Чи повинен я перестати використовувати короткий поводок/ніжний лідер?

Ми купили головки холтер/ніжний лідер поводок для двох цуценят в спробі зупинити їх тягне так сильно на повідку під час прогулянок.

Повідці хороші тим, що вони мають на увазі насправді я можу ходити в обидві мої собаки в той же час без них потягнувши мене в бік, коли вони вирішать. Більшу частину часу на прогулянках вони без повідка у будь-якому випадку, але в населених пунктах я хотів, щоб тримати їх на повідках, щоб вони не намагаються стрибати/привітатися з перехожим, хто б вони не були брудними лапами скрізь!

На моє запитання, мої собаки зараз більше року - є межа віку, в якому ці договори можуть бути використані? Чи існують які-небудь негативні наслідки, використовуючи такі повідці протягом тривалого періоду часу?

+774
voidHead 19 квіт. 2018 р., 13:15:16
28 відповідей

Якщо ви любите кішок і ви хотіли мати один, зробити це. У нас є кішка. Вона становить 5 років і менше 5 хвилин в день, щоб очистити воду-це щоденний todo для мене. Кішка критий кішки і вона щаслива. Я не знаю, якщо це називається по-англійськи.

+997
cevdokzna 03 февр. '09 в 4:24

Одна з моїх кішок завжди дуже добре про не використовуючи кігті, коли грає, коли задіяні руки, а інший, здається, роблять ніякого зусилля в цьому напрямку.

Я не обрізати будь-яку з своїх пазурів, і я не думаю, що я повинна обов'язково стати посередником, якщо це можна зробити іншим способом. Особисто я б вважав за краще просто взяти хіти, як я роблю, як мені подобається давати їм свої кігті і всі пов'язані гордість/кіт Моджо.

Крім того, було б здорово, якщо б я міг як-то дати йому зрозуміти, що ці кігті боляче м'ясисті люди. Йому зараз близько 2 років.

+961
VixinG 28 квіт. 2013 р., 07:30:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Особисто я б сказав Ні. Це звучить як бомба сповільненої дії. Кішки інстинктивно мисливців і в дуже рідкісних випадках 'грати' з видобуванням тварин, таких як щурів, птахів, морських свинок і т. д.

Якщо у вас є 4 дуже ввічливий, добре вихований кішками, що вкрай малоймовірно, я вважаю їх присутність і зацікавленість у маленьку пухнасту обновку буквально, налякати дитину кролика до смерті.

+927
Pouralijan 22 груд. 2018 р., 13:58:58

Я нарешті вдасться змінити цю поведінку, порушення рутини. Я бачив, як ветеринар сказав, що мій кіт чудово підходить, і тільки після цього я піду у відпустку і протягом 10 днів один дивиться йому вслід на своєму місці.

Коли я йду додому візьми мою кішку назад, він испражнялся у коробці зазвичай.

Я не знаю, чому він почав какати з вікна на першому місці, але, схоже, він триває просто заради рутини...

Спасибі всім за вашу допомогу!

+906
gabcoh 11 квіт. 2013 р., 02:10:09

Хаскі/маламут-це дуже специфічна порода собак з вельми специфічною поведінкою, і я не фахівець у цих породах.

Однак, я знаю наступне:

Ці породи є найбільш близькими домашньої собаки з вовком, який означає, що ви повинні думати швидше вовка, ніж собаку.

Факти вовка

Я не буду вдаватися в подробиці, але ієрархія дуже важлива для них, навіть якщо вони дуже незалежні.

Як правило, у вовчій зграї, ви будете мати лідера(чоловічої статі), а також верхнього жіночого. Вони працюють разом, щоб зберегти зграю годував, безпечний і в принципі живий. Інші вовки у зграї грають різні ролі, а також.

Коли є слабкий член зграї, вовки(всупереч деяким переконаннями) постараємося допомогти і вирішити проблему, тому що вони можуть відчувати запах його, відчувати його, бачити його.

Ваша молода жінка там, дивлячись на літніх чоловіків в якості лідера, але і чую/відчуваю його проблеми. Вона явно хоче грати і спілкуватися з ним, щоб дізнатися шляхи її породи.

Це пояснило б її пристрілювати ноги(думаю від раку собаки, які чують і вказувати на пухлину).

Що ви можете зробити:

Бути ватажком зграї, ватажок, або ви можете взяти на себе роль посередника, який ми також знаходимо у вовчих зграях.

Ви повинні бачити поведінку до ніг, помацала. Собака буде пройти через декілька етапів, перш ніж він добереться до фінального поведінку ви описуєте, що це останній етап.

Шукати її облизуючи губи, обнюхувати його обличчя, потім перейти до верхньої частини спини. Ось деякі ознаки, але всі вони мають свої власні шляхи.

В основному, це легше виправити поведінку, коли він на рівні 1, а не 10-го рівня.

Як виправити?

Ну є багато способів: тому що ваші собаки ближче до вовків, я б зробив вовк.... не смійтеся!

Рівні: гарчання, а потім доторкніться до нижньої частини задньої ноги або обох.

"Ні" теж працює, але ви повинні розуміти це! Без злоби або яких-небудь емоцій... просто "ні!"

Хаскі/маламут факти

+734
maltzevaniura 21 лип. 2010 р., 03:28:11

Почніть свій автомат на доступну вищу температуру (зазвичай 95 або 65°С). Це повинно надійно вбити всіх бліх і їх яйця. Я раджу проти миття тільки 40°C, так як воду відкачали вже охолоджується всередині машини і продовжує охолоджуватися в шлангу.

Доросла кішка блохи гинуть при температурі нижче 46.4°F (від 8°С), і жарче, ніж 95°F (від-35°С).
[...]
Щоб вбити бліх на одязі і постільних речей, рекомендується мити предмети протягом 10 хвилин при 140°F, а потім висушити при максимальних налаштуваннях тепла.

(https://fleascience.com)

Перевірте шланг для життя бліх протягом наступних кількох днів. Якщо там досі живуть блохи, вам доведеться повторити процедуру.

+728
Csaba Mihaly 14 квіт. 2017 р., 14:18:56

Мій 5-місячний ДШ витрачає кілька хвилин, два або три рази в день, граючи в моїй ванній. Він буде бігати, грати, після чого направляється до ванній кімнаті, стрибає, катається по підлозі, лапи на стоці і пристосувань, потім переходить на щось інше.

Він ніколи не приймав ванну, хоч я чистити за допомогою вологої серветки зроблені для кішок. Він також ніколи не намагався це в той час як душ був зайнятий. Так що я не можу придумати причину, по якій він би ніяких емоцій прив'язані до ванни, позитивний чи негативний.

Він начебто не нашкодити собі або що-небудь, просто стає трохи вологою від залишкової води до душі, і він, здається, не хвилює. Я впевнена, що є мінімальний шанс, що він може ковтати залишки мила з підлоги ванної, і навіть якщо він це зробив би в слідових кількостях і дуже розведеною. (Не більше, ніж я випадково полоскали рот, в рідкісних випадках, і я вижив.) Так що я не заморочуючись намагається запобігти це.

Я думаю, я повинен зауважити, що у нього багато іграшок, і кілька джерел прісної питної води, і використовує їх усі.

В основному я просто хочу знати - чому він це робить?

+723
Wissam Youssef 5 лист. 2016 р., 03:46:47

Будь ласка, допоможіть і поділіться своїми ідеями/досвідом! Важко тримати мій кіт всередині, він буквально благає, щоб його відпустили. Але він справжній мисливець... кроликів, птахів, бурундуків - він їсть їх всі. Я ненавиджу це. Він добре їсть удома, але інстинкт мисливця переважає. Я поставив на нього 2 кільце дзвони, не впевнений, що це допоможе, але принаймні інші тварини можуть бути як-то попередив. Будь-які пропозиції вітаються, навіть очевидні. Кілька пов'язаних: Це можливо для кішки, щоб бігти дикого кролика і вбити його?

+676
nikUoM 27 січ. 2014 р., 07:27:55

Відповідь Кай є відмінним. Однак, я додам альтернативну пропозицію.

Спробуйте додати другий лоток поруч з тим, кого вона паскудить. Я виявив, що деякі коти схильні використовувати один лоток для какашок, а інший писати. Ви можете спробувати інший стиль лоток для другого, наприклад верхн-входу коробку, як показано нижче. Напівзакрита може змусити її почувати себе менш вразливим, коли пісяє. Якщо поточне поле є верхній тип входу такий, то спробуйте більш відкритий спосіб, який дозволить їй бачити у всіх напрямках.

У мульти-кішка побутових, я вважаю, що безліч ящик для сміття стилів (і навіть різних видів сміття) вітається. Кожна кішка має свою улюблене місце для ліквідації. Вона може переключитися на нову коробку як пісяє і какає, в цьому випадку ви можете позбутися від старої, якщо хочеш.

top entry litter box

+632
davterra 21 трав. 2018 р., 04:29:26

Після 4-х років оренда, мій наречений і я, нарешті, купив свій будинок, ура!

Весь цей час ми оренда я вмираю, як для тварини, так тепер, що я може бути один я на сьомому небі. Біда-це мій наречений не бачить сенсу у своїй присутності кішка. Він бачить їх як жалюгідну подобу собаки, і нездатний любити.

Мій наречений ніколи не був допущений вирощування свійських тварин, так що він не розуміє сенс мати їх. Я не знаю, як пояснити йому, чому я хочу. Я виросла з тваринами і будинок просто не відчуває, як додому до мене без пухнастого друга.

Він також говорить, що він ненавидить кішок, але кожен раз, коли сусідська кішка приходить, щоб сказати Привіт, чи ми бачимо кошак поки ми в дорозі, він отримує в повному захваті, і любить, щоб погладити їх. Він, очевидно, любить їх, хоча з незрозумілої причини він не визнає.

Хто-небудь мав справу з цим раніше?

+620
Alexandre Pinheiro 29 бер. 2014 р., 08:38:30

Ви не можете відпустити її на тиждень без їжі. Годувати від вас кожен день, але нормальну порцію. Якщо вона стає тонкою, тоді план Б.

+587
Yan Yoku 9 черв. 2012 р., 02:20:35

Я запропонував продукт, який, ймовірно, виправити вашу проблему, як це зробив мій, але модератор його видалив. Божевільний. Все що робить, це зменшити кількість людей, готових витрачати свій час відповідаючи, якщо воно може бути вилучене. У мене немає часу, щоб витрачати його даремно. Я зробив тут.

+582
Jose Fuentes 25 лют. 2016 р., 12:24:47

Ви не зустрічали будь-яких подряпин рефлекс* , який знаходиться у тварини спинний мозок. Бажання свербіти мимовільна.

Що стосується "посміхається" аспект, я не знаю, як це відноситься до рефлекторним нуля, але я можу тільки припускати, що це схоже на незначну гримасу, що людини, можливо, в той час як вони є розтягання м'язів.

*Попередження, пропустити статтю, якщо ви чутливі до описів тварин використовується в науково-дослідних

+546
Theodoros Neocleous 10 квіт. 2018 р., 05:08:49

Щоб відповісти на це питання, ми спочатку повинні зрозуміти, як інцест-це погано точно. Це все пов'язано з генами і хромосомами.

Коли виробляти потомство, суміш двох генів батьків об'єднується в потомстві. Це випадковий процес, який є, чому брати та сестри можуть сильно відрізнятися один від одного.

Як правило, обоє не мають ніякого відношення, тому їх гени мають принаймні деякі відмінності, створюючи нові комбінації генів. Коли брати і сестри виробляли на світ потомство, однак гени їх потомства практично черпає з того ж генофонду.

Це означає, що є шанс, що потомство отримує два ідентичних генів . Якщо і мама, і тато отримав Генеа від свого батька, потомство могли б у кінцевому підсумку з двома генами. Ось де проблеми можуть виникнути. Невеликі дефекти в генах відбуваються весь час, і взагалі вони спіймали за надмірності. Кішки мають дві копії кожного гена, в кінці кінців. У більшості випадків, тільки якщо обидві версії дефекту, виникають проблеми.

Якщо обидва гени однакові, ми будемо впевнені, що ці дефекти будуть поширюватися.

Тим не менш:

Найголовніша причина, тварин біологічно запрограмовані, щоб запобігти інцест, так інцест-це еволюційний недолік в довгостроковій перспективі. Більша частина збитку від інцесту відбувається не в першому поколінні. Однак, постійне кровозмішення, покоління на покоління, посилить ефект я описав вище час і час.

Є багато тварин, особливо тих, які тримають і розводять як домашніх тварин, які страждають величезна кількість інбридингу. Великий приклад породистих собак. Без яких-небудь нових генів-учасників пулу, всього населення така порода буде в кінцевому підсумку починають шукати кровозмісні.

Але це на рівні населення. Для населення, тварин, інцест тільки стає проблемою після багатьох поколінь.

Індивідуальний

Так як це співвідноситься з вашим кошеням?

Давайте подивимося на можливості: припустимо, що батьки вашої кішки є гени, які не перетинаються: мама, АВ, тато компакт-диск. Їх потомство мати чотири можливих набору: АС, ад, ВС, СД. Батько кошеня має шанс 1/4 для будь-якої з цих комбінацій. Кожна з цих комбінацій, батько розділяє один ген з мамою. А чи Б. Ці ймовірність 1/2 за батьком, щоб передати загальний ген, і є ймовірність 1/2 для мами, щоб зробити так. Так, зрештою, є шанс 1/4 повторюваних генів.

Це досить високий показник, тим більше що ця ймовірність відноситься до кожного з котів гени індивідуально, тому можливість для будь-якого дублікатів близько 1, але шанс на всі дублікати не так висока на всіх.

Наскільки це шкідливо? Якщо там вже були генетичні дефекти в родоводі батьків, я б не надто турбуватися. Однак, це не заважало стерилізувати кошеня, щоб запобігти його від отримувати потомство від себе. Так що вплив на населення починає важити.

+488
user64807 7 бер. 2018 р., 06:29:23

Ми дбали і любили паралізованою собакою протягом п'яти років. Аварія, яка викликала параплегия відбувся, коли йому було одинадцять років, а йому зараз шістнадцять років.

Він швидко постарів за останні три місяці, ми більшою мірою вважаю за діагнозу лімфоми. Отже, наша прекрасна супутниця близька до кінця його незвичайною життя.

Він дуже багато роботи.

Це, втім, цілком варто, щоб побачити його щасливим і дарує нам свою дивовижну любов і прихильність, його інфекційний характер, стійкість і любов до життя.

Мораль цієї історії полягає в тому, що чим довше ви тримаєте вашого цуценяти, тим ближче ви будете ставати і тим важче буде для вас, щоб відпустити його.

Це вже викликає у вас і, очевидно, дуже важко прийти до вирішення.

На цьому етапі у вас ще є можливість повернути свого маленького друга до заводчика. Це може бути більш відповідальне рішення повернути цуценя заводчику? Заводчик може знаєте когось, хто більше підходить для догляду за маленького хлопчика?

Однак це все домисли!

Мій вам рада зараз - краще зрозуміти ваші варіанти...

  • звертайтеся до заводчику з метою обговорення про те, що робити - не намагайся підходити до обговорення чекаючи результату - замість того, щоб спробувати краще зрозуміти ваші варіанти, так що ви можете прийняти рішення протягом декількох днів;
  • спроба отримати реалістичний діагноз, так що ви можете розібратися в симптомах і зрозуміти точну природу захворювання вашого цуценя;
  • зв'яжіться з вашим місцевим фахівцем ветеринарну клініку і запитайте їх, скільки необхідні тестування, ймовірно, буде коштувати - може бути, заводчик б покрити витрати на ці випробування.

Зокрема, я прихильник говорити з іншими людьми про вашу дилемі. Про проблему з людьми лицем до лиця часто допомагає мені прийняти рішення.

Сподіваюся, що це допомагає. Якщо ви хочете які-небудь додаткові рекомендації, будь ласка, дайте мені знати в коментарях і я буду оновлювати моя відповідь.

+396
Sheyenne cooks 20 січ. 2016 р., 14:24:19
Акваріуми призначені, щоб тримати більше, ніж один вид тварин. Більшість питань акваріума, ймовірно, залучати громадськість для танків, але цей тег має сенс тільки якщо питання конкретно стосується деяких аспектів обліку декількох видів.
+346
thatjay 27 бер. 2017 р., 02:59:15

У мене є два 20 галонів акваріумів. Є bristlenose pleco і 5 тетр, має 4 corycats і 4 nannostomus і купу рослин. Я думаю про злиття двох танків, як тримати чистими-це багато роботи, але боюся pleco зжере всі мої дуже добрі рослини! Танк він в даний час має великий анубіаси, що не здорово, і не водорості, я думаю, тому що він піклується про всіх, що. Мій танк був яванський мох, анубіаси невеликий, Java папоротей, Амазонки меч, і Вел. Він має деякі водорості тут і там, але у мене є 3 nerite равликів, які тримають його досить багато перевірити.

Спасибі!

+346
Vlad Os 12 лют. 2018 р., 20:18:19

Я узагальню трохи від сучасних здоров'я перевірити ratguide.com

Поки важко сказати, іноді з тваринами, як деякі види захворювань, важко побачити зі сторони, є деякі речі, які ви можете побачити в магазині, і деякі інші речі, які ви могли б перевірити, як тільки ви принесете його додому. Хоча це не погана ідея, щоб взяти нових вихованців на огляд ветеринара як можна швидше.

Настороженість:
Щур, що це веселий і енергійний-це хороша ознака здорового щур. Шукати щура з ясними, світлими очима, і нагострив вуха.

Вуха:
Переконайтеся, що немає ніяких перешкод або знебарвлення у вухах. Вони повинні бути чіткими рожевого кольору. Також переконайтеся, що вони м'які, без корост або затвердіння відбувається.

Хвіст і ноги:
Переконайтеся, що немає ніяких ознак запалення або болі на хвіст або ноги.

Хутро:
Хутро має бути чистим і доглянутим. Якщо щур не тримати себе в чистоті, тобто проблема. Також слідкуйте за надмірний свербіж.

Баланс:
Помістіть щура на рівну поверхню і підняти його груди пальцем. Щури повинні бути в змозі підтримувати свою рівновагу.

Зуби:
Якщо можливо, перевірте, що зуби зазвичай ростуть. Незначний жовтий колір-це нормально (вони не чистити їм зуби), але ви хочете, щоб переконатися, що вони не аномально зростає. Вони повинні бути досить прямій. Ясна повинні бути рожевого кольору, а не білого.

Ніс:
Переконайтеся, що їх немає виділень з носа, і, що пацюк може вільно дихати. Щури зазвичай тихо зітхнув, у розмірі 71-146 в залежності від розміру.

Серце:
Нормальна частота серцевих скорочень у період між 250-493 ударів в хвилину (хоча серце щура може бити дуже швидко, якщо він не звик бути проведена).

Кал:
Діарея, знебарвлення, і надзвичайно смердючі фекалії є ознакою хвороби. Якщо ви не могли виявити, поки ти принесла щура додому.

Житлові умови:
Більшість зоомагазинів тримати гризунів всі разом в одній клітці, а також в скляний акваріум (який не є здоровою для щурів). Ці явно не найкращі умови та якщо ви помітили один або кілька щурів в одному акваріумі, які показують ознаки хвороби, то я хотів би уникнути будь-щури з цієї групи, так як вони всі були в тісному впливу на хворобу.

Інша річ, щоб дивитися на це, як чистити клітку. Клітина, яка не міститься в чистоті-це жебрацтво для росту бактерій.

Дієта:
Яка їжа і вода ви бачите наявні в клітці вони в магазині? Вони з води? Порожня пляшка води може означати, що вони не давали досить часто води, і вони можуть постраждати від зневоднення. Хоча це дрібниці і легко виправити шляхом надання їм свіжої води, коли ви берете їх додому.

Що ще більш важливо, що за їжа у них є? Це хороша дієта? Можливо, це не має значення занадто багато, якщо щури не витрачати багато часу в клітці, але якщо це неправильне харчування, або пацюки, які проводять багато часу в клітці живуть від їжі, можливо, страждають від недоїдання та/або надлишковою вагою. Це може бути відносно легко вирішити після того, як ви приносите їх додому, але це може зайняти деякий роботу по впровадженню здорового харчування, так як вони можуть відкинути смак.

Вага дорослого пацюка:

  • Чоловік: 250-550 р
  • Жінка: 225-400 р

[Примітка: це не погана ідея, щоб зважити вихованця щури з нагоди після покупки, тому що втрата ваги є хорошим показником того, що щось не так.]

Температура:

Близько 37,5-38 градусів за Цельсієм (99-100 градусів за Фаренгейтом)

+314
Diego Dyan 14 вер. 2013 р., 09:22:07

Як там равлики? Я знайшов їх, щоб бути досить стійкими до поганих умов, але це дуже високий рівень аміаку. Є кілька причин, щоб бути скептично ставляться до тестів аміак API, але тільки на периферії (наприклад, відмінності між 0 і 0,25 проміле). Як мінімум, взяти воду в місцевий магазин риби, навіть Петко/ветеринара зазвичай роблять аналізи безкоштовно. Той факт, що рН йде шкереберть узгоджується на мій погляд з аміаком виходить з-під контролю. Робити більш часті підміни води, поки аналізи виглядати краще.

Я збираюся звернутися до них, як таємниця равликів, так як вважаю, що у вас є. Багато людей використовують "яблучні равлики" для позначення близькоспоріднених видів, які буває дуже великий (більше схоже на бейсбол в зрілому віці), їсть живі рослини, а це дуже небезпечно і регулюється в США. Таємниця равлики виробляють тонни сміття. Я витратив час на виховання цих равликів, і на початку це було дуже важко приділяти достатньо води або фільтрації, щоб зберегти аміак 0. Ви можете керувати 3 з них у 10 галонів, але я вважаю, що важкий bioload і той, який вимагає ретельної організації, поки вона не стабілізується.

Я підозрюю, губчатий фільтр є недостатнім. Вам знадобиться більший оборот води для ефективного процесу кількість аміаку проводиться. Ви можете отримати повісити-на-фільтр назад досить дешево, що буде працювати в 10 галонів. Я купила темно-синій імпортний 100 фільтр Гал у місцевому рибному магазині близько 10 баксів і поставити свій власний биозагрузки в ньому (мені подобається пористий керамічний типів, які можна зробити попередньо у мішках для Fluvalбыл фільтрів) і дістав входить вуглець.

Я б все-таки залишити поточну фільтруючу губку, так як це єдина зріла річ навколо. З урахуванням сказаного, я вважаю, що сталий вплив дуже високих рівнів аміаку може мати негативний вплив на нитрифицирующие бактерії, так що є шанс, якщо ваші тести є точними, що фільтр губка має багато втратили бактеріальної колонії це.

+304
Vatsal Juneja 15 вер. 2012 р., 16:00:55

Це неможливо для нас, щоб діагностувати вашу кішку через інтернет, тільки повністю навчений ветеринар може діагностувати вашу кішку після фізичного огляду.

Якщо ваш ветеринар не приймає вашу заклопотаність серйозно, я б рекомендував вишукувати друга думка від іншого ветеринара або проханням направлення до фахівця (швидше за все неврологія, але ваш ветеринар буде знати).

Навіть якщо ваш вет не знає, що є причиною проблеми, вони повинні бути в змозі відповісти на такі питання, як

  • мій вихованець в будь біль/дискомфорт?
  • Якщо ми дозволимо цій ситуації, які ознаки я повинен шукати, щоб визначити, якщо біль/дискомфорт розвивається?
  • Якщо ми дозволимо цій ситуації, які ознаки я повинен шукати, щоб визначити, якщо стан мого вихованця погіршується?
  • Мій вихованець маєте будь-які спеціальні потреби, як результат цього стану? Він розуміє його стан, або ж він буде намагатися стрибати дуже високо, і впасти, потенційно погіршуючи його стан?
+271
plafond 7 трав. 2016 р., 02:07:13

Я помітила, що іноді моя собака зазвичай падають ниць, витягнувши передні ноги з обличчям до підлоги. Він робить це рано вранці, коли я прокидаюся, і ми бачимо один одного, коли я приходжу зі школи, або коли я виходжу на вулицю, а потім повернутися і т. д. Я цікаво, якщо це якесь привітання.

Чому моя собака робить це?

Зображення собаки НДЦ (розтягування):

This is not my dog, but this is what he does.
зображення люб'язно stockfreeimages.com © Baydem © StockFreeImages.Com 7027347

+210
DinoCoat 9 квіт. 2017 р., 13:44:40

Все що я можу сказати, що мій 9-річний кіт любить тунця (Тунець у воді), тому я рідко даю йому, він теж черги шалені на креветки (сірі, а не червоні), тому, коли я хочу нагородити його я дам кілька. Коли я купую тунця, Я завжди переконатися, що вони не додавання солі або солі становить менше 10% ВВП (для людини-класу тунця).

+184
Ridik505 17 лип. 2018 р., 17:29:39

Нещодавно я був на Pacman жаба, але є питання / заклопотаність з приводу ідеальної температури навколишнього середовища.

Більшість ресурсів я прочитав в інтернеті зазначено, що температура для цієї конкретної породи жаби становить близько 75 - 85 протягом дня. Тепер, це, як правило, отримати досить спекотно влітку, де я живу і іноді, я включу кондиціонер вимикається, коли мене немає вдома, щоб зберегти владу, і моя квартира добре ізольовані настільки, що його взагалі піки в районі 86 - 87 до того часу я повернуся додому.

Однак мені цікаво, що з цього середньому 86-87 на кілька градусів вище кришку ідеальну температуру тварини, чи це безпечно. Це не схоже на два градуси, що багато, і я прочитав 75-85 фігури як ідеал, але мені було цікаво, скільки відхилення від зазначеного ідеалу є безпечним при роботі з земноводними. Я міг би піти з +2 відхилення, чи це небезпечно?

+178
user3565787 8 квіт. 2016 р., 00:38:48

Вітамін D є абсолютно безпечним, наскільки я знаю, так і буде сприяти здорових кісток за рахунок кращого засвоєння кальцію. Це також може допомогти запобігти остеопороз пізніше в житті, проте консультація ветеринара або поговорити з членом зоомагазину може бути корисно, щоб переконатися, що ви не в будь-який шанс, якщо шкоду здоров'ю вашого вихованця

+115
VSava 11 лют. 2014 р., 15:18:53

Мені мама багато кішечок у моєму житті. Допомагаючи доглядати за старою кішкою може бути складним; і я аплодую вам за те, що їй цього уваги і турботи. Її попередній удар може ще бути ніжним або вона чекає, що вона буде відчувати біль. Можливо, вам доведеться визнати, що кілька коротких сесій пестити кожну тиждень буде отримувати її розумно ООН-napped і, дозволяючи їй "тікати" з її власними правилами, вона з часом може бути спокійні при догляді.

+108
Besfort Abazi 2 лип. 2019 р., 11:34:14

Моя кішка не вкусила мене за майже 10 років я мав його, але сьогодні він дуже сильно розлютився і, починаючи ватин на мене, кусатися і нявкати (яке він теж рідко). Він зовні/всередині кішки, може щось з цим робити? Я повинен викликати ветеринара як можна швидше?

+101
bjpelcdev 14 січ. 2020 р., 07:21:24

Вазелін працює просто відмінно. Мазок на лапи перед сном і мазок перед прогулянками. Якщо ви хочете, я б магазин для одного, але можна робити домашні зволожуючі засоби для вашої собаки.

Масло ши Масло лаванди (Лаванди вузьколистої) (я вибрав з-за його заспокійливими властивостями зцілення) Вітамін Е масло Бджолиний віск Оливкова олія. Чисто. Органічні. Екстра Вірджин Маленькі металеві контейнери Всі продукти, які я отримав, були всі природні, людські клас. Власне робити було дуже легко: Я використовував пароварці на слабкому вогні і змішана 4 чайні ложки. бджолиного воску 2 столові ложки масла ши 2 ст. л. оливкової олії про 1 чайна ложка вітаміну Е в олії кілька крапель лавандового масла Я перемішують всі інгредієнти разом, до тих пір, поки віск плавиться, а потім вилив його в круглих металевих банок і нехай він встановлений. Я використовую тільки в міру необхідності. Наприклад, я не буду використовувати це кожен раз, коли собаки виходять в снігу у дворі, але я буду використовувати його, коли ми йдемо на довгі прогулянки. Ви не хочете, щоб колодки, щоб стати дуже м'яким, так як це може завдати більше шкоди. Крім того, пам'ятайте, що тримати волосся між подушечками вашої собаки може зробити бальзам легше в застосуванні і допомагають мінімізувати в сніжки. Від: http://mybrownnewfies.com/2013/12/12/homemade-paw-balm/

  1. Зволожують, зволожують, а потім зволожують. Колодки вашої собаки можуть легко отримати сухої і потрісканої тому попросіть вашого ветеринара про хороший килимок зволожуючі засоби, розроблені спеціально для собак. Не застосовувати сили зволожувачі для людини, так як він може розм'якнути колодки собаки; тим самим, можливо, привести до невиправданих травм. Від: http://www.dogingtonpost.com/paw-care-taking-care-of-your-dogs-feet/
+98
matheen 4 лист. 2014 р., 09:33:58

Я спостерігав знову і знову у собак (мого і інших), що вони часто будуть ходити в гурток, на місці, де вони повинні лежати. Це як їх потрібно повернути певну кількість разів, перш ніж він нормально лягти й полежати.

Я також помітив, що вони, як правило, тільки зробити це, якщо вони збираються згорнутися в клубок, щоб спати.

Чому собаки часто звертаються по колу, перш ніж лежачи?

І це пов'язано з тім, що вони хочуть спати, згорнувшись калачиком?

+25
Chen Rangel 26 трав. 2018 р., 17:31:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil