Мені потрібно обрізати мої морські свинки кігті?

Я вже відповідав на це питання, як порада для інших. У мене була морська свинка підстрижені пазурі на ветеринарів кілька років тому, але з тих пір я знайшов простий спосіб, а свиня моя молодша ', який становить не менше чотирьох років ніколи не потребував його підстрижені пазурі.

+267
user1482710 1 квіт. 2015 р., 02:35:28
34 відповідей

Єдине, що допоможе-це купання вашої кішки. Деякі люди сходять з розуму з цього приводу, але я купаю свою кішку кілька разів на рік. Він критий і відкритий кіт. Він любить повалятися в бруді, і велику частину часу він очищає його, але іноді він просто брудний і облізлий дивлячись. Або тоді, коли він линяти, хороша ванна допоможе йому неймовірно. Він не тільки отримаєте масу її волосся, він також, здається, щоб викликати інший волос, який починає розв'язатися, щоб йти вперед і відпустити швидше. Отак більшість з неї пішло все відразу, замість того, щоб пролити трохи тут і там протягом тижня. Нарешті, у ванній також буде імітувати грумінгу вашої кішки, який в подальшому допоможе позбутися від небажаних волосся.

Що стосується самої ванни, я не знаю, як ви впевнені, але це не так вже важливо. Ключ PrEP і крутійство. Я підготую протягом року випадково носить мого кота у ванній. З водою або вимкнений, це не має значення. Він просто робить їх зручними при установці. Якщо вони хочуть вниз, це нормально, посадили їх і дозволити їм втекти. У день ванну поставити собі пару рушників і шампунь на край ванни. Отримати воду доводять до правильної температури і, переважно, ви будете мати розпилювач шланг, а пластиковий напій чашки майже так само добре. Помічник стане в нагоді.

Віднести кішку в ванну і хто-то або сам закрив двері упаковують вологе, розлютив кота отримує від вас. Як ви ближче до води, вони починають панікувати і хочу вийти. Цей момент є критичним. Не намагайтеся тягнути кота подалі від вашого тіла і змусити його у ванну, вам потрібно переливання крові. Замість цього, нехай кішка вниз природним чином. Він почне перекладати ноги під себе, щоб тікати, а не в твою плоть. Нехай ваші руки ковзають під пахвами, то "наскоком" його і швидко на підлогу ванної. Звичайно, адже я була всього одна кішка і він не гігант фігньою, але як тільки його ноги на дно ванни, він ніколи не намагався видерти мені. Він може спробувати втекти або вистрибнути, але не видряпати. Я тримаю одну руку на його лопатки і ополіскувач і мило з іншими. Я можу його купати і промивати протягом 5 хвилин. Думається боротися з нього.

Після того, як він купався і промивати, сушити його-це ще один важливий крок (важливо, якщо ви не хочете, щоб надертися). Не намагайтеся взяти його на руки і сповивати його, як немовля. Я колись був членом сім'ї, хочете зробити це для бідних шпаклівка-ТАТ. Я сказав їм, й вони втратили плече, коли вони не слухали. Вони все ще хочуть піти. Замість цього, запустіть руки від шиї до хвоста, squeegeeing ним, поки його ноги все ще на підлозі у ванній. Потім кинути рушник на все тіло, і пух йому висохнути. У той час як він покритий, виконавши наскок подмышка з ванни на підлогу у ванній кімнаті. Ви, напевно, можете скористатися ще одним рушником і знову промазати його. Після цього, відкрийте двері у ванну і встати назад. Він подбає про решту. Приготуйтеся бути надулася на деякий час, але з іншого боку, він пахне як дитячий шампунь або Піна Колада (Фурминатор шампунь) вже майже тиждень.

Як тільки він повністю сухий, я б пішов з кількох коротких сесій за допомогою інструменту Фурминатор deshedding. Я використовую його на мій раз у кілька тижнів і газу величезна кількість волосся. Оголошення каже, що використовуючи його один раз в тиждень знижує линьку на 90%. Він дійсно любить його, якщо я роблю це легко і навіть зашкалює, щоб отримати живіт і підборіддя зробити. Я повинен використовувати трохи більше тиску, ніж він хоче зробити дійсно хорошу роботу, так короткому світловому сесій на регулярній основі, ймовірно, краще. Удачі.

+998
infinitesteps 03 февр. '09 в 4:24

Часто з кішками ви повинні прийняти "трохи на стратегію часу", як багато кішки не люблять бути стриманим або, грубо кажучи, утримується. Чистячі залежно від того, який спосіб ви використовуєте почати пестячи і прославляючи їх, щоб отримати їх послуги, а тільки потім протерти їх кілька разів. Після цього вихованця, хваліть їх більше і давати їх кішці ласощі. Ви хочете, щоб зв'язати ваш обробка та чищення їх як позитивний досвід.

Повторіть це кілька разів, і ваша кішка повинна бути чистою.

Тепла вода на паперовий рушник-це один із способів. Використовуйте теплу воду, так це не великий шок для кішки.

Вони продають попередньо зволожені серветки кішки, а також. Люди використовують дитини теж серветки, які є менш дорогими. Не використовуйте "дезінфікуючі серветки", так як вони мають агресивні хімікати і анти-бактерії, яка не тестується на кішках.

Деякі кішки терпіти ванни. Просто переконайтеся, що вода приємна і тепла (але не занадто гарячі), а якщо купати дитину.

+995
adamtheray 12 серп. 2015 р., 03:42:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є самотня золота рибка, комета, довжиною близько 10 см від кінчика до хвоста. Я хочу купити другу рибу і мені цікаво про розмір.

Це ОК, щоб ввести набагато менший золота рибка, або, може бути, три невеликих рибки; тому вони мало захищені групи, а не непарна кількість,я не хочу їм залишитися. Чи це краще, щоб отримати риба схожа на існуючу рибу?

Я шукаю деякі поради експертів.

Не звертаючи уваги на розмір ставка, що загальні керівні принципи, що стосуються підбору риби, як це зробити?

Чи є небезпека, менші рибки можуть з'їсти велику золоту рибку?

редагувати

Я хочу знати про комбінаційної золота рибка (в цьому випадку комети), на противагу тому, що буде чи не буде вписуватися в мій ставок. Розміри мої горщики були виховані в коментарях, але це не відповідає на моє запитання про сумісності риб з урахуванням величини (в даному випадку, комет).

правка 2

Я вже розслідує ставків протягом останніх 4 років. Тим часом мої сусіди дали мені свою золоту рибку. Я хотів дізнатися про риб, до покупки великий ставок з рибою.

+989
Mainmeister 8 лют. 2017 р., 16:13:52

Наша старша кішка, Орла, завжди був альфа-королевою. Вона наполягає на насыщаетесь по-перше, претендує на домінуюче положення в ліжку вночі (прямо між моїм дружина і я, в середині ліжка), і чітко визначила свою позицію з приводу двох кішок ми врятували після порятунку її.

Тим не менш, у нас було несподіване порятунок напередодні Нового року, як я знайшов бездомну, хто потребував медичної допомоги. Вона була настільки доброзичливі, що ми завели захопитися тримати її (я не дуже складно продати!), і тепер у нас 4 кішки.

Новітній, Лілі, дуже доброзичливий, товариський, і... наполегливою. Насправді, вона наочно демонструє деякі Альфа-поведінка.

Поки вона не показує будь-яких харчових агресивність, вона вимагає ще більш домінуюче положення в ліжку (на подушці в узголів'я ліжка, між моєю дружиною і я), і вона бере участь у домінування грати з двома іншими, не домінантною кішки.

Крім того, вона постійно кидає виклик старим котом, за нею ганяється, ганяється за нею, коли вона виявиться занадто близько до неї, і т. д..

Наш старший не обробляє це добре. Вона стала помітно нервувати, загалом, і повернулася до шиплячим будь-який час чоловік, наш третій кіт (км), сідає поруч з нею (це було звичайною поведінкою протягом першого року після того, як ми представили його, але врешті-решт зупинився). Ще гірше, миль тепер показує ознаки поведінка домінування, спрямованих на орла (але не на Лілі). Якщо Орла застрибує на ліжко, і милі вже на ліжку, він часто нападе на неї і взяти зачинити лапою. Орла зазвичай реагують на шипіння, і скачіть тому з ліжка.

Все це, схоже, почав кілька місяців після того, як ми привезли Лілі, так що моє припущення, що це пов'язано з проблемою домінування. Орла, здається, в цілому менш впевнено навколо інші кішки, ніж вона була, і це є руйнівним в рази (особливо, коли ми прокинулися в середині ночі на шипіння кішки зарядки на нашу ліжко).

Є все, що я можу зробити, щоб допомогти принести мир між нашими 4 кішками?

+987
Sheshen Lim Leongson 6 вер. 2015 р., 15:21:09

Швидше за все це просто ковтунів. Вони можуть бути викликані чесати в цій галузі, і може бути посилено, якщо шерсть собаки стає мокрою, коли вона виходить на вулицю. Як тільки вони почали, вони, як правило, швидко ростуть, тому ви повинні піклуватися про них, або ви будете в кінцевому підсумку з короткошерстной собаки!

Ви можете розірвати їх на частини, потягнувши обидві сторони від них. Зроби так, щоб ти не вириваючи з собачої шкіри, який їй не подобається. Якщо тягнути паралельно шкіри собаки, вони майже не відчуєш його. Повторіть з шматочками мата, поки вони всі досить маленькі.

Як тільки вони розлучилися трохи, користуватися фурминатором, щоб вивезти великі грудки, потім прочесати місцевість, щоб вивезти залишилися ковтуни. Переконайтеся, що ви отримуєте право вниз на шкіру в якості зв'язок можуть почати їсти форма (і навіть гірше, тому що клубок буде тягнути на шкіру, що може зробити собаку більше нуля).

Вам необхідно регулярно вичісувати собаку, щоб тримати їх знову формувати. Це легше, якщо ви робите це, коли її шерсть сухий. Завжди чистіть нею шерсть перед купанням її, в іншому випадку ви будете робити будь-які ковтуни гірше. Використання кондиціонера під час купання вона може допомогти ... я знайшов його ефективним на деяких собак, але марно на інших.

+956
ELTASIB 19 бер. 2017 р., 15:20:05

На какає що може бути з-за незмінного стресу він, маючи дітей залишитися на кілька днів. Звичайно, мурчит і стрибає все навколо, ймовірно, що зачіпають його інтереси. Вчить дітей шанувати простір кішки-це найкраще, що ви могли для нього зробити. Тому що навіть якщо ви покласти вашу кішку в іншій кімнаті, він усе ще відчуватиме, що його територія зменшилася з-за дітей. Хоча це може його заспокоїти. І прилад флотирования краще видалити його, якщо він був у вашому басейні. Якщо це в їхніх басейн просто спробуйте, щоб не дозволити вашій кішці шлях, щоб прийти і побачити його.

+953
stevebasford 1 лип. 2016 р., 02:34:44

Мій кіт має цю інфекцію і, коли він бачить їжу, він піде на це (він не відмовляється від ідеї ), але він намагається його запах, а потім нічого .. він вже 4 дні до сих пір .. хто-небудь сказати мені, що робити т зробити це через цей період, поки інфекція і антибіотик природно кінець і вам, щоб бути ефективним .. і ще якісь способи змусити його з'їсти або зробити його чистити ніс

+927
TEXHAD30P 29 серп. 2017 р., 16:52:08

Ти знаєш, що у неї була травма під час ходьби, або ти просто вгадав, що може бути справа?

Якщо ви впевнені, що це невелика травма, я б перевірити, щоб переконатися, що ніхто з її зубів або ясен болять. Якщо ні, я думаю, можна просто дотримуватися протягом декількох днів, щоб переконатися, що це зцілення про те, як швидко, як ви очікували б аналогічна рана на власному тілі. Якщо зуби або ясна болять, або рана не загоюється, напевно ветеринар.

Якщо ви не знаєте, що це таке, і можна зв'язатись з власником, запитайте їх, якщо вони бачили цю проблему раніше. За все, що я можу сказати по фото, це може бути алергічна реакція, що собака свербить. Власник може бути в змозі сказати вам, як це лікувати.

В іншому випадку, я б взяв собаку до ветеринара на наступний день вони відкриті.

+926
Jayesh Badwaik 25 вер. 2018 р., 15:36:47

Є багато змінних при виборі тунель. Конкретні форми в 8,10 & 12 дюймів розміри можна знайти в вашому місцевому магазині будівельних товарів близько 5$. Купити один з кожного і принести його додому для суду. Ми використовуємо їх багато з кроликами , але вони працюють добре для кішки.

Вони легко отримати, повертає легко, і якщо ви любите їх, вони коштують недорого і замінити. Вони в минулому добре і навіть при інтенсивному використанні вони останні роки.

+886
lovipomidorku 26 жовт. 2015 р., 03:19:43

Я пропоную вам зберегти Garfy в приміщенні на кілька днів. Також закрити всі шляхи входу тебю використовує, щоб потрапити в будинок. Навіть якщо він робить, змусити його або намагаються налякати його. Тварини зазвичай перестань повторювати діяння, коли вони більше не знаходять ніяких переваг для них. Якщо тебю не можете отримати їжу, компанію або розваги він знаходить у своєму домі, в кінці кінців він перестане приходити. Це займе кілька днів або тижнів, в залежності від характеру Табі, але скоро його не стане.

+836
Brainy Smurf 3 лют. 2016 р., 16:39:07

Часто, коли ви бачите кроликів по телевізору, вони сидять у клітках з дротяним підлогою. Це, здається, зроблені з половини дюйма тканина обладнання (дроту). Ми знаємо, що з цього питання , що кролики можуть бути ящик для сміття підготовку, так провід нижня клітина не потрібно.

Які переваги та ризики проводу знизу клітка для мого домашнього кролика?

+835
Cremo 7 січ. 2012 р., 18:02:13

Коли я працюю на моєму комп'ютері вдома, я б поклав ноги на стіл з ноутбуком, або клавіатурою на мої стегна. Це залишає гарне місце на моїй талії для пухнастого друга у вітальні зі мною, поки я працюю.

В моєму випадку один-кролик (насправді є дещо, по черзі), але я припускаю, що це те ж саме з кішкою або собакою. Спочатку все нормально, вони відчувають себе комфортніше, і я працюю. Після перших кількох хвилин вони отримують більш розслабленим і почати розтягування (сторони в сторону), через деякий час їх задня сторона сповзаючи з колін. Ми повинні зупинитися на мить, щоб змінити, а потім повернутися до роботи. З моїх колін кроликів (не всі кролики кролики колінах) це, здається, займе близько 20 хвилин, перш ніж ми повинні рухатися.

За звичкою ми, як правило, установки точно так само (особа праворуч). Я думаю, що мені потрібна коляска на моєму офісному кріслі, на задній стороні, щоб відпочити, коли кролик починає напружувати, поки дрімав у мене на колінах. У кого-небудь є рішення для цього питання?

+781
brian d foy 14 черв. 2019 р., 22:32:31

"Відкликаний" - це висновок без доказів. "Агресивний" - це також термін, який не досить докладний у вашому пості, щоб дозволити для клінічної інтерпретації.

Загалом, коли ви вводите нову собаку в будинок, ви не порушуючи статус-кво. Ви можете зробити перехід легше і безпечніше тримати собак роздільно, коли без нагляду, і уникати ситуацій, де такі ресурси, як їжа, вода, іграшки або увага може бути розіграної.

Спільні заходи, як тривалі прогулянки разом поза домом, часто може допомогти собак у формі облігацій на нейтральній території. Так може поїздки в парк собаки, або разом в собачий дитячий сад. Я дуже рекомендую всі ці речі, хоча вони не обов'язково вирішить всі ваші проблеми.

Якщо ви не можете відрізнити соціальна боротьба і серйозна загроза дисплеї, особливо з хуліганом порід, тоді вам потрібно скористатися послугами кваліфікованого поведінкових консультантів, щоб гарантувати, що обидві собаки мають достатніх соціальних навичок і укус інгібування (нарешті) прийшов в робочий розташування. Більшість собак врешті-решт розібратися в собі, але це завжди відповідальність власника, щоб переконатися, що вони роблять це з мінімальним ризиком, і для перенаправлення і окремим собакам, якщо відстань збільшення соціальних сигналів не дотримуються або собака.

+778
Joe Johnson 126 5 лип. 2011 р., 17:33:13

Я волонтер у товариство охорони тварин, і у них є домашня тварина "список бажань", який приймає заявки на конкретну породу. Звичайно, немає ніякої гарантії, терміни, коли ця порода буде доступний; все залежить від того, що надходить через впускний заслінки. Перевірити з притулки у вашому районі, щоб побачити, якщо вони пропонують цю послугу.

Є також багато породи конкретних рятувальних груп, які будуть тягнути породистих тварин (і змішаних) з їх породи від вбити притулки та прийомні них, намагаючись знайти будинки для них. Це, ймовірно, ваш кращий вибір для знаходження конкретної породи. Зробити пошук в інтернеті для них, наприклад "золотий ретривер порятунку", і ви повинні знайти ті, які ближче всього до вас.

Ви також можете пошукати в інтернеті сайти вихованця, як день або Petango. Ви повинні робити це на регулярній основі, тому що собаки можуть бути прийняті досить швидко.

Ви, швидше за все знайти дорослої людини або собаку-підлітка. Існує великий попит на цуценят у притулки, і це досить рідкісне, що послід породистих тварин прийдуть.

+735
Sheryl Pascual 3 лют. 2013 р., 08:55:00

Хитрість полягає в тому, щоб повільно побудувати його, щоб бути в змозі залишатися наодинці довше і більш тривалі періоди часу. Це залишити його в спокої на першого лише 30 секунд, потім 1 хвилину, потім 2 хвилини, 5 хвилин, потім 10 і так далі. Одного разу він успішний на заданому інтервалі послідовно, ви можете збільшити час залишити його у спокої. Це також повинно допомогти з розлуки, як він дізнається, що ти завжди повертаєшся, коли ви залишаєте. Якщо він щось напартачив, поки тебе не буде, то треба повернутися на крок назад або 2 і залишити його в спокої протягом меншого часу, перш ніж збільшуючи час він один.

Ще одна річ ви можете зробити, це надати йому речі, щоб здійснювати свій розум в той час як ви знаходитесь далеко. Деякі люди ховають собачі галети навколо будинку для своїх собак, щоб шукати, а вони пішли...або ви можете заповнити інтерактивні іграшки їжі (як конги, бульбашки, пазли тощо). Є навіть автоматичне витяг іграшка, яка буде кидати тенісний м'ячик для собаки.

+712
Alex Takitani 29 жовт. 2010 р., 03:47:17

У мене 50-60 день вагітна кішка, яка ходить вільно і з дому, але воліє бути за 80% часу, зазвичай вночі, щоб спати. Я читала, що новонародженого кошеняти слід тримати в теплі, і я бачив, як він запропонував використовувати грілку. Конкретно в статті зазначено, що кошенята не будуть готові до температури 70-75 градусів до декількох тижнів.

По-перше, це точний? Я живу в Луїзіані, США, теплий клімат, тому я не впевнений, якщо опалення буде дійсно необхідно.

Я припускаю, що кішки здатні піклуватися про своїх кошенят просто відмінно без допомоги, але статті я читав, здається, диктують зворотне.

Якщо тепло необхідно, і мій кіт хоче їсти кошенят на вулицю, що дуже можливо, я повинен рухатися, і якщо так, то як?

Якщо я беру їх у коробку і носити їх всередину, що б лякати мати?

Крім того, я живу в 3-Трейлер з закритою нижньою спідницею куточок, де кішка, здається, йти в нічний час для безпеки, якщо не всередині, що якщо кошенята були там, де я не можу знайти / дістатися до них, будуть вони добре?

+711
caracal 17 жовт. 2010 р., 18:33:20

У мене 7 місячне кошеня, який любить ходити в наш сад, вона теж починаю вивчати за межами нашого саду. Я не проти неї йдемо в сади на правій стороні наші, але на лівій стороні, моїх сусідів багато собак і я боюся, що вони будуть нападати на мою кішку.

В минулому у мене був кіт, який часто ходив біля саду, і собаки будуть тікати з будинку в сад і починають гавкати на нього. Мені доведеться піднятися на паркан і мій кіт зійшов.

Щоб бути повністю чесним, ці собаки виглядають порочне для мене і я просто переживаю, що мій кошеня буде поруч з цим садом. Сьогодні ми її випустили, і вона майже пішла в бік свого саду, а не з правого боку.

Як я можу зупинити її від цього? Я знаю, що моя попередня кішка зрештою зрозуміла, що не піти в сад з собаками, але я все одно хвилююся.

+710
Uponme 1 січ. 2020 р., 08:23:02

Зрозуміло, що собаки дуже добре підбираю на тон і емоції оточуючих людей, але я цікаво, якщо це те, що є інстинктивним або дізнався, ґрунтуючись на попередньому досвіді.

Я знайшов статтю в Психології сьогодні , що стосується небагато, але це не точно відповісти причину собачого знання. Наприклад, бродячий собака, яка не була в контакті з людиною перш ніж бути в змозі сказати, якщо людина був щасливий чи злий? Чи це те, що домашніх собак забрати через класичний кондиціонер, живучи серед людей?

+707
Tariel 10 лист. 2013 р., 01:36:53

Ви повинні проявляти терпіння і розуміння. Деякі кішки дуже легко розбите серце. Я кажу образно, звичайно. Деякі події залишають глибокі кроки в їх душах, удар може бути не забуто, що впливає на поведінку. Кішки не можуть говорити, у них немає лікарів, які могли б допомогти їм подолати свої проблеми.

Я думаю, що зрада його з перших рук, живучи на вулиці (=майже бомж), хвороби та багато маніпуляцій, що ветеринар зробив з його лікування - всі ці ліво крок у його особистості. Сховавшись під стіл або диван-це свого роду неусвідомлений відповідь.

Ви не повинні турбуватися. Це він. Іноді навіть старі колишні бездомні кішки стають вітчизняні і тендер дуже швидко. Іноді, після того, як зрадив домашні тварини ніколи не зможуть стати "нормальними".

Я б рекомендував вам намагатися, щоб "захистити" його. Якщо ваш будинок великий, купіть йому будиночок спеціальний котячий, невелике місце, де він міг почувати себе в безпеці і комфортно. Продовжуйте торкатися, говорити (так!) і погладжуючи його. Якщо ви наполегливий, але м'який, ви будете мати успіх. Але будьте готові до того, що він залишиться страх. Це не означає, що він не люблю тебе або відчуваю себе небезпечно чи він нещасний. Це просто означає, що минуле не може залишити його. Тільки любов (він відчуває це) і терпіння допоможуть вам.

Удачі.

+705
Jeppe Gravgaard 30 груд. 2019 р., 12:10:48

В ідеалі ви повинні пляма чисте щодня (видалення нез'їдені шматочки їжі тощо). Глибоко очищає (приймаючи все, полощучи їх, замінивши субстрат і т. д.) слід робити приблизно два рази на рік.

Це, як кажуть, іноді краби мають різні ідеї. Якщо один або декілька з них для линьки, коли ви хочете очистити, я б не надто турбуватися про це. Просто почекайте, поки вони все ще на поверхні, покласти їх в бак ISO, і зробити вашу прибирання потім. Мені довелося йти в рік+ між глибоко очищає, перш ніж через графіки линьки і незговірливий крабів!

+646
Sydcul 21 черв. 2014 р., 16:40:32

Мій покійний, багато-пропустив Рафаель був відомий за цієї раптової кусатися-більше, ніж коли він вкусить мене по носі і кров!

Після того як вкусив мене, він тут же торохнути, пов'язуючи себе вдарив, знаючи, що він зробив неправильно (або, може бути, він був просто припускаючи, оборонна поза), як якщо б він прийняв невірне рішення за частку секунди, і знав, що буде резонанс.

З часом мені довелося визнати, що був просто частиною його натури (я не можу сказати, чому, можливо, над ним знущалися, перш ніж я прийняв його на 6 місяців), і не міг себе контролювати. Навіть якщо ми були в обнімку, і я пішов, щоб дати йому поцілунок в ніс, він просто не любив мене покласти моє обличчя занадто близько, щоб його ні за яких обставин.

Всі інші ознаки припустив, що він дуже любив мене. Так що єдиний вихід був взяти великій дорозі, і робити те, що я міг тримати себе в руках: я переконався, що не надто суну свій ніс близько до його обличчя, він був занадто привабливим об'єктом для нього. Я припинив чмокать його після того, як він це зробив (не занадто сильно, звичайно, просто наслідок того, що вказав, що він зробив погане дію). Я намагалася не ставити його в ситуацію, коли він зробить неправильний вибір. Він просто не хотів дізнатися чи змінити цю поведінку.

Мені довелося визнати, що він не збирався відмовитися від цієї шкідливої звички і продовжувати любити і приймати його таким, яким він був, неспровоковано кусає і все.

+612
user2745579 2 груд. 2014 р., 04:00:59

У нас є 6-річний боксер, який починає мати проблеми зі стегном. Наш ветеринар рекомендував Nutramax Dasuquin з MSM, і ми просто через наш перший пакет. Його досить дорого, так що я цікаво, якщо є універсальний, з меншими витратами, постановка це, або навіть альтернативи, що ми могли б спробувати.

+576
user78428 5 груд. 2015 р., 02:21:52

Шанс ще одного кошеняти не поліпшується кошеня життя вашого поточного дуже дуже близько до 0. З мого досвіду (власник кішки за 9 років, кілька домашню кішку), якщо ви живете в дуже невеликому місці, навіть якщо вони не подобаються один одному, компанія завжди зможе поліпшити не тільки життя котенята. Я згадую розмір вашого будинку, тому що кожна кішка повинна мати один номер/номер зони, які вони вважають своїми, поки вони не мають часу, щоб пристосуватися і, сподіваюся, станемо добрими друзями. Час коригування будуть приймати багато в чому залежить від їх особистості. З мого досвіду вихідних грайливі кішки легко пристосовуються до зміни незалежно від їх віку. Впертий більше самітник кішки займе більше часу, навіть років.

Ви сказали:

якщо вони не друзі, я бачу тільки мінус для них

Я змушений не погодитися з цим, навіть якщо вони не друзі, не зводячи очей один на одного і ляскаючи інший кіт, коли він отримує занадто близько це кумедна діяльність для більшості кішок і буде тримати їх більш уважними та активними. Я тільки не рекомендував би отримати другого кота, якщо нинішній агресивний.

+569
thecause 24 січ. 2018 р., 20:39:17

Моя дружина вагітна і є собака/кішка розплідник. Це правда, що вагітні жінки не повинні бути навколо кота, тому що це шкідливо для дитини?

Якщо це правда, наскільки близько вона може бути навколо нього? Безпечно перебувати в тому ж будинку, оскільки запах міг потрапити в отвори кондиціонер?

+559
petrgon 16 вер. 2015 р., 00:29:29

Як зазначено в інші відповіді, кішки є облігатними хижаками. Це означає, що вся їх біологічна конструкція була гіпер-оптимізована для споживання м'яса.

https://en.wikipedia.org/wiki/Carnivore#Obligate_carnivores

Це різні собаки і людини. Людей повно-на всеїдні, здатні з'їсти практично все що завгодно. Вовки, і, отже, пов'язаних з собаками, також і всеїдні. Як довго, як ви натиснете на потрібний рівень харчування, як людей, так і собак, з радістю вижити на вегетаріанській дієті.

Частиною це пов'язано з тим, де наш вид прийшов, еволюційно. Люди-мисливці та збирачі, у нас великі потреби в калоріях і розвивається з плином часу, можливість харчуватися м'ясом, а також рослинність. Сільське господарство надало нам стаціонарних джерел живлення, а тваринництва дозволило нам зробити те ж саме для продуктів тваринного походження. Ми більше не потрібні, щоб полювати чи збирати, але ось основна частина:

Що стосується еволюції, у нас же травної системи, а наші полювання і збиральництва поколінь.

Еволюція-це дуже повільний процес.

Собаки приєдналися до Людини, коли кругом вовки, які вже були всеїдні, об'єднався з всеїдних людей. Ми, люди, були набагато більш ефективні в наші полювання і збиральництва з вовками, і вовки знайшли собі значну кількість порівняно легко харчування. Як людство перейшло від розбійної групи до сільського господарства, вовки були вибірково розводили в різні корисні породи; але, по суті, собаки на повідку в Парижі-це ж сімейства тварин, що веде до всеїдних вовки прийшли.

Кішки мають різні історії. У той час як собаки приєдналися до племені під час полювання і ера збору, кішки приєдналися до нас тільки після сільськогосподарської революції. Проблема була мишей. Люди витрачають величезні зусилля вирощування та зберігання зерна, тільки за ці маленькі створіння пробратися всередину і з'їсти або зіпсувати все. Люди потребували вирішення, і природа була одна, спеціально призначених для роботи.

Кішки завжди були облігатні хижаки зараз. Ми найняли їх для конкретного завдання, що вимагає їх облігатні хижаки. Вони тонко настроєний машини, призначені для поїдання тварини намагаються зруйнувати вашу веганскую дієту.

Просто як кілька десятків тисяч років селекції не змінити базовий біологія собак, кілька тисяч років землеробство не змінилося кішок.

Все зводиться до кишечнику. Продукти на рослинній основі вимагають більш травної роботи для отримання поживних речовин, ніж м'ясо, тому що м'ясо вже майже точну форму вашого тіла, що потребує складу протеїну це саме те, що вам потрібно. З харчовими продуктами на рослинній основі, вам необхідно або складну хімію, щоб зламати їх чи більше працювати в кишечнику.

Люди і собаки мають відносно довгий кишечник. Вони всі намотуються всередину, щоб упакувати все це. Кішок немає взагалі. Весь травний апарат існує між задніми ногами.

You're looking inside me again, aren't you?

Там буквально не вистачає лінійне простір для кішки, щоб перетравлювати рослинні продукти. Продукти, які вони їдять, повинні бути легко засвоєними за їх гіпер-оптимізована для полювання-м'ясо травної системи.

Тепер ви можете підібратися. Проектированный кішки харчових продуктів на основі рослинних білків, зокрема, запропоновані з синтезованої молекули, необхідні для їх дієта може заповнити нішу. В основному, більша частина тієї хімії, що відбувається у вашій травній системі має відбутися в харчовій лабораторії або фабрики, щоб отримати їжу до того, що кошеня може з'їсти його.

Ви повинні бути обережні, роблячи це, і бути дуже хорошими друзями з вашим ветеринаром, так що вони можуть тримати очей на здоров'я вашого кота.

Чорт, більшість готових кормах виготовляються з купою рослинних наповнювачів, тому ми знаємо, що кішки можуть харчуватися рослинністю. Але вони не отримують багато харчової цінності з нього.

Якщо ви "екологічний" веганські їжа, також потрібно враховувати енерговитрати, необхідні для перетворення рослинних продуктів в щось м'ясо-оптимізований приятель може споживати. Тому що є багато наукових і технічних робіт, необхідних для перетворення чисто базових акцій заводу в що-то ваш кіт може з'їсти. І цих життєво важливих молекул, необхідних в їх раціоні, речі, які вони не можуть синтезувати, як таурин, повинен бути зібраний також на фабриці.

Остання думка: якщо все населення планети повністю перетвориться в веганство, завжди буде виробництва м'яса. Неважливо, як ви до неї ставитеся, поки є один чоловік, який любить стейки, будуть тварини вбивали за це. І багато з того, що розчленили тварина не якісне м'ясо для стейка-людожер перспективи. Але все це "відходи" є цілком прийнятним для Кітті, з мінімальною кількістю підготовки і обробки. Він робить все галочки, що біологія ваша кішка потребує, і робить все на смак і показників якості життя ви котячі мізки шукаю.

Бо відходів існує в будь-якому випадку, і ваш вибір, щоб годувати вашу кішку біологічно сумісної їжею не є причиною тварина вбив... я хотів би зробити аргумент, що кошеня їсть відходи куди краще, ніж просто витрачати час даремно.

Тепер, я не кажу, що ви повинні піти в місцевий м'ясний магазин і отримати цілий мішок обрізків і процес його будинку. Більшість кішок харчовими продуктами на ринку, тим не менш, використовувати це абсолютно прийнятно для кішки відходів, щоб створити корм, який ваша кішка може з'їсти. Просто не розумію високого класу брендів, які рекламують з допомогою "людського сорту м'яса, тому що в основному це просто годування кошеняти стейк. І я б особисто уникнути тунця, тому що тунець містить досить важко, і не так багато відходів в тунці.

Отримання середнього значення з полиці котячий корм забезпечить вашу кішку всім необхідним, дати йому білки і молекули, він повинен з тваринних джерел, і заповнити його з рослинними інгредієнтами. Ваша кішка буде здоровіше, і ви не будете мати, щоб стати кандидат ветеринарних хімії, щоб переконатися, що ваша кішка отримує все необхідне.

Пам'ятайте, що кішки не всеїдні, і тому вони не виживуть на чисто рослинний раціон без великих технічних зусиль.

+517
aerhernjh 24 жовт. 2017 р., 10:50:08

Я просто взяв кіт, і він просто вийшов з-за грубки через тиждень. Він приходить тільки тоді, коли люди пішли. За останні кілька днів, він побудував для мене довіру і я його гладила і він ходить навколо мене по колу (це частина теж питання).

Тільки зараз він поставив його передніми лапами на мої ноги, нігті трохи довші, ніж така поведінка говорить? Я використовувати його з собаками, а не кішками. Я ніколи не заборгував кішка.

+466
Peter Tutervai 16 січ. 2014 р., 18:05:14

Добрий ранок/день/вечір (в залежності від вашого місця розташування). У мого кота ниркова недостатність і одним із ліки я повинен дати їй це Azodyl. Я пробувала давати їй цілу таблетку і він її розсердив і змусив її нерішуче наближалася до мене. Їй 18 і я не можу змусити її прийняти таблетку. Я просто спробував таблетку в кишеню і як вона їла, я чув її вкусити в неї.

Це безпечно для мого кота, щоб зламати Azodyl капсулу в рот?

Я шукав в інтернеті і не знайшов ніяких відповідей. Я сподіваюся, що це не боляче, моя кішка, тому що я знаю все, що в Azodyl пов'язана бактерій.

+414
Abdul Qadair No 22 квіт. 2017 р., 23:44:27

Коли наша собака була стерилізована, наш вет рекомендував використовувати дитина / Дитина над ним. Ми обрали один з магазину вживаного одягу, може бути 3 $і він працював відмінно. Просто переконайтеся, що, щоб зняти його перед тим як йти у ванну.

+407
Jad S 25 серп. 2012 р., 18:52:45

Наскільки я розумію, це не контакт з сіллю, що це для них небезпечно, то ковтаючи його. Я впевнений, що є сенс не пити достатньо води, щоб завдати шкоди.

Я ніколи не чув свиней, що йдуть на шкоду із-за близькості до океану. Насправді, є острів на Багамах, який є домом для свиней, які плавають в океані з туристами (https://en.wikipedia.org/wiki/Pig_Beach).

Є деякі речі, які я був би стурбований. Такі, як закони, які перешкоджали б свині на пляжі. Або Хрюша маючи адекватного захисту від сонця, і доступ до свіжої води.

+349
Peter Herrmann 4 лип. 2016 р., 21:27:11

Мій кіт, 2-річний ганчіркова лялька, Хто мій чоловік каже, що він повністю одурманен зі мною, вже мене кусає. Не в грі (я можу зрозуміти), але запускати себе на мене. Перший раз він вкусив мене в шию, поки я дрімав, отримуючи за хвороби, потім він вкусив мене в руку, і тільки сьогодні вранці він вкусив мене на обличчі, знову ж таки, поки я дрімав. Це реальні укуси і забору крові. Я так засмутилася, тому що я люблю його так багато, але у мене є кілька контрольованих хвороб та інфекції можуть відправити мене в лікарню. Будь-яка допомога буде оцінили.

+251
Kennedy Marie 26 січ. 2019 р., 04:16:09

Я зловив свою кішку пару раз жувати домашні рослини. Більшість рослин зараз жували листя. Я бачив його зовні, але я підозрюю, що він може.

Чому кішки жують листя рослин?

+250
caz200 18 бер. 2014 р., 05:29:54

"Пінто квасолі, яловичини, молоко і печінку" - це дуже короткий список, половина з яких не є істинно правильного будь-якому випадку. Є безліч інших варіантів, будь то покупка комерційної корми для собак або готується самостійно. Курка є найбільш очевидним, але існують також продукти харчування, використовуючи баранина, лосось, оленина, та іншими джерелами білка. Взяти на себе ініціативу, щоб читати етикетки, Якщо ви купуєте комерційні корми для собак, та виберіть варіант, який не включає в список продуктів, на який у вашої собаки алергія.

+229
thakhani graeme 15 черв. 2012 р., 14:50:14

Повне розкриття: любитель електроніки, не господар кажучи.

"У мене немає небезпечного обладнання", - знайте, що шкідливі/безпечне напруга/струм/час впливу рівнів не є однаковими для різних тварин, як вони для людей, і зробити ваші дослідження, перш ніж приступити нічого.

Крім того, гарячі предмети (останнім часом використовується паяльне обладнання) може стати пожежонебезпечним, якщо вибили. Те ж саме з проводкою живиться від низької напруги, високого струму живлення (а 15В 5А харчування цілком можуть встановити речі у вогні - так може майже будь-свинцево-кислотний акумулятор). Травлення хімічними речовинами, якщо вони використовуються, також можуть сприяти займання або серйозно пошкодження речі у разі їх розливу (вони зазвичай потужні окислювачі, і щодо визначення корозійного впливу на метал).

Інші несподівано небезпечних об'єктів можна знайти в лабораторії електроніки: ртутні вмикачі (скло+отрута), ніяких великих трубок (ЕПТ unencased/ФЕУ/передавальними трубками: скло+імплозіі небезпеки), гострі предмети (наконечниками, ножі), пил/сміття від роботи на FR4 дошки (інгаляційна небезпека, ймовірно, і для тварин), важкими предметами з довгими проводами висить з них (трансформатори), ...

В будь-яких інших аспектах, я можу тільки друге те, що сказано в інших відповідях: залишити без нагляду частин і устаткування під замком, і обмежувати дії у виділеній області. Переконайтеся, що є спосіб відключити все харчування на стендовому обладнанні при залишенні його без нагляду з кішкою.

+149
Youcef Moulahoum 24 трав. 2017 р., 13:26:22

Моя бета завжди була досить активною, але за останні пару тижнів він був у фанку. Він плив на вершині свого фільтра на декілька днів, зараз він лежить у нижній частині свого танка я думав, що він був мертвий. Він у п'яти літровий акваріум з равликом, а яванський папороть і мох м'яч. У нього фільтр, обігрівач і я змінив воду, думав, що була проблема, але ні він по колишньому веде себе дивно і не він не їсть взагалі, хоча зазвичай він схвильований своїм мотилем. Які-небудь пропозиції?

+147
desgs1990 28 лют. 2010 р., 00:22:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil