Можна використовувати людські ліки собакам?

Іноді наш лікар радить нам використовувати використовувати людські ліки для наших собак. Наприклад, коли Лабрадор моєї сестри був маленький, лікар порадив для адміністрування дитячий сироп для розладу шлунка.

Це хороший рада або ми повинні ігнорувати його?

+341
Houssam Sky Lord Faridi 3 серп. 2010 р., 17:38:34
37 відповідей

Я їм здорову і багато здорові продукти є економічно ефективними.

Якщо я готую квасоля (в основному Пінто) в той день я додаю одну чашку зерен для кожної собаки і годувати їх боби на корм для собак.

Вони любили його, але останнім часом вони ненавидять боби. Ці невыдержал квасоля пінто, що я дайте охолонути. Обидві собаки, як правило, швидко поїли. Для них обох не люблю квасолю, в той же день видається дивним. Може бути, вони потрапили в щось, щоб розладнати їх животи?

Я їх висушити собаку завтра їду, але чому собаки не люблять варені боби? Це не поганий пакет бобів - це ті ж боби я їм.

Будь-які ідеї?

+999
ivalero 03 февр. '09 в 4:24

Мій прісноводний акваріум і я недавно додав nerite равлики як прибиральників. Я повинен знати, що вони їдять водорості, але вони додають свої відходи життєдіяльності риб. Краще додати зачистки пізніше, як тільки ви бачите який-небудь джерело їжі для них. Я додав Отто дуже рано в мій новий акваріум і Отто знайшла ніякої їжі, щоб харчуватися. Я повинен повернути їх, так як вони стали слабкими через відсутність джерела живлення.

+993
simca 6 бер. 2019 р., 06:28:56

Ви можете тренувати кішку або собаку, щоб зловити інших, але кішка може боятися іншого, або коли він полює його вниз, він не навчений, щоб повернути його до вас. У кішок гострі почуття, і більше полювання, ніж собаки, які з роками втратили більшість своїх мисливських здібностей. Моя відповідь полягає в тому, що ви можете тренувати кішку або собаку, в основному кішки, щоб вистежити інший бездомна, але тільки якщо вона хоче , не змушуйте його, якщо він боїться. Справа в тому, що здичавілі кішки можуть мати захворювання і хвороби, тому краще його не чіпати. Ще вам потрібно знати, якщо кошеня дійсно бродячих або здичавілих, ви не хочете вбити кошеня. Ви можете сказати, якщо це зазвичай видно блукаючи вулиці, без нашийника, брудний, і перевірити, якщо він виглядає, як він знає, що він робить, якщо він використовується в дику природу.

+990
Omortis 17 вер. 2017 р., 08:18:26

Мій ветеринар зазначив, що не всі антибіотики небезпечні для кроликів. Які антибіотики не слід давати кролика? Які побічні ефекти?

Зверніть увагу, я хотів би запитати, чи є протиотрута або лікування, якщо один-не дати кролику антибіотики-це випадково дали. Якщо це не робить запит занадто широкий, будь ласка, включити цю інформацію у відповідь. Якщо занадто складна, я запитаю окремо.

+889
Vlad the Impala 25 січ. 2017 р., 09:16:59

Відповідь від Карла - це, безумовно, хороша. Але я думаю, там можуть бути й інші причини. Біла спідниця тетра-це зграєва риба. Рекомендується тримати мінімум 5 разом. Якщо ви дійсно купили "тетра" вам просто потрібно більше. Я не хочу рекомендувати купувати більш безпосередньо, оскільки у нас відсутня інформація про вашому танку в цілому. 5 рибок в 20 літровий акваріум-це мінімум, який ви повинні тримати рибу здоровою і щасливою.

+865
Jemson Lilang 17 вер. 2016 р., 02:45:30

Як мені сказали ветеринари, що найбільш підходящий вік "як тільки вони досить старі для роботи" - як правило, близько 4 місяців для чоловіка, 4 - 6 для жінок.

Що ветеринари, яких я знаю, казали, що чоловіки повинні мати свої яєчка, перш ніж вони можуть бути кастровані. Самки повинні бути досить великими, що ветеринари зможуть знайти свої яєчники, матку.

Більшість кішок у мене було б каструвати молодих: дуже небагато були старше 6 місяців.

+861
pavnis 31 лип. 2011 р., 19:16:27

Нещодавно я зрозуміла, що моя кішка стає дуже нервовою і навіть агресивною, якщо вона чує мене голосно сопе кілька разів, навіть коли вона далеко від мене.

Якщо я починаю робити так, вона відразу стає більш уважним, швидко рухається з одного місця в інше і, якщо я буду продовжувати це робити деякий час, вона підбігає до мене і намагається сісти на мене обнюхувати моє обличчя і навіть покласти їй лапу на рот.

Вона ніколи не була в конфлікті з іншим котом, і звичайно ми ніколи не били її, не використовувати який-небудь фізичної розправи над її. Яка може бути причина такої поведінки?

---- Редагувати 1 ----

Додаткові речі, про які я впевнений: у неї вуха прямі, але коли це станеться, вона прийме напруженій позі тіла.

---- Редагувати 2 ----

Учора ввечері моя подруга і я зробив кілька тестів і, напевно, вона, нарешті, отримує дуже злий. Коли я почав нюхати вона почала дуже активно, бігаючи з одного місця в інше, і навіть те, що вона ніколи не робив раніше: поки горілиць на підлозі. Коли я продовжував це робити, вона почала стрибати з одного стільця на інший і через деякий час підійшов до мене, і я отримав хороший шматок вийняли. Тому, напевно, так, вона дуже агресивна і тепер я дуже сумніваюся, що це занепокоєння те, що вона відчуває.

Тепер, коли я зробив цей експеримент, я визначив деякі фізичні деталі: вуха, як я вже сказав, був весь час прямо за винятком, коли вона прийшла мене вкусити, потім вона підставила вуха назад. Її хвіст був у "нормальному" стані весь час вона стрибала навколо, але коли вона напала на мене, вона підняла пір'я.

Я не хотіла напружувати її більше так, я не робив ніяких подальших спробувати, але, безумовно, вона не любить мене чуєш пирхання.

+831
krol1984 6 січ. 2012 р., 14:49:00

Спробуйте тримати ваші сестри кішку в розпліднику/перевізник (або імпровізувати клітці), де ваша кішка зможе відвідувати його в кінці кінців вони звикнуть один до одного і вміти ладити, тим більше, що вони Чоловік і жінка

+710
Xalyy 2 січ. 2012 р., 04:06:35

enter image description here Моя кішка була врятована кішка, я вважаю, був диким. Він любить мене, але боїться інших людей. Я хочу найближчим часом його каструвати. Як я можу зменшити його занепокоєння, коли я отримати його фіксованою. Також мені цікаво, яку породу(И) він може бути. Він дуже великий кіт у порівнянні з іншими, може бути, 15-20 фунтів

+697
Keith Samuels 22 лип. 2010 р., 04:15:14

Для такої відстані просто ні про що, досить великий, буде добре, мішок, відра, великі пластикові контейнери, без кисню або інший спосіб, щоб зберегти воду киснем. Виняток з цього будуть дуже великі риби, які не те, що ви маєте справу. Тримаючи контейнер у щось темне також допоможе зменшити стрес. Якщо по дорозі ви подорожуєте з дуже грубою, я б не особливо турбує переміщення в сумці, шкідливі для Риб. Вода пропонує відмінне доповнення до чого доти, поки це не стає буквально трясе.

+695
user3671 23 серп. 2013 р., 09:38:11

Я не можу коли-небудь покинути туалетний папір відкрийте Видному, як мої кішки просто обожнюють, щоб розірвати його на частини. Я це вирішую тим, що 1) тримати його в пластиковий кульок, і 2) маючи на 'б' рулон паперу в ящик поруч з туалетом. Єдина проблема полягає в тому, що відвідувачі завжди беру новий рулон і залишити його :Р

+690
user270488 25 бер. 2013 р., 05:09:26

У мене самка німецька вівчарка, 8 місяців. Коли вона була молодою вона була завзята, але і дратує. Такі речі, як жування мене так сильно, що я не міг ходити, тому що ви не можете гуляти з собакою, що висить на свої ноги.

Я наполегливо працював, щоб відбити все начебто недисципліновану поведінку.

Тепер вона стає доросла собака, яка не хоче грати зі мною. Я не можу змусити її грати в перетягування каната зі мною, вона не хоче ламати голову і Fetch працює лише наполовину, вона бере м'яч і біжить з ним або йде кудись, щоб жувати Вона як і раніше грайлива з іншими собаками.

Як я можу надихнути грайливий поведінку?

+646
user212667 9 вер. 2012 р., 19:48:35

Мій кіт зазвичай солодкий і супер-доброзичливий, але кілька місяців тому він почав зрідка робити це, коли його очі розширюються і він нападає. Навіть якщо ти перестанеш грати, він клюне або серветки на тебе, і ти не можеш піти. Він не замкнутий, тому я думаю, що він намагається грати, але це дуже дратує і він може зламати шкіру своїми кігтями або синяк з його кусає, а в цьому "режимі".

Іноді він це робить, коли я граю з ним, або іноді, коли я намагаюся змусити його піти (наприклад, коли я поклав його на моєму столі кілька разів підряд).

Поки що я тільки і роблю, забрати його (і, як правило, стає ясно-середній вкусити в процесі) і засунути його в ванну і закрити двері (це єдиний номер, який я можу закрити його). Через кілька хвилин я відкриваю двері і він знову спокійно (зазвичай), але я б вважав за краще, якщо б він не робив цього ЛЛ. Він пішов у рік або взагалі не потрапляючи в цей "режим". Він кастрований ~3-річний довгошерста шавка, можливо, мейн-кунів або норвезьких Форрест кішка крові в ньому.

+626
FrozT 7 серп. 2016 р., 15:21:00

Вчора я прийняв Хаскі з сім'ї, яка більше не могла піклуватися про нього.

Він відмінний пес, але страшно на повідку, його ніс #1 він буде слідувати за ним скрізь. Я пробував звичайні методи, такі як ходьба з ласощами в руці і просить каблук, зупиняючись, коли він тягне, змінюючи напрям... ніщо не схоже на роботу, тільки так він добре ходить, якщо я не пробіжу по траві з ним, і він почне втомлюватися. Коли він втомився, він ходить нормально.

Отже, як можна дресирувати собаку, хто не реагує на ласощі? Я перепробувала безліч марок і типів, єдина їжа, яку він стрибнув через обручі для стейка і я не думаю, що я буду брати його на прогулянки з стейк в моїй руці...

+614
nadyuchka1989 15 бер. 2012 р., 14:28:03

Потрапити до ветеринара. Схоже, що у вашої кішки інфекція. Він може бути зцілений на поверхні, але, мабуть, не внутрішньо. П'ять днів це дуже довго для тварини, особливо маленький, без їжі і води. Тепер ви може бути запущена проблеми зневоднення. Напевно йдуть прямо до ветеринара. Я сподіваюся, що все йде добре для вашого кошеняти!

+585
Amargein 5 серп. 2018 р., 23:14:48

У самця морських свинок виконують свої шлюбні танці перед спробою встановлення інших самців морських свинок?

Нещодавно я взяв морську свинку і здається дивним, що він танцює як моя кролиця, так само як і мій чоловік кролик. Це просто типовий Гвінея поведінка свині? або це може бути просто тому, що мій кролик фіксується? або просто тому, що він іншого виду?

+576
Jeroen Meulemeester 23 бер. 2015 р., 11:36:24

Ніс моєї кішки зазвичай дуже вологий. Однак, сьогодні я виявив, що він дуже гарячий і сухий. Я шукав про це, але в Мережі, схоже, дійсно поділяються про предмет; деякі кажуть, що сухий ніс означає хвору кішку та інших, що це мокрий ніс...

Так це змушує мене задатися питанням, що має бути нормальним для здорового кота, сухий або вологий ніс? І це ще хороший показник здоров'я?

+562
Seb Mocci 17 вер. 2017 р., 21:07:41

Це складна дилема - і не один, що має простий і прямий відповідь. Для більшості порід 12 щодо старий, але не старий, але політ-це стрес і страшно для них і для деяких порід, які мають мопс-стиль носи він може нести значний ризик того, що вони відчувають дихальної недостатності. Ретельну перевірку у ветеринара, який знає наміченого плану має вирішальне значення, і дасть вам максимальну інформацію про небезпеки та ризики для вашої конкретної кішки.

У більш загальному плані..

Використовувані авіакомпанія може зробити велику різницю - який дозволить їм бути проведені в головному пасажирському салоні, який я думаю, робить це набагато менш напружений і безпечніше для них, так як температура і тиск набагато більш стабільним у порівнянні з трюму. Якщо ви можете знайти таку авіакомпанію, яка буде перевозити її в пасажирському салоні це, ймовірно, найбільша річ ви можете зробити, щоб полегшити її.

Якщо вона не помре, її життя скорочується на багато від стресу?

Стрес весь досвід буде моє найбільше занепокоєння. Хоча навряд чи вбити її (якщо у неї є проблеми з серцем) тривалих періодів стресу може викликати побічні наслідки для здоров'я, такі як догляд або цистит. Припускаючи, що вона уникає всього, що тоді стрес не буде впливати на довгострокове здоров'я.

Який шанс її вуха будуть пошкоджені від висоти польоту?

Досить низький, якщо вже є проблеми в цій області вона навряд чи отримає якісь пошкодження її вуха від перепадів тиску - цілком можливо, що вони відчувають подібні "хлопки" сенсація для людей, але оскільки вони не можуть спілкуватися, що це важко, щоб знати напевно.

Яка ймовірність наша кішка вмирає?

Неможливо знати напевно, проте на основі деяких малюнків Я знайшов для нас авіаперельоти ~2 млн. тварин літати на комерційних рейсах, кожен рік і в 2012 році в цілому 29 домашніх тварин, які загинули, 26 отримали поранення, а один загинув, так як номер, який помер не дуже здорово, коли ви кладете його в контексті загальної кількості, що подорожі-це лише 0,001%, що є набагато більш обнадійливими.

+528
Marky Mark 6 лип. 2017 р., 23:08:45

Так у мене ситуація.

Ми обклеєна шпалерами в коридор і наш 8-місячний лабрадор ретривер вирішив відривати одну частину цієї шпалери (це поруч з дверима у ванну).

Я встановив її пару раз, і вона неодноразово це знову і знову, і зітріть, що точну частина тільки, більше нічого.

У неї є ящик і залишають там до 5 годин, коли ми працюємо. Однак на цей раз вона подряпала його, коли я була в душі і вона не була в решетування.

Зазвичай вона стає швидкої ходьби вранці, щоб робити бізнес і виснажливої прогулянки вечорами (іноді по два рази в день в залежності від нашого робочого розкладу), принаймні, 4 прогулянки в день в цілому.

Крім того, вона завжди прагне слідувати за мною і моєю дружиною вдома, якщо ми підемо у ванну, вона піде до дверей і лежала там, якщо ми готуємо їжу, вона буде лежати поруч з нами, і т. д. Не випрошувати увагу, а послідовник.

Я не можу зрозуміти, чому вона це зробить. Це (підробити) розлуки? Шукає уваги? Нудьга? Що ще?

+523
Aneesh M 27 серп. 2018 р., 09:57:36

Ці соми схожі на типу Corydora (ака Кору кота). Інша картина буде допомогти, щоб переконатися, але я не знаю ні кору кішки, що зробити, щоб бути трохи більше, ніж 3 дюйми. 2-3 дюйми середній розмір, щоб очікувати, що вони виростуть, я б сказав.

Я був би стурбований danios зебра перед корі котів. У той час як вони отримують лише близько 3-4 дюймів у довжину, вони дуже активні плавці. Ви можете бути в порядку з круговою бак, так як вони можуть плавати навколо колах. У мене немає досвіду з круговою танки дійсно сказати напевно.

+515
Wayne Lin 20 серп. 2013 р., 15:09:10

Це звучить як небажану поведінку до мене.

Ось основні проблеми на мій погляд:

  1. Кішка може потрапити в танк, пошкодити черепаха, танк, сплеск води на електричні деталі і т. д.
  2. Черепахи, як відомо, холодно. Якщо соски вашої кішки ви змогли відкрити себе у будь ряд проблем для обох сторін.
  3. Вода у вашому акваріумі може не підходити для вашої кішки. Наприклад, вам може знадобитися використовувати медикаменти в майбутньому, яка може завдати шкоди вашої кішки.
  4. Ваша кішка може перенести бактерії в бак, який може негативно позначитися на вашому акваріумі і поставити під загрозу вашу черепашка.

Гаразд, але що я можу зробити?

Я б спочатку поставив кришку або покриття на танк, щоб зупинити прямий доступ, що кішка вже є. Якщо це не можливо, тому що фільтр все одно будуть викриті, ви можете спробувати навчання ваша кішка не ходити туди.

Якщо кішка любить тільки проточну воду ви також можете зробити це питний фонтан (це перший, який я знайшов онлайн - YMMV). Кішка буде мати можливість пити з джерела води працює без потреби турбувати акваріум.

+473
user177913 1 лист. 2010 р., 03:09:55

2 роки тому годуюча мама кішка з'явилася на ганку риття через сміття для їжі. Я спробував погладити її, але вона втекла відразу і я не бачив її протягом декількох днів. Поступово вона почала повертатися, коли я їду. Вона приходить, коли ми кличемо її, і дуже доброзичливі з нами, але буде працювати, коли вона бачить когось ще.

У нас є 3 критих кішок, які у нас були, так як вони були кошенятами, і вони не люблять наш відкритий кошеня. Наш кастрований альфа-самець почне мочитися на все, якщо б ми її впустили. Ми повинні рухатися далеко і я турбуюся про те, щоб взяти її з собою, я був би страшенно вражений почуттям провини, якщо ми повинні були залишити її тут. Ми годуємо її два рази в день і я не знаю, що вона набагато більше полює.

Є інша відходить у куток, що сусіди дбають, тому ми не можемо залишити її на піклування комусь іншому. Вона не є частиною колонії здичавілих кішок. Я просто хочу робити те, що краще для неї без шкоди 3 критий кішки. Будь-які поради будуть з вдячністю!!

+457
Wolvenmoon 18 черв. 2010 р., 06:45:12

Немає правильної відповіді на це питання. З точки зору здоров'я це нормально, щоб годувати як дорослих кішок, два рази, три рази в день – або більше – до тих пір, як ви можете контролювати своє споживання калорій. Вільний вибір може бути добре в деяких кішок, але якщо вони не схильні переїдати. Я б сказав, що більшість людей брати золоту середину годувати два рази в день, так як це простіше, щоб відповідати з більшістю людей робочих графіків.

Є, звичайно, певні умови, в яких графік годування повинен бути ретельно контролюватися, наприклад, діабетична кішка. В іншому випадку здорові кішки, які мають надлишкову вагу, важливо контролювати свої калорії. Ви можете порахувати, скільки вони повинні одержувати на основі їх ідеальний вагу, та інформацію про калорійність, яка повинна бути доступна для більшості популярних брендів, або якщо ви зателефонуйте в компанію. На жаль, ця інформація не на сумці для багатьох продуктів.

Для повних кішок, які схильні переїдати, ви можете знайти корисним, щоб розділити загальну кількість калорій на кілька прийомів їжі. Годування в три або чотири менше їжі буде означати, що шлунок менше порожнім протягом тривалого періоду. Також розглянути питання про перехід на більш низьку калорійність їжі, так як це дозволить котів більше споживати (відчувати себе більш повними), але не вжити додаткових калорій.

Приурочений живильники можуть допомогти, коли потрібно годувати більше рази в день і забезпечує чудову узгодженість у строках, які кішок часто ціную. Однак, з приурочений живильники важко контролювати, що кішка їсть, яка їжа, тому це швидше за все не прийнятне рішення для вас.

Для вашої ваги кішки, Якщо ви цього ще не зробили, важливо, ваш ветеринар виключає того, є медична причина, чому вона не набирає вагу, незважаючи на підвищений апетит. Ці ознаки цілком типово для тиреотоксикозу, тому варто було б перевірити Т4, щоб переконатися, що її рівень знаходиться в межах нормального діапазону.

Подивимося, Як Часто Ви Повинні Годувати Вашу Кішку? для трохи додаткової інформації.

+365
Ikiru 3 груд. 2013 р., 06:28:05

"Просто правильно дресирувати свою собаку, щоб прийти, коли називається" легше сказати, ніж зробити іноді. У мене сіба-іну, і майже кожен власник Сіба скаже вам, що вони розумні, примхливий, і дуже погано пам'ятаю. Незалежно від того, як часто "приходять" супроводжується ласощами і похвалою, використовуючи "до мене", без повідка і на відкритому повітрі означає "веселощі закінчилося і пора йти додому", щоб мій хлопчик. Коли він не хоче, щоб веселощі закінчиться (а він не хоче, щоб весело, щоб бути більш), це може бути дуже важко переконати його приїхати і він цінує свободу за будь-який інший ресурс, я можу запропонувати (їжа, іграшки, Дитячий).

Якщо це звучить як ваша собака, я виявив, що продовжує грати і недбало схопивши його за комір, коли він підбирається близько, щоб бути найбільш ефективним способом, щоб зловити його. Якщо ваша собака любить грати в хованки, грати ззаду, ховаючись за деревами та кущами. Ви також можете спробувати використовувати бутафорський якийсь. Прилипає особливо добре, так як вони можуть бути викинуті або використані для перетягування каната.

Може бути, варто використовувати короткий поводок у повідець час. В ідеалі воно повинно бути досить коротким, що ваша собака не може поїздки на ньому (або отримати тягли через бруд чи собачі какашки). Ідея полягає в тому, що на короткому повідку легше захопити, ніж на нашийнику.

+361
Alan bill 14 груд. 2011 р., 17:07:46

У мене була моя кішка за 6 років і перші спекотні дні значить я не доведеться турбуватися про моїй кішці підійматися на балкон дверима екрани.

Ми пробували липкі стрічки і розпилення репелент, але єдине рішення, яке дійсно працює, оббризкуючи його водою кожен раз, коли він лізе в поєднанні з сильним "ні". Ніхто не кричить, не наїзд або що-небудь подібне, тільки бризки в спину або особа.

Але це вимагає для вас, щоб бути пильними у всі часи. Моя кішка любить забиратися на екрани в номери, які знаходяться на іншому кінці будинку. Все було б тихо і раптом ви чуєте, що пекельний шум від кігтів на екрані тьху! Що я і зробив з допомогою моєї дружини був налаштувати годинник і спробувати обприскувати його як можна більше, дружина вже ранок, а я ввечері.

Після розпилення його на пару тижнів послідовно, йому потрібні тільки сильні формулювання "ні" і тоді він зупинився. На щастя, він не відновить в наступному році. Я боялася, що він забуде, але 1 балончика вистачило, щоб нагадати йому. Ми не використовуємо воду спрей для що-небудь ще, так що зв'язок сильна.

Удачі!

+350
Caroline Williams 12 лют. 2012 р., 01:13:19

Ви повинні очікувати нещасного випадку. Очистити його і почати все спочатку. Якщо не випадково, бути щасливим. Що мені подобається-негабаритні ящики, щоб вони не повинні лежати в ДТП.

ОК, я повинна втрутитися і не погодитися з Морганом.

Собака може мати дуже щасливе життя всього за годину спілкування в день. Дати їм 30 хвилин вправ і 30 хвилин уваги. На напруженого дня ви можете змусити собаку відчувати себе важливими в 10 хвилин. Довгий або короткий день вітати собаку, коли ви повернетеся додому. Якщо це був довгий день, потім прийняти їх негайно, - Гей, я тримав її прийняти мене. Нехай сплять в одній кімнаті. Щеня буде спати 20 годин на добу.

+342
HARSHIL KORANI 23 лист. 2014 р., 13:17:17

Мій кіт сильно линяє, тому я намагаюся чистити його часто, щоб мінімізувати кількість пуху кота він залишає всюди в моєму будинку. На жаль, змастивши його неймовірно складно, він не хоче рухатися, він намагається поїсти і нападати на кисть і т. д. Я пробував тримати його по-різному, але він просто звивається від моїх рук і йде за пензель.

Які речі я можу зробити, щоб зробити його легше чистити мою кішку?

+328
anos4444 22 трав. 2010 р., 11:07:52

Є 3 основних фактора у створенні акваріума з рослинами: освітлення, підкладки і СО2

Освітлення

Деякі рослини можуть рости тільки добре з мінімальними світла (криптокорини, анубиасы). Але більшість потрібно набагато більше світла, ніж звичайний акваріум світло забезпечує. Для акваріума з рослинами потрібно не менше 1 Ват на літр, але багато (більшість) рослини вимагають більш - 2 Вт на галон або більше. Якщо у вас є стандартний акваріум світ, який виходив з комплекту, його, ймовірно, ви захочете оновити.

Субстрат

Акваріум гравій не найкраща для більшості рослин. Її дуже складно обжитися в такій грубій підкладкою, і це буде обмежувати їх зростання. Замість цього, розглянути спеціалізований субстрат для акваріумів. Вони містять правильне поєднання мінералів і буде досить вільно, що рослини можуть рости коріння.

СО2

СО2 потрапляє у воду головним чином шляхом перерахування на поверхні, так що є практичний межа того, скільки СО2 буде "природно" будуть доступні в танк. З-за цього, багато дуже пишні акваріумів, які ви бачите, мають додаткові системи СО2. Це не просто рослини (у мене є хороший акваріумі без СО2 додав). Але якщо ви хочете багато зростання, вони допомагають багато.


Що стосується вибору рослин, багато це приблизно те, що особисто вам потрібен танк, щоб виглядати. Як правило, люди вибирають передньому плані (менше), нейтральній смузі, і фон (Талер) рослини і розташувати їх у такому порядку, спереду назад. Ви могли б також розглянути деякі лишайнику вирости через колоди і каміння. І деякі килимові рослини для покриття підкладки. Очевидно, ви подивіться на освітлення у вас є в баку і порівняти, що до вимог будь-якої рослини ви думаєте про додавання.

Ваші Риби можуть також диктувати свої варіанти рослин. Деякі риби їдять певні рослини (у мене були деякі platties сльоза в моєму moneywort). Інші можуть насолоджуватися ховається в рослини, які плавають на поверхні. У вашому випадку, для тетр і corys, я не думаю, що вам не доведеться турбуватися про кого.

+299
Jascol 17 січ. 2013 р., 23:04:24

Наші перські змішані кішки котячий лишай. Він, здається, не турбує її, але, здається, лікування буде довго і складно.

Я розумію, що викликано це ж грибок, який викликає ноги спортсмена, тому мені цікаво, якщо креми та спреї, які доступні для людини можуть бути безпечно використані на кота.

+239
user4111 17 лют. 2011 р., 12:45:09

у просторі, дрібних, ви, ймовірно, не хочу ніяких тварин взагалі. Так, ми всі любимо тварин, але якщо ви робите, ви повинні розуміти, коли ви не можете забезпечити їм відповідні умови для життя.
І втискивались між шафою і стіною-не найкраще місце для вихованця, це теж клаустрофобія.

Якщо ви наполягаєте, дрібні гризуни, ймовірно, ваш кращий варіант насправді. Але так, багато ведуть нічний спосіб життя, що означає, вони не, що великі компанії протягом дня. Але коли у моєї сестри був хом'як років тому) вони не дуже галасливий (якщо ви не дати їм hamsterwheel, що пищить).
Я сам більше турбує запах, пил і інші речі, які ви просто не помітили, як багато в більший простір. Гризун клітина може пахнути досить сильно поблизу, навіть якщо ви ретельно очищайте його кілька разів на тиждень, а в кімнаті, що запах може бути переважною.

+222
truedat101 7 лип. 2010 р., 07:24:51

Zaralynda має фантастичний відповідь, що йде врозріз з моєю вірою "поганість" салату айсберг для кроликів. У спробі підтримати мої переконання я зробив багато досліджень, наступне, що я дізнався.

Ми всі згодні, що салат-це не хороший джерело харчування, але це насправді погано для кроликів?

Є кілька згадок в інтернеті і в пресі салат айсберг, що містять опій і мають відношення до завод з виробництва опійного маку Papaver somniferum, в, насправді айсберг не ближче, ніж будь-який інший салат рослини lactuca Sativa краще. Рослини є науково угруповання в Королівстві флоемою (це поділ між рослинами і тваринами). Найближчий класифікація спільне у них Eudicots , який включає в себе безліч квітучих рослин, включаючи яблука і кленів. Це значною мірою руйнує міф відносини.

Так звідки міф взявся? Здається, що багато рослин, включаючи листя салату мають гіркий латекс, як речовина, що використовується для заміни в виробництві заколисливе дія опіуму флори Великобританії та Ірландії, Том 4 Пітер продати, Джина Меррелл, стор 117. Салат мабуть, були популярним джерелом з часів Стародавнього Єгипту, це, як правило, збирають, коли рослина було болтами (квіткові). Препарат називається Lactucarium, він не з'являється, щоб провести цю дію в комерційних постановках, але, здається, менш руйнівним для травної системи після опіуму.

Я не знайшов достовірних посилань на заворотах і стосується газу, пов'язані з айсберг

Питання

+178
Thiruvarasu Balasingam 18 лип. 2013 р., 07:24:08

Я тільки нещодавно отримав шпорцеві жаби, яких я врятував від розсічені. Він звик жити у великий пластиковий контейнер з 3 іншими жабами і іноді я бачу, як вони поклевывают один одного. Він тримає лапою в скло акваріума в обидва кінця особливо в кутах і іноді судорожно бахнути в бак знову і знову, ніби він намагається пробитися на іншу сторону? Він робить це все час. Спочатку я думала, що він просто намагаєтеся знайти більше простору для плавання і хоче, щоб його танк був більше, або що в нього поганий зір. Але це починає мене турбувати. Він, здається, задоволений. Він просто нападає на його відображення? Я повинен перевірити на хвороби?

+177
Ahmer 13 серп. 2016 р., 01:27:57

З двома або більше кішок, ось те, що працював для мене. Дві людини стоять далеко один від одного, з частуваннями в руках. Вони домовляються, хто буде дзвонити яка кішка, обговорюючи це, не використовуючи їх імена (напр. я подзвоню в чорну кішку, ви називаєте білий). Потім, на рахунок три, вони називають кішок. Кожна людина тільки нагороди кішку вони назвали. Досить швидко кішки повинні навчитися реагувати на свої імена.

+162
Marcie Lally Rivera 16 лют. 2011 р., 11:31:41

Я перейшов на використання кокосового масла в якості зволожувача. Вони люблять лизати, але це не шкідливо, оскільки деякі люди використовують його як лікувальний для кішок. (Я не рекомендую, але це не повинно бути проблемою, якщо вони слизывай)

+153
user39289 24 квіт. 2011 р., 17:24:58

У нас є молоді цікаві собаки великих порід, які роблять з допомогою мишоловок і отрути, важко і небезпечно. У нас теж є м'яч пітона, який живе у своєму тераріумі, не безкоштовний роумінг.

Всю інформацію я знайшов про електронних відлякують пристроїв кажуть, що вони добре для собак, але тримати хом'ячків та інших гризунів геть. Я не можу знайти нічого про вплив на змій. Google просто дає мені довгий список про використання/запобігання/плюси/мінуси змії їдять мишей і щурів. Це є життєздатним варіантом для права дому?

+71
Asa Carter 24 лют. 2016 р., 14:09:24

Я перевірив приціл, щоб переконатися, що це на тему, як це стосується протипоказаннями продукту і медичну консультацію. Не соромтеся, дайте мені знати, якщо я переходжу!

Моя стара кішка хвороби нирок і не сходить з розуму по своєму нирках харчування хвороби. Вона також має тенденцію бути наполегливі в таблиці випрошуючи їжу, але ветеринар попередив, що це заважає лікуванню і не давати їй. Вона дуже маленька кішка (2 кг) і недавно втратила вагу з-за інфекції сечового міхура, яка в даний час лікується.

Я пробувала молоти її корм змішувати їх з водою і зробити його більш вологий, але вона їсть мало.

Що ще я можу годувати її підтримуючого лікування хвороби нирок?

В даний час ми купуємо за рецептом Хілл DietMD к/д + мобільність від вет, але я б замовляти щось онлайн, якщо немає інших альтернатив, так що вона отримує трохи більше ваги.

Я запитала у ветеринара за деякими альтернатив. Я не просив спеціально для інших марок корм, так як це тільки вони продають для цієї мети, але я попросив видах стіл їжу і сказали, щоб просто не дати ніякого. Хоча з того що я читав в інтернеті, деякі продукти, начебто яєчного білка може бути корисний, тому що з низьким вмістом фосфору і високим вмістом білка. Я б відчувала, що ветеринар взяв легкий шлях, тому я питаю тут.


Невелике оновлення: я повинен був повернутися до ветеринара, тому що мій кіт почав реагувати на антибіотики для інфекції сечового міхура, тому я запитав про інших продуктів, які я міг дати їй. У підсумку я купив безліч банок: 4 види рецепта дієти хіла і 2 види Роял Канін.

Я зрозумів, що моя проблема була в тому, що банки не мають "мобільність" доданий в них (який я припускаю, є гликозамид) і це, здається, щоб зробити різницю для мого кота. Я задала ветеринара, якщо б я міг що-небудь додати, щоб компенсувати це, однак у них не було відповіді, тому я можу просто додати її землі корм в банку. Зараз у моєї кішки була блювота і я вважаю, що вона негативна зв'язок з консервних банок, щоб вона більше не чіпає. Так що зараз я годую все, що вона візьме, щоб уникнути зневоднення і втрати ваги, поки вона з надією й пожнеш!

+68
TelegramSam 1 лип. 2016 р., 13:30:00

Є все ще занадто мало інформації, щоб сказати вам точно, що відбувається. Краще нехай собаки дресирувальник відвідає вас і спостерігаючи за її поведінку по відношенню до друзів і твоя прабабуся. Дресирувальник може задати додаткові питання, і можете побачити, якщо ваша собака боїться або агресивний. У мене є деякі додаткові питання, для вас з можливі причини такої поведінки. Ви можете думати про це і, можливо, дізнатися, що відповідає вашій ситуації.

Твій пес зустрів вашу прабабусю перед рухом теж? Якщо так, яким було її поведінку тоді?

Коли саме змінилося поведінку вашого собаки? Чи Можете ви згадати першу ситуацію, коли це сталося? Яка точна ситуація, атмосфера і т. д.? Вона дійсно єдина людина, ваша собака не подобається?

Як часто друзі і ваша прабабуся відвідати ви?

Друзі більше люблять рідних, тому що вони приходять щодня або щотижня, а ваша прабабуся просто відвідувати вас раз в місяць? Тоді це може бути територіальне поведінку. Безпосередньо після руху собаки не відчувати себе вдома в новому будинку. Друзі можуть приходити і йти, не було ніякого територіального поведінки, bevause це не її територія, але. Потім вона почала відчувати себе вдома, а друзі все одно добре, тому що вони приходять часто. Але ваша прабабуся може бути добрим мандрівником, і тому вона веде себе агресивно.

Як атмосфера, коли друзі відвідують вас, порівняно з вашої великої бабусі?

Ти ще більший стрес, коли ваші прабабусі відвідує вас? Чи подобається вам її візитів або це щось хвилююче для вас і вашої сім'ї? Чи існують конфлікти? Ваша собака може реагувати на атмосферу і хоче захистити свою сім'ю.

Як друзів і ваш великий вчинок бабусі і ставитися до собаки?

Ваша прабабуся боїться собак? Або вона ненавидить собак? Вона дивиться на собаку і уникнути контакту з нею? Або вона повністю протилежна і хоче гладити і пестити її весь час? Ваша собака може реагувати на страх, або ваша прабабуся пригноблювати її, і вона не подобається. Вона хоче захиститися.

!!! Що робити: !!!

Якщо ви не впевнені, якщо ви можете впоратися з вашої собакою, візьміть дресирувальник! Тренер може спостерігати за ситуацією, аналізувати її та допомогти вам знайти рішення і навчання для вашої собаки. Перш ніж ваша собака починає кусатися або битися, хтось професійний.

Якщо ви впевнені, що ваша собака підкоряється вам, ви можете спробувати навчити його самостійно.

Будь ласка, будьте чесні самі з собою! Краще приймати допомогу від створення катастрофи.

Наступні етапи підготовки вашої собаки, щоб довіряти і слухатися вас, незалежно від того, якщо вона боїться або територіальної. Більш indidvidual навчання буде кращим, але також необхідно, щоб ваша собака слухається вас в екстремальних ситуаціях. Тому такого роду навчання може допомогти вам.

Найважливіша частина полягає в тому, що ви зберігати спокій і бути босом. Ваша собака повинна бути впевнена, що ви впораєтеся з "небезпечної ситуації" все на свій власний, і що вона не потребує допомоги. Якщо вона довіряє вам, що ви можете обробляти ваші прабабусі, вона буде спокійніше і більш розслабленим.

  1. "Її особливе місце"

Якщо ваша собака вже не знає, треба ж їй йти на "особливе місце", коли ви говорите їй. Встановити "її особливе місце" в місці, де вона може бачити все, але де вона може відчувати себе захищеною небагато. Це має бути місце, де вона не порушена і не зможе вкусити кого-небудь, що проходить шлях. Вона повинна бути в змозі дивитися сцени і бути з вами, а не в іншій кімнаті. Якщо ви змінити між різними приміщеннями, встановити кілька місць для неї. "Її особливе місце" повинно бути комфортно. Е. Р. ковдру і впізнаваним для неї. Навчати її, щоб повернутися до неї і лягти в ненапруженого атмосферу. Ніколи не використовуйте її особливе місце" як покарання, а як місце, де вона зможе відпочити.

  1. Прохання не турбувати

Скажи всім, навіть людям свою собаку любить, не заважати їй в "її особливе місце". Ні ласки, ні ніжності, ні обніматися. Вона повинна бути впевнена, що в цьому місці, вона не торкнулася. (Якщо все працює нормально, з гостями в кінці, це правило може бути розслаблені).

  1. Будь ласка, ігноруйте

Скажи своєї прабабусі, щоб ігнорувати собаку, коли вона відвідує тебе. Не біда, якщо вона боїться і тому вона дивиться на собаку і спробувати уникнути контакту або якщо вона любить собаку, усім своїм серцем і завжди хоче погладити її. Вона повинна уникати зорового контакту і не повинні розмовляти з собакою. Це не погано для вашої собаки. Ваша собака не відчуває себе людиною, яка може відчувати себе забутими, коли ігноруються. Вона буде більш спокійною, тому що вона має справу не з гостя. Але не тільки ваша прабабуся повинен ігнорувати вашу собаку, ви повинні зробити так (більшу частину часу), теж. Коли ваш великий візити бабусі, перш ніж відкрити двері, сказати вашої собаки, щоб піти до неї, лягти і залишитися там. Тоді нехай ваша прабабуся в. Якщо ваша собака встає і йде на своє місце, скажи їй, щоб повернутися. Якщо вона так зробить, похваліть її (але не занадто багато, ви хочете спокійній обстановці), і знову ігнорувати її. Навіть якщо ви думаєте, що ваша собака боїться вашої прабабусі, не намагайся втішити її ласки і слова, тому що ваша собака зрозуміє, що це нормально і треба переживати за оцінки. Будьте доброзичливі і спокійні та оптимістичні. Якщо ваша собака починає гарчати, ігнорувати її першим. Якщо у вас є вплив, що вона зациклюється на цьому, сказати гучне і тверде "ні" (або команди ви вчили її припинити). Коли вона зупинилася, похваліть її ніжно і спокійно, а потім знову ігнорувати її.

Це може зайняти декілька візитів, поки ваша собака розуміє, що ви впоратися з усім самостійно, що вона зберегти в ній місце і що це ваша територія, де ви ласкаво просимо всім ви хочете. Це може бути легше, якщо ви розумієте, чому ваша собака веде себе так: страх або агресію. І у випадку страху, причина страху. Тоді ви могли тренуватися більш індивідуальним і було б легше. Але завжди тримайте в думці: залишатися спокійним, розслабленим і захищати вашу собаку від ваших гостей і ваших гостей від вашої собаки.

+42
ClosingBrace 2 трав. 2013 р., 10:20:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil