Жінка Собака какає, а застряг

У мене є самка собаки, що зараз тічка. Минулої ночі її і мій пес застряг і вона почала плескати.

Це нормально?

+894
Bithov Vinu 14 лют. 2012 р., 13:44:55
36 відповідей

Самий вірна ознака можливого цуценя розмір-це розмір його ж статі батька, якщо він породистий. Це великий думаю, якщо він являє собою суміш.

Я точно можу сказати, що розмір лапи-це не завжди показник кінцевого розміру собаки. У мене одна чистопородна німецька вівчарка з величезними ногами, двічі як великий, як наступна собака (теж чистокровна німецька вівчарка), а великий той, що з невеликим розміром ноги. Люди завжди питають мене, якщо він буде зростати на ногах. Ні, він дорослий. Він просто приходить з різних німецьких вівчарок, які є великими кістками і, отже, мають великі ноги. Він також має comparitavely велика голова, як і його батьки.

+924
Carol Isaac 03 февр. '09 в 4:24
Посилаючись на маленького гризуна, який можна тримати в якості домашньої тварини, або як джерело їжі для інших тварин.
+921
madcorp 20 січ. 2013 р., 22:17:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як правило, лапи трясуться-це або ознака болі або відрази.

Я не дуже впевнений, судячи з вашого опису, вона дивиться на миску (коли він під час їжі), але він порожній, а потім похитуючи лапу? Якщо це так я думаю, що вона образилася, що її миска порожня.

7 достатньо молодий, щоб розробити спільний стан (тим більше, що вона не зайва вага), але щоб бути впевненим, ви могли б відвезти її до ветеринара.

+914
jamesnvc 12 лист. 2015 р., 10:21:05

Сьогодні я знайшов маленький кошеня в моєму саду без мами в полі зору, тому я і мій брат вирішили годувати його, то ми терпляче чекали маму. Це фактично мій перший раз ще маленький зігрівали її шлях до мого серця в мить ока. Мати не прийшла протягом дня і тим, що маленький бідний спить вночі на мороз на вулиці і це розбиває моє серце. Але це ніколи не голосно плакала мати, ні він, здавалося, був у біді.

Я підозрював, що велика кішка, яка прийшла поруч з ним, щоб бути матір'ю, але не було ніякої взаємодії, які я можу сказати тільки, що вона робить, їсть з Кітті їжі і води. Але Кіті не заперечувала і не боялася від нього. Так як я міг сказати, якщо він покинутий?

Я сходжу з розуму у мене іспит менше ніж через 9 годин, але все в моїй голові це маленьке кошеня, що я знаю, що мати цього не допустить всередину і штовхнути його поза саду тільки і робить його гірше те, що немає місцевого ветеринара або якої-небудь тварини догляд навколо мене.

enter image description here

+907
R Jones 8 трав. 2014 р., 03:28:54

Критичний вік для цуценят

Таким чином, після прочитання багатьох сайтів, здається, що у 8-16 тижнів для цуценя, він ідеально підходить для зарахування їх у навчальні класи та поспілкуватися з ними, однак, вакцинація проти парво починається в 8 тижнів і не буде завершений, поки вони не досягнуть близько 16 тижнів.

Питання

Тому я думаю, що більшість учнів цуценята не пройшли період вакцинації? Було б краще вчинити і є їх соціалізувати або зберегти їх в безпеці і не ризикувати парво?

Також FYI наш щеня 10 тижнів зараз.

+837
0x6C38 6 черв. 2017 р., 17:05:42

У кішок є переваги просто як люди. Їх може об'єднати кілька речей. Моя, наприклад, відразу ж зблизилися зі мною, коли ми привезли її додому з притулку, тому що я прийшов додому на обід, щоб перевірити її і годувала її на ранній стадії. Коли моя подруга і я була масова бійка і вона з'їжджає, "циганської" насправді відправився в спальню, коли вона збирає речі і репетує... і насьцяв в сумочку! Це був єдиний раз, коли вона коли-небудь вів себе, як і вона не діяла так. В моїх очах, циганка казала: "Якщо ви збираєтеся заподіяти йому біль, ось як я можу тобі нашкодити". Зворушливий жест, вірно?

Якщо я наведу жінку, циганка швидко її запах і її розмір, і якщо жінка не пройде перевірку, вона буде вклинюватися себе між нами. Вона може бути розумніший за мене...

+825
codeskyblue 26 груд. 2014 р., 01:05:44

Взяти її відразу до ветеринара! Він повинен бути виправлений за допомогою хірургічного втручання, або токсинів буде текти в її тіло, і вона помре.

+813
Miktian Nilson 24 бер. 2017 р., 09:04:51

Найбільш точну відповідь я можу придумати, полягає в тому, що ваша кішка жіночий і не чоловічий, а також той факт, що вона є критий кішки.

Цитую з сайту сечі маркування кішки тільки 5% від критий кішки спрей.

У разі затирання себе від меблів, мета схожа на обприскування.

Як зазначено на сайті, Чому кішки труться об ноги і меблі

Кішки мають запах залоз на кілька місць на тілі, у тому числі їх обличчя і ноги. На обличчі, залози, розташовані навколо очей, нижче вух і на підборідді. Потерши своє обличчя на різних об'єктах, таких як ноги і меблів, вони залишають свій запах.

Як кішки не схильні спрей, (що робиться, щоб позначити територію і залучити котів) вона теж не сама тертися об меблі.

На мою особисту думку, той факт, який також відповідає за її поведінку, що вона є сиротою кішку і підняли її так, що її очі відкриті. Це вплинуло на неї психологічно. Це кішка-мати, яка не вчить своїх дітей кожну дрібницю, і особливо після відкриття очей, це мати, яка є єдиним провідником в цьому дивному світі.

+777
vxrx 27 бер. 2019 р., 12:27:10

Вчора я помітив, що мій 5-річний боксер повинен був щось дивно на нього гумку (права частина рота). У верхній частині цей дивний шматок додаткову Гумі є багато маленьких червоних точок.

Мій боксер не скаржитися, я не помітила незвичайна поведінка, як якщо б він відчував біль, він їсть добре і нормально, як завжди.

Що це?

Це просто запалення?

Це щось небезпечне?

Допоможіть мені, будь ласка.

З правого боку Right hand side

З правого боку Right hand side

Лівого бокуLeft hand side


Оновлення

Ми помітили, що маленький шматочок додаткову гумку (РІТ) трохи знизився. Сьогодні ветеринар сказав, що є дві маленькі пухлини в RHS, які можна лікувати за допомогою антибіотиків протягом 4 днів. І ми побачимо, що станеться.

+740
xNSx 30 бер. 2011 р., 15:57:13

Одна справа мати на увазі, що для собак оголення їх живіт-це не дрібниця-це їх найвразливіше місце, так що вони тільки роблять з людьми/іншими тваринами, що вони довіряють і відчувають себе у безпеці, їх охороняють трохи вниз, або у випадку з собакою терзаючи кого-небудь/річ, щоб грати, коли вони хочуть показати, що вони нічого поганого не зробили.

Цілком можливо, що відчуття, що ви викликані на живіт вашої собаки зробили їх незручно/не знаючи, і ти мимоволі порушив цю довіру. Якщо це так, ваш приятель просто знадобиться час і м'яким впливом на нього.

+727
Ashir Yousef 11 січ. 2010 р., 13:03:57

Я занадто багато хвилююся? Я помітила, останні дні, що він продовжує кусатися в одну пляму, і я помітив, що він був лисий. Я сфотографував його. Може хто-небудь дати мені які-небудь ідеї, якщо це виглядає нормально чи ні? Я намагався порівняти його з решти шкіри на хвості, але не міг пройти повз хутра.

Знімок плями він продовжує кусатися: http://puu.sh/9DA69/217d1da5da.png

+715
Chloe Aguilar 25 вер. 2019 р., 00:21:00

Мій кіт (трирічна самка) чудово вдаючись у її ящик для сміття, коли вона повинна йти. Ніяких проблем з відсутніми він навмисно або випадково. Однак, вона, здається, роблять це неправильно.

Це резюме , як кішка використовує лоток каже:

Коли кішки введіть коробку вони спочатку обнюхати підстилку. Потім вони копати на короткий час, черга і присів поруч з зоною копання,поворот (можливо і чують їх відходів) і ще раз копати. Хоча багато кішки будуть покривати їх сечею або калом, інші "все пропустити" час, або може навіть вирити на підлогу або стіни біля підстилки поле, залишивши сечі або калі виявили.

Це відповідає дуже добре, як я пам'ятаю кішок, я виріс з його обробкою. Мій кіт, однак, пропускає напівжирним крок. Вона буде копати собі депресію, а потім не обертаючись присідати вниз на купу сміття, вона тільки що зробив. Потім вона спробує приховати це, але оскільки це, як правило, вище, ніж інші обшарпанці, він не буде так само добре працювати.

Чи є спосіб я можу навчити її, що відсутня крок? Чи це просто такий, яка вона є? Якщо б у нас була інша кішка (разом з другої лоток), вона може впізнати "звичайним" способом?

+665
Burak Karasoy 17 лист. 2018 р., 09:35:42

У мене є пара думок про те, як допомогти.

 • Хоча я впевнений, що ти це робиш, я кажу це на всяк випадок: переконайтеся, що у вас є їжа укладена в холодильнику. У мене є формочки, що пластикові кришки не підходять, так що я поп олова в поліетиленовому мішечку, перш ніж покласти його в холодильник. В іншому випадку її вам з працею і грубими, як піца, коли ви ставите коробку в холодильник на ніч. Фу!
 • Спробуйте приймати з їжі, яку ви хочете годувати її на півгодини раніше (тільки те, що ви будете годувати її, як вийняти його з форми і покласти решту їду назад в холодильник). Нехай сидять в закритій ємності, куди вона не може дістатися до нього. Потім годувати їй коли він кімнатної температури.
 • Якщо це не спрацює і вона в порядку з ним, спробуйте змішати трохи води, щоб зробити його трохи плаксивий. Іноді це допомагає. У мене були деякі Аляскинська масло лосося, призначені для зволоження кішок, що я б змішувати одне з котячою їжею, коли вона не їла, щоб примусити її розпочати.
 • Почати годувати її менше на їжу. У мене 3 кішки і 2 були дуже прискіпливі, тому я поклав їх на дієту (трохи менше норми). Вони відразу ж перестали бути розбірливі. Я думаю, їм просто потрібно, що трохи додаткових голоду, так що вони не думаю, що "я не голодний, так чому це є? Мені потрібно щось, що має прекрасний смак, якщо я збираюся поїсти".

Удачі!

+635
Mazhar Iqbal 14 трав. 2014 р., 08:29:41

Хм.... звучить як територіальне питання. при тому, що багато урни, можуть бути проблеми з дві кішки і три урни. Спробуйте покласти коробку подалі і рухатися десь ще.

+601
Ziyad Mestour 17 серп. 2013 р., 19:06:53

Стають занадто товстий, досить шкідливі для кішок, особливо якщо вони мають невелику вправу. Але тепер, коли ваша кішка звикла годувати три рази на день, вона може стати трохи дратує, якщо ви перейдіть назад в два рази. Тим не менш, ви можете годувати меншими порціями, тобто не давати їй відразу всю пачку. Корм можна зберігати в холодильнику протягом кількох годин, і якщо ви дайте йому прогрітися трохи перед годуванням, ваша кішка може не помітити.

+590
Naz Danial 10 груд. 2018 р., 03:34:23

З мого досвіду (я поставила кішку від Брісбен, Австралія до Х'юстон, штат Техас, який був набагато більше, ніж 5 годин), я можу запропонувати деякі пропозиції.

Вода має важливе значення. Більшість місць, які обробляють доставка буде забезпечувати водою. Якщо є будь-які затримки або тривалої стикуванням, вам потрібно організувати для кого-то, щоб бути з вихованцем в аеропорту (я повинен був зробити це - я закінчив з родичем одного в аеропорт питання).

Седація повністю залежить від вихованця. Моїй кішці вкололи заспокійливе, бо вона була одна-людина, тварина, мене там не було (я б поїхав в США на кілька днів раніше), і вона запанікувала стільки транзитних співробітників компанії вирішив ризик її катувати себе більше, ніж ризик седації.

Я рекомендую вам включити старий (той, що ви готові втратити) немита предмет одягу в перевізник - це запах, який допоможе заспокоїти вашу кішку.

Якщо ви можете зробити її до поїздки, що б допомогти, хоча почасти причиною транзитна компанія надає вам привести її в якийсь час перед польотом, щоб вони могли все підготувати і дати їй остаточну перевірку працездатності.

Як тільки ви зберете її на іншому кінці шляху, ви хочете, щоб зробити великий шум її і заспокоїти її.

Ви не згадали її вік: кішка, я був відправлений 7 років (зараз їй 19, і йде сильний). Чим старше кішка, тим більше стресових досвід, ймовірно, буде.

Від того, що я відчув, домашні тварини, які перевозяться, як правило, звертаються з обережністю доставка і персонал авіакомпанії, і там відносно небагато питань (звичайно, ті, які трапляються зробить новини).

Якщо ви збираєтеся перебувати у Великобританії протягом тривалого часу і ваша кішка сильно прив'язалася до тебе, в день стресу для неї це мабуть краще, ніж бути без тебе довго.

+552
kaos Loco 2 груд. 2015 р., 22:36:17

Моя жінка РЕЗ як плавав відчайдушно, зла (кусюча нічого), не гріється (за 4 дні), сходження на стінках бака, і розриває пластиковий завод?

Вона ніколи не робила цього раніше! Вона злиться? Вона нудно/самотньо? (Друг, риба загинула) Це може бути від нашого кондиціонера, подолавши 2 дні тому? ПЛЗ ДОПОМОЖІТЬ!

+520
Georges Martin 26 січ. 2019 р., 00:09:57

Пояснення:

Це як питати "коли людину-діти перестануть дивитися мультфільми?" (Я 22yr старий чоловік і я до сих пір дивлюся мультики)

Це станеться, коли вони думають, що вони занадто гарні для того, щоб дряпати/кусати (ви) і/або втратити інтерес до цього. (Так само, як люди втрачають інтерес до мультфільмів)

Я сподіваюся, що він перестане кусатися, перш ніж він великий (Не всі з них отримують великі) Huge Maine Coon Речі, які я пропоную, ви не повинні робити:

 1. Кричати
 2. Розпилення Води

Речі ви повинні знати:

 1. Любов кусається може нашкодити
+471
Rafael Xavier 13 серп. 2010 р., 22:17:12

Немає ніякого способу, щоб відповісти на питання про те, що собаки не відчувають так як ми не можемо запитати їх, як ми можемо просити людей. Що ми знаємо про емоції собаки походить від сканування мозку і картування. Наприклад, ми знаємо, що коли собаки бачать або чують їх власників, їх мізки загоряються в тих же місцях, що людський мозок, коли вони бачать людей, яких вони люблять. Тому ми говоримо, що собаки "люблять" нас, хоча ця емоція є, ймовірно, зовсім трохи відрізняється від того, як люди пізнають любов.

(Примітка сторони: ревнощі-це цікаві емоції у людей, тому що це не зовсім справжні емоції взагалі. Замість цього, більшість людей відчувають це як побічний ефект страху, тривоги, невпевненості в собі, або нереалізоване бажання. Якщо ви не думали про цю ідею раніше, це може зайняти деякий час, щоб усвідомити це, але готовий посперечатися, що якщо ви згадайте, раз ви заздрите, ви можете розібрати це почуття в якоїсь комбінації з цих емоцій.)

У будь-якому випадку, тому ніхто не знає, якщо собаки відчувають щось на кшталт того, що люди називають "ревністю". Ми знаємо, що деякі собаки будуть представляти певні моделі поведінки у ситуаціях, де людина може відчувати себе ревнивою, таких як:

 • стрибати або гавкати на дві людини обнімаються і обіймаються
 • пропонуючи іграшку, коли люди не звертають увагу на це
 • гавкав, рвалася, або пропонуючи іграшку, коли інші собаки грають

Собаки запитом увагу людини різними способами. Ви можете викликати його ревнощі, якщо ви хочете, або ви можете називати це по-іншому.

Варто відзначити, що іноді поведінка приписується "Ой, моя собака просто ревнує", коли собака не шукає уваги на всіх, але хвилюється або нервує з ситуацією.

Наприклад, у першому випадку, що я згадав вище, коли собака гавкає, коли її господиня обіймає іншої людини. Собака може бути шукає уваги, але також може бути нервове, що іншої людини може зашкодити її власнику. Такого роду поведінка часто представлені собаки, які бачили насильство в сім'ї, хоча це теж зроблено на собак, які бачили тільки здорові людські відносини (так що не думайте, що власник або зловживають).

У більшості випадків поведінка, яке значиться як "завидно" не є проблемою для власників собак. Це трохи дратує, в гіршому. Однак, в деяких випадках, це може вийти з-під контролю. Собака приносить іграшку і намагається грати, коли люди зайняті вечерею дуже легко ігнорувати, поки собака починає гавкати без угаву або стрибає на стіл.

Я повністю відповів на ваше питання? Я сподіваюся, що це допомагає!

+470
kwah 10 лют. 2015 р., 22:41:05

Ряд речей може викликати кашель у собак, не багато ви можете зробити без остаточного діагнозу.

Деякі приклади:

 • Бордетеллы Bronchiseptica
 • Черв'як Фокс легенів
 • Собачого Грипу
 • Пневмонія/Бронхіт
 • Грибкова інфекція
 • Хробака

Іноді собаки підберуть трохи вірусна інфекція, яка викликає кашель і пройде протягом 2 тижнів.

Я б не став турбуватися про печиво застрявати в їх трахеї, здебільшого собаки можуть мати блювотний рефлекс від жувальної палички або кістки, які застрягли в стравоході. Для кількох цуценят, щоб мати такі ж симптоми, це швидше за все вірусна або паразитів.

+458
dba 8 трав. 2016 р., 17:18:38

Я планую купити світло для мого акваріума танк. Після невеликого дослідження я виявив, що звичайні фари не підходять для вирощування рослин. Тому що їм потрібен синій для росту листя і червоний для витягування стебел. У магазинах я знайшов 2 варіанти цього світла. Один був насправді поєднання і Сід і інші просто називають повне Сід спектру. Чи може один будь ласка, запропонуйте мені, що це добре для мого 6-літровий акваріум?

У мене
Eleocharis Paravula (Японська)
Ludwigia SP міні-Червоний
Elatine ТрахиандраДля Ref: Повний спектр призвело : http://www.ebay.in/itm/10-Pcs-3w-Full-Spectrum-LED-Taiwan-Epistar-Indoor-Plant-Grow-Light-400nm-840nm-/172421286248?hash=item28251c0968:g:AMwAAOSwz2lXCiSw
Ростуть світло Сід : http://www.ebay.in/itm/LED-Full-Spectrum-IR-UV-Grow-Light-14W-28-SMD-LEDs-E27-Plant-Flower-Grow-Bulb-/252917131903?hash=item3ae3092a7f:g:TG4AAOSwjqVZCYfK

+457
stefando 10 черв. 2011 р., 03:09:44

Гоління собака може бути гарною ідеєю. Особливо якщо у них багато волосся, і якщо вони живуть в країні, яка є в основному теплим. Ви даєте їм трохи постригтися, щоб зробити їх відчувати себе краще.

Ви могли б зробити це самі з допомогою машинки для стрижки наприклад, чи, може, взяти їх із кимось, щоб обрізати волосся. Ось деякі рекомендовані Кліпперс.

+454
Petay87 20 лип. 2019 р., 22:52:44

Тижні назад ногу моєї 5 років боксер був дуже розпухлий, і він навіть проводив утворилася трохи кульгав, через якийсь час поранення і до сьогоднішнього дня вона не знята.

Думала, що моя собака не скаржитися, не плакати, або що-небудь, він їсть добре, бігає без будь-яких проблем, і все нормально. Хоча час від часу я помітив, що він лиже ноги.

Що це може бути? Це хвороба? Чи це може бути небезпечно, заразно ... ?

Я повинен відвести його до ветеринара?

Або він буде зцілити з плином часу?

Заздалегідь дякую за вашу допомогу.

Ось картинка (вибачаюсь, якщо це виглядає дійсно погано)

enter image description here

Оновлення

Я знаю, що у вас є згадки у відповіді, щоб взяти мою собаку до ветеринара і я дійсно хочу взяти його як можна швидше, але веть у відпустку і не буде до січня. Тому, будь ласка, скажи мені, що я можу зробити, щоб допомогти моїй собаці зараз? Я повинен перев'язати ногу? Що ще?

Я недавно взяв його інші фотографії. Це виглядає краще? Будь ласка, допоможіть мені

2 Оновлення

Я, на щастя, могли зв'язатися з поточної вет і сказала, що це грибкова шкірна інфекція. І вет рекомендував крем.

enter image description here


enter image description here

+443
Rick Sladkey 26 лип. 2017 р., 22:47:13

Моя кішка ще годує своїх кошенят, які 8 місяців . Нещодавно вона знову завагітніла і поставив 4 кошенят, які були мертвонародженими.

Чи може це бути причиною її годували кошенят з дорогоцінного сміття?

+415
Lakshminarayanan 13 лют. 2016 р., 00:26:54

Ви можете спробувати це дуже ефективний спосіб для того, щоб залатати оболонку, щоб використовувати швидке сушіння морський епоксидної смоли. Ви хочете отримати швидку виду сушіння, так як чим коротше час равлик поза води, тим краще. Марки у мене є час 15 хвилин Загальний час висихання 1 годину. Я пішов у свій місцевий господарський магазин і купив те, що виглядає як пластилін в тубусі зелений зовні білий всередині ви просто змішайте всі разом, поки це не є суцільною білою і обережно покласти її на місце.

+401
Travis Wiseman 12 квіт. 2010 р., 07:44:44

У нас є 6-7 річний підшлункової американських ескімосів, які були симптом-вільні протягом декількох місяців. Кілька тижнів тому ми отримали сорочку Грім в якості подарунка, та вона взагалі, здається, подобається носити його (наприклад, вона не рухається ніяково, а носити його). Але на цьому тижні, після того, як носити його безперервно протягом декількох днів підряд, її вирвало. Крім того, вона вела себе трохи не в дусі За останні два дні, перебуваючи у своїй клітці і ухиляючись від спроби погладити її і т. д.

Ми суворо дотримуючись її харчові потреби, Не годувати її що-небудь, якщо його гарантований аналіз показує сирого жиру не більше 9% або менше (звичайну їжу на 4% максимум), тому ми не думаємо, що це може бути пов'язано харчування.

Коли я взяв Грім сорочку сьогодні вранці, вона, здавалося, трохи оживити, сиділа зі мною на дивані, і навіть представив її живіт на деякий час, і в цей момент я помітив, шлунково-тип звуків, що виходять з її живота через рівні проміжки часу - може бути, кожні п'ять секунд або близько того. Я припустив, що носіння сорочки Грім протягом декількох днів можна було стискати одну з її внутрішніх органів, і тепер, коли я видалив його, що б то не стало, раптово звужені почав робити все, що вона повинна була робити. Але моя дружина сказала, що це просто звук наближається проносу і не відноситься до сорочки Грім.

Може Грім сорочка викликали або сприяли, моя собака захворіла? Або вона просто почала вести себе більш нормальним після того, як я зняв її, тому що вона вже відчувала себе краще після того як мене вирвало, і час було просто збіг?

+396
Nico Wahl 9 січ. 2020 р., 14:37:50

Я чув недавно , що деякі підлогу теплотраси кришки можуть травми деякі з тваринами. Що я повинен шукати, щоб знати, які з них можуть бути шкідливі і як зробити їх тварину в безпеці?

+374
Nkhapuinamai AriazGai 12 вер. 2017 р., 17:26:22

Я можу сказати вам, що це прописано законом, що значних змін в життя домашнього вихованця може призвести до проблем поведінки велику частину часу. Отже, першим ділом потрібно повернутися до звичайної так близько, як той, який вони мали до проходження своєї матері. Вони, здається, нервової і наголосив, і дієте відповідно. Збільшення їх вправа допоможе вигнати деякі з цієї енергії, створений хороший дитячий сад, де вони отримують, щоб бути собакою одна ідея. Переконайтеся, що ваш розмір скриньки не досить великим, щоб забезпечити сечовипускання в одному кутку, а спати в іншому. За іронією долі я рекомендую одна зміна, зміна ціни на сухий корм Асап, вологі корми було занадто багато довгострокових побічних ефектів на вагу, зуби, отримати щось на зразок науки дієта чутливе травлення (ID) і може тільки на короткий час, щоб отримати їх травна треків в черзі. Створити свій власний успіх я хотів перенести годування на початку дня. Це ваш старт, фундамент, і пам'ятайте, що це нервова порода за природою, тому якщо є можливість зберегти значні зміни в картину, поки вони вийдуть на трек.

+332
aleixrocks 4 серп. 2015 р., 19:42:14
Відноситься до ситуації, що вимагають застосування початковій стадії лікування, в разі аварії, такі як зупинити сильну кровотечу. Не в режимі реального часу на запитання.
+318
berricks 19 січ. 2015 р., 07:04:34

Я не впевнений, що ти знайдеш відповідь на своє питання. Мій кіт лапи в мій монітор і часом мій телевізор, або вимкнути. Що-то про це задоволення. Я не вірю, що є більш науковий відповідь. Враховуючи матеріал з телевізора, я не можу думати ні про що ця дія буде імітувати в природі. Деякі речі кішки знаходять задоволення лише таємниці.

Тепер, ваша реакція на вашого кота, швидше за все, визначить частоту її телевізор перебирала. Якщо ви дасте їй увагу, коли вона лапи біля телевізора, тепер вона вважає це ще більш веселе заняття...я вам на лапу біля телевізора і я отримую увагу від мого улюбленого людини. (Не забувайте, негативне увагу, як і раніше увагу.)

Якщо ви не хочете, щоб вона перебирала на телевізор, вам потрібно встановити щось на своєму шляху, що більше задоволення, щоб відвернути її. Коли мені потрібно зробити серйозну роботу за комп'ютером і мій кошеня починає її звичайної прогулянки по моїй клавіатурі, поки я поглаживаю її за 30 хвилин, я дістаю великий, плюш, тільки що вимиті ковдру. Оооо. Працює кожен раз.

Крім того, у мене сесій iPad з моєї кішечки, де вони добираються, щоб грати з кішкою додатків. Вони отримують на лапу екрані все, що вони хочуть. Це значно цікавіше, щоб переслідувати миша або метелик на екрані, ніж на лапу на все екрані. Однак, ви не зможете повністю зупинити поведінку. Щось про те, що екран просто дуууже заворожує!

+300
Stosszahlansatz 29 лист. 2015 р., 06:17:44

Не зловживати. У мене є величезна Австралійська вівчарка, хто робить те ж саме. Я знаю, звідки вона прийшла, особистого близького друга, і як вона була вихована. Вона напевно не лаяли. Але коли вона бачить листоноші кинути пакет на ганок, вона стискає куля з какашок або покірною пісяє. Я знаю для факту, що ми не належним чином соціалізовані, тому що, коли вона була у вирішальний вік у нас був жахливий ожеледь, а це відлига, а потім, перш ніж люди змогли вибратися назовні, він знову замре... це тривало кілька місяців. Вона прекрасно навколо сім'ї, але вона не любить незнайомців. І вона не лаяли. Частиною цього є також її породи. Деякі собаки високою нанизані. Це просто, хто вони. Ми працювали на годує руку, і це допомогло, але не виправити його. Деякі діти збудливі. Це особистість. Іноді це просто собаки особистості.

Сказавши, що якщо у кого є якісь інші пропозиції, я всі вуха.

+287
Patricia Javier 6 жовт. 2017 р., 08:45:16

Я живу в районі, де проживають досить велика кількість кішок. Зокрема, димчастий сірий жінка близько 3-4 років, дуже доброзичливий, до точки, де вона випадково забрідає в мої та інших сусідів будинку без особливого догляду за іншими домашніми тваринами. Вона також добре ладнає з іншими сусідських котів, вона була в добрих стосунках з моїм котом і вони часто грайливо ганятися один за одним навколо.

На жаль, ми втратили нашого кота до дорожньо-транспортних пригод, в початку грудня. Регулярні візити і уваги від димчастий сірий кіт грає величезну роль, допомагаючи нам сумувати і відчувати себе краще в період Різдва. Однак, я починаю відчувати, що вона починає відчувати себе трохи занадто ласкаво просимо в наш дім. Ми дозволили їй протягом приблизно 5-10 хвилин, в той час, протягом якого вона терлась своєю головою будь-якому куточку вона може знайти (стверджуючи, що будинок, як свої власні), а бажаючих багато шуму із США. Всякий раз, коли ми повертаємося додому, вона чує брязкіт ключів і тут же кидається до наших дверей.

Ми зараз хочете перенести на новий сервер новий кот (не вона, ми знаємо, де вона живе і хто її господарі :) ) і ми дуже впевнені в тому, як будь-який новий кіт буде реагувати на це сусідська кішка, запрошуючи до себе. Ми будемо тримати будь-яку нову кішку подалі від вхідних дверей, ми б не дозволити йому/її зовні, поки він заспокоївся і готовий повернутися додому. Однак це неминуче, що ці два зустрінуться в приміщенні в якийсь момент, тому ми повинні почати відмовляти її від позначення її запах у нашому домі? Або ми повинні використовувати введення план для її і нашої нової кішки?

+203
Gyuri Majercsik 16 січ. 2017 р., 15:04:38

Я зробив це з двома квакери папуги (Myiopsitta готель monachus), спочатку на літаку з США в Європу, і через кілька років, на поромі з однієї європейської країни в іншу.

По-перше, ви можете бути з видом щось. Наскільки я знаю, вам не потрібні дозволи на експорт та імпорт для кореллі (СІТЕС), але зробити дуже впевнений, тому що тварини, птахи і, звичайно, можуть відібрати на митниці, якщо у вас немає потрібних паперів. Це майже сталося зі мною після того, як одна країна відділ дав мені невірну інформацію; на щастя, у мене це лист з мене, але ми залишилися в аеропорту протягом кількох годин.

По-друге, вам також знадобляться медичні довідки. Задати свій пташиний ветеринар про це, а також подивитися на вимоги країни, у яку ви збираєтеся. Існують обмеження по часу; іноді документи потрібно надіслати, затверджені і повернуті агентства і будь-тестування (результати тестування) може зайняти надто часу.

По-третє, зараз я отримую в серце своє питання.

 • Ці два tiels нормально живуть в одній клітці? Тоді Вам одній подорожувати перевізник і привчити їх до перевізника. У мене був Doskocil перевізник будиночок, який був - і залишається - відмінно, я буду бачити, якщо я можу додати зображення пізніше. У мене птахи звикли до цього і емоціями від поїздки до фактичного подорожі. Мені сказали, що такі подорожі можуть бути дуже стресовим для птахів, тому я хотів підготувати їх так само, як я міг. Це здорово, що ви будете подорожувати з двома птахами, як вони будуть заспокоювати один одного.

 • Крила вашої птиці підрізані чи ні? Якщо ні, то йдіть у свій пташиний ветеринар і у їх обрізані крила (так що є менше шансів птиці, поранивши себе, як це tiels). (Для мене, думка, що щось може трапитися по дорозі, і птахи будуть бігти було дуже важко, і ось чому я зробив це.) Якщо ви зробите це завчасно, потрясінь не станеться все відразу для ваших птахів. У новій країні, їх тимчасової залежністю на вас буде хороший для склеювання і впевненість.

 • Дуже рідко можна подорожувати з домашніми тваринами у пасажира в кабіну літака. Можливо, що для пасажирів першого класу, іноді можуть піти з ним.

 • Коли ви подорожуєте, надійного перевізника, я маю на увазі, що у малоймовірному випадку, що перевізник падає, вона не відкривається. Один або два шматки рядки все, що потрібно. Є запасні частини рядка з вами теж.

 • Якщо ви збираєтеся, скажімо, у Флориді в холодну погоду, переконайтеся, що у вас щось на іншому кінці, що допомагає тримати їх в теплі (і ви також можете розглянути можливість отримання там клітини опалення). Нам пощастило, ми приїхали в жарку погоду. Приймати їжу, ласощі, води з вами чи хтось чекає на іншій стороні з припасами, якщо ви можете. Гарячої-пляшки з водою, загорнуті в рушник, або у своїй власній кришкою або поставити під носієм може допомогти. (Але переконайтеся, що птахи не перегріти небудь.)

 • І, розмовляючи з ними про те, що повинно відбутися, підбадьорюючий манері, яка каже їм щось, але все буде нормально допомагає занадто багато. Це допомагає надзвичайно корисно, що птахи такі розумні, тому що це означає, що ви можете працювати з цим, з ними.

Впевнені, що два моїх квакерів чудово!

Я пізніше у папуги теж, І так, tiels мають трохи інший характер і перед-підготовку подорожі, прогулянки з птахами в їх перевізник, приймаючи їх у всіляких місцях з шумом і т. д., дійсно може допомогти багато з кореллі.

Це довгий відповідь на старе питання, але це може допомогти комусь ще один день.

Нарешті, ось образ дещо інший перевізник, ніж у мене і образ той, що має невеликі розсувні двері провід в топ, як мій. Цей посилання на авторитетне онлайн Папуга товару в магазині) теж дуже підходить.

enter image description here

enter image description here

+190
Jazz Muhaiyiddin 13 лист. 2012 р., 17:12:51

Собака одного з моїх родичів страждають від крайньої реакції страху і його життя, про пошук шляху, щоб сховатися в темному кутку будинку і провести там півдня.

Я постараюся описати поведінку собаки і дати своє розуміння цієї проблеми. Коротше: як ми можемо допомогти собаці подолати його загальної страху ?

Про собаку

Час від часу він просто "вимикається", коли помітив, що господар хоче піти на прогулянку. Він або приховує або просто "закон мертвих". Він часто робить під час ходьби теж, без всякої видимої причини. Це не пов'язано з конкретною справою (наприклад, автомобілів або інших собак). Він думає, що зараз така загальна бояться держави, що з часом він асоціюється у багатьох нейтральних ситуацій з речами, які спочатку були початком реакції страху.

Він явно боїться феєрверків.

Собака (на мій погляд) не правильно соціалізовані та/або відчувають нестачу подразників (машини, люди, інші собаки, гучні звуки і т. д.). на початку свого життя (від 8 тижнів до його фінальні кадри, ймовірно, близько 16 тижнів). Причина полягала в тому, що вет радив тримати його в хаті на цей період, щоб уникнути будь-яких потенційних проблем до його перших зйомок. Тепер, я знаю, як важлива рання соціалізація, це здається трохи божевільним, щоб мене, але ось що сталося.

Собака не показує ознак агресії. У випадку "боротьби або втечі" ситуації він напевно вибрав другий варіант.

Собаки-це два з половиною років, бордер-коллі, чистої породи. У мене немає багато інформації про заводчиці. Сім'я власник повідомляє, що мама була полохливою.

Так що все це далеко від досконалості, і це досить сумно бачити, що собака в такому стані.

У мене немає докладних пояснень, але, мабуть, ветеринар спробував допомогти собаці досягти розслабленого стану з мікро-масажу. Я думаю, що він мав на увазі Tellington TTouch метод (див. відповідний запитання, на картинці немає собаки, я тут).

Потенційні вирішення і питання

Для собак з конкретними страх проблемами, я думаю, що так ставитися до собаки з класичної контр-зонний і десенсибілізації. Однак я думаю, що найважча частина полягає в тому, що дуже легко зайти надто далеко надто швидко і насправді флуд собака. Було багато критики, що це те, що Цезар Мілан робить досить часто в присутності бояться собак (не моя мета почати дискусію тут, але в даному випадку це моя головна турбота).

Так як в цьому випадку у нас взагалі страшна собака, як ми повинні діяти ? Я не знаю, якщо найкраща стратегія - працювати на кожен страх реакції індивідуально, поступово виставляючи собаку до них. Або якщо краще ставитися до проблеми в цілому. Якщо це так, я не знаю, як і я не знаю, які методи. Це мій головне питання. Що таке клінічне визначення ситуації ?

+163
bmblby 12 лип. 2018 р., 02:22:22

Будинок собаки потребують прогулянках, щоб отримати фізичні вправи і справити нужду. Собак ви описали мають вільний доступ туди, де їм заманеться, а не бути замкненим у домі весь день. Їхні потреби дуже різні. Вдома собаки не мають ті ж варіанти для самостійного здійснення, що собаки з вільним доступом до вулиці.

+123
Scott Gleason 22 груд. 2015 р., 09:22:44

Створюючи відповідь, заснований на коментарях під сумнів деякі з них з ОП, хто не повернувся на сайт протягом декількох місяців.

Більше рентгенівських променів, і результати біопсії допоможе у виявленні причини і лікування.

У цьому випадку серію знімків зі стероїдами та антибіотиками призводить до маси зменшується. Потім пероральний прийом ліків як набряк зменшився, дозволяючи кішці проковтнути. В кінцевому підсумку повністю зникає. Робоча гіпотеза:

"маленьке рослина-колючка/шип ззовні і викликала інфекція, яка може пояснити, чому він показував як добре сформовані маси, а не як зазвичай-розкласти каші форма інфекції"

Не було ніякого подальшого контакту з ФП протягом 3 тижнів після першого події, яке також було той час, коли ВП сказав

На наступний день після того, як її взяли на перевірку і ветеринар сказав, що її дихання вже нормалізувався і все хрипи пішли, потім поклав її на ще 2 тижні антибіотики і стероїди. Після 2 тижнів у неї другий XRAY і - радість - маса повністю зникли. Вона пішла на ще один тиждень антибіотиків і стероїдів просто щоб бути безпечним, і тепер вона повністю повернулася в нормальний стан, повний енергії і насправді в набагато кращому настрої, ніж вона була останні кілька місяців.

+65
FiringSquadWitness 30 трав. 2013 р., 22:56:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil