Що може змусити мою собаку боятися відключень електроенергії?

Мій 10-річний метис собаки розвиваються абсолютно незрозумілого страху, вона боїться відключень електроенергії.

Відбувається це, коли темно (коли все гасне світло в той же час), або протягом дня (в цьому випадку звук бездротовий телефон втрачає сигнал від док-станції, видає), вона почала труситися, хвіст між ніг, прийшли до нас для захисту.

Тепер мій пес-здоровенний пес, вона не спасувала перед собаками кілька разів її розмір, вона може взяти на що завгодно і не боятися нічого (гучні хлопки, феєрверки, навіть недавній війні з сигналізацією і ракети, свистки і вибухи), нічого крім цього.

Ніхто з нас (членів сім'ї) нервово веде себе під час відмови, і, здавалося, тільки що сталося з нею одного разу.

Що може бути причиною, як я можу навіть почати діагностику, я ненавиджу бачити її такою.

+205
Don Story 25 лист. 2010 р., 23:24:58
31 відповідей

Коротка відповідь полягає в тому, що ви не збираєтеся, щоб отримати 2-3 місячного щеняти не гризти речі.

Це така фаза, що всі вони проходять через. Людські діти проходять через це. Ми називаємо це "прорізування зубів" і у нас є багато безпечних речей, які ми даємо нашим діткам гризти.

Те, що ви збираєтеся потрібно зробити, це, по-перше, переконайтеся, що вони не можуть потрапити у свої іграшки. По-друге, отримати іграшки, які вони можуть жувати. Це легко знайти зоомагазини, ветеринари, і багато супермаркетів. Якщо ви знайдете їх жувати те, що їм не слід, відібрати його і замінити його чимось, що вони можуть.

Не лаяти, бити або догану в будь-якому випадку. Це не допоможе і ви будете в кінцевому підсумку з полохливі цуценята.

2-3 місяці-це дуже маленький для цуценяти. Я не очікую, що цуценя такого віку повинен бути навчений. Це займає час, щоб навчати їх. Терпіння і послідовність є ключовими.

У мене є книга, яку я використовував для навчання цуценят. Це повне щеня школи, доктор Quixi Зоннтаг (https://www.amazon.com/Complete-Puppy-School-quixi-sonntag/dp/1845371739). Я б рекомендував вам зробити копію і працювати через нього. Ви і ваші цуценята будуть багато чому навчитися від нього. Якщо ви не можете отримати свій власний примірник, ви могли б пошукати його у вашій місцевій бібліотеці, або ви могли б шукати іншого цуценя навчальних книг у бібліотеці, букіністичних магазинів, і т. д., Або знайти цуценя навчання веб-сайті. Або, заходьте до нас в коробку.

Немає такої речі, як щеня бездарний. Деякі просто взяти більше терпіння, ніж інші.

+979
Paul Freathy 03 февр. '09 в 4:24

насамперед кішок 6міс старі занадто молодий, щоб жити на відкритому повітрі, тому, будь ласка, почекайте, поки вони не принаймні один рік.ви не кажете, де ви живете, тому його не так легко давати поради,є деяка різниця, якщо ви живете в Арктиці і в тропічних.найголовніше-зберегти кішечки з вітру і в місці без прямого сонця,це означає, що якщо температура в діапазоні від мінус 5 до плюс 30 градусів за Цельсієм кішки може мати хорошу життя, якщо вони забезпечені водою і продуктами харчування в необхідній кількості.(я сподіваюся, що це ніколи не стає нижче feezing де ви живете, як це погано для кішки і люди, я живу в Норвегії і знаю це).

+973
GVCOJims 27 серп. 2012 р., 13:52:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ніс кішки часто біжать або капають, коли вони муркочуть і це не слюні. Я читала, що це ознака їх зміст, і що це повернення до своїх кошеням капюшон, коли мама кішка буде лизати їх маленькі носи. . Коли мій 5-річний кіт замішувати на мене і муркотить носа постійно капає. Настільки, що там, як правило, велика мокра пляма на ліжку або зі мною, коли вона піде. Якщо взяти до уваги, що раз ніс потік, я думаю, ви побачите, що це відбувається, коли вона муркоче і щасливим.

+937
Llibrarius 23 січ. 2011 р., 15:11:51

Короткий відповідь, Так, це може.

Ваше посилання продукт не є англійською, та я не бачив схеми. Різні конструкції можуть мати різні проблеми. Менше води, напевно, краще потім всмоктувати повітря, так що ваше рішення, ймовірно, краще для насоса, потім без нього.

Насос розроблений і протестований для переміщення певного обсягу води. Коли ви обмежуєте це буде навантаження на насос.

+842
Andrew Rakowski 3 лют. 2017 р., 10:05:21

Я це помітив і подумав про це теж.

Моя кішка дуже голосно плакав у мене на днях, так як я був 30 хвилин нормальний час годування. Я подивився і вони досі сухий корм з ранку. Я вирішив провести експеримент і пішов і просто замотали харчової пластиною, що робить звук, як я вивалив їду на своїй тарілці. Це плоска пластина, так що не ус контакт задіяний.

Це задовольнило його, і він перестав плакати і їли із задоволенням. Я вважаю, що деякі з це пов'язано з ними, зауважуючи, що при додаванні події їжа не відбутися і стає стурбовані тим, що там перерву у звичайної моделі.

Взяли трохи далі; шаблони і рутини, в якій ми піклуватися і взаємодіяти з нашими кішками, здається, заспокоює. Вони можуть стати трохи засмутився, коли процедура зміни або не діяти згідно з розкладом.

+841
snr 3 груд. 2015 р., 20:20:09

Собак "бачить" світ носом, ніж очима. Щоб не вдаватися в подробиці, але самі пахучі місця на людському тілі-це статеві органи. Багато собаки будуть обнюхувати промежину нових людей , але збентеження їх власників. Це собаки способу виявлення і згадуючи, хто ти є. З якоїсь причини, деякі собаки роблять це набагато більше, ніж інші собаки. Якщо вона/він новий, і у вас є повний будинок чужих собак, він /вона може бути нервової і лежить на колінах або штовхає її носом у вашу промежину твердий, як спосіб заспокоїти себе. Я знаю, це звучить дивно, але нюхати їх людей дуже втішні для деяких собак. Це як вони кажуть "Ах ! Ось вам !" Сподіваюся, що допомагає. ЗЗ

+807
dinika saxena 1 груд. 2016 р., 02:32:24
Ці питання були обрані співтовариством як якісні пости з узагальнені відповіді на питання, які часто приходять на Pets.Stackexchange.com. Вони більш канонічних відповідей, які можуть застосовуватися до різних варіаціями на тему.
+764
Ian Brandt 9 жовт. 2011 р., 07:50:40

Як ви вже згодом дізнався, 12 тижнів, здається, рекомендований вік для відокремлювати кошенят і цуценят від мами.

Однак, враховуючи, що він вже закінчено, і кошенята, здається, роблять добре, я не хвилювався б про це. Кілька десятиліть тому, 6 тижнів було широко сприйняте як гарний час, щоб прийняти з кошенят і цуценят. І хоча тепер ми знаємо, що краще трохи почекати, більшість з тих кошенят і цуценят все було добре. Той факт, що і кошенята будуть разом, ймовірно, зробити багато, щоб компенсувати стрес від втечі з дому трохи раніше.

+731
Diana00000000000000 29 січ. 2012 р., 10:38:35

Бордер-коллі-це робітники і пастуші породи і дуже енергійний і розумний. Руху кішки викликає їх пастуший інстинкт і вони починають переслідувати. Когнітивних зв'язків "кішка = погоня" та "погоня = задоволення" зовсім не складно встановити. Так щеня набуває звичку... чим довше ця звичка існує, тим складніше її буде розірвати, тому ви хочете почати навчання як можна швидше.

Ця стаття містить кілька відмінних способів, щоб зламати звичка ганятися за цуценям.

 1. Помістіть вашого кошеняти в захисний носій поки цуценя знаходиться в іншій кімнаті. Забезпечити кішка іграшка або кошеня, щоб допомогти зберегти спокійний кіт.
 2. Принести цуценя в кімнату і дати йому улюблені ласощі одне за іншим, щоб тримати його увагу на вас, і, щоб винагородити його за спокійно поводиться.
 3. Задати щеня на практиці сидіти, щоб слідувати за вами на повідку в положенні п'яти або залишитися на команду. Практика послуху командам цуценя дуже добре знає і винагородити його за слухняність.
 4. Пропонуємо найкращі ласощі для переміщення або дивлячись від кота. Ідея в тому, щоб навчити цуценя, він отримує більше уваги і вигоди, ігноруючи кішку, ніж приставати до неї.

Ще один, у тому числі клікер-тренінгу:

 1. Забезпечити безпеку кішки, тримаючи собаку під контролем повідця і запобігти будь-якої погоні відбуваються. Більшість цуценят воліють кішка-ганяє в будь-яку іншу винагороду, тому не дозволяйте вашому цуценяті, щоб отримати свій перший смак.
 2. Є багато смердючі, смачні частування зручно. Вони повинні бути чарівною і те, що цуценя отримує тільки для цієї вправи.
 3. Не обмежуйте кішку взагалі. Дозволити їй вільно переміщатися в той час як ви тримаєте увагу цуценя на вас як можна більше, дражнячи з частуваннями.
 4. Кожен раз, коли кішка робить вигляд, що переміщує або інакше привертає увагу цуценя, дати крихітний смак ласощі—партнер це з кліком Кия клікер якщо ви клікер-навчання.
 5. Будьте послідовні. Запропонувати це ласощі-клікніть винагороду кожен раз, коли ваш щеня спокійний, збуджений, дивиться на кота, гавкає або що-небудь ще. Рівняння повинно бути: присутність кішки = собаки.
 6. Використовуйте поводок, щоб тримати ваш щеня з лапу-дістатися до кота, але не примушувати його увагу. Ви хочете вибрати цуценя, щоб дивитися на вас для лікування, не будуть змушені зробити це. При наявності часу його щеня мозок буде з'єднати точки і зрозуміти, що, коли він бачить кішку, він повинен виглядати, щоб тебе лікувати,—і він не зможе переслідувати, коли він приймає, що смачне частування!
 7. Продовжувати зміцнювати таку поведінку, принаймні, тиждень або більше. З послідовністю, більшість собак буде отримати його протягом лише декількох сеансів.
 8. Переконайтеся, що собака залишається на повідку і домашні тварини відокремлені, коли не під наглядом, поки ви впевнені, що нова реакція собак міцно увійшла.
+722
user66897 23 черв. 2010 р., 13:25:49

Мій кіт любить грати з підробленими миші на рядках. Іноді, коли вона ловить один з них, замість того, щоб кусатися або "вбивство" (атакуючий з її задньої ноги), вона тримає її у передніх лапах і починає лизати його, таким чином, який схожий на догляд.

Я помітив, що вона робить це, коли вона заспокоїлася і вже грав, і, як правило, робить це для мишей, які прикріплені підроблені пір'я - зазвичай теж пір'я.

Я цікаво, якщо хто знає, чому вона це робить - просто цікаво. Кішки вилизують свою здобич? Вона вважає її "друг" і хоче навчити його? Що ще може бути?

+711
jay j 16 квіт. 2012 р., 09:03:29

Мій 14-тижневий щеня починає показувати трохи агресії по відношенню до інших собакам, якщо вони досить близько, він іноді гавкає/гарчить, якщо вони розділені, або якщо вони грають в дитячий сад для цуценят, він може увірватися в бій, що нам треба розділитися.

З того, що я читав тут і на інших сайтах, важко диференціювати, є спроба виставити його в більш позитивних соціальних взаємодій собака, так як він ще щеня ... або якщо ми знаходимося в точці, де я повинен спробувати тримати його подалі від собак взагалі, поки він не показує ознак поліпшення.

Може хто допоможе пролити світло на це? Схоже, повільно вводячи його назад до собакам, коли він вже спокійніше, це звичайно хороша ідея, але я теж читав як надзвичайно важлива цуценя соціалізація.

+630
Kate Shulunova 28 бер. 2016 р., 18:30:45

Вони говорять англійською бульмастифом одне з найбільш коротких за тривалістю життя від середнього до-9. Англійської бульмастифа навіть не найбільший з До-9 сім'ї! Чому у них такий короткий термін життя?

+625
Juergen Popilarski 20 лист. 2010 р., 12:19:39

Мій старший кіт-20,5 років, рак. Вона стає депо знімки кожні 2 тижні, щоб уповільнити зростання раку і на рецепта дієти, щоб допомогти їй набрати вагу. Вона стала триматися на ногах і артрит.

Крім того, вона ніколи не був готовий зробити в на litterbox, щоб зробити свій бізнес: вона завжди сиділа на краю.

Останнім часом вона почала випорожнюватися поруч з коробкою (вона ще через поле до сечовипускання, до щастя). Я думаю, це тому, що вона більше не зможе балансувати на краю скриньки для дефекації.

Чи є якісь лотка стилі вона частіше користується? Я готова прибирати після дефекації (хоча це стає гидко, коли вона в силу для наступного пострілу, тому що вона, ймовірно, приступ проносу потім), але я б вважав за краще не мати, щоб очистити, якщо її баланс/сила знижується, де вона мочиться поруч з полем, а також.

Мій чоловік і я хочу, щоб тримати її комфортною і щасливою так довго, як ми можемо, тому ми шукаємо варіанти, що дозволить її використовувати з комфортом лотка.

Оновлення (за запитом Моніка Cellio): і коли вона сиділа на краю вікна, вона передні лапи між задніми лапами, хвостом вгору. Коли вона справляє нужду, вона зазвичай займає деякий час і потрібно трохи напружитися, навіть коли у неї пронос), де, коли вона мочиться це швидко, без деформації речі.

Вона, як правило, доводиться перебалансувати себе кілька разів, коли вона справляє нужду, а її передні і задні лапи знаходяться далі один від одного.

+603
Engineer Eraldo 2 жовт. 2011 р., 00:05:58

Так от, моя кішка нещодавно перенесла операцію на сечових каменів. На щастя, ветеринар зловив її раніше і зараз він робить добре. Я цікаво, якщо це може бути викликана дієта або спосіб життя і т. д. Також, Яка різниця між травної та сечовидільної їжі? Моя кішка має проблеми з травленням, і я цікаво, якщо сечовий продовольства у світі скоротяться його шанси знову сечових каменів і будуть корисні для травлення. Спасибі!

+569
Onuora Amobi 25 лист. 2015 р., 19:12:45

Один примірник кіт п'є 4 унції води у вітальні не дуже турбувати, але якщо ви не помітили закономірність вашу кішку пити більше води, ніж зазвичай, раз за разом спустошуючи миску в один присід, або інші незвичайні прояви надмірної питної води, що є причиною, щоб взяти вашу кішку до ветеринара. Це може вказувати на діабет або хвороба нирок, або ряду інших умов, більшість з яких добре піддається лікуванню, якщо зловили рано, і в набагато меншому ступені, якщо їх ігнорувати, поки вони не будуть показані більш серйозні симптоми.

Цілком можливо, що зайві солодощі її пити, але я схильний думати, що пити після їжі солодкі, швидше за все, збіг.

+568
user234123 14 трав. 2018 р., 12:28:30

"Чисто клікер тренінг" я маю на увазі програму, яка дотримується Кий-клік-нагорода структуру і не передбачає будь-яких заманює, наприклад з їжею. Швидше за все, тренер "захоплює" поведінки, або крок у правильному напрямку, використовуючи клікер, і єдиний раз, коли він вживає їжу у взаємодії з собакою під час тренування, після клацання і на виконання обіцянки, що натиснути.

Приманки і нагорода може або не може включати в себе використання клікер, щоб вказати, що нагорода йде (класичне обумовлення) після встановлення поведінки.

Я читав про чисто Clicker підготовки і виникли такі аргументи на його користь на відміну від приманки і нагороди:

 • Приманки і нагороди-це гірше, ніж клікер на передачу конкретної інформації

 • навіть коли клікер використовується з приманкою і нагородою, він спілкується той факт, що нагорода прийде, але не повідомляє певну інформацію, що конкретне поведінку закликав Кий був запропонований

 • з прикормом і нагороди собак не використовувати так багато їх свідомий мізки

 • Приманки і винагорода може призвести до собаки занадто багато уваги приділяють їжі, а не про поведінку, яка може призвести до її переміщення після того, як була запропонована поведінки

 • собаки, навчені за допомогою приманки і нагороди, як правило, більш пасивні, ніж клікер-навчених собак

 • клікер навчання проходить швидше

Очевидно, що є деякі збіги в цих міркуваннях.

Мене цікавить які контраргументи є: що це, які аргументи можуть бути запропоновані на користь Приманки і нагороди, З або без деяких клікер використовувати, на відміну від чисто клікер підготовки. Досі я натрапив на наступне:

 • клацнувши проміжних етапів в ході формування поведінки можуть затримати досягнення мети поведінку в цілому по відношенню до Коли вся поведінка поплутав

 • (не більше)

Що інших аргументів не заманити і нагорода буде за це?

(Примітка: я сформулював це питання, прочитавши файл довідки. Це призначається, щоб бути "конструктивною суб'єктивне", "[запрошення] обмін [на] досвід думки" і запитуючи тільки "думка [яке] підкріплені фактами і посиланнями").

+512
user303287 10 серп. 2011 р., 12:38:47

Котячі вокалізації може охоплювати широкий діапазон, і цей звук майже напевно не "плаче".

Аромат маркування чи ні, добровільно прийде і треться про вас-це дружнє вітання.

+490
Mustafa Shah 27 лют. 2016 р., 20:09:00

Моя тітка піднімає кіз (зокрема, вона піднімає кіз зааненської породи і Тоггенбург козли по більшій частині, але вона була пару ангорських кіз в свій час), і вона завжди мене вчила, що ми могли б годувати кіз майже будь-який фрукт або овоч столу недоїдки, за винятком дині, тому що ті були, мабуть, схильний до тварин діарею, що дуже неприємно. Ці речі повинні бути частування, хоча, так само, як хліб, і не повинен складати весь раціон козяче. Вона вчила мене у дитинстві, що вони як "козел цукерки" - добре іноді, але не як єдина їжа, яку вони отримують.

Козли браузери, як правило, і ваш Аген не виняток! Вони люблять траву і такі, щоб гризти, так переконавшись, що вони можуть зробити, це важливо. Якщо немає трави, щоб прогодувати, даючи їм сіно є хорошою заміною. Будьте попереджені, хоча - козел, швидше за все, спробуйте з'їсти що-небудь і все рослина начебто, тому переконайтеся, що вони відгородилися від усього, що ви не хочете їх хоча б спробувати, щоб гризти на. (Це включає в себе невеликі дерева і кущі.)

Якщо ви використовуєте сіно в доповнення до дієти козяче, вони взагалі не їдять нічого, що було наступити або укладати на. Це не повинно бути надто великої проблеми, оскільки ви, здається, є лише один козел, але це щось, щоб бути в курсі.

Зерна також добре для козла, і ви можете отримати рекомендації від магазину або як про те, що буде добре для вашого козла (це може варіюватися залежно від віку та інших факторів).

Також переконавшись, що вони отримують багато води-це важливо як з будь-яким тваринам.

Гарний початок керівництво по ангорських кіз допомогою цих 4-х проектів керівництва, він дає наступні поради про те, як годувати кіз, і як за ним доглядати. Я підвела багато інформації, але у нього є й інші поради по догляду за годування, і може бути корисний.

+382
Borodan 23 трав. 2013 р., 12:29:13

Які кращі тест-смужок для вимірювання pH, аміак, нітрати і т. д.? Я хотів би знайти щось більш точне (в даний час за допомогою API тест-набори з крапельницями в 5 мл) мені здається, що передбачувана точність і щільно параметрів, які потрібно мати, щоб підтримувати змішаний риф, що в API комплекти навіть запропонував кому-небудь з ОРС. Я хотів би знати, якщо хто-то краще і більш точні результати з інших наборів тестів для їх акваріума.

Моя установка-це змішаний риф Морський акваріум і, в кінцевому підсумку, моєї наступної великий бак може бути заповнена за допомогою цього 75г у мене зараз. Що акваріум буде мати контролери, які будуть мати кращі контролери полиці з пробниками промислового класу. У мене немає зараз. Що у мене є, хоча нижній тест-систем бочку, за кілька тисяч доларів інвестицій. Знову ж таки, хто-небудь знає більш точний набір?

+360
StackPancakes 15 лип. 2018 р., 02:36:52

Моя собака оплакує, як ніколи раніше, це звичайний нове поведінка (йому 16 monsths Шиба). Не багато, як раз в день, лежачи, він плаче, як слабкий виття, на низькій гучності, не відкриваючи рота. Це звучить дуже, дуже меланхолійний.

Він був одягнений в останній час єлизаветинський комір, і я думаю, що він перенервував та зажурились з-за цього. Ви згодні з цим чи ви думаєте, що я повинна підозрювати іншу причину? Ось питання.

Вибачте, якщо це звучить безглуздо, але це наш перший вихованець, і іноді важко знати, що робити. Спасибі.

Elizabethan collar

Зображення джерела , які використовуються на статтю у Вікіпедії.

+341
MaximFilm 27 серп. 2010 р., 17:47:20

Тому що це протиприродно для собаки, щоб носити що-небудь на своїх лапках.

В природі такого не буває, тому, звичайно, коли ми щось поставити на свої лапи, вони будуть відчувати себе дивно про це. Хороша річ полягає в тому, що вони звикають досить швидко.

Це добре, що ви поставили ці захисні механізми на вашому собаці, так як вона захищає їх від Землі. Наприклад, я живу в Канаді і коли йде сніг, дороги і тротуари повні солі. Носіння захисного спорядження буде тримати сіль з собачими лапами.

+327
VikaStorm 22 жовт. 2011 р., 06:52:52

Я мав деякий успіх з собаками, які прийшли до мене з поганими зубами, годування великою кількістю сушений рубець (іноді три або чотири палки в день). Пережовуючи сушений рубець палички має очищаючу дію на зуби і вони набагато більше ентузіазму, ніж зубні щітки! Це з високим вмістом білка і низьким вмістом жиру, а також легкозасвоювані. Недоліком є трохи смердючий, але більшість собак, здається, люблять його.

Ви також можете годувати сирі кістки для жування, і що чистить зуби дуже ефективно і пахне набагато краще, ніж рубець - але я пропоную вам досліджувати це ретельно, перш ніж ви вирішите зробити це, як важливо вибрати кістки, які навряд чи вам ковтати цілком або перелом і створювати гострі моменти. Я зазвичай ходжу на баранячі реберця, і заморозити їх до розморожування і годування моєї собаки.

У мене була собака прийшла до мене і бути оцінений як терміново потрібен стоматолог, але не може мати один з інших медичних проблем, і до того часу інші медичні питання вирішуються, стоматолог вже не потрібен, тому що собака була полірувати зуби на сушений рубець палички і сирі кістки, так що це обов'язково варто спробувати.

+269
user1096856 10 серп. 2019 р., 03:23:03

Це було все про розведенні. Борзих мають вузькі звернені вперед очі, щоб побачити батька краще і мають короткі вуха, які не встають на шляху. Вони, як правило, стрункі порід, щоб працювати швидше і погоні: думаю, що хорт і фараонового собака. Гончаків, дещо коротший і більш кремезним, так що вони ближче до землі, щоб запах. Вони мають більш широкі морди і довгі висячі вуха, які допомагають їм направляти нюх краще, такі як Кун-гончі і гончаки. Шавка може виконувати багато різних рис, так як це не розводять з певної причини. І будь-який з ваших собак можуть бути навчені на кількість робочих місць, різниця тільки деякі породи були розроблені, щоб бути більш терпіти і підходить для певних завдань. Просто тому, що моя собака не є водяна собака (тобто мають подвійну шерсть з веб-ніг), не означає, що він не хотів би поплавати зараз, а потім.

+246
Sunil Thapa 24 бер. 2017 р., 05:25:30

Моїх друзів кішка нещодавно народила пізніше з'ясувалося, що батько був сином кішки. Мій друг запропонував мені усиновити одного з кошенят, але я боюся, що кошеня я щось не так з-за інбридингу.

Моє питання: наскільки шкідливо інбридингу серед кішок?

+196
kn0th1ng 16 черв. 2011 р., 00:39:01

У мене в минулому використовували 8-12" опудала тварин (зазвичай тигри). Я не впевнений, як багато вона робить для кота, чи використовуєте ви настільний футбол (опудало прямокутник) або опудала тварин іграшка, але мені подобається робити опудала тварин шмагати хвостом і зробити переслідування рухів в бік мого кота, і я думаю, що моя кішка отримує більше задоволення від такої гри, так як коли я так роблю мій кіт часто переключається з оборонні бойові позиції (лежачи на спині) в погрубее, (Стрибки на іграшки і жувальні/ногами, чорт візьми).

Я думаю, що сили атакуючих/штовхати поведінка грати з метою навчання, як для боротьби з великими супротивниками (як і інші кішки), в той час як карбування кішка тизер або лазерна указка грати з метою навчання, щоб зловити здобич. Я намагаюся думати про те, щоб прикинутися, що супротивник мій кіт виглядає більш реалістично, оскільки це, здається, мій кіт грати більше. Тому, коли я використовую лазерну указку, я поставив крапку снують уздовж стіни, качку по кутах, і втекти і сховатися всередині паперові мішки, як ніби він був маленьким налякану видобуток тварин, а не просто примазуватися його взад і вперед перед моєї кішки, і вона, здається, стали набагато більш зосереджений на затриманні точка, коли я роблю це.

+191
Kefa Nyange Mwazumbo 30 лип. 2017 р., 19:36:44

У мого кота кілька років тому . для мене , у мене є свій спосіб обробки для моєї кішки, і я сподіваюся, може допомогти вашій кішці .

кілька років тому, несподівано мій кіт виглядає дивно , і я думаю, це не проблема, тому що він росте . Але, я думаю, не бачити його зростає до тих пір, поки кіт не хочеш піти поїсти і спати разом зі мною .

Я обговорити з мамою і татом про це і, нарешті, знайшли вихід, будь фактор робить його виглядає дивно і один з усіх його пережили з інших кішок . Необхідність підготовки власного кота не страшно, якщо зустрічаєте їх .

+177
Nontawat 26 серп. 2017 р., 06:20:09

У мене є 500-літровий акваріум, я б хотів залити солоною водою і зрештою Риби. У мене 80 л бак починає цикл зараз на 3-му тижні, що містить близько 2 кг живих каменів.

Я планую частково заповнити бак 500 л з вмістом, фільтр і потужність глава 80 л, і протягом наступного тижня, поклала в недавно куплену живі камені, корали, субстрат, і більше води. Тиждень за тижнем, я планую додати більше води.

Цей план має шанс на успіх, а якщо ні як мені його змінити? Я не хочу витрачати всі свої гроші одразу!

+110
Chrismb 4 бер. 2014 р., 23:17:38

Я не ветеринар.

Я сказав мій вет, що мазь з антибіотиком (мазь / Polysporin) може бути використаний на собак різати, а поки:

 1. рани (і, отже, мазь) не доступні прямо в рот вашої собаки (вона може бути покрита пов'язкою) та
 2. ви не перестарайтеся з застосуванням мазі (я б сказав, нанесіть тонким шаром двічі на день).

З вашого опису, мазі не бути доступною мовою. Ці мазі, як було показано, забезпечує кілька прискорене загоєння для людини на скорочення і вони можуть поглинати через струпи; вони повинні працювати так само добре для собак.

Якщо у вас виникнуть сумніви, проконсультуйтеся з вашим ветеринаром.

+108
srikanth 16 бер. 2014 р., 11:46:26

Хоча "дикі" повинен відрізнятися від "зальотних" в тому, що бродячі раніше у власника, дикі кішки мають різну ступінь комфорту навколо люди в основному в залежності від типу місця, де вони виросли (міські/приміські/села/і т. д.). Є дикі кішки, які люблять бути навколо людей більше, в основному тому, що хтось залишав їжу для них, навіть граючи з ними, хоча вони ніколи не жили в приміщенні. Є також домашні кішки, які не були належним чином соціалізовані і займався, що буде діяти більш дикі, ніж кішки класифікуються як "здичавілі".

Кошенята, як всі діти, вчать, як поводитися на своїх матерів. Це включає в себе довіряти/не довіряти людям. Якщо ваш сусід вважає, що статус здичавілі пов'язано з доступом або відсутністю доступу до зонами на відкритому повітрі, вони помиляються. Це контакт з людиною, що "приборкує" кішки, так легше, коли вони ще дуже молоді, не критий/відкритий статус.

Вони будуть мати більше шансів стати дружелюбніше/більш звичні до людей, навіть якщо вони були зовні (скажімо, в саду), але в ідеалі в безпечне місце, де вони можуть спостерігати і спілкуватися з людьми, бачити людей, даючи їм їжу, і, можливо, більш важливо, запах людей і бачу, що вони не представляють ніякої загрози.

Якщо ваш сусід наполягає на збереженні в гаражі, вони повинні принаймні взяти час, щоб уявити себе кішкою і кошенятами, з тим, щоб привчити їх до людей.

+105
Efe Kahraman 14 квіт. 2010 р., 17:25:26

Він часто говорив, що "унція профілактики варто фунта лікування". Я припускаю, що ви так дбаєте про добробут зайчиків і що ви маєте справу безпосередньо з батьком, що ви обстеження на адекватність і надає освіта для нової сім'ї, тому я не буду піднімати ці моменти.

У нашій (дружиною) добровольчого потенціалу у нас майже постійно є кролики, що залишаєтеся з нами в нашому домі. Ми також розуміємо, що дієтичні зміни можуть бути фатальними. Для відвідування зайчики, вони приїжджають з типом їжі, яку вони вже їли. Ми тримаємо їх на цій дієті весь час. Якщо зайчик буде зміна раціонів харчування під час перебування з нами, вони залишаються 100% оригінал перший тиждень, потім другий тиждень 75/25, 50/50 і 25/75 третій тиждень четверта тиждень. На п'ятому тижні, вони на 100% нову дієту (якщо немає проблем). См. Це питання для більш на зміну типу харчування кроликів.

У вашій ситуації, я б порекомендував у тому числі постачання продовольства з зайчиком, коли він поміщений в свій новий будинок назавжди. Включати в себе Інструкції про те, як змінити харчування, що дивитися і що робити, якщо є проблема. Найкраще, що ви можете зробити, це забезпечити нову сім'ю з харчовими продуктами, і направлення для запобігання або обмеження виникнення. Ймовірно, ви не заводчик годування-тип їжі, який, як правило, занадто багата для утримання кроликів будинку в домашній обстановці, так на те ж годують не є життєздатною альтернативою.

+102
user1689849 25 лист. 2017 р., 12:11:26

Я згоден з Іветтою, в основному. Вона права в тому, що ви ніколи не повинні сказати собака, якщо б він не знав тебе краще, то буде тільки гірше.

Однак, я думаю, це важливо для рутинної повинна бути створена. Собаки люблять розпорядок і встановлені дні. Вони процвітають на це, це змушує їх відчувати себе в безпеці.

Я використав, щоб врятувати собаку, яка була хвора розглядатися в тому ж порядку і рутинну от і розібралися:

Ходьби вранці, перш ніж годувати вашу собаку. Це найважливіший ходьби. Історично склалося так, що предки собак виліз із барлога і ходив за їжу, щоб вони могли відпочити весь день у разі успіху. Спробуйте повторити це. Він тримає свій мозок активним і імітує їх "нормальний" спосіб життя.

Пописати в саду, коли ви повернетеся додому.

Другим найбільш важливим є вечірня прогулянка, і це точно так само.

Перед сном, інший пописати в саду.

Як за навчання, я схильний думати, це дуже важливо для реабілітації собаки, особливо німецькі вівчарки, вони дуже розумні і повинні бути оскаржені.

Але як сказала Іветта, тримати його на мінімальний зараз. Навчання починається справжні відносини з собакою, ось де спілкування і довіру прийде на свої місця. Пропоную харчування для тренувань або клікер не завадило б тут.

Важливо знати, що собаки хочуть, що від людей, ось як вони бачать свою мету.

Ідея для навчання вашої собаки, Активної пасивної тренування:

Як я вже говорив, німецька вівчарка дуже розумна і натиснувши на його мозок, можливо. Приклад:

Скажімо, ви хочете навчити собаку сидіти:

Знайти улюблені ласощі вашої собаки. Тримати його в руці і зробити вашу собаку відчувати запах його дуже добре, до точки, де він так сильно хоче цього, він зробить все для цього. Собака, швидше за все, пройти через усі поведінку його знає: може бути, кора або подряпати або скиглити...в тому числі і можливе погане поводження. Зберігайте спокій і тримати зоровий контакт. Зрештою, ваша собака буде сидіти. Як тільки його попа торкнеться землі, ви повинні дати ласощі і похвалити. Але ні слова команді!!

Запустити в будинку, в одній кімнаті, де мало відволікаючих факторів. Повторіть багато...дуже багато!!! Як тільки ваша собака отримує його, ви можете почати додавати командної сили, досі немає командного слова. Збільшіть відстань між вами і собакою поступово, крок за раз. Якщо ти зайшла занадто далеко, повернися на крок. Зрештою, спробувати з Просто командної сили з відстанню, зрештою, додати"сидіти".

Це вимагає терпіння, спокою і керівництва. Ненавчені собаки трохи схожі на дітей, іноді, вони кидають істерики іноді. Важливо бути терплячим, але нагорода для вас обох, Якщо вам вдасться це невимовно.

Удачі!

+10
Yochai Timmer 21 трав. 2013 р., 15:12:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil