Що таке "відстійник", коли мова йде про акваріумах?

Я завжди думав, що відстійники були частина підвалу, де вода просочується в підвал збирає. Нам доведеться використовувати "колодязний насос", щоб переконатися, що підвал не затопило під час/після злив.

Я також чув посиланням частинах будинку, щоб вода йшла від будинку, так що вона стікає в землю, а не назад у підвал.

Що робити відстійники потрібно зробити з акваріумами?

+119
Muhammad Nadeem 9 лип. 2012 р., 17:14:08
27 відповідей

Я використовував 17 галонів ванна з відкидною кришкою, придбаних від юоме Депот. Я не хочу мати справу з кришкою поки моя собака танцювала навколо мене в захват за їжею, тому я вибрав складаний кришкою, щоб вирішити цю проблему. Я був в змозі відповідати всі 50 фунтів мішок корму в контейнер.

+975
Prem Bharath 03 февр. '09 в 4:24

Яка порода собак краще для початківця кіпера собака ?

Тип породи, які не повинні бути дуже дорогими і повинні мати хороше здоров'я тривалість життя.

+902
stevieb 27 трав. 2019 р., 00:14:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене Йорки (як і інші в основному великих порід собак). Вони добре відомі за те, що втекла від своїх господарів і ховаються, і так далі. Коли у мене з'явилася моя собака як щеня, він навіть не люблять, коли їх гладять мене. Він хоч-як любив незнайомців неприємно!

Перше це те, що ви говорите, він бурчить. Що ніколи не повинно відбуватися в добре навчений собака. Якщо серйозні болі, вони НПВ або скиглити, і завжди сприймаємо це серйозно. ІМО собак добре розумію вас, якщо ви перебільшуєте ваші емоції: глибокі сумно зітхає, кажучи: "ой," ЕСТ, як я сказав, У мене є кілька великих порід рятує. Я ніколи б не змирилася з гарчанням. Більшість укусів для дітей насправді з дрібних порід, так як вони знаходяться на одному рівні з дитиною.

Мої Йорки ховається під ліжко іноді, але якщо він пробурчав (або гавкав багато, як правило, вони встановлюють панування) на мене-і він робив, коли він був щеням-ви повинні бути готові розібрати всю ліжко і вивести їх. Зазвичай мітлою працює, просто бути дуже ніжним. Не зачинити їх! Потім грізно сказати йому "ні". Якщо ви дійсно докласти зусилля і це не спрацює, невеликий відсоток собак мають серйозні психічні проблеми, і ви, можливо, знадобиться професійна допомога. Запитати ти веть про це.

Це, як говориться. Це добре, що ти даючи ласощі. Моя пропозиція полягає в тому, щоб дати лікує частіше за поведінку ви намагаєтеся зміцнити і переконайтеся, що собака ніколи не лікує, якщо його не робити те, що ви не намагаєтеся посилити, як виглядає дуже мило. В кращому із світів, всі люди люблять своїх собак, але ми не повинні давати їм лікує просто тому, що ми їх любимо. Іноді лікує, коли поведінка є негативним, наприклад, "собака гарчить з-під ліжка, так що я дав йому ласощі, щоб зробити його щасливим"- це було б помилкою, оскільки це посилює негативну поведінку. Також переконайтеся, що ви будучи настільки виразним, що собака розуміє. Його добре використовувати високим голосом, ви зазвичай не використовувати. "Хороша собака!" Їм це дуже подобається і вони будуть більш імовірно, щоб зігрітися, щоб ви. (Мені навіть довелося вчити мене Йорки команду "Дай любові", що означає "дай мені погладити тебе", який звучить нерозумно, але вони дійсно, що іноді відводять від природи.)

Ні одна з моїх собак, як і їх бліх і кліщів ліки, але вони все це отримують. Трохи хитрості проходить довгий шлях тут. Спроба витягнути поводок, щоб йти на прогулянку. Дати їм ліки. Дати їм лікувати. Потім завжди, завжди, завжди йти на прогулянку. Вони будуть з'ясувати, якщо ви брешете. Я дізнався, що один. Якщо вони особливо стійкі, можна спробувати додаткову спеціального лікування, такі як сир, м'який корм, нові іграшки, і так далі. У мене дуже старий Йорки (близько 14 років)-це різні Йорки, чим вище посилання, у мене було кілька, що, було важко знайти житло з багатьох причин, які будуть тільки приймати ліки в певних марок мають низьку поживну цінність м'яку їжу, наприклад.

Ви також можете спробувати отримувати усні ліки і подрібнення їх в м'який корм звичайно, але я думаю, вам потрібно зосередитися на тренуваннях. Я кажу про це, оскільки собака спить у вашому ліжку. У багатьох випадках це може викликати поведінкові проблеми, так що було б у ваших інтересах, щоб навчити собаку спати в своєму ящику, за дверима або підлогу, залежно від того є найбільш зручним для собаки.

+854
Wissam Ahmed 11 груд. 2012 р., 14:31:26

Це цілком нормально для деяких собак, щоб знущатися їх їжі, не розжовуючи. Якщо він не давиться, то це хороший показник, це нормально.

Він голодний і росте. Присутність інших собак також буде стимулом, щоб змусити його глумляться швидше його їжу.

Є кілька пропозицій:

Хороший спосіб, щоб отримати собаку, щоб з'їсти більше і швидше годувати собаку в присутності іншого собаки. Так що зворотне теж може працювати.

Ваш щеня, швидше за все, годують більш часто, ніж ваші старші собаки. Я б запропонував покласти його в місце подалі від інших собак, коли його годую. Або годувати його на кухні, де ви знаходитеся, з іншими собаками замкнені зовні. Або навпаки. Бажано, де він не може бачити інших собак, поки він їсть.

Інша справа-забезпечити деякі отградуированными сирі м'ясисті кістки. Це допоможе відвернути його і полегшити його потреби знущатися, як він буде мати відчуття жування і дегустації протягом тривалого періоду часу. Проблема з це, він, можливо, повинні бути відокремлені від інших собак, так як багато бої можуть спалахнути без нагляду кістки. Або ви можете годувати інших собак більше кісток, але він все ще може стати територіальні битви і пропоную цей контроль та збір незавершеного кістки з саду.

Інша річ, яку ви можете зробити, це годувати його частіше (хоча чотири кормів ідеально) і/або збільшити його харчування. Його збільшення ваги може бути здоровою, але він дійсно може бути голодний і вимагає більше їжі. Важливо поступово збільшити загальний цуценя щоденний раціон харчування, як він росте.

Якщо ви хочете збільшити обсяг частоту годувань, ви можете створення пари лікувати часу прийому їжі, де їжа не представлено точно так само як і його звичайна картина. Дайте йому що-небудь з високим вмістом білка і жиру, як жирні Боні-відрізок м'яса. Це відповідний розмір, який він може хрускіт і все це з'їсти. Грудинка з кістками може бути дійсно добре для цього. Рекомендуючи деякі жирні ласощі для швидко зростаючого цуценя, це не те, що я звичайно рекомендую для дорослого собаки.

+821
user68438 12 серп. 2015 р., 10:20:04

Я знаю, що шоколад шкідливий для собак, але це дуже погано для хом'ячків? Я хотів би отримати відповідь з надійного джерела.

+794
Kevin Schenkers 27 лист. 2012 р., 12:29:18

Що стосується ПО4: це не висока ПО4, які можуть викликати водорості. Це більше співвідношення No3 і PO4, що може призвести до його (це називається співвідношення Редфілда). Більш детальну інформацію про це можна знайти тут: https://buddendo.home.xs4all.nl/aquarium/redfield_eng.htm

І найчастіше причиною водоростей є нестача поживних речовин для ваших рослин у поєднанні з надто багато (сонячного)світла.
Оскільки ви згадуєте, що ваш танк знаходиться занадто близько до вікна, то це швидше за все причина ваших водоростей. • Тому в якості першого кроку, я б запропонував, щоб перемістити його подалі від вікна, а також обмежити кількість годин, які ви тримати світло (якщо такі є).

 • Другий крок полягає в тому, щоб зробити підміну води (не всі, максимум 50%) і спробувати видалити водорості вручну.

 • Потім почати додавати добрива для рослин. В 'оцінним значенням' - це також відмінний спосіб, щоб зробити це і для запобігання росту водоростей: http://www.aquaticplantcentral.com/forumapc/fertilizing/15225-estimative-index-dosing-guide.html

 • СО2 також може бути доданий. Водорості часто також викликано відсутністю його.

 • Після цього все ок, можна поступово збільшувати, як довго ви тримати світло.

Я думаю, що ви помітите велику різницю, якщо ви просто рухатися, хоча ваш танк подалі від вікна...

+707
cyfex 18 вер. 2014 р., 12:09:40

Як мені пояснили в це питання, моїй собаці був поставлений діагноз діабет, і у мене виникли проблеми, даючи їй щоденні ін'єкції інсуліну, не завдаючи їй болю і стресу.

Я спочатку віддавала знімки на її ноги й плечі в різні дні, чергуючи лівий і правий в ранкові та вечірні години, щоб уникнути створення чутливості на якомусь одному місці. Намагаючись переконатися, що я правильно впорскувати, я спробував загривок її шиї, де шкіра тонша, і що краще (але не ідеально).

Я читав, що загривок не було гарне місце для ін'єкції інсуліну, але я також бачив багато людей, які претендують на це місце вони використовують, і я теж помітила, що там мій ветеринар вводить її вакцинація.

Так, наскільки великою проблемою є розташування пострілів? У мене дуже маленькі собаки (нижче 10 фунтів) і це не дуже багато інсуліну (3 од 2 рази в день), якщо це має значення.

+639
MarcDean 7 квіт. 2014 р., 02:50:15

Або, Фіолет-самець. Я підняв Півники пару раз. Для любителя-це виклик, щоб відокремити молодих чоловіків, перш ніж вони рвуть один одному плавці. Після поділу деяких чоловіків , я виросла в іншому ( в основному самки з декількома самцями), поки я не продав їх місцевим магазинам, як жінки. Це було давно ,сьогодні приковує нас зоомагазин рідко купую рибу від любителів, але я думаю, там ще можуть бути короткими плавниками самці продаються як самки.

+626
DwDc 11 січ. 2016 р., 08:29:04

Там дійсно немає однозначної відповіді на ваше питання. Ці два види можуть вестися одночасно, але цілий ряд чинників буде визначати, що:

 • Особистість вашої кішки або черепахи.

  Так, навіть черепахи є особистості. Деякі соромляться, деякі люблять задирати кішок, деякі, здається, не на розум, ні кішок. Як для кішок, деякі можуть бути схильні нападати на черепах, деякі з них можуть бути страшні з них. Як правило, для кішок, ставок повзунки не фізичне ушкодження, це підкреслити своє партнерство може утворювати. Крім того, навіть якщо кішки не проти черепах, деякі черепахи можуть піддаватися стресу від їх присутності.

 • Вік і розмір черепахи і кішка.

  Більше черепах не так багато, щоб хвилюватися про кішок. Ви не згадали, які конкретні види повзунків у вас, але зазвичай самки досягають між 9-12 дюймів з чоловіками бути на кілька сантиметрів менше. Великі самці і більшість самок мають мало занепокоєння від кішки, і кішка, ймовірно, не підходити до них. Оскільки черепахи ростуть повільно, а у вас молодий, Ви повинні тримати очей поза для черепах, тому що кішка буде швидко зростати і може стати дуже небезпечним для молодших.

 • Як ви справляєтеся з партнерством.

  Ви повинні помітити принаймні деякі ознаки цікавості, особливо від кошеня. Якщо кошеня коли-небудь вирішить підійти до черепахам і не дорікнув за це, то це, швидше за все, піти на них знову, поки вони цілі. У перші кілька місяців ви отримуєте кота ви дійсно повинні дивитися на кота, з позитивною і негативною зворотної зв'язком кішка може знати, що ви не будете раді, якщо черепахи вам боляче. Я бачив численні фотографії та розповіді про кішок і дрібних ящірок, як бородаті дракони ладнають, а насправді вони часто сплять поруч один з одним!

Ці відносини можна підтримувати, але є різні фактори, які приїжджали сюди на гастролі, деякі з яких ви не контролюєте. Єдиний реальний спосіб дізнатися це, щоб спробувати його. Якщо ви готові зробити це, і ці два види не вживаються після періоду акліматизації, то бажано захистити корпус черепах з якоюсь захищати кішку не можу розблокувати. Я також хочу зауважити, що ваші черепахи можуть бути в небезпеці від диких хижаків, так як басейн у вас для них на балконі і не обгороджена.

+562
user90937 29 жовт. 2019 р., 17:19:27
Поведінка тварин, у тому числі соціальне взаємодія з людьми або іншими тваринами.
+536
Francois Demers 28 серп. 2018 р., 04:02:47

Я чув, що кролики роблять хороші домашні тварини. Як важко це будинок ламають кролики?

+527
iduroo 9 черв. 2015 р., 10:35:12

Я думаю, це буде важко, так як бажаючих потрібно маялися і хоче повернутися виглядає дуже схожий. Якщо ви можете сказати різницю, або якщо благати повернутися виникає тільки в нічний час, я б пішов з корисним(напевно, те, що вона дуже любить), коли вона говорить про необхідність ходити в туалет, і нічого, коли це інша справа. Межі дійсно розумні і є шанс, що вона зрозуміє, що він працював добре, але бажання повернутися не дає нагороду.

Якщо це не на довгий період, ви можете також спробувати спеціальні підстилки для собак, і показати, що вона може попісяти там, але вас не хотілося б, що

+520
David Poynter 26 квіт. 2015 р., 18:35:39

Як доповнення до інших відповіді, є ще кілька речей, які ви можете спробувати.

 • По-перше, підтримувати блоха вільної середовищі, багато собаки можуть мати алергічні реакції на укуси бліх.

 • Звичайні поради, утримання домашніх тварин з трави з грядки. Є певні рослини, собаки більш схильні до алергії, ніж інші. Важко в глобальне співтовариство для вирішення цих конкретно.

 • Антигістамінні препарати можуть бути корисні для зняття алергічних реакцій, і в деяких випадках побічний ефект антигістамінних засобів-це сонливість, що це не погано, коли собака, будучи доведена до сказу свербіж. Іноді це може бути важко для собаки, щоб отримати хороший відпочинок і відпочити від сверблячки. Сказавши це, я б не радив дозувати собака з антигістамінними препаратами, не бачачи і приймаючи сторону кваліфікованого ветеринара, так як тварини не переробляти багато рецепта ліки, як це роблять люди. Зазвичай вони використовуються як частина загального плану лікування для допомоги собакам з алергією.

Антигістамінні препарати корисні в управлінні деяких випадках атопії (атопічний дерматит). ... Вони сильно розрізняються по своїй ефективності, дозування, побічні ефекти і вартість. (1)

Біодоступність і афінності рецепторів антигістамінних препаратів у собак і кішок часто не відомо і як такі рекомендовані дози часто анекдотично. (2)

Побічні ефекти рідкісні з антигістамінними препаратами, але включають седативний ефект, запор, сухість ясен і тривоги. (2)


Посилання:

+510
Abbe John Arroyo 25 вер. 2014 р., 04:16:47

Немає необхідності турбуватися. Якщо ваш Бетта був поранений або плавниковая гниль це в процесі зцілення. Білий finnage-це фактично нова тканина росте, так це здорово.

+492
saloni jain 6 лют. 2017 р., 02:28:31

Тварини вивчають поведінку людей на основі механізму, званого оперантного кондиціонування (див. Цей відповідь на швидке введення). В принципі, собака буде робити все, що працює, тобто при виконанні поведінка вже призвело до хорошим речам відбуватися(ТМ), він, ймовірно, спробувати поведінка знову. Якщо хороші речі трапляються часто* коли поведінки є набутими, і собака буде продовжувати робити це.

Цілком імовірно, що ваша собака отримала багато уваги і, може бути, навіть похвалу в перший раз він це зробив. Якщо він зробив це знову, і ви показали членам вашої родини, що сталося, вони ж сплатили собаці більше уваги, винагороджуючи поведінку, поки ваша собака навчилася виконувати його кожен раз.

Скіннера голуби - відмінний приклад типу поведінки тварин, навчаються у відповідь на нагороду механізм, вони не можуть з'ясувати.

Ще один чудовий приклад-це повідомлення від cheezburger.com

Weird dog behaviours

*Найефективніший спосіб навчити поведінку за допомогою переривчастого підкріплення, тобто нагородження непередбачувано, але досить часто (думаю автомат), а не весь час (думаю, снек-машина).

+461
dumkar 7 вер. 2010 р., 18:52:34

200+ літрів, здається, до підходу товарного розміру акваріума і в цей момент я думаю, було б краще, щоб отримати в контакті з акваріумом консалтингової компанії і задати їх. Там може бути кращий спосіб.

+427
Jeremy Nicoll 16 лист. 2012 р., 01:12:50

Може кислу воду, риби живуть у лужній воді?

Наприклад, мій танк рН становить 7,5, тому що його основа зроблена з доломіту. Я в основному Моллі і Платіс, але я хочу мати інший вид риби.

Наприклад, я б хотів тетра (неон) кардинал, або кілька великих риб з затоки Амазонії(я можу вам їх легко тут, у Бразилії). Ці риби рН близько 6 та 6.8.

Я думаю, що я можу поставити деякі стовбуру дерева, щоб включити воду більш кислою. В останньому випадку, я повинен змінити субстрату (болісно).

Буде кисловочной води риби гинуть у лужній воді, якщо так, то чому?

+421
Richasharma 15 черв. 2014 р., 19:48:07

Одним з можливих варіантів є втрата слуху. Кішка може не вміти правильно почути його власний нявкає, так він нявкає голосніше. Я хотів би запитати вашого ветеринара про таку можливість. Залежно від причини, можливо, це можна лікувати. Якщо немає, це може бути те, що ви повинні жити.

+389
misterjoff 3 квіт. 2019 р., 06:44:57

Як я можу сказати, коли мені потрібно обрізати копита у моєї кози? Я регулярно обрізати їх, але я не впевнений, якщо я роблю це досить часто або якщо я занадто завзятих. Або, може бути, коли я стрижу їх не обрізати їх досить мало, так що мені доведеться робити це занадто часто?

Також, Коли ви починаєте робити тримінг дитячий копита? Це певний вік чи це залежить від довжини копита? Досі я робив це просто дуже мало в молодому віці з ідеєю, щоб вони звикли до молодих.

+309
Storm 27 лют. 2014 р., 00:03:51

Якщо ваш вихованець, ссавець, хто важить більше 3 кг (6,6 фунта), це повинно зайняти близько 21 секунду (плюс-мінус 13 секунд), щоб спорожнити свій сечовий міхур. Команда з Джорджії виграв у 2015 Шнобелівську премію в галузі фізики за свої дослідження, як повідомляло в новини BBC на повне дослідження опубліковано тут

Image

При цьому слід пам'ятати, дрібних тварин, як щури можуть мочитися в частки секунди.

+267
David Riberi 3 бер. 2015 р., 21:10:41

Я боюся, що в цій ситуації, це те людське, що потрібно тренувати, а не кішка. Він любить пузо тре, але тільки трохи, і у нього немає мови, щоб сказати вам "спасибі, досить". Але його тіло говорить вам у багатьох відношеннях, що ви не помітили. Він, напевно, напружується, кінчик хвоста смикається, вуха повернутися, або є інші ознаки. Поки ви не навчитеся розпізнавати ознаки, переконайтеся в тому, щоб завжди залишає його, бажаючи більше тримати у обіймах коротких сесій.

+259
TLane 27 серп. 2013 р., 22:56:28

Як говорить назва, я можу навчити кота або собаку це робити?

+226
somsic 29 бер. 2014 р., 19:21:28

Я почну з трохи довідкової інформації, і спробувати дати "рецепт" відповідь у кінці.

Стимульний контроль

У "технічному плані, чого не вистачає у ваших тренуваннях-це те, що знаю як стимул контролю. У разі сидіти:

 1. собака сидить тільки коли в черзі сидіти;
 2. собака не сидить у відповідь вниз Куе;
 3. собака не сидить, коли не позначено (*);
 4. собака не зробити що-небудь у відповідь на ваші сидять Кий.

(*) це відноситься тільки тоді, коли Собака визначила, що він знаходиться в режимі "робота"; він, звичайно, дозволили посидіти в будь-якій іншій ситуації.

Так що ви будете робити з вашої підготовкою, тільки якщо у вас ідеальне 100% контроль стимулу (такого ніколи не буде). Так що ви повинні практикувати, поки ви не досягнете такого рівня, ви будете задоволені.

Візуальні і словесні сигнали

При навчанні новим поведінкою ви повинні спочатку навчити собаку проаналізувати поведінку, то ви поступово додати контрольним стимулом для вашого візуального сигналу, а потім для вербального сигналу.

Собаки є експертами у читанні мови тіла, тоді дізнаєтеся візуально легко, і при навчанні словесної розмітки можна використовувати візуальні підказки, щоб ініціювати поведінку.

Важливо навчити спочатку візуально (нічого не сказавши), І, тільки коли поведінка перебуває під контролем стимулу з візуальною підказкою, ви можете додати словесний сигнал.

Тому важливо, при навчанні словесного сигналу, зняти який-небудь мову тіла, так що собака фокусується тільки на словесний сигнал. Дайте вашої словесної команді "сидіти", без руху, рахуйте до 3, після чого дати візуальну підказку, собака сидить, ви нагороджуєте. Повільно, в якийсь момент Ви можете видалити свій візуальний сигнал, собака буде реагувати тільки на словесний сигнал. Якщо ні, дайте повернемося на крок назад і дати візуальну підказку.

Багато людей (включаючи мене) були б здивовані, побачивши, що їх собака насправді реагує на візуальні сигнали (мова тіла) вони не в курсі. Мабуть моя собака може читати по губах... він, звичайно, не можу, але я зрозуміла вчора, коли я кажу couché (звичайний сигнал вниз по-французьки) у мене такий вираз обличчя, що він читає легко.

Позитивний навчання підкріплення

Позитивні підкріплення навчання - це метод навчання, заснований на науковому підході, як собаки навчаються. Довга історія коротше зроблено, він не використовує покарань, ми орієнтуємося на поведінку тільки (і не на собаці має домінанта, наприклад) і це просто підкріплення поведінки ми хочемо, і ігнорувати тих, кого ми не хочемо.

На практиці ви виконаєте у три етапи:

 • Ви отримаєте поведінку (різні методи є, для сидячої і вниз, заманюючи, а потім без їжі добре працює)
 • ви відзначаєте правильну поведінку, або з пульта або зі словом (коротким "так")
 • ви дати нагороду

Як вам слід вчинити ?

Якщо ваша собака вже знає, як сидіти і луг вниз, я хотів продовжити, як це, щоб "очистити" свій набір сигналів:

 • Призначте чітку словесну алюзію з "сидіти" і "вниз" (зазвичай сидять і вниз, але переконайтеся, що всі у вашій родині використовує той же).
 • Вибрати візуальну підказку: зробити це ясно, і не змішувати його з надмірним мова тіла, наприклад. одним пальцем вгору, щоб сидіти, але не нахиляйтеся над собакою. Коли ви тренуєте собаку, попросіть кого-небудь перевірити, що ваші візуальні підказки не змішується з іншими, менш очевидні (для людини) сигнали, що собака може інтерпретувати

Тоді ви просто почати тренування, засновані на позитивному підкріпленні. Ти Кий поведінку, якщо він буде правильним Ви "Марк" правильне дію (клікер або словесний сигнал, як коротке "так"), то ви нагородіть собаку. Для сидіти вниз і харчової нагородою є досконалою, вона дозволяє перейти в швидкий, швидкий темп, 5-хвилинні тренування, один або два рази в день.

Тому, коли ви знаходитесь в розслабленому настрої, входячи в кімнату, наодинці з собакою. Потім переходьте спочатку з сиди. Друга сесія вниз, далі ви можете змішати обидва.

Припускаючи, що у нього вже є базові знання сигналів: дати сигнал, як тільки собака починає сидіти, натисніть кнопку (або сказати "так") і нагороду. Поступово "клік" і нагороду тільки тоді, коли він сяде повністю і швидко. Дивіться вище відмінність між зоровою і вербальної підказки.

Як тільки "сидіти" і "вниз" все в порядку з цими критеріями, ви можете почати змішування, а також додавання інших "нейтральних" подразників, наприклад. кажу "банан" (якщо собака сідає або лягає, не нагорода і рухатися далі), білі шкарпетки (але , будь ласка, не роби цього), з іншого осіб в кімнаті і т. д.

Як собака не добре говорити узагальнено, ви повинні тренуватися в різних ситуаціях, номери для некурців, додавши, відволікатися і т. п.

+211
burningfuses 28 лист. 2017 р., 18:25:23

Це трапилося один раз і тривало 10-15 хвилин? Якщо це так, то це нормально і просто збіг, що після відвідування ветеринара. Нічого не ветеринар дав йому не мав нічого спільного з ним. Цуценя такого віку, швидше за все, поговорили трохи, перш ніж здаватися і йти спати. Якщо вона стає хронічною проблемою, це нічого страшного.

Моя пропозиція для вирішення це те, що ви вже зробили. Просто ігнорувати його.

+210
oneself 7 лист. 2015 р., 15:23:00

З нещодавно випущеного чаво

Видалення хвоста собаки за медичними показаннями не називають "стиковка". Найбільш частою причиною для ампутації кінцівки або часткової ампутації у собаки хвіст-це травма, де ремонт весь хвіст не представляється можливим або доцільним. Ампутація може також статися у разі деформації хвоста, які негативно впливають на функцію собаки або збільшити ризик отримання травми. Аргумент може бути зроблено для видалення хвоста собаки на основі повторюється до травми.

Так що бувають випадки, коли собаки хвіст буде видалено за медичними показаннями.

Видалення заходи хвоста молодого цуценя повинен бути заснований на переконливі докази, що тварина з високим ризиком травми хвоста через вродженого дефекту, породи та/або запланованої трудової діяльності. Однак, таке обґрунтування має бути підкріплено доказами, такими як емпіричні дані або неупереджене думку експертів, засноване на великому, безпосередньо відповідний досвід.

Та бувають випадки, коли здоров'я собаки буде залежати, як він росте.
Більш докладно про це:

Собак "щасливий хвіст" є потенціал, щоб розірвати їх хвости від виляння їх занадто сильно і вдарила щось тверде. Це для них вкрай болючі, і часто призводить до необхідності мати їх купируют хвости, як у дорослих, що набагато більш болісно, ніж якщо б воно було зробили, коли вони були днів.

Існує також проблема робочої собаки, що є рідкістю в сучасному суспільства, але, звичайно, все ще існує. Пастуших порід, як австралійський Пастухи могли отримати свої хвости застрягли у ворота закривати за худобу, і мисливські породи могли отримати свої хвости застрягли в товстих підліска. Обидві ці ситуації буде жахливо, і прихильники з док-хвіст сперечатися, що робота англійських пойнтеров і сеттерів (чиї хвости не припиняли) страждають від болю і заражених хвости з-за цього.

Це не означає, що якщо собака підходить під цю категорію, вона повинна автоматично мати свій хвіст видалені. Мисливець, який виходить кілька разів на рік з собакою-це набагато менш імовірно, призведе до хвоста травми, ніж той, хто практично кожен день. Як зазначалося у вихідний питання хвоста є важливою частиною собака і вона повинна бути видалена тільки якщо це дійсно необхідно.

+195
farrukhnawaz 24 лют. 2012 р., 16:53:23

Ви не один, хто в цей час у житті повинен нести відповідальність за будь-яку тварину, мою пропозицію було б взяти його в рятувальний центр і нехай вони знають, що ви зробили. Багато тварини набирають порятунок після зловживали, і роками їм довіряти або навіть ніколи. У мене дві собаки-рятувальники, один довіряє тільки певні типи чоловіків (зазвичай старше або менш "Альфа" тип чоловіків) і навіть на це потрібно час, його вже 3 роки, і це не зміниться, але він зовсім не проти дітей і жінок... а інший-просто страшно кожної людини вона зустрічає, вона просто виводить її з себе і ховатися кожен раз, коли вона зустрічає нову людину, ми надали їй 4 місяці і вона поліпшується, але якщо я доторкнутися до неї в самому невідповідному місці в самий невідповідний момент або говорять неправильні речі в неправильному тоні, вона пісяє її власної. Дуже сумно дивитися і розбиває мені серце кожен раз. Вона вчиться, але беручи час і любов...

Моя пропозиція полягає в тому, щоб піти і дізнатися про позитивне підкріплення з тваринами, потім доброволець у притулку, знайти центр, які використовують цей метод і дають їм повної інформації про те, що ви зробили і ви хочете дізнатися і спокутувати те, що ви зробили, вони, швидше за все, буде побоюватися вас і тіні вам протягом декількох місяців, але те, що ви дізнаєтеся як стосовно тварин. Маючи тварина-це привілей, а не право, не є його власником, але ви несете відповідальність за своє щастя і благополуччя. Можливо, бачачи і допомогу тваринам, які зазнали насильства (деякі, можливо, набагато гірше, ніж те, що ви зробили) допоможе вам загладити свою провину за те, що ви зробили і, принаймні, ти знайдеш спокій.

Будь ласка, не знову боляче кішка, це живе дихання тварина, яка просто хоче жити, як і ви.

+51
user52741 17 серп. 2015 р., 20:39:28

Вони називаються "щити" та форма на некастрованих котів. Вони нормальні, не ознака хвороби.

+33
Mnoo Almalki 15 лют. 2018 р., 14:06:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil