фірма" підхід. Велику частину часу спільнота виконує ефективну роботу з само-модерування, але я не боюся зробити крок в разі, якщо речі будуть отримувати на руки.

+834
jude joseph 10 бер. 2019 р., 08:54:50

Інші, ніж уникнення, там може бути кілька речей, які ви можете зробити.

Одна річ, яка іноді рекомендується вівсяна, подібно до того, як це рекомендується, щоб полегшити свербіж для людей з вітрянкою. Розтерти його в дрібний порошок, і якщо собака дозволяє, або занурте тварина у воду, змішану з вівсянкою, або протерти тварина (обережно!) з вологою тканиною і трохи вівсянки.

+783
Michael Fiano 25 серп. 2013 р., 22:26:14

Моя собака зараз 19 років і на останньому подиху, зовсім глухих, майже повністю сліпий (катаракта так погано їх видно) і іноді хиткістю при ходьбі, ні я, ні його ветеринару, помітили ознаки того, що йому боляче так я не хочу, щоб він поклав ще, але все ж діє він боявся мене: не дивлячись на мене (що робить його увагу складно) і іноді навіть тіпає, коли я підходжу до нього. Я розумію, що це тому що він думає, що я можу з'їсти його, як зграя буде, коли він добереться до цієї стадії, але це досить важко для мене, він завжди був "болонка" і ніколи не лаяли, так що я не знаю, чому він відчуває себе таким чином, я можу що-небудь зробити, щоб переконати його, що він все ще зі мною в безпеці і зробити його більш комфортним?

+769
user26262 10 квіт. 2019 р., 14:43:54

Неможливо дати вичерпну відповідь на такий непростий проблеми в одному пості. Тому я зосередився на тому, що можна зробити зараз і принесе тобі, сподіваюсь, досить миттєве полегшення щоб впоратися з ситуацією. Я надав посилання на корисні пости тут, а не повторити контент, так як це буде дуже довго, тому я прошу вибачення за це.

Зверніть увагу, що це перший крок у врегулюванні цієї проблеми.

Фон

він як моя дитина, так я хочу спробувати

Це ключове питання у вирішенні цієї. Ця ситуація дійсно є двосічним мечем. Ви знаходитесь на стадії крайньої емоційної вразливості на даний момент, і я не хотів би запропонувати, щоб люди в цій державі хоч щось зробити постійно. Це також і дуже зрозуміло додає тиск, щоб бути в змозі впоратися з такими проблемами. У той же час, це звучить, як ваша собака є джерелом великого емоційного комфорту і це те, що вам потрібно прямо зараз.

Цілком справедливо припустити, що навряд чи, враховуючи його породу, вік і проблеми з поведінкою, що він поїде на те, який будинок ви хотіли б для нього, якщо ви переселили його. Було багато реклами про пітбулів. На жаль, всі пітбулі були одним миром мазані, і це робить його важким для багатьох кар'єра власників бика і їх собак.

Причини:

Ви правильно помітили, що залишилися без нагляду протягом тривалого періоду сприяло породжують таке поводження. Собака не може бути очікується, що протягом 14 годин без вбиральні. Так він поступово звик мочиться поруч з його спить і їсть кварталу, що суперечить природним як функція собак і загальна проблема для собак замкнутих невеликих приміщеннях протягом тривалих періодів, сумно відомий приклад собак з цуценя млина.

Він звучить як активна Собака, і він буде нестерпно нудно вдома на самоті тривалий час.

Краще уникати

По-перше, трохи прибирання в деякі з речей, які були запропоновані, і що ви вже пробували.

не залишаючи воду протягом дня

Це ніколи не бажано для будь-якого домашнього тварини, якщо немає медичних підстав для цього, собаки повинні мати доступ до свіжої води. Крім того, це займає кілька годин для будь-якої води, яку п'ють, щоб зробити його через травний тракт і через нирки, перш ніж стати сечі, так не залишайте воду вниз не є абсолютним рішенням проблеми.

Він ніколи не вчили бути в решетування.

Ми знаємо, що він вирветься з кліті, але я б хотів додати, це не практично, щоб залишити собаку обмежується ящик для настільки багатьох годин протягом дня, коли власник у від'їзді. Ящики краще для сну, транспортування і короткий термін потрібно поставити собаку убік. В якості генеральної стратегії, щоб впоратися з вашою собакою нудьгувати і сумую за тобою, це взагалі не гарна ідея.

Бенадріл, багато людей управляти benadryl, щоб своїх собак, я особисто, як рекомендує дозувати тварин з людської медицині, якщо ваш ветеринар доручив вам зробити це.

Рішення

Не існує легких рішень, які, я впевнений, вам відомі.

Ходьба

Перший порт заходу-це ходьба.

Собака ходок з собакою по три рази в тиждень, хоча хороша ідея, не виправить ситуацію в цілому. Такої великої та активної собакою треба гуляти як можна частіше, враховуючи, що він має вільний доступ у двір.

Ви можете розпочати новий режим, де у вас достатньо вільного часу вранці, щоб взяти собаку на енергійну прогулянку, перш ніж іти на роботу. Трохи пограти з ним, вилучення або йти на повідку куточок, і дайте йому побігати. Дати йому достатньо уваги, словесної похвали і погладжування, дайте йому зрозуміти, як ви щасливі з ним.

У вашому нинішньому емоційному стані це буде найважча річ для вас, щоб реалізувати. Однак, на всіх фронтах, ну ваші пси і ваші власні, ранкові прогулянки для полегшення стану, то для вас обох. Ходьба випускає всілякі відчувати себе добре хімічних речовин у мозку, і хоча він не може змінити ситуацію, це допоможе власника і собаки впоратися.

Точно так само, коли ви повернетеся додому. Це допоможе полегшити деякі з його наболіло енергії і нудьгою.

Стерилізація

Якщо ваша собака вже не кастрированную, зробити так. Як правило, стерилізація допоможе заспокоїти рівнів активності псів. Якщо він не кастрированную, і ви робите це, ви можете знайти деякі з ваших попередніх методів буде працювати краще, коли він кастрированную.

Вихідні

По вихідним, він повинен бути вивезені часто для туалетних перерв. Дати йому багато похвал і це можливість для повторного будинку навчати його.

Цей пост присвячений будинок ламати вашу дорослу собаку , Як я повинен виправити мою собаку, коли я ловлю його пити свою сечу?. Я б запропонував запровадити тут принципи.

Також створити зону для його милосердя, у ванній кімнаті або пральні, де у вас є миються підлогу і процідити. Як ідеал, як це не так, це краще, щоб спробувати скоротити збитки.

Ліки

Хоча немає нічого суттєво неправильно з вашої собакою, він веде себе нормально для собаки з його досвідом, він буде варто візит до ветеринара на консультацію та можливе лікування. Пояснити, що гроші-це складно, так що хороший вет може допомогти надати вам економічно ефективні рішення.

Лікує

Продовжуйте лікує і кістки, вони лише допомагають, щоб дати йому щось робити і є. Дивіться також перестановки в квартирі, щоб забезпечити вашу собаку з харчовими меблями!

Телевізор або музика

Відмінна ідея, це питання переходить у більш докладно про це наскільки ефективно залишати телевізор або радіо, щоб заспокоїти собак, коли далеко?.

Переставляючи в квартирі

Це вимагає зусиль, що це важко для кого-то, хто емоційно виснажений, але буде виплачувати дивіденди. Видаліть всі подушки і портативний об'єкти з квартири, або помістити їх у шафи, або зберігання. Дайте вашій собаці пару подушок, що ви раді за нього сміття і знищити.

У цей момент Ви не зможете зупинити його від руйнування твого сідниці, і це може бути те, що ви повинні терпіти до певного часу. Закрийте двері і тримати це сейфом. Будь-які предмети, як попільниці тощо повинні бути зібрані і поміщені в раковині на кухні або шафі. Очистити всі поверхні, стільниці та мінімізувати вміст, що він сміття.

Висновок

Це не означає повного вирішення проблеми. Це початок, шлях, щоб відразу ж поліпшити ситуацію. Після того, як ви реалізували це, я пропоную вивішувати новий питання з оновленими подіями, тому наступним кроком у цьому проблема може бути вирішена.

+581
L422Y 18 лист. 2016 р., 03:16:46

Аналіз сечі можна припустити інфекцію сечовивідних шляхів, але не обов'язково діагностики. В безкоштовний зразок зловити сечу – який я припускаю, що ви збираєте – є хороший шанс, що ви отримуєте бактерій або клітин у зразку сечі з піхви або препуції. У цьому випадку вас можуть лікувати неіснуючу УТІ. Для діагностики ІМП, ветеринари зазвичай отримують або cystocentesis (голки в сечовий міхур) або зразок сечі за допомогою катетера.

Посів сечі та визначення чутливості необхідний для діагностики інфекції сечових шляхів, визначити, який антибіотик для лікування, і визначити, коли слід припинити лікування. Якщо бактерії, трапляється, стійкий до Clavamox, то ви знаходитеся селекції резистентних бактерій. Ненадо лікувати інфекції нижніх сечових шляхів можуть піднятися до нирок і викликати потенційно небезпечні для життя пієлонефрит.

Мічених дозування Clavamox для лікування ІСШ у кішок становить 62,5 мг на кішку двічі на день протягом 10-14 днів. Найчастіше етикетка більш високі дози використовують ветеринари. Очевидно, для дуже маленьких або великих кішок ця доза повинна бути скоригована на ветеринара рекомендацію.

+576
MixMain 30 квіт. 2010 р., 17:52:28

У всіх власників кішок є? У світі поширеність toxomoplasmosis становить 33%, тому це дуже часто. Навіть якщо це нібито безсимптомно і нешкідливий Я читав журнальні статті вважають, що інфекція може викликати зміни особистості й суїцидальна поведінка. Він буквально бере на ваш мозок, і це назавжди. Лікування немає.

Оскільки рівень санітарії, як правило, досить високо в західних країнах, найпоширеніший шлях передачі інфекції-це котячий корм. Оскільки власники кішок чистити котячий корм кожен день, вони можуть мати захворювання?

+574
Sagnik Banerjee 6 груд. 2011 р., 13:44:01

Ні, класти ліки навколо рота не вистачає для більшості кішок.

Моя літня кішка приймає свою змішану зі своєю їжею. Він не любить смак, але ми даємо йому невелику кількість їжі з ліками, у ньому насамперед вранці, коли він дуже голодний. Після того, як він поїв, він отримує залишок свого сніданку без будь-яких медикаментів. Він навчився їсти швидко.

+526
pypyad 11 січ. 2018 р., 09:27:33

Ну, я збираюся припустити, що ветеринар/хірург виписав табурет для пом'якшення процедури. Це досить поширена для цієї операції, так як собака явно збирається бути дуже ніжним регіоні та розм'якшений стілець може зробити його простіше для собаки, щоб пройти всі фекалії.

Так що, якщо це є істотним джерелом фекалії на основі несете під час фази зцілення, то коротка відповідь-так, це пройде. Тримаючи табурет пом'якшилася до легкого проходження тонка грань між м'якою і трохи підтікає. У мене схожа проблема з кішкою, яка мегаколон і делікатна робота, що іноді призводить до неприємних їдалень для очищення навколо будинку.

+518
koe 14 жовт. 2017 р., 22:17:52

Близько трьох днів назад, моя собака підходить до води страву, як він хоче пити, але танців навколо нього, наче він боїться чогось. Він, нарешті, пити, але після дратує пекло мене з десяти до двадцяти хвилин ниття.

Він, напевно, всі інші речі, як кути на тверду підлогу, двері, які не відкрити досить широкий, ... ви знаєте, як собаки. Він веде себе так, що навколо вода блюдо.

Тому я думаю, що щось сталося. Може бути, вода пішла в ніс або щось, і він звинувачує блюдо. Я вилила воду на ідентичний страву, і він пив таблетки від старе блюдо, не замислюючись, але він побоювався нове блюдо.

Я можу що-небудь зробити? Є інші ідеї?

+491
Pearl crunkhorn 15 вер. 2017 р., 18:47:12

У мене дуже маленький бак, який я скоро заміню, з я думаю, 40г танк. У мене була бета, і минулий день я купила кілька риб, яких тільки placus, 5 крихітної риби, і дві равлики пережили війну, навіть інший вид чистіше акваріум, який я не знаю, чи ім'я не вижив...

У мене два виходу повітря помпою, а дуже маленький фільтр, який бере воду знизу, а викид зверху. я не впевнений, що ці цифри, але це говорить Ф. Макс: 500Л/год І про повітряною помпою: вихід повітря: 2×4 л/хв

Після моєї смерті Риб, Я шукав кілька речей, і я прийшов через інші речі, як равлик потрібна рН близько 7, я думаю, або такі терміни, як nitrot або щось подібне, та інше... Та інші, де я чув, що жінка говорила про неї багато риби загинуло через placus який я завжди думав, що вони чисті, але це, здається, у них більше відходів, що може призвести до смерті на інші... Значить, велика риба вимагають заміни води в короткий пріод з прикріпленим фільтром? які пристрої мені потрібно, щоб тримати їх живими? і який їхній пріоритет. коли потрібно міняти воду? мені потрібен живої рослинної середовищем, і якщо так, то як воду замінили? Я думаю, що мої равлики є Pomacea canaliculata типу, я повинен підняти рівень каменю в якийсь момент, щоб вони могли виходити з води, як я хочу їх збільшити? і це може відбутися в середині бака, так це розділити бак на дві частини, тому що равлик не стане принадою?

Я BeLeave я сказав багато речей, не відповідати на них по одному, але щоб зрозуміти мої потреби від цього питання.

Останній постріл з мого невеликого акваріума(до смерті риб): Що стосується фото, як швидко я повинен замінити мій танк, я можу чекати наступного місяця (20 день в моїй країні). enter image description here в даний час равликів, plocus, бета, і ті, на вершині живі.

а щодо ігор, я не річ, яку я можу собі дозволити більше 40 м, що може зрівнятися, і, скільки слід приймати, що вони можуть з-існувати. я знаю, що це трохи загальні, але я не знайомий з рибами, як ви так що я можу дізнатися кілька назву.

+487
Darkhogg 11 бер. 2011 р., 04:28:34

У мене є дуже мила 3-річний чоловік ганчіркова лялька, і я люблю його. Однак у минулому році було важко, тому що я втратила дитину і впала у важку депресію, що я ще не оговталася від. На щастя мої сусіди втрутилися і дали йому увагу і любов, він прагне і потребує. Я відчуваю себе жахливо, тому що до цього він був моїм постійним супутником. Я працюю з дому і він ходив за мною весь день. Тепер він стежить за моїми сусідами весь день (що цілком зрозуміло). Він буде нявкати і просити уваги і я заїду за ним і обіймає його, поки він не буде готовий відпустити з обіймів. Як я можу відновити мої стосунки з ним?

+460
Zsolt Safrany 6 трав. 2015 р., 13:12:12

Я вирішив прикривав тераріум в пластик я знайшов у Lowes. Він, здавалося, був настільки щільним, що він блокує хімічні речовини, що я думав. Як-то раз я обернув його навколо тераріуму, я записав це все закрити так, що він був опечатаний, що не потрапила всередину.

Я можу сказати, це спрацювало, тому що винищувач використовувати занадто багато лаку, і там була плівка слизу на всьому. Коли мені зняли пластик, бак не було ні слизу, ні навіть запаху.

Все-таки, щоб бути безпечним, я очистив все це справа з холодною життя (я думаю, що це зустрічається тільки на Середньому Заході США), який є чистячі спрей для тераріумів. Це дуже добре спрацювало. Я нехай запах очищення повітря і поклав мій бородатий дракон, і не було ніяких побічних ефектів.

+454
user2623278 13 бер. 2016 р., 21:57:00

Я встановив невидимий паркан 3 місяці тому і розміщені прапори всіх навколо кордону близько 10' нарізно. Він взяв мою собаку кілька попереджень від вібрації комір, щоб дізнатися, що вона не перетнути прапори. Вона не носити комір, так як через тиждень після встановлення паркану, і вона ніколи не перетнув лінію після. Я тренував її кожен день, йдучи навколо кордону прапора. Я тільки що отримав її кори комір і сподівався, що вона буде вчитися так само швидко, так що їй не доведеться носити його.

+388
called2voyage 20 квіт. 2011 р., 12:02:12

Кошенята мають черв'яки, поки не доведено протилежне.

Деякі глисти (наприклад, аскариди) можуть передаватися від матері до кошеняті через молоко.

Інші черв'яки приходять з ковтаючи фекалії.

Інші черв'яки приходять від пожирання гризунами або дрібну здобич.

Стрічкові черв'яки зазвичай надходять з-за проковтування бліх і блохи є дуже поширеними у кошенят.

Так як ви знаєте, мати була глистів, обов'язково з'ясуйте у ветеринара, які черв'яки. Потім ви можете переконатися, що всі кошенята проходять дегельмінтизацію з відповідним dewormer для цього виду хробаків. На жаль, неможливо сказати, наскільки ймовірно, що це ваші кошенята будуть заражені, не знаючи типу черв'яків мати.

Глисти дуже поширені в кошенят, які чомусь дегельмінтизації є звичайною частиною першого відвідування ветеринара вашого кошеняти. Немає жодного dewormer, який буде охоплювати для всіх черв'яків. Є ще шанс, ваш кошеня буде Вам глистів, навіть якщо мати була дегельмінтизацію і зберегти навколишнє середовище в первозданному вигляді, – але це чомусь кошенята регулярно дегельмінтизацію кілька разів.

+387
chickenricekid 22 лист. 2010 р., 15:00:31

Може собаки справді помру, якщо вони їдять занадто багато шоколаду? Є наукова причина, чому цуценят робити нахил голови-що?

+358
Learning2Mine 14 черв. 2011 р., 07:20:58

В крайньому випадку з більше нічого немає, чому не використовувати пісок зараз? Він б'є їх, використовуючи ваші килими або постільна білизна в якості туалету. Chewy.com і Amazon може доставити сміття прямо до вашої двері, жувальні протягом 2 днів зазвичай. Удачі!

+336
Thomas Never 11 лист. 2017 р., 17:44:09

Більшість племінних рекомендації, здається, відсилають в кінцевому рахунку до продовольчої і сільськогосподарської Організації Об'єднаних Націй книга Кролик: тваринництво, охорона здоров'я і виробництво.

Перші фолікули з'являються на 13-й день після народження, і перші порожнину фолікулів приблизно від 65 до 70 днів. Не здатні злучатися перший від 10 до 12 тижнів, але як правило це не дасть овуляції. В початок статевого дозрівання сильно різниться з:

 • порода: статевий скоростиглості більш розвинений в малих і середніх порід (від чотирьох до шести місяців), ніж у великих порід (від п'яти до восьми місяців). В Європі взагалі зараз на парі 120 130 днів і показники народжуваності-це добре;
 • розвиток тіла: скоростиглість йде рука об руку з швидким зростанням. Не годують досхочу досягти пубертатний період на три тижні раніше, ніж інших немає того ж штаму отримувати лише 75% від тієї ж щоденний корм. Розвиток тіла останнього теж відкладено на три тижні.

Як правило, досягти статевого дозрівання, коли вони зросли до 70 до 75 відсотків від їх зрілих вага. Однак, як правило, краще почекати, поки вони досягають 80 відсотків від їх маси дорослої тварини, перш ніж розводити їх. Ці відносні Терезам не слід вважати абсолютними порогами для всіх кроликів, а обмеження застосовуються до населення в цілому. Сексуальні поведінки (прийняття в'язки) з'являються задовго до можливості овуляція і виносити сміття. Така поведінка не повинно розглядатися заводчик як ознака статевого дозрівання, але як неповнолітніх грати.

Виділено мною. Я не впевнений, що дослідження на цей номер приходить (є бібліографія, але немає ніяких ознак того, що заяви отримані від посилань, і багато з них не англійською, тому я не можу навіть здогадуватися). Ця книга, здається, були в широкому обігу не менше 30 років у різних формах, тому що я часто знаходжу його в заслання з різними датами.

Я знайшла одне дослідження, яке подивився на вік і маса тіла при першому осіменінні (і взаємодія цих двох факторів). Століть вони подивилися, склали 14,5 і 17,4 тижнів, так що це не пояснює, чому деякі джерела перевагу, як багато хто, як 6 місяців. Це дослідження показало:

Не годували обмежувально і осеменяли в 14.5 тижнів були занадто незрілими для розмноження. У них, вага тіла був низьким (3,2 кг), розвитку протеїну не був завершений, і статевого дозрівання характеристики були бідні.

І

У 14.5 тижнів і досхочу годівлі в період вирощування, більше 70% цього ніяк не досягти оптимальної маси тіла 4 кг. Розмір посліду ці ж скоротився на 1.4 комплект.

(годування досхочу означає, що вони дали стільки їжі, скільки хотіли, в буквальному сенсі це означає "за бажанням")

НГО осіменених у 17,4 тижня обтічну форму краще, ніж ті, у 14,5 тижнів, тому що вони були більш зрілими і не довелося розділити свої сили між власного зростання і зростання своїх дітей.

Годували досхочу не осіменених в 14,5 тижневого віку, набрали вагу в першої вагітності і першого періоду лактації. Конкурс поживні речовини між зростанням тіла і виробництва повинні бути вчинені, і в результаті в невеликих послід і зниження виробництва молока, ніж обмежувальні ФРС робить осіменених в 17,5 тижневого віку. Був зроблений висновок, що молоді не слід мати масу тіла близько 4 кг при першому осіменінні в оптимізація розміру посліду.

У довгостроковій перспективі застосування даного дослідження визначається як

Стратегії виховання впливає лише на розвиток ваги тіла, споживання корму у першому паритету. Довгострокові ефекти більше трьох паритети були відсутня норма вибраковування не постраждав.

Автори припускають, що причина, вони не бачать ефект на другому і третьому співвідношеннях може бути тому, що вони не мають достатньо великий розмір вибірки, або тому що немає ніякого впливу на більш пізніх співвідношень. Є невелике збільшення показника відбраковки при цьому розводять молодше, але це не достатньо, щоб бути статистично значущим з зразком розмірів, які вони використовували (це було досить малого зміни, які могли б бути через випадковості).

Ці дослідження доступні в інтернеті

Праці 8 - го Всесвітнього конгресу –Кролик 7-10 вересня 2004 – Пуебла, Мексика Спеціальний Документ. РОЗМНОЖЕННЯ МОЛОДИХ САМОК РОБИТЬ. ROMMERS Ж. М. веб-посилання

Я не знайшов яких-небудь досліджень, обговорення чекають більше, ніж 17.4 тижнів.

+319
Gilbert Allen 8 квіт. 2019 р., 05:54:06

З інформацією, зазначеною в питанні та коментарі, я б сказав, що брати їх на прогулянку по околицях у їх поточної конфігурації. Розмістити їх в машині в саме тіньовий місце можливого (де ви хочете, щоб мати їх на своєму 1 годину їзди або покрити їх якщо тінистому місці не варіант) і подивитися, як вони обробляють поїздку по околицях. Якщо їх поведінка здається нормальним (не боїться трясіння, або бігати навколо клітини колами або намагався звільнитися), я б сказав, що їх добре йти! "Тест-драйв", Якщо ви будете.

Але, так як ти не введення їх в нову клітку, відокремлюючи їх один від одного (комфорт), і дати їм однакову кількість уваги, і диск Не годин або в незручній обстановці (кондиціонер/обігрівач) разом із ними буде їх інтересах. Перші кілька тижнів у вас є домашня тварина деякі з найбільш важливих періодів для облігацій, особливо для тих, хто соціальні істоти, як щури. Вони отримають більше уваги, ніж якщо б залишили вдома, і ви зможете місце прибрати свої клітини і дати свіжої їжі і води щодня, інакше можете отримати, якщо залишити вдома. І оскільки вони вже звикли до людських рук, ви не хочете, щоб дізналися комфорту зникнути, або повернутися назад.

Принести з собою всі свої зручності (те ж постільна білизна, їжа, гризти палички і іграшки і т. д..), і переконайтеся, що коли ви кладете їх в машину свою пляшку води розташований таким чином, щоб він не перекинув або протікати. Тримати замок на корпусі, тому вони не можуть вийти, якщо їх клітини вже укладені, звичайно), і перевірити їх кілька разів протягом їзди, не дістаючи їх з клітини.

+306
user48789 25 лип. 2017 р., 19:02:38

Коли я прочитав Ваше запитання, я подумав про дві речі: Стрес може виразно активізувати базових або попередньо існуючі умови. Як сказано у Вікіпедії по посиланню вище, "з нуля refex-це відповідь на активацію сенсорних нейронів, чиї периферійні термінали, розташовані на поверхні тіла." Якщо ваш щеня має основне захворювання, будь то помітно чи ні (в будь-якому місці від укусу комахи, але не обмежуючись сухої шкіри, алергічний дерматит, дріжджі, стригучий лишай, алопеція); стрес-реакції в його організмі будуть стимулювати neurofibrils ака нервових волокон вже впливає на стан шкіри, викликаючи свербіж, або зробити його гірше. Це також може статися, якщо немає попереднього стану. Стрес і тривога, в кінцевому рахунку, впливає на нервову систему вашого цуценя. Коли ваша собака відчуває занепокоєння, які вони виробляють гормони стресу, такі як допамін і адреналін. Ці речовини посилають повідомлення через нервову систему через нервові клітини. Нервові клітини спілкуються з м'язової клітини і м'язової взаємодіяти з клітинами шкіри, викликаючи рефлекторний нуля ви говорите. Деякі з моїх відповідей про стресових гормонів у собак були знайдені тут: http://www.doglistener.tv/2015/05/stress-in-dogs-what-we-cant-see/

Ще одна ідея, яка у мене викликає алергії за рахунок зміни: є ряд речей, які в нових умовах, які можуть викликати алергічну реакцію, тобто випадкових подряпин. Ваша собака може бути піддана allergins це проникнення або обмін на інших собак корм або ласощі, шампуні, спреї, актуальні ліки, або кошти на постільні приналежності. Там також може бути цвілі і борошнистої роси в будинку, бліх або кліщів, що залишилися від попереднього орендаря або інша собака. Навколишнє середовище за межами будинку, можливо, буде відрізнятися від попередніх більш широкий спектр дії на трави, пилок, полинолистої і т. д. (Не впевнений, якщо ви переїхали в інший район, місто чи держава). Це може бути незначна, також пояснюючи, чому це не постійне дряпання. Ось посилання на дод. алергенів і що робити, якщо ваша собака має алергію: https://www.cesarsway.com/dog-care/allergies/allergies-what-you-need-to-know Більшість алергічних реакцій не обмежується певному місці (якщо він тільки рефлекс подряпини на його задній, наприклад), але блошиний дерматит або починається короста почнеться в певну зону його тіла.

Хоча я впевнений, що перша частина моєї відповіді, реакції на стрес, що ти собака має справу, вона може бути цікава, щоб досліджувати інші можливості. Хороший і цікавий питання!

+272
lbastal 22 бер. 2010 р., 04:53:01

Моя Бетта риби не їсть з минулого тижня. Він занурюється на дно бака і бляклі кольори. Яке рішення?enter image description here

+257
MountainFury 3 черв. 2012 р., 18:39:38

Чому дорослі собаки вбивають цуценят? Це тому, що цуценя приходить на територію дорослого собаки, тому вони їх вбивають.

Протягом багатьох років я тримав мою вуличних собак, одна собака-це домашня тварина, вона завжди в моєму будинку, 2 інші собаки аутсайдери. Ці 2 аутсайдера собак завжди вбивають цуценят.

Всякий раз, коли щеня мого власного вихованця, або будь-якої іншої вулиці цуценя знаходиться поруч або навколо більшість собак вбити їх. Аналогічно інші собаки теж вбивають інші щенята.

Чому не дорослі собаки розуміють, що цуценя-це дитина?

Тільки минулого тижня мій щеня був убитий 2 вуличних собак. Я просто йду до нього, але вони вбили всього за 5 секунд. Там не було жодних тілесних ушкоджень на тілі мого цуценя, лікар сказав мені, що вони обидва свердлять його легких, так що він помер всього за 5 секунд. :(

Керуючись Zaralynda , я задав ще одне питання "як їх врятувати."

Будь ласка, ознайомтеся з Будь лікування ми можемо врятувати цуценят б'ють дорослих собак?

+254
Arif Reza 9 серп. 2013 р., 11:10:01

Моя собака дитину в ліжко, якщо я кладу ковдру або подушку там він теж дитя і поос над моїй кухні, коли я на роботі. Він дворічний бульдог. Він був кастровано і ветеринари перевірили його на наявність інфекції або сечі і все ясно. Деякі кажуть, що супутниця, тому що він може бути в стресі, але я б будь-які пропозиції, перш ніж я йду вперед з іншою собакою для нього

+217
Chaostime 6 бер. 2018 р., 22:08:28

Припускаючи, що мій вихованець кролик виживає ботулізм отруєння, що процес відновлення виглядає? Я досліджував багато, і ні я, не знайшовши, або не розбираючись в деталях.

 1. Тварина заковтує ботулотоксин
 2. У 6 - 36 годин тварина починає проявляти, але може бути як в кінці 10 - 30 днів
 3. Симптоми у вихованця, як правило, спадний параліч, спочатку голову або шию, потім передніх кінцівок і т. д. Нерви пошкоджені токсин.
 4. Лікування включає в себе антитоксини (проблематично) та/або паліативної допомоги, так як нерви відновлюються даний момент часу.
 5. Відновлення...
 6. Тижнів до місяців вихованець має повне або майже повне відновлення.

Я не знайшов нічого про твердий крок 5, "відновлення..."

 • Відновлення низхідною (керівник стає краще перше), міняються місцями, чи взагалі?
 • Є віхи в процесі відновлення (тобто коли це трапиться, тим краще)?
 • Які найпоширеніші труднощі, які необхідно подолати?

У рецензованому дослідженні множинних відновлень у організмі людини та інших тварин було б здорово, але я не можу знайти і не думаю, що він існує. Найкращий відповідь буде з досвідом, бажано з більш ніж одним випадком.

+183
robs 16 бер. 2010 р., 04:11:45

З мого особистого досвіду з цією хворобою, я б не виключав синдром гіперчутливості кішок/СЗХ/гіперестезії, тому що вона не завдавати собі каліцтва.

Мій кіт кілька років тому розробили відкат річ шкіри, і хоча вона, здавалося, турбували його я проігнорував проблему кілька місяців, тому що це не викликало жодних проблем у той час. Проте одного разу вранці я прокинувся і побачив величезне криваве місиво, тому що вона була разжевана до підстави її хвоста абсолютно на рівному місці. Я звичайно ж узяв її до ветеринара, але проблема з FHS полягає в тому, що це не завжди очевидно, що вони не байдужі. Мій бідний котик зробив зовсім трохи потерпіти під час цього випробування, все стало настільки погано, що їй довелося надіти конус і дитячий одяг 24/7, тому що вона була така нервова і навіть напади. Ветеринар сказав, що блошині укуси зазвичай викликають, але це може бути буквально будь змінної середовища, які можуть бути пусковим неврологічний синдром. Я настійно рекомендую нашийники seresto щоб усунути можливість блошині укуси (тільки бліх я знайшов 100% успіх з моїми котами). Моя бідна Кітті не чутливі до блохи, хоча, в результаті, ми виявляємо, що вона має серйозні харчові алергії і поставивши її на спеціальну дієту, вирішити всі її симптоми і домоглася повного відновлення.

Я буду тримати закрити очі на неї і не виключаю можливість цього захворювання. Я не можу рекомендувати достатньо отримувати повний аналіз на алергію зробити, якщо її симптоми стають гірше, і ви на 100% впевнені, що це не блохи. Я прострочив отримання аналіз крові на моїй кішечці зробили тому що у мене не дуже багато грошей, в той час, але я дуже хочу, щоб це сталося рано, тому що вона дуже страждала від цього.

+150
user3283587 9 бер. 2018 р., 19:18:14

По посиланню, що дав afaf12 має хорошу інформацію. Є кілька способів, щоб йти про введення, але я б запропонував наступні кроки:

1. Щеплення: перед будь-яка взаємодія може виникнути, ви повинні взяти кошеня до ветеринара і зробити всі необхідні щеплення кошеня. Також, коли кошеня вже достатньо дорослий, ви повинні отримати його/її стерилізувати і як можна швидше каструвати.

2. Виправити номер на кошеня: Якщо ви вирішите зробити це, кошеня повинен залишатися в квартирі. Всередині кішки в середньому живуть до 16 років. Вони навіть можуть жити тепер в їх 20-их. Зовні кішки, однак, мають середню тривалість життя на 4 роки. Виправити номер на кошеня з їжею, водою, лоток, ковдру, щоб спати, багато іграшок, що-небудь дряпати, а висока котяче дерево (досить високий, що кішка може бути на вищому рівні і ваша собака не може дістатися до котенка). Ця кімната стає місцем безпеки кошеня, де кошеня може бігати і відчувати себе в безпеці. Коли собака в будинку, кошеня залишається в кімнаті з закритими дверима. Звичайно, ви йдете в частіше, щоб погладити і втішити Кітті. Однак, не дозволяйте собаці в цей час. Ваша собака може відчувати запах кішки під дверима.

3. Кошеня досліджує дім без собаки: у той час як ваша собака знаходиться поза, дозвольте кошеняті вивчити ваш будинок. Це допоможе кошеняті відчувати себе в безпеці, коли прийде час зустрічі з собакою. Є кілька сесій, де кошеня отримує, щоб оглянути будинок, так що він/вона може запах по всій місце. Будьте впевнені, щоб покласти кошеня назад в кімнату, перш ніж собака приходить знову в дім.

4. Лікувати час: почати годувати вашу собаку лікує на зовнішній стороні дверей для кошеняти місце. Це допоможе йому зрозуміти, що, коли він чує кішка, він отримує щось хороше. Робити 2 рази на день, поки ваша собака зупиняється гавкіт, коли він чує кішка або бачить лапи кошеня вийти з-під дверей.

5. Запах передати: тепер, візьміть одну з ковдри котик спав на, і покласти його куди-небудь, де собака буде відчувати запах його часто. Це допоможе йому звикнути до запаху кішки.

6. Контрольовані зустрічі: коли ви відчуваєте, що ваша собака комфортно з котячий запах і більше не гавкала на кошеня, це час для контрольованої зустрічі. Тепер ця частина може бути складно, оскільки ваша собака-німецька вівчарка. Вам потрібно отримати якусь ворота, що ваша собака не може перестрибнути або збити. Потім помістіть собаку за ворота. (Все це робиться всередині будинку.). Нехай кошеня вийде з кімнати, і нехай кошеня підійшов до собаки, як він відчуває себе комфортно. Я хотів би запропонувати вам залишитися за воротами з собакою перші пару раз, так що ви можете втішити його і дати йому ласощі. Ми повинні зробити це на увазі вашої собаки, що, коли я бачу кошеня, я вам щось хороше. Спробуйте ці зустрічі раз на день.

7. Собака на прив'язі: коли ви відчуваєте, собака і кішка, які ігнорують один одного або один до одного, пора на зустріч до прогресу. Місце висока котяче дерево в головній кімнаті ви зазвичай проводите більшу частину свого часу. Поставивши кішку на нього, так що кошеня знає, де вона знаходиться. Поставте собаку на повідку, що ви тримаєте щільно, взяти дитину ворота вниз, і нехай собаки і кішки продовжують взаємодіяти в кімнаті з кішкою, деревом. Якщо собака погано реагує, зупинити зустріч. Це де кішка дерево стає важливим. Кішка може піти і відчувати себе в безпеці.

Як ви можете бачити, цей процес вимагає часу і терпіння. Однак, будь-ласка, не поспішайте цього процесу, або вони не можуть ужитися. Протягом всього процесу, коли собака чує або бачить кошеня, нехай ваша собака знає, що він ваш улюбленець. Це дуже важливо.

Я знаю, що це багато інформації, але це трудомісткий процес. Бажаю вам, вашій собаки, і ваш новий кошеня щасливого та мирного пригода!

+148
Korneel Bouman 4 трав. 2019 р., 19:38:26

Про послух спортивне змагання, де собаку навчають виконувати ряд вправ на послух (каблук роботі, запах дискримінації, тривалих падінь і т. д.).

+147
Conways123 20 бер. 2016 р., 06:58:22

Варіанти лікування в цьому разі є не тільки суспільства, але і дорого.

Якщо це спадкове, то хоча немає ніякого лікування, будьте впевнені, що ваша кішка в порядку. Ви можете перевірити Магазин зоотоварів на цю інформацію.

В іншому випадку, згідно інформації, наданої вами у ваших коментарях, вашої кішки стан серйозне.

Після виключення інших можливих причин згідно інформації, наданої вами у ваших коментарях, ваш кіт швидше за все був гіпертиреоз. Однак інших захворювань, таких як діабет, рак і ниркова недостатність також можуть бути причинами.

Однак це рідкісний стан для 9-місячний кіт, так як ці захворювання в основному спостерігаються у літніх кішок.

Для діагностики цукрового діабету аналіз сечі, необхідні загальний аналіз крові і біохімічний профіль сироватки.

Аналіз сечі, аналізи крові та клінічні ознаки використовуються для діагностики ниркової недостатності.

Аналізи крові, фекалій, випробування, рентгенографія, УЗД і ендоскоп використовується для діагностики раку кишечника.

Зазвичай ці три умови перше виключена перед початком тестування для гіпер thyroidism робиться.

Збільшена щитовидна залоза в області шиї досліджують для фізично. Тести, як панелі біохімічний аналіз крові та аналіз на рівень гормонів щитовидної залози робиться.

Лікування включає в себе один або комбінацію препаратів, терапія радіоактивним йодом, хірургічне втручання і дієтична терапія.

ПРИМІТКА: Я НЕ ВЕТ

Дивись краще ветеринара як можна швидше. Час зараз вирішальне значення.

+107
Rogier van der Heide 21 серп. 2016 р., 03:36:44

Це може бути дуже небезпечно....

Витягувати будь-які предмети з пластику, які можуть бути цікаві-це ваш кращий ставку.

Після цього мазати інші неприємні речі можуть допомогти, але вимагає більше зусиль і не може працювати також. Більшість кішок знайти цитрусовими маслами, щоб бути "неприємним", тому терти елемент з цитрусовою цедри може зробити це, здається, "огидним", принаймні, більшість кішок.

Я думаю, що це буде дуже важко "навчити" його не їдять пластик. Я думаю, що він пахне як деякі жирні речовини (які кішок люблять). Ви можете бути в змозі отримати його, щоб зв'язати простирадла і ще багато чого з чимось не займатися. Ви можете лаяти його, коли він іде після елемента повинна бути негайною чи він не знає про що мова).

Удачі.

+52
Fenkiou 15 січ. 2016 р., 00:18:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil