Як я можу допомогти моїй хворий леопард гекон?

Два роки тому мій брат отримав улюбленця леопарда гекона. Ми все ще не знаємо підлогу, але я скажу йому.

Протягом двох років він був у порядку і виглядав здоровим був товстий хвіст і їв нормально. Єдина проблема була в тому, що його клітини не вистачає, прохолодний вологий приховати, і тільки тепла суха шкура, і ми рідко навіть покласти кальцію на його харчування і в основному його годують борошняними хробаками. Крім того, що все інше було чудово. У той час я не знав, що його клітка була не настроєно належним чином, і він мав доповнити цвіркунів, тому що він був абсолютно здоровий, тому я не займався дослідженнями, і він був мої брати тварина не моє і мені було всього 13, так що це було дійсно татова робота не моя. В кожному разі, за останні кілька місяців він приступив до парші вгору, з'являються виразки, схуднути, перестати їсти, замість того, щоб лити все відразу він просто постійно линятимуть частин шкіри, схоже, деякі з його кісток можуть бути зламані, або кінчики деяких пальців можуть бути відсутніми важко сказати. Мій батько взяв його до ветеринара і все вони робили, було дати йому вітамінні уколи і скажіть нам купати його два рази в день. Я також почав робити мої власні дослідження і зроблені деякі коригування, які повинні допомогти йому. Я побудував тимчасовий вологий і прохолодний, заховати його в тому, що він любить більше, ніж його теплий приховувати, я його купала у теплій воді щодня, я поклав мокру ганчірку на себе частину його танка, щоб збільшити вологість, а так як він не їсть, я почав годувати його цієї медицини, що, як всі поживні речовини і калорії, він має і для збудження апетиту, так що він почне жерти живих комах знову.

Навіть після цих коригувань він не стає краще, і я не знаю, що робити. Я повинен отримати його присипляють, тому що я думаю, що йому боляче чи що? Також Мій тато дешево і не взяти його до ветеринара або купіть нічого зайвого.

Що я повинен робити ?

Картина мого хворого леопарда гекон, його клітина виглядає неакуратно, але я чищу його щотижня саме з порошку кальцію і мертву шкіру

1]

+529
saitheja pamula 25 трав. 2015 р., 16:54:30
29 відповідей

Протягом дня, мій 3-річний боксер/Корсо буде помилка, щоб я дозвольте мені знати, він повинен вийти. Вночі він просто виходить на килим, не даючи нам знати. (Я чуйно сплю, так що я б прокинутися, якщо він прослуховується) як я можу змусити його сказати нам, що він повинен вийти після того, як ми лягли спати?

+990
asadali 03 февр. '09 в 4:24

Можна використовувати гліцерин, щоб допомогти ваш гекон сарай? Я використав його на бірманський пітон, що не проливали шапки на очі якийсь час. І це дуже допомогло. Ви думаєте, що це так само безпечно?

+827
Marc Rosenberg 18 лист. 2012 р., 01:04:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Моя собака дуже сухий і пухирі на його шкірі. Пробував йти до кількох ветеринарам, але не сильно змінилася. Я в основному годую його домашньою їжею, в основному овочі і іноді пакет їжі(раз в тиждень). Я з Індії і прийняв цей щеня з вулиці. Зараз йому 1.3 року. Є кілька фотографій його точне стан зараз. У нього дуже мало залишилося волосків, який приходить, але потрапляє в дуже короткий проміжок часу. Деякі ліки, які я йому дав. 1 - енрофлоксацин, 2 - Івермектин 3 - Nutricoat (сироп) 4-просте тварина, 5 - Гімалаї Лів-52 6 - Бенадріл 7-цетиризин і декілька більше, що я не пам'ятаю зараз назви. Кілька з них спрацював, але потім знову почалося. Мені потрібні пропозиції, як я не можу бачити його страждання таким способом. Будь ласка, допоможіть

ось деякі його фотографії.

enter image description here enter image description here

+721
GoingHome 16 трав. 2018 р., 14:12:05

Прісноводне занурення-це звичайна практика для лікування багатьох паразитів, а також в якості запобіжного заходу перед впровадженням нових риб (особливо дикі зловили).

Що з прісною водою діп?
Більшість морських риб віддають перевагу солоність в районі 1.024 проміле. Дрібні організми чутливіші до цього вимогу, особливо різкі коливання; тому ми приймаємо прісної води, який має аналогічні параметри і в будь-якій іншій області (а саме, температури і рН) і занурте рибу в ньому на кілька хвилин. Він нешкідливий для риб, але й інші організми не можуть терпіти hyposalinity.

Моє Питання
Якщо цей шок параметр є життєздатним методом для лікування морських риб, чому це не так для прісної води?

+665
Klyda Flanders 22 черв. 2015 р., 16:56:09

Наш сусід недавно отримав нову кішку - це ще досить молоде. Нещодавно зайшовши в наш сад і, сидячи в кролика бігати і активно дивиться на них. На даний момент, принаймні, наші кролики, здається, зовсім не турбує кішку, навіть якщо це менше, ніж у футі від них. Це може бути тому, що вони обидва більше, ніж кішка або вони просто дуже ледачі.

Варто мені хвилюватися з приводу такої поведінки? Треба щось зробити або це вважається нормальним соціальної взаємодії?

+636
Arbind Kumar 25 вер. 2015 р., 13:24:52

Є кілька речей, які ви можете спробувати, щоб отримати співіснування.

1) покласти одну в переноску і нехай інші ходять навколо нього і нюхати його, потім увімкніть хто перевізник і хто ходить.

2) взяти ковдру з кожного з них і поставити його в тому ж просторі, як противна кішка. Це дозволить зробити їх трохи звикли до запаху іншого.

3) є спреї, які усувають територіальної ароматів від будинку. Використовуйте це в районі, який ви плануєте мати їх задовольнити, а також власних місцях. Коли вони зустрінуться, вони будуть на рівній місцевості.

Я настійно рекомендую мати кілька ящиків для сміття і кілька тарілок. Хоча через деякий час вони можуть поділитися в будь-якому випадку, вони не повинні бути змушені. З підстилкою, важливо мати кілька місць або велику коробку в будь-якому випадку, як ви тепер будете мати в два рази більше, використовуючи їх і потрібно буде більш чиста підстилка, щоб не підкреслити їх.

Мої батьки і я у кожного є кішка, і один з них намагається напасти на шахті всякий раз, коли вона бачить її (вони відділені інакше). Щоб зробити їх більш звикли один до одного, ми провели кішка моїх батьків (щоб переконатися, що вона не може атакувати, але у неї все ще є ноги на землі) і відкрив двері з моєю кішкою. Вона любить простір, тому вона блукала навколо нас і моїх батьків кіт для небагато, у той час як їх кішка зашипіла і спробувала вирватися, потім ліг і просто дивився. Він працював добре, але це залежить від однієї з кішок, не мають проблем з іншими.

Удачі!

+619
Arshadtoor 31 серп. 2018 р., 19:19:28

Мене покусали, на мій ніс, майже 1-місячного щеняти. У мене була подряпина. У мене було кровотеча на деякий час і потім перестав. Я застосовував спирт на місце.

Я не знаю, чи є у цуценяти сказ чи ні.

Тепер моє питання чи потрібно мені відвідати лікаря?

Також потрібно взяти цуценя до ветеринара?

+574
Armin Nikdel 3 лист. 2019 р., 15:20:55

Нещодавно я бачив двох котів під моїм вікном. Вони доброзичливі і має комір і належить сусідам. Я хочу переконатися, що інші кішки є їжа і це добре, але у мене немає ніяких кішок. Чи буде це добре для зараз, щоб нагодувати його собачої їжею. Також будь-які коментарі на що робити, тому що мене турбує те, що кішка належить, але без коміра. Я повинен спробувати годувати його?

+544
Hayato Tanimoto Asamiya 24 лист. 2012 р., 01:35:01

Нещодавно я прочитав в блозі про шкоду ширяння навколо кішки. Очевидно, ковтаючи електронна сигарета рідина може бути серйозної аварійної ситуації, але в пості також йдеться:

Крім того, кішки, які проживають разом з людиною, який рослин піддаються секонд-хенд аерозолів з парів, що видихається в повітря. Ці частинки можуть також селитися у домашнього пилу. Як кішки приходять у контакт з частинками, вони будуть ковтати їх через догляд за собою.

У мене є друзі, які використовують електронні сигарети без нікотину, щоб зменшити свою залежність від сигарет (у них усна звичка). Мені сказали, що на видиху з цих продуктів є лише водяна пара. Чи існують додаткові канцерогенні матеріали в пар, який може заподіяти шкоду своїм вихованцям? Який ризик є?

+514
Luv33preet 18 трав. 2016 р., 11:11:29

Ваш ветеринар збирається, щоб надати вам найкраще рішення для перекладу вашої собаки від хот-дога, і на собаку їжею, і ви, ймовірно, будете більш схильні дотримуватися її, після обговорення з професійним.

Я намагався змусити її схуднути, але вона веде себе так сумно.

Хреново відчувати, що наші вихованці-це сумно, я знаю, але ви повинні робити те, що краще для них.

Моїй собаці був поставлений діагноз панкреатит близько місяця тому. Його рвало щодня, зазвичай з кров'ю в суміші. Він більше не міг їсти нічого, крім його низьким вмістом жиру рецепт їжі.

Це був перехідний період для нас. Він не їв людську їжу на регулярній основі, але я часто його годувати шкірками від моєї піци, або дозволити йому мати невелику ложку арахісового масла, коли він взяв його ліки від нападів. Як тільки йому поставили діагноз, він більше не може з'їсти ані одну з цих речей. Він би все одно проходь і сідай зі мною і чекати мене, щоб дати йому невеликий недоїдками. Протягом кількох тижнів, він переїхав і тепер просто лягає поруч зі мною, замість того щоб дати мені його голодної собаки очі, поки я їм.

Ви повинні бути ватажком зграї. Ви повинні задавати тон. Не сумуй для вашої собаки, тому що ви будете давати його більш здоровим, більш тривалий термін, щоб насолодитися речі, інші, ніж просто хот-доги. Ваша собака буде перехідний період, а також будемо раді, якщо ви щасливі.

+509
Ilya Kanatov 16 вер. 2012 р., 15:22:34

Моя мати володіє пуделя, який страждає крайньої розлуки. Вона купила його в якості юного дорослого (2 роки) у заводчика, вона була його протягом 18 місяців і двох інших собак. Він завжди був липким, але він дійшов до неприйнятною точки протягом перших шести місяців її володіння ним.

Він не може бути залишений у спокої, ніколи. Він пошкодив будинок, він насправді вирили отвори через двері своїми кігтями, намагаючись вибратися і йти останнім, хто покинув будинок. Тому вони змушені брати його скрізь вони йдуть або залишити когось вдома. Це триває вже рік.

Вона скоріше не заспокою його, що можна зробити, щоб допомогти собаці з такої важкої розлуки?

+499
frank 7 жовт. 2013 р., 23:57:35

Найпопулярніша кішка тунель на Amazon має 9,5 дюймів діаметром. Кішка дверей на Amazon, здається, все буде в 7-9 дюймів діапазону, а також.

У мене 15 кілограмовий кіт, і отримав її 11-дюймовий діаметр тунелю. Вона може переміщатися, що просто відмінно, так що ви, ймовірно, не повинні йти понад 11 дюймів, навіть для дуже великої кішки.

+480
Lauri 3 січ. 2014 р., 13:37:13

У нас дві золоті рибки в 18л бак, який має насос, фільтр і світло. Ми годуємо їх злегка раз в день і міняю воду кожну тиждень або близько того. Ми мали їх протягом кількох місяців і вони, мабуть, всі добре в цілому. (У нас є плани на більший бак, але ми хотіли подивитися, як він пройшов, перш ніж інвестувати багато.)

Вони завжди, здавалося, вважають за краще тусуватися в нижній частині бака, але останнім часом здавалося, що вони пливли по поверхні і довелося працювати, щоб рухатися вниз. Вода перевіряється в порядку (х, ГХ, рН, виробленого CL2, NО2, NО3). Я читав тут , що це може бути результатом деяких плавального міхура захворювання, яке може бути викликане запорами. Ми слідували інструкціям, щоб швидко їх протягом 3 днів, а потім годувати їх пюре гороховий.

Вони досі висять багато вгорі, а там спати по ночах. Вони не виглядають так сильно тепер, як вони пливуть і, здається, не мають труднощі при пересуванні весь інший танк. Після годування вони роблять корм по дну та по всьому танк вже досить давно. Я помітив, що вони також залпом багато на поверхні Після час годування, хоча їжа, яку ми годувати їх не вміє плавати. Вони завжди відригнути бульбашки повітря після цього, але я цікаво, якщо частина повітря потрапляє в пастку всередині.

Отже, повернемося до нової притон риби'. Наскільки ймовірно, це ознака інфекції? Продовження запор? Повітря в шлунково-кишковий тракт? Крім того, може чи недавнє зниження облікового запису температури, зміни в поведінці?

+472
Carlo Espina 9 лют. 2010 р., 21:36:42

Використовуйте червону. Всі лазери можуть бути небезпечними, якщо вони потраплять на очі кішки або людини, але червоні лазери, як правило, набагато менш потужні і як і раніше дуже помітні для кішок. Я трохи розриваюся на цю тему, тому що я використовував червоні лазери, як кішка, іграшка багато разів, але це дійсно не призначений, як кішка, іграшка і варто пам'ятати, що їх очі набагато більш чутливіший за наші. Якщо ви використовуєте лазер, просто виявляти додаткову обережність.

+435
Mikhail Kuzminsky 29 січ. 2013 р., 03:11:03

Я недавно взяв мої бабки кролик, тому що вона не піклувалася про нього добре. Він дуже полохливий і не любить бути підібраний і такі. Я гладжу його і він його передні ноги з розчепіреними, як він лежав але спині, ноги розташовуються так, як ніби він сидить нормально. Він боїться, коли я дозволяю йому, чи це нормальна поведінка?

+406
AmosK 20 трав. 2018 р., 00:46:50

Я знаю, що кішки можуть бачити в темряві, але мені було цікаво: може кішки бачать і в темряві, а в світлі?

Чи їм краще бачити в світі?

+359
RufusVS 15 лют. 2018 р., 14:36:37

Серія кіт, який Mhwombat каже-це чудово. Джексон, власник кіт з пекла, передбачає, стелажі, дерева, книжкові шафи або що-небудь ще, що кіт може ховатися в або навколо і досі потрапити з точки А в Точку Б, і дозволити їм почувати себе в безпеці. В моєму домі у нас є кішка на дереві, а потім з еркером кішки стрибають потім деякі відкриті, Які встали на бік шафи прикріплені до стіни, який вони стрибають вниз і пройтися по всій довжині кімнати, наступного еркером потім невикористана лікарняному ліжку, де вони сплять. Є рослини на рівень вище їх в книжкову шафу, щоб дати їм приватне життя. Моя старша кішка буде використовувати це, щоб обійти як молодший кіт схильний до стрибає на все, що рухається. Мені також довелося зняти дзвін з усього старшого кота комір, щоб змусити її здаватися менше іграшок-як для молодого кота. Що викликає купу запитань.

Джексон також при повторних введеннях кішок, що Keshlam про що говорить. Він відокремлює кішок в окремих кімнатах, потім змінює кішок, так що кожен звикнутися з запахами один одного. Потім вводить в двері, щоб запах іншої кішки під час їжі, то, побачивши іншого кота під час їжі, і поступово дві кішки їдять пліч-о-пліч без дверей. Це досить дивно спостерігати. Я дивився епізод із схожими проблемами, де він використав іграшку, щоб заманити проблемна кішка від двох кішок він боровся. Джексон заявив, що кішок потрібно побачити іграшки як іграшки і кішок в якості компаньйонів. Хитрість полягає в тому, щоб з'ясувати, якщо це територіальні або просто агресії.

Мочитися може бути ще один територіальний питання. Якщо урни брудні або закриті, або якщо кішка відчуває себе загнаним у кут, вони не можуть використовувати ящики для сміття. Я знаю, що моя перша ніч з моїми двома кішками разом, у нас був какає випадково і те тому, що один кіт іншого кота загнали в кут і вона не змогла потрапити в коробку, відчуваючи себе дуже незатишно. Я теж був один кіт, який не буде використовувати закритий ящик. Я ввів розкрили коробку і вона радісно використовує поле. У мене теж була проблема пописати і сміття навколо котячий туалет і розібрався в сторонах коробки були просто занадто низько для неї, щоб тримати сечу всередину. Просто повертати коробку так, щоб вона входила і пісяє зверху виправив цю проблему.

Не відмовляйтеся від своєї кішки ще. Спробувати кілька речей, і подивитися, якщо ви не можете знайти спосіб, щоб змусити їх працювати. Якщо вони можуть лежати поруч один з одним без проблем, то це може бути всього декілька Щипків, щоб дозволити їм мирно жити разом.

+309
Jing Foronda 2 січ. 2010 р., 23:32:32

Я чув історію про собачий грип на радіо. Що таке собачий грип і можуть люди і собаки зловити грип від одного?

+293
Jimson 23 лист. 2013 р., 18:07:56

Я живу разом зі співмешканцем і двоє з нас є кішка, хоча кішка particularlly прикріплений до моєї сусідки. Моя сусідка іноді ходить на прогулянки і кіт йде на верхній частині моєї сусідки ліжко і починає нявкати у всю глотку,. Я хочу допомогти моїй кішці відчувати себе краще, так як я можу це зробити? Якщо я не можу допомогти йому як я можу перешкодити йому нявчання в 2 години ночі?

+265
Rusion 12 лист. 2016 р., 16:54:36

Я просто сидів у своїй кімнаті, а моя тітка сказала мені, що є кішечка право на невеликий отвір в середині провулка, намагаючись вибратися, але коли я пішов, щоб витягнути його автомобіль тільки що пройшов і це змусило його впасти туди...

Я дійсно поспішив, але блін машині вже був прийнятий і кішка впала, я подивилася в отвір з ліхтариком телефону і здається, що може бути 6~10 метрів під землею і я вважаю її сухою. (але я думаю, її стічних вод, не знаю!)

Я не знаю, правильне англійське слово, але є двері на землю (!) як круглий диск коло... це виглядає паянным і clunged, я не знаю, якщо це правильні слова, я лише шукаю їх у словнику!

Так що я повинен робити? я дійсно відчуваю себе погано! Я знаю, що моя тітка мала витягнути його з себе, але вона боїться котів" ! чого там боятися, особливо коли його життя в небезпеці!? І повір мені, в місті/країні, де немає контролю за тваринами і є діри в центрі Землі; 911/пожежного департаменту плювати на кішку! так що жодної надії у них!

Оновлення: я просто заглянув в отвір знову з мого телефону світло і я побачила його, він стояв, дивлячись у землю, як більшість тварин, коли вони в пошуках їжі я думаю! він не настільки маленький, але він не був дорослий кіт небудь.

Так що тепер я впевнений, що його сухо там і там була якась фігня...

Оновлення 2: я викликав вогонь спокійними і чоловік, який відповів по телефону сказали, що завтра вранці при денному світлі ми не можемо підійти зараз до такої проблеми і її темно зараз... (його 12:40 вечора тут) я просто сподіваюся, що він виживе він там, і вони приїжджають завтра.

Оновлення 3: я знову їм подзвонила і вони сказали, що такого роду проблеми не те, що ми можемо щось зробити! і якщо ти дійсно погано себе почуваєш і жалість про нього ви можете спробувати відправити бавовняної мотузки і, коли він хапав її потягніть його вгору... я думаю, я збираюся спробувати це!

Оновлення 4: я просто використовував лазер і ліхтарик знову, і я побачив його знову, так що я кинувся назад в будинок і сказав людям, щоб прийти і побачити його, але коли прийшли його там не було! може бути, лазерний світло його налякав! Вони бояться світла лазера? я не повинен знову використовувати лазер?

Я прочитав статтю в статтю з Вікіпедії, що лазерний промінь (точка) може зробити кішка на дерево, щоб слідувати точка і вийти з дерева thats, чому я використовував лазер...

До щастя, навіть якщо вони не бачили кота, він змусив їх повірити мені і зрозуміти, кішка дійсно там, так що моя тітка назвала вихованця лікаря вона знала, і він сказав, що якщо ти справді впевнений, що кішка туди живою, я знаю групи, які будуть ризикувати своїм життям, щоб прийти і врятувати його. Я буду тримати цю тему в курсі...

Оновлення 5: Так що дві людини прийшли і вони дійсно заглядали в отвір краще ліхтарик у них був, а інший один навіть прив'язав свій телефон до дроту і намотується з стрічки... і відправити його телефон там в той час коли він був запису і ліхтарик був, але записане відео не дуже ідеальної якості (це не погано, просто не ідеально) і ми не бачили кота у відео, але ми бачили, що здається, ніби ця діра була з'єднана з іншою, як це було сходи на інший рівень землі...

Але перш ніж вони приїхали мій двоюрідний брат сказав, що бачив кішку! так що, на щастя, є менше сумнівів і ми знаємо, що він ще живий. Чоловік намагався поговорити з котом я не знаю, як це сказати по-англійськи, він був як поцілунок звучить і все таке, щоб кіт прийшов до нас... він сказав, що кішка не може схопити мотузку, і ми потребуємо тканини, тому ми клубок старого одягу і відправити їх туди, і він сказав, нехай це буде там так що якщо він побачить це, він захоплює її і піднімається вгору... я не буду спати сьогодні ввечері все перевірити... бажаю/молитися нам удачі, хлопці!

Оновлення 6: Є багато хороших і поганих новин, але я дуже втомився, я буду оновлювати тут пізніше. просто хотів дати вам знати, що я не здаюся!

+230
phyllis mwaura 5 жовт. 2016 р., 11:40:05

Мій кролик дуже захисний з її клітини. Я тільки що отримав її побільше, але навіть якщо я ставлю сіно в клітці для неї є, вона буде гарчати на мене. Вона не кусала мене і дозволяє мені погладити її, але якщо вона думає, що я збираюся чіпати її речі, вона гарчить.

Що я можу зробити?

Клітка 18" високий х 36 х 22". Є маленький "будиночок", зроблений з гілок, де вона може бути в її "кроляча нора", де темно. В "хатині" є килимки на стінки клітини зроблені з трави з дерев'яними ґудзиками, які вона може гризти і дряпати по. Там же їстівний пробка на підлогу клітки (що вона рухається, як вона вважає за потрібне) із сіна/трави, що вона може працювати через, сидіти і гризти на.

Вона просто ставить їжі, де вона любить його, тому я не заморочуюсь з мискою і просто помістіть його в клітку. Один кут, далекий від неї "хата", призначений як її туалет.

Сама клітина у вітальні.

+205
WhistlingBob 13 лист. 2010 р., 16:46:58

У мене два пожежних пузатий тритони. Вони обидва недавно пішла вода. Коли вони були зябра і провів більшу частину свого часу у воді, вони годують добре і щодня.

Тепер у них залишилося води, я знайти його важко отримати їх, щоб нагодувати, мені доводиться мотатися своїх білих хробаків перед ними протягом хвилини, іноді вони не їдять взагалі.

Це поведінка для тритонів, тільки що пішла вода?

+164
jamesgomes9797 26 груд. 2017 р., 20:27:15

Я дбаю про йоркширський тер'єр для одного. Вона дуже сором'язлива і нервова собака, але нагрівається протягом останніх декількох днів і потребують ласки і навіть спить на нашій ліжка. Однак, сьогодні вранці після прогулянки ми відзначили трохи крові на підборідді. Спочатку я думала, що це просто подряпина від удару, Котор витерпіли в ній ходити, але тепер я не так впевнений, як пару годин потому він все ще виглядає дуже хворою. Я доклав якісь образи. Це те, що я повинен дати ветеринар ручкою або очистити самостійно? Фото додається

Крім того, що вона начебто веде себе нормально. Голодні, звичних моделей поведінки і т. д.

Pic 1

Pic 2

+159
Genos Igopa Garcia 14 груд. 2012 р., 01:03:30

Собаки можуть чхати з кількох причин, найчастіше для:

 1. Інфекції в носові ходи. Навряд чи для вашого пса, враховуючи, що положення голови, здається, бути чинником.

 2. Алергії, знову ж малоймовірно, хіба що ніс може бути що дозволяє пилу або інших алергенів, щоб легше увійти. Неправдоподібно в цьому відношенні.

 3. Ясен і проблем зубів. Це може бути можливо, може злив, що викликає чхання і сидить у вертикальному положенні стопи.

 4. Закладеність носа, якийсь сторонній предмет. Також трохи можна, нахил голови може викликати таку, щоб рухатися вперед і дратувати.

У будь-якому випадку, я думаю, що це буде хороша ідея, щоб отримати ветеринара, подивимося. Все це може бути просто невинна дивина, але це не боляче, щоб отримати його перевірили на всяк випадок це ранній знак.

+152
Rafael Leafar 12 квіт. 2010 р., 21:11:25

В даний час у мене є 10 літровий акваріум з рибами:

 • 1 Чоловік Карлик Guarami
 • 6 Glowlight тетр (4 жінки та 2 чоловіки)

Ось мої поточні налаштування:

 • "Aqueon фільтр 10" (позначені як відповідні 10 і 20 танків галон)
 • 1/4 дюйма гравію
 • середніх порід (товщиною 4-5 сантиметрів і високі)
 • невеликий шматок корчі (8 дюймів, товщиною в декілька сантиметрів)
 • 5 малі штучні рослини різної висоти

Отже, я б хотів, щоб перемістити рибу разом з водою, гравій, камінь, корчі, рослини і фільтр в порожній і чистий бак 20 галонів (це "20-максимум"). Оскільки впускний трубка триває 8 дюймів у бак, я подумав, що це, ймовірно, тільки зайняти додаткове відро води (1,5 літрів), щоб довести рівень води, достатній для фільтра, щоб працювати правильно. Тоді я буду додавати більше води протягом наступних кількох днів/тижнів, поки танк на повній 20-галонів ємність.

Я сподіваюся, що зберігаючи одну і ту ж воду, фільтр і субстрат буде зробити перехід легким і як можна більш м'яко впливає на рибу.

Це звучить як хороший план?

До речі, я робила 20% підміни води щотижня і замінити картридж фільтр кожні 2-3 тижні.

+97
mockroot 20 квіт. 2016 р., 02:28:03

Запаморочення є, ймовірно, артефактом, як нервова система обробляє вхідні дані. Як тварини, ми пристосувалися звертають увагу перш за все на зміни в навколишньому середовищі, а для цього ми, як правило, щоб компенсувати постійне... і це може зайняти деякий час, щоб перебудуватися потім. Ось чому ми бачимо, після-зображення, після він пильно подивився на щось, а потім, дивлячись убік, і чому ці "негативи" оригінального стимулу. Більш пряме відношення, якщо ви дивитеся з вікна автомобіля, що рухається на деякий час, і потім він зупиняється, ви зможете побачити світ за межами, здається, зрушення в іншу сторону на хвилинку-ви пристосувалися до бачачи рух як "нормальні", і Шен він зупинив тебе за компенсацією в результаті.

Застосовувати цей принцип для багатьох почуття -- зір, внутрішній слух почуття орієнтації та прискорення і баланс , проприоцепция (почуття нашого тіла позиції), можливо, інші, такі як слух-і ви отримаєте запаморочення; ви почали підлаштовуватися під обертання, і зупинити його ненадовго відчуває, як крутиться в інший бік.

Так що я б очікувати, що кішки можуть бути запаморочення. Їм користуються це вже інше питання і, мабуть, залежить від конкретного кота і скільки він готовий довіряти своїм людям.

+78
tobalr 26 лип. 2010 р., 06:39:48

Акваріуми, які є прісноводні основі, із зазначенням інший стиль обслуговування від інших видів води. , як правило, повинні бути включені питання.

+68
Instinctual Ultra Super Primal 15 вер. 2018 р., 13:34:35

Моя кішка, здається, не сподобалася я тримав її передніми лапами, хоча кішка моєї подруги, здається, не на розум. Це проблема конкретно моїй кішці або воно застосовне до загальної популяції кішок?

+62
wokwokwokwok 9 трав. 2014 р., 20:20:03

Один з очей мого папугу, мабуть, частково Молочний і він не в змозі бачити цим оком. Інше око в порядку.

+60
Herkfixer 21 жовт. 2010 р., 08:42:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil