Чи може людина глюкометр для перевірки рівня цукру в крові тварини?

Цукровий діабет це страшна хвороба, яка впливає на людей і домашніх тварин. Якщо і я, і мій вихованець, страждають діабетом, можна використовувати лічильник, щоб перевірити мої вихованці цукру в крові? На швидка реєстрація в мережі, я знайшов комерційних посиланням припускаючи, що мені потрібно придбати спеціальний прилад для кішка або собака. Це просто комерційна реклама, або мені дійсно потрібна певного виду лічильника?

+885
David Spreekmeester 7 бер. 2018 р., 20:04:05
31 відповідей

Це лише одне з природною здобиччю поведінка властива багатьом собакам. Це поведінка більш типово для ретривера група порід собак, які селективно виведених спеціально для роботи після їх майстер, коли вони виходять на полювання, після отримання та носіння вбити назад. Але із-за природної мінливості, схоже, ваша хорт вийшла з великим бажанням одержати і носити, ніж це характерно для хортів, які зазвичай розводять на сильний інстинкт погоні.

+940
user37975 03 февр. '09 в 4:24

Мій кіт схиблений на їжі тонкий пластик. Наприклад, пластик від їжі навалом мішків і тонкий продуктові сумки. Я насправді знайти великі отвори в мішках, але він все ж є проблеми з кімнатою або блювота від цього. Я не знайшов пластикових частин в його екскременти, але є великі дірки в мішках, так що я впевнений, що він не тільки вилизує сумку.

Я в змозі тримати валізи в шафах і приховано, так що це не велика проблема, але мені цікаво, чому він це робить.

Про що це конкретно тонкого пластика, що він любить? Я не думаю, що у нього піку , а він їсть тільки тонкий пластик, нічого іншого (навіть не жувати картон). Він дуже здоровий і добре їсть.

Я читав відповіді на це питання , але ніхто з них адресу 'чому' елемент мого питання.

+936
user236802 25 груд. 2011 р., 22:58:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як анекдотичний відповідь: не надто швидко, щоб ваш щеня бажання швидко перекусити або відсутність інтересу до їжі швидко його їжу реагують.

Мій маленький хлопчик їв дуже швидко, від 2 до 3,5 місяців тоді було набагато повільніше, і тепер він повернувся, щоб фаст-фуд диск-через режим.

Якщо ви намагаєтеся адаптувати занадто швидко, ви, ймовірно, створить більше проблем з вагою. Це нормально для цуценя, щоб змінити свій стиль їжі протягом довгого часу.

Слідувати вашим ветеринаром і продовольства брендбуків і хороші правила від цієї відповіді.

У 14 тижнів цуценя потрібно годувати не менше двох разів на день і бажано три рази в день.

+771
Tommy Muir 16 серп. 2011 р., 04:41:01

У нас є 2-річний німецький шпіц. Ми не брали її в довгі поїздки або на пляжі. В цьому році ми їдемо на пляж/море і ми хочемо взяти її з собою. Температура буде в районі 28-32 градусів за Цельсієм. Я знаю, що нам потрібні якісь тіні і свіжої води. Вона має довгий хутро і я боюся про її благополуччя (тепловий удар). Моє питання-чи Повинні ми взяти її з собою, і якщо так, то що мені потрібно робити для її благополуччя?

+759
Ultradiv 14 січ. 2013 р., 07:08:32

Ми їздили без проблем, і як це може бути корисним для інших, я узагальнюю досвід. По-перше, підтверджують коментарями Джейсона Сі, ветеринар вводить дані в будь-який виробник конкретної бази даних. Отже, він не буде відображатися в будь-якій національній базі даних, ні у Великобританії, ні угорці в цьому випадку. Я не знаю, тоді як влади доступу до цього, у нашому випадку вони не. Ми пересікаються ліній DFDS Seaways пором, і в Дуврі хтось взяв швидкий погляд на паперовий паспорт нашої собаки, ось і все.

Як я вже відзначив, ми турбувалися про вакцинації від сказу, тому що вона більш ніж за 3 роки до поїздки. Ми пішли до ветеринара, який знову вакцинації. За даними деяких посібниках по всьому інтернету, якщо більше 3 років пройшло з моменту останнього щеплення, 2 уколу необхідно мінімум 2 тижні між ін'єкціями, і через 3 тижні після другого щеплення будуть дійсні для подорожі. Щоб довести це буде не так: ми отримали лише одну ін'єкцію, і ми могли подорожувати через 27 днів після.

+716
Dan W 7 лют. 2014 р., 01:44:11

Я живу в міській місцевості і у мене немає автомобіля, так що це не практично, щоб піти в зоомагазин кожну тиждень, щоб забрати нові живі комахи, коли мені більше нічого не потрібно звідти. Є багато постачальників онлайн для живих комах - сама зоомагазин має свій власний сайт, а також різних продавців на Амазоні та інших місцях. При виборі де їх купувати, які фактори треба враховувати? Або я повинен просто спробувати кілька продавців і судити про якість цих комах, що вони посилають?

+683
Everton Salmerao 4 лип. 2017 р., 02:34:06

Буде краще, якщо ви спите на тій стороні, яка має свій житель кота частіше, і спати в кімнаті нові кішки один або два рази за перший тиждень. Вранці витрачати час ви проводили з вашим резидентом кіт, як зазвичай (за винятком, якщо він був весь час), то проводжу багато часу з новою КПП (якщо вона дійсно сором'язливий, щоб коли-небудь наблизитися до тебе, в такому випадку він повинен більше часу бути на самоті).

Переконайтеся, що новий кіт буде задоволений час, який ви проведете з нею, і щасливий, і готова відпустити тебе на деякий час. Якщо ви зробите це, ваш резидент кішка буде нудьгувати по тобі і прийду до вас, коли ви повернулися. Тут ви повинні дозволити їй подарую тобі любов, і ви повинні показати їй, що ви пропустили її, як ніколи раніше, даючи їй багато уваги, частування та ігри. Пам'ятайте, що ви не повинні робити це завжди, просто протягом перших кількох днів або близько того.

Після цього, обидві кішки повинні звикнути до того, що ви не будете з ними 99% часу, і вони повинні бути в порядку. Просто показати їм, як любов і прихильність, можливо, дати осілий кішка більше. Якщо ви дасте нову кішку багато любові і добрих речей, він би ніколи не буду готова відпустити тебе і може почати називати вас, як тільки ви покинули кімнату.

Але це вам вирішувати. Житель кішка не повинна відчувати себе abondond і новий кіт повинен відчувати себе як вдома, але обидва повинні бути в порядку, коли ти їдеш на деякий час. Залишити їх як іграшки і пазли, м'які іграшки котяча м'ята також гарна ідея, воду і трохи їжі для них, щоб витрачати свій час на.

+678
user193262 31 груд. 2016 р., 20:39:39

Це дійсно дуже сумна історія. Я чув, що ви страждаєте від психічного захворювання, і я відчуваю для вас я теж страждав від біполярного і це не легка річ. Я поважаю Ваш для вираження цього.

Для вашої собаки, ви згадали, що, коли він хотів оволодіти предметом і не поверну їх, коли ми попросили. Це звучить, як ніби він охороняв ресурсу. Це дуже поширене у собак. Неважливо, з собакою, наскільки нікчемні ми вважаємо, що вони заперечують. Важливо те, що собака розуміє, що товар має високу клапана. Це дуже важливий момент. Як нам боротися з цим двома способами. Перший-це профілактика. Все, що ви не хочете, щоб ваша собака візьми, просто сховав у нічию, шафі, за дверима. Урни завжди повинні зберігатися в такому місці, що собака ні за яких обставин не дістатися. Я чув дуже багато казок як тренер і медсестра ветеринар людей, які приходять додому, щоб знайти свою собаку мертвою на кухні, як вони йдуть у сміття і подавився кісткою пішла у відро для сміття. Ми не можемо звинувачувати собаку за просте потрапляння в те, що смачно пахне для них. Це як кричати і бити дитину, які відкрили банки з печивом, які ми залишили на підлозі. Друга частина справу з охороною ресурсу ми здійснимо обмін з собакою. Вам потрібно знайти щось, що є дуже високим значенням для вашої собаки, який є безпечним, щоб дати. Це може бути пискучу іграшку, іграшку Kong заповнені з арахісовим маслом або просто майже порожньою банкою арахісового масла. Цей останній великий збагачення і може тривати довго. Ти собака не розуміє, що кришки від пляшок небезпечна, тому немає сенсу говорити немає, або схопивши його за шкірку. Це буде лише сказати, що собака, коли ви приходите поруч з ним, він буде відчувати біль. Не добре будувати відносини. Коли ваша собака, наприклад, носок в рот, покажіть йому банку з арахісовим маслом і отримати супер схвильований. Використовувати високій ноті дитячим голоском щось на кшталт: "подивися, що в мене є". Неважливо, які слова ви використовуєте в якості собаки не розуміють мову, крім мови тіла і тон Вашого голосу. Коли він приходить на огляд, тільки так він буде здатний зробити те, що банку арахісового масла в його рот, опускаючи іншого елемента. Це метод навчання, і коли він падає інший предмет, відразу кажуть "крапля".

Він не поганий пес. Відповідальність зводиться до власника. Якщо дитина сидів перед піаніно, без підготовки і сказав, щоб грати Бетховена, а потім отримує ляпаса за те, що не вміє грати. Ось що ми робимо з нашими собаками, коли ми не надали право навчання в позитивному ключі. Це людська природа, щоб використовувати покарання (часто із застосуванням фізичного насильства), коли щось не зробити для нашої стандартної. Я не намагаюся змусити вас почувати себе винуватою за все. Що я намагаюся змусити вас зрозуміти, що коли ми використовуємо покарання, ми звинувачувати собаку за наші помилки. Ми повинні направляти нашу собаку і навчити їх, як ми робимо з маленькими дітьми. Уявіть, що ваші батьки використовували покарання, щоб навчити вас, як роблять всі, коли ростуть. Ви б ображалися на них, не те що лягти поруч з ними, як це завжди означало, що ви буде боляче і, ймовірно, не дізнатися що-небудь в довгостроковій перспективі. Будь ласка, будь ласка, не вдарю вашу собаку. Єдине, що вона вчить його, що він отримає біль, коли ви не навколо.

Ось чому він гарчить на тебе. Він дізнався, що ви можете заподіяти біль на нього і реагує, коли ви торкаєтеся до нього. Він очікує болю. У собаки є кілька способів, щоб розповісти іншим, щоб піти і залишити мене в спокої. Вони починаються з дуже тонких ознак, які можуть бути підхоплені люди, якщо ви не розумієте собача мова тіла. До них відносяться, дивлячись убік, облизуючи губи, позіхати, коли не втомився, нюхає землю, очі ширяють навколо. Вони те і прогрес, щоб речі, як, задкуючи, перетворюючи їх тіла далеко від когось або щось. Це прогресує до вискаливши зуби, ричачи, злегка відхиляюсь. Далі йде замикання або прищіпка. У верхній частині сходи-це страшний укус. Я часто чую, як люди кажуть, що собака покусав без будь-якого попередження. Вони завжди дають багато попередження. Вищевказані ознаки є попередженням. Можливо, накопичувалися протягом місяців або років, але собака завжди дає попередження, ми просто не навчені читати мову тіла, щоб визнати це. Як і люди, собаки спробувати методи при роботі в стресових ситуаціях, які роботи для них. Якщо ви кричати на кого-то, і ви підете від цієї людини, ви відчуваєте себе безпечніше і спокійніше, тому ви, швидше за все, щоб піти в наступний раз, коли ви отримуєте кричав на собак може зробити те ж саме. Хтось кричить на них, вони повернуться і піти, а тепер вони не кричать. Вони не збираються йти у зворотному напрямку і просто облизувати губи, як це не спрацювало в перший раз, тому вони повинні зробити щось більше "драматичні" на озері кращого слова.

Вашому собаці стало відомо, що коли ви йдете, щоб доторкнутися до нього, існує висока ймовірність, що він буде scruffed і так надавала ричачи, він говорить вам: "я вас попереджаю. Не чіпай мене, або я вкушу тебе". Вам потрібно фізично припинити карати свою собаку!! Ви повинні будете почати знову з сенсорним. Під цим я маю на увазі такі дії:

  1. Коли ви входите в кімнату з собакою вже є, кинути трохи їжі поруч з ним. Що його мова тіла.

  2. Потім ви можете зробити кілька кроків до нього і знову кидати їжу до нього. Спостерігати його мова тіла. Якщо він починає проявляти якісь ознаки, наведені вище, відступити на кілька кроків.

  3. Після того, як він добре з вами, зробивши кілька кроків до нього, пройде трохи більше. Ми вчимо його, що ти навколо себе-це добре і результати в позитивному, що відбувається.

  4. Далі ми хочемо запросити його до нас. Згин вниз, але не на коліна. Ви хочете бути в змозі рухатися, якщо щось погане має статися такого, як він кидається. Я не кажу, що він буде, але після роботи в якості тренера собаки і медсестра, ветеринар, я бачив, як люди на колінах і собака кинувся на людину, і що людина не може встати швидко. Запропонувати йому трохи їжі в руці. Якщо він, здається, трохи не впевнений, кидати йому. Не поспішайте наступні дії або будь-яку з наступних дій. Ми намагаємося знову побудувати довіру.

  5. Він повинен почати ближче до вас. Кажуть, в дитячій, високим голосом "хороша собака". Знову ж таки, це не має значення, які слова ви використовуєте в якості собаки не можуть зрозуміти роботи, тільки тон Вашого голосу і мова вашого тіла. Високої тональності голосу розглядається як позитивний момент в собачий світ.

  6. Як тільки ваша собака їсть з руки, можна спробувати і поплескати його по плечах. Це безпечне місце для дотику настороженных собак або собак, які ми не знаємо. Знову ж таки, подивіться на його мову тіла, якщо він починає показувати багато білого в очах, дивиться, позіхає, або облизує губи він говорив мені незручно. Просто продовжуйте з 5 і почала 6.

Теорія domanince було доведено, що буде абсолютно неправильно. Я знаю, що є багато ветеринари там і тренерів, які чіпляються за цю теорію, так як вона проста і ставить провину на собаку. Але від читання того, що ви написали, ваша собака діє через страх агресії. Він боїться, що буде боляче, тому намагається спілкуватися з тобою мовою собаки, що він буде захищатися, якщо йому потрібно. Важливо, що ви будуєте його довіру знову, ставлюся до нього позитивно і ніколи не використовуйте фізичне покарання на нього, як це все йде, щоб ваша собака кусає або нападає на вас або ще гірше, хтось інший.

Перенесення собаки в інший будинок після того, як вони бояться агресії, передає, що відповідальність за іншу сім'ю. Це не тариф на їх чи вашої собаки і є рецептом для лиха.

Я сподіваюся, що ця інформація допоможе вам і вашому собаці. Я не впевнений, де ви знаходитесь у світі, але я був би більш ніж щасливий запропонувати скайп-сесії поговорити з вами додатково безкоштовно як я можу сказати, що ви любите і догляд за вашою собакою і просто шукаю кращий спосіб впоратися з ситуаціями, які виникли. Будь ласка, дайте мені знати, і я буду радий запропонувати будь-яку допомогу я можу. Я перебуваю в Сіднеї, Австралія.

+662
Maxqueue 19 вер. 2018 р., 03:34:36

Я шукаю, щоб почати наземні жаби в тераріумі, що в ідеалі не перевищує 1 - 1,5 фути (2,5 фути, 1 фут глибиною жорсткі обмеження).

Американські зелені квакші здається хорошим кандидатом, але досить висоти для них, щоб бути щасливим і не відчувати клаустрофобії?

+636
jstnms123 21 жовт. 2019 р., 12:38:37

По-перше, ви, ймовірно, хочете, щоб переконатися, що немає іншого шляху для вас, щоб охолодити ваш танк, перш ніж купити чиллер, оскільки блок охолоджувача акваріума являє собою розумне капіталовкладення. Дійсно, найдешевший авторитетних охолоджувач я знайшов, було близько 100£, але вони можуть значно варіюватися, деякі з яких понад $ 600.

Ви пробували альтернативи?

Тому, перш ніж ви візьміть собі охолоджувача, ви, ймовірно, захочете спробувати деякі з більш дешевих методів, перш ніж ви повністю інвестувати. Отже, які ці альтернативи?

Тримати номер прохолодним

Багато любителів акваріумів підберуть для обігріву або охолодження приміщення їх танки, якщо у них є кілька танків, які вимагають такої ж температури. Це означає, що вам не доведеться купувати окремі нагрівачі/охолоджувачі для кожного танка. Ви можете просто нагріти приміщення до потрібної температури. У даному конкретному випадку, це зажадає від вас, щоб отримати пристрій, щоб охолодити номер, але якщо ви не занадто пекуче, а також, те, що може бути щось розглянути, а не.

Створити більш поверхневі агітки

Хвилюванням поверхні дозволяє збільшити площу поверхні вашого акваріума, який допомагає випаровування (див. нижче). Додати камінь повітря або регулюючи ваш фільтр, щоб створити більш потривожений поверхні сприятиме цьому.

Використання випаровування!

Якщо ви можете отримати вентилятор, який буде рухатися повітря у верхній частині акваріума, при випаровуванні може допомогти, щоб охолодити воду. Очевидно, якщо ви використовуєте випаровування, то ви будете в кінцевому підсумку з більш доліва, тому що ви будете втрачати воду з вашого акваріума на перебільшену вартість. Це не завжди можливо, звичайно, для танків, які потрібні закриті кришками. Ви можете також отримати спеціально розроблені клобуки акваріум для вилучення гаряче повітря всередині, але є витрати, пов'язані з цими.

Плавають заморожені пляшки з водою

Гаразд, це не доказ кулі. Ви, очевидно, потрібно спочатку замерзла вода, і ви повинні відкрити їх купа. Варто відзначити, просто для надзвичайних ситуацій.

Добре, ніхто з тих, хто працює для вас? Давайте поговоримо холодильними агрегатами.

Перше, що ви хочете зробити, це думати про те, як кожен чиллер буде виконувати, і як легко буде жити. Для мене, ми можемо розділити на кілька категорій.

Можливість холодок

Більшість чілерів буде мати об'єм, що вони стверджують, щоб успішно охолодити. Будуть також встановлені обмеження за температур, що вони будуть ефективно холодок. Наприклад, якщо ваша вода 40 градусів, апарат буде менш ефективним, ніж якщо вода 30 градусів. Деякі з них також будуть мати рейтинг ват, які також повинні дати вам деяке уявлення про те, як вони гарні.

Тепло

Велике чілерів буде виробляти тепло в приміщенні вони працюють. В основному тепло, вони виробляють тільки може бути відпрацьовано за відгуками інших людей, але, можливо, витрата енергії дасть вам крапку в правильному напрямку. Якщо чиллер буде нагрівати кімнату, ви можете знайти обмежені можливості, щоб охолодити воду.

Споживана Потужність

Це не може бути проблемою для вас, але деякі чиллери, які я бачив в інтернеті буде використовувати багато енергії. Якщо ви повинні працювати постійно, це може бути фактор варто врахувати.

Розмір і обсяг операційної

Якщо цей танк буде в приміщенні, потрібно, щоб бути спокійним (наприклад, спальня), то можна знайти цифри про те, як шумні агрегати. Ви можете боротися, щоб знайти ці метрики від продавців, але рецензії повинні виділити якісь потенційні проблеми. Деякі номери я подивився на досить громіздкі, тому якщо ви шукаєте акуратний обробка в акваріум, переконайтеся, що він підходить де-небудь в шафі!

Вартість / Якість

Нарешті, ви, очевидно, потрібен розумний бюджет, щоб мати можливість купити і запустити один з цих одиниць. Є багато більш дешевих небрендових продуктів там, але я б триматися подалі від цих. Часто вони можуть проявляти невмілість і для продукту, який буде активно використовувати енергію і воду(!), ви не хочете виявити, що вони економили б на безпеці.

Дешевше DIY версія?

Якщо гроші є обмежуючим фактором, і ви зацікавлені у вирішенні вироби, тобто фантастичне відео, яке допоможе пояснити процес для вас. Перегляньте це відео , щоб побачити, як побудувати свій власний акваріум охолоджувач, використовуючи старий холодильник, насос і деякі шлангом.

+590
Voltai 3 лют. 2011 р., 03:19:28

Я нещодавно придбала свою першу собаку від когось, хто їде, але не міг взяти собаку з собою. Собаки-це 3-річний лабрадор мікс. Ми не знаємо, що інша порода, але я підозрюю, що вказівник.

Собака дивно поводиться добре. Він може "сидіти" і "шевеленки", не вводити будь-який номер, якщо дали дозвіл, він має можливість провести день або так самотній, я можу гуляти з ним без повідка, і він повернеться до мене кожен раз, коли я називаю його ім'я. Він теж дуже добрий з маленькими дітьми і доброзичливий в цілому. Коли я беру його на прогулянки, він дуже любить бігати зі мною, стрибає на стіни, та маркування речей. Іноді він буде стрибати на мене в грайливій манері, але дуже рідко. Ще одна цікава річ, я помітив, що іноді він не з'їсть свою їжу, якщо я чи моя дружина стояти поруч з ним під час їжі.

Однак, я не зміг змусити його грати в м'ячик, або перетягування канату, або хоч що-то. Я намагався придбати його в Гонконзі, але він ігнорує його, або щасливий, щоб отримати один лікувати з нього, а потім зупиниться. Я купила йому іграшку і мотузки, але вони були недоторканими протягом тижня. Я намагаюся з'ясувати, які дії я можу робити з ним всередині будинку, щоб тримати його розважали. Прямо зараз, я повинен погладити його багато, або він просто сидить на своєму ліжку. Я в основному стурбований тим, що він буде нудьгувати, коли ми вийшли з будинку і засмучуватися, або почати, щоб стати руйнівною, або мені доведеться прив'язати його у дворі.

Я запитав його попередній власник, що він зробив, і попередній власник сказав йому, що він просто випустив собаку бовтатися у дворі, але двір був набагато більше ніж у нас і собака інколи тікала, а потім повернутися через годину або трохи пізніше.

Що я можу зробити, щоб моя собака, щоб розважити себе?

Редагувати: Стежити За

Виходить, що моїй собаці не потрібно, щоб розважити себе. Він сидить вдома і нічого не зіпсувати, навіть коли ми вийшли протягом більше 8 годин. (Сусіди приходять, щоб побачити її годують і взяти його на прогулянку) він віддає перевагу "грати" (ходити на прогулянки/пробіжки, будучи домашнім тваринам, сидячи в тій же кімнаті, нічого не роблячи) з людьми, а не іграшками, а коли один, він не з'являється, є необхідність взаємодіяти з будь-якими предметами.

+586
Omar Faruq 20 квіт. 2010 р., 21:49:08

Мій ветеринар зазначив, що не всі антибіотики небезпечні для кроликів. Які антибіотики безпечні віддати кроликів? Чи є маршрут (Oral проти ін'єкцій) робити відмінності? Є частота або обмеження по тривалості, яка відрізняється від інших тварин, які можуть використовувати ті ж ліки?

+571
Phoenixfire 6 вер. 2018 р., 21:32:55

Коли собака підбігає до мене, я дивуюся, як я можу оцінити, чи вони хочуть атакувати або привітати мене.

+563
Vidhya Govindan 20 жовт. 2013 р., 17:19:54

Мій кіт здається перегрітися протягом дня на відкритому повітрі. Що я можу зробити, щоб допомогти йому залишатися свіжим і залишитися охолола?

+546
Tim Genster 7 бер. 2015 р., 08:45:26

Колега згадав, що вони купили хамелеона, але після тих вихідних сказали, що він помер. На цьому тижні вона отримала ще один, і сказав, що він теж помер, на цей раз в 4 години привезли додому. Це звичайне явище?

Я хотів би знати, чому ці хамелеони могли вмерти так швидко - спеціально чи не існують загальні проблеми, які можуть призвести до хамелеон помирає протягом дня або двох з них додому, припускаючи, що принаймні основний догляд практику.

+516
Jim Eiring 2 трав. 2019 р., 15:15:52

Я тренувався багато кішок і кошенят, але я недавно прийняв новий виклик, це виявилося, ну, трохи виклик.

Я взяв двох кошенят, брати, а один є спеціальним кішка потребує: він сліпий. Вони в даний час 5 місяців. Не сліпий вчиться швидко, але сліпий виявляється більш важким для тренувань, особливо коли справа доходить до дряпалися і кусалися. Кітті не робить відмінностей між іграшками, рук, ніг і інших частин тіла і предметів. Все повинно бути досліджені на неї і відчуваючи її (з кігтями).

Я пробував техніку, згаданих у відповіді на це питання , але він не працює, ймовірно, з-за його відсталість і необхідність його вивчення. Ще, мені не подобається вкусила/подряпала. Як я можу навчити незрячого кошеня різницю між живим істотам і об'єктів, і що це не добре, щоб вкусити їх, не караючи його за спробу познайомитися?

+477
Mike Wilson 26 квіт. 2018 р., 00:18:59

Якщо він більше не приймати його до ветеринара. Якщо він виходить на вулицю, він легко міг би з'їв щось отруйне (або зроблено у вашому будинку), або щось заразилася від іншої кішки. Є всі види хвороб кішок може отримати від інших кішок.

тобто чумка: http://wavy.com/2017/09/05/50-cats-dead-after-virus-spreads-through-shelter/

Якщо ви хочете, що краще для вашої кішки, ви дійсно повинні тримати його на відкритому повітрі 24/7.

+470
user10165 1 черв. 2014 р., 11:01:13

Мій місцевий притулок приймає волонтерів для вигулу собаки. Однак вони обмежують кожній прогулянці максимум 20 хвилин.

Я трохи здивований цим обмеженням. Враховуючи, що собак у притулку, як правило, живуть в дуже напруженій обстановці, я думаю, що ця політика зовсім погано для собаки: собака відчуває стрес ще більше, коли, готуючись на прогулянку, як він знає, що це збирається бути коротким. Навіть без попереднього досвіду, уявіть собі: собака вже знаходиться під напругою. Він знайомиться з новими людьми. Він виходить на прогулянку. Через 10 хвилин він повинен повернути назад і повернутися в укриття.

Чоловік вигулює собаку в цілях вироблення він буде мати можливість побачити собаку в "нормальному" стані хвилювання або стресу.

Їхній аргумент полягає в тому, що це дає більше шансів для собаки повинна бути прийнята: собака не може бути прийнятий, якщо він не в притулку.

Є дослідження про притулку взяти собаку з притулку, розглядає цю проблему? Або інших джерел, припускаючи, що це може бути корисно/шкідливо для собаки?

+450
Pashec 22 трав. 2010 р., 02:39:39

Так, маючи Вет вивчити їх зуби, є гарною ідеєю, незалежно від. По-перше, це допоможе запобігти будь-які майбутні проблеми з зубами. По-друге, він буде тримати очей на поточний стан росту зубів і переконатися в тому, що "дитячі" зуби правильно йдучи. Це має бути досить частими при вирощуванні їх зуби.

У той же час, якщо вони будуть різатися зубки, ви можете дотримуватися м'якої їжі і отримати прорізування зубів іграшки для них, особливо ті, які ви можете охолодити вниз. Схожі на людських немовлят, холодок прорізувачі допомагають зменшити дискомфорт. Я теж думаю, ваші проблеми поглиблюються якнайшвидше прийняття, але знайти їх прийнятне жувальних іграшок може допомогти. Розпилювач не багато, це недовго ефективності, але переконайтеся, що ви перешкоджати будь-яким кусати людей, він буде вести інакше.

+448
slash 4 серп. 2017 р., 13:48:18

Мій танк дуже стабільно і надійно працює без проблем вже близько 2 років, але я помітив, що мій рН начебто завжди була стабільно високою:

pH Stats

Всі інші свідчення, так як співтовариство було б очікувати, практично немає аміаку, нітритів, нітратів, фосфатів, кальцій-це добре, солоність хороша, регулярна підміна води.

Це просто здається дивним ...

Я цікаво, якщо це є причиною того, що в минулому я не зміг поставити певні форми життя в танку.

У мене були проблеми з анемонами в основному (3 помер минулого завдають серйозної шкоди, коли вони зробили).

Варто турбуватися про це?

+445
Simon Boudrias 4 січ. 2012 р., 23:19:18

Я згоден з іншим постом. Собаки в'ючних тварин і потрібне втручання для їх підказки і правила. У вас тільки дитина. Він, напевно, страшно і самотньо. Я не знаю, що задоволення він може бути з вами і, звичайно, він особливо нещасний, як здається, у нього є занепокоєння, що інша собака не може мати. Але врахуйте, пошук господарів для нього. Якщо ваш вихованець не може увійти в будинок було б краще не мати. Вони є членами сім'ї і бажання той час і рівень активності. Це не схоже на хороший кінцевий результат для кожного з вас.

+418
user1462566 1 січ. 2019 р., 16:49:08

Дуже важко сказати від фотографій, що ушкодження, але після оновлення, схоже, це випадок дідівщини, як ви сказали. Білі плями виглядають як відсутні ваги, які, можливо, були втрачені під час атаки або, що я, як правило, вони були втрачені під час втечі (прочуханку від прикрас і т. д.).

Риби-ангели відрізняються досить агресивний і різкий, так що я міг би повірити, що вони напали на Перлового гурамі або, принаймні, переслідували його, щоб він відчув необхідність піти. Ви безумовно хочете, щоб тримати очі на це. Можна було б додати ще чохол на танк для прориву лінії візування, який буде зупинити ангелів плямистість іншої риби так швидко. Це не довгострокове рішення, тому що вони завжди знову знайти його.

По відношенню до процесу зцілення, ви вчинили правильно, розділивши їх. Щоб зцілити відсутня ваг ви просто повинні переконатися, що якість води відмінне, і вони заживуть самостійно. Якщо є якісь травми і гірше, ніж відсутність ваг ви, можливо, забажає поглянути на те, як Melafix і Pimafix на ліки.

+353
leanne hodder 13 груд. 2019 р., 17:27:44

Це сумно, особливо враховуючи вашу дочка попросила людини не. А ваша сусідка собаку на голову? Не намагаюся звинуватити в цьому сусіда (хоча, можливо, вони не прислухалися ваша дочка не тварина), але це іноді розглядається як крок домінування собаки. Деякі собаки просто не люблять чоловіків, чоловіки в капелюхах або люди, чиї очі вони не можуть розрізнити. Не намагаюся зняти відповідальність ви, як власник собаки, але це добре, щоб зберегти психічне профіль речей, які можуть викликати агресивну поведінку вашого собаки.

Це може бути повчальний момент для вас і вашої родини. У найближчому майбутньому, думаю, що ваша собака буде кусатися знову і вжити заходів для запобігання цього. Гаррі Ст. робить відмінну пропозицію щодо морди кошика і регулярні тренування. В цілому регулярний розклад з вашої собакою будуть робити багато, щоб тримати свій темперамент, навіть, наприклад, годування, роблю ванну бізнесу, підготовки кадрів, час відтворення, сну і часу. Не ризикуйте, поки ви не створити рутини і собака знає, хто її господар і де її місце. Це добре, щоб бути безпечним, але я особисто ніколи не бачив піт-мікси стають агресивними по відношенню до своїм власним членам сім'ї. Так що, я б не хвилювалася, але будьте обережні.

Якщо ви ще не знайомі з ними, заглянути в місцеві правила з приводу укусів собак. У деяких штатах, "хуліган породи" закони дозволяють для автоматичного рішення у випадках укусів. Я не кажу це, щоб спонукати вас відмовитися від вашого вихованця, так що ви знаєте зобов'язань. Я маю у власності яма суміші без яких-небудь інцидентів клювання і, тим не менше, знайти їх буде відмінне собак, знаючи, як вони сприймаються та законів щодо їх агресію, я обережний з ними у присутності інших людей, в новій обстановці і при зустрічі з незнайомими людьми. Знаючи зобов'язань, нагорода від володіння такою собакою, вірності, любові й іншому чудовий вихованець. Я знайшов яму-мікси, щоб бути відмінними домашніми улюбленцями - дуже допитливий, уважний, енергійний і товариський.

Ваша дочка досить сильна, щоб стримувати вашу собаку? Ще менше (~40lbs) піт сумішей можуть бути дуже сильними. Це може також допомогти отримати вашу собаку шлею на повідку часу, так що якщо вони повинні бути фізично стриманий, ви не ризикуєте пошкодити своє горло, потягнувши занадто сильно на повідку.

У вас є поруч парк для собак? На додаток до регулярного навчання в будинок і околиці, спілкування вашої собаки з іншими собаками допоможе їх поведінку. Робіть це повільно Тхо. Як і в будь-новому середовищі, не змушуйте їх у новій ситуації. Це може розтрощити їх. Я вважаю, це хороша практика, щоб ходити по периметру з собакою, а на повідку і нехай Вам знати площу до вирішення їх з повідка у парку для собак. Прогулянка допоможе акліматизуватися їх, і дати вам уявлення про те, як вони будуть ставитися до іншого собаки. Почніть з коротких поїздок і тримайте дуже пильне око на них.

Головне, Тхо, що ви повинні дресирувати свою собаку, щоб вони знали своє місце і відповідає на команди. Якщо вони не відповідають на основні команди "сидіти", "стоп" або "off", "лежати" і подібні, то не давайте їм гуляти без повідка. Один раз зірвався з повідця, вони також повинні продовжувати реагувати на команди. Це може допомогти використовувати команду строгим голосом. Після того, як команда буде, повторіть команду у ласкавий голос і хвала їм, наприклад, строго сказати "сидіти" (це може допомогти, щоб підняти руку, коли кажу це: очі вгору, зад вниз). Після того, як вони сидять, посміхаються і кажуть: "Добре сидимо". Потім грізно сказати "залишся". У цей момент Ви повинні бути в змозі відвернутися від них та ігнорувати їх, і вони залишаються в їх місці. Коли ви повернетеся до них, посміхнутися і сказати "хороший відпочинок".

Зазвичай я пропоную навчання без багато задоволень, щоб винагородити гарне поведінка - замість того, щоб використати свій голос і ласкаві дотики. У випадку з собакою, яка вже рік, частування може бути доречним, тільки не годувати їх. Крім того, остерігайтеся їх навчання вас, щоб отримати ласощі, які вони хочуть ;)

Бути дуже суворим про не дозволю незнайомим людям собаку. Якщо вони наполягають, скажіть їм, щоб не погладити собаку по голові. Це найкращий метод, щоб спочатку дайте собаці команду Сидіти. Тоді у вас є свою увагу. Потім ознайомити їх з новою людиною. Ви також можете спробувати команду "Лапу", так що ваша собака буде тримати свою лапу для рукостискання.

Нарешті, поговоріть з вашим ветеринаром про тренінг поведінку.

Сподіваюся, все вийде добре з вашої родини і вашого вихованця.

+331
Renatius 14 трав. 2014 р., 15:40:52

У мене 3 собаки різного віку, останнє доповнення, цуценям. Два їмо на кухні в межах видимості один одного, а третій їсть в іншій кімнаті. Все було нормально У До кілька тижнів тому, коли моя середня собака почала їсти з його миски. Він їсть на кухні з цуценям дівчинкою. Тепер вони всі разом грають добре і там, здається, не бути ніякої агресії між ними, але мій хлопчик не буде їсти свій корм, якщо я беру його в руки. Він спробує з'їсти хліб і інші собаки продукти. Він, як правило, пиття, випорожнення, як очікувалося. Будь-яка ідея, перш ніж відвідати ветеринара?

+321
CaramelDeveloper 17 бер. 2010 р., 19:42:31

Вже це значною мірою покриті: поступові зміни багато контролю, остерігайтеся м'якої води та жорсткої води.

Єдине, що хотілося б додати, остерігайтеся хлораміну. Рада мені дали, що в деяких районах (де я живу, КК, м'яка вода) вони додають хлорамін у воду, тому що хлор пахне, як вона випаровується, хлорамін не (тому що він не випаровується). Вам потрібен кондиціонер, щоб позбутися від хлораміну.

Також, якщо у вас м'яка вода у вашому районі (тобто багато нерозчинної породи, такі як граніт у вашому районі), кораловий гравій тонка буфер і буде тримати ваш рН досить висока для золотих рибок. Мій рН впали у мій перший рік акваріумістики. Риб, що живуть в (кислотна) вода справлялися із змінами, але нових риб не останній, поки я не отримав контроль і буферизації право.

+311
Thomas Glachant 1 серп. 2011 р., 05:03:09

Ось кілька способів, ви можете отримати вашу собаку, щоб приймати таблетки. Ми почали з першого методу і в один прекрасний день спробував другу і використав його з тих пір. Як багато веселіше і потенційно швидше, ніж змушує собаку прийняти таблетку.

Метод Конверта

Припускаючи, що ваша собака не страждає алергією на арахісову олію, більшість собак вважають це супер смачне ласощі. Якщо ви поклали купу арахісове масло навколо таблетки, собаки часто їдять як арахісове масло і таблетки навіть не усвідомлюючи цього. Потім ти дозволив їм облизувати пальці для додаткового армування!

Вони також роблять спеціальні "таблетки в кишені" задоволення можна отримати, якщо ви хочете щось інше і зроблена спеціально для таблетки, але арахісове масло дешевше.

Переконайтеся, що вони дійсно хоч з'їсти таблетку. Хоча це важче з'їсти тільки арахісове масло, ніж просто їжа, деякі собаки здатні керувати нею.

Карбування Спосіб

Цей метод використовує собачий природний мисливський інстинкт і навички малюнка, щоб отримати їх, щоб бути порушені їм про таблетки. Отримаєте купу задоволень приблизно такого ж розміру, як таблетки і кинути їх на підлогу, даючи вашої собаці її звільнення кий або "зробити це". Після того, як вона зробила це кілька разів, кинути таблетки і скажи їй, щоб отримати його. До того часу вона усвідомила, що насправді не інших лікувати, вона вже поглинула його. Згодом грати в гру, бо вона не думає, що гра закінчується, коли не лікувати, з'являється.

+293
Cynthia Reed 4 лип. 2012 р., 03:35:11

Спочатку ви повинні покласти подушку, ковдру або підстилка для собак у місці, де собака може бачити в таблиці, але не менше 2 метрів від столу. Потім ви дресирувати свою собаку, щоб піти в це місце по команді. Вам потрібно, щоб почати навчання, коли ви не їсте і немає ніяких відволікаючих факторів навколо.

Коли ваша собака йде на місце по команді, ви повинні ввести нові правила для всієї родини:

  1. Всякий раз, коли є їжа на столі, собака йде на своє місце. Він залишається на своєму місці до тих пір, поки останній чоловік закінчив їсти.
  2. Коли собака підходить до столу в будь-якому випадку, ви надсилаєте його на його місце. Без винятків. Не карайте його, просто відправити його назад.
  3. Собака не отримує ніякої їжі під час трапези. Ви можете покласти шматочки в сторону, щоб годувати його пізніше, але не під час їжі.

Деякі собаки особливо пручатися і намагатися благати знову і знову за стіл. У цьому випадку ви можете думати про покласти вашу собаку на повідку в своєму місці, так що він не може піти.

+266
tonyang97 27 лист. 2018 р., 20:53:52

Ми взяли два маленьких кошеняти в 5 тижнів. Я думаю, що дама у нас вони з якоїсь Плюшкін кіт чи вона був захоплення фералс ззовні і пошук господарів для них.

У будь-якому випадку, котенята два брата. Вони були солодкі, але трохи полохливий, коли ми вперше отримали їх, чого і слід було очікувати. Я зауважив, що вони обидва з'їли агресивно і один, Цинна, був деф більше домінувати. Я подумав, що це мине, але зараз їм 8 місяців і були кастровані. Цинна, як ніби прогрівся до нас трохи більше і більше не діє домінуючим. Але інший кошеня, оливкова, веде себе більш агресивно і домінує з фіксованою. Він не дозволить нам забрати його або погладити його. Він все-таки тікає від нас, коли він нас побачить, якщо ми не годуємо його звичайно. Єдиний раз, коли він буде поруч, якщо я лежу в ліжку і він буде повзти вгору на мене і змусити мене його погладити, як він виявляє якесь домінантне поведінку.

Але найцікавіше про цих двох, оливкова більше, ніж Цинна, що вони, здається, були проблеми зі шлунком. Вони постійно хочуть їсти. Оливкова буде Вовк свою їжу так швидко, що він, як правило, кидають його протягом 5 або 10 хвилин. Вони теж сміття мого дому, як маленькі діти. Якщо є що-небудь з них потрапиш у неї і розірвати. Як сьогодні вранці я прокинувся і побачив розбиту тарілку і ложку на підлогу, який був трохи соусу для спагетті і вони їли з допомогою пакета булочок і з'їв кілька булочок. Вони також знайшли мішок приховані і запечатані кішка лікує і гриз через пакет, коли я прокинувся. Така поведінка-це щоденна боротьба. Вони потрапляють у сміття і перетягніть будь-яку дрібницю вони можуть знайти. Мій будинок постійно покриті в мотлох з-за цих двох.

Цинна, я думаю, буде добре в цілому, але це було 6/7 місяців і Оливковою, здається, стало гірше. Я не знаю, як йому допомогти. Мій єдиний інший варіант-це відправляємо їх (або просто оливкова може бути), але я ненавиджу це робити. Я пробував всі пропозиції від мого ветеринара та інформація, яку я знайшов в інтернеті. Будь трохи допомогти вітається.

Редагування Додаткових Відомостей

@BadComputer спасибі. Так, я годувала їх в окремі миски, так як вони були немовлятами. Вони не б'ються, але просто неввічливе поводження по відношенню один до одного, коли справа доходить до їжі. За останній тиждень я стала сидіти з ними на підлозі з частуваннями і, коли хтось проривається інший для його лікування я м'яко поклав руку між ними і штовхати його назад. Це, здається, трохи допомагає. Я більше хвилююся за їх психіку з цієї ситуації є. Вони показують ознаки обсесивно розлади харчування та піка. Я думаю, леді, ми отримали їх від накопичення кішок. Вона сказала, що два інших приплодів і один на шляху. Вона перенаправляти їх, коли вони були тільки 5 тижнів від народження і я не думаю, що вони є контакт людини або склеювання. Плюс вона сказала, що вони повністю віднімають від грудей і їсть сухий корм...на п'ять тижнів. Тому я думаю, що вони просто воюють за їжу, щоб вижити, коли ми отримали їх. Я їх одержав правильну формулу кошеня і ми їх годували цілодобово, протягом декількох тижнів, поки вони були більшими і здоровіше. ...але зараз ми маємо справу з ними їсть все як сарана і жувати речі. Вони в буквальному сенсі покопатися в смітнику, не обов'язково на їжу, а на речі, щоб просто пожувати. У мене були кішки все життя і я ніколи не бачив нічого подібного. Ми думали, що ми поставили всі минулої ночі, але вони все-таки зуміли знайти м'які тако, загорнутий на прилавку, що було упущено. Ми прокинулися розкидані по всьому будинку. Я боюся, що вони можуть в кінцевому підсумку щось їдять і викликають непрохідність якась.

Ми граємо з ними зовсім небагато, що їм подобається, але здається, що коли ми встаємо, і вежі над ними, коли вони стають примхливими. Я думаю, що наш розмір їх залякує. Крім того, коли ми отримали їх, дама сказала, що їй треба заманити їх у пастку в своїй ванній кімнаті, просто щоб зловити їх. Я помітив тиждень в них, що самий кінчик хвоста Оли була зігнута так, наче була зламана. Я даремно його не закрили двері або, коли вона намагалася схопити їх. Дійсно, метання ця жінка була накопичення кішок або просто ловити Фералс за межами і пошук господарів для них за окрему плату.

У будь-якому випадку, у вас є відмінні поради, але я боюся, що вони емоційно шрамами і психологічний збиток. Я сподівався знайти когось, хто може знати більше про проблеми кота психіки

+229
Matteo Vannacci 5 груд. 2015 р., 12:24:21

Всі Йорки виглядають, як на лівій, як цуценя, якщо вони не змішуються або як деякі називають партії-Йорки. Вони починають міняти колір близько 6-8 тижнів. Не всі Йорки мають можливість виглядати так, як в середині незалежно від того, скільки роботи ви поклали в нього. Якщо вони не виведені з гарної якості собак, то вони могли б грубуватий, звичайно, wirey волосся. Що волосся не будуть зростати, але не більше 3 дюймів або близько того. Деякі хороші шовковистим волоссям йорків не виросте на підлогу небудь. Все як у людей, це залежить від генетики і догляду за волоссям, але, як я вже сказав, Деякі волосся просто не ростуть довгими неважливо, що ви робите це.

+221
Kira contant 22 жовт. 2016 р., 01:25:32

Це трапилося зі мною, коли я годував безліч вуличних бездомних і здичавілих кішок. У мене був французькі двері на задньому ганку і деякі критий кішки були дуже незадоволені, коли вони вуличних кішок наблизився до дверей. Я взяв якийсь білий posterboard і акуратно виріжте частини, щоб відповідати невеликих віконних прорізів у двері і прикріпив їх на клей квадратів. Я просто прикривали нижню рядок, яка була висота кота. Таким чином була вирішена проблема сильно роздратовані крики кішок для мене.

Якщо вашою основною проблемою є підвіконня шукати спосіб просто заблокувати лінію кішку з уваги на дні дна 18" або близько того проблемні місця. (Відрегулювати висоту по мірі необхідності засновані на критий і відкритий рельєф, розмір кішки і т. д.) Листовий метал, матове оргскло або лексана б деякі матеріали використовувати. Якщо ви турбуєтеся про зовнішньому вигляді можна покласти матеріалу всередині або зовні, пофарбувати його, або оберніть матеріал з тканини вам подобається. Хтось досвідчений у прикраса, може бути в змозі допомогти.

Якщо у вас є обгороджений двір, отримуючи в основному відкритий собака, щоб відлякати настирливих тварин теж буде працювати, але може створити нові проблеми.

Протягом багатьох років були різні продукти вимагають, щоб відлякати диких тварин. Ви могли б подивіться на те, що в даний час на ринку. У мене немає, хоча досвід роботи з ними.

+173
Roman Bodnarchuk 13 серп. 2019 р., 21:49:59

У мене Цвергшнауцер, якому 4 роки. Я була заміжня 5 років, і моя дружина, моя собака, і я жили разом протягом 2 років.

Але 2 роки тому я розлучився, і собака тепер живе тільки зі мною. Наш розлучення був дуже проблемна, так що я вирішив відмовити своїй дружині можливість побачити собаку. В ці 2 роки, я ніколи не бачив моя колишня дружина і я ніколи не дозволю їй побачити або залишитися з нашою собакою.

Минулого тижня моя колишня дружина говорила зі мною про те, що бачив нашу собаку. Оскільки дуже багато часу пройшло, я думав, що це час, щоб дозволити їм знову зустрітися.

Але на мій подив мій пес не любив, щоб побачити її. Він загарчав і гавкнув на неї, і не дозволив їй приголубити його, та біг поруч зі мною. Це було дуже дивно.

Коли ми одружилися, він був дуже близько до неї. Він спав у її обіймах. Але чому він так себе вести зараз?

Може моя собака розуміє біль я відчуваю до моєї колишньої дружини? Чи це тільки те, що він не визнає її?

+116
Hyosoka Poipo 31 серп. 2014 р., 08:39:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil