Старша собака постійно чухає вухо?

Я пенсіонер, що собачка чухає вуха. Я припускаю, що вона є вушна інфекція.

Я не взяв її до ветеринара, тому що вона дуже стара і насилу пересувався. Вона також не любить, коли я намагаюся почистити їй на вухо.

Що я можу купити для неї? Вона буде дуже вдячна за будь-яку допомогу.

+463
Denken 7 лип. 2014 р., 09:26:48
39 відповідей

Ви самі зробили себе зберегти і стабільне джерело їжі для цих собак. І так ви почали процес приручення собак на домашніх тварин.

Варіанти:

1 - прийняти один, перестати годувати інших. Тепер у вас є тільки 1 собака йшла за тобою.

2 - перестати годувати собак.

3 - годувати їх в дорозі, який не робить зв'язок між вами і їжею. Не впевнений, як піти про це, бо тварини дуже хороший в цьому.


Якщо ви не плануєте взяти шалена, я пропоную вам перестати їх годувати? З більше їжі буде більше цуценят і собак годувати. Ви закінчаться корми для собак, перш ніж вони закінчаться місця для породи...

+987
Fadil 03 февр. '09 в 4:24

Одна з моїх гуппі, здається плавниковая гниль. Він, здається, не супер погано, але я хочу, щоб почати лікування, перш ніж він стає гірше. Він знаходиться в баку з іншими гуппі, що не схоже плавниковая гниль і все в порядку. Я просто обробіть весь бак?

Плавниковая гниль-це ганчіркова коричневого кольору по краях ребра справа?

+973
Roy F Heath 8 черв. 2019 р., 21:59:07

це залежить від ваших кішок у мене ніколи не було більше двох кішок в той же час і у мене були дві урни, але мої кішки взагалі використовують тільки один з них.

причина є одна коробка в Кот-дозволити використання кішка спокійно її від інших кішок,і це простіше, щоб уникнути підстилка з beeing вологими, якщо у вас є дві коробки.

якщо ваші кішки використовувати тільки один з урни потрібно тільки одне, якщо кішки хочуть лотка використовуються два.

одна з найпоширеніших проблем, тільки з одного лотка-це тиха боротьба за домінування, де одна кішка починає поливати навколо лотка,я не кажу, що це станеться, але це може статися.

+960
Albert Wiersch 6 серп. 2019 р., 11:11:06

Це шкідливо метелики мають токсичних порошок на свої крила. Ви повинні спробувати, щоб не допустити будь-якої тварини є помилки .вони можуть також розпорошуватися з спрей помилка, яка може вбити кішку або собаку..

+926
dnl 29 жовт. 2019 р., 19:15:12

Більшість громад мають товариства по запобіганню жорстокому поводженню з тваринами.

Якщо це так, де ви живете, зателефонувати їм за порадою. Вони повинні бути в змозі забезпечити розумний рада зі свого досвіду в таких питаннях.

Також вони, як правило, досліджують ситуації, які ви описали, але ніколи не розкривати джерело скарги - передбачається, що ви повинні залишатися анонімним під час їх розслідування.

Нарешті, варто відзначити, що якщо власник дійсно піклується про своїх тварин, вони будуть вітати поради від сусідів і оточуючих, що їх тварина переживає. Розумні і дбайливі поради, вони здатні до дій.

+876
Dimasik00s 12 лип. 2015 р., 09:54:15

Поклав кішку в невеликій кімнаті, наприклад у ванній кімнаті, тільки в туалет, їжу і воду. Не дають. Ліжко, рушник або іншу м'яку поверхню. М'які речі, як постільна білизна, як правило, запрошуючи на них писати. Через кілька днів лоток буде пахнути, як кошеня, і вони будуть більш імовірно, щоб використовувати ящик для сміття замість прання або інший м'який субстрат.

+872
Pavan Sky 31 бер. 2019 р., 07:26:25

Я не знаю жодного наукового дослідження на цю тему, і щоб дійсно адекватно відповісти на це питання необхідно дослідження з великим розміром вибірки і спосіб об'єктивно виміряти "приємний". Наприклад, якщо ви виміряли часу собака проводить в обнімку, вам доведеться контролювати кількість часу осіб, які проживають у домогосподарстві можуть/бажають обніматися. Він може дуже легко перетворитися на величезний експеримент і дуже важко аналізувати.

Я підозрюю, що там теж величезна кількість варіацій на основі особистісних відмінностей кожна собака індивідуальна і стадії життя собаки (з мого досвіду, кішки більш м'які, оскільки вони старіють. Я підозрюю, що собак б піти аналогічним шляхом).

Якщо ви хочете вибрати собаку породи/типи, які, швидше за все, хоче обніматися, я пропоную шукати порятунку, який робить домашнє виховання. Домашнє виховання дає патронатным вихователем шанс подивитися як собака веде себе в будинку, і більшість з них рятує дозволю вам говорити приймалень, щоб визначити, якщо собака добре впишеться у ваш будинок і спосіб життя.

+826
Floran Gmehlin 6 груд. 2014 р., 20:05:39

Швидкий пошук у Google з'явився цей тест: http://dogtime.com/quiz/am-i-ready-for-a-dog Я думаю, вікторина список питань, щоб запитати ваш передбачуваний адоптерс.

Деякі інші речі, які приходять на розум:

Для попереднього відбору людей:

 • У усиновлювачів є досвід з собаками (можливо, спеціально з цією породою)?
 • Вони мають реалістичні очікування від собаки : т. е.. очікувати жувати, потрібна увага, привчання до горщика може зайняти до 6-місячного віку, і т. д.
 • Чи готові вони до фінансовим зобов'язанням собаки? Деякі джерела припускають володіння собакою може коштувати від $800 - $2000 на рік. Харчовими продуктами, бліх/кліщів лікування, ветеринарний догляд + уколи, процедури для таких речей, як ІМП, іграшки + частування і т. д.

Навколишнього середовища залежить від собаки:

 • Собака з високим мисливським інстинктом (як джек рассел, наприклад) буде набагато більше користі від обгородженою територією, ніж собаки з мало/немає інтерес у гонитві білки або кішки.
 • Собак з високим рівнем енергії не буде процвітати в будинок умовах.
 • Інші тварини в будинку можуть бути вважається
+726
Niclas Johansen 17 лип. 2013 р., 12:21:13

У мене акваріум 10 галонів і одна середнього розміру золота рибка в акваріумі. Близько місяця тому я вирішив придбати пару живих рослин. Як тільки я отримав його, я просто посадив його в бак без очищення рослин. Приблизно через тиждень, я побачив маленьку равлика. Мені було дивно бачити це, але не насторожило. Потім, через 3 дні 2 більше. На ближчому огляді, я бачив багато те, що виглядало як яйця равлики на рослинах і на склі. Сьогодні, я дивився на танк і виявив безліч дрібних слимаків. Плюс, схоже, що моя золота рибка вкусило щось. На одній стороні риби, схоже, щось узяв великий шматок риби. Отже, моя золота рибка приречених 7 років і помре? і чи зможу я позбавитися від равликів з мого бака? Я думаю, що у мене нашестя слимаків...

+689
Sammi Jo 6 бер. 2017 р., 12:09:44

Моя подруга і я в даний час не живуть разом, але ми будемо в найближчому майбутньому, і ми розглядаємо отримання морських свинок. Оскільки морські свинки є соціальними істотами, ми вирішили, що ми хотіли б зробити два, щоб підтримати здоровими і щасливими поросятами.

Ми не хочемо, щоб перетасувати їх клітці від будинку до будинку протягом тижня, тому ми вирішили, що, можливо, хочете, щоб тримати їх окремо в наших будинках і звести їх разом, коли ми бачимо один одного. Який майже кожен день. Коли ми переїдемо у найближчі 2 роки вони будуть об'єднані в одній клітці. Обидва будуть однієї статі і вже були разом протягом деякого часу.

Чи буде це працювати? Пам'ятають вони один одного і ладити між двома жінками? Я боюся, що якщо вони не постійно живуть, їдять і сплять разом в одній клітині їх забудеш про інший і потрібно постійно знову.

Це дійсний інтерес?

+671
Narinder kaur 29 лист. 2012 р., 13:52:50

Моя сім'я володіє одним-річний вихованець по імені Вісла клепати. Він завжди мав енергії і прикольна, іноді це може бути весело, але іноді це просто дратує. У кого-небудь є ідеї про те, як керувати енергією? Моя мета-не викорінити енергії в джерелі, але швидше навчати його, щоб заспокоїтися по команді.

+604
Diogo Barrios 24 бер. 2015 р., 16:16:21

Ось у вашому випадку ви хочете, щоб ваші кішки жили щасливо один з одним без того, щоб позбутися від одного на ніяке час. Тому найкраще, що ви повинні зробити, це взяти одну з ваших ящиків для сміття і розташуйте його де-небудь ще в будинку, тому домінуюча кішка не зможе захистити їх обох від інших ваших кішок. І щоб купити іншу коробку можемо зробити його ще краще. Якщо ваша кішка отримує досить божевільним, щоб захистити всі урни, то вважайте, поклавши одну в кімнаті і не дозволяють домінуючий кіт введіть його, тільки інший кіт. До того часу, як ви вийшли, це нормально, що двері кімнати відкриті для обох, тому що ваш кіт буде знати, як снек в будь-який з цих урн, без жінки, знаючи.

І чому ви знайшли мочитися і мочитися в ліжко без будь-яких ознак котяча бійка відбувається тому, що ваш кіт тепер навчилася не використовувати дві урни самки. Я знаю, що обидві коробки призначені для двох кішок, але в очах своєї жінки вони не Арн. Так ось чому я попросив тебе купити нову коробку і окремо ящики.

Всякий раз, коли ваш чоловік почне знову використовувати урни або навіть нову коробку, дайте йому ласощі. Також дати його жінка, якщо вона бачить його, використовуючи їх і не намагається напасти на нього. Якщо вона починає бігти до нього, сказати їй "ні". Якщо вона не знає цього слова, на жаль, вам доведеться обприскати її водою і прогнати її з кімнати кожен раз, коли вона здійснює це діяння. Вона повинна засвоїти, що не все йде свій шлях. Звичайно, якщо ваш кіт вміє використовувати урни без вона, побачивши його бризки води не потрібно.

Ваша кішка не може бути використано для тебе дає правила, так що не плутайте її з лікує потім обприскати її другий ви бачите, що вона біжить до нього в коробку. Ось як ви робите це: -коли жінка бачить, що чоловік у лотка хваліть її лікує. -коли жінка збирається напасти чоловік у лотка не спрей, поки вона не наблизиться до нього і сичить, або дає агресивний попередження (на той момент ваш чоловік є, швидше за все, ваша жінка і вона повинна бути запущена з пляшки брызга і йду з кімнати, або в кращому випадку він може бути тільки її запуск, який повинен бути, до чого ви прагнете в). -не чекайте, поки чоловік вже є, зробити це, перш ніж кішка добереться до нього.

На щастя, вам не доведеться використовувати струмінь води, і час може все виправити, але просто переконайтеся, що ви відокремити litterboxes так нічого з цього не станеться. І ви повинні знати, що кішки не нападають без причини, ваш кіт-це до щастя, збираюся розуміти жінок і знати її новими кордонами,до того часу він повинен отримати деякі способи, щоб показати їй, як добре його межі.

Сподіваюся, що це йде добре з вами.

+602
taciteloquence 4 квіт. 2010 р., 21:59:36

Затоварення риби бак означає, що більше риби в акваріумі, ніж танк може працювати. Є кілька факторів, щоб розглянути, скільки риби може поміститися в бак, в тому числі бактерії, яка перетворює хімічні речовини (аміаку з рибних відходів, для нітритів, нітратів) поспіває, кількість кисню у танку проти суми витрачаються, фільтр маючи можливості вивезти досить відходів, і просто плавальний басейн.

Термін зазвичай використовується для екстремалів, де хтось ставить занадто багато риби в акваріумі, або, можливо, великі риби в резервуарі. Але затоварення акваріум не обов'язково погано. Це просто означає, що ви повинні бути більш обережні в контролі якості води. Часто міняється фільтр і регулярні підміни води, щоб не відставати від накопичення нітратів.

З деяких стайних риб, напів-агресивний, рекомендується затоварюватися танк так, що не почувати себе риба, як у них територію, яку вони можуть назвати своїм власним. Якщо вони не відчувають, що вони мають яку-небудь територію в акваріумі, то вони менш схильні нападати на інших риб в акваріумі на захист своєї території.

Важливо відзначити, що затоварення акваріумі не може бути перше рішення, в акваріумі повинні бути тільки затоварені якщо ви прихильні переконавшись, що вода залишається чистою.

Якщо у вас є тільки кілька риб з виду, і вони зосередилися на інших риб в акваріумі, це може бути, що вони просто шукають більше членів в їх школі і не знаю, як вести себе з іншої риби (різних видів риб школі по-різному). Так просто отримувати дещо більше видів риб може дати їм свою власну школу, щоб бути щасливим.

Як правило, з більш агресивною риби, чим крупніше школа, тим менше шансів, що вони заїду на інших риб в акваріумі. Так що якщо у вас є кімната, ви можете спробувати додати трохи більше у свою школу. Наприклад барбусов тигра, може залишатися досить агресивно, поки є близько 8-10 з них в бак.

+588
Oracle 17 черв. 2018 р., 03:45:54

Я прочитав це питання про те, як приспати рибу, але мені цікаво, що найменш болісний спосіб убити креветок?

Оскільки безхребетні тварини відрізняються від Риб Я цікаво, якщо є інший шлях.

+555
AceHigh 6 вер. 2018 р., 21:37:42

Деякі кішки не люблять шматочками з підливою, насправді деякі кішки не люблять вологий корм взагалі! Якщо шматками, а соус не працює, спробуйте паштети версія, тільки видають невеликими порціями, в той час як вологий корм має властивість швидко пересихати, і тоді вона напевно не хоче. Ви також можете нагріти його в мікрохвильовці, щоб посилити запах, хоч і розімніть його достатньо, так що це не дуже жарко, коли вона їсть.

Кішки покладатися на запах і текстуру, по-перше, коли вважаючи його їстівним чи ні, тому, коли вони кошенята, це гарна ідея, щоб познайомити їх з різними фактурними харчовими продуктами (бажано тієї ж марки, щоб не викликати яких-небудь гі засмучений).

Якщо ви переживаєте, що вона не їсть достатньо зважити її один-два рази в тиждень, поки ви відчуваєте себе комфортно. Я завжди рекомендую після зважування два рази на місяць у здорових домашніх тварин, щоб запобігти збільшенню ваги або втрати.

Я також додати трохи додаткового ласий шматок - так як ваша кішка, мабуть, старший, я настійно рекомендую робити профілактичний огляд для роботи крові у ваш звичайний ветеринар. Наші старші кошенята високого ризику для ряду хвороб, незважаючи на те, що хвилює мене найбільше-це хвороби нирок. Справа про хвороби нирок є те, що ви тільки починаєте бачити фізичні ознаки коли нирки були пошкоджені на ~70%. Ловити його на ранній стадії дозволить їй жити довше, як ви можете почати лікування, щоб сповільнити прогресування рано. Ми хотіли зробити старшим оздоровчий екраном щороку кожен другий рік в якості профілактики.

+514
HCKRMVT 1 бер. 2017 р., 09:36:48

Я знайшов землю до качана кукурудзи (висушений), яке я знайшов в "бимарт" в розділі птиці, щоб бути відмінним субстратом для моїх бородатих клітина драконів. ( У мене є відкрита клітка з дерева і дротяної плівкою так, повітря завжди циркулює. його легко чистити, тому що він веде себе як кошеня маленьке добре вбирає запахи. При намоканні сливи і disolves ( я спробував його сунув в рот, щоб перевірити), якщо дракона з'їсти його, це не зашкодить йому. Не смак до них, так що мій дракон не їсть. Хоча він спробувати спочатку. Через кілька місяць просто видалити кочережки сміття або композитного їх і поставити свіжі удару в..

+375
Paul Curtis 24 груд. 2016 р., 04:03:44

Ви повинні прийняти вашу кішку до ветеринара для цього. Неможливо сказати, що це неправильно для будь-якого з нас через сітку.

Не намагайтеся очистити вашої власної особистості. Ви ризикуєте зробити більш серйозні пошкодження, якщо ви робите.

Причин, чому ваша кішка тримає очі закритими може бути що завгодно від інфекції до пошкодження від бойових дій або це може бути сторонній предмет. Ви знаєте, як болісно це може бути, щоб отримати щось на око, так що краще нехай вет подбати про це.

Швидше за все це те, що легко для вашого ветеринара, щоб виправити, так що вам не потрібно турбуватися про лікування.

+373
Ivan Gut 3 квіт. 2011 р., 15:44:10

Багато Риби люблять ховатися, коли вони сплять, тому що коли вони найбільш уразливі. Немає нічого неправильно з цим, і ви хочете зробити все, щоб зменшити стрес вашої риби. Може бути, покласти що-небудь для них, щоб сховатися. Я використовую дешеві фітинги ПВХ в моєму карантинному акваріумі.

Другий може допомогти йому відчувати себе більш захищеними, поки вони активні, але я сумніваюся, що він зробить що-небудь для нічного часу рутина. Вони воліють бути в школах 6 або більше, але ваші 3 Гал трохи мала для цього.

Як Примітка сторони, риба буде лежати на дні на боку, якщо вони не можуть знайти підходящий схованку. Я не думаю, що належить вам, але субстрат існування риба також лежав би на дні, якщо вони не могли потрапити під грубий субстрат/гравій.

+356
Rob Kent 13 серп. 2010 р., 16:13:37

Я читав, що це звичайна для unspayed кішки, щоб отримати піометра. Я думала, може це тому, що люди не дають своїх кішок до спарювання, коли в тепло, яке викликає хвороба. Але якщо я дозволю мій кіт до парування чи буде вона на ризик розвитку піометри?

+332
kerrigan 24 квіт. 2010 р., 13:03:42

Це багато в чому залежить від родинних видів змій належить.

Таким чином, є три способи пологів:

 • Viviparious, живонародження. Більшість ссавців цього, і відповідно до цього коментарю деякі морські змії теж так робити.

 • Яйцекладущие, яйцекладущие. Багато видів змій відкладають яйця. Ці яйця, на відміну від звичних курячих яєць, м'які власної шкірясті. Це допомагає їх від висихання.

Baby Ball pythons (*Python regius*) hatching.

 • Яйцеживородящим, поєднання двох. Яйця формуються, але розводять всередині тіла матері. При народженні ці eggsacks виділяються і діти виповзають.

Baby *Boa constrictors* hatching.

Так що вигляд робити, що?

Там не дуже чітка закономірність. У той час як деякі види змій, що мешкають в холодних регіонах, як і звичайна гадюка звичайна гадюка, є яйцеживородящим, інших видів, як ховрах змії Pituophis catenifer відкладають яйця.

Холодному кліматі зробить його більш важливо для матері, щоб мати можливість регулювати температуру яйця, які легше, коли вони проводили разом, але це не дуже суворе правило.

Сухий клімат також має кілька видів, які відносяться до яйцеживородящим, можливо, щоб запобігти яйця від зневоднення.

Взагалі, здається, що, будучи яйцеживородящим є скоріше винятком, ніж нормою. Є кілька великих сімей змій, які (зазвичай) яйцеживородящим. Найбільш примітними Viperidae, що складається з Гадюки, гадюки і гримучі змії, і Boidae, удавів і анаконд.

Остання родина дуже цікаво, враховуючи його Старк контракт на їх близьких родичів Pythonidae. Є чудові приклади паралельної еволюції, вжити між зелений пітон дерева і Смарагдовий удав дерева, наприклад, подібність. Проте, в цьому випадку вони сильно відрізняються. Майже всі Boidae відносяться до яйцеживородящим, в той час як всі Pythonidae є яйцекладущие.

Як правило, це є свідченням того, що клімат не переконливий вирішальним чинником у визначенні того, чи є вигляд ОВО - або яйцеживородящим, бачачи, як клімат в Південно-Американських тропічних лісах Південно-Східної Азії тропічних лісів досить порівняти.

+321
kolobovdan 28 лип. 2016 р., 20:50:14

Я поділитися своїм досвідом (Сполучені Штати Америки), так що ви можете посилатися на нього; вона не може бути однозначної відповіді, але це може допомогти вам вирішити. В 2002-3, я купив ветеринарних Pet страхування (ЗПО) за мої перші дві собаки, зі стандартними планами. Це мінімальні витрати, а оскільки одна з моїх собак була вушна інфекція в ранньому віці (з-за його колишнього власника не очистивши належним чином його вуха), будь-яких проблем у майбутньому вухо з ним були виключені.

Я відчував, що я отримав тільки достатньо грошей, щоб майже покрити гроші, які я витрачати щорічно. Одна собака розвинулася хвороба Кушинга і вимагають дорогого щомісячні ліки. План був максимальний річний ковпачок на щомісячні ліки і щорічну обробку відшкодування; у мене не було грошей, щоб покрити витрати на час, так що ідея мати страховку для покриття медичних витрат собак було важливо, але той факт, що страхування знижки були так обмежені, в ретроспективі, придбати страховку був рахунок не варто.

Коли одна з моїх собак померла, а страхова компанія так і про-вартість рахунку, свою частину витрат на життя не поширюється, до мого задоволення. Я досі зберігаю мої інші собаки покриті, але мій третій, новий, собака не покривається.

З урахуванням додаткових витрат часу особистого зайняті роботою, необхідною для заповнення форм, ведення рахунку та подання форми та квитанції, я відчуваю себе краще, відкладаючи щомісяця "в екстреному випадку" рахунок для нової собаки.

Протягом останнього року або двох, СВУ-фірмова лікарні прийняли VPI і трохи більш тісно співпрацювати з ними, так що якщо ви йдете в СВК лікарні та купівлі іншого плану, ніж я, і покрив тварини з меншою кількістю попередньо існуючі умови страхування можуть працювати краще на вашу користь.

Ваш пробіг може змінюватись.

+298
Sajid Patel 9 груд. 2010 р., 17:11:53

У мене є такса, яка не буде активно грати з іграшками. Вона буде дуже рідко, забрати кістка або іграшку (в основному кістки). Вона має безліч іграшок, наявних у ній, починаючи від маленьких, пухнастих, писклявими іграшками, великі гумові кільця, в поєднанні опудала тварин, якісь гумові жувати іграшки у формі їжі, мотузки для притягує, будь-конгів, і т. д. Вона має невеликі кругові кісток і довгих трубчастих кісток. Ні сирі, ні свинячих вух, копит немає. 99,9% часу, вона ігнорує більшість іграшок вона їй доступні.

Вона тут ганяють кістка, якщо вона в хорошому настрої, але ніколи не принести його назад; вона буде або ігнорувати кістки, вона приїжджає, або забрати його, йти в інше місце, щоб жувати, і залишити кістка там, коли подзвонив, щоб грати знову. Це єдиний ігровій діяльності, вона, здається, взаємодіють з; вона не піде за іграшкою, якщо кинули.

Коли я покину її, я порву лікувати собаку, щоб наповнити собака головоломка, яка завжди "вирішував" менш ніж за 5 хвилин мого від'їзду. Я залишаю телевізор на ній, коли я виходжу.

Вона любить бути на моєму боці і переслідує будь-яка кішка або білка, який входить у двір. Вона активно патрулює наш двір для зловмисників. Вона любить лежати на спині на сонці. Вона дуже розумна, вона завжди, здається, знаю точно, що я хочу зробити. Вона просто не буде грати, і я хочу, щоб вона була розважали, коли я не можу грати з нею або коли вона не може вийти на вулицю.

Вона добре реагує на частування і їжу, але я не хочу перевантажувати її лікує як doxies схильні до стає надмірною вагою.

Що я можу зробити для неї, щоб тримати її зайняті? Як я можу спонукати її бути зацікавлені в її іграшки?

+259
johanherman 17 лип. 2011 р., 07:44:34

Він, можливо, отримав з-за бійки в минулому. Так довго, як це не боляче і не перешкоджають його їли, вона повинна бути добре.

Мій ветеринар був кіт, який бродить по офісу. Одного разу собака напала на неї і вкусив її в обличчя. Вони зробили екстрену операцію і кішка жили (на щастя), але вони не змогли зберегти всю щелепу. Половина її щелепи відсутня. Це не боляче і їсть вологий корм добре. Те ж саме може трапитися з вашою Туреччиною.

+257
Marius CROY 24 лют. 2013 р., 14:24:51

Мій 4yr старий Таббі Лекс ці чорні плями, що лінія його повіки. Він мав їх принаймні пару місяців (після того, що я помітив), Схоже, інакше штраф і не проти, що я дивлюся на його очі. Я не намагався зішкребти її, як я не хочу копатися в своєму оці, їм не впевнений, якщо його несменяемый пігменту або гній.хто-небудь бачив це раніше?

+241
Kenan Begic 24 лип. 2012 р., 00:14:52

Я знаю, в попередніх питаннях у вас завжди є хтось згадував розливної води, це не хороший спосіб взагалі з наступних причин:

 • Кішка відноситься вам на пляшку води, ти-поганий хлопець.
 • Кішка знає, що ви контролюєте пляшку води, тому буде продовжувати робити погану поведінку, коли ти пішов.

Деякі ідеї:

 1. Двостороння липка стрічка - місце липкої стрічки на ваших полицях, коли кішка стрибає липкою-Несс буде стримувати його від туди. Ідея для нього, щоб припустити, що це завжди там, так що вам не потрібно тримати його на полицях в довгостроковій перспективі.

 2. Алюмінієвої фольги стрічки фольги на ваших полицях, шум він робить після того, як вони стрибати на ньому буде лякати їх.

 3. Ssscat - датчик руху пристрій, який активується після того, як кішка поруч з ним. Він розпилює повітря в обличчя.
 4. Рожочок повітря - заховати себе і, коли кішка стрибає на полицю і активувати його.
 5. Купити кішку дерева, які вище ваших полицях, їх найвища точка буде здорово. Дати кішці ласощі, коли використовуючи їх дерева.
 6. Є багато іграшок для вашої кішки, щоб грати на підлозі
 7. Якщо є можливість, не пускайте кішку в кімнату, коли ви не навколо.

Якою б трюк ви придумали його не ображай кота, але налякати її, і не повинні робити кішка думаю, що це від вас.

+223
HOWTOBITCOIN 15 січ. 2020 р., 07:25:02

Ми недавно переїхали в новий будинок з нашими 2 кішками. У день переїзду, як ми знаємо, це було потрясіння для них, ми замкнемо їх у кімнаті протягом дня. Коли всі вже заспокоїлись, ми зачинили всі вікна і двері на будинку і дозволив їм досліджувати їх нове середовище. На наступний місяць у нас були 2 кішки замкнені у будинку так, щоб вони могли звикнути до всіх нових запахів (і як я боялася, що вони втекли).

Однак мій 1 кіт не звик до її нового оточення взагалі. Вона завжди ховалася під ліжком або у шафі, поки в кінці кінців, ми ризикнули і вирішили відкрити вікна і двері.

Вона тепер бігає і ховається в зливової каналізації через вулицю від дому, і відмовляється виходити протягом дня. Вона буде тільки виходять вночі (з 6 вечора до 6 ранку).

Я дійсно хочу, щоб виправити її поведінку, як вона ніколи не був, як і на попередньому будинку, завжди любить і завжди поруч, будь то всередині або зовні. Але коли ми замкнути її в будинку, вона плаче, не хоче виходити.

Я можу що-небудь зробити, щоб вона не тікала і ховалася через дорогу весь день?

+170
Chetan Oli 9 трав. 2010 р., 07:18:02

Я б також хотів додати, що, можливо, у собаки алергія на траву. Шахта була. Або у нього була алергія на що-то в квартирі зрошувачі або речі вони поклали на траву. Зерно-безкоштовне харчування допомогло, але не вирішити. Наступне, що я спробував, після того, як він на вулицю піде до горщика, я б мити ноги в теплій воді з випічки суміш соди, потім висушити їх якомога більше. Це дуже допомогло, але він все одно вилизувати лапи, поки вони не висохнуть. Потім я почав класти пінетки на нього, перш ніж він піде на вулицю. Тепер , що зробив трюк для мене. Після цього, не облизуючи ноги. Звичайно, я згоден, це може бути поведінкова.

+147
heeroyuy84 6 вер. 2017 р., 22:18:35

Чому це відбувається?

Це досить поширена і називається невизнання агресії, кішки покладаються на нюх, щоб розпізнати один одного. Її візит в лікарню було змінено її запах, її брат вже не зможе розпізнати. Кілька теорій позаду нього:

 • Кіт висловив своє анальних залоз або випускати феромони, пов'язані зі стресом.
 • Кота забрали додому запахами інших тварин, які раніше були в клініці

Що робити?

Це гарна ідея, щоб тримати їх роздільно, в той же час для кожної захисту інших. Кілька речей, які можуть допомогти:

 1. Даючи ковдри один з іншим ароматом на протилежний кішок (я.брати по електронній ковдру йде з сестрою і навпаки)
 2. Feliway Друзів

Через 24 години спробуйте поступово знову ввести їх, відкривши щілину в дверях для них, щоб нюхати чи є ворота між ними. Це зовсім самостійно вирішувати через деякий час ви просто повинні переконатися, що конфлікт не закінчиться, перш ніж покласти їх в одній кімнаті.

Як я можу запобігти?

Наступного разу, якщо це можливо, принесіть обидві кішки в лікарню - вони не втрачають один одного з виду.

+133
A NambiRajan 3 вер. 2011 р., 00:45:26

У мене чотири пари хвилястих папужок. Клітка зберігається на відкритому повітрі. Тепер його зима. Я не знаю, що робити, щоб зберегти мій птахів теплим і затишним. Клітка велика, і я не можу перемістити його в приміщенні. Я накрийте клітину кожну ніч з тканиною. Але я думаю, це не сильно допоможе. Моє питання: що є кращим способом, щоб тримати мої папужки тепло і затишно взимку?

+131
FabianoLothor 15 лист. 2018 р., 03:46:39

Моя кішка-це європейська короткошерста. Я змогла розчесати успішно прямо біля мого кота волосся випадає, але коли я намагаюся розчесати його лівій стороні, я бачу, він не хоче, тому що він кидається, лежачи на цій стороні, отже, він отримує причесані тільки з правої сторони! Може це питання, або просто дивна поведінка?

+123
Tom Regner 17 трав. 2014 р., 00:00:24

Іноді я бачу вікна з кішкою чиста, встановленого на ньому. Як вони використовуються? Коли я повинна вважати за допомогою кіт чистий?

+110
Sam Brannen 26 жовт. 2010 р., 05:07:35

Чи Правда, що цибуля і часник продукти харчування є токсичними для домашніх собак і корму для собак, як породистих і т. д. Дуже добре для вихованця здоров'я собаки?

+98
dkocich 6 лип. 2010 р., 04:26:09

Цю посилання тут начерки дуже добре , як перевірити поганий знак навколо танках, а також показано, як підготувати бак для вашого використання.

Я коротко резюме, що б перевірити, але я залишаю посилання, щоб ви могли прочитати все це самостійно. Вона має багато фото і дуже гарне пояснення.

Спочатку шукати будь-які тріщини по всій поверхні танка. Якщо ви виявите які-небудь тріщини, ймовірно, в кінцевому результаті витоку, якщо вже не. Після цього шукати бракуючі чіп по краях. Відсутні фішки збільшити шанс на друк не вдасться. Якщо всі панелі добре виглядати, подивіться для жорсткої води плями по краях (особливо якщо в акваріумі є Трим) якщо ви виявите які-небудь, це означає, що бак тече або підтікає. Після цього оглянете кремнію, будь-відірвався шматок не є добре, також, якщо є багато бабла в кремній збільшити шанси провалу.

Залежно від цього керівництво по товщини скла для акваріума ваш акваріум, здається, дійсно бути акваріум і не якийсь тераріум або будь-яке інше використання.

Так що з усіх я можу бачити, якщо ви знайшли стенд з танком, це швидше за все був дизайн для підтримки бака.Тому я б не став навіть додавати свої дошки і піни під танк. Особливо, якщо бак має дно обрізати, тому що він вже розроблена, щоб розподілити вагу по всьому периметру як можна краще.

Я б точно спробувати заповнити бак на вулиці або в гаражі, перш ніж робити це всередині. Я хотів заповнити бак на підставку до половини і перевірте, чи немає витоків, якщо ви не знайдете жодного, переходити до повністю залити бак і подивлюся ще раз після цього. Якщо це можливо, покинути танк сісти за що-то на кшталт 24 години і перевірте, чи немає витоку створюються і якщо стояти добре триматися. Якщо кожна річ добре, ви тепер новий щасливий володар, що 53 літровий акваріум.

Якщо ви не досвідчений риби, я рекомендую вам прочитати на велосипеді танк Перед тим, як покласти рибу в ньому.

+72
Mixon42rus 29 січ. 2012 р., 02:43:22

Це, звичайно, залежить від того, як високий дах, але він не небезпечний. Кішки мають хороший баланс і вміння правильно себе під час падіння.

Що потенційно небезпечним є ваш кошеня бути в змозі піти туди, куди вона хоче, без нагляду. Вона молода і недосвідчена. Її природну цікавість має можливість поставити її у будь-якій кількості ситуацій вона нездатні боротися з, наприклад, впасти з даху, потрапити під машину, замкнув у просторі, вона ховається, з'ївши щось отруйне, і т. д.

Кішки люблять досліджувати. Вони є територіальними. Використовувати ці природні риси, щоб навчати вашу кішку, щоб зробити вірний вибір. Я тримаю кошенят в перший рік життя, всередину. Потім я беру їх зовні у дворі під наглядом. Я залишуся з ними і заохочувати дослідження при забезпеченні їх безпеки і "газон". Я тренувався всі мої кішки, коли-небудь, приходити на свист. У мене на задньому дворі "втечі", щоб тримати їх в і небажаних гостей.

Кішки менше "навчальна", ніж собаки, але вони можуть бути навчені, щоб включити вашу зону комфорту та власної безпеки.

+69
Steamrolled Soul 3 вер. 2016 р., 00:36:32

Це більш або менш те, що @Huangism говорить в його/її коментар - собака веде себе жорстко, кажучи: "Тримайся від мене подалі! Я буду катувати тебе, якщо ти наблизишся!" Намагається тримати людей подалі від нього/неї.
Так що гавкіт-це реакція страху... так само, як тікав, коли люди не підходьте близько.

Собака може також відчувати (С)він захищає свою територію, але насправді боятися реальному бою. З бродячою собакою, ви ніколи не знаєте, через що вони пройшли, вони можуть мати дуже невдалий досвід роботи з людьми :-( ... от тільки багато ніжною любов'ю можна зцілити.

У будь-якому випадку це активні загрози (с)він дуже боїться, щоб виконати.

+51
RRoger 6 січ. 2014 р., 10:42:30

Я знайшов мого кота, коли він був дуже маленьким. Я взяв його додому і з тих пір намагалася годувати його, що я думав, що це буде, як, починаючи з молоком, потім рибою, м'ясом і т. д. Він ніколи не торкався до них або будь приготовленої їжі. Так я почала купувати корм з супермаркету. Я спробував близько 30 різних марок і смаків, і він їсть тільки 2 - 3 з них. Також іноді він любить тости з сиром.

У мене він з вересня 2012 року.

Що не так?

+44
Manos Manik 22 серп. 2013 р., 03:32:41

Як рлб.США, я думаю, що це може бути спокійний поведінку. Більш відомий як заспокійливі сигнали, цей масив знаків (від облизуючи губи позіхаючи) використовуються собаки, щоб висловити занепокоєння або спробувати заспокоїти іншим собакам або людям.

Можна помітити, що собака облизується при наближенні іншої собаки, або коли все швидко рухається (собаки самі речі рухатися швидко, як загрозу). Коли ви помітили, що ваша собака виконує заспокійливий сигнал, спробувати побачити, якщо є що-небудь поблизу, які можуть бути загрозливими або про вашому собаці. Крім того, ви сказали, що він скоро кинув після виконання цієї дії. Це також може бути ознакою стресу. Моя собака підкидає іноді, коли вона нервує.

Спробуйте побачити дресирувальника про це. Іноді це поведінка, яку можна виправити, якщо ви знайдете те, що підкреслює ваш кульку з пуху. Деякі собаки проходять через страх періоди, особливо цуценята. Так це може бути той, що проходить через кілька тижнів. Майте на увазі, я не кажу, що це напевно нервова поведінка, але я кажу, що це може бути.

Для отримання більш докладної інформації про заспокійливі сигнали, див. Це PDF.

+36
davecom 14 черв. 2014 р., 08:00:17

Після багато досліджень, я виявив, що колумнарис може проявлятися у внутрішній інфекції, тому я також ставлюся з Канаміцином Kanaplex ака, а також.

Джерело

+24
Ramon Flores 2 жовт. 2018 р., 09:28:28

Собаки дуже добре про спілкування з самим собою. Пощастило ричачи і огризаючись на Купер не обов'язково означає, що пощастило, був агресивний і хоче заподіяти Купер. Це як собаки вчать один одного, що вони готові терпіти один від одного. Я думаю, що реальна проблема полягає в тому, що іржавий опинився в середині.

Моя рекомендація буде для вас дозволяти йому пощастило вчити Купер, що він не хоче грати і просто хоче, щоб його залишили в спокої. Це може статися тільки рости у бік. Тому я хотів би запропонувати, даючи пощастило і Бондар можливість взаємодіяти один з одним самі по собі, і покласти іржавий десь в іншому сам, так що він не заважає. Ви можете поставити іржавий в замкненій кімнаті, або на іншому поверсі в будинку, або взяти його зовні, поки ти підеш двох інших усередині, або навпаки, або взяти його на довгу прогулянку або в парк або в похід. Просто переконайтеся, що він не бачить і не чує інших двох собак. І переконайтеся, що рости не відчуваю, що його карають, так що якщо ви помістіть його в іншу кімнату, дати йому сиром'ятної шкіри або Гонконг, або щось, щоб зробити його щасливим і розважали.

Вам доведеться зробити це в короткі проміжки кожен день протягом тижня, можливо й довше, поки Купер отримує картину, що пощастило, що не зацікавлений в грі. Просто переконайтеся, що ви тримати дуже близько очі на лаки і Купер поки вони разом тільки у разі, якщо речі виходять з-під контролю. Ніколи не залишайте їх без нагляду. Хороший трюк, щоб тримати повідці на собак, так що ви можете легко витягти їх окремо, якщо потрібно.

+22
Agent 219 20 жовт. 2014 р., 19:12:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil