Взагалі бродячі собаки не кусають людей або тільки навчений "безпеки" собаки кусають?

Я хочу знати, бродячі собаки не кусають людей або тільки навчений "безпеки" собаки кусають? Тому що я боюся собак і на моє місце є багато бродячих собак.

+230
Raja Singh Sisodiya 11 трав. 2012 р., 04:41:39
39 відповідей

Одного разу ввечері під час прогулянки мій пес стрибнув на рухомий вантажівка, і ледве було не потрапив. Вантажівка задавила його зграї, але, на щастя, промахнувся.

Тепер він боїться виходити на прогулянку (раніше він був з великим ентузіазмом) і постійно бореться, щоб повернутися додому.

Мене турбує, що це може навіть впливають на те, як часто він може помочитися.

Як я можу допомогти йому подолати цей страх? enter image description here

+983
Paige DePol 03 февр. '09 в 4:24

Це було б цілком нормально,оскільки багато блоки, які ви бачите, не м'ясо, але текстурований рослинний протейН (ТВП). Кішка воліючи їжу, яка володіє м'ясистим смаком, на відміну від вегетаріанців.

+932
AnBragho 22 січ. 2010 р., 14:23:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Оскільки ми не можемо знати, що рухається усередині голови кішки, все це буде тільки теорія.

І теорії є, їх кілька. Насправді правильне слово повинно бути "спекуляція". Я вважаю, що немає правильної відповіді на це питання, і, цілком можливо, існує не одне правильне пояснення небудь. Проте давайте спробуємо декілька:

 • Кішка має свій родовід у диких кішок, які необхідні, щоб знайти напої від маленькій калюжі, засипані опалим листям і все таке. Очищення води від сміття дає кішці водної поверхні, яка відкрита для напій з. Це було б у випадку інстинкти кішки, і ми нічого не можемо вдіяти.

 • Миска для води у себе вдома повинен мати чисту прозору воду в ній. Пошуки істинної поверхні досі стоїть вода є проблемою, краще перемогти за допомогою лапою, щоб знайти літак, де повітря і вода. Можна, звичайно, припустити, що це небажано, щоб опустити ніс (rhinarium) у воду, так що точний рівень водної поверхні важливо знайти. Деякі кішки навіть перевірити рівень грунту, так зіскрібка навколо водної чаші, необхідно виміряти відстань між Землею і поверхневих вод. Уникнути миски для води зі скла полірованого металу для того, щоб допомогти кішці побачити, де поверхневі води.

 • Покопавшись у воді може вказувати запах у воді або миску. Хлору або іржі може дати звичайна водопровідна вода сильно пахне, що ми, люди, могли б помітити чи ні. Крім того, цілком можливо, що сама чаша не пахне, якщо мити з сильним мильниця без належного ретельного ополіскування. Сюрприз; ясно чиста питна вода продається в продуктових магазинах, може мати запах у нього теж, тільки відрізняється від вашої водопровідної води.

 • Якщо вода чиста, так і чаша не пахнуть, тобто як раз може бути запах під воду миску. Більшість з нас тримати чашу з водою в тому ж місці весь час. Можливо ви не бачите або чого-небудь запах є, але підлога під чашею може бути досить безлад. Перевірте за допомогою лампи, яка дає тільки УФ-світла.

 • Коли дикі тварини приходять пити біля водопою, вони проводять час першої перевірки, що в околицях очистити від будь-яких небезпек. Пити в дикій природі може бути небезпечним. Кішка "копати" навколо своєї мисці води може означати, що кішка не задоволені розташуванням чаші. Спробуйте перемістити унітаз на нове місце.

Інтернет-пошук по цій темі, здається, підтримує думку, що Мейн-кун Кішки дуже схильні до копанню всередині і навколо своєї миски з водою, але ця порода не єдиний, хто це робить, і також не всі кішки цієї породи роблять це. У мене теж Мейн-кун, і вона не метушня з водою у будь-якому випадку.

+928
72gag119line 13 груд. 2017 р., 13:25:57

Я був би більш схильний думати, вони, напевно, жовтим черевом повзунки, які так само, як турбота і розміри, але вони не розвиваються червоні плями на стороні їх голови.

Я б палицю з черепаха їжа і ви можете дати закуски, такі як овочі у вас там або цвіркунів, але черепаха їжа набагато краще, Що стосується харчування.

Я б зробив багато досліджень по догляду, вони отримують достатньо великий, і потрібен підігрів води і обігрів гігантської області. Вони холоднокровні, тому гігантська площа, яка повинна бути нагріта до приблизно 90 градусів, є надзвичайно важливим. Загальне правило для житла на 10 літрів води на 1 сантиметр оболонки, в черепаху, так що прямо зараз, ви дивитеся на приблизно 30 - 40 галон акваріумі. Вони ростуть досить швидко, як молоді, але буде гальмувати, але для 3 дорослих чесно знаходяться на території, що потребують ставок, вони зазвичай 10 - 12 дюймів у довжину.

+888
edzazuka 9 трав. 2015 р., 19:13:57

Наша кішка (з 7-8 місячним нестерилізованих жінка) їсть сухий корм (насправді вона зараз їсть наказано "ветеринарна дієта з/волокно відповідь" абсолютно харчовими продуктами).

Якщо я дотримуватися рекомендованої дози надрукувати на мішку (за її словами вага) і дати його відразу, через кілька годин там нічого не залишилося і в кінці дня вона вилизує порожню миску і плачу більше. Я часто зглянувся і дав їй більше, але в будь-якому випадку вона втратила близько 200г на два тижні.

Я згадав про це нашому ветеринара, який сказав, що ми можемо дати їй трохи більше, ніж те, що написано, і дати йому кілька порцій, а не відразу. Сьогодні я дала їй три порції, що еквівалентно в загальній рекомендації сумку. Вона не скаржилася, і взагалі я помітив, що вона з'їла тільки половину останньої частини відразу, а другу половину пізніше.

У мене немає зворотного зв'язку на вплив нової політики на її вагу, але здається очевидним, що це має фізіологічний вплив, оскільки вона, здається, не бути голодним більше, а менше. Звідси питання, чи є ідеальна частота для годування кота? Мені здається, що раз на день це не дуже гарна політика.

П. С.: забавно, є подібний питання для bichon Frisé, в якому говориться, друковані рекомендації на упаковці продуктів зазвичай занадто багато...

Редагувати : щоб прояснити речі, так як струм відповідей говорила, що ми чинимо правильно, як кішка втрачає вагу, то не хочеться його втрачати вагу, вона вже досить тонка — і вона 7-8 місяців, вона повинна набирати вагу. Ми годуємо її рецепт дієтичного харчування з-за проблем з транзитом.

+838
ssystar 3 вер. 2013 р., 22:09:20

Я цікаво, якщо хто може допомогти мені? У мене є плати, які, здається, була вагітна протягом місяця. Я починаю дивуватися, якщо вона хвора, запор, або якщо чоловік, ми в танку викликає у неї стрес. Її масштаби виглядають гладкими, без видимої хвороби, але вона була недавно в гонитві за чоловічою спиною і взявши себе далеко від нього. У нас є вагітна самка плати, чоловік качкодзьоба і двох креветок у акваріумі. Я тільки недавно виявив, що місце ми отримали рибу повинні були продати нам двох самок на одного самця, я не знаю, якщо це робить ніякої різниці, але до сьогоднішнього дня він постійно стежив за нею навколо танка. З того що я читав, мені не хотілося класти її в коробку розведення і у неї стрес, тому буде рухатися самця в окремий акваріум бути добрішими варіант? Крім того, у мене немає ні краплі в хвилину, але у мене є броколі, що я можу дати їй, щоб побачити, якщо є різниця. Я все ще вчуся про Платіс плати хвилює, але я знаю з прочитаного на цьому та інших форумах, що ви, хлопці, краще запитати, ніж місце, де ми отримали їх. Будь-яка допомога буде велике :) enter image description hereenter image description here

+835
Squiddy 20 лип. 2011 р., 23:53:25

Останні два дні в 5:30 ранку, божевільний кіт і заліз до мене на ганок і підійшов прямо до нас у вікно спальні. Мій чоловік критий кішки виродки, стрибає і ганяється за Томом. Він тікає, коли я виходжу на вулицю, але повертається на наступний день. Я живу в місті і не думаю, що ловити і випускати його буде життєздатним рішенням. Як ми можемо позбутися цього хлопця, щоб ми могли поспати і моя кішка може знайти спокій?

+815
Malcolm Ramsay 12 трав. 2011 р., 00:01:03
 1. Це не здається, що я переживаю після цього довгий час.
 2. вони не виживуть, я намагався дати їх одному, але він не здається, вони будуть продовжувати там
+813
baskaranv Velayutham 11 черв. 2010 р., 06:10:44

У мене дуже великий (8 футів на 12 футів на 6 футів) KOI риби ставок з водоспадом і обширної системи фільтрації дісталася мені разом з будинком. У це дуже великі і старі коі (18 дюймів довгий розмір маленький лосося) і невеликий, молодий, близько 4 дюймів у довжину.

За останній місяць або близько того, більше був млявим. Сидить внизу і їсть дуже мало. Менша з них не активні. За останні два тижні, більше сидів вгорі, голова нахилена вниз з невеликим рухом.

Я використовувала тест-смужки і краще комплект для тестування та аміак, нітрати, нітрити, рН і все, здається, добре з pH, в результаті чого трохи вище норми. Всі інші результати виглядають добре.

Я додав солі і Melafix у разі, якщо є паразит. Нічого не змінилося. Вони їдять небагато їжі; я не даю їм занадто багато.

Сьогодні маленький помер. Будь-які ідеї, чому або що ще я можу зробити? Здоровань раніше млявим і сидів поруч з його хвостом вище голови. Спасибі за будь-яку допомогу.

+810
jck 30 вер. 2019 р., 23:17:22

Ви пробували за допомогою повільної подачі чаша? Це може сповільнити її вниз достатньо, щоб дати іншим кішкам час, щоб закінчити їх їжу. Якщо що уповільнює її вниз досить, що там ніколи не будь-яка їжа, залишена в іншій мисці, коли вона закінчила, вона повинна почати, щоб розірвати цикл достатньо часу.

Інша річ, яку ви могли б спробувати це феромон терапії. Є кілька компаній (Feliway і зони комфорту), які роблять спреї і дифузори з кішкою особових феромонів, які можуть допомогти зробити кішку більш спокійною і знизити ризик небажаного поведінки, як переїдання.

+750
Spartak937 17 жовт. 2016 р., 04:50:32

Не відчуваю себе винуватою, це дуже добре, що ви стерилізувати її!! Ви допомогли запобігти погані речі. На моїй роботі, хоча і не дуже часто бачитися інтактних самок, ті, що ми бачимо, завжди є проблема!

Загальні проблеми я бачу з інтактними самками рак і піометра (по суті, матка наповнюється гноєм, наскільки це вбиває вашу собаку, якщо не стерилізувати), по стерилізації вам значно знизити ризик захворювання на рак і повністю усуває ймовірність піометри. Ви повинні показати потенціал, щоб дати їй ще кілька років життя :)

На менш серйозній ноті, ви уникнете ймовірність їй завагітніти, тоді у вас є можливість кесаревого розтину та еклампсія (недолік кальцію під час годування). Вони, як правило, не хочуть, щоб бродити стільки разів стерилізувати (роумінг для пошуку партнера, а в тепло), виключає можливість помилкової вагітності - де її тіло думає, що вона вагітна, і вона проходить через всі етапи виробництва, від розкрою до годуючим.

+741
GuoFeng Wang 4 лист. 2012 р., 06:52:58

Ситуація:

 • Два кошеня (спочатку три в посліді, один недавно помер) вкрай агресивні навколо їжі і в пошуках їжі. Їх поведінка включає в себе рубати, кусати, гарчати, і шипіти на все, що потрапляє в протягом приблизно 4 футів від них, поки вони їдять. Вони агресивно намагаються вкрасти їжу прямо з рук, поки вони намагаються його з'їсти. Один з них нещодавно проколов очей до точки, де рідина почала сочиться після того, як він намагався з'їсти його.
 • У нас багато кішок (15+), які живуть навколо нашого будинок (сільський середній захід США). Багато з них також відображається агресію по відношенню до інших кішкам при годуванні, прихлопнул і зрідка шиплячи.
 • На раз ми хай кошенята в будинку, і вони так біситься, є ще їжа в тарілках ми виставляли на вулицю, і вони явно готові з'їсти такої їжі всередину (це та ж їжа, що вони так захищати). Я знаю, що принаймні один з кошенят був з'їдений з ці миски перед. Я не знаю, скільки вони їдять з його нещодавно.
 • Кошенята як мінімум місяць, швидше за все, літні. Вони приблизно розміру, що вони можуть бути зручно тримати в двох руках. Я вважаю, що вони перестали нещодавно годуючих.
 • Це не практично для нас, щоб нагодувати всіх кішок окремо.

Питання(и):

 • Можливо ймовірно, що така поведінка є продуктом пару поколінь інбридингу? Або це більш ймовірно, що така поведінка саме через них відмовляють в доступі до продовольства іншими кішками, коли ми, не дивлячись?
 • Якщо основною причиною такої поведінки є не відсутність їжі, чи є спосіб її виправити? У мене є друзі і сім'я, які зацікавлені у догляді за цими двома кошенятами. Якщо проблема не вирішена, коли вони виростуть, вони стануть реальною загрозою для безпеки.
 • Якщо основною причиною такої поведінки є нестача їжі (через заборонений), є практичний спосіб її вирішення з досить обмежені люди?
+734
animalangel1 9 жовт. 2018 р., 11:08:46

Дві існуючі питання і відповіді, які "точки" в моєму кролика рот, що мій ветеринар каже? & Чому при додаванні сіно для кролика дієта важливо? поговоримо трохи про кроликів зуби ростуть. Ми знаємо з досвіду, як люди отримують карієсу, і здається, що більшість домашніх тварин, можна також.

Як швидко зробити кроликів зуби ростуть?

Чи повинен я бути стурбовані карієс зубів, або зуби ростуть швидше, ніж в порожнині може утворитися?

+704
Kevin Lau 25 трав. 2017 р., 04:04:05

Членом сім'ї моєї є yellowfoot черепаха, що збереглася в дуже несприятливих умовах. Його кінцівки, здається, бути слабким, і він ходить з млявим рухом, в першу чергу, використовуючи свої передні ноги з пластроном і задні ноги волочаться по землі. Його оболонка також кілька горбатий в передній.

Я впевнений, що це-ознаки метаболічних захворювань кісток, ймовірно із-за недостатнього ультрафіолетового освітлення й вологості. Її умови життя були дещо поліпшені, але мені було цікаво, чи є що-небудь, що можна зробити, щоб поліпшити його стан, або ж каліцтвами, швидше за все, будуть постійними.

+596
pawan khatri 16 трав. 2010 р., 22:03:14

Залежить від багатьох обставин. Немає загальноприйнятої відповіді на це питання.

Кішка переваги - деякі кішки люблять притискаючись для тепла. Інші немає. Інші тільки роблять це, коли це дійсно холодно.

Людини під час сну - люди, які часто крену/переміщення під час сну важко спати; кішки можуть віддати перевагу залишитися на безпечній відстані, щоб вони не повинні рухатися.

Бажаючи бути твариною - є чіткі часи, коли мої кішки хочуть чи не хочуть бути домашнім тваринам. У залежності від цього рішення, вони вважають за краще лежати поруч зі мною або трохи далі від мене.

Інші причини можуть існувати, я перерахував ті, які я активно знаю.

+585
SidMuchRock 22 серп. 2014 р., 22:40:59

Може сову приручити і доставити листа? Якщо це так, як це могло бути навчені і що б його чуйність по відношенню до нас? Також законно це чи це занадто небезпечно з-за його кігті?

+556
alireza javid 31 серп. 2017 р., 17:20:27

У вас вже є кілька хороших відповідей тут, я просто хотів, щоб додати трохи більше інформації, на основі дослідження я зробив, перш ніж отримати свою першу кішку.

Інформація, яку я знайшла вказав, що вологі корми дієтичні, як правило, більш вигідні, ніж сухий корм дієта.

 • Вологі корми зазвичай піддаються меншому тепловій обробці під час обробки і при цьому страждає менше поживних речовин і деградації білка.
 • Вона має дуже високий вміст вологи. Кішки мають низьку їзди від спраги в цілому і багато кішки може в кінцевому підсумку з хронічними низького рівня дегідратації, коли годували виключно сухим кормом.
 • Поряд із зменшенням ризику зневоднення, підвищена вологість також робить такі речі, як інфекції сечовивідних шляхів рідше.
 • Коли вміст сухої речовини/волога виправлена, вологі корми часто виходить вперед, поживно (наскільки жиру і білка і як це турбує).
 • Вологі продукти, як правило, мають набагато меншою кількістю "наповнювачів" в них, так як вони не повинні бути сформовані в гранули.
 • Вологий корм прагне бути ближче по складу до котячого "природної" дієти. Кішки не змінилися приручення майже так само, як деяких інших тварин (наприклад, собак) і їх травного тракту і дієтичні потреби раніше, так само, як їхні дикі побратими.
 • Кішок, які мають проблеми з ожирінням, часто краще робити на вологі корми дієтичні, ніж сухий корм дієта. Вологий корм часто сприймається як багатий і декадентський, але хороший (або навіть середнє) якість їжі буде насправді забезпечити краще харчування з меншою кількістю наповнювачів, ніж звичайний сухий корм. Це в поєднанні з тим, що вологий корм годувань зазвичай більше регульованою, ніж сухий корм (який часто пропонується на "безкоштовну годівлю") основі означає, що ожирілі коти можуть насправді схуднути з перемикачем для вологого корму.

Там можуть бути недоліки годування вологий корм, але і від інформації, яку я знайшов, це найчастіше фінансові, ніж фізична.

 • Сухий корм, як правило, дешевше ніж вологі корми.
 • Багато людей вважають сухий корм, щоб бути більш зручним.
 • Сухий корм часто підноситься як бути корисним для здоров'я порожнини рота. Однак, там, здається, не бути будь-які дані, насправді це. У кращому випадку, здається, це не гірше для зубів, ніж вологий корм.
 • Що пропонують продукти харчування на "безкоштовну годівлю" базис дозволяє кішкам регулювати своє споживання їжі і харчуватися відповідно до їх апетитами. Безкоштовна годівля-це взагалі не практично з вологий корм.

Особисто я вирішив годувати сумішшю вологі і сухі корми для моїх кішок. Вони отримують виміряну порцію вологого корму два рази в день і сухий корм на "безкоштовну годівлю" основа інший час. Це, здається, працює добре для мене і моєї кішки. Різних кішок можуть бути різні проблеми здоров'я та особливими дієтичними потребами. Однак, в загальному випадку, я вважаю, що вологий корм в якості частини або всього кота дієта є корисним в цілому.

+543
TreFox 22 серп. 2014 р., 10:15:24

Я б спробувала давати йому більше інтерактивних іграшок на "полювання". Я думаю, що він може бути просто гіпер-і повинен виконати свій інстинкт, щоб полювати.

Можливо, спробувати лазерна указка або паличка іграшка. Або якщо ви хочете, щоб тримати його розважали, поки ви зайняті і не можете взаємодіяти з ним, спробуйте один з цих ласка м'яч речі. У моєї сестри була іграшка для свого кота, що був як паличка іграшка, але він був прикріплений до стенду, що з мотором, що б хвиля іграшку навколо автоматично. Кіт любив її так сильно, він знищив його за кілька місяців! Щось на зразок цього.

Після того, як він закінчив свою "охоту", спробувати нагороджуючи його лікувати.

+481
Racerider 18 бер. 2013 р., 04:41:20

Я недавно купив деякі вбивці равликів. Вони повинні бути акліматизувався? Я акліматизувався креветок і риби з використанням повільного крапельного методу в минулому.

+479
gambol 29 лют. 2016 р., 01:04:38

Це займає багато повільної, ретельного, послідовного, терплячої роботи, щоб навчити собаку не куди піти так, що вони будуть робити це без необхідності постійно стежити. Вам необхідно зробити декілька кроків назад і тримати її на повідку.

Перше, що ви повинні зробити, це практика нагадаємо, до дуже твердих означає, що не важливо, що вона робить або чим вона цікавиться, чи можна назвати її повернутися і вона буде негайно припинити те, що вона робить, і повернувся. Хороша пам'ять може зайняти роки послідовної і наполегливої роботи.

Це дуже важливо, тому що якщо її згадати не швидка і послідовні, то ви не можете бути в змозі тримати її подалі від дороги, коли йде трафік.

В той час як ви працюєте над цим, і зробити собаку ходити по периметру дороги, щоб дати їй відчуття межі ігрових зон.

+478
krissi 5 груд. 2017 р., 12:58:47

Наскільки я можу судити, відповідь десь між "як" і "дивлячись кішку".

Деякі кішки, схоже, доведеться закріпити хвіст з лапою при вмиванні. Інші, здається, не мають цієї проблеми.

Один з моїх сідала поруч з настільної гри, повівши її за хвіст, а потім дати нам боляче, коли ми скаржилися: "не звинувачуйте мене за те, що хвіст робить."

Хвости, звичайно, використовуються для сигналізації, для балансування, а ніс і лапи-грілки, і як спосіб непосида, тримаючи інше тіло нерухомо... але я не знаю як попросити кота, скільки це навмисне і скільки це рефлекс.

(Редагування: ми не хочемо визнавати, наскільки наша власна поведінка є мимовільною, або в кращому разі те, що ми навчили наших мавпоподібних себе робити -- і обґрунтованим потім з "Звичайно, я хотів зробити це".)

+468
Raphael Rodrigues 30 лип. 2015 р., 17:18:46

Там може бути кілька причин, і не експериментувати, це може бути важко знати напевно.

Це вологий корм новий сорт? Кішка може просто бути впевнені в їжі, надаючи їй "тест на смак", перш ніж вирішити, щоб закінчити його. Я бачив, як мої кішки роблять подібні речі з нових продуктів.

Інша можливість-це котячі природне інстинктивне поведінка шаблон: "полювати, грати, їсти, чистити, спати". Якщо ви спостерігаєте за кішкою полюють на живу здобич, Ви помітите це не відразу з'їдають свою здобич, коли вона ловить його. Замість цього, він буде грати з ним, перш ніж, нарешті, їжі, чищення себе, а потім відпочиває на наступну полювання. Я б порекомендував грати зі своєю кішкою перед годуванням, що дозволяє отримати "мисливство і грати" закликає до їжі, а потім відразу ж після занять грати з їжею.

Також можливо, що ваш кіт не почуває себе в безпеці" в просторі, де корм зберігається і беручи поживу в іншому місці, щоб насолодитися його.

 • Є інші кішки в будинку?
 • Там ніколи не було кішок в будинку до цього, можливо, залишили "територіальна маркування" (сеча може бути перевірена з чорним світлом) в цьому місці?
 • Це поруч з вікном, де сусідські коти може бути видно відразу?

Спробуйте посувати миску для їжі, або граючи і даючи ласощі до її мисці з їжею, так що вона пов'язує "хороші речі" з цим місцем. В залежності від того, як залежить ваша кішка на вас, вона може просто хочу, щоб ваша присутність під час їжі. Мої кішки воліють їсти, коли я поруч і рідко закінчити трапезу без мене.

Можливо, кішка не задоволена смак вологий корм? Ви пробували інші сорти? Деякі кішки дуже розбірливі і займе час, якщо вони не люблять його так само.

І звичайно, це також може бути просто індивідуальність вашої кішки і інстинкти. Я б порадив одягнути пластиковий матовий біля годівниці, щоб полегшити очищення.

+455
domsom 14 груд. 2017 р., 17:11:03

Моя дружина і я врятував померанського шпіца 5 років тому від деяких досить поганих умовах. Коли ми його взяли, він буде проявляти ознаки агресії і звужену на нас кілька разів, коли караю його. Ми знали, що він прийшов з неблагополучної сім'ї, тому ми спробували працювати з ним. Ми взяли його на заняття і йому добре (хоча він ніколи не проявляє агресію навколо людей, він не звик до того, навколо).

Він стає агресивним у деяких ситуаціях, наприклад, якщо ми щось відняти кістка або іграшку. Ми повинні бути дуже обережні, коли робите так, тому що його ставлення вказує, що він готовий вкусити. За 5 років, у нас було кілька екземплярів. Перший був близько року тому, він прикусив мою дружину, коли вона була з ним на дивані і випадково перекинувся на нього. Ми дали йому презумпцію невинності, тому що йому було страшно і боляче, але моя дружина все-таки доведеться звернутися до лікаря і ми повідомили про укусі. Останнім часом, хоча, він вкусив мою дружину ще коли вона була даючи йому протизапальну, тому що він кинув його і, коли вона пішла, щоб забрати його, він відчував, як ніби вона бере що-то далеко і чуйний.

В цей момент я відчуваю, як він повинен померти, але це важко, тому що 99% часу він чудовий, милий пес і я відчуваю, що я зазнав невдачі в порятунок цієї собаки. Я відправляю це, так що я можу отримати погляд зі сторони, який не спокусився маючи собаку на 5 років. Ми, напевно, більше не хочете його в будинок, тому що моя дружина незатишно поряд з ним. Чи є місце там, де я можу знайти його власника, який працює з цими типами собак, або я повинен дивитися в обличчя фактам і покласти його вниз?

Спасибі за будь-який внесок.

+428
iGustav 28 жовт. 2013 р., 19:46:42

Я знайшла статтю від таких визначних пам'яток і про догляд за Лису морську свинку (повинні бути однаковими для вашої морської свинки.

"Морські свинки залишаються чистими і рідко потребують лазню; якщо шкіра стає лупиться і сухий, протріть вологі серветки з алое або вологою мочалкою" http://www.petco.com/caresheets/small%20animals/GuineaPig_Hairless.pdf

+415
orzFly 30 серп. 2015 р., 14:33:50

Штори повинні бути відвернені від переміщення і привабливо для кішок, щоб зловити і схопити. Я б запропонував пов'язувати фіранки. Це служить двом цілям. Робить їх важче і менш імовірно, щоб рухатися в будь-якому вітерець. Він також букети них, тому вони можуть бути проштовхнути за стільцем, можливо, щоб зупинити їх від завислих вниз на землю.

+409
Brenda Hayes 1 січ. 2017 р., 10:42:57

Чи є небезпека, що користувач висувний повідці повинні знати про те, що не припускають використання власником і/або не можуть бути попереджені шляхом відповідального використання рук?

Я чув багато страшних історій про нещасні випадки, які можуть статися від використання висувний повідці, однак багато з них можуть також статися, коли з допомогою звичайного повідка.

Я чогось не вистачає про небезпеку?

+385
Mehdi Nellen 20 бер. 2011 р., 02:28:09

Жалкую про вашу втрату.

Це одна з основних причин, чому багато воротарі воліють годувати своїх змій мертвий продуктів харчування. Якщо змія не зацікавлений в годуванні, він більшу частину часу просто ігнорувати миша (або щур). Зліва власних пристроїв, миша зголодніє і почне шукати їжу. Вони всеїдні, які їдять майже все, що вони можуть поставити свої зуби. Врешті-решт вони знайдуть змію, з очевидними наслідками. Чому-то змій, особливо слухняний видів, ми в якості домашніх тварин, які з цієї ж причини не дуже захисна до миші, не розуміючи, поки не стало надто пізно.

Як запобігти цьому в майбутньому? Ви можете або:

 • Годувати мертвих мишей/щурів. Вони не схильні кусатися.
 • Якщо ви годуєте живим кормом, завжди залишитися в кімнаті і спостерігати.
 • Як тільки ви помітили змію не цікавить годування (ігнорувати мишею, активно йдучи від неї, немає мови-клацати), роздільний двох разів. Немає ніякої вигоди, щоб тримати їх разом довше. Змія не може змінити свою думку.
+376
Davinder Singh 18 бер. 2015 р., 22:52:53

Мої 17 років була резекція товстої кишки і ходить у сні так, що її зад, хвіст і стегна забризкані фекаліями щодня. Я протираю її після кожної ліквідації, якщо я бачу, сухий, потім вологою, а потім сухою тканиною, але зазвичай вона потребує зад лазню раз в тиждень. Сьогодні я помітив, що у неї висушені фекалії в ноги...не було вчора, коли я затиснув її пальцями. Я буцатися купати її в маленькій дрібний наповнювач для котячого туалету лоток вистилається рушник. На руках у мене дві Кварти глечик з теплою водою і невеликий совок. Я використовую невеликий ганчіркою, мою руку і гребінець Каррі вибити висохлі екскременти. Я буду сушити її в рушник, підігріте на сушарці та оздоблення будь-якої залишився сміття. Я використовую трохи кокосового масла в шампунь і дитячий шампунь, щоб мити її.

+355
boyukbas 27 січ. 2013 р., 03:41:39

Мій щеня 4.5 місяців, і у нього ріжуться зубки. Ясна були дуже червоні і роздратовані.

Я надавав йому різні іграшки (тільки 1-2 з них в той же час, змінюється кожен день). Я також даю йому фаршировані заморожені Гонконг у другій половині дня і замороженими Гонконг цуценя ріжуться зубки стік.

 • Я роблю правильно?
 • Є що-небудь ще я можу зробити?
 • Прорізування зубів є болючим для цуценя, і якщо так, то як ми можемо керувати дискомфорт і біль?
+345
Gracie hoosier 4 лют. 2012 р., 21:02:30

Як моя прикордонна собака коллі і мої 2 кішки, стають блохи, ми помітили величезну свербіж. Я також почав отримувати багато укусів помилка (Я нарахував близько 20 або більше), як комарині укуси, але не як мурахи, так що я був цікаво, як блохи і кусають людей? Якщо так, то як мені позбутися від них? Я використовую рейд спрей в моїй кімнаті і тримав своїх вихованців, щоб переконатися, що вони не хворіють, і укуси зменшилися, але вони все ж відбуваються, я теж прала мої постільні приналежності.

+337
FunctionOfX 18 січ. 2011 р., 05:31:53

Моя кішка майже в натуральну величину і любить вибиратися на фіранки, які розірвали на шматки, тому що вона настільки велика. Я хочу замінити штори, але не Раніше, ніж я зупинити це поведінка, яка, здається, сталося, коли я не в кімнаті (якщо вони порвали самі").

Більшість моїх кішок були бурлаки, які тільки що з'явилися, але це певний домашній кіт. Вона прийшла з іншої сім'ї так само, як вона дорослішає.

+326
MrPromethee 13 лип. 2013 р., 17:44:20

Хом'ячки ведуть нічний спосіб життя (або сутінкові, за даними пов'язаного джерела). Ось чому він не спить вночі, і тому там не так багато ви можете зробити про свою діяльність.

Коли я був дитиною, у мене був хом'ячок, і я згадую така поведінка дуже добре. Ми вирішили перенести його в іншу кімнату, і поклав ковдру на клітку, щоб заглушити шум. Так що буде моя рекомендація. Я не вірю, проте слід зняти колесо, як хом'ячків потрібно відпрацьовувати зайву енергію, яка могла б перетворитися на небажаного поведінки.

+323
sodjas 20 січ. 2011 р., 10:22:33

Перетягування каната-це гра, я волію уникати з собаками, так як він в битві, з явним переможцем.

У випадку з домінантною собакою, ніколи не дозволяйте їм перемогти. Для деяких собак, хапатися за дроти і одягу, нічого і не в змозі повернути його власникові-це проблема поведінки, яка, найчастіше, обумовлена собака намагається затвердити свою перевагу над господарем. Проблема в тому, деякі собаки надто сильний, щоб перемогти в цьому.

Набагато краще грати в ігри, як принести. Власник воліє поступитися м'яч або палицю. Коли гра тільки з однією собакою, якщо собака не повернути м'яч, це гра закінчена, так що це себе обмежити виклик за володіння.

З покірною собаки, не було б ніякої проблемою дозволяючи їм за перемогу в перетягуванні каната. Однак покірних собак, менш імовірно, щоб грати в будь-якому випадку з будь-якою силою.

Існує також проблема нашкодити собакам зуби. В залежності від розміру собаки, віку і здоров'я зубів у поєднанні з енергійною грою в перетягування каната, собака може втратити або пошкодити зуби.

На жаль, схоже на вечірку, я б рекомендував Інші ігри, на причини ви просили (воно пов'язане з домінуванням) та інші, які я згадав.

+305
jusidkivaxer 2 квіт. 2015 р., 17:40:33

У мене 5 кішок (2 кобеля, 3 суки, всі стерилізовані). Раніше вони були закритий, але оскільки вони мочилися скрізь, особливо та, що спала зі мною, ми тепер тримати їх зовні. Я дійсно сумую за ним. Є в будь-якому випадку, щоб тримати їх від сцаными без дорогої інвестицією?

+279
Fernando Meyer 16 черв. 2018 р., 12:22:02

Будь-яке падіння більше 10 футів/4 м може бути небезпечно для кішки. (З websearch "котячий висотний синдром" для статистики). Кішки можуть бути в нормі вище, або можуть бути схильні до ризику нижче, але це точка, в якій я хотів би почати хвилюватися. (В минулому кіт трохи не застряг її посадки від 15, але гримнули її щелепу і зламав її.)

Як з дітьми, ризик залежить частково від того, наскільки ретельно кішка чи ні, але різкі пориви вітру або помилку-це завжди ризик.

Екрани комахи не є адекватними для захисту дітей, але можу зробити хорошу роботу захисту більшість кішок, і, ймовірно, більш корисним і більш привабливим, ніж плетіння...?

+260
Losiowaty 23 квіт. 2014 р., 06:53:50

Це проблеми поведінки, які можуть виникнути у молодих тварин, будь то кішки або діти людини. У людини ці продукти називають "їжею комфорту"; я, наприклад, дізнався, як дитина, як макарони і сир, хоча це не найкорисніша їжа для мене, щоб поїсти.

Кошенята навчаються їхні улюблені продукти, коли вони молоді, зазвичай від матері. Зазвичай це допомагає кошенятам, щоб мати переваги в їжі, які легко знайти в своєму оточенні, то мишей, птахів, або консерви м'яка котяча їжа.

У вашому конкретному випадку, кошеня навчився їсти людську їжу від своєї матері-в-законі, який навчив свого кошеня дуже люблю ковбаси. Немає страху; хоча кошеня може сказати, що вона не їсть нічого, крім ковбаси, (якщо ви можете тримати кого-небудь від годування кошеняти неправильної їжі), коли вона зголодніє достатньо, вона є і іншу їжу, навіть якщо вона сварлива про це і стверджує, що ви голодували її.

У мене був друг, який врятував кошеня, який колись молоді жили поруч в сміттєвому відрі за донат магазину; вона, як кошеня з'явився смак до пончики кинув у сміттєвий бак. Вона жила звичайним життям за винятком того, щоб екстремально солодкого і хотіла з'їсти що-небудь з кленовим глазур'ю (а потім продовжити, щоб кинути його вгору). Пончики не були здорові для неї, але вона дізналася, поки молодий, що вони були легко доступні їжі.

Якщо ваша кішка не досі не їсть нормальний корм після того, як голодували протягом декількох днів, вам може знадобитися, щоб вирізати деякі з неї потрібні обід м'ясо на дрібні шматочки і перемішати з котячою їжею ви намагаєтеся змусити її поїсти, але чекати її, щоб спробувати з'їсти тільки ковбаси з суміші, якщо він змішується дуже добре з котячим кормом.

Я б особисто турбуватися про те, як ваша мати-в-законі робить погані рішення про те, чим годувати маленьких речей, які вона вступає в контакт. Балувати кошенят (або онуків) з неправильної їжі може бути весело для неї, але будь поганої звички, засвоєні ними мають бути виправлені, або жили у вічності.

+197
Matthew Teets 16 трав. 2015 р., 05:19:42

Він не намагався втекти або що-небудь, але їм просто цікаво, якщо клітина занадто маленька. будь ласка, перегляньте надані фото. the cage

+196
Scott Arciszewski 19 вер. 2014 р., 14:17:06

Важко здогадатися, що кішка насправді думає. Але виникають дві можливості для мене:

1: петінг їй це грумінгу, і вона повертає користь. Два моїх часто мити один одного одночасно.

2: кішка по суті думає про вас як "мама" і на якомусь рівні намагається медсестра. Воно може пояснити конкретно на руках.

Інші пояснення рівноймовірні. Якщо ви можете знайти спосіб, щоб просити кота, ви ніколи не будете впевнені. І навіть тоді...

+164
Dimitar Zoki J 24 лип. 2014 р., 13:20:51

Так що у мене є собака в моєму домі, і я давай його на вулицю і він раптово пішов за мого кролика і мало не вбив його. Це ніколи не траплялося раніше, коли я поставив мою собаку на вулиці зі своїм кроликом. Що я повинен зробити, щоб допомогти моєму собаці, ніколи не зробити це знову? Я дав мою собаку кожен день протягом дня і я годую його достатньо, так що там не може бути будь-який знак, що він голодний. Також він має доступ в будинок ззовні.

+30
Ramakrishnan Raghavan 24 бер. 2012 р., 21:55:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil