Як я можу отримати мій кіт, щоб зупинити штовхаючи його їжу зі столу?

Моя кішка час від часу заганяє кішку фідер за прилавком. У мене є німецька вівчарка, яка 8 місяців, хто хотів би спробувати в їжу моїх кішок, тому ми переїхали на фідер на лічильник/полиці в передпокій, де вони можуть стрибати і де моя собака не може досягти або стрибати.

Моя старша кішка продовжує підштовхувати їжу з прилавка. Він не божевільний, і він дуже любити до нас. Молодший залишає його в спокої і нормально їсть. Чи є спосіб, щоб заохочувати людей похилого кішок, щоб зупинити це або просто закріпити чашу?

Cat feeder with similar mechanics to the one I own.

+482
baneen 28 жовт. 2015 р., 03:40:08
28 відповідей

Це був, мабуть, популярний питання:

Деякі вчені поддакивала у відповідь, спекулюють в основному він заснований на свої рефлекси, пов'язані з страх перед зміями, та/або якась котяча-конкретні особистості атрибута.

+990
rickdog 03 февр. '09 в 4:24

Ви могли б спробувати протистояти їм в контрольованій манері.

Сісти на підлогу і почати гладити Новий Кіт. Заспокоїти його і зробити його комфортним. Він повинен, принаймні, лежачи на боці, навіть краще, якщо він муркоче. Потім подзвони Мейбл до тебе і погладити її, а також.

Важливою частиною є те, що ви буфер між обома тваринами. У кожного з них на протилежні сторони і тримати їх в (обидві) довжина зброї окремо. Якщо Мейбл хоче піти на нову кішку, утримувати її. Якщо нова кішка хоче ганятися Мейбл, він повинен пройти через вас.

Дивитися нові кішки мова тіла, коли ви називаєте Мейбл. Він, швидше за все, підняти голову, виправити Мейбл з його поглядом і батогом свій хвіст навколо. Це прийнятне поведінка. Якщо він сідає або встає, він готовий боротися Мейбл. Тоді ви повинні бути дуже обережні і повинні припинити Mables відразу ж підходу. Пам'ятайте, що ви можете бути подряпин, Якщо ви намагаєтеся тримати нову кішку назад.

Якщо ви домашня тварина їх мало (всього кілька хвилин достатньо), спочатку відправити Мейбл геть в протилежному напрямку Новий Кіт. Потім встаньте і йдіть геть.

За допомогою цього методу можна продемонструвати на тварин, що вони можуть бути близькі один до одного без бою. Повторіть контрольовану конфронтацію кожен день, щоб привчити їх один до одного.

+928
Pranshu Agrawal 13 серп. 2019 р., 07:27:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я перерила весь інтернет і знайшов багато подібних питань, так що я знаю відповідь просто дати йому час. Але якщо у когось є якісь пропозиції і запевнення, я хотів би почути їх.

Я прийняв спасіння кота трохи менше тижня тому. Вона трохи більше року і був воспитывающиеся в будинку з кількома іншими кішками. Жінка, яка випестувала їй сказав, вона стала значно менш боязкий в кілька місяців вона була там, в кінці кінців, шукають домашні тварини і ласку, і подумав, що вона може в один день бути у вас на колінах (природно без гарантій).

Я зробив помилку, не замкнути її в одній кімнаті, коли я вперше привів її додому (хоча у мене маленька квартира і не дуже багато кімнат з дверима, які не в моїй спальні, а вона так ховалася більшу частину часу. Вона періодично виповзають на будь-який номер, в якому я сховатися там, але тільки вечорами. Я намагався дати їй простір, хоча я думаю, що я занадто сильно натиснув на один день і ще трохи. Вона прагне звиватися тому, ще під ліжко/диван, якщо я підходжу до неї повільно, з ласощами в руці. Вона їсть добре і в лоток без будь-яких проблем. Вона, як правило, більше досліджувати вночі, коли я сплю, тому що вона мене будить нявкати (це вона так хвилюється?).

Я думаю, питання в тому, що я нетерплячий і хвилювався, що вона ніколи не зігрітися мені. Минув лише тиждень, але вона дорога і мені не терпиться приголубити її. Є все, що я можу зробити, щоб зробити її більш зручною, ні чого я не повинна робити? Я припускаю, що це занадто пізно, щоб замкнути її в одній кімнаті. Хто-небудь мав досвід з притулком для кішок, що знадобилося багато часу, щоб освоїтися? Як довго ви чекали? Які-небудь гарантії будуть з вдячністю. Вона мій перший сольний вихованець і я хвилююся, що чиню правильно. Спасибі.

+880
Phil Ainsworth 9 лип. 2018 р., 20:48:10

Ефірні масла не рекомендуються для використання з кішками без професійного керівництва. Національна асоціація холістичної ароматерапії говорить:

Важливо використовувати масло для кішок (котів) дуже обмежена через кішки чутлива система обміну речовин і внутрішні органи: печінка і нирки не розпад деяких речовин через відсутність ферментів.

Деякі гидрозоли-гидрозолей (ароматичні води на продукт, який залишається після процесу перегонки з водяною парою з рослинної сировини: квіток, листя, пагони і кору використання ефірного масла) може бути м'яким і безпечним Альтернатива для тварин, і навіть для котів, якщо використовується в мізерних кількостях: Завжди використовуйте під керівництвом професійного ароматерапевта.

Тварина ароматерапія і ефірні масла безпеки на Келлі Холланд Аззаро, РА, ПДИК, уров, ЛМТ

+867
The Apache 64 24 груд. 2013 р., 01:38:36

Я зробив іграшку для неї. У мого кота величезна корзина повна іграшок, які вона ніколи не грає. Я помітила, що вона любить рядка, пір'я та інше, що мотатися. Тому я зібрав іграшку за допомогою волосіні, 2 намистини (для ваги), орігамі паперового журавлика, шматок дроту і маленька іграшка з пір'ям. Я збирала все це, використовуючи методи, які я використовував при навчанні, як риба. Використовуючи гачкуватим гвинт, я підвісив його до стелі. Вона любить його! Я буду змінити його, додавши під табуреткою по додатковою перешкодою. Я часто поміняти паперового журавлика і перо іграшка, тому що вона поділяє.

+819
LCWilliams 30 квіт. 2011 р., 18:52:45

Ви не повинні зробити свій власний корм без вивчення того, що собаки потребують їх щоденному дієтхарчування перший.

Жодне з ваших пропозицій здорового харчування собак. Особливо сіль і прянощі в харчуванні людини шкідливі для собак. Є дуже поширені інгредієнти в їжу людини, які шкідливі або навіть отруйні для собак. Ви хотіли стати причиною недоїдання і хвороб у вашої собаки, якщо ви годували його кожен день.

Є деякі рецепти, які циркулюють в інтернеті про те, як зробити собачу їжу вдома, але я не буду показувати Вам будь-який з них, тому що:

 1. Це дуже легко зробити помилки, які ведуть до дефіциту життєво важливих компонентів або надлишок шкідливих компонентів.
 2. Роблячи здорове харчування для собаки це так само дорого, як купувати корм для собак, тому що потрібно годувати великою кількістю м'яса.
+787
Jack Man 18 січ. 2011 р., 05:30:03

У мене були проблеми і з кішкою агресії. Я ніколи не мала по-справжньому серйозні бої з кішками я володів (вони не креслення крові), але зазвичай один кіт приймає речі надто серйозно.

В одному випадку кішка моя (Мегі) буде намагатися залякати інших кішок, я можу сказати, що вона насправді не хочуть воювати, вона просто хотіла відлякати інших кішок без бою. Більшість моїх кішок зрозумів, що вона була "паперовим тигром" і почали відстоювати свої права (що змусило її припинити натискати на них).

Ще одна з моїх кішок (Mufah) дуже грайлива і природно знаходить кота, який боїться, щоб вона була веселою іграшкою для погоні. В обох випадках реальна проблема є однією з моїх котів (наброс де Леон) взяли іншу кішку занадто серйозно, і була вразлива і налякана.

Хоча це не "серйозні" бої я не люблю, коли мої кішки засмучений і я роблю уколи, коли речі виходять з-під контролю. У ці дні я буду кричати або плескати в долоні, щоб зупинити в ранній стадії, якщо це не допоможе, я буду тягнути агресора подалі і, можливо, торкніться їх на ніс (вони не люблять його, але це не робить ніякої шкоди) з мій палець. Це знизить ентузіазм хулігана. Я намагаюся, щоб накинутися більш впевнено, щоб вона не була мішенню, я давав її жувати частування, які повинні зменшити занепокоєння, і намагається стимулювати її багато.

+785
Dani Awan 8 серп. 2017 р., 05:18:27

У мене є 7 річна жінка померанського шпіца.

Я беру її на прогулянку в сусідній парк по сусідству кожен зараз і потім. Але у різних випадках, коли виходячи з дому, вона в жаху, хоча немає буквально жодної загрози я можу спостерігати.

Коли це відбувається, я проводжу її в будь-якому випадку (іноді доводиться піднімати її вгору) - і всякий раз, коли вона боїться, я знаю це тому, що є собаки в гаражах по сусідству з житловими будинками. Це цікаво, тому що ви повинні йти досить далеко, перш ніж ви можете побачити собак, так як ніби вона чує їх здалеку або щось.

У всякому разі, її побоювання не здаються ірраціональними або: кожна собака буде гавкати і скалитися на неї з гаражів. Малих і великих, чоловіків і жінок, вони всі, здається, ненавидять мого померанського шпіца з якоїсь причини. І моя собака знає!

Що робить це особливо дивно те, що я бачив, як люди вигулюють своїх собак по сусідству, і вони не отримують таке ж лікування.

Це не просто гараж, собаки - собаками, які гуляли в той же час, здається, не подобається мій.

Забавно, я виявив двох бродячих собак, які не агресивні проти мого і на диво моя собака їх не боїться або навіть її шосте почуття, здається, удар). Це дуже дивно.

З цієї причини я ніколи не дозволю їй спілкуватися з тими собак в страху, що вони будуть нападати на неї або що-то (вони виглядали злими і моя собака явно боїться).


Чому це сталося, і я перебільшую? Я повинен дозволити моїй собаці спілкуватися з ними і подивитися, що відбувається?

+765
Omar Alshaqra 26 лют. 2011 р., 08:32:18

Спробуйте зробити її м'якою їжі, такі як вологий корм. Існує два види вологого корму. Вид, який має шматки і який здається розбив всі разом. Останній повинен бути ваш вибір.

+736
NadaMergawi 8 серп. 2011 р., 05:54:04

Я не думаю, що це речі, які я читав тут. У мене немає собаки, але завжди був добрим і ніколи не показувати страх перед ними. У власність я живу вже досить багато собак, бо вони розмножуються деякі з них для продажу.

Собак у Собаки, вік і всіх розмірів належать до резиденції тут. Що сталося в перший раз, я проходила повз один на нашій території дуже маленька собака, прив'язана на повідку, це було нічний час, і я мав світлу голову, думаючи, що собака подумала, що я грабіжник. Рвонувся і вкусив мене за ногу. Тепер, коли я думаю про це Собака вже знали мій запах.

Він кинувся на мене, проходячи повз, я думала, він не буде робити це, але він зробив. Потім другий раз він був дуже старий повнорозмірний пітбуль, мертвий спить, лежачи на підлозі у вітальні резидента. Діти грали в кімнаті, а я проходила повз, щоб піти на кухню, щоб подивитися щось на холодильник для ремонту, був там тільки протягом декількох секунд, поки я йшла повз нього, щоб піти, він прокидається від мертвого сну рвалася у мене замок на щиколотці.

Ніхто з дорослих не було поруч, щоб допомогти мені, мені пощастило, щоб мати можливість поговорити з ним, не торкаючись його, кричати на нього, щоб відпустити. Він продовжував прикушувати сильніше я починаю панікувати, тому що я не знаю, що робити. Він тільки на частку секунди дозволяючи мені випад до дверей, ледь вийшов з кімнати з ним в руках кинувся на мене, знову грюкнувши розсувними дверима позаду мене. Навіть собаці потрібно час, щоб прокинутися, я думав.

Це ж пітбуль в минулому з господарем поруч зі мною розмовляє, він рвонувся і вчепився мені в руку, у двох різних випадках. Він був в змозі отримати його з моєї руки. Це не так легко для нього теж. Він теж здоровань.

Коли я піду на моїй машині це перша собака буде гавкати, як божевільний, коли я проїжджав мимо. Він так помер. Другу собаку приспали після цього. Третя собака і донині, на рівному місці, знаючи, що мені бути на власність так довго, ще прийдуть на мене гарчати, як вона хоче крові.

Сьогодні я перевіряв шину на узбіччі дороги в житловому районі, присідаючи вниз, щоб подивитися на свою шину, щоб леді йшла поруч зі мною з середнього розміру собаки. Я, можливо, рухається занадто швидко для собаки, але він теж кинувся на мене, ричачи, як він жадав крові. Леді сказала, що вона була дуже хорошою, і це було рідко, вона ніколи не робить, але робив це з іншою жінкою один раз. Незнайомець.

Цей незнайомець змусив мене задуматися. Деякі люди навіть дитина може мати такий ефект на собак. Дитина не загрожують ні я цих собак. Що про нас сприйнято їм, що ми просто не знаємо. Може, я до собак в іншому житті я не впевнений, що погано, але це мене спантеличило.

Іноді, коли я проходжу повз собак в клітинах, вони всі починають йти яйця з агресій, як я нападу на кого-небудь. ти


Я додати це, тому що я поняття не маю, що я особисто міг би зробити, щоб змусити собак реагувати. Є світлі і темні істоти навколо нас в духовному світі. Світло істоти духовні наставники, які допомагають деяким людям орієнтуватися в житті.

Можливо, вони відчувають темна сутність поруч зі мною. Темні сутності харчуються нашої negitive емоції. Ви не повинні вірити в це, але це те, що я вірю, і може бути причиною такої поведінки. Не знаючи чого ви не знаєте, не означає, що вони не справжні.

+683
Gunnar Hoffman 6 січ. 2014 р., 02:25:54

Я тільки припускаю тут (у мене немає медичних знань!), але мені здалося з вашого поста, що ветеринар відчув, що коліт найбільш вірогідна причина, але не впевнена, що це коліт. Можливо, тести, щоб з'ясувати, якщо собака насправді має коліту є дорогими, інвазивними, напруженим і болючим, або щось подібне. Враховуючи вік собаки та інші умови, що вони можуть хотіти що завгодно уникати стресових, якщо це можливо. Тому вони вирішили спробувати ставитися до нього, як коліт не тільки тому, що вони сподівалися допомогти, але якщо це допомогло, що б допомогти підтвердити діагноз.

Я не знаю, як швидко коліт медицина повинна зробити вашу собаку відчувати себе краще. Я б як мінімум зателефонувати ветеринара якомога швидше розповісти їм, як ваша собака робить, і запитайте, що вам робити далі. Можливо, відповідь полягає в тому, що медицина, здається, працює, але займе більше часу, і, можливо, вони можуть призначити знеболюючі. Можливо, відповідь полягає в тому, що медицина повинна мати більший вплив, так що це може бути щось інше, ніж коліт. Можливо, тепер вони захочуть зробити якісь тести, або спробувати інше лікування. Може бути, вони захочуть відправити вас до фахівця.

Ваша собака старше, а також інших проблем зі здоров'ям. Я впевнений, що ви дуже турбуєтеся про неї. Як людина, що пройшов через подібну ситуацію з собою улюбленого пса, я знаю, що це може бути важко прийняти всю інформацію під час візиту ветеринара. Ми можемо бути спокійними і зібраними в (людини), кабінет лікаря, ставити правильні питання, але розвалився, коли наші вихованці беруть участь.

Коли ви йдете до ветеринара, це корисно мати письмовий перелік всіх симптомів вас турбує, і питання, які ви хочете задати. Коли ветеринар рекомендує провести лікування, то ви, ймовірно, захочете встановити:

 • Як швидко я повинен чекати, щоб побачити деякі покращення?
 • Скільки я можу розраховувати (і проблема піде, або буде постійна управління)?
 • Є додаткові симптоми я повинен остерігатися?
 • Враховуючи вік моєї собаки та інші медичні умови, особливо мене турбує її якість життя. Маючи це на увазі, ви все ще думаєте, що це найкраще лікування?

Сподіваюся, ваша собака буде ще багато щасливих років з вами, і не хочу, щоб впорснути нота приреченості і мороку. Просто коли собака досягає певного віку і розвивається через кілька медичні умови, це добре, щоб почати думати наперед. Подумайте про те, що діяльність ваша собака любить, і як збільшити кількість хороших днів, а не збільшуючи термін служби.

+638
cluelesscoder 15 лист. 2015 р., 20:40:06

Є сильне possability, що "означає" собака почала дивитися на вас і ваш будинок як "свій". Якщо так, то його поведінка може бути його спосіб захистити свою територію.

Як мило і благородно, як це може бути, він фізично ображає інших собак. І це робить його небезпечним. Якщо він нападає на інших тварин, як злобно, як ви вказуєте, немає ніякого способу, щоб сказати, якщо б він напасти на сусідського малюка, або ви. Можна подумати, що ви в безпеці (себе), тому що ви його годуєте, але є ще шанс, що собака може накинутися на їжу, яку ви намагаєтеся дати іншому бездомних.

Не ставте цю собаку в свій автомобіль. (По-перше, я не можу уявити, що ти скинув цю собаку в середині ніде. По-друге, ця собака не заслужила.) Не впоратися з цим поодинці. Зателефонуйте в місцевий офіс в countrol тварина, або місцевої рятувальної собаки, або ветеринарів офіс. Нехай вони цим займаються. Бути десь ще, коли вони приходять, і нехай вони знають) є 5 дворняг - не тільки один, і б) ніхто з тих, хто збивається небезпечно.

Не ставтеся до цього погано. Ці собаки повинні бути в кращих умовах, і ви не можете чекати, щоб дати це їм. Найкраще, що ви можете зробити, це спробувати отримати їх допомогу. Немає сорому в тому. Тільки ви можете робити те, що ви можете зробити.

+618
Baki Zerzev 22 трав. 2013 р., 16:34:11

Моя подруга і я нещодавно врятував 8-тижневий цуценя (може бути трохи молодше).

Вона і її діти все зійде з противний вірус якийсь-у них є лихоманка та інші серйозні симптоми (я залишаю це на ваш уяву).

Мене турбує, що цуценя може зловити вірус від частих і обміну в одному домі, тим більше, що вона така молода і вже не отримує антитіла від матері з молоком.

У мене є свій дім і дуже добре, тому я запропонувала перенести цуценя в моєму будинку на кілька днів, так що вона не захворіє. Моя подруга запевняє мене, що це "божевілля" і що тварини не можуть зловити людини хворобами або навпаки, за винятком сказу та вкрай рідкісними захворюваннями.

Цуценя в групі ризику?

+582
Jyoti Minhas 11 квіт. 2016 р., 07:49:49

Мій coleonyx Гекко вчора впустила свій хвіст, і я подумав, що це міг бути мій кіт або цвіркуна, який налякав її.

(9/21) Сьогодні я прийшов додому і перевірив на ній, і я подумав, що вона мертва. Її рот був трішки відкритий, її ноги були все назад і випростався. Вона відчула, що жорсткувата, але потім я побачив, що вона буде блимати, і вона дихала.

Я взяв її і тримав її якийсь час, і я поклала її в переноску бак і вона пищала начебто рвонувся вперед, і я думаю, що у неї був напад, і прозора рідина, і деякі жовто білий кремезний рідина вийшла досить швидко, так що я припустила, що вона просто насьцяв і напаскудив.Це буде її перший раз, теж знайшовши.

Я думав, що вона скоро знесе яйце, і я зрозумів пізніше, що вона була сутички і намагаються спихнути. Вона стає на деякий час втомлюється і зупиняється. Вона знову спробувала ще 2 рази і в останній раз трохи більше рідини вийшло. Але тепер вона тримає її за хвіст і вона штовхає трохи, і її ноги починають трястися і вона поширює їх далеко від її тіла.

Вона стала блідою(я пізніше зрозумів, що вона линяти) і яйце не виглядає, як його вести. ІДК, що робити.

Я не можу взяти її до ветеринара з-за особистих обставин, що не може бути змінено. І я дуже хвилююся за неї, що я навіть позбавляв себе сну, тому я можу продовжувати, щоб побачити, як вона робить. Будь-які поради будуть дуже корисні. Спасибі.

Оновлення:
9/23

Вона, здається, робить краще. Вона багато спить. Я не можу доторкнутися до неї на всіх прямо зараз, тому що, коли я збирався перенести її назад в бак минулої ночі вона замерзла і почалися судоми.

10/4

Я перевірив її трохи назад, і її шлунки менше і зморшкуватою. Немає яйця їм танк. Тиждень тому я помітила, що її щелепа трохи кривувата, а сьогодні вона, здається, паморочиться голова при ходьбі. Я намагався годувати її хробак їжі, і вона намагалася його з'їсти, але вона не змогла зловити його або тримати його в роті.

11/17

Вона робить дуже добре зараз, вона відклала свої яйця в минулому місяці і не було більше, вона розгубила красиво, але зараз вона не їсть. Я б її черв'яки, і вона була б рада, але тепер вона закриває очі, коли я показую їх їй.

11/24

Вона не відкрила очі протягом 3 днів. Вона дивиться навколо, коли є шум, але не відкривала очі. Вона не їсть і тепер думаю, що треба спробувати годувати силою, так як вона не намагався з'їсти близько 2 тижнів. Я дуже турбуюся про неї, я ніколи не хотів змусити годувати, але я не можу дозволити їй голодувати себе.

11/25

Я годувала її сьогодні, і вона начебто непогано справлявся, але тепер їм worrried я зробив щось неправильно. Я не відкривала рота, я дав їй вилизати з шприца. Вона зробила щось подібне до смерті крену гнидою тому після падіння її мордою в їжу, яку я залишила її, і тепер вона плювала трохи прозорого слизу. Вона відкриває рот і я заглянули всередину і, здається, нічого не блокує її горло.

+557
prowerka 7 лип. 2016 р., 10:52:11

Кошеня робить шум, коли ви приймаєте душ, це абсолютно нормально. Ти робиш те, чого він не розуміє і не даючи йому брати участь. Навіть набагато старше кішки може хочете контролювати, або стрибати після того як ви вийшли і розслідувати тепла і запахів. Шахти, як правило, наполягають на тому, щоб випити трохи води залишилося на дні ванни.

Приховує: можливо, це страх розлуки; людини і залишила його в спокої і не доступні, щоб допомогти, якщо він потрапить в біду, і він досить молодий, щоб ще нервувати про це. Або це може бути просто гра; він дізнався, що після душа ваша бажає грати в хованки. Крім того, можливо, що ви виходите з душу пахнути інакше, ніж коли ви пішли, і кошеня не відразу переконався, що ти така ж людина; якщо так, він все зрозуміє з часом.

Я не думаю, що є якийсь необхідності турбуватися.

Якщо б вони були цілком передбачувані, вони не були б кішками.

+520
Oleg Leontiev 26 серп. 2017 р., 04:57:12

допоможіть будь ласка... я помітив за останні кілька тижнів, що всякий раз, коли я приходжу додому разом з моїми батьками, наша собака починає гарчати на мене (лише для мене) і сьогодні він насправді намагався вкусити мене, на щастя, він був мій батько. Я не розумію його поведінки, тому що всередині будинку я можу грати з ним, і всякий раз, коли я приходжу додому "наодинці" з роботи, він не злиться і я навіть можу його погладити. Це тільки коли я приходжу додому разом з моїм батьком після виходу, що він став агресивним по відношенню до мене. Це тому, що мої батьки залишаються з ним будинку 24/7? І я не бачу його вже майже 15 годин в день? Був би вдячний за будь-які рекомендації про те, як зупинити таку поведінку, перш ніж він вкусив мене. Спасибі!

+487
Jayson Mitchell 23 черв. 2018 р., 00:25:37

Відвезти її до ветеринара. Цей опис підходить ознак ниркової недостатності і навіть хвороби нирок. Я знаю це, тому що мій попередній кіт, Нехай земля їй буде пухом, мали проблеми зі схожими прикметами, якщо не точне. Їй було усього 2 року, коли нам довелося її приспати. Чим раніше починається лікування, тим довше ви можете запобігти будь-яке пошкодження від відбуватися дуже швидко.

+477
MonerosKin 24 січ. 2015 р., 11:44:45

Можливо, це просто питання різних рутину з вами.

У вас є команда, щоб покакати? Можливо, ваша подруга каже їй, щоб какашки не так багато слів, що ваша собака навчилася як команда. Йти з нею і слухати її.

Якщо ні, почніть використовувати один. (У мене це "йти".) Коли твоя дівчина чекає, що їй корми, вона може подивитися її і сказати "йди зараз" (якщо вона вже не має фраза ваша собака підбирає на), коли собак починає в положенні, у будь-який час. Скоро собака буде ставитися до командної діяльності.

Коли ви берете її, не використовувати команду, якщо ви просто втомилися або їй пора йти. Якщо ви бачите її початок, щоб увійти в позицію, використовувати команду.

Якщо вона не какає, привези її, і взяти її знову пізніше. Це буде простіше, коли ви обидва використовують ту ж команду для дії.

Зрештою, ви можете отримати їх, щоб срати на команду.

+468
Atongsa Miyamoto 16 квіт. 2010 р., 03:14:50

Тому, будь-які рекомендації, хто ставить тут, особливо з моїм, я б рекомендував вам в першу чергу вашим ветеринаром, на всякий випадок.

Дозвольте йому/їй знати, що ваш бюджет не може дозволити собі нинішня дієта і подивимося, що він за рекомендацію, як добре!

Пурину про план для "на полицю" - без сценарію, сечовивідні шляхи/ нирки дієта для кішок і вони можуть також мати один для собак - варто перевірити з вашим місцевим зоомагазинах, щоб побачити, якщо це ще можливо. Цієї ж фірми (Пурину про план) також є рецепт дієти під назвою NF для нирок, (я думав, що це УР - але був швидко виправлено), а зі скриптом можна замовити або з вашим ветеринаром, якщо він хоче, щоб ви або на сайтах, як жувальні. Якщо ваш ветеринар вважає, що це хороший варіант бренду дешевше, ніж Роял Канін.

Я додам, що Пурину не так висока, якщо якість їжі, ніж Роял Канін, який я думаю, повинні бути розглянуті, але кращим варіантом, ніж перемикання на дієті Не зазначено, сечових шляхів і функцію нирок.

РЕДАГУВАТИ: ОСЬ ПОСИЛАННЯ ЗІ СПИСКОМ ПРОДУКТІВ ДЛЯ СОБАК З ХВОРОБОЮ НИРОК. Є ДУЖЕ ДОКЛАДНА СТАТТЯ ПРО КОЖНОМУ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ, ТА ДОРОГИХ КЛІЄНТІВ, А ТАКОЖ ОЦІНКУ ЯКОСТІ. Фото додається від цього розташованим сайт https://topdogtips.com/best-low-protein-dog-food/

Будь ласка, дайте сайт співтовариства час, щоб дати вам інші рекомендації, виконати які-небудь ідеї ви вважаєте вашим ветеринаром і переконатися, що при перемиканні треба робити поступове зміна (мікс на нову їжу зі старої їжу повільно з плином часу, виключаючи старий раціон, в кінці кінців). Раптове припинення може зробити ваші собаки розлади шлунка, і ви хочете, щоб переконатися, що ваша собака їсть його добре, терпиме ставлення до зміни, і що його сечовий/нирки здоров'я залишається незмінним або поліпшується, а не погіршується - його потемніння сечі, пахнуть їдким або кров у ньому? Його стілець рідкий або кривавий? Припинити нове зміна дієти.

З 15 кращих низкопротеиновый корм для собак бренди для нирок здоров'я

Ви ніколи не хочете переключити ваш вихованець в один з кращих низьких собака Білка марок продуктів без консультації з ветеринаром. Всі низьким вмістом білка дієти мати різну кількість білка. В залежності від вашої собаки індивідуальні потреби ваш ветеринар призначить правильне харчування. Багато кращий низьким вмістом білка для собак поєднує їжі доступні тільки за рецептом.

enter image description here

Хвороби нирок у собак є дуже серйозною проблемою. Однак, це не єдина причина, щоб розглянути низький собаки білкову їжу, як і інші проблеми зі здоров'ям також може бути хорошим приводом для занепокоєння зі зміною раціону вашого вихованця. Якщо ви можете вибрати хороший низький вміст білка в їжі для вашої собаки в наведений вище список, ось ще десять альтернатив, які необхідно розглянути.

enter image description here

+457
Wishwise 22 квіт. 2014 р., 14:56:03
 • Це абсолютно нормально для кішки знову переживати час від часу. У кішок є лист м'язи, під шкіру стовбура називається поверхнева фасція м'язи (ВТМ). Є мимовільні реакції на дотики на шкірі, які призводять до посмикування. Це мимовільне посмикування може допомогти в перегортання від комах, які можуть приземлитися на кішок хутром.

 • Цей рефлекс можна викликати емоції у кішок, страх і/або збудження. Можливо ваші кішки раді бачити вас, чекаючи їжі, веселощів і кохання (я сумніваюся, що вони бояться вас!).

 • Кішки схильні це робити, коли поплескав в певних місцях, а для деяких, це може призвести до агітації, якщо їх шарпали в повторний моди, такі як дотик, на відміну від погладжування (цього я навчився у неврології лекції для людей, де тести були проведені на кішках!).

 • З точки зору це є засобом спілкування між кішками, я не знайшов жодного дослідження з цього приводу (може бути), але, як і багато функцій організму тварин, мову, багато з цих смикається може бути говорить або сигналами для інших тварин, що тварина налякане, схвильований і збуджений.

Зниження або відсутність рефлексу може показати: ... хвилювання і страх.
Перебільшений рефлекс .... може бути просто з-за хвилювання і страх. (1)

 • Це теж нормально для кішок, щоб не смикався рефлекс.

Шкірні нарости рефлекс часто відсутня у Кот. (2)


Посилання:

+453
Sarah Dominguez Perea 10 січ. 2011 р., 21:02:25

Найбільш ймовірна причина полягає в тому, що Мисливець не так комфортно, розділяючи пластини так тісно з Ромео. Це займає багато довіри для кішки, щоб піти ніс до носа з іншим!

В майбутньому напруга проявляється до наступного прийому їжі, і виявляється переміщеним на всіх інших кішок.

Я використав, щоб мати пару кішок, які поділяють одну тарілку, їсть, як один такий же торт. Коли один помер, і у мене з'явилася нова кішка, вони більше не їли, як один, але новий кошеня буде чекати, поки старша кішка з'їла рівно половину, тобто. Так він став ділити час, а не общинне годування.

Найпростіше, що можна спробувати дати Мисливець на тарілку його частку, і розмістити його подалі від інших, бажано, відвернувшись, щоб він не побачив інших. Більш спокійною їжі може знизити напругу і прийняти за 20 хвилин до наступного прийому їжі терпимо.

+449
Darwin PC 22 лют. 2018 р., 06:36:46

У мене було чотири кішки, які були співіснуючих в мій будинок без проблем. Потім, нещодавно, я прийняла нового кошеня, блакитні, якому зараз 5 місяців. Кілька тижнів тому я прийняв молодший, Зо, якому зараз 2 місяці.

Тепер, коли я наповнюю їх миски, Zo є першим, щоб дістатися до їжі. Він починає їсти відразу. Як тільки він довідається, що я заміня іншої кулі, і, звичайно, ще до закінчення першого укусу зі своєї миски, він залишає її і переходить до наступної. І так далі, поки не заповните останню миску. Потім інші кішки до миски і почати їсти. Як тільки Зо'закінчує свою миску, він переходить до іншої, відштовхуючи кішка їсть з неї.

Синій, з іншого боку, це другий, щоб дістатися до їжі. Він починає їсти. Потім, після декількох укусів, він залишає свою миску, не закінчивши його, і ходить нюхає інший котячої миски. Він може просто понюхати або, частіше, тиснути на нього/неї і лізе в його миску.

Я розумію, що кошенята зазвичай потрібно більше їжі, ніж дорослі. Саме тому я намагаюся зробити все порції більше, ніж порції я використав, щоб годувати дорослих кішок (так як я не можу здатися, щоб контролювати, які коти з'їли б від миски).

Тепер, Зо трохи ненажера. Я ніколи не бачив його перестати їсти, якщо щось цікаве відбувається (або їжа йде). :D Я якось дивився йому закінчити половину курки. :D і у нього навіть є грижа з-за цього. (Він лікується від глистів, якщо це доречно.) Але синьою немає, він зупиняється, як тільки він повний, навіть якщо там залишилося їжі. Так, я не розумію, чому він залишає свою миску і йде в іншу котяча миска.

Я дійсно сподіваюся, що є рішення для управління як кошенята, або, принаймні, синій. Він досить жорсткий, щоб стояти на сторожі кожен раз, коли я їх годую, тим більше, що деякі дорослі кішки напружуєшся як кошенят намагається вкрасти їжу або мої спроби контролювати їх і залишити до закінчення обіду, що робить їх голодними, що призводить до повторювати все це знову навіть до наступного прийому їжі. Закривати двері не варіант з-за зачинених дверей також отримати деякі з дорослих кішок напруженою і призводить до їх не закінчувати трапезу. Одна з дорослих кішок йде на відкритому повітрі і повертається на своє. Вся ця ситуація підштовхує його проводити більше часу на вулиці, чим він хоче.

Будь-які ідеї?

+441
Romeo Uchi 19 лют. 2015 р., 00:56:21

Я не думаю, що ваша кішка трохи кокосового масла-це небезпечно у будь-якому випадку,і у деяких медичних цілях у домашніх.

Але це тип жиру, і ви повинні тримати це на увазі, так що ваша кішка не набирати вагу,тому, будь ласка, обмежити суму ви даєте вашій кішці.

деякі позитивні ефекти, кокосове масло м'якше табурета,і він може допомогти вашої кішки, щоб пройти грудок шерсті трохи легше.

посилання:https://bostonstreetvet.com/2014/12/12/10-uses-for-coconut-oil-for-pet-health/

Ви можете використовувати кокосове масло на котячі лапки, якщо вони болять,і це може використовуватися, щоб лікувати котів сухої шкіри.

link2:https://www.organicfacts.net/coconut-oil-cats.html

Пам'ятаю тільки чистими, незміненими їжі кокосове масло є безпечним для домашніх тварин.

+406
Bad Code 9 серп. 2010 р., 03:53:42

Якщо ви хочете додати деякі великі риби, які не становлять загрози для вашого неонів, ось деякі з найбільш цікавих з них. Я перераховую тільки витривалі риби, є ряд інших хороших, як дискуси, але вони мають спеціальні вимоги щодо догляду і не тільки на рівні експертів риб.

Прісноводні риби-ангели (може бути ризикованим, але, як правило, вважаються безпечними, почніть з малого, розводять в неволі, для досягнення найкращих результатів)

Мирних цихлід (апістограмм болівійських РАМН або)

Rainbowfish

Більшість (карлики і малі завжди безпечних)

Один чоловік бета (можна сміливо додати декілька самок)

Кору сом

Расбор Арлекін (більшість расбор безпечні)

Моллі, Платіс, Мечоносці

Plecos (тримайтеся подалі від простих і великих, дотримуватися bristlenose ІМО)

Більшість інших харацінових (Конго є гарні великі тетра)

Переконайтеся, що ви не затоварення і ви або карантин або купити дуже здоровий складі при додаванні до встановленої ємності. Остання річ ви хочете зробити, це ввести збудник в бак.

+370
user3234121 7 серп. 2013 р., 19:02:09

Я не був би занадто стурбований, собаки ноги дуже жорстким, проте це, як кажуть, будьте обережні з гарячій бруківці і сіль (для зняття льоду).

Якщо ви відчуваєте, як вони отримують сухий/потрісканої, ви можете застосовувати гонщика собака лапу воску. Якщо ви йдете на гарячому асфальті або солоним дорогах, пінетки собаки корисні (хоча і не всі собаки люблять їх).

Якщо ваш щеня стає чутливим до сфері це може бути "кукурудза", хоча я ніколи не бачив їх на такс (їх весь час дивлюся на хортів). Ніхто не знає, чому вони отримують їх, хоч багато хто і спекуляції. Вони просто повинні бути викопали ветеринарного персоналу.

Картинка з кукурудзи, біле коло на внутрішній цифрі. : enter image description here

+352
xbox 19 квіт. 2013 р., 21:01:23

Існують різні способи, ви могли розпоряджатися риба в залежності від того, наскільки близько риба була з тобою.

 • Поховання : ти можеш копати десь землю і поховати там риба (і, ймовірно, повісити пам'ятну дошку з рибою є).

 • Морги : ви могли б спалити рибу. Або ви просто покласти його десь і спалити його або створити камін для нього.

 • Сміття : ви могли розпоряджатися його разом з іншим сміттям.

 • Ви могли б також створити меморіальний горщик для риби і покласти його туди.

Важливо відзначити, що це дуже неправильно, щоб змити його або просто скидають його в річки, озера або струмка.

+201
joeaniu 27 лип. 2018 р., 19:01:02

Я йду у відпустку на 4 дні, тому я шукаю спосіб, щоб годувати моїх кішок протягом цього часу.

Я думав, щось на зразок цього автоматичний сухий корм для кішок годівниця, але я не збираюся витрачати $60+ за кілька днів.

Є вироби мураха або дешеві альтернативи?

Навіть якщо немає альтернативи, що я замовляю прибудуть занадто пізно. Знайти дешеву альтернативу б бути чудово.

+27
Mirian Kevlishvili 21 черв. 2012 р., 23:46:03

Коли моя собака мало п'є (у нього є кристали в сечі і я хочу, щоб він пити більше) я поклав корм у миску з водою - просто трохи, тому він змушений пити його під час риболовлі на корм. Ніби як яблуко підстрибуючи.

Я також пробував додавати води до їжі, але тоді я думаю, що це стає занадто сентиментальною і він схильний дробити вставити застряг в його зубах.

+12
BeepBeep 14 січ. 2013 р., 10:01:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil