Як я можу тримати воду моя собака чиста?

Я використовую порожній контейнер типу циліндр для води для моєї німецької вівчарки. Кожен раз, коли контейнер отримує брудні із зеленими водоростями, що робить моя собака не п'є воду. Іноді навіть деяким комахам потрапити всередину контейнера. Щоб уникнути антисанітарних води для мого вихованця, я використовую один і той же тип контейнерів завжди, і очистити брудний контейнер, щоб використовувати його знову.

Чи є спосіб, щоб зберегти воду чистою і/чи є кращий контейнер для води, які допомагають?

+337
Semi 23 лист. 2015 р., 19:10:44
26 відповідей

Кішки славляться цим. Вони кусають вас, тому що хочуть уваги і вони хочуть бути домашнім тваринам. Це як маленька дитина, смикаючи на сукню своєї матері за увагу.

Ви можете ігнорувати їх або Обережно відсуньте їх подалі, або навіть акуратно зняти їх з ліжка і поставив їх на підлогу.

Я рекомендую не даючи їм любов, коли вони кусають вас, коли ви хочете спати.

Якщо ви даєте В і погладити їх, тоді вони будуть вчитися дуже швидко, що вони можуть привернути увагу до себе, ніжно кусаючи особа і вони будуть кусати вашій особі весь час. Вони можуть навіть прокидатися кілька разів за ніч.

+975
user3275519 03 февр. '09 в 4:24

Моїй 1год старий кіт почав балаканина робить дивні рухи ротом, в основному, коли він нічого не робить! Не подобається він бачив щось зловити, повна протилежність! Це може бути привід для занепокоєння?

+965
Racine Pilote 8 лют. 2010 р., 21:37:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У віці від нуля до повної зрілості. Всі питання з приводу годування, дегельмінтизація, вакцинація. Розлука з матір'ю, пошук господарів, соціалізація.

Догляд за кинутих цуценят.

+950
2682562 10 серп. 2014 р., 05:24:07

Самий точний спосіб дізнатися, якщо у вас є алергія чи ні, варто попросити свого лікаря для тест на алергію. Є два типу, на основі шкіри і крові. Шкіри на основі, вони будуть колоти шкіру з підозрюваним алергеном, і подивитися, якщо ви реагуєте. На основі крові, то вони намалюють аналіз крові і перевірити.

Безкоштовні способи, щоб спробувати перевірити це, варто відвідати деякі кішки. Якщо у вас є друг, з кішками, або притулки, або навіть якщо ви живете в місці з одним з тих, кіт кафе, поїхати туди і провести деякий час.

Майте на увазі, що ваші спостереження у цих місцях може не розповісти всю історію. Наприклад, притулки часто тримають своїх кішок в районі з бетонною підлогою і без меблів клітинах. Тези типів поверхонь, не залишають шерсть, і тому для когось з легкої алергією, вони можуть не спрацювати, але в домі, ви могли б бути з-за килимів і меблів, захопивши лупа багато іншого. Крім того, можливо, що там може бути інший алерген присутня в цих місцях, що відбувається, щоб викликати реакцію.

На жаль, алергія також можуть погіршуватися з плином часу, тому є невеликий ризик, що навіть якщо вам зараз показати ніяких симптомів, надалі ви їх розвивати. Якщо ви страждаєте астмою або схильні страждати від багатьох інших алергій, може бути, краще не треба кішку, навіть якщо ви не показують симптомів.

+879
ive kresa 26 квіт. 2012 р., 17:45:01

Шипіння не завжди означає страх або агресія, або це може бути частиною гри?

Іноді, коли гра в хованки або ганяти гри з кошеням, він дозволяє собі бути загнаним у кут, а потім він повертається і шипить. Це означає, що ми щось перестаралися, ніби стояв дуже близько або занадто далеко переслідували, або це не має значення в таких іграх взагалі і здорова частина з них?

Врахуйте, що ці ігри не відносяться навмисні вражаючі, боляче, тримати або носити його з собою проти його волі.

+695
Sufi 30 бер. 2017 р., 15:25:32

Мій кіт дуже дуже приручити, вона добре спілкувалася з кошенятами, як тільки вона стала досить дорослою, я знайшла її і вона щаслива кішка, або так здається. Я приручив її дуже ретельно, так що я можу тримати її вниз головою, або навіть нахилити її догори ногами, або кинути її вгору і зловити її, вона, схоже, абсолютно комфортно з все, що я роблю.

Але коли вона в приємні настрій і я даю їй ласки, придатний для королівської сім'ї, вона буде викладена в моїх руках в будь-зручна позиція муркотіти, дивлячись, як самий щасливий кіт на землі, і я зупиняюся і я дивлюся на її обличчя, і вона дуже швидко напружується і впивається мені в обличчя, часто тікаючи, як ніби вона знає, що вона зробила не так. Я мститися відразу, важко, наче кіт, щоб змусити її думати двічі про це. Вона не досить сильно кусаєте, щоб зробити мене кровоточити, але це невиправданий шок в дуже дивний час.

Іноді вона облизує моє обличчя, щоб розбудити мене, і я вважаю, вона думає, що моє обличчя потрібно чистити в 6 ранку, і я прокидаюся, гладжу її трохи, вона буде лизати моє обличчя, а потім випадково випад і вкусити моє обличчя, перш ніж отримати дійсно хорошу прочуханку у відповідь. Не дуже, але я переконайтеся, щоб ранити її так сильно, як вона мене. Схоже, що вона, звичайно, зрозуміє, як розплату за її агресії по відношенню до мене.

Але я хочу знати, чому. Чому, в найінтимніші моменти, після того, як вона треться своєю щокою до моєї щоки або лиже мене, моя кішка випад і вкусити моє обличчя?

Вся її любов Джюса виверт, щоб змусити мене відмовитися від моєї гвардії??

Я знаю, що тут подібне питання, але це питання не зовсім покрити мою ситуацію і справді не мають задовільної відповіді.

+630
GoldenCage 12 лип. 2012 р., 18:00:01

Я не вет, але перше, що приходить мені в голову, гіпотиреозу. Це могло б пояснити крайню нестачу енергії і втрату волосся. Він також може зробити тварина чутливі до холоду і схильні до інфекцій, як описано тут. Тест не повинен бути дорогим.

Тим не менш, якщо ідея прийшла в голову мені, я впевнена, що ветеринар б теж думав про це і, можливо, виніс його без необхідності робити тест. Ще, я думаю, варто поставити питання ветеринара, якщо гіпотиреозу є можливість.

Я пропоную свого друга кліп нігті собаки, а прогулюючись по них, імовірно, буде незатишно.

+469
Oscar V 24 бер. 2019 р., 22:46:39

Анекдотично

Пробіотичні що я найкраще знайомий з Fortiflora. Fortiflora користується популярністю не тільки за це пробіотичними властивостями, але і в якості доступного джерела тваринного дайджест (який може зробити смачний запах їжі дійсно гарне). Я використав його з цієї причини при отриманні кішок переходити на вологий корм від сухого раціону.

У мене одна кішка з пребіотичний ефект-1, і не помітив ніяких змін симптомом, коли він мав доступ до Fortiflora.

Огляд наукової літератури

Представляється, що одне дослідження на цю тему (і вони також використовували Fortiflora).

Лапін Володимир, Сєір Джоан, Satyaraj е, Чарнецький-Maulden Р. Дж котячих мед Surg. серпня 2009;11(8):650-4. Дой: 10.1016/j.jfms.2008.12.006. Epub 2009 6 Лютого. Пілотне дослідження, щоб оцінити вплив перорального введення ентерокок faecium SF68 на кішок з латентною котячий герпесвірус веб-абстрактні

В даному дослідженні було розглянуто в подробицях SkepVet (доктор Бреннену Макензі):

Так що в цілому, дослідження дає невелику підтримку тези про те, що Fortiflora підвищує загальний імунітет таким чином, що б клінічно корисні для кішок пребіотичний ефект-1 риніт. Цей папір ... цікаво, а по лінії дізнання, може призвести де-то в кінці кінців, але це не виправдовує широке використання Fortiflora для вірусу-1 rhintis.

Однією з причин, це дослідження виявиться безрезультатним, це те, що було так мало використовували тварин (12), і результати були дуже непослідовні (що призводить до без статистичних відмінностей між групами лікування).

Я не знайшов яких-небудь подальших досліджень.

В Резюме

Пробіотики не шкідливі і можуть бути корисні, якщо ваша кішка має інші захворювання, такі як діарея. Якщо ви хочете спробувати це, немає ніякої шкоди в цьому, але немає ніяких наукових доказів того, що це допоможе.

+453
jotwo 15 квіт. 2010 р., 23:53:33

Будь-якому зоомагазині повинні мати кілька марок фермент на основі ПЕТ запах скасовуючи рідин. Ці хімічно з'єднуються з летючих органічних речовин, зупиняє їх від випаровування в першу чергу, і таким чином фактично припиняючи запаху, а не маскуючи його.

+451
user3070885 3 лип. 2011 р., 16:13:10

Jeffaudios відповідь дійсно хороший, просто хочу додати кілька речей.

По-перше для прогулянок, у нас крихітний 4-місячного шелті, який ніколи не зможе витягнути ні собі, ні чоловікові, куди він хоче йти... він ще занадто малий. Однак консультація у нашого цуценя-класи для великих собак було дуже добре.

Ви намагалися змусити ходити на харчування, яке ми не отримали для роботи, ми використовуємо гуртка / стоп метод, коли він тягне занадто багато. Кружляє виводить їх з фокуса за те, що вони тягнуть за собою і наш щеня буде гальмувати після цього тепер, це займає час, але він може переварити.

Ще один момент був, коли у нас була пожежа на комірі з його лідерством він витягнув набагато більше, ніж проводів йому часто здавалося, що він задихається - він миттєво краще на ремінь, і тип проводки використовувати нас важливо. Наш інструктор з мастифом, і він використовує проводів з передньої і задньої кліп, який, по суті, дозволяє йому керувати своєю собакою в напрямку він хоче йти, не відтягуючи на собаку.

Для загальної підготовки, якщо Блейз не сидіти, перебування і т. д. Для лікування (наприклад, у нього було занадто багато, просто з'їла занадто багато цуценят навколо нього і т. д.), то ми будемо використовувати іграшку або сиром'ятної шкіри, щоб мотивувати його, як Джефф сказав. Наші держави-інструктор часто, що ваш платіж для собаки повинен бути достатньо високим, що він захоче зробити те, що ви просите, і що голодна собака готова працювати.

  • Отримати вашу собаку, щоб сидіти на сніданок і вечерю.
  • - Не давай йому свою вечерю в миску, попросіть його працювати на деякі з них.
  • Зв'язати грати і лікує, якщо він кине м'яч, запропонувати йому ласощі - він не може з'їсти його кожен раз, але це процес, і собаки з'єднати точки.
+422
Lasitha Benaragama 18 бер. 2017 р., 17:45:06

Мій кіт теж схожий випадіння волосся. Часто, це ознака того, що грибок може бути присутнім на її шкірі. Це може бути щось дуже серйозне, я думаю, ви повинні піти до ветеринара на деякі додаткові тести, з'ясувати, що за грибок там і отримати відповідне лікування. Майте на увазі, що грибок легко заразною для людини.

Також, це може бути ознакою поганої дієти, Якщо грибок буде знайдено, то, можливо, вам слід контролювати її дієту краще.

+417
itai bloch 26 вер. 2016 р., 08:27:49

Я б тримайте шоколад подалі від будь кішки або собаки.

  • Xanthines (клас алкалоїдів, які, я вважаю, включає в себе кофеїну, а також теоброміну (в какао)) мають дуже низьку токсичність для людини, але це не актуально для кішок або собак.
  • Алкалоїди (загалом), призначений для відлякування травоїдних з їх гірким смаком, і вб'є їх, якщо вони не отримують натяк (стрихнін і багатьох інших алкалоїдів дуже отруйні для більшості тварин).

Я розсердилася, якщо б мій кіт їв шоколад (або якщо на те пішло: цибуля, часник, гриби, брокколі - всі вони інші фитотоксины в них). Звичайно, є кішки і собаки жили після поїдання шоколаду, але, ймовірно, вони отримали певні ушкодження внутрішніх органів внаслідок його, і багато є і помер від цього.

Теобромін отруєння: кішки, собаки і люди (люди можуть приймати більш високі дози, навіть мг/кг теоброміну, тому що у нас є ППО, як системи цитохрому Р450 (http://en.wikipedia.org/wiki/Cytochrome_P450)) http://en.wikipedia.org/wiki/Theobromine_poisoning

+391
Jeffrey Jumawan 4 жовт. 2019 р., 18:54:15

Кролик не повинен підхоплена за комір. Іноді ви побачите, як люди хапаються за шкірку і підтримувати тіло, це, як правило, щоб тримати їх від стрибків з руки і боляче себе. Ні в якому разі кролик буде підтримуватися тільки шкірку, вони не кішки, а може бути постійно травмовані.

Для більш безпечних методів гипнотизирования тримаючи кролика за турботу Дивись Як я трансу мій кролик? або що таке "зайчик буріто" і коли б я його використовувати?

Посилання

+373
user56041 12 трав. 2011 р., 23:08:21

Моя маленька кішечка була дуже грайлива, але після невеликого інциденту він отримав дуже дуже дуже страшно все, включаючи навіть його іграшки. Він приходив до мене, коли він феал сонний, але не більше. Іноді він приходить, але просто дивиться на мене і зробити маленький мяу. Якщо я тримаю його, він спробувати втекти. Так що тепер я намагаюся не змушувати його. Так як я можу змусити його повернутися до нормального шляху він був раніше? Вибачте за мій поганий англійська.

+358
user3079458 2 бер. 2015 р., 15:30:17

Можу говорити тільки за собак і кішок, але по суті те ж саме:

Видалити їх фізично. (Просто перевірити після того, як там був шанс захопити трохи і, можливо, 1-2 години пізніше).

Отримати гребінцем , щоб видалити вільні кліщів з вовни і кліща гак , щоб безпечно видалити годування кліщів. Я волію інструменти, щоб витягнути (і, можливо, поворот), ніж плоскогубцями, як це набагато менш імовірно, стиснути кліщі і ви отримаєте їх в цілості й схоронності.

Будьте обережні при поводженні з кліщами - в залежності від того, де ви живете - деякі захворювання, вони могли нести може поширюватися від контакту з їх вуст, так що не забудьте потім помити руки.

Щоб позбавитися від кліщів, я зазвичай загортаю їх, складаючи записку, клеїти кінця разом, потім хлюпають кліща з гребінцем і розпоряджатися його у відро для сміття. Великих ми клали на кам'яну плитку і спалити їх за допомогою запальника руку. Я звичайно не хочу завдавати біль будь-якій живій істоті - навіть не комарі - але для галочки я зроблю виняток.

+355
Jane Morris 27 лип. 2018 р., 20:03:58

Нещодавно я додав нові рослини, щоб мій танк 20 га Бетта, в якому тільки один помаранчевий Диявол Crowntail КТ #1105 життя. Він один щось погане і не сприймає нічого іншого в своєму танку. Є кілька дрібних слимаків, які прийшли з заводів і в будь-який час він бачить один, він блікують на нього. Я підозрюю, що він буде з'ясувати тільки равлики.

spoiled brat in HIS tank

+304
user2255522 10 вер. 2011 р., 22:24:28

По-перше, ви ні за яких обставин вдарити собаку, особливо не з палицею - це в більшості країн будуть вільні вам ваша собака.

По-друге - просто лікують поїзди її залишу його команда'. Моя власна собака є величезним шанувальником в'єтнамки і шкарпетки. Однак, якщо ваша собака знає залиште його команди-тоді ви можете застосувати до будь-якого предмету.

Спочатку візьміть невелике частування, в руку, долонею вгору. Розкажіть вашу собаку, щоб 'залишити' - якщо вона намагається з'їсти його, потім закрийте свої сили. Якщо вона залишить її протягом 3 секунд - скажи їй, - Візьми. Повторіть це, поки вона навіть не рухатися у бік лікування, поки ви не скажете їй цього зробити. Раз ви знаходитесь на цій стадії, зробити розрив за часом довше і довше. Це базовий 'залишити'.

Потім ви можете почати застосовувати логіку до вашої взуття та поліетиленові пакети - або будь-який інший об'єкт питання (як для нашої собаки: ПУ, шкарпетки, рукавички). Коли ваша собака йде поруч з об'єктом, ви не хочете їх пожувати - кажуть 'залишити' і якщо вони це зроблять, їм у нагороду ласощі. Якщо вони просто не беруть об'єкта. Знову ж таки, повторення-це ключ з собаками.

Якщо ваша собака жує, коли ви не навколо, то не залишайте такі речі в її околицях, коли на її власну.

+266
Flaviops 20 лют. 2015 р., 00:00:59

Я вчора купив 3 моллінезіі балон, щоб помістити в бак 20л, який я також додав мій чоловік Бетта незабаром після. Як довго вона повинна прийняти для їх ладнати? Моя Бетта був трохи оборонний, а не атакуючий моллінезіі, але ознаки спалювання. У моллінезіі ховаються на даний момент.

+259
Shirley Wright 5 вер. 2016 р., 21:23:53

Напевно, не

Гарна тварина не може бути слово. У той час як дуже розумні, ворони потрібно багато місця, напевно, більше ніж ви можуть надати. І розумний, значить вони потребують розумової стимуляції. Думаю, що літаючий бордер-коллі.

Як для посадки в якості домашнього улюбленця, є чимало історій навколо людей, які змусили його працювати. Більшість з них мають ворона на відкритому повітрі з хорошою відношенню до людини це. Так, це може бути зроблено. Цей блог має деякі хороші ідеї про це, я думаю.

Якщо ти все ще хочеш, перевірте, чи місцеві закони. Де я, і вони не допускаються в якості домашніх тварин. Але я живу в сільській місцевості, я, ймовірно, може піти з ним. Так, вони гучні, дуже, дуже голосно.


А Ще Краще,

Піду добровольцем до місцевої рятувальної птах. Там можна грати (зразок) з воронами, дізнатися, що їм потрібно. Потім через рік, якщо ти все ще хочеш, ти точно знаєш, як туди потрапити. І не якийсь інтернет незнайомими людьми, які можуть бути правильними або неправильними...

+256
kabeero 7 черв. 2019 р., 10:57:53

Я впевнений, що ти помиляєшся в цьому.

Щипати, тикати і т. д. звучить дуже характерно для "О! Гей! Ти повернувся, я хочу грати!". Це звучить дуже нагадують враховуючи наші лайки.

Собака може також запустити так запустити після (що характерно ігрове поведінка).

Якщо у вас є щеня з шести тижнів цілком можливо, собаку не дізнатися, досі з приводу поведінки, так що, можливо, ненавмисно показують дивне поведінка, але не за призначенням.

Я б настійно рекомендуємо вам перевірити місцеву школу, собака з цуценям класи для правильної соціалізації (в якості альтернативи є старший соціалізована собака Ви довіряєте, грати з цуценям, час від часу). Навіть просто один або два рази в тиждень обов'язково треба допомогти.

+250
Dr Jorge 21 вер. 2018 р., 20:23:24

Майже всі ссавці сприймають прямий зоровий контакт як загрозу або провокацію. Люди є дуже рідкісним винятком з цього правила, і це часто створює проблеми в спілкуванні з тваринами. Причини криються в еволюції:

  • Майже всіх хижаків очі на передній частині черепа, щоб мати краще просторовий зір. Вони зосереджують свою здобич обома очима прямо, перш ніж намагатися вбити його.
  • Майже у всіх травоїдних очі по обидва боки черепа, щоб побачити більше з навколишнього їх відразу. Вони фізично не можуть дивитися на тих, хто з обох очей, як хижак.
  • Люди-хижаки і дуже соціальний. Вони виражають емоції, в основному, з особою, так дивлячись прямо один на одного, це потрібно розуміти невербальне спілкування.

Цей основний сенс, коли дивився на це так глибоко вкорінилося в природі, що деякі тварини мають більше шансів на виживання, тому що візерунки, які нагадують очі на їх тілах. (Наприклад, плями на крилах метелика Павичеве око або на голову КОБР очковий)

Дивлячись ні на півдорозі розумна тварина прямо на очах протягом тривалого часу завжди викликають підозри, стрес, страх або спровокувати напад.

+249
Jessiah Burgess 3 груд. 2018 р., 07:46:39
Відноситься до погодних умов (у т. ч. грім, блискавка, дощ, сніг тощо), які можуть вплинути на поведінку тварини або навколишнього середовища.
+201
The programmer 17 січ. 2011 р., 12:48:55

Мій ветеринар і деякі заводчики теж сказали:

... що краще всього почекати два дні (або довше) після ванни перед нанесенням простим охоронцем 3 і чекати мінімум дві доби після нанесення мед перед купанням.

Причини... трохи брудне пальто має масла в ньому, що призводить до кращого засвоєння так "кришталевої чистоти" собака не отримати повну віддачу...чекати два дні або близько того.

Після застосування ліків вона займає пару днів, щоб отримати повне поглинання. Так...знову чекати 2 або більше днів до вас лазню вашої собаки.

Це взагалі вірно для більшості подібних продуктів.

+164
Agung Syafei Pelu 16 груд. 2013 р., 20:28:09

У мене вчора один 8-тижневим кішечка і одна майже 9 тиждень старий кошеня. Вони обидва дуже помірно, але коли вони знайомляться один з одним, кожен раз, коли вони роблять зоровий контакт самка сичить на чоловіків. Йому не подобається жінка шипить, так він тікає і ховається під щось.

Часто він приходить до неї, як він цікавий, але вона тільки сичить на нього. Це не схоже на повномасштабну шипіння, але вона робить те ж саме, коли вона грає з її іграшки кішки і не було ніякої агресії на дорозі. Вони обидва були налякані і заліз до мене на коліна і спав на верхній частині один одного в різні сторони і спав у машині.

Всю ніч, жінка поклала на мене охороняючи мене від самця. Він буде нявкати, а якщо я нявкнув тому він забирався на ліжко і намагаюся наблизитися, що вона є, і ходити навколо мене на ліжку, а потім повернутися вниз в сторону.

Жоден з них не лякливий, а також обидва відмовилися з'їсти або випити що-небудь, так як я отримав їх приблизно в 6 вечора вчора. Це 1 вечори тепер і я починаю хвилюватися, що вони просто хочуть, щоб грати і досліджувати.

Я повинен взяти їх до ветеринара?


Оновлення: цей чоловік тільки почав їсти сухий корм самостійно, і мені вдалося зробити жінка, щоб з'їсти трохи їжі. Я не знаю, чому вона така примхливий, але вона пожирала велика кількість його змішують з сухий корм їй близько 36 годин після того, як я отримав її.

Щоб зупинити їх бої я використовував є улюблена іграшка на ліжку і кожен раз, коли вона зашипіла на нього я відразу ж узяв її на руки і поклав її на підлогу і нехай це будуть інші, в свою чергу. Спочатку їй здалося, що іграшка належала іншої кішки і не її, але в кінці кінців вона здогадалася, що вона могла грати з ним стільки, скільки вона хотіла, якщо вона не шиплять на інших кошеня. Вони грають і ганяються за хвіст і т. д. з іншим.

+123
Derreck Cao 9 жовт. 2010 р., 05:52:28

Мій підлозі-довгошерста кішка має часті напади з лупою. Він має специфічний вид густе хутро під довгі волоски, майже як пух або шерсть, що робить грумінг йому виклик. Я намагаюся його на 1/3 ковпачка оливкової олії додані до його дробити протягом одного тижня. Я чекаю, щоб побачити результати. Хто-небудь пробував цей метод для кішки лупа на їх перська/довгошерсту кішку?

Ветеринар продає якась жирова добавка в тюбик зубної пасти для цієї конкретної проблеми, але я вважаю це дорого.

+40
JazzInAZ 26 черв. 2010 р., 01:29:13

Вашу кішку потрібно негайно звернутися до ветеринара. Тільки вони можуть оцінити вашу кішку, щоб визначити, що сталося.

Сечовий обструкції є серйозною проблемою, враховуючи ознаки, що ви описали, і той факт, що ваш кіт молодий з немолодий чоловік. Це може бути небезпечним для життя, і не стане краще без ветеринарного втручання. Якщо ваша кішка має сечовипускального каналу, тим довше це залишається серйозніше буде.

+15
zhorik 26 17 вер. 2018 р., 06:10:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil