Сніг вбити бліх?

Наші кролики живуть у приміщенні, але в хороший рік ми приймаємо їх кемпінг та інші заходи на свіжому повітрі. Щоб захистити їх, ми даємо революції бліх і кліщів протягом 6 місяців від погодних умов.

Іноді, коли у нас є хороший покрив снігу, цікаво, якщо anybunny хотіли б пограти в неї на короткий час, а там холодно). Але я не хочу, щоб доза їх за те, що могло виявитися лише кілька хвилин, і в той же час я не хочу, щоб вони отримали бліх.

Я знаю, що немає ніяких абсолютів, але це з упевненістю припустити, що свіжий безрейкового покриття від снігу блоха безкоштовно?

+857
santapurvenu 9 лют. 2012 р., 14:43:37
39 відповідей

так що у мене є золота рибка, яка живе в 20 літровий акваріум сама з фільтром і нагрівачем. Останнім часом вона демонструє ознаки плавати захворювання сечового міхура, тому що вона не правильно плавати. Після годування її горохом, вона б пожвавитися відразу. Останні пару днів вона була дуже повільною і не як реагувати, як зазвичай. Однак, зараз, вона лежить на дні ємності і її тіло вигинається у формі U майже не реагує і не рухається. Зазвичай, коли вона це робить, я годувати її горохом і вона намагається плавати навколо, щоб поїсти і врешті-решт повернутися до своєї звичайної самості. На цей раз, вона, здається, не цікавить. Я не знаю, що робити і як лікувати її, тому що я навіть не знаю, якщо це питання досі плавають хвороби сечового міхура. Будь ласка, хто допоможе.

+987
peeol 03 февр. '09 в 4:24

Бездомна кішка народила поруч з нашим будинком кілька тижнів тому. Ми перевіряємо її майже кожен день. Вона піклувалася про неї кошенят, ну, і нам, як і інші сусіди залишали корм і миски з водою, де вона гніздитися з кошенятами. Зараз кошенятам близько 4 тижнів, тільки починає нявкати і оглянути їх гнездованием, поки не зможе занадто далеко прогулятися.

Поступово, все більше і більше бездомних кішок було звернено на площу з-за багатства води і їжі. Деякі з них завжди були навколо, але все більше і більше з них вже починає з'являтися. Зараз навколо будівлі, є близько десятка котів, де раніше було близько 7 або 8.

В деякі ночі, я чув, що інтенсивні бої відбуваються на вулиці. Я не можу сказати, якщо мати чи кошенята так чи інакше залучені в бої, тому що область не дуже добре освітлюється вночі, але коли я перевірити їх вранці, вони всі виглядають добре і здоровими.

Моє питання - може бродячі кішки становлять небезпеку для матері або кошенята? Ми шукаємо сенс прийняти кошенят, але хочу дочекатися їх УВП від своєї матері, в ідеалі близько 10 тижнів. Я розумію, що відокремлювати кошенят від матері раніше, ніж це збільшує ризик для здоров'я або поведінковий шкоди, але якщо кошенята можуть бути в небезпеці, що б бути правильний курс дій?

+981
Henk van Dorp 8 січ. 2011 р., 18:50:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є багато чинників, включаючи вік, породу півня. Діапазони для Півня курка в діапазоні від 1 до 8 і від 1 до 20, ці цифри для успішного запліднення. Багато Півнів, курей, а також може заподіяти шкоду вашому курей, Півнів спробує зробити те ж кількість парувань в день незалежно від кількості курей, тому кожна курка отримує більше її потрібно циновок.

Одна курка, яка стає матовою, найбільш ймовірно, найменш домінувати, а тому що півні відчувають потребу один приятель приблизно в два рази, як багато курей, як ВИ вона стає надмірно зловживати.

Очевидно, існує кілька методів зміни півень співвідношення курочка. Вам потрібно буде вирішити, що краще для вас.

Півнів можна каструвати, коли змінили вони називаються каплунами. Зазвичай це роблять в ранньому віці і в першу чергу збільшити значення тварин в якості м'ясного продукту. Є зміни в поведінці цієї операції, а також. Я не знайомий з ні я знайти посилання на кастрації в зрілому віці.

З 7 курей, якщо у вас є потреба в півня, один дійсно не потрібен. З особистого досвіду я бігати зграями від 8 до 15 курей взимку без півня. Я вважаю, що зазвичай одна курка буде домінувати (і галасливий) роль. При необхідності нерідного Півня можуть легко бути отримані навесні.

+965
user2620354 9 черв. 2010 р., 01:06:46

У нас є 9-місячний staffy цуценя. Я хочу, щоб зупинити його поведінку шкребеться в задню двері.

Коли люди знаходяться вдома, він, як правило, допускається всередині будинку.

Коли немає нікого вдома (і іноді в інших випадках) він потрапляє на задній двір. Коли це відбувається, він удари і подряпини на задній двері. Він пошкодив дерево на дверях і навколо дверної рами.

Ми намагаємося не винагородити така поведінка, даючи йому право після того, як він подряпин.

Але іноді ми хочемо його впустити. Він почує нас, приходячи додому, перед будинком і подряпина на задній двері. У цій ситуації ми були змусити його сидіти (що зупиняє його дряпати), перш ніж впустити його. Так що ж відбувається зараз, що він чеше, а потім сидить, коли ми підходимо до дверей.

Важко карати або хвалити його в цій ситуації, тому що те, що він хоче, хтось прийти і поговорити з ним (нехай і в). Думаю, він волів би хтось сказав йому "ні", ніж залишитися одному зовсім.

Він выдрессирован, і може сидіти, стояти і п'яти, якщо нічого занадто відволікає (інша собака) навколо.

+959
pabouk 17 бер. 2017 р., 20:48:52

Просто зловив мій кастрований кіт намагається монтувати. Вона стала голосно нявкати, треться сама проти всього і робить, що "коні" стрибки з подальшим сплесків швидкості. Дуже грайливий в цілому. Це нормально?enter image description here

+927
Derek Hans 10 лип. 2016 р., 07:16:50

Це абсолютно нормальна річ і загальної зміни в результаті старіння. У мене самка німецька вівчарка, які прийшли в три місяці повністю чорний, зараз їй п'ять років і майже немає чорного на її. Насправді після "линьки" нова шерсть, яка відростає трохи відрізняється колір від останньої, і це абсолютно нормальне і здорове.

+915
Widmerpool 22 трав. 2010 р., 12:20:27

Веть доведеться зробити більший отвір. Зазвичай катетер метелик 19г досить великий.

Недоліком, особливо у кошеняти, який втратив вагу і м'язи, або не хочуть мати ще є те, що при використанні більшого розміру голки є набагато більше шансів, що отвір не буде закриватися відразу після завершення. Кошенята з початку ФІП втратити м'язи дифузно, в тому числі м'язи живота, які не Договору, а також назад. Це означає, що перитонеальна рідина може почати просочуватися в підшкірні тканини або безпосередньо з тіла.

Я вибачаюся, щоб сказати, що з эффузивными ФІП ви і ваш ветеринар потрібен дуже відверту розмову. Повторне дренування черевної порожнини не забезпечують короткочасне полегшення, але випіт повернеться знову, якщо не гірше. Прогноз могилу, і шансів на виживання навіть при агресивному лікуванні дуже погане. Евтаназія, як страшна, як її розглянути в молодій кошеня, часто самий гуманний варіант.

Удачі в лікуванні цього маленького кошеня.

+866
Tasha92 19 жовт. 2014 р., 21:17:00

У мене виявили личинки і жуки в моєму висохлому пакет хробак їжі. Це блюдо черв'яки ще безпечно, щоб нагодувати бородатого дракона і черепахи з живими опаришами і жуками подарунок?

+847
user56387 26 лют. 2016 р., 05:07:17

Повинні тримати в місці видобутку(и) від непотрібних бактерій, що вводиться з жувати іграшки, все, що було в будь-собаки рот. Собаки будуть вам літунів, бігаючи взад і вперед вниз по коридорах, якщо він доступний, щоб спалити енергію, моє це, коли після видалення зуба тріщини, сім днів постійних дощів тримало нас обох всередину. Незважаючи на увагу, любов, обнімашки, бокс, грубі житла, хованки, головоломки, лікувати, вона все ще потребує, щоб просто запустити його. Прогулянки змінюється на 16 ногу спринти на поводок. Все добре, як ці фізичні навантаження утримувало її від необхідності знеболюючі препарати. Перемелюємо гранульований корм і змішати з водою в якості консервів буде робити ваша собака хвора, якщо не звик до різких змін. Використовувати молоток в сумці або кухонному комбайні до консистенції кавову гущу. Нехай замочити в теплій воді. Прекрасно працює і може повернутися в цілому нагетси через пару тижнів.

+811
nonagon 7 серп. 2017 р., 14:52:15

більшість наземних равликів є гермафродитами (мають повний набір органів обох статей)

Земля Вікіпедія равликів

Так що якщо вам назвати конкретну виняткових равлик, немає можливості визначити стать.

+749
B Vu 30 січ. 2019 р., 01:41:19

По-перше, дякую за турботу про вашу кішечці в його немолодих років. Ви робили правильні речі, пропонуючи йому множинні, плоскі ящики для сміття по всьому будинку, так що йому не доведеться кроком потрапити всередину або назовні. Якщо у вас є два поверхи у вашому будинку, обов'язково є урни на кожному поверсі (але я впевнений, що ви вже зробили це).

Так, вам обов'язково потрібно взяти його до ветеринара, щоб побачити, якщо є додаткові проблеми. Якщо ви живете в місці, де є ветеринарні фахівці з негайним діагностичні інструменти, ви повинні попросити вашого ветеринара для спрямування.

Якщо ветеринар (або фахівець) не знайшов нічого іншого, вони можуть дати вам ліки для біль у суглобах вашої кішки. Звичайний перейти до ліки для багатьох проблем геріатричної кішка преднізолон, стероїд, схожий на людину преднізолону. Мені довелося віддати свого кота, і це допомогло йому відчувати себе набагато краще.

Будьте обережні з наданням спільної вітамінів Кітті. Це регулюється, так що будьте впевнені, щоб купити відомий бренд. Що ще краще, рецепт їжі, що вже є ці добавки в ньому. Я знаю пагорбів є спільна формула їжі. Ви повинні купити ці типи їжі від вашого ветеринара, і їжа дорожче.

Якщо ваша кішка має надлишкову вагу зовсім і не діагностовано додаткові проблеми, перша мета повинна бути, щоб зробити його краще з вагою. Навіть втрата одного або двох фунтів за зайву вагу, подагричні кішка може зробити багато відмінностей.

Також, ви може спробувати забрати його і помістити його в лоток кожні кілька годин, щоб побачити, якщо він піде. Це не може працювати, але завжди варто спробувати.

Я хотів би дати вам більше "чарівного" відповіді, але ваш кошеня знаходиться в тому віці, коли тіло починає вироджуватися все більше і більше. Там немає ніякого лікування артриту у кішок, але ви можете впоратися з болем, так що ваша кішка має набагато краще якість життя.

Я щиро бажаю вам і вашій Кітті кращим.

+721
notArefill 10 трав. 2014 р., 15:02:03

У моєї собаки нещодавно було 4 зуба і стоматолог доручив мені, щоб не дозволити їй грати з/жувати іграшки протягом 2 тижнів після операції. Моя собака любить грати, тому вона дуже засмучений, що я забрав її іграшки. Ми зазвичай ходимо в собачий парк хоча б 3 рази на тиждень, щоб спалити свою енергію, але я не можу взяти її зараз немає, оскільки існує кілька десятків тенісних м'ячів у всіх прилеглих парків для собак.

Так що, у кого-небудь є які-небудь пропозиції для розумово імітації діяльності? Я планую взяти її на довше, ніж зазвичай ходить, і ми Знайти грати в ігри, де я ховаю руки в будинку і вона йде їх шукати. Тепер, коли вона знову може з'їсти корм я додаю її в їжу помпон для неї, щоб грати.

Вона досі здається, хоч і нудно.

+710
Cesar Bautista 12 черв. 2018 р., 21:33:06

Я можу допомогти з цим.

У мене теж є 55 галон акваріум. (насправді 54 галонів куті).

По-перше: як жарко, це занадто жарко? На 78-80F дуже жарко і не повинно бути видно? Це означає, що вам потрібен охолоджувач.

На 78-80F ок, ви повинні розглянути невеликий вентилятор, який може бути спрямований на поверхню води.

Я використовував обидва.

Це охолоджувач , який працює відмінно на 55-галони бака (якщо ви не охолодження ядерного реактора, тобто: несправний насос AC): 1/10-е л. с. і я теж побіг/запустити невеликий вентилятор.

Ось вердикт: якщо його абсолютно необхідно, щоб зберегти темпи дуже низькі, ідіть спочатку з вентилятором. Вони коштують близько 10 $і покаже вам досить швидко, якщо вони адекватні.

зверніть увагу на охолоджувач: коли він працює, це витягує тепло з води, потім додає своє власне тепло (компресор працює) і виводить все це в її кімнату. Так ваша кімната буде зробити дурні гаряча без правильного А/С.

Ніколи не зберігайте охолоджувач всередині шафи він повинен належної вентиляції, інакше його марно.

Сподіваюся, що це допомагає!

+669
JEFFERSON 15 лип. 2012 р., 09:27:24

У мене є 6-річний смугастий кіт. Я взяла його, коли він був близько 10 тижнів.

В останні приблизно два роки він почав ненавидіти незнайомих людей приїжджає. Це почалося близько року тому, коли мої друзі сестра спостерігає за ним і друг. Він принюхався її речі, здавався заклопотаним, потім напав на неї. І коли я описую його нападу, я маю на увазі, як злісна кішка напад, як я бачив де завгодно, і я вмикаю телевізор в це.

Дійшло до того, сьогодні, коли моя подруга була колега, що залишаєтеся з нами. Він напав на неї, моя подруга і я (дряпати і шипіти). Він потрапив в такий жахливий момент її колега почав плакати. Очевидно, я відчував себе жахливо про це.

Зазвичай ідентифікатор спробувати дати йому тайм-аут в іншій кімнаті, але я не можу його забрати бо він нападає на мене злісно, коли я намагаюся наблизитися до нього. Він здається неймовірно тривожно і страшно.

Я відчуваю, що я пробував все, відволікаючи його, давши йому ласощі, грати з ним, але нічого не схоже на роботу.

Він тепер дійшов до стадії, коли він буде періодично нападати на мене Надзвичайно порочний характер. Він часто залишає мене кровотеча. Я дійсно хочу, щоб виправити це поведінка, але я не можу нічого робити, коли він нападе, він, здається, засліплена люттю. Мені просто потрібно вийти з свій шлях і нехай він трохи заспокоїться, але я укладений в моєму власному домі

Хотілося б знати, як навчити його - не можу навіть є друзі в даний момент і чесно кажучи, я побоююся за свою безпеку.

Примітка: Я пробував Feliway, але це, здається, тільки зробити його більш сердитим.

+667
sergionni 18 лист. 2013 р., 23:10:52

Тьху кліщів не страшні!!! Я схильний спробувати і лікувати своїх тварин як можна більш природно. Досі це літо я використовую собак, природно, все природний кліщів репеленти. Я можу сказати, що досі він працював дивно добре. Я рекомендую спробувати деякі з цих рецептів, перш ніж дати що-небудь з магазину для вашої собаки. Ці ніжні і ви можете втирати їх в ваш щеня не лякаючи його за допомогою спрею або таблеток. Ефірне масло, що я використовую і моя собака любить його.,

Я рекомендую вам уникнути агресивні хімікати для бліх/кліща прфилактики як Nexgard. Багато людей відчувають неприємну реакцію від своїх собак і навіть смерті. Гарна новина полягає в тому, що є так багато природних кліщів репелентами, які насправді працюють.

+636
Pradeep Shukla 8 квіт. 2016 р., 16:45:08

Деякі кішки від природи дуже полохлива. Мій кіт починає скаженіти від голосно кажу (не репетую, просто трохи голосно розмовляв), люди сміються, люди або навіть просто ходити більше, ніж вона любить.

Коли вона лякається, вона розшукує одну зі своїх укриттів, щоб сховатися і заспокоїти себе. Так що дати вашої кішці місця, які він може приховувати, бажано місця, які досить малі, що людина не зміг потрапити туди легко. Як невелика шафа, закуток всередині кішки дерева, позаду або під меблями, і так далі.

Коли ваша кішка знаходиться в укриття, не заважай. Просто дозволити йому природним чином виходити на свої власні. Ігнорувати його і робити щось ще, спокійно. Якщо кішка бачить, що ви чекаєте, це просто за межами його укриття, він може відчувати себе загнаним у кут і parodoxically це займе навіть більше часу, щоб змусити його вийти.

+586
Balachandar S 22 жовт. 2012 р., 06:16:48

Літніх кішок приріст кісткової тканини і проблеми з артрити, які посилюються жорсткі приземлення після стрибка.

У нас є стара кішка в цьому місці, і хочемо дати їм найкраще з обох світів:

 • багатоступенева вежа з різних посадок, щоб задовольнити їхні забаганки, що день, і
 • серія апарелі, які йдуть від підлоги до верху.

Ми бачимо, манери у кота стрибати до посадок, а також стрибок вниз від них. Стрибок-ДБЖ не так багато ризику, за умови, що вони утриматися. Стрибок-Даунс ризик з артритом.

Чи є у кого досвід з котом вежі, які мають пандусів, що знижує бажання кішку від стрибків вниз? Кішка завжди буде стрибати, якщо у них є воля, і ми не призначені, щоб перешкоджати цьому.

Ми б хотіли знати, що схил і облаштування пандусів, природно, буде нахиляти кота взяти опускається вниз, а не стрибали вниз. Я бачив це з якимось старшим собакам, але я думаю, що собаки мають різний темперамент, щоб стрибати вгору/вниз.

В ідеалі хтось має досвід з цим і побудував його. Цільовий висота 4-5 метрів.

+521
Wade Wachs 18 лист. 2010 р., 08:31:06

Фон

Ми нещодавно придбали 3-місячний жіночий перського кошеня, який народився у серпні минулого року.
У нас вже є однорічний хлопчик бордер-коллі.

Обидва тварин зростала зі своїми колегами у своїх початкових сімей (місце, де вони народилися). Тобто : щеня любив грати з коротким ефір кішка і кошеня любив спати з Бішон.

Проблема

Моя собака в два рази більше, ніж бішон мій кіт знав. Коли моя собака бачить кошеня, він бігав за нею (але не гарчить або щетина це волосся). Він також закінчує плакати, якщо він не може під'їхати мій кошеня (або тому, що дивитися через вікно в сад або тому що мій кошеня на шафі).
Справжня проблема-кошеня : він повністю в жаху від бордер-коллі. її арки спину і постійно намагається захистити свою собаку, коли вона знаходиться в будинку.

Цього вікна в наступній ситуації :

 • Кошеня примудряється залізти на шафу, щоб уникнути. Це робить бордер-коллі плакала так багато, що мені потрібно поставити його в саду.
 • Собака примудряється куті кішка в домі і сидіти перед ним, не торкаючись його (в цьому випадку він не плаче), але кошеня так боявся, що вона не намагається трохи або подряпини на бордер-коллі. В результаті, собаку не впізнати, вона повинна залишити кішку в спокої.

Обидва з них можуть тривати кілька годин (собака не рухається від дюйма). В обох випадках, мій жіночий перська кошеня ще це серце пульсує дуже швидко після цих годин.

Результат

1 місяць протистояння з feliway® і felifriend®, здається, зробив страх мій кіт сильніше (у той же час він не має жодних проблем з іншими людьми, навіть тих, хто не знає). Я не намагаюся змусити їх стосунки, я залишаю їх у спокої, коли вони разом.
Це проблематично, оскільки я очікую, кішка полювати на диких птахів, які харчуються плодами мій сад всі дні разом наступним літом.

У мене немає ідеї про те, що я повинен робити в цей момент. Принаймні, якщо моя кішка буде менше страху, вона могла б навчити собаку не грати з ним, щоб вони могли уникнути взаємно.

+502
user283826 21 жовт. 2018 р., 15:25:36

Ми говоримо про те, що робити, коли один з наших домашніх тварин померти. Ми обидва знайти кремації, щоб бути хорошим остаточний вибір. Я зробив деякі пошук в інтернеті для домашніх тварин кремація і знайти там багато варіантів і може бути деякі побоювання.

Що треба враховувати при дослідженні яких крематорій вибрати?

+478
Usman ramay 24 серп. 2017 р., 03:15:55
Здичавілі тварини видів, які зазвичай вважаються приручені, але особи були підвищені в дикій природі без суттєвого втручання людини.
+415
Stan Creel 30 квіт. 2019 р., 20:25:17

"Купити нові туфлі і деревообробки токарний верстат." сказав старий мені, коли я почав розпитувати, що і як мені підготуватися до моєї першої собакою (щеня). Я сказав, що я можу зрозуміти, чому туфлі, а який верстат-то? Його швидкий відповідь "ви бачите, це не так приємно ходити босоніж щоб взуття дилером; ось чому ви купуєте нову взуття тепер і сховав їх кудись високо вгору. І деревообробки токарний верстат поставляється зручно, коли ви перебуваєте постійно потрібні нові ніжки для стільців і ручки для ящиків, це буде дешевше в довгостроковій перспективі, якщо у вас є свій верстат для роботи."

Прямої відповіді на ваше питання немає, жувати не може бути припинено.

 • Жувати-це нормально в будь-якому віці собаки.
 • Надмірне жування-це нормально для молодої цуценя.

knobs for your drawers

У цьому віці це цілком нормально для собаки, щоб жувати після жування. Це нові зуби, піднімається і гірше жувальної закінчиться досить скоро. Просто продовжуйте годувати вашу собаку з речі розжовувати. Не тільки іграшки, але також жувальні палички і кістки. Навіть доросла собака буде іноді люблю що-небудь пожувати, але для цуценяти це необхідність. Дивно, що вони не люблять гризти все, що завгодно. Це ваша робота, щоб з'ясувати, що йому сподобається жувати, а що ні. Моїй родині пощастило мати двох собак, які не будуть гризти нашу взуття, хоча вони його жують майже все.

Ви можете використовувати це в навчанні та соціалізації вашого цуценя. Використовуйте жувальні палички в якості нагороди за успішне підпорядкування "тут команда". Зрештою, це найважливіша команда вам потрібно просвердлити в нервову систему собаки, так що ви можете також використовувати такі нагороди, що ваш щеня буде високо цінуємо на даний момент.

Є що-то я не зовсім впевнений, але я думаю, що це добре, що ваша собака не малюючи знак "дорівнює" між "Мені нудно" і жувати. Ви повинні зробити добре, щоб змусити його зв'язати жувати з грою і тренування та задоволення і нагороди від вас. Пізніше в життя, коли ви перебуваєте на роботі і ваша собака перебуває вдома одна і нудьгує в очікуванні для вас, щоб повернутися - є шанс, що він не почне жувати вниз вашу меблі, якщо він не підключається нудно і жувати.

+397
Robyn Wombles 22 бер. 2019 р., 22:23:25

Я думаю, що ви праві, щоб бути стурбовані. Тільки вчора я бачив цуценя в собачий парк подрібнення одному з цих мішків. Мішки я використовую, повинні бути биоразлагаемыми, але я зображення, що не означає "внутрішньо". Тим не менш, майте такі речі з вашої собаки досягають, і прибрати все, що собака отримує в перед, є шанс шкоди.

Крім того, ви знайдете безліч собака-безпечні іграшки, кістки, та такий, щоб розважити вас собака і зберегти його від зла.

+368
cyray1 1 бер. 2016 р., 19:22:11

При заповненні заяви, щоб взяти нову тварину, рятувальна група запитує інформацію для моєї нинішньої ветеринар. Чому вони хочуть, щоб ця інформація і чим вони будуть питати/розповідати мій ветеринар?

+322
jbandsma 20 січ. 2011 р., 01:09:55

Він збуджений, хороший шанс, що стерилізація не вирішить проблему (хоча все-таки хороша річ, щоб зробити!) але це може допомогти. Деякі собаки, які отримують занадто схвильований будуть дриблінг сечі і ерекція. Поштовхи можуть у момент перетворитися в засвоєне поведінка (також використовується для домінування) і не мають ніякого відношення до гормонів, які, ймовірно, не зупиниться в цій точці. Навіть для ерекції, собака, яка дуже хвилювала ще можете отримати їх навіть тоді, коли яєчко безкоштовно.

Мочиться кожні кілька футів маркування поведінки буде видно в стерилізованих тварин, а також, те ж саме йде для хвилювання/нервової дриблінг. Це цілком звичайна і нормальна. Однак це, як кажуть, якщо ви помітили, що він мочиться на себе, коли він спить, здається, хоче вийти на великий пісяє більше, ніж зазвичай, або дриблінг сечі без будь-яких причин у вас може бути проблема сечовивідних шляхів.

+318
Swapnanil Gupta 3 серп. 2017 р., 02:46:53

Пропозиції, які ви не пробували....: Kong іграшки заморожені в крижані брили, але в квартирі вони будуть робити безлад, очевидно, тому, можливо, не підходить. Я роблю це на вулиці зі своїм пастухом в літній час.

Іграшки, які обходяться без частування, коли собака катає їх по кімнаті. У нас є куб бустер, що моя собака любить.

Міцний м'яч з отворами, ви потім отримати міцний шматок мотузки або шнурки або що-то і прив'язати м'яч до нього. Моя собака любить це, як вона бере рядок і бігає по кімнаті і любить, коли м'яч йде за нею. Розважає себе з ним протягом тривалого часу.

+257
BrunoUY 4 квіт. 2012 р., 10:37:50

Я переїжджаю будинку, але у мене 15 котів зі мною, кого я хочу взяти в новий будинок.

Всі коти кастровані коти і я дуже близький до них. Зараз вони живуть з нами і речі дуже гарні, але я хвилююся. Я не хочу, щоб спробувати втекти і отримати травму або втратив!

У мене також є великий сад, який я хочу представити їх протягом 2-3 тижнів після того, як вони освоїтися в своєму новому будинку.

Порадьте будь ласка чи поради про те, як обробляти мої 15 кішок :)

+246
Mitch Lillie 21 вер. 2010 р., 08:22:45

Мої діти годували нашу кішку снек - 1 вареного білого рису і тунця.

Це здорово для моєї кішки, щоб поїсти рису?

1 в Австралії, на закуску, я не маю на увазі ласощі, це не повноцінна їжа, але як їжу, так само, як хтось схопив меду бутерброд. Ви не хочете жити на них, але він заповнює місце. Це також економить викидати їжу, що кішка може насолоджуватися, але тільки якщо це не шкідливо для нього.

+243
user5646246 7 квіт. 2014 р., 23:14:40

Коли я прийняв мій аратинга, мені видали стару клітку. Мій аратинга становить мінімум 15, і, ймовірно, вона жила в цій клітці все своє життя, так що це трохи брудний. Коли вона вперше приїхала, я потер всю клітку вниз зі звичайною водою, і це трохи допомогло, але я хотів би щось громіздке.

Які продукти я можу використовувати, щоб ретельно очистити клітину мого птах? Я віддаю перевагу речі, які зазвичай зустрічаються в домашньому господарстві.

+205
user392406 11 лют. 2016 р., 03:10:51

Моя собака робить те ж саме. Він би тільки з'їсти їжу з підлоги або з моїх рук. Я збираюся спробувати інший спосіб. Тримати їжу в мисці. Якщо він його не їсть...це нормально. Переконайтеся, що ви знаходитеся в замкнутому просторі, наприклад, вправу пером і тримати нічого, крім їжі перед ним. Почекайте близько 15-20 хвилин, заохочуючи його, щоб з'їсти, як ви йдете. Якщо він не їсть багато за цей період часу, це абсолютно нормально. Візьміть миску і дайте йому пізніше, коли його в наступний період годування починається. Він буде проявляти більше інтересу до їжі, коли він голодний. Якщо це не спрацює, спробуйте давати йому невеликі шматочки ласощів всередині кулі поступово. Дайте цуценяті час і він обов'язково навчитися! Сподіваюся, що це допомогло!

+160
LIZA23 29 трав. 2010 р., 04:26:14

Ми взяли дві старі собаки, і в підсумку, напевно, пройде, перш ніж інші. Якщо / коли це відбудеться (якщо вони проходять в одному місці), ми повинні отримати нові "компаньйон" собака?

Пару думок у мене з цього приводу (чому не):

 • Вцілілі собаки могли б пов'язати смерть іншої собаки з новою собакою, а не як собака.

Навіщо це потрібно:

 • Він забезпечить вцілілі собаки компаньйона, так що він / вона не буде самотньо.
+152
bboyairwreck 18 груд. 2013 р., 21:33:55

Якщо вас турбують якісь термінові проблеми здоров'я з вашим вихованцем, ви повинні викликати ветеринара.

Незважаючи на це, кішки-мисливці і їдять дрібних тварин, включаючи гризунів, птахів, комах і ящірок. Якщо ви не помітили нічого незвичайного з вашою кішкою, там, ймовірно, не про що турбуватися. Але знову ж, якщо ви турбуєтеся, зателефонуйте своєму ветеринара.

+138
user2974951 9 жовт. 2014 р., 19:34:16

Схоже на "чисто" проблема навчання. Я спробую розділити відповідь на дві частини: вибір методу навчання та проведення тренінгу.

Як дресирувати кішку: фізіологічні та поведінкові зміни?

Реакція кішки-це не дивно. Є багато стратегій навчання ті, які я використовував у даному випадку є:

 • Повернутися в норму: привчити кішку до проводів/повідець, починаючи на рівні, він відчуває, комфортабельний, тоді ви рухаєтеся дуже повільно, завжди залишаючись за "порогом";
 • Лічильник-кондиціонер: відноситься до першого пункту. Ідея в тому, щоб змінити основний відповідь кіт в упряжі. Ви хочете змінити поведінку уникнення з "Ей, підемо на прогулянку" стан розуму;
 • Позитивне підкріплення: ви зміцнюєте кішка для будь крихітний крок у напрямку носіння збруї. Це також значить, для досягнення перших двох пунктів. Це може бути у поєднанні з "клікер тренінг" або "маркер навчання" (посилання буде додано).

Перші два пункти про фізіологічних модифікацій, в той час як третій більше зосереджені на поведінкові зміни.

Так ти не робиш нічого поганого і модель/розмір джгута є, ймовірно, не є причиною проблеми.

Десенсибілізації про те, щоб кішка комфортно себе відчуваєте, чимось новим і що він вважає небажаним. Лічильник-зонний звертається з можливої негативної реакції він, можливо, дізнався, можливо, після декількох кадрів до проводці. Позитивний навчання підкріплення особливо підходить в даному випадку і з кішкою (порівняно з покаранням навчання або інших непотрібних ідей).

У будь-якому протікають значно повільніше, і негайно припинити намагатися змусити проводів на кішку (ви, здається, не бути в поспіху). У таких ситуаціях ми, як правило, роблять помилку, щоб продовжити такими темпами, ми хочете речі, щоб йти, не такими темпами, як вихованець зручний.

Так що подумайте про це, як ніби ви хотіли б, щоб навчити горилу стрибати через обруч: ні розчарування, ні зойків, ні залякування, і т. д.

Як правильно здійснювати тренування?

Першим ділом десенсибілізації та/або контр-кондиціонер: привчити кішку до упряжі. На початку це означає, що без носіння джгута. Зняти панцир з вами в будь-який час ви можете взаємодіяти з котом або в будь-який час ви його выгуливаете, погладити його і т. д.

В залежності від того, як ви годуєте кішку, може тобі почати просто до часу годування. Якщо він без розуму від своєї їжі, постарайтеся його взаємодії з проводів, а потім годувати його. Повільно і через деякий час ви могли б спробувати покласти джгут на кота, а потім даючи йому доступ до його їжі.

Мета - не намагатися підігнати збрую на кота, поки він їсть.

Ви також можете придумувати гри з проводів, або взяти його з собою в будь-якій іншій позитивною діяльністю ви робите з кішкою.

Мета цієї першої частини, в основному, для отримання правильного фізіологічного відповідь для проводів, т. е.. хороший стан душі, а не конкретне поведінку. Звичайно, деякі поведінки пов'язаний з усім, але тут ви просто хочете, щоб кішка добре себе почувати з проводів поруч з ним або на нього.

Тоді в наступній частині, щоб отримати правильний поведінкова реакція, це більше у відповідності з тим, що ми зазвичай маємо на увазі навчання (напр. вчити сидіти на кішку або собаку, ніяких реальних "емоцій", щоб подолати). Це можливо тільки якщо перша частина досягається.

Коли ви будете в змозі відповідати джгута на кішку, не викликаючи надмірну реакцію, позитивно підкріплення будь-якого хорошого поведінки з проводів на: не рухатися протягом 1 секунди: заохочують (ласощами або похвалою або грати, все, що, тощо), приходить до вас, і т. д. Ви отримуєте ідею.

Ваша кішка буде вирішувати, що підкріплення: багатьом він сподобається певної їжі, улюблену іграшку і т. д. З кішками з мого досвіду трохи складніше, ніж з собаками. Мої кішки отримують або збуджена або просто не цікаво.

Зверху все це ви також можете застосовувати ті ж принципи, без проводів, лише з нашийником, і поступово маніпулюючи комір більше і більше (більш або менш жорсткої, прикріплювати повідець і т. д.).

+137
Mohammad Nur Nobi 10 вер. 2017 р., 06:51:13

Як вже згадувалося в попередніх відповідях, щурів і піщанок можна запропонувати замість миші або в режимі обертання з мишами.

Пташенята-це чудово, але мені сказали, що змія харчується виключно на пташенят може призвести до недостатнього, так ви, напевно, хочете запропонувати пташенят на додаток до іншої їжі. (Не те, що вам обов'язково потрібно запропонувати щось ще в тому ж годування, просто спробувати, щоб переконатися, що вона поїла чогось з нагоди.)

Інша справа, що ви можете спробувати, якщо вони доступні у вашому районі, є перепелині яйця. Знову ж таки, я б порекомендував, що пропонують ці в поєднанні з іншими продуктами.

Налаштування повороту яєць, пташенят і гризунів, будемо сподіватися, забезпечать цікавий і поживно повноцінний раціон для вашого змія, який буде тримати її здоровою і їжі.

+124
BeeS 10 січ. 2016 р., 15:01:13

Я запитав кількох осіб про те, що це може бути,і він повинен бути шкірний ріг.

Шкірний ріг зроблений з креатину такого ж матеріалу, як і у вашої кішки кігті.

Шкірний ріг і формування з них може бути autoimune реакції і знаходиться в тій же сім'ї реакцій, як псоріаз.

Посилання:http://vetbook.org/wiki/cat/index.php?title=Cutaneous_horn

Більш детальна інформація:https://www.vetinfo.com/cfoot.html

Вам треба звернутися до ветеринара для діагностики і лікування цієї проблеми.

кредит на Ребекку за її введення на моє запитання про це.

+108
wneo 18 січ. 2017 р., 20:49:45

Так що у мене є неповнолітній леопардовий гекон по кличці Глазастик близько 3 днів тому. Я ще не тримала його, бо хотів, щоб освоїтися в своєму новому житлі, перш ніж я зробив це. Він тільки закінчив линяти трохи раніше, коли ми отримали його, але він все-таки трохи "шкарпетки" навшпиньки. Мені сказали поставити його в тепле неглибока ванна, але він ще не приручили і, трапляється, ненавидять воду. що я можу зробити, щоб отримати його, але не змусить його відчувати себе некомфортно??

+106
Jack Giffin 24 черв. 2018 р., 09:42:00

Якщо я на вулиці і моя собака какає, я зобов'язаний його забрати. Моя собака бачить мене.

Який ефект від цього. Чи буде собака думаю, що це є домінуючим законом або покірне діяти, або просто ігнорувати його?

Чи є альтернатива? (наприклад: очищення ПОВ в домінуючу бік)

+98
Adesola Ademiloye 5 жовт. 2017 р., 17:58:52

Здравствуйте і ласкаво просимо в обмін улюбленця :)

Я ніколи не чув сорочка грому і раніше, але я подивився на нього.

Я не любитель класти одяг на тварин, але це для окремих випадків, як я розумію, і якщо це допомагає вашому вихованцеві бути більш розслабленим і спокійно дізнатися про нових речей, я думаю, воно того варте. Більшість власників тварин дають дуже позитивні відгуки.

Їх сайт стверджує, що ви можете залишити його на 10 годин, але особливо в теплу погоду (за умови, що це літо, де ви знаходитесь або розпеченій машині принаймні) ви повинні знати, що температура вище 30°C може зробити це дуже незручно і занадто жарко для вихованця. Вони також рекомендують витягати його кожні пару годин, щоб перевірити його все ще знаходиться в зручному положенні. На обидві машини можна перевірити на вашу кішку, коли ви відпочиньте.

Тепер, перекинувшись. Їх питання і говорить, що він упевнений, що може статися, і це може означати, що кішка налякана. Але при певному тренуванні і заохочувати кішку, щоб пересуватися можете зробити кішці звикнути до нього. В Q&A з великою кількістю цікавої інформації

http://www.thunderworks.com/thunderu/faq/#faq-thundershirt

+71
Drew Lex 1 черв. 2016 р., 04:56:52

Залишаючись активним є така необхідна річ для здоров'я вашої кішки. Граючи в ігри, які стимулюють, допомагають знизити тривожність, рівень стресу і може допомогти усунути проблеми з поведінкою. Тому що вони є природними хижаками, час від часу їм потрібно, щоб включити їх природного вирішення проблем інстинкти. Ігор, які можуть допомогти зробити це, буде зміцнювати довіру вашої кішки, особливо ігри, вони здатні піти від відчуття себе переможцем.

+34
lizzie 24 лип. 2012 р., 05:39:50

Хороша закуска з риби для дітей, Бійцівська рибка і золота рибка, яка, як кажуть риба миски не підходять для риби, як її рекламують. Якщо він досить великий, щоб встановити фільтр, нагрівач, при цьому мати багато місця для риби, щоб жити.

5gal-це гарний початок для будинок 1 Бійцівська рибка, Якщо ви хочете мати золоту рибку, вам знадобиться оновити, оскільки вони можуть бути дуже великими.

Півникам потрібен фільтр, обігрівач, де, як золоту рибку, потрібен тільки фільтр. Вам знадобиться кондиціонер для води, малої води сифон (крихітний насос, щоб висмоктати фекалії в галька), водорості скрубер і продовольства.

Ваш новий танк повинен бути відфільтрований і кондиціонером/циклічно протягом мінімум 1 тиждень до введення Риб, це дозволяє час для корисних бактерій рости.

Коли роблю підміну води, міняються тільки 20% води (зміни води досягається при syphoning кал). Це робиться приблизно. кожні 2 тижні.

Живі рослини дуже добре для риби, але потребують догляду, а також шляхом додавання УФ-освітлення і рослинною їжею. Штучні рослини є безпечними і ваш кращий вибір для танка Чайлдс.

Водорості вирощують у баку дуже швидко, якщо вона піддається впливу сонячного світла, зелені водорості не шкідливі, але і добре почистити, якщо це виходить з-під контролю.

+19
user104299 16 лют. 2016 р., 16:02:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil