Як я можу безпечно транспортувати шиншилу на 15 годинах їзди на машині?

Коротше кажучи, у мене є шиншила, що у мене в транспорті зі мною на 16 годину їзди на машині. І адже все не так просто, у мене дві мої кішки зі мною.

Я, напевно, розбити його в 5 годинах їзди, і один 10 год. Але крім цього, я звичайно тільки припинити один або два рази, щоб поповнити на газ (який займає всього пару хвилин).

Я знаю, що шиншили дуже чутливі до стресу, тому я хочу зробити це легко на нього, як я можу. Що мені зробити, щоб перевезти шиншилу в 15 годинах їзди на машині?

+926
Idinahui 20 жовт. 2012 р., 12:29:09
40 відповідей

Я думаю, що вона намагається позначити кисть з її запахом. Якщо ви подивитеся на цій діаграмі можна побачити, як багато пахучі залози розташовуються на голові у кота практично точно так плямами кіт відео труться щітки.

Cat scent glands

Не по темі: я не зрозумів, там був один на спині над хвостом. Це може пояснити, чому вони люблять подряпин є, стільки і роблять "тріскачка" з їх прикладом.

+951
house 03 февр. '09 в 4:24

Просто цікаво, що це середня відстань, яку в середньому кішки воліє спати від ownser'?

+862
Paul Parker 18 вер. 2011 р., 23:19:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Reitierating з мого посту тут я повинен дозволити моїй собаці повалятися на траві?

Собаки крутиться в траві з багатьох причин.

 • для видалення небажаних запахів (зазвичай людини завдала шампунь)

 • з нуля, для задоволення

 • трохи запах трави

Любов собаки, щоб замаскувати свій запах з навколишнім середовищем, це нюхова камуфляж, щоб ховатися від хижаків і залишатися непоміченим для видобутку.

+821
William So 18 лист. 2017 р., 13:47:27
 • Інтер'єр автомобіля здатний досягти значно більш високих температурах, ніж зовнішнього середовища, стає духовкою для собаки (або дітей, якщо на те пішло) залишилося всередині нього. Це може статися досить швидко і оперативно вплинути.

 • Собаки покладаються на охолодження температура їх тіла через їх лапи (який є, де більшість з їх потових залоз - ви помітили, ветеринар іспит стіл промокнути від собаки лапи?) і через пихкаючи; це робить їх ще більш чутливими до перегріву в замкнутому просторі, як автомобіль.

 • Навіть з вікна вниз вліво, автомобіль може швидко нагріваються. Люди, як відомо, вдаватися до розбитих шибок, щоб видалити собаку з замкнутій машині. В місцях, де заборонено залишати собак одних в автомобілях, вартість вікна ремонту не підлягає відшкодуванню власником.

 • Важливо відзначити, що якщо яка-небудь Собака залишається в машині, собака на набагато більш високий ризик розвитку теплового удару, який може бути смертельним. (Спасибі @sulfureous) цієї Вікі як стаття дає кілька корисних рад щодо регулювання теплового удару.

У RACQ дослідження показано зміну температури в автомобілях з плином часу, з закритими вікнами і відкритими:

RACQ Temperature study

+808
Xeeshan 6 лют. 2017 р., 22:54:20

Так, але він не в режимі відтворення. Це те, що людина, який поставив вихідний питання було намагаюся тобі пояснити. Це не надто багато ласки теж. Я знаю, що його відносини дуже добре, і він завжди робить це, коли показував мені любові і ласки перед сном на мене. Я впевнений, що його справа мама. Ми прийняли його дуже молодий і він вже врятований ззовні протягом декількох тижнів, так що не було мами. Його засмучує, але я швидко зрозумів, що будь-яке фізичне покарання не працював. Відправивши його з моїх колін і з допомогою "мама голос" - це те, що робить трюк. Я знаю, що він просто не можу допомогти собі, але все одно доведеться встановити панування. Він дійсно думає, що він тут лол

І наскільки кішки кусатися, тому що вони зробили з петтінгом, я знаю, що це не відбудеться, але люди просто допускають кішок в будь-якій ситуації і як задовольнити їх, але це не відповідь. Ви просто зобов'язані ознайомити їх з любов'ю, поки вони ще молоді. Всі, кого я знаю, міг би прийти до мене додому забрати мого кота тримати його, як дитину, і гладити його животик. Ви можете погладити його в будь-якому місці на тілі і він не тяпнуть або нічого. Тому що я був люблячим і ласкавим з першого дня. Серйозно я можу поставити моє обличчя в його живіт і дати йому поцілунки. Він розповідає про себе і дарує любов усім, кого я привожу додому так само, як наші собаки. Якщо ви ставитеся до них, як роялті та показати, що ви їх боїтеся і їхні пазурі, то вони избаловывают буйних мало речей, і це точно, чому люди не люблять кішок. Не дозволяйте їм керувати хлопцями.

+798
Kris Pahel 6 трав. 2016 р., 23:52:41

Selemectin являє собою Авермектин-як наркотик, і зареєстрований у деяких країнах (у вигляді, наприклад, революції пляма) для використання у собак і кішок для лікування і контролю бліх. Деякі дослідження також відбувається, щоб перевірити ефективність проти Саркоптозного і демодекозу. Це тільки зареєстрованих собак і кішок і справді брошуру рекомендує мити руки, якщо вам, як прийшла людина в контакті з ним. Вважається безпечним у рекомендованих дозах, тобто революції продаються в залежності від розміру вихованця.

+753
Amy Van 3 січ. 2019 р., 01:16:05

У мене така проблема з кішкою я прийняв. Він дуже хвилюється, і я не думаю, що ця реакція зникне найближчим часом. Я купила йому багаторазові підгузники кішку, щоб звести до мінімуму безлад і тому він не до кінця покрита какашками. Він відмінно працює і він не заперечував занадто багато

+742
user3393046 13 квіт. 2019 р., 16:12:30

Це займе менше 1 г часнику на кг маси тіла, щоб завдати шкоди кішці (це приблизно в 5 разів, як потужний, як лук, який є проблемою в минулому 5г / кг). 3 вилизує вашої кішки не повинно було бути досить ... ви не скажете, скільки ваша кішка важила, але щоб перестрахуватися, я поставив вага вашої кішки, щоб бути 8 фунтів (~3,6 кг) для цього. Вашу кішку потрібно було б ковтати .008 фунт часнику, близько 1 супермаркет зубчик варто. Під час занурення часто більш концентрований, ніж стандартний, три лиже не повинно бути проблемою. Якщо ваша кішка виглядає млявою і набуває білого кольору ясен протягом кількох днів, однак, я б взяв його до ветеринара.

+729
spot13 31 серп. 2019 р., 17:17:12

Котяча сеча світиться під ультрафіолетовим світлом, так що ви можете знайти точне місце, з УФ-ліхтарик світить довжиною хвилі 365-385 Нм (це науковий специфікація як ультрафіолетовий світло точно є).

Зниження рейтингу не буде досить сильним, щоб висвітлити котячої сечі, і більш високий рейтинг, дуже схожий на природний світ, щоб мати ефект.

 • Ви можете знайти ці фари в інтернеті або в місцевому магазині домашнього поліпшення.
 • Ви також можете знайти УФ лампи з люмінесцентними лампами. Поки це оцінено між 365-385 Нм, це буде працювати, хоча світлодіоди мають тенденцію бути більш сильними.

Почекайте, поки він повністю стемніло, а потім вимкніть всі вогні в кімнаті, але ультрафіолетове світло. Світіння занадто слабка, щоб бути поміченими, коли інших джерел світла освітлюють кімнату.

Пам'ятайте, що є багато інших substanced, які світяться унтер ультрафіолетового світла. Сеча світиться жовтий або зелений неон і вам все одно доведеться понюхати пляма, щоб бути впевненим, що це сеча.

См. детальні інструкції та додаткову інформацію у цей переглядайте вибрані статті.

+689
dalizhang 12 серп. 2018 р., 08:23:28

Кішки повинні отримати свою вологу з своєї їжі. Дієта з сухого корму може призвести до циститу у жінок і гірше забитий чоловік. Кішки не люблять пити воду з миски, хоча вони будуть, коли вони отримують достатньо пити. Вона, безумовно, підтримує оптимальний рівень зволоження, якщо вони можуть отримати воду з своєї їжі, а не бути змушені зробити їх водою з чаші.

+684
adhar 29 лист. 2018 р., 19:47:39

Мені потрібна допомога. Нещодавно я закинув своє гекона з-за того, що трапилося зі мною, що залишив мене емоційно засмучені. Мій гекон використав, щоб бути здоровим, але тепер він худий, мружиться, і відмовляється їсти те, що я даю йому. Я не знаю, що вет буде дивитися на нього і я не знаю, якщо він хворий.

Я даю я свіжу воду кожні 2-3 дні і черв'яки кожен день. Іноді він з'їсть, але черв'яки, як правило, в кінцевому підсумку висихає і вмирає. Мій зламаний датчик температури і мені потрібно отримати новий, так що я поняття не маю, яка температура в його клітці.

Мені потрібна допомога. Я відчуваю себе такою винуватою, і я не хочу бути ненавидів на ветеринара або судити. Я підписав ПЕТ форма, щоб піклуватися про нього, і я його провалила.

enter image description here

+679
grahamzibar 24 серп. 2019 р., 20:47:46

Здорові кішки будь-якого віку, ймовірно, хочете грати (давай хочу постійно) і одна форма гри є вистежування і піймання речі, якщо вони рухаються так навіть краще.

Грати це не просто кошеня - це зіграти просто людський дитина річ? Ні, це не так.

+673
pauloz1890 25 черв. 2018 р., 10:35:33

Ми годували двох бродячих кішок близько 2 місяців - чоловіки і жінки. У нас теж є кіт з наших, хто знаходиться в приміщенні більшу частину часу. Самка одна була вагітна, коли ми почали годувати її і від поглядів його, здається, що у неї були кошенята, але ми не знаємо, де і якщо вони навіть вижили. Ми ніколи не бачили їх. Обидва виглядають вони приблизно рік. Зараз ми рухаємося будинку і нам було цікаво, які варіанти доступні для нас. Ми не можемо рухатися самки з кошенятами (якщо вони живі) залежать від неї. Ми взаємно дуже любили один одного. Чоловік виглядає сильним і здоровим, але я не впевнений, чи зможуть вони вижити самостійно. Може хто-небудь інші варіанти?

+664
Satish Kumar 15 жовт. 2014 р., 23:43:04

Схоже, його не часто можна побачити мавп в якості домашніх тварин. Я не впевнений причини, незважаючи на те, що вони повинні бути розумнішими, ніж інші тварини (наприклад, собаки).

Можна мати мавпу в якості домашньої тварини (у США і Великобританії, країн ЄС)? Чи є якісь труднощі з цим?

+623
nd31pr0 24 жовт. 2013 р., 22:38:53

Напевно виглядає грибкової, я люблю Pimafix API для грибкових інфекцій, я використовував його весь час, коли я працював в рибному магазині. Інгредієнти дуже сильний, так що ви скоро побачите поліпшення. Включення підігрівача і, можливо, додавши трохи кухонної солі, теж повинно допомогти. Також тримайте очей на ваших водних свідчення, оброблюваних з допомогою ліків іноді може напартачити з вмістом аміаку, нітритів і nirates.

+598
Novacane 3 черв. 2013 р., 14:47:37

Вона є одним-річний рятувальних Аффенпинчер. Вона має трохи нахабний ставлення, але ми на тренуваннях, щоб зробити нас усіх краще. Ми взяли її на прогулянку, так як ми вперше отримали її без проблем що так коли-небудь.

Вона протягом останніх 12 годин розробив серйозні занепокоєння з приводу проводів або коміром, мають повідець надіти. Ми дали її лікує і винагороджувати хорошу поведінку в точності, як наш інструктор сказав нам. Вона в порядку, коли ми отримуємо тільки про неї, але, щоб отримати його на вона звучить, як ми бити її до смерті з фіксацією комір.

Я знаю, що все підходить правильно і ніяких ознак висипань на місцях. Це так несподівано, я думав, я хотів би запитати вас всіх.

Ми мали її протягом п'яти днів, і лише сьогодні вона почала цю проблему. Спасибі за будь-яку допомогу або напрямок.

+588
brianmck 23 бер. 2014 р., 17:58:30

В сучасну домашню обстановку, і тепло і кондиціонер домашнього кролика будинку повинна бути зручною.

Існує кілька достовірних посилань з посиланням на оптимальних температурних режимах. Цих джерел переважно для виробничих і лабораторних тварин, так що я вирішив не перераховувати їх, але замість цього я узагальненість висновків.

Більшість посилань наводять оптимальної температури в 50-70F (10 - 22С) діапазонів, причому деякі джерела, що дозволяють, як мінімум, як 40Ф (5С) або так високо, як 80F (25Ф) бути прийнятним.

Існує майже загальне визнання того, що температура вище 85Ф (29С) небезпечні для кроликів. При температурі вище 80F додаткового охолодження повинні бути запропоновані, перш 85Ф потрібно. (див. огляди).

Прохолодна, при температурі вище нуля не вважається небезпечним для здорового кролика, у разі необхідності, що дає хороше укриття та харчування надаються. Від 32F або 0С, коли вода замерзає, кролика, який вже встиг стати акліматизувалися і відсутність питної води в якості основного занепокоєння.

Температура впаде набагато нижче або залишатися нижче нуля протягом тривалого періоду, не вимагають додаткового тепла (див. огляди). Як забезпечити тепло для кролика і тримати питну воду.

+570
nirvana74v 28 лист. 2015 р., 16:16:43

Ось кілька загальних думок про роботу з собаками:

 1. Кращі практики для травми-безкоштовне навчання собаки будуть схожі на ті, за травму-безкоштовне навчання для людей:

  • Поступово з плином часу як швидкість і відстань.
  • Вмикайте дні відпочинку в перервах між днів, особливо між вашими важче календарних днів.
 2. Навчіться читати вашу собаку, поки ви бігаєте разом. З мого досвіду, в першій частині бігу, моя собака буде сповнена енергії і хочете, щоб бути в лідерах. У другій частині вона буде хотіти бути поруч зі мною. Якщо ми будемо продовжувати, є ще третій етап, коли вона почне відставати. Я схильний зупинити її в середині другої фази, коли вона ще є газ в баку. Цілком можливо, що собаки мають одних предків потрібно приховувати слабкості або пошкодження їх пакетів. Я не знаю. У будь-якому випадку я радий зупинку раніше або, принаймні, зупинитися, щоб відпочити під тінистим деревом в середині пробіжки.

 3. Майте на увазі, що люди-це однозначно добре розвивалися на витривалість біг. Собаки не. Вони мають важкий час, регулюючи їх температуру. Вони не можуть пітніти і, як усім відомо, дихання та їх хода пов'язані один з одним. http://en.wikipedia.org/wiki/Endurance_running_hypothesis

+521
barrywardell 1 лют. 2016 р., 19:39:27

Голуб в моєму районі пошкодив своє крило. (Див. малюнок нижче). Я хотів би відвезти її до ветеринара і подивитися, якщо вони можуть лікувати її. Якщо я спробую спіймати її в клітку або сітку, вона буде відчайдушно намагатися бігти, ляскаючи крилами, як природний інстинкт. В процесі, вона може нашкодити собі ще більше, і є ризик, що крило стає повністю зірвані.

Голуб регулярно приходить на мій балкон, щоб з'їсти птицю їжею (насіння, продовольче зерно і т. д.) і пити воду з миски, що мені там місце. Зазвичай вона приходить одна, але досить часто приходить у групу приблизно З 10 іншими голубами. Таким чином, голуб-це не зовсім мій "коханий", але я не незнайомець небудь.

Я можу що-небудь зробити, щоб допомогти їй?

Pigeon

+471
Rodney Clark 17 груд. 2013 р., 20:12:28

Мої кішки майже рік і я ве було близько 8-9 місяців. Я став помічати за добрий місяць зараз, що обидва вони користуються в обнімку в туалет та ванну кімнату. Так, туалетна кімната окрема і на протилежний кінець коридору до туалету.

Я буду зовсім тупити тут - коли я йду в туалет, щоб зробити мої речі, мої кішки завжди передбачає на мене, відкриваючи двері, щоб потрапити всередину і ходити навколо моїх ніг і стрибати на моїх колінах. Вони виглядають більш радісними, ніж зазвичай. Вони стрибають в бік моєї руки для обіймів, вони облизували пальці, кусати їх граючись і т. д. Я думав, що це було щось робити з дверима закривається - як я прочитав багато інших питань, паніка кішок', коли двері скрізь закриті! - але виявилося, що це робить ніякої різниці. Я одного разу зайшов, не закривши двері, і те ж саме сталося.

Те ж саме відбувалося у ванній, коли наприклад я чистив зуби, мити руки, або що-небудь ще. Вони ходили навколо моєї ноги і робити все, що згадувалося раніше.

Вони ніколи не зробити це у будь-якої іншої кімнати. Вони явно стирчать їхні голови на деякий головного болю, але це триває кілька секунд. У туалетній кімнаті і ванній кімнаті він може тривати протягом півгодини.

Є що-небудь дивне про це? Або це щось зовсім добре?

+458
Edward Luhende 3 черв. 2011 р., 20:45:34

Важко сказати остаточно, що ваша собака буде робити з найкращим, але, як правило, якщо вам потрібно внести значні зміни в навколишньому середовищі, малювання це не допоможе і може навіть зашкодити, так як туди і назад користі для собаки. Найкращий варіант-зробити новий будинок в якості позитивного місця, як це можливо. Переконайтеся, що ви робити деякі вправи (наприклад, сидячій/перебування навчання, нагадаємо, навчання, будь-яких вивертів, які ви могли б навчив), використовуючи нагороди лікувати, і брати їх на прогулянку по околицях, в ідеалі змусити їх неабияк набридли. Отримувати їх тренування і стимуляції їх морально допоможе згладити перехід.

+457
MashaEdu Abdiyev 18 черв. 2019 р., 02:22:01

Важко сказати, тому що не багато дослідження проводяться з кішками. Люди в ментальну нитка зайнятися перевіркою власних і виявивши, що тільки деякі кішки буде визнати оптичні ілюзії.

Одна проблема полягає в тому, що деякі кішки (як у мене) просто подобається, що папір робить, коли його звивини і сльози. Якщо я покладу чистий аркуш паперу вниз, вони будуть діяти аналогічно. Принаймні до того моменту, коли вони починають подрібнення паперу.

Важливо також зазначити, як очі кішки відрізняються від наших, тому вони сприймають ілюзій по-різному. Зверніть увагу, як їх очі не зовсім поміщається одна їхні обличчя, як людські очі. Що дає їм 10% більш широке периферійний зір порівняно з людьми.

Wired.com має досить акуратний пояснення про те, як котяче око роботи. В основному вони більше прут клітин в їх очах, що робить їх більш сприйнятливими до світла, що дозволяє їм бачити в темноті краще. Вони також оновити швидше, що дає їм краще виявлення руху. Недоліком є те, що вони "розмиті" відчуття кольору.

Собаки і кішки були раніше думати, щоб бути дальтонік, але насправді це більше схоже на майже червоний/зелений дальтонізм. Я кажу майже, тому що вони можуть бачити червоний/зелений колір, просто синій/жовтий колір сильніше.

Зрештою, ваше припущення, ймовірно, так само добре, як ніхто. Поки невелике дослідження зроблено на ньому, це буде просто купа здогадів.

+448
Pranit 10 черв. 2014 р., 08:44:20

У мене 12 тиждень старий цуценя добермана візьму його звідти кожні 30 хвилин ми навіть встановити таймер. Він йде кожен раз, коли він зовні, але він все одно пісяє в будинку. Я не дозволю йому думати поодинці, так і він не показує ніяких ознак, як нюхають або кружляють. Я поняття не маю, що з цим робити, якщо я навіть не можу сказати, що він піде. Схоже, що він просто хоче пописати, коли йому заманеться. Він був створений і буде спати всю ніч з абсолютно ніяких проблем, навіть не пікнув, так що я знаю, що це не його сечовий міхур. Будь-яка допомога буде оцінили.

+445
Pradeep Alhan 12 лист. 2019 р., 18:40:40

один з моїх 4-місячних кошенят має дуже погану звичку какати поза ящик для сміття, але пісяє в нього. Я не знаю, чому він це робить, я тримаю в коробках незайманих і він використовував ящик для сміття(Ес) кілька разів як какає і пісяє, але потім раптом як настрій жінки (без образ, дами!) він просто вирішив покакати нестандартно, незважаючи на відсутність єдиного грудку Пі або ка в ньому.

Я намагалася припиняти таке ставлення, вибираючи його какашки і класти його у коробку, а потім обережно поклавши його в ньому, щоб потім обережно візьміть лапу і витягнути на пісок, щоб покрити какашками в надії його "з натяком", але він просто дивиться і хоче повернутися з нього, як ніби це була сама дивна річ на світі.

Я ретельно чистити плями він накакав в, переніс коробку до нього, але він буквально паскудить на протилежній стороні кімнати (ванна кімната), то.

Я також сумніваюся, що це сміття, бо як я вже сказав, він використовував litterboxes багато разів і раніше, але раптом він просто відповідає: "Ні, я зроблю це"

Він також був у ветклініку і проблем зі здоров'ям не виявлено. Він і його брат за кастрацію через місяць або два, сподіваюся, що може приборкати цю погану звичку, але я, чесно кажучи, не впевнений, що це буде.

Хто-небудь мав схожі проблеми з їх кошеням і як ти це виправив?

+414
Madocsa Serfozo 11 жовт. 2011 р., 19:40:02

У нас є 6-річний кіт, до якого ми намагалися, так як він був трохи, щоб дати ласощі, але в підсумку він завжди ковтаючи їх цілком і кинути на деякий час.

Ми пробували різні бренди і різні ласощі, але історія завжди одна, з'їж їх всі і кинути кілька хвилин пізніше.

Чи є спосіб, щоб змусити його жувати лікує, а не просто проковтнути їх? Він їсть тільки сухий корм і він розуміє, що треба жувати, але не.

+413
bakino4ka 20 бер. 2012 р., 19:08:23

Цихліди, як правило, агресивні , ангели зазвичай не так багато, як інші. Отримавши ще кілька ангелів повинні допомогти ; тоді одна риба не завжди у рамку.

+410
10 6 лют. 2018 р., 01:39:53

Моя щур веде себе дивно, відкриваючи рот і відтягуючи вуха. Є товсті, слиз-як рідина тече з її рота.

Що б це могло бути, і як я можу їй допомогти?

+388
boogy 16 жовт. 2014 р., 10:56:09

Кролики виділяють два типи послід, звичайні фекальні відходи, які висушують гранули (фекальні пелети) і cecotropes, які не є фекалії і форма вологий винограду, як грона. Cecotropes це легкозасвоюваний сіно/корм гранули для кроликів, щоб поїсти і подальшого переварювання.

Кроликів травна система має два етапи.

 • Кролик потребує значної частки сіно та/або трава в їх раціоні. Цей тип грубої їжі важко переварити в будь-якому кишок тварин, а кролик кишка вузькоспеціалізовані, щоб процес цей в сліпу кишку. Тут волокна частково перетравлюються і кролик виділяє це частково перероблені волокна в якості спеціалізованого коржі називають cecotrope.

 • Тоді кролик їсть cecotrope і поживні речовини, які були замкнені всередині (майже неудобоваримое) сіна або трави поглинаються кролика кишки. Цей легкозасвоюваний питанні легше обробляти другий раз. Будь-які відходи, які утворюються шляхом розкладання cecotrope був висланий як зазвичай, непродовольчими фекалії, як будь-які продукти, продукти відходів в раціоні кролика, який легше засвоюється).

 • Кролика зазвичай харчуються їх cecotropes ніч, який є, чому деякі власники не можуть бачити, що вони роблять це.

 • Cecotropes є хорошим джерелом поживних речовин: вітамінів, жирних кислот і протеїну для кроликів (1). Насправді, кролики не можуть вижити без них.

Покопатися в какашки

Сліпої кишки містить дике вариво з грибів і бактерій, які є нормальними і корисними для кролика. Насправді, кролик не може жити без них, оскільки слепокішечние флора виробляє необхідні поживні речовини (наприклад, жирні кислоти та вітаміни), що кролик не може виробляти сама по собі.

Там більш докладно про це в цьому пості тут Чому додаючи сіно для кролика дієта важлива?


Посилання:

Сан-Дієго Будинок Кролик Суспільство
Сан-Дієго ч. sandiegorabbits.org

Кролик живлення: що потрібно знати
Університет Каліфорнії
Сільське господарство і природні ресурси в форматі PDF

Кролик Догляд
Дрібних Ссавців Серії Здоров'я
Сьюзан Браун, ДВМ
VeterinaryPartner.com


Тхорів, кроликів і гризунів: клінічної медицини та хірургії
Книга Кетрін Quesenberry, Джеймс У. Карпентер ИСБН-9781416066217 (1) Ця книга дасть дуже докладно про білок та інші поживні переваги cecotropes.

+373
falnyr 4 трав. 2014 р., 07:31:20

@Oldcat є правильним. В дикій природі, дикі кішки, як леопард дбає і вчить своїх дитинчат полювати; коли дитинчата досягають певного віку, мати змусить дитинчат залишити. Коли мати знову вагітна другим партію ведмежат, вона буде атакувати її потомства від будь-якого з її дитинчат з її попередніх приплодів і розглядати їх як загрозу.

На відміну від людей, де ми всі визнаємо, від нашої сім'ї, кішки немає, і це їх природний інстинкт, щоб захистити своє справжнє народження, так як вони вовченя/кошеня має запах їх матері. Кошенята/левенята, які покинули свою матір за певний період часу, і повернення не буде сліду, що їх мати regconize, таким чином, прийматися не будуть.

+343
Iftekharul Alam 19 трав. 2015 р., 04:28:02

Моя собака стає старше, але коли він вважається старшим?

Я знаю, що людський 1 рік прирівнюється до 7 собачих років.

+287
Byron Rode 26 вер. 2014 р., 19:19:25

Я хотів бути дуже обережним і не перестаратися. Якщо ваші цуценята були виключно у приміщенні, їх хутро відрізняється від зовнішнього собака. За межами собаки жирніше хутро для захисту від вологи і вони поступово звикають до більш низьких температурах.

Ви повинні принаймні поставити невелику намет для всіх трьох в купу разом на ніч для тепла. Що також зміцнює зв'язок між вами. Покласти ізоляційний мат або товсте ковдру на землі, так що ваші собаки не сплять на холодній підлозі.

Візьміть один або два старих рушники з вами, якщо ви очікуєте, що ваші собаки промокнеш наскрізь. Переконайтеся, нижньої частини спини і живота як можна сухішою, коли ви відпочиваєте. Якщо собака вигинає спину і робить горб, повернутися додому і звернутися до ветеринара, щоб виключити інфекцію нирок або сечового міхура.

Обидві німецькі shepards з бордер-коллі мають досить довгий хутро, щоб вижити при таких температурах, але якщо ваші собаки, тремтячи, розглянути відступає в, як правило, протягом години або двох, щоб зігрітися. Пальто собаки (як нерозумно, як вони можуть виглядати) - це хороший спосіб, щоб тримати вашу собаку теплою і сухою, але не повинно бути для цих порід. У гіршому випадку, скоротила свою подорож.

+280
maryca 2 серп. 2010 р., 13:07:06

Практично всі процедури блошиний ринок для домашніх тварин токсичні точно так само, як кава і шоколад для людей: досить висока кількість може викликати проблеми.

Якщо проблеми зі здоров'ям дійсно проблеми, ви можете захотіти поглянути на кізельгур для бліх цілей.

Що таке трепел?

Диатомовая земля складається з скам'янілих останків діатомей, тип жорсткого-диатомитовых водоростей. Він використовується в якості фільтрації допомоги, м'який абразив в продуктах, включаючи зубну пасту, механічні інсектицидами, абсорбент для рідин, матовий агент для покриттів, армуючого наповнювача при виробництві пластмас і гуми, анти-блок в пластмасові плівки, пористі підкладки для хімічних каталізаторів, наповнювачів для котячих туалетів, активатор згортання крові досліджень, стабілізуючий компонент динаміту, і теплоізолятора.

Як це працює

Бліх та інших комах за допомогою екзоскелету (жорсткий Shell) чутливі до скла-гострими краями мікроскопічних діатомових водоростей. Осколки кремнезему прорубати воскової поверхні екзоскелету, ефективно висихання шило на мило, що приводить до загибелі цих видах комах і їх личинок.

Джерело

Тому що де-це не отрута або токсин, комахи не можуть створити імунітет до нього. Крім того, він не знижує в потенції: як-Де, як і раніше присутня, воно є настільки ж ефективним, як, коли ви вперше застосували його.

Проблеми безпеки

Якщо ви отримуєте їжі де, воно повністю безпечно для того щоб торкнутися і з'їсти (насправді, він широко використовується для боротьби з шкідниками продовольчих культур, призначені для людей, так що є шанс, що ви їли за останній час). Однак, це не добре, щоб вдихнути.

Якщо це називається 100% де, він, ймовірно, містить отруйні присадки, що ваш вихованець не повинен мати. Якщо на етикетці написано "не використовувати на їжу", то не використовувати його на вашого вихованця. Ви, ймовірно, потрібно шукати натуральне продовольчого магазину або особливий замовлення онлайн.

Більш детальна інформація: http://www.fleacontrolbook.com/naturalfleacontrol/diatomaceous-earth-the-a-miracle-cure-for-flea-control/

+261
Jawwad 3 квіт. 2013 р., 10:20:30

Як далеко може передкрилки загородки бути розмічені і досі благополучно містити маленьку собаку - саме пудель?

Є виміри, які я міг би прийняти її, щоб з'ясувати інтервал?

+218
anu 24 лип. 2011 р., 07:41:33

Я ловлю мій кіт облизував вікна і нещодавно деякі стіни. Сумнівним перевагою є те, що нижня половина мого вікна не туман, але чому вона це робить? Це шкідливо для маленької істоти? Я повинен відбити її зробити це, і якщо так, то як?

+172
user6118468 11 лип. 2011 р., 03:10:19

Ім'я цієї проблеми - "Цицеро". Найчастіше кішки тягнуться до вовни або ковдри, але у мене є той, хто любить гризти пластикові (у нього більше немає зубів, тому він просто нього Десна).

Пайка може бути результатом медичної проблеми (пухлини головного мозку, Фів, харчової дисбаланс, психічні проблеми, як примус і т. д.), Тому ви повинні отримати вашу кішку перевірили на ветеринара, якщо ви ще цього не зробили.

Як тільки медичні проблеми виключені, процедури для пайки, як правило,

 1. Видалити матеріал (якомога більше)

 2. Зробити матеріал неїстівні (гіркі спреї, які не працюють у вашому випадку)

 3. Забезпечують стимуляцію (це може бути викликано нудьгою) з великою кількістю інтерактивні ігри

 4. Забезпечити безпечний жувальна альтернатив (яловки, іграшки, сирі курячі шиї і т. д.)

 5. Видалити або зменшити які-небудь фактори навколишнього середовища, які можуть викликати стрес.

Я не знав ні про які проблеми конкретно від піку з папером, але загальні ризики піку, що матеріал може створити закупорки в його травну систему і вимагають хірургічного втручання, щоб виправити. Крім того, якщо паперовий матеріал має скоби, що може бути додаткова небезпека.

Я визнаю, що деякі жорсткі пластикові елементи ми просто нехай мисливець гризти, тому що ми знаємо, що він ніяк не може зробити досить ушкоджень, щоб змушувати будь-яку його частину, щоб бути проковтнутої, але це унікальна ситуація. Кожен раз, коли кішка ковтає не-харчовий продукт, який ви повинні задуматися і спробувати виправити ситуацію.

+171
L Kramme 21 вер. 2016 р., 09:56:49

Догляд надає заспокійливий ефект на дітей і кошенят. Ось чому наші діти харчуються на соску, навіть якщо там немає молока, витікаючого від нього. Ваші кошенята зробити подібну річ.

Соски у кішки все в одному місці і коли медсестра кошенят, він кладе їх всі разом в компактний пакет. Тіло контакту і тепло почувається добре для них, тому вони намагаються відтворити відчуття без матері.

У мене була кішка годує на ковдрах і (чоловік) собака раніше. Деякі стають незалежна рано і їжу, інші потребують контакт трохи довше.

+127
Mcnana 22 серп. 2017 р., 19:22:31

Не могли б ви надати більш детальну інформацію щодо поведінки, ви намагаєтеся поліпшити або зміцнити

+90
Pibafino 1 бер. 2017 р., 07:19:55

Насамперед переконайтеся, що ви берете свою кішку на невеликі поїздки у вашому автомобілі, так що вона звикає до нього. Почати його з поїздки в протягом декількох хвилин, а потім повернутися додому. Це, щоб показати вашу кішку, що нічого поганого не відбувається і для неї, щоб звикнути до ситуації.

Краще всього використовувати досить маленький носій для вашої кішки. Кішки відчувають себе більш комфортно в невеликих приміщеннях. Вам потрібно покласти рушник в перенесенні і краще, якщо ви використовуєте один, на якому кіт лежить на. Якщо рушник пахне їй, що вона буде відчувати себе як вдома.

Перш ніж брати кота для довгої їзди, ви, ймовірно, намагаються обмежити годування і пити відразу перед від'їздом, так що ваша кішка може піти на якийсь час, перш ніж вона потребує усунення.

Ви повинні принести їжу та воду, якщо поїздка довга. Вона, напевно, не з'їсть, але спробувати змусити її випити трохи під час їзди.

Я не думаю, що вона зможе спати під час їзди, але вона, сподіваюся, зможе трохи розслабитися.

+87
Adam Gurley 14 трав. 2010 р., 14:33:01

Кішки, як правило, повинні бути дірки. Кращий спосіб я знайшов для боротьби з кішкою-це питати дозволу і чекати відповіді. Іноді я ігнорую відповідь, але я роблю це на свій страх і ризик.

Наведу приклад, коли я жила вдома, у нас був задерикуватий смокінг кішка, яка часто січеться на собак і все, що вийшло у дворі. Мій брат завжди хотів погіршувати його. Він хотів схопити його за хвіст і утримувати його (не тягне на це, просто тримаючи в руках), він почекав, поки він мився і потім доторкнутися до нього там, і там був не раз, де він стрибнув кіт, коли він йшов по коридору і сказав, що він не міг пройти повз без пароля. Більше ніж один раз, ми б побачили його бігти задом наперед, кричав з кішкою, тягнучи за собою і його кігті, цеплявшиеся за його носком або щиколотки. Тепер він виходить зі свого шляху, щоб кусати і дряпати мій брат, навіть коли неспровоковано. Він хотів злазити з мого ліжка і йди в мою кімнату братів знудить.

Я з іншого боку завжди покласти руку і руку (пізніше я дізнався, що вертикальний важіль імітувати піднятим хвостом, яка, гостинно вітаючись з кішкою) і хай прийде до мене. Тоді я почухав частини йому сподобався, і коли він дав мені якийсь знак, що він зробив, я б зовсім. Я також зробив мою кімнату закрита для мого брата. Йому не дозволяли визнати кішкою існувала, коли він був у моїй кімнаті. Як наслідок, коли він і мій брат билися, він побіжить крізь щілину в моїй двері і обертаюся, дивлячись на мого брата, видали його. Мені довелося бити його в два рази за ігнорування правил.

В основному, це процес. Якщо ви шукайте підказки від свого кота за те, що він хоче, а потім його дотримуватися, він почне пропонувати вам ті знаки, такі ж, як він буде нявкати, щоб отримати їжу, яку ви їсте, або прибіжить, коли він чує зможете відкрити. З іншого боку, якщо ти не слухаєш їх, він перестане показувати їх і просто почати атакувати.

Кожен кіт індивідуальний, і ви можете розробити свої власні знаки. Проте, ознаки мій кіт дає мені жалібно нявкає, що попередження, наклавши лапу на руці я чешу йому більш серйозне попередження. Нарешті, йому можуть несподівано мою руку або мене щипати. Однак, її більше подобається грати кусаються, так як не пошкодити шкіру. Я не зовсім правильно це, якщо він стає занадто захоплені. Якщо він дійсно несе вниз, я піп його дупу і почати плескати в долоні мої руки, щоб переслідувати його, але тому, що я слухаю його, я тільки зробив це один раз або двічі в житті.

Ви можете не побачити будь-яких ознак спочатку, але якщо ви продовжуєте їх шукати, постійно питати дозволу і чекати відповіді, вони будуть розвиватися і ви почнете впізнавати їх. Удачі.

+74
Frank Ochere 10 черв. 2010 р., 03:57:17

У мене є суміш з бордер-коллі, Австралійська вівчарка. Нещодавно ми переїхали в заміський будинок і тепер у нього є 24/7 доступ до великої зелені поля і майже 24/7 увагу людини. Щаслива собака. Але я турбуюся про його походах за його межами за свою любов грати. Схоже, навіть коли утомився він просто продовжує знаходити речі робити, бігати, ловити, кора. Це нормально? Або я повинен ставити якісь межі? Інші мої собаки не те що з розуму, і я ніколи не було, що переживати з ними, навіть якщо вони мають ті ж переваги.

+47
koss1985 2 бер. 2013 р., 10:46:20

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil