Які безпечний пісок просіювання і поїдання залишків для моєї черепахи?

Пескосеятельные комплекси, що ліжко піску, а другі їдять залишки їжі і біда, що впав до основи, маючи на увазі тварина може бути як. Так як я має намір додати деякі субстрат для моя черепаха, я потрібен спосіб, який тримає його в чистоті, не змушуючи мене, щоб очистити його вручну, що, звичайно, досить клопітно. Мені потрібен пісок, просіювачів, що не може зашкодити моїй черепахи(навіть ненавмисно), а також те, що моя черепаха не їсть. Я потребую них, щоб бути ефективними і дієвими, а також низькі експлуатаційні витрати.

Які є хороші недорогі і самостійні пісок сита, які можуть допомогти очистити мій субстрат?

Навіть якщо вони були відносно дорогими і/або невідповідними для цієї мети, список різних просіювачів з деякими інформація, безумовно, буде плюсом до відповідальності.

+353
Gawin 27 вер. 2013 р., 06:17:01
33 відповідей

Я купив останню хвилину елементи для нашого танка, перш ніж ми почали отримувати будь-яку рибу, і один з них був термометр. Ми не дивилися на нього уважно, поки ми їхали додому, і потім зрозумів, що ми поняття не мала, як його прочитати. Іншими словами, це не як звичайний термометр.

Якщо ви подивіться на картинку, ви зрозумієте, що я маю на увазі.

Інформація: отримання corydras і Бета суспільство...( тропічних риб близько 27*С) і це Petworks скляний термометр'

enter image description here

+981
Martin Stewart 03 февр. '09 в 4:24

Я не знаю чому, але моя собака відходить від мене, як вона налякана. Я ніколи не робив нічого, щоб заподіяти їй біль, і вона діє нормально кілька годин тому.

Їй 12 років і це нічний час, вона могла просто не зрозуміти, що це мені так темно?

Якщо у когось є ідеї, що відбувається підкажіть будь ласка. Я дуже турбуюся і хочу її отримати медичну допомогу відразу ж, якщо вона має потребу в ньому.

+935
JoeDAnna 25 жовт. 2016 р., 04:37:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я в 9 років ЖКБ жінки. Вона страждає від хвороб нирок, оскільки останні пару місяців. Ліки відбувається. Але її фізичний стан стає погано. Чи є спосіб, що я можу дати їй здорове життя?

Плюшка = 34.2 мг/дл
Креатинін = 2.95 мг/дл
Глюкоза = 76 мг/дл
+930
Rukiye 18 лист. 2011 р., 13:00:19

Мій 1-річний кіт любив живіт треться з тих пір, як він був кошеням - він завжди жив з нами і критий і відкритий кіт. Він завжди притискаючись до нас, перевалюючись, і дозволив нам погладити його живіт, або муркотання його супер-голосно муркотіти. Коли я повертаюся додому, він сидить у мене на колінах і направляє мою руку на свою голову лапою і муркоче, навіть коли я не балував його. Чотири (є і інші люди в будинку, тому я сумніваюся в її нестачі уваги) у мене ніколи не було кішки, тому ласкава і дуже цікаво, що це означає.

+913
user89426 1 лип. 2015 р., 11:45:15

Як часто мої кішки будуть годувати в день? У мене три кішки. Один знаходиться на спеціальній дієті для струвитных кристалів. Інші мої дві їдять сухий корм. Елла худий, але Мейзі має надлишкову вагу, а також її брат, Бінкс. Я не залишаю свою їжу, тому що Бінкс не допускається їх їжу взагалі, але я відчуваю, що Мейзі постійно бажаючи її їжею, так що я завжди її з'їсти, тому що я в кінцевому підсумку почуття погано. Так скільки разів на день я повинен їх годувати?

+899
ookmarc 5 лют. 2018 р., 05:13:47

У мене була моя кішка вже кілька років, і до тих пір, поки пару тижнів тому я був вільний, годувати її сухим кормом. Мій ветеринар сказав мені, що вона трохи трохи повненька (кіт, а не ветеринар), і доручив мені, щоб зупинити годування і сухий корм. Замість цього, ветеринар хоче, щоб я на їжу вигодовування план вологий корм, щоб спробувати отримати вага кота вниз.

На жаль, кішка не представляється згодна з цим планом. Коли я відкриваю банку консервів, вона завжди зацікавлена, щоб бігти і нюхати його, але не достатньо, щоб з'їсти його. Вона завжди буде їсти її, в кінці кінців, але тільки трохи за один раз, який, здається, ураження цілі кормової муки. Крім того, під час їжі сидить, вона висихає, що не може бути добре для нього, і приваблює дрозофіл, яка дратує мене.

Бренд їжа не впливає на її поведінку. Я думав, що вона може забрати на той факт, що режим годування змінюється через кілька днів, але пройшло два тижні, і це триває досі. Як я можу змусити її поїсти, коли прийшов час їжі? Моя єдина думка, знімаючи їжу певну кількість часу після того, як я встановити його, але це, безумовно, дозволить їй не голодують, принаймні кілька страв.

+880
user1795754 25 лип. 2014 р., 21:32:01

Деякі домашній кіт, який живе поза незалежно, народила на моїй сходах. Я намагався підійти ближче, але мама-кішка стала дуже агресивною. Так що я хочу знати чи дізнатися, як підібратися до подібного роду кішок, так що я можу тримати їх як мій домашні тварини.

+862
Vovka1801 7 серп. 2013 р., 02:41:56

Собаки є соціальними тваринами і мають великий репертуар комунікативних сигналів і поведінки. Крім того, взаємодія між двома собаками також включають в себе багато "дізналися" свого роду взаємодій. Одна собака може дізнатися, що інші собаки дозволю йому зробити щось. Якщо щось пов'язане з контекстом, що обидві собаки цінують, він може стати засвоїла звичку. Наприклад, ваша собака може зробити це як спосіб відпочити і відправити "я спокійний і розслаблений" сигналу на іншу собаку.

Спостерігати, коли ваша собака робить це, а потім ви розкажіть, що ви вважаєте свої причини.


Посилаючись на відповідь @Кріс, що стосуються домінування.

Застарілі "теорії домінування" був розвінчаний у всіх аспектах, протягом останніх десяти років і багато авторів (у тому числі Бредшоу, Данбар, Eaton і багатьох інших).

Коротше ось деякі ключові аргументи:

  • Теорія домінування заснована на спостереженні неволі вовки зграями, де люди змушені залишатися в зграї і, в більшості випадків, не пов'язаних

  • Спостереження диких вовків пакети досить різні в плані соціальної структури та ієрархії. Типова вовча зграя включати в себе один племінний пари, поряд з попередніми роками посліду і дитинчат. У цьому сенсі Альфа-пари просто батьки.

  • Собаки не соціально ведуть себе як вовки (полонений або дикий). Дослідження і спостереження здичавілі собаки (наприклад. Собаки парії в Індії) показали, що "пакет" сильно відрізняються від зграї вовків. Немає єдиної племінний пари, окремі з різних груп часто взаємодіють без бійок (що дуже відрізняється від поведінки вовків із різних наборів: вони уникають один одного, але продовжать боротьбу в майже всіх випадках, якщо вони не відповідають).

  • "Теорія домінування" взяв усе, що на крок далі, стверджуючи, що собак будуть тримати, що соціальні структури навіть у їх взаємодіях з людьми. Ніяких наукових даних підтримує це твердження.

Відомі Джерела:

+772
Syed Ahsan 25 жовт. 2011 р., 04:54:04

Зверніть увагу: я не ветеринар.

Рани не виглядають сильно заражений, так що немає необхідності поспішати до ветеринара. Промивання рани антисептиком-це хороша ідея, але, будь ласка, майте на увазі, що раптовий біль може призвести до кішка нападає на вас.

Мед використовується для thausands років в якості антисептика. Це створює зародок-відштовхуючий бар'єр, як лейкопластир.

Деякі експерти рекомендують, що кішки зовсім не мед, але інші стверджують, що немає чіткого токсичність для кішок, а мед має ряд потенційно корисних поживних речовин, [ ... ] незважаючи на потенційні ризики для вашої кішки здоров'я травної системи, він, швидше за все, безпечні, щоб дати вашої кішки 1/2 чайної ложки меду в день, особливо при використанні його в лікувальних цілях. (Джерело)

Багато кішки, схоже, не подобається смак, але ви повинні враховувати, що вона може тільки облизати. Також мати на увазі, що солодкий запах може принадити мух, бджіл і ОС до кота.

Я б порадив промивання рани антисептиками, потім (якщо вона не втекла) візьміть кілька крапель меду в банку, опустіть кінчик пальця в її і підштовхнути її рани з медовим пальцем. Не мазати все за неї.

+753
Zahidur Rahman Faisal 5 лист. 2012 р., 07:51:37

Я знайшов невелику статтю про це тут

Я не володію зелена ігуана, але я читав багато форумів про цю травму. Загальна думка на багатьох форумах я бачив, що це звичайна травма, коли їх кіготь застряг в/на чомусь, і вони раптом придурок (від подиву чи чогось) ви повинні бути в змозі обробити, замочивши його трохи Бетадин розчин з досить коричневою воді трохи, а потім кінчик його з чимось, як Неоспорин. Робіть це щодня, поки рана не очиститься і переконайтеся, що корпус залишається чистим (зазвичай 6-7 днів те, що багато говорили, але це змінна). Ви можете перев'язати її з пухкої марлею, але це повинно бути зроблено тільки до зупинки кровотечі. Після цього його слід залишити відкритим.

+683
Themroc 7 лют. 2019 р., 14:26:59

Подивіться на те, що називається "обмежений інгредієнт" корм для собак.

Ці корми для собак спеціально розроблені, щоб містити кілька різних типів інгредієнтів, як це можливо, що робить його легше визначити кожного виду інгредієнта. Товариства інгредієнтів страви зроблена з алергенами, тому більш імовірно, що ви знайдете щось сумісний з конкретної дієти.

Важливо розуміти, що свіжий інгредієнт повністю відрізняється від обробленого інгредієнта. Наприклад, якщо ваша собака має алергію на продукти з яловичиною на етикетці інгредієнтів, вони також бути алергія на харчування, обрізь яловичу і т. д., Тому що всі вони будуть дуже схожі. Але, що ваша собака повинна бути добре з шматком сирої яловичини або навіть свіжоприготовлена яловичина без будь-яких добавок (скажімо, ви зробили це вдома). Це відбувається тому, що ваша собака насправді алергія-це найчастіше щось з використанням хімікатів або виробничий процес виготовлення сухого корму для собак. (*)

(*) Будь ласка, не ходіть в продуктовий магазин і купуйте сирого м'яса, щоб нагодувати вашу собаку. Ці м'яса оцінюються, щоб бути безпечним для споживання людиною лише після належного приготування їжі при певних температурах і можуть містити паразитів і бактерій, в іншому випадку. Якщо ви хочете з'їсти сире м'ясо або годувати вашу собаку, шукайте спеціальні м'ясом, яке було оцінене для вживання в сирому вигляді - це дорожче.

+680
Chase Miller 23 серп. 2016 р., 09:37:19

Проблема в тому, що "захоплення" - досить загальний опис класу симптоми, а не саме по собі діагноз типу, серйозність, і що може бути причиною seisure. "Гранд Маль" припадки є ті, які отримують найбільш обговорювані тому, що вони так різко і безпомилково, але тут, звичайно, тихіше сортів, і вона може взяти до ветеринара, щоб визнати картину, що призводить до цього діагнозу.

Якщо ви не впевнені в діагнозі, питаючи в інтернеті, ймовірно, набагато менш корисний, ніж отримати другу думку в іншого ветеринара. Ми не можемо оглянути вашу собаку в деталях, і принаймні я не ветеринар я, просто напів-необізнаній людині.

Між тим, якщо у вас є підстави боятися наркотиків (я не перевіряв його можливі побічні ефекти в організмі людини, неважливо, собаки), Моя версія схиляється до початку лікування. Якщо приступи стають рідшими, а потім повернутися, коли/якщо ви в кінцевому підсумку припинити лікування, що, як правило, підтверджують діагноз. Якщо слюні не зупинити, ви знаєте, це не підходяще ліки для цього випадку.

Якщо ви не належите, принаймні, зібрати відомості про те, коли, де і що з собакою займалися, тому у вас є базові для порівняння з тим, коли ви починаєте лікування... це лікування або інший.

+668
user5805 26 груд. 2018 р., 11:53:40

Кажу з досвіду кролика, які мають багато спільного з кіньми.

Дієтичні зміни можуть бути важко. Протягом перших декількох тижнів я буду продовжувати пропонувати годує вона використовується для їжі. Якщо ви можете отримати їх, щоб доставити пару тюків її поточне сіно, коли вони приносять їй, що було б добре.

Оптимально, забезпечити її історичного дієти як вибір, а також більш здорові варіанти (без поняття що це може бути). Її колишній раціон харчування може змінюватися цікава для існуючих коней, тому, враховуючи, як забезпечити їй доступ до нього, не викликаючи у інших, щоб за їх споживати.

З кроликами у нас зазвичай рекомендують дієтичні зміни за 4 тижні, стежити за здоров'ям і травлення тісно протягом перехідного періоду, можливо, буде потрібно більше тижня між етапами в деяких випадках.

  • Тиждень 1 = 25% нового і 75% старого
  • Тиждень 2 = 50% нового і 50% старого
  • Тиждень 3 = 75% нового і 25% старого
  • Тиждень 4 = 100% новий
+639
Interstellaire 27 жовт. 2015 р., 13:38:36

Без зміни її особистості?

Ми можемо встановити ВМС або що-то?

Моя кішка з 4 кошенятами. Вона годує своїх дітей. Чому я люблю їх всіх, 6 кішок занадто багато.

Також її "чоловіком" був вдома, коли вона шукає напарника зовні. Можливо, що деякі з кошеня кошеня чоловіка?

Лише один погляд на чоловіка.

+592
Cloud Mining 25 бер. 2016 р., 15:24:48

Я не рекомендував би його. Я жив в Арізоні, а у нас є басейн. Ми обгородили його, але і поставити собаку в басейн з різних сторін і переконався, що він завжди знав, де вихід сходів. Так що якщо вам дійсно потрібно, моя рекомендація полягає в тому, щоб тільки зробити це, якщо це басейн, де собаки можуть вийти самостійно, а в ідеалі паркан в басейн. Він є загальним, що собаки помирають, тому що вони тонуть у калюжах, тому я був би обережний.

+583
rfpuyana 1 серп. 2013 р., 14:42:28

Вона не може бажати отримати в лотка, якщо вона відчуває, що поле не є достатньо великим для неї, щоб уникнути попадання ПУ (або результатів попереднього посліду використання коробка) на її лапи, і це змушує її сидіти на краю.

Ви могли б спробувати отримати велику коробку (якщо ящик під ліжком для зберігання пластикових бути дешевий спосіб отримати великий неглибокий ящик) і подивитися, якщо це допомагає.

Під час усунення неполадок, я рекомендую використовувати цуценя колодки по краях коробку для того щоб зробити ыборку діареї легше.

+543
Matty K 29 трав. 2011 р., 18:48:28

Спосіб зменшити стрес-це випити чашку гарячої води, потім кілька чашок з самого танка, відкидаючи одне, і зовсім змішати їх до відновлення його в бак. Ви також можете витягти воду з бака в спеку, таким чином не турбуючись про те, що вода, будучи "новим".

Якщо ви додати достатньо води, або нагріву води менше, ви можете отримати енергію в резервуар без його шокувати рибу.

Так, наприклад, якщо у вас є 1 частина води, яка знаходиться в 50 градусів тепліше, змішуючи його з ще 9 частин від танка тепер буде просто бути на 5 градусів тепліше, і, ймовірно, не так небезпечно для Риб. А можна просто повторювати в міру необхідності.

+534
Alasdair Morrison 5 груд. 2019 р., 15:48:43

Це складне питання. Тобі 14 і немає згоди батьків, щоб принести тварина в свій будинок. Рятування або притулок-це не варіант у вашому районі.

Мало помилок, ймовірно, блохи, ви можете дізнатися про бліх на бродячої собаки бліх. Будь-який спосіб, щоб допомогти видалити їх? & Як я можу позбутися від бліх без небезпечних хімічних речовин? деяким з більш ефективних методів лікування має свої витрати.

У нас є пара питань, специфічних для собаки паразитів і проблем зі здоров'ям у Індії, наскільки важливо, щоб ваші собаки щеплені на хробака в Індії? & Щеплення від сказу раз на 3 роки для домашніх тварин в таких країнах, як Індія?

Є витрати, а також міркування для вашого здоров'я, беруть участь у догляді за собакою (або будь-яка тварина). Надають послуги без безпечного житла буде практично неможливо. Цуценятам потрібно молоко у собаки, Ну, більш докладно я повинен доповнити раціон годування цуценя?

Я думаю, це здорово, що ви намагаєтеся врятувати песика, але якщо ви можете не тільки знайти його додому, він, ймовірно, значно страждати. Якщо він виживе і не знайти будинок, вона стане бродячої собаки.

Пов'язаних З Прийняттям Бродячих Собак

Є кілька міркувань, які ви взяли на себе відповідальність по догляду за кинутий щеня, рішення про, що ви я повинен робити? твої. Сподіваюся, ви знайдете достатньо інформації для прийняття обґрунтованих рішень.

+503
sepide 18 квіт. 2019 р., 00:51:17

Якщо ви турбуєтеся про здоровий вазі (не ліки), вага кішки у фунтах або кілограмах-це менш важливо, ніж кількість жирів, які вони несуть.

За даними вихованців.Сканера, і зображення, показане нижче, форма кот-хороший показник вашої кішки нормальний вага:

"Кішки повинні мати, що фігура пісочний годинник, коли ви дивитеся вниз на них, вони не повинні мати відвислий живіт висить вниз, і ви повинні бути в змозі відчувати свої ребра," [Меліса Mustillo, ДВМ] говорить.

enter image description here

Якщо ваша кішка дуже пухнаста або інакше важко візуально оцінити, його вага може також визначатися обмацування хребта і ребер, як описано на Пурину за оцінкою вашої кішки стан організму" сторінок:

Ідеальна Кішка Вага(5)

Стрункі тіла – ви повинні бути в змозі бачити за талію, ребра; ребра все ще можна відчути, але з невеликим жир. Там буде невелике черевце жиру на животі. Цей рівень здоровий вагу для кішки.

У недовага кішка, "[Р]IBS може бути відчував з мінімальною кількістю жирів покриттями" як мінімум тяжкого ступеня, аж до "[р]IBS буде видно на короткошерстих кішок, і вони не мають яких-небудь видимих жирів." Якщо кішка має надлишкову вагу, який коливається від "[Р]ІХС може відчуватися, але з часом утворюється зайвий жир покриттями" до "[р]IBS і поперекової області приховані під важким покривом жиру і важких жирових відкладень на обличчі і кінцівках."

Це може зайняти деякий практики та обговорення з вашим ветеринаром, щоб отримати повісити перевірка ваги вашого кота, але як це стає рутиною, щоб відчувати вздовж ребер і хребта, ви почнете помічати зрушення у вазі вашої кішки.

Відзначимо, що "відвислий живіт" може не завжди бути кращим показником для визначення ваги кішки; в той час як це є у людей, страждаючих ожирінням кішок, він часто присутній і у кішок, які не є і ніколи не було зайвої ваги, на питання "Чому кішки в області шлунка висять так низько?"

"Середній" вагу домашньої кішки близько 10 фунтів, однак, це варіюється в залежності від породи і статури. Цікаво, що з моїх двох дорослих кішок, одна буде вагу в 10 фунтів, а інший почне кантом у надмірна вага при тих же габаритах.

Якщо у вас є побоювання з приводу вашої кішки зайву вагу, перш ніж робити які-небудь зміни в свою дієту, необхідно проконсультуватися з вашим ветеринаром, щоб переконатися, що кішка дійсно над - або під-ваги і розробити план, щоб отримати вашу кішку, щоб ідеальний вагу для свого розміру.

+470
willrice 16 серп. 2015 р., 19:15:42

Хоча це може здатися дивним, у мене був кіт, який пристрастився до кави. Вона буде висіти навколо моєї ноги вранці, поки я щодня заварюйте, сподіваючись для мене, щоб помилитися і видати якісь боби або підстави. Я дав в кожен зараз і потім і дозволило б половину квасолі кинути, але вирішив поставити її ветеринара, якщо це має бути дозволено, коли вона стане старшою.

Здається, що кішки більш чутливі до кофеїну, ніж люди, і в той час як сума, яку мені дозволяє "прийнятне" більше слід вважати небезпечними.

Що-то майте на увазі, якщо ви коли-небудь опинитеся з котячої, що придбав смак для масел в кавових зернах.

+410
Ruslana20 31 лип. 2018 р., 12:16:55

Нещодавно я купив другий акваріум і встановити його. При цьому я додав деякі гравій і штучні рослини з мого першого акваріума, тому що співробітник магазину сказав, що це допоможе на велосипеді.

Я хочу переконатися, що немає ніяких паразитів у другій акваріум, тому що пару днів тому, я зрозумів, якусь рибу в свій перший танк почав поводитися дивно, і я тепер розглядаючи його на наявність паразитів.

Якщо я порожній, другий бак, промити всі гарячою водою і дайте йому висохнути, він буде вбивати всяких паразитів , які могли б бути додані до другий танк, коли я додав грунту і рослин?

+395
Dental Center Of Redondo Beach 2 трав. 2012 р., 04:50:13

У мене дві кішки і одна дуже зайвою вагою (18 кг), а інший дуже здоровий вагу. Чим менше кішка не їсть, але кішка завжди їсть занадто багато. Я тримаю сухий корм для них весь час, але цей спосіб живлення явно не працює для великих кішок.

Я думав про те, щоб ставити поменше котячий корм вище, але великі кішки досі дуже рухливий і може зробити куди менше кота.

Будь-які пропозиції щодо кращим способом, щоб допомогти крупніше кішки схуднути без повністю змінивши розпорядок менше кішки? Також є думки по найкращої кількістю їжі, Їжа на перше годування великих кішок, коли я поклав його на дієту?

+345
user1084330 10 квіт. 2018 р., 11:05:02

У мене нігтів точильник для моїх собак, тому що вони великі, з великими нігтями і манікюрні ножиці просто не робити цього добре... я повинен визнати, що я випадково порізав занадто багато кілька разів перед тим, поки все ще получающ користувача до нього, але в останній раз був майже рік тому (вони в 1,5 рочки зараз) і вони навіть жодного разу не витримала тоді і тільки крапля крові вийшла. Очевидно, з тих пір я сточуючи набагато менше всякий раз, і не було жодного нещасного випадку. Але в останні кілька місяців, я не знаю, що відбувається, але вони тільки почали молотити більше, ніж зазвичай, і один з них почав скаржитися (не високої тональності whimpery сумно скиглити, але не більше complainy рохкає) і відкривши рот, як вона планує мене кусає ... не шкірив зуби, а просто відкриває рот і кладе його навколо руки. Я не знаю, чому ... я був більш обережним і не нашкодити їм обрізки своїх нігтів протягом тривалого часу. Я навіть не дістатися до м'якої частини всередині нігтя, перш ніж я перестану молоти, так далеко не швидка. Я перевірив, щоб переконатися, що дремель не занадто жарко для них та інше ... і я завжди даю їм ласощі прямо перед і після ... чому вони важкі? :(

+310
user2093301 5 трав. 2013 р., 14:10:15

У вас є мікрочіп, так що, мабуть, ви живете в тій частині світу, було цілком розумно очікувати, що кіт буде з цієї, або до місцевого ветеринара або порятунку. Тільки ви можете вирішити, якщо нашийник підходить для вашої кішки.

Одягати нашийник на кішку є ризики. побачити комір небезпеки & Cat комір травми (пару випадкових пропозиції від Google є багато більше)

Кішки є територіальними і не може втекти і загубитися Реф, собаки, з іншого боку, самі заблукали і комір може допомогти їм знайти шлях додому.

Особисто я думаю, ризики додавання комір для кота, який завжди в приміщенні і мікро відколи більше, то ризик кота заблукати і не знайти дорогу додому.

Ви не сказали, якщо б ваша кішка була змінена. Якщо він не кастрована, я б зробити це, які повинні знизити бажання вийти на вулицю. Якщо тільки стерилізація/кастрація не впливає на поведінку, я б шукати інші способи, щоб змінити бажання. Закритий домашня тварина (будь-якої породи), який раптово виявляє себе поза поодинці, буде мати значно більше небезпек, тоді просто знайти свій шлях додому.

+279
Pierre Watelet 7 трав. 2018 р., 10:21:15
На питання про раціональних та ірраціональних страхів, що домашні тварини розвиватися.
+270
Josinaldo Rocha 1 січ. 2018 р., 11:31:57

Чесно кажучи, у тебе все добре з 8 тижнів, я ні разу не бачила кошенят прийти до 12 тижнів з новими власниками - 8 тижнів з Нуль проблем. У вас також є люди кошенят в 6 тижнів та віком в залежності від ситуації (відказ, кішки тощо). без реальних серйозних проблем. Ви можете отримати кошенят, які все ще вигодовують на речі, коли вони привозять додому надто молоді чи кошенята, які не знають, як грати правильно (занадто сильно кусаються).

Більшість кошенят ми бачимо, приходять в для перевірки ТССН здоров'я або дворняг, які виявляються милі кішки, як вони стали старше, незважаючи на те забирають від мами в молодому віці. Ви можете дочекатися 12 тижнів, ніякої шкоди в цьому, але 8 тижнів це теж добре.

Feliway - це відмінний продукт, щоб допомогти переходу кішок у свій новий будинок, я настійно рекомендую вам спробувати його!

+233
liebezeit 17 вер. 2016 р., 11:14:03

Я взяв свою собаку до ветеринара і після того, як він повернувся додому, він веде себе так, ніби він не знає мене. Вони накачали його прийняти рентгенівські промені . Він здригнувся, коли я минулої ночі його живіт. Потім він стояв біля мого ліжка всю ніч сьогодні вранці ( 4 ранку) я побачив, що він не хотів або не міг сидіти або лежати. 400 доларів пізніше ( вет) рентгенівські знімки і відеоряд.. нічого. Він пітбуль , з двома іншими собаками він виріс. Не буду поряд з кожним з нас. Думаю, це через наркотиків, які вони використовували, щоб врегулювати його на рентген , але він почав діяти після прийняття його до ветеринара. Не потрапити у вантажівку( який він любить). Глухий кут. .. почекаємо і подивимося . Дуже дивно. Він не старий. Тільки 6 .

+190
avanwyk 10 бер. 2010 р., 06:23:17

У мене є 3-річна кішка, чисто біла вона-кішка, яка має ясно-блакитні очі і вона не глуха. рік тому я зміг її забрати її за шкірку і вона не показати емоції звертаючи на них уваги, я переважно роблю це, якщо я даю їй її річний ванна, або якщо вона вередує. Але в цьому році вона буде нявкати більше, якщо я тримаю її за шкірку, і вона буде показувати знак звертаючи на них уваги, та, коли я опустив її, вона, якщо вона в моїй головній кімнаті вона піде за крісло-качалку, це її місце, у ванній кімнаті вона буде працювати поруч з туалетом, ліворуч або під прилавком, і вона, як правило, няв вибратися. Я турбуюся, що якщо я насправді їй боляче і погано, тому що її сестра пропала, так що я не можу бачити, якщо трапляється їй також, і я ніколи не отримував будь-яких натяків на виховання кота, тому що я отримав її безкоштовно, і у мене не було допомогти підняти їх, тому що мій брат було б все одно, мама буде зайнята з собаками, і мій вітчим буде зайнятий сам. Я роблю боляче їй погано, або вона стає метушливим, що я тримаю її зараз так, я тримав її протягом 2 1/2 років, і вона не заперечує досі, вона рідко буде не шкода, але я опустив її 3 секунд, так що я не знаю її дії після цих 3 секунд, і я дійсно повинен знати, якщо я повинен припинити або, якщо це етап, причина, як я сказав Раніше я не тримав її сестрою, коли вони були набори, так що я не знаю, якщо його тільки нею.

+179
JBW Shane 24 лют. 2012 р., 03:01:14

Аджиліті-це те, що прийшло мені в голову, як добре. Можливо, ви можете зробити його в м'який старт. Нічого на рівному місці має бути здійснимо: тунелі, слалом, мости з м'яким підйомах, навіть невеликих стрибків повинна бути тонкою. Як тільки він почав знаходити це цікавим, ви можете отримати його насправді робити деякі роботи.
Ви коли-небудь трєїд собака-танці? Я НТО впевнений, якщо це більш практично, чим ходить, але це, звичайно, більш інтенсивний, ніж просто ходьба.. для тебе теж, хоча.
У вас є поблизу озеро? Можливо, він буде насолоджуватися водою!
Інший варіант: він зацікавлений в м'яч, поки він летить і просто втрачає інтерес, коли він відпочиває? Вудка з іграшкою, прикріпленою б дозволяють зберегти об'єкт рухається!


Можливо, один з них йому набридло, і вітаю з групою, мабуть, добре выдрессированная собака!

+142
Lyida 13 груд. 2019 р., 06:17:40

Я не думаю, що є велика різниця між будь-яким методом, але я схиляюся в бік повернення методу.

Ви повинні розуміти, що собаки не мислять в термінах "крадіжки". Вони в основному мислять категоріями "хороше" і "погане". Їжу, гладить, грає-все добре. Будучи з пакетом (власники) добре, будучи відокремленим від зграї-це погано. Тому незалежно від того, як ви відокремити собаку від його власників, він завжди буде класифіковано як погане.

Але я думаю, що впровадження собаки в новій обстановці з господарями краще, що без, так як собака може відкрити його suuroundings без особливої напруги від завершення.

+58
user65788 25 груд. 2014 р., 00:13:28

Відведіть його до ветеринара!! Це може бути результатом деяких дуже серйозних захворювань, включаючи рак. Візьміть його до ветеринара як можна швидше!!

+49
foad 27 січ. 2019 р., 01:42:20

Привіт мені було цікаво, якщо хто може мені допомогти, у мене є кролик, якого я привіз з домашніх тварин вдома, і вона прекрасна, і тепер я отримую кролика-самця у заводчика, мені було цікаво, як я можу сказати, якщо моя жінка була стерилізована, тому що вона не агресивна жодного разу не вкусив мене і не спрей

+36
faust 24 бер. 2018 р., 10:46:32

Моя порада не використовуйте буру, якщо у вас є діти і домашні тварини у вашому домі. Бура є шкідливим для домашніх тварин. Я рекомендую вам використовувати вбивця спрей від мурашок, який є безпечним для дітей і домашніх тварин. Це 100% натуральний і нетоксичний і без запаху, ні плям. Я використав цей спрей від мурашок в минулому році, це дуже ефективний засіб проти мурах. Він безпечний для дітей і домашніх тварин ось чому я приніс його онлайн. ви можете знайти багато домашніх тварин і дітей Безпечний мураха вбивця http://petsafeantkiller.org

+29
AlanSTACK 26 бер. 2017 р., 12:02:08

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil